Виписки студентів Краківського університету 1551-1606рр з Луцької дієцезії.
Виписував тільки ті записи, де прямо вказувалося що з Луцької деєцезії, і тільки ті, що найбільш інформативні: там де є прізвище або назва населеного пункту.
Ім'я, по-батькові- транслітерація, прізвище перекладав, в дужках вказав так, як в оригіналі, назви населених пунктів- як в оригіналі.
Станіслаус Георгій Вєросемський (Wyerosemsky), 1551
Якобус Петрі Соколовський (Sokolowski), 1551
Симон Станіслай Зміченський (de Zmiczienski), 1551
Андреас Мартіні de Vegrow, 1551
Станіслаус Ніколай Требицький (Trebyczky), 1552
Симон Іоанніс Насліовський (Naslyowsky), 1553
Валентіус Феліціс Зуходоський (Zvchodosky), 1553
Іоаннес Луце (Luce) Кучинський (Kvczynsky), 1553
Іоаннес Станіслай Калуський (Kalvsky), 1553
Адам Георгій Обропальський (Obropalsky), 1553
Гіеронімус Іоанніс Мєнський (Myensky), 1553
Станіслаус Фелічіс Ницький (Nyczky), 1553
Петрус Іонніс Моссек (Mossek), 1553
Лукас Іоанніс de Voyny, 1554
Маркус Ніколай Дамбровський (Dambroffsky), 1554
Станіслаус Лауренсий а Janoff, 1554
Мартінус Якобі Суходольський (Szuchodolsky), 1554
Паулюс Том a Sokoloff, 1554
Франсіскус Лауренсій Стжедницький (Strzednyczky), 1554
Альбертус Станіслай Мукобацький (Mukobaczki), 1554
Себастіанус і Іоанніс Ніколай Калечицькі (Kaleczyczki) брати, 1554
Мартінус Овіечковський (Ovieczkowski) de Boczki, 1554
Паулюс Ніколай Гроцький (Groczki), 1555
Матіас Стефані Стіпулковський (Stipulkowsky), 1555
Каспер Бартоломей Дроздовський (Drozdowski), 1555
Адам Том a Sokolow, 1557
Йоханнес Йоханніс Бялуцький (Bialuczky), 1560
Матіас Андре Каліцький (Kaliczki), 1562
Андреас Матіа Лоніовський (Loniowski), 1563
Себастіаніус Теофілій Бржожовський (Brzozowski), 1563
Александер Іоанніс Праковський (Prakowski), 1565
Матіас Ніколай Вінський (Winski) a Troyczyn, 1566
Паулюс Іоанніс Харбешовський (Harbeszowsky) a Janow, 1566
Альбертус Андреа Каліцький (Kaliczki) a Janow, 1566
Мартінус Станіслай Винський (Wynski), 1567
Габріель Тома Карковський (Karkowski), 1568
Іоаннес Якоб Соколовський (Sokolowski) de Sokoli, 1568
Якобус Ніколай Нічицький (Niczieczki), 1570
Якобус Ніколай Крушевський (Krusewski), 1570
Матіус Паулі de Brzozow, 1571
Арнольфус Ніколай Соколовський (Sokolowski) de Sokoli, 1572
Станіслаус Маттіай Маліновський (Malinowski) de Malinowe, 1573
Херубинус Гієронім Яблонський (Iablonsky) de Jablona, 1573
Андреас Георгій Барткович (Barthkowicz) de Franky, 1574
Якобус Станіслай de Janow, 1575
Томас Іоанніс Коссуховіус (Kossuchovius), 1575
Ніколаус Ніколай Трембіцький (Trembiczky), 1575
Філіпус Габріелес Бокєй (Bokiey), 1576
Базіліус Міхаеліс Фільхорський (Vielhorski), 1576
Станіслаус Серфіні Пліський (Pliski), 1576
Якобус Андреа Вільнович (Wilnowicz) de Szurarz, 1577
Іоаннес і Франціскус Франціск Горські (Gorsky), брати, 1578
Якобус Мартіні Чайковський (Czaykowsky), 1578
Сімон Маттіае Єзерський (Jezierski) de Kyiow, 1579
Фелікс Маттіае Войтковський (Woytkowski) de Woytkowice, 1579
Станіслаус Ніколай Пирловський (Pyrlowski) de Pierlow, 1580
Іоннес Станіслай Chechlouius, 1580
Франціскус Іоанніс Поплавський (Poplawski) de Poplaui, 1580
Альбертус Станіслай Насиловський (Nasylowski) de Nasilouo, 1580
Бернардус Теофілі Бржозовський (Brzozowski) de Zalieszi, 1581
Бальтазар, Станіслаус та Ніколаус Альберті Вишковські (Wyszkowsczy), 1582
Іоаннес Хіполіті Янковський (Iankowski), 1582
Станіслаус Іоанніс de Rokithnicza, 1582
Паулус Міхаеліс de Rokithnicza, 1582
Іоаннес Іоанніс Качинський (Kaczinski), 1582
Мартінус Іоанніс Ставський (Stawski), 1583
Іоаннес Паулі Бішевський (Biszewski), 1583
Константинус Бенедикті Іванович (Iwanowicz) de Kowno, рутенус, 1583
Еразмус Георгій Лангфельд (Langfelth), 1584
Станіслаус Бартоломей Грот (Groth) de Tokari, 1584
Іоаннес Каспаріс Папроцький (Paproczki) de Paprothno, 1584
Станіслаус Мартіні Лупінський (Lupinski), 1585
Христоферус Станіслай Дібовський (Dibowski) ex Podlachia, 1586
Альбертус Паулі Поплавський (Poplawski), 1586
Ніколаус Петрі Zbucinensis, 1587
Симон Петрі Кочовський (Koczowski) de Koczow, 1587
Стіборіус Андреае Шоколовський (Szokolowski) de Szokol, 1587
Георгіус Андрее Косірка (Kosirka) de Zamlicz, 1588
Бартоломеус Мартіні Куліковський (Kvlikowski) de Kvlikowska, 1588
Адамус Альберті Люкавський (Lukawski) de Lukawicze, 1589
Станіслаус Томае Лязовський (Lazowski) de Herniany, 1589
Міхаель Іоанніс Дубовський (Debowski) Podarilo, 1589
Матіас Ніколаус Вноровський (Wnorowski) de Thykocin, 1589
Матіас Станіслай Поплавський (Poplawski), 1589
Матіас Венцеслай Зардецький (Zardeczki), 1589
Ніколаус Петрі Карказена (Karcazena) de Tresteniecz, 1589
Грегоріус Георгій Сколмовський (Scolmowski) de Scolimow, 1590
Мартінус Станіслай Бжежніцький (Brzeznicki) de Brzeznica, 1590
Станіслаус Матіае Роля (Rola) de Role, 1590
Іоаннес Іоанніс Одимєц (Odymiecz) de Lystwin, 1591
Паулюс Іоанніс Завицький (Zawiczki) de Szawice, 1591
Станіслаус Урбані Насіловський (Nassilowski) de Nassilow, 1591
Ніколаус Матіае Соколовський (Socolowski) de Szokoli, 1591
Ніколаус Антоній Швінарський (Szwinarski) de Szwinari, 1591
Фелікс Якобі Хоєнський (Choienski), 1592
Петрус Адае Почєй (Pocziey) Lithuanus castell. Brzestensis, 1592
Ніколаус Андреа Рачинський (Raczinski), 1592
Абраам і Мартінус Мартіні Межинські (Mezinski), 1593
Гієронімус і Хрістоферус Мартіні Брозовські (Brozowski), 1593
Альбертус Петрі Кочевий (Coceuii), 1593
Паулюс Іоанніс Ізбицький (Isbiczki), 1593
Габріель Леонарді Снєчівський (Snieciuski), 1593
Іоаннес Петрі Костка (Kostka), 1593
Хрістоферус Георгій Длугопольський (Dlugopolski) Olyceusis, 1593
Матіас Станіслай Зембжицький (Zembrziczki), 1594
Андреас Себастіані Лещинський (Lesczinski), 1594
Іоаннес Сімоніс Іздебка (Izdebka), 1595
Адамус Іоанніс Санджєша (Sandziesza), 1594
Міхаель і Теодорус Іоанніс Хрініцькі (Chriniczki), 1595
Іоаннес Якобі Мосінський (Mossinski), 1595
Якобус Фелічіс Любовицький (Lubowicki), 1595
Станіслаус Андреа Савицький (Sawicki) de Podlasie, 1595
Іоаннес Симоніс Вєрчинський (Wiercinski), 1596
Гієронімус Іоанніс Олєнцький (Olienczki), 1596
Адамус Станіслай Гебултовський (Gebultowski), 1596
Мартінус Моісіс Шепіотовський (Szepiotowski), 1596
Лаурентіус Ніколай Джєршковський (Dzierszkowski), 1596
Мартінус Іоаніс Кудельський (Kudelski), 1596
Матіас Станіслай Єрусальський (Jerusalski), 1596
Стефанус Станіслай Живецький (Zywieczki), 1597
Матеус Мартіні Лопінський (Lopinsky), 1597
Валентіус Якобі Сокольницький (Sokolniczky), 1598
Іоаннес Симоніс Ратинський (Ratinsky), 1598
Самуель Іоанніс Божицький (Borzyczky), 1598
Хрістофорус Ніколай Macoriodeusis, 1598
Хрістоферус Іоанніс Моджевський (Modrzewski) de Tutkowice, 1600
Матіас Бартоломей Тарговський (Targowski) de Targowice, 1601
Адамус Теодорі Бруяка (Bruiaka) de Chorlub, 1601
Іоаннес Станіслай Громаджинський (Gromadzinski), 1602
Лаурентіус Христофорі Розбицький (Rozbicki), 1602
Реміанус Іоанніс Лібішовський (Libiszowsky), 1602
Габріель Андреа Смоньовський (Smoniowski) de Smoniewo, 1603
Мартінус Херувимі Краснодембський (Crasnodembski) de Crasnodeby, 1603
Александер Лаурентій Пясецинський (Piasecynski), 1603
Альбертус Паулі Нюінський (Niuinski) de Niuino borowe, 1603
Іоаннес Міхаеліс Воютинський (Voiutynski) de Voiutyn, 1603
Себастіаніус Александрі Бжозовський (Brzozowski), 1603
Іоаннес Іоанніс Кулеша (Culesza) de Culesze, 1603
Станіслаус Станіслай Піотровський (Piotrowski) de Siestrzytow, 1603
Адамус Якобі Кржесінський (Krzessinski), 1604
Адамус Іоанніс Рачібор (Racibor) ex Podlachia, 1604
Іоаннес Альберті Джєжек (Dzierzek), 1604
Грегоріус Лаурнетій Ломінський (Lomienski), 1604
Францискус Валентіні Менчинський (Meczynski), 1605
Мартінус Якобі Маїковський (Mauikowski), 1605
Теофіліус Ніколай Пач (Pacz), 1606
Грегоріус Іоанніс Доброгоський (Dobrogoski) districtus Podlachiensis, 1606
Петрус Андреа Осінський (Ossinski), 1606
джерело: Album studiosorum universitatis Cracoviensis. Tomus III (1551-1606), 1896
Чигиринський повіт (Журавка, Лебедин, Янопіль, Рубаний Міст), Звенигородський (Пальчик), Уманський (Довгеньке, Бабанка, Білашки, Гордашівка, Оксанина, Майданецьке, Підвисоке), Липовецький (Дашів), Єлисаветградський (Кальниболота, Кучерівка, Новоархангельськ, Новомиргород, Панчеве), Чорнухинська сотня (Харсіки, Ковалі)