36

Re: Загинули в боротьбі з комуністичним режимом

Є

ЄВЧУК Василь Степанович, 1922, с. Пужники Тлумацького району, керівник кущової ОУН, Ґонти, ┼ 26.12.1951 (розстріляний).

ЄМЧУК Арсеній Васильович, 1920, с. Поточище Городенківського району, вояк УПА, Багатий, ┼ 1946, с. Тишківці Городенківського району.

ЄМЧУК Ярослав Михайлович, 1922, с. Поточище Городенківського району, стрілець сотні Махна, Весна, ┼ грудень 1944, біля с. Устечко Заліщицького району Тернопільської області.

ЄРИС Антон Степанович, 1924, с. Залуква Галицького району, стрілець боївки кущової ОУН, Кармелюк, ┼ 13.05.1947, біля с. Хоростків (тепер — у складі с. Тустань Галицького району).

ЄФЕЛОВИЧ Семен Семенович, 1912, с. Петранка Рожнятівського району, заступник станичного ОУН, Когут, ┼ 10.01.1949, с. Петранка.

Гербеев, Радько (Радченко, Рядченко), Калайда (Калайденко), Найденко, Живанов, Скоренцов, Даценко (Николаевская, Кировоградская, Одесская обл.),  Легкий, Лисий, Геба, Мартиняк, Галата, Дума (Івано-Франківська обл.), Овчинников (Курская обл.), Никольский (Гомельская обл., Киргизия),  Решетников (Оренбургская обл.), Минаев (Курганская обл.) T004006
Спасибо сказали: kuks70, DmitroR-2, olyvd, Алёна4

Поделиться

37

Re: Загинули в боротьбі з комуністичним режимом

Ж

ЖАБКА Володимир, 1924, с. Вишнів Рогатинського району, стрілець боївки СКВ, ┼ 1945, біля с. Вишнів.

ЖЕГОЛА Юрій Семенович, 1930, с. Вербівка Рожнятівського району, стрілець боївки кущової ОУН, ┼ 08.04.1949, с. Вербівка.

ЖЕКАЛО Петро Іванович, 1930, с. Голинь Калуського району, стрілець боївки кущової ОУН, ┼ 29.05.1950, біля м. Калуш.

ЖЕЛИК Михайло, с. Перекоси Калуського району, керівник боївки кущової ОУН, ┼ 1950, невідомо.

ЖЕНЧУК Дмитро Семенович, 1924, с. Залужжя Рогатинського району, стрілець боївки кущової ОУН, ┼ 1947, с. Кліщівна Рогатинського району.

ЖИБЧИН Роман Петрович, 1895, м. Городенка, вояк УПА, Алярм, ┼ 1944, біля с. Космач Косівського району.

ЖИГАЛЮК Василь Дмитрович, с. Слобода Коломийського району, кулеметник сотні Спарта-т, Моряк, ┼ 07.04.1945, невідомо.

ЖИДАЧІВСЬКИЙ Василь Григорович, 1925, с. Липівка Рогатинського району, стрілець боївки СКВ, Молот, ┼ 1944, с. Липівка.

ЖИДУН Василь Іванович, 1914, с. Манява Богородчанського району, господарчий референт райпроводу ОУН, Сокіл, Бистрий, ┼ 07.11.1948, біля с. Манява, уроч. Скит.

ЖИДУН Марія Степанівна, 1924, с. Манява Богородчанського району, зв’язкова кущової ОУН, ┼ 1948, біля с. Манява, уроч. Углірки.   

ЖИКАЛЮК Анастасія Іванівна, 1925, с-ще Верховина, санітарка боївки СБ райпроводу ОУН, Чорнобривка, ┼ 17.06.1950, с. Бистрець Верховинського району.

ЖИКАЛЮК Дмитро Іванович, 1909, с. Устеріки Верховинського району, чотовий сотні Підгірського, заступник референта пропаганди Кутського райпроводу ОУН, Твердий, ┼ 08.04.1953 (розстріляний).

ЖИКАЛЯК Петро Іванович, 1920, с. Красноїлля Верховинського району, заступник керівника кущової ОУН, Кубанець, ┼ 15.12.1946, с. Рівня Верховинського району.

ЖИЛЬЧУК Іван Юрійович, 1922, с. Торговиця Коломийського району, станичний ОУН, Зенько, ┼ 21.12.1947, невідомо.

ЖИЛЬЧУК Юрій Кіндратович, 1890, с. Торговищ Коломийського району, стрілець боївки кущової ОУН, Ставок, ┼ 02.08.1949, с. Торговиця.

ЖИЛЯК Олекса Степанович, 1921, с. Петрів Тлумацького району, стрілець сотні Орлика, Крук, ┼ 10.02.1945, біля с. Возилів Бучацького району Тернопільської області.

ЖИРАК Павло Онуфрійович, 1907, с. Семаківці (тепер — у складі с. Тустань Галицького району), охоронець кущової ОУН, Тихий, ┼ 22.05.1950, с. Бовшів Галицького району.

ЖИРІЙ Михайло Васильович, 1923, с. Зеленів Рогатинського району, стрілець боївки кущової ОУН, В'юн, ┼ 28.10.1948, с. Зеленів.

ЖИРНИЙ Пилип, 1904, с. Долиняни Рогатинського району, член ОУН, ┼ 1944, біля с. Долиняни.

ЖИЧКІВСЬКИЙ Петро Карлович, 1923, с. Пуків Рогатинського району, охоронець референта СБ Рогатинського надрайпроводу ОУН, Прут, ┼ 20.01.1949, с. Пуків.

ЖМЕНДАК Степан Миколайович, 1932, с. Новоселиця Снятинського району, зв’язковий Заболотівського райпроводу ОУН, Стрункий, 119.11.1951, с. Новоселиця.

ЖМУРЧИК Іван Петрович, 1928, с. Белелуя Снятинського району, стрілець боївки кущової ОУН, ┼ 27.02.1950, невідомо.

ЖОВНЕРОВИЧ, лікар Калуського окружного проводу ОУН, Лисенко, 115.03.1947, с. Берлоги Рожнятівського району.

ЖОВНІРЕГА Михайло Васильович, 1910, м. Бурштин, охоронець кущової ОУН, Кирило, ┼ 1949, невідомо.

ЖОВНІРУК Іван Юрійович, 1919, с. Тулуків Снятинського району, керівник Заболотівського райпроводу ОУН, Бусько, Василій, Чорний, ┼ 14.01.1951, біля с. Тростянець Снятинського району.

ЖОВТЯК Іван Олексійович, 1930, е. Тучапи Снятинського району, стрілець боївки кущової ОУН, Сміливий, ┼ 25.03.1948, с. Княже Снятинського району.

ЖОЛОБ Петро Миколайович, 1924, с. Слобода Коломийського району, стрілець боївки кущової ОУН, Дзвін, ┼ 1948, невідомо.

ЖОЛОБАЙЛО Василь Миколайович, 1926, с. Дебеславці Коломийського району, станичний ОУН, Гайовий, ┼ 07.03.1946, невідомо.

ЖОЛОБАЙЛО Петро, 1923, с. Тростянка Коломийського району, стрілець сотні Шаблі, ┼ липень 1947, с. Яківка Тлумацького району.

ЖОЛОБЧУК Василина Олексіївна, с. Зелена Надвірнянського району, член кущової ОУН, ┼ 12.08.1947, с-ще Ворохта Яремчанської міськради.

ЖОЛОБЧУК Микола Андрійович, 1930, с. Зелена Надвірнянського району, стрілець боївки кущової ОУН, ┼ 05.06.1948, с. Зелена.

ЖОЛОБЧУК Юрій Миколайович, 1928, с. Чорні Ослави Надвірнянського району, розвідник станичної ОУН, ┼ 31.05.1951, невідомо.

ЖУКОВСЬКИЙ Микола, с. Буківна Тлумацького району, стрілець сотні Олега, ┼ 1945, с. Буківна.

ЖУПАНСЬКИЙ Василь Гаврилович, 1924, с. Ясень Рожнятівського району, стрілець сотні Донського, ┼ 1947, невідомо.

ЖУПАНСЬКИЙ Іван Дмитрович, 1922, с. Королівка Коломийського району, вояк УПА, ┼ 1945, невідомо.

ЖУПАНСЬКИЙ Іван Михайлович, 1925, с. Перерив Коломийського району, референт пропаганди райпроводу ОУН, Вир, ┼ 15.02.1946, невідомо.

ЖУПНИК Василь Дмитрович, 1913, (. Молодятин Коломийського району, стрілець боївки СКВ, Калина, ┼ 1946, с. Молодятин.

ЖУПНИК Михайло Петрович, 1925, с. Молодятин Коломийського району, стрілець сотні Спортам, Хміль, 25.08.1947, с. Молодятин.

ЖУРАКІВСЬКИЙ Іван Михайлович, 1921, с. Боднарів Калуського району, стрілець боївки Гомопа, Сокіл, ┼ 05.02.1946, с. Боднарів.

ЖУРАКІВСЬКИЙ Йосип, с. Васючин Рогатинського району, член ОУН, 1947, невідомо.

ЖУРАКІВСЬКИЙ Йосип Йосипович, 1918, с. Боднарів Калуського району, станичний ОУН с. Бринь, Шугай, ┼ 12.09.1948, с. Бринь Галицького району.

Гербеев, Радько (Радченко, Рядченко), Калайда (Калайденко), Найденко, Живанов, Скоренцов, Даценко (Николаевская, Кировоградская, Одесская обл.),  Легкий, Лисий, Геба, Мартиняк, Галата, Дума (Івано-Франківська обл.), Овчинников (Курская обл.), Никольский (Гомельская обл., Киргизия),  Решетников (Оренбургская обл.), Минаев (Курганская обл.) T004006
Спасибо сказали: Balymba, kuks70, DmitroR-2, olyvd, Алёна5

Поделиться

38

Re: Загинули в боротьбі з комуністичним режимом

З

ЗАБІГАЧ Петро Андрійович, 1914, с. Бабухів Рогатинського району, вояк УПА, ┼ 24.08.1944, с. Бабухів.

ЗАБІГАЧ Степан Гаврилович, 1924, с. Бабухів Рогатинського району, член СКВ, ┼ 24.08.1944, с. Бабухів.

ЗАБОЛОТНИЙ Андрій Васильович, 1911, с. Поточище Городенківського району, вояк УПА, Шуліка, Явір, ┼ жовтень 1946, с. Тишківці Городенківського району.

ЗАБОЛОТНИЙ Дмитро Миколайович, 1914, с. Поточище Городенківського району, вояк УПА, Чорний, ┼ жовтень 1946, с. Поточище.

ЗАБОЛОТНИЙ Микола Іванович, 1919, с. Поточище Городенківського району, вояк УПА, Дуб, ┼ 06.06.1945, с. Поточище.

ЗАБОЛОТНИЙ Микола Петрович, 1925, с. Поточище Городенківського району, стрілець сотні Орлика, Богдан, Вишня, Сад, ┼ січень 1946, с. Поточище.   

ЗАБОЛОТНИЙ Михайло Миколайович, 1921, с. Темирівці Галицького району, вояк УПА, ┼ 1946, Галицький район.

ЗАБОЛОТНИЙ Яків Миколайович, 1913, с. Поточище Городенківського району, стрілець боївки кущової ОУН, Лев, ┼ 08.05.1946, біля с. Поточище.

ЗАБОРОВСЬКИЙ Василь Пилипович, 1922, тодішній Отинійський район, керівник кущової ОУН, Бульба, Вода, ┼  24.09.1947, с. Трофанівка Снятинського району.

ЗАБОРСЬКИИ Іван Федорович, 1923, с. Бабинці (тепер — у складі м. Рогатин), стрілець боївки СКВ, Сойка, ┼ 18.08.1945, біля с. Підвиння Рогатинського району.

ЗАВАДА Михайло Матвійович, 1922, с. Тулуків Снятинського району, заступник керівника кущової ОУН, Невидимий, ┼ 03.02.1950, с. Тулуків.

ЗАВАДОВСЬКИЙ Іван Григорович, 1920, с. Фрага Рогатинського району, керівник райпроводу молодіжної ОУН, політвиховник УПА, Остюк,┼ 26.11.1946, біля с. Підбір ’я Рогатинського району. 

ЗАВАЛЬНЮК Василь Миколайович, 1919, с. Добротів Надвірнянського району, вояк УПА, ┼ 26.02.1946, с-ще Делятин Надвірнянського району.

ЗАВАЛЬНЮК Юрій Петрович, 1927, с. Добротів Надвірнянського району, стрілець боївки Яреми, Богдан, 20.04.1948, с. Добротів.

ЗАВАЛЬСЬКИЙ Григорій Євстахійович, 1922, с. Побережжя Тисменицького району, вояк УПА, ┼ 1944, невідомо.

ЗАВГОРОДНИЙ Михайло Юрійович, 1924, с. Дегова Рогатинського району, сотенний УПА, Ігор, ┼ 13.04.1947 біля с. Дубівці Галицького району.

ЗАВЕРУХА Василь Іванович, 1922, с. Добринів Рогатинського району, вояк УПА, Циган, ┼ 1946, с. Луковище Рогатинського району.

ЗАВЕРУХА Євстахій Олексійович, 1913, с. Явче Рогатинського району, вояк УПА, Залізняк, ┼ 12.10.1945, с. Явче.

ЗАГАЙКО Іван Петрович, 1916, с. Олешів Тлумацького району, стрілець боївки кущової ОУН, ┼ 1947, с. Надорожна Тлумацького району.

ЗАГАЙНИЙ Михайло Іванович, 1919, с. Семаківці (тепер — у складі с. Тустань Галицького району), чотовий, пропагандист сотні Сапера, референт пропаганди райпроводу ОУН, Вихор, ┼ 17.03.1948, с. Поплавники Галицького району.

ЗАПРНЯК Василь Михайлович, 1932, с. Джурів Снятинського району, стрілець боївки кущової ОУН, Богдан, ┼ 20.11.1951, є. Тучапи Снятинського району.

ЗАГОРУК Іван Васильович, 1914, с. Ганьківці Снятинського району, охоронець кущової ОУН, Андрій, ┼ 12.12.1951, с. Іллінці Снятинського району.

ЗАДВІРНИЙ Володимир Миколайович, 1924, Дрогобицький район Львівської області, охоронець Рогатинського окружного проводу ОУН, Довбуш,  ┼   1949, невідомо.

ЗАДЕРЕЦЬКИЙ Володимир Петрович, 1927, с. Яглуш Рогатинського району, стрілець сотні «Сіроманці», охоронець райпроводу ОУН, Явір, ┼ 1945, с. Черче Рогатинського району.

ЗАДОРОЖНИИ Володимир Михайлович, 1925, с. Заланів Рогатинського району, охоронець кущової ОУН, Зенко, ┼ 06.04.1949, біля с. Виспа Рогатинського району.

ЗАДОРОЖНИЙ Іван Михайлович, 1921, є. Заланів Рогатинського району, керівник Рогатинського райпроводу ОУН, Сірко, ┼ 21.11.1953, невідомо.   

ЗАЄЦЬ Володимир Дмитрович, 1924, с. Олеша Тлумацького району, вояк УПА, ┼ 1945, невідомо.

ЗАЄЦЬ Дмитро Миколайович, 1916, с. Лат Галицького району, ройовий УПА, Орел, ┼ 07.02.1945. с. Яблунів Галицького району.

ЗАЄЦЬ Дмитро Тимофійович, 1916, с. Тумир Галицького району, стрілець боївки кущової ОУН, Хміль, ┼ 07.08.1947, с. Тумир.

ЗАЄЦЬ Олексій Іванович, 1915, с. Лани Галицького району, стрілець боївки кущової ОУН, Байда, ┼ 24.04.1947, с. Лани.

ЗАЄЦЬ Федір Михайлович, 1927, с. Яглуш Рогатинського району, стрілець сотні Скоби, ┼ 1944, біля с. Руда Рогатинського району.

ЗАЛЕЦЬКИЙ Микола, с. Завадка Калуського району, заступник керівника боївки СБ окружного проводу ОУН, Богдан, ┼ 24.01.1947, с. Завадка.

ЗАЛИПКА Макар Михайлович, 1917, с. Вербилівці Рогатинського району, член ОУН,┼ 1946, с. Вербилівці.

ЗАЛІСЬКИЙ Василь Кирилович, 1920, с. Креховичі Рожнятівського району, керівник боївки СБ райпроводу ОУН, Орел, ┼ 20.06.1948, с. Надіїв Долинського району.

ЗАЛІСЬКИЙ Іван Михайлович, 1928, с. Берлоги Рожнятівського району, стрілець боївки кущової ОУН, ┼ 02.01.1951, с. Берлоги.

ЗАЛІЩУК Іван Васильович, 1925, с. Вістова Калуського району, стрілець боївки кущової ОУН, ┼ 1948, невідомо.

ЗАЛІЩУК Параска Федорівна, 1922, Городенківський район, член кущової ОУН, ┼ 21.11.1950, с. Глушків Городенківського району.

ЗАЛІЩУК-БУРДЕГА Ганна Петрівна, 1924, с. Чернятин Городенківського району, друкарка райпроводу ОУН, Марійка,┼ 03.09.1949, с. Олієво-Королівка Городенківського району.

ЗАМОРЕНЯК Степан Юрійович, 1902, с. Гринява Верховинського району, охоронець кущової ОУН, Скеля,┼ травень 1950, невідомо.

ЗАМУРЕНКО Олександр Григорович, Східна Україна, охоронець Коломийського окружного проводу ОУН, Шура,┼ 18.06.1952, невідомо.

ЗАНИК Павло Петрович, 1921, с. Нові Кривотули Тисменицького району, стрілець бо'івки кущової ОУН, Залізний, ┼ 10.10.1947, с. Нові Кривотули.

ЗАПЛЕТНЮК Юхим Денисович, 1898, член ОУН, Богун,┼ 1947, невідомо.

ЗАПОТІЧНИЙ Іван Петрович, 1906, с. Дегова Рогатинського району, вояк УПА, ┼ 1945, с. Дегова.

ЗАПУХЛЯК Богдан Михайлович, 1923, с. Побережжя Тисменицького району, вряк УПА, Кущ. ┼ 1945, невідомо.

ЗАПУХЛЯК Василь Федорович, 1919, с. Побережжя Тисменицького району, пропагандист кущової ОУН, Судак, ┼ 1945, невідомо.

ЗАСЛАВСЬКИЙ Богдан Семенович, 1928, с. Павлівка Тисменицького району, референт пропаганди Надвірнянського надрайпроводу ОУН, Євген, ┼ 05.11.1951, с. Вороненко Яремчанської міськради.

ЗАСЛАВСЬКИЙ Данило, 1919, тодішній Лисецький район, стрілець боївки Ґеішка, ┼ 10.09.1948, с. Нова Гута Тисменицького району.

ЗАСТАВНИЙ Володимир Миколайович, 1925, с. Васючин Рогатинського району, стрілець боївки СКВ, ┼ 1945, с. Васючин.

ЗАСТАВНИЙ Іван Михайлович, 1925, с. Добринів Рогатинського району, стрілець боївки СКВ, ┼ 1945, с. Пуків Рогатинського району.

ЗАСТАВНИЙ Степан Миколайович, 1925, с. Васючин Рогатинського району, стрілець боївки СКВ, ┼ 25.02.1945, с. Васючин.

ЗАСЯДКО Катерина Степанівна, 1896, с. Вовчинець Івано-Франківської міськради, член ОУН, ┼ 1952, с. Вовчинець.

ЗАТКАЛЬНИЦЬКИЙ Іван Миколайович, 1927, с. Верхня Калуського району, стрілець сотні Летупа, керівник Войнилівського райпроводу ОУН, Зорян, Дорош, Андрій, ┼ 23.02.1949, с. Кропивник Калуського району.

ЗАХАРІЇВ Іван Степанович, 1912, с. Хмелева Городенківського району, референт пропаганди Городенківського надрайпроводу ОУН, Мироп, ┼ 24.10.1949, с. Серафинці' Городенківського району.

ЗАХАРІЙ Іван Дмитрович, 1922, с. Цвітова Калуського району, стрілець сотні Тютюнника, Сова, ┼ 23.10.1946, с. Цвітова.

ЗАХАРКІВ Микола Степанович, 1912, с. Заланів Рогатинського району, керівник кущової ОУН, Скала, ┼ 17.11.1948, с. Дички Рогатинського району.

ЗАХАРУК Василь Васильович, 1923, с-ще Верховина, стрілець боївки СБ райпроводу ОУН, Сокільський, ┼ 1953 (розстріляний).

ЗАХАРУК Дмитро Григорович, 1914, с. Пилипи Коломийського району, стрілець сотні Цигана, Бурений, ┼ 10.04.1945, с. Акрешори Косівського району.

ЗАХАРУК Іван Петрович, 1922, с. Пилипи Коломийського району, політреферент надрайпроводу ОУН, Галайда, Сергій, ┼ 08.08.1948, с. Космач Косівського району.

ЗАХАРУК Параска Василівна, 1930, с. Верхній Ясенів Верховинського району, зв’язкова боївки СБ райпроводу ОУН, Блискавка, Квітка, ┼ 17.06.1950, с. Бистрець Верховинського району.

ЗАЯЧКІВСЬКИЙ Василь Михайлович, 1921, с. Спас Коломийського району, помічник станичного ОУН, Явір, Веселий, ┼ 12.07.1947, с. Спас.

ЗАЯЧКІВСЬКИЙ Іван Олексійович, 1919, с. Тишківці Городенківського району, керівник Обертинського райпроводу ОУН, Юрко, Аскольд, ┼ 18.01.1946, с. Гарасимів Тлумацького району.   

ЗАЯЧКІВСЬКИЙ Олексій Іванович, 1924, с. Курите Галицького району, охоронець райпроводу ОУН, Бойко, ┼ 15.03.1949, с. Темирівці Галицького району.

ЗАЯЧУК Василь Михайлович, 1922, с. Стопчатів Косівського району, чотовий сотні Вихора, Товстий, ┼ 19.09.1946, с. Стопчатів.

ЗАЯЧУК Дмитро Іванович, 1926, с. Ільці Верховинського району, заступник керівника боївки СБ райпроводу ОУН, Славко, ┼ 26.03.1951, с. Явірник Верховинського району.

ЗАЯЧУК Іван Іванович, 1922, с. Ільці Верховинського району, стрілець боївки СБ райпроводу ОУН, Наглий, ┼ 17.06.1950, с. Ільці.

ЗАЯЧУК Микола Іванович, 1920, с. Ковалівка Коломийського району, член кущової ОУН, Дон, ┼ 14.05.1953, с. Космач Косівського району.

ЗАЯЧУК Михайло Петрович, 1921, с. Стопчатів Косівського району, член Коломийського надрайпроводу ОУН, Ворон, ┼ 25.12.1949, невідомо.

ЗАЯЧУК-ХРАПЧУК Параска Олексіївна, 1926, с. Ільці Верховинського району, стрілець боївки Заведії, Голубка, Весела, ┼ 30.09.1952, полонина Кедровата (Верховинський район).

ЗАЯЧУК Юрій Петрович, 1926, с. Стопчатів Косівського району, охоронець Коломийського надрайпроводу ОУН, Липа, ┼ 21.10.1950, с. Стопчатів.

ЗБІГЛЕЙ Олексій, 1925, с. Стримба Надвірнянського району, стрілець боївки кущової ОУН, ┼ 26.06.1947, с. Пасічна Надвірнянського району.

ЗБОРИК Богдан Миколайович, 1922, м. Долина, референт СБ Дрогобиччини, Черпик, ┼ 10.09.1950, біля м. Стрий Львівської області.

ЗБРОЖИК Микола Петрович, 1907, с. Бабухів Рогатинського району, член ОУН, ┼ листопад 1946, с. Лучинці Рогатинського району.

ЗВАРИЧ Микола Прокопович, 1927, с. Брустурів Косівського району, зв’язковий кущової ОУН, 1- 25.06.1949, невідомо.

ЗВАРИЧ Федір Семенович, 1919, с. Грабівка Калуського району, чотовий сотні «Сіроманці», Волиняк,  ┼ 1948, Чорний Ліс.

ЗВАРИЩУК Семен, 1915, с. Росільна Богородчанського району, господарчий кущової ОУН, Хмара, ┼ 25.01.1948, с. Росільна.

ЗВАРИЩУК Федір Васильович, 1927, с. Росільна Богородчанського району, стрілець боївки Солотвинського райпроводу ОУН, ┼ 06.02.1949, с. Росільна.

ЗВАРУН Аніон Олексійович, с. Красне Рожнятівського району, інформатор СБ Кармелюк, ┼ 13.09.1948, с. Красне.

ЗВЕНКОВСЬКИИ Адам, с. Кропивник Калуського району, стрілець боївки кущової ОУН, Морозенко, ┼ 23.02.1949, с. Кропивник.

Гербеев, Радько (Радченко, Рядченко), Калайда (Калайденко), Найденко, Живанов, Скоренцов, Даценко (Николаевская, Кировоградская, Одесская обл.),  Легкий, Лисий, Геба, Мартиняк, Галата, Дума (Івано-Франківська обл.), Овчинников (Курская обл.), Никольский (Гомельская обл., Киргизия),  Решетников (Оренбургская обл.), Минаев (Курганская обл.) T004006
Спасибо сказали: kuks70, DmitroR-2, olyvd, Алёна4

Поделиться

39

Re: Загинули в боротьбі з комуністичним режимом

ЗЕЛЕНЕВИЧ Іван Миколайович, 1902, с. Чорні Ослави Надвірнянського району, охоронець кущової ОУН, Кучерявий, ┼ 18.08.1949, с. Чорні Ослави.

ЗЕЛЕНИЙ Іван Михайлович, 1916, с. Поділля Галицького району, стрілець сотні Ясмипа, ┼ 1945, с. Поділля.

ЗЕЛЕНКО Василь Антонович, 1929, с. Вовчківці Снятинського району, референт пропаганди райпроводу ОУН, Тарас, ┼ 01.09.1949, с. Вовчківці.

ЗЕЛЕНКО Іван Іванович, 1929, с. Вовчківці Снятинського району, охоронець кущової ОУН, Наливайко, ┼ 09.02.1949, с. Красноставці Снятинського району.

ЗЕЛЕНКО Михайло Ілліч, 1916, с. Вовчківці Снятинського району, ройовий сотні Цигана, керівник Заболотівського райпроводу ОУН, Зелений, 22.08.1949, с. Тулуків Снятинського району.

ЗЕЛЕНЧУК Михайло Юрійович, 1928, с. Бистрець Верховинського району, стрілець боївки СБ райпроводу ОУН, Соловейко, ┼ 27.01.1949, невідомо.

ЗЕЛЕНЧУК Юрій Петрович, 1924, с. Зелена Надвірнянського району, охоронець надрайпроводу ОУН, Голуб, ┼ 07.09.1947, с. Максимець Надвірнянського району.

ЗЕЛЕНЯК Оксана Миколаївна, 1925, с. Витвиця Долинського району, зв’язкова райпроводу ОУН, Улят, ┼ 04.06.1948, с. Витвиця.

ЗЕЛІНСЬКИЙ Василь Федорович, 1916, с. Якубів Долинського району, зв’язковий крайпроводу ОУН «Захід-Карпати», ┼ 01.04.1945, с. Якубів.

ЗЕЛІНСЬКИИ Йосип Петрович, 1920, с. Молодятин Коломийського району, стрілець боївки Левка, ┼ 21.07,1947, невідомо.

ЗЕЛІНСЬКИЙ Микола Васильович, 1908, с. Якубів Долинського району, член ОУН, ┼ 1946, с. Якубів.

ЗЕЛІНСЬКИЙ Олекса Юрійович, с. Вікторів Галицького району, стрілець сотні Ромка, Лис, ┼ 1946, невідомо.

ЗИЗАТЧУК Семен Григорович, 1925, с. Космач Косівського району, стрілець боївки СБ райпроводу ОУН, Повстанець, ┼ 06.05.1949, с. Космач.

ЗІНЧЕНКО Надія Терентіївна, 1925, м. Гуляй-поле Запорізької області, фельдшер УПА, ┼ 1947, біля с. Грабівка Калуського району.

ЗІНЬКО Микола Юрійович, 1930, с. Милування Тисменицького району, стрілець боївки кущової ОУН, Нечай, ┼ 20.09.1950, с. Міжгір’я Богородчанського району.

ЗІНЯК Михайло Данилович, 1914, с. Міжгір’я Богородчанського району, господарчий кущової ОУН, Соловей, ┼ 06.08.1947, с. Міжгір’я.

ЗІНЯК Михайло Федорович, 1916, с. Кривець Богородчанського району, член ОУН, ┼ 1944, с. Кривець.

ЗІНЯК Роман Дмитрович, 1925, с. Міжгір’я Богородчанського району, стрілець боївки райнроводу ОУН, Мирний, ┼ 22.02.1948, с. Міжгір’я.   

ЗІТИНЮК Іван Миколайович, 1927, с-ще Верховина, охоронець Коломийського окружного проводу ОУН, Байрак, ┼ 28.05.1952, с. Криворівня Верховинського району.

ЗЛОБІН Андрій, 1918, Чернігівська область, командир куреня УПА «Карпатський», Лісовий, ┼ квітень 1945, с. Баня-Березів Косівського району.

ЗОБКІВ Володимир Дмитрович, 1906, с. Підмихайлівці Рогатинського району, курінний УПА, Кос, ┼ 26.08.1945, с. Підмихайлівці.

ЗОБКІВ Микола Панькович, 1922, с. Колоколин Рогатинського району, член СКВ, Могила, ┼ 1946, с. Колоколин.

ЗОБКІВ Степан Дмитрович, 1902, с. Підмихайлівці Рогатинського району, чотовий сотні Скоби, керівник кущової ОУН, Голуб, ┼ 03.08.1947, біля с. Григорів Рогатинського району.

ЗОБКІВ Степан Юрійович, 1914, с. Колоколин Рогатинського району, член ОУН, ┼ 06.01.1945, с. Колоколин.

ЗОБНІВ Микола Васильович, 1922, с. Солуків Долинського району, вояк УПА, ┼ серпень 1946, с. Солуків.

ЗОЗУЛИК Василь Іванович, с. Попельники Снятинського району, вояк УПА, ┼ 1945, с. Попельники.

ЗОЗУЛИК Іван Григорович, 1918, с. Попельники Снятинського району, керівник Заболотівського райпроводу ОУН, Богуй, Богдан, ┼ 1949, с. Попельники.

ЗОЗУЛИК Йосафат Григорович, 1924, с. Попельники Снятинського району, сотенний УПА, керівник Снятинського райпроводу ОУН, Чорнота, Ігор, ┼ 18.06.1950, с. Белелуя Снятинського району.

ЗОЗУЛИК Микита Федорович, 1922, с. Попельники Снятинського району, стрілець боївки кущової ОУН, Довбуш, ┼ 1948, с. Попельники.

ЗОЗУЛИК Роман Ілліч, 1910, с. Попельники Снятинського району, охоронець Заболотівського райпроводу ОУН, Грім, ┼ 20.11.1951, с. Тучапи Снятинського району.

ЗОЗУЛИК Роман Миколайович, 1927, с. Попельники Снятинського району, керівник кущової ОУН, Черник, ┼ 09.03.1948, с. Вербівці Городенківського району.

ЗОЗУЛИК Роман Михайлович, 1882, с. Попельники Снятинського району, вояк УПА, Чумак, ┼ 1946, с. Попельники.

ЗОРІЙ Іван Петрович, 1929, с. Креховичі Рожнятівського району, стрілець боївки кущової ОУН, ┼ грудень 1948, с. Тужилів Калуського району.

ЗОЩАК Іван Дмитрович, 1926, с. Станківці Долинського району, вояк УПА, Липа, ┼ 1945, невідомо. 

ЗУБ’ЯК Анастасія Семенівна, 1926, с. Сілець Тисменицького району, зв’язкова станичної ОУН, ┼ 1945, с. Сілець.

ЗУБ’ЯК Василь Тимофійович, 1925, с. Ямниця Тисменицького району, господарчий СКВ, Максим, ┼ 07.01.1946, біля с. Ямниця.

ЗУБ’ЯК Михайло Семенович, 1921, с. Сілець Тисменицького району, зв’язковий кущової ОУН, ┼ 1945, с. Сілець.

ЗУШМАН Володимир Андрійович, 1926, с. Загір’я Рогатинського району, стрілець сотні Скоби, ┼ 1945, с. Дички Рогатинського району.

ЗУШМАН Дмитро Евстахійович, 1921, с. Загір’я Рогатинського району, стрілець сотні Скоби, охоронець Рогатинського надрайпроводу ОУН, Тихий, ┼ вересень 1948, с. Приозерне Рогатинського району.

ЗУШМАН Іван Свстахійович, 1923, с. Загір’я Рогатинського району, чотовий сотні Скоби, Зелений,┼ квітень 1945, с. Колоколин Рогатинського району.

Гербеев, Радько (Радченко, Рядченко), Калайда (Калайденко), Найденко, Живанов, Скоренцов, Даценко (Николаевская, Кировоградская, Одесская обл.),  Легкий, Лисий, Геба, Мартиняк, Галата, Дума (Івано-Франківська обл.), Овчинников (Курская обл.), Никольский (Гомельская обл., Киргизия),  Решетников (Оренбургская обл.), Минаев (Курганская обл.) T004006
Спасибо сказали: Balymba, kuks70, DmitroR-2, olyvd, Алёна5

Поделиться

40

Re: Загинули в боротьбі з комуністичним режимом

І

ІВАНЕНКО Микола Іванович, 1923, с. Грабів Рожнятівського району, станичний ОУН, Бурлак, ┼ 04.12.1947, с. Нижній Струтинь Рожнятівського району.

ІВАНИЛО Михайло Іванович, 1921, с. Черче Рогатинського району, керівник надрайпроводу ОУН, Вишня, Семен, Мирон, ┼ 04.12.1951, с. Явче Рогатинського району.

ІВАНИЛО Петро Іванович, 1921, с. Черче Рогатинського району, член СКВ, ┼ лютий 1945, біля с. Черче.

ІВАНИЛЮК Василь Дмитрович, 1924, с. Липівка Тисменицького району, чотовий УПА, Крук, ┼ травень 1947, с. Довге Тисменицького району.

ІВАНИЛЮК Михайло Васильович, 1923, с. Липівка Тисменицького району, станичний ОУН, Гордий,  06.01.1948, ┼ с. Камінне Надвірнянського району.

ІВАНИЛЮК Степан Федорович, 1913, с. Липівка Тисменицького району, керівник боївки кущової ОУН, Залізняк, ┼ 09.01.1946, біля с. Виноград Коломийського району.

ІВАНИШИН Василь Іванович, 1924, с. Лісна Слобідка Коломийського району, охоронець райпроводу ОУН, Крук, ┼ жовтень 1947, с. Шепарівці Коломийського району.

ІВАНИШИН Володимир Йосипович, 1917, с. Міжгір’я Богородчанського району, стрілець боївки кущової ОУН, Карамиш, ┼ 18.09.1948, с. Міжгір’я.

ІВАНИШИН Дмитро Васильович, 1917, с. Тисів Болехівської міськради, стрілець боївки кущової ОУН, Бистрий, ┼ 1947, с. Тисів.

ІВАНИШИН Євген Михайлович, 1929, с. Дуба Рожнятівського району, стрілець боївки кущової ОУН, ┼ 14.10.1949, с. Нижній Струтинь Рожнятівського району.

ІВАНИШИН Іван Васильович, 1931, с. Підлісся Тисменицького району, стрілець боївки Байди, ┼ 1952, с. Радча Тисменицького району.

ІВАНИШИН Марія, 1930, с. Лісна Слобідка Коломийського району, зв’язкова кущової ОУН, ┼ 12.04.1949, с. Станіславівка Коломийського району.   

ІВАНИШИН Микола Петрович, 1925, с. Росіпна Богородчанського району, охоронець кущової ОУН, ┼ 11.06.1949, с. Міжгір’я Богородчанського району.

ІВАНИШИН Михайло Прокопович, 1923, с. Набережне Галицького району, керівник Більшівцівського райпроводу ОУН, Міша, ┼ 28.02.1946, с. Набережне.

ІВАНИШИН Степан Семенович, 1926, с. Котиківка Городенківського району, заступник керівника молодіжної ОУН Коломийського окружного проводу, Богун, ┼ 02.06.1944, біля с. Глибоке Богородчанського району.

ІВАНИШИН Федір Іванович, 1921 с. Підлісся Тисменицького району, керівник боївки Станіславського райпроводу ОУН, Миш, ┼ 14.07.1946, с. Побережжя Тисменицького району.

ІВАНИШИН Ярослав Михайлович, 1924, м. Болехів, чотовий сотні «Рисі», Скрегулець, ┼ 1948, біля с. Вербівка Рожнятівського району.

ІВАНИЩАК Михайло Іванович, 1926, с. Добротів Надвірнянського району, стрілець боївки кущової ОУН, ┼ 1947, невідомо.

ІВАНІВ Василь Лук’янович, 1915, с. Новий Мартинів Галицького району, керівник Більшівцівського райпроводу ОУН, Гуцул, ┼ 06.09.1949, с. Вишнів Рогатинського району.

ІВАНІВ Микола Васильович, 1924, с. Рунгури Коломийського району, референт кущової ОУН, Скорий, ┼ 07.04.1951, с. Смодна Косівського району.

ІВАНІВ Микола Мар’янович, 1921, с. Бабин-Зарічний Калуського району, стрілець боївки кущової ОУН, Чорноморець, ┼ 1949, невідомо.

ІВАНІВ Микола Олексійович, 1913, с. Сукіль Болехівської міськради, станичний ОУН, Лисенко, ┼ 20.12.1948, с. Сукіль, уроч. Сушина.

ІВАНІВ Олекса Онуфрійович, 1919, с. Нивочин Богородчанського району, станичний ОУН, Левко, ┼ жовтень 1947, біля с. Нивочин.

ІВАНІВ Федір Васильович, стрілець боївки СБ Болехівського райпроводу ОУН, Скеля, ┼ 17.04.1949, с. Танява Болехівської міськради.

ІВАНІВ Федір Дмитрович, 1923, с. Нивочин Богородчанського району, керівник райпроводу ОУН, Нечай, ┼ 25.09.1948, біля с. Нивочин.

ІВАНІВ Ярослав Дмитрович, 1930, с. Явче Рогатинського району, стрілець боївки кущової ОУН, Тополя, ┼ 03.06.1951, с. Загір’я Рогатинського району.

ІВАНІЩАК Іван Михайлович, 1924, с. Заріччя Надвірнянського району, станичний ОУН, Зоряй, ┼ 23.12.1947, с. Заріччя.

ІВАНКІВ Іван Михайлович, 1919, с. Жураки Богородчанського району, стрілець боївки СБ райпроводу ОУН, Сорока, і' 03.10.1948, невідомо.

ІВАНКІВ Микола Іванович, с. Жураки Богородчанського району, стрілець боївки кущової ОУН, ┼ 1947, невідомо.

ІВАНКІВ Михайло, 1922, с. Озеряни Галицького району, охоронець кущової ОУН, ┼ 17.01.1949, с. Діброва Рогатинського району.

ІВАНКІВ Степан Михайлович, 1924, с. Жураки Богородчанського району, стрілець боївки СБ райпроводу ОУН, Остап, ┼ 17.10.1948, с. Манява Богородчанського району.

ІВАН ОЧКО Дмитро Якович, с-ще Ланчин Надвірнянського району, вояк УПА, Рись, ┼ червень 1945, с-ще Ланчин.

ІВАНУС Володимир Йосипович, с-ще Богородчани, стрілець боївки СКВ, ┼ 1945, невідомо.

ІВАНУС Дмитро Якович, 1909, с. Бистриця Надвірнянського району, охоронець кущової ОУН, Буча, ┼ 27.08.1949, с-ще Богородчани.

ІВАНЦІВ Іван Григорович, 1921, с. Коростовичі Галицького району, вояк УПА, ┼ 1945, с. Коростовичі.

ШАНЦІВ Степан Ілліч, 1923, с. Бабухів Рогатинського району, вояк УПА, ┼ 24.08.1944, с. Бабухів.

ІВАНЦІВСЬКИЙ Іван Юрійович, 1920, с. Небилів Рожнятівського району, керівник Перегінського райпроводу ОУН, Сокіл, ┼ 12.03.1948, с-ще Перегінське Рожнятівського району.
ІВАНЦЮК Іван Петрович, 1923, с. Ісаків Тлумацького району, стрілець сотні Скуби,┼ 1948, Косівський район.

ІВАНЦЮК Михайло Петрович, 1920, с. Ісаків Тлумацького району, стрілець сотні Скуби, ┼ 1946, Косівський район.

ІВАНЧУК Євдокія Дмитрівна, 1908, с. Цуцилів Надвірнянського району, кур’єр крайпроводу ОУН «Захід-Карпати», Відважна, ┼ 1949, біля с. Цуцилів.

ІВАНЧУК Петро, с. Новиця Калуського району, стрілець боївки СБ Калуського окружного проводу ОУН, Голуб, ┼ 17.06.1947, тодішній Войнилівський район.

ІВАНЮК Василь Костянтинович, 1905, с-ще Ланчин Надвірнянського району, стрілець сотні Чайки, Граб, ┼ лютий 1945, невідомо.

ІВАНЮК Василь Петрович, 1915, с. Рунґури Коломийського району, помічник станичного ОУН, Ткач, ┼ 09.04.1945, с. Рунґури.   

ІВАНЮК Іван Петрович, керівник боївки Гвіздецького райпроводу ОУН, Лев, ┼ 21.05.1947, с. Загайпіль Коломийського району.

ІВАНЮК Микола Васильович, 1922, с. Спас Коломийського району, чотовий сотні Гамалії, керівник Коломийського райпроводу ОУН, Тихий, Сергій, ┼ 29.05.1949, с. Тростянка Коломийського району.

ІВАНЮК Микола Онуфрійович, 1930, с. Тростянець Снятинського району, охоронець Заболотівського райпроводу ОУН, Дорошенко, ┼ 19.11.1951, с. Новоселиця Снятинського району.

ІВАНЮК Микола Петрович, 1898, с. Спас Коломийського району, політвиховник УПА, помічник станичного ОУН, Євшан, їжак, Тихий, Хрущ, ┼ 08.03.1946, с. Спас.
ІВАНЮК Михайло Васильович, 1926, с. Спас Коломийського району, охоронець кущової ОУН, Ярослав, Дубок, ┼ березень 1951, с. Спас, уроч. Бурсуковець.

ІВАНЮК Михайло Миколайович, 1928,«е. Спас Коломийського району, кур’єр ОУН, Горобець, ┼ 08.10.1946, с. Спас.
ІВАНЮК Онуфрій Миколайович, 1913, с. Спас Коломийського району, керівник райпроводу ОУН, Шпак, + 07.01.1947, с. Спас.

ІВАНЮК Юрій Андрійович, 1913, с-ще Ланчин Надвірнянського району, охоронець кущової О.УН, Дуб, ┼ весна 1946, с-ще Ланчин.

ІВАСИК Дмитро Степанович, 1929, с. Пуків Рогатинського району, стрілець боївки СБ надрайпроводу ОУН, Орлик, ┼ 20.01.1949, с. Пуків.

ІВАСИК Степан Дмитрович, 1907, с. Пуків Рогатинського району, стрілець боївки СБ надрайпроводу ОУН, ┼ 20.01.1949, с. Пуків.

ІВАСИК Юрій Іванович, 1924, с. Молодків Надвірнянського району, охоронець кущової ОУН, Чортик, ┼ 13.01.1952, с. Молодків.

ІВАСИН Любомир Степанович, 1921, с. Дем’янів Галицького району, стрілець боївки Бурштинського райпроводу ОУН, Тополя, ┼ 1947, с. Сарники Рогатинського району.

ІВАСИШИН Анастасія Василівна, с. Угорники Івано-Франківської міськради, станична ОУН, ┼ 29.03.1949, с. Угорники.

ІВАСИШИН Анастасія Іванівна, 1901, с. Угорники Івано-Франківської міськради, станична ОУН, ┼ 01.04.1948, с. Угорники.

ІВАСИШИН Григорій Васильович, 1921, с. Комарів Галицького району, стрілець боївки Залізняка, Явір, ┼ 14.01.1945, с. Комарів.

ІВАСІВ Іван Миколайович, 1924, а Посіч Тисменицького району, стрілець боївки райпроводу ОУН, Лис, ┼ 02.11.1947, с. Посіч.

ІВАСЬКЕВИЧ Лев Петрович, 1925, м. Долина, керівник Долинського райпроводу ОУН, Бурий, ┼ червень 1951, невідомо.

ІВАСЬКІВ Іван Олексійович, 1926, с. Бабинці (тепер — у складі м. Рогатин), стрілець боївки СКВ, Смерека, ┼ 1944, с. Підвиння Рогатинського району.

ІВАСЬКІВ Михайло Миколайович, 1929, с. Ясень Рожнятівського району, стрілець боївки кущової ОУН, Михась, ┼ 10.01.1948, невідомо.

ІВАСЮК Андрій Федорович, 1924, с. Матеївці Коломийського району, охоронець Коломийського надрайпроводу ОУН, Лис, ┼ 08.04.1949, невідомо.

ІВАСЮК Василь Федорович, 1924, с. Матеївці Коломийського району, охоронець станичної ОУН, Ліс, ┼ 17.04.1949, Коломийський район.

ІВАСЮК Дмитро Васильович, 1929, с. Тюдів Косівського району, керівник кущової ОУН, Ліс, ┼ 10.12.1951, невідомо.

ІВАСЮК Іван Васильович, 1921, с. Клубівці Тисменицького району, вояк УПА, ┼ 1945, невідомо.

ІВАСЮК Микола Олексійович, 1923, с. Рунґури Коломийського району, вояк УПА, Кавка, ┼ 1945, с. Рунгури.

ІВАСЮК Степан Іванович, 1925, с. Підгірки (тепер — у складі м. Калуш), стрілець боївки СКВ, ┼ 1946, с. Новиця Калуського району.

ІВАСЮК Федір Іванович, 1922, с. Тюдів Косівського району, охоронець Косівського надрайпроводу ОУН, Палівода, ┼ 10.12.1951, невідомо.

ІВАСЮК Федір Михайлович, 1922, с. Старі Кути Косівського району, стрілець сотні Вихора, Паливода, ┼ листопад 1945, с. Красноїлля Верховинського району.

ІВАХІВ Михайло, 1916, м. Бурштин Галицького району, вояк УПА, Іванеско, ┼ 14.06.1946, біля с-ща Більшівці Галицького району.

ІВАХНЮК Микола Миколайович, 1920, с. Голинь Калуського району, стрілець сотні Ґонти, Ба-сараб, ┼ 17.12.1945, Болохівський Ліс.
ІВАНІ Дмитро Петрович, 1929, тодішній Ланчинський район, охоронець кущової ОУН, Явір,┼ 04.10.1948, с. Парище Надвірнянського району.

ІВАШКІВ Василь Іванович, 1922, с. Завадка Калуського району, керівник кущової ОУН, Щупак, ┼ 12.03.1949, с. Станькова Калуського району.

ІВАШКІВ Іван Йосипович, 1895, с. Григорів Рогатинського району, стрілець сотні Скоби, ┼ 1946, с. Григорів.

ІВАШКІВ Микола Іванович, 1924, с. Бубнище Болехівської міськради, вояк УПА, Круглий, Пугач, ┼ 1946, біля с. Бубнище.

ІВАШКІВ Михайло Іванович, 1927, с. Бубнище Болехівської міськради, вояк УПА, Омелько, ^ 1946, Сколівський район Львівської області.

ІВАШКІВ Михайло Васильович, с. Нивочин Богородчанського району, стрілець боївки кущової ОУН, ┼ 1947, невідомо.

ІВАШКІВ Олексій Іванович, 1918, с. Бубнище Болехівської міськради, вояк УПА, ┼ 1946, біля с. Бубнище.   

ІВАШКО Євдокія Несторівна, 1922, с. Розтоки Косівського району, член Кутського райпроводу ОУН, ┼ 26.03.1952, с. Білоберізка Верховинського району.

ІВАШКО Микола Юрійович, 1910, с. Розтоки Косівського району, стрілець боївки кущової ОУН, Вовк, ┼ 16.09.1955, невідомо.

ІВАЩИШИН Іван Васильович, 1913, с. Стратин Рогатинського району, член ОУН, ^ 1944, с. Стратин.

ІГНАТІВ Ярослав Михайлович, 1922, м. Долина, стрілець боївки СБ окружного проводу ОУН, Зорян, ┼ 06.04.1945, біля с. Рахиня Долинського району.

ІЛИК Мирослав Михайлович, 1925, с. Попельники Снятинського району, вояк УПА, Ярема, ┼ 10.05.1945, с. Джурів Снятинського району, уроч. Веретище.

ІЛІВ Микола Дмитрович, 1922, с. Тисменичани Надвірнянського району, станичний ОУН, Довбуиі, ┼ 05.03.1950, с. Тисменичани.

ІЛІЙЧУК Дмитро Дмитрович, 1907, с. Устеріки Верховинського району, керівник Кутського райпроводу ОУН, Галуза, Кобзар, ┼ 24.01.1951, біля с. Барвінків Верховинського району.

ІЛІЙЧУК Михайло Дмитрович, с. Ільці Верховинського району, стрілець боївки кущової ОУН, Дорошенко, ┼ 05.08.1948, с. Красник Верховинського району.

ІЛЬКІВ Василь Наумович, с. Суходіл Рожнятівського району, станичний ОУН, ┼ 15.06.1947, невідомо.

ІЛЬКІВ Іван Васильович, 1910, с. Слобода Долинська Долинського району, станичний ОУН, ┼ 05.02.1946, с. Слобода Долинська.

ІЛЬКІВ Микола Тимофійович, 1922, с. Новиця Калуського району, референт кущової ОУН, Левко, ┼ 24.09.1949, с. Новиця.

ІЛЬКІВ Михайло, м. Бурштин Галицького району, стрілець боївки кущової ОУН, Богун, ┼ 1948, невідомо.

ІЛЬКІВ Михайло Миколайович, 1916, с. Суходіл Рожнятівського району, інформатор СБ, Ірак, Місько, ┼ 16.10.1951,е. Ілемня Рожнятівського району.

ІЛЬКІВ Михайло Михайлович, 1924, с. Нові Кривотули Тисменицького району, стрілець боївки кущової ОУН, Свистун, ┼ 17.10.1952, невідомо.

ІЛЬКІВ Михайло Онуфрійович, 1924, с. Блюдники Галицького району, стрілець боївки кущової ОУН, Попий, ┼ 16.01.1949, с. Блюдники.

ІЛЬКІВ Олексій Онуфрійович, 1917, с. Блюдники Галицького району, стрілець боївки кущової ОУН, Карпо, ┼ 16.01.1949, с. Блюдники.

ІЛЬКІВ Олексій Степанович, 1921, с. Завій Калуського району, станичний ОУН, Ліс, ┼ 03.04.1949, с. Завій.

Гербеев, Радько (Радченко, Рядченко), Калайда (Калайденко), Найденко, Живанов, Скоренцов, Даценко (Николаевская, Кировоградская, Одесская обл.),  Легкий, Лисий, Геба, Мартиняк, Галата, Дума (Івано-Франківська обл.), Овчинников (Курская обл.), Никольский (Гомельская обл., Киргизия),  Решетников (Оренбургская обл.), Минаев (Курганская обл.) T004006
Спасибо сказали: kuks70, DmitroR-2, olyvd, Алёна4

Поделиться

41

Re: Загинули в боротьбі з комуністичним режимом

ІЛЬКІВ Параска Андріївна, 1928, с. Хмелева Заліщицького району Тернопільської області, зв’язкова кущової ОУН, Маруся, ┼ 09.12.1949, Тернопільська область.

ІЛЬНИЦЬКИЙ Михайло Васильович, 1924, с. Вижній Березів Косівського району, стрілець сотні Мороза, станичний ОУН, Запорожець, ┼ 04.03.1950, с. Середній Березів Косівського району.

ІЛЬЧИШИН Микола Миколайович, 1910, с. Олеша Тлумацького району, вояк УПА, ┼ 1945, с. Олеша.

ІЛЬЧИШИН Павло Степанович, 1907, Польща, референт СБ Рогатинського райпроводу ОУН, Стяг, ┼ 28.11.1950, с. Острів Галицького району.

ІЛЮК Василь Андрійович, 1928, с. Великий Рожин Косівського району, слідчий СБ райпроводу ОУН, Грім, ┼ 26.03.1952, с. Білоберізка  Верховинського району.

ІЛЮК Василь Іванович, 1928, с. Великий Рожин Косівського району, охоронець надрайпроводу ОУН, Волоцюга, ┼ січень 1952, тодішній Кутами район.   

ІЛЮК Василь Миколайович, 1930, с-ще Кути Косівського району, стрілець боївки СБ надрайпроводу ОУН, Олексій, Паливода, ┼ 26.01.1952, с. Малий Рожин Косівського району.

ІЛЮК Василь Пилипович, 1921, с. Великий Рожин Косівського району, стрілець сотні Крука, Карий, ┼ листопад 1944, Буковина.

ІЛЮК Дмитро Іванович, 1908, с. Кривопілля Верховинського району, охоронець райпроводу ОУН, Кичера, ┼ 09.04.1952, невідомо.

ІЛЮК Микола, 1923, с. Ганнів Коломийського району, охоронець райпроводу ОУН, Чайкевич, ┼ 1946, тодішній Косівський район.

ІЛЮК Юрій Андрійович, 1913, с. Великий Рожин Косівського району, чотовий сотні Вихора, Залізняк,┼ червень 1947, с. Розтоки Косівського району.

ІШАК Михайло, 1920, с-ще Делятин Надвірнянського району, керівник Надвірнянського надрайпроводу ОУН, Богдан, Діброва, Доктор, ┼ 10.12.1948, біля с-ща Делятин.  *

Гербеев, Радько (Радченко, Рядченко), Калайда (Калайденко), Найденко, Живанов, Скоренцов, Даценко (Николаевская, Кировоградская, Одесская обл.),  Легкий, Лисий, Геба, Мартиняк, Галата, Дума (Івано-Франківська обл.), Овчинников (Курская обл.), Никольский (Гомельская обл., Киргизия),  Решетников (Оренбургская обл.), Минаев (Курганская обл.) T004006
Спасибо сказали: kuks70, olyvd, Алёна, DmitroR-24

Поделиться

42

Re: Загинули в боротьбі з комуністичним режимом

Й

ЙОСИПЧУК Степан Михайлович, 1918, с. Лісна Тарновиця Надвірнянського району, станичний ОУН, ┼ 15.07.1949, с. Лісна Тарновиця.   

ЙОСИФІВ Текля Йосипівна, 1925, с. Комарів Галицького району, розвідниця кущової ОУН, Зірка, ┼ 06.01.1949, с. Комарів.

Гербеев, Радько (Радченко, Рядченко), Калайда (Калайденко), Найденко, Живанов, Скоренцов, Даценко (Николаевская, Кировоградская, Одесская обл.),  Легкий, Лисий, Геба, Мартиняк, Галата, Дума (Івано-Франківська обл.), Овчинников (Курская обл.), Никольский (Гомельская обл., Киргизия),  Решетников (Оренбургская обл.), Минаев (Курганская обл.) T004006
Спасибо сказали: kuks70, DmitroR-2, olyvd, Алёна4

Поделиться

43

Re: Загинули в боротьбі з комуністичним режимом

К

КАБАЛЬ Степан Дмитрович, 1927, с. Тисів Болехівської міськради, охоронець станичної ОУН, Білий, ┼ 26.04.1947, с. Тисів.

КАБИНЕЦЬ Михайло Петрович, 1923, с. Новошин Долинського району, керівник боївки кущовоїОУН, Орел, ┼ 12.12.1946, с. Максимівна Долинського району.

КАБЛАК Михайло, с. Довпотів Калуського району, заступник керівника Войнилівського райпроводу ОУН, Боєвір, ┼ 07.01.1948, с. Перекоси Калуського району.

КАВА Михайло Андрійович, 1908, с. Вербівка Рожнятівського району, станичний ОУН с. Петранка, Семко, ┼ 14.02.1949, с. Петранка Рожнятівського району.

КАВА Степан Миколайович, 1914, с. Вербівка Рожнятівського району, охоронець кущової ОУН, Сорока, ┼ 04.10.1948, с. Берлоги Рожнятівського району.

КАВАЦЮК Василь Маркевич, 1923, с. Мишин Коломийського району, керівник боївки кущової ОУН, Запорожець, ┼ 18.10.1946, с. Мишин.

КАВАЦЮК Іван Юрійович, 1922, с. Мишин Коломийського району, вояк УПА, Кучерявий, ┼ 1945, с. Мишин.   

КАВАЦЮК Микола Михайлович, 1903, с. Мишин Коломийського району, чотовий сотні Цигана, керівник боївки кущової ОУН, Довбуш, ┼ 06.05.1948, с. Мишин.

КАВАЦЮК Михайло Миколайович, 1920, с. Мишин Коломийського району, сотенний УПА, Байда, ┼ літо 1944, с. Мишин.

КАВІНСЬКИЙ Євстахій Павлович, 1929, с. Олещин Тлумацького району, охоронець райпроводу ОУН, Влодко, ┼ 11.01.1951, с. Делева Тлумацького району.

КАВКА Антон, тодішній Яремчанський район, стрілець сотні Білого, Колос, ┼ 01.05.1948, біля с. Микитинці Косівського району.

КАВКА Василь, 1919, с. Сілець Тисменицького району, стрілець сотні Гамали, ┼ 1945, с. Сілець.

КАВКА Іван Семенович, стрілець боївки кущової ОУН, Плюта, ┼ 03.03.1949, с. Селище (тепер — у складі с. Блюдники Галицького району).

КАВКА Казимир Петрович, 1912, с. Зеленів Рогатинського району, стрілець сотні «Б$іні», ┼ 1948, біля с. Верхня Липиця Рогатинського району.

КАВКА Михайло Петрович, 1923, с. Зеленів Рогатинського району, стрілець сотні «Холодноярці», Карпо, Садок, ┼ 1948, с. Верхня Липиця Рогатинського району.

КАДИНСЬКИЙ Михайло Іванович, 1919, с. Баня-Березів Косівського району, стрілець сотні Мороза, Чорнобривий, ┼ 01.08.1948, с. Баня-Березів.

КАЗИМИРЧУК Іван Прокопович, 1909, с. Живачів Тлумацького району, керівник кущової ОУН, Бук, ┼ 19.03.1945, с. Ісаків Тлумацького району.

КАЗЮК Олексій Іванович, 1926, с. Волосів Надвірнянського району, стрілець сотні Гонти, ┼ 25.12.1945, с. Пасічна Надвірнянського району, уроч. Ґанок.

КАЙДАН Михайло Олексійович, 1927, с. Чернів Рогатинського району, стрілець сотні «Буйні», охоронець Бурштинського райпроводу ОУН, Вихор, ┼ 1947, біля с. Бовшів Галицького району.

КАКУН Андрій Павлович, 1912, с. Липівка Рогатинського району, керівник Рогатинського надрайпроводу ОУН, Грек, ┼ 22.11.1946, с. Липівка.

КАЛИН Василь Костянтинович, 1922, с. Чортовець Городенківського району, стрілець боївки СКВ, Корабльов, ┼ 27.04.1945, с. Чортовець.

КАЛИНИЧ Микола Танасійович, 1913, с. Великий Рожин Косівського району, керівник СКВ, Карий, ┼ березень 1945, біля с. Великий Рожин.

КАЛИНИЧ Олена Андріївна, 1910, с. Великий Рожин Косівського району, зв’язкова кущової ОУН, ┼ 18.09.1949, с. Гринява Верховинського району.

КАЛИНИЧ Петро, 1924, с. Розтоки Косівського району, вояк УПА, Камінний, 105.02.1945, с. Розтоки.

КАЛИНІЙ Володимир, 1923, с. Сваричів Рожнятівського району, керівник Калуського надрайпроводу ОУН, Артем, ┼ 06.09.1945, біля с. Підгірки (тепер — у складі м. Калуш).

КАЛИНІЙ Михайло Юрійович, 1910, с. Сварите Рожнятівського району, керівник Калуського райпроводу ОУН, Дуб, Смолоскип, ┼ 10.02.1950, с. Ріп’янка Калуського району.

КАЛИНОВСЬКИИ Іван Данилович, 1920, с. Височанка Галицького району, керівник боївки райпроводу ОУН, Остап, ┼ 29.08.1948, с. Височанка.

КАЛИНЧУК Михайло Іванович, 1907, с. Пшеничники Тисменицького району, керівник кущової ОУН, Орел, Лісовий, ┼ 30.08.1947, невідомо.

КАЛИНЯК Василь, 1918, с. Пилипи Коломийського району, помічник станичного ОУН, Клим, ┼ 18.02.1944, с. Пилипи.

КАЛИНЯК Василь, 1920, с. Пилипи Коломийського району, вояк УПА, Гострий, ┼ 22.09.1944, невідомо.

КАЛИНЯК Йосафат Семенович, 1924, с. Тростянка Коломийського району, керівник кущової ОУН, Чорнота, ┼ 17.04.1949, с. Корости Косівського району.   

КАЛИТЮК Василь Дмитрович, с. Пороги Богородчанського району, станичний ОУН, ┼ 1945, невідомо.

КАЛИТЮК Іван Дмитрович, 1928, с. Пороги Богородчанського району, станичний ОУН, Сокіл, Запорожець, ┼ 04.02.1951, с. Пороги.

КАЛІМБРОВСЬКИЙ Юрій Іванович, 1925, с. Устеріки Верховинського району, стрілець боївки кущової ОУН, Ясень, ┼ 25.05.1948, с. Устеріки

КАЛІЦУН Панько Михайлович, 1924, с. Велика Тур’я Долинського району, керівник боївки кущової ОУН, Коваль, ┼ 17.09.1948, с. Белеїв Долинського району.

КАМІНСЬКА Таїсія, 1930, с. Великий Ключів Коломийського району, друкарка Коломийського окружного проводу ОУН, Звенислава, ┼ 04.05.1948, біля с. Люча Косівського району.

КАМІНСЬКИЙ Василь Іванович, 1922, с. Ганнівці Галицького району, стрілець боївки кущової ОУН, Дорошенко,┼ 10.03.1949, с. Вікторів Галицького району. 

КАМІНСЬКИЙ Василь Іванович, 1923, с. Ганнівці Галицького району, охоронець Калуського окружного проводу ОУН, Галенко, ┼ 18.11.1950, с. Бережниця Калуського району.

КАМІНСЬКИЙ Василь Степанович, 1927, с. Чесники Рогатинського району, вояк УПА, ┼ 1945, с. Верхня Липиця Рогатинського району.


КАМІНСЬКИЙ Ярослав Степанович, 1922, с. Чесники Рогатинського району, член ОУН, 1 1945, с. Верхня Липиця Рогатинського району.

КАНТИМИР Іван Миколайович, 1927, с. Красноставці Снятинського району, стрілець боївки СКВ, Ясен, ┼ осінь 1946, невідомо.

КАНТИМИР Софія Андріївна, 1929, с. Красно-ставці Снятинського району, друкарка райпроводу ОУН, Софіта, ┼ 02.05.1950, с. Залуччя Коломийського району.

КАНЮК Василь Іванович, 1921, с. Топорівці Городенківського району, вояк УПА, Василько, ┼ 01.08.1946, с. Коропуж Городоцького району Львівської області.

КАНЮКА Василь Федорович, 1922, с. Кремидів Галицького району, вояк УПА, Дуб, ┼ 1945, невідомо.

КАНЮКА Григорій Михайлович, 1923, с. Кремидів Галицького району, вояк УПА, Веселий, ┼ 1945, невідомо.

КАНЮКА Микола Васильович, с. Красне Рожнятівського району, заступник керівника боївки СБ райпроводу ОУН, Шугай, ┼ 19.08.1948, с. Новиця Калуського району.

КАПАНЮК Григорій Іванович, 1922, с.Долішнє Залуччя Снятинського району, член ОУН, Гордий, Кармелюк, ┼ лютий 1946, с. Горішнє Залуччя Снятинського району.

КАПУШАК Микола Васильович, 1919, с. Рунґури Коломийського району, господарчий референт кущової ОУН, Звук, ┼ 01.07.1945, с. Рунґури.

КАПУЩАК Василь Антонович, 1924, с. Росільна Богородчанського району, станичний ОУН, Славко, Сова, ┼ 11.06.1949, с. Міжгір’я Богородчанського району.

КАПУЩАК Василь Миколайович, 1919, с. Горохолина Богородчанського району, референт СБ Станіславського надрайпроводу ОУН, Мирон, ┼ 18.06.1945, с. Грабовець Богородчанського району.

КАПУЩАК Іван Васильович, 1923, с. Горохолина Богородчанського району, стрілець сотні Благого, керівник кущової ОУН, Гамалія, ┼ 17.04.1948, с. Горохолина.

КАПУЩАК Микола Васильович, 1925, с. Горохолина Богородчанського району, керівник Галицького райпроводу ОУН, Вітер, ┼ 07.06.1951, с. Крилос Галицького району.

КАПУЩАК Микола Олексійович, с. Горохолина Богородчанського району, станичний ОУН, Степ, ┼ 01.10.1948, с. Підгір’я Богородчанського району.

КАПУЩАК Ярослава Йосипівна, 1922, с. Горохолина Богородчанського району, друкарка надрайпроводу ОУН, Анничка, ┼ 18.07.1945, с. Горохолина.

КАРАБІН Іван Миколайович, 1920, с. Гостів Тлумацького району, охоронець кущової ОУН, Бук, Орел, 1 1945, с. Гостів.

КАРАБІН Степан Степанович, с. Хриплин Івано-Франківської міськради, станичний ОУН, їжак, ┼ 11.01.1947, с. Хриплин.

КАРАБІН Юрій Васильович, 1922, с. Олещин Тлумацького району, референт СБ райпроводу ОУН, Крук, ┼ 16.04.1951, с. Струпків Коломийського району.

КАРАЇМ Володимир Панькович, 1928, с. Томашівці Калуського району, стрілець боївки кущової ОУН, Орел, Чорний, ┼ 22.05.1950, біля с. Цвітова Калуського району.

КАРАЇМ Іван Дмитрович, 1903, с. Верхня Калуського району, станичний ОУН, Крук, ┼ літо 1947, невідомо.

КАРАТНИК Мирон Степанович, 1923, с. Петранка Рожнятівського району, станичний ОУН, листопад 1948, невідомо.

КАРАЧ Степан Дмитрович, 1925, с. Ісаків Тлумацького району, стрілець сотні Скуби, Дністер,┼ 1946, Косівський район.

КАРДАНІ Василь Антонович, 1924, с. Підкамінь Рогатинського району, політвиховник сотні «Сіроманці», Гак, ┼ 1946, с. Беньківці Рогатинського району.

КАРДАНІ Йосип Антонович, 1915, с. Підкамінь Рогатинського району, ройовий сотні Скоби, Тарас, ┼ 1946, с. Підкамінь.   

КАРПЕНКО Дмитро, 1912, с. Ревівка Кременчуцького району Полтавської області, курінний УПА, Яструб, ┼ 17.12.1944, с-ще Нові Стрілища Жидачівського району Львівської області.

КАРПЕНЮК Федір Васильович, 1928, с. Великий Ключів Коломийського району, стрілець боївки кущової ОУН, Хвильовий, ┼ 03.10.1949, с. Мишин Коломийського району.

КАРПИШИН Михайло Данилович, 1926, с. Нижня Липиця Рогатинського району, вояк УПА, Сич, ┼ 06.01.1946, с. Мечищів Бережанського району Тернопільської області.

КАРП’ЮК Василь Матвійович, 1930, с. Пасічна Надвірнянського району, станичний ОУН, Малий, ┼ 1948, невідомо.

КАРП’ЯК Дмитро Михайлович, 1928, с. Микитинці Косівського району, стрілець боївки кущової ОУН, Соловей, ┼ 18.11.1947, с. Микитинці.

КАРП’ЯК Олексій Софронович, 1923, с. Медуха Галицького району, вояк УПА, Колос, ┼ осінь
1944, невідомо.

КАСЕВИЧ Василь Леонович, 1922, с. Верхній Струтинь Рожнятівського району, охоронець кущової ОУН, Зенко, Веселий, ┼ 16.02.1949, біля с. Дубшари Рожнятівського району.

КАСПЕР Іван Дмитрович, 1927, с. Підбір’я Рогатинського району, стрілець сотні «Сіроманці», Кравець, ┼ 1945, с. Невесілки Перемишлянського району Львівської області.

КАСПРУК Іван Онуфрійович, 1921, с. Нові Скоморохи Галицького району, вояк УПА, Степ, ┼ 1945, с. Нові Скоморохи.

КАСЬКО Євгенія Андріївна, 1930, с. Угринів Тисменицького району, зв’язкова кущової ОУН, ┼ 04.03.1951, с. Угринів.

КАСЮК Михайло Юрійович, 1920, с. Старі Кути Косівського району, стрілець боївки кущової ОУН, Гайдамака, ┼ 21.02.1945, с. Старі Кути, уроч. Цухонів.

КАСЯНЧУК Андрій Михайлович, с-ще Делятин Надвірнянського району, станичний ОУН, ┼ 1946, невідомо.

КАТАМАЙ Микола Васильович, 1925, с. Ямниця Тисменицького району, сотенний УПА, Причепа, ┼ 21.01.1947, с. Угринів Тисменицького району.

КАТАМАЙ Ярослав Васильович, 1922, с. Ямниця Тисменицького району, референт СБ райпроводу ОУН, Денис, ┼ 06.11.1947, с. Поплавники Галицького району.

КАТАМАЙ Ярослав Васильович, 1925, с. Ямниця Тисменицького району, референт СБ райпроводу ОУН, Марко, ┼ 19.03.1948, с. Черніїв Тисменицького району.

КАТЕРИНЧУК Михайло, 1926, с. Старі Кути Косівського району, стрілець сотні Недобитого, Паляничка, ┼ 14.10.1944, с. Корнів Городенківського району.

Гербеев, Радько (Радченко, Рядченко), Калайда (Калайденко), Найденко, Живанов, Скоренцов, Даценко (Николаевская, Кировоградская, Одесская обл.),  Легкий, Лисий, Геба, Мартиняк, Галата, Дума (Івано-Франківська обл.), Овчинников (Курская обл.), Никольский (Гомельская обл., Киргизия),  Решетников (Оренбургская обл.), Минаев (Курганская обл.) T004006
Спасибо сказали: litar Л, kuks70, DmitroR-2, olyvd, Алёна5

Поделиться

44

Re: Загинули в боротьбі з комуністичним режимом

КАТЕРИНЧУК Параска Теодосівна, 1925, с-ще Кути Косівського району, станична ОУН, Славка, ┼ 21.03.1948, с. Криворівня Верховинського району.

КАТЕРИНЧУК Степан Васильович, 1914, с-ще Кути Косівського району, референт СБ Кутського райпроводу ОУН, Чорпогора,┼ 05.09.1948, с. Бабин Косівського району.

КАТРИЧ Іван Олексійович, 1927, с. Парище Надвірнянського району, стрілець боївки кущової ОУН, Ґонта, ┼ 11.02.1950, с. Парище.

КАЧАЛА Михайло Дмитрович, 1911, с. Руда Рогатинського району, вояк УПА, ┼ 1944, с. Руда.
КАЧКАН Степан Васильович, 1919, с. Рибне Тисменицького району, стрілець сотні Хмари, Муха, ┼ 10.03.1948, с. Рибне.

КАЧОРІВСЬКИЙ Роман Антонович, 1923, м. Городенка, господарчий референт Коломийського окружного проводу ОУН, Рибак, ┼ 04.05.1948, с. Нижній Березів Косівського району.

КАЧУРОВСЬКИЙ Ярослав Миколайович, 1926, с. Підмихайлівці Рогатинського району, стрілець сотні Скоби, ┼ 1945, біля с. Колоколин Рогатинського району.

КАШЕЙ Степан Андрійович, 1916, Львівська область, керівник Журавнівської кущової ОУН, Вівчар, Леґінь, ┼ 05.09.1948, с. Збора Калуського району.

КАШЕЛЮК Юрій Васильович, 1925, с. Кривоброди Косівського району, вояк УПА, Палій, ┼ 12.08.1945, невідомо.

КАШУБА Ганна Михайлівна, 1924, с. Грушка Тлумацького району, зв’язкова райпроводу ОУН,┼ 24.01.1949, с. Грушка.

КАШУБА Григорій Юрійович, 1926, с, Дорогів Галицького району, охоронець Станіславського надрайпроводу ОУН, Смерека, Гриць, ┼ 07.06.1951, Чорний Ліс.

КВАС Василь Семенович, 1927, с. Йосипівни Рогатинського району, стрілець сотні Скоби, ┼ 1945, біля с. Підмихайлівці Рогатинського району.

КВАС Михайло Семенович, 1924, с. Йосипівна Рогатинського району, стрілець сотні Скоби, ┼ 1945, біля с. Чагрів Рогатинського району.

КВАСНИЦЯ Михайло Ілліч, 1923, с. Заланів Рогатинського району, член ОУН, Зеиовій, ┼ 17.02.1947, с. Потік Рогатинського району.

КВАСНИЦЯ Петро Михайлович, 1922, с. Заланів Рогатинського району, стрілець сотні «Орли», ┼ 1945, с. Заланів.

КВАСНИЦЯ Федір Ілліч, 1912, с. Заланів Рогатинського району, керівник надрайпроводу ОУН, Всеволод, ┼ 14.10.1946, с. Руда Рогатинського району.

КВЕЦКО Михайло Якович, 1910, с. Лужки Долинського району, член ОУН, ┼ 04.02.1946. с. Лужки, уроч. Марина.   

КЕЙВАН Василь Іванович, 1927, с. Прутівка Снятинського району, референт пропаганди райпроводу ОУН, Синиця, ┼ 10.08.1947, с. Тулова Снятинського району.

КЕЙЗИК Василь Іванович, 1921, с. Городниця Городенківського району, станичний ОУН, Хмара, ┼ 04.01.1946, с. Городниця.

КЕЛЕБАЙ Антон, 1926, м. Калуш, стрілець боївки СБ райпроводу ОУН, Чумак, ┼ 26.06.1946, біля м. Калуш.

КЕЛЕБАЙ Олександр Юрійович, 1922, м. Калуш, оргреферент міськпроводу ОУН, Остап, ┼ 03.12.1947, м. Калуш.

КЕЛЛЕР Богдан Іванович, 1924, с. Вишнів Рогатинського району, вояк УПА, ┼ 1945, с. Вишнів.

КЕНДЗЬОР Йосип Петрович, 1917, с-ще Солотвин Богородчанського району, лікар УПА, Баиіа, ┼ 14.02.1946, біля с. Богрівка Богородчанського району.

КЕНДЮХ Михайло Васильович, 1912, м. Калуш, стрілець боївки кущової ОУН,┼ 17.07.1950, с. Завій Калуського району.

КЕРМОЩУК Василь Іванович, 1930, с-ще Верховина, станичний ОУН с. Ільці, Відважний, ┼ 12.09.1950, с. Ільці Верховинського району.

КЕРНИЦЬКИЙ Михайло Павлович, 1927, с. Кунисівці Городенківського району, стрілець боївки Карпа, Орел, ┼ 18.04.1947, с. Далешове Городенківського району. 

КЕРНИЧНИЙ Йосип Степанович, 1911, с. Делева Тлумацького району, стрілець боївки кущової ОУН, Кривоніс, ┼ 1947, с. Делева.

КЕРНЯКЕВИЧ Гілярій Гілярійович, 1920, с. Межигірці Галицького району, вояк УПА, Зірка, ┼ 27.09.1946, с. Поплавники Галицького району.

КЕРНЯКЕВИЧ Михайло Павлович, 1924, с. Межигірці Галицького району, охоронець Жовтневого райпроводу ОУН, ┼ 22.05.1950, с. Бовшів Галицького району.

КЕРНЯКЕВИЧ Степан Олексійович, 1920, с. Тустань Галицького району, стрілець сотні Крамаренка, ┼ літо 1946, тодішній Отинійський район.

КЕЦМАН Дмитро Олексійович, с. Ясень Рожнятівського району, стрілець боївки кущової ОУН, Безсмертний, ┼ 1948, невідомо.

КЕЦМАН Іваи Олексійович, 1927, с. Ясень Рожнятівського району, розвідник УПА, Безпорадний, ┼ 1945, невідомо.

КЕЦМАН Михайло Іванович, 1916, с. Новиця Калуського району, станичний ОУН с. Берлоги Рожнятівського району, Ігор, ┼ 06.03.1949, с. Сваричів Рожнятівського району.

КЕЦМАН Михайло Олексійович, 1914, с. Ясень Рожнятівського району, станичний ОУН, Богдан, ┼ 1946, невідомо.

КИДАНЕЦЬКИЙ Василь Іванович, 1905, с-ще Печеніжин Коломийського району, вояк УПА, Хмара, ┼ 1945, біля с. Молодятин Коломийського району.

КИДИК Василь Петрович, 1930, с. Дуба Рожнятівського району, станичний ОУН, Степовий, ┼ 26.08.1950 (розстріляний).

КИДИК Микола Михайлович, 1929, с. Дуба Рожнятівського району, охоронець кущової ОУН, Морозенко, ┼ 26.08.1950 (розстріляний).

КИРДЯК Іван Ілліч, 1911, с. Дубівці Галицького району, керівник Жовтневого райпроводу ОУН, Крук, ┼ 14.05.1946 (розстріляний).

КИРДЯК Михайло Васильович, 1920, с. Дубівці Галицького району, політреферент райпроводу ОУН, Горобець, ┼ 18.11.1944, с. Тумир Галицького району.

КИРИК Микола Васильович, 1922, с. Міжріччя Болехівської міськради, оргреферент Долинського райпроводу ОУН, Сурмач, ┼ 20.03.1950, с. Велика Тур’я Долинського району.

КИРИЛЮК Юліан Васильович, 1921, с. Заланів Рогатинського району, бунчужний сотні Скоби, охоронець надрайпроводу ОУН, повстанський лікар, Отава, ┼ 1947, Львівська область.

КИРНИЧНИЙ Михайло Михайлович, 1922, с. Ісаків Тлумацького району, чотовий УПА, ┼ 1945, с. Копачинці Городенківського району.

КИРНИЧНИЙ Павло Іванович, 1910, с. Ісаків Тлумацького району, стрілець боївки СКВ,┼ 21.12.1944, с. Ісаків.

КИРНИЧНИЙ Петро Михайлович, 1925, с. Ісаків Тлумацького району, стрілець боївки кущової ОУН, Карметок, ┼ лютий 1947, с. Ісаків.

КИРСТА Степан Юрійович, 1920, с. Лат Галицького району, вояк УПА, Зепко, ┼ 07.03.1945, с. Яблунів Галицького району.

КИСАЛИЧАК Дмитро Михайлович, 1930, с. Колодіївка Тисменицького району, стрілець боївки СБ райпроводу ОУН, ┼ 29.11.1950, с. Колодіївка, уроч. Стінка.

КИСЕЛИЧКА Петро Ілліч, 1920, с. Голинь Калуського району, станичний ОУН, Микита, ┼ 31.01.1947, біля с. Берлоги Рожнятівського району.

КИЦЕНЮК Василь Степанович, 1925, с. Долиняни Рогатинського району, член ОУН, Богун, ┼ 16.11.1947, с. Долиняни.

КИЦМАНЮК Михайло Дмитрович, 1935, с. Забережжя Богородчанського району, стрілець боївки кущової ОУН, Сянько, ┼ 24.10.1949, с. Забережжя.

КИШЕНЮК Федір Миколайович, 1928, с. Помонята Рогатинського району, член ОУН, ┼ 14.11.1949, с. Помонята.

КИЯНЮК Іван Олексійович, 1923, с. Посіч Тисменицького району, охоронець райпроводу ОУН,    Байда, ┼ 19.10.1949, с. Загвіздя Тисменицького району.

КІДРИЦЬКА Дарія Тимофйвна, 1907, с. Палагичі Тлумацького району, член ОУН, ┼ 1946, с. Палагичі.

КІЛЯРСЬКИЙ Володимир, Тернопільська область, охоронець члена Центрального проводу ОУН Петра, Дем’яп, Влодко, ┼ 06.10.1952, невідомо.

КІМАЧУК Дмитро Васильович, 1920, с. Кривець Богородчанського району, стрілець боївки кущової ОУН, 24.12.1949, с. Кривець.

КІМАЧУК Євдокія Дмитрівна, 1923, с. Кривець Богородчанського району, станична жіночої сітки ОУН, 1- 1947, с. Кривець.

КІНДРА Олексій Федорович, 1925, с. Велика Тур’я Долинського району, стрілець боївки СКВ, Чайка, ┼ серпень 1946, с. Велика Тур’я.

КІНДРАТ Михайло Дмитрович, 1912, с. Довге-Калуське Калуського району, стрілець боївки СКВ, ┼ серпень 1946, с. Довге-Калуське.

КІНДРАТЮК Михайло (Дмитро) Васильович, 1921, с. Раковець Городенківського району, охоронець райпроводу ОУН, Граб, ┼ 23.03.1951, невідомо.

КІНЧАКІВСЬКИЙ Петро Васильович, 1914, с. Прийми Миколаївської міськради Львівської області, слідчий СБ Станіславського окружного проводу ОУН, Байрак, Федір, Ілько, 65, ┼ 09.07.1949, тодішній Вигодський район.

КІРАЩУК Дмитро Федорович, 1928, с. Біцобе-різка Верховинського району, заступник керівника кущової ОУН, Степовий, ┼ 23.07.1947, с. Рибне Косівського району.

КІРЖЕЦЬКИЙ Василь Іванович, 1926, с. Добрите Рогатинського району, зв’язковий СКВ,┼ 1945, с. Добринів.

КІРЖЕЦЬКИЙ Мирон, 1928, с. Підгороддя Рогатинського району, член ОУН, ┼ весна 1945, біля с. Луковище Рогатинського району.

КІСІЛЬ Іван Васильович, 1923, с. Путятинці Рогатинського району, станичний ОУН, Ярий,
10.04.1950, с. Данильче Рогатинського району.

КІСІЛЬ Онуфрій Іванович, 1912, с. Путятинці Рогатинського району, вояк УПА,┼ вересень 1944, с. Добринів Рогатинського району.

КІТ Василь Дмитрович, 1906, с. Хотимир Тлумацького району, вояк УПА, Незнатій, ┼ 12.01.1945, с. Хотимир.

КІТ Дмитро Іванович, 1926, м. Болехів, стрілець боївки СБ райпроводу ОУН, Зміюка, ┼ 17.03.1948, м. Болехів.

КІТ Іван Онуфрійович, 1922, с. Михальче Городенківського району, охоронець кущової ОУН, ┼ 1944, с. Михальче.

КІТ Мирон Іванович, 1920, м. Болєхів, стрілець сотні Бея, Змійка, ┼ 1946, біля с. Тисів Болехівської міськради.
КІТ Олексій Григорович, 1910, с. Беньківці Рогатинського району, член ОУН, ┼ 24.12.1948, с. Беньківці.

КІТ Степан Іванович, 1914, с. Підкамінь Рогатинського району, чотовий сотні Скоби, Соловей, 1945, біля м. Рогатин.

КІТ Федір Іванович, 1929, с. Загір’я Рогатинського району, стрілець боївки СКВ, Юнак, ┼ липень
1948, невідомо.

КІФ’ЯК Микола Іванович, 1927, с. Пилипи Коломийського району, керівник кущової ОУН, Горобець, ┼ 08.04.1952, с. Троїця Снятинського району.

КІФ’ЯК Роман Васильович, 1927, с. Попельники Снятинського району, зв’язковий кущової ОУН, ┼ 22.02.1948, с. Попельники.

КІФ’ЯК Юрій Юрійович, 1923, с. Микуличин Яремчанської міськради, керівник боївки кущової ОУН, Шугай, ┼ 10.07.1948, с. Микуличин, уроч. Рощиш.

КІЦЕЛЮК Микала Іванович, 1909, с. Баня-Березів Косівського району, стрілець сотні Мороза, Дубок, ┼ 15.02.1945, с. Космач Косівського району.

КІЦЕЛЮК Юлій, с. Текуче Косівського району, стрілець куреня Книша, Кукурудз, ┼ 13.02.1945, с. Космач Косівського району.

КІЦЕНЮК Ярослав Семенович, 1927, с. Приозерне Рогатинського району, стрілець сотні Скоби, Тур, Чумак, ┼ 11.05.1950, біля с. Приозерне, уроч. За Озером.

КІЦУРА Марія Ільківна, 1901, Польща, член ОУН, ┼ 03.02.1949, с. Луковець-Вишнівський Рогатинського району.

КГЧАК Іван Михайлович, 1926, с. Лоп’янка Рожнятівського району, охоронець кущової ОУН, Чуприна, ┼ 19.08.1948, с. Ясеновець Рожнятівського району.

КІЧУЛА Василь Петрович, 1912, с. Липівка Рогатинського району, стрілець боївки СКВ, Змій, ┼ 18.06.1945, с. Липівка.

КІЧУЛА Ілля Григорович, 1906, с. Липівка Рогатинського району, стрілець боївки СКВ, ┼ 18.06.1945, с. Липівка.

КІЩУК Дмитро, 1924, с. Верхній Ясенів Верховинського району, охоронець кущової ОУН, Дунай, ┼ 22.04.1950, с. Криворівня Верховинського району.

КІЩУК Михайло Васильович, 1921, с. Княжолука Долинського району, стрілець боївки кущової ОУН, Граб, ┼ 1947, тодішній Болехівський район.

КПЦУК Петро Миколайович, 1926, с. Яворів Косівського району, стрілець боївки кущової ОУН, Камінець, ┼ 13.03.1948, с. Красноїлля Верховинського району.

КІЩУК Юрій Іванович, 1923, с. Кривоброди Косівського району, керівник кущової ОУН, Вітер, ┼ 25.11.1949, біля с. Химчин Косівського району.   

КІЯЩУК Федір Миколайович, 1913, м. Косів, чотовий УПА, Грім, ┼ весна 1945, с. Кривопілля Верховинського району.

КЛАПКО Василь Григорович, 1925, с. Помонята Рогатинського району, стрілець сотні «Орли», Послушпий, ┼ 1945, Бережанський район Тернопільської області.

КЛАПКО Петро Михайлович, 1924, с. Помонята Рогатинського району, стрілець сотні «Чорноморці», Орли, ┼ 1944, с. Хмелева Заліщицького району Тернопільської області.

КЛАПЦУНЯК Василь Васильович, 1920, с. Космач Косівського району, стрілець сотні Білого, Дир, ┼ березень 1947, невідомо.

КЛЕВЕЦЬ Іван Миколайович, 1920, с. Підпечери Тисменицького району, референт СБ райпроводу ОУН, Роман, ┼ 1946, с. Узин Тисменицького району.

КЛЕВЧУК Мирослав Лук’янович, 1926, с. Красноставці Снятинського району, оргреферент райпроводу ОУН, Милий, Вій, ┼ 08.03.1949, с. Красно-ставці.

КЛЕПЕЙ Іван Семенович, 1914, с. Поточище Городенківського району, стрілець сотні Палія, ┼ 02.11.1944, с. Поточище.

КЛЕФІНСЬКА Ірина Дмитрівна, 1919, с. Перерісль Надвірнянського району, член ОУН, Смерека, ┼ 31.08.1944, с. Перерісль.

КЛЕЦЮК Володимир Васильович, 1924, с. Олеша Тлумацького району, вояк УПА, Смілий, 1945, с. Милування Тисменицького району.

КЛИМ Антон Михайлович, 1913, Долинський район, стрілець боївки кущової ОУН, Швець, ┼ 1949, невідомо.

КЛИМ Василь Іванович, 1921, с. Рибне Косівського району, вояк УПА, ┼ лютий 1946, с. Рибне.

КЛИМ Василь Прокопович, 1927, с. Кобаки Косівського району, господарчий СКВ, Новак, ┼ (розстріляний).

КЛИМ Дмитро Ілліч, с. Кропивник Долинського району, інформатор СБ, Славко, ┼ 1947, невідомо.

КЛИМ Євдокія Іванівна, 1925, с. Розтоки Косівського району, член райпроводу ОУН, ┼ 26.03.1952, с. Білоберізка Верховинського району.

КЛИМ Іван Іванович, 1916, с. Розтоки Косівського району, референт СБ райпроводу ОУН, Ґонта, ┼ 26.03.1952, с. Білоберізка Верховинського району.

КЛИМ Іван Федорович, 1907, с. Кропивник Долинського району, харчовий кущової ОУН, Соловій, ┼ 15.05.1947, с. Кропивник.

КЛИМ Микола Федорович, 1930, с. Кропивник Долинського району, стрілець боївки Дізя, Буря, ┼ 25.03.1951, с. Мислівка Долинського району.

КЛИМ Михайло Дмитрович, 1931, с. Мединя Галицького району, охоронець Галицького райпроводу ОУН, Орлик, ┼ 18.01.1951, с. Сокіл Галицького району.

Гербеев, Радько (Радченко, Рядченко), Калайда (Калайденко), Найденко, Живанов, Скоренцов, Даценко (Николаевская, Кировоградская, Одесская обл.),  Легкий, Лисий, Геба, Мартиняк, Галата, Дума (Івано-Франківська обл.), Овчинников (Курская обл.), Никольский (Гомельская обл., Киргизия),  Решетников (Оренбургская обл.), Минаев (Курганская обл.) T004006
Спасибо сказали: litar Л, kuks70, DmitroR-2, olyvd, Алёна5

Поделиться

45

Re: Загинули в боротьбі з комуністичним режимом

КЛИМ Михайло Іванович, 1917, с. Старий Мізунь Долинського району, станичний ОУН, Крук, ┼ 27.11.1947, с. Старий Мізунь.

КЛИМ Омелян Миколайович, 1913, с. Кропивник Долинського району, стрілець боївки СБ райпроводу ОУН, Орлик, ┼ 29.12.1951, с. Кропивник.

КЛИМ Федір Миколайович, 1911, с. Кропивник Долинського району, стрілець боївки кущової ОУН, ┼ 1947, с. Новоселиця Долинського району.

КЛИМИШИН Дмитро Олексійович, с. Сівка-Калуська Калуського району, станичний ОУН, Скеля, ┼ 09.01.1947, с. Сівка-Калуська.

КЛИМИШИН Михайло Дмитрович, 1923, с. Верхня Калуського району, стрілець сотні Клименка, ┼ 1948, с. Станькова Калуського району.

КЛИМКО Василь Олексійович, 1922, с-ще Ланчин Надвірнянського району, охоронець кущової ОУН, Соловей, ┼ лютий 1945, с. Білі Ослави Надвірнянського району.

КЛИМКО Дмитро Ілліч, 1924, с-ще Ланчин Надвірнянського району, стрілець боївки кущової ОУН, ┼ 07.05.1954, с-ще Ланчин.

КЛИМОВИЧ Євдокія Іванівна, 1924, с. Спас Коломийського району, керівниця молодіжної ОУН, Сумна, ┼ 28.03.1945, с. Пилипи Коломийського району.

КЛИМОВИЧ Іван, с. Пороги Богородчанського району, стрілець сотні Дуденка, Люлька, ┼ 13.06.1946, біля с. Білі Ослави Надвірнянського району.

КЛИМОНЧУК Микола Атанасійович, 1910, Галицький район, зв’язковий надрайпроводу ОУН, ┼ 20.03.1951, біля с. Поплавники Галицький району.

КЛИМОНЧУК Степан, Галицький район, охоронець надрайпроводу ОУН,┼ 20.03.1951, біля с. Поплавники Галицького району.

КЛИМПУШ Юрій Миколайович, 1932, с-ще Ворохта Яремчанської міськради, стрілець боївки кущової ОУН, ┼ 11.09.1949, біля с-ща Ворохта.

КЛИМЦІВ Василь Семенович, 1923, с. Пуків Рогатинського району, стрілець боївки СКВ, ┼ 07.06.1945, с. Пуків.

КЛИМ’ЮК Іван Юрійович, 1912, с. Середній Березів Косівського району, стрілець сотні Недобитого, Лопух, ┼ 13.02.1945, с. Космач Косівського району.

КЛИМ’ЮК Микола Петрович, 1912, с. Середній Березів Косівського району, станичний ОУН, Берест, ┼ 15.03.1948, с. Вижній Березів Косівського району.

КЛИМ’ЮК Михайло Павлович, 1911, с. Хвалибога Городенківського району, керівник Гвіздець-кого райпроводу ОУН, Шрам, ┼ 16.12.1945, с. Острівець Городенківського району.

КЛИМ’ЮК Петро Михайлович, 1912, с. Середній Березів Косівського району, стрілець сотні Гамалїі, боївки кущової ОУН, Колюк, ┼ 06.03.1948, с. Середній Березів.   

КЛІЩ Микола Михайлович, 1924, с. Старі Скоморохи Галицького району, референт СБ Рогатинського надрайпроводу ОУН, Вихор, Шрам, ┼ 29.05.1951, с. Нижня Липиця Рогатинського району.

КЛІЩ Степан Миколайович, 1928, с. Юнашків Рогатинського району, заступник керівника кущової ОУН, Залізний, ┼ 06.04.1948, с. Бабухів Рогатинського району.

КЛІЩ Федір Миколайович, 1923, с. Юнашків Рогатинського району, станичний ОУН, Скакун, ┼ 1945, біля с. Юнашків.

КЛОВАК Стефанія Дмитрівна, 1927, с. Семаківці (тепер — у складі с. Тустань Галицького району), зв’язкова райпроводу ОУН, Ластівка, Стефка, ┼ 18.06.1948, с. Семаківці.

КЛЮБА Василь Ілліч, 1911, с. Кінашів Галицького району, охоронець кущової ОУН, Біга, ┼ 14.01.1948, с. Нараївка Галицького району.

КЛЮБА Михайло Олексійович, 1923, с. Ямниця Тисменицького району, референт СБ Яремчансь-кого райпроводу ОУН, Юрша, Андрій, ┼ 18.03.1949, с-ще Делятин Надвірнянського району, прие. Луг.

КЛЮНЬ Микола Іванович, 1924, с-ще Єзупіль Тисменицького району, вояк УПА, ┼ 1946, с. Довге Тисменицького району.

КЛЮЧІВСЬКИЙ Дмитро Семенович, 1911, Тернопільська область, член Центрального проводу ОУН, Клим, Білаш, Охрим, ┼ 1949, невідомо.

КЛЮЧІВСЬКИЙ Іван Миколайович, 1922, с. Вербівці Городенківського району, ройовий УПА, охоронець райпроводу ОУН, Чорнобай, Олесь, ┼ 25.05.1951, біля с. Вікно Городенківського району.

КЛЮЧІВСЬКИЙ Іван Миколайович, 1924, с. Вербівці Городенківського району, керівник кущової ОУН, Байда, ┼ 08.02.1947, с. Вербівці.

КЛЮЧІВСЬКИЙ Михайло Миколайович, 1907, с. Вербівці Городенківського району, заступник керівника кущової ОУН, Рись, ┼ 14.12.1945, с. Вікно Городенківського району.

КЛЮЧІВСЬКИЙ Михайло Олексійович, 1923, с. Вербівці Городенківського району, стрілець сотні Орлика, Гордий, ┼ лютий 1945, с. Марківка Коломийського району.

КЛЮШТА Дмитро Іванович, с. Зелена Надвірнянського району, керівник кущової ОУН, Чуприна, ┼ 05.01.1946, біля с. Зелена, уроч. Зубричний.

КНЕКЕЛЮК Панас Васильович, 1925, тодішній Кутськнй район, стрілець боївки кущової ОУН, ■(■ 07.04.1948, с. Великий Рожин Косівського району.

КНИШУК Ацдрій Васильович, 1925, с. Космач Косівського району, стрілець сотні Білого, Хитрий, ┼ 08.01.1948, невідомо.

КНИШУК Іван Михайлович, 1914, с. Космач Косівського району, слідчий СБ надрайпроводу ОУН, Чумак, ┼ 09.03.1952, с. Космач.

КНИШУК Михайло Петрович, 1923, с. Космач Косівського району, помічник станичного ОУН, Бадьорий, ┼ 15.03.1947, с. Космач.

КНИЩУК Петро Юрійович, 1928, с. Сопів Коломийського району, стрілець боївки Печеніжинського райпроводу ОУН, Нечай, ┼ 1949, невідомо.

КНЯГНИЦЬКИЙ Василь Онуфрійович, 1910, с. Кубаївка Надвірнянського району, станичний ОУН, Орлик, ┼ 07.01.1948, с. Саджавка Надвірнянського району.

КНЯГНИЦЬКИИ Михайло Миколайович, 1922, с. Кубаївка Надвірнянського району, керівник Ланчинського райпроводу ОУН, Заєць, Ліс, ┼ 15.08.1951, ліс біля с. Кубаївка.

КНЯГНИЦЬКИЙ Федір, господарчий референт Коломийського окружного проводу ОУН, Сьомко, ┼ 1949, невідомо.

КНЯЗЕВИЧ Василь Григорович, 1923, с. Раковець Богородчанського району, станичний ОУН, Залізняк, ┼ 12.12.1947, с. Кривець Богородчанського району.

КНЯЗЕВИЧ Михайло Іванович, 1922, с. Богрівка Богородчанського району, керівник кущової ОУН, Грім, ┼ 24.09.1946, с. Міжгір’я Богородчанського району.

КНЯЗЕВИЧ Федір Михайлович, 1902, с. Кричка Богородчанського району, станичний ОУН, Соловей, ┼ 11.11.1946, с. Кричка.

КОБЕРНИЦЬКИЙ Іван Олексійович, 1930, Бережанський район Тернопільської області, керівник кущової ОУН, Дир, Івась, ┼ 20.01.1953, невідомо.

КОБЕРНИЦЬКИЙ Михайло, 1923, с. Кремидів Галицького району, стрілець боївки СКВ, Колос,┼ серпень 1945, с. Тумир Галицького району.

КОБЕЦЬКИЙ Тарас Федорович, 1926, м. Болехів, охоронець надрайпроводу ОУН, Чумак, ┼ 1949, тодішній Перегінський район.

КОВЗАН Богдан Степанович, 1923, с-ще Єзупіль Тисменицького району, вояк УПА, Мовчан, ┼ 1945, невідомо.

КОБЗАН Роман Степанович, 1923, с-ще Єзупіль Тисменицького району, референт СБ Станіславського райпроводу ОУН, Потап, Смертоносець, ┼ 06.03.1945, с. Тязів Тисменицького району.

КОБИЛИНЕЦЬ Василь Степанович, 1922, с. Козаківка Болехівської міськради, референт СБ Калуського окружного проводу ОУН, Сокіл, Сторож, ┼ 13.01.1952, м. Долина.

КОБИЛИНЕЦЬ Іван Степанович, 1912, с. Козаківка Болехівської міськради, курінний УПА, Козак, ┼ 22.11.1944, с. Красне Рожнятівського району.

КОБИЛИНЕЦЬ Іван Федорович, 1922, с. Козаківка Болехівської міськради, станичний ОУН, Кле-вець, ┼ 22.04.1947, с. Козаківка.

КОБИЛЯНСЬКА Мирослава Антонівна, 1925, с. Серафинці Городенківського району, референт    УЧХ Заболотівського райпроводу ОУН, Хвиля, Уля/іа, ┼ 03.04.1946, с. Любківці Снятинського району.

КОБИЛЯНСЬКИЙ Василь Дмитрович, с. Лісна Слобідка Коломийського району, керівник боївки райпроводу ОУН, Прут, ┼ 04.12.1946, біля с. Михалків Коломийського району.

КОБИЛЯНСЬКИИ Дмитро Васильович, 1910, с. Лісна Слобідка Коломийського району, охоронець кущової ОУН, Граніт, ┼ 07.04.1951, с. Лісна Слобідка.

КОБИЛЯНСЬКИЙ Федір Іванович, 1927, с. Незвисько Городенківського району, керівник кущової ОУН, Тарас, ┼ 10.05.1945, с. Гончарів Тлумацького району.

КОБЛЬОВСЬКИЙ Андрій Васильович, 1920, с. Тростянець Долинського району, вояк УПА, Лютий, ┼ 17.07.1946, с. Раків Долинського району.

КОБРИН Микола Петрович, с. Дуба Рожнятівського району, вояк УПА, І' 1945, невідомо.

КОБУТА Василь, 1921, с. Довгий Войнилів Калуського району, охоронець Войнилівського райпроводу ОУН, Співак, ┼ 19.11.1949, с. Рівня Рожнятівського району.

КОВАЛИК Михайло, Львівська область, керівник боївки СБ Львівського окружного проводу ОУН, Стильовий, ┼ 16.12.1948, невідомо.

КОВАЛИШИН Василь Петрович, 1928, с. Стопчатів Косівського району, референт пропаганди Коломийського райпроводу ОУН, Нескорений, ┼ 09.04.1952, біля с. Пістинь Косівського району.

КОВАЛІВ Микола Петрович, 1918, с. Новий Мартинів Галицького району, керівник райпроводу ОУН, Чад, ┼ 1944, с. Підмихайлівці Рогатинського району.

КОВАЛЬ Василь Іванович, 1915, вояк УПА, ┼ 1946, с. Якубів Долинського району.

КОВАЛЬ Василь Миколайович, 1925, с. Рівня Рожнятівського району, охоронець кущової ОУН, Співак, ┼ 19.11.1949, с. Рівня.

КОВАЛЬ Володимир Михайлович, 1924, с. Чернів Рогатинського району, станичний молодіжної ОУН, Нечай, ┼ 1945, біля м. Бібрка Перемишлянського району Львівської області.

КОВАЛЬ Григорій Юрійович, 1924, с. Якубів Долинського району, вояк УПА, Дуб, ┼ 25.03.1945, біля с. Якубів, уроч. Велике.

КОВАЛЬ Йосип Андрійович, 1927, с. Рівня Рожнятівського району, охоронець кущової ОУН, Бо-гун, ┼ 19.11.1949, с. Рівня.

КОВАЛЬ Михайло Васильович, 1924, вояк УПА, ┼ 1946, с. Якубів Долинського району.

КОВАЛЬ Олексій, 1907, м. Бурштин Галицького району, член ОУН, ┼ 1947, невідомо.

КОВАЛЬ Степан Миколайович, 1929, с. Якубів Долинського району, стрілець боївки кущової ОУН, Юрко, ┼ 14.10.1952, біля с. Якубів.

КОВАЛЬ Федір Дмитрович, 1925, с. Заланів Рогатинського району, охоронець райпроводу ОУН, Дем'яп, ┼ 01.04.1950, с. Верблівці Рогатинського району.

КОВАЛЬЧУК Василь Панькович, 1923, с. Тязів Тисменицького району, чотовий УПА, Бородатий, ┼ 09.04.1946, с. Тязів.

КОВАЛЬЧУК Василь Степанович, 1922, с. Вікторів Галицького району, вояк УПА, Довбня,┼ 1945, с. Вікторів.

КОВАЛЬЧУК Іван Пантелеймонович, 1902, с. Рівня Рожнятівського району, станичний ОУН, Давній, ┼ 22.12.1950, тодішній Перегінський район.

КОВАЛЬЧУК Михайло Андрійович, 1910, с. Олеша Тлумацького району, референт СБ надрайпроводу ОУН, Сірий, Сірко, ┼ 07.01.1950, с. Делева Тлумацького району.

КОВАЛЬЧУК Михайло Дмитрович, 1921, с. Юнашків Рогатинського району, референт СБ надрайпроводу ОУН, Скидан, 1945, біля с. Юнашків, уроч. Середній Лан.

КОВАЛЬЧУК Петро Михайлович, 1920, с. Стопчатів Косівського району, керівник кущової ОУН, Ґонта, Рік, ┼ 25.07.1951, с. Стопчатів.

КОВАЛЬЧУК Роман Михайлович, 1918, с-ще Яблунів Косівського району, референт СБ Косівського надрайпроводу ОУН, Тиміш, ┼ 23.06.1949, с. Шешори Косівського району.

КОВАЛЬЧУК Федір Онуфрійович, 1923, с. Вікторів Галицького району, сотенний УПА, Богун, ┼ 08.03.1946, с. Вікторів.

КОВАЛЬЧУК Федір Юрійович, 1910, с. Лолин Долинського району, керівник кущової ОУН, Моряк, ┼ 16.04.1948, с. Мислівка Долинського району.

КОВАЛЮК Дмитро Федорович, 1926, с. Заріччя Надвірнянського району, вояк УПА, Гордий, ┼ 1946, біля с-ща Делятин Надвірнянського району.

КОВАЛЮК Марія Миколаївна, 1926, тодішній Коршівський район, станична ОУН, Рожа, Т10.05.1948, с. Велика Кам’янка Коломийського району.

КОВАЛЮК Михайло, 1918, с. Старі Кути Косівського району, стрілець сотні Недобитого, ┼ 14.10.1944, с. Корнів Городенківського району.

КОВАЛЮК Михайло Андрійович, 1920, с. Саджавка Надвірнянського району, стрілець сотні Спартана, Луг, ┼ 22.01.1948, с. Саджавка.

КОВАЛЮК Михайло Іванович, 1906, с. Іванівка Коломийського району, стрілець сотні Спартана, Павук, ┼ 17.01.1946, с. Кубаївка Надвірнянського району.

КОВАЛЮК Михайло Федорович, 1918, с. Вербовець Косівського району, охоронець кущової ОУН, Гас, ┼ 1945, невідомо.

КОВБАСНЮК Костянтин Григорович, 1930, с. Верхній Вербіж Коломийського району, зв’язковий Коломийського окружного проводу ОУН, Дорошенко, ┼ 06.06.1950, с. Марківка Коломийського району.

КОВБАСЮК Федір Петрович, 1916, с. Незвисько Городенківського району, заступник референта СБ Обертинського райпроводу ОУН, Славко, ┼ 28.10.1946, с. Петрів Тлумацького району.

КОВКІВ Михайло Миколайович, 1923, с. Молодків Надвірнянського району, стрілець боївки СБ надрайпроводу ОУН, Борис, ┼ 1949, с. Монастир-чани Богородчанського району.

КОВЦУНЯК Василь, 1912, с. Ковалівка Коломийського району, вояк УПА, Вовк, ┼ лютий 1945, с. Ковалівка.

КОГУТ Данило Якович, 1924, с. Підгірки (тепер — у складі м. Калуш), охоронець Калуського надрайпроводу ОУН, Хмара, ┼ 06.09.1945, біля с. Підгірки.

КОГУТ Іван Євгенович, 1929, с. Підгірки (тепер — у складі м. Калуш), стрілець сотні Бистрого, Скала, ┼ 22.07.1948, с. Підгірки.

КОГУТЯК Михайло, с. Угринів Тисменицького району, станичний ОУН, Велан, ┼ 21.04.1946, невідомо.

КОГУЧ Василь Семенович, 1922, с. Павлівка Тисменицького району, стрілець сотні Павла, охоронець надрайпроводу ОУН, Верховодець, ┼ 29.10.1949, с. Загвіздя Тисменицького району.

КОГУЧ Іван Михайлович, 1915, с. Павлівка Тисменицького району, стрілець боївки СБ окружного проводу ОУН, Дуб, ┼ 1945, с-ще Рожнятів.

КОГУЧ Микола Іванович, 1924, с. Павлівка Тисменицького району, вояк УПА, ┼ 1946, с. Павлівка.

КОГУЧ Павло Михайлович, 1922, с. Павлівка Тисменицького району, сотенний УПА, керівник надрайпроводу ОУН, Павло,┼ 14.02.1951, біля с. Вікторів Галицького району, ліс Стінка.

КОГУЧ Петро Олексійович, 1920, с. Павлівка Тисменицького району, керівник боївки СКВ, Літун, Соловей, ┼ 1945, с. Вільшаниця Тисменицького району.

КОЖУХ Микола Харитонович, 1929, с. Сівка-Калуська Калуського району, стрілець боївки кущової ОУН, ┼ 19.08.1950, с. Кадобна Калуського району.

КОЖУХІВСЬКИЙ Микола Лаврентійович, 1915, Самарська область (Росія), референт пропаганди Городенківського надрайпроводу ОУН, Безрідний, Стецько, ┼ 26.07.1949, с. Княже Снятинського району.

КОЗАК Антон Омелянович, 1915, с. Хотінь (тепер — у складі м. Калуш), референт пропаганди Калуського райпроводу ОУН, Дуб, ┼ 27.09.1944, с. Хотінь.

КОЗАК Володимир Йосафатович, 1928, с. Підгірки (тепер — у складі м. Калуш), стрілець сотні Бистрого, Карий, ┼ 25.10.1947, с. Середній Бабин Калуського району.

Гербеев, Радько (Радченко, Рядченко), Калайда (Калайденко), Найденко, Живанов, Скоренцов, Даценко (Николаевская, Кировоградская, Одесская обл.),  Легкий, Лисий, Геба, Мартиняк, Галата, Дума (Івано-Франківська обл.), Овчинников (Курская обл.), Никольский (Гомельская обл., Киргизия),  Решетников (Оренбургская обл.), Минаев (Курганская обл.) T004006
Спасибо сказали: kuks70, DmitroR-2, olyvd, litar Л, Алёна5

Поделиться

46

Re: Загинули в боротьбі з комуністичним режимом

КОЗАК Володимир Йосипович, 1929, с. Підгірки (тепер — у складі м. Калуш), станичний ОУН, Ігор, ┼ 23.06.1948, с. Хотінь (тепер — у складі м. Калуш).

КОЗАК Григорій Васильович, 1928, с. Вікторів Галицького району, референт Галицького райпроводу ОУН, Смерека, ┼ 1951, с. Майдан Тисменицького району.

КОЗАК Дмитро, 1929, с. Корнич Коломийського району, охоронець надрайпроводу ОУН, Сом,  ┼   08.04.1950, с. Цуцилів Надвірнянського району.

КОЗАК Дмитро Григорович, 1925, с. Братишів Тлумацького району, референт пропаганди Отинійського райпроводу ОУН, Мирон, ┼ 17.04.1951, с. Струпків Коломийського району.

КОЗАК Іван Йосафатович, 1925, с. Підгірки (тепер — у складі м. Калуш), стрілець сотні Бистрого, Голуб, ┼ 07.07.1947, с. Мислів Калуського району.

КОЗАК Іван Миколайович, 1917, с. Жукотин Коломийського району, керівник кущової ОУН, Вихор, ┼ 08.01.1946, невідомо.

КОЗАК Микола, 1914, с. Рахиня Долинського району, керівник боївки СБ надрайпроводу ОУН, Смок, Вівчар, ┼ 08.02.1949, с. Пітушків Млинівського району Рівненської області.

КОЗАК Микола Іванович, 1910, с. Бабин-Зарічний Калуського району, ройовий сотні Бистрого, Тихий, ┼ восени 1945, с. Павликівка Калуського району.

КОЗАК Федір Йосафатович, 1930, с. Підгірки (тепер — у складі м. Калуш), стрілець боївки кущової ОУН, Ігор, Нечай, ┼ 23.06.1948, с. Хотінь (тепер — у складі м. Калуш).

КОЗАРУК Михайло Йосипович, 1916, с. Гостів Тлумацького району, харчовий кущової ОУН, Скат, ┼ 31.01.1945, с. Гостів.

КОЗАЧЕНКО Василь Степанович, 1926, с. Серафинці Городенківського району, охоронець Городенківського райпроводу ОУН, Гордієнко, ┼ 21.11.1951, біля с. Чернятин Городенківського району.

КОЗАЧИШИН Василь Олексійович, 1924, с. Хмелівка Богородчанського району, охоронець кущової ОУН, ┼ 13.08.1950, с. Хмелівка.

КОЗАЧИШИН Дмитро Олексійович, 1927, с. Хмелівка Богородчанського району, охоронець кущової ОУН, Довбуш, ┼ 18.09.1951, невідомо.

КОЗІЙ Василь Михайлович, 1924, с. Пукасівці Галицького району, охоронець кущової ОУН, Степ, ┼ лютий 1949, с. Ганнівці Галицького району.

КОЗІНЧУК Ярослав Дмитрович, 1920, с. Березівка Тисменицького району, стрілець боївки СКВ, Нечай, ┼ 1946, с. Березівка.

КОЗЛІК Адам Іванович, 1925, с. Зеленів Рогатинського району, стрілець сотні «Холодноярці», Карпо, ┼ 1946, с. Верхня Липиця Рогатинського району.   

КОЗЛО Анатолій Хомич, 1923, с. Поточище Городенківського району, вояк УПА, Пилип, Бук, ┼ 1945, невідомо.

КОЗЛО Володимир Дмитрович, 1925, с. Поточище Городенківського району, стрілець сотні Орлика, Вест, ┼ 1946, Косівський район.

КОЗЛО Петро Прокопович, 1926, с. Поточище Городенківського району, ройовий сотні Орлика, Соловей, ┼ лютий 1945, біля с. Снідавка Косівського району.

КОЗЛО Танасій Михайлович, 1907, с. Поточище Городенківського району, стрілець боївки СБ Чернелицького райпроводу ОУН, Бук, ┼ 1945, с. Поточище.

КОЗЛО Ярослав Дмитрович, 1927, с. Поточище Городенківського району, вояк УПА, Орел, ┼ 1946, с. Поточище.

КОЗЛОВ Федір Іванович, 1919, Миколаївська область, вояк УПА, Береза, ^ 1946, с. Олешів Тлумацького району.

КОЗНЮК Петро Юрійович, 1921, с. Соколівка Косівського району, вояк УПА, Чайка,1944, с. Соколівка.

КОЗОРОВСЬКИЙ Микола Михайлович, 1922, с. Вістова Калуського району, чотовий УПА, Сивий, ┼ 1946, невідомо.

КОЗУБ’ЯК Адам Миколайович, 1924, с. Шепарівці Коломийського району, заступник керівника кущової ОУН, Сосна, Ромко, ┼ 04.04.1948,, біля с. Княждвір Коломийського району.

КОЗЬМЕНКО Василь Юрійович, 1922, с-ще Печеніжин Коломийського району, стрілець сотні Спартана, ┼ 1945, с-ще Печеніжин.

КОЗЬМЕНКО Дмитро Юрійович, 1918, с-ще Печеніжин Коломийського району, вояк УПА, ┼ 1946, Тернопільська область.

КОЗЬМЕНКО Іван Юрійович, 1925, с-ще Печеніжин Коломийського району, стрілець сотні Спартана, Леопард, ┼ 15.04.1945, с. Марківка Коломийського району.

КОЗЬМИН Степан Дмитрович, 1922, с. Молодятин Коломийського району, референт СБ надрайпроводу ОУН, Левко, Марко, ┼ 01.08.1953, с. Стопчатів Косівського району.

КОКОЦЬ Олександра Михайлівна, 1924, м. Устіки Долішні (Польща), друкарка райпроводу ОУН, Звенислава, ┼ 1946, Старосамбірський район Львівської області.

КОЛАЄЦЬ Ольга Миколаївна, 1931, Польща, зв’язкова кущової ОУН, ┼ 20.11.1951, с. Тучапи Снятинського району.

КОЛИБАБ’ЮК Матвій Герасимович, 1906, с. Олещин Тлумацького району, вояк ^4ПА, Листок, ┼ 02.02.1945, с. Олещин.

КОЛИБАБ’ЮК Михайло, 1918, с. Лісний Хлібичин Коломийського району, кулеметник УПА, Гамалія, ┼ 22.05.1947, невідомо.

КОЛІНЬКО Петро Іванович, 1922, с. Цвітова Калуського району, стрілець сотні Ґонти, Явір, ┼ 18.01.1945, с. Колодне Галицького району.

КОЛІСНИК Михайло Іванович, 1922, с. Чернів Рогатинського району, стрілець СБ райпроводу ОУН, Зеї іон, ┼ 1947, біля с. Луковець-Вишнівський Рогатинського району.

КОЛІСНИК Петро Євдокимович, 1929, Тернопільська область, охоронець кущової ОУН, Ярко, ┼ 06.11.1948, с. Верхня Липиця Рогатинського району.

КОЛІСНИК Петро Миколайович, 1924, с. Козарі Рогатинського району, керівник кущової ОУН, Рибак, ┼ 17.12.1949, с. Козарі.

КОЛОДІЙ Володимир Софронович, 1912, с. Приозерне Рогатинського району, чотовий сотні «Бурлаки», керівник кущової ОУН, Ігор, Сливка,┼ 04.04.1948, біля с. Залужжя Рогатинського району.

КОЛОДІЙ Павло Гнатович, 1914, с. Помонята Рогатинського району, стрілець сотні «Бурлаки»,┼ 1950, с. Помонята.

КОЛОС Мирон Іванович, 1923, с-ще Войнилів Калуського району, стрілець боївки райпроводу ОУН, Карий, ┼ 06.12.1948, с. Блюдники Галицького району.

КОЛОТИЛО Михайло Миколайович, 1923, с. Попельники Снятинського району, керівник кущової ОУН, Василь, ┼ 03.02.1950, с. Тулуків Снятинського району.

КОЛОТИЛО Михайло Михайлович, 1927, с. Попельники Снятинського району, стрілець боївки кущової ОУН, Стріла, ┼ 18.02.1948, с. Тучапи Снятинського району.

КОЛОТИЛО Роман Миколайович, 1927, с. Попельники Снятинського району, стрілець боївки кущової ОУН, Юнак, ┼ 1947, с. Попельники.

КОЛЮІ1ІКО Михайло Франкович, 1925, с. Сілець Тисменицького району, керівник Стрийського райпроводу ОУН, Орлик, ┼ 02.05.1946, с. Зарічне Стрийського району Львівської області.

КОЛЯНКО Іван Васильович, 1914, с. Підбір’я Рогатинського району, санітар сотні «Сіроманці», Високий, ┼ 1946, невідомо.

КОМАІІІВСЬКИЙ Мирослав Антонович, 1931, с. Липівка Тисменицького району, охоронець кущової ОУН, ┼ 09.04.1949, с. Липівка.

КОМАНІВСЬКИЙ Орест Львович, 1918, с. Бортники Тлумацького району, референт СБ райпроводу ОУН, Орко, ┼ квітень 1948, невідомо.

КОМАР Ілля Васильович, 1922, с. Слобода Болехівська Долинського району, охоронець райпроводу ОУН, Грізний, ┼ 30.09.1949, с. Міжріччя Болехівської міськради.

КОМАР Петро Миколайович, 1919, с. Долиняни Рогатинського району, стрілець сотні «Лісовики», Явір, ┼ 05.04.1945, біля с. Мечищів Бережанського району Тернопільської області.   

КОМАР Юрій Васильович, 1924, с. Слобода Болехівська Долинського району, керівник техланки Вигодського райпроводу ОУН, Деркач, ┼ 03.02.1951, с. Ангелівка Долинського району.

КОМАРНИЦЬКИЙ Богдан Мартинович, 1920, м. Лежанськ (Польща), стрілець боївки кущової ОУН,┼ 1950, біля с. Сороки Городенківського району.

КОМАШКО Василь Іванович, 1921, с. Спас Коломийського району, стрілець боївки кущової ОУН, Богдан, Коваль, 1- 21.11.1950, с. Спас.

КОМАШКО Михайло Степанович, 1921, с. Спас Коломийського району, стрілець боївки СКВ, ┼ 1944, с. Спас, уроч. Хащики.

КОМУНІЦЬКИЙ Іван Іванович, 1913, с. Кутище Тлумацького району, станичний ОУН, Клим, ┼ 24.11.1947, с. Вікняни Тлумацького району.

КОНДРАТ Василь Ілліч, 1908, с. Бубнище Болехівської міськради, стрілець боївки кущової ОУН, ┼ 26.04.1947, с. Тисів Болехівської міськради.

КОНДРАТ Дмитро Іванович, 1922, с. Бубнище Болехівської міськради, вояк УПА, Сова, Т1946, біля с. Бубнище.

КОНДРАТ Михайло Дмитрович, 1905, с. Ворона Коломийського району, вояк УПА, ┼ 1945, с. Струпків Коломийського району.

КОНДРАТ Олексій Васильович, 1922, с; Бубнище Болехівської міськради, вояк УПА, Кривоніс, ┼ 1946, біля с. Бубнище.

КОНДРУК Петро Федорович, 1926, с. Рожнів Косівського району, стрілець боївки кущової ОУН, Дзвін, ┼ 1948, невідомо.

КОНИК Андрій Васильович, 1919, с. Сілець Тисменицького району, вояк УПА, Смілий, ┼ 1945, с. Сілець.

КОНИК Григорій Михайлович, 1926, с. Сілець Тисменицького району, стрілець сотні Гамалії, ┼ 1945, невідомо.

КОНИК Олексій Якович, 1916, с. Велика Тур’я Долинського району, стрілець боївки кущової ОУН, ┼ 15.07.1948, с. Велика Тур’я.

КОНИЩУК Параска Дмитрівна, 1927, с. Красник Верховинського району, зв’язкова боївки СБ райпроводу ОУН, Овечка, ┼ 02.12.1947, с. Бистрець Верховинського району.

КОНОПКА Євген Іванович, 1927, с. Чернів Рогатинського району, стрілець боївки СКВ, Воробець, ┼ 1946, біля с. Чернів, уроч. Лани.

КОПАЧИНСЬКИЙ Степан Васильович, 1916, с. Станькова Калуського району, старичний ОУН, ┼ 1946 (розстріляний).

КОПЕЛЬЧУК Іван Іванович, 1926, с. Яворів Косівського району, стрілець боївки кущової ОУН, Сокіл, ┼ 19.12.1947, с. Яворів.

КОПИЛО Василь Іванович, 1922, с. Слобода Болехівська Долинського району, стрілець боївки СБ надрайпроводу ОУН, Ігііатіок, Чумак, ┼ 1949, с. Кропивник Долинського району.

КОПИЛЬЦІВ Василь Іванович, 1927, с. Бережниця Калуського району, стрілець боївки кущової ОУН, ┼ 28.01.1949, с. Бережниця.

КОПИЛЬЦІВ Василь Леонович, 1925, кулеметник сотні Спартана, станичний ОУН с. Марківці Тисменицького району, Чумак, ┼ 15.02.1948, с-ще Печеніжин Коломийського району.

КОПИЛЬЦІВ Дмитро Юрійович, 1923, с. Марківка Коломийського району, станичний ОУН, Бакир, ┼ 04.08.1948, невідомо.

КОПИЛЬЧУК Федір Іванович, 1925, с. Яворів Косівського району, охоронець Яблунівського райпроводу ОУН, Ворон, ┼ 08.09.1950, біля с. Шешори Косівського району.

КОПЦЮХ Василь Михайлович, 1922, с. Руда Рогатинського району, керівник кущової ОУН, Понурий, ┼ 14.10.1946, с. Руда.

КОПЦЮХ Іван Гаврилович, 1920, с. Бабухів Рогатинського району, ройовий сотні «Бурлаки», Яструб, ┼ 1944, с. Малий Полюхів Перемишлянського району Львівської області.

КОПЧАК Ганна Петрівна, 1908, с. Яворів Косівського району, член ОУН, ┼ 16.10.1948, с. Яворів.

КОПЧАК Євдокія Юріївна, 1926, с. Кривопілля Верховинського району, стрілець боївки кущової ОУН, ┼ 13.12.1950, с. Кривопілля.

КОПЧАК Марія Миколаївна, 1921, с. Верхній Струтинь Рожнятівського району, станична ОУН, Гроза, ┼ 16.08.1948, біля с-ща Рожнятів.

КОПЧАК Олексій Михайлович, 1907, с. Тростянець Долинського району, станичний ОУН, Жвавий, ┼ 17.08.1948, с. Тростянець.

КОРБУТ Михайло Іванович, 1924, с. Тулуків Снятинського району, стрілець боївки Заболотівського райпроводу ОУН, Крук, ┼ 08.01.1947, с-ще Заболотів Снятинського району.

КОРЖ Іван Данилович, 1908, с. Великий Ключів Коломийського району, помічник станичного ОУН, Шерехідний, ┼ 21.03.1946, с. Великий Ключів.

КОРЖ Микола Іванович, 1924, с. Зібранівка Снятинського району, сотенний УПА, керівник Лисецького райпроводу ОУН, Сокіл, ┼ 07.04.1953, невідомо.

КОРЖА К Михайло Миколайович, 1922, с. Дубівці Галицького району, сотенний УПА, керівник Жовтневого райпроводу ОУН, Сапер, Шугай, ┼ 30.09.1949, с. Тумир Галицького району.

КОРЖАК Петро Антонович, 1928, с. Дубівці Галицького району, охоронець кущової ОУН, Петро, ┼ 30.09.1949, с. Лани Галицького району.

КОРЖАК Федір Петрович, 1916, с. Дубівці Галицького району, керівник кущової ОУН, Бистрий, Захар, ┼ 03.01.1950, с. Водники Галицького району.   

КОРЖЕНІВСЬКИИ Микола Григорович, 1922, Житомирська область, референт пропаганди Коломийського надрайпроводу ОУН, Коля, ┼ 03.09.1952, невідомо.

КОРИТКО Іван Миколайович, 1907, с. Путятинці Рогатинського району, член СКВ, ┼ 1946, с. Путятинці.

КОРКОЗА Іван Петрович, 1923, с. Вербівці Городенківського району, стрілець сотні Орлика, Красий, ┼ 1946, біля с. Нижній Вербіж Коломийського району.

КОРНБЕРГ Дмитро Іванович, 1927, с. Дорогів Галицького району, стрілець боївки СБ райпроводу ОУН, Літун, ┼ 08.07.1951, Галицький район.

КОРНИЛЯК Іван Федорович, 1922, Львівська область, зв’язковий крайпроводу ОУН «Захід-Карпати», Тихий, ┼ 15.04.1953, с. Хмелівка Богородчанського району.

КОРНІЙ Іван Омелянович, 1902, с-ще Чернелиця Городенківського району, керівник кущової ОУН, Остап, ┼ жовтень 1946, с-ще Чернелиця.

КОРНЯК Микола Матвійович, 1916, с. Пасічна Надвірнянського району, станичний ОУН , Славко, ┼ 28.01.1948, с. Пасічна.

КОРОБЧУК Іван, 1920, с. Кривопілля Верховинського району, станичний ОУН, Злагідний, ┼ вересень 1951, с. Кривопілля.

КОРОБЧУК Юрій Петрович, 1922, с. Великий Рожин Косівського району, стрілець боївки кущової ОУН, Колос, ┼ 05.09.1948, с. Бабин Косівського району.
КОРОЛЬ Василь Євстахійович, 1910, с. Дички Рогатинського району, сотенний УПА, Сірко, ┼ 1947, с. Олеша Тлумацького району.

КОРОЛЬ Данило Михайлович, 1900, с. Черче Рогатинського району, станичний ОУН, ┼ 1945, біля с. Черче.

КОРОЛЬ Іван Васильович, 1918, с. Черче Рогатинського району, стрілець боївки кущової ОУН, ┼ 11.05.1949, с. Приозерне Рогатинського району.

КОРОЛЬ Іван Миколайович, 1904, с. Незвисько Городенківського району, станичний ОУН, Річка, ┼ 14.07.1946, с. Воронів Городенківського району.

КОРОЛЬ Микола Михайлович, 1922, с. Новиця Калуського району, стрілець сотні Бея, керівник кущової ОУН, слідчий СБ надрайпроводу ОУН, Береза, Гордієнко, Петро, Левченко, Максим, ┼ 19.09.1952 (розстріляний).

КОРОЛЬ Михайло Іванович, 1899, с. Стратин Рогатинського району, станичний ОУН, ┼ 30.11.1946, біля с. Стратин, уроч. Лиса.

КОРОЛЬ Орест Євстахійович, 1928, с. Томашівці Калуського району, референт зв’язку кущової ОУН, ┼ 27.02.1945, с. Діброва Калуського району.

Гербеев, Радько (Радченко, Рядченко), Калайда (Калайденко), Найденко, Живанов, Скоренцов, Даценко (Николаевская, Кировоградская, Одесская обл.),  Легкий, Лисий, Геба, Мартиняк, Галата, Дума (Івано-Франківська обл.), Овчинников (Курская обл.), Никольский (Гомельская обл., Киргизия),  Решетников (Оренбургская обл.), Минаев (Курганская обл.) T004006
Спасибо сказали: kuks70, DmitroR-2, olyvd, litar Л, Алёна5

Поделиться

47 (06-10-2017 16:07:26 отредактировано notizia)

Re: Загинули в боротьбі з комуністичним режимом

КОРОЛЮК Микола Тимофійович, 1920, с. Гостів Тлумацького району, охоронець кущової ОУН, Калина, ┼ 09.05.1945, невідомо.

КОРОЛЮК Федір, 1922, с. Жовнівка Бережанського району Тернопільської області, чотовий старшинської школи УПА, командир ТВ «Магура», Колчак, ┼ 07.04.1945, с. Бринь Галицького району.

КОРОТНИК Леонід Олексійович, 1909, с. Новий Мартинів Галицького району, станичний ОУН, ┼ 16.04.1945, с. Чагрів Рогатинського району.

КОРОТНИЦЬКИЙ Михайло Юрійович, 1923, с. Лесівка Богородчанського району, керівник Тлумацького надрайпроводу ОУН, Маяк, ┼ 13.03.1951, с. Клубівці Тисменицького району.

КОРПАН Богдан, 1925, с. Тисів Болехівської міськради, стрілець кур’єрської служби крайпроводу ОУН «Захід-Карпати», Богдан, 05.04.1949, біля с. Монастирець Стрийського району Львівської області.

КОРПАН Іван Михайлович, 1927, с. Тисів Болехівської міськради, стрілець боївки Барвінка, Лісовик, ┼ 1946, с. Поляниця Болехівської міськради.

КОРПАН Петро Йосипович, 1921, с. Солуків Долинського району, станичний ОУН, Ластівка, Гамалія, ┼ 08.12.1949, с. Солуків, уроч. Кругляк.

КОРПАН Степан Михайлович, 1924, с. Тисів Болехівської міськради, стрілець сотні «Вікторія», Корч, ┼ 1945, с. Тисів.

КОРПАН Степан Тимофійович, 1922, м. Болехів, помічник референта СБ надрайпроводу ОУН, ┼ 15.02.1946, ліс біля м. Болехів, прие. Довжка.

КОРПАН Степан Федорович, 1907, с. Бубнище Болехівської міськради, вояк УПА, Коник, ┼ 1946, біля с. Нижнє Синьовидне Сколівського району Львівської області.

КОРУНИЧ Іван Олексійович, 1913, с. Іванівка Коломийського району, стрілець боївки кущової ОУН, Шум, ┼ 17.09.1948, невідомо.

КОРУНИЧ Степан Васильович, 1927, с. Іванівка Коломийського району, стрілець сотні Спартана, боївки кущової ОУН, Прут, ┼ 06.07.1947, с. Іванівка.

КОРЧИНСЬКИЙ Іван Іванович, 1920, с. Васючин Рогатинського району, стрілець боївки СКВ, ┼ 25.02.1945, с. Васючин.

КОРЧУК Василь, керівник Косівського надрайпроводу ОУН, Гордон, ┼ 20.12.1947, с. Кривопілля Верховинського району.

КОРЧУК Юрій Андрійович, 1923, с. Верхній Ясенів Верховинського району, вояк УПА, Відважний, ┼ 1945, с. Кривопілля Верховинського району.

КОС Василь Васильович, 1919, с. Кальна Долинського району, референт пропаганди Долинського надрайпроводу ОУН, Беркут, ┼ 18.03.1946, с. Кальна.

КОС Василь Прокопович, 1921, с. Лоп’янка Рожнятівського району, станичний ОУН с. Дуба Рожнятівського району, Граб, ┼ 16.02.1949, біля с. Дубшари Рожнятівського району.   

КОС Іван Дмитрович, 1925, с. Липа Долинського району, охоронець станичної ОУН, Гриб, Івась, ┼ 02.08.1949, с. Липа.

КОС Йосип, 1922, с. Слобода Болехівська Долинського району, охоронець райпроводу ОУН, Крук, ┼ 26.04.1950, с. Тисів Болехівської міськради.

КОС Леон Пантелеймонович, 1924, с. Ясень Рожнятівського району, стрілець боївки кущової ОУН, ┼ 1947, невідомо.

КОС Ольга, с. Ясень Рожнятівського району, станична ОУН с. Гриньків Рожнятівського району, Одарка,┼ 1946, невідомо.

КОС Павло Григорович, с. Лоп’янка Рожнятівського району, стрілець куреня «Журавлі», ┼ 1946, невідомо.

КОС Петро Миколайович, с. Лоп’янка Рожнятівського району, вояк УПА, ┼ 1945, невідомо.

КОС Тимофій Дмитрович, 1919, с. Липа Долинського району, станичний ОУН, Кедра, ┼ 02.08.1949, с. Липа.

КОСАР Ганна Данилівна, 1924, с. Мошківці Калуського району, медсестра УПА, Степова, ┼ 26.06.1946, біля м. Калуш.

КОСАР Петро Ілліч, 1916, Галицький район, чотовий УПА, Підкова, ┼ 07.12.1947, с. Мошківці Калуського району. 

КОСАРЧИН Ярослав, 1919, м. Бучач Тернопільської області, командир ТВ «Маґура» УПА, член крайпроводу ОУН «Захід-Карпати», Байрак, Козак, Вівчар, 7-7, ┼ 13.12.1951, с. Сваричів Рожнятівського району.

КОСЕНЧУК Андрій Юрійович, с-ще Делятин Надвірнянського району, стрілець боївки СКВ, Гай, ┼ 13.09.1946, невідомо.

КОСЕНЧУК Василь Степанович, 1927, с-ще Делятин Надвірнянського району, стрілець боївки СКВ, ┼ 12.12.1947, с-ще Делятин.

КОСИЛО Оксана Юріївна, 1923, с. Бережниця Калуського району, санітарка куреня Гамалії, Сніжинка, ┼ 01.11.1944, біля с. Грабівка Калуського району.

КОСІВ Василь Федорович, 1924, с. Красна Надвірнянського району, стрілець куреня Довбуша, ┼ березень 1945, с. Красна.

КОСІВ Володимир Федорович, 1922, с. Ріпне Рожнятівського району, керівник боївки райпроводу ОУН, Кудеяр, ┼ 22.02.1948, с. Цінева Рожнятівського району.

КОСІВ Микола Іванович, 1913, гі Ріпне Рожнятівського району, станичний ОУН, Видра, ┼ 1945, невідомо.

КОСІВ Софія Федорівна, 1924, с. Ріпне Рожнятівського району, зв’язкова СКВ, ┼ 1946, невідомо.

КОСІВЧУК Василь Васильович, 1918, с. Верхній Вербіж Коломийського району, член ОУН, Поет,┼ 04.11.1948, біля с. Верхній Вербіж.

КОСІЙ Василь Дмитрович, вояк УПА,┼ лютий 1945, с. Берлоги Рожнятівського району.

КОСІЙ Йосип Васильович, 1931, с. Тужилів Калуського району, охоронець райпроводу ОУН, Охочий, ┼ 30.04.1952, біля с. Брошнів Рожнятівського району.

КОСМИНА Василь Григорович, 1922, с. Черче Рогатинського району, стрілець сотні «Сіроманці», Клен, Кучерявий, ┼ 1945, біля с. Заланів Рогатинського району.

КОСМИНА Іван Олексійович, 1926, с. Черче Рогатинського району, стрілець сотні «Риболовці», Залізняк, ┼ 1944, с. Кііщівна Рогатинського району.

КОСОВИЧ Михайло Андрійович, 1924, с. Хлібичин Снятинського району, пропагандист райпроводу ОУН, Буйний, ┼ 29.06.1946, біля с. Рудники Снятинського району.

КОСТАЩУК Василь Миколайович, 1925, с. Тулова Снятинського району, керівник Заболотівського райпроводу ОУН, Ярема, ┼ 01.01.1948, с. Джурів Снятинського району.

КОСТАЩУК Микола Федорович, 1924, с. Тулова Снятинського району, сотенний УПА, Гала-гаи, ┼ 1946, невідомо.

КОСТАЩУК Степан Федорович, 1929, с. Тулова Снятинського району, керівник Снятинського райпроводу ОУН, Кривоніс, ┼ 11.04.1951, с. Тулова.

КОСТЕНЮК Іван, референт СБ Косівського надрайпроводу ОУН, Кис, ┼ 28.02.1946, невідомо.

КОСТЕНЮК Микола Васильович, 1917, с. Тулова Снятинського району, вояк УПА, ┼ 12.07.1944, невідомо.

КОСТЕНЮК Параска, 1898, с. Старі Кути Косівського району, член ОУН, Мрія, ┼ вересень
1944, невідомо.

КОСТЕЦЬКИЙ Йосип Михайлович, 1922, біля м. Долина, керівник боївки СБ райпроводу ОУН, Чайка, ┼ 09.09.1948, біля м. Долина.

КОСТИК Антон, 1921, с-ще Делятин Надвірнянського району, референт пропаганди Надвірнянського надрайпроводу ОУН, Тугар, ┼ 14.12.1947, біля с. Зелена Надвірнянського району.

КОСТИК Клим Миколайович, с-ще Делятин Надвірнянського району, стрілець боївки надрайпроводу ОУН, Черчіль, ┼ 20.08.1948, біля с. Пороги Богородчанського району, уроч. Занога.

КОСТИК Микола Васильович, с. Тулуків Снятинського району, вояк УПА, Хмара, ┼ 12.07.1944, біля с. Тулуків.

КОСТИК Степан Іванович, 1922, с-ще Делятин Надвірнянського району, референт надрайпроводу ОУН, Дзюиь, ┼ 14.12.1949, невідомо.   

КОСТИШИН Микола Іванович, 1922, с. Березівка Тисменицького району, референт СБ райпроводу ОУН, Шпіои, Бойовий, ┼ 15.10.1950, с. Крихівці Івано-Франківської міськради.

КОСТИШИН Петро Михайлович, 1922, с. Березівка Тисменицького району, охоронець кущової ОУН, Чорненький, ┼ 1945, с. Черніїв Тисменицького району.

КОСТІВ Володимир Ілліч, 1922, м. Болехів, референт СБ райпроводу ОУН, Бистрий, ┼ жовтень 1947, с. Міжріччя Болехівської міськради.

КОСТІВ Іван Миколайович, 1917, с. Мислів Калуського району, керівник кущової ОУН, Ярема, ┼ 20.08.1948, с. Хотінь (тепер — у складі м. Калуш).

КОСТІВ Іван Прокопович, 1921, с. Середній Угринів Калуського району, стрілець сотні Ґонти, Сірий, ┼ 1946, невідомо.

КОСТІВ Іван Федорович, 1921, с. Явче Рогатинського району, стрілець сотні Скоби, Змій, ┼ 03.09.1948, с. Явче. 

КОСТІВ Клим, 1921, м. Надвірна, чотовий УПА, Черчень, ┼ 18.08.1948, с. Пороги Богородчанського району.

КОСТІВ Михайло Миколайович, 1916, с. Куропатники Галицького району, стрілець боївки СКВ, Шлях, ┼ 31.01.1945 (страчений).

КОСТІВ Павло, 1908, с. Долиняни Рогатинського району, член ОУН, ┼ 1944, біля с. Долиняни.

КОСТІВ Параска Михайлівна, 1922, с. Новий Мізунь Долинського району, станична жіночої сітки ОУН, ┼ 1947, невідомо.

КОСТІВ Петро Дмитрович, 1927, с. Явче Рогатинського району, стрілець сотні Скоби, Моряк, ┼ 11.07.1945, біля с. Васючин Рогатинського району.

КОСТІВ Софія Онуфріївна, 1921, м. Болехів, друкарка Болехівського райпроводу ОУН, 1946, невідомо.

КОСТІВ Степан Онуфрійович, 1927, с. Долиняни Рогатинського району, стрілець сотні «Лісовики», Шишка, ┼ 05.04.1945, біля с. Мечищів Бережанського району Тернопільської області.

КОСТРА Микола Михайлович, 1924, с. Перенівка Рогатинського району, вояк УПА, ┼ весна
1945, біля с. Луковище Рогатинського району.

КОСТЮК Василь Миколайович, 1919, с. Чорні Ослави Надвірнянського району, станичний ОУН, Бескид, Сокира, ┼ 04.06.1949, невідомо.
   Костюк Василь син Николи і Василини Кріпчук народився в с. Чорні Ослави 14.04.1922 року

КОСТЮК Василь Михайлович, 1928, с. Кийданці Коломийського району, станичний ОУН, Пімста, ┼ 20.01.1952, с. Сопів Коломийського району.

КОСТЮК Дмитро Свстахійович, 1918, Богород-чанський район, керівник кущової ОУН, Петрусь, ┼ 17.01.1947, невідомо.

КОСТЮК Дмитро Миколайович, 1920, с. Ісаків Тлумацького району, ройовий сотні Орлика, Грім, ┼ 1945, с. Ісаків.

КОСТЮК Дмитро Петрович, 1929, с. Верхній Ясенів Верховинського району, охоронець кущової ОУН, Хитрий, ┼ 02.07.1952, невідомо.

КОСТЮК Іван Євстахійович, 1921, с. Діброва Богородчанського району, охоронець керівника пропаганди Станіславського окружного проводу ОУН, Степан, ┼ 20.05.1952, невідомо.

КОСТЮК Іван Михайлович, 1925, с. Вербовець Косівського району, вояк УПА, Байда, ┼ червень
1946, с. Вербовець, уроч. Мавково.

КОСТЮК Іван Степанович, 1926, с. Діброва Богородчанського району, станичний ОУН, Мороз,┼ 12.06.1950, невідомо.

КОСТЮК Іван Федорович, 1917, с. Ісаків Тлумацького району, вояк УПА, ┼ 1944, Чорний Ліс.

КОСТЮК Лук’ян Пантелеймонович, 1925, с. Темирівці Галицького району, стрілець боївки кущової ОУН, Остап, ┼ 16.01.1949, с. Блюдники Галицького району.

КОСТЮК Микола Михайлович, 1919, с. Кийданці Коломийського району, заступник керівника кущової ОУН, Довбуш,┼ 02.08.1945, с. Княждвір Коломийського району.

КОСТЮК Михайло Євстахійович, 1914, с. Діброва Богородчанського району, керівник окружного проводу ОУН, Стріла, ┼ 26.03.1950, с. Грабівка Калуського району.

КОСТЮК Михайло Михайлович, 1924, с. Кутище Тлумацького району, стрілець боївки Яра, Книш, ┼ 22.12.1949, с. Кутище.

КОСТЮК Михайло Олексійович, 1928, с. Микуличин Яремчанської міськради, стрілець боївки Іскри, Голуб, ┼ 04.09.1953, с. Кривопілля Верховинського району.

КОСТЮК Олексій Панькович, 1921, с. Темирівці Галицького району, стрілець сотні Чорного, ■(■ 1946, Галицький район.

КОСТЮК Петро Петрович, 1917, с. Вербовець Косівського району, стрілець боївки кущової ОУН, Сміливий, ┼ 1948, невідомо.

КОСТЮК Федір Федорович, 1911, с. Ісаків Тлумацького району, охоронець кущової ОУН, ┼ 21.12.1944, с. Ісаків.

КОСЮК Ілля Іванович, 1912, с-ще Ланчин Надвірнянського району, вояк УПА, Сміливий, Береза,┼ січень 1945, с. Верхній Майдан Надвірнянського району.

КОСЮК Павло Павлович, 1927, с-ще Ланчин Надвірнянського району, вояк УПА, Морозенко, ┼ 19.04.1945, с. Текуче Косівського району.

КОСЮК Юрій Іванович, 1918, с-ще Ланчин Надвірнянського району, вояк УПА, Пробій, ┼ зима 1945, тодішній Ланчинський район.   

КОТЕЛЬНИЦЬКИЙ Григорій, 1907, с. Підгірці Бродівського району Львівської області, командир Золочівського ТВ УПА, Шугай, ┼ 26.01.1946, с. Кривня Рогатинського району.

КОТИК Степан Васильович, 1920, с. Котиківка Городенківського району, сотенний УПА, Мах-но, Кіт, ┼ 1946, на ріці Дністер біля с. Поточище Городенківського району.

КОТІВ Василь Іванович, 1924, с. Явче Рогатинського району, стрілець сотні «Чорноморці», Кукурудза, ┼ 03.09.1945, с. Уізд Рогатинського району.

КОТІВ Володимир Михайлович, 1923, с. Явче Рогатинського району, вояк УПА, Калина,┼ 24.08.1944, біля с. Явче.

КОТЛЯРЧУК Дмитро Петрович, 1913, с. Стопчатів Косівського району, стрілець боївки СКВ, Кіс, ┼ 05.04.1945, с. Мишин Коломийського району.

КОТЛЯРЧУК Іван Петрович, 1910, с. Стопчатів Косівського району, господарчий референт надрайпроводу ОУН, Вихор, ┼ 01.10.1945, с. Спас Коломийського району.

КОТЛЯРЧУК Микола Петрович, 1914, с. Стопчатів Косівського району, заступник керівника райпроводу ОУН, Стрий, Сірий, ┼ 21.10.1946, с. Верхній Вербіж Коломийського району.

КОХАН Петро Якимович, 1923, с. ┼ Насташине Галицького району, охоронець кущової ОУН, Нечай, Зето, Залізняк,  ┼ 19.02.1951, с. Юнашків Рогатинського району.

КОХМІСТР Федір Миколайович, стрілець боївки райпроводу ОУН, Дуб, ┼ 15.05.1948, невідомо.

КОЦАБА Григорій Миколайович, 1921, с. Коршів Коломийського району, госпреферент Коршівського райпроводу ОУН, Мороз, ┼ 11.02.1946, с. Коршів.

КОЦАБА Микола Петрович, 1931, с. Виноград Коломийського району, зв’язковий кущової ОУН, Соловей, ┼ 21.09.1949, с. Виноград.

КОЦАН Григорій, 1916, с. Росільна Богородчанського району, охоронець Надвірнянського надрайпроводу ОУН, Ліщина, 28.03.1949, біля с. Росільна.

КОЦАН Дмитро Олексійович, 1907, с-ще Перегінське Рожнятівського району, стрілець боївки кущової ОУН, Співак, ┼ 18.02.1951, с-ще Перегінське.

КОЦАН Іван Юрійович, 1930, с. Довге-Калуське Калуського району, охоронець станичної ОУН, ┼ 16.01.1950, с. Довге-Калуське.

КОЦАН Мартин Родіонович, 1927, с. Сівка-Калуська Калуського району, станичний ОУН, Снігур, ┼ 15.01.1948, с. Сівка-Калуська.

КОЦАН Михайло Васильович, 1925, с. Бережниця Калуського району, стрілець боївки райпроводу ОУН, ┼ 28.01.1954, с. Бережниця.

Гербеев, Радько (Радченко, Рядченко), Калайда (Калайденко), Найденко, Живанов, Скоренцов, Даценко (Николаевская, Кировоградская, Одесская обл.),  Легкий, Лисий, Геба, Мартиняк, Галата, Дума (Івано-Франківська обл.), Овчинников (Курская обл.), Никольский (Гомельская обл., Киргизия),  Решетников (Оренбургская обл.), Минаев (Курганская обл.) T004006
Спасибо сказали: kuks70, DmitroR-2, olyvd, litar Л, Balymba, Алёна6

Поделиться

48

Re: Загинули в боротьбі з комуністичним режимом

КОЦКОВИЧ Василь Миколайович, 1908, с. Розточки Долинського району, охоронець керівника Калуського окружного проводу ОУН Тараса, Скит, ┼ 01.11.1950, с. Розточки.

КОЦКОВИЧ Михайло Іванович, 1915, с. Станківці Долинського району, сотенний УПА, ┼ 1945, с. Тростянець Долинського району.

КОЦОВСЬКИЙ Стенай Степанович, 1930, с. Козирі Рогатинського району, стрілець боївки Бука-чівського райпроводу ОУН, ┼ 11.06.1950, с. Козарі.

КОЦОВСЬКИЙ Юліан Васильович, 1930, с. Козарі Рогатинського району, стрілець боївки райпроводу ОУН, ┼ 22.11.1951, с. Новошини Жидачівського району Львівської області.

КОЦОФРУК Катерина Іванівна, 1925, с-ще Верховина, зв’язкова кущової ОУН, Ягода, ┼ 16.12.1946, с-ще Верховина.

КОЦЯТИН Іван Дмитрович, 1927, с. Дем’янів Галицького району, керівник Бурштинського райпроводу ОУН, Орест, Булава,┼ 17.08.1950, с. Слобода Галицького району.

КОЧЕРГАН Микола, 1922, с. Довгополе Верховинського району, керівник боївки райпроводу ОУН, Верховинець, ┼ 05.02.1947, с. Стебні Верховинського району.

КОЧЕРЖУК Василь Іванович, тодішній Солотвинський район, станичний ОУН с. Гвізд, Яструб, ┼ січень 1948, с. Гвізд Надвірнянського району.

КОЧЕРЖУК Степан Васильович, 1921, с. Лючки Косівського району, стрілець боївки кущової ОУН, Тигр, Грш, ┼ травень 1949, невідомо.

КОЧИЙ Омелян, 1928, с. Станіславівка Коломийського району, заступник референта пропаганди крайпроводу ОУН «Захід-Карпати», Левко, ┼ 21.04.1947, с. Нова Гута Тисменицького району.

КОЧМАРСЬКИЙ Маркіян Васильович, Польща, стрілець боївки кущової ОУН, ┼ 16.04.1951, с. Струпків Коломийського району.

КОЧМАРСЬКИЙ Орест Юрійович, 1929, Польща, керівник Коршівського райпроводу ОУН, Богун, Рись, ┼ 23.10.1950, с. Закрівці Коломийського району.

КОШАК Михайло Павлович, 1912, с. Заріччя Надвірнянського району, вояк УПА, Кажан, ┼ 29.04.1946, невідомо.

КОШАК Прокіп, 1922, вояк УПА, Хорт,┼ 05.09.1946, невідомо.

КОШИК Олекса Михайлович, 1926, м. Тисмениця, вояк УПА, Цікавий, ┼ 1946, біля м. Тисмениця.

КОШУ БА Дмитро Юрійович, 1912, с. Путятинці Рогатинського району, стрілець боївки кущової ОУН, Чорний, ┼ 28.06.1948, с. Путятинці.

КОЩИНЕЦЬ Богдан Степанович, 1924, с. Витвиця Долинського району, стрілець боївки кущової    ОУН, Богдан, ┼ 15.05.1950, с. Розточки Долинського району.

КОЩИНЕЦЬ Ганна Дем’янівна, 1912, с. Кропивник Долинського району, розвідниця Долинського надрайпроводу ОУН, ^ 29.07.1948, с. Старий Мізунь Долинського району.

КРАВЕЦЬ Ганна Савівна, 1907, член ОУН, ┼ 1947, с. Палагичі Тлумацького району.

КРАВЕЦЬ Микола Степанович, 1925, с. Станківці Долинського району, вояк УПА, Смерека, ┼ 1946, біля с. Станківці.

КРАВЕЦЬ Михайло Іванович, 1926, с. Розточки Долинського району, розвідник боївки СБ, Павлів, ┼ 05.09.1950, с. Розточки.

КРАВЕЦЬ Юрій Іванович, 1922, с. Станківці Долинського району, керівник кущової ОУН, Підкова, ┼ 19.09.1949, с. Витвиця Долинського району.

КРАВЕЦЬ Юрій Іванович, 1923, с. Розточки Долинського району, стрілець сотні Довбуша, інформатор СБ, Дунай, Буревій, ┼ 12.10.1951, с. Розточки.

КРАВЦІВ Лев Іванович, 1930, с. Старий Мізунь Долинського району, охоронець окружного проводу ОУН, Карий, ┼ 11.01.1952, с. Кальна Долинського району.

КРАВЦІВ Олексій Савич, 1913, с. Колоколин Рогатинського району, станичний ОУН, ┼ 06.01.1945, с. Колоколин.

КРАВЦІВ Семен Павлович, 1923, с. Колоколин Рогатинського району, вояк УПА, Співак, ┼ 22.02.1945, с. Колоколин.

КРАВЧИШИН Степан Йосипович, 1922, с. Дем’янів Галицького району, господарчий СКВ, Явір, ┼ 14.09.1944, невідомо.

КРАВЧУК Ганна Іванівна, 1882, с. Гринівці Тлумацького району, член ОУН, ┼ 1945, невідомо.

КРАВЧУК Дмитро Танасійович, 1924, с. Космач Косівського району, стрілець сотні Білого, Вітер, ┼ 13.02.1945, с. Космач.

КРАВЧУК Іван Петрович, 1927, с. Суходіл Рожнятівського району, господарчий кущової ОУН, Дуб, ┼ 11.10.1949, с. Суходіл.

КРАВЧУК Кирило Петрович, 1920, с. Космач Косівського району, керівник Яблунівського райпроводу ОУН, Жубр, ┼ 08.10.1952, с. Стопчатів Косівського району.

КРАВЧУК Петро Іванович, 1923, с. Міжгір’я Богородчанського району, охоронець Надвірнянського райпроводу ОУН, Бук, ┼ 26.10.1949, с. Росільна Богородчанського району.

КРАВЧУК Петро Юрійович, 1927, с. Суходіл Рожнятівського району, охоронець станичної ОУН, ┼ 1949, невідомо.

КРАВЧУК Роман Миколайович, 1912, Золочівський район Львівської області, член Рогатинського надрайпроводу ОУН, член Центрального проводу ОУН, Максим, Бегемот, Семен, Василь, Панас, Степовий, Петро, ┼ 22.12.1951, біля с. Вишнів Рогатинського району.

КРАВЧУК Роман Михайлович, 1922, с. Черче Рогатинського району, охоронець кущової ОУН, ┼ 1948, невідомо.

КРАВЧУК Яків Дмитрович, с. Ясень Рожнятівського району, стрілець боївки кущової ОУН,
┼ 1949, невідомо.

КРАЇЛО Онуфрій Миколайович, 1909, с-ще Перегінське Рожнятівського району, стрілець боївки СБ Перегінського райпроводу ОУН, Перун, ┼ 10.04.1948, с. Липовиця Рожнятівського району.

КРАЙНИК Михайло Федорович, 1930, с. Велика Тур’я Долинського району, стрілець боївки СБ райпроводу ОУН, Крук, ┼ 12.10.1951, с. Розточки Долинського району.

КРАКІВСЬКИЙ Богдан Андрійович, 1928, с. Темирівці Галицького району, стрілець сотні Чорного, ┼ 1946, Галицький район.

КРАКІВСЬКИЙ Петро Федорович, 1923, с. Острів Галицького району, стрілець боївки кущової ОУН, ┼ 09.01.1949, с. Острів.

КРАСІВСЬКИЙ Володимир Степанович, 1924, с. Витвиця Долинського району, стрілець боївки СБ надрайпроводу ОУН, ┼ 29.05.1949, с. Витвиця.

КРАСІВСЬКИЙ Євстахій Михайлович, 1921, с. Витвиця Долинського району, заступник керівника Долинського надрайпроводу ОУН, Крига, ┼ 12.02.1945, с. Дорогів Галицького району.

КРАСІЙ Микола Михайлович, 1928, с. Луквиця Богородчанського району, стрілець боївки кущової ОУН, 112.04.1950, с. Міжгір’я Богородчанського району.

КРАСІЙЧУК Василь Петрович, 1923, с. Долішнє Залуччя Снятинського району, член ОУН, Скала, ┼ лютий 1946, с. Горішнє Залуччя Снятинського району.

КРАСНИЙ Іван Григорович, 1930, с. Передівання Городенківського району, станичний ОУН, Івась, Корній, ┼ 17.09.1949, біля с. Городниця Городенківського району.

КРЕХОВЕЦЬКИЙ Василь Іванович, 1922, с. Чернів Рогатинського району, стрілець боївки СКВ, Явір, 1945, біля с. Новошини Жидачівського району Львівської області.

КРЕХОВЕЦЬКИЙ Володимир Гнатович, 1931, с. Креховичі Рожнятівського району, стрілець боївки кущової ОУН, ┼ 07.07.1950, с. Креховичі.

КРЕХОВЕЦЬКИЙ Микола Васильович, 1920, с. Чернів Рогатинського району, стрілець боївки СБ Букачівського райпроводу ОУН, Бульба, ┼ 1948, біля с. Стратин Рогатинського району.

КРЕХОВЕЦЬКИЙ Микола Іванович, 1909, с. Гориня Долинського району, станичний ОУН, Старий, Бистрий, ┼ 15.03.1948, с. Гориня.   

КРЕХОВЕЦЬКИИ Микола Юрійович, 1930, с. Креховичі Рожнятівського району, стрілець боївки кущової ОУН, ┼ 13.05.1949, с. Креховичі.

КРЕХОВЕЦЬКИЙ Ярослав Михайлович, 1929, с. Чернів Рогатинського району, стрілець боївки кущової ОУН, ┼ 22.11.1951, с. Новошини Жидачівського району Львівської області.

КРИВЕНЬ Михайло Васильович, 1926, с. Липівка Рогатинського району, стрілець боївки СКВ, Чалий, Залізняк, ┼ 22.11.1946, с. Липівка.

КРИВОНІС Василь Васильович, 1920, с-ще Єзупіль Тисменицького району, вояк УПА, Юрко, ┼ 19.12.1946, с. Довге Тисменицького району.

КРИВУЛЬЧАК Д митро Денисович, 1910, с. Космач Косівського району, референт СБ Яблунівського райпроводу ОУН, Бульба, ┼ 05.10.1946, с. Текуче Косівського району.

КРИКЛИВИЙ Іван Іванович, 1921, с. Березівка Рогатинського району, стрілець сотні Скоби, Василик, ┼ 1946, біля с. Васючин Рогатинського району.

КРИКЛИВИЙ Онуфрій Леонович, 1923, с. Поділля Галицького району, вояк УПА,┼ 1945, с. Поділля.

КРИНИЦЬКИЙ Петро Вікторович, 1930, Польща, стрілець боївки кущової ОУН, і' 06.09.1950, с. Тустань Галицького району.

КРИСА Богдан Степанович, 1926, с. Залуква Галицького району, чотовий сотні Ґонти, Ворон, ┼ 19.01.1945, с. Колодіїв Галицького району.

КРИСА Володимир Степанович, 1923, с. Залуква Галицького району, референт пропаганди Калуського окружного проводу ОУН, Гордієнко, ┼ 12.10.1945, біля с. Ріп’янка Калуського району.

КРИСА Ілля Йосипович, 1924, с. Сілець Тисменицького району, стрілець сотні Гамали, ┼ 1945, Чорний Ліс.

КРИХІВСЬКИЙ Василь Олексійович, 1924, с. Долина Тлумацького району, вояк УПА, -[ 1946, Чорний Ліс.

КРИЦКАЛЮК Микола Васильович, 1923, с. Старий Косів Косівського району, стрілець боївки райпроводу ОУН, Ворон, ┼ 26.09.1948, с. Старий Косів.

КРИЦУН Богдан, 1922, с-ще Богородчани, член ОУН, ┼ осінь 1944, с. Похівка Богородчанського району.

КРИЧУН Іван, 1914, с. Барвінків Верховинського району, розвідник ОУН, Сокіл, ┼ 02.01.1945, невідомо.

КРІЛЬЧУК Федір, 1927, с. Розтоки Косівського району, вояк УПА, ┼ 02.11.1945, невідомо.

КРІЦАК Павло Іванович, референт пропаганди Більшівцівського райпроводу ОУН, ┼ 16.05.1947, невідомо.

КРОПЕЛЬНИЦЬКИЙ Панько Дмитрович, член ОУН, ┼ 1950, с-ще Печеніжин Коломийського району.

КРОШНИЙ Микола Ілліч, 1920, с. Станківці Долинського району, станичний ОУН, Корч, ┼ травень 1946, біля с. Станківці.

КРУК Євдокія Іванівна, 1918, с. Середній Бабин Калуського району, розвідниця УПА, ┼ 1945, м. Долина.

КРУК Іван Іванович, 1916, с. Середній Бабин Калуського району, вояк УПА, ┼ 1945, невідомо.

КРУК Петро Васильович, 1924, с. Середній Бабин Калуського району, вояк УПА, ┼ 1945, с. Довпотів Калуського району.

КРУКОВСЬКИЙ Микола Олексійович, 1922, с. Яворівка Калуського району, стрілець сотні Різу-на, Веселий, ┼ 1945, біля м. Тернопіль.

КРУКОВСЬКИЙ Михайло Васильович, 1930, с. Ріп’янка Калуського району, стрілець боївки кущової ОУН, ┼ 08.01.1950, біля с. Ріп’янка.

КРУПА Михайло Миколайович, 1922, с. Бовшів Галицького району, керівник кущової ОУН, Хміль, ┼ 09.06.1949, м. Бурштин Галицького району.

КРУПКА Іван Михайлович, 1924, с. Фрага Рогатинського району, стрілець боївки кущової ОУН, Дуб, ┼ 1947, с. Фрага.

КРУПКА Микола Васильович, 1923, с. Клищівна Рогатинського району, вояк УПА, ┼ 1944, біля с. Руда Рогатинського району.

КРУПКА Павло Дмитрович, 1924, с. Пуків Рогатинського району, стрілець боївки СБ надрайпроводу ОУН, Гай, ┼ 06.01.1949, с. Пуків.

КРУП’ЯК Василь Олексійович, 1925, с. Пнів Надвірнянського району, керівник боївки кущової ОУН, Славко, ┼ 12.07.1949, с. Пнів.

КРУТА Параска, 1923, заступниця господарчої ОУН, Змінна, ┼ 19.10.1945, невідомо.

КРУТИЙ Йосафат Іванович, 1922, с. Посіч Тисменицького району, стрілець СБ райпроводу ОУН, Осмомисл, ┼ 29.10.1949, с. Загвіздя Тисменицького району.

КРУТИЙ Павло Федорович, 1928, Тернопільська область, стрілець боївки кущової ОУН, Сивий,┼ 02.09.1948, с. Сарники Рогатинського району.

КРУЦЬ Микола Васильович, 1928, с. Вікно Городенківського району, стрілець боївки кущової ОУН, 1- 27.08.1948, с. Вікно.

КУБАЙОВИЧ Йосип Васильович, 1925, с. Пилипи Коломийського району, референт пропаганди Коломийського надрайпроводу ОУН, Гайдар, ┼ 18.02.1946, с. Пилипи.

КУБАЙЧУК Ганна Петрівна, 1922, с. Яблуниця Верховинського району, референт УЧХ надрайпроводу ОУН, Ліза, ┼ 01.02.1946, с. Яворів Косівського району.

КУБАРИЧ Павло Андрійович, 1918, с. Жовчів Рогатинського району, станичний ОУН, Жовтий, ┼ 28.01.1949, с. Жовчів.   

КУБАРИЧ Павло Іванович, 1922, с. Обельниця Рогатинського району, член ОУН, ┼ 1944, с. Обельниця.

КУБИК Михайло Онуфрійович, 1902, с. Петрів Тлумацького району, стрілець сотні Орлика, охоронець кущової ОУН, Горобець, ┼ 19.02.1945, с. Петрів.

КУБІЙОВИЧ Василь Миколайович, 1923, с. Вільхівці Городенківського району, керівник Городенківського надрайпроводу ОУН, Андрій, ┼ 27.08.1945, с. Чернятин Городенківського району.

КУГНАТ-СЛИВКА Дмитро Степанович, 1928, с. Лучинці Рогатинського району, член ОУН, Жук, ┼ 10.02.1952 (розстріляний).

КУДИБА Василь Михайлович, 1921, с. Гузіїв Болехівської міськради, господарчий кущової ОУН, Юрчик, ┼ 12.01.1949, с. Гузіїв.

КУДИБИН Василь Миколайович, вояк УПА, ┼ 25.03.1945, біля с. Якубів Долинського району.

КУДИБИН Йосип Іванович, 1929, с. Тулуків Снятинського району, стрілець боївми кущової ОУН, ┼ 01.04.1949, с. Тулуків.

КУДЛА Михайло Степанович, 1920, с-ще Єзупіль Тисменицького району, вояк УПА, ┼ вересень
1944, біля с-ща Єзупіль, уроч. Бійне.

КУДЛА Михайло Якимович, 1920, с-ще Єзупіль Тисменицького району, чотовий УПА,┼ 1945, Карпати.

КУДЛА Степан Михайлович, 1926, с-ще Єзупіль Тисменицького району, вояк УПА, ┼ 07.09.1944, с-ще Єзупіль, уроч. Заруб.

КУДЛА Текля Данилівна, 1921, с-ще Єзупіль Тисменицького району, санітарка УПА, Люба, ┼ 09.04.1946, біля с. Колодіївка Тисменицького району.

КУДЛОВСЬКИЙ Михайло Миколайович, 1924, с-ще Єзупіль Тисменицького району, вояк УПА, ┼ 07.09.1944, с-ще Єзупіль, уроч. Заруб.

КУЗЕВИЧ Михайло Федорович, 1928, с. Новиця Калуського району, охоронець кущової ОУН, Кармелюк, ┼ 19.12.1949, с. Новиця.

КУЗЕЛЯК Петро Михайлович, 1925, с. Солуків Долинського району, станичний ОУН, Святослав, ┼ 07.03.1946, с. Солуків.

КУЗЕНКО Данило Максимович, 1920, с. Долиняни Рогатинського району, стрілець сотні «Лісовики», Кора, ┼ 05.04.1945, біля с. Мечищів Бережанського району Тернопільської області.

КУЗЕНКО Петро Кирилович, 1921, с. Долиняни Рогатинського району, стрілець боївки кущової ОУН, Дуб, ┼ 1948, с. Приозерне Рогатинського району.

КУЗЕНКО Федір Дмитрович, 1923, с. Рунгури Коломийського району, керівник кущової ОУН, Камінь, ┼ 11.10.1950, с. Рунгури.

Гербеев, Радько (Радченко, Рядченко), Калайда (Калайденко), Найденко, Живанов, Скоренцов, Даценко (Николаевская, Кировоградская, Одесская обл.),  Легкий, Лисий, Геба, Мартиняк, Галата, Дума (Івано-Франківська обл.), Овчинников (Курская обл.), Никольский (Гомельская обл., Киргизия),  Решетников (Оренбургская обл.), Минаев (Курганская обл.) T004006
Спасибо сказали: kuks70, DmitroR-2, olyvd, litar Л, Алёна5

Поделиться

49

Re: Загинули в боротьбі з комуністичним режимом

КУЗИК Василь Іванович, 1919, с. Прутівка Снятинського району, референт пропаганди Городенківського надрайпроводу ОУН, Шрам, Буря,┼ 16.01.1952, с. Орелець Снятинського району.

КУЗИК Василь Федорович, 1927, с. Ямниця Тисменицького району, стрілець СБ надрайпроводу ОУН, Зозуля, ┼ листопад 1946, с. Ямниця.

КУЗИК Іван Васильович, 1909, с-ще Печеніжин Коломийського району, господарчий референт райпроводу ОУН, Град, ┼ 09.11.1946, біля с-ща Печеніжин, уроч. Черешнів.

КУЗИК Іван Павлович, 1930, с. Княгиничі Рогатинського району, член молодіжної ОУН, ┼ 1951, с. Княгиничі.

КУЗИЧ Андрій, 1925, с. Гуцулівка Косівського району, станичний ОУН, Буря, ┼ травень 1945, с. Гуцулівка.

КУЗИЧ Андрій Миколайович, 1922, с. Нижній Березів Косівського району, стрілець боївки кущової ОУН, Остап, ┼ 29.05.1950, с. Нижній Березів.

КУЗИЧ Марія, с. Гуцулівка Косівського району, друкарка кущової ОУН, ┼ 10.02.1946, с. Кривоброди Косівського району.

КУЗИЧ Михайло, 1912, с. Гуцулівка Косівського району, керівник кущової ОУН, Кривоніс, ┼ 10.02.1946, с. Кривоброди Косівського району.

КУЗИШИН Михайло Васильович, 1905, с. Грушка Тлумацького району, сотенний УПА, Комар, ┼ 1945, с. Яківка Тлумацького району.

КУЗІВ Василь Григорович, 1928, с. Блюдники Галицького району, стрілець боївки кущової ОУН, ┼ 16.01.1949, с. Блюдники.

КУЗІВ Василь Кирилович, 1929, с. Блюдники Галицького району, охоронець Галицького райпроводу ОУН, Орел, ┼ 18.01.1951, с. Сокіл Галицького району.

КУЗІВ Василь Миколайович, 1923, с. Старий Маунь Долинського району, стрілець боївки кущової ОУН, Поет, ┼ 01.06.1948, с. Старий Мізунь, уроч. Ґрегіт.

КУЗІВ Іван Васильович, 1920, с. Рівня Рожнятівського району, слідчий СБ Калуського надрайпроводу ОУН, Улан, Козак, Бистрий, ┼ 08.06.1949, с. Рівня.

КУЗІВ Іван Олексійович, 1919, с. Острів Галицького району, стрілець боївки кущової ОУН, ┼ 04.03.1949, с. Німшин Галицького району.

КУЗІВ Микола, 1922, с. Дем’янів Галицького району, стрілець боївки СКВ, Булава, ┼ 1944, с. Дем’янів.

КУЗІВ Олексій Дмитрович, 1920, с. Блюдники Галицького району, охоронець кущової ОУН, Бандура, ┼ 20.06.1948, с. Блюдники.

КУЗІВ Олексій Кирилович, 1911, с. Блюдники Галицького району, стрілець СБ райпроводу ОУН, Орел, ┼ червень 1948, с. Блюдники.   

КУЗІВ Роман Васильович, 1920, с. Рівня Рожнятівського району, охоронець кущової ОУН, Моряк,┼ 07.10.1947, с. Рівня.

КУЗЬ Володимир Юрійович, 1926, с-ще Перегінське Рожнятівського району, референт пропаганди Станіславського окружного проводу ОУН, Самчук, Руслан, ┼ 29.08.1949, с. Рівня Рожнятівського району.

КУЗЬ Семен Іванович, 1919, с. Комарів Галицького району, керівник боївки СКВ, Залізняк, ┼ 14.01.1945, с. Комарів.

КУЗЬ Ярослав Йосипович, 1926, с. Томашівці Калуського району, керівник кущової ОУН, Сірий, ┼ 09.12.1949, с. Дубовиця Калуського району.

КУЗЬМА Василь Михайлович, 1926, с. Олеша Тлумацького району, стрілець боївки кущової ОУН, Листок, ┼ 1947, невідомо.

КУЗЬМА Володимир Васильович, 1921, с. Олеша Тлумацького району, стрілець боївки кущової ОУН, Лис, ┼ 1947, с. Олеша.

КУЗЬМА Володимир МиколаЙ9вич, 1925, с. Олеша Тлумацького району, вояк УПА, Черемшина, ┼ 1944, с. Олеша.

КУЗЬМА Михайло Іванович, 1911, с. Олеша Тлумацького району, вояк УПА, ┼ 1945, невідомо.

КУЗЬМА Павло Іванович, 1926, с. Олеша Тлумацького району, вояк УПА, ┼ 1944, с. Олеша.

КУЗЬМА Яків Михайлович, 1918, с. Олеша Тлумацького району, вояк УПА, ┼ 1944, с. Олеша.

КУЗЬМА Ярослав Михайлович, 1905, с. Олеша Тлумацького району, вояк УПА, ┼ 1945, м. Гароденка.

КУЗЬМА Ярослав Тимофійович, 1926, с. Олеша Тлумацького району, вояк УПА, Голуб, ┼ 1944, с. Олеша.

КУЗЬМИН Василь Максимович, 1925, Тлумацький район, стрілець боївки кущової ОУН, Листок, ┼ 02.07.1947, с. Одаїв Тлумацького району.

КУЗЬМИН Іван Васильович, 1929, с. Лоп’янка Рожнятівського району, стрілець боївки кущової ОУН, Відважний, ┼ 29.07.1952, біля с. Цінева Рожнятівського району.

КУЗЬМИН Марія Михайлівна, 1918, с. Молодятин Коломийського району, зв’язкова райпроводу ОУН, ┼ 1946, с. Саджавка Надвірнянського району.

КУЗЬМИН Степан Дмитрович, 1927, с. Молодятин Коломийського району, керівник боївки райпроводу ОУН, Марко, ┼ 21.10.1950, с. Баня-Березів Косівського району.

КУЗЬМИЧ Василь Миколайович, 1923, с. Іванівка Рожнятівського району, стрілець сотні Заморського, Полянин, ┼ 16.05.1946 (розстріляний).

КУЗЬМИЧ Григорій Михайлович, 1925, с. Сілець Тисменицького району, стрілець сотні Гамали, Грізний, ┼ 1945, с. Сілець.

КУЗЬМИЧ Мирослав Васильович, 1924, с. Вікторів Галицького району, вояк УПА, Свист, ┼ 1945, с. Вікторів.

КУЗЬМИШИН Михайло Васильович, 1905, с. Грушка Тлумацького району, сотенний УПА, Комар, + 1945, с. Яківка Тлумацького району.

КУЗЮК Микола Васильович, 1912, с. Зелена Надвірнянського району, охоронець надрайпроводу ОУН, Дунай, ┼ 19.02.1951, с. %/шик Надвірнянського району.

КУЗЮК Юрій Миколайович, 1909, с. Зелена Надвірнянського району, стрілець боївки кущової ОУН, Струмок, ┼ 17.04.1949, с. Пасічна Надвірнянського району.

КУЙБІДА Іван Панькович, 1913, с. Колоколин Рогатинського району, вояк УПА, Дубина, ┼ 08.04.1945, біля с. Колоколин, уроч. Дубина.

КУЛЕБА Михайло Федорович, 1924, с. Подусільна Перемишлянського району Львівської області, керівник Рогатинського райпроводу ОУН, Степовик, Мар’ян, ┼ 31.01.1951, біля с. Добринів Рогатинського району.

КУЛЕШІР Володимир Онуфрійович, 1921, с. Старі Кути Косівського району, керівник кущової ОУН, Чемний, ┼ 09.05.1945, с. Старі Кути.

КУЛЕШІР Михайло, 1927, с. Старі Кути Косівського району, вояк УПА, Гордюк,┼ червень 1945, невідомо.

КУЛИК Іван Дмитрович, 1919, Донецька область, сотенний УПА, керівник Коломийського окружного проводу ОУН, Сірий, ┼ 20.10.1951, біля с. Малий Ключів Коломийського району.

КУЛИК Яків Іванович, 1914, с-ще Перегінське Рожнятівського району, станичний ОУН, Павло, ┼ 12.03.1948, с-ще Перегінське.

КУЛИНИН Тимофій, с. Лужки Долинського району, станичний ОУН,┼ 1945, невідомо.

КУЛИНИЧ Андрій Федорович, 1914, с. Виспа Рогатинського району, заступник станичного ОУН, Голуб, ┼ 1946, с. Виспа.

КУЛИНИЧ Василь Петрович, 1919, с. Дички Рогатинського району, бунчужний сотні «Лісовики», Месник, ┼ 13.12.1945, с. Боків Бережанського району Тернопільської області.

КУЛИНИЧ Михайло Федорович, 1921, с. Виспа Рогатинського району, ройовий УПА, Дуб, ┼ 07.04.1945, біля с. Заланів Рогатинського району.

КУЛИНИЧ Петро Григорович, 1912, с. Приозерне Рогатинського району, охоронець кущової ОУН, ┼ 04.04.1948, біля с. Залужжя Рогатинського району.

КУЛЬБАБА Дмитро Васильович, 1910, с. Олеша Тлумацького району, вояк УПА, ┼ 1946, с. Олеша.

КУЛЬБ’ЯК Іван Юрійович, 1927, с-ще Ворохта Яремчанської міськради, керівник кущової ОУН, Грім, ┼ 1951, тодішній Яремчанський район.   

КУЛЬКА Василь Григорович, 1927, с. Лісна Слобідка Коломийського району, охоронець кущової ОУН, Довбуш, ┼ 05.12.1948, невідомо.

КУЛЬЧИЦЬКА Любов Броніславівна, 1928, с-ще Гвіздець Коломийського району, друкарка Жаб’ївського райпроводу ОУН, Оксана, ┼ 28.07.1951, біля г. Велика Рокита (Надвірнянський район).

КУНИЧИЧ Дмитро Іванович, 1912, с. Середній Березів Косівського району, стрілець сотні Мороза, станичний ОУН, Калина, ┼ 01.04.1950, с. Баня-Березів Косівського району.

КУПЧАК Володимир Миколайович, 1927, с. Пороги Богородчанського району, стрілець боївки кущової ОУН, Семен, ┼ 19.09.1951, с. Грабовець Богородчанського району.

КУПЧАК Іван Антонович, 1912, с-ще Солотвин Богородчанського району, стрілець боївки Солотвинського райпроводу ОУН, ┼ 20.02.1948, с. Маркова Богородчанського району.

КУПЧАК Михайло Федорович, с-ще Солотвин Богородчанського району, вояк УПА, Довбуш, ┼ 1944, с-ще Солотвин.

КУПЧАК Федір Якович, с-ще Солотвин Богородчанського району, стрілець боївки Солотвинського райпроводу ОУН, ┼ 1948, невідомо.

КУРАС Микола Іванович, 1928, с. Нараївка Галицького району, охоронець кущової ОУН, Муха, ┼ 17.10.1948, с. Підшумлянці Галицького району.

КУРГАНЕВИЧ Іван Васильович, 1911, с. Серафинці Городенківського району, керівник кущової ОУН, Вітер, Грізшй, ┼ 24.10.1949, с. Серафинці.

КУРГАНЕВИЧ Іван Миколайович, 1928, с. Серафинці Городенківського району, пропагандист ОУН, Зенко, літературний псевдонім Буревій, ┼ осінь 1949, с. Серафинці.

КУРГАНЕВИЧ Йосип Матвійович, 1923, с. Серафинці Городенківського району, охоронець кущової ОУН, ┼ 1949, невідомо.

КУРДИДИК Микола Петрович, 1916, с. Бовшів Галицького району, охоронець кущової ОУН, Крук, ┼ 09.12.1947, с. Бовшів.

КУРДИДИК Степан Петрович, 1922, с. Бовшів Галицького району, керівник кущової ОУН, Чорний, ┼ 13.06.1949, с. Демешківці Галицького району.

КУРИЛІВ Степан Васильович, 1920, с. Поточище Городенківського району, охоронець кущової ОУН, Береза, Степан, ┼ 16.04.1949, біля с. Вербівці Городенківського району.

КУРИЛЮК Василь, 1922, с. Великий Ходак Верховинського району, станичний ОУН, Полтавець, ┼ 13.12.1950, с. Кривопілля Верховинського району.

КУРИЛЮК Василь Кузьмич, 1923, с. Красник Верховинського району, вояк УПА, Явір, ┼ 1946, с. Явірник Верховинського району.

КУРИЛЮК Іван Йосипович, 1914, с. Стецева Снятинського району, керівник кущової ОУН, Завзятий, ┼ 25.06.1949, с. Стецева.

КУРИЛЯК Григорій Дмитрович, 1924, с. Верхній Вербіж Коломийського району, стрілець боївки СКВ, Колос, ┼ 09.04.1945, с. Перерив Коломийського району.

КУРЛІКОВСЬКИЙ Степан Михайлович, 1924, с. Спас Коломийського району, стрілець боївки кущової ОУН, Клим, ┼ 06.06.1945, с. Пилипи Коломийського району.

КУРЛЯК Йосип Федорович, 1919, с. Бовшів Галицького району, вояк УПА, Яструб, ┼ 1946, с. Бовшів.

КУРЛЯК Ярослав, 1932, с. Бовшів Галицького району, кур’єр Більшівцівського райпроводу ОУН, Костик, ┼ 1947, невідомо.

КУРЛЯК Ярослав Якимович, 1914, с. Бовшів Галицького району, охоронець Бурштинського райпроводу ОУН, Збуй, ┼ 30.05.1946, с. Бовшів.

КУРМАН Ілля Іванович, 1923, с. Діброва Рогатинського району, заступник керівника боївки СБ райпроводу ОУН, Ґонта, ┼ 07.01.1946, біля с. Сарники Рогатинського району.

КУРПІЛЬ Микола Петрович, 1918, с. Петранка Рожнятівського району, харчовий кущової ОУН,┼ березень 1948, невідомо.

КУРТАШ Василь Степанович, 1923, с. Брошнів Рожнятівського району, охоронець кущової ОУН, Борис, ┼ 16.01.1949, с. Брошнів.

КУРТАШ Іван Степанович, 1916, с. Брошнів Рожнятівського району, вояк УПА, Мурава, ^ 1945, с. Брошнів.

КУРТЯК Василь Іванович, с. Микуличин Яремчанської міськради, стрілець боївки Шугая, Човен, ┼ 16.11.1946, с. Микуличин.

КУРТЯК Дмитро Іванович, 1927, с. Микуличин Яремчанської міськради, стрілець боївки Шугая, Білий, ┼ 22.01.1947, с. Паляниця Яремчанської міськради.

КУРТЯК Михайло Іванович, с. Микуличин Яремчанської міськради, стрілець боївки Шугая, Малий, ┼ 10.07.1948, с. Микуличин, уроч. Рощиш.

КУРУДЗ Петро Васильович, 1912, с. Розточки Долинського району, станичний ОУН, Корч, Скала, ┼ 17.04.1948, с. Розточки.

КУРУС Антон Григорович, 1924, с. Кропивник Долинського району, керівник кущової ОУН, Шум, ┼ 15.05.1947, с. Кропивник.

КУРУС Дмитро Федорович, 1921, с. Новоселиця Долинського району, вояк УПА, ┼ 1945, невідомо.

КУСЬКІВ Іван Юрійович, 1925, с. Пшеничники Долинського району, харчовий кущової ОУН, Дорошенко, ┼ 18.03.1951, с. Пшеничники.   

КУСЬКІВ Яків Юрійович, 1930, с. Пшеничники Долинського району, стрілець боївки кущової ОУН, ┼ січень 1951, невідомо.

КУСЯК Дмитро Дмитрович, 1924, с. Попельники Снятинського району, вояк УПА, Тихий, ┼ 10.05.1945, с. Джурів Снятинського району, уроч. Веретище.

КУСЯК Роман Дмитрович, 1926, с. Попельники Снятинського району, вояк УПА, Залізняк, ┼ 10.05.1945, с. Джурів Снятинського району, уроч. Веретище.

КУТУРБАН Йосип, с. Ясень Рожнятівського району, член ОУН, ┼ 1947, невідомо.

КУХАР Іван Корнилович, заступник керівника кущової ОУН у тодішньому Войнилівському районі, Сердюк, ┼ 24.03.1947, с. Мединя Галицького району.

КУХАР Михайло Федорович, 1922, с. Чесники Рогатинського району, член ОУН, Гуцул,┼ 24.03.1948, біля с. Чесники.

КУХАР Омелян Степанович, 1923, с. Томашівці Калуського району, керівник кущової ОУН, Крига, ┼ 1946, с. Вістова Калуського району.

КУХАР Петро, 1931, с. Підгірки (тепер — у складі м. Калуш), стрілець боївки райпроводу ОУН, ┼ 1948, с. Височанка Галицького району.

КУХАРИК Данко, 1920, охоронець кущової ОУН, Данко, ┼ 27.07.1948, невідомо.

КУХАРУК Василина Василівна, 1914, с. Луги Рожнятівського району, вояк УПА,┼ осінь 1946, невідомо.

КУХАРУК Петро Іванович, 1928, с-ще Делятин Надвірнянського району, стрілець боївки СБ Яремчанського райпроводу ОУН, ┼ 12.12.1947, с-ще Делятин.

КУХТА Данило Юрійович, с. Васючин Рогатинського району, стрілець боївки кущової ОУН, ┼ 18.01.1947, с. Васючин.

КУХТА Йосафат, с. Васючин Рогатинського району, стрілець боївки кущової ОУН, ┼ 18.01.1947, с. Васючин.

КУЦА Іван Ілліч, 1920, с. Журавеньки Рогатинського району, пропагандист сотень Корпія ┼ Тютюнника, Чуйкевич, ї" 21.05.1947, с. Цвітова Калуського району.

КУЦЕЛА Дмитро Федорович, 1925, с. Боднарів Калуського району, стрілець боївки кущової ОУН, Швайка, ┼ 09.10.1949, Чорний Ліс.

КУЦИК Іван Миколайович, 1905, с. Угорники Івано-Франківської міськради, вояк УПА, Залізняк, ┼ 15.12.1944, с. Ганнусівка Тисменицького району.

КУЦІЙ Антон Васильович, 1928, с. Завадка Калуського району, керівник боївки СБ райпроводу ОУН, Козачок, ┼ 05.12.1948, с. Топільське Рожнятівського району.

КУЦІЙ Матвій, 1912, с. Завадка Калуського району, господарчий кущової ОУН, ┼ 1947, невідомо.

Гербеев, Радько (Радченко, Рядченко), Калайда (Калайденко), Найденко, Живанов, Скоренцов, Даценко (Николаевская, Кировоградская, Одесская обл.),  Легкий, Лисий, Геба, Мартиняк, Галата, Дума (Івано-Франківська обл.), Овчинников (Курская обл.), Никольский (Гомельская обл., Киргизия),  Решетников (Оренбургская обл.), Минаев (Курганская обл.) T004006
Спасибо сказали: kuks70, DmitroR-2, olyvd, litar Л, Алёна5

Поделиться

50

Re: Загинули в боротьбі з комуністичним режимом

КУЧЕР Василь Юрійович, с. Дубшари Рожнятівського району, вояк УПА, Гайдамака, ┼ 1946, невідомо.

КУЧЕРА Петро Дмитрович, 1923, с. Тужилів Калуського району, станичний ОУН, Бігун, ┼ 14.04.1947, с. Тужилів.

КУЧЕРАК Василь Романович, 1923, с. Новиця Калуського району, охоронець райпроводу ОУН, Святослав, ┼ 19.12.1949, с. Новиця.

КУЧЕРАК Василь Степанович, 1930, с. Хоти-мир Тлумацького району, охоронець райпроводу ОУН, Чорний, ┼ 22.04.1951, біля с-ща Обертин Тлумацького району.

КУЧЕРАК Данило Іванович, 1908, с. Новиця Калуського району, стрілець боївки кущової ОУН, ┼ 19.12.1949, с. Новиця.

КУЧЕРАК Микола Юрійович, 1905, с. Новиця Калуського району, станичний ОУН, Тарас, ┼ лютий 1949, с. Новиця.

КУЧКУДАН Микола Григорович, 1921, с. Заланів Рогатинського району, стрілець сотні «Сіроманці», охоронець райпроводу ОУН, ┼ 17.04.1946, біля с. Романів Перемишлянського району Львівської області.

КУЧМІЙ Степан Іванович, 1921, с. Данильче Рогатинського району, референт пропаганди Рогатинського окружного проводу ОУН, Григор, Чорнявий, Омелько, ┼ 05.08.1948, біля с. Добринів Рогатинського району.

КУШМАНЮК Микола Йосипович, 1924, с. Нижній Березів Косівського району, референт СБ райпроводу ОУН, Розбійник, ┼ 15.06.1952, с. Нижній Березів.

КУШМЕЛИН Іван Іванович, 1919, с. Соколівка Косівського району, заступник референта СБ Косівського райпроводу ОУН,┼ 1946, с. Соколівка.

КУШМЕЛИН Петро Іванович, 1929, с. Соколівка Косівського району, стрілець боївки СБ райпроводу ОУН, Чупринка, ┼ 1946, с. Соколівка.

КУШНІР Василь Йосипович, 1928, с. Соте Коломийського району, вояк УПА, Чорний, ┼ 19.11.1945, невідомо.

КУШНІР Василь Миколайович, 1930, с. Петрів Тлумацького району, стрілець боївки кущової ОУН, Веселий, ┼ 12.10.1950, с. Петрів.

КУШНІР Іван Петрович, 1927, с. Петрів Тлумацького району, стрілець боївки кущової ОУН, Юрейчук, Чорний, ┼ 19.01.1948, с. Підвербці Тлумацького району.

КУШНІР Михайло Іванович, 1923, с-ще Єзупіль Тисменицького району, ройовий УПА, ┼ 07.09.1944, с-ще Єзупіль, уроч. Заруб.   

КУШНІР Михайло Миколайович, 1926, с. Петрів Тлумацького району, керівник кущової ОУН, Вихор, ┼ 04.06.1948, с. Петрів.

КУШНІР Михайло Степанович, 1923, с. Петрів Тлумацького району, вояк УПА, Демидів, ┼ 14.02.1946, с. Уніж Городенківського району.

КУШНІР Михайло Федорович, 1923, с. Петрів Тлумацького району, член СКВ, ┼ 28.08.1944, с. Петрів.

КУШНІР Федір Тимофійович, 1900, с. Петрів Тлумацького району, керівник боївки кущової ОУН, Крайній, ┼ 19.02.1945, с. Петрів.

КУШНІРИК Василь Миколайович, 1920, с. Олеша Тлумацького району, керівник кущової ОУН, Лютий, Мур, ┼ січень 1950, с. Олеша.

КУШНІРИК Іван Васильович, 1920, с. Підвербці Тлумацького району, вояк УПА, Мирон, 128.10.1946, с. Петрів Тлумацького району.

КУШНІРИК Іван Миколайович, 1891, с. Олеша Тлумацького району, вояк УПА, ┼ 21.02.1945, с. Олеша.

КУШНІРИК Михайло Дмитрович, 1923, с. Петрів Тлумацького району, стрілець сотні Орлика, Марко, ┼ 17.10.1945, с. Тишківці Городенківського району.

КУШНІРИК Михайло Степанович, 1923, с. Петрів Тлумацького району, вояк УПА, ┼ 17.10.1945, с. Яківна Тлумацького району.

КУШНІРИК Петро Дмитрович, 1921, с. Олеша Тлумацького району, вояк УПА, ┼ 1946, с. Долина Тлумацького району.

КУШНІРИК Федір Олексійович, 1920, с. Олеша Тлумацького району, вояк УПА, ┼ 1944, с. Олеша.

КУШНІРУК Василь Федорович, 1916, с. Сороки Городенківського району, станичний ОУН, Чумак, Остап, ┼ 19.08.1949, біля с. Сороки.

КУШНІРУК Микола, 1925, с. Кривоброди Косівського району, вояк УПА,┼ квітень 1944, невідомо.

КУШНІРЧУК Василь Іванович, 1922, с. Космач Косівського району, вояк УПА, Бистрий, ┼ 1945, невідомо.

КУШНІРЧУК Василь Онуфрійович, 1924, с. Тисменичани Надвірнянського району, охоронець станичної ОУН, Зозуля, ┼ 27.02.1948, с. Тисменичани.

КУШНІРЧУК Гаврило Васильович, 1897, с. Космач Косівського району, стрілець боївки кущової ОУН, Дуб, ┼ 30.03.1947, с. Космач.

КУШУК Юрій, Косівський район, станичний ОУН, Вітер, ┼ 10.02.1946, с. Кривоброди Косівського району.

Гербеев, Радько (Радченко, Рядченко), Калайда (Калайденко), Найденко, Живанов, Скоренцов, Даценко (Николаевская, Кировоградская, Одесская обл.),  Легкий, Лисий, Геба, Мартиняк, Галата, Дума (Івано-Франківська обл.), Овчинников (Курская обл.), Никольский (Гомельская обл., Киргизия),  Решетников (Оренбургская обл.), Минаев (Курганская обл.) T004006
Спасибо сказали: kuks70, DmitroR-2, olyvd, litar Л, Алёна5

Поделиться

51 (06-10-2017 10:00:00 отредактировано notizia)

Re: Загинули в боротьбі з комуністичним режимом

Л

ЛАБАЧУК Михайло Олексійович, 1913, с-ще Верховина, заступник керівника кущової ОУН, Пруток, ┼ 24.03.1948, с-ще Верховина.

ЛАБАЩУК Іван Сганіславович, 1922, с. Хотимир Тлумацького району, стрілець боївки кущової ОУН, ┼ 03.05.1948, с. Хотимир.

ЛАБЧУК Федір Дмитрович, 1926, с. Семаківці (тепер — у складі с. Тустань Галицького району), стрілець боївки кущової ОУН, ┼ грудень 1948, с. Рибне Тисменицького району.

ЛАВРИК Федір Миколайович, 1918, с. Верхня Калуського району, стрілець сотні «Сіроманці», охоронець Калуського надрайпроводу ОУН, Федь-ко, ┼ 07.01.1948, с. Перекоси Калуського району.

ЛАВРИШИН Дмитро Іванович, 1928, с. Гаврилівна Надвірнянського району, господарчий кущової ОУН, Дунай, ┼ 26.06.1947, с. Глинки Надвірнянського району.

ЛАВРІВ Іван Васильович, 1918, с. Белеїв Долинського району, керівник Дрогобицького окружного проводу ОУН, Нечай, ┼ 1949, с. Корчин Сколівського району Львівської області.

ЛАВРІВ Іван Григорович, 1906, с. Хмелева Городенківського району, станичний ОУН, Стрий,┼ 06.08.1945, с. Хмелева.

ЛАВРІВ Іван Дмитрович, 1927, с. Хмелева Городенківського району, стрілець боївки кущової ОУН, Карпа, ┼ 19.11.1945, с. Хмелева.

ЛАВРІВ Петро Григорович, 1916, с. Хмелева Городенківського району, господарчий референт Чернелицького райпроводу ОУН, Тарас, ┼ 08.02.1946, с. Вільхівці Городенківського району.

ЛАВРОВИЧ Адам Степанович, 1914, с. Витвиця Долинського району, стрілець боївки кущової ОУН, Марко, 1951, біля с. Розточки Долинського району.

ЛАВУТА Петро Михайлович, 1929, с. Дубка Городенківського району, зв’язковий СКВ, Тарас, листопад 1946, у річці Дністер біля с. Репужинці Городенківського району.

ЛАГОЙДА Василь Михайлович, 1929, с. Мединя Галицького району, станичний ОУН, охоронець кущової ОУН, Гроза, Веселий, ┼ 21.02.1950, с. Суботів Галицького району.

ЛАГОЙДА Василь Федорович, 1921, с. Блюдники Галицького району, станичний ОУН, охоронець кущової ОУН, Гонта, Богдан, Демчук, ┼ 17.01.1951, с. Блюдники.

ЛАГОЙДА Йосип Миколайович, 1920, с. Креховичі Рожнятівського району, стрілець боївки кущової ОУН, Веселий, ┼ 13.05.1949, с. Креховичі.

ЛАГОЙДА Юрій Миколайович, 1927, с. Креховичі Рожнятівського району, член ОУН, ┼ 20.10.1950 (розстріляний).   

ЛАГОЦЬКИЙ Дмитро Васильович, 1925, с. Ясень Рожнятівського району, член ОУН, ┼ 1947, невідомо.

ЛАДАН Дмитро Миколайович, 1922, с. Довгий Войнилів Калуського району, стрілець сотні Тютюнника, ┼ 04.01.1947, с. Довгий Войнилів.

ЛАЗАРОВИЧ Микола Григорович, 1904, с. Баня-Березів Косівського району, станичний ОУН, Бистрий,┼ 1947, біля с. Баня-Березів.

ЛАЗАРОВИЧ Микола Петрович, 1924, с. Баня-Березів Косівського району, стрілець сотні Мороза, Сосна, ┼ 1946, біля с. Космач Косівського району, на полонині Стеришора.

ЛАЗАРОВИЧ Степан Петрович, 1921, с. Баня-Березів Косівського району, стрілець сотні Мороза, Сук,┼ 1946, с. Баня-Березів.

ЛАЗАРУК Василь Михайлович, с. Кривець Богородчанського району, стрілець боївки СБ Надвірнянського надрайпроводу ОУН, ┼ 12.01.1947, с. Манява Богородчанського району.

ЛАЗАРУК Дмитро Юрійович, 1922, с. Кривець Богородчанського району, вояк УПА, ┼ 1946, с. Пороги Богородчанського району.

ЛАЗАРУК Федір Федорович, 1911, с. Кривець Богородчанського району, вояк УПА, ┼ 24.12.1946, с. Кривець.

ЛАЗОРИК Василь, 1927, с. Старі Кути Косівського району, стрілець боївки СБ райпроводу ОУН,┼ 03.04.1945, с. Великий Рожин Косівського району.

ЛАЗОРИК Володимир, 1923, с. Старі Кути Косівського району, розвідник СБ, ┼ 13.05.1945, невідомо.

ЛАЗОРИК Володимир Якович, 1924, с. Химчин Косівського району, стрілець боївки кущової ОУН, Муха, Прохідний, ┼ 17.08.1950, с. Химчин.

ЛАЗОРИК Микола Дмитрович, 1920, с. Старі Кути Косівського району, політвиховник сотні Довбуиш, Сміливий, Гордий, ┼ 29.09.1946, с. Бабин Косівського району.

ЛАЗОРИК Михайло, 1922, с. Старі Кути Косівського району, стрілець боївки СКВ, Полтавець, квітень 1945, невідомо.

ЛАЗОРИК Михайло Кузьмич, 1920, с. Старі Кути Косівського району, бухгалтер Косівського надрайпроводу ОУН, Завірюха, ┼ квітень 1946, невідомо.

ЛАЗОРИК Михайло Михайлович, 1920, с. Старі Кути Косівського району, слідчий референтури СБ Косівського надрайпроводу ОУН, Думний, ┼ 23.06.1949, с. Шепарівці Коломийського району.

ЛАЗОРИК Павло Іванович, 1922; с. Старі Кути Косівського району, станичний ОУН с-ща Кути Косівського району, Черемош, ┼ 21.04.1948, с. Бабин Косівського району.

ЛАЗОРИК Петро Михайлович, 1922, с. Старі Кути Косівського району, стрілець боївки СБ райпроводу ОУН, Кобзар, ┼ квітень 1946, невідомо.

ЛАЗОРИК-САЛЬВАРОВСЬКА Лідія, 1922, с. Старий Косів Косівського району, референт жіночої сітки Кутського райпроводу ОУН, Хмара,┼ травень 1945, невідомо.

ЛАЙЩУК Василь Дмитрович, 1929, с. Пнів Надвірнянського району, заступник станичного ОУН, Козак, Чума,┼ 26.01.1949, с. Пнів.

ЛАЛАЧ Петро Олексійович, 1926, с. Камінь Рожнятівського району, стрілець боївки кущової ОУН, Чорний, ┼ 1949, невідомо.

ЛАПЕНЧУК Василь Миколайович, 1922, с. Колодіївка Тисменицького району, стрілець боївки кущової ОУН, Голуб, ┼ 1948, с. Вовчинець (тепер — у складі м. Івано-Франківськ).

ЛАСІИЧУК Василь Васильович, 1917, с. Вовчківці Снятинського району, охоронець кущової ОУН, Наливайко, ┼ 01.09.1949, с. Вовчківці.

ЛАСІЙЧУК Михайло Юрійович, 1919, с. Нижній Вербіж Коломийського району, охоронець райпроводу ОУН, Богун, ┼ 11.02.1951, біля с. Рунгури Коломийського району.

ЛАСІИЧУК Олексій Михайлович, 1926, с. Нижній Вербіж Коломийського району, вояк УПА, Котик, ┼ 22.10.1946, с. Корнич Коломийського району.

ЛАСІЙЧУК Прокіп Іванович, 1909, с. Стопчатів Косівського району, стрілець сотні Нечая, Рудепко, Волока, ┼ 17.04.1945, с. Рушури Коломийського району.

ЛАСІИЧУК Юрій Григорович, 1915, с. Старий Косів Косівського району, керівник кущової ОУН, Відважний, ┼ 01.08.1949, с. Вербовець Косівського району.

ЛАСКУРІИЧУК Михайло, 1926, с-ще Верховина Верховинського району, стрілець боївки СБ райпроводу ОУН, Доброволець, ┼ 03.02.1947, с. Красноїлля Верховинського району.

ЛАХОЦЬКИЙ Іван Григорович, 1922, с. Бовшів Галицького району, референт пропаганди Більшівцівського райпроводу ОУН, Івась, Вольт, ┼ 09.09.1950, с. Бовшів.

ЛАШЕНЮК Василь Миколайович, 1921, с. Пшеничники Тисменицького району, станичний ОУН, Довгий, 03.04.1947, невідомо.

ЛЕБІДЬ Василь Михайлович, 1912, Львівська область, вояк УПА, брат члена Центрального проводу ОУН Лебедя Миколи, ┼ 1945, Рогатинський район.

ЛЕБІДЬ Володимир Федорович, 1922, с. Явче Рогатинського району, стрілець сотні «Орли», Лис, ┼ 04.03.1945, с. Явче.

ЛЕБІДЬ Іван Дмитрович, 1909, с. Явче Рогатинського району, стрілець сотні Скоби, керівник кущової ОУН, Жан, ┼ 1948, невідомо.   

ЛЕБ’ЮК Василь Михайлович, 1929, с. Красноїлля Верховинського району, стрілець боївки Гая, Бистрий, ┼ 14.05.1948, с. Красноїлля.

ЛЕВАК Іван Степанович, 1919, с. Сенечів Долинського району, стрілець сотні Бойтура, боївки Орла, Сокіл, ┼ 12.03.1947 (розстріляний).

ЛЕВИЦЬКА Віра, 1926, м. Івано-Франківськ, керівниця жіночої сітки Тлумацького райпроводу ОУН, Христя,┼ 19.03.1950, біля с. Зелена Надвірнянського району, Тавпширський хребет.

ЛЕВИЦЬКА Катерина, 1919, с. Воскресинці Коломийського району, господарча райпроводу ОУН, Перепілка, ┼ 28.03.1945, с. Пилипи Коломийського району.

ЛЕВИЦЬКИЙ Василь Михайлович, 1923, с. Іваниківка Богородчанського району, заступник керівника боївки СБ райпроводу ОУН, Юрко, ┼ 08.01.1947, с. Іваниківка.

ЛЕВИЦЬКИЙ Володимир Іванович, 1925, с. Васючин Рогатинського району, стрілець боївки СКВ, ┼ 25.02.1945, с. Васючин.

ЛЕВИЦЬКИЙ Іван, 1922, Тернопільська область, керівник Рогатинського райпроводу ОУН, Зелений, ┼ 1947, невідомо.

ЛЕВИЦЬКИЙ Микола, с. Трач Косівського району, член ОУН, ┼ 1947, с. Трач.

ЛЕВИЦЬКИЙ Микола Миколайович, 1914, с. Серафинці Городенківського району, командир штабу ВО «Заграва», Макаренко, Славута, ┼ 08.03.1946, с. Бринці-Загірні Львівської області.

ЛЕВИЦЬКИЙ Михайло Михайлович, 1916, с. Васючин Рогатинського району, стрілець сотні Скоби, керівник Букачівського райпроводу ОУН, Турист, ┼ 25.04.1954, с. Воскресинці Рогатинського району.

ЛЕВИЦЬКИЙ Петро, 1920, с. Пилипи Коломийського району, стрілець боївки кущової ОУН, Малий, ┼ 09.07.1947, с. Микитинці Косівського району.

ЛЕВИЦЬКИЙ Петро Павлович, 1925, с. Кунисівці Городенківського району, керівник Обертинського райпроводу ОУН, Мирослав, ┼ 01.01.1945, с. Кунисівці.

ЛЕВИЦЬКИЙ Степан, 1914, с. Васючин Рогатинського району, стрілець боївки СКВ, ┼ 25.02.1945, с. Васючин.

ЛЕВИЦЬКИЙ Степан Степанович, 1926, с. Васючин Рогатинського району, стрілець боївки СКВ, Трав, ┼ 15.12.1947, с. Васючин.

ЛЕВКІВ Михайло Іванович, 1923, с. Дички Рогатинського району, станичний ОУН, стрілець сотні «Орли», Черняк, ┼ 05.02.1947, с. Дички.

ЛЕВКО Василь Лук’янович, 1922, с. Химчин Косівського району, вояк УПА, Політрук, ┼ жовтень 1945, с. Химчин.

ЛЕВКО Василь Миколайович, 1927, с. Вікно Городенківського району, стрілець сотні Орлика, заступник керівника кущової ОУН, Підкова, Циган, ┼ 08.05.1948, с. Вікно.

ЛЕВКО Василь Петрович, 1916, с. Вовчківці Снятинського району, слідчий СБ Городенківського надрайпроводу ОУН, Потурчежо, ┼ 08.10.1948, с. Орелець Снятинського району.

ЛЕВКО Марія Василівна, 1920, зв’язкова кущової ОУН, ┼ 01.09.1949, с. Вовчківці Снятинського району.

ЛЕВКОВИЧ Василь Миколайович, 1921, с. Тисів Болехівської міськради, господарчий кущової ОУН, Кулька, Гамалія, ┼ 14.02.1948, с. Тисів.

ЛЕГІНЬ Михайло Федорович, 1919, с. Дубівці Галицького району, стрілець боївки Ігоря, Мадяр, ┼ 03.11.1945 (розстріляний).

ЛЕГКИЙ Володимир, с. Заланів Рогатинського району, стрілець боївки кущової ОУН, ┼ 05.02.1949, с. Заланів.

ЛЕГКИЙ Григорій Миколайович, 1922, с. Слов’ятин Бережанського району Тернопільської області, керівник Коломийського окружного проводу ОУН, член крайпроводу ОУН «Захід-Карпати», Борис, ┼ 20.10.1950, біля с. Шешори Косівського району, підніжжя г. Корметура.

ЛЕГКИЙ Іван Миколайович, 1915, с. Заланів Рогатинського району, вояк УПА, ┼ 07.04.1945, біля с. Заланів.

ЛЕГКИЙ Корнелій Йосипович, 1919, с. Слов’ятин Бережанського району Тернопільської області, керівник райпроводу ОУН, Ярема, ┼ 28.02.1946, с. Нижня Липиця Рогатинського району.

ЛЕГКУН Василь Михайлович, 1915, с. Видинів Снятинського району, госпреферент райпроводу ОУН, Ворон, ┼ лютий 1945, невідомо.

ЛЕГОНЯК Василь Михайлович, 1927, с. Гвізд Надвірнянського району, станичний ОУН, Зелений, ┼ 02.04.1948, с. Гвізд.

ЛЕГОНЯК Іван Михайлович, 1913, с. Гвізд Надвірнянського району, керівник кущової ОУН, Незламний, ┼ 02.04.1948, с. Гвізд.

ЛЕГУНЕВИЧ Дмитро Ілліч, 1921, с. Баня-Березів Косівського району, ройовий УПА, станичний ОУН, їжак, ┼ 17.05.1950, біля с. Космач Косівського району, полонина Стеришора.

ЛЕГУНЯК Федір Іванович, 1923, с. Спас Коломийського району, стрілець сотні Гамали, Чепига, ┼ 20.11.1946, с. Спас.

ЛЕЛЕТ Василь, с-ще Верховина, охоронець райпроводу ОУН, Черник, ┼ 05.11.1949, с. Ільці Верховинського району.

ЛЕМА Йосип Костянтинович, 1908, с. Виспа Рогатинського району, станичний ОУН, Дуб, ┼ 08.12.1948, с. Виспа.   

ЛЕНГЕВИЧ Йосип Васильович, 1907, с. Розточки Долинського району, стрілець сотні Довбуша, Волиняк, ┼ 26.08.1947, с. Кропивник Долинського району.

ЛЕОНОВИЧ Ганна Йосипівна, 1925, с. Залуква Галицького району, зв’язкова райпроводу ОУН, Галя, ┼ 19.02.1949, с. Колодне Галицького району.

ЛЕОЧКО Йосип Іванович, 1914, с. Тустань Галицького району, керівник кущової ОУН, Гамалія, ┼ 04.11.1947, с. Тустань.

ЛЕПКАЛЮК Ірина Миколаївна, 1924, м. Косів, пропагандист Коломийського окружного проводу ОУН, Хмара, Орися, Леся, ┼ 03.08.1947, с. Нижній Вербіж Коломийського району.

ЛЕПСЬКИЙ Євстахій Михайлович, 1922, с. Липівка Рогатинського району, стрілець боївки кущової ОУН, Лемко, ┼ 04.12.1949, с. Дички Рогатинського району.

ЛЕСИК Степан Юрійович, 1923, с. Завадка Калуського району, стрілець боївки СБ райпроводу ОУН, Ясень, ┼ 1947, Рожнятівський район.

ЛЕСІВ Василь Федорович, 1927, с. Лужки Долинського району, стрілець сотні Довбуша, ┼ 1945, Львівська область.

ЛЕСІВ Іван Васильович, 1923, м. Болехів, стрілець сотні Довбуша, референт СБ кущової ОУН, Султан, ┼ осінь 1947, с. Бубнище Болехівської міськради.

ЛЕСІВ Михайло Федорович, 1918, с. Ганнівці Галицького району, чотовий УПА, ┼ 06.01.1945, с. Ганнівці.

ЛЕСЬКІВ Микола Васильович, 1924, с. Бабинці (тепер — у складі м. Рогатин), член СКВ, Крук, ┼ 1945, с. Путятинці Рогатинського району.

ЛЕСЮК Василина Федорівна, 1924, с. Слобідка Городенківського району, друкарка Городенківського надрайпроводу ОУН, Наталка, Надя, Оля, ┼ 19.08.1949, біля с. Сороки Городенківського району.

ЛЕСЮК Василь, с-ще Перегінське Рожнятівського району, вояк УПА, ┼ 1944, невідомо.

ЛЕСЮК Василь Васильович, 1921, с. Ковалівка Коломийського району, ройовий сотні Цигана, Ліс, Механік, ┼ 13.02.1945, с. Космач Косівського району.

ЛЕСЮК Микола Григорович, 1922, с. Тучапи Снятинського району, стрілець боївки СБ райпроводу ОУН, Меч, ┼ 1949, невідомо.

ЛЕШКО Василь Васильович, 1917, с. Кривець Богородчанського району, станичний ОУН, Скорий, ┼ 17.09.1948, с. Кривець.

ЛЕШКО Василь Іванович, с. Лоп’янка Рожнятівського району, стрілець боївки кущової ОУН, ┼ 1949, невідомо.

ЛЕШКО Іван Миколайович, с. Лоп’янка Рожнятівського району, господарчий СКВ, Довбуш, ┼ 19.01.1946, с. Бабське Рожнятівського району.

Гербеев, Радько (Радченко, Рядченко), Калайда (Калайденко), Найденко, Живанов, Скоренцов, Даценко (Николаевская, Кировоградская, Одесская обл.),  Легкий, Лисий, Геба, Мартиняк, Галата, Дума (Івано-Франківська обл.), Овчинников (Курская обл.), Никольский (Гомельская обл., Киргизия),  Решетников (Оренбургская обл.), Минаев (Курганская обл.) T004006
Спасибо сказали: kuks70, DmitroR-2, olyvd, litar Л, Алёна5

Поделиться

52

Re: Загинули в боротьбі з комуністичним режимом

ЛЕШКО Кирило, 1929, с. Лоп’янка Рожнятівського району, стрілець боївки кущової ОУН, Верховинець, ┼ 08.04.1949, с. Вербівка Рожнятівського району.

ЛЕШКО Микола Іванович, 1921, с. Лоп’янка Рожнятівського району, стрілець боївки райпроводу ОУН, Береза, ┼ 06.06.1949, с. Спас Рожнятівського району.

ЛЕШКО Петро Йосипович, с. Лоп’янка Рожнятівського району, пропагандист кущової ОУН, Полуботок, ┼ 19.01.1946, с. Бабське Рожнятівського району.

ЛЕШКО Степан Іванович, 1930, с. Лоп’янка Рожнятівського району, стрілець боївки кущової ОУН, Босий, ┼ 27.09.1949, с. Лоп’янка.

ЛЕШКО Федір Іванович, 1922, с. Пороги Богородчанського району, стрілець боївки кущової ОУН, ┼ 1947, с. Пороги.

ЛЕШУК Микола Михайлович, станичний ОУН с. Хлібичин, ┼ 04.08.1947, с. Хлібичин Снятинського району.

ЛЕШУН Михайло Петрович, 1928, с. Підлужжя Тисменицького району, стрілець боївки Станіславського райпроводу ОУН, ┼ 06.11.1950, с. Підпечери Тисменицького району.

ЛЕЩИШИН Степан Степанович, с. Мшана Городоцького району Львівської області, член ОУН, ┼ 08.07.1947, с. Данильче Рогатинського району.

ЛЕЩІЙ Євген Ярославович, 1927, м. Калуш, стрілець боївки райпроводу ОУН, Сокира, ┼ 01.05.1946, м. Калуш.

ЛЕЩІЙ Іванна Ярославівна, 1929, м. Калуш, зв’язкова боївки райпроводу ОУН, Оксана, Сойка, ┼ 31.10.1946, невідомо.

ЛИЛАК Іван Васильович, 1922, с. Сівка-Калуська Калуського району, господарчий референт райпроводу ОУН, Олексій, ┼ 06.09.1945, біля с. Підгірки (тепер — у складі м. Калуш).

ЛИЛАК Михайло Михайлович, 1913, с. Кадобна Калуського району, охоронець Калуського надрайпроводу ОУН, Михайло, ┼ 29.01.1951, Долинський район.

ЛИЛИК Василь Юрійович, 1928, с. Тростянець Снятинського району, заступник керівника кущової ОУН, Чумак, ┼ 03.11.1950, с. Тростянець.

ЛИЛИК Яків Йосипович, 1927, с. Новиця Калуського району, охоронець кущової ОУН, Мирон, ┼ 01.05.1949, с. Новиця.

ЛИНДА Остап, 1914, с. Наконечне Яворівського району Львівської області, заступник командира старшинської школи «Олені», курінний УПА, командир Львівської ВО «Буг», Ярема, ┼ 22.11.1944, с. Красне Рожнятівського району.

ЛИНДЮК Лук’ян Олексійович, 1923, с. Космач Косівського району, керівник кущової ОУН, Грегіт, ┼  09.03.1952, с. Космач.   

ЛИПА Юрій Іванович, 1925, с. Вікторів Галицького району, чотовий УПА, Горошок,┼ 1947, с. Вікторів.

ЛИПКА Марія Григорівна, 1928, с. Копачинці Городенківського району, член молодіжної ОУН, ┼ січень 1946, на дорозі між с. Копачинці та с-щем Чернелиця Городенківського району.

ЛИПКА Михайло Іванович, 1925, с. Кунисівці Городенківського району, стрілець сотні Орлика, ┼ березень 1945, с. Нижній Березів Косівського району.

ЛИПОВА Гайна Данилівна, 1918, с-ще Нові Стрілища Жидачівського району Львівської області, розвідниця УПА, Тамара, ┼ 08.03.1946, с. Дички Рогатинського району.

ЛИСАК Василь Петрович, 1922, с. Залуква Галицького району, стрілець сотні Ромка, Кучерявий, Ярий, ┼ 11.11.1944, с. Тростянець Долинського району.

ЛИСАК Дмитро Юрійович, 1907, с. Бовшів Галицького району, вояк УПА, ┼ 02.08.1946, не відомо.

ЛИСАК Михайло Онуфрійович, 1917, с. Залуква Галицького району, станичний ОУН, Вітер, ┼ 28.11.1950, с. Острів Галицького району.

ЛИСАК Михайло Федорович, 1915, с. Кінашів Галицького району, стрілець боївки СКВ,┼ 1945, с. Кінашів.

ЛИСАК Степан Семенович, 1930, с. Залуква Галицького району, охоронець Станіславського надрайпроводу ОУН, Олег, ┼ 18.06.1951, Галицький район.

ЛИСЕНКО, с. Ганнусівка Тисменицького району, охоронець надрайпроводу ОУН, Байденко, ┼ 06.09.1949, с. Вишнів Рогатинського району.

ЛИСЕНЧУК Василь Михайлович, 1922, ройовий сотні Вихора, Сміхованець, ┼ лютий 1946, с. Струпків Коломийського району.

ЛИСЕЦЬКИЙ Антон Юрійович, 1922, с. Росільна Богородчанського району, стрілець куреня Іскри, ┼ 26.10.1949, с. Росільна.

ЛИСЕЦЬКИИ Василь Григорович, 1917, с. Підбережжя Болехівської міськради, вояк УПА, Зяблик,┼ 1946, біля с. Підбережжя.

ЛИСИШИН Михайло Андрійович, 1909, с. Люча Косівського району, станичний ОУН, Штаср, Роман, ┼ 14.04.1950, с. Люча.

ЛИСИШИН Степан Андрійович, 1910, с. Люча Косівського району, вояк УПА, ┼ 1945, с. Люча, прие. Лази.

ЛИТВИН Андрій Данилович, 1923, с. Дубівці Галицького району, охоронець кущової ОУН, Колос, ┼ 1945, с. Крилос Галицького району.

ЛИТВИН Іван Іванович, 1921, с. Журавеньки Рогатинського району, стрілець боївки Зимнього, Соловій, ┼ 14.04.1947, с. Журавеньки.

ЛИТВИН Михайло Петрович, 1926, с. Сілець Тисменицького району, стрілець боївки Ігоря, Гарт, ┼ 1945, с. Медуха Галицького району.

ЛИТВИН Федір Семенович, 1912, с. Горохолина Богородчанського району, стрілець сотні Благого, керівник кущової ОУН, Гук, Ручай, Славко, ┼ 19.10.1947, с. Горохолина.

ЛИТВИНЕЦЬ Василь Іванович, 1914, с. Тязів Тисменицького району, член кущового проводу ОУН, Чорний, ┼ 15.03.1946, с. Тязів.

ЛИТВИНЕЦЬ Василь Матвійович, 1919, с. Томашівці Калуського району, станичний ОУН, Змій, ┼ 13.01.1946, с. Томашівці.

ЛИТВИНЕЦЬ Володимир Михайлович, 1928, с. Томашівці Калуського району, охоронець райпроводу ОУН, Близнюк, ┼ 12.10.1947, с. Томашівці.

ЛИТВИНЕЦЬ Микола Костянтинович, 1923, с. Тязів Тисменицького району, ройовий куреня Чорноти, охоронець крайпроводу ОУН «Захід-Карпати», Комар, ┼ 03.02.1951, с. Ангелівка Долинського району.

ЛИТВИНЕЦЬ Микола Семенович, 1922, с. Клубівці Тисменицького району, оргреферент райпроводу ОУН, Степовий, 11.01.1945 (розстріляний).

ЛИЧУК Петро Іванович, 1921, с. Стецева Снятинського району, військовий референт Городенківського надрайпроводу ОУН, Львівський, ┼ 31.10.1946, с. Підвисоке Снятинського району.

ЛІБРИК Григорій Михайлович, 1925, с. Олешів Тлумацького району, вояк УПА, Лилик, 1946, с. Буківна Тлумацького району.

ЛІВАК Мирослав Гаврилович, 1914, с. Старі Кути Косівського району, чотовий сотні Вихора, заступник керівника райпроводу ОУН, Галайда, ┼ 05.04.1946, біля с. Старі Кути.

ЛІВАК-КОСТЕНЮК Параска, 1909, с. Старі Кути Косівського району, член Жаб’ївської кущової ОУН, Мрія, ┼ вересень 1944, невідомо.

ЛІВИЙ Володимир Михайлович, 1919, с. Болехівці Дрогобицького району Львівської області, референт СБ крайпроводу ОУН «Захід-Карпати», Митар, Йордан, ┼ 05.12.1948, с. Топільське Рожнятівського району.

ЛІСЕВИЧ Іван, 1920, с. Васючин Рогатинського району, стрілець боївки СКВ, ┼ 25.02.1945, с. Васючин.

ЛІСОВИЙ Василь Тимкович, 1915, с. Мельна Рогатинського району, член ОУН, ┼ 1944, с. Мельна.

ЛІТУС Антон Юрійович, 1921, с. Ріпне Рожнятівського району, слідчий СБ райпроводу ОУН, Літун, ┼ січень 1947, Закарпатська область.

ЛІУШ Євстахій Іванович, 1920, с. Поділля Галицького району, вояк УПА, ┼ 1945, с. Поділля.

ЛІУШ Федір Іванович, 1928, с. Коростовичі Галицького району стрілець боївки кущової ОУН,
1947, невідомо.   

ЛІЩАК Василь Степанович, 1922, с. Підгороддя Рогатинського району, керівник кущової ОУН, Чайка, ┼ 27.07.1948, біля с. Перенівка Рогатинського району.

ЛІЩИНСЬКИЙ Василь Михайлович, 1924, с. Боднарів Калуського району, стрілець куреня Гамали, Хитролист, ┼ 01.11.1944, біля с. Грабівка Калуського району.

ЛОБУЛЯК Федір Афанасійович, 1901, с. Пробійнівка Верховинського району, охоронець кущової ОУН, Листок, ┼ 22.07.1948, с. Гринява Верховинського району.

ЛОГАЗА Андрій Іванович, 1912, с. Буківна Тлумацького району, вояк УПА, ┼ 1945, с. Буківна.

ЛОГАЗА Григорій Михайлович, 1920, с. Буківна Тлумацького району, вояк УПА, ┼ 1945, с. Буківна.

ЛОГАЗА Дмитро Михайлович, 1923, с. Буківна Тлумацького району, вояк УПА, ┼ 1945, м. Тисмениця.

ЛОГАЗА Максим Іванович, 1915, с. Буківна Тлумацького району, вояк УПА, ┼ 1945, с. Буківна.

ЛОГАЗА Микола Семенович, 1911,1. Буківна Тлумацького району, вояк УПА, ┼ 1945, с. Буківна.

ЛОГАЗА Михайло Васильович, 1921, с. Буківна Тлумацького району, вояк УПА, Степовий, ┼ 1945, с. Буківна.

ЛОГАЗА Михайло Васильович, 1921, с. Підпечери Тисменицького району, слідчий СБ райпроводу ОУН, Омелян, ┼ 25.11.1947, с. Підпечери.

ЛОГАЗА Ярослав Васильович, 1929, с. Підпечери Тисменицького району, охоронець райпроводу ОУН, ┼ 12.09.1950, с. Підпечери.

ЛОГАЙ Іван Дмитрович, 1921, с. Путятинці Рогатинського району, стрілець боївки кущової ОУН, ┼ 1947, с. Явче Рогатинського району.

ЛОЗИНСЬКА Параска Петрівна, 1930, с. Сваричів Рожнятівського району, станична ОУН с. Спас Рожнятівського району, Марійка, ┼ 19.08.1948, с. Ясеновець Рожнятівського району.

ЛОЗЯК Дмитро Миколайович, 1912, с. Красна Надвірнянського району, стрілець боївки СБ райпроводу ОУН, Бурлак, ┼ 22.01.1947, с. Красна.

ЛОЗЯК Марія Іванівна, 1922, с. Красна Надвірнянського району, кур’єр райпроводу ОУН, Гуцулка, ┼ 03.12.1947, с. Красна.

ЛОМЕЙ Василь Федорович, 1929, с. Підлісся Тисменицького району, стрілець боївки кущової ОУН, Бабичек, ┼ серпень 1950, невідомо.

ЛОМ’ЯНСЬКИЙ Микола Дмитрович, 1920, с. Пшеничники Тисменицького району, вояк УПА, ┼ 1945, невідомо.

ЛОПАТЧУК Дмитро Андрійович, 1929, с. Зелена Надвірнянського району, стрілець боївки кущової ОУН, Козак,  ┼ 1951, с. Зелена.

ЛОПАТЮК Василь Миколайович, Тисменицький район, охоронець райпроводу ОУН, Гора, ┼ 05.03.1947, с. Колодіївка Тисменицького району.

ЛОПАЧУК Мирон Іванович, 1925, м. Болехів, стрілець боївки СБ райпроводу ОУН, ┼ 1946, тодішній Болехівський район.

ЛОСЮК Микола, 1916, с. Соколівка Косівського району, стрілець сотні Скуби, Сулима, ^ 11.11.1944, невідомо.

ЛОТОЦЬКИЙ Михайло Теодорович, 1929, с. Брошнів Рожнятівського району, охоронець кущової ОУН, Максим, ┼ 02.07.1950, невідомо.

ЛОХМАНЕЦЬ, с. Лецівка Рожнятівського району, керівник кущової ОУН, Чумак, ┼ 16.12.1945, невідомо.

ЛОХМАНЕЦЬ Федір Петрович, 1898, с. Лецівка Рожнятівського району, керівник боївки кущової ОУН, Грім, ┼ 29.07.1952, біля с. Цінева Рожнятівського району.

ЛОХМАНЕЦЬ Юрій Іванович, 1910, с. Лецівка Рожнятівського району, стрілець боївки кущової ОУН, ┼ 1948, невідомо.

ЛОЮК Василь Іванович, 1928, с. Острівець Городенківського району, вояк УПА, Хрущ, ┼ 04.04.1945, с. Назірна Коломийського району.

ЛУБНЮК Петро Васильович, тодішній Перегінський район, інформатор СБ, ┼ 08.02.1946, не-4  відомо.

ЛУГОВА Параска Данилівна, 1927, с. Завадка Калуського району, друкарка референтури пропаганди Калуського окружного проводу ОУН, Орися, ┼ 11.01.1952, с. Кальна Долинського району.

ЛУГОВИЙ Іван Данилович, 1921, с. Завадка Калуського району, чотовий сотні Бея, Струпа, ┼ 26.06.1949, с. Збора Калуського району.

ЛУГОВИЙ Микола Васильович, 1930, с. Завадка Калуського району, охоронець кущової ОУН, Скеля, ┼ 26.06.1949, с. Збора Калуського району.

ЛУЖЕЦЬКИИ Іван Миколайович, 1913, с. Лисовичі Стрийського району Львівської області, стрілець боївки СБ райпроводу ОУН, Відважний, ┼ 17.03.1948, м. Болехів.

ЛУЖНИИ Василь Романович, 1923, с. Іваниківка Богородчанського району, керівник кущової ОУН, ┼ 16.11.1945 (розстріляний).

ЛУЖНИЙ Іван Олексійович, 1928, с. Бабин-Зарічний Калуського району, стрілець боївки кущової ОУН, ┼ 26.04.1949, с. Бабин-Зарічний.

ЛУКАВЕЦЬКИЙ Володимир Іванович, 1919, с. Городниця Городенківського району, стрілець боївки кущової ОУН, Явір, ┼ 04.04.1948, біля с. Поточище Городенківського району.

ЛУКАНЬ Григорій Дмитрович, 1922, с. Старуня Богородчанського району, керівник Надвірнянського райпроводу ОУН, Нечай, Клим, ┼ 19.10.1948, »  біля с. Зелена Надвірнянського району, уроч. Підбрідська.

ЛУКАНЬ Калина, 1925, с. Кобаки Косівського району, секретар Косівського райпроводу ОУН, Галина, ┼ 1950, невідомо.   

ЛУКАНЮК Микола Петрович, 1900, с. Малий Рожин Косівського району, станичний ОУН, Бомба, ┼ 28.06.1952, с. Бабин Косівського району.

ЛУКАНЮК Михайло Васильович, 1927, с. Химчин Косівського району, вояк УПА, Шпачок, ┼ 1946, с. Химчин.

ЛУКАНЮК Олексій, 1911, с. Малий Рожин Косівського району, вояк УПА, ┼ 15.05.1945, с. Малий Рожин.

ЛУКАРСЬКИЙ Василь Іванович, 1923, с. Старуня Богородчанського району, стрілець боївки кущової ОУН, Луг, ┼ 14.07.1948, с. Пороги Богородчанського району.

ЛУКАЧ Василь Григорович, 1920, с. Петранка Рожнятівського району, стрілець боївки СБ райпроводу ОУН, Лоза, ┼ 05.12.1948, с. Топільське Рожнятівського району.

ЛУКАЧ Петро Данилович, 1920, с. Пістинь Косівського району, станичний ОУН, Степ, ┼ 09.07.1947, с. Микитинці Косівського району.

ЛУКАЩУК Ярослав Васильович, стрілець боїв ки кущової ОУН, ┼ 04.09.1948, с-ще Заболопйв Снятинського району.

ЛУТЧАК Дмитро, 1926, с. Ясень Рожнятівського району, стрілець сотні Донського, Ліс, ┼ 1947, невідомо.

ЛУТЧИН Антон Васильович, 1926, с. Лоп’янка Рожнятівського району, стрілець боївки кущової ОУН, Сивий, ┼ 05.06.1949, с. Грабів Рожнятівського району.

ЛУЦАК Василь Дмитрович, 1913, с. Молодятин Коломийського району, помічник станичного ОУН, Крига, 25.02.1946, с. Молодятин.

ЛУЦАК Іван Семенович, 1912, с. Іванівна Коломийського району, стрілець сотні Спартана, Прут, ┼ 06.07.1947, невідомо.

ЛУЦАН Анастасія, 1926, с-ще Войнилів Калуського району, зв’язкова СКВ, Пчілка, ┼ 1945, невідомо.

ЛУЦАН Петро Андрійович, 1925, с. Вістова Калуського району, стрілець сотні Бея, 1 11.11.1944, біля с. Слобода Долинська Долинського району.

ЛУЦИК Андрій Михайлович, с. Завадка Калуського району, стрілець боївки кущової ОУН, Крапка, ┼ 1948, с. Завадка.

ЛУЦИК Василь Миколайович, 1912, с. Лоп’янка Рожнятівського району, охоронець кущової ОУН, Береза, ┼ 03.01.1948, с. Лецівка Рожнятівського району.

ЛУЦИК Іван Дмитрович, 1917, с. Ілемня Рожнятівського району, господарчий кущової ОУН, Хитрий, ┼ 25.12.1948, с. Ілемня.

ЛУЦИК Михайло Миколайович, 1920, с. Яківна Тлумацького району, сотенний УПА, Сірий, ┼ 1945, с. Незвисько Городенківського району.

Гербеев, Радько (Радченко, Рядченко), Калайда (Калайденко), Найденко, Живанов, Скоренцов, Даценко (Николаевская, Кировоградская, Одесская обл.),  Легкий, Лисий, Геба, Мартиняк, Галата, Дума (Івано-Франківська обл.), Овчинников (Курская обл.), Никольский (Гомельская обл., Киргизия),  Решетников (Оренбургская обл.), Минаев (Курганская обл.) T004006
Спасибо сказали: DmitroR-2, olyvd, litar Л, Алёна4

Поделиться

53

Re: Загинули в боротьбі з комуністичним режимом

ЛУЦИК Михайло Петрович, 1920, с. Яківка Тлумацького району, охоронець станичної ОУН, ┼ 21.09.1947, невідомо.

ЛУЦИК Петро Володимирович, 1931, м. Тисмениця, кур’єр райпроводу ОУН, ┼ 27.02.1947, біля м. Тисмениця.

ЛУЦИК Степан Миколайович, 1925, с. Яківка Тлумацького району, стрілець сотні Білого, Бойко, ┼ 29.11.1947, невідомо.

ЛУЦИШИН Дмитро Іванович, 1914, с. Лучинці Рогатинського району, станичний ОУН, ┼ 08.09.1945, с. Лучинці.

ЛУЦИШИН Михайло Васильович, 1921, с. Підлужжя Тисменицького району, стрілець сотні Іскри, ┼ 30.01.1946, с. Підлужжя.

ЛУЦІВ Андрій Михайлович, 1920, с. Тужилів Калуського району, слідчий СБ Калуського райпроводу ОУН, Стріла, ┼ 05.08.1949, с. Тужилів.

ЛУЦІВ Василь Дмитрович, с. Ілемня Рожнятівського району, станичний ОУН, Дуб, ┼ 25.05.1948, с. Ілемня.

ЛУЦІВ Василь Іванович, 1923, с. Кропивник Калуського району, референт пропаганди Войнилівського райпроводу ОУН, Ґонта, ┼ 04.02.1948, с. Кропивник.

ЛУЦІВ Іван Павлович, с. Верхня Калуського району, стрілець сотні Летуна, 30.05.1949, с. Діброва Калуського району.

ЛУЦІВ Микола Васильович, 1925, с. Грушка Тлумацького району, керівник боївки кущової ОУН, Веселий, ┼ 10.01.1946, с. Грушка.

ЛУЦІВ Михайло Васильович, 1922, с. Довге-Калуське Калуського району, станичний ОУН, Марко, ┼ 05.08.1950, с. Тужилів Калуського району.

ЛУЦІВ Михайло Васильович, 1922, с. Погребівка Рогатинського району, стрілець сотні «Рибо-ловці», Переможець, ┼ 23.03.1945, с. Конюхи Козівського району Тернопільської області.

ЛУЦІВ Михайло Іванович, 1925, с. Іваниківка Богородчанського району, стрілець сотні Гамалії, Сокіл, ┼ жовтень 1946, с. Іваниківка.

ЛУЦІВ Петро Федорович, 1918, с. Стратин Рогатинського району, вояк УПА, Ворон, ┼ 30.11.1946, біля с. Стратин, уроч. Лиса.

ЛУЦЬКИЙ Олексій Васильович, 1910, с. Боднарів Калуського району, командир ГВО УПА-Захід, член Центрального проводу ОУН, Андрієнко, Богун, Богдан, Беркут, Марко, Клименко, ┼ 1945 (розстріляний).

ЛУЧКІВ Михайло Васильович, 1916, с. Драгомирчани Тисменицького району, керівник кущової ОУН, Кучерявий, ┼ 17.04.1948, с. Драгомирчани.

ЛУЧКО Іван Ілліч, 1923, с. Матеївці Коломийського району, керівник кущової ОУН, Ярема, ┼ 28.07.1950, с. Корнич Коломийського району.   

ЛУЧКО Федір Іванович, Волинська область, вояк УПА, ┼ вересень 1946, біля с. Церковна Долинського району.

ЛУШТВА Петро Михайович, 1913, с. Спас Рожнятівського району, референт пропаганди кущової ОУН, Левко, ┼ 19.08.1948, с. Ясеновець Рожнятівського району.

ЛУЩАК Олексій Васильович, 1906, с. Старий Лисець Тисменицького району, стрілець боївки кущової ОУН, Грізний, ┼ 17.10.1949, с. Старий Лисець.

ЛЮБАЧІВСЬКИЙ Йосип Миколайович, 1909, м. Долина, стрілець боївки кущової ОУН, ┼ 1950, невідомо.

ЛЮБАЧІВСЬКИИ Михайло Йосипович, 1910, с. Оболоння Долинського району, керівник кущової ОУН, Гришко, Сокіл, ┼ 09.03.1947, с. Оболоння.

ЛЮБАЧІВСЬКИЙ Омелян Іванович, 1905, с. Оболоння Долинського району, член ОУН, Сурмач, ┼ 1948, с. Оболоння.

ЛЮБИЙ Володимир Миколайович, 1920, с. Медуха Галицького району, станичний ОУН, Білий, ┼ 10.10.1945, тодішній Більшівцівський район.

ЛЮЛЬЧАК Яків Андрійович, 1927, стрілець боївки кущової ОУН, Пімста, ┼ 30.04.1948, невідомо.

ЛЮТАК Дмитро Михайлович, 1924, с. Спас Рожнятівського району, стрілець боївки Полянина, Остап, ┼ 19.03.1946 біля с. Погорілець Рожнятівського району.

ЛЮТАК Микола Федорович, 1913, с. Виноград Городенківського району, керівник кущової ОУН, Сизий, ┼ 16.12.1945 від ран, м. Івано-Франківськ.

ЛЮТАК Петро Григорович, 1906, с. Копачинці Городенківського району, сотенний УПА, Байда, ┼ 1946, с. Ісаків Тлумацького району.

ЛЮТАК Юрій Іванович, 1928, с. Копачинці Городенківського району, стрілець сотні Орлика, Соловейко, Граб, ┼ 20.07.1946, біля с. Далешове Городенківського району.

ЛЯБИГА Степан Васильович, 1924, с. Воскресинці Рогатинського району, охоронець кущової ОУН, Бистрий, ┼ 29.10.1950, с. Воскресинці.

ЛЯДЕЦЬКИЙ Іван Олексійович, 1903, с. Петрилів Тлумацького району, станичний ОУН, Ключик, ┼ 07.02.1950, с. Петрилів.

ЛЯЛЬКА Іван Іванович, 1914, с. Бабинці (тепер — у складі м. Рогатин), стрілець боївки СКВ, ┼ 1945, с. Путятинці Рогатинського району.

ЛЯЛЬКА Микола Федорович, 1926, с. Жовчів Рогатинського району, вояк УПА, Залізняк, ┼ 1944, біля с. Тростянець Бережанського району Тернопільської області.

ЛЯЛЬКА Павло Іванович, 1927, с. Жовчів Рогатинського району, член СКВ, ┼ 1947, с. Жовчів.

ЛЯМБОР Омелян Ілліч, 1927, с. Слобода Коломийського району, вояк УПА, ┼ 1946, невідомо.

ЛЯНДЕР Ярослав Васильович, 1921, с-ще Солотвин Богородчанського району, охоронець крайпроводу ОУН «Захід-Карпати», Гуцул, ┼ 19.03.1950, біля с. Зелена Надвірнянського району.   

ЛЯХОВИЧ Василь Антонович, 1919, с. Голинь Калуського району, вояк УПА, ┼ 1946, невідомо.

ЛЯХОВИЧ Іван Миколайович, 1920, с. Голинь Калуського району, стрілець боївки СКВ, ┼ 1946, с. Голинь.

Гербеев, Радько (Радченко, Рядченко), Калайда (Калайденко), Найденко, Живанов, Скоренцов, Даценко (Николаевская, Кировоградская, Одесская обл.),  Легкий, Лисий, Геба, Мартиняк, Галата, Дума (Івано-Франківська обл.), Овчинников (Курская обл.), Никольский (Гомельская обл., Киргизия),  Решетников (Оренбургская обл.), Минаев (Курганская обл.) T004006
Спасибо сказали: DmitroR-2, olyvd, litar Л, Алёна4

Поделиться

54

Re: Загинули в боротьбі з комуністичним режимом

М

МАГАЛЬ Василь Семенович, 1920, с. Сваричів Рожнятівського району, референт СБ Перегінського райпроводу ОУН, Спартак, ┼ 16.07.1952, невідомо.

МЛІ АС Іван, 1918, с. Підгірки (тепер—у складі м. Калуш), керівник боївки Калуського надрайпроводу ОУН, Черемош, ┼ 06.09.1945, біля с. Підгірки.

МАГАС Ілля Федорович, 1925, с. Суходіл Рожнятівського району, охоронець Долинського надрайпроводу ОУН, Голуб, ┼ 15.05.1950, с. Ілемня Рожнятівського району.

МАГАС Микола Данилович, 1913, с. Підгірки (тепер — у складі м. Калуш), господарчий кущової ОУН, Зимовий, ┼ 27.07.1948, с. Підгірки.

МАГАС Михайло Іванович, 1926, с. Старі Богородчани Богородчанського району, референт пропаганди Станіславського окружного проводу ОУН, Євген, ┼ 14.02.1946, біля с. Братківці Тисменицького району.

МАГАС Михайло Миколайович, 1922, с. Підгірки (тепер — у складі м. Калуш), референт пропаганди Калуського райпроводу ОУН, Полтавець, Остапенко, ┼ 05.11.1947, с. Підгірки.

МАГАС Михайло Юрійович, 1920, с. Королівна Коломийського району, вояк УПА, Гріша, ┼ 22.10.1946, с. Корнич Коломийського району.

МАГАС Степан, 1915, с. Підгірки (тепер — у складі м. Калуш), охоронець Калуського надрайпроводу ОУН, Благий, ┼ 06.09.1945, біля с. Підгірки.

МАҐУН Іван Миколайович, 1925, с-ще Єзупіль Тисменицького району, керівник кущової ОУН, Грізний, ┼ 03.11.1945 (розстріляний).

МАҐУН Іван Трохимович, 1919, с-ще Єзупіль Тисменицького району, референт СБ Станіславського надрайпроводу ОУН, Оргиан, Демидів, Кузьма, ┼ 1947, с. Милування Тисменицького району.

МАҐУН Михайло, 1902, с-ще Єзупіль Тисменицького району, вояк УПА, ┼ 1946, с. Клубівці Тисменицького району.

МАҐУН Семен Іванович, 1926, с-ще Єзупіль Тисменицького району, вояк УПА, ┼ 1945, с. Вікторів Галицького району.

МАҐУН Степан Михайлович, 1924, с-ще Єзупіль Тисменицького району, референт СБ райпроводу ОУН, Гарт, ┼ березень 1945, с. Рошнів Тисменицького району.

МАЄР Антон Йосипович, 1905, тодішній Жовтневий район, стрілець сотні Грози, ┼ 17.09.1947, невідомо.   

МАЖАК Павло Степанович, 1923, с. Загвіздя Тисменицького району, стрілець боївки кущової ОУН, Лицар, ┼ квітень 1947, невідомо.

МАЗОВСЬКИЙ Павло Григорович, 1924, Львівська область, керівник Бібрського надрайпроводу ОУН (Львівська область), Варнак,┼ 20.12.1951, Рогатинський район.

МАЗУР Іван Ілліч, 1920, с. Верхня Калуського району, чотовий сотні Ґонти, керівник кущової ОУН, Хміль, Мороз, 30.05.1949, с. Діброва Калуського району.

МАЗУР Іван Федорович, 1919, с. Верхня Калуського району, станичний ОУН, ┼ 07.01.1948, с. Перекоси Калуського району.

МАЗУР Йосип Михайлович, 1924, с. Станькова Калуського району, чотовий сотні Бея, Крук, ┼ 1945, біля с. Болохів Калуського району.

МАЗУР Федір Іванович, 1921, с. Чагрів Рогатинського району, стрілець боївки СКВ, Хрін, ┼ 1944, с. Вільхова Рогатинського району.

МАЗУРИК Василь Федорович, 1930, с. Вікторів Галицького району, охоронець кущової ОУН, Олег, Богдан, ┼ 19.06.1951, с. Тязів Тисменицького району.

МАЗУРИК Володимир Дмитрович, 1920, с. Петрилів Тлумацького району, стрілець боївки кущової ОУН, ┼ 13.07.1951, с. Петрилів.

МАЗУРИК Євстахій Петрович, 1915, с. Залуква Галицького району, охоронець Галицького райпроводу ОУН, Орел, ┼ 09.01.1949, с. Острів Галицького району.

МАЗУРИК Іван Павлович, 1907, с. Уізд Рогатинського району, станичний ОУН, Павло, ┼ 10.12.1947, с. Уізд.

МАЗУРИК Михайло Іванович, 1927, с. Уізд Рогатинського району, стрілець боївки кущової ОУН, ┼ 14.03.1948, с. Уїзд.

МАЗУРКЕВИЧ Богдан Васильович, 1921, м. Долина, референт СБ окружного проводу ОУН, Улас, ┼ 06.04.1945, біля с. Рахиня Долинського району.

МАЗУРКЕВИЧ Василь Петрович, 1921, м. Долина, стрілець боївки райпроводу ОУН, Лісовий, ┼ 11.09.1947, Долинський район.

МАЙДАНСЬКИЙ Павло Миколайович, 1906, с. Вербівка Рожнятівського району, стрілець боївки кущової ОУН, Ліс, ┼ квітень 1949, невідомо.

МАЙДАНЧУК Степан Васильович, 1925, с-ще Печеніжин Коломийського району, стрілець сотні Спартана, ┼ 1945, с-ще Печеніжин.

МАЙОРКО Михайло Григорович, 1893, Київська область, інструктор УПА, ┼ 11.03.1948, с. Рибне Тисменицького району.

МАКАР Микола Григорович, тодішній Більшівцівський район, керівник райпроводу ОУН, ┼ 27.08.1944, с. Нараївка Галицького району.

МАКАР Степан Дмитрович, 1921, с. Грабовець Богородчанського району, стрілець боївки кущової ОУН, Кривоніс,┼ 1945, невідомо.

МАКАРА Василь Дмитрович, 1920, с. Поляниця Болехівської міськради, кулеметник сотні Бея, Байда, ┼ 1946, біля с. Міжріччя Болехівської міськради.

МАКАРА Іван Дмитрович, 1927, с. Поляниця Болехівської міськради, референт пропаганди райпроводу ОУН, Комар, ┼ 03.02.1946, с. Поляниця, уроч. Озерів.

МАКАРІЙ Богдан Павлович, 1920, с. Бовшів Галицького району, референт СБ райпроводу ОУН, Хміль, ┼ 15.05.1946, с-ще Більшівці Галицького району.

МАКАРІЙ Орест Миколайович, 1929, с. Бовшів Галицького району, стрілець боївки кущової ОУН, Камінь, ┼ 1950, невідомо.

МАКАРІЙ Роман Петрович, 1923, с. Бовшів Галицького району, референт пропаганди райпроводу ОУН, Максим, Стрий, ┼ 15.07.1948, с. Нові Скоморохи Галицького району.

МАКАРОВИМ Іван Олексійович, 1922, с. Монастирчани Богородчанського району, станичний ОУН, Дуб, ┼ 1946, невідомо.

МАКАРОВИМ Йосафат Федорович, 1930, с. Яблунька Богородчанського району, охоронець кущової ОУН, Остап, ┼ 04.09.1948, с. Яблунька.

МАКОВІЙЧУК Борис, 1927, с. Розтоки Косівського району, вояк УПА, ┼ 02.11.1945, невідомо.

МАКОВІЙЧУК Василь Ілліч, 1922, с. Тулуків Снятинського району, член СКВ, ┼ 1945, с. Тулуків.

МАКОВШЧУК Олена Олексіївна, 1918, с. Любківці Снятинського району, вояк УПА, Галька, ┼ 03.04.1946, с. Любківці.

МАКОГІН Степан Петрович, 1933, с. Жовчів Рогатинського району, стрілець боївки кущової ОУН, Холодний, ┼ 23.04.1952, с. Верхня Липиця Рогатинського району.

МАКОЙДА Степан, 1902, с. Руда Рогатинського району, вояк УПА, ┼ 1944, с. Руда.

МАКОТА Михайло Іванович, 1921, м. Болехів, референт СБ Долинського надрайпроводу ОУН, Буревій, Бандурист, ┼ 28.08.1947, Рожнятівський район.

МАКСИМІВ Василь Гнатович, 1921, с. Камінь Рожнятівського району, член ОУН, Малий, ┼ 1947, м. Бурштин Галицького району.

МАКСИМІВ Григорій Васильович, 1918, с. Ворона Коломийського району, вояк УПА, Сорока, ┼ літо 1945, с. Ворона.   

МАКСИМІВ Микола Васильович, 1928, с. Незвисько Городенківського району, стрілець боївки кущової ОУН, Іскра, Сурмач, Беркут, ┼ 27.10.1946, с. Петрів Тлумацького району.

МАКСИМКО Петро Миколайович, 1921, с. Пасічна Надвірнянського району, стрілець боївки кущової ОУН, Кукіль, ┼ 03.06.1951, с. Пасічна.

МАКСИМОНЬКО Володимир Тимофійович, 1922, с. Цінева Рожнятівського району, член ОУН, Малий, ┼ 1947, невідомо.

МАКСИМЧУК Андрій Іванович, 1904, с. Петрів Тлумацького району, стрілець боївки кущової ОУН, Ворон, ┼ 19.02.1945, с. Петрів.

МАКСИМЧУК Марія Степанівна, 1924, м. Долина, зв’язкова СКВ, ┼ 1947, с. Соколів Бучацького району Тернопільської області.

МАКСИМ’ЮК Василь Романович, 1914, с. Саджавка Надвірнянського району, станичний ОУН, Соловей, ┼ 26.09.1947, с. Саджавка.

МАКСИМ’ЮК Дмитро Олексійович, 1929, с. Верхній Вербіж Коломийського району, стрілець боївки кущової ОУН, Явір, ┼ 10.03.1948, Верхній Вербіж.

МАКСИМ’ЮК Євдокія Петрівна, 1905, с. Мишин Коломийського району, станична жіночої сітки ОУН, Черешня, ┼ 15.12.1948, с. Верхній Вербіж Коломийського району.

МАКСИМ’ЮК Іван Васильович, 1910, с. Джурів Снятинського району, керівник кущової ОУН, Ґонта, ┼ 12.08.1947, с. Джурів.

МАКСИМ’ЮК Іван Васильович, 1918, с. Бистрець Верховинського району, господарчий кущової ОУН, Іваненко, ┼ 14.10.1951, с. Бистрець.

МАКСИМ’ЮК Іван Михайлович, 1911, с. Красноїлля Верховинського району, станичний ОУН, Богун, ┼ 04.07.1950, с. Замагора Верховинського району.

МАКСИМ’ЮК Микола, 1916, с. Саджавка Надвірнянського району, станичний ОУН, Вівчар, ┼ 06.04.1947, с. Саджавка.

МАКСИМ’ЮК Микола Васильович, с. Пороги Богородчанського району, станичний ОУН, Риба, ┼ 13.01.1947, с. Пороги.

МАКСИМ’ЮК Олексій Якович, 1925, с. Саджавка Надвірнянського району, стрілець сотні Спартана, Зимний, ┼ 06.04.1947, с. Саджавка.

МАКСИМ’ЮК Яків Дмитрович, 1910, с. Верхній Вербіж Коломийського району, стрілець боївки Левка, Олень, ┼ 1948, біля с. Сопів Коломийського району.

МАКСИМ’ЯК Степан Федорович, 1927, с. Кадобна Калуського району, охоронець надрайпроводу ОУН, Співак, ┼ 10.06.1952, с. Кадобна.

МАЛАНИН Василь Федорович, 1914, с. Козаківка Болехівської міськради, станичний ОУН, Листок, ┼ 08.06.1950, с. Козаківка.

МАЛАНИН Дмитро Іванович, 1929, с. Козаківка Болехівської міськради, завідувач архіву референтури СБ райпроводу ОУН, Левко, ┼ 29.05.1949, с. Витвиця Долинського району.

МАЛАНИН Петро Юрійович, 1922, с. Козаківка Болехівської міськради, охоронець референта пропаганди Калуського окружного проводу ОУН, Борис, ┼ 12.12.1950, с. Лужки Долинського району.

МАЛАНИН Юрій Федорович, 1918, с. Козаківка Болехівської міськради, референт пропаганди Калуського окружного проводу ОУН, Стукач, Обух,┼ 1948, с. Розточки Долинського району.

МАЛАНКА Іван Григорович, 1923, с. Фрага Рогатинського району, стрілець сотні Скоби, ┼ грудень 1945, с. Підкамінь Рогатинського району.

МАЛАНЧУК Іван, с. Студійка Калуського району, вояк УПА, ┼ 06.02.1946, с. Студійка.

МАЛАНЧУК Іван Ількович, 1925, с. Ісаків Тлумацького району, стрілець сотні Орлика, ┼ 1945, Косівський район.

МАЛАНЧУК Степан Федорович, 1923, с. Ісаків Тлумацького району, охоронець кущової ОУН, Сокіл, ┼ 19.01.1948, с. Ісаків.

МАЛАНЧУК Юрій Іванович, 1925, с. Ісаків Тлумацького району, охоронець кущової ОУН, 1- 21.12.1944, с. Ісаків.

МАЛАНЧУК Юрій Онуфрійович, 1927, с. Ісаків Тлумацького району, стрілець сотні Орлика, ┼ 1946, Косівський район.

МАЛАНЮК Дмитро Іванович, 1910, с. Струпків Коломийського району, чотовий сотні Олега, ┼ січень 1948, с. Середній Майдан Надвірнянського району.

МАЛАНЮК Микола, 1911, с. Клузів Тисменицького району, вояк УПА,Дуб, 1 1944, невідомо.

МАЛАНЮК Микола Степанович, 1921, с. Цуцилів Надвірнянського району, референт СБ райпроводу ОУН, Скала,┼ березень 1948, с. Цуцилів.

МАЛАНЮК Стефанія Іванівна, 1933, с. Угринів Тисменицького району, зв’язкова кущової ОУН, ┼ 04.03.1951, с. Угринів.

МАЛЕНДЕВИЧ Йосип Петрович, 1920, м. Болехів, охоронець кущової ОУН, Марко, ┼ 20.01.1948, м. Болехів.

МАЛЕЦЬКИЙ Степан Миколайович, 1921, с. Підкамінь Рогатинського району, стрілець сотні «Сіроманці», Тимко, ┼ 1944, с. Підкамінь.

МАЛИГОЛОВА Денис Йосипович, 1908, с-ще Яблунів Косівського району, член референтури пропаганди Верховинського райпроводу ОУН, Соловей, ┼ 04.01.1950, с. Кривопілля Верховинського району.

МАЛИК Василь Миколайович, 1912, с. Баня-Березів Косівського району, стрілець сотні Мороза, Довбуш, ┼ 12.02.1946, с. Лючки Косівського району.   

МАЛИК Василь Степанович, 1923, с. Тумир Галицького району, стрілець боївки Жовтневого райпроводу ОУН, Ярема, ┼ 17.05.1946, с. Тумир.

МАЛИК Іван Олексійович, 1923, с. Лани Галицького району, стрілець боївки Жовтневого райпроводу ОУН, Юпка, Гайовий, 116.05.1945, с. Лани.

МАЛИК Розалія Миколаївна, 1917, с. Баня-Березів Косівського району, харчова кущової ОУН, дружина керівника кущової ОУН Негрича Івана — Хитрого, ┼ 23.03.1953, с. Вижній Березів Косівського району.

МАЛІСЕВИЧ Василь Михайлович, 1923, с-ще Печеніжин Коломийського району, стрілець сотні Спартана, Медвідь, Білий, ┼ 1945, біля с-ща Печеніжин.

МАЛІСЕВИЧ Микола Васильович, 1926, с-ще Печеніжин Коломийського району, стрілець сотні Спартана, референт СБ райпроводу ОУН, Когут, ┼ 20.09.1953, с. Великий Ключів Коломийського району.

МАЛКОВИЧ Михайло Васильович, 1924, с. Вижній Березів Косівського району, чотовий сотні Гоїти, Лобода, квітень 1945, с. Космач Косівського району.

МАЛКОВИЧ Петро Миколайович, 1912, с. Вижній Березів Косівського району, заступник керівника кущової ОУН, Стародуб, ┼ 23.03.1953, с. Вижній Березів.

МАЛЬОН Іван Іванович, 1923, с. Княжолука Долинського району, член СКВ, Гайдамака, ┼ 07.12.1945, с. Княжолука.

МАЛЬОНА Михайло Іванович, 1920, с. Делієве Галицького району, вояк УПА, ┼ 1944, с-ще Єзупіль Тисменицького району.

МАЛ ЮЗА Олексій Іванович, 1916, с. Підлужжя Тисменицького району, стрілець сотні Іскри, ┼ 1945, невідомо.

МАЛЯРЧУК Василь Миколайович, 1920, с. Вербівці Городенківського району, стрілець сотні Махна, Довбуш, ┼ 1945, с. Виноград Городенківського району.

МАЛЯРЧУК Микола, 1919, с-ще Отинія Коломийського району, заступник керівника боївки СБ Отинійського райпроводу ОУН, ┼ 28.10.1946, с-ще Отинія.

МАМЧАК Петро Миколайович, 1928, Польща, член ОУН, 1- 24.10.1948, тодішній Коршівський район.

МАМЧУК Іван Миколайович, 1922, с. Підбір’я Рогатинського району, стрілець сотні «Сіроманці», Барвінок, ┼ 1946, невідомо.

МАМЧУК Михайло Григорович, 1924, с. Фрага Рогатинського району, стрілець сотні Скоби, ┼ літо 1944, с. Фрага.

МАНДРИК Анастасія Михайлівна, 1915, с. Сукіль Болехівської міськради, санітарка УПА, ┼ вересень 1949, невідомо.

Гербеев, Радько (Радченко, Рядченко), Калайда (Калайденко), Найденко, Живанов, Скоренцов, Даценко (Николаевская, Кировоградская, Одесская обл.),  Легкий, Лисий, Геба, Мартиняк, Галата, Дума (Івано-Франківська обл.), Овчинников (Курская обл.), Никольский (Гомельская обл., Киргизия),  Решетников (Оренбургская обл.), Минаев (Курганская обл.) T004006
Спасибо сказали: DmitroR-2, olyvd, litar Л, Алёна4

Поделиться

55

Re: Загинули в боротьбі з комуністичним режимом

МАНДРОНА Микола Іванович, 1924, с. Помонята Рогатинського району, член СКВ, ┼ 1945, с. Помонята.

МАНДРУСЯК Марія Михайлівна, референт УЧХ кущової ОУН, Черемшина, ┼ 28.01.1946, невідомо.

МАНДЯК Іван Васильович, 1927, с. Красноставці Снятинського району, вояк УПА, Огірок, ┼ 1946, с. Русів Снятинського району.

МАНЗЮК Степан Васильович, 1922, тодішній Солотвинський район, стрілець сотні Іскри, Качур, ┼ 16.02.1948, с. Маркова Богородчанського району.

МАНІВЧУК Микола Васильович, 1904, с. Яблуниця Яремчанської міскради, охоронець райпроводу ОУН, ┼ 04.03.1951, тодішній Яремчанський район.

МАНІВЧУК Микола Федорович, 1932, с. Виноград Коломийського району, стрілець боївки кущової ОУН, Чайка, ┼ 04.02.1950, невідомо.

МАНЧУК Іван Онуфрійович, 1921, с. Красник Верховинського району, чотовий сотні Хмари, референт СБ райпроводу ОУН, Білогруд, ┼ 08.08.1951, с. Замагора Верховинського району.

МАНЧУК Параска Іванівна, 1900, с. Красник Верховинського району, розвідниця УПА, мати Білогруда, Білосніжна, ┼ 14.10.1947, с. Берестечко Верховинського району.

МАНЧУЛ Роман Федорович, 1930, с. Драгасимів Снятинського району, охоронець кущової ОУН, Гайворон, ┼ січень 1951, невідомо.

МАРЕЦЬКИЙ Василь Михайлович, 1922, с. Поляниця Болехівської міськради, стрілець сотні Бея, Хмара, ┼ 1946, с. Нижня Луковиця Стрийського району Львівської області.

МАРЕЦЬКИЙ Василь Михайлович, 1926, с. Поляниця Болехівської міськради, зв’язковий райпроводу ОУН, Лилик, ┼ 12.11.1948, с. Церковна Долинського району.

МАРЕЦЬКИИ Іван Михайлович, 1929, с. Поляниця Болехівської міськради, охоронець референта пропаганди Калуського окружного проводу ОУН, Данко, Тур, ┼ 12.12.1950, с. Лужки Долинського району.

МАРЕЦЬКИИ Федір Григорович, 1916, с. Поляниця Болехівської міськради, станичний ОУН, Чумак, ┼ 23.08.1948, тодішній Перегінський район.

МАРИНЕЦЬ Михайло Іванович, Долинський район, стрілець боївки кущової ОУН, ┼ 01.08.1948, с. Брошнів Рожнятівського району.

МАРИНЧУК Дмитро Петрович, с. Дуба Рожнятівського району, стрілець боївки СКВ, ┼ 1945, с. Солуків Долинського району.

МАРИСЮК Михайло Григорович, 1924, член ОУН, Граб, ┼ осінь 1948, Львівська область.

МАРИЩУК Михайло Андрійович, 1922, с. Олешів Тлумацького району, вояк УПА, Ворон, ┼ 1945, с. Олешів.   

МАРІЙЧИН Андрій Ілліч, 1915, с. Мошківці Калуського району, командир сотні УПА «Вітрогони», Тютюнник, ┼ 16.04.1946, с. Мошківці.

МАРІЙЧИН Михайлина, с. Лука Калуського району, зв’язкова кущової ОУН, ┼ 1948, невідомо.

МАРКІВ Дмитро Васильович, с. Княждвір Коломийського району, станичний ОУН, ┼ 26.06.1951, с. Княждвір.

МАРКІВ Іван Дмитрович, 1924, с. Топільське Рожнятівського району, ад’ютант сотенного Ґонти, Сорока, ┼ 06.04.1946, с. Діброва Калуського району.

МАРКІВ Михайло Михайлович, 1926, с. Угорники Івано-Франківської міськради, вояк УПА, Дуб, ┼ листопад 1945, с. Угорники.

МАРКО Юліан Кирилович, 1925, с-ще Перегінське Рожнятівського району, охоронець референта пропаганди крайпроводу ОУН «Захід-Карпати», Карий, ┼ 22.10.1953, невідомо.

МАРКОВЕЦЬКИЙ Василь Антонович, с. Жураки Богородчанського району, охоронець станичної ОУН, 1 1950, невідомо.

МАРКОВЕЦЬКИЙ Степан, 1922, с. Монастир-чани Богородчанського району, станинний ОУН,┼ 1948, невідомо.

МАРКОВЕЦЬКИЙ Юрій Антонович, 1920, с. Жураки Богородчанського району, керівник кущової ОУН, Промінь, ┼ 20.05.1952, невідомо.

МАРКОВСЬКИЙ Михайло Антонович, 1925, с. Топорівці Городенківського району, вояк УПА, Іскра, ┼ 04.04.1945, с. Назірна Коломийського району.

МАРКОПОЛЬСЬКА Ганна Федорівна, 1919, с. Заріччя Надвірнянського району, зв’язкова Яремчанського райпроводу ОУН, ┼ 23.12.1947, с. Заріччя.

МАРКОПОЛЬСЬКА Ірина Миколаївна, 1897, с. Заріччя Надвірнянського району, зв’язкова Яремчанського райпроводу ОУН, ┼ 23.12.1947, с. Заріччя.

МАРКОПОЛЬСЬКИЙ Василь Максимович, 1912, с. Заріччя Надвірнянського району, станичний ОУН, Дуб, ┼ 05.02.1948, с.Заріччя.

МАРКОПОЛЬСЬКИЙ Федір Романович, 1893, с. Заріччя Надвірнянського району, розвідник боївки Остапа, ┼ 23.12.1947, с. Заріччя.

МАРТИНЕНКО Віра Петрівна, 1923, Полтавська область, санітарка боївки Ігоря, ┼ 24.12.1947, с. Заріччя Надвірнянського району.

МАРТИНЕЦЬ Іван Йосипович, с-ще Богородчани, член СКВ,┼ 1945, невідомо.

МАРТИНЕЦЬ Михайло Юрійович, 1922, с-ще Богородчани, стрілець боївки райпроводу ОУН, Чепига, ┼ 08.02.1947, невідомо.

МАРТИНЕЦЬ Ярослав Васильович, 1921, с-ще Богородчани, референт пропаганди Станіславського надрайпроводу ОУН, лікар куреня Прута, Кримський, Берест, ┼ 15.02.1948, с. Завій Калуського району.

МАРТИНЕЦЬ Ярослав Юрійович, с-ще Богородчани, член ОУН, ┼ 1947, невідомо.

МАРТИНІВ Антон Васильович, 1928, с. Посіч Тисменицького району, стрілець боївки Сокола, Кочубей, ┼ 12.07.1947, с. Посіч.

МАРТИНІВ Євдокія Юріївна, 1922, с. Посіч Тисменицького району, розвідниця куреня Чорноти, ┼ 07.06.1947, с. Майдан Тисменицького району.

МАРТИНІВ Михайло Іванович, с. Посіч Тисменицького району, стрілець боївки Яся, Балка, ┼ 14.02.1947, с. Старий Лисець Тисменицького району.

МАРТИНІВ Омелян Петрович, 1916, с. Бовшів Галицького району, вояк УПА, Комар, ┼ 1946, с. Бовшів.

МАРТИНІВ Роман Федорович, 1926, с. Бовшів Галицького району, стрілець боївки кущової ОУН, Ом, ┼ 1948, с. Бовшів.

МАРТИНІВ Федір Пилипович, с-ще Більшівці Галицького району, охоронець кущової ОУН, Гур-ка, ┼ 30.12.1948, с. Тенетники Галицького району.

МАРТИНІВ Федір Семенович, 1920, с. Бовшів Галицького району, охоронець кущової ОУН, Лиман, ┼ 13.12.1948, с. Тенетники Галицького району.

МАРТИНЮК Василь Іванович, колишній Жаб Чеський район, стрілець боївки кущової ОУН, Сокіл, ┼ 07.11.1947, с. Замагора Верховинського району.

МАРТИНЮК Іван Васильович, 1928, м. Косів, заступник керівника ОУН в м. Косів, ┼ 07.07.1947, м. Косів.

МАРТИНЮК Микола Семенович, 1925, с. Вербівці Городенківського району, стрілець боївки СКВ, Чумак, ┼ 1945, с. Вербівці.

МАРТИНЮК Михайло Іванович, 1912, с. Вербівці Городенківського району, стрілець сотні Махни, ┼ жовтень 1944 (розстріляний).

МАРТИНЮК Степан Данилович, 1918, с. Глибоке Богородчанського району, референт СБ Станіславського окружного проводу ОУН, Жар, Чубар, Думка, Клевець, ┼ 20.08.1951, Чорний Ліс.

МАРТИНЯК Іван Федорович, 1922, с. Заланів Рогатинського району, стрілець сотні «Орли», ┼ 14.03.1945, с. Заланів.

МАРТИШИН Йосип Іванович, 1912, с. Яглуш Рогатинського району, зв’язковий станичної ОУН, ┼ 1944, с. Яглуш.

МАРУНЧАК Петро Степанович, 1922, с. Дегова Рогатинського району, стрілець сотні Скоби, ┼ 1944, с. Явче Рогатинського району.

МАРУНЯК Федір Михайлович, с. Середній Угринів Калуського району, станичний ОУН, Комар, ┼ вересень 1950, с. Камінь Рожнятівського району.

МАРУСИК Андрій Васильович, 1927, с. Сороки Городенківського району, вояк УПА, Зенко, ┼ 04.04.1945, с. Назірна Коломийського району.   

МАРУСЯК Василь Юрійович, 1926, с. Кийданці Коломийського району, помічник станичного ОУН, Дубок, ┼ 03.02.1946, с. Кийданці.

МАРУСЯК Григорій Петрович, с. Старуня Богородчанського району, станичний ОУН, ┼ 24.07.1947, с. Росіїьна Богородчанського району.

МАРУСЯК Євстахій Володимирович, 1924, м. Болехів, стрілець боївки райпроводу ОУН, Малина, ┼ 30.04.1947, біля м. Болехів, прис. Довжка.

МАРУСЯК Микола Андрійович, 1924, с. Верхній Ясенів Верховинського району, керівник Жаб’ївського райпроводу ОУН, Богдан, ┼ 20.10.1955, біля с. Верхній Ясенів.

МАРУСЯК Микола Ілліч, 1930, с. Кричка Богородчанського району, охоронець кущової ОУН, Козак, ┼ 08.12.1950, с. Кричка.

МАРУСЯК Микола Юрійович, 1922, с. Кричка Богородчанського району, стрілець боївки кущової ОУН, Рома, ┼ 08.12.1950, с. Кричка.

МАРУСЯК Михайло Андрійович, 1918, с. Верхній Ясенів Верховинського району, вояк УПА, Луг, ┼ 1945, с. Устеріки Верховинського району.

МАРУСЯК Михайло Миколайович, 1910, с. Кропивник Долинського району, стрілець сотні Довбуша, Яструб, ┼ 27.04.1947, с. Кропивник.

МАРУСЯК Петро Петрович, 1918, с. Стопчатів Косівського району, стрілець сотні Цигана, Клик, ┼ 02.02.1945, с. Космач Косівського району.

МАРУСЯК Харитон Миколайович, 1908, с. Криворівня Верховинського району, стрілець боївки кущової ОУН, Грушка, ┼ 29.04.1948, с. Бережниця Верховинського району.

МАРУСЯК Юрій Іванович, 1908, с. Криворівня Верховинського району, станичний ОУН, Грушка, ┼ 29.04.1948, с. Криворівня.

МАРУСЯК Яків Миколайович, 1910, с. Кропивник Долинського району, стрілець боївки СБ райпроводу ОУН, Тарас, ┼ січень 1947, с. Гошів Долинського району.

МАРУШКО Григорій Миколайович, 1897, с. Петрилів Тлумацького району, господарчий референт надрайпроводу ОУН, ┼ 20.08.1948, с. Петрилів.

МАРУШКО Іван Петрович, 1930, с. Петрилів Тлумацького району, стрілець боївки СБ райпроводу ОУН, Літун, ┼ 07.12.1949, с. Нижнів Тлумацького району.

МАРУЩАК Михайло, 1925, с. Тумир Галицького району, вояк УПА, Береза, Черник, ┼ 15.11.1945, тодішній Отинійський район.

МАРЦІНКОВСЬКИЙ Михайло Дмитрович, 1924, с. Клйцівна Рогатинського району, вояк УПА, Борець, ┼ 18.02.1946, с. Подусільна Перемишлянського району Львівської області.

МАРЧУК Василь Лук’янович, 1912, с. Голинь Калуського району, інформатор СБ, Плавак, ┼ 14.11.1947, с. Голинь.

МАРЧУК Василь Миколайович, с. Джурів Снятинського району, спецкур’єр Городенківського надрайпроводу ОУН, Відважний, ┼ 12.08.1947, с. Джурів.

МАРЧУК Василь Юрійович, 1924, с. Рахиня Долинського району, стрілець боївки кущової ОУН, Галичан, ┼ 17.11.1947, с. Раків Долинського району.

МАРЧУК Дмитро Іванович, 1928, с. Дубівка (тепер — у складі с. Вікняни Тлумацького району), стрілець боївки кущової ОУН, ┼ 14.05.1949, с. Кутище Тлумацького району.

МАРЧУК Євдокія Юріївна, 1927, с. Рахиня Долинського району, зв’язкова кущової ОУН, ┼ 1947, с. Рахиня.

МАРЧУК Іван Юрійович, 1924, с. Слобода Коломийського району, станичний ОУН, Бук, ┼ 04.08.1948, с. Слобода.

МАРЧУК Іван Юрійович, 1927, с. Химчин Косівського району, помічник станичного ОУН, Мадяр,  ┼   12.11.1946, ліс біля с. Химчин.

МАРЧУК Катерина, с. Джурів Снятинського району, член ОУН, Квітка, ┼ 1949, с. Тростянець Снятинського району.

МАРЧУК Микала Васильович, 1924, с. Воскресинці Коломийського району, стрілець боївки СКВ, Нечай, ┼ 17.04.1945, с. Воскресинці.

МАРЧУК Михайло Васильович, 1924, с. Рахиня Долинського району, керівник кущової ОУН, Тарас, ┼ 24.01.1947, с. Рахиня, уроч. Вовче.

МАРЧУК Петро Лук’янович, 1917, с. Голинь Калуського району, охоронець Калуського надрайпроводу ОУН, Сікач, ┼ 14.11.1947, с. Голинь.

МАРЧУК Степан Васильович, 1925, с. Сваричів Рожнятівського району, господарчий кущової ОУН, Соловей, ┼ 23.03.1948, с. Сваричів.

МАРЧУК Юрій Данилович, 1914, с. Іванівка Коломийського району, стрілець сотні Спартана, Тур, ┼ 27.07.1946, біля річки Прут.

МАРЧУК Юрій Петрович, 1913, с. Химчин Косівського району, член СКВ, ┼ 1944, с. Кобаки Косівського району.

МАРШАЛКО Микола Антонович, 1920, с-ще Перегінське Рожнятівського району, охоронець крайпроводу ОУН «Захід-Карпати», Колос, ┼ 19.10.1948, с-ще Перегінське.

МАРШАЛЮК Степан Михайлович, 1923, с. Корнич Коломийського району, чотовий куреня Книша, Глід, ┼ 28.02.1945, с. Брустурів Косівського району.

МАР’ЯНСЬКИЙ Федір Дмитрович, 1914, с. Поточище Городенківського району, керівник Чернелицького райпроводу молодіжної ОУН, Іскра, Розтік, ┼ серпень 1945, с. Поточище.

МАР’ЯШ Ганна Дмитрівна, с. Олієво-Королівка Городенківського району, зв’язкова Городенківського надрайпроводу ОУН, ┼ 03.11.1947, с. Котиківка Городенківського району.

МАР’ЯШ Микола Григорович, 1924, с. Олієво-Королівка Городенківського району, зв’язковий кущової ОУН, ┼ 28.07.1948, с. Олієво-Королівка.   

МАР’ЯШ Степан Петрович, 1922, с. Олієво-Королівка Городенківського району, станичний ОУН, Дуб, ┼ 26.06.1944, біля с. Олієво-Королівка.

МАСЕВИЧ Василь Іванович, 1922, с-ще Делятин Надвірнянського району, стрілець сотні Крука, ┼ 1945, невідомо.

МАСЕВИЧ Іван Ілліч, 1926, с. Вербівці Городенківського району, стрілець сотні Магістра, Кармелюк, ┼ липень 1944, Чернівецька область, г. Максимець.

МАСЕВИЧ Іван Михайлович, 1927, с. Вербівці Городенківського району, стрілець сотні Орлика, Нечай, ┼ 09.04.1945, с. Нижній Вербіж Коломийського району, уроч. Лисогірка.

МАСЕВИЧ Іван Федорович, 1924, с. Вербівці Городенківського району, ройовий сотні Орлика, Іскра, ┼ 1945, с. Вільхівці Городенківського району.

МАСЕВИЧ Микола Юрійович, 1918, с-ще Делятин Надвірнянського району, стрілець боївки райпроводу ОУН, Лис, ┼ 1949, невідомо.

МАСЕВИЧ Михайло Іванович, 1926, с. Вербівці Городенківського району, стрілець сотні Орлика, Чумак, ┼ 09.04.1945, с. Нижній Вербіж Коломийського району, уроч. Лисогірка.

МАСЕВИЧ Михайло Степанович, 1916, с. Вербівці Городенківського району, член СКВ, Рясний, ┼ 14.12.1945, с. Вікно Городенківського району.

МАСЕВИЧ Федір Данилович, 1923, с. Вербівці Городенківського району, керівник боївки кущової ОУН, Карно, ┼ 03.06.1947, біля с. Михальче Городенківського району.

МАСІЮК Іван, 1923, Станіславський район, політреферент райпроводу ОУН, Грушка, ┼ 24.03.1950, с. Рибне Тисменицького району.

МАСЛІЙ Богдан Михайлович, 1922, с-ще Більшівці Галицького району, оргреферент Бурштинського райпроводу ОУН, Торган, ┼ 30.05.1947, с. Бовшів Галицького району.

МАСЛІЙ Василь, с. Грабовець Богородчанського району, вояк УПА, Микола, Монька, ┼ 02.06.1944, біля с. Глибоке Богородчанського району.

МАСЛІЙ Григорій Тимофійович, 1916, с. Черче Рогатинського району, стрілець боївки СБ райпроводу ОУН, Зозуля, ┼ 1947, біля с. Луковище Рогатинського району.

МАСЛЯК Михайло Андрійович, 1930, с. Семаківці (тепер — у складі с. Тустань Галицького району), охоронець Тлумацького надрайпроводу ОУН, Вихор, ┼ 20.03.1951, біля с. Поплавники Галицького району.

МАСЛЯК Юрій Кирилович, 1924, с. Семаківці (тепер — у складі с. Тустань Галицького району), референт пропаганди райпроводу (ЗУН, Голуб, ┼ жовтень 1949, невідомо.

МАСНИК Василь Михайлович, 1914, с. Лоп’янка Рожнятівського району, інформатор СБ, Опришко, ┼ 16.09.1948, с. Лоп’янка.

Гербеев, Радько (Радченко, Рядченко), Калайда (Калайденко), Найденко, Живанов, Скоренцов, Даценко (Николаевская, Кировоградская, Одесская обл.),  Легкий, Лисий, Геба, Мартиняк, Галата, Дума (Івано-Франківська обл.), Овчинников (Курская обл.), Никольский (Гомельская обл., Киргизия),  Решетников (Оренбургская обл.), Минаев (Курганская обл.) T004006
Спасибо сказали: DmitroR-2, olyvd, kuks70, litar Л, Алёна5

Поделиться

56 (06-10-2017 12:02:01 отредактировано Balymba)

Re: Загинули в боротьбі з комуністичним режимом

notizia пишет:

КОСТЮК Василь Миколайович, 1919, с. Чорні Ослави Надвірнянського району, станичний ОУН, Бескид, Сокира, ┼ 04.06.1949, невідомо.

Костюк Василь син Николи і Василини Кріпчук народився в с. Чорні Ослави 14.04.1922 року

Турецький (придомок Попович), Левкун, Юращук, Стефурак, Кріпчук, Козьмин, Шовгенюк, Зеленевич, Ревтюк, Ґрещук, Вертипорох, Ківнюк, Чуревич, Панько, Данилюк, Жолоб, Мельничук, Ванджура, Козловський, Лесюк, Горішний, Попик, Ісайчук, Абрамюк, Менів (Менюк), Gut

І-Р37/ Н
Спасибо сказали: olyvd, litar Л, DmitroR-2, notizia, Алёна5

Поделиться

57

Re: Загинули в боротьбі з комуністичним режимом

МАТВІЇВ Михайло Васильович, 1915, с. Хриплин Івано-Франківської міськради, керівник ВПЖ Станіславського надрайпроводу ОУН, Недічьний, ┼ 1945, біля с. Богрівка Богородчанського району.

МАТВІЇВ Юліан Миколайович, 1912, с. Білявці Бродівського району Львівської області, командир куреня УПА «Перемога», військовий референт окружного проводу ОУН, Недобитий, Кріс, ┼ 08.04.1953 (розстріляний).

МАТВІЙЧИН Михайло Михайлович, 1921, с. Княжолука Долинського району, вояк УПА,┼ 1946, невідомо.

МАТЕЙКО Семен Дмитрович, 1912,  Поточище Городенківського району, сотенний УПА, член Городенківського надрайпроводу ОУН, Палій, ┼ 30.08.1948, біля с. Поточище.

МАТИЩУК Леон, Рожнятівський район, охоронець керівника крайпроводу ОУН «Захід-Карпати» Єфрема, ┼ 05.11.1947, с. Гриньків Рожнятівського району.

МАТІЄК Микола Васильович, 1924, с. Ясенів-Пілший Городенківського району, станичний ОУН, Мирний, ┼ 18.06.1945, с. Городниця Городенківського району.

МАТІЇВ Євстахій Васильович, 1927, с. Берлоги Рожнятівського району, стрілець боївки кущової ОУН, Гора, ┼ 25.05.1948, с. Берлоги.

МАТІЇВ Матвій Васильович, 1921, с. Підбережжя Болехівської міськради, вояк УПА, Грізний, ┼ 1946, біля с. Підбережжя.

МАТІЇВ Михайло Юрійович, 1909, с. Тяпче Долинського району, член ОУН, ┼ 1949, с. Тяпче.

МАТІЇВ Олександр, стрілець боївки кущової ОУН, Залізняк, ┼ 1948, невідомо.

МАТІЇВ Петро Васильович, 1926, с. Берлоги Рожнятівського району, станичний ОУН, Моряк, 13.01.1950, с. Берлоги.

МАТІЇВ Юрій Федорович, 1916, с. Тяпче Долинського району, керівник боївки Болехівського райпроводу ОУН, Вовк, ┼ 20.01.1947, с. Гошів Долинського району.

МАТІЇШИН Василь, 1920, с. Середній Бабин Калуського району, стрілець боївки СКВ,┼ 1946, с. Бабин-Зарічний Калуського району.

МАТІЇШИН Іван Дмитрович, 1912, с. Середній Бабин Калуського району, вояк УПА, ┼ 1946, с. Мединя Галицького району.

МАТІЙЧАК Дмитро Юрійович, 1921, м. Косів, стрілець боївки СБ райпроводу ОУН, Кіт, ┼ 24.10.1951, невідомо.

МАТІЙЧАК Петро Петрович, 1921, с. Моска-лівка (тепер — у складі м. Косів), стрілець боївки кущової ОУН, Сегент, ┼ 1948, невідомо.

МАТІНЧИН Ілля Якович, 1921, с. Пациків Долинського району, референт СБ райпроводу ОУН, Бурлак, ┼ серпень 1945, невідомо.   

МАТІЙЧУК Іван Степанович, 1917, с. Химчин Косівського району, керівник кущової ОУН, Червоний, ┼ 22.05.1952, біля с. Химчин, уроч. Гнилий Потік.

МАТІЙЧУК Михайло Миколайович, 1928, с. Задубрівці Снятинського району, станичний ОУН, ┼ 17.04.1949, м. Снятин.

МАТКОВСЬКИЙ Михайло Володимирович, 1923, с. Тужилів Калуського району, господарчий кущової ОУН, Перуи, ┼ 16.08.1950, с. Тужилів.

МАТОФІЙ Володимир Миколайович, 1927, с. Журів Рогатинського району, ройовий сотні Скоби, Кос, ┼ 1944, с. Журів.

МАТРИЧ Василь Михайлович, охоронець референта пропаганди Коломийського окружного проводу ОУН, Явір,┼ 18.01.1947, біля с. Зелене Верховинського району.

МАТРОФАЙЛО Михайло Іванович, 1924, с. Голинь Калуського району, стрілець сотні Бея, Мізунь, ┼ 17.12.1945, Болохівський Ліс.

МАТУЛЯК Михайло Іванович, с. Цінева Рожнятівського району, стрілець боївки СКВ,┼ 1945, невідомо.

МАТУСЯК Федір Іванович, 1916, с. Пуків Рогатинського району, стрілець боївки СКВ,┼ 1944, біля с. Пуків.

МАЦАЙЛО Василь Петрович, 1923, с-ще Біль-шівці Галицького району, вояк УПА, Чорний, ^ 1946, Тернопільська область.

МАЦАЙЛО Петро Іванович, 1921, с-ще Біль-шівці Галицького району, вояк УПА, Бціий, ┼ 1944, невідомо.

МАЦАЛАК Григорій Петрович, с. Шевченкове Долинського району, член ОУН, ┼ жовтень 1948, невідомо.

МАЦЕВКА Іван Михайлович, 1913, с. Лоп’янка Рожнятівського району, член ОУН, Павук, ┼ 06.06.1949, с. Спас Рожнятівського району.

МАЦЕЙКО Іван Йосафатович, 1912, с. Бережниця Калуського району, станичний ОУН, ┼ 1945, с. Старий Угринів Калуського району.

МАЦЕЙКО Михайло Йосафатович, 1920, с. Бережниця Калуського району, чотовий сотні Летуна, Мороз, ┼ 1949, невідомо.

МАЦИШИН Марія Володимирівна, 1928, м. Самбір Львівської області, друкарка Калуського окружного проводу ОУН, Оксана, ┼ 01.07.1951, с. Небилів Рожнятівського району.

МАЦІКОРСЬКИЙ Михайло Васильович, 1920, с. Острів Галицького району, станичний ОУН, ┼ 02.11.1948, с. Острів.

МАЦУК Василь Миколайович, 1924, с. Козарі Рогатинського району, охоронець спецкур’єра крайпроводу ОУН «Захід-Карпати» Луки, Максим, ┼ 17.12.1949, с. Козарі.

МАЦУК Григорій Федорович, 1925, с. Козарі Рогатинського району, член молодіжної ОУН, ┼ 1945, с. Козарі.

МАЦУК Михайло Миколайович, 1922, с. Козарі Рогатинського району, помічник керівника кущової ОУН, Сомко, ┼ 05.12.1947, с. Йосипівна Рогатинського району.

МАЦЬКЕВИЧ Ярослав Іванович, 1923, с-ще Єзупіль Тисменицького району, пропагандист райпроводу ОУН, Степан, ┼ 1945, с. Довге Тисменицького району.

МАЦЬКІВ Василь, 1899, с-ще Печеніжин Коломийського району, член ОУН, Дядько, ┼ лютий 1945, с-ще Печеніжин.

МАЦЬКІВ Дмитро Васильович, 1923, с. Кийданці Коломийського району, станичний ОУН, Грім, ┼ 26.06.1951, с. Нижній Вербіж Коломийського району.

МАЦЬКІВ Йосип Васильович, 1917, с. Княждвір Коломийського району, станичний ОУН с. Кийданці Коломийського району, Чорнявий, ┼ 10.08.1950, с. Княждвір.

МАЦЬКІВ Микола Михайлович, 1927, с-ще Печеніжин Коломийського району, стрілець сотні Ґонти, Куш, ┼ 23.12.1946, с-ще Печеніжин.

МАЦЬКІВ Михайло Васильович, 1926, с. Побережжя Тисменицького району, вояк УПА, ┼ вересень 1944, с. Побережжя.

МАЦЮК Василь Федорович, 1914, с. Горохолина Богородчанського району, стрілець сотні Блакитного, керівник кущової ОУН, Барон, Ігор, ┼ 15.12.1952 (розстріляний).

МАЦЯК Леонід Іванович, 1922, с. Колоколин Рогатинського району, ройовий сотні Скоби, Дим, ┼ 14.04.1945, біля с. Колоколин.

МЕДВІДЧУК Василь Онисимович, 1904, с. Снідавка Косівського району, станичний ОУН с. Брустурів Косівського району, Дніпро, ┼ 24.06.1952, невідомо.

МЕДВІДЧУК Василь Палійович, 1923, с. Снідавка Косівського району, станичний ОУН с. Шепіт, Богдан, ┼ 17.02.1947, с. Снідавка.

МЕДВІДЧУК Микола, 1907, с. Снідавка Косівського району, помічник станичного ОУН, Камінець, ┼ 13.10.1944, невідомо.

МЕДВІДЬ Михайло Васильович, 1913, м. Тисмениця, керівник відділу Центрального проводу ОУН, Карпович, Кременецький,┼ 03.06.1945, с. Дев’ятники Жидачівського району Львівської області.

МЕДВІДЬ Степан Васильович, 1910, м. Тисмениця, член райпроводу ОУН, Карпенко, ┼ 13.03.1945, с. Вільшаниця Тисменицького району.

МЕДИНСЬКИЙ Іван Васильович, 1914, с. Яглуш Рогатинського району, зв’язковий станичної ОУН, ┼ 1944, с. Яглуш.   

МЕЛЕВИЧ Микола Васильович, 1919, с. І.іем-ня Рожнятівського району, станичний ОУН, Прут, ┼ 17.03.1951, с. Ілемня.

МЕЛЕВИЧ Михайло Васильович, 1921, с. Ілем-ня Рожнятівського району, керівник кущової ОУН, Козак, ┼ 24.12.1949, с. Ілемня.

МЕЛЕНДЕВИЧ Дмитро Васильович, 1925, с. Бубнище Болехівської міськради, стрілець сотні Ясеня, Клим, ┼ 1945, біля с. Нижнє Синьовидне Сколівського району Львівської області.

МЕЛЕНДЕВИЧ Іван, 1926, с. Бубнище Болехівської міськради, стрілець боївки кущової ОУН, Береза, ┼ 1951, с. Бубнище.

МЕЛИ МУКА Василь Іванович, 1915, с. Беньківці Рогатинського району, вояк УПА, ┼ червень 1945, біля с. Долиняни Рогатинського району.

МЕЛИМУКА Василь Іванович, 1920, с. Ворона Коломийського району, стрілець сотні Хмари, Стріча, ┼ березень 1946, біля с. Ворона.

МЕЛИМУКА Василь Михайлович, 1927, с. Студінка Калуського району, стрілець сотні Бея, Мирний, ┼ 06.02.1946, с. Студінка.

МЕЛИМУКА Іван Михайлович, 1921, с. Студінка Калуського району, станичний ОУН, Риболов, ┼ 21.09.1947, с. Студінка.

МЕЛИМУКА Микола Михайлович, 1924, с. Студінка Калуського району, стрілець боївки СКВ, Циган, ┼ 06.02.1946, с. Студінка.

МЕЛИМУКА Михайло Михайлович, 1923, с. Студінка Калуського району, стрілець боївки СКВ, Голуб, ┼ 06.02.1946, с. Студінка.

МЕЛИМУКА Петро Іванович, 1906, с. Дички Рогатинського району, член ОУН, ┼ 1946, с. Дички.

МЕЛЬНИК Богдан Іванович, 1934, с. Верхня Калуського району, зв’язковий кущової ОУН, Юрась, ┼ 17.10.1951, с. Верхня.

МЕЛЬНИК Василь, 1909, с-ще Перегінське Рожнятівського району, техреферент райпроводу ОУН, Вітер, ┼ 30.10.1945, невідомо.

МЕЛЬНИК Василь, 1926, с. Підгірки (тепер — у складі м. Калуш), вояк УПА,Джмічь, ┼ 27.04.1946, біля с. Підгірки.

МЕЛЬНИК Василь Дмитрович, 1921, с. Збора Калуського району, стрілець сотні Ромка, ┼ 15.02.1946, с. Верхня Калуського району.

МЕЛЬНИК Василь Ілліч, 1922, с. Стратин Рогатинського району, вояк УПА, ┼ 1945, с. Стратин.

МЕЛЬНИК Василь Ілліч, 1932, с. Білі Ослави Надвірнянського району, стрілець боївки Шугая, охоронець Надвірнянського райпроводу ОУН, Ярема, Чорнота, Василько, ┼ 03.09.1952, невідомо.

МЕЛЬНИК Василь Йосипович, 1915, с. Слобода Рівнянська Рожнятівського району, станичний ОУН, Комар, ┼ 02.05.1948, с. Слобода Рівнянська.

МЕЛЬНИК Василь Михайлович, 1922, с. Спас Коломийського району, господарчий референт райпроводу ОУН, Хмиїь,┼ 28.01.1946, с. Спас.

МЕЛЬНИК Василь Семенович, 1922, с. Берлоги Рожнятівського району, заступник станичного ОУН, ┼ 19.07.1950, с. Берлоги.

МЕЛЬНИК Василь Степанович, 1925, с. Вістова Калуського району, станичний ОУН, Богдан, ┼ 30.08.1949, с. Грабівка Калуського району.

МЕЛЬНИК Василь Тимофійович, 1929, с. Рівня Рожнятівського району, стрілець боївки кущової ОУН, Горіх, ┼ 18.10.1949, с. Рівня.

МЕЛЬНИК Ганна Василівна, 1923, с. Цуцилів Надвірнянського району, член СКВ, ┼ 1944, с. Цуцилів.

МЕЛЬНИК Григорій, с. Загайпіль Коломийського району, батько Залізняка, ┼ 16.12.1945, с. Загайпіль.

МЕЛЬНИК Григорій Васильович, 1920, с. Стратин Рогатинського району, ройовий сотні «Сіроманці», Месник,┼ 30.11.1946, біля с. Стратин, уроч. Лиса.

МЕЛЬНИК Григорій Васильович, 1927, с. Іванівна Коломийського району, стрілець сотні Спартана, Возний, ┼ 09.11.1947, с. Товмачик Коломийського району.

МЕЛЬНИК Денис Йосипович, 1926, с. Сівка-Калуська Калуського району, референт пропаганди Калуського райпроводу ОУН, Мирослав, Муха, ┼ 04.02.1948, с. Кропивник Калуського району.

МЕЛЬНИК Дмитро, 1919, охоронець кур’єрської служби крайпроводу ОУН «Захід-Карпати», Соколик, ┼ 05.04.1949, біля с. Монастирець Стрийського району Львівської області.

МЕЛЬНИК Дмитро Михайлович, 1916, с. Манява Богородчанського району, стрілець боївки Бобика, Гонта, ┼ 20.08.1948, біля с. Пороги Богородчанського району, уроч. Занога.

МЕЛЬНИК Дмитро Михайлович, 1922, с. Стопчатів Косівського району, стрілець сотні Білого, Різак, ┼ лютий 1945, с. Кривоброди Косівського району.

МЕЛЬНИК Дмитро Михайлович, 1922, с-ще Яблунів Косівського району, охоронець референтури пропаганди крайпроводу ОУН «Захід-Карпати», Тарас, ┼ 1953, невідомо.

МЕЛЬНИК Дмитро Степанович, 1924, с. Манява Богородчанського району, стрілець боївки СБ Солотвинського райпроводу ОУН, Сокіл, ┼ 1945, с. Вербівка Борщівського району Тернопільської області.

МЕЛЬНИК Іван Васильович, стрілець боївки Гвіздецького райпроводу ОУН, Сіренко, ┼ 21.05.1947, с. Загайпіль Коломийського району.

МЕЛЬНИК Іван Данилович, 1905, с. Торговищі Коломийського району, керівник боївки СКВ, Наука, ┼ 25.12.1945, невідомо.   

МЕЛЬНИК Іван Дмитрович, 1923, с. Добринів Рогатинського району, вояк УПА, ┼ 1946, с. Дубівці Галицького району.

МЕЛЬНИК Іван Ілліч, 1925, с. Березівка Тисменицького району, стрілець куреня Різуна, ┼ 1947, с. Березівка.

МЕЛЬНИК Іван Петрович, 1924, с. Люча Косівського району, стрілець сотні Мороза, Яструб, ┼ 1947, с. Акрешори Косівського району.

МЕЛЬНИК Йосип Григорович, с. Загайпіль Коломийського району, стрілець боївки Шрама, Залізняк, ┼ 16.12.1945, с. Загайпіль.

МЕЛЬНИК Марія, 1925, с. Підгірки (тепер — у складі м. Калуш), зв’язкова СКВ, Безжурна, ┼ 30.04.1945, біля с. Підгірки.

МЕЛЬНИК Микола Васильович, 1928, с. Берлоги Рожнятівського району, стрілець боївки кущової ОУН, Скорий, ┼ 11.03.1947, с. Берлоги.

МЕЛЬНИК Михайло, с-ще Ланчин Надвірнянського району, стрілець сотні Спартана, Шрам, ┼ 29.05.1946, невідомо.

МЕЛЬНИК Михайло АтанасійовЬч, 1923, с. Козарі Рогатинського району, стрілець боївки СКВ, ┼ 1944, с. Козарі.

МЕЛЬНИК Михайло Васильович, 1923, с. Іванівна Коломийського району, стрілець сотні Спартана, ┼ листопад 1947, невідомо.

МЕЛЬНИК Михайло Васильович, 1928, с. Грабівка Калуського району, стрілець боївки Станіславського окружного проводу ОУН, ┼ 21.03.1951, с. Красне Рожнятівського району.

МЕЛЬНИК Михайло Дмитрович, 1922, с. Грабівка Калуського району, стрілець сотні Запорожця, Долинка, ┼ 1946, Чорний Ліс.

МЕЛЬНИК Михайло Іванович, 1910, с. Слобода Рівнянська Рожнятівського району, станичний ОУН, ┼ 17.04.1950, с. Слобода Рівнянська.

МЕЛЬНИК Михайло Іванович, 1928, с. Слобода Рівнянська Рожнятівського району, стрілець боївки кущової ОУН, Снігур, ┼ 08.06.1949, с. Рівня Рожнятівського району.

МЕЛЬНИК Михайло Омелянович, с. Стопчатів Косівського району, ройовий сотні Книша, Вовк,  ┼   жовтень 1945, с. Стопчатів.

МЕЛЬНИК Олексій Миколайович, 1912, с. Вістова Калуського району, стрілець сотні Бея, ┼ 11.11.1944, біля с. Слобода Долинська Долинського району.

МЕЛЬНИК Онуфрій Іванович, 1918, с. Посіч Тисменицького району, заступник керівника боївки райпроводу ОУН, Літун, ┼ 02.11.1947, с. Посіч.

МЕЛЬНИК Павло Іванович, Ш8, с. Витвиця Долинського району, стрілець боївки СБ надрайпроводу ОУН, Рись, ┼ 29.05.1949, с. Витвиця.

МЕЛЬНИК Петро Васильович, 1910, с. Камінне Надвірнянського району, курінний куреня УПА «Дзвони», командир ТВ «Гуцульщина», керівник Надвірнянського надрайпроводу ОУН, Хмара, ┼ 27.04.1953, біля с. Лосва Надвірнянського району.

Гербеев, Радько (Радченко, Рядченко), Калайда (Калайденко), Найденко, Живанов, Скоренцов, Даценко (Николаевская, Кировоградская, Одесская обл.),  Легкий, Лисий, Геба, Мартиняк, Галата, Дума (Івано-Франківська обл.), Овчинников (Курская обл.), Никольский (Гомельская обл., Киргизия),  Решетников (Оренбургская обл.), Минаев (Курганская обл.) T004006
Спасибо сказали: olyvd, kuks70, DmitroR-2, litar Л, Алёна5

Поделиться

58

Re: Загинули в боротьбі з комуністичним режимом

МЕЛЬНИК Петро Іванович, с. Стопчатів Косівського району, член ОУН, Грізний, ┼ 1946, невідомо.

МЕЛЬНИК Петро Юрійович, 1930, с. Манява Богородчанського району, охоронець кущової ОУН, Воробець, Петро, Мороз, ┼ 11.04.1952, біля с. Маркова Богородчанського району.

МЕЛЬНИК Роман Васильович, 1927, с. Кадобна Калуського району, референт СБ надрайпроводу ОУН, Аркас, ┼ 10.06.1952, с. Кадобна.

МЕЛЬНИК Степан Антонович, 1912, с. Верхня Липиця Рогатинського району, член ОУН, ┼ 1948, невідомо.

МЕЛЬНИК Степан Васильович, 1923, с. Іванівка Коломийського району, стрілець сотні Спарта-на, ┼ листопад 1947, невідомо.

МЕЛЬНИК Федір Матвійович, 1923, с. Вікторів Галицького району, стрілець сотні Яструба, Мороз, ┼ 11.11.1944, с. Тростянець Долинського району.

МЕЛЬНИК Федір Федорович, 1917, с. Голинь Калуського району, зв’язковий Калуського надрайпроводу ОУН, ┼ березень 1946, с. Голинь.

МЕЛЬНИК Юрій Петрович, 1905, Львівська область, член ОУН, Зозулька, ┼ 22.06.1949, с. Ми-ишн Коломийського району.

МЕЛЬНИК Яків, 1922, с. Пшеничники Долинського району, вояк УПА, Кобзар, ┼ 11.05.1945, с. Негівці Калуського району.

МЕЛЬНИК Яків Степанович, 1922, с. Саджавка Надвірнянського району, стрілець сотні Спарта-на, Шувар, ┼ 22.01.1948, с. Саджавка.

МЕЛЬНИК Ярослав Йонович, с-ще Перегінське Рожнятівського району, вояк УПА, Сокіл, ┼ 1945, с-ще Перегінське.

МЕЛЬНИК Ярослав Миколайович, 1920, с. Бережниця Калуського району, керівник крайпроводу ОУН «Захід-Карпати», Роберт, ┼ 31.10.1946, біля с. Липа Долинського району, г. Яворина.

МЕЛЬНИК-КОРОЛЬ Антоніна Юліанівна, 1924, с-ще Войнилів Калуського району, дружина керівника крайпроводу ОУН «Захід-Карпати» Ро-берта, Таня, ┼ 31.10.1946, біля с. Липа Долинського району, г. Яворина.

МЕЛЬНИКОВИЧ Зіновій Миколайович, 1928, с-ще Перегінське Рожнятівського району, стрілець боївки Перегінського райпроводу ОУН, Сагайдачний, Чумак, ┼ 25.03.1949, с-ще Перегінське.

МЕЛЬНИКОВИЧ Іван Олексійович, 1916, с. Лоп’янка Рожнятівського району, керівник боївки райпроводу ОУН, Чорнота, ┼ 06.06.1949, с. Спас Рожнятівського району.

МЕЛЬНИКОВИЧ Костянтин Миколайович, 1921, с-ще Перегінське Рожнятівського району, стрілець боївки Морозенка, ┼ 08.08.1947, невідомо.   

МЕЛЬНИКОВИЧ Леон Миколайович, 1920, с-ще Перегінське Рожнятівського району, керівник боївки СБ райпроводу ОУН, Морозенко, ┼ 08.08.1947, невідомо.

МЕЛЬНИКОВИЧ Микола Павлович, 1895, с-ще Перегінське Рожнятівського району, стрілець боївки Вітра,Дід, ┼ 10.11.1950, біля с. Ясень Рожнятівського району.

МЕЛЬНИКОВИЧ Микола Федорович, с. Лоп’янка Рожнятівського району, охоронець керівника Долинського надрайпроводу ОУН, Запорожець, ┼ 01.06.1950, с. Міжріччя Болехівської міськради.

МЕЛЬНИКОВИЧ Михайло Степанович, керівник Долинського райпроводу ОУН, Бродяга, ┼ 30.01.1947, с. Раків Долинського району.

МЕЛЬНИКОВИЧ Олена, 1924, с-ще Перегінське Рожнятівського району, дружина керівника боївки Морозенка, ┼ 10.11.1950, біля с. Ясень Рожнятівського району.

МЕЛЬНИКОВИЧ Петро Петрович, 1919, с. Гошів Долинського району, стрілець сотні Залізняка, боївки Вовка, Гудима, ┼ 20.01.1947, с. Гошів.

МЕЛЬНИКОВИЧ Федір Миколайович, 1923, с-ще Перегінське Рожнятівського району, керівник боївки Перегінського райпроводу ОУН, Гонта, ┼ 09.10.1948, с-ще Перегінське.

МЕЛЬНИЧЕНКО Іван Васильович, 1924, с, Підпечери Тисменицького району, стрілець боївки Станіславського райпроводу ОУН, ┼ 15.01.1948, с. Підпечери.  •

МЕЛЬНИЧЕНКО Михайло Миколайович, 1904, с. Підпечери Тисменицького району, розвідник ОУН, Омелян, ┼ 1946, с. Підпечери.

МЕЛЬНИЧУК Андрій Григорович, 1934, с. Шешори Косівського району, охоронець Косівського райпроводу ОУН, Цвіркун, ┼ 28.01.1953, с. Шешори.

МЕЛЬНИЧУК Андрій Данилович, 1921, с. Бережниця Калуського району, охоронець крайпроводу ОУН «Захід-Карпати», Тимко, ┼ 31.10.1946, біля с. Липа Долинського району, г. Яворина.

МЕЛЬНИЧУК Василь, 1915, с-ще Ланчин Надвірнянського району, стрілець боївки кущової ОУН, Гонта, ┼ червень 1945, с-ще Ланчин.

МЕЛЬНИЧУК Василь, 1922, с. Лючки Косівського району, чотовий сотні Нечая, Грім, ┼ 1948, с. Лючки.

МЕЛЬНИЧУК Василь Дмитрович, 1917, с. Крилос Галицького району, керівник боївки кущової ОУН, Остап, ┼ 24.06.1951, невідомо.

МЕЛЬНИЧУК Василь Степанович, 1923, с. Лючки Косівського району, стрілець боївки кущової ОУН, Тигр,┼ травень 1949, невідомо.

МЕЛЬНИЧУК Василь Юрійович, 1912, с. Шешори Косівського району, керівник.Яблунівського райпроводу ОУН, Гармаш, ┼ 08.09.1950, біля с. Шешори.

МЕЛЬНИЧУК Василь Юрійович, 1919, с. Стопчатів Косівського району, стрілець боївки Яблунів-ського райпроводу ОУН, Гуцул, ┼ 21.03.1946, біля с. Стопчатів.


МЕЛЬНИЧУК Володимир, 1923, с. Перерив Коломийського району, керівник Коломийського надрайпроводу ОУН, Олег, ┼ квітень 1945, с. Фатовець Коломийського району.

МЕЛЬНИЧУК Володимир Степанович, 1926, с. Бережниця Калуського району, стрілець боївки райпроводу ОУН, Влодко, Моргай,┼ 1947, Калуський район.

МЕЛЬНИЧУК Дмитро Васильович, 1923, с. Жукотин Коломийського району, стрілець боївки СКВ, Богуп, ┼ 26.06.1945, с. Михалків Коломийського району.

МЕЛЬНИЧУК Дмитро Васильович, 1928, с. Ганьківці Снятинського району, охоронець кущової ОУН, Славко, 28.04.1949, с. Рожневі Поля Снятинського району.

МЕЛЬНИЧУК Дмитро Михайлович, 1917, с. Коршів Коломийського району, керівник Коршів-ського райпроводу ОУН, Чорний, ┼ грудень 1946, с. Коршів.

МЕЛЬНИЧУК Іван Миколайович, 1926, с. Мислів Калуського району, керівник кущової ОУН, Запорожець, ┼ 14.06.1947, с. Яворівка Калуського району.

МЕЛЬНИЧУК Йосип Григорович, 1923, с. Комарів Галицького району, інформатор СБ, Хмара, ┼ 21.11.1948, с. Сапогів Галицького району.

МЕЛЬНИЧУК Микола, 1928, с. Мислів Калуського району, вояк УПА, Богун, ┼ 1945, Чорний Ліс.

МЕЛЬНИЧУК Микола Іванович, 1923, с. Олеша Тлумацького району, вояк УПА, Ланц, ┼ травень 1946, с. Гостів Тлумацького району.

МЕЛЬНИЧУК Михайло Васильович, 1927, с. Перерив Коломийського району, референт пропаганди райпроводу ОУН, Ярослав, ┼ 28.08.1948, м. Коломия.

МЕЛЬНИЧУК Михайло Пилипович, 1916, с. Іванівка Коломийського району, політвиховник сотні Спартана, Яр, ┼ 06.07.1947, с. Іванівка.

МЕЛЬНИЧУК Петро Іванович, 1924, с. Перерив Коломийського району, охоронець кущової ОУН, Довбуш, ┼ 05.11.1952, невідомо.

МЕЛЬНИЧУК Пилип Миколайович, 1902, с. Гостів Тлумацького району, вояк УПА,┼ 19.09.1944, с. Гостів.

МЕЛЬНИЧУК Степан Васильович, 1927, с. Комарів Галицького району, розвідник райпроводу ОУН, Жук, ┼ 12.03.1948, с. Комарів.

МЕНДИК Микола Євгенович, с. Старий Лисець Тисменицького району, стрілець боївки СБ Лисець-кого райпроводу ОУН, Ярема, ┼ 14.02.1947, с. Старий Лисець.

МЕНДЮК Микола Андрійович, 1927, с. Небилів Рожнятівського району, станичний ОУН, Грім, ┼ 22.02.1948, с. Сливки Рожнятівського району.   

МЕНТИНСЬКИЙ Михайло Петрович, 1911, Надвірнянський район, вояк УПА, Воробець, ┼ 1945, с. Саджавка Надвірнянського району.

МЕНЧАК Федір Степанович, 1921, с. Сенечів Долинського району, стрілець боївки Буревія, ┼ 1947, невідомо.

МЕРЛЕЙЧУК Яким Макарович, 1929, с. Ясень Рожнятівського району, стрілець боївки кущової ОУН, Опришок, ┼ 06.06.1950, тодішній Перегінськіїй район.

МЕТЛЮК Василь Дмитрович, 1925, с. Вістова Калуського району, стрілець боївки кущової ОУН, Марко, ┼ 22.07.1948, с. Вістова.

МИГАЩУК Василь, 1922, с. Великий Ходак Верховинського району, станичний ОУН с. Кривопілля, Ходак, ┼ 13.12.1950, с. Кривопілля Верховинського району.

МИГАЩУК Ганна, с. Великий Ходак Верховинського району, стрілець боївки кущової ОУН, Верховинська, ┼ 13.12.1950, с. Кривопілля Верховинського району.

МИГОВИЧ Василь Федорович, 1911, с. Ловаги Рожнятівського району, станичний ОУН, Певний, ┼ 1946, невідомо.

МИГОВИЧ Йосип Миколайович, 1926, Львівська область, керівник Новострілищанського райпроводу ОУН (Львівська область), Ігор, ┼ 20.12.1951, Рогатинський район.

МИГОВИЧ Микола Якович, 1927, с. Цвітова Калуського району, керівник кущової ОУН, Остап, Микола, ┼ 23.05.1954, с. Томашівці Калуського району.

МИГОВИЧ Федір Дмитрович, 1925, с. Небилів Рожнятівського району, референт кущової ОУН, Нечай, ┼ 05.08.1949, с. Бережниця Калуського району.

МИГОВИЧ Федір Юрійович, 1925, с. Небилів Рожнятівського району, стрілець боївки СБ Пере-гінського райпроводу ОУН, Горіх, ┼ 10.02.1951, с. Сливки Рожнятівського району.

МИКИТЕЙЧУК Василь Андрійович, 1923, с. Перехресне Верховинського району, стрілець боївки райпроводу ОУН, Козак,┼ 1947, с. Перехресне.

МИКИТЕЙЧУК Василь Григорович, 1901, с. Красноїлля Верховинського району, стрілець боївки райпроводу ОУН, Гамалія, ┼ 21.05.1948, с. Стебні Верховинського району.

МИКИТИН Богдан Микитович, 1930, с. Угорники Івано-Франківської міськради, заступник керівника Станіславського райпроводу ОУН, ┼ 29.03.1948, с. Угорники.

МИКИТИН Василь Іванович, 1927, с. Грабівка Калуського району, стрілець сотні Бойка, Колос, ┼ 06.01.1946, с. Грабівка.

МИКИТИН Іван Олексійович, 1921, с. Сілець Тисменицького району, стрілець боївки СКВ,┼ 1945, с. Сілець.

МИКИТИН Олекса Іванович, 1922, с. Темирівці Галицького району, стрілець сотні Чорноти, Комар, ┼ 1948, с. Вікторів Галицького району.

МИКИТИН Павло Іванович, 1924, с. Довгий Войнилів Калуського району, станичний ОУН, Хмара, ┼ 07.05.1948, с. Довгий Войнилів.

МИКИТИН Розалія Андріївна, 1926, с. Довгий Войнилів Калуського району, зв’язкова кущової ОУН, Степанія, ┼ 24.03.1947, с. Дубовиця Калуського району.

МИКИТИН Юрій, вояк УПА Тріска, ┼ 11.05.1945, с. Негівці Калуського району.

МИКИТИШИН Василь Йосипович, 1913, с-ще Ланчин Надвірнянського району, харчовий сотні Спартана, ┼ серпень 1948, тодішній Ланчинсь-кий район.

МИКИТИШИН Федір Іванович, 1927, с. Перерісль Надвірнянського району, охоронець райпроводу ОУН, Вихор, ┼ 12.03.1947, с. Перерісль.

МИКИТКА Ольга Іванівна, 1922, с. Журів Рогатинського району, зв’язкова СКВ, Бджілка, ┼ 1946, с. Журів.

МИКИТЧИН Король Петрович, 1923, с. Поточище Городенківського району, ройовий сотні Орлика, Мельник, ┼ 1945, с. Поточище.

МИКИТЮК Василь, 1922, с. Тростянка Коломийського району, стрілець боївки кущової ОУН, Чумак,┼ 15.09.1949, невідомо.

МИКИТЮК Василь, 1929, с. Тростянка Коломийського району, вояк УПА, Цвик, ┼ 16.10.1945, невідомо.

МИКИТЮК Василь Дмитрович, 1925, с-ще Печеніжин Коломийського району, ройовий сотні Спартана, керівник боївки кущової ОУН, Звіробій, ┼ 19.05.1948, с. Шепарівці Коломийського району.

МИКИТЮК Василь Іванович, 1926, с-ще Печеніжин Коломийського району, стрілець сотні Спартана, заступник керівника Коршівського райпроводу ОУН, Рись, ┼ 10.03.1952, с-ще Печеніжин.

МИКИТЮК Григорій Семенович, 1913, с. Комарів Галицького району, слідчий СБ Станіславського надрайпроводу ОУН, Мир, Вітер, 104.03.1949, с. Комарів.

МИКИТЮК Іван Петрович, 1925, с. Стецева Снятинського району, стрілець боївки кущової ОУН, Чумак, ┼  27.02.1948, с. Іване-Золоте Заліщиць-кого району Тернопільської області.

МИКИТЮК Іван Семенович, 1910, с. Комарів Галицького району, керівник кущової ОУН, Підкова, Вуйко, ┼ 04.03.1949, с. Комарів.

МИКИТЮК Микола Васильович, 1927, с. Великий Ключів Коломийського району, станичний ОУН, Байда, ┼ 05.10.1949, с. Великий Ключів.

МИКИТЮК Микола Васильович, 1929, Коломийський район, стрілець боївки СКВ,┼ 06.07.1946, невідомо.   

МИКИТЮК Микола Іванович, 1922, с. Комарів Галицького району, стрілець боївки Залізняка, Омельчук, ┼ 14.01.1945, с. Комарів.

МИКИТЮК Микола Іванович, 1924, с. Пилипи Коломийського району, керівник боївки СКВ, Остап, ┼ 09.04.1945, с. Пилипи.

МИКИТЮК Микола Михайлович, 1920, с. Мишин Коломийського району, керівник кущової ОУН, Січ, Шолом, ┼ 31.01.1946, с. Мишин.

МИКИТЮК Михайло, керівник Станіславського надрайпроводу ОУН, Борзенко, Субота, Максим, ┼ 16.09.1949, біля с-ща Солотвин Богородчанського району.

МИКИТЮК Михайло, 1913, с. Пилипи Коломийського району, керівник Коломийського райпроводу ОУН, Гайворон, ┼ 20.04.1945, невідомо.

МИКИТЮК Михайло, 1925, с. Пилипи Коломийського району, помічник станичного ОУН, Славко, ┼ 10.05.1945, с. Пилипи.

МИКИТЮК Олексій Семенович, 1924, с. Михальче Городенківського району, стрілець боївки Ромка, Бук, ┼ 16.09.1946, тодішній Чернелицький район.

МИКИТЮК Петро Васильович, 1920, с. Пилипи Коломийського району, станичний ОУН с. Дебеславці, Вихор, ┼ 30.06.1947, с. Дебеславці Коломийського району.

МИКИТЮК Петро Онуфрійович, 1924, с. Михальче Городенківського району, вояк УПА, ┼ 24.12.1944, с. Михальче.

МИКИТЮК Степан Олексійович, 1924, с-ще Делятин Надвірнянського району, стрілець боївки кущової ОУН, Береза, ┼ 11.01.1948, с-ще Делятин.

МИКИТЮК Федір Андрійович, 1924, с. Сопів Коломийського району, стрілець боївки кущової ОУН, Крук, ┼ 07.04.1951, с. Смодна Косівського району.

МИКИЦЕЙ Василь Степанович, 1912, с. Горохолина Богородчанського району, господарчий референт окружного проводу ОУН, Бук,┼ 21.08.1951 (розстріляний).

МИКИЦЕЙ Іван, 1912, с. Горохолина Богородчанського району, вояк УПА, Довбуиі,┼ 25.01.1946, с. Горохолина.

МИКИЦЕЙ Матвій Семенович, 1921, с. Грабовець Богородчанського району, станичний ОУН, Шроменко, ┼ 03.06.1947, с. Горохолина Богородчанського району.

МИКЛАЩУК Юрій Іванович, 1920, с-ще Верховина, референт пропаганди Жаб’ївського райпроводу ОУН, Верховинець, ┼ січень 1950, невідомо.

МИКОЛАЙЧУК Кирило Васильович, 1930, с. Ганьківці Снятинського району, стрілець боївки кущової ОУН, Іскра, ┼ 24.02.1950, с. Ганьківці.

МИКОЛАЙЧУК Микола Васильович, с. Гань-кіщі Снятинського району, керівник Чернелицько-го райпроводу ОУН, Ромко, ┼ 03.06.1947, біля с. Михальче Городенківського району.

МИКУЛИН Іван Ілліч, 1915, с. Старий Мізунь Долинського району, охоронець райпроводу ОУН, Мурашка, ┼ літо 1946, г. Лиса.

МИКУЛИН Марія Ільківна, 1922, с. Пшеничники ДОЛИНСЬКОГО РАЙОНУ, ЗВ’ЯЗКОВА РАЙПРОВОДУ ОУН, ┼ літо 1946, г. Лиса.

МИКУЛЬСЬКИЙ Михайло, 1919, м. Калуш, референт пропаганди крайпроводу ОУН «Захід-Карпати», ┼ 1945, с. Завій Калуського району.

МИКУЛЯК Василь Іванович, 1922, с-ще Солотвин Богородчанського району, стрілець боївки СКВ, Чорногора, ┼ 17.03.1946, с-ще Солотвин.

МИКУЛЯК Марія Василівна, 1926, с. Будилів Снятинського району, станична ОУН, Слава, ┼ 19.01.1946, уроч. Березовачка (Снятинський район).

МИНЧЕНКО Василь Савелійович, 1921, Вінницька область, охоронець кущової ОУН, Калина, ┼ 29.07.1952, невідомо.

МИРКА Григорій Дмитрович, 1912, с. Липівка Рогатинського району, станичний ОУН, Король, ┼ 1945, с. Липівка.

МИРКА Іван Дмитрович, 1909, с. Підбір’я Рогатинського району, стрілець сотні Скоби, Левко, ┼ 1949, с. Любиш Рогатинського району.

МИРКА Олексій Іванович, 1922, с. Мельна Рогатинського району, охоронець кущової ОУН, Олесь, Цех, ┼ весна 1949, біля с. Фрага Рогатинського району.

МИРОНЮК Василь Григорович, 1921, с. Княждвір Коломийського району, керівник кущової ОУН, Гроза, ┼ 15.04.1948, с. Тучапи Снятинського району.

МИРОНЮК Василь Юрійович, 1926, с. Мишин Коломийського району, зв’язковий станичної ОУН, ┼ 24.01.1948, с. Мишин.

МИРОНЮК Іван, 1915, с. Тюдів Косівського району, вояк УПА, ┼ 1944, с-ще Верховина.

МИРОНЮК Іван Дмитрович, 1918, с. Тюдів Косівського району, референт пропаганди Кутського райпроводу ОУН, Чайка, ┼ 24.09.1947, невідомо.

МИРОНЮК Іван Миколайович, 1927, с. Мишин Коломийського району, вояк УПА, Козачок, ┼ 10.10.1946, с. Мишин.

МИРОНЮК Микола Іванович, 1900, с-ще Верховина, командир запасної сотні УПА, Олень, Скакун, ┼ 08.12.1947, с-ще Верховина.

МИРОНЮК Михайло Олексійович, 1912, с. Мишин Коломийського району, станичний ОУН, Максим,┼ 06.12.1946, с. Мишин.

МИРОНЮК Олексій Іванович, 1910, с. Мишин Коломийського району, станичний ОУН, Ґотур, ┼ 15.04.1945, невідомо.   

МИСЮГА Федір Петрович, 1923, с. Діброва Тлумацького району, стрілець боївки кущової ОУН, Чайка, ┼ 26.11.1947, с. Золота Липа Тлумацького району.

МИСЮРА Микола Олексійович, с. Верхня Калуського району, фінансовий референт райпроводу ОУН, Зорян, ┼ травень 1948, невідомо.

МИХАВЧУК Іван Іванович, 1922, с. Вербовець Косівського району, стрілець боївки СКВ, Буркут, ┼ 1945, невідомо.

МИХАЙЛИНА Кирило Григорович, 1902, с. Передівання Городенківського району, станичний ОУН, Старий, ┼ 13.11.1946, с. Передівання.

МИХАЙЛИНА Михайло Кирилович, 1923, с. Передівання Городенківського району, керівник кущової ОУН, Вітер, ┼ 03.06.1947, біля с. Михальче Городенківського району.

МИХАЙЛИШИН Євстахій Михайлович, 1922, с. Дем’янів Галицького району, стрілець боївки кущової ОУН, Крук, Різак, ┼ 1946, с. Сарники Рогатинського району.

МИХАЙЛИШИН Іван Іванович, с. Суходіл Рожнятівського району, господарчий кущової ОУН, Малшнок, ┼ 11.08.1947, с. Суходіл.

МИХАЙЛИШИН Михайло Іванович, техрефе-рент Отинійського райпроводу ОУН, Борис, ┼ жовтень 1947, невідомо.

МИХАЙЛИШИН Степан Олексійович, 1925, с. Новошини Жидачівського району Львівської області, стрілець сотні Коса, боївки СБ райпроводу ОУН, Лемко, ┼ 13.06.1946 (розстріляний).

МИХАЙЛІВ Дмитро Васильович, Богородчанський район, стрілець боївки райпроводу ОУН, Наливайко, ┼ 1945, невідомо.

МИХАЙЛІВ Катерина Михайлівна, 1924, с. Підлужжя Тисменицького району, зв’язкова кущової ОУН, ┼ 1948, невідомо.

Гербеев, Радько (Радченко, Рядченко), Калайда (Калайденко), Найденко, Живанов, Скоренцов, Даценко (Николаевская, Кировоградская, Одесская обл.),  Легкий, Лисий, Геба, Мартиняк, Галата, Дума (Івано-Франківська обл.), Овчинников (Курская обл.), Никольский (Гомельская обл., Киргизия),  Решетников (Оренбургская обл.), Минаев (Курганская обл.) T004006
Спасибо сказали: olyvd, kuks70, DmitroR-2, litar Л, Алёна5

Поделиться

59

Re: Загинули в боротьбі з комуністичним режимом

МИХАЙЛЮК Василь Федорович, 1916, с. Бабче Богородчанського району, господарчий референт райпроводу ОУН, Орлик, ┼ 07.09.1948, с. Бабче.

МИХАЙЛЮК Володимир Григорович, 1929, с. Томашівці Калуського району, охоронець кущової ОУН, ┼ 21.11.1948, с. Томашівці.

МИХАИЛЮК Дмитро Федорович, 1909, с. Старий Угринів Калуського району, член обласного проводу ОУН, Хмель, Дідо, ┼ 1948, с. Спас Рожнятівського району.

МИХАЙЛЮК Іван Миколайович, 1925, с. Яворів Косівського району, охоронець кущової ОУН, Скорий, ┼ 29.05.1952, невідомо.

МИХАЙЛЮК Іван Миколайович, 1925, с. Яворів Косівського району, стрілець боївки кущової ОУН, Козачок, ┼ 01.02.1950, с. Шепіт Косівського району.

МИХАЙЛЮК Марія Лук’янівна, 1932, с. Брустурів Косівського району, розвідниця боївки СБ
Яблунівського райпроводу ОУН, ┼ 25.06.1949, с. Космач Косівського району.

МИХАЙЛЮК Михайло Миколайович, 1921, с. Яворів Косівського району, стрілець боївки райпроводу ОУН, Камінь, ┼ 22.02.1947, с. Соколівка Косівського району.

МИХАЙЛЮК Петро, 1926, Тлумацький район, член ОУН, Богдан, ┼ 03.04.1951, невідомо.

МИХАЙЛЮК Семен Васильович, 1921, с. Балинці Снятинського району, керівник кущової ОУН, Орел, ┼ 04.06.1949, невідомо.

МИХАИЛЮК Юрій Дмитрович, 1925, с. Стебні Верховинського району, керівник кущової ОУН, Погром, ┼ 09.06.1948, с. Стебні.

МИХАЛЬЧУК Ганна Дмитрівна, 1927, с-ще Солотвин Богородчанського району, зв’язкова СКВ, ┼ 14.02.1946, біля с. Богрівка Богородчанського району.

МИХАЛЮСЬ Михайло Степанович, 1927, с. Загір’я Рогатинського району, стрілець сотні «Рубачі», Діброва, ┼ 23.05.1945, с. Яблунів Галицького району.

МИХАСЬКІВ Євстахій Андрійович, 1915, с. Підгороддя Рогатинського району, охоронець кущової ОУН, Кривоніс, ┼ 07.04.1948, біля с. Лукови-ще Рогатинського району.

МИХАСЮК Микола Іванович, 1921, с. Саджавка Надвірнянського району, ройовий сотні Спартана, Іскра, ┼ 08.04.1947, с. Саджавка.

МИХЛЮК Михайло Іванович, 1908, с. Смодна Косівського району, керівник кущової ОУН, Грім, ┼ 21.04.1948, с. Бабин Косівського району.

МИХНО Микола Васильович, 1912, с. Лоп’янка Рожнятівського району, станичний ОУН, Кавка, ┼ 28.12.1949, невідомо.

МИХНО Михайло Петрович, 1930, с. Лоп’янка Рожнятівського району, охоронець кущової ОУН, Липа, ┼ 14.05.1950, с. Грабів Рожнятівського району.

МИХНО Степан Миколайович, 1913, с. Лоп’янка Рожнятівського району, стрілець боївки райпроводу ОУН, ┼ літо 1949, невідомо.

МИХНО Тимофій Степанович, 1918, с. Лоп’янка Рожнятівського району, станичний ОУН, Береза, ┼ 14.03.1949, с. Лоп’янка

МИХНЮК Олена ТимофГївна, 1926, с. Рожнів Косівського району, друкарка Коломийського окружного проводу ОУН, Зена, ┼ 11.07.1950, с. Вербовець Косівського району.

МИЦАК Марія Миколаївна, 1924, м. Болехів, член ОУН, ┼ 1947, біля м. Івано-Франківськ, річка Бистриця Надвірнянська.

МИЦАК Микола Дмитрович, 1921, с. Новиця Калуського району, керівник Перегінського райпроводу ОУН, Колос, Степан, ┼ 04.03.1948, с-ще Перегінське Рожнятівського району.   

МИЦАК Петро Григорович, 1927, с. Бережниця Калуського району, станичний ОУН, ┼ 1948, невідомо.

МИЦАК Федір Миколайович, 1927, с. Бережниця Калуського району, станичний ОУН, Сокіл, ┼ 07.10.1948, с. Бережниця.

МИЦКАН Михайло Антонович, 1920, с. Смодна Косівського району, стрілець сотні Криги, керівник кущової ОУН, Черемшина, ┼ 18.10.1946 (розстріляний).

МИЦКАНЮК Василь Федорович, 1923, с. Вербовець Косівського району, стрілець боївки кущової ОУН, Сміливий, ┼ 05.07.1946, с. Вербовець.

МИЦКАНЮК Дмитро Васильович, 1893, с. Яворів Косівського району, заступник станичного ОУН, Гамалія, 12.08.1950, с. Яворів.

МИЦКАНЮК Дмитро Дмитрович, 1931, с. Великий Рожин Косівського району, охоронець керівника райпроводу ОУН Твердого, Дон, ┼ 20.06.1950, невідомо.

МИЦКАНЮК Іван Андрійович, 1914, с. Яворів Косівського району, командир запасної сотні УПА, Кукул, ┼ 03.05.1948, с. Яворів.

МИЦКАНЮК Марія Павлівна, 1920, Яворів Косівського району, дружина Кукула, ┼ 03.05.1948, с. Яворів.

МИЦЬКО Іван Юрійович, 1920, с. Ямниця Тисменицького району, стрілець боївки райпророду ОУН, Швейк, 10.01.1945, с. Колодіївка Тисменицького району.

МИЦЬКО Микола Юрійович, 1921, с. Ямниця Тисменицького району, стрілець боївки райпроводу ОУН, Микула, ┼ 10.01.1945, с. Колодіївка Тисменицького району.

МІЗЕРНИИ Василь, 1910, с. Вербів Бережанського району Тернопільської області, курінний УПА, командир ВО УПА «Сян», Рен, ┼ 24.08.1949, с. Либохора Сколівського району Львівської області.

МІЛІНЕВИЧ Йосип Михайлович, 1915, с. Старий Мізунь Долинського району, стрілець сотні «Журавлі», ┼ 1949, уроч. Поляна.

МІЛЯНОВИЧ Іван Миколайович, 1926, с. Помонята Рогатинського району, стрілець сотні «Чорноморці», Деркач, Соловей, ┼ 23.12.1950, с. Княгиничі Рогатинського району.

МІЧКОВСЬКИЙ Михайло Михайлович, 1923, с. Селище (тепер — у складі с. Блюдники Галицького району), охоронець райпроводу ОУН, Кармелюк, ┼ 09.01.1949, с. Острів Галицького району.

МІЩУК Юрій, с. Глибівка Богородчанського району, станичний ОУН, Гук, ┼ 17.01.1946, невідомо.

МОВЧАН Євстахій Васильович, 1920, с. Васючин Рогатинського району, чотовий сотні Коса, ┼ 01.02.1948, біля с. Васючин.

МОВЧАН Євстахій Іванович, 1922, с. Явче Рогатинського району, станичний ОУН, стрілець сотні Скоби, Сова, ┼ 04.03.1945, с. Явче.

МОГИТИЧ Іван Миколайович, 1923, с. Княжолука Долинського району, господарчий кущової ОУН, Гайворон, Журавель, ┼ 21.09.1948, с. Княжолука.

МОГОРУК Василина Василівна, 1926, с. Кривопілля Верховинського району, харчова кущової ОУН, ┼ 13.12.1950, с. Кривопілля.

МОГОРУК Василь Петрович, 1910, с. Бистрець Верховинського району, господарчий кущової ОУН,Листовий, Проходок, ┼ 21.03.1951, с. Бистрець.

МОГОРУК Марія Василівна, 1924, с. Бережниця Верховинського району, розвідниця райпроводу ОУН, Ялинка, ┼ 13.09.1948, с. Бережниця.

МОГОРУК Михайло Іванович, 1917, с. Бистрець Верховинського району, керівник кущової ОУН, Сагайдачний, ┼ 13.12.1950, с. Кривопілля Верховинського району.

МОГОРУК Параска, 1906, с. Бистрець Верховинського району, член ОУН, ┼ 15.03.1948, невідомо.

МОЗДІР Марія Петрівна, 1925, с. Жуків Тлумацького району, зв’язкова райпроводу ОУН, Калина, ┼ 23.10.1948, с-ще Богородчани.

МОЗОЛЮК Василь Федорович, 1923, с. Шешори Косівського району, командир запасної сотні УПА, стрілець боївки райпроводу ОУН, Верховинець, ┼ 27.02.1947, с. Соколівка Косівського району.

МОКАН Роман Михайлович, с. Джурів Снятинського району, охоронець кущової ОУН, Юрко, ┼ 19.05.1951, с. Тучапи Снятинського району.

МОКЛЮК Іван Михайлович, 1922, с. Яворівка Калуського району, сотенний УПА, Тур, ┼ 28.11.1947, с. Яворівка.

МОКЛЯК Дмитро Петрович, 1929, с. Колодїівка Тисменицького району, член ОУН, ┼ 20.03.1949, с. Колодіївка.

МОКРІЙ Роман Юрійович, 1917, с. Тулуків Снятинського району, керівник Станіславського обласного проводу ОУН, Байда, ┼ 04.05.1944, с. Перевозець Калуського району.

МОЛДАВЧИК Василь Васильович, тодішній Яремчанський район, член ОУН, ┼ 05.11.1951, с. Воронеже Яремчанської міськради.

МОЛОДИЛО Василь Петрович, 1907, с. Стопчатів Косівського району, станичний ОУН, Дунай, ┼ 07.10.1948, с. Уторопи Косівського району.

МОНАСТИРЕЦЬКИЙ Василь Дмитрович, 1926, с. Манява Богородчанського району, охоронець кущової ОУН, Степ, ┼ 18.07.1952 (розстріляний).

МОНАСТИРЕЦЬКИЙ Степан Іванович, 1922, с. Манява Богородчанського району, референт пропаганди райпроводу ОУН, Орел, ┼ 11.04.1952, біля с. Маркова Богородчанського району.

МОНАСТИРСЬКИЙ Омелян Йосипович, 1921, с. Киданів Бучацького району Тернопільської області, сотенний УПА, Олег, Яр, ┼ травень 1945, біля с. Стрипа Ужгородського району Закарпатської області.

МОНЧАКІВСЬКИЙ Роман, 1918, командир сотні УПА «Заграва», Ромко, 16.06.1945, біля с. Верхня Калуського району.

МОНЮК Дмитро Олексійович, 1913, м. Тисмениця, керівник боївки СБ райпроводу ОУН, Крук, ┼ 16.09.1946, невідомо.

МОНЮК Микола Олексійович, м. Тисмениця, стрілець боївки СБ райпроводу ОУН, Боровик, ┼ 08.01.1947, м. Тисмениця.

МОРИС Іван Пилипович, 1926, с. Середній Угринів Калуського району, охоронець керівника Калуського окружного проводу ОУН, Дуб, ┼ 18.11.1950, с. Бережниця Калуського району.

МОРИС Михайло Павлович, с. Середній Угринів Калуського району, охоронець кущової ОУН, ┼ 10.02.1950, с. Камінь Рожнятівського району.

МОРОЗ Василь Олексійович, 1921, с. Глибівка Богородчанського району, військреферент станичної ОУН, Швидкий, ┼ 1945, с. Глибівка.

МОРОЗ Іван Васильович, 1927, с. Корнів Городенківського району, вояк УПА, ┼ 1945, Чорний Ліс.

МОРОЗ Іван Костянтинович, 1920, м. Калуш, керівник Калуського міського проводу ОУН, Королето, Картач, ┼ 03.12.1947, м. Калуш.

МОРОЗ Іван Миколайович, 1913, с. Ісаків Тлумацького району, вояк УПА, Скала, ┼ 1945, с. Чортовець Городенківського району.

МОРОЗ Іван Якимович, 1923, с. Чорнолізці Тис-меницького району, вояк УПА, Богун,┼ 1946, невідомо.

МОРОЗ Матвій Юрійович, 1919, с. Суходіл Рожнятівського району, господарчий кущової ОУН, Листок, ┼ 19.08.1948, с. Ясеновець Рожнятівського району.

МОРОЗ Микола Юрійович, 1930, с. Суходіл Рожнятівського району, стрілець боївки кущової ОУН, Підгірний, ┼ 11.10.1949, с. Суходіл.

МОРОЗ Петро Юрійович, 1927, с. Суходіл Рожнятівського району, стрілець боївки кущової ОУН, Дунай, ┼ 05.10.1949, с. Суходіл.

МОРОЗ Степан Іванович, 1909, с. Підкамінь Рогатинського району, стрілець сотні Скоби, ┼ травень 1945, с. Підкамінь.

МОРОЗЕВИЧ Сидір Михайлович, 1913, с. Чернятин Городенківського району, керівник Городенківського райпроводу ОУН, Бурун, ┼ 1 §.04.1949, біля с. Вербівці Городенківського району.

МОРОЗЕВИЧ Юліан Михайлович, 1916, с. Чернятин Городенківського району, керівник Городенківського райпроводу ОУН, Ратай,┼ 04.05.1945, с. Чернятин.

Гербеев, Радько (Радченко, Рядченко), Калайда (Калайденко), Найденко, Живанов, Скоренцов, Даценко (Николаевская, Кировоградская, Одесская обл.),  Легкий, Лисий, Геба, Мартиняк, Галата, Дума (Івано-Франківська обл.), Овчинников (Курская обл.), Никольский (Гомельская обл., Киргизия),  Решетников (Оренбургская обл.), Минаев (Курганская обл.) T004006
Спасибо сказали: olyvd, kuks70, DmitroR-2, litar Л, Алёна5

Поделиться

60

Re: Загинули в боротьбі з комуністичним режимом

МОРОЩУК Олексій Дмитрович, 1934, с. Голови Верховинського району, стрілець боївки кущової ОУН, Доброволець, ┼ 27.08.1950, с. Голови.

МОСЕЙЧУК Василь Миколайович, 1912, с. Ганьківці Снятинського району, охоронець кущової ОУН, ┼ 13.03.1949, с. Ганьківці.

МОСКАЛИК Тимофій Васильович, 1905, с. Поточище Городенківського району, господарчий кущової ОУН, Хміль, ┼ лютий 1948, с. Поточище.

МОСКАЛЬЛеон, 1911,е. Терновиця Тисмсниць-кого району, стрілець боївки кущової ОУН, Комар, ┼ 20.09.1947, невідомо.

МОСКАЛЮК Дмитро, 1928, с. Іванівка Коломийського району, стрілець боївки кущової ОУН, Явір, ┼ 1948, невідомо.

МОСКАЛЮК Іван Григорович, 1914, с. Іванівка Коломийського району, станичний ОУН, Гуцул, ┼ 29.06.1950, с. Іванівка.

МОСКАЛЮК Йосип Іванович, 1906, с. Гостів Тлумацького району, вояк УПА, ┼ 1944, с. Гостів.

МОСКАЛЮК Микола Григорович, 1926, с. Іванівка Коломийського району, керівник кущової ОУН, Іскра,┼ 14.09.1949, с. Саджавка Надвірнянського району.

МОСКАЛЮК Михайло Юрійович, 1921, с. Іванівка Коломийського району, командир сотні УПА ім. Колодзінського, керівник надрайпроводу ОУН, Спартан, ┼ 03.02.1950, с. Іванівка.

МОСТОВИЙ Василь Михайлович, 1929, с. Іванівка Коломийського району, керівник кущової ОУН, Незнаний, ┼ 21.01.1949, с. Іванівка.

МОСТОВИЙ Григорій Васильович, 1922, с. Іванівка Коломийського району, охоронець Коршівсь-кого райпроводу ОУН, Вихор, Вітер, ┼ 06.07.1947, с. Іванівка.

МОСТОВИЙ Михайло Васильович, 1917, с. Іванівка Коломийського району, стрілець сотні Спартана, Левко, ┼ 09.01.1948, с. Іванівка.

МОСЬКОВІТА Євген Михайлович, 1928, с. Вільхова Рогатинського району, член ОУН, ┼ 28.08.1944, біля с. Вільхова.

МОСЮК Петро Якович, 1922, с-ще Печеніжин Коломийського району, стрілець боївки Звука, Сатана, ┼ 20.06.1945, с. Княждвір Коломийського району.

МОТИЛЬ Андрій Михайлович, 1920, с. Чагрів Рогатинського району, стрілець боївки СКВ, Калина, ┼ 1944, біля с. Вільхова Рогатинського району.

МОТИЛЬ Михайло, с. Дубровиця Яворівського району Львівської області, стрілець сотні Білого, Байда, ┼ 01.05.1948, біля с. Микипшнці Косівського району.   

МОТРИЧ Василь Михайлович, 1926, с. Спас Коломийського району, стрілець сотні Грома, Ліс, ┼ 28.10.1946, с. Спас.

МОТРУК Василь Іванович, 1913, с-ще Печеніжин Коломийського району, кулеметник сотні Спартана, Голуб, ┼ 1946, біля с-ща Печеніжин.

МОТРУК Дмитро Юрійович, 1925, с. Химчин Косівського району, стрілець боївки кущової ОУН, Незнаний, ┼ 17.08.1950, с. Химчин.

МОТРУК Іван Юрійович, 1924, с. Химчин Косівського району, вояк УПА, Кріс, ┼ жовтень 1944, с. Космач Косівського району.

МОТРУК Микола Васильович, 1923, с. Химчин Косівського району, стрілець сотні Спартана, Майла, ┼ лютий 1947, с. Химчин.

МОТРУК Микола Павлович, 1918, с-ще Печеніжин Коломийського району, стрілець сотні Спартана, Ляндвірт, ┼ 1945, біля с-ща Печеніжин.

МОТРУК Олексій, с. Саджавка Надвірнянського району, стрілець сотні Спартана, Лісовий, ┼ 20.05.1946, невідомо.

МОТРУК Онуфрій Павлович, 1925, с-ще Печеніжин Коломийського району, стрілець соїні Спартана, Остап, ┼ 1945, біля с-ща Печеніжин.

МОТРУК Федір Васильович, 1910, с. Шепарівці Коломийського району, господарчий референт райпроводу ОУН, Підкова, ┼ 04.01.1946, с. Мала Кам’янка Коломийського району.

МОТРУК Юрій Ілліч, 1926, с. Химчин Косівського району, член ОУН, Моторний, Гайовий, ┼ 17.08.1950, с. Химчин.

МОХНАТЧУК Танасій Іванович, 1916, с. Космач Косівського району, керівник кущової ОУН, Прудкий, Наливайко, ┼ 15.10.1953, с. Космач.

МОХОРУК Михайло Дмитрович, 1924, с. Топорівці Городенківського району, стрілець боївки СКВ, Козак, ┼ 24.04.1946, с. Топорівці.

МОЦЮК Іван Миколайович, 1932, с. Милування Тисменицького району, охоронець Тлумацького райпроводу ОУН, Левко, ┼ 24.03.1951, с. Нижнів Тлумацького району.

МОЧАРНИЙ Василь Михайлович, 1922, с. Лісна Тарновиця Надвірнянського району, станичний ОУН, Сопілка, ┼ 05.07.1947, невідомо.

МОЧАРСЬКИЙ Іван Іванович, 1921, с. Студійка Калуського району, станичний ОУН, Хитро-лис, ┼ 06.02.1946, с. Студійка.

МОЧЕРНЮК Василь Григорович, 1921, с. Іванівка Коломийського району, ройовий сотні Спартана, Кобза, Пімста, ┼ 20.11.1947, м. Коломия.

МОЧЕРНЮК Василь Юрійович, 1923, с. Ковалівка Коломийського району, стрілець боївки Карпа, Тигр, ┼ 10.01.1946, с. Мишин Коломийського району. 

МОЧЕРНЮК Іван Якович, 1922, с. Іванівка Коломийського району, ройовий сотні Спартана, Пісня, ┼ 06.07.1947, с. Іванівка.

МОЧЕРНЮК Михайло Іванович, 1922, с. Іванівна Коломийського району, ройовий сотні Спартана, Білий, ┼ 22.11.1947, с. Іванівка.

МОЧЕРНЮК Петро Іванович, 1910, с. Іванівка Коломийського району, заступник станичного ОУН, Вітер, ┼ 26.08.1950, с. Іванівка.

МОЧЕРНЮК Юрій Данилович, с. Іванівка Коломийського району, стрілець сотні Спартана, ┼ 1950, невідомо.

МОЧЕРНЯК Іван Васильович, 1922, с. Дора (тепер — у складі м. Яремче), вояк УПА, Грізний, ┼ 07.01.1945, с. Верхній Майдан Надвірнянського району.

МОЧОГОН Василь Михайлович, 1923, с. Велика Тур’я Долинського району, стрілець боївки кущової ОУН, Гайдамака, ┼ серпень 1947, с. Болохів Калуського району.

МОШУРА Максим Трифонович, 1929, с. Темирівці Галицького району, вояк УПА,┼ 1946, невідомо.

МУДРИК Дмитро Миколайович, 1927, с. Верхня Калуського району, стрілець куреня Гамали, Тріска, ┼ 1944, с. Камінь Рожнятівського району.

МУДРИК Іван Миколайович, 1921, с. Степанівна Калуського району, пропагандист кущової ОУН, Муромець, ┼ 01.06.1947, с. Степанівка.

МУДРИЦЬКИЙ Роман Михайлович, 1924, м. Болехів, чотовий сотні Летуча, Вітрогон, ┼ весна 1947, с. Витвиця Долинського району.

МУДРИЦЬКИЙ Юрій Михайлович, 1921, м. Болехів, керівник кущової ОУН, Яструб, ┼ 30.04.1947, біля м. Болехів, прие. Довжка.

МУЗИКА Василь Іванович, 1916, с. Коростовичі Галицького району, вояк УПА, ┼ 1945, с. Коростовичі.

МУЗИКА Іван Федорович, 1917, с. Церковна Долинського району, член СКВ, ┼ вересень 1946, біля с. Церковна.

МУЗИЧИН Василь Петрович, 1922, с. Рівня Рожнятівського району, стрілець сотні Довбуша, Моряк, ┼ 29.08.1948, с. Рівня.

МУЗИЧКА Володимир Іванович, 1921, с. Пуків Рогатинського району, стрілець боївки райпроводу ОУН, Влодко, Скіб, ┼ 20.01.1949, с. Пуків.   

МУЛИК Михайло Петрович, 1925, с. Кунисівці Городенківського району, вояк УПА, Гора, Береза, ┼ 14.01.1946, с. Кунисівці.

МУЛИК Петро, 1922, стрілець боївки кущової ОУН, Шабля, ┼ 01.10.1947, с. Братишів Тлумацького району.

МУЛИК Петро Михайлович, 1900, с. Бишів Галицького району, член ОУН, ┼ 1945, невідомо.

МУРАВСЬКА Євдокія Антонівна, 1917, с. Негівці Калуського району, зв’язкова СКВ, ┼ 1945, с. Негівці.

МУРАФА Іван Олексійович, 1925, с. Бовшів Галицького району, член ОУН, Смирний, ┼ 14.06.1946, біля с-ща Бічьшівці Галицького району.

МУРИН Василь Григорович, 1922, с. Заланів Рогатинського району, станичний ОУН, охоронець кущової ОУН, Черешня, ┼ 31.08.1951, с. Яглуш Рогатинського району.

МУРИН Катерина Семенівна, 1891, с. Заланів Рогатинського району, член ОУН, ┼ 05.06.1945, с. Заланів.

МУРИН Микола Григорович, 1925, с. Заланів Рогатинського району, стрілець сотні «Орли», охоронець райпроводу ОУН, Ірко, ┼ вересень 1949, невідомо.

МУРИНЮК Василь Авраамович, 1927, с. Крас-ноставці Снятинського району, вояк УПА, Соловей, ┼ 1945, с. Красноставці.

МУХОВСЬКИЙ Теодор Іванович, 1921, сі Явче Рогатинського району, стрілець сотні Скоби, Іскра, ┼ червень 1947, с. Явче.

МУЦАК Ярослав Дмитрович, 1912, с. Старий Мартинів Галицького району, охоронець Більшівцівського райпроводу ОУН, Степан, Гайда, Малий, Гайовий, ┼ 28.05.1951, біля с. Березівка Рогатинського району.

МУШИНЕЦЬ Федір Ілліч, 1923, с. Кропивник Долинського району, стрілець боївки СКВ, ┼ 1946. с. Кальна Долинського району.

МУШКА Петро Дмитрович, с. Погорілець Рожнятівського району, станичний ОУН, ┼ 1948, невідомо.

МУШКЕВИЧ Володимир Свстахійович, 1908, с-ще Солотвин Богородчанського району, охоронець Різуна, Максим, ┼ 1946, с. Бабче Богородчанського району.

Гербеев, Радько (Радченко, Рядченко), Калайда (Калайденко), Найденко, Живанов, Скоренцов, Даценко (Николаевская, Кировоградская, Одесская обл.),  Легкий, Лисий, Геба, Мартиняк, Галата, Дума (Івано-Франківська обл.), Овчинников (Курская обл.), Никольский (Гомельская обл., Киргизия),  Решетников (Оренбургская обл.), Минаев (Курганская обл.) T004006
Спасибо сказали: DmitroR-2, Алёна, litar Л, kuks704

Поделиться

61

Re: Загинули в боротьбі з комуністичним режимом

Н

НАГІРНИЙ Костянтин Григорович, 1922, с. Яблунів Галицького району, охоронець кущової ОУН, Славко, Важний, ┼ 20.01.1953, невідомо.

НАГІРНЯК Василь Михайлович, 1916, с. Красна Надвірнянського району, стрілець боївки райпроводу ОУН, Чумак, ┼ 27.03.1947, с. Перерісль Надвірнянського району.   

НАПРНЯК Василь Михайлович, 1932, с. Джурів Снятинського району, стрілець боївки кущової ОУН, Богдан, 19.05.1951, с. Тучапи Снятинського району.

НАГІРНЯК Ганна Василівна, 1925, с. Торговиця Городенківського району, станична ОУН, Оксана, ┼ 17.01.1946, с. Торговиця.

НАГІРНЯК Дмитро Миколайович, 1924, с. Красна Надвірнянського району, стрілець куреня Довбуша, ┼ 10.09.1948, с. Красна.

НАГІРНЯК Йосип Васильович, 1921, с. Красна Надвірнянського району, стрілець боївки СБ Лан-чинського райпроводу ОУН, Юрась, ┼ 22.01.1947, с. Красна.

НАГІРНЯК Йосип Дмитрович, 1923, с. Красна Надвірнянського району, пропагандист райпроводу ОУН, Ґопта, ┼ 17.10.1946, с. Красна.

НАГІРНЯК Марія Миколаївна, 1930, с. Мишин Коломийського району, зв’язкова Коломийського надрайпроводу ОУН, Чорнява, ┼ 24.01.1948, с. Мишин.

НАГІРНЯК Михайло Васильович, 1923, с. Красна Надвірнянського району, керівник боївки кущової ОУН, Ярема, ┼ 03.12.1947, с. Красна.

НАГНИБІДА Михайло Карпович, 1921, с-ще Єзупіль Тисменицького району, референт СБ Станіславського окружного проводу ОУН, Артем, ┼ 08.12.1944, с. Сілець Тисменицького району.

НАГНИБІДА Роман Васильович, 1922, с-ще Єзупіль Тисменицького району, охоронець Тлумацького надрайпроводу ОУН, Остап, ┼ 10.04.1950, с. Ганнусівка Тисменицького району.

НАГОРНЯК Микола Іванович, 1916, с. Долішнє Залуччя Снятинського району, станичний ОУН, Твердий, Гамалія, ┼ лютий 1946, с. Горішнє Залуччя Снятинського району.

НАГОРНЯК Степан Євстахійович, 1918, с. Бабухів Рогатинського району, вояк УПА, ┼ 24.08.1944, с. Бабухів.

НАДВІРНЯНСЬКИЙ Василь, 1921, с. Завій Калуського району, стрілець боївки кущової ОУН, Дуб, ┼ 28.12.1948, с. Завій.

НАДІЇВСЬКИЙ Микола Іванович, 1924, с. Княжолука Долинського району, стрілець боївки кущової ОУН, Ромко, ┼ 19.09.1949, с. Витвиця Долинського району.

НАДРАГА Гаврило Тимофійович, с. Ясень Рожнятівського району, стрілець сотні Донського, Соловей, ┼ 1949, невідомо.

НАДРАГА Михайло Юрійович, с. Саджава Богородчанського району, керівник Богородчанського райпроводу ОУН, Хміль, ┼ 12.12.1946, невідомо.

НАДРАГА Федір Васильович, с. Ясень Рожнятівського району, стрілець боївки кущової ОУН, ┼ 1947, невідомо.

НАДРІЧНИЙ Іван Іванович, 1925, с. Заланів Рогатинського району, член техланки надрайпроводу ОУН, Лебідь, ┼ 17.09.1948, с. Долиняни Рогатинського району.

НАДРІЧНИМ Роман Іванович, 1923, с. Заланів Рогатинського району, член райпроводу ОУН,┼ 18.11.1947, с. Приозерне Рогатинського району.

НАДРІЧНИЙ Семен Іванович, 1922, с. Дички Рогатинського району, булавний сотні «Сіроманці», Ворона, 06.06.1947, с. Дітківці Зборівського району Тернопільської області.

НАЗАРУК Василь Михайлович, 1931, с. Старі Кривотули Тисменицького району, стрілець боївки кущової ОУН, Голуб, ┼ 05.02.1951, с. Старі Кривотули.

НАЙБЕКЕР Адам Рудольфович, 1924, с. Старуня Богородчанського району, керівник кущової ОУН, Верховинець, ┼ 08.06.1948, с. Пороги Богородчанського району.

НАЙДА Петро Олександрович, 1917, с. Добротів Надвірнянського району, стрілець боївки кущової ОУН, Сірко, ┼ 27.09.1949, с. Добротів.

НАЙДИЧ Дмитро Васильович, 1921, с. Лани Галицького району, керівник Станіславського надрайпроводу ОУН, Кір, Шварко, ┼ 03.02.1952, с. Лани.

НАКОНЕЧНИЙ Григорій Панькович, 1916, с. Лука Калуського району, чотовий сотні Ромка, Черник, ┼ 21.03.1946, с. Лука.

НАКОНЕЧНИЙ Дмитро Миколайович, 1921, с. Селище (тепер — у складі с. Блюдники Галицького району), станичний ОУН, ┼ 17.02.1948, с. Блюдники.

НАКОНЕЧНИЙ Дмитро Степанович, 1914, с. Заланів Рогатинського району, вояк УПА, ┼ 07.04.1945, біля с. Заланів.

НАКОНЕЧНИЙ Іван Михайлович, 1921, с. Перевозець Калуського району, керівник Войніїлівсь-кого райпроводу ОУН, Клим, Сурмач, ┼ 17.11.1948, с. Верхня Калуського району.

НАКОНЕЧНИЙ Іван Панькович, 1920, с. Лука Калуського району, сотенний УПА, керівник боївки СБ райпроводу ОУН, Ясмин, Богун, ┼ 1947, тодішній Войнилівський район.

НАКОНЕЧНИЙ Степан Гілярович, 1930, с. Залуква Галицького району, охоронець Станіславського надрайпроводу ОУН, Кривоніс, ┼ 20.06.1951, с. Тязів Тисменицького району.

НАЛИВАЙКО Василина Василівна, 1922, с. Лоєва Надвірнянського району, член ОУН, ┼ 03.04.1948, невідомо.

НАЛИВАЙКО Мокій Миколайович, с. Лоєва Надвірнянського району, член ОУН, Вітер, ┼ 1947, невідомо.

НАРИТНИК Ілля Степанович, 1925, с. Дем’янів Галицького району, вояк УПА, Тенко, ┼ 28.02.1946, с. Дем’янів.

НАРІВНИЙ Микола Якимович, 1916, с. Стратин Рогатинського району, член ОУН, ┼ 1944, с. Стратин.

НАРІЖНЯК Костянтин Йосипович, 1923, с-ще Перегінське Рожнятівського району, керівник боївки СБ Перегінського райпроводу ОУН, Верховий, ┼ липень 1948, невідомо.

НАРОЖНЯК Микола Михайлович, 1923, с-ще Єзупіль Тисменицького району, вояк УПА, ┼ 1945, с. Милування Тисменицького району.

НАСАДЮК Микола Іванович, 1926, с. Гвізд Надвірнянського району, член кущової ОУН, Кислюк, 18.02.1952, невідомо.

НАСТАСЮК Микола Гнатович, 1924, с. Білі Ослави Надвірнянського району, керівник боївки СБ Яремчанського райпроводу ОУН, Ромко, Чорновус, Волончук, ┼ 15.09.1951, с-ще Делятин Надвірнянського району.

НАСТАСЯК Василь Миколайович, 1927, м. Болехів, вояк УПА, Гроза, ┼ 1945, с. Слобода Болехівська Долинського району.

НАСТАШИНСЬКИЙ Михайло, 1923, с-ще Більшівці Галицького району, вояк УПА, Повстанець, Хімік, ┼ 1946, с. Яблунів Галицького району.

НАУМЕЦЬ Василь Михайлович, 1926, с. Виспа Рогатинського району, стрілець боївки СКВ, ┼ 08.03.1946, с. Виспа.

НЕБЕСІЙЧУК Василь Юрійович, 1922, с-ще Верховина, чотовий сотні Палія, керівник боївки СБ райпроводу ОУН, Заведія, ┼ 08.08.1951, с. Замагора Верховинського району.

НЕБЕСІЙЧУК Дмитро Миколайович, 1928, с. Ільці Верховинського району, стрілець боївки Заведії, Кіт, ┼ 30.09.1952, полонина Кедровата.

НЕБЕСІЙЧУК Дмитро Прокопович, 1928, с. Ільці Верховинського району, стрілець боївки райпроводу ОУН, Бііий, ┼ 1952, с. Ільці.

НЕБЕСІЙЧУК Катерина Михайлівна, 1892, с-ще Верховина, розвідниця боївки Білогруда, Маруся, ┼ 09.06.1949, с. Кривопілля Верховинського району.

НЕБИЛОВИЧ Дмитро Миколайович, 1923, с. Петранка Рожнятівського району, охоронець кущової ОУН, Богдан, ┼ 23.08.1951, невідомо.

НЕБИЛОВИЧ Дмитро Олексійович, 1917, с. Новиця Калуського району, станичний ОУН, Соловій, ┼ травень 1946, с. Новиця.

НЕБИЛОВИЧ Микола Миколайович, 1929, с. Старий Угринів Калуського району, стрілець боївок Олеся, Стела, Горіх, ┼ 21.03.1952 (розстріляний).

НЕБИЛОВИЧ Микола Федорович, 1928, с. Старий Угринів Калуського району, стрілець боївки кущової ОУН, Омелько, ┼ серпень 1949, с. Петранка Рожнятівського району.

НЕГРИЧ Ангон Миколайович, 1914, с. Вижній Березів Косівського району, керівник кущової ОУН, Ворон, ┼ 1946, біля с. Вижній Березів, на г. Каратул.

НЕГРИЧ Василь Васильович, 1912, с. Вижній Березів Косівського району, станичний ОУН, Горіх, ┼ 04.05.1947, с. Вижній Березів.   

НЕГРИЧ Дмитро Миколайович, 1909, с. Вижній Березів Косівського району, охоронець референта зв’язку Коломийського окружного проводу ОУН, станичний ОУН, Грізний, ┼ 15.05.1949, біля с. Вижній Березів.

НЕГРИЧ Дмитро Миколайович, 1909, с. Вижній Березів Косівського району, командир сотні УПА «Березівська», Мороз, ┼ 19.09.1945, біля с. Баня-Березів Косівського району.

НЕГРИЧ Іван Антонович, 1925, с. Нижній Березів Косівського району, мінер сотні Гамали, Міна, ї" 26.02.1946, с. Нижній Березів.

НЕГРИЧ Іван Васильович, 1912, с. Вижній Березів Косівського району, керівник кущової ОУН, Хитрий, ┼ 23.03.1953, с. Вижній Березів.

НЕГРИЧ Микола Антонович, 1929, с. Нижній Березів Косівського району, член молодіжної ОУН, ┼ 26.02.1946, с. Нижній Березів.

НЕДОЛЯК Данило Васильович, 1910, с. Олеша Тлумацького району, вояк УПА, Беркут, 127.09.1944, с. Олеша.

НЕДОСГУП Євген Михайлович, 1926, с-ще Єзупіль Тисменицького району, вояк УПА, ┼ 07.09.1944, с-ще Єзупіль, уроч. Заруб.

НЕДОХОДЮК Микола Дмитрович, 1909, с. Устеріки Верховинського району, стрілець боївки кущової ОУН, Залізняк, ┼ 13.03.1945, с. Верхній Ясенів Верховинського району.

НЕЖУХІВСЬКИЙ Василь, с. Лівчиці Жидачівського району Львівської області, вояк УПА, Орел, ┼ 1945, с. Журавеньки Рогатинського району.

НЕЙЛО Михайло Олексійович, 1911, с. Тишківці Городенківського району, вояк УПА, ┼ травень 1944, с. Княже Снятинського району, уроч. Триліски.

НЕМІШ Дмитро Юрійович, 1916, с. Чернятин Городенківського району, керівник Городенківського райпроводу ОУН, Тур, ┼ 14.12.1945, с. Вікно Городенківського району.

НЕМІШ Меланія Федорівна, 1927, с. Рахиня Долинського району, дружина керівника райпроводу ОУН Тура, ┼ 07.08.1946, невідомо.

НЕП’ЮК Василина Іванівна, с. Красноставці Снятинського району, член ОУН, ┼ грудень 1947, с. Красноставці.

НЕП’ЮК Дмитро Іванович, 1921, с. Красноставці Снятинського району, військреферент райпроводу ОУН, Хмара, ┼ 01.05.1947, с. Красноставці.

НЕП’ЮК Іван Миколайович, с. Красноставці Снятинського району, референт СБ Гвіздецького райпроводу ОУН, Нечай, ┼ 16.12.1945, с. Острівець Городенківського району.

НЕРЕСТЮК Євдокія Андріївна, 1914, с. Про-курава Косівського району, зв’язкова кущової ОУН, ┼ 26.08.1949, с. Прокурава.

НЕРЕСТЮК Петро Григорович, 1903, с. Прокурава Косівського району, стрілець сотні Груижи, 26.08.1949, с. Прокурава.

НЕСПЛЯК Василь Тимофійович, 1918, с. Камінь Рожнятівського району, станичний ОУН, Недоля,┼ 13.12.1947, с. Камінь.

НЕСПЛЯК Петро Дмитрович, 1921, с. Камінь Рожнятівського району, стрілець боївки кущової ОУН, Опришок, ┼ 31.04.1948, невідомо.

НЕСТЕРУК Іван Іванович, 1919, с. Ворона Коломийського району, чотовий сотні «Залізні», Невмирущий, ┼ 30.04.1948, с. Ворона.

НЕСТЕРУК Микола, 1905, с. Старі Кути Косівського району, стрілець боївки СКВ, Діброва, ┼ 21.02.1945, с. Кобаки Косівського району.

НЕСТЕРУК Михайло Іванович, 1922, с. Яблунька Богородчанського району, станичний ОУН, Соловей, ┼ 04.09.1948, с. Яблунька.

НЕСТЕРУК Танасій Іванович, с. Яблунька Богородчанського району, зв’язковий станичної ОУН, ┼ 04.09.1948, с. Яблунька.

НИЖНИК Василь Петрович, 1923, с. Станькова Калуського району, стрілець боївки кущової ОУН, Нестер, ┼ 04.02.1949, с. Кулинка Калуського району.

НИКИФОРУК Мирослава Степанівна, 1920, с. Джурів Снятинського району, член ОУН, ┼ 1941, м. Чортків Тернопілької області.

НИКИФОРУК Федір Юрійович, с. Княже Снятинського району, охоронець кущової ОУН, Непорадний, ┼ 27.02.1950, с. Княже

НИКИФОРЧИН Орест Ілліч, 1927, с. Кобаки Косівського району, станичний ОУН, Очерет, ┼ (розстріляний).
НИКОЛЕЧКО Лев, 1916, Львівська область, бунчужний сотні Богуна, керівник райпроводу ОУН, Винниченко, ┼ 24.01.1949, біля м. Тлумач, прис. Пилявщина.

НИКОЛИН Федір Федорович, 1920, с. Ганнівщ Галицького району, стрілець боївки райпроводу ОУН,| 13.05.1947, біля с. Хоростків (тепер — у складі с. Тустань Галицького району).

НИКОЛИН Ярослав Михайлович, 1924, с. Гвізд Надвірнянського району, керівник боївки райпроводу ОУН, Крук, Дуб, Славко, ┼ 08.10.1950, с. Кричка Богородчанського району.

НИКОЛЮК Володимир Васильович, 1923, с. Вовчинець Івано-Франківської міськради, стрілець боївки окружного проводу ОУН, Крига, ┼ літо 1947, біля с. Остриня Тлумацького району.

НИКОЛЮК Микола Семенович, 1922, с. Цінева Рожнятівського району, стрілець боївки кущової ОУН, Байда, ┼ 06.06.1949, с. Спас Рожнятівського району.

НИКОРОВИЧ Надія Михайлівна, 1927, с. Мишин Коломийського району, розвідниця кущової ОУН, ┼ 1948, невідомо.

НИТЧИН Михайло Степанович, 1915, с. Юнашків Рогатинського району, станичний ОУН, ┼ 1946, с. Юнашків.    НИЧ Іван Васильович, 1909, м. Тисмениця, стрілець боївки кущової ОУН, Зозуля, ┼ 1949, с. Зелена Надвірнянського району.

НИЩУК Василь Михайлович, 1920, с. Грушка Тлумацького району, член ОУН, ┼ 29.08.1948, с. Грушка.

НИЩУК Василь Степанович, с. Жовчів Рогатинського району, радист надрайпроводу ОУН, Грізний, ┼ 1946, с. Жовчів.

НИЩУК Володимир Андрійович, 1924, с. Данильче Рогатинського району, стрілець сотні «Чорноморці», станичний ОУН, Максим, ┼ 09.04.1950, с. Данильче.

НІМА Зіновія Василівна, 1926, с. Старі Скоморохи Галицького району, медсестра ОУН, Марпш, ┼ 18.01.1948, с-ще Верховина.

НІМА Лідія Василівна, 1924, с. Старі Скоморохи Галицького району, друкарка Коломийського окружного проводу ОУН, Ксеня, ┼ 18.01.1947, біля с. Зелене Верховинського району.

НІМА Марія Василівна, 1925, с. Стаді Скоморохи Галицького району, керівник жіночої сітки Калуського окружного проводу ОУН, друкарка референтури пропаганди крайпроводу ОУН «Захід-Карпати», Марта, ┼ 18.11.1950, с. Бережниця Калуського району.

НІМАЩУК Розалія Федорівна, 1924, с. Олеша Тлумацького району, зв’язкова кущового проводу ОУН, Гірна, Орлиця, ┼ 24.07.1948, с. Олеша.

НІМИЙ Василь Олексійович, 1923, с. Черче Рогатинського району, стрілець сотні «Орли», керівник кущової ОУН, Ярема, Андрій, ┼ 11.05.1949, біля с. Приозерне Рогатинського району.

НІМИЙ Роман Васильович, 1929, с. Старі Скоморохи Галицького району, охоронець кущової ОУН, ┼ 1948, с. Путятинці Рогатинського району.

НІМИЙ Ярослав Васильович, 1921, с. Старі Скоморохи Галицького району, референт СБ Калуського окружного проводу ОУН, Щорс, ┼ 11.05.1945, с. Негівці Калуського району.

НОВАТЧУК Федір Олексійович, 1914, с. Бо-лохів Калуського району, булавний сотні Бея, охоронець Журавненського райпроводу ОУН, Луговик, ┼ 02.04.1952, с. Степанівна Калуського району.

НОВИЦЬКИЙ Дмитро Юрійович, 1912, с. Ріп’янка Калуського району, керівник Калуського райпроводу ОУН, Карпо, ┼ 1948, с. Середній Угринів Калуського району.

НОВИЦЬКИИ Петро Дмитрович, Богородчансь-кий район, станичний ОУН, Корній, ┼ 14.09.1947, невідомо. 

НОДЖАК Василь Васильович, 1917, с. Пнів Надвірнянського району, господарчий кущової ОУН, Граб, ┼ 26.02.1949, с. Пнів.

Гербеев, Радько (Радченко, Рядченко), Калайда (Калайденко), Найденко, Живанов, Скоренцов, Даценко (Николаевская, Кировоградская, Одесская обл.),  Легкий, Лисий, Геба, Мартиняк, Галата, Дума (Івано-Франківська обл.), Овчинников (Курская обл.), Никольский (Гомельская обл., Киргизия),  Решетников (Оренбургская обл.), Минаев (Курганская обл.) T004006
Спасибо сказали: DmitroR-2, Алёна, litar Л, kuks704

Поделиться

62

Re: Загинули в боротьбі з комуністичним режимом

О

ОБІДНЯК Микола Васильович, 1905, с. Заріччя Надвірнянського району, станичний ОУН, Прут, ┼ 19.06.1949, с. Заріччя.

ОБРІЗКІВ Іван Васильович, 1925, с. Мишин Коломийського району, зв’язковий станичної ОУН, ┼ 24.01.1948, с. Мишин.

ОБРІЗКІВ Михайло, 1925, тодішній Печеніжинський район, стрілець боївки кущової ОУН, Хитрий, ┼ 07.08.1947, Печеніжинський район.

ОБУХ Марія Михайлівна, 1925, с. Ямниця Тисменицького району, медсестра УПА, Ярина, ┼ 26.02.1946. с. Остриня Тлумацького району.

ОБУХ Микола Михайлович, 1926, с. Ямниця Тисменицького району, стрілець боївки СБ Станіславського райпроводу ОУН, Кузька, Бей, ┼ 04.01.1945, с. Павлівка Тисменицького району.

ОВОД Григорій Васильович, 1917, с. Петрилів Тлумацького району, керівник боївки Тлумацького надрайпроводу ОУН, Василь, ┼ 07.02.1950, с. Петрилів.

ОВЧАР Дмитро Андрійович, 1922, с. Підпечери Тисменицького району, стрілець боївки СБ Карпатського крайпроводу ОУН «Захід-Карпати», Чорний, ┼ 1946, Коломийський район.

ОВЧАР Іван Якович, 1919, с-ще Єзупіль Тисменицького району, вояк УПА, 07.09.1944, с-ще Єзупіль, уроч. Заруб.

ОВЧАР Стефанія, 1923, с-ще Єзупіль Тисменицького району, зв’язкова райпроводу ОУН, Калина, Галина, ┼ 1945, с. Вікторів Галицького району.

ОГЛОБЛЯК Юрій Васильович, м. Болехів, керівник боївки СБ Долинського райпроводу ОУН, Жмайлов, Остап, ┼ 22.12.1947, с. Креховичі Рожнятівського району.

ОГЛЮК Степан Васильович, 1924, с. Манява Богородчанського району, стрілець боївки СКВ, Морозенко, ┼ 1945, с. Міжгір’я Богородчанського району.

ОДИНСЬКА Ольга Дмитрівна, 1923, с. Стецівка Снятинського району, референт УЧХ Коломийського надрайпроводу ОУН, Оксана, ┼ 27.01.1947, невідомо.

ОДИНСЬКИИ Василь Іванович, 1925, с. Белелуя Снятинського району, вояк УПА, Сокіл, ┼ 26.01.1946, с. Топорівці Городенківського району.

ОДИНСЬКИИ Ярема Михайлович, с. Завалля Снятинського району, кур’єр Буковинського окружного проводу ОУН, Пестун,┼ 27.07.1947, невідомо.

ОЖГЕВИЧ Михайло Онуфрійович, 1924, с. Кінашів Галицького району, керівник Бурштинсько-го райпроводу ОУН, Ясень, Ромко, ┼ 23.08.1948, с. Бовшів Галицького району.

ОЖГЕВИЧ Павло Гаврилович, 1900, с. Бовшів Галицького району, станичний ОУН, Рибак, ┼ 02.05.1950, с. Бовшів.   

ОЗАРКІВ Михайло Ілліч, 1927, с. Підмихайлівці Рогатинського району, стрілець сотні Скоби, В’юн, ┼ березень 1946, с. Підмихайлівці.

ОЗАРКІВ Семен Іванович, 1924, с. Колоколин Рогатинського району, стрілець боївки кущової ОУН, член райпроводу ОУН, Летун, ┼ 05.12.1947, с. Йосипівна Рогатинського району.

ОЗАРКО Михайло Петрович, 1913, с. Дубівці Галицького району, охоронець кущової ОУН, Лиман, ┼ 03.01.1950, с. Водники Галицького району.

ОЗАРКО Петро Михайлович, 1924, с. Дубівці Галицького району, харчовий СКВ, Хмара, ┼ травень 1945, с. Делієве Галицького району,

ОЗАРКО Петро Юрійович, 1914, с. Дубівці Галицького району, стрілець боївки СКВ, Кармелюк, ┼ 10.11.1944, с. Тумир Галицького району.

ОКРЕПКИЙ Михайло Васильович, 1922, с. Бабинці (тепер — у складі м. Рогатин), стрілець боївки СКВ, Журавель, ┼ 18.08.1945, біля с. Підвинця Рогатинського району.

ОКУНЬ Іван Михайлович, 1925, с. Старий Лисець Тисменицького району, вояк УПА, Месник, ┼ 25.08.1945, с. Драгомирчани Тисменицького району.

ОЛЕЙКО Михайло Іванович, 1929, с. Чернів Рогатинського району, зв’язковий кущової ОУН, Крук, ┼ вересень 1946, біля с. Чернів.

ОЛЕКСИН Василь Пилипович, 1922, , с. Тюдів Косівського району, стрілець боївки кущової ОУН, Козак,  ┼   13.05.1947 с. Тюдів.

ОЛЕКСИН Григорій Михайлович, 1905, с. Волосів Надвірнянського району, керівник боївки кущової ОУН, Дунай, ┼ зима 1945, с. Волосів.

ОЛЕКСИН Дмитро Васильович, 1911, Богородчанський район, господарчий кущової ОУН, Ліс, ┼ 08.05.1947, невідомо.

ОЛЕКСИН Дмитро Васильович, 1912, с. Шешори Косівського району, керівник кущової ОУН, Вій, Ілик, ┼ 01.02.1950, с. Шепіт Косівського району.

ОЛЕКСИН Катерина Василівна, 1916, с. Старий Мартинів Галицького району, зв’язкова Рогатинського надрайпроводу ОУН, Олеся, ┼ 25.05.1949, с. Явче Рогатинського району.

ОЛЕКСИН Микола Якович, 1906, с. Міжгір’я Богородчанського району, член ОУН, ┼ 24.07.1948, с. Міжгір’я.

ОЛЕКСИШИН Іван Дмитрович, 1928, с. Угорники Івано-Франківської міськради, вояк УПА, Чорнота, ┼ березень 1945, с. Добровляни Тусменицького району.

ОЛЕКСЮК Григорій Дмитрович, 1924, м. Тисмениця, стрілець боївки кущової ОУН, ┼ 1949, с. Клузів Тисменицького району.

ОЛЕКСЮК Дмитро, 1912, с. Шешори Косівського району, керівник райпроводу ОУН, Вій, Ілак, ┼ 01.02.1950, невідомо.

ОЛЕКСЮК Д митро Олексійович, 1923, с-ще Ворохта Яремчанської міськради, охоронець Надвірнянського надрайпроводу ОУН, Нечай, ┼ 18.03.1952, с. Яблуниця Яремчанської міськради.

ОЛЕКСЮК Іван Васильович, 1923, с. Шешори Косівського району, стрілець боївки кущової ОУН, Олень, ┼ 1950, невідомо.

ОЛЕКСЮК Іван Олексійович, 1922, с-ще Ворохта Яремчанської міськради, член референтури пропаганди Надвірнянського надрайпроводу ОУН, Богуп, Довбуш, ┼ 18.03.1952, с. Яблуниця Яремчанської міськради.

ОЛЕКСЮК Йосип Григорович, 1922, с. Брошнів Рожнятівського району, стрілець боївки кущової ОУН , Орел, ┼ осінь 1946, невідомо.

ОЛЕКСЮК Микола Семенович, 1928, с. Голинь Калуського району, стрілець боївки кущової ОУН,┼ квітень 1950, с. Голинь.

ОЛЕКСЮК Микола Федорович, 1921, с. Химчин Косівського району, член ОУН, Чорненький, ┼ 1945, невідомо.

ОЛЕКСЮК Михайло Барткович, 1914, с. Креховичі Рожнятівського району, охоронець ОУН, Моряк,┼ 1948, Креховичівський Ліс.

ОЛЕКСЮК Олена Миколаївна, 1916, с. Шешори Косівського району, зв’язкова кущової ОУН, ┼ 01.02.1950, с. Шепіт Косівського району.

ОЛЕКСЮК Роман Прокопович, 1922, с. Поточище Городенківського району, станичний ОУН, Річка, ┼ 28.06.1948, с. Поточище.

ОЛЕКСЮК Юрій, 1926, с. Нижній Вербіж Коломийського району, ройовий сотні Скуби, Вівчар, ┼ квітень 1945, с. Стопчатів Косівського району.

ОЛЕКСЮК Юрій Петрович, 1913, с. Нижній Вербіж Коломийського району, чотовий куреня Юшиш, Олепь, ┼ 23.02.1945, с. Снідавка Косівського району.

ОЛЕНКЕВИЧ Іван Петрович, 1926, с. Хмелева Городенківського району, керівник кущової ОУН, Стріла, ┼ 31.03.1950, с. Хмелева.

ОЛЕНЧУК Андрій Олексійович, 1910, с. Стратин Рогатинського району, керівник Рогатинського надрайпроводу ОУН, керівник охорони члена Центрального проводу ОУН Петра, Чумак, Марко, ┼ 1949, біля с. Стратин.

ОЛЕНЮК Антон Миколайович, 1918, с. Мельна Рогатинського району, ройовий сотні «Сіроманці», Базар, ┼ травень 1945, с. Мельна.

ОЛЕНЮК Іван Михайлович, 1923, с. Корнич Коломийського району, станичний ОУН, Буревій, ┼ травень 1944, с. Пилипи Коломийського району.

ОЛЕНЮК Ілля Васильович, 1920, чотовий сотні Білого, Грубий, ┼ листопад 1944, с. Середній Березів Косівського району.   

ОЛЕНЮК Микола Федорович, 1925, с. Химчин Косівського району, вояк УПА, Чорний, ┼ березень 1945, с. Космач Косівського району.

ОЛЕНЮК Михайло Дмитрович, 1919, с. Старий Угринів Калуського району, сотенний УПА, Олег, ┼ 14.05.1945, с. Гостів Тлумацького району.

ОЛІГРАДСЬКИЙ Дмитро Петрович, 1922, с. Турка Коломийського району, керівник боївки кущової ОУН, Чорний, ┼ 18.05.1945, с. Фатовець Коломийського району.

ОЛІЙНИК Андрій Миколайович, 1925, с. Липівка Рогатинського району, стрілець боївки СКВ, Граб, ┼ 06.07.1946, с. Липівка.

ОЛІЙНИК Василь Антонович, 1920, с. Сііець Тисменицького району, стрілець боївки кущової ОУН, Чуй, ┼ березень 1945, с. Сілець.

ОЛІЙНИК Василь Миколайович, 1919, с. Камінне Надвірнянського району, оргреферент райпроводу ОУН, Забіяка, ┼ 25.01.1946, с. Волосів Надвірнянського району.

ОЛІЙНИК Василь Миколайович, 1925, с. Липівка Рогатинського району, політРеферент Рогатинського надрайпроводу ОУН, Люшия, ┼ 13.02.1948, с. Липівка.

ОЛІИНИК Василь Михайлович, 1916, с. Липівка Тисменицького району, керівник боївки кущової ОУН, Петро, Іскра, ┼ 14.10.1947, с. Липівка.

ОЛІЙНИК Володимир Степанович, 1921, с. Липівка Рогатинського району, член ОУН, -Різак, ┼ 22.12.1945, с. Липівка.

ОЛІЙНИК Дмитро Семенович, с. Стратин Рогатинського району, охоронець Рогатинського райпроводу ОУН, Хитрий, ┼ 06.07.1951, с. Забужжя Рогатинського району.

ОЛІЙНИК Дмитро Юрійович, 1922, с. Манява Богородчанського району, стрілець куреня Іскри, Жар, ┼ 1945, с. Манява.

ОЛІЙНИК Іван Дем’янович, 1920, с. Сілець Тисменицького району, керівник кущової ОУН, Зміюк, ┼ 10.03.1945, с. Сілець.

ОЛІЙНИК Іван Михайлович, 1928, с. Камінне Надвірнянського району, заступник станичного ОУН, ┼ 09.02.1949, с. Камінне.

ОЛІЙНИК Іван Олексійович, 1924, с. Сілець Тисменицького району, керівник боївки кущової ОУН, ┼ 10.03.1945, с. Сілець.

ОЛІЙНИК Іван Петрович, 1925, с. Липівка Тисменицького району, заступник керівника боївки Залізняка, Чорний, ┼ 1947, с. Липівка.

ОЛІЙНИК Микола Миколайович, 1927, с. Сівка-Калуська Калуського району, охоронець кущової ОУН, •(• 15.09.1947, с. Сівка;Калуська.

ОЛІЙНИК Михайло Антонович, 1928, с. Струпків Коломийського району, охоронець Огинійського райпроводу ОУН, Славко, ┼ 24.01.1949, с. Глибока Коломийського району.

ОЛІЙНИК Михайло Іванович, Львівська область, станичний ОУН, Підкова, ┼ червень 1950, с. Танява Болехівської міськради.

ОЛІЙНИК Михайло Семенович, 1923, с. Городниця Городенківського району, керівник кущової ОУН, Куба, ┼ 04.04.1948, біля с. Поточище Городенківського району.

ОЛІЙНИК Оксана Миколшвна, 1926, с. Сівка-Калуська Калуського району, друкарка Калуського надрайпроводу ОУН, Оксана, ┼ травень 1951, с. Липовиця Рожнятівського району.

ОЛІЙНИК Петро Юрійович, 1906, с. Олещин Тлумацького району, член ОУН, ┼ кінець 1950, невідомо.

ОЛІЙНИК Юрій Данилович, 1900, с. Камінне Надвірнянського району, станичний ОУН, Гнівний, ┼ 28.03.1949, с. Гаврилівна Надвірнянського району.

ОЛЬШЕВСЬКИЙ Микола Сильвестрович, 1924, с. Крилос Галицького району, керівник кущової ОУН, Яр, ┼ 20.11.1947, с. Крилое.

ОНИСИМ’ЮК Володимир, 1923, с. Старі Кути Косівського району, стрілець сотні Недобитого, Явір, ┼ серпень 1944, колишній Жаб’ївський район.

ОНИСИМ’ЮК Микола Юрійович, 1916, с. Старі Кути Косівського району, чотовий сотні Недобитого, Шминдрик, ┼ квітень 1945, с. Космач Косівського району.

ОНИСЬКІВ Іван Михайлович, 1922, с. Кропивник Долинського району, вояк УПА, Горіх, ┼ 1946, с. Максимівна Долинського району.

ОНИСЬКІВ Микола Федорович, 1922, Львівська область, охоронець референта пропаганди Жидачівського надрайпроводу ОУН, Славко, ┼ 10.08.1949, с. Луковець-Вишнівський Рогатинського району.

ОНИСЬКІВ Павло Степанович, 1923, с. Довгий Войнилів Калуського району, станичний ОУН, Зозуля, ┼ 1946, с. Мостище Калуського району.

ОНИСЬКІВ Петро Іванович, 1914, с. Шешори Косівського району, стрілець боївки кущової ОУН, Струг, ┼ 01.12.1950, біля с. Шешори.

ОНИСЬКО Михайло Васильович, с. Ясеновець Рожнятівського району, господарчий СКВ, Комар, ┼ січень 1946, невідомо.

ОНИЩУК Дмитро Васильович, 1902, с. Петрилів Тлумацького району, референт СБ Тлумацького надрайпроводу ОУН, Гарт, Хвиля, ┼ 1948, невідомо.

ОНИЩУК Дмитро Іванович, 1921, с. Тулова Снятинського району, член крайпроводу ОУН «Захід-Карпати», Марко, ┼ 1946, невідомо.

ОНИЩУК Олена Миколаївна, 1920, с. Тулова Снятинського району, зв’язкова райпроводу ОУН, Полтавка, ┼ 14.01.1951, біля с. Тростянець Снятинського району.   

ОНУФРАК Онуфрій Васильович, 1927, с. Зелена Надвірнянського району, керівник Солотвинського райпроводу ОУН, Деркач, ┼ 22.02.1952, с.Дзвиняч Богородчанського району, уроч. Лази.

ОНУФРАК Петро Дмитрович, 1914, с. Зелена Надвірнянського району, вояк УПА, ┼ 17.10.1944, с. Зелена.

ОНУФРАК Федір Дмитрович, 1911, с. Черник Надвірнянського району, господарчий референт райпроводу ОУН, Орел, ┼ 03.01.1946, с. Черник.

ОНУФРІЇВ Василь Миколайович, 1925, с. Угорники Івано-Франківської міськради, охоронець кущової ОУН, Обережний, ┼ 10.12.1948, с. Угорники.

ОНУФРІЙЧУК Марія Онуфріївна, 1922, с. Нижній Вербіж Коломийського району, зв’язкова Коломийського надрайпроводу ОУН, Дзвінка, ┼ 20.08.1947, с. Нижній Вербіж.

ОНУЧАК Василь Іванович, с. Микуличин Яремчанської міськради, стрілець боївки Шугая, Шптєр, ┼ 1949, с. Микуличин.

ОПАРИК Григорій Борисович, с. Старі Кути Косівського району, керівник боївки СБ Кутського райпроводу ОУН, Сміливий, ┼ 20.08.1946 (розстріляний).

ОПАЦЬКА Марія, с. Дубівці Галицького району, зв’язкова райпроводу ОУН, Юревська,  ┼    Чорний Ліс.

ОПАЦЬКИЙ Володимир Якович, 1914, с. Тустань Галицького району, керівник кущової ОУН, Хор, Спокійний, ┼ 13.02.1950, с. Козина Тисменицького району. 

ОПАЦЬКИЙ Іван Васильович, 1914, с. Дубівці Галицького району, стрілець боївки кущової ОУН, Береза, ┼ 1945, с. Дубівці.

ОПИРУК Юрій Кузьмич, 1926, с. Соколівка Косівського району, стрілець боївки кущової ОУН, Орлик, ┼ 21.10.1947, с. Соколівка.

ОПОКА Василь Іванович, 1929, с. Явче Рогатинського району, охоронець Букачівського райпроводу ОУН, Орішок, ┼ 04.10.1948, біля с. Колоколин Рогатинського району.

ОРИЩУК Михайло Петрович, 1929, с. Стопчатів Косівського району, стрілець боївки Бойту-ра, Сойка, ┼ 09.08.1949, с. Стопчатів.

ОРИЩУК Степан Миколайович, 1920, с. Залуква Галицького району, стрілець боївки надрайпроводу ОУН, Калина, ┼ 09.01.1947, с. Хриплин Івано-Франківської міськради.

ОРЛОВСЬКИЙ Дмитро Свстахійович, 1924, с. Дубівці Галицького району, стрілець боївки СКВ, Орлик, ┼ травень 1945, с. Межигірці Галицького району.

ОРЛОВСЬКИЙ Микола Свстахійович, 1920, с. Дубівці Галицького району, охорорець Калуського окружного проводу ОУН, Динар, ┼ квітень 1945, с-ще Войнилів Калуського району.

ОРМЕЗОВСЬКИЙ Степан Іванович, 1931, м. Болехів, охоронець кущової ОУН, Нестор, ┼ 15.05.1950, біля с. Розточки Долинського району.

Гербеев, Радько (Радченко, Рядченко), Калайда (Калайденко), Найденко, Живанов, Скоренцов, Даценко (Николаевская, Кировоградская, Одесская обл.),  Легкий, Лисий, Геба, Мартиняк, Галата, Дума (Івано-Франківська обл.), Овчинников (Курская обл.), Никольский (Гомельская обл., Киргизия),  Решетников (Оренбургская обл.), Минаев (Курганская обл.) T004006
Спасибо сказали: DmitroR-2, Алёна, litar Л, kuks704

Поделиться

63

Re: Загинули в боротьбі з комуністичним режимом

ОРНАТ Іван Миколайович, 1922, с. Пукасівці Галицького району, охоронець кущової ОУН, Шпак, ┼ 1945, невідомо.

ОРОБЕЦЬ Василь Іванович, 1927, с. Долішнє Залуччя Снятинського району, член СКВ, Богуй, ┼ 18.11.1946, біля с. Долішнє Залуччя, на березі ріки Черемош.

ОРОБЕЦЬ Дмитро Лук’янович, 1928, с. Долішнє Залуччя Снятинського району, охоронець кущової ОУН, Наливайко, Івасик, ┼ 01.02.1950, с. Тулуків Снятинського району.

ОРФЕНЮК Василь Антонович, 1928, м. Яремче, керівник кущової ОУН, Чорноморець, ┼ 28.12.1952, с. Дора (тепер — у складі м. Яремче).

ОСАДЧУК Василь Олексійович, 1909, с. Вербівці Городенківського району, вояк УПА, ┼ травень 1944, с. Княже Снятинського району, уроч. Триліски.

ОСАДЧУК Ярослав Іванович, 1923, с. Небилів Рожнятівського району, охоронець референта пропаганди крайпроводу ОУН «Захід-Карпати», Хмара, ┼ 05.11.1947, с. Гриньків Рожнятівського району.

ОСЛАВСЬКИЙ Д митро Іванович, 1925, с. Красна Надвірнянського району, стрілець куреня Дов-буша, ┼ 10.09.1944, с. Красна.

ОСТАПІВ Петро Тимофійович, 1928, с. Гринівка Богородчанського району, охоронець кущової ОУН, Лесь, ┼ 21.08.1951, Чорний Ліс.

ОСТАПОВИЧ Григорій Матвійович, 1923, с-ще Єзупіль Тисменицького району, референт СБ Жовтневого райпроводу ОУН, Непорадний, ┼ 30.09.1949, с. Лани Галицького району.

ОСТАПОВИЧ Олексій Михайлович, 1918, США, член ОУН,  ┼   1945, невідомо.

ОСТАП’ЮК Василь Іванович, 1928, с. Зелена Надвірнянського району, охоронець райпроводу ОУН, ┼ 02.05.1948, с. Зелена.

ОСТАП’ЮК Ганна Іванівна, 1929, с. Зелена Надвірнянського району, дружина Комарника, ┼ 02.05.1948, с. Зелена.

ОСТАП’ЮК Ганна Миколаївна, 1923, с-ще Делятин Надвірнянського району, вояк УПА, Тирса,  ┼   06.01.1945, біля с. Майдан Тисменицького району.

ОСТАП’ЮК Гафія Юріївна, 1910, с. Зелена Надвірнянського району, член ОУН, ┼ 02.05.1948, с. Зелена.

ОСТАП’ЮК Дмитро Васильович, 1920, с. Зелена Надвірнянського району, стрілець боївки кущової ОУН, Комарник, ┼ 02.05.1948, с. Зелена.

ОСТАП’ЮК Дмитро Іванович, 1930, с. Зелена Надвірнянського району, зв’язковий Надвірнянського райпроводу ОУН, ┼ 02.05.1948, с. Зелена.

ОСТАП’ЮК Іван Миколайович, 1903, с. Зелена Надвірнянського району, член ОУН, ┼ 02.05.1948, с. Зелена.   

ОСТАП’ЮК Микола Васильович, 1923, с. Старі Кути Косівського району, чотовий сотні Вихора, керівник Косівського надрайпроводу ОУН, Ярема, ┼ 23.03.1947, біля с. Криворівня Верховинського району.

ОСТАП’ЮК Юрій Іванович, 1921, с. Черник Надвірнянського району, вояк УПА, Залізняк, ┼ 28.12.1945, біля с. Черник.

ОСТАП’ЯК Микола Михайлович, 1910, с. Радча Тисменицького району, вояк УПА, Гарт, ┼ 08.07.1945, с. Радча.

ОСТАФІЙЧУК Андрій Миколайович, 1913, с. Прокурава Косівського району, станичний ОУН, Ліс, ┼ 14.03.1948, с. Прокурава.

ОСТАФІЙЧУК Василь Іванович, 1930, с. Тростянець Снятинського району, охоронець кущової ОУН, Дунай, ┼ 03.11.1950, с. Тростянець.

ОСТАФІЙЧУК Дмитро Якович, 1922, с. Химчин Косівського району, член СКВ, Джмічь, ┼ 1946, с. Химчин, прие. Буди.

ОСТАФІЙЧУК Іван Дмитрович, 1922, с. Вербівці Городенківського району, стрілець скотні Гайворона, Чумак, ┼ травень 1944, с. Княже Снятинського району, уроч. Триліски.

ОСТАФІЙЧУК Микола Іванович, 1923, с. Вербівці Городенківського району, вояк УПА, Чугай, Чорнобай, ┼ 15.01.1946, с. Зібранівка Снятинського району.

ОСТАФІЙЧУК Микола Іванович, 1925, і. Вербівці Городенківського району, референт пропаганди райпроводу ОУН, Мороз, ┼ 16.04.1949, біля с. Вербівці.

ОСТАФІЙЧУК Микола Юрійович, 1910, с. Вербівці Городенківського району, вояк УПА, ┼ травень 1944, с. Княже Снятинського району, уроч. Триліски.

ОСТАФІЙЧУК Михайло Іванович, 1923, с. Вербівці Городенківського району, стрілець сотні Орлика, Гора, ┼ лютий 1945, біля с. Космач Косівського району.

ОСТАФІЙЧУК Михайло Юрійович, 1926, с. Вербівці Городенківського району, кулеметник сотні Орлика, Матвій, ┼ 09.04.1945, с. Нижній Вербіж Коломийського району, уроч. Лисогірка.

ОСТАШ Дмитро Михайлович, 1919, с. Липівка Тисменицького району, станичний ОУН, Крук, Голий, ┼ 03.05.1947, с. Милування Тисменицького району.

ОСТАШ Михайло Петрович, 1912, с. Воскресинці Рогатинського району, член СКВ, ┼ 1945, с. Воскресинці.

ОСТАШ Петро Іванович, 1933,‘е. Воскресинці Рогатинського району, стрілець боївки кущової ОУН, Михайлик, ┼ 23.12.1950, с. Княгиничі Рогатинського району.

ОСТАШ Юстина Миколаївна, 1919, с. Липівка Тисменицького району, санітарка УПА, ┼ 1945, Чорний Ліс.

ОСТАЩУК Микола Миколайович, 1913, с. Бистрець Верховинського району, керівник кущової ОУН, Косак, ┼ 29.10.1951, с. Бистрець.

ОСТАЩУК Юрій Федорович, 1920, с. Стопчатів Косівського району, булавний сотні Вихора, Федько, Блакитний, ┼ 13.02.1945, с. Космач Косівського району.

ОСТИНСЬКИЙ Григорій, 1922, с. Новиця Калуського району, вояк УПА, Муха, ┼ 1946, невідомо.

ОСТРИЖНЮК Іван Михайлович, 1927, с. Гостів Тлумацького району, стрілець сотень Олега, Вихора, боївки надрайпроводу ОУН, Нечай, ┼ 17.10.1952, с. Терновиця Тисменицького району.

ОСТРИЖНЮК Микола Васильович, 1927, стрілець сотні Олега, Соловей, ┼ 01.11.1944, с. Грабівка Калуського району.


ОСТРИЖНЮК Микола Михайлович, 1922, с. Гостів Тлумацького району, стрілець сотні Богуна, Гонта, ┼ 17.02.1946, с. Гостів.

ОСТРИЖНЮК Софія Василівна, 1924, с. Гостів Тлумацького району, зв’язкова Отинійського райпроводу ОУН, ┼ 16.08.1948, с. Голосків Коломийського району.

ОСТРИЖНЮК Федір Михайлович, 1915, с. Гостів Тлумацького району, охоронець кущової ОУН, Мороз, ┼ січень 1945, с. Гостів.

ОЩИПКО Дмитро Васильович, 1927, с. Серафинці Городенківського району, заступник керівника Городенківського райпроводу ОУН, Чабан, ┼ 21.11.1951, біля с. Чернятин Городенківського району.

ОЩИПКО Микола Дмитрович, 1908, м, Городенка, член ОУН, Сивий, ┼ 1946, с. Передівання Городенківського району.

Гербеев, Радько (Радченко, Рядченко), Калайда (Калайденко), Найденко, Живанов, Скоренцов, Даценко (Николаевская, Кировоградская, Одесская обл.),  Легкий, Лисий, Геба, Мартиняк, Галата, Дума (Івано-Франківська обл.), Овчинников (Курская обл.), Никольский (Гомельская обл., Киргизия),  Решетников (Оренбургская обл.), Минаев (Курганская обл.) T004006
Спасибо сказали: DmitroR-2, Алёна, litar Л, kuks704

Поделиться

64

Re: Загинули в боротьбі з комуністичним режимом

П

ПАВЛІВ Василь Іванович, 1924, с. Грабів Рожнятівського району, інформатор кущової ОУН, Мирон, ┼ 01.08.1949, с. Грабів.

ПАВЛІВ Василь Миколайович, 1910, с. Кальна Долинського району, охоронець референта пропаганди Долинського надрайпроводу ОУН, Хмаро-лом, ┼ 02.09.1950, с. Розточки Долинського району.

ПАВЛІВ Володимир Михайлович, с. Лецівка Рожнятівського району, стрілець боївки СКВ, ┼ 1946, невідомо.

ПАВЛІВ Григорій Дмитрович, 1924, с. Липівка Рогатинського району, вояк УПА, Ярко, ┼ 14.11.1946, с. Погребівка Рогатинського району.

ПАВЛІВ Дмитро Михайлович, с. Лецівка Рожнятівського району, стрілець боївки СКВ, ┼ 1945, невідомо.

ПАВЛІВ Ілля Іванович, 1920, с. Залип’я Рогатинського району, член ОУН, ┼ 28.03.1945, с. Залип’я.

ПАВЛІВ Микола Андрійович, 1915, с. Тисів Болехівської міськради, пропагандист кущової ОУН, Дзвінка, ┼ 05.01.1948, с. Тисів.

ПАВЛІВ Микола Миколайович, 1922, с. Станківці Долинського району, стрілець сотні Довбуша, Гамалія, ┼ 1946, біля с. Старий Маунь Долинського району.

ПАВЛІВ Михайло Іванович, 1910, с. Кальна Долинського району, охоронець референта пропаганди Долинського надрайпроводу» ОУН, Рада, ┼ 02.09.1950, с. Розточки Долинського району.

ПАВЛІВ Михайло Петрович, 1926, с. Розточки Долинського району, розвідник надрайпроводу ОУН, ┼ 02.09.1950, с. Розточки.

ПАВЛИК Ганна Василівна, 1924, м. Косів, член ОУН, Соня, ┼ 1946, невідомо.

ПАВЛИК Іван Михайлович, 1924, с. Виспа Рогатинського району, стрілець боївки СКВ, ┼ 24.07.1944, біля с. Виспа.

ПАВЛИКІВСЬКИЙ Іван Миколайович, 1924, с. Іваниківка Богородчанського району, стрілець сотні Гамали, В’юн, ┼ вересень 1944, с. Іваниківка.

ПАВЛИКІВСЬКИЙ Йосафат Михайлович, 1924, с. Іваниківка Богородчанського району, стрілець сотні Гамали, ┼ 1945, с. Іваниківка.

ПАВЛИКІВСЬКИЙ Михайло Миколайович, 1926, с. Іваниківка Богородчанського району, стрілець боївки Яреми, ┼ 1946, с. Іваниківка.

ПАВЛИКІВСЬКИЙ Михайло Федорович, 1914, с. Іваниківка Богородчанського району, стрілець сотні Гамалії, ┼ 1945, с. Іваниківка.

ПАВЛИНЮК Микола Степанович, 1913, с. Підгір’я Богородчанського району, охоронець кущової ОУН, Гриць, ┼ січень 1951, тодішній Ста-ніславський район.

ПАВЛИШИН Микола Васильович, 1922, с. Тисів Болехівської міськради, охоронець кущової ОУН, Дзвін, ┼ 22.08.1949, біля с. Кадобна Калуського району.

ПАВЛИШИН Степан Дмитрович, 1927, с. Тисів Болехівської міськради, охоронець господарчого кущової ОУН, Ігор, ┼ 08.11.1946, с. Тисів.

ПАВЛИЩАК Василь Дмитрович, 1920, член ОУН, ┼ жовтень 1950, невідомо.

ПАВЛІВ Василь Васильович, 1924, с. Кальна Долинського району, член ОУН, ┼ лютий 1948, с. Кальна.
   
ПАВЛІВ Олекса Миколайович, 1909, с. Кальна Долинського району, вояк УПА, ┼ 1946, с. Готів Долинського району.

ПАВЛІВ Федір Іванович, 1922, с. Тисів Болехівської міськради, стрілець сотні Довбуша, Павленко, ┼' 1946, біля с. Ілемня Рожнятівського району.

ПАВЛУСЬ Богдан Михайлович, с. Залуква Галицького району, член ОУН, Рашпіль, ┼ листопад 1947, невідомо.

ПАВЛУШИНСЬКИЙ Йосип Михайлович, 1931, с. Жураки Богородчанського району, стрілець боївки Зуба, Богдан,┼ 06.08.1955, с. Манява Богородчанського району.

ПАВЛЮК Василь Дмитрович, 1928, с. Тисів Болехівської міськради, стрілець боївки кущової ОУН, Ліщина, ┼ 1949, с. Станківці Долинського району.

ПАВЛЮК Василь Миколайович, 1911, с-ще Печеніжин Коломийського району, стрілець сотні Спартана, Співак, ┼ 1946, біля с. Марківка Коломийського району.

ПАВЛЮК Василь Михайлович, 1923, с. Грушів Коломийського району, вояк УПА, Ванька, 02.08.1945, с. Матеївці Коломийського району.

ПАВЛЮК Василь Петрович, 1913, с. Яворів Косівського району, стрілець боївки райпроводу ОУН, Грім, ┼ 27.02.1947, с. Соколівка Косівського району.

ПАВЛЮК Дмитро Іванович, 1917, с. Тисів Болехівської міськради, інформатор кущової ОУН, Дзвін, ┼ 26.04.1950, с. Тисів.

ПАВЛЮК Дмитро Миколайович, с. Ясень Рожнятівського району, охоронець кущової ОУН, Карпа іко, ┼ 1948, невідомо.

ПАВЛЮК Іван Ілліч, 1911, с. Смодна Косівського району, стрілець боївки кущової ОУН,┼ 1949, невідомо.

ПАВЛЮК Іван Миколайович, 1923, с. Прокурава Косівського району, командир сотні УПА ім. Петлюри, Скиба, ┼ 02.08.1945, біля с. Голови Верховинського району.

ПАВЛЮК Іван Михайлович, с. Джурів Снятинського району, член ОУН, Остап, ┼ 1947, с. Тулова Снятинського району.

ПАВЛЮК Іван Степанович, 1925, Рожнятівський район, стрілець боївки райпроводу ОУН, Півень, ┼ 20.11.1947, с. Ясень Рожнятівського району.

ПАВЛЮК Михайло Васильович, 1922, с. Грушів Коломийського району, член Коломийського райпроводу ОУН, Богдан,┼ 10.05.1945, с. Джурів Снятинського району, уроч. Веретище.

ПАВЛЮК Михайло Юрійович, 1930, с. Кутище Тлумацького району, стрілець боївки Яра, ┼ 14.05.1949, с. Кутище.

ПАВЛЮК Олексій Олексійович, 1923, с. Вербівці Городенківського району, ройовий сотні Спартана, Нечай, ┼ 1945, с. Лючки Косівського району.   

ПАВЛЮК Онуфрій Дмитрович, 1921, м. Косів, член ОУН, ┼ 08.07.1949, невідомо.

ПАВЛЮК Петро Миколайович, 1925, с. Старі Кути Косівського району, стрілець сотні Недобитого, Дністер, ┼ листопад 1945, с. Яворів Косівського району.

ПАВЛЮК Прокіп, 1929, с. Криворівня Верховинського району, стрілець боївки кущової ОУН, Незнаний, ┼ осінь 1950, біля с. Криворівня.

ПАВЛЮК Семен Юрійович, 1924, с. Кутище Тлумацького району, станичний ОУН, Яр, ┼ 14.05.1949, с. Кутище.

ПАВЛЮК Степан Васильович, 1922, с. Ямна (тепер — у складі м. Яремче), охоронець кущової ОУН, ┼ 05.06.1949, с. Татарів Яремчанської міськради.

ПАВЛЮК Степан Дмитрович, 1920, с. Острівець Городенківського району, кулеметник УПА, ┼ 1946, с. Копачинці Городенківського району.

ПАВЛЮК Степан Федорович, 1927, с. Тисів Болехівської міськради, стрілець боївки райпроводу ОУН, Ворон, ┼ 1947, с. Кропивник Доцинського району.

ПАВЛЮК Теодор Васильович, 1915, с. Путя-тинці Рогатинського району, вояк УПА, 111.03.1946, с. Путятинці.

ПАВЛЮК Федір Олексійович, с. Драгасимів Снятинського району, член ОУН, ┼ 1946, невідомо.

ПАВЛЮК Юрій Петрович, 1925, с. Тисів, Болехівської міськради, стрілець боївки кущової ОУН, Хмара, ┼ 1948, с. Тисів.

ПАГУЛИЧ Дмитро Васильович, 1925, с. Колодіївка Тисменицького району, заступник референта СБ Станіславського надрайпроводу ОУН, Святослав, Вир, ┼ 28.02.1948, с. Колодіївка.

ПАГУЛИЧ Ярослав Васильович, 1920, с. Колодіївка Тисменицького району, охоронець Станіславського окружного проводу ОУН, Голуб, ┼ 04.03.1951, с. Березівка Тисменицького району.

ПАЙКУШ Михайло Іванович, 1921, с. Кутці Рогатинського району, чотовий сотні «Бурлаки», охоронець Рогатинського надрайпроводу ОУН, Чайка, Веселий, ┼ 1948, с. Яглуш Рогатинського району.

ПАЛАГІЦЬКИЙ Дмитро Степанович, 1928, с. Острівець Городенківського району, стрілець боївки Шрама, Сірий, ┼ 16.12.1945, с. Загайпіль Коломийського району.

ПАЛАМАР Дмитро Васильович, 1926, с. Добринів Рогатинського району, зв’язковий СКВ, ┼ 1946, с. Добринів.

ПАЛАМАР Федір Григорович, 1914, с. Беньківці Рогатинського району, вояк УПА, і* червень 1945, біля с. Долиняни Рогатинського району.

ПАЛАНДЮК Йосип Іванович, 1910, с. Сопів Коломийського району, станичний ОУН, Ворон, ┼ 19.11.1945, невідомо.

ПАЛАНЮК Дмитро Юрійович, с. Стопчатів Косівського району, член ОУН, Сук, ┼ 1945, невідомо.

ПАЛІЙ Василь Петрович, 1919, с. Кутище Тлумацького району, член ОУН, ┼ 1945, с. Кутище.

ПАЛІЙЧУК Борис Танасійович, 1921, с. Космач Косівського району, охоронець кущової ОУН, Борис, Лис, ┼ 23.03.1947, с. Космач.

ПАЛІЙЧУК Василь, 1908, с-ще Верховина, керівник кущової ОУН, Ґонта, ┼ 18.09.1947, с. Кривопілля Верховинського району.

ПАЛІЙЧУК Василь Кирилович, 1922, с. Космач Косівського району, керівник кущової ОУН, Ярема, ┼ 08.10.1949, с. Акрешори Косівського району.

ПАЛІЙЧУК Василь Михайлович, 1924, с. Бабин Косівського району, заступник станичного ОУН, Лот, ┼ 25.05.1950, с. Бабин.

ПАЛІЙЧУК Іван Васильович, 1910, с. Берестечко Верховинського району, станичний ОУН, Дух, Дзвінок, 30.03.1949, с. Берестечко.

ПАЛІЙЧУК Іван Васильович, 1926, с. Чорний Потік Надвірнянського району, охоронець Яремчанського райпроводу ОУН, Нечай, ┼ 10.03.1949, с. Чорний Потік.

ПАЛІЙЧУК Михайло Васильович, 1921, с. Саджавка Надвірнянського району, стрілець сотні Спартана, Чуб, ┼ 08.04.1947, с. Саджавка.

ПАЛІЙЧУК Юрій Михайлович, с-ще Ворохта Яремчанської міськради, станичний ОУН, стрілець боївки Остапа, Сова, ┼ 1946, біля с-ща Ворохта.

ПАЛІМАН Василь Михайлович, 1927, с. Кінчаки Галицького району, вояк УПА, Чупріснко, ┼ 15.03.1945, с. Садки Галицького району.

ПАЛЬЧИНСЬКИЙ Микола Васильович, с-ще Перегінське Рожнятівського району, стрілець боївки Вітра, Білий, ┼ 1949, невідомо.

ПАНАС Меланія Іванівна, 1922, с. Чернятин Городенківського району, друкарка райпроводу ОУН, Ольга, ┼ 29.06.1952, с. Чернятин.

ПАНІЩУК Марія Петрівна, 1925, с. Красник Верховинського району, санітарка кущової ОУН, ┼ 02.04.1949, с. Великий Ходак Верховинського району.

ПАНТЕЛЮК Дмитро Іванович, 1921, с. Новоселищ Снятинського району, керівник кущової ОУН, Залізняк, ┼ 08.11.1950, с. Новоселиця.

ПАНЧІШАК Петро Михайлович, 1925, с. Сілець Тисменицького району, стрілець боївки СКВ, ┼ 1944, с. Сілець.

ПАНЬКІВ Богдан Васильович, 1930, с-ще Рожнятів, охоронець кущової ОУН, Богдан, 101.07.1950, біля с-ща Рожнятів.

ПАНЬКІВ Богдан Михайлович, 1923, с. Чернів Рогатинського району, референт СБ Букачівського райпроводу ОУН, Буря, ┼ 21.12.1951, с. Журів Рогатинського району.   

ПАНЬКІВ Богдан Петрович, 1925, с. Лісний Хлібичин Коломийського району, вояк УПА, Крук, ┼ 1945, невідомо.

ПАНЬКІВ Василь Васильович, 1925, с. Черче Рогатинського району, референт СБ Золочівського окружного проводу ОУН, Яворежо, Яремко, 1948, м. Львів.

ПАНЬКІВ Володимир Степанович, 1913, с. Сівка-Калуська Калуського району, керівник кущової ОУН, Сірко, ┼ 1945, с. Сівка-Калуська.

ПАНЬКІВ Володимир Федорович, 1919, с. Чернів Рогатинського району, станичний ОУН с. Журів, ┼ 11.12.1945, с. Журів Рогатинського району.

ПАНЬКІВ Ганна, с. Сівка-Калуська Калуського району, дружина Сірка, ┼ 1945, с. Сівка-Калуська.

ПАНЬКІВ Григорій Михайлович, 1919, с. Потік Рогатинського району, станичний ОУН, Бурий, ┼ 30.03.1945, с. Потік.

ПАНЬКІВ Д митро Іванович, 1918, с. Кропивник Долинського району, керівник СБ райпроводу ОУН, Панас, ┼ 21.06.1947, с. Кропивник.

ПАНЬКІВ Іван Васильович, 1926, с. Верхня Калуського району, стрілець боївки СКВ, Денис, ┼ 1946, с. Завадка Калуського району.

ПАНЬКІВ Іван Миколайович, 1926, с. Вербівці Городенківського району, стрілець сотні Орлика, Могила, ┼ 19.12.1946, с. Чернятин Городенківського району.

ПАНЬКІВ Іван Михайлович, 1920, с. Кропивник Долинського району, керівник боївки кущової ОУН, Павлюк, ┼ 11.01.1948, с. Новоселиця Долинського району.

ПАНЬКІВ Йосип Васильович, 1924, с. Угорники Коломийського району, стрілець боївки Отинійського райпроводу ОУН, Бульба, ┼ 28.10.1946, с-ще Отинія Коломийського району.

ПАНЬКІВ Микола Іванович, 1912, с. Козарі Рогатинського району, помічник військреферента райпроводу ОУН, Панько, Небесний, ┼ 1945, с. Журавеньки Рогатинського району.

ПАНЬКІВ Микола Михайлович, 1914, с. Кропивник Калуського району, охоронець кущової ОУН, Пімста, ┼ 22.08.1948, с. Кропивник.

ПАНЬКІВ Микола Юрійович, 1910, с. Кропивник Долинського району, керівник ВПЖ куреня «Журавлі», ┼ 15.12.1946, с. Сливки Рожнятівського району.

ПАНЬКІВ Михайло, с. Завій Калуського району, станичний ОУН, Еней, ┼ 1949, невідомо.

ПАНЬКІВ Петро Іванович, 1918, с. Сенечів Долинського району, станичний ОУН, Крук, 2 ┼ 30.04.1949, с. Сенечів. 

ПАНЬКІВ Роман Петрович, 1922, с. Черче Рогатинського району, стрілець сотні «Сіроманці», пропагандист надрайпроводу ОУН, Весна, ┼ 1944, с. Черче.

Гербеев, Радько (Радченко, Рядченко), Калайда (Калайденко), Найденко, Живанов, Скоренцов, Даценко (Николаевская, Кировоградская, Одесская обл.),  Легкий, Лисий, Геба, Мартиняк, Галата, Дума (Івано-Франківська обл.), Овчинников (Курская обл.), Никольский (Гомельская обл., Киргизия),  Решетников (Оренбургская обл.), Минаев (Курганская обл.) T004006
Спасибо сказали: DmitroR-2, Алёна, litar Л, kuks704

Поделиться

65 (10-10-2017 10:11:18 отредактировано notizia)

Re: Загинули в боротьбі з комуністичним режимом

ПАНЬКО Михайло Петрович, 1920, с. Чорні Ослави Надвірнянського району, охоронець кущової ОУН, Підкова, ┼ 18.08.1949, с. Чорні Ослави.
Панько Михайло син Петра і Олени Тимінської, народився в с. Чорні Ослави 10.09.1922 року.

ПАНЬКУШ Іван Дмитрович, 1919, с. Петрів Тлумацького району, керівник кущової ОУН, Роман, ┼ 17.10.1945, с. Яківка Тлумацького району.

ПАНЬКУШ Іван Ілліч, 1925, с. Петрів Тлумацького району, член СКВ,┼ 28.08.1944, с. Петрів.

ПАНЮК Прокіп Васильович, 1922, с. Заріччя Надвірнянського району, керівник боївки СБ Яремчанського райпроводу ОУН, Хорт, Влодко,┼ 11.11.1951, с. Заріччя.

ПАПІРКА Дмитро Федорович, 1923, с. Руда Рогатинського району, вояк УПА, ┼ 1944, с. Руда.

ПАРАСЮК Василь Васильович, 1918, с. Тулуків Снятинського району, керівник Гвіздецького райпроводу ОУН, Вірний, ┼ 23.03.1948, с. Рожневі Поля Снятинського району.

ПАРАСЮК Василь Миколайович, 1923, с. Тулуків Снятинського району, охоронець кущової ОУН, ┼ 23.03.1948, с. Рожневі Поля Снятинського району.

ПАРАСЮК Володимир Петрович, с. Тулуків Снятинського району, референт пропаганди Коломийського окружного проводу ОУН, Паливода, ┼ 15.02.1946, біля с. Химчин Косівського району.

ПАРАХОНЯК Володимир Миколайович, 1922, м. Болехів, ройовий куреня «Журавлі», Гора, ┼ 1946, с. Міжріччя Болехівської міськради.

ПАРАХОНЯК Йосип Михайлович, 1927, м. Болехів, стрілець боївки СБ райпроводу ОУН, Калина, ┼ 17.03.1947, м. Болехів.

ПАРАХОНЯК Марія Теодорівна, 1923, м. Болехів, референт жіночої сітки райпроводу ОУН, Орися, ┼ осінь 1944, біля с. Витвиця Долинського району.

ПАРАХОНЯК Микола Миколайович, 1914, м. Болехів, вояк УПА, ┼ 1946, с. Дубшари Рожнятівського району.

ПАРАЩІЙ Микола Семенович, 1917, с. Семаківці (тепер — у складі с. Тустань Галицького району), керівник кущової ОУН, Лис, ┼ 13.02.1946, с. Семаківці.

ПАРАЩІЙ Олекса Іванович, 1922, с. Семаківці (тепер — у складі с. Тустань Галицького району), вояк УПА, Білик, ┼ 09.01.1946, с. Межигірщ Галицького району.

ПАРАЩУК Василь Дмитрович, 1921, с. Тишківці Городенківського району, командир сотні УПА «Дністер», Заверюха, ^ 1946, Калуський район.

ПАРАЩУК Дмитро Васильович, 1922, с. Тишківці Городенківського району, референт пропаганди Чернелицького райпроводу ОУН, Галайда, ┼ 03.06.1947, біля с. Михальче
Городенківського району.   

ПАРАЩУК Іван Федорович, 1934, с. Чернятин Городенківського району, охоронець райпроводу ОУН, Кармелюк, ┼ 05.12.1952, біля с. Топорівці Городенківського району.

ПАРАЩУК Михайло Петрович, 1929, с. Виноград Коломийського району, стрілець сотні Спартана, Юрчик, ┼ 07.09.1948, с. Виноград.

ПАРАЩУК Степан Якович, 1920, с. Микшпинщ Івано-Франківської міськради, заступник керівника СБ райпроводу ОУН, Ігор, ┼ 07.01.1947, с. Микитинці.

ПАРАЩУК Федір Дмитрович, 1924, с. Тишківці Городенківського району, член ОУН, ┼ 15.01.1947, с. Тишківці.

ПАРАЩУК Федір Миколайович, 1914, с. Чернятин Городенківського району, член СКВ, ┼ 04.05.1945, с. Чернятин.

ПАРИПА Василь Романович, 1914, с. Ямниця Тисменицького району, керівник техланки Станіславського надрайпроводу ОУН, Лісовик, ┼ 08.03.1950, с. Луквиця Богородчанського району.

ПАРИПА Михайло Миколайович, 1924, с-ще Єзупіль Тисменицького району, вояк УПА, ┼ вересень 1944, біля с-ща Єзупіль, уроч. Бійне.

ПАРИПА Федір Іванович, 1923, с-ще Єзупіль Тисменицького району, вояк УПА, ┼ вересень 1944, біля с-ща Єзупіль, уроч. Бійне.

ПАРПАН Олексій Лазарович, 1922, с. Долиняни Рогатинського району, стрілець сотні «Лісовики», Гритк, ┼ 05.04.1945, біля с. Мечищів Бережанського району Тернопільської області.

ПАРХУЦЬ Дмитро Степанович, 1911, с. Лучинці Рогатинського району, заступник референта пропаганди надрайпроводу ОУН, ┼ вересень 1945, с. Лучинці.

ПАРХУЦЬ Іван Миколайович, 1923, с. Юнашків Рогатинського району, стрілець боївки СКВ, Ворон, ┼ 1945, біля с. Юнашків.

ПАРХУЦЬ Микола Васильович, 1921, с. Юнашків Рогатинського району, станичний ОУН, ┼ 1946, с. Юнашків.

ПАРХУЦЬ Федір Максимович, 1930, с. Лучинці Рогатинського району, станичний ОУН,┼ 03.11.1948, с. Лучинці.

ПАСАЙЛЮК Василь Миколайович, 1921, с. Старий Косів Косівського району, охоронець кущової ОУН, Цікавий, ┼ 30.09.1952, полонина Кедровата.

ПАСАКАС Ганна Йосипівна, 1916, с. Виноград Коломийського району, зв’язкова станичної ОУН, Сойка, ┼ 06.04.1949, с. Виноград.

ПАСАКАС Степан Васильович, 1914, с. Виноград Коломийського району, станичний ОУН, Черемшина, ┼ 12.12.1944, невідомо.

ПАСЄКА Євдокія Михайлівна, 1923, с. Дорогів Галицького району, друкарка референта пропаганди райпроводу ОУН, Вишня, Звенислава, ┼ 03.03.1949, с. Селище (тепер — у складі с. Блюдники Галицького району).

ПАСІЧАНСЬКИЙ Степан Антонович, референт СБ окружного проводу ОУН, Чайка, ┼ 1949, Буковина.

ПАСІЧНИЙ Данило Васильович, 1918, с. Прибилів Тлумацького району, станичний ОУН, Скала, ┼ 03.05.1950, с. Прибилів.

ПАСІЧНИК Д митро Петрович, 1922, с. Струпків Коломийського району, ройовий сотні Олега, ┼ січень 1946, с. Олеша Тлумацького району.

ПАСІЧНИК Іван Онуфрійович, 1923, с. Струпків Коломийського району, кулеметник сотні Олега, ┼ серпень 1945, Чорний Ліс.

ПАСІЧНИК Микола Дмитрович, 1909, с. Гузіїв Болехівської міськради, керівник боївки СКВ, Залізняк, ┼ осінь 1946, с. Гузіїв, на березі річки Свіча.

ПАСІЧНИК Петро, 1922, с. Струпків Коломийського району, керівник кущової ОУН, Пропащий, ┼ лютий 1946, невідомо.

ПАСІЧНИК Петро, 1924, с. Станькова Калуського району, референт райпроводу ОУН, ┼ 1946, с. Перекоси Калуського району.

ПАСІЧНИК Федір Іванович, 1914, с. Струпків Тлумацького району, стрілець боївки Мороза, Кріс, ┼ 19.02.1949, с. Хлібичин Снятинського району.

ПАСІЧНЯК Василь Миколайович, 1914, с. Струпків Коломийського району, стрілець сотні Олега, червень 1945, Чорний Ліс.

ПАСІЧНЯК Данило Васильович, 1922, с. Прибилів Тлумацького району, станичний ОУН, Ворона, ┼ 02.05.1950, с. Бортники Тлумацького району.

ПАСІЧНЯК Іван Миколайович, 1922, с. Прибилів Тлумацького району, стрілець сотні Олега, ┼ лютий 1945, Чорний Ліс.

ПАСІЧНЯК Микола Михайлович, 1924, с. Смодна Косівського району, референт пропаганди Косівського райпроводу ОУН, Арсен, ┼ 18.01.1950, с. Рожнів Косівського району.

ПАСІЧНЯК Петро Якимович, 1924, с. Виноград Коломийського району, зв’язковий райпроводу ОУН, Верховинець, ┼ 19.03.1948, с. Виноград.

ПАСІЧНЯК Федір Прокопович, 1917, с. Струпків Коломийського району, стрілець сотні Богуна, ┼ жовтень 1945, с. Чорнолізці Тисменицького району.

ПАСНАК Іван Дмитрович, 1919, с. Добринів Рогатинського району, охоронець кущової ОУН, Іскра,  ┼   31.01.1951, біля с. Добринів.

ПАСНАК Петро Дмитрович, 1924, с. Добринів Рогатинського району, стрілець боївки СКВ, 1 1945, біля с. Добринів.    ПАСТЕРНАК Василина Миколаївна, 1924, с. Яківка
Тлумацького району, станична ОУН, Ірина, ┼ 21.09.1947, с. Яківка.

ПАСТЕРНАК Володимир Васильович, 1921, с. Липівка Рогатинського району, охоронець керівника Рогатинського надрайпроводу ОУН Грека, Глинка, ┼ 22.11.1946, с. Липівка.

ПАСТУХ Прокіп Лук’янович, 1921, с. Тяпче Долинського району, референт СБ Долинського райпроводу ОУН, Зеновій, Камінь, ┼ 07.12.1950, с. Тростянець Долинського району.

ПАСТУХ Федір, 1925, с. Верхня Липиця Рогатинського району, член СКВ, Орест, ┼ 1946, с. Нижня Липиця Рогатинського району.

ПАТРУН Василь Григорович, 1924, с. Липівка Рогатинського району, охоронець Рогатинського надрайпроводу ОУН, Дубок, ┼ 27.08.1954, біля с. Явче Рогатинського району.

ПАУК Василь Іванович, 1922, с. Бовшів Галицького району, господарчий кущової ОУН, Швидкий, ┼ 09.12.1947, с. Бовшів.

ПАУК Степан Леонтійович, 1930, с. Бовшів Галицького району, керівник кущової ОУН, Влодко, ┼ 17.11.1952, с. Поплавники Галицького району.

ПАХОЛКІВ Святослав, 1925, м. Буськ Львівської області, сотенний УПА, Дуденко, ┼ 13.01.1946, біля с. Чорні Ослави Надвірнянського району.

ПАХОЛОК Михайло Миколайович, 1923, с. Чесники Рогатинського району, стрілець боївки кущової ОУН, Ворон,┼ 1947, с. Добринів Рогатинського району.

ПАХОЛОК Ярослав Михайлович, 1924, с. Чесники Рогатинського району, вояк УПА, Байда, ┼ 1944, біля с. Стратин Рогатинського району.

ПАЧКОВСЬКИЙ Михайло Федорович, 1921, с. Любиш Рогатинського району, вояк УПА, Вірмен, ┼ 26.11.1946, біля с. Підбір ’я Рогатинського району.

ПАНІКО Володимир Петрович, керівник кущової ОУН, Денис, ┼ 15.10.1945, с. Старий Лисець Тисменицького району.

ПАІЦЕКОВСЬКИЙ Микола, 1910, с. Васючин Рогатинського району, член ОУН, Трам, і' 1945, с. Васючин.

ПАЮК Василь Юзефович, 1914, с. Підвисоке Снятинського району, заступник станичного ОУН, Твердий, ┼ 11.02.1949, с. Підвисоке.

ПЕЛЬЦ Дмитро Володимирович, 1928, с. Підпечери Тисменицького району, стрілець боївки Станіславського райпроводу ОУН, Владзьо, ┼ 06.04.1950, с. Підпечери.

ПЕЛЮЩАК Олексій Михайлович, 1923, с. Жовчів Рогатинського району, вояк УПА, Листок, ┼ 1945, с. Жовчів.

ПЕНГРИН Микола Якович, 1923, с. Солуків Долинського району, вояк УПА, Бурий, ┼ 08.11.1945, с. Тростянець Долинського району.

ПЕНЬКІВСЬКИЙ Василь Дмитрович, 1920, с. Саджавка Надвірнянського району, стрілець сотні Вихора, керівник Латинського райпроводу ОУН, Буря, Сич, ┼ 25.03Л948, біля с. Кубаївка Надвірнянського району.

ПЕРЕГІНЯК Олексій Іванович, 1915, с. Старий Угринів Калуського району, станичний ОУН, Кармелюк, ┼ 03.08.1949, с. Старий Угринів.

ПЕРЕГІНЯК Федір Якович, 1923, с. Старий Угринів Калуського району, стрілець боївки кущової ОУН, Василь, ┼ 26.04.1951, с. Старий Угринів.

ПЕРЕКИЦЕЙ Микола Іванович, 1915, с. Якубів Долинського району, вояк УПА, ^ 01.04.1945, с. Якубів.

ПЕРЕКИЦЕЙ Степан Миколайович, 1923, с. Якубів Долинського району, вояк УПА, ┼ 01.04.1945, с. Якубів.

ПЕРЕПІЧКА Катерина Василівна, 1927, с. Дитятин Галицького району, зв’язкова кущової ОУН, ┼ 24.03.1949, с. Слобода Кукічьницька (тепер — у складі с. Кукільники Галицького району).

ПЕРЕПІЧКА Євстахій Павлович, 1916, с. Хохонів Галицького району, стрілець боївки Дуба, Обережний,  ┼ 04.12.1947, біля с. Хохонів.

ПЕРЦОВИЧ Дмитро Васильович, 1911, с. Середній Березів Косівського району, станичний ОУН, охоронець політреферента райпроводу ОУН, Шпак, ┼ 17.06.1948, с. Середній Березів.

ПЕРЦОВИЧ Іван Федорович, 1922, с. Середній Березів Косівського району, чотовий сотні Мороза, Лісовий, ┼ 1945, невідомо.

ПЕРЦОВИЧ Микола Михайлович, 1902, с. Нижній Березів Косівського району, охоронець кущової ОУН, Хмара, ┼ 02.01.1948, с. Нижній Березів.

ПЕРЦОВИЧ Осип Іванович, 1916, с. Вижній Березів Косівського району, керівник СБ Коломийського окружного проводу ОУН, Злотник, Чорний,┼ 07.04.1945, с. Вижній Березів, уроч. Залунга.

ПЕТЕР Зіновій-Богдан Костянтинович, 1928, с. Грабовець Богородчанського району, охоронець Сокола, Богдан, Тиміиі, ┼ 25.12.1946, біля м. Надвірна.

ПЕТЕР Костянтин Савелійович, 1893, с. Пилипи-Борівські Томашпільського району Вінницької області, керівник розвідки ВО «Говерла», референт пропаганди Станіславського окружного проводу ОУН, Ґонта, Сокіл, ┼ 28.04.1953, с. Грабовець Богородчанського району.

ПЕТЛЮК Микола, 1918, с. Пасічна Надвірнянського району, станичний ОУН, Хрущ, ┼ 17.04.1949, с. Пасічна.

ПЕТРАШ Дарія Василівна, 1924, с. Угринів Тисменицького району, зв’язкова Станіславського райпроводу ОУН, Ярослава, ┼ січень 1947, невідомо.   

ПЕТРАШ Михайло, 1922, с. Тязів Тисменицького району, сотенний УПА, Явір, ┼ 30.07.1946, біля с. Тязів.

ПЕТРАШАК Іван Юрійович, 1927, с. Лісний Хлібичин Коломийського району, керівник кущової ОУН, Смерека, ┼ 12.04.1949, с. Слобідка Городенківського району.

ПЕТРИК Петро Михайлович, 1930, с. Виноград Коломийського району, зв’язковий кущової ОУН, Чорний, ┼ 11.10.1949, с. Виноград.

ПЕТРИНІЙ-ГАНЦЮК Ганна Юріївна, 1924, с-ще Перегінське Рожнятівського району, дружина керівника боївки Вітра, ┼ 10.11.1950, біля с. Ясень Рожнятівського району.

ПЕТРИЧУК Дмитро Петрович, 1916, с. Бабин Косівського району, охоронець станичної ОУН, Бистрий, ┼ 28.06.1952, с. Бабин.

ПЕТРИЧУК Юрій Петрович, 1923, с. Бабин Косівського району, ройовий сотні Цигана, господарчий кущової ОУН, Ключ,┼ листопад 1949, тодішній Яремчанський район.

ПЕТРИК Василь Свстахійович, 1934,^. Нижня Липиця Рогатинського району, стрілець боївки Більшівцівського райпроводу ОУН, ┼ 16.05.1951, с. Дитятин Галицького району.

ПЕТРИК Володимир Свстахійович, 1931, с. Нижня Липиця Рогатинського району, охоронець кущової ОУН, Бурий, ┼ 23.04.1952, с. Жовчів Рогатинського району.

ПЕТРИШАК Йосип Іванович, 1922, с. Лісний Хлібичин Коломийського району, стрілець боївки Дуная, Гора, ┼ 10.05.1945, с. Лісний Хлібичин.

ПЕТРИШИН Володимир Миколайович, 1925, с. Тязів Тисменицького району, стрілець сотні Чорного, зв’язковий райпроводу ОУН, Гишка, ┼ 1949, біля с. Вікторів Галицького району.

ПЕТРИШИН Марія Петрівна, 1925, с. Височанка Галицького району, працівниця редакції підпільного журналу «Чорний Ліс», Наталка, ┼  02.07.1948, біля с. Майдан Тисменицького району.

ПЕТРИШИН Мирон Дмитрович, 1926, с. Світанок Рогатинського району, стрілець сотні «Орли», ┼ 1944, с. Світанок.

ПЕТРИШИН Михайло Петрович, 1921, с. Чесники Рогатинського району, станичний ОУН, Сірко, ┼ 17.12.1944, с. Чесники.

ПЕТРІВ Володимир, 1908, с. Селисько Перемишлянського району Львівської області, заступник референта пропаганди Рогатинського окружного проводу ОУН, Грива, ┼ 16.12.1946, с. Дички Рогатинського району.

ПЕТРІВ Григорій Романович, 1923, с. Чорнолізці Тисменицького району, вояк УПА, ┼ 11.10.1944 (розстріляний).

ПЕТРІВ Данило Степанович, 1922, с. Вістова Калуського району, стрілець сотні Бея, ┼ 11.11.1944, біля с. Слобода Долинська Долинського району.

Гербеев, Радько (Радченко, Рядченко), Калайда (Калайденко), Найденко, Живанов, Скоренцов, Даценко (Николаевская, Кировоградская, Одесская обл.),  Легкий, Лисий, Геба, Мартиняк, Галата, Дума (Івано-Франківська обл.), Овчинников (Курская обл.), Никольский (Гомельская обл., Киргизия),  Решетников (Оренбургская обл.), Минаев (Курганская обл.) T004006
Спасибо сказали: Алёна, litar Л, kuks70, DmitroR-24

Поделиться

66

Re: Загинули в боротьбі з комуністичним режимом

ПЕТРІВ Дмитро Андрійович, 1925, с. Новиця Калуського району, референт СБ Перегінського райпроводу ОУН, Остап, ┼ 01.03.1951, с. Рівня Рожнятівського району.

ПЕТРІВ Дмитро Іванович, 1923, с. Студійка Калуського району, господарчий кущової ОУН, Могила, ┼ 26.12.1947, с. Довпотів Калуського району.

ПЕТРІВ Микола, 1924, с. Йосипівна Рогатинського району, стрілець боївки СКВ, ┼ 1945, біля с. Чагрів Рогатинського району.

ПЕТРІВ Микола Іванович, 1924, с. Мислів Калуського району, стрілець боївки кущової ОУН, ┼ 1950, тодішній Станіславський район.

ПЕТРІВ Павло Маркевич, 1920, Львівська область, охоронець кущової ОУН, Куба, ┼ 25.10.1949, с. Велика Тур’я Долинського району.

ПЕТРІВ Павло Матвійович, 1925, с. Добринів Рогатинського району, стрілець сотні «Орли», Думка, ┼ 1945, с. Добринів.

ПЕТРІВ Павло Сидорович, 1925, с. Довгий Войнилів Калуського району, стрілець боївки СКВ, ┼ 1946, с. Довгий Войнилів.

ПЕТРІВ Петро Петрович, 1909, с. Колінці Тлумацького району, станичний ОУН, Твердий, ┼ 24.09.1951, м. Тлумач.

ПЕТРІВ Петро Якович, 1925, с. Довгий Войнилів Калуського району, стрілець боївки райпроводу ОУН, Сокіл, ┼ 1947, с. Берлоги Рожнятівського району.

ПЕТРІВ Степан Михайлович, 1920, с. Лісний Хлібичин Коломийського району, керівник кущової ОУН, Чорнобривий, ┼ 22.10.1948, с. Раківчик Коломийського району.

ПЕТРІВ Юрій Васильович, 1920, с. Яворівка Калуського району, заступник станичного ОУН, Зелений, Свій, ┼ 28.11.1947, с. Яворівка.

ПЕТРІВ Яків Іванович, 1917, с. Лісний Хлібичин Коломийського району, член ОУН, Цвіркун, ┼ 28.10.1946, с. Лісний Хлібичин.

ПЕТРІВ Яків Онуфрійович, 1923, с. Лісний Хлібичин Коломийського району, керівник боївки Коршів-ського райпроводу ОУН, Гроза, ┼ 02.06.1948, с. Лісний Хлібичин.

ПЕТРІВНИК Іван Лук’янович, с. Лоп’янка Рожнятівського району, стрілець сотні Довбуша, ┼ 1945, невідомо.

ПЕТРІВНИК Степан Мартинович, 1929, с. Лоп’янка Рожнятівського району, стрілець боївки кущової ОУН, ┼ 06.06.1949, с. Спас Рожнятівського району.

ПЕТРОВСЬКИЙ Василь Йосипович, 1908, с. Вербівка Рожнятівського району, вояк УПА, ┼ 20.02.1946, с-ще Перегінське Рожнятівського району.   

ПЕТРОВСЬКИЙ Василь Миколайович, 1927, с. Вербівка Рожнятівського району, стрілець боївки Байди, Орлик, ┼ 22.12.1950, тодішній Перегінський район.

ПЕТРОВСЬКИЙ Гаврило, 1916, с. Сілець Тисменицького району, референт пропаганди райпроводу ОУН, Сербин, ┼ 1945, с. Ямниця Тисменицького району.

ПЕТРОВСЬКИЙ Ярослав Аверкійович, 1923, с. Цуцилів Надвірнянського району, референт пропаганди райпроводу ОУН, Трембіта, ┼ 26.01.1946, с. Цуцилів.

ПЕТРОВСЬКИЙ Ярослав Васильович, 1921, с. Ямниця Тисменицького району, референт СБ Станіславського райпроводу ОУН, Залізняк, ┼ 1945, с. Вовчинець Івано-Франківської міськради.

ПЕТРОСЕНЯК Микола Іванович, 1928, с. Черемошна Верховинського району, охоронець кущової ОУН, Завірюха, ┼ 1950, невідомо.

ПЕТРУК Василь Васильович, 1929, с. Орелець Снятинського району, стрілець боївки кущової ОУН, Соловей, Баран, ┼ 10.03.1949, с. красноставці Снятинського району.

ПЕТРУК Михайло Петрович, 1923, с. Зелене Верховинського району, стрілець боївки райпроводу ОУН, Бистрий, ┼ 22.04.1950, с. Криворівня Верховинського району.

ПЕТРУК Роман Васильович, 1931, с. Орелець Снятинського району, охоронець кущової ОУН, Відважний, ┼ 11.10.1949, с. Орелець.

ПЕТРУНЯК Дмитро Михайлович, 1921, с. Тишківці Городенківського району, станичний ОУН, вояк УПА, ┼ травень 1944, с. Княже Снятинського району.

ПЕТРУНЯК Петро Юрійович, 1919, с. Тишківці Городенківського району, станичний ОУН, Сокії, ┼ 12.04.1950, с. Вікно Городенківського району.

ПЕЦА Василь Дмитрович, 1924, с. Тишківці Городенківського району, станичний ОУН, Скиба, ┼ 21.09.1947, с. Тишківці.

ПЕЦА Михайло Васильович, 1923, с. Тишківці Городенківського району, чотовий УПА, Славута, 14.10.1946, с. Середній Березів Косівського району.

ПЕЦА-ДОВБУШ Василина Василівна, 1926, с. Тишківці Городенківського району, станична ОУН, ┼ 23.07.1945, с. Тишківці.

ПЕЦОЛЯК Михайло Іванович, 1930, с. Поляниця Болехівської міськради, стрілець боївки кущової ОУН, Козак, ┼ червень 1950, с. Слобода Болехівська Долинського району.

ПЕЦОЛЯК Юрій Іванович, 1933, с. Поляниця Болехівської міськради, член молодіжної ОУН, Козак, ┼ 13.10.1949, с. Поляниця.

ПИВОВАРЧИН Володимир Михайлович, 1923, с. Приозерне Рогатинського району, стрілець сотні «Гайдамаки», боївки Довбуша, Орел, ┼ 04.04.1948, біля с. Залужжя Рогатинського району.

ПИГАЧ Володимир Федорович, 1923, с. Підбережжя Болехівської міськради, керівник боївки кущової ОУН, Сирота,┼ 1948, с. Підбережжя.

ПИЛИПІВ Володимир Миколайович, с. Перлівці Галицького району, вояк УПА, ┼ 1945, невідомо.

ПИЛИПІВ Володимир Михайлович, 1925, с. Олеша Тлумацького району, вояк УПА, Берест, 1945, с. Милування Тисменицького району.

ПИЛИПІВ Дмитро Миколайович, 1921, с. Корнів Городенківського району, вояк УПА, ┼ 1946, с. Соколів Бучацького району Тернопільської області.

ПИЛИПІВ Дмитро Степанович, 1913, с. Бабухів Рогатинського району, вояк УПА,┼ 24.08.1944, с. Бабухів.

ПИЛИПІВ Микола Михайлович, 1913, с. Олеша Тлумацького району, керівник Тлумацького райпроводу ОУН, Степан, Дон, ┼ 25.05.1948, с. Довге Тисменицького району.

ПИЛИПІВ Федір Миколайович, 1913, с. Тисів Болехівської міськради, стрілець боївки Болехівського райпроводу ОУН, Лютий, ┼ листопад 1948, с. Міжріччя Болехівської міськради.

ПИЛИПЧУК Михайло Семенович, 1922, с. Підлісся Тисменицького району, стрілець боївки Ґепика, Кочуба, ┼ 30.07.1948, с. Підлісся.

ПИЛИПЧУК Ярослав Михайлович, 1931, с. Білі Ослави Надвірнянського району, стрілець боївки Шугая, Явір, Славко, ┼ 03.08.1950, с. Білі Ослави, уроч. Борсук.

ПИЛИП’ЮК Іван Дмитрович, 1924, с. Білоберізка Верховинського району, референт СБ Кутського райпроводу ОУН, Видра, ┼ 03.11.1951, с. Розтоки Косівського району.

ПИЛИП’ЮК Павло Васильович, 1913, с. Гвізд Надвірнянського району, станичний ОУН, Голуб, ┼ 17.11.1951, м. Надвірна.

ПИЛИП’ЯК Михайло Васильович, 1910, с. Волосів Надвірнянського району, керівник кущової ОУН, Гордий, ┼ 14.03.1946, с. Волосів.

ПИРИН Василь Миколайович, 1911, с. Княжолука Долинського району, станичний ОУН, Климен-ко, ┼ 21.09.1948, с. Княжолука.

ПИРІГ Дмитро Михайлович, 1912, с. Підвиння Рогатинського району, охоронець райпроводу ОУН, Сокіл, ┼ 03.05.1950, с. Підвиння.

ПИРКО Андрій Федорович, с. Новошин Долинського району, член ОУН, Камінь, ┼ 06.03.1946, с. Новошин.

ПИРКО Іван Миколайович, 1912, с. Новошин Долинського району, член ОУН, Вітер, ┼ 07.07.1946, біля с. Новошин, підніжжя г. Лиса.

ПИРЧУК Василь Васильович, 1930, с. Красник Верховинського району, стрілець боївки райпроводу ОУН, Буря, ┼ 06.12.1947, с. Красник.   

ПИТЛИК Дмитро Ілліч, 1905, с. Яворів Долинського району, член ОУН, Лоза,┼ 14.05.1950, с. Яворів.

ПИХНЕЙ Василь Максимович, 1920, с. Кропивник Калуського району, вояк УПА, ┼ 1945, невідомо.

ПИХНЕЙ Максим Максимович, 1922, с. Кропивник Калуського району, стрілець боївки кущової ОУН, ┼ 11.06.1949, невідомо.

ПІВТОРАК Іван Миколайович, 1922, с. Саджавка Надвірнянського району, стрілець сотні Спартана, Бігун, ┼ 08.04.1947, с. Саджавка.

ПІВТОРАК Михайло Іванович, 1924, с. Саджавка Надвірнянського району, охоронець кущової ОУН, їжак, ┼ 21.09.1948, с. Саджавка.

ПІВТОРАК Яків Васильович, 1904, с. Саджавка Надвірнянського району, стрілець сотні Скартана, ┼ осінь 1946, Саджавка.

ПІГУЛЯК Василь Михайлович, 1926, с. Кривопілля Верховинського району, заступник сотенного Вихора, Скорий, ┼ 08.01.1949, с. Кривопілля.

ПІГУЛЯК Дмитро Гаврилович, 1909, с. Спас Коломийського району, вояк УПА, Ліска, ┼ травень 1945, с. Космач Косівського району.

ПІГУЛЯК Микола Васильович, 1921, с. Слобідка Городенківського району, стрілець боївки Крилатого, Жук, ┼ 1948, біля с. Спас Коломийського району.

ПІГУЛЯК Петро Васильович, 1925, о. Спас Коломийського району, вояк УПА, Сорокатий, ┼ 16.04.1945, с. Космач Косівського району.

ПІГУТ Іван Михайлович, 1925, с. Кремидів Галицького району, вояк УПА, ┼ 20.02.1946, Чорний Ліс.

ПІДЗАМЕЦЬКИЙ Ярослав Михайлович, 1926, с. Поточище Городенківського району, стрілець сотні Орлика, Зенко, ┼ 09.04.1945, с. Нижній Вербіж Коломийського району, уроч. Лисогірка.

ПІДЛЕТЕЙЧУК Василь Іванович, 1922, с. Химчин Косівського району, заступник станичного ОУН, Ґонта, Богдан, ^ 17.08.1950, с. Химчин.

ПІДЛЕТЕЙЧУК Євдокія Антонівна, 1926, с. Химчин Косівського району, член референтури пропаганди райпроводу ОУН, дружина Богдана, Ксеня, ┼ 17.08.1950, с. Химчин.

ПІДЛЕТЕЙЧУК Іван Васильович, 1923, с. Корости Косівського району, станичний ОУН, Ворон, ┼ 17.05.1949, біля с. Химчин Косівського району, уроч. Гнилий Потік.

ПІДЛІСНИЙ Степан Степанович, 1924, с. Ку-рипів Галицького району, керівник кущової ОУН, Ґрис, ┼ 13.12.1949, с. Братишів Тлумацького району.

ПІДХОМНИЙ Михайло Миколайович, 1925, с. Лучинці Рогатинського району, чотовий сотні Скоби, Півень, ┼ 1945, біля с. Старі Скоморохи Галицького району.

ПІКУЛЯК Захарій Олексійович, 1921, с. Темирівці Галицького району, стрілець боївки кущової ОУН, ┼ 1947, с. Ганнівці Галицького району.

ПІЛАТ Петро Теодорович, 1930, с. Дегова Рогатинського району, стрілець боївки кущової ОУН, ┼ 03.03.1951 (розстріляний).

ШЛЕЦЬКИЙ Микола Іванович, 1921, с. Долина Тлумацького району, вояк УПА, Підкова, ┼ лютий 1945, с. Олеша Тлумацького району.

ПІЛКА Федір Васильович, 1924, с. Березівка Рогатинського району, керівник боївки СКВ, Зарічний, ┼ 1945, біля с. Васючин Рогатинського району.

ПІЛЯНСЬКИЙ Василь Васильович, 1930, с. Степанівка Калуського району, охоронець кущової ОУН, Богун, ┼ 02.04.1952, с. Степанівка.

ПІЛЯНСЬКИЙ Іван Васильович, 1911, с. Кропивник Калуського району, стрілець боївки кущової ОУН, Чумак, ┼ 19.08.1950, с. Кадобна Калуського району.

ПІЛЯНСЬКИЙ Петро Федорович, 1925, с. Кропивник Калуського району, охоронець станичної ОУН, Дунай, ┼ 16.01.1948, с. Завадка Калуського району.

ПІНАХ Дмитро Миколайович, 1922, с. Бубнище Болехівської міськради, референт СБ Болехівського райпроводу ОУН, Бистрий, ┼ 25.03.1946, біля с. Нижнє Синьовидне Сколівського району Львівської області.

ПІНКА Д митро Іванович, 1921, с. Рожнів Косівського району, референт СБ Коломийського окружного проводу ОУН, Лемик, ┼ 27.10.1947, с. Спас Коломийського району, уроч. Городище.

ШНЧУК Василь Миколайович, 1912, с. Гаврилівка Надвірнянського району, харчовий кущової ОУН, ┼ 1948, невідомо.

ПГГЕЛЯК Іван Васильович, 1910, с. Соколівка Косівського району, станичний ОУН, Мельник, ┼ весна 1946, невідомо.

ПІТЕЛЯК Тарас Кирилович, 1916, с. Річка Косівського району, станичний ОУН, Бульба, ┼ 11.12.1947, с. Річка.

ПІМАНЕЦЬ Федір Миколайович, 1930, с. Лецівка Рожнятівського району, стрілець боївки Грома, Вітер, ┼ 02.07.1952, невідомо.

ПІЦАК Григорій Дмитрович, 1923, с. Заланів Рогатинського району, станичний ОУН, ┼ 15.03.1945, с. Заланів.

ПІЦАК Михайло Якимович, 1928, с. Долиняни Рогатинського району, член молодіжної ОУН,┼ 1946, біля с. Долиняни.

ПЛАКСІЙ Василь Іванович, 1921, с. Світанок Рогатинського району, стрілець сотні «Орли», ┼ 1944, біля с. Нижня Липиця Рогатинського району.   

ПЛАТКО Микола Якович, 1923, с. Дора (тепер—у складі м. Яремче), слідчий СБ Яремчанського райпроводу ОУН, Яструб, ┼ 18.03.1949, с-ще Делятин Надвірнянського району, прис. Луг.

ПЛЕКАН Петро Іванович, 1925, с. Жовчів Рогатинського району, стрілець боївки СКВ, ┼ 1947, с. Стратин Рогатинського району.

ПЛЕНЮК Микола Іванович, 1923, с. Тисменичани Надвірнянського району, сотенний УПА, керівник боївки надрайпроводу ОУН, Ґепик, Партизан, ┼ 10.09.1948, с. Нова Гута Тисменицького району.

ПЛИТКА Василь Іванович, 1905, с. Берестечко Верховинського району, господарчий кущової ОУН, Сорока, ┼ 19.07.1948, колишній Жаб’ївський район.

ПЛИТОРАК Василь Петрович, 1905, с. Космач Косівського району, зв’язковий Яблунівського райпроводу ОУН, Скрипка, ┼ 17.06.1950, с. Космач.

ПЛИТУС Микола Васильович, 1928, с. Пнів Надвірнянського району, член ОУН, Козак, ┼ 07.10.1948, с. Пнів.

ПЛІШ Павло, с. Ясень Рожнятівського району, чотовий сотні Донського, ┼ 19.08.1947, с. Сливки Рожнятівського району.

ПЛУГАТОРАК Іван Васильович, с. Підвисоке Снятинського району, стрілець боївки кущової ОУН, Буйний, ┼ 15.11.1945, с. Підвисоке.

ПЛЮТА Михайло Іванович, 1925, с. Добринів Рогатинського району, член техланки Рогатинського райпроводу ОУН, Ігор, Іскра, ┼ грудень 1948, с. Стратин Рогатинського району.

ПЛЮТА Петро Васильович, 1912, с. Добринів Рогатинського району, харчовий СКВ, Колос, ┼ осінь 1946, с. Добринів.

ПНІВЧУК Василь Петрович, 1912, с-ще Печеніжин Коломийського району, стрілець сотні Спартана, Грізний, ┼ 1946, біля с-ща Печеніжин.

ПОБЕРЕЖНЯК Андрій Якович, 1914, тодішній Перегінськийрайон, член ОУН, Чорний, ┼ 26.11.1947, с. Слобода Небилівська Рожнятівського району.

ПОВАРЧУК Антон Дмитрович, 1930, с. Чорні Ослави Надвірнянського району, охоронець кущової ОУН, Явір, ┼ 15.09.1951, с. Чорний Потік Надвірнянського району.

ПОВАРЧУК Василь Миколайович, 1925, с. Білі Ослави Надвірнянського району, керівник боївки кущової ОУН, Остап, ┼ 23.12.1947, с. Заріччя Надвірнянського району.

ПОВАРЧУК Іван Миколайович, 1922, с. Білі Ослави Надвірнянського району, стрілець боївки Ігоря, Гора, ┼ зима 1945, с. Білі Ослави.

ПОВАРЧУК Михайло Миколайович, 1909, с. Білі Ослави Надвірнянського району, керівник боївки Яремчанського райпроводу ОУН, Ігор, ┼ 10.03.1949, с. Чорний Потік Надвірнянського району.

Гербеев, Радько (Радченко, Рядченко), Калайда (Калайденко), Найденко, Живанов, Скоренцов, Даценко (Николаевская, Кировоградская, Одесская обл.),  Легкий, Лисий, Геба, Мартиняк, Галата, Дума (Івано-Франківська обл.), Овчинников (Курская обл.), Никольский (Гомельская обл., Киргизия),  Решетников (Оренбургская обл.), Минаев (Курганская обл.) T004006
Спасибо сказали: Алёна, litar Л, kuks70, DmitroR-24

Поделиться

67

Re: Загинули в боротьбі з комуністичним режимом

notizia пишет:

ПАНЬКО Михайло Петрович, 1920, с. Чорні Ослави Надвірнянського району, охоронець кущової ОУН, Підкова, ┼ 18.08.1949, с. Чорні Ослави.

Панько Михайло син Петра і Олени Тимінської, народився в с. Чорні Ослави 10.09.1922 року.

Турецький (придомок Попович), Левкун, Юращук, Стефурак, Кріпчук, Козьмин, Шовгенюк, Зеленевич, Ревтюк, Ґрещук, Вертипорох, Ківнюк, Чуревич, Панько, Данилюк, Жолоб, Мельничук, Ванджура, Козловський, Лесюк, Горішний, Попик, Ісайчук, Абрамюк, Менів (Менюк), Gut

І-Р37/ Н
Спасибо сказали: DmitroR-2, Алёна, litar Л, kuks70, notizia5

Поделиться

68

Re: Загинули в боротьбі з комуністичним режимом

notizia пишет:

ОСТАФІЙЧУК Микола Іванович, 1923, с. Вербівці Городенківського району, вояк УПА, Чугай, Чорнобай, ┼ 15.01.1946, с. Зібранівка Снятинського району.

Здравствуйте,подскажите, пожалуйста, что означает это фамилия в этом списке?

Поделиться

69

Re: Загинули в боротьбі з комуністичним режимом

romashka, чугай - різновид верхнього одягу sum.in.ua/s/chughaj

Спасибо сказали: romashka1

Поделиться

70

Re: Загинули в боротьбі з комуністичним режимом

только есть еще и фамилия такая

Поделиться