71

Re: Демографічні дива

Сміявся, сміюся і сміятимуся з генетичної генеалогії! Молодець англійський чи який там поштар!

Прізвища українські та народів чорноморського регіону

Share

72

Re: Демографічні дива

Вся історія нагадує сцену з відомого фільму, де джентельменам прийнято вірити на слово.
"І тут мне как стало везти"©

Якийсь детектив, якийсь поштар.

Share

73

Re: Демографічні дива

Нічого собі, "якийсь"! 1500 дітей забабахав! А я думаю, та шо воно - у деяких хуторах та невеликих станицях всі на одне лице.

Прізвища українські та народів чорноморського регіону

Share

74 ( 05-04-2016 08:49:26 змінене kbg_dnepr )

Re: Демографічні дива

Я по "здравом размышлении" теж (як і пан AppS) схильна думати, що це брехня. Не можу я собі уявити ситуацію "в реалі". Скажімо, він працював поштарем 40 років і кожного року народжувалося десь 35 його дітей. І жодна з жінок не помітила, що він співає пісень не тільки їй? або не вчинила галасу "я хочу назавжди до тебе"?

Це, мабуть, рекламна акція якоїсь фірми з тестування на батьківство, розрахована на те, що шоковані чоловіки кинуться тестувати себе й дітей.

Пошук предків: Глушак (Брянськ.) Ковальов Федосенко (Могилевськ.)
Оглотков (Горбат. п. НГГ) Алькин Душин Жарков Кульдішов Баландин (Симб. губ.)
Клишкін Власенко Сакунов Кучерявенко (Глухів)
Кириченко Бондаренко Білоус Страшний (Новомоск. Дніпроп.)
Thanks: Julia_R1, Balymba2

Share

75

Re: Демографічні дива

Ярематойсамий пише:

Сміявся, сміюся і сміятимуся з генетичної генеалогії! Молодець англійський чи який там поштар!

Це якраз глум з "бумажняноЇ" генеалогії. Ви роками шукаєте родичів на папері, а ДНК показує правду.

Коли добром ніхто не дасть нам світла, – Його здобути треба – не молить,
Бо без борні нікчемні всі молитви. І свічки мирної не варта та країна,
Що в боротьбі її не запалила.
Thanks: gennadii54081

Share

76

Re: Демографічні дива

Яку правду? Голу? smile Що він "сер М." по офіційних бомагах, а тут якась стара стерва, що зирила у замочну дірку, рознесла, що він не може бути сином сера Х., бо батько саме в Індії два роки був, а у матері подовгу затримувався рижий поштар Джімі і що він затримувався у багатьох вдівоньок та "скучающих леді" і що в районі чомусь багато рудьків тоді з'явилося. А зацікавлені у приниженні того "сера М." зробили ДНК-пробу й довели, що він дійсно рижий?. А той М. доглядав матір, і батька сера Х., він знає родинну історію, він родичається з батьковими родичами, він веде себе по-джентельментському, а ті, хто його принижують - звичайна наволоч. От би сер М. дякував генетичній генеалогії!. Крім розвалити родинні стосунки, тяглість поколінь, традиції ота ваша ДНК-генеалогія ні на що не здатна.

Прізвища українські та народів чорноморського регіону
Thanks: ГіП1

Share

77

Re: Демографічні дива

Як на мене, то це скоріше конкретні родинні стосунки, тяглість поколінь, традиції мало чого варті, якщо їх може розвалити ДНК-генеалогія.

Пошук предків: Глушак (Брянськ.) Ковальов Федосенко (Могилевськ.)
Оглотков (Горбат. п. НГГ) Алькин Душин Жарков Кульдішов Баландин (Симб. губ.)
Клишкін Власенко Сакунов Кучерявенко (Глухів)
Кириченко Бондаренко Білоус Страшний (Новомоск. Дніпроп.)
Thanks: gennadii54081

Share

78

Re: Демографічні дива

Этот вопрос я для себя решила много лет назад. Даже если бы узнала, что не родная дочь, к примеру, это ничего бы не изменило ни в моей жизни, ни в отношении с окружающими. Один из моих прямых предков незаконнорожденный. Что это меняет?
И мне поможет только ДНК. Конечно тест не откроет мне имя, но даст хоть какое-то представление, кем были предки.

Коли добром ніхто не дасть нам світла, – Його здобути треба – не молить,
Бо без борні нікчемні всі молитви. І свічки мирної не варта та країна,
Що в боротьбі її не запалила.

Share

79 ( 05-04-2016 18:40:34 змінене kbg_dnepr )

Re: Демографічні дива

Оце для мене родинні стосунки, тяглість поколінь, традиції!

Історія про поштаря може бути правдою чи брехнею, але проблема "це мої батьки чи не мої батьки?" або "це моя дитина чи не моя дитина?" існувала завжди, і ДНК-тестування її не створює, а просто дає шанс впевнитись. Але якщо чоловік не вірить в те, що жінка може його любити і бути йому вірною, то тут проблема не в ДНК-тесті, а в чоловіка.

І те саме з іншого боку - якщо для людини люди, що її виростили, не батьки, а цікавіше хтось сторонній, то що тут вдієш?

Пошук предків: Глушак (Брянськ.) Ковальов Федосенко (Могилевськ.)
Оглотков (Горбат. п. НГГ) Алькин Душин Жарков Кульдішов Баландин (Симб. губ.)
Клишкін Власенко Сакунов Кучерявенко (Глухів)
Кириченко Бондаренко Білоус Страшний (Новомоск. Дніпроп.)

Share

80

Re: Демографічні дива

kbg_dnepr пише:

Я по "здравом размышлении" теж (як і пан AppS) схильна думати, що це брехня. Не можу я собі уявити ситуацію "в реалі". Скажімо, він працював поштарем 40 років і кожного року народжувалося десь 35 його дітей. І жодна з жінок не помітила, що він співає пісень не тільки їй? або не вчинила галасу "я хочу назавжди до тебе"?

Це, мабуть, рекламна акція якоїсь фірми з тестування на батьківство, розрахована на те, що шоковані чоловіки кинуться тестувати себе й дітей.

Згодна! Хоча мені здається, що то був першоквітневий жарт smile))

Ремезенко, Ничипоренко, Швець (Чорнобиль, Залісся); Поронько, Ткач, Кучеровець (Клочків), Хлібович (Браслав), Ковріженко, Кобець, Наумовський (Київ та область), Сапалановський, Ратинський, Шпаковський, Врублевський, Дидковський (Житомир, Троянів) та інші.
Мій блог: genea.musicfancy.net/

81

Re: Демографічні дива

спадковість поколінь давно розірвана в нашому глобалізованому урбанізованому світі.

От би сер М. дякував генетичній генеалогії!. Крім розвалити родинні стосунки, тяглість поколінь, традиції ота ваша ДНК-генеалогія ні на що не здатна.

Сміюся з людей, що вірять, що в тій домогосподарській місцевості люди могли не знати хто чия дитина.

P.S. тяглі це воли, а не покоління.

Share

82

Re: Демографічні дива

kbg_dnepr пише:

Я по "здравом размышлении" теж (як і пан AppS) схильна думати, що це брехня. Не можу я собі уявити ситуацію "в реалі". Скажімо, він працював поштарем 40 років і кожного року народжувалося десь 35 його дітей. І жодна з жінок не помітила, що він співає пісень не тільки їй? або не вчинила галасу "я хочу назавжди до тебе"?

Це, мабуть, рекламна акція якоїсь фірми з тестування на батьківство, розрахована на те, що шоковані чоловіки кинуться тестувати себе й дітей.

Про 1 Апреля никто не забыл?

Романюк, Хопта, Наливайко, Плищук, Лискович, Огерук (Ивано-Франковская область, Надворнянский район).

Share

83

Re: Демографічні дива

Могли й не знати, бо не всі підглядали, держали свічку або лежали під ліжком. Не один розумний батько (а серед англомовних таких більшість) не побіжить на ДНК з'ясовувати, хто й від кого. Але, якщо б мій батько це зробив і хай би аналіз показав, що я його син, то я б відмовився від такого дурня. Не зараз, так потім.
.........................................
АррS
P.S. тяглі це воли, а не покоління
А як буде рідною мовою "преемственность"?... Ви ж знаєте, що я "перевертень". smile

Прізвища українські та народів чорноморського регіону

Share

84 ( 05-04-2016 19:43:08 змінене AppS )

Re: Демографічні дива

Про 1 Апреля никто не забыл?

Хіба ті, хто вперше опублікували статтю 27.02.

Ярематойсамий
спадковість

Share

85

Re: Демографічні дива

DmitroR-2 пише:

Про 1 Апреля никто не забыл?

Так то не 1-го ж апреля виклали... Цікаво, на ВГД сейрік хоч хтось Вальшу розвів? smile

Прізвища українські та народів чорноморського регіону

Share

86

Re: Демографічні дива

AppS пише:

Про 1 Апреля никто не забыл?

Хіба ті, хто вперше опублікували статтю 27.02.

У меня по ссылке идёт 404. А где Вы видели что статья опубликована 27 Февраля?

Романюк, Хопта, Наливайко, Плищук, Лискович, Огерук (Ивано-Франковская область, Надворнянский район).

Share

87

Re: Демографічні дива

пошукав англійський оригінал.
найраніший 27.02.
infamoustribune.com/dna-tests-pr … -children/

сайт відповідний.

Share

88

Re: Демографічні дива

Фото родини, де народилося шестеро двійняток, повторили через 6 років після того, як було зроблено першу неймовірно пронизливу світлину.
Це фото стало частиною промо-кампанії нового реаліті-шоу про багатодітну сім'ю, пише видання Bird in Flight.

У 2010 році сім'я Макгі з Огайо прославилася завдяки лише одній фотографії. Через рідкісний феномен багатоплодової вагітності, у Мії Макгі та її чоловіка Розанно народилося відразу шестеро дітей.

life.pravda.com.ua/society/2016/06/14/213905/

Пошук предків: Глушак (Брянськ.) Ковальов Федосенко (Могилевськ.)
Оглотков (Горбат. п. НГГ) Алькин Душин Жарков Кульдішов Баландин (Симб. губ.)
Клишкін Власенко Сакунов Кучерявенко (Глухів)
Кириченко Бондаренко Білоус Страшний (Новомоск. Дніпроп.)
Thanks: litar Л1

Share

89

Re: Демографічні дива

ЧЕРКАСИ-КИЇВ. 18 червня. УНН.

Відповідно до Указу Президента відзнаки “Мати-героїня” отримали три багатодітні жительки Умані. Про це УНН-Центр повідомили у прес-службі Уманської міськради.

Вчора, 17 червня, відповідно до Указу Президента відзнаки “Мати-героїня” отримали багатодітні уманчанки Ірина Бережна, яка виховує п’ятьох дітей, Наталія Савчук, мати п’ятьох дітей, та Оксана Чопенко, мати шістьох дітей.
Усі вони були нагороджені відзнакою за вагомий внесок у виховання дітей у сім’ї, створення сприятливих умов для здобуття дітьми освіти, розвитку їх творчих здібностей, формування високих духовних і моральних якостей.
Також міський голова Умані вручив ордери на двокімнатні квартири дружині загиблого учасника АТО Дмитра Пожарського та інваліду війни І групи, який брав участь у бойових діях у зоні проведення АТО, Віталію Владиці.

www.unn.com.ua/uk/news/1580324-v … umanchanki

Пошук предків: Глушак (Брянськ.) Ковальов Федосенко (Могилевськ.)
Оглотков (Горбат. п. НГГ) Алькин Душин Жарков Кульдішов Баландин (Симб. губ.)
Клишкін Власенко Сакунов Кучерявенко (Глухів)
Кириченко Бондаренко Білоус Страшний (Новомоск. Дніпроп.)

Share

90

Re: Демографічні дива

Жительница США родила три пары близнецов за 26 месяцев

Жительница американского города Канзас-Сити (штат Миссури) родила три пары близнецов за 26 месяцев. Об этом сообщает The Huffington Post. Одного из первых детей она потеряла в связи с осложнениями, вызванными преждевременными родами.

По словам 20-летней Данеши Кауч (Danesha Couch), когда она рассказывает людям о своем материнстве, некоторые отзываются о необычной беременности женщины как об отклонении. «Когда я говорю о своих детях, люди называют меня чудом природы», — сказала Кауч.

Отмечается, что свадьба афроамериканки с отцом детей состоится в сентябре. По словам Кауч, пока что она не планирует очередную беременность.

Женщина призналась, что их семья нуждается в финансовой помощи. Для того чтобы справиться с тратами на пятерых детей, пара открыла сбор средств на площадке Gofundme. На момент написания материала им удалось собрать более 1,3 тысячи долларов.

Ранее в июле стало известно, что жительница китайской провинции Шаньдун назвала своих новорожденных близнецов Сяодун (Восток), Сяонань (Юг), Сяоси (Запад) и Сяобэй (Север). 27-летняя мать Ли Цзюань работает учительницей, замуж она вышла несколько лет назад. Супруги очень хотели детей, но зачать ей не удавалось. По совету врача Ли Цзюань начала принимать лекарства и в ноябре прошлого года забеременела. На девятой неделе ей сообщили, что детей будет четверо.

https://lenta.ru/news/2016/07/19/supermom/

Пошук предків: Глушак (Брянськ.) Ковальов Федосенко (Могилевськ.)
Оглотков (Горбат. п. НГГ) Алькин Душин Жарков Кульдішов Баландин (Симб. губ.)
Клишкін Власенко Сакунов Кучерявенко (Глухів)
Кириченко Бондаренко Білоус Страшний (Новомоск. Дніпроп.)

Share

91

Re: Демографічні дива

В Австралії 63-річна пенсіонерка народила першу дитину
20:29 03 серпня 2016

В Австралії у регіоні Тасманія жінка народила дитину у віці 63 років, інформують "Українські реалії" з посиланням на ТСН.
Як повідомляє агентство ВВС, це її перша дитина. Батьку ж дитини – 78 років.

Немовля народилось на 34 тижні за допомогою кесаревого розтину.

Завагітніти жінці вдалось лише після багатолітніх спроб провести штучне запліднення донорськими яйцеклітинами. І ось остання спроба виявилась успішною.

Місцеві медики одразу ж розкритикували новоспечених батьків, оскільки дитина могла б не народитися та померти.

Попередній австралійський рекорд шість років утримувала 60-літня мати, а світовий належить мешканці Румунії Адріані. В 2005 році жінка народила дитину у віці 66 років.

ukrreal.info/ua/svit/122476-v-av … hu-ditinu-

Share

92

Re: Демографічні дива

yavsyuha пише:

Усілякі дива від штучного запліднення то не новина.
А ось наші дива довгоплідного життя були б цікаві.
На жаль метрично довести рекорди довгоплідності ми майже не можемо.
Тоб-то є в метриках записи коли батько чи матір занадто старі. Та довести старість батьків метричними записами ми практично не можемо. Бо знаємо вік батьків лише з Ревізських казок, а то й з Сповідних розписів.
Було б дуже цікаво глянути на "рекорди" де вік підтверджено метричним записом.
У моїй практиці багацько "сповідних" довгожителів, та майже нема метричних.
А у Вас ?

Особливо це важко у випадку жінки-матері. Треба знайти не тільки запис про її народження, а й запис про шлюб. Також треба відкинути (точніше звести до мінімуму ймовірність) повторного шлюбу чоловіка з жінкою з таким самим ім'ям та по батькові.
В Європейських країнах науково-достовірними вважаються безперервні метричні записи строком не менше 50 років. Певно у нас такого не ма зовсім.

І день іде, і ніч іде ...

Пошук предків Євуг, Біловодськ, Старобільськ.
Search ancestors Yevsuh, Belovodsk, Starobelsk. Поиск предков Евсуг, Беловодск, Старобельск.
Thanks: Doly7771

Share

93

Re: Демографічні дива

Міністерство охорони здоров’я ввело поняття “особа невизначеної статі”
24/02/2017 - 15:23
Міністерство охорони здоров’я України погоджує всередині своєї структури документи, які передбачають можливість трансгендерності.

“Супрун хоче позбавити українців статі. В межах запровадження сімейної медицини Міністерство охорони здоров’я узгоджує зараз Декларцію про вибір лікаря з надання первинної допомоги. Так ось, в графі “Стать” три позиції: Ч / М / Н. Тобто – немає”, – повідомив Олег Сохар.

informator.news/ministerstvo-oho … oji-stati/

Пошук предків: Глушак (Брянськ.) Ковальов Федосенко (Могилевськ.)
Оглотков (Горбат. п. НГГ) Алькин Душин Жарков Кульдішов Баландин (Симб. губ.)
Клишкін Власенко Сакунов Кучерявенко (Глухів)
Кириченко Бондаренко Білоус Страшний (Новомоск. Дніпроп.)

Share

94

Re: Демографічні дива

Так "Н" - это по желанию родителей или когда ребёнок родился с дефектом ?

Ищите и обрящете. (Мф 7, 7.)

Share

95

Re: Демографічні дива

kbg_dnepr пише:

Так ось, в графі “Стать” три позиції: Ч / М / Н. Тобто – немає”, – повідомив Олег Сохар.

А мені цікаво від Сохаря почути, як він -Ч- і -М- розшифровує? "Чоловіча" і "музька"? smile Я б радив працівникам ЗМІ, а журналістам першим, всякого разу, коли вони роздувають жежло з іскри, добре витріщатися і перевіряти себе. У бланку правильно стоїть "Ч-Ж-Н".

Прізвища українські та народів чорноморського регіону

Share

96

Re: Демографічні дива

93-летняя китаянка Чжан Хесянь, несмотря на свой преклонный возраст, продолжает заниматься кунг-фу. Как пишет CNN, практиковать боевое искусство Хесянь начала с четырех лет. "Это семейная традиция, в нашей семье все занимаются кунг-фу вот уже более 300 лет. Это дисциплинирует и придает силу. Я родилась в 1924 году, Китай тогда воевал с другими странами. Кунг-фу был хорошим способом научить себя защищать", – рассказала женщина телеканалу.

gordonua.com/news/worldnews/kung … 75657.html

Пошук предків: Глушак (Брянськ.) Ковальов Федосенко (Могилевськ.)
Оглотков (Горбат. п. НГГ) Алькин Душин Жарков Кульдішов Баландин (Симб. губ.)
Клишкін Власенко Сакунов Кучерявенко (Глухів)
Кириченко Бондаренко Білоус Страшний (Новомоск. Дніпроп.)

Share

97

Re: Демографічні дива

Сторічний дідусь обігнав 92-річного колегу на легкоатлетичному чемпіонаті

Ветеран Другої світової війни Орвіл Роджерс випередив свого літнього суперника Діксона Гемфілла на дистанції 60 метрів
Відео у YouTube опубліковало видання News Today

Змагання пройшло в рамках турніру Masters Indoor Track & Field. Примітно, що переможця зміг визначити лише фотофініш. Вони пробігли 60 метрів за 18:00 і 18:05 відповідно (швидкість 12 км/год).

Атлети вже кілька разів зустрічалися один з одним. 4 роки тому Роджерс вже перемагав Хемфілла на дистанції 60 метрів. Але Хемфілл перемагав його на більш довгих дистанціях 200, 400, 800, 1600 метрів.

espreso.tv/news/2017/02/27/stori … hempionati

Пошук предків: Глушак (Брянськ.) Ковальов Федосенко (Могилевськ.)
Оглотков (Горбат. п. НГГ) Алькин Душин Жарков Кульдішов Баландин (Симб. губ.)
Клишкін Власенко Сакунов Кучерявенко (Глухів)
Кириченко Бондаренко Білоус Страшний (Новомоск. Дніпроп.)
Thanks: Алена1

Share

98

Re: Демографічні дива

3 февраля 2017 г.

Свадьба века: 106-летняя бразильянка вышла замуж

Вальде и Жако познакомились в доме престарелых.
Причем ее избранником стал 66-летний кавалер.
В Бразилии состоялась самая "старая" свадьба в мире, которая теперь претендует на запись в Книге рекордов Гиннеса: общий возраст молодоженов - 172 года. В конце января на торжественной церемонии расписались 106-летняя Вальдемира Родригес де Оливейра и ее любимый, который, кстати, гораздо младше нее - Апаресидо Диасу Джейкобу всего лишь 66. Торжество сопровождалось выступлением оркестра в украшенном цветами зале, а невеста-рекордсменка нарядилась в красивое платье, сделала прическу и макияж.

Будущие супруги познакомились в доме престарелых три года назад и привязались друг другу. Когда Апаресило сделал предложение руки сердца, то Вальдемира не раздумывая сказала "Да".

Медики запретили Вальде и Жако, как их ласково называют, играть свадьбу из-за состояния здоровья, так как они не смогут проживать самостоятельно. Однако пара решила, что любовь преодолеет все.

[]

Напомним, что самый старый зарегистрированный брак - Франсуа Фернандеса (род. 17 апреля 1906 года) и Мадлен Франсинью (род. 15 июля 1907 года). Пара зарегистрировала свои отношения 1 февраля 2002 года. В общей сложности в момент заключения брака им было на двоих 191 год и 126 дней. Свадьба состоялась, когда невесте исполнилось 94 года и 201 день, а жениху – 96 лет и 290 дней.
kp.ua/life/566590-svadba-veka-10 … hla-zamuzh

Share

99

Re: Демографічні дива

В місяці феврейру
Випала пороша,
А дон донью полюбив,
Що донья хороша!

Прізвища українські та народів чорноморського регіону
Thanks: Алена1

Share

100

Re: Демографічні дива

Ярематойсамий, smile класс!!!

40 лет разница - это практически 2 поколения, т.е. женился на своей бабушке.

Как в той шутке: "Вы одиноки? Не грустите! Ваш будущий муж просто ещё не родился" ))

Share

101

Re: Демографічні дива

Мама, у которой две пары близнецов: После четвертого ребенка друзья сказали: "Вы сумасшедшие"
С разницей в 11 лет у минчан Светланы и Анатолия Ширвель родились две пары близняшек. А между ними еще сын и дочка.
8 марта 2017

Когда первый раз узнали, что будет двойня, даже не удивились. Предчувствовали, что ли… А вот второй… — Анатолий выдерживает паузу. — Мы вместе со Светой пошли на УЗИ. Она зашла в кабинет, я остался за дверью. Слышу, врач говорит: «Вот один ребенок, вот еще…» У меня шок, заглядываю: «Вторая двойня? А такое бывает?» Бывает!

— Старшие близняшки — Алиса и Богдан, им по 14. Иосифу — 12, Оливии — пять, младшим — Фаине и Тадеушу — по три.

https://img.tyt.by/620x620s/n/buryakina/0d/7/mnogodetnaya_semya_20170307_bur_tutby_phsl_-6827.jpg

Читать:  https://news.tut.by/society/534515.html

Share

102

Re: Демографічні дива

Гарні діти, гарні батько з матір'ю! А в нашої прабабці Явдохи була двійня й трійня (вижили по одному). Так наші дівчата всі боялися такої спадщини, але досі ні в кого такого не було (три онучки, п'ять правнучок, три праправнучки). Ще чотири праправнучки й дві прапраправнучки на підході (а в одної 3-правнучки діток, на жаль не буде), так ми їх лякаємо. smile А, може, там давно чужа кров улилася, та ми/я нічого не знаємо. smile

Прізвища українські та народів чорноморського регіону

Share

103 ( 14-03-2017 16:31:55 змінене Doly777 )

Re: Демографічні дива

Иван Бочкарев из с.Аннинское(Анна) Бобровского уезда Воронежской губернии умер в 109 лет, ( ревизия 1761г)
Мне встречались долгожители и 100 лет, и 102, а тут 109 лет  . Думаю в книгу рекордов нашего сайта можно внести... smile і

Карпенко, Даниленко, Пікуль, Бортник -  Чернігівська губ
Таргоній, Шамбір, Кріштопець, Дедух - Рівенський уезд
Селезнев, Свістов, Шерстняков, Сіденко
Ведмідь(Медведєв), Пріходченко, Котенко, Сахненко, Адешелідзе

Share

104 ( 14-03-2017 16:48:31 змінене Doly777 )

Re: Демографічні дива

и немного о достоверности сказок... это по Воронежской губернии... Сказки после составления зачитывались на ТРОЕКРАТНОЙ мирской сходке, выявленные ошибки исправлялись... Это г.Ливны Воронежской губернии

В более поздних сказках конечно много ошибок...Наверно перестали штрафовать... smile і

Карпенко, Даниленко, Пікуль, Бортник -  Чернігівська губ
Таргоній, Шамбір, Кріштопець, Дедух - Рівенський уезд
Селезнев, Свістов, Шерстняков, Сіденко
Ведмідь(Медведєв), Пріходченко, Котенко, Сахненко, Адешелідзе

Share

105 ( 14-03-2017 19:23:46 змінене Ярематойсамий )

Re: Демографічні дива

Doly777,  М. Лівни ніколи до Воронезької губ. не відносилися, а тільки до Орловської.

Прізвища українські та народів чорноморського регіону

Share