1

Тема: Набір незалежних генеалогів в ГТ "РІДНІ"

Генеалогічне Товариство отримує дуже багато замовлень на генеалогічне дослідження. Зараз з нами працюють понад 50 генеалогів з усієї України, але нашого "полку" замало. Тому, прошу нових дослідників з досвідом роботи в архівах долучатися до нашої команди і брати на себе замовлення.

1. Заповнити заявку.
2. Зв'язатися зі мною особисто і задати питання.
3. Зайти на виділений ресурс і почати роботу з замовленнями.

Буду вдячний за співпрацю,
В'ячеслав Бутенко, засновник ГТ Рідні
ridni.org
fb.com/ridni.org

Спасибо сказали: sveta_stashuk, kbg_dnepr2

Поделиться

2 (10-06-2017 19:05:44 отредактировано DVK_Dmitriy)

Re: Набір незалежних генеалогів в ГТ "РІДНІ"

buteofalcone пишет:

Зараз з нами працюють понад 50 генеалогів з усієї України

buteofalcone
Прохожий

))))))))))))))))))))

Кременецкие, Лазаренко, Бабенко, Чаплины, Абакумовы, Орловы, Белоконь, Тхор.
Интересуюсь родом Кременецких от Аслана-Мурзы-Челебея.
Спасибо сказали: Ostapec`-Strilbyckyj1

Поделиться

3

Зате автор "Рідних", автор книги про Бутенків.
Ця тема для мене свідчить про відкритість та чесність людини, мені подобається підхід.
Хіба мало приватних генеалогів, які не дуже переймаються просуванням генеалогії та тим, щоб поділитися своїм доробком з іншими?
Втім, це з мого боку гріх осуду: кожен робить те, що може, і слава Богу! Може, ГТ "Рідні" допоможе заробити якісь гроші людям, які не наважуються починати цей бізнес самостійно.

Мені особисто в пана Бутенка не вистачає тільки підтримки ГЕНЕО - не в усіх є гроші замовляти родовід, а посилання на сайти, де це можна зробити самотужки, мені здається, тільки добавить довіри.

Пошук предків: Глушак (Брянськ.) Ковальов Федосенко (Могилевськ.)
Оглотков (Горбат. п. НГГ) Алькин Душин Жарков Кульдішов Баландин (Симб. губ.)
Клишкін Власенко Сакунов Кучерявенко (Глухів)
Кириченко Бондаренко Білоус Страшний (Новомоск. Дніпроп.)
Спасибо сказали: Relic hunter1

Поделиться

4

Вітаю, kbg_dnepr та DVK_Dmitriy.Панове, я дякую за коментарі, тільки насправді, не розумію, чи вони позитивні smile)
Стосовно підтримки ГЕНЕО. Прошу дуже, скажіть, як ми можемо підтримати форум. На новій версії нашого сайту є розділ, присвячений ресурсам, де можна самотужки зайнятись дослідженням, в тому числі, звісно й форум ГЕНЕО.

Все приховано в тотожності гроші=час. Є люди, які готові на це заняття витрачати присвячувати свій час, а є ті, яким зручніше витратити гроші. І не можна когось судити за його вибір. Якщо говорити про результат дослідження родоводу – різниці немає. Різниця постає у відчуттях, пристрасті, жаги нових відкриттів. Все це може пізнати лише самостійний дослідник. Цього не купиш.

Буду радий розвіртуалізації )
fb.com/s.butenko

Спасибо сказали: Relic hunter, iromko2

Поделиться