106

Re: Демографічні дива

Ну, не знаю, хто як, а я не вірю в достовірність документації тих часів. Досить того, як записували - не прізвища, ні - імена церковні писарі, які б мали те знати "на зубок". А от що наша баба Галя Троянша дійсно народилася у 1911 році і що вона ще жива, і що їй вже пішов 107-й рік відомо з документів і про те ручаюся й присягаюся, бо нашим писарям тих часів довіряю, і сам її років 40 знаю, і знаю, що вона ровесниця моїх дідуні й бабуні. Живий кандидат у нашу книгу рекордів. Ще раз присягаюся.
Троян Ганна Михайлівна (рос. Анна Михайловна), дівоче прізв. Чорнявська, уродженка хут. Крупськи'й станиці Старонижчостебліївської Таманського відділу Кубанської області Російської імперії. Народилася 15 лютого 1911 року. З 1947 р. живе у ст-ці Саратовській Краснодарського краю.

Прізвища українські та народів чорноморського регіону

Share

107

Re: Демографічні дива

Та ні, було ДВА м.Лівни, один біля Валуйок, інший далеко на північ, в Вороніжської губерніі був Лівенський уезд... Знаю, тому що біля Лівен був х.Селезньев, Валуй тож... і жили там військови малоросіяні, як переважно і в Лівнах...

Карпенко, Даниленко, Пікуль, Бортник -  Чернігівська губ
Таргоній, Шамбір, Кріштопець, Дедух - Рівенський уезд
Селезнев, Свістов, Шерстняков, Сіденко
Ведмідь(Медведєв), Пріходченко, Котенко, Сахненко, Адешелідзе

Share

108 ( 14-03-2017 21:35:37 змінене Doly777 )

Re: Демографічні дива

З часом Лівни відійшли до Бірючанського уезду...Це ПГМ Бірючанського уезду... не внушали довіри мабуть мешканці царю...

Карпенко, Даниленко, Пікуль, Бортник -  Чернігівська губ
Таргоній, Шамбір, Кріштопець, Дедух - Рівенський уезд
Селезнев, Свістов, Шерстняков, Сіденко
Ведмідь(Медведєв), Пріходченко, Котенко, Сахненко, Адешелідзе

Share

109 ( 14-03-2017 21:39:39 змінене Ярематойсамий )

Re: Демографічні дива

Doly777,  Лівенський повіт був у Воронезькому намісництві, а центр був у місті Лівенськ. Потім воно стало заштатним містом Бірюченського п-ту. https://ru.wikipedia.org/wiki/%D0%9B%D … %B2%D0%BE)

Прізвища українські та народів чорноморського регіону

Share

110 ( 15-03-2017 18:25:48 змінене Doly777 )

Re: Демографічні дива

Я з вами згідна, помилок дуже багато у сказках... але на початку думаю було строго, це ж кошти для царя... сказки для того і писали, щоб знати скільки податків отримають...

Карпенко, Даниленко, Пікуль, Бортник -  Чернігівська губ
Таргоній, Шамбір, Кріштопець, Дедух - Рівенський уезд
Селезнев, Свістов, Шерстняков, Сіденко
Ведмідь(Медведєв), Пріходченко, Котенко, Сахненко, Адешелідзе

Share

111 ( 14-03-2017 21:59:32 змінене Doly777 )

Re: Демографічні дива

та чи всьому можна вірити, що там Вікі піше... на другій день післЯ окупації Криму там з'явилось, що Крим - це росія... Я більш довіряю старим мапам...
Це Атлас Ільіна 1871 г, Вороніжська губернія... м.Лівни "упразднілі", стало Лівенка...

Карпенко, Даниленко, Пікуль, Бортник -  Чернігівська губ
Таргоній, Шамбір, Кріштопець, Дедух - Рівенський уезд
Селезнев, Свістов, Шерстняков, Сіденко
Ведмідь(Медведєв), Пріходченко, Котенко, Сахненко, Адешелідзе

Share

112

Re: Демографічні дива

Якраз з Ваших карт видно, що було "Ливенскъ", а стало "Ливенка".

Прізвища українські та народів чорноморського регіону

Share

113

Re: Демографічні дива

Феномен племени хунза, который не могут объяснить ученые.

Долина реки Хунза находится на границе Индии и Пакистана, ее еще называют «оазисом молодости». Почему? Продолжительность жизни местных жителей — 110-120 лет. Они почти никогда не болеют и выглядят...

xochu-vse-znat.ru/interesnoe/fen … henye.html


Щось не дуже віриться -160 років... як там з метриками...

Карпенко, Даниленко, Пікуль, Бортник -  Чернігівська губ
Таргоній, Шамбір, Кріштопець, Дедух - Рівенський уезд
Селезнев, Свістов, Шерстняков, Сіденко
Ведмідь(Медведєв), Пріходченко, Котенко, Сахненко, Адешелідзе

Share

114

Re: Демографічні дива

У Франції в містечку Монпельє пожежники здійснили мрію однієї з найстаріших мешканок, прокативши її у 112-й день народження в пожежній машині. Так, літня жінка Матильда Лартіго народилася 24 березня 1905 року. Як передає видання, жінка бачила 17 президентів і дві світові війни, а також стала однією з перших жінок, що отримали водійські права, але досі тільки мріяла посидіти в кабіні пожежної машини. Про бажання жінки пожежники дізналися від співробітників будинку для людей похилого віку. Бригада рятувальників подарувала іменинниці торт зі свічками та запропонувала прогулятися. На вулиці жінку посадили в пожежну машину і прокотили вулицями міста, інформує France Info.

expres.ua/news/2017/03/25/234533 … noyi-babci

Пошук предків: Глушак (Брянськ.) Ковальов Федосенко (Могилевськ.)
Оглотков (Горбат. п. НГГ) Алькин Душин Жарков Кульдішов Баландин (Симб. губ.)
Клишкін Власенко Сакунов Кучерявенко (Глухів)
Кириченко Бондаренко Білоус Страшний (Новомоск. Дніпроп.)

Share

115

Re: Демографічні дива

Doly777 пише:

Феномен племени хунза, который не могут объяснить ученые.


Щось не дуже віриться -160 років... як там з метриками...

Дійсно, абрикоси (жерделі) й бринза - дуже корисні продукти. Не раз вже чув і по собі відчуваю. Погано, що у таких статтях нічого не кажуть про документацію - з яких документів відомо, що людям насправді багато років.

Прізвища українські та народів чорноморського регіону
Thanks: litar Л, luvi, Doly7773

Share

116

Re: Демографічні дива

«Еще живу!»: Борису Киту исполнилось 107 лет
Деятелю белорусской эмиграции Борису Киту, который последние десятилетия живет во Франкфурте-на-Майне, исполнилось 107 лет.

http://nn.by/img/w600d4/photos/z_2017_04/kit_1-egim4-7ap9n.jpg

+ Читати більше

Несколько недель назад журналистка «Народной воли» Раиса Внукова позвонила Борису Киту.

«Еще живу!» — раздался счастливый, радостный смех. Кит был рад, что можно поговорить, да еще и по-белорусски. Его Тамара тяжело болеет и сейчас редко приходит, а русскоязычная Ирина, волонтер, которая приходила к нему почти каждый день, после тяжелой операции находится в санатории. Борис Владимирович не может ходить, а в инвалидной коляске не очень-то подвигаешься. Поэтому он все время сидит в маленькой комнатке, в четырех стенах…

— Ну, какие у вас новости?

— Никаких. Правда, на днях Америка (Кит имеет американское гражданство) беспокоилась, жив ли еще, поскольку я получаю американскую пенсию. Так вот, надо будет теперь доказывать, что живу. (Смеется.)

Борис Кит пожаловался, что в последнее время у него плохое настроение:

«Плохое… Очень плохое… У моей подруги Тамары большие неприятности: на днях ее здоровье значительно ухудшилось… Она уже давно болеет раком, но раньше всегда часто приходила ко мне. А теперь… Теперь не выходит уже из дома. Через какой-то месяц ей будет уже 80. Да и Ирина, сестра милосердия, которая бывала у меня почти ежедневно, сейчас находится на реабилитации после перенесенной недавно операции… И от младшего сына, который там, в Америке, нет никаких известий. Что с ним? Где он? Все это не дает мне покоя. И я сейчас страшно измучен…»

— Чем вы заняты?

— Занят мыслями, — отвечает он. — Сижу вот в коляске или лежу в кровати и вспоминаю свою жизнь… Думаю о том, что сделал много хорошего и для науки, и для людей. Вспомнилось сегодня, как я был председателем первого собрания — исторического собрания в Вашингтоне, на котором состоялось примирение СССР и Америки в ракетной области. Это была первая двусторонняя встреча. 1960 год. В Америку приехала группа советских академиков и министров. Поскольку я хорошо знал русский язык и имел в то время большой опыт в ракетном деле, меня и назначили руководителем этой группы. Вспоминаю, что на этой встрече не было никакой политики — только наука. Атмосфера была очень дружественная… И я горжусь, что начал это дело, которое продолжается и по сей день. А результатом тех переговоров стал запуск в 1972 году советско-американской системы «Союз-Аполлон».

Я рад, что большую часть жизни занимался наукой, что принес много пользы человечеству… Я исследовал невероятно интересные вещи в области астронавтики. Особенно горжусь тем, что участвовал в разработке жидкого водорода, который стал основным ракетным топливом, благодаря чему стал возможным полет на Луну… В течение 25 лет я работал в области космических исследований в Америке, написал первый в истории космонавтики учебник по топливу для ракетных систем, который был положительно оценен во всем мире. И я был постоянным делегатом всех международных конгрессов по астронавтике, где выступал с докладами и сообщениями.

http://nn.by/img/w610d4/photos/z_2017_04/weissrusse-und-amerikaner-dz1ym.jpg
Про Бориса Кита два года назад написала «Frankfurter Allgemeine». На вопрос о секрете долголетия он сказал тогда: «Ничего не делаю для этого. Абсолютно. Выбираюсь гулять, если хорошая погода».

Борис Кит родился 6 апреля 1910 в Петербурге. Начальное образование получил в Новогрудской гимназии. Окончил физико-математический факультет Виленского университета. С 1933 года преподавал математику в Белорусской гимназии в Вильне, а в 1939 году стал ее директором. В 1940 г. занял должность окружного инспектора Барановичского учебного округа, организовал начальные и средние школы в Барановичском, Слонимском, Воложинском и Волковысском районах. Восстановил Белорусскую гимназию в Новогрудке.

Во времена гитлеровской оккупации являлся директором школы в Лебедеве (ныне в Молодечненском районе), гимназии в Поставах и торговой школы в Молодечно. Обучение в гимназиях спасало молодежь от вывоза в Германию. Многие ученики были благодарны ему за учительскую деятельность. Какое-то время Борис Кит находился в немецкой тюрьме, выжил.

Летом 1944 г. уехал в Германию, в 1947 году перебрался в США. Один из создателей сообщества белорусов в Саут-Ривере (Нью-Джерси, США). Борис Кит совместно с Франаком Шавровским, Лонгиной и Владимиром Брилевскими, Михаилом Сенько приглашали белорусов из Германии в Саут-Ривер, искали им жилье, работу. Таким образом появился круг белорусов, своя церковь, которые существуют и поныне.

В 1950 г. Кит переехал в Лос-Анджелес, где также был причастен к организации белорусской жизни.

С середины 1960-х участвовал в космических проектах, в результате чего оставил общественную деятельность.

Является академиком Всемирной академии астронавтики (Париж), членом Американского общества астронавтики.
nn.by/?c=ar&i=188573&lang=ru

Share

117

Re: Демографічні дива

О тех, кому за сто: как живется немецким долгожителям

Снять фильм о людях, перешедших столетний рубеж, Дагмар Вагнер решила, прочитав несколько научных исследований о долгожителях. В Германии люди живут все дольше, и общество в целом становится все старше. Достаточно упомянуть лишь следующее: у каждого второго ребенка в Германии, родившегося после 2000-го года, есть шанс дожить до ста лет. Но как живется людям в этом возрасте, как они себя ощущают, в чем видят смысл столь долгой жизни?

www.dw.com/ru/%D0%BE-%D1%82%D0%B … l-4190-xml

Пошук предків: Глушак (Брянськ.) Ковальов Федосенко (Могилевськ.)
Оглотков (Горбат. п. НГГ) Алькин Душин Жарков Кульдішов Баландин (Симб. губ.)
Клишкін Власенко Сакунов Кучерявенко (Глухів)
Кириченко Бондаренко Білоус Страшний (Новомоск. Дніпроп.)

Share

118 ( 10-04-2017 16:45:49 змінене kbg_dnepr )

Re: Демографічні дива

Найстаріша мати згідно книги рекордів Гінеса - румунка Адріана Ілієску, що народила (штучне запліднення) 12 років тому доньку у віці 66 років www.oe24.at/welt/Sie-ist-die-ael … gn=amplify

Пошук предків: Глушак (Брянськ.) Ковальов Федосенко (Могилевськ.)
Оглотков (Горбат. п. НГГ) Алькин Душин Жарков Кульдішов Баландин (Симб. губ.)
Клишкін Власенко Сакунов Кучерявенко (Глухів)
Кириченко Бондаренко Білоус Страшний (Новомоск. Дніпроп.)

Share

119 ( 19-05-2017 09:36:32 змінене kbg_dnepr )

Re: Демографічні дива

в апреле прошлого года СМИ писали об удивительном случае, шокировавшем врачей со всего света. Жительница Индии Далджиндер Каур (Daljinder Kaur) в 72 года родила сына. До этого она 46 лет жила с мужем в браке, но так и не могла забеременеть. Разумеется, ей удалось забеременеть с помощью ЭКО, но сам факт того, что ей удалось выносить и родить малыша, удивляет!

Неудивительно, что находились те, кто критиковал новоиспеченных родителей. Кто-то же искренне радовался за счастливую пару. Сейчас, спустя 11 месяцев после рождения сына, Далджиндер рассказала о последствиях, которые постигли ее, когда она стала мамой.

Далджиндер призналась, что материнство далось ей гораздо тяжелее, чем она думала. Она начала быстро уставать, и наблюдаются проблемы с давлением. Сейчас ее сын Армаан начал ползать, и маме приходится большую часть времени проводить на полу, а это не так легко для человека ее возраста.

toieto.ru/ona-rodila-kogda-ej-bylo-72/

Пошук предків: Глушак (Брянськ.) Ковальов Федосенко (Могилевськ.)
Оглотков (Горбат. п. НГГ) Алькин Душин Жарков Кульдішов Баландин (Симб. губ.)
Клишкін Власенко Сакунов Кучерявенко (Глухів)
Кириченко Бондаренко Білоус Страшний (Новомоск. Дніпроп.)

Share

120

Re: Демографічні дива

Возможно, в эту тему)

Семья невесты и семья жениха smile

Post's attachments

семья невесты и семья жениха.jpg
семья невесты и семья жениха.jpg 157.74 kb, file has never been downloaded. 

You don't have the permssions to download the attachments of this post.

Share

121

Re: Демографічні дива

Новость 2015 года:

51-летняя бразильянка родила 21-го ребенка
При этом женщина, впервые ставшая матерью в 13 лет, заявляет, что не собирается останавливаться на достигнутом.

Себастьяна Мария да Консейсао, проживающая в городе Аракажу, родила сына в среду, 13 мая. Акушеры опасались за роженицу, поскольку в ходе беременности у нее было отмечено высокое артериальное давление, однако роды прошли без осложнений.

http://img-fotki.yandex.ru/get/9648/310023662.5de/0_13ff2c_a6322987_orig
http://img-fotki.yandex.ru/get/3009/310023662.5de/0_13ff2d_b3317582_orig

Новорожденный весом чуть более 3 килограммов при росте 46,5 сантиметра появился на свет совершенно здоровым. Младенец получил имя Тассио в честь фоторепортера, присутствовавшего при родах.

"Мой первый ребенок появился на свет, когда мне было 13 лет. Я еще была совсем юной и многого не знала. Начиная с того момента и до старости я рожала детей одного за другим", -рассказала да Консейсао.
Женщина состоит в браке с мужчиной ее же возраста. В общей сложности, за свою жизнь она родила 10 девочек и 11 мальчиков. В живых осталось 18 детей.

По словам бразильянки, многие, видя ее с маленьким ребенком, думают, что это ее внук. "Все думают, что я бабушка моего собственного сына. Когда я говорю, что я его родила, изумлению окружающих нет предела", - смеется она.
"Я забочусь о своих детях и люблю каждого. Стать матерью в 51 год, можете не сомневаться - это абсолютное счастье", - сказала да Консейсао.
    19 мая 2015
xexe.club/22691-51-letnyaya-braz … benka.html

Share

122

Re: Демографічні дива

В ІНДІЇ 10-РІЧНІЙ ДІВЧИНЦІ ВІДМОВИЛИ В АБОРТІ ПІСЛЯ ЗҐВАЛТУВАННЯ ДВОЮРІДНИМ ДЯДЬКОМ

В індійському місті Чандігахр на півночі країни 10-річній дівчинці, яка завагітніла внаслідок зґвалтування, лікарі та судді відмовили в проведенні аборту.

Про вагітність дитини стало відомо три тижні тому. Дівчинка поскаржилася батькам на біль у нижній частині живота, і мати відвела її до лікаря. Досі батьки не помічали жодних ознак вагітності в дочки.

Представниця тамтешньої юридичної служби Махавір Сінгх повідомила, що дитина завагітніла після того, як її нібито неодноразово ґвалтував двоюрідний брат матері дівчинки. "Ми бачили багато випадків підліткової вагітності 14- і 15-річних дівчат, але я вперше бачу вагітну у 10 років", - поділилася юрист. Наразі ґвалтівник знаходиться у в'язниці в очікуванні судового засідання.

Більше читайте тут: https://tsn.ua/svit/v-indiyi-10-richniy … 72897.html

Пошук предків: Глушак (Брянськ.) Ковальов Федосенко (Могилевськ.)
Оглотков (Горбат. п. НГГ) Алькин Душин Жарков Кульдішов Баландин (Симб. губ.)
Клишкін Власенко Сакунов Кучерявенко (Глухів)
Кириченко Бондаренко Білоус Страшний (Новомоск. Дніпроп.)

Share

123

Re: Демографічні дива

Цікаво, скільки років тому дядькові? Чи, бува, не 12-13? Нічого не написано. А журналюги скрізь однакові падлюки.

Прізвища українські та народів чорноморського регіону

Share

124 ( 08-08-2017 15:29:08 змінене Balakyn )

Re: Демографічні дива

Статистика зґвалтувань в Індії

  • Дітей, молодших від 16 років, ґвалтують кожні 155 хвилин, дітей молодше 10 років - кожні 13 годин

  • У 2015 році зґвалтували понад 10 000 дітей

  • 240 мільйонів жінок в Індії вийшли заміж у віці до 18 років

www.bbc.com/ukrainian/features-40852135

PS. Насправді дівчинка перебуває вже на 8-му місяці вагітності (бо зі статті здається, ніби минуло лише три тижні), тож рішення лікарів цілком підставне

Принципово пишу (і відповідаю) українською, бо для мене це важливо.
Thanks: kuks70, kbg_dnepr2

Share

125

Re: Демографічні дива

Та все там нормально читається, лиш про того дядька нічого не кажуть. Що там за дядько, чи не пацан, який мало що й усвідомлює? Я не вважаю зг'валтуванням, коли хлопцеві до 16 років. Крізь рядки читається, що вони "бавилися" або він чимось підкупляв її, або гралися "у дорослих" чи в "лікарню". Скажіть, будь ласка, як це можна було не помітити за дитиною нічого аж до восьми місяців? І що таке "постійно г'валтував"? Ніхто жодного разу не побачив? Батьки обох жодного разу не спитали, де дитина довго барилася? Там батьки не звертають уваги на дітей жодної, вони в більшості ростуть, як бог дасть. Головне, щоб раніше заміж віддать та гарного хабаря взять та виперти з хати під хвоста ногою. Ото вам і 250 млн. до 18 років. Як у наших індійців - циганів. Нічого ті цифри не приголомшують, бо в Індії населення давно за мільярд. В дійсності, упевнений, там зг'валтувань набагато більше, тільки ніхто нікуди не звертається. Це зовсім інша планета. Відповідь на запитання, чому цигани слабо асімілюються і живуть ізольовано, і заміж дівок віддають у середньому в 16 років.

Прізвища українські та народів чорноморського регіону

Share

126 ( 08-08-2017 16:50:16 змінене kbg_dnepr )

Re: Демографічні дива

Я, власне, вирішили процитувати в нас те повідомлення, бо ми (цивілізовані люди) живемо в уявному світі. Навіть якщо суспільство жорстоко карає за секс з неповнолітніми, він все одно відбувається, а якщо суспільство карає не дуже, то те є загальна практика.

Наприклад, в оповіданні Купріна "Суламіт" чи не на першій сторінці написано, що в гаремі царя не було дівчат старших 12 років.
А секс-туризм Таїланду - чи не цілком "дитяча справа".
У випадку з індійською дівчинкою я б краще говорила не про зґвалтування (з тексту повідомлення не видно, що то були насильницькі дії), а про розтління дитини, що для дорослого не так вже й важко, особливо якщо це близька людина.

Я згодна з паном Яремою, що "дядько" цілком може бути 16-18 років, коли про свідомість говорити важко.

Пошук предків: Глушак (Брянськ.) Ковальов Федосенко (Могилевськ.)
Оглотков (Горбат. п. НГГ) Алькин Душин Жарков Кульдішов Баландин (Симб. губ.)
Клишкін Власенко Сакунов Кучерявенко (Глухів)
Кириченко Бондаренко Білоус Страшний (Новомоск. Дніпроп.)

Share

127

Re: Демографічні дива

Саме це я й мав на увазі. У нас один 16 -річний хлопець з небідного дому влітку, вдень заманив 11-річну сусідку з бідного дому за кусок торту. Ніхто нічого не чув, не бачив, хоча у дівчини це було вперше. Мабуть, і в нього. "Покушалі тортік" і розійшлися. Але на відміну від Індії мати дівчинки та й побачила десь на полу єдину краплю крові... Поки хлопцеві батьки прийшли увечері з роботи, син сидів уже за г'ратами. Ну, й звичайно, суд, чималий строк... Став хлопець справжнім уголовником. Може, він такий і був (там виховання було, м'яко кажучи, не з кращих), а, може, там такий став. Але я оцінюю це не як зг'валтування, а як розтління, погане виховання.... А через не дуже великий строк директор школи, пасивний гомік, навчив "гарним справам" більшість хлопців-старшокласників і йому все з рук зійшло. І багато хто знав, і всі до часу мовчали. Це вже наша планета, не індійська. Вони йому й поганяло придумали, але ніяк не можу випитать smile . Отже, всі ці сексуальні справи, вся ця малинка-клубничка - дуже слизьке діло.

Прізвища українські та народів чорноморського регіону

Share

128 ( 10-08-2017 13:18:49 змінене kbg_dnepr )

Re: Демографічні дива

...все случаи заболевания болезнью Хантингтона в Южной Африке восходят к одному-единственному матросу, который в 1652 году на корабле Яна ван Рибеека прибыл на мыс Доброй Надежды.
с. 104

Дик Свааб. Мы — это наш мозг. От матки до Альцгеймера = Wij Zijn Ons Brein: Van Baarmoeder Tot Alzheimer. — СПб.: Издательство Ивана Лимбаха, 2013. — 544 с.

Українською:
Свааб Дік. Ми - це наш мозок. - Клуб сімейного дозвілля, 2016. - 496 стор. book-ye.com.ua/shop/product_14646.html

Пошук предків: Глушак (Брянськ.) Ковальов Федосенко (Могилевськ.)
Оглотков (Горбат. п. НГГ) Алькин Душин Жарков Кульдішов Баландин (Симб. губ.)
Клишкін Власенко Сакунов Кучерявенко (Глухів)
Кириченко Бондаренко Білоус Страшний (Новомоск. Дніпроп.)

Share

129

Re: Демографічні дива

Самый старый мужчина на Земле умер в Израиле https://focus.ua/world/378380/

В Израиле в возрасте 113 лет умер самый старый мужчина на Земле Исраэль Криштал. Об этом сообщают мировые СМИ со ссылкой на "Haaretz".

Отмечается, что через месяц ему исполнилось бы 114 лет.
Переживший Холокост Криштал был объявлен самым старым мужчиной планеты в 2016 году.

Пошук предків: Глушак (Брянськ.) Ковальов Федосенко (Могилевськ.)
Оглотков (Горбат. п. НГГ) Алькин Душин Жарков Кульдішов Баландин (Симб. губ.)
Клишкін Власенко Сакунов Кучерявенко (Глухів)
Кириченко Бондаренко Білоус Страшний (Новомоск. Дніпроп.)

Share

130

Re: Демографічні дива

А Ісхіл Шварцман, батько нашого колишнього мера, помер за день до свого століття (десь 7 років тому).

Прізвища українські та народів чорноморського регіону

Share

131

Re: Демографічні дива

Семилетняя Шила Йин — одна из почти ста человек на планете, которые страдают от синдрома нерасчесываемых волос. Это редкая генетическая аномалия, при которой волосы из-за особой структуры не поддаются расчесыванию. Волосы девочки торчат в разные стороны и уложить их невозможно.
А еще прическа девочки похожа на прическу Альберта Эйнштейна.
https://www.facebook.com/naukatv/posts/1380328742016193

Серйозно? жарт?

Пошук предків: Глушак (Брянськ.) Ковальов Федосенко (Могилевськ.)
Оглотков (Горбат. п. НГГ) Алькин Душин Жарков Кульдішов Баландин (Симб. губ.)
Клишкін Власенко Сакунов Кучерявенко (Глухів)
Кириченко Бондаренко Білоус Страшний (Новомоск. Дніпроп.)

Share

132

Re: Демографічні дива

Лиан Аллен, 37-летняя жительница графства Хэмпшир, обратилась в больницу с жалобами на почки, но врачи обнаружили нечто другое - девочку, которую она родила спустя сутки. Как пишет издание The Sun, малышка является настоящим чудом, ведь ее близнец был потерян во время выкидыша полгода назад.

www.bagnet.org/news/health/33919 … i-do-rodov

Пошук предків: Глушак (Брянськ.) Ковальов Федосенко (Могилевськ.)
Оглотков (Горбат. п. НГГ) Алькин Душин Жарков Кульдішов Баландин (Симб. губ.)
Клишкін Власенко Сакунов Кучерявенко (Глухів)
Кириченко Бондаренко Білоус Страшний (Новомоск. Дніпроп.)

Share

133

Re: Демографічні дива

28 февраля – счастливый день в доме Косинкис. Так получилось, что все шестеро детей Крейга и Кэрри родились именно этого числа!
iseemir.ru/posle-rozhdeniya-tret … ak-svyshe/

Сердца супружеской пары из Висконсина (США) всегда были открыты к усыновлению. Впрочем, сначала они хотели обзавестись собственными детьми.

Планы пришлось подкорректировать, когда 4 года назад им позвонила незнакомка и спросила, готовы ли они стать приемными родителями близнецов. Ответ Крейга и Кэрри был коротким: “Да”.

“Женщина сказала, что беременна. Но не может обеспечить детям хорошую жизнь, которую они заслуживают. Поэтому она и решила отдать их на усыновление, – вспоминает Кэрри. — Мы чувствовали, что Бог хочет, чтобы мы на это пошли. Поэтому отложили свои планы в сторонку и приняли то, что подготовил для нас Бог”.

Близнецам Адалинн и Кенне сегодня по три годика. Они родились в 2014, 28 февраля. Ровно годом ранее в этой же больнице, тоже методом кесарева сечения, та же женщина родила еще двоих близнецов.

Косинкис установили законную опеку над Адалинн и Кенной, когда тем было три месяца. Семья из 4-х человек начала совместную жизнь.





Прошел год, биологическая мать близнецов снова позвонила Крейгу и Кэрри. Она спросила, не хотят ли они принять ДжейДжей и СиСи, которых она родила в 2013. Ответ супружеской пары был утвердительным.

И вот что случилось через несколько месяцев. Кэрри забеременела! В октябре 2016 года женщина узнала, что вынашивает близнецов!



Близнецы должны были родиться 12 июня 2016. Но беременность была крайне сложной. После 6 недель сохранения на 19 неделе отошли воды. На свет появились Клариса и Карралин. Кесарево было проведено… 28 февраля. Вот это совпадение!



Несмотря на то, что у шестерых детей один день рождения на всех, Кэрри говорит, что каждый ребенок индивидуален. “Они нас тянут в шести направлениях”.

Косинкис настаивают, что делятся своей историей с благой целью. Они хотят открыть сердца людей к усыновлению.

“Мы одинаково сильно любим наших детей. Мы бы не хотели другую жизнь”, – подытоживает Кэрри.

Источник

Карпенко, Даниленко, Пікуль, Бортник -  Чернігівська губ
Таргоній, Шамбір, Кріштопець, Дедух - Рівенський уезд
Селезнев, Свістов, Шерстняков, Сіденко
Ведмідь(Медведєв), Пріходченко, Котенко, Сахненко, Адешелідзе

Share

134

Re: Демографічні дива

А я з сестрами народився в один день тижня - у п'ятницю. Цього року у нас дні народження також у п'ятницю. smile

Прізвища українські та народів чорноморського регіону

Share

135

Re: Демографічні дива

А мої дітки - син та дочка, народилися обидва 13-го числа. Мабуть тому вважаю для себе це число - щасливим...

R1a - BY30762

Пошук предків : Яценко, Косенко, Божко, Костенко, Хмельницький, Луговий, Мазин, Бураков

Share

136 ( 19-08-2017 09:18:32 змінене Balymba )

Re: Демографічні дива

В моєму селі є сім'я, де мати і обидва сини народились 24 лютого, тільки батько дещо "поспішив" - 24 січня.

Левицький г.Рогаля, Левкун, Юращук, Стефурак, Кріпчук, Козьмин, Шовгенюк, Зеленевич, Ревтюк, Ґрещук, Вертипорох, Ківнюк, Чуревич, Панько, Данилюк, Жолоб, Мельничук, Ванджура, Козловський, Лесюк, Горішний, Попик, Дмитрук, Дудка, Микитишин, Литвинюк, Gut, Kremer
І-BY78168/ Н. Тесть,(ЧЖЖЧ) І-Р37

Share

137

Re: Демографічні дива

Більш третини моїх родичів з Волинської гілочки народились в першій тиждень серпня... і майже всі леви вмирають в перших днях травня...прабабця вмерла 6 травня, дід - 5 травня, мати -6 травня...Я вважаю, що існують якісь родинні цикли... і деякі люди попадають в так званий родинний резонанс... Порівнюючи багато родових гілочок, виявила 3 таких цикла...

Карпенко, Даниленко, Пікуль, Бортник -  Чернігівська губ
Таргоній, Шамбір, Кріштопець, Дедух - Рівенський уезд
Селезнев, Свістов, Шерстняков, Сіденко
Ведмідь(Медведєв), Пріходченко, Котенко, Сахненко, Адешелідзе

Share

138

Re: Демографічні дива

А я... а в мене на день народження може бути два двонадесятих свята. Одне постійне, а два - ні. Уже тричі було. Ковіньку усім! smile Такий день один у році.
..................
Сумне. У нас помирають через 10 років: дідуня - 1992, бабуня - 2002, мама - 2012. Ждемо 2022. Це сестра додивилася на кладовищі, бодай з її додивлянням! Тепер сама підстрибує.

Прізвища українські та народів чорноморського регіону

Share

139

Re: Демографічні дива

Doly777 пише:

Більш третини моїх родичів з Волинської гілочки народились в першій тиждень серпня... і майже всі леви вмирають в перших днях травня...прабабця вмерла 6 травня, дід - 5 травня, мати -6 травня...Я вважаю, що існують якісь родинні цикли... і деякі люди попадають в так званий родинний резонанс... Порівнюючи багато родових гілочок, виявила 3 таких цикла...

Щось і я таке запримітив - родичі з сторони батька помирають в лютому-травні, зі сторони матері в жовтні-грудні.

Левицький г.Рогаля, Левкун, Юращук, Стефурак, Кріпчук, Козьмин, Шовгенюк, Зеленевич, Ревтюк, Ґрещук, Вертипорох, Ківнюк, Чуревич, Панько, Данилюк, Жолоб, Мельничук, Ванджура, Козловський, Лесюк, Горішний, Попик, Дмитрук, Дудка, Микитишин, Литвинюк, Gut, Kremer
І-BY78168/ Н. Тесть,(ЧЖЖЧ) І-Р37

Share

140

Re: Демографічні дива

Balymba, І всі, можна сказати, вмирають у Вас у зимовий період. У мене також. Коли оформляв свідоцтво про смерть матері у ЗАГСі, то звернув увагу, що великий номер (від початку січня). З такою швидкістю мало б умерти за рік 10% населення району. Завідувачка сказала, що взимку смертність значно вища, особливо у січні. Квітень-травень у них місяці народжувань, вересень-жовтень - весіль, а грудень-січень - смертей.

Прізвища українські та народів чорноморського регіону

Share