141

Re: Радомысльский уезд Киевской губернии

ЦДІАК, ф.127, оп.1015, спр.168        Сповідні розписи церков сел Радомисльського повіту за 1804 рік

Некоторые фамилии с.Дивин :                                                                                                               

Духовные :  Кошиц, Якубовский                                                                                               

Шляхетные :  Курчинский                                                                                                                       

Посполитые :  Андрийчук, Березовый, Боклан, Болотненко, Болотный, Бурчак, Васильчук, Власюк, Герасименко, Дерек, Жук, Залезнюк, Зюзик, Касянчук, Кириченко, Котчук, Лесничук, Матвейчук, Матвийчук, Махиня, Мовчун, Осощук, Пархомчук, Пасенчук, Петровчук, Полещук, Прокопчук, Радченко, Романенко, Сайчук, Святненко, Смеян, Стадненко, Стаднюк, Стеценко, Тимошенко, Тищук, Ткачук, Утвенко, Федоренко, Федорченко,  Халимончук, Яременко

R1a - BY30762

Пошук предків : Яценко, Косенко, Божко, Костенко, Хмельницький, Луговий, Мазин, Бураков
Thanks: Алена1

Share

142

Re: Радомысльский уезд Киевской губернии

ЦДІАК, ф.127, оп.1015, спр.168        Сповідні розписи церков сел Радомисльського повіту за 1804 рік

Некоторые фамилии с. Слободка :                                                                                                               

Духовные :  Туркевич                                                                                                                     

Посполитые :  Аврамец, Антонюк, Белченко, Бесмертнюк, Вакула, Варвус, Вербовец, Губар, Губарчук, Гуменый, Гуменюк, Демянец, Демянчук, Дибенко, Евдак, Евтушенко, Ковальчук, Кравчук, Куличенко, Кумечко, Куприйчук, Кучерук, Кушнир, Кушниренко, Лепченко, Лозанчук, Лозяный, Лупало, Лупальчук, Мельник, Мельничок, Мимоход, Миченко, Москаленко, Москалчук, Недалекий, Нестерчук, Овдейчук, Овдеюк, Осадчук, Палийчук, Примак, Прищепа, Прохорчук, Рекуненко, Репецкий, Савченко, Сеховец, Сивец, Слота, Стельмах, Титорчук, Ткач, Ткачук, Федорук, Хоменко, Цимбалистый, Часнок, Щербатюк                                                                                                                     

R1a - BY30762

Пошук предків : Яценко, Косенко, Божко, Костенко, Хмельницький, Луговий, Мазин, Бураков

Share

143

Re: Радомысльский уезд Киевской губернии

Сьогодні в ЦДІАКу розглядав цікавий документ. Представлений в Зведеному Каталозі, але, що мені дивно, до мене його вивчав всього один дослідник і той дуже давно.

Це: ф.127, оп.1015, д.1018  Исповедные росписи церквей Радомысльского уезда, 1862 год.

Але при перегляді виявилось, що це : "Исповедная роспись Малинского прихода состоящего Киевской губернии в Радомисльском уезде на 1862 год"

Сповідка рукописної форми, хоча в цей рік вже використовувались зазвичай друковані листи і, головне, на 25-ти аркушах, описувались : "Дворяне, помещики, прусские подданые,мещане, вольно живущие,одиночно - крестьяне, однодворцы".
По населенних пунктах :

м.Малин,Малинская Рудня,Гута Остров, Малинская Гамарня, д.Городище, сл.Щербатовка, Липлянская Слобода, Липлянская Гута, с.Каменка, д.Владовка, Гутка Лагановская, сл.Горынь, сл.Лозяная, д.Юстиновка, с. Яновка, сл.Жобоч, сл.Тростяница, д.Буглаки, д.Будыловка, Рудня Берковка, д.Няниевка, Наниовска Буда, Рудня Здрывля, д.Голубостав, сл.Стефановка, д.Миньковка, д.Заболоть, д.Котовка, д.Ходоры, д.Любовичи, д.Ялцовка, Рудня Ялцовска, Рудня Белый Берег, сл.Янишовка, д.Барановка, д.Романовка, с.Новые Воробии, Рудня Воробиевска, д.Дуброва, д.Гуска, сл.Омеляновка, с.Шкураты, д.Мирча, С.Ворсовка, Рудня Королиовка, Рудня Ворсовска, д.Дерманка, с.Чоповичи, Рудня Евелин Гродска, д.Резьня, Рудня Вузьня и Антонов, Гута Элиовка

Маю надію, що це - відкриття і стане в нагоді...

R1a - BY30762

Пошук предків : Яценко, Косенко, Божко, Костенко, Хмельницький, Луговий, Мазин, Бураков

Share

144

Re: Радомысльский уезд Киевской губернии

Всім привіт!Допоможіть у пошуку предків початківцю. Моя бабуся Мааренко (дівоче прізвище) Ганна Петрівна народилась 09.05.1926 у с. Березівка (зараз Садове) Коростишівського р-ну. Про її батька, Макаренка Петра Йосиповича знаю лише роки життя 1879-1926, у нього був брат Павло, здається, та дружина, якщо вірити розповідям родичів Шуневич Марія звалася...
Чи може хтось спрямувати у вірному напрямку?
В теорії знаю, що потрібно в цьому селі подивитись домові книги, потім Рацс в Житомирі та там же архів, архіви у Києві...
Буду вдячна за допомогу.

Thanks: kbg_dnepr1

Share

145

Re: Радомысльский уезд Киевской губернии

djafarova1981 пише:

Мааренко .

Может, всё-таки, МаКаренко?

Share

146 ( 20-11-2017 20:44:54 змінене Оленка )

Re: Радомысльский уезд Киевской губернии

djafarova1981 пише:

.

По Березівці досить добре зберіглись документи
Житомирскький архів МК   з 1875 по 1918.
Скоріш за все повинні бути й ЗАГсові записи в Житомирскькому архіві за  1920 ті роки, але за цей період дуже погане збереження .
З 1974 року та вглиб це ЦДІАК -Мк, Ср з 1860 х років. м. Київ.
Також є перепис 1897 року. ДАКО м. Київ.
Якщо бабуся була дійсно Шуневич Марія, в сусідньму селі Кайтанівка проживали родини Шуневичів. Якби Ви знали як її по-батькові я могла подивитись Вам в своїх записах по Кайтанівці Шуневичів за 1897 рік.
Я рекомендувала б Вам в першу чергу або зробити запит до Житомирського архіву. або якщо є можливість відвідати, на факт народженння бабусі.
Далі якщо навіть народження не буде знайдено, можна пошукати шлюб , можливо якщо це були 1900-1918 роки ,  Мк по Березівці зберіглись досить добре. А далі вже рухатись в глиб в Києві.
Перепис, та інші мк та сповідки.

Share

147

Re: Радомысльский уезд Киевской губернии

Так, все вірно, МАКАРЕНКО.Я не додивилась.

Thanks: Алена1

Share

148

Re: Радомысльский уезд Киевской губернии

djafarova1981 пише:

Всім привіт!Допоможіть у пошуку предків початківцю. Моя бабуся Мааренко (дівоче прізвище) Ганна Петрівна народилась 09.05.1926 у с. Березівка (зараз Садове) Коростишівського р-ну. Про її батька, Макаренка Петра Йосиповича знаю лише роки життя 1879-1926, у нього був брат Павло, здається, та дружина, якщо вірити розповідям родичів Шуневич Марія звалася...
Чи може хтось спрямувати у вірному напрямку?
В теорії знаю, що потрібно в цьому селі подивитись домові книги, потім Рацс в Житомирі та там же архів, архіви у Києві...
Буду вдячна за допомогу.

В ДАКО є перепис по вашому селі за 1897 рік dako.folium.info/view/table/36?f … =advsearch

Також там є багато більш раніших переписів по вашому селу.  

Метричні книги по селу є в ЦДІАК cdiak.archives.gov.ua/baza_geog_ … re_015.xml  а також деякі на https://www.familysearch.org/  https://www.familysearch.org/search/rec … %3AUkraine

Ну і щось є  в Житомирському архіві.

Share

149

Re: Радомысльский уезд Киевской губернии

Щиро дякую всім за допомогу!!!

Share

150

Re: Радомысльский уезд Киевской губернии

ДАЖО Фонд 521 Радомисльський повітовий предводитель дворянства м. Радомисль Київської губернії

Share

151 ( 15-06-2018 17:42:53 змінене galaCh )

Re: Радомысльский уезд Киевской губернии

Добрий день. Чи правильно я розумію, що ревізських казок Радомишельского повіту (да і взагалі яких небудь) не має вікладеніх онлай? Архів відповів, що їм необхідно переглянути майже 7 тис сторінок, щоб знайти необхідне мені призвіще, і ця цифра мене лякає. Простіще перевіряти самій, за умови що є щось онлайн.

І друге питання. Можливо, хтось стікався з Статкевич за Радомишельского повіту? Мої з села Болячіва і Войташівки (але це ще не підтвержено). В метриках бачила, що воні булі шляхтою або дворянами (в залежності від років). Буду вдячна за будь яку інформацію

Дякую

Thanks: kbg_dnepr1

Share

152

Re: Радомысльский уезд Киевской губернии

Не знаю щодо ревізьких казок, але вже дивились сповідні розписи? Я так розумію, що мова йде про Войташівку Коростишівського району, по якій в ЦДІАКу зберігся непоганий масив документів (наприклад, для 1830-1840-х - це ф.127 о. 1015 сс. 522а, 538, 558, 593, 614)

Рудницькі, Крижанівські, Гоцькі, Чинчі, Шурдюби, Фесаї, Вихопні, Бондарі, Криницькі, Свинарі
Thanks: kbg_dnepr1

Share

153

Re: Радомысльский уезд Киевской губернии

galaCh, на сайте familysearch индексировались записи по Киевской губернии, поищите, может найдете своих
https://www.familysearch.org/search/rec … %3AUkraine

Share

154

Re: Радомысльский уезд Киевской губернии

galaCh пише:

І друге питання. Можливо, хтось стікався з Статкевич за Радомишельского повіту? Мої з села Болячіва і Войташівки (але це ще не підтвержено). В метриках бачила, що воні булі шляхтою або дворянами (в залежності від років). Буду вдячна за будь яку інформацію

Дякую

В этом деле имеются Статкевичи (номер дела ГАКО в конце списка)genea.musicfancy.net/kyiv_county_szlachta_1816/

Ремезенко, Ничипоренко, Швець (Чорнобиль, Залісся); Поронько, Ткач, Кучеровець (Клочків), Хлібович (Браслав), Ковріженко, Кобець, Наумовський (Київ та область), Сапалановський, Ратинський, Шпаковський, Врублевський, Дидковський (Житомир, Троянів) та інші.
Мій блог: genea.musicfancy.net/
Thanks: galaCh, kbg_dnepr2

155 ( 17-06-2018 16:23:57 змінене Олег Лисенко )

Re: Радомысльский уезд Киевской губернии

galaCh пише:

Добрий день. Чи правильно я розумію, що ревізських казок Радомишельского повіту (да і взагалі яких небудь) не має вікладеніх онлай? Архів відповів, що їм необхідно переглянути майже 7 тис сторінок, щоб знайти необхідне мені призвіще, і ця цифра мене лякає. Простіще перевіряти самій, за умови що є щось онлайн.

І друге питання. Можливо, хтось стікався з Статкевич за Радомишельского повіту? Мої з села Болячіва і Войташівки (але це ще не підтвержено). В метриках бачила, що воні булі шляхтою або дворянами (в залежності від років). Буду вдячна за будь яку інформацію

Дякую

Ревізські казки Радомишлського повіту в Київському обласному архіві.  з 1795 року по 1897.  1897 вже відскановний, але нажаль доступний тільки на компютерах архіву.


384979Листи перепису населення, Радомисльський повіт Водотийська волость с. Болячів, 4-а переписна дільниця, 4-а рахункова дільниця, частина 3Радомиcльський повітВодотийськас. Болячів1897

384980Листи перепису населення, Радомисльський повіт Водотийська волость с. Болячів, 4-а переписна дільниця, 4-а рахункова дільниця, частина 4Радомиcльський повітВодотийськас. Болячів1897


3849135Листи перепису населення Радомишльського повіту, Коростишівської волості, с. Кропивни, Федорівка (частина), Войташівка (частина), 5 переписна дільниця 20 рахункова дільницяРадомиcльський повітКоростишівськас. Кропивни, Федорівка (частина), Войташівка (частина)1897

3849136Листи перепису населення, Радомисльський повіт Водотийська волость с.Войташівка, 5-а переписна дільниця, 20-а рахункова дільниця, частина 2Радомиcльський повітВодотийськас. Войташівка1897

3849137Листи перепису населення, Радомисльський повіт Водотийська волость с.Войташівка, 5-а переписна дільниця, 20-а рахункова дільниця, частина 3Радомиcльський повітВодотийськас. Войташівка1897
А ось метричні книги і в ЦДІАК і ДАЖО

Share

156

Re: Радомысльский уезд Киевской губернии

Сповідні розписи, метріки та перепис уже дивилась. Тепер необхідні ревізьськи казки, що б довести, що людина переїхала в Войташівкі до Болячева. Нажаль, можу тільки листуватись з архівом і важко уявити, як довго вони будуть переглядати ті 7 тис сторінок. Тому шукала казки онлайн. Але всеодно всім дякую за відповіді

Thanks: kbg_dnepr1

Share

157

Re: Радомысльский уезд Киевской губернии

Julia_R1 пише:

І друге питання. Можливо, хтось стікався з Статкевич за Радомишельского повіту? Мої з села Болячіва і Войташівки (але це ще не підтвержено). В метриках бачила, що воні булі шляхтою або дворянами (в залежності від років). Буду вдячна за будь яку інформацію

Дякую

В этом деле имеются Статкевичи (номер дела ГАКО в конце списка)genea.musicfancy.net/kyiv_county_szlachta_1816/

К сожалению, не мои(

Thanks: kbg_dnepr1

Share

158

Re: Радомысльский уезд Киевской губернии

Добрий день. Маю питання. Знайшла iнформацiю -
стеткевичі, дв. 2-го роз.; лег.: мінське ддЗ 13.06(07?).1816 р. (ч. 6). 1834 р.: сл. Каєтанівка – 6 ос. (шл.: Корбут). 
інша родина із сіл. войташівка (13 ос. в 1832 р.) мала також виписку рішення волинського ддЗ від 18.02.1833 р. (ч. 6). 
Шлюби: мосаковська, світельська, сичевська, Шунєвич 
Мене цiкавить як раз родина з Войташiвки. Пiдкажiть, будь ласка, що це за виписка та рiшення i де iх знайти. Маю припущеня, що в Житомирському архiвi. Дякую

Thanks: kbg_dnepr1

Share

159

Re: Радомысльский уезд Киевской губернии

galaCh пише:

що це за виписка та рiшення i де iх знайти. Маю припущеня, що в Житомирському архiвi.

Определение об их дворянском происхождении, состоялось в Волынском дворянском депутатском собрании. Дата вам известна. Теоретически должны быть отдельные книги с определениями о дворянстве за каждый год. За 1833 может быть несколько книг.

В Житомирском архиве. В книге/книгах определений за 1833. Или в родовом деле Статкевичей в том же архиве.

160

Re: Радомысльский уезд Киевской губернии

galaCh пише:

Добрий день. Маю питання. Знайшла iнформацiю -
стеткевичі, дв. 2-го роз.; лег.: мінське ддЗ 13.06(07?).1816 р. (ч. 6). 1834 р.: сл. Каєтанівка – 6 ос. (шл.: Корбут). 
інша родина із сіл. войташівка (13 ос. в 1832 р.) мала також виписку рішення волинського ддЗ від 18.02.1833 р. (ч. 6). 
Шлюби: мосаковська, світельська, сичевська, Шунєвич 
Мене цiкавить як раз родина з Войташiвки. Пiдкажiть, будь ласка, що це за виписка та рiшення i де iх знайти. Маю припущеня, що в Житомирському архiвi. Дякую

ДАКО Фонд 280 Опис 2 справа 646 Ревизские сказки о дворянах 2-го разряда Радомысльского уезда за 1834 г. 423 л.

Share

161

Re: Радомысльский уезд Киевской губернии

до історії с. Вовчків (зараз Поліський район)

Share

162

Re: Радомысльский уезд Киевской губернии

Любимому брату Константину Михайловичу Собкевичу

.... брат Киевской епархии Радомысльского уезда села Волчкова священник .... Иоанн Михайлович Собкевич 1904

Попруга, Козиренко, Майстренко, Самі(о)йленко, Антоненко, Пархоменко, Юрченко, Грищенко, Карпенко, Постолюк, Неживок, Куракса, Скрипченко, Мухоїд, Богдан, Ми(Ні)китенко, Котляр, Кузьменко, Власенко, Харченко, Шеремета, Лудченко, Іванцов
Поліське (Хабне), Варовичі, Буда-Варовичі, Мартиновичі, Максимовичі, Млачівка, Діброва, Бобер, Королівка, Тараси, Шевченкове
Генеалогія Поліського краю

Share

163

Re: Радомысльский уезд Киевской губернии

Брак в Спасо-Преображенском соборе Екатеринослава

ГАДО 193-3-440 л. 150 об.
11.11.1905
Кр. Черниговской губ. Новозыбк. у. Старобобовичской вол. с. Старого Вышкова Елисей Сем. Бондаренок, пс., 1-м бр., 32
Кр. Е-сл. губ., Новом. у. Попасновской вол. с. Андреевки дев. Софья Ив. Чернодуб, пс., 1-м бр., 20
Кр. Черниговской губ. Новозыбк. у. селения Буды-Гетманской Вас. Фед. Стрельцов, кр. Киевской губ., Таращанского у. с. Зрайки Харитон Яковл. Салогубов;
Полт. Мщ. Павел Тимоф. Остапенко, кр. Киевской губ. Радомышльск. у. с. Гуменник Антон Венедикт. Шевченко.

Пошук предків: Глушак (Брянськ.) Ковальов Федосенко (Могилевськ.)
Оглотков (Горбат. п. НГГ) Алькин Душин Жарков Кульдішов Баландин (Симб. губ.)
Клишкін Власенко Сакунов Кучерявенко (Глухів)
Кириченко Бондаренко Білоус Страшний (Новомоск. Дніпроп.)
Thanks: kuks701

Share

164

Re: Радомысльский уезд Киевской губернии

Уважаемые форумчане. Прошу пощи в поиске информации о своем прапрадеде:
Сведения о прусском подданом Иосифе (Юзефе, возможно другое написание имени) Павловиче Зимборском. Родился в 1866г. в местечке Берестечко Волынской губернии (Житомирского уезда). Римо-католического вероисповедания. По национальности поляк.
В Киевской губернии проживает с 1869г. Занимается паденными работами в деревне Купно. Неграмотный. Имущества за границей и в России не имеет. (эти сведения начала 03.02.1887г, закончены 21.01.1889г.). Протокол о собрании сведений по ходатайству прусского подданого Юзефа Павловича Земборского от 20.05.1887г. Родился в деревне Берестечко Житомирского уезда. Проживает в Купно. Отец его, Павел, был прусським подданым, проживал в Купном. Имел ли отец паспорт, он не знает. 5 лет тому как умер отец, перед смертью ему было разрешено вступить в подданство России и он обязан был отправиться в Радомышель для выполнения присяги. Проживает в Купном, в собственном доме. Занимается хлебопашеством. (Купно ориентировочно, где-то между селами Кодрой и Мигалками). Приставом Недзведским опрошены жители деревни Купно, мещанеКарл Францевич Коросевич, Иван Андреевич Ковольский, крестьянин Людвиг Францевич Ганушкевич. Из деревни Кодра – Август Станиславович Гурский. И они показали, что знают Иосифа Зимборского около 13 лет. Принял присягу 16.09.1888г. Иосиф Зимборский женат на мещанке из городка Малин, Марии Ивановне Ковальской, католичка. Имеет дочь Аделию, 6 мес. Владеет 5 десятинами земли на чинше при хуторе Купном. Жил до принятия Русского подданства в Купном 20 лет. Предполагает видвориться в Купном.
Это вся информация которую удалось насобирать через родственников, но документально это не подтвержено. Прошу помочь имеющейся у Вас информацией и ссылками где и что можно самому найти. Еще продублирую в ветке Киевской губернии.Имеется в наличии документ о взятии займа. Возможно ли по нем получить какую-то информацию.

Post's attachments

11111111.gif
11111111.gif 73.76 kb, 3 downloads since 2020-01-26 

You don't have the permssions to download the attachments of this post.
Thanks: kuks70, Алена2

Share

165 ( 26-01-2020 23:28:26 змінене DVK_Dmitriy )

Re: Радомысльский уезд Киевской губернии

hallucinogen77 пише:

Уважаемые форумчане. Прошу помощи в поиске информации о своем прапрадеде

Так что конкретно надо?
У Вас достаточно данных для поисков.

Кременецкие, Лазаренко, Бабенко, Чаплины, Абакумовы, Орловы, Белоконь, Тхор.
Интересуюсь родом Кременецких от Аслана-Мурзы-Челебея.

Share

166

Re: Радомысльский уезд Киевской губернии

В "Платежном свидетельстве" мова йде про землю "при д.Драчиловке, Максимовичской волости, Радомышльского уезда" на 1914р. Можна було б подивитись Переписні листи 1897р. по Драчилівці, вони є В ДАКО. Може бути, що збереглася справа по ссуді в тому ж архіві:http://opisi.dako.gov.ua/web/index.php?FirstpageSearch%5Bnomer_fonda%5D=1635&FirstpageSearch%5Bname_fond%5D=&FirstpageSearch%5Bcount_items%5D=&FirstpageSearch%5Bcount_opisi%5D=&FirstpageSearch%5Bdates%5D=&FirstpageSearch%5Bdela%5D=&r=opisi%2Ffirstpage&nametable=firstpage&fondtext=%D0%94%D0%BE+1917

R1a - BY30762

Пошук предків : Яценко, Косенко, Божко, Костенко, Хмельницький, Луговий, Мазин, Бураков
Thanks: Алена1

Share

167

Re: Радомысльский уезд Киевской губернии

Церква св. Михаїла у с. Кам'яний Брід Радомишльського повіту Київської губернії. 1822 р. Креслив ієрей с. Янівка Власій Чернявський

via О. Кузьмук

+ Читати більше

Thanks: Sajuka, Алена2

Share

168

Re: Радомысльский уезд Киевской губернии

Троїцька церква с. Макалевичі Радомишльського повіту Київської губернії. 1822 р. Малював і креслив ієрей с. Янівка Радомишльського повіту Власій Чернявський.

via О. Кузьмук

+ Читати більше

Thanks: Sajuka, Алена2

Share

169

Re: Радомысльский уезд Киевской губернии

Михайлівська церква с. Веприн Радомишльського повіту Київської губернії. 1822 р.


+ Читати більше

Thanks: Sajuka, Алена2

Share

170

Re: Радомысльский уезд Киевской губернии

Воскресенська церква с. Ставки Радомишльського повіту. 1822 р.

via О. Кузьмук

+ Читати більше

Thanks: Sajuka, Алена2

Share

171

Re: Радомысльский уезд Киевской губернии

Церква Різдва Богородиці в с. Торчин Радомишльського повіту Київської губернії. рис. 1825 р.
via О. Кузьмук

+ Читати більше

Thanks: Алена1

Share

172

Re: Радомысльский уезд Киевской губернии

Хрестовоздвиженська церква у селі Шершні Радомишльського повіту Київської губернії. Креслив Власій Чернявський. 1824 р.

via О.Кузьмук

+ Читати більше

Thanks: Алена1

Share

173

Re: Радомысльский уезд Киевской губернии

Унікальний проект Свято-Преображенської церкви м.Хабне, 1917 рік. За збереження документу величезна подяка Valentina Yuschenko. Церкву будував її дідусь - Кордун Василь Микитович
1920x1345

Попруга, Козиренко, Майстренко, Самі(о)йленко, Антоненко, Пархоменко, Юрченко, Грищенко, Карпенко, Постолюк, Неживок, Куракса, Скрипченко, Мухоїд, Богдан, Ми(Ні)китенко, Котляр, Кузьменко, Власенко, Харченко, Шеремета, Лудченко, Іванцов
Поліське (Хабне), Варовичі, Буда-Варовичі, Мартиновичі, Максимовичі, Млачівка, Діброва, Бобер, Королівка, Тараси, Шевченкове
Генеалогія Поліського краю

Share

174

Re: Радомысльский уезд Киевской губернии

Подскажите по Радомышлю и Няневке, просмотрела списки ДАКО вроде нашла там упоминание Монастырского Ивана. Может ещё кто встречал упоминание Монастырских в иных источниках? Так же интересует фамилия Горай.

Share

175

Re: Радомысльский уезд Киевской губернии

В ДАКО/384/9/15 https://uk.wikisource.org/wiki/%D0%90%D … E/384/9/15 на с.79 есть семья Монастырского Михаила Яковлева, проживают в Радомышле, но жена и сын родились в Няневке.

Share