1 ( 20-08-2016 00:02:52 змінене parus )

Тема: Моя родословная

Черновой вариант ( подробнее по ссылке radikal.ru/lfp/s020.radikal.ru/i … da.jpg/htm)  :
10034x4876

Post's attachments

parusimov-small.jpg 1.26 mb, 13 downloads since 2016-08-20 

You don't have the permssions to download the attachments of this post.
Парусимов, Найда, Гудко, Дороновский, Витко[ченко], Сидько, Варяник, Слушний, Спивак, Чупик, Сидорчук, Коломиец,  Корниенко, Билик, Рудой, Клищенок, Божок, Павлюк, Прядка, Загний, Понька, Горбач, Ворона, Дяченко, Войташевский, Примак, Руденко, Кот, Максименко, Коваленко, Сирик, Мартыненко, Бутко, Кобизский, Колесник, Ильенко, Лемешенко, Бойко, Карпенко, Братчик, Самохвал, Святина, Панасенко

Share

2

Re: Моя родословная

Чудовий плакат, дуже дякую, що поділилися!
В якій програмі це зроблено?

Пошук предків: Глушак (Брянськ.) Ковальов Федосенко (Могилевськ.)
Оглотков (Горбат. п. НГГ) Алькин Душин Жарков Кульдішов Баландин (Симб. губ.)
Клишкін Власенко Сакунов Кучерявенко (Глухів)
Кириченко Бондаренко Білоус Страшний (Новомоск. Дніпроп.)
Thanks: parus1

Share

3

Re: Моя родословная

MyHeritage Family Tree Builder - безкоштовна версія , пропонують дуже гарний дизайн і є вибір різних фонів, стилів ...

Парусимов, Найда, Гудко, Дороновский, Витко[ченко], Сидько, Варяник, Слушний, Спивак, Чупик, Сидорчук, Коломиец,  Корниенко, Билик, Рудой, Клищенок, Божок, Павлюк, Прядка, Загний, Понька, Горбач, Ворона, Дяченко, Войташевский, Примак, Руденко, Кот, Максименко, Коваленко, Сирик, Мартыненко, Бутко, Кобизский, Колесник, Ильенко, Лемешенко, Бойко, Карпенко, Братчик, Самохвал, Святина, Панасенко

Share

4

Re: Моя родословная

radikal.ru/lfp/s45.radikal.ru/i1 … b0.jpg/htm - следующая версия 


Парусимов, Найда, Гудко, Дороновский, Витко[ченко], Сидько, Варяник, Слушний, Спивак, Чупик, Сидорчук, Коломиец,  Корниенко, Билик, Рудой, Клищенок, Божок, Павлюк, Прядка, Загний, Понька, Горбач, Ворона, Дяченко, Войташевский, Примак, Руденко, Кот, Максименко, Коваленко, Сирик, Мартыненко, Бутко, Кобизский, Колесник, Ильенко, Лемешенко, Бойко, Карпенко, Братчик, Самохвал, Святина, Панасенко
Thanks: litar Л1

Share

5 ( 07-04-2018 12:24:25 змінене parus )

Re: Моя родословная

Вже існують мої теми  пошуків по Гудко ( в якій вивчається проблема з місцем проживання до переселення в 1800-х в Таврийську губернію Бердянський повіт Петропавлівка) , Чупік - Стародубщина до 1800-х і Таврийська губернія Бердянський повіт Петропавлівка пізніше ,  Божок - Ніжинській (Крути, Кагарлики) і Борзнянський повіти (Печі), Витченко - Таврійська губернія Бердянський повіт Новогригорівка і Манжалеї Кременчуцький повіт Полтавської губернії, Найда - Запоріжске козачество, Парусімов - всі регіони , вихідці з Бобровського повіту Вороніжської губернії 

Парусимов, Найда, Гудко, Дороновский, Витко[ченко], Сидько, Варяник, Слушний, Спивак, Чупик, Сидорчук, Коломиец,  Корниенко, Билик, Рудой, Клищенок, Божок, Павлюк, Прядка, Загний, Понька, Горбач, Ворона, Дяченко, Войташевский, Примак, Руденко, Кот, Максименко, Коваленко, Сирик, Мартыненко, Бутко, Кобизский, Колесник, Ильенко, Лемешенко, Бойко, Карпенко, Братчик, Самохвал, Святина, Панасенко
Thanks: borisovichi1

Share

6

Re: Моя родословная

Зараз на сайтi muHeritage  безкоштовно виконують таблицю з Вашого родинного дерева.досить досконало.причому можна зробити вiд любого родича.За грошi вони також можуть виконати плакат.Я зробив декiлька.потiм скачав на флешку.якщо  маэте велики прiнтер можна самостiйно виготовити.там також роблять по частинам в форматi А4.напр клад моя родина вийшла на 104 листах А4. якщо ваше дерево з фото  , то на деревi будуть з фотографiями.досить навiть красиво

Ищу предков по фамилии Зубченко,Погромский,Дзюба,Скидан по Украине, Бахмутский  уезд и по Белоруссии - Дьячковы , Шестопаловы а  также Медлиновы, Фроловы, Спицины, Ломакины
Thanks: parus1

Share

7

Re: Моя родословная

Ais21260 пише:

Зараз на сайтi muHeritage  безкоштовно виконують таблицю з Вашого родинного дерева.досить досконало.причому можна зробити вiд любого родича.За грошi вони також можуть виконати плакат.Я зробив декiлька.потiм скачав на флешку.якщо  маэте велики прiнтер можна самостiйно виготовити.там також роблять по частинам в форматi А4.напр клад моя родина вийшла на 104 листах А4. якщо ваше дерево з фото  , то на деревi будуть з фотографiями.досить навiть красиво

Дякую за підказку, тільки я не дуже зрозумів, що ви маєте на увазі виконують таблицю з родинного дерева?
Я колись буду робити плакат дерева, вже тільки тоді , коли я вже більш меньш дороблю прямі лінії своїх предків

Парусимов, Найда, Гудко, Дороновский, Витко[ченко], Сидько, Варяник, Слушний, Спивак, Чупик, Сидорчук, Коломиец,  Корниенко, Билик, Рудой, Клищенок, Божок, Павлюк, Прядка, Загний, Понька, Горбач, Ворона, Дяченко, Войташевский, Примак, Руденко, Кот, Максименко, Коваленко, Сирик, Мартыненко, Бутко, Кобизский, Колесник, Ильенко, Лемешенко, Бойко, Карпенко, Братчик, Самохвал, Святина, Панасенко

Share