71 ( 28-03-2017 17:23:38 змінене ochkas )

Re: Family Finder с "нуля"

Кому FamilyFinder нужен со скидкой? Можно купить здесь за 56$ или за 42$ если зарегистрируетесь и введёте кодовое слово "welcome" при оплате теста.
https://www.groupon.com/deals/family-tree-dna-1-1-chicago?ak_t=EC75EA366938FDAE0A539A899BBECC46173C45CEE7690000FDEDD9583ADED066

Share

72

Re: Family Finder с "нуля"

Our deal searchers couldn't find any nearby "583ADED066" deals at the moment.
They feel bad, so they found you 600 other deals to make up for it.

Чуркины (г. Бобров Воронежская обл., Балашовский р-н, Саратовская обл.), Копейкины(Саратовская обл.),   Лубенские, Полуян, Британ (Украина, Днепропетровская область), Болдыревы, Кандаковы (Россия, Ростовская обл), Васильчик,
Таборовець, Корінь (Рівненська обл)
Thanks: kbg_dnepr1

Share

73 ( 28-03-2017 18:37:50 змінене ochkas )

Re: Family Finder с "нуля"

https://www.groupon.com/deals/family-tr … 583ADED066

Если что не понятно, спрашивайте.

Thanks: kbg_dnepr1

Share

74

Re: Family Finder с "нуля"

Подскажите пожалуйста, результаты FF можно загрузить на сайт Myheritage?

Share

75

Re: Family Finder с "нуля"

yelena813015 пише:

Подскажите пожалуйста, результаты FF можно загрузить на сайт Myheritage?

Можно, но у них там все сейчас криво работает

Поиск предков и потомков, сбор информации, генеалогические исследования и построение родовых деревьев для следующих фамилий: Дорошенко, Дик, Верба, Кравцов, ПолОвый, Курбановский, Коноплин, Будников,  Синельник, Каченовский/Коченовский/Коченевский, Родкевич/Радкевич, Роскладка/Розкладка/Раскладка/Розкладко

mtDNA - J1c5
Thanks: iromko1

Share

76

Re: Family Finder с "нуля"

пише:

Можно, но у них там все сейчас криво работает

А какой из файлов raw data нужно загружать? Я пробовала все, ни один не подошел

Thanks: kbg_dnepr1

Share

77

Re: Family Finder с "нуля"

Я загружала вот эти файлы

Post's attachments

2017-04-01_0-16-37.jpg
2017-04-01_0-16-37.jpg 12.06 kb, 1 downloads since 2017-04-01 

You don't have the permssions to download the attachments of this post.
Поиск предков и потомков, сбор информации, генеалогические исследования и построение родовых деревьев для следующих фамилий: Дорошенко, Дик, Верба, Кравцов, ПолОвый, Курбановский, Коноплин, Будников,  Синельник, Каченовский/Коченовский/Коченевский, Родкевич/Радкевич, Роскладка/Розкладка/Раскладка/Розкладко

mtDNA - J1c5

Share

78

Re: Family Finder с "нуля"

Попыталась загрузить результаты на gedmatch.com/ и уже больше 3-х суток киты не проходят токенизацию. Это нормально, что так долго? Как узнать в чем проблема?

Share

79

Re: Family Finder с "нуля"

нормально. там і більше тижня нормально.

Share

80

Re: Family Finder с "нуля"

yelena813015 пише:

Можно, но у них там все сейчас криво работает

А какой из файлов raw data нужно загружать? Я пробовала все, ни один не подошел

Я завантажував 37-му версію всюди, і на GedMatch, і на MyHeritage.

А щодо кривизни погоджуюсь - хотів недавно завантажити дані ще кількох родичів до MyHeritage, і не знайшов навіть кнопки, якою це зробити, ні в меню немає пункту. Так що плюнув на це просто. 


Саме простіше - це завантаження на Geni. smile Достатньо в особистому кабінеті на FTDNA вибрати Partner Applications -> Geni ... Connect, і потім вибрати ім'я людини, до якої цей кіт приєднати. Переносить все і зразу; збіги видає розумні; при перенесенні гаплогруп розповсюджує їх на всіх родичів, які ці гаплогрупи мали успадкувати (чи від яких вони успадквані). Таке враження, що обробку результатів ДНК для MyHeritage та Geni писали різні команди, які між собою не спілкувались. sad

Прізвища: Тертичний, Брехунець, Коцюба, Білик, Мельник, Стасюк, Цехонський, Рудницький, Скульський, Пахута, Загика, Ковпак, Агарков, Сулима, Ковбасюк, Сахарук, Сніцар, Заморока
I-BY104146|U5b1b1a - Проект "Українська ДНК"
Thanks: kbg_dnepr1

Share

81 ( 24-04-2017 11:00:29 змінене notizia )

Re: Family Finder с "нуля"

iromko пише:

Я завантажував 37-му версію всюди, і на GedMatch, і на MyHeritage.

iromko, А почему 37-му, подскажите пожалуйста? Если смотреть подсказки, рекомендует 36.

Thanks: iromko1

Share

82

Re: Family Finder с "нуля"

Как посмотреть с кем из участников проекта(проектов) Вы пересекаетесь по FF (Y--DNA; mtDNA) через Advanced Matches

https://io.ua/36386684m.jpg

Поиск предков и потомков, сбор информации, генеалогические исследования и построение родовых деревьев для следующих фамилий: Дорошенко, Дик, Верба, Кравцов, ПолОвый, Курбановский, Коноплин, Будников,  Синельник, Каченовский/Коченовский/Коченевский, Родкевич/Радкевич, Роскладка/Розкладка/Раскладка/Розкладко

mtDNA - J1c5

Share

83

Re: Family Finder с "нуля"

notizia пише:

Я завантажував 37-му версію всюди, і на GedMatch, і на MyHeritage.

iromko, А почему 37-му, подскажите пожалуйста? Если смотреть подсказки, рекомендует 36.

Підказки я тільки після Вашого повідомлення побачив smile А до того просто скачав 37-му версію, яка мені здалася більш новою, і завантажив. Процес пройшлов успішно для 7 кітів з різницею в кілька місяців, так що це не одномоментний глюк.

Прізвища: Тертичний, Брехунець, Коцюба, Білик, Мельник, Стасюк, Цехонський, Рудницький, Скульський, Пахута, Загика, Ковпак, Агарков, Сулима, Ковбасюк, Сахарук, Сніцар, Заморока
I-BY104146|U5b1b1a - Проект "Українська ДНК"
Thanks: notizia1

Share

84

Re: Family Finder с "нуля"

Про завантаження на гедматч. В мене був глюк з сафарі: програма, схоже, саморозпаковувала файли при скачуванні. Тож, роблячи ті самі дії одночасно з трьох браузерів не відразу зрозуміла, що відбувається, і чому один з кітів ніяк не може система обробити. Може ще комусь буде корисно.

Велика Виска -Мокряки і все село; Кухаревський/Кухаревский - звідусіль; Цихаиз/Чехаиз/Чіхаїз - звідусіль; Кейбал - Полтавщина і звідусіль; Гірчак-Горчаков - Луганськ і околиці. Шукаю народження Варвари Григорівни Кодаченко у 1884-1886 роках скоріш за все у Херсонській губерніі, де - невідомо.
Thanks: kbg_dnepr1

Share

85

Re: Family Finder с "нуля"

На одному із форумів знайшов людину, з якою досить ймовірно маю спільного предка в першій половині 18 століття. Чи може FF батька (при сприятливих обставинах) показати родинний зв'язок? Для батька - це предок у 8 поколінні.

Левицький г.Рогаля, Левкун, Юращук, Стефурак, Кріпчук, Козьмин, Шовгенюк, Зеленевич, Ревтюк, Ґрещук, Вертипорох, Ківнюк, Чуревич, Панько, Данилюк, Жолоб, Мельничук, Ванджура, Козловський, Лесюк, Горішний, Попик, Дмитрук, Дудка, Микитишин, Литвинюк, Gut, Kremer
І-BY78168/ Н. Тесть,(ЧЖЖЧ) І-Р37

Share

86

Re: Family Finder с "нуля"

Balymba пише:

На одному із форумів знайшов людину, з якою досить ймовірно маю спільного предка в першій половині 18 століття. Чи може FF батька (при сприятливих обставинах) показати родинний зв'язок? Для батька - це предок у 8 поколінні.

При сприятливих обставинах - може. Але гарантії, що вони будуть сприятливими - ніякої. Якщо це пряма чоловіча лінія, то тестування по У буде значно надійніше. В усіх інших випадках - лотерея.

Велика Виска -Мокряки і все село; Кухаревський/Кухаревский - звідусіль; Цихаиз/Чехаиз/Чіхаїз - звідусіль; Кейбал - Полтавщина і звідусіль; Гірчак-Горчаков - Луганськ і околиці. Шукаю народження Варвари Григорівни Кодаченко у 1884-1886 роках скоріш за все у Херсонській губерніі, де - невідомо.

Share

87

Re: Family Finder с "нуля"

Balymba, підтримую, що Y тестування буде більш надійним. Family Finder така штука, що
Наприклад, зробила я однофамільцю свого прадіда тест FF, щоб підтвердити гіпотезу, що всі носії цього прізвища в нашому селі  -  родичі.
Так от в цього однофамільця моя рідна сестра вказана як 2nd Cousin - 4th Cousin, а я як 5th Cousin - Remote Cousin. Добре, що є ще тест мого батька та двоюрідного дядька. Тато вказаний як 2nd Cousin - 4th Cousin, а дядько 3rd Cousin - 5th Cousin..

Чуркины (г. Бобров Воронежская обл., Балашовский р-н, Саратовская обл.), Копейкины(Саратовская обл.),   Лубенские, Полуян, Британ (Украина, Днепропетровская область), Болдыревы, Кандаковы (Россия, Ростовская обл), Васильчик,
Таборовець, Корінь (Рівненська обл)

Share

88

Re: Family Finder с "нуля"

FF надійно показує спорідненість до 4-5 коліна, все, що далі - лотерея (яка здебільшого, як відомо, виграшів не дає).

Ми успадковуємо по 50% геному від батьків, а ось далі все стає дуже випадковим: навіть якщо брати успадкують точно по 25% від дідів-бабусь (тобто по половині того, що вони передали своїй доньці-сину, що буває не завжди), то не факт, що це будуть ті самі 25% (у крайньому випадку може бути, що один брат успадкує одну половину, а інший другу).
Тобто в 4 та 5 коліні ймовірність того, що всі нащадки отримають однакові 12,5%, зменшується ще більше, а в 6 вона стає дуже малою і здебільшого не відрізняється від етнічного фону.

Пошук предків: Глушак (Брянськ.) Ковальов Федосенко (Могилевськ.)
Оглотков (Горбат. п. НГГ) Алькин Душин Жарков Кульдішов Баландин (Симб. губ.)
Клишкін Власенко Сакунов Кучерявенко (Глухів)
Кириченко Бондаренко Білоус Страшний (Новомоск. Дніпроп.)

Share

89

Re: Family Finder с "нуля"

Balymba, ммм хоча Y тест поквапилась рекомендувати... я ж не знаю чи той родич також по своїй чоловычій лінії з Вами зв'язаний. Тоді, все таки FF - краще

Чуркины (г. Бобров Воронежская обл., Балашовский р-н, Саратовская обл.), Копейкины(Саратовская обл.),   Лубенские, Полуян, Британ (Украина, Днепропетровская область), Болдыревы, Кандаковы (Россия, Ростовская обл), Васильчик,
Таборовець, Корінь (Рівненська обл)
Thanks: Balymba1

Share

90

Re: Family Finder с "нуля"

Дякую всім за відповіді. Писав про FF, оскільки спільний предок не по чоловічій лінії. Взагалі питав з тим розрахунком, щоб до осінніх знижок визначитись із тим тестом (з багатьох варіантів), який міг би дати вірогідність якогось результату. Наприклад: FF батька теоретично може дати результат по двох лініях 18 століття, FF матері - по одній лінії початку 19 століття. Якщо зробити Y ще одній людині і порівняти її з уже відомими результатами батька, можливо вдасться вибрати із двох кандидатів предка по чоловічій лінії з кінця 17 століття ( і тим самим продовжити документальну лінію предків до 1515 року). Кошти зараз дууууже обмежені. От і хочеться вирахувати варіант їх раціонального використання.

Левицький г.Рогаля, Левкун, Юращук, Стефурак, Кріпчук, Козьмин, Шовгенюк, Зеленевич, Ревтюк, Ґрещук, Вертипорох, Ківнюк, Чуревич, Панько, Данилюк, Жолоб, Мельничук, Ванджура, Козловський, Лесюк, Горішний, Попик, Дмитрук, Дудка, Микитишин, Литвинюк, Gut, Kremer
І-BY78168/ Н. Тесть,(ЧЖЖЧ) І-Р37

Share

91

Re: Family Finder с "нуля"

kbg_dnepr пише:

FF надійно показує спорідненість до 4-5 коліна, все, що далі - лотерея (яка здебільшого, як відомо, виграшів не дає).

Ми успадковуємо по 50% геному від батьків, а ось далі все стає дуже випадковим: навіть якщо брати успадкують точно по 25% від дідів-бабусь (тобто по половині того, що вони передали своїй доньці-сину, що буває не завжди), то не факт, що це будуть ті самі 25% (у крайньому випадку може бути, що один брат успадкує одну половину, а інший другу).
Тобто в 4 та 5 коліні ймовірність того, що всі нащадки отримають однакові 12,5%, зменшується ще більше, а в 6 вона стає дуже малою і здебільшого не відрізняється від етнічного фону.

Ну от,  вже й Ви почали дивитись на аутосомні тести більш критично.  А від себе ще додам,  що і по 4-5 коліну доведений FF нібито родинний зв'язок ще нічого не значить.  І це зовсім не тому,  що буцім-то протестованих замало.  А в тому,  що наведена математика (25%,  12, 5%) не працює.  І це не пов'язано з теорією ймовірності,  мовляв різні брати можуть успадкувати різні половинки.  На великих числах теорія ймовірності дає більш-менш надійні результати. Але у випадку з тлумаченням результатів тестувань є ще якісь складові,  що впливають на результат,  але які не беруться до уваги при аналізі. Тому,  нажаль,  в FF не просто присутній елемент лотере і,  там він превуалює над іншими чинниками

Васильківський, Київський, Звенигородський повіти Київської губернії
Ніжинський повіт Чернігівської губернії
Сайт програми GedcomReport go.inf.ua
Thanks: Balymba1

Сайт ww2

Share

92

Re: Family Finder с "нуля"

Balymba пише:

На одному із форумів знайшов людину, з якою досить ймовірно маю спільного предка в першій половині 18 століття. Чи може FF батька (при сприятливих обставинах) показати родинний зв'язок? Для батька - це предок у 8 поколінні.

99%, що ні. Тобто показати якийсь зв'язок може й покаже, але сегменти будуть 99% досить малими, що не вирізните від випадкових.

Thanks: Balymba, luvi2

Share

93

Re: Family Finder с "нуля"

Що ж можу повідомити про перші результати ФФ:
Географічно локалізовано 5 співпадінців.
Із них для одного повністю пророблено все дерево, аж до кінця 19 століття, що дало мені нову предкову лінію. Мені повезло, що в цьому роді всі вітки були "прийшлими" окрім однієї - корінної в селі. А починалося все ніби зовсім безперспективно - Словаччина, Natalia Mankova на MyHeritage (прохання - може у когось вона є у співпадінцях, бо схоже аналіз зроблений не ФТДНА, а треба перевірити з тими хто є на ФТДНА), потім дерево, в якому знайоме і рідкісне прізвище із сусіднього села. Потім починає працювати моя база (жаль, що в ній поки-що трохи більше 16000 в Дереві Життя із приблизно 40000 наявних в документах), і почалися суцільні співпадіння, аж до її далеких родичів, які залишились в селі, які і допомогли остаточно ідентифікувати особу родички.
Співпадіння було визначено як 4-юрідна - 6 - юрідна родичка. Насправді вийшло, що вона 4-х юрідна племінниця мого батька.
Без ФФ такий пошук навіть і голову б не прийшов.

Левицький г.Рогаля, Левкун, Юращук, Стефурак, Кріпчук, Козьмин, Шовгенюк, Зеленевич, Ревтюк, Ґрещук, Вертипорох, Ківнюк, Чуревич, Панько, Данилюк, Жолоб, Мельничук, Ванджура, Козловський, Лесюк, Горішний, Попик, Дмитрук, Дудка, Микитишин, Литвинюк, Gut, Kremer
І-BY78168/ Н. Тесть,(ЧЖЖЧ) І-Р37

Share

94

Re: Family Finder с "нуля"

Події розвиваються просто блискавично. Серед співпадінців батька американка Бренда Клозе, на ФТДНА вона 3-5 кузен, на MyHeritage 4-6- рідна родичка. В дереві побачив знайоме прізвище з сусіднього села. Завдяки шановному Адміралу отримав необхідні метрики, знайшов відповідний запис, ув'язав його із своїм деревом і от спільним предком виявився такий собі Михайло Данилюк бл. 1740 року народження. Згідно дерева вийшло, що батько і Бренда чисті 4-кузени.
Але головна інтрига попереду - Михайло Данилюк появився в селі в період між 1783 і 1788 роками невідомо звідки. І от триангуляція результатів ФТДНА показує між батьком і Брендою майже чистокровного американського італійця з практично ідеальним деревом і одним українським прізвищем Даниляк, походженням із Лемківщини !!!!

Левицький г.Рогаля, Левкун, Юращук, Стефурак, Кріпчук, Козьмин, Шовгенюк, Зеленевич, Ревтюк, Ґрещук, Вертипорох, Ківнюк, Чуревич, Панько, Данилюк, Жолоб, Мельничук, Ванджура, Козловський, Лесюк, Горішний, Попик, Дмитрук, Дудка, Микитишин, Литвинюк, Gut, Kremer
І-BY78168/ Н. Тесть,(ЧЖЖЧ) І-Р37

Share

95

Re: Family Finder с "нуля"

Balymba пише:

Що ж можу повідомити про перші результати ФФ:
Географічно локалізовано 5 співпадінців.
Із них для одного повністю пророблено все дерево, аж до кінця 19 століття, що дало мені нову предкову лінію. Мені повезло, що в цьому роді всі вітки були "прийшлими" окрім однієї - корінної в селі. А починалося все ніби зовсім безперспективно - Словаччина, Natalia Mankova на MyHeritage (прохання - може у когось вона є у співпадінцях, бо схоже аналіз зроблений не ФТДНА, а треба перевірити з тими хто є на ФТДНА), потім дерево, в якому знайоме і рідкісне прізвище із сусіднього села. Потім починає працювати моя база (жаль, що в ній поки-що трохи більше 16000 в Дереві Життя із приблизно 40000 наявних в документах), і почалися суцільні співпадіння, аж до її далеких родичів, які залишились в селі, які і допомогли остаточно ідентифікувати особу родички.
Співпадіння було визначено як 4-юрідна - 6 - юрідна родичка. Насправді вийшло, що вона 4-х юрідна племінниця мого батька.
Без ФФ такий пошук навіть і голову б не прийшов.

Так Ви ж немов якийсь ман'як)) від генеалогії)) з такою значною базою)))

Результати Y-DNA: Ч: I-FT89137 (BIG-Y) (ранні Європейці Палеоліта, North Dinaric cluster); ЖЧ R-BY120038 (BIG-Y, балто-слов’янська лінія); ЖЖЧ R-FT216860 (BIG-Y, балто-слов’янська лінія) + ЧЧЖЧ R-FTB79685 (BIG-Y, слов’янська лінія).
Результати mtDNA: Ж: H; ЧЖ: U5b1e1; ЧЧЖ: H2a5b1; ЖЧЖ: X2b-T226C;
Подільска губернія. Православні та старообрядці + Мглинський повіт Чернігівської губернії
Thanks: Balymba, DmitroR-22

Share

96 ( 06-04-2018 20:28:02 змінене ArturVer )

Re: Family Finder с "нуля"

Питання до знавців, чи вірно я розмірковую над мітохондріальними тестами та Y-хромосоми...

https://www.familytreedna.com/learn/wp-content/uploads/2015/12/Slide5_12_21_15.png                https://www.familytreedna.com/learn/wp-content/uploads/2015/12/Slide7_12_21_15.png

Чи можу я робити своєрідні "простріли" через покоління:
1. Беру, наприклад, і роблю аналізи ще живого діда (батько мого батька) по mtDNA і "спасаю" для історії і подальших пошуків лінію його матері?  Потім, якщо будуть співпаденці, то тест по mtDNA може допомогти встановити спорідненість та спільних предків...
2. Даля я беру і якимсь чином вмовляю покійної бабці брата (мами мами брат) і роблю йому тест по Y-хромосомі. І таким чином я "зберігаю" його лінії по чоловічому роду (нащадків по його Y-хромосомі нема) і зможу потім, у випадку збігів по Y-тестам дізнатись про його рід?
І так ділі роблю своєрідні "простріли" по лініях предків в глибину віків... і зможу потім чітко знати, про спорідненість по тій лінії чи по іншій..

Я вірно міркую?

P.s.: На малюнках два "простріли" в глибину віків. Так я зможу потім дізнатись про спорідненність зі збіженцями по жіночім лініям матері і по Y-хромосомі батька-батька-батька...?

Результати Y-DNA: Ч: I-FT89137 (BIG-Y) (ранні Європейці Палеоліта, North Dinaric cluster); ЖЧ R-BY120038 (BIG-Y, балто-слов’янська лінія); ЖЖЧ R-FT216860 (BIG-Y, балто-слов’янська лінія) + ЧЧЖЧ R-FTB79685 (BIG-Y, слов’янська лінія).
Результати mtDNA: Ж: H; ЧЖ: U5b1e1; ЧЧЖ: H2a5b1; ЖЧЖ: X2b-T226C;
Подільска губернія. Православні та старообрядці + Мглинський повіт Чернігівської губернії
Thanks: VHB, iromko2

Share

97

Re: Family Finder с "нуля"

ArturVer пише:

Що ж можу повідомити про перші результати ФФ:
Географічно локалізовано 5 співпадінців.
Із них для одного повністю пророблено все дерево, аж до кінця 19 століття, що дало мені нову предкову лінію. Мені повезло, що в цьому роді всі вітки були "прийшлими" окрім однієї - корінної в селі. А починалося все ніби зовсім безперспективно - Словаччина, Natalia Mankova на MyHeritage (прохання - може у когось вона є у співпадінцях, бо схоже аналіз зроблений не ФТДНА, а треба перевірити з тими хто є на ФТДНА), потім дерево, в якому знайоме і рідкісне прізвище із сусіднього села. Потім починає працювати моя база (жаль, що в ній поки-що трохи більше 16000 в Дереві Життя із приблизно 40000 наявних в документах), і почалися суцільні співпадіння, аж до її далеких родичів, які залишились в селі, які і допомогли остаточно ідентифікувати особу родички.
Співпадіння було визначено як 4-юрідна - 6 - юрідна родичка. Насправді вийшло, що вона 4-х юрідна племінниця мого батька.
Без ФФ такий пошук навіть і голову б не прийшов.

Так Ви ж немов якийсь ман'як)) від генеалогії)) з такою значною базою)))

Дякую за комплімент! Напевне маніяк, бо займаюсь цим вже 40 років ( з десятирічного віку). А власна база потихеньку росте - в Дереві Життя вже понад 20 000, а ввести треба певне ще тисяч 50, тих, хто документально являється кровними родичами.

Левицький г.Рогаля, Левкун, Юращук, Стефурак, Кріпчук, Козьмин, Шовгенюк, Зеленевич, Ревтюк, Ґрещук, Вертипорох, Ківнюк, Чуревич, Панько, Данилюк, Жолоб, Мельничук, Ванджура, Козловський, Лесюк, Горішний, Попик, Дмитрук, Дудка, Микитишин, Литвинюк, Gut, Kremer
І-BY78168/ Н. Тесть,(ЧЖЖЧ) І-Р37

Share

98 ( 06-04-2018 21:39:12 змінене ArturVer )

Re: Family Finder с "нуля"

Balymba пише:

Що ж можу повідомити про перші результати ФФ:
Географічно локалізовано 5 співпадінців.
Із них для одного повністю пророблено все дерево, аж до кінця 19 століття, що дало мені нову предкову лінію. Мені повезло, що в цьому роді всі вітки були "прийшлими" окрім однієї - корінної в селі. А починалося все ніби зовсім безперспективно - Словаччина, Natalia Mankova на MyHeritage (прохання - може у когось вона є у співпадінцях, бо схоже аналіз зроблений не ФТДНА, а треба перевірити з тими хто є на ФТДНА), потім дерево, в якому знайоме і рідкісне прізвище із сусіднього села. Потім починає працювати моя база (жаль, що в ній поки-що трохи більше 16000 в Дереві Життя із приблизно 40000 наявних в документах), і почалися суцільні співпадіння, аж до її далеких родичів, які залишились в селі, які і допомогли остаточно ідентифікувати особу родички.
Співпадіння було визначено як 4-юрідна - 6 - юрідна родичка. Насправді вийшло, що вона 4-х юрідна племінниця мого батька.
Без ФФ такий пошук навіть і голову б не прийшов.

Так Ви ж немов якийсь ман'як)) від генеалогії)) з такою значною базою)))

Дякую за комплімент! Напевне маніяк, бо займаюсь цим вже 40 років ( з десятирічного віку). А власна база потихеньку росте - в Дереві Життя вже понад 20 000, а ввести треба певне ще тисяч 50, тих, хто документально являється кровними родичами.

А Ви збираєте дані в Дереві тільки по предках, чи збираєте взагалі будь-яку інформацію по усіх можливих родичах?

Результати Y-DNA: Ч: I-FT89137 (BIG-Y) (ранні Європейці Палеоліта, North Dinaric cluster); ЖЧ R-BY120038 (BIG-Y, балто-слов’янська лінія); ЖЖЧ R-FT216860 (BIG-Y, балто-слов’янська лінія) + ЧЧЖЧ R-FTB79685 (BIG-Y, слов’янська лінія).
Результати mtDNA: Ж: H; ЧЖ: U5b1e1; ЧЧЖ: H2a5b1; ЖЧЖ: X2b-T226C;
Подільска губернія. Православні та старообрядці + Мглинський повіт Чернігівської губернії

Share

99

Re: Family Finder с "нуля"

ArturVer пише:

А Ви збираєте дані в дереві тільки по предках, чи збираєте взагалі по всіх родичах? (мені якось по теперішньо-живущих троюрідних тітках-дядьках дані в Дерево заносити не дуже цікаво, і сенсу ніби в цьому не бачу особливого... нехай потім діти збирають)

Якщо ми вже говоримо про ДНК тестування, то треба заводити всіх кровних родичів, бо чим більша база, тим легше найти спільне коріння між генетичними співпадінцями.

Левицький г.Рогаля, Левкун, Юращук, Стефурак, Кріпчук, Козьмин, Шовгенюк, Зеленевич, Ревтюк, Ґрещук, Вертипорох, Ківнюк, Чуревич, Панько, Данилюк, Жолоб, Мельничук, Ванджура, Козловський, Лесюк, Горішний, Попик, Дмитрук, Дудка, Микитишин, Литвинюк, Gut, Kremer
І-BY78168/ Н. Тесть,(ЧЖЖЧ) І-Р37
Thanks: ArturVer, kuks70, VHB3

Share

100

Re: Family Finder с "нуля"

ArturVer пише:

Питання до знавців, чи вірно я розмірковую над мітохондріальними тестами та Y-хромосоми...
...
Я вірно міркую?

P.s.: На малюнках два "простріли" в глибину віків. Так я зможу потім дізнатись про спорідненність зі збіженцями по жіночім лініям матері і по Y-хромосомі батька-батька-батька...?

Так, Ви міркуєте правильно smile Саме такий підхід дає можливість відкрити ці лінії і мати їх потім в наявності для підтвердження інших родичів, яких Ви знаходитимете іншими способами.

Прізвища: Тертичний, Брехунець, Коцюба, Білик, Мельник, Стасюк, Цехонський, Рудницький, Скульський, Пахута, Загика, Ковпак, Агарков, Сулима, Ковбасюк, Сахарук, Сніцар, Заморока
I-BY104146|U5b1b1a - Проект "Українська ДНК"
Thanks: ArturVer1

Share

101

Re: Family Finder с "нуля"

Balymba пише:

...

Так Ви ж немов якийсь ман'як)) від генеалогії)) з такою значною базою)))

Дякую за комплімент! Напевне маніяк, бо займаюсь цим вже 40 років ( з десятирічного віку). А власна база потихеньку росте - в Дереві Життя вже понад 20 000, а ввести треба певне ще тисяч 50, тих, хто документально являється кровними родичами.

Шановний Balymba, Ви, напевно, гігантський об'єм часу витратили за 40 років на генеалогію... А якби Вам було знову 10 років, то чи зайнялися б Ви знову генеалогією? Чи не вважаєте, що час пішов нінашо, і родичам і нащадком воно взагалі не цікаве? (Можуть казати чи просто мовчки думати, що, краще б ти тату в цей час замість генеалогії гроші заробляв і спадок якийсь лишив, а не якісь писульки про давно померлих людей)...Чому питаю... бо сам активно почав шукати документи, писати різні запити, тощо. А воно час вимагає значущий

Результати Y-DNA: Ч: I-FT89137 (BIG-Y) (ранні Європейці Палеоліта, North Dinaric cluster); ЖЧ R-BY120038 (BIG-Y, балто-слов’янська лінія); ЖЖЧ R-FT216860 (BIG-Y, балто-слов’янська лінія) + ЧЧЖЧ R-FTB79685 (BIG-Y, слов’янська лінія).
Результати mtDNA: Ж: H; ЧЖ: U5b1e1; ЧЧЖ: H2a5b1; ЖЧЖ: X2b-T226C;
Подільска губернія. Православні та старообрядці + Мглинський повіт Чернігівської губернії

Share

102

Re: Family Finder с "нуля"

ArturVer пише:

...

Так Ви ж немов якийсь ман'як)) від генеалогії)) з такою значною базою)))

Дякую за комплімент! Напевне маніяк, бо займаюсь цим вже 40 років ( з десятирічного віку). А власна база потихеньку росте - в Дереві Життя вже понад 20 000, а ввести треба певне ще тисяч 50, тих, хто документально являється кровними родичами.

Шановний Balymba, Ви, напевно, гігантський об'єм часу витратили за 40 років на генеалогію... А якби Вам було знову 10 років, то чи зайнялися б Ви знову генеалогією? Чи не вважаєте, що час пішов нінашо, і родичам і нащадком воно взагалі не цікаве? (Можуть казати чи просто мовчки думати, що, краще б ти тату в цей час замість генеалогії гроші заробляв і спадок якийсь лишив, а не якісь писульки про давно померлих людей)...Чому питаю... бо сам активно почав шукати документи, писати різні запити, тощо. А воно час вимагає значущий

Якщо б мені було 10 років, я би більш ефективно використав для занять генеалогією той дитячо-підлітковий вік, коли я був вільний від обов'язку заробляти гроші... Тепер для занять генеалогією у мене набагато менше часу ( Ви праві - приходиться заробляти), але якийсь час все-одно стараюсь викроїти, здебільшого зимою.

Левицький г.Рогаля, Левкун, Юращук, Стефурак, Кріпчук, Козьмин, Шовгенюк, Зеленевич, Ревтюк, Ґрещук, Вертипорох, Ківнюк, Чуревич, Панько, Данилюк, Жолоб, Мельничук, Ванджура, Козловський, Лесюк, Горішний, Попик, Дмитрук, Дудка, Микитишин, Литвинюк, Gut, Kremer
І-BY78168/ Н. Тесть,(ЧЖЖЧ) І-Р37

Share

103

Re: Family Finder с "нуля"

Шановні форумчани, читаючи останні повідомлення ww2 в цій гілці роблю висновок, що інвестування в тест Family Finder є сумнівним. Поділіться, будь-ласка, досвідом, чи Вам стали у нагоді:1. Ці тести (FF)?
2. Чи варто вкладатися в тести mtDNA і Y-хромосоми? Який Ваш досвід в цих тестах?

Результати Y-DNA: Ч: I-FT89137 (BIG-Y) (ранні Європейці Палеоліта, North Dinaric cluster); ЖЧ R-BY120038 (BIG-Y, балто-слов’янська лінія); ЖЖЧ R-FT216860 (BIG-Y, балто-слов’янська лінія) + ЧЧЖЧ R-FTB79685 (BIG-Y, слов’янська лінія).
Результати mtDNA: Ж: H; ЧЖ: U5b1e1; ЧЧЖ: H2a5b1; ЖЧЖ: X2b-T226C;
Подільска губернія. Православні та старообрядці + Мглинський повіт Чернігівської губернії

Share

104

Re: Family Finder с "нуля"

Family finder - це не інвестиція, а робочий інструмент генеалога-початківця. Це абсолютний мінімум, який має зробити кожен - протестувати старших родичів і зберегти їхні дані для подальших досліджень.

Пан ww2 писав більшість повідомлень понад три роки тому, а це дуже багато. 

Я особисто взнав багато - виявив дві віддалених єврейських гілки в родоводі, про які ніхто не знав; знайшов чотириюрідного брата тещі.

Щодо mtDNA та Y-DNA тестів, то вони для досвічених генеалогів, які хочуть дослідити специфічні родинні лінії, або дізнатись глибокі корені. Я радий, що їх зробив, але вони не є пріоритетними - при зберіганні зразка в лабораторії після Family Finder їх можна замовити й за кілька років.

Прізвища: Тертичний, Брехунець, Коцюба, Білик, Мельник, Стасюк, Цехонський, Рудницький, Скульський, Пахута, Загика, Ковпак, Агарков, Сулима, Ковбасюк, Сахарук, Сніцар, Заморока
I-BY104146|U5b1b1a - Проект "Українська ДНК"

Share

105

Re: Family Finder с "нуля"

Напишу про свій досвід, може комусь стане у нагоді.Вчора отримав нарешті результати тесту Family Finder. Завантажив для аналізу файл RAW DATA на сайт GEDmatch... Після 12 годин обробки моїх даних сервером сайту отримав варіанти можливих збіженців.


І сама найближча можлива родичка показалася, як жінка з бабусіним дівочим прізвищем... Мене аж емоції почали переповнювати, так як бабуся росла сиротою з мачухою, її батько (прадід) пропав безвісті, по базам не числиться ніяких, з так званих "глухих пропавших без вісті". Архіви під час війни згоріли...


Тобто є певний шанс, що генетичний тест допоможе знайти родичів по глухій гілці.

Результати Y-DNA: Ч: I-FT89137 (BIG-Y) (ранні Європейці Палеоліта, North Dinaric cluster); ЖЧ R-BY120038 (BIG-Y, балто-слов’янська лінія); ЖЖЧ R-FT216860 (BIG-Y, балто-слов’янська лінія) + ЧЧЖЧ R-FTB79685 (BIG-Y, слов’янська лінія).
Результати mtDNA: Ж: H; ЧЖ: U5b1e1; ЧЧЖ: H2a5b1; ЖЧЖ: X2b-T226C;
Подільска губернія. Православні та старообрядці + Мглинський повіт Чернігівської губернії

Share