1 ( 27-10-2014 13:47:05 змінене D_Viktor )

Тема: Вопросы по Хмельницкому архиву

Адреса:29000,    Україна, м. Хмельницький, вулиця Грушевського, 99 (корпус №1).
вул. Героїв Майдану, 4 (корпус №2) 

Тел.: (0382) 79-45-59 - стіл довідок, 76-47-39, 65-01-60, 79-55-52, 70-42-96

Факс:    (0382) 76-47-39

E-mail: inf_dahmo@dahmo.gov.ua
E-mail: inf_dahmo@hm.ukrtel.net
відділ використання інформації документів E-mail:   viddilinform@gmail.com (Для довідок та запитів)
відділ інформаційних технологій E-mail:  infteh@ukr.net

Транспорт:    тролейбус № 4, 10 (зуп. «Обласна бібліотека»), тролейбус № 7, 7а, 14 (зуп. «Філармонія»)

Час роботи: пн.-чт. 9:00-18:15; пт. 9:00-17:00

Директор:    Байдич Володимир Григорович

Путівник: www.archives.gov.ua/Publicat/Khm_putivnyk_1.php/

Читальний зал Хмельницького архіву працює тільки понеділок - четвер. З 9.00 по 17.00.
Обід с 13.00 по 14.00.
Вартість одного фото - 4 грн. Одне фото - один аркуш.

Метричні книги у фондах Державного архіву Хмельницької області 
Том 8, книга 1 undiasd.archives.gov.ua/doc/metr … bv8-b1.pdf

Том 8, книга 2 undiasd.archives.gov.ua/doc/metr … bv8-b2.pdf

Надаю послуги із дослідження родоводу: prashhur.com/
Звертайтесь, буду радий допомогти.

107

Re: Вопросы по Хмельницкому архиву

Спасибо за информацию

Share

108

Re: Вопросы по Хмельницкому архиву

Доброго часу доби !
Шукаю інформацію по прадіду.
 
Маю свідоцтво про народження діда - там вказано Ф.І. та по батькові прадіда (фото копіїї додаю).

Цікавить інформація про батька діда, -
 Карчевського Августа Августовича. (на фото обвдено червоним).
Хотілося би дізнатись генеологічне дерево та всю можливу інформацію.
960x588
Сподіюсь на Вашу відповіть.
З повагою Олександр

Share

109

Re: Вопросы по Хмельницкому архиву

Проглядав путівник по архіву, але ніде не бачив згадок метричних документів радянської доби. Вони взагалі із ЗАГСів до архіву передавались? Теоретично, документи про народження, смерті та шлюби до 1947 року вже могли б там бути. Чи вони все ще по сільрадах та ЗАГСах розкидані?

Прізвища: Тертичний, Брехунець, Коцюба, Білик, Мельник, Стасюк, Цехонський, Рудницький, Скульський, Пахута, Загика, Ковпак, Агарков, Сулима, Ковбасюк, Сахарук, Сніцар, Заморока
I-BY104146|U5b1b1a - Проект "Українська ДНК"

Share

110

Re: Вопросы по Хмельницкому архиву

Добрий день! Де і як можливо отримати копію атестату про закінчення Хмельницького технічного училища №3

Share

111

Re: Вопросы по Хмельницкому архиву

m-klad пише:

Добрий день! Де і як можливо отримати копію атестату про закінчення Хмельницького технічного училища №3

Чийого атестату? Думаю, що в самому училищі.

Прізвища: Тертичний, Брехунець, Коцюба, Білик, Мельник, Стасюк, Цехонський, Рудницький, Скульський, Пахута, Загика, Ковпак, Агарков, Сулима, Ковбасюк, Сахарук, Сніцар, Заморока
I-BY104146|U5b1b1a - Проект "Українська ДНК"
Thanks: Алена1

Share

112 ( 07-02-2017 01:13:14 змінене DVK_Dmitriy )

Re: Вопросы по Хмельницкому архиву

Державний архів Хмельницької області: нагородна картотека

elau.org/cards_h.php

Кременецкие, Лазаренко, Бабенко, Чаплины, Абакумовы, Орловы, Белоконь, Тхор.
Интересуюсь родом Кременецких от Аслана-Мурзы-Челебея.
Thanks: kbg_dnepr1

Share

113

Re: Вопросы по Хмельницкому архиву

sasha23768 пише:

Маю свідоцтво про народження діда - там вказано Ф.І. та по батькові прадіда (фото копіїї додаю).

Цікавить інформація про батька діда, -
 Карчевського Августа Августовича. (на фото обвдено червоним).
Хотілося би дізнатись генеологічне дерево та всю можливу інформацію.

І Вас вітаю на форумі! 

А яка власне мета пошуку? Складання генеалогічного дерева для нащадків?

Відносно запитань: генеалогічне дерево (готове?) Вам може дати чи показати тільки той, хто його вже склав. І щоб в ньому був Ваш прадід, то це дерево мав би скласти хтось з його нащадків чи нащадків його брата/сестри. Отже, про це треба запитувати у Ваших родичів. Але будучи реалістом, я підозрюю, що ще ніхто з них цього не робив, і Вам доведеться йти складним, але цікавим шляхом самостійного складання дерева. Я б рекомендував започаткувати його з себе на одному з онлайнових ресурсів (я це роблю на GENI.com), потім розширювати його додаванням своїх батьків, братів/сестер, бабусь/дідусів, їхніх братів/сестер та чоловіків/дружин і т.д. - всіх, кого знаєте, і про кого знають Ваші родичі чи їхні родичі. 


Паралельно можна копати інформацію в архівах про більш далеких предків, як от прадід, і додавати туди ж. Для цього можна зайти в архів і запитати справи для перегляду з місця, де народився предок за той період часу, коли він там жив. Або найняти когось, хто зробить це за Вас. При цьому варто пам'ятати, що існують не тільки паперові архіви, але й онлайнові - варто перевірити, чи не має колекцій документів з місць проживання Вашого предка на MyHeritage.com, Ancestry.com та FamilySearch.org. Якщо э, то варто купити платний доступ до них (чи, як у випадку FamilySearch, зайти в мормонський центр сімейної історії у Вашому місті - абсолютно безкоштовно, але обережно, щоб не завербували smile ).



Успіхів!

Прізвища: Тертичний, Брехунець, Коцюба, Білик, Мельник, Стасюк, Цехонський, Рудницький, Скульський, Пахута, Загика, Ковпак, Агарков, Сулима, Ковбасюк, Сахарук, Сніцар, Заморока
I-BY104146|U5b1b1a - Проект "Українська ДНК"
Thanks: kbg_dnepr, rayisad2

Share

114

Re: Вопросы по Хмельницкому архиву

Доброго дня!!!

Читальний зал Хмельницького архіву працює тільки понеділок - четвер. З 9.00 по 17.00.
Обід с 13.00 по 14.00.
Вартість одного фото - 4 грн. Одне фото - один аркуш.

Підкажіть, яка вартість одного фото на сьогодні?

Share

115

Re: Вопросы по Хмельницкому архиву

omelchuk, та сама 4,01 наче так. Оплату беруть тільки за те що відскановане. Самостійне копіювання безкоштовно

Буду рад оказать любую помощь в генеалогическом поиске
fazulianov@gmail.com
Сайт Архивное наследие - информация по архивам Украины
Историко-родословный центр "Древо"
Thanks: kbg_dnepr1

116

Re: Вопросы по Хмельницкому архиву

omelchuk, та сама 4,01 наче так. Оплату беруть тільки за те що відскановане. Самостійне копіювання безкоштовно

Буду рад оказать любую помощь в генеалогическом поиске
fazulianov@gmail.com
Сайт Архивное наследие - информация по архивам Украины
Историко-родословный центр "Древо"
Thanks: omelchuk1

117

Re: Вопросы по Хмельницкому архиву

FazUДякую!

Share

118

Re: Вопросы по Хмельницкому архиву

Доброго дня, шановні форумчани,
прошу Вашої підказки/допомоги. В Хмельницькому архіві є по моєму селу є метричні книги та сповідальні відомості:
9. сповідальні відомості: 1820: ф.
315, оп.    1, спр.    7070; 1827: ф.
315, оп.    1,
спр. 7299; 1830: ф. 315, оп. 1, спр. 7345; 1860: ф. 315, оп. 1, спр. 8534
Поки-що не знаю нікого з своїх предків того періоду, щоб робити запит по МК. Хочу зробити запит в архів стосовно сповідальних відомостей. Мені ж для цього не потрібно знати ПІБ та рік народження конкретної особи, а достатньо прізвища, чи я не правильно розумію? Я просто ніколи не працював зі сповідками і не знаю, яким чином вони побудовані. Якщо я запрошу в архіві інформацію по прізвищах Казчук, Зозуля, Сандрачук за 1820 рік, чи опрацюють мій запит?  Чи знає хтось як правильно зробити запит і скільки це реально буде коштувати?  Чи окрім прізвища потрібна ще якась інформація?
Наперед вдячний за допомогу.

Зозуля, Хитрук, Казчук, Сандрачук(Брацлавщина)
Ільчук, Бойчук, Фединчук, Смадич, Томащук, Пузарук, Черкач, Лукенич, Будз(Галичина)
Thanks: iromko, kbg_dnepr2

Share

119 ( 30-06-2017 15:24:12 змінене iromko )

Re: Вопросы по Хмельницкому архиву

iromko пише:

Проглядав путівник по архіву, але ніде не бачив згадок метричних документів радянської доби. Вони взагалі із ЗАГСів до архіву передавались? Теоретично, документи про народження, смерті та шлюби до 1947 року вже могли б там бути. Чи вони все ще по сільрадах та ЗАГСах розкидані?

Агов, панове знавці Хмельницького архіву - що там з документами радянської доби з РАГСів? До якого року вони є у архіві? Є десь опис цих фондів?

P.S. Відповідей катма, почав нову тему про дані РАГСів.

Прізвища: Тертичний, Брехунець, Коцюба, Білик, Мельник, Стасюк, Цехонський, Рудницький, Скульський, Пахута, Загика, Ковпак, Агарков, Сулима, Ковбасюк, Сахарук, Сніцар, Заморока
I-BY104146|U5b1b1a - Проект "Українська ДНК"

Share

120

Re: Вопросы по Хмельницкому архиву

Доброго дня шановне панство. Прошу Вашої допомоги в пошуку інформації щодо метричного запису про народження мого прадіда Кальницького Йосипа Йосиповича, 1892 року народження, уродженця с. Соснівка Ляховецького району вінницької області (як вказано за ось цим посиланням mvd.gov.kz/portal/page/portal/mv … 655122E6). Від першого шлюбу мав 3 - х дітей : Адам (1916 р.н.), Антон (1918р.н.)  та Антоніна (1922 р.н.), прізвище, ім'я та по батькові першої дружини невідомо. 
Другий шлюб був укладений з Длужневською Анною (Ганною) Ігнатівною (Гнатівною), 24.06.1894 р.н. (є її метричний запис про народження). Від цього шлюбу мали двох дітей : Альвін (Альбін) 1931 р.н. та Роман, 1935 р.н. 
Один з цих дітей від другого шлюбу мій дідусь Роман (27.09.1935 р.н.) народився в с. Соснівка Білогородського району Кам'янець - Подільської області (як зазначено в повторному свідоцтві про народження, виданому в 1951 році). 
Прадідусь Йосип Йосипович разом з сім'єю був висланий до Казахстану в 1936 році. Повернувся з Казахстану разом з дружиною та двома синами - Альбіном та Романом приблизно в 1948 - 1950 рр. до с. Соснівка Білогородського району Хмельницької області. За що, ким та коли був засуджений в Казахстані є лист з архіву.
Надсилалися запити до ДАХо, ДАЖо, ДАВіо щодо розшуку метричних записів про народження, але на жаль не знайшли. 
Прабабуся - Длужневська Анна (Ганна) Гнатівна (Ігнатівна) народилася в с. Тернавка Ляховецької волості Острозького повіту Волинської губернії, її батьки за віросповіданням були католики, так як була "тысяча восемьсот девяносто четвертого года июня двадцать шестого дня в Белогородском приходе римско - католического костела окрестил младенца по имени АННА, настоятель названого костела Франциск Лозинский, совершивший весь обряд таинства". Батьки Анни - Ігнатій та Юзефа, уроджена Мисловська, Длужневські були селянами с. Тернавка Ляховецької волості Острозького повіту Волинської губернії. ДАХо надав копію метричного запису за 1894 рік. 
А от де шукати метричний запис прадідуся - Кальницького Йосипа Йосиповича, 1892 р.н. - "ума не приложу". Можливо в архівах ДАХмо, ДАЖо чи ДАВіо є сповідальні відомості або дошлюбні обшуки за період 1894 - 1916 рр. по с. Соснівка, Соснівочка, Бісівка, Бісівочка, Тернавка, Нове Село, Сухожинці (родина прабабусі Анни (її батьки, брати, сестри) проживала в період з 1880 по 1907 рік на території цих сіл) та можливо буде інформація про родину прадідуся Йосипа Йосиповича (невідомо чи були в нього брати та сестри, як звали батьків). Завчасно вдячна за допомогу. Сподіваюся, що професіонали з даного питання мені допоможуть.

Thanks: iromko, kbg_dnepr2

Share

121

Re: Вопросы по Хмельницкому архиву

Доброго дня, шановні форумчани!Наступного місяця планую поїхати в ДАХО, та продивитись матеріали (метричні книги, сповідальні відомості) по селам моїх предків.
Мені необхідна Ваша порада: 
1.В зведеному каталозі метр.книг матеріали по моїм селам є, але чи всі документи доступні? Де можна отримати інформацію щодо цього?

2.Чи вірно я розумію: кожне фото з листа платне, тобто сфотографувати "скільки зможу" і розбирати це в Києві я не зможу?
3.Чи є ймовірність, що зведений каталог метричних книг є неповним, та якісь справи по населених пунктах туди (ще) не внесли?
4.Чи є якийсь часовий ліміт на опрацювання метричної книги?
Дякую!
З повагою, Євген Соколюк.

Соколюк, Попадик, Гайда, Дідур (Таужна, Кіровоградська), Берловский/Берловський (В. Трояни, Кіровоградська), Олейниченко/Олійниченко/Оліниченко, Підвисоцький/Підвисіцький,  Котович, Садловський (Кіровоградська-Черкаська-Вінницька), Андріященко/Андріяшко (Рунгури, Коломия, Ів-Фр.), Головчанський, Кувіко/Кувіка (Прохладный, КБР, Півн. Кавказ)
Thanks: iromko, kbg_dnepr2

Share

122

Re: Вопросы по Хмельницкому архиву

Що знаю по пунктам.1.Тільки в архіві.
2.Раніше листок копії коштував 4 грн,зараз не знаю.Це не так багато щоб економити.
3.Навряд.
4.Немає.

Зелінські-Земські,Соколовські,Лічкановські,Мандебура,Майдебура(Мандибур и др.) Подільска губ. Бобраков,Ємельяненко Херсонська губ.Омелян Переяславський повіт Полтавська губ.

Share

123

Re: Вопросы по Хмельницкому архиву

Підкажіть, чи зберігаються в ДАХО якісь документи по німецькому табору військовополонених, 1942 р. Або краще звернутися щодо нього в музей? Взагалі цікавлять фото або щось ілюстративне для сімейної книги - в тому таборі восени 1942 р. місяць перебував двоюрідний дід.
Дякую.

Інтереси: історія Білицької сотні Полтавського полку.
Пошук: Калашник, Білецький, Пилипенко (Порубаї: Озера, Кишенька, Полт.) cool, Зданович (Кривошин: Брест., Білорусь), Чихар, Кириченко, Овсійко (Хмелів: Сум.) cool, Калініченко, Коломієць, Ігнашенко, Табурянський (Білогорілка: Полт.) cool, Сербул, Гуцуляк, Формос, Стефанюк, Петрович (Зелений Гай, Слобода: Новоселиця, Чернівец.).
Thanks: kbg_dnepr1

Share

124

Re: Вопросы по Хмельницкому архиву

Повідомлення з групи UAGenealogy у ФБ:

Вчора повернулась з генеалогічної розвідки.Знайомилась з Хмельницьким архівом.Відчуття двоякі, з одного боку в ДАХМО все простіше чим в ЦДІАК, можна фотографувати,є вже і відцифровані фонди, і комп'ютера нормальні, а з іншого боку якась неорганізованість,в читальному залі одна працівниця і всі її дьоргають, вона постійно бігає, не встигає, замовлення плутає...

Пошук предків: Глушак (Брянськ.) Ковальов Федосенко (Могилевськ.)
Оглотков (Горбат. п. НГГ) Алькин Душин Жарков Кульдішов Баландин (Симб. губ.)
Клишкін Власенко Сакунов Кучерявенко (Глухів)
Кириченко Бондаренко Білоус Страшний (Новомоск. Дніпроп.)
Thanks: iromko, Алена2

Share

125

Re: Вопросы по Хмельницкому архиву

Вітаю, хотів спитати знавців архіву, ци не здаються вам переліки фондів у довіднику "Метричні книги у фондах Державного архіву Хмельницької області " неповними?

Наприклад, по селу Розсоша Проскурівського повіту бачимо:
1. Подільська губернія


2. Подільська духовна консисторія


3. 
хресто-воздвиженська церква, с. розсоша 
проскурівського пов. мали-


ницької вол.


4. –


5. народження: 1798: ф. 315, оп. 1, спр. 6734; 1800:
ф. 315, оп. 1, спр. 6767; 1806:


ф. 315, оп. 1, спр. 6861; 1824: ф. 315, оп. 1, спр.
7212; 1825: ф. 315, оп. 1, спр. 7251;


1838: ф. 315, оп. 1, спр. 7446; 1841–1850, 1852–1858:
ф. 18, оп. 1, спр. 1512; 1859–1872:


ф. 18, оп. 1, спр. 1513; 1866: ф. 315, оп. 1, спр.
8734; 1870: ф. 315, оп. 1, спр. 11809;


1873–1880: ф. 18, оп. 1, спр. 1514; 1881–1890: ф. 18,
оп. 1, спр. 1515; 1891–1898: ф. 18,


оп. 1, спр. 1516; 1894: ф. 365, оп. 1, спр. 32;
1899–1905: ф. 18, оп. 1, спр. 1517


Тобто все закінчується 1905 роком по народженнях. В той же час я якось заходив до архіву і брав метричну книгу з записом про народження діда у 1909 р. У них що, окремі списки метричних книг для тих, хто приходить особисто?

Прізвища: Тертичний, Брехунець, Коцюба, Білик, Мельник, Стасюк, Цехонський, Рудницький, Скульський, Пахута, Загика, Ковпак, Агарков, Сулима, Ковбасюк, Сахарук, Сніцар, Заморока
I-BY104146|U5b1b1a - Проект "Українська ДНК"

Share

126

Re: Вопросы по Хмельницкому архиву

Байдич В. Г. [url=http://archives.gov.ua/Publicat/AU/AU_3_2017/AU-3-4_2017_71s-80s.pdf] Використання архівної інформації у Державному архіві
Хмельницької області в 2012–2017 роках    [/url]

Share

127

Re: Вопросы по Хмельницкому архиву

Кто обращался недавно в Хмельницкий архив, как долго вы ожидали ответа?

Ищу: Грановский, Онищенко - Кировоградская обл. с. Покровка; Редька, Люльчак, Дудняк, Коноваленко - Кировоградская обл. с.Бельведер (Синюха); Дихтяр, Коровчук, Дыса, Слепчук, Стрельчук, Мельник, Холод, Варченко,-Хмельницкая область, с.Чернелевка

Share

128

Re: Вопросы по Хмельницкому архиву

Мої родичі посилали 6 запитів до Хмельницького архіву. Було це в кінці травня 2017 р. 29.9.2017 поздвонили і повідомили, що по одному з запитів немає метричних книг для відповіді. Вчора прийшов ще лист по другому запиту - інформація є, треба зайти за нею особисто. 
На інші запити поки що нічого не приходило.

Прізвища: Тертичний, Брехунець, Коцюба, Білик, Мельник, Стасюк, Цехонський, Рудницький, Скульський, Пахута, Загика, Ковпак, Агарков, Сулима, Ковбасюк, Сахарук, Сніцар, Заморока
I-BY104146|U5b1b1a - Проект "Українська ДНК"

Share

129 ( 07-11-2017 10:10:15 змінене isabsent )

Re: Вопросы по Хмельницкому архиву

Я обратился по электронной почте в архив ДАХМО с вопросом о книге записей рождения/брака/смерти синагоги г. Проскурова (Хмельницкого). Ответ был такой:

"Документи  синагоги м.Проскурів надійшли на зберігання лише по шлюбу за 1855-1868 роки  та народженню за 1848,1849 роки."

Подскажите, кто знает, этот ответ означает что нужные мне документы вообще не существуют, или они существуют где-то, но не переданы в ДАХМО? Где еще можно поискать? Мне нужны любые сведения об Абраме Розенфельде (год рождения 1865-1866, торговце мукой до 1917 г.), его жене Эстер Гронимис (~1868) и пяти их сыновьях Иосифе (15.04.1888), Исаке (1889), Израэле (1890-1891), Маркусе (1892-1893) и Самуэле (1894-1895).

Thanks: iromko1

Share

130

Re: Вопросы по Хмельницкому архиву

Доброго дня, шукаю інформацію про батьків моєї бабусі Кабалюк Галини Марківни дівоча фамілія Грудзинская, 30.08.1931 року народження , в свідоцтві про народження вказана місцевість Западинці. Все що відомо про них не Імена і Фамілії та місце регестрації. Як я можу знайти більше інформації і чи є це можливим? Завчасно дякую за відповідь.

Share

131

Re: Вопросы по Хмельницкому архиву

Особливості роботи дослідника у Державному архіві Хмельницької області
rodovody.com.ua/index.php/uk/ua- … ji-oblasti

Інтереси: історія Білицької сотні Полтавського полку.
Пошук: Калашник, Білецький, Пилипенко (Порубаї: Озера, Кишенька, Полт.) cool, Зданович (Кривошин: Брест., Білорусь), Чихар, Кириченко, Овсійко (Хмелів: Сум.) cool, Калініченко, Коломієць, Ігнашенко, Табурянський (Білогорілка: Полт.) cool, Сербул, Гуцуляк, Формос, Стефанюк, Петрович (Зелений Гай, Слобода: Новоселиця, Чернівец.).
Thanks: iromko1

Share

132

Re: Вопросы по Хмельницкому архиву

Relic hunter пише:

Особливості роботи дослідника у Державному архіві Хмельницької області
rodovody.com.ua/index.php/uk/ua- … ji-oblasti

Дякую за інформацію! 
А відколи впроваджено такий режим? Бо ще півтора роки тому в читальному залі було 3 комп'ютра, і всі читали паперові справи.
А ціна 7 грн - це за файл з однією справою, чи однією сторінкою?

Прізвища: Тертичний, Брехунець, Коцюба, Білик, Мельник, Стасюк, Цехонський, Рудницький, Скульський, Пахута, Загика, Ковпак, Агарков, Сулима, Ковбасюк, Сахарук, Сніцар, Заморока
I-BY104146|U5b1b1a - Проект "Українська ДНК"

Share

133

Re: Вопросы по Хмельницкому архиву

iromko, ай, не скажу. Просто дав посилання. Мені до Хмельницького наче не потрібно.

Інтереси: історія Білицької сотні Полтавського полку.
Пошук: Калашник, Білецький, Пилипенко (Порубаї: Озера, Кишенька, Полт.) cool, Зданович (Кривошин: Брест., Білорусь), Чихар, Кириченко, Овсійко (Хмелів: Сум.) cool, Калініченко, Коломієць, Ігнашенко, Табурянський (Білогорілка: Полт.) cool, Сербул, Гуцуляк, Формос, Стефанюк, Петрович (Зелений Гай, Слобода: Новоселиця, Чернівец.).

Share

134

Re: Вопросы по Хмельницкому архиву

iromko, 7 грн - це за один кадр ( фото однієї сторінки, або розвороту, в залежності від формату запису). А умови роботи зараз дійсно такі. Метричні книги ще не всі сфотографовані, але цей процес активно продовжується.

Thanks: iromko, Алена2

Share

135

Re: Вопросы по Хмельницкому архиву

Добрий день. Підкажіть , будь ласка, як бути. Я розшукую метрики або сповідні відомості по селу Синьки. Знайшла інформацію що у Хмельницькому архіві можливо є те що мені потрібно. Надіслала запит у Хмельницький архів. В мене є  і номер фонду і роки та прізвища. Я просила лише подивитись чи є такі прізвища у сповідних відомостях. Тому що по Балтському повіту та цьому селу мало що знайшла. Дуже багато пошуків, скінчившихся нічим.  Усі відомості що є пов'язані з розкуркуленням та репресіями. Щоб дати запит у прокуратуру потрібні точні дані людини. Тож хотіла знайти спочатку метрики чи сповідні, де б можливо були б ці дані.  Сьогодні прийшла відповідь:" Для дослідження генеалогії родини запрошуємо Вас в читальний зал архіву
з понеділка по четвер, з 9.00 до 17.00 (нажаль займатися дослідженням
родоводу працівники не мають змоги)."В мене не має можливості там бути, по-перше далеко живу , а по-друге робота тримає на місці.

Thanks: iromko, Алена2

Share

136

Re: Вопросы по Хмельницкому архиву

Phantom пише:

Добрий день. Підкажіть , будь ласка, як бути. Я розшукую метрики або сповідні відомості по селу Синьки. Знайшла інформацію що у Хмельницькому архіві можливо є те що мені потрібно. Надіслала запит у Хмельницький архів. В мене є  і номер фонду і роки та прізвища. Я просила лише подивитись чи є такі прізвища у сповідних відомостях. Тому що по Балтському повіту та цьому селу мало що знайшла. Дуже багато пошуків, скінчившихся нічим.  Усі відомості що є пов'язані з розкуркуленням та репресіями. Щоб дати запит у прокуратуру потрібні точні дані людини. Тож хотіла знайти спочатку метрики чи сповідні, де б можливо були б ці дані.  Сьогодні прийшла відповідь:" Для дослідження генеалогії родини запрошуємо Вас в читальний зал архіву
з понеділка по четвер, з 9.00 до 17.00 (нажаль займатися дослідженням
родоводу працівники не мають змоги)."В мене не має можливості там бути, по-перше далеко живу , а по-друге робота тримає на місці.

Сам в подібній ситуації - запити до архіву нічого не дали. Вони дали відповідь, звичайно, але такого вигляду: "за вказані вами роки метричні книги відсутні". Якщо Ви знаєте номери фондів і справ, то краще буде найняти приватного дослідника.

Прізвища: Тертичний, Брехунець, Коцюба, Білик, Мельник, Стасюк, Цехонський, Рудницький, Скульський, Пахута, Загика, Ковпак, Агарков, Сулима, Ковбасюк, Сахарук, Сніцар, Заморока
I-BY104146|U5b1b1a - Проект "Українська ДНК"
Thanks: Phantom1

Share

137

Re: Вопросы по Хмельницкому архиву

Доброго дня. Може хтось тоді знає адекватну людину, хто може побувати у Хмельницькому архіві? Щоб можна було побалакати на за цей фонд...

Share

138

Re: Вопросы по Хмельницкому архиву

Добрий вечір. Я знайшла таки більш точну інформацію:Подільська губернія 2. Подільська духовна консисторія 3.  свято-покровська церква, с.  синьки  балтського пов.  троянівської вол. 4. 5.  народження: 1798: ф.  315, оп.  1, спр.  6736; 1830: ф.  315, оп.  1, спр.  7338 6. Шлюб: 1798: ф.  315, оп.  1, спр.  6736; 1830: ф.  315, оп.  1, спр.  7338 7. 8.  смерть: 1798: ф.  315, оп.  1, спр.  6736; 1830: ф.  315, оп.  1, спр.  7338 9.  сповідальні  відомості:  1796:  ф.  315,  оп.  1,  спр.  6664;  1818:  ф.  315,  оп.  1, спр.  7049;  1821:  ф.  315,  оп.  1,  спр.  7086;  1831:  ф.  315,  оп.  1,  спр.  7358;  1848:  ф.  315, оп.  1, спр.  7964 10. 

Прошу допогти якось перевірити чи у цих справах потрібна інформація.

Share

139

Re: Вопросы по Хмельницкому архиву

Мои предки из с. Чернелевка Красиловского района Хмельницкой области (Волынская губерния). Исследование архивных данных церкви Чернелевки сделано. Не найдены девичьи фамилии жен (невест), видимо венчания были в церквях невест а не в Черенелевке. Где можно найти информацию по тому в каких соседених селах также были церкви?

Ищу: Грановский, Онищенко - Кировоградская обл. с. Покровка; Редька, Люльчак, Дудняк, Коноваленко - Кировоградская обл. с.Бельведер (Синюха); Дихтяр, Коровчук, Дыса, Слепчук, Стрельчук, Мельник, Холод, Варченко,-Хмельницкая область, с.Чернелевка

Share

140

Re: Вопросы по Хмельницкому архиву

Ув. rayisad , почитайте книги:
Переверзев - Справочная книга о монастырях и церквях Волынской епархии (1914 год) есть на сайте metrics.tilda.ws/books в разделе Волынская губерния
Історія міст і сіл Хмельниччини (за працями Ю. Й. Сіцінського і М. І. Теодоровича) есть на сайте chtyvo.org.ua/authors/Tymoschuk_ … dorovycha/

З повагою, Сергій Овчаренко

Share

141

Re: Вопросы по Хмельницкому архиву

Dobrovolsky пише:

iromko, 7 грн - це за один кадр ( фото однієї сторінки, або розвороту, в залежності від формату запису). 

Дивно. Вчора говорив з ДАХмО. Казали що одна раніше відсканована сторінка МК - 4 грн. Або на флешку, або на імейл.

Thanks: Алена1

Share