1 ( 04-07-2020 11:15:07 змінене Arxivist )

Тема: Камеристий, Комеристий, Камерістов

https://drive.google.com/uc?export=view&id=1EMdKfy9RJOpaMX3OOfkzeCwUvzQI9_FI

Комеристий

https://drive.google.com/uc?export=view&id=16TwDK-xnQQvUNO6tJCeDrMV1vNYadH6h

Камеристий



Реєстр локацій:
с. Великомихайлівка, Покровський район, Дніпропетровська область, Україна
с. Вовчанські Хутори, Вовчанський район, Харківська область, Україна

Локації (родинні гнізда):
с. Великомихайлівка, Покровський район, Дніпропетровська область, Україна
с. Вовчанські Хутори, Вовчанський район, Харківська область, Україна

Реєстр носіїв/родин:

№        Прізвище, ім'я по батькові     Дата народження    Дата смерті    Інші варіанти прізвища     Примітки     Джерела

1Камеристий Григорій Іванович17441806Помер 1806 року
1.1Камеристий Семен Григорович17741824КомиристийПомер 1824 року
1.3Комеристий Іван Григорович17821831Камиристий; КомеристийПомер 1831 року
1.1.1Камеристий Микита Семенович17901852Комиристий; КомиристийПомер 1852 року
1.2Камеристий Стефан Григорович17961854Комиристий; КамеристийДалі скорше — Андрій; Помер 1838 року
1.1.2Камеристий Григорій Семенович1803КомиристийВідданий в рекрути 1829 року
1.1.3Камеристий Димитрій Семенович18061849КомиристийПомер 1849 року
1.3.1Комеристий Семен Іванович1809Далі — Омелян
1.3.2Камиристий Євстафій Іванович1815
1.1.4.2Камиристий Євдоким Степанович18161829Помер 1829 року
1.1.5Комиристой Авдоким Григорович1816
1.3.3Комеристий Марко Іванович1820
1.1.4Камеристий Стефан Семенович18231849КомиристийДалі скорше — Степан; Помер 1849 року
1.1.3.1Камиристий Іван Дмитрович18291836Помер 1836 року
1.2.1Камиристий Прокопій Андрійович1830Від другої дружини; Помер 1854 року
1.3.4Комиристий Герасим Іванович1830
1.1.1.1Камиристий Михайло Микитович1831
1.1.4.1Камиристий Харитон Степанович18311849Помер 1849 року
1.1.1.2Камиристий Петро Микитович1834
1.1.3.2Камиристий Іван Дмитрович1834
1.3.1.1Комиристий Герасим Омелянович1834
1.2.2Комиристий Ілля Андрійович1836
1.1.3.3Комиристий Конон Дмитрович1840
1.3.1.2Комиристий Григорій Омелянович1843
1.3.2.1Комиристий Семен Євстафійович1843
1.3.3.1Комиристий Іван Маркович1844
1.3.2.2Комиристий Л... Євстафійович1851
1.1.1.3Комиристий Кирило Микитович1852
1.1.1.1.1Комиристий Омелян Михайлович1854
1.3.2.3Комиристий Панкратій Євстафійович1854
1.3.3.2Комиристий Парфентій Маркович1854
1.1.1.1.2Комиристий Яким Михайлович1855
1.3.3.3Комиристий Андрій Маркович1856
1.3.2.3.1Комиристий Леонтій Панкратович18941938Розстріляний
1.1.1.1.1.1Комиристий Андрій Омелянович1914
1.3.2.1.1Комеристий Степан Семенович1916Припущення
1.1.1.1.1.2Комеристий Іван Омелянович18911938Розстріляний
1.3.2.3.1.1Камеристий Михайло Леонтьєвич1937Припущення. Вовчанськ
1.2.2.1Комеристий Євдоким ІллічПрипущення
1.1.1.1.1.3Комеристий Терентій ОмеляновичПрипущення

1. Камеристий Павло  Семенович (Саввич)? — с. Великомихайлівка, Олександрівського повіту, Катеринославської губернії.
2/1. Камерістов Іван Павлович — 2.1.1916 або 10.11.1916 р., у с. Великомихайлівка, Олександрівського повіту, Катеринославської губернії. В РСЧА з 1937 р., учасник Другої світової війни, Командир кулеметної роти 57 окр. мотобригадного 3-го батальйону Південно-західного фронту. Нагороджений двома Ордени Вітчизняної війни І ступеня, Вітчизняної — II ступеню. Лейтенант запасу. Освіта середня 7 кл., закінчив піхотне училище. Займався любительським фотографуванням. Ніколи не бажав говорити про війну. 
3/1. Камерістий Яків Павлович — 1916 р., у с. Великомихайлівка
4/1. Комерістий Максим Павлович — 1910 р ., с. Великомихайлівка, учасник Другої світової війни, рядовий.
5/1. Комерістий Петро Павлович — 1913 р., с. Великомихайлівка, учасник Другої світової війни.
6/2. Камерістов Валерій Павлович — 09.08.1945 р., у м. Гродно, рядовий за званням. Був вчителем в Артемівській гімназії №7 та шофером. Захоплюється любительською фотографією та виробами з дерева. Проживав у Свердловську, Артемівську, Добропіллі.  
7/2. Камерістов Володимир Іванович — вбитий, приблизно у 1996 рр.
8/2. Камерістов Іван Іванович
9/?. Камерістова Віолета — нерідна донька І. П. Камерістова від дружини Істоміної Тетяни Митрофанівни
10/6. Камерістов Максим Валерійович
11/7. Плотнікова (Камерістова), Оксана Володимирівна
12/8. Плотнікова (Камерістова), Оксана Іванівна
13/9. Камерістова, Марина — 1965 рр., (приблизно)
14/6. Камерістов Ростислав Максимович — м. Артемівськ (Кипуче)

Примітки
Джерела

Фирфир
Thanks: Алена2

Share

2

Re: Камеристий, Комеристий, Камерістов

Якщо дід живий, то перш за все треба розпитати його, бабу та всіх близьких (або просто доступних) родичів про те, де жили, до якої церкви ходили і т.ін.

Я також першим чином перевіряю "Меморіал" lists.memo.ru/index14.htm (якщо у родині були репресовані) та ОБДМ obd-memorial.ru/html/default.htm (якщо були загиблі або зниклі безвісті). Воєнні нагороди на podvignaroda.ru

а також дивлюся, чи є група на "Однокласниках" та однофамільці на ФБ і пристаю до них.

До архіву має сенс звертатися тільки тоді, як Ви знатимете рік народження прапрадіда та де його шукати - церкву, метрики якої треба дивитися.

Успіхів!

Пошук предків: Глушак (Брянськ.) Ковальов Федосенко (Могилевськ.)
Оглотков (Горбат. п. НГГ) Алькин Душин Жарков Кульдішов Баландин (Симб. губ.)
Клишкін Власенко Сакунов Кучерявенко (Глухів)
Кириченко Бондаренко Білоус Страшний (Новомоск. Дніпроп.)

Share

3

Re: Камеристий, Комеристий, Камерістов

Написала я вчора, і тільки потім подумала, що у першу чергу треба перевірити прізвище на ВГД. Це найбільший у СНД генеалогічний сайт, який всі ми наповнювали інформациєю протягом останніх 10 (вже 11) років.
Дуже сумно, що я "забула" про нього...

Пошук предків: Глушак (Брянськ.) Ковальов Федосенко (Могилевськ.)
Оглотков (Горбат. п. НГГ) Алькин Душин Жарков Кульдішов Баландин (Симб. губ.)
Клишкін Власенко Сакунов Кучерявенко (Глухів)
Кириченко Бондаренко Білоус Страшний (Новомоск. Дніпроп.)
Thanks: Arxivist1

Share

4

Re: Камеристий, Комеристий, Камерістов

Оновлення:
01.08.2014
Завдяки проявленим дослідженням, та допомоги користувачів цього форуму (о и). Відоме те, що прізвище "Камерістий" є у всіх казках РІ, проте остання казка Російської імперії відбулась у 1858 році, та скоріш за все Павла Камерістого у ній не зазначено (не народився).



Питання:
Чи нададуть доступ до метрик села Великомихайлівка (період 1958-1916)? І підкажіть будь ласка посилання на них.

Фирфир

Share

5 ( 01-08-2014 14:09:01 змінене О.І. )

Re: Камеристий, Комеристий, Камерістов

http://images.vfl.ru/ii/1406894731/e3c6a9d1/5866500.jpg

Thanks: Arxivist1

Share

6

Re: Камеристий, Комеристий, Камерістов

У кн. О.П Обозянського "Генеалогическое древо рода Обозянских" серед першопоселенців ст-ці Кутаїської Псекупського полку Комаристый Филипп Федорович з Вовчанської волості Харківської губ. з великою родиною.

Прізвища українські та народів чорноморського регіону
Thanks: Arxivist1

Share

7 ( 24-12-2014 22:49:30 змінене Arxivist )

Re: Камеристий, Комеристий, Камерістов

У Волочанську та поруч таких багато. Питання чи розділились вони, чи автохтонні там це інше. Особисто я вважаю, що все ж розділились. А прізвище писали по різному. Хоча подивимось. Треба пройти 20 ст ще.

Фирфир

Share

8

Re: Камеристий, Комеристий, Камерістов

Члени СКНС, Покровський р-н 1926-1928 р.р.

Зелено-Гайська організація
КОМИРИСТИЙ Семен Вас.

Калинівська
КОМИРИСТИЙ Андр.

Коли добром ніхто не дасть нам світла, – Його здобути треба – не молить,
Бо без борні нікчемні всі молитви. І свічки мирної не варта та країна,
Що в боротьбі її не запалила.
Thanks: Arxivist1

Share

9

Re: Камеристий, Комеристий, Камерістов

База данных  «Участники Белого движения в России»


Камеристый Н.Е. Фельдфебель. В Добровольческой армии; участник похода Яссы — Дон в составе 2-й роты Стрелкового полка отряда полк. Дроздовского. Убыл из полка в 1919. /708/
Камеристый Павел Саввович, р. 1894 в Ставрополе. Сергиевское артиллерийское училище 1917. Прапорщик. В Добровольческой армии и ВСЮР в управлени дежурного генерала штаба ВСЮР. До дек. 1919 окончил курс офицерской артиллерийской школы. Подпоручик. Взят в плен, на особом учете с 1921 в Харьковском ГПУ. Осенью 1921 на особом учете в КВО. /7–138,143; 12–265; 800/

10

Re: Камеристий, Комеристий, Камерістов

LuckyLuke пише:

База данных  «Участники Белого движения в России»


Камеристый Н.Е. Фельдфебель. В Добровольческой армии; участник похода Яссы — Дон в составе 2-й роты Стрелкового полка отряда полк. Дроздовского. Убыл из полка в 1919. /708/
Камеристый Павел Саввович, р. 1894 в Ставрополе. Сергиевское артиллерийское училище 1917. Прапорщик. В Добровольческой армии и ВСЮР в управлени дежурного генерала штаба ВСЮР. До дек. 1919 окончил курс офицерской артиллерийской школы. Подпоручик. Взят в плен, на особом учете с 1921 в Харьковском ГПУ. Осенью 1921 на особом учете в КВО. /7–138,143; 12–265; 800/

Щиро дякую. Цей Павло може і мій (якщо припускати), але мої проживали у Великомихайлівці 2 століття це точно.

Фирфир

Share

11

Re: Камеристий, Комеристий, Камерістов

kameristyiy пише:

Щиро дякую. Цей Павло може і мій (якщо припускати), але мої проживали у Великомихайлівці 2 століття це точно.

Краще тут збирайте все, а потім по мірі надходження нової інформації аналізуйте. Прізвище доволі мало поширене.

Thanks: Arxivist1

12

Re: Камеристий, Комеристий, Камерістов

LuckyLuke пише:

Щиро дякую. Цей Павло може і мій (якщо припускати), але мої проживали у Великомихайлівці 2 століття це точно.

Краще тут збирайте все, а потім по мірі надходження нової інформації аналізуйте. Прізвище доволі мало поширене.

Збираю. Навіть в окремий фонд свого архіву зробив "Камерісті". Цікаве те, що вони живуть у Волчанському районі, власне м. Волчанську. А перші козаки з зимівників посилились у с. Великомихайлівка, де поруч річка Вовча. Мені здається вони колись розділились. Коли? Це вже інше питання.

Фирфир
Thanks: LuckyLuke2

Share

13 ( 14-08-2015 15:07:48 змінене Arxivist )

Re: Камеристий, Комеристий, Камерістов

Прийшла відповідь з архіву, за такий подарунок надзвичайно вдячний LuckyLuke. 

Ось що з'ясувалось: 

Камерістов Іван Павлович був Камерістим при народженні. Змінив прізвище під -ОВ лише він. Всі інші змінили на Комерістов. Чому? Тут є цікаве припущення. Справа в тому (знову ж таки дуже дякую LuckyLuke за це!). Павло Савич Камерістий 1894 (1893) р.н. народився у Великомихайлівці (згідно військових документів, майже дві війни пройшов... або був вбитий, або просто зник десь. Свідчень немає. Був арештований ГПУ Харкова у 1921 р.. В комуністичному бланку за 1954 р. КамерістоГО Івана Павловича зазначено, що його батько помер (!) у 1921 р. І потім ще підпис, що він не Камерістий а Камерістов. http://cs622029.vk.me/v622029318/13ca2/v1b88doZO8E.jpg. Моє припущення та і з допомогою LuckyLuke було висунуто припущення про те, що через політичну кар'єру було змінено прізвище, та через те, що батько був у ГПУ в Харкові (де і лишився жити). Перевірити за місцем проживання було доволі складно (Дібрівка, вона ж Великомихайлівка). Після махновського руху була не така й однорідна як колись (тут можливо помиляюсь). А сам Іван Павлович був і слідчим в післявоєнній Білорусі  (Гродненської області, Гомельського району, навіть зазначено в якому шпиталі він після поранення був, але він був у Свердловську, тому думаю, що там він і познайомився за прабабусею). Так ось, за зазначену "дату смерті". Почекаємо на відповідь Архіву УСБУ в Харківській області). Добре, що біографія до 1954 р. з'ясована. Залишилось пошукати справи на відомі факти. А далі буде видно... І ще на одному бланку зазначено що школу завершив у 1929 р., а в іншому в 1930 р. тієї ж Великомихайлівки.

Повний перелік документів на Камерістова Івана Павловича.

Post's attachments

ааа.jpg
ааа.jpg 378.83 kb, 5 downloads since 2015-08-14 

You don't have the permssions to download the attachments of this post.
Фирфир

Share

14 ( 14-08-2015 17:07:40 змінене О.І. )

Re: Камеристий, Комеристий, Камерістов

Ще Камеристий с Дiбрiвок. (Одноклассники)

http://images.vfl.ru/ii/1439560781/66dad7e0/9576522.jpg

Коля Камеристый внизу.

Thanks: Arxivist1

Share

15

Re: Камеристий, Комеристий, Камерістов

о и пише:

Ще Камеристий с Дiбрiвок. (Одноклассники)

http://images.vfl.ru/ii/1439560781/66dad7e0/9576522.jpg

Коля Камеристый в низу.

Вау! smile Будь ласка можете надати посилання?

Фирфир

Share

16

Re: Камеристий, Комеристий, Камерістов

"Одноклассники". Группа Великомихайловка. Покров.р . Днепропетровск.обл

Thanks: Arxivist1

Share

17

Re: Камеристий, Комеристий, Камерістов

RostOwl пише:
LuckyLuke пише:

База данных  «Участники Белого движения в России»


Камеристый Н.Е. Фельдфебель. В Добровольческой армии; участник похода Яссы — Дон в составе 2-й роты Стрелкового полка отряда полк. Дроздовского. Убыл из полка в 1919. /708/
Камеристый Павел Саввович, р. 1894 в Ставрополе. Сергиевское артиллерийское училище 1917. Прапорщик. В Добровольческой армии и ВСЮР в управлени дежурного генерала штаба ВСЮР. До дек. 1919 окончил курс офицерской артиллерийской школы. Подпоручик. Взят в плен, на особом учете с 1921 в Харьковском ГПУ. Осенью 1921 на особом учете в КВО. /7–138,143; 12–265; 800/

Щиро дякую. Цей Павло може і мій (якщо припускати), але мої проживали у Великомихайлівці 2 століття це точно.



RostOwl тем не менее тоже имели отношение к военной сфере.

http://forum.genoua.name/viewtopic.php?pid=12456#p12456

Thanks: Arxivist1

Share

18

Re: Камеристий, Комеристий, Камерістов

о и пише:

База данных  «Участники Белого движения в России»


Камеристый Н.Е. Фельдфебель. В Добровольческой армии; участник похода Яссы — Дон в составе 2-й роты Стрелкового полка отряда полк. Дроздовского. Убыл из полка в 1919. /708/
Камеристый Павел Саввович, р. 1894 в Ставрополе. Сергиевское артиллерийское училище 1917. Прапорщик. В Добровольческой армии и ВСЮР в управлени дежурного генерала штаба ВСЮР. До дек. 1919 окончил курс офицерской артиллерийской школы. Подпоручик. Взят в плен, на особом учете с 1921 в Харьковском ГПУ. Осенью 1921 на особом учете в КВО. /7–138,143; 12–265; 800/

Щиро дякую. Цей Павло може і мій (якщо припускати), але мої проживали у Великомихайлівці 2 століття це точно.



RostOwl тем не менее тоже имели отношение к военной сфере.

http://forum.genoua.name/viewtopic.php?pid=12456#p12456

Дякую! У Вас дуже гарні знахідки-артефакти. Вас щось зв'язує з Великомихайлівкою? Я бачу що у найближчому часі без Вас мені таки не обійтись... Але ще потрібно з'ясувати деталі.

Фирфир

Share

19

Re: Камеристий, Комеристий, Камерістов

RostOwl

В списках погорельцев своих видели?

Share

20

Re: Камеристий, Комеристий, Камерістов

о и пише:

RostOwl

В списках погорельцев своих видели?

Так, бачив, дякую за таке джерело. Я потрохи йду до потрібної дати перелому. smile

Фирфир
Thanks: LuckyLuke1

Share

21 ( 12-12-2015 12:58:12 змінене О.І. )

Re: Камеристий, Комеристий, Камерістов

1882г. Постановления 16-й очередной 1881 г. сессии Екатерин. губерн. Земск. Собр. с приложениями.


http://images.vfl.ru/ii/1449916290/ca0a1e85/10768796.jpg



http://images.vfl.ru/ii/1449916337/a6ad79e1/10768804.jpg



http://images.vfl.ru/ii/1449916383/bc705816/10768820.jpg

Thanks: Arxivist1

Share

22

Re: Камеристий, Комеристий, Камерістов

З історії села В.-Михайлівка.

http://images.vfl.ru/ii/1452788247/a4d819ea/11065716.jpg

Share

23

Re: Камеристий, Комеристий, Камерістов

http://images.vfl.ru/ii/1454930157/d85574ce/11385104.jpg

Share

24

Re: Камеристий, Комеристий, Камерістов

Подав запит через УКЦ до Великомихайлівки.

Сьогодні зранку (вдруге) пішли на контакт щодо звернення. і знайшли в погосподарчих книгах за 1945 рік Петра Павловича Комерістого та його матір Тетяну Сисоївну Комерісту. Підтвердилось припущення, що Павло Савич (учасник і "білого руху" тощо) є батьком Павла Івановича. При цьому сказала, що вони вибули у 45 році. Куди невідомо. Жили в центрі. Дізнався, що був і третій брат Івана Павловича (Олексій), а можливо і Яків. Що правда як дізнатись точно? Бо дід пам'ятає лише двох. і наче ніколи не згадували... але його матір Тетяна Сисоївна. Дружина Купцова Галина Калинівна Жив у Києві, зник безвісти на фронті. Деякі відповіді дали більше запитань. Наприклад яке дівоче прізвище Тетяни С.? Чи хто такий Савелій Комерістий (Камерістий)? Тепер буду чекати на офіційну відповідь. 


До речі сама секретарка зацікавлена була у пошуках, та власне сказала, що зараз це все більше займаються дослідженням власного роду,  можливо навіть надішле книгу. Такі от люди живуть...

Фирфир
Thanks: LuckyLuke, О.І.2

Share

25

Re: Камеристий, Комеристий, Камерістов

RostOwl пише:

До речі сама секретарка зацікавлена була у пошуках, та власне сказала, що зараз це все більше займаються дослідженням власного роду,  можливо навіть надішле книгу. Такі от люди живуть...

Велика удача, що секретар с/р саме Лілія Яківна - дуже чуйна та добросердечна людина. Як вона мені сказала, книгу для Вас вона планує придбати в Покровському.
Зробила ксерокопії з похозяйских книг по Вашим родичам.

Share

26

Re: Камеристий, Комеристий, Камерістов

о и пише:

До речі сама секретарка зацікавлена була у пошуках, та власне сказала, що зараз це все більше займаються дослідженням власного роду,  можливо навіть надішле книгу. Такі от люди живуть...

Велика удача, що секретар с/р саме Лілія Яківна - дуже чуйна та добросердечна людина. Як вона мені сказала, книгу для Вас вона планує придбати в Покровському.
Зробила ксерокопії з похозяйских книг по Вашим родичам.

Вона не представилась. Але тепер буду знати її. smile Ви проживаєте там? Чи просто знаєте?

Фирфир

Share

27

Re: Камеристий, Комеристий, Камерістов

Просто знаю.

Share

28

Re: Камеристий, Комеристий, Камерістов

RostOwl пише:

Сьогодні зранку (вдруге) пішли на контакт щодо звернення. і знайшли в погосподарчих книгах за 1945 рік Петра Павловича Комерістого та його матір Тетяну Сисоївну Комерісту. Підтвердилось припущення, що Павло Савич (учасник і "білого руху" тощо) є батьком Павла Івановича. При цьому сказала, що вони вибули у 45 році. Куди невідомо. Жили в центрі. Дізнався, що був і третій брат Івана Павловича (Олексій), а можливо і Яків. Що правда як дізнатись точно? Бо дід пам'ятає лише двох. і наче ніколи не згадували... але його матір Тетяна Сисоївна. Дружина Купцова Галина Калинівна Жив у Києві, зник безвісти на фронті. Деякі відповіді дали більше запитань. Наприклад яке дівоче прізвище Тетяни С.? Чи хто такий Савелій Комерістий (Камерістий)? Тепер буду чекати на офіційну відповідь.

Ви б виклали родове древо по Камеристим. Було б видно де у Вас ще білі плями. С повагою, О.И.

Share

29

Re: Камеристий, Комеристий, Камерістов

По діду зробив всі наявні гілки Камерістих/Камерістових від першого прямого (відомого) пращура. 

Ось такі білі плями. Населені пункти не заповнював. Під великим питанням Павло Камерістий. Але це єдиний Павло з Великомихайлівки, який підпадає під роки народження його синів. Дружина 70-року, що трішки протирічить цьому. Загадка, на загадці.

Post's attachments

Камерісті.png
Камерісті.png 43.64 kb, 1 downloads since 2016-06-28 

You don't have the permssions to download the attachments of this post.
Фирфир

Share

30

Re: Камеристий, Комеристий, Камерістов

RostOwl пише:

По діду зробив всі наявні гілки Камерістих/Камерістових від першого прямого (відомого) пращура. 

Ось такі білі плями. Населені пункти не заповнював. Під великим питанням Павло Камерістий. Але це єдиний Павло з Великомихайлівки, який підпадає під роки народження його синів. Дружина 70-року, що трішки протирічить цьому. Загадка, на загадці.

Будем ждать обновленную версию.

Thanks: Arxivist1

Share

31

Re: Камеристий, Комеристий, Камерістов

Камеристый, ая, оe. Камеристое ружье — то же, что камористое (Романовъ, Охотн. слов.) 

Гіпотеза про походження та діяльність в козацькій артилерії таки близька до істини.

Фирфир
Thanks: О.І.1

Share

32

Re: Камеристий, Комеристий, Камерістов

Оновлення.

На рахунок деяких сумніваюсь, що стільки дітей. А от щодо деяких впевнений це 100%. Зв'язок на Харків вказує (все через Василя Комерістого, який стількох дітей і мого двоюрідного прадіда Якова хрестив). Заможня людина була, або дуже дітей любив. smile

Post's attachments

Камерісті.png 65.31 kb, file has never been downloaded. 

You don't have the permssions to download the attachments of this post.
Фирфир
Thanks: О.І.1

Share

33 ( 20-07-2016 09:44:44 змінене О.І. )

Re: Камеристий, Комеристий, Камерістов

RostOwl пише:

Оновлення.

На рахунок деяких сумніваюсь, що стільки дітей. А от щодо деяких впевнений це 100%. Зв'язок на Харків вказує (все через Василя Комерістого, який стількох дітей і мого двоюрідного прадіда Якова хрестив). Заможня людина була, або дуже дітей любив. smile

Шаг за шагом, шаг за шагом....


http://images.vfl.ru/ii/1469000534/3ec782b1/13443880.jpg

Thanks: Arxivist1

Share

34 ( 04-07-2020 11:29:33 змінене Arxivist )

Re: Камеристий, Комеристий, Камерістов

Стаття Ірини М. Желєзняк. "Українські прізвища на -ист (-а, -ий). 1975, Мовознавство. №2 (5)

https://drive.google.com/uc?export=view&id=1Anb1lAfHssWG-gLjmHpr4nuWLSXCwOmt

Фирфир

Share

35 ( 22-09-2016 14:55:05 змінене О.І. )

Re: Камеристий, Комеристий, Камерістов

Уроженцы с. Большая Михайловка участники Кронштадтского восстания 1921 г.
Камеристов Николай Павлович
Камеристов Федор Романович
Камеристов Авраам Евдокимович

Share