246

Re: Поиск неофициального родственника - что предпринять?

Ярематойсамий пише:

Azərbaycan

Нигде не читал я, что на сейчас это дикая фундаменталистическая страна wink

Лично я недавно написал запрос в Туркменистан, мой интерес был весьма патологоанатомический.
Поиск по Сети дал мне однозначную информацию, что у них НЕТ ВЕБСАЙТА национальной почты. Но Укрпочта заверила меня, что почта в Туркмении есть и договор о сотрудничестве тоже есть, так что или на ишаках или на верблюдах там что-то таки перевозится.

Thanks: kbg_dnepr1

Share

247

Re: Поиск неофициального родственника - что предпринять?

Alexxander пише:
Ярематойсамий пише:

Azərbaycan

Нигде не читал я, что на сейчас это дикая фундаменталистическая страна wink

А де я таке казав? Просто то дуже далеке від мене. Ну, ще б Грузія, ще б Вірменія... або якби я не був такий "розумний"... або якби вони мене хотіли знати... або якби вони були етнічні азербайджанці... Я навіть жалію, що мені не судилося народитися там, хоча все йшло до того. Знаю, що так розмірковують тільки дурні. А Туркменістан теж не фундаменталістська країна. Просто вони всіляко уникають впливу всього колишнього Союзу у всіх його проявах. Населення небагато, газу й нафти багато, субтропіки, харч свій. Значно краще Еміратів.

Прізвища українські та народів чорноморського регіону

Share

248

Re: Поиск неофициального родственника - что предпринять?

Alexxander пише:

как раз в документах самые вменяемые сведения содержатся, а в "былинах" более чем 70% лжи и сказок.

Зате вони добре відбиваються у пам'яті, а потім передаються з покоління в покоління. Ми вже десь говорили про це. Ті билини й казки, що дійшли до мене після сьогоденної звірки з документами на 100% виявилися правдою. А хоч би й не так - я люблю своїх прадідів таких, якими знаю їх з "билин", бо вони натхнені живим духом, а документи - то сухі папери. А якщо ще там буде якийсь негатив? Ще документи ціняться за те, що держава й багато людей вірять тільки їм, а "казкам", звичайно, не вірять. Але це й є сама звичайна бездуховність.

Прізвища українські та народів чорноморського регіону

Share

249 ( 05-06-2016 16:35:19 змінене Alexxander )

Re: Поиск неофициального родственника - что предпринять?

Ярематойсамий пише:

Просто то дуже далеке від мене.

Мои личные поиски охватывают почти весь евроазиатский континент.
Для меня чем дальше отправить конверт, тем забавнее - как результат получишь как минимум редкую марку, нестандартный конверт и забавный документ, хотя бы с точки зрения его оформления.
То есть можно удовлетворить свой интерес и как филателиста и как документалиста.

Ярематойсамий пише:

Ну, ще б Грузія, ще б Вірменія... або якби я не був такий "розумний"... або якби вони мене хотіли знати... або якби вони були етнічні азербайджанці...

Если глубоко размышлять про то, что не случилось - можно впасть в депрессию.
Меня кто-то не хочет знать? Так я сам прийду и сам всё заберу!

Share

250

Re: Поиск неофициального родственника - что предпринять?

Ярематойсамий пише:
Alexxander пише:

как раз в документах самые вменяемые сведения содержатся, а в "былинах" более чем 70% лжи и сказок.

Зате вони добре відбиваються у пам'яті, а потім передаються з покоління в покоління

Нет смысла в культивировании явной лжи, иначе мы сами пустим Путина и Киселева к себе в голову и оставим там их жить.

Share

251

Re: Поиск неофициального родственника - что предпринять?

Мы все разные и по разному воспринимаем реалии. И это нормально.

Ще документи ціняться за те, що держава й багато людей вірять тільки їм, а "казкам", звичайно, не вірять.

Та ні, в житті якраз навпаки. Казочки люди більш полюбляють.

Коли добром ніхто не дасть нам світла, – Його здобути треба – не молить,
Бо без борні нікчемні всі молитви. І свічки мирної не варта та країна,
Що в боротьбі її не запалила.

Share

252

Re: Поиск неофициального родственника - что предпринять?

Alexxander пише:

Если глубоко размышлять про то, что не случилось - можно впасть в депрессию.

Я з неї не вилазив.

Прізвища українські та народів чорноморського регіону

Share

253

Re: Поиск неофициального родственника - что предпринять?

Alexxander Ви точно вірите тіке документам. Ще раз повторю - те, що мені розказували про свій рід бабуня та її сестри, документально підтвердилося на 100 % (прибл. 12 фактів). Більшість людей знає про предків саме з оповідей старших родичів. Ви що, закликаєте не вірити батькам та дідам?

Прізвища українські та народів чорноморського регіону

Share

254 ( 05-06-2016 23:45:07 змінене Alexxander )

Re: Поиск неофициального родственника - что предпринять?

Ярематойсамий пише:

Alexxander Ви точно вірите тіке документам. Ще раз повторю - те, що мені розказували про свій рід бабуня та її сестри, документально підтвердилося на 100 % (прибл. 12 фактів). Більшість людей знає про предків саме з оповідей старших родичів

Это ваша личная ситуация.
Просто конкретно в Вашей личной ситуации Вам повезло, что в "сказках" сохранялась какая-то правда.

Ви що, закликаєте не вірити батькам та дідам?

Лично я не верю даже самому себе, если не записал какой-то факт сразу, а потом перечитывая его не обнаружил своего подчерка.

И именно благодаря своему неверию и именно через "сухие", но чёткие документарные источники я уже успешно обнаружил и почти всех своих неоднократно репрессированых прадедов и сведения про первых (довоенных) жён (и детей) у дедов.

На этой странице хорошо описаны классические и реальные проблемы общения на генеологические темы с шаблонно мыслящими родственниками, а таких не менее чем 70%, кому всё это не интересно, подозрительно и даже враждебно
http://forum.genoua.name/viewtopic.php?id=2962&p=2

Share

255

Re: Поиск неофициального родственника - что предпринять?

То тільки Мошко з анекдоту казав:"Такі цаси настали, со нікому вілити не мозна, дазе собі!" smile А ось дивіться, як брешуть ті документи. У документах написано, що Ч. був "кулаком" і його "розкулачено". Насправді ж, він був бідний і до 1929 року наймитував, але у колгосп не схотів уступати. Його репресували за впертість і "дурний приклад". Або у мого вітчима написано, що він народився у лютому 1941 р., а кілька "билинників", у т.ч. його мати, казали, що він народився у грудні 1939.

Прізвища українські та народів чорноморського регіону
Thanks: litar Л1

Share

256

Re: Поиск неофициального родственника - что предпринять?

Здравствуйте.

Пока поиск значительно застопорился, поэтому рискну и выложу собранную информацию о дедушке, частично подтвержденную. Выкладываю картинкой, чтобы не проиндексировалось в поисковиках, поэтому прошу всех воздержаться от перепечатывания ФИО из картинки.

Post's attachments

Medvedev.png
Medvedev.png 90.5 kb, 1 downloads since 2017-01-23 

You don't have the permssions to download the attachments of this post.

Share