1

Тема: Державний архів Тернопільської області

Державний архів Тернопільської області

46001 м. Тернопіль, вул.Сагайдачного, 14.
(0352) 52-44-95 (стіл довідок)
E-mail: archive_te@arch.gov.ua
Web: dato.in.ua

Директор - Полянський Федір Іванович
E-mail: f.polyansky.archive_te@arch.gov.ua
(0352)52-26-18


Публікації Фонди

З повагою, Сергій Овчаренко
Thanks: Алена1

Share

2

Re: Державний архів Тернопільської області

Сергію,

чи не орієнуєтись Ви у фондах ДАТО?
У звязку з цим http://forum.genoua.name/viewtopic.php?id=2566 пошуком мене цікавить с. Дзвиняч Заліщицького району та еміграція з цих країв до Америки на початку ХХ ст. (1904 р.).
Чи існують якісь списки емігрантів? Де вони можуть зберігатися? У Тернополі? Що то за фонди?

Чи хтось працює у ДАТО? Чи можна їм надсилати запити ел. поштою, чи відповідають вони на них?

Пошук предків: Глушак (Брянськ.) Ковальов Федосенко (Могилевськ.)
Оглотков (Горбат. п. НГГ) Алькин Душин Жарков Кульдішов Баландин (Симб. губ.)
Клишкін Власенко Сакунов Кучерявенко (Глухів)
Кириченко Бондаренко Білоус Страшний (Новомоск. Дніпроп.)

Share

3

Re: Державний архів Тернопільської області

kbg_dnepr пише:

еміграція з цих країв до Америки на початку ХХ ст. (1904 р.).
Чи існують якісь списки емігрантів?

Я по своєму селу отримав списки з США - там все досить чітко опрацьовано. Див. наприклад тут - https://familysearch.org/learn/wiki/en/ … al_Records

Херсон губ Сердюк Задорожний Москалець С(Ш)ушко Білий; Піщане Переяслав полк Шарата Чмир Прилипко; Галичина Ільків Ilkow Рабик Гавриляк Келлер Keller Боднар Кохан Щавинський Червинський Чайкі[о]вський Папп; Могильов губ Тве[a]рдовский Немиленцев Шпаков; Моринці Артеменко Філіпович А(Га)ркуша; Новосілки Київ пов Кучер Ігнат'єв Кошевий Михайлов Малишенко Федоров; Київ Коноваленко R1A1A/T2B5

Share

4

Re: Державний архів Тернопільської області

По Бережанщині точно є документи про еміграцію, навіть фото паспортів та певних осіб. Зараз номер фонду не пригаду, але можу пошукати, хоча не факт що еміграція з Бережан це буде той самий фонд що й з Заліщик. Архів зараз у відпустці до початку серпня , тому навіть при великому бажанні нічим не зможу допомогти.

Share

5 ( 28-11-2015 20:44:48 змінене AppS )

Re: Державний архів Тернопільської області

Альмес І. І. Латино- і польськомовні стародруки Монастирського походження у фондах Державного архіву Тернопільської області

Thanks: Vlad S.1

Share

6

Re: Державний архів Тернопільської області

Thanks: Алена1

Share

7

Re: Державний архів Тернопільської області

AppS І яке відношення має цей документ до архіву Тернопільської області? пише:

516x595

Share

8

Re: Державний архів Тернопільської області

Якось на Дикому Заході в ДАТО
http://forum.genoua.name/viewtopic.php?pid=78140#p78140

Share

9

Re: Державний архів Тернопільської області

Скажіть будь-ласка а в якому архіві можна знайти метричні книги з с.Озеряни 1800-1850 років?

Share

10 ( 16-09-2016 15:06:43 змінене kbg_dnepr )

Re: Державний архів Тернопільської області

У Вікі:

Села в Україні:

Озеряни — Волинська область, Турійський район
Озеряни — Волинська область, Луцький район
Озеряни — Житомирська область, Олевський район
Озеряни — Івано-Франківська область, Галицький район
Озеряни — Івано-Франківська область, Тлумацький район
Озеряни — Рівненська область, Дубенський район
Озеряни — Тернопільська область, Борщівський район
Озеряни — Тернопільська область, Бучацький район
Озеряни — Херсонська область, Генічеський район
Озеряни — Чернігівська область, Бобровицький район
Озеряни — Чернігівська область, Варвинський район

Інше

Озеряни — сільська ґміна у Бучацькому повіті Тернопільського воєводства Другої Речі Посполитої.

Які Озеряни Вас цікавлять?

Пошук предків: Глушак (Брянськ.) Ковальов Федосенко (Могилевськ.)
Оглотков (Горбат. п. НГГ) Алькин Душин Жарков Кульдішов Баландин (Симб. губ.)
Клишкін Власенко Сакунов Кучерявенко (Глухів)
Кириченко Бондаренко Білоус Страшний (Новомоск. Дніпроп.)

Share

11

Re: Державний архів Тернопільської області

думаю, для багатьох буде цікаво:


Релігійна тематика в архівах України: ДЕРЖАВНИЙ АРХІВ ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ (ДАТО)

Share

12

Re: Державний архів Тернопільської області

Привіт, всім!
Можливо хтось має досвід роботи з цим архівом?Це значить відношення керівництва до копіювання різних справ.


Хочу найближчим часом туди навідатися smile
В цьому архіві зберігаються метричні книги де записані дані про моїх предків.
Я активно займаюся вивченням свого родоводу.
З польською стороною все легко і просто досліджується, оскільки все це оцифровано поляками і мармонами. Тепер прийшов час українських корінь.
Оскільки я мешкаю у Львові, до Тернополя треба добиратися години 2-3. Постійно їздити - шкода і часу і коштів. А якщо врахувати навантаженість архівів - не факт, що і попадеш в той читальний зал.
Тому хотілося б скопіювати потрібні мені метричні книги своїми технічними засобами.


З огляду на те, що вчора було в Київському архіві - є бажання, у випадку протесту з боку керівництва архіву - "пошуміти" трохи і нагадати їм Закони України.

Якщо хтось також має бажання навідатися до архіву - пишіть. Можемо разом сходити smile

Share

13

Re: Державний архів Тернопільської області

Ищу помощь в Тернопольском архиве, фото документов или поиск в архиве.

Share

14 ( 15-07-2018 13:52:25 змінене DmitroR-2 )

Re: Державний архів Тернопільської області

Vlad S. пише:

еміграція з цих країв до Америки на початку ХХ ст. (1904 р.).
Чи існують якісь списки емігрантів?

Я по своєму селу отримав списки з США - там все досить чітко опрацьовано. Див. наприклад тут - https://familysearch.org/learn/wiki/en/ … al_Records

А по-подробнее можно? Как там что искать по конкретному селу?

Романюк, Хопта, Наливайко, Плищук, Лискович, Огерук (Ивано-Франковская область, Надворнянский район).

Share

15

Re: Державний архів Тернопільської області

Всім доброго дня!

А як таке може бути, що сайт Державного Архіву Тернопільскої області не працює. Це давно так?

Post's attachments

ДАТО.PNG
ДАТО.PNG 11.32 kb, file has never been downloaded. 

You don't have the permssions to download the attachments of this post.
Результати Y-DNA: Ч: I-FT89137 (BIG-Y) (ранні Європейці Палеоліта, North Dinaric cluster); ЖЧ R-BY120038 (BIG-Y, балто-слов’янська лінія); ЖЖЧ R-FT216860 (BIG-Y, балто-слов’янська лінія) + ЧЧЖЧ R-FTB79685 (BIG-Y, слов’янська лінія).
Результати mtDNA: Ж: H; ЧЖ: U5b1e1; ЧЧЖ: H2a5b1; ЖЧЖ: X2b-T226C;
Подільска губернія. Православні та старообрядці + Мглинський повіт Чернігівської губернії
Thanks: Алена1

Share

16

Re: Державний архів Тернопільської області

ArturVer, добрый Вам день!

dato.te.gov.ua , написано, что сайт отключен.

Спросите здесь https://ru-ru.facebook.com/statearchivofternopilregion/

Thanks: ArturVer1

Share

17 ( 24-05-2019 09:13:33 змінене Starkova83 )

Re: Державний архів Тернопільської області

Підкажіть, будь ласка, чи є на https://www.familysearch.org/search/ с.Великий Говилів (церква Успіння Пресвятої Богородиці)?

Цікавить з такого приводу - батько Степана Дзюби (мера міста Вінніпег, Канада) - Григорій Дзюба 1885 р.н. походить ніби-то з Тернопільщини.
Степан Дзюба https://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%A1%D1%82%D0%B5%D0%BF%D0%B0%D0%BD_%D0%94%D0%B7%D1%8E%D0%B1%D0%B0
Григорій Дзюба імігрував у 1910, записаний як ур. Галичини.
Заснував у 1913 "Книжковий клуб ім.Т.Шевченка" у Вінніпезі у колі вихідців з України, що були переважно з с. Великих Говилів, Тернопільська обл.

Post's attachments

степан.jpg
степан.jpg 117.57 kb, 1 downloads since 2019-05-24 

You don't have the permssions to download the attachments of this post.

Share

18

Re: Державний архів Тернопільської області

Starkova83, тільки кілька років
Metrical books, 1835-1841

Thanks: Starkova831

Share

19

Re: Державний архів Тернопільської області

notizia пише:

Starkova83, тільки кілька років
Metrical books, 1835-1841

Дякую! Вислала архіву запит.

Share

20

Re: Державний архів Тернопільської області

Державний архів Тернопільської області розмістив на офіційному веб-сайті електронні версії 34 описів 22 фондів періоду до вересня 1939 року. Зокрема, це найбільш затребувані фонди польських адміністративних (воєводського управління, магістрату, земельного управління,комісаріату поліції), освітніх ( гімназії, семінарії), релігійних (Волинської духовної консисторії та Успенської Почаївської лаври) установ; описи метричних книг, виборчих комісій та Теребовлянської філії товариства «Просвіти).

https://te.archives.gov.ua/index.php/he … Dde30q6eDw

Кременецкие, Лазаренко, Бабенко, Чаплины, Абакумовы, Орловы, Белоконь, Тхор.
Интересуюсь родом Кременецких от Аслана-Мурзы-Челебея.
Thanks: kuks701

Share

21

Re: Державний архів Тернопільської області

Будь ласка може хтось знає реквізити для оплати рахунку від Державного архіву Тернопільської області. Дякую.

Ищу: Грановский, Онищенко - Кировоградская обл. с. Покровка; Редька, Люльчак, Дудняк, Коноваленко - Кировоградская обл. с.Бельведер (Синюха); Дихтяр, Коровчук, Дыса, Слепчук, Стрельчук, Мельник, Холод, Варченко,-Хмельницкая область, с.Чернелевка

Share

22

Re: Державний архів Тернопільської області

rayisad пише:

Будь ласка може хтось знає реквізити для оплати рахунку від Державного архіву Тернопільської області. Дякую.

rayisad, Вам мали їх вказати в рахунку. Це необачно сплачувати по сторонньо наданими, якщо щось піде не туди (банально змінили номер р/р тощо), то Вам нічим буде аргументувати перед архівом.

Share

23 ( 06-07-2020 19:24:21 змінене rayisad )

Re: Державний архів Тернопільської області

AppS пише:
rayisad пише:

Будь ласка може хтось знає реквізити для оплати рахунку від Державного архіву Тернопільської області. Дякую.

rayisad, Вам мали їх вказати в рахунку. Це необачно сплачувати по сторонньо наданими, якщо щось піде не туди (банально змінили номер р/р тощо), то Вам нічим буде аргументувати перед архівом.

Підказали ось тут реквізити https://te.archives.gov.ua/index.php/zv … 46uxaI7bew

Ищу: Грановский, Онищенко - Кировоградская обл. с. Покровка; Редька, Люльчак, Дудняк, Коноваленко - Кировоградская обл. с.Бельведер (Синюха); Дихтяр, Коровчук, Дыса, Слепчук, Стрельчук, Мельник, Холод, Варченко,-Хмельницкая область, с.Чернелевка

Share

24

Re: Державний архів Тернопільської області

Прошу підказаті, чи вказуються дати народження в історії родини ще живих родічів?
Дякую


Славко пише.
У колишня Борщівському повіті на Тернопільщіні є село Гермаківка.
Чи відомо комусь інформація про людей у 19-19 століттях 9 з прізвіщем Бігун, Biegun - до 1939 року.
Дякую

Share

25 ( 25-05-2021 08:36:11 змінене Balakyn )

Re: Державний архів Тернопільської області

Славко, доброго ранку. На жаль, в архівах збереглося лише дві справи по цьому селу: https://genealogia.com.ua/?s=%D0%B3%D0% … 0%BA%D0%B0

Якщо відомо прізвище - доцільно запитати також у фамільній темі: http://forum.genoua.name/viewtopic.php?id=16727

Принципово пишу (і відповідаю) українською, бо для мене це важливо.

Share

26

Re: Державний архів Тернопільської області

Фонди Державного архіву Тернопільської області – це документи австрійських,
польських, російських, німецьких, радянських та українських
адміністративних, культурних, освітніх, конфесійних установ. У 3763
фондах держархіву зберігаються 774 693 од. зб. архівних документів від
ХVI ст. до сучасності.
На даний час архів працює в звичайному режимі
Приймає замовлення, відвідування читального залу згідно встановлених правил. Під час повітряних тревог зачинений.

Share

27

Re: Державний архів Тернопільської області

Колеги, хто знає: мормони продовжили оцифровку пізніх метричних книг в архіві? Якщо так, чи почали викладати? Маю на увазі 1927-1939 роки, зокрема Вербівці потрібні (487-1-594 і 487-1-823).

Шукаю і знаходжу в архівах Кропивницького (Кіровоград).
Багара, Балєв, Барзіков, Білокуренко, Боєв, Божан, Буртаченко, Головатенко, Громовенко, Драгін, Дудніченко, Заступай, Іванов, Кабаченко, Касяненко, Каулін/Kauliņš, Каціка, Кашуленко, Команов, Кучер, Лихобаба, Мар'ян, Мельниченко, Павленко, Павлов, Пономаренко, Сърданов, Скаржинський, Сорока, Степаненко, Танасов, Федоров, Чекар, Чернов, Янченко

Share

28

Re: Державний архів Тернопільської області

Доброго здоров'я!

Десь наприкінці 70-х або на початку 80-х років минулого сторіччя в с.Великі Дедеркали Шумського р-ну Тернопільської обл. було урочисто відкрито оновлений пам'ятник на братській могилі воїнів, загиблих при визволенні Тернопільщини. На цю подію було запрошено родичів загиблих. Серед них був і мій батько Хоменко Леонід Григорович. Його батько - мій дід - Хоменко Григорій Сергійович похований у тій братській могилі.

В мене є фотографія, на якій мій батько дає інтерв'ю чоловіку з мікрофоном біля тієї братської могили. Вочевидь, це кореспондент Тернопільського обласного радіо.

Я не знаю, що то була за радіопередача.. Спитати ні в кого, бо, на жаль, мій батько помер у 1984 році.

І от я хотів би розшукати в своїх архівах цю плівку з голосом мого батька. Уявляєте, яке б це могло статися диво - почути голос батька через стільки років! Я вже давно сам батько, в мене дві доньки. От якби вони теж змогли почути голос свого діда, якого вони ніколи не знали!

Я розумію, що шанси мізерні, але, якщо є така можливість знайти цю плівку, то я можу профінансувати її пошуки.

Post's attachments

scan11.jpg 1.75 mb, file has never been downloaded. 

You don't have the permssions to download the attachments of this post.
Поселення: Соснівка (Конотоп) - Хоменко, Гурман, Білик/Біличенко
Тиниця (Бахмач) - Гриценко, Рябченко
Thanks: DmitroR-21

Share

29

Re: Державний архів Тернопільської області

Dr Livsi пише:

Колеги, хто знає: мормони продовжили оцифровку пізніх метричних книг в архіві? Якщо так, чи почали викладати? Маю на увазі 1927-1939 роки, зокрема Вербівці потрібні (487-1-594 і 487-1-823).
Навіть договір ще не підписаний, і очевидно в 2024 році не буде підписаний, а якщо навіть буде підписано в 2025 році, то він початку підписання до набору команди та встановлення техніки проходить майже рік, і ще рік проходить для  сканування першої частини докумнтів і поступове викладання документів онлайн, тому раніше 2026-2027 років навіть немає чого чекати, самі швидше сфотографуєте що треба.

Thanks: Dr Livsi1

Share