1

Тема: Шістка, Шистка

ШІСТКА Петро Васильович, 1922 р. н., с. Сенечів Долинського району, українець, освіта початкова. Проживав у с. Сенечів, селянин. Заарештований 21.12.1946. Звинувачення: вояк УПА (сотня Буйтура), псевдо — Муха. Військовим трибуналом військ МВС Станіславської області 21.03.1947 засуджений на 15 років позбавлення волі та 5 років пораження в правах із конфіскацією майна. Реабілітований 19.03.1992. (8004П).

ШІСТКА Яків Романович, 1930 р. н., с. Сенечів Долинського району, українець, освіта початкова. Проживав у с. Сенечів, селянин. Заарештований 17.07.1947. Звинувачення: збирав продукти для УПА. Військовим трибуналом військ МВС Станіславської області 16.09.1947 засуджений на 8 років позбавлення волі з конфіскацією майна. Реабілітований 21.06.1993. (14555 П).

Реабілітовані історією. Івано-Франківська область, том 2.

Share

2

Re: Шістка, Шистка

Шукаю звідки Шістки з'явились в Яблунці (Гостомель). В ревізькій казці 1796 р. вони вже є. Якщо хтось має інформацію, поділіться, будь ласка.

Share

3

Re: Шістка, Шистка

ronin пише:

Шукаю звідки Шістки з'явились в Яблунці (Гостомель). В ревізькій казці 1796 р. вони вже є. Якщо хтось має інформацію, поділіться, будь ласка.

З власного досвіду : мої і раніше були в моєму селі,але під іншим прізвищем.
Я до того,що треба проаналізувати імена своїх Шістків і порівняти з попередніми роками(якщо є така можливість).

Повторюся,це з власного досвіду.

свой среди чужих, чужой среди своих...
N-FTA62436
Thanks: Ann1

Share

4

Re: Шістка, Шистка

nfs79 пише:

Шукаю звідки Шістки з'явились в Яблунці (Гостомель). В ревізькій казці 1796 р. вони вже є. Якщо хтось має інформацію, поділіться, будь ласка.

З власного досвіду : мої і раніше були в моєму селі,але під іншим прізвищем.
Я до того,що треба проаналізувати імена своїх Шістків і порівняти з попередніми роками(якщо є така можливість).

Повторюся,це з власного досвіду.

В тому й проблема... Поки не знаю, де можна шукати. Хоча ніби існує ще метрика по Гостомелю до 1728 року. Але там навряд чи є інформація - звідки з'явились.

Share