1

Тема: Урбанский / Урбанський

УРБАНСЬКИЙ Іван Климентійович, 1891 р., м. Варшава, поляк, робітник, позапартійний, освіта початкова, пожежник Дніпропетровської 3-ї міської пожежної команди. 20.11.1937 р. звинувачений в а/рад. агітації, розстріляний 01.12.1937 р. Реабілітований 01.08.1959 р.

Реабілітовані історією. Дніпропетровська область

Поиск предков и потомков, сбор информации, генеалогические исследования и построение родовых деревьев для следующих фамилий: Дорошенко, Дик, Верба, Кравцов, ПолОвый, Курбановский, Коноплин, Будников,  Синельник, Каченовский/Коченовский/Коченевский, Родкевич/Радкевич, Роскладка/Розкладка/Раскладка/Розкладко

mtDNA - J1c5

Share

2

Re: Урбанский / Урбанський

УРБАНСЬКИЙ Мечислав Густавович, 1907 р. н., м. Тернопіль, освіта неповна середня. Проживав у м. Рогатин, голова міськради. Заарештований 22.10.1945. Звинувачення: проводив антирадянську агітацію. Військовим трибуналом військ МВС Станіславської області 01.07.1946 засуджений на 10 років позбавлення волі та 3 роки пораження в правах із конфіскацією майна. Реабілітований 29.01.1980. (3786 П).

Реабілітовані історією. Івано-Франківська область, том 2.

Thanks: kbg_dnepr1

Share

3 ( 08-06-2019 15:33:10 змінене kbg_dnepr )

Re: Урбанский / Урбанський

В мене (власне, у моєї мами з Волги - другий рядок мого підпису) є ДНК-збіженка з дідом Урбанським з Тернопільської обл.

Урбанські, агов!

Пошук предків: Глушак (Брянськ.) Ковальов Федосенко (Могилевськ.)
Оглотков (Горбат. п. НГГ) Алькин Душин Жарков Кульдішов Баландин (Симб. губ.)
Клишкін Власенко Сакунов Кучерявенко (Глухів)
Кириченко Бондаренко Білоус Страшний (Новомоск. Дніпроп.)

Share

4

Re: Урбанский / Урбанський

УРБАНСЬКИЙ Самуїл Макарович, 1899 р.н., уродженець с. Багва Маньківського р-ну, українець, б/п. Проживав у с. Мар’янівка Шполянського р-ну. Працював у радгоспі. 16 жовтня 1937 р. трійкою УНКВС по Київській обл. засуджений до розстрілу. Реабілітований 27 березня 1968 р. Черкаським облсудом.

Реабілітовані історією. Черкаська обл. Книга третя

Share