1

Тема: Анкети військовополонених ДАВіО, ф. Р6023, оп.3

Анкети військовополонених ДАВіО, ф. Р6023, оп.3
https://www.facebook.com/fazu.genealogy … 8420122633
На частині анкет є фото. Серед анкет військовополонених є анкети цивільних.

Share

2

Re: Анкети військовополонених ДАВіО, ф. Р6023, оп.3

Справа 1.

Куща Петр Никитович 28.04.1921
Батько Куща: Никита Жмеринский р-н

Куртынюк Григорий Петрович 25.03.1900 Вин. обл.
Фамилия матери: Белоус
Жена: Юлия, Чичеливка

Курдиль Родион Алексеевич 15.05.1898 Вин. обл.
Жена Курдиль Ефросинья, Тепликский р-н с. Мочулка

Кудля Яков Иосифович, 9.09.1910, с. Хмеливка(фото)
Фамилия матери: Онищук
Жена: Кудля Феодосия, с. Хмеливка Винницкая обл.

Кугаенко Степан Михайлович, 1907 Вин. обл.
Фамилия матери: Колибабчук

Кройтор Никодим Петров, 12.09.1917, с. Веребка(фото)
Фамилия матери: Гринько
Жена: Доникия Кройтор, Крыжопольский р-н, с. Веребка

Кривонос Борис Максимович, 1925, Вин. обл., с. Махоронцы
Отец: Кривонос Максим, Козятинский р-н с. Махоронцы

Кривицкий Юрий Юрьевич, 18.12.1923, Тульчин
Жена: Кривицкий Юрий?, Вин. обл., м. Калиновка

Кравчук Мирон Филимонович, 15.03.1898, Дратовское
Фамилия матери: Магдич

Кравчук Ефим Макарович, 13.12.1891, Вин. обл., с. Дариковка
Фамилия Матери: Шевчук
Жена: Секлета Кравчук, Вин. обл., Илинецкий р-н, с. Дариковка

Кравченко Илья Федотович, 19.07.1910, Винница(фото)
Фамилия матери: Зеленко
Мать: Кравченко Ольга Емельянова, Вин. обл., с. Большие Хутора

Кошовский Иван Иванович, 04.1919, Жаринцы
Фамилия матери: Качерова
Отец: Кошовский Иван, Вин. обл., Мур-куриловский р-н, с. Жаринцы

Кошель Дмитрий Порфирьевич, 8.08.1920, Сандроки(фото)
Фамилия матери: Микулевич
Мать: Кошель Анна Павловна, Вин. обл., Хмельникский р-н, с. Сандроки

Костик (Котик?) Устин(Иван) Михайлович, 7.07.1917, Погорело
Жена Котик Дуня Ивановна, Вин. обл., Мур-Куриловецкий р-н, с. Погориле

Кот Митрофан Филиппович, 26.1898, Вин. обл., Теплик
Фамилия матери: Червенчук
Жена: Кот Пелагея, Вин. обл., Тепликский р-н, с. Теплик.

Косовский Карп Степанович, 27.03.1918, с. Гоменко
Мать: Косовская Текля, Вин. обл., Шаргородский р-н, с. Гоменко

Косенко Карп Максимович, 15.08.1905, Тростянец
Фамилия матери: Криклива
Жена: Косенко Ольга, Вин. обл., Тростянецкий р-н, с. Тростянец

Король Омельян Терентьевич, 30.07.21, Садова
Фамилия матери: Докия
Пидок Докия, Вин. обл., М-Подольский р-н, с. Садова

Коробчук Тимофей Степанович, 1912, Вин. обл., с. Хромавка(фото)
Фамилия матери: Копица Горпина
Жена: Коробчук Пелагея, Вин. обл., Черневецкий р-н, с. Храмивка

Корничук Лука Назарович, 14.08.1918, Карбивка(фото)
Фамилия матери: Тюткова
Корничук Пелагея Гр., Вин. обл., Гайсинский р-н, с. Карбивка

Компаницкий Петр Клементьевич, 25.02.1902, Винница
Жена: Компаницкая Татьяна, Вин. обл., Плисковский р-н, с. Плисков

Козак Филип Григорьевич, 21.10.1905, Суботовка
Жена: Козак Софья, Вин. обл., М-Подольский р-н, с. Суботовка

Когут Михаил Леонтьевич, 29.05.1904, Комаровка
Фамилия матери: Матрена
Жена: Когут Евгения, Вин. обл., Тепликский р-н, с. Комаровка

Коваличенко-Ковалюк Николай Феодосьевич, 10.12.1911, Вин. обл., Ильинецкий р-н, с. Якубовка
Фамилия матери: Ковальчук
Сестра: Коваличенко Ефросиния, Вин. обл., Ильинецкий р-н, с. Якубовка

Ковалевский Иван Мойсеевич, 18.04.1900, Вин. обл.
Фамилия матери: Котовская
Жена: Ковалицкая Марфа, Вин. обл., Криштоповка

Ковалевский Павел Людмилович, 1914, Вин. обл., Котюжаны(фото)
Фамилия матери: Линдар
Мать: Ковалевска Анна, Вин. обл., с. Котюжаны

Ковалевич Федор Иванович, 1898, Гроднинская обл.
Фамилия матери: Мельничук
Жена: Ковалевич Надежда, Вин. обл., Турбовский р-н, с. Овечаче

Коваль Федор (Иванович) Танасович, 20 Михайловка
Отец: Коваль Танас, Вин. обл., Гайсинский р-н, с. Михайловка

Коваль Иван Маркович, 18.09.1916, с. Русская Поляна, Омской обл.
Коваль Мария Марковна, Вин. обл., Гайсинский р-н, с. Тарасовка

Князький Николай Яковлевич, 21.12.1921, Песчанка
Фамилия матери: Курильчук
Мать: Князький Акулина, Вин. обл., Песчанский р-н, с. Песчанка

Качан Дмитрий Панфилович, 11.12.1910, Вин. обл.
Фамилия матери: Зарчинко
Отец: Качан Панфил, Вин. обл., Ольгопольский р-н, с. Лискуче.

Карпенко Василий Иванович, 15.03.1902, Прилуки(фото)
Фамилия матери: Полковниченко
Бедниченко Д. А., Вин. обл., Жмеринский р-н, Леняки

Карнаух Василий Андреевич, 12.05.1911, Винница
Фамилия матери: Гевко
Карнаух Антонина, Вин. обл., Липовецкий р-н, с. Россошь

Карлик Иван Андреевич, 15.05.1917, Вин. обл.
Фамилия матери: Загородная
Мать: Карлик Лукерья, Вин. обл., с. Стратиевка

Караванов Иван Франикович, 25.12.1921, Жмеринка(фото)
Фамилия матери: Корниенко
Мать: Караванова Мария, Вин. обл., м. Жмеринка

Какурин Михаил Иванович, 20.05.1921, Феликсановка(фото)
Фамилия матери: Мошняк
Мать: Какурина Анна Николаевна, Вин. обл., Черневецкий р-н, с. Феликсановка

Иванчук Михаил Романович, 25.10.1920
Буренко Ирина, Вин. обл., Чечельницкий р-н, с. Вербика

Иванов Василий Матвеевич, 24.02.1921, Вин. обл., Мур-Куриловецкий р-н, с. Бахтенок
Фамилия матери: Гуссак
Иванова Нина Матвеевна, Вин. обл., Мур-Куриловецкий р-н, с. Бахтенок

Зозуля Петр Тодосович, 1919, с. Крикрвца
Фамилия матери: Евдокия
Зозуля Евдокия, Вин. обл., Немировский р-н, с. Криковцы

Зинченко Терентий, 5.05.1913, с. Новоприлуки у Винницы

Сворин или Зворин Кирил Тимофеевич, 4.02.1917, с. Губник
Фамилия матери: Заец
Сворина Феодора Тимофеевна, Вин. обл., Гайсинский р-н, с. Губник

Запорожец Федор Теофонович, 8.01.1921, Червоное
Фамилия матери: Ксения
Запорожец Ксения, Вин. обл., Сирковецкий р-н, с. Червоное

Заика Марко Андреевич, 20.05.1920
Фамилия матери: Текля
Заика Текля, Вин. обл., Липовецкий р-н, Вичилбун

Заболотный Дмитрий Тимкович, 13.06.1911, Посош
Фамилия матери: Шевченко
Сестра: Максимчук Татьяна, Вин. обл., Тепликский р-н, с. Поссоши

Жданов Виктор Федорович, 19.11.1918, Винница(фото)
Фамилия матери: Анастасия Деминева

Дьяченко Григорий Иванович, 9.04.1919, Сеферовка
Фамилия матери: Банака

Долинский Семен Артемович, 18.05.1911, Рахня
Долинская Генриета, Вин. обл., Петрашеевка

Дозорец Терентий Димитриевич, 28.10.1905, Слобода
Фамилия матери: Сидоренко
Брат: Дозорец Макар, Вин. обл., Хмельникский р-н, с. Слобода.

Доведанюк(Довганюк) Захарий Федорович, 8.02.99, Вин. обл., с. Крутогор
Фамилия матери: Романчук Евгения
Жена: Евфросинья Довганюк, Вин. обл., Гайсинский р-н, с. Крутогор

Дидык Григорий Сергеевич, 1.09.1923, Вин. обл., Тростянецкий р-н, д. Ладыжин(фото)
Фамилия матери: Таран
Мать: Дидык Евдокия, Вин. обл., Тростянецкий р-н, д. Ладыжин

Дзюбенко Петр Трофимович, 1905, Кушинивка
Фамилия матери: Дзебко
Отец: Дзюбенко Трофим, Вин. обл., Бершадский р-н, с. Крушина

Демиденко Николай Васильевич, 17.11,1917, Хижни
Фамилия матери: Константинова
Жена: Диденко Соня, Вин. обл., Оратовский р-н, с. Балабановка

Делятка Ефим Андреевич, 1914(?), Вин. обл.
Жена Василиса Дельятко, Вин. обл., Ободовский р-н, с. Ободовка

Гуцол Иван Фадеевич, 1911, Вильшанка(фото)
Фамилия матери: Сеня
Гузол Стефан, Вин. обл., Крыжопольский р-н, с. Вильшанка

Гусар Иван, 2.02.21, у Винницы
Правильные данные: Биларусов Иван, 2.02.21, у Винницы

Гундерчук Федор Исаакович, 1902, Вин. обл., Чернятин
Фамилия матери: Мельник
Жена: Гундерчук Лина, Вин. обл., Жмеринский р-н, с. Чернятин

Гуменный Алексей Викторович, 5.12.1918, с. Алексеевка
Фамилия матери: Пославская
Сестра: Рябоконь Анна Викторовна, Вин. обл., Немировский р-н, с. Алексеевка

Гук Григорий Александрович, 13.01.1902
Фамилия матери: Мартынюк
Жена: Гук Югена, Вин. обл., Крыжопольский р-н, с. Руссо-Криклевич

Григорий Михаил Федорович, 13.09.1917, Вин. обл.
Фамилия матери: Бевз
Отец: Григоренко Федор Кирьянович, Вин. обл., Литинский р-н, с. Дашкивцы.

Гречко Федор Иванович, 7.03.1920
Фамилия матери: Лищишина
Отец: Гречко Иван, Вин. обл., Тыверовский р-н, с. Ворошиловка

Грабар Тодос Григорьевич, 28.12.1919, с. Мизякив
Фамилия матери: Мария
Грабар Григорий, Вин. обл., Калиновский р-н, с. Мизякив
Грабар Ефим Пантелемонович, 25.03.1900, с. Татариски
Фамилия матери: Юзва

Горобецкий Мечислав Петрович, 22.05.1914., Покутинцы(фото)
Фамилия матери: Пукас
Феликса Городецкая, Вин. обл., с. Джулинский р-н, Вихнина

Горбань Александр, 20.05.1921, Винница

Глисенков Серафим, 15.08.1912, Арзамас

Гончар Иван Федорович, 28.06. 1920, с. Н-Ободовка
Фамилия матери: Оксана
Мать: Гончар Оксана Иосиповна, Вин. обл., Ободовский р-н, с. Новая Ободовка

Головко Федор Федорович, 17.02.1915, Киевская обл., с. Вартовка
Фамилия матери: Крочек
Жена: Головко Ксеня Евсеевна, Вин. обл., Гайсинский р-н, с. Михайловка

Глущенко Михаил Николаевич, 1907, Вин. обл., Аратов
Фамилия матери: Кучерук Прасковья
Жена Глущенко Вера, Вин. обл., Оратовский р-н, с. Осично

Гейсенюк Яков Маркович, 25.12
Фамилия матери: Фроська
Гайсенюк Марко, Вин. обл., Черневецкий р-н, с. Буш

Гадомский Иосиф Николаевич, 1899, Вин. обл.
Фамилия матери: Анна
Жена: Гадомская Надежда Антоновна, Вин. обл., Сагородского р-на, с. Зозулинцы

Вуссик Николай Федорович, 5.12.1907, Вин. обл.
Фамилия матери: Плахотник
Жена: Анна Вуссик, г. Винница, ул. Первомайская, 48

Волк Григорий Васильевич, 25.09.1895, с. Гули
Фамилия матери: Мулярова
Жена: Волк Евдокия, Вин. обл., Барский р-н, с. Гули

Вербовенко Никандор Тимофеевич, 1915 Вин. обл., Ладыжин
Фамилия матери: Запорожец
Мать: Вербовенко Евдокия Федоровна, Вин. обл., Тростянецкий р-н, с. Ладижин

Величко Зиновий Трофимович, 1910, с. Ступник
Фамилия матери: Миленик
Жена: Величко Параска, Вин. обл., Улановский р-н, с. Ступник

Бурдейный Иосиф Семенович, 20.03.1920, Винница
Мать: Мария, Вин. обл., с. Бережня

Бурдейный Иларион Яковлевич, 1905, Княжево(фото)
Бурдейная Броня, Вин. обл., Крыжопольский р-н, с. Княжево

Бурбела Семен Филимонович(фото)
Фамилия матери: Олена
Бурбела Анастасия, Вин. обл., Могилев-Подольский р-н, с. Борщовща

Буга Леонид Яковлевич, 27.05.1906, с. Садковцы
Фамилия матери: Хомяк
Жена: Буга Наталья, Вин. обл., М-Подольский р-н, с. Садковцы

Брояка Владимир Францевич, 10.09.1919, Торчин
Жена: Брочка Ромуальда, Вин. обл., Хмельникский р-н, с. Терешполь

Брийлан Федор Никитович, 8.12.1920, Вин. обл., Фривонилка(Фото)
Фамилия матери: Хочтинар
Брийлань Никита: Вин. обл., Песчанский р-н, с. Фривонилка

Брешатик Иван Карпович, 1909, Четвертиновка
Фамилия матери: Линченко
Брешата Акима, Вин. обл., Тростянецкий р-н, с. Четвертинова

Боровецкий Иван Федорович, 1895, Вин. обл., с. Лисниче
Фамилия матери: Вдовиченко Софья
Жена: Боровецкая Франя Афанасьевна, Вин. обл., Ольгопольский р-н, с. Лисниче

Бондарь Николай Ефимович, 29.12.1919, с. Самгородок
Фамилия матери: Пшенецкая
Бондарь Евдокия, Вин. обл., Шпиковский р-н, с. Жабокрич

Бондар Максим Сафонович, 22.02.1911, Дзялово
Фамилия матери: Голуб
Бондарь Акулина, Вин. обл., Станиславчикский р-н, с. Тарасовка

Бобик Григорий Моисеевич, 1894, с. Жабокрич(фото)
Фамилия матери: Выхристюк
Сын: Бобик Афанасий, Вин. обл., Крыжопольский, с. Жабокрич

Береза Иван Акимович, 15.06.1909, с. Гармаки(фото)
Береза Ефросиния, Вин. обл., Барский р-н, с. Гармаки

Бендюк Сидор Федорович, 5.02.1895, Граманки(фото)
Фамилия матери: Шитнюк
Жена: Бендюк Мария, Вин. обл., Брацлавский р-н, с. Граманки

Бенедик Василий Сидорович, 2.04.1902, Винница
Фамилия матери: Нешпара
Жена: Бенедик Секлета, Вин. обл., Илинецкий р-н, с. Даниловка

Бен Василий Еремович, 22.08.1921, Скола(фото)
Фамилия матери: Одарка
Бен Ерема, Вин. обл., Плисковский р-н, с. Скала

Белоус Антон Филиппович, 1.09.1914, с. Н. Ольчадаев(фото)
Фамилия матери: Белоус?
Дценсик Катерина, Вин. обл., Ярышевский р-н, с. Н. Ольчадаев

Белкин Николай Федорович, 1921, Слобода
Фамилия матери: Наталья
Белкина Наталка, Вин. обл., Черневецкий р-н, с. Слобода-Бужанска

Безнощук Артем Петрович, 1915, Волчек
Фамилия матери: Дорошенко
Поляруш Софья, Вин. обл., Брацлавский р-н, с. Волчек

Бахилов Федор Филиппович, 12.10.23, Андреевка
Фамилия матери: Барчинина
Мать: Бахилова Анна, Вин. обл., Шаргородский р-н, с. Андреевка

Басов Иван Захарович, 1923, Вин. обл., Полевое-Рохивя
Фамилия матери: Циганова

Баранов Сава Николаевич(фото)
Фамилия матери: Кушнир
Баранова Ольга, Вин. обл., Канегородский р-н, с. Громовка

Бандуш Кирил Маркович, 29.03.1896, с. Баланеевка
Фамилия матери: Магазинская
Жена: Бандуш Александра, Вин. обл., Бершадский р-н, с. Баланеевка

Базалицкий Иван Терентьевич, 9.03.1919, Вин. обл.(фото)

Афанасьев Григорий Ниеифорович, 1901, Бобчино
Фамилия матери: Зинчишина
Жена: Афанасьева Мария, Вин. обл., Черневецкий р-н, с. Бабчинцы

Асаулов Полиект Афанасьевич, 8.07.1913, с. Вольфановка(фото)
Фамилия матери: Рябенька
Асаулов Афанасий Ефрем., Вин. обл., Ямпольский р-н, с. Вольфановка

Андрущак Иван Васильевич, 17.02.1921, Воевиченцы
Фамилия матери: Коваль
Мать: Андрущак Марфа Ивановна, Вин. обл., Могилев-Подольский р-н, с. Воевеченцы

Андронатый Иван Константинович, 27.08.1916, Вин. обл., Ольшанка
Фамилия матери: Бондарь
Андронатый Константин, Вин. обл., Крыжопольский р-н, д. Ольшанка

Андрияш Сергей Миронович, Леоновка
Фамилия матери: Стефанида
Андрияш Фекня, Вин. обл., Крыжопольский р-н, с. Леоновка.

Андрийчук Федор Максимович, 1915, Винница
Фамилия матери: Чердиль
Отец: Максим Андрейчук, Вин. обл., Плисковский р-н, с. Чернявка

Аврамчук Никита Трофимовиич, 1903, Винница(фото)
Фамилия матери: Татьяна

Share

3

Re: Анкети військовополонених ДАВіО, ф. Р6023, оп.3

Справа 2.

Труб Иван Федорович, 1918, Лукашово
Труб Федор, Вин. обл., Липовецкий р-н, с. Лукашово

Трищчура Константин Алексеевич, 10.10.1912
Жена: Магливская Анастасия Епифановна, Вин. обл., Барский р-н, Ялтушков

Тригуб Терентий Иванович, 1.08.1921, Рубан(фото)
Фамилия матери: Анна

Топчий Сидор Павлович, 13.05.1916, с. Рубань
Фамилия матери: Степаненко
Отец: Топчий Павел Иванович, Вин. обл., Немировский р-н, с. Рубань

Токарчук Николай Петрович, 20.12.1908, с. Джурин
Фамилия матери: Яковишина
Жена: Токарчук Евдокия, Вин. обл., с. Джурин

Тищук Василий Харитонович, 27.04.1923, Соболевка
Фамилия матери: Ковернега
Отец: Тищук Харитон, Вин. обл., Тепликский р-н, с. Соболевка

Титаренко Василий Илькович, 1.05.20, Чернявка(фото)
Фамилия матери: Огородник
Мать: Титаренко Христя, Вин. обл., Плисовский р-н, с. Чернявка

Тимриенко Дмитрий Афанасьевич, 25.09.1919, Глибочек(фото)
Фамилия матери: Варвара
Тимченко Варвара, Вин. обл., Теплинский р-н, с. Глибочек

Тепержук Тимофей Филкович, 1914, Гармане
Фамилия матери: Макодай
Зина Тепержук, Вин. обл., Барский р-н, Германе.

Талан Николай Иванович, 1908, Холопко(фото)
Фамилия матери: Ляшенко
Жена: Анна Талан, Вин. обл., Барский р-н, с. Мигалевцы

Сыч Семен Ефремович, 1901, Краснопалка
Фамилия матери: Дидевич
Жена: Сыч Горпина, Вин. обл., Гайсинский р-н, с. Краснополка

Сумневич Александр Михайлович, 31.11.1911, Карповцы(фото)
Фамилия матери: Добруцкая
Жена: Мельникова Ирина, Вин. обл., Мур-Куриливецкий р-н, с. В. Ольчадаев

Ступак Филип Фадеевич, 8.01.1898, Жигаловка
Мать: Ступак Екатерина, Вин. обл., Станиславчикский р-н, с. Жигаловка

Столяр Николай Андреевич, 1917, Мур-Куриловцы
Мать: Столяр Оксана Васильевна, Вин. обл., с. Мур-Куриловцы

Стогрнин Матвей Петрович, 1901, Вин. обл., с. Балабановка
Фамилия матери: Бондарчук
Жена: Ольга, Вин. обл., Оротовский р-н, с. Балабановка

Старенко Демьян Васильевич, 1900, Китроси
Старенко Маня, Вин. обл., Ямпольский р-н, с. Китроси

Сокур Василий Иванович, 4.05.1919, Вин. обл., Жмеринский р-н
Фамилия матери: Опак
Сокур Иван, Вин. обл., Жмеринский р-н, с. Сидова

Собчук Сава Вакулович, 22.07.1916, Вин. обл., Маркивцы
Жена: Собчук Саша, Вин. обл., Комсомольский р-н, с. Маркивцы

Собко Арсентий Евгеньевич, 1915
Фамилия матери: Пелагея
Собко Пелагея, Вин. обл., Вороновицкий р-н, с. Михайловка

Слободянюк Сава Ефремович, 6.12.1910, Нечаев
Фамилия матери: Слободянюк
Жена: Слободянюк Анастасия, Вин. обл., Ямпольский р-н, с. Нечуевка

Скульский Петр Максимович, 25.02.1918, Степанки
Фамилия матери: Дарья
Скульская Дарья, Вин. обл., Станиславчикский р-н, с. Кудивцы

Скульский Дмитрий Максимович, 10.07.1914, Степанки(фото)
Фамилия матери: Дарка
Скульская Дарка, Вин. обл., Станиславчикский р-н, с. Кудивцы

Сивый Кирил Данилович, 1924, Вин. обл.(фото)
Фамилия матери: Яруляк

Сергеенко Владимир Григорьевич, 25.07.1896, Винница
Жена: Олиту Сергиенко, Вин. обл., Липовецкий р-н, с. Любашево

Сеньчуковский Михаил Петрович, 20.10.1922, Бар
Отец: Сеньчуковский Петр Иванович, Вин. обл., Барский сах. з-д

Семик Иван Емельянович, 21.07.1900, Вин. обл.
Фамилия матери: Щербакова
Жена: Семик Анна, Вин. обл., Тепликский р-н, с. Комаровка

Семенюк Афанасий Максимович, 20.06.99, Винница(фото)
Фамилия матери: Орланюк
Семенюк С. Агафья, Вин. обл., Ильиковский р-н, Срелники

Сведенюк Ануфрий Корнеевич, 12.07.42, Вин. обл.,с. Тядин
Фамилия матери: Шишкова
Жена: Сведенюк Катерина, Вин. обл., Ильянецкий р-н, с. Тядин

С(З)аврацкий Адольф Иванович, 12.08.1918, с. Кожухив(фото)
Фамилия матери: Соломея
Брат: С(З)аврацкий Иосиф, Вин. обл., Хмельникский р-н, с. Кожухов

Рятковский Петр Францевич, 2.2.1919, Вин. обл., Копайгородский р-н, с. Горай(фото)
Фамилия матери: Гавровская
Мать: Анна Рятковская, Вин. обл., Капайгородский р-н, с. Горай

Рукавчук Иван Моисеевич, 4.01.1912, Белицко
Фамилия матери: Шахраюк
Нестерова Полина, Вин. обл., ст. Оратов

Резник Демьян Миронович, 1908, Завадовска
Резник Анна Григорьевна, Вин. обл., Тепликский р-н, с. Завадовка

Ребрина Федор Семенович, 3.02.1917, Вербово(фото)
Фамилия матери: Контарук
Жена: Ребрина Антонина, Вин. обл., Томашпольский р-н, с. Вербово

Ратушняк Сергей Сергеевич, 19.03.1919, Севериновка(фото)
Фамилия Матери: Моханопа?
Ратушняк И.Н., Вин. обл., Тростянецкий р-н, с. Севериновка

Ратов Степан Лазаревич, 9.10.1916, Винница(фото)
Фамилия матери: Сафронова
Отец: Лазарь Иванович Ратов, Вин. обл., Тивинский р-н, с. Борское

Пугацкий Илья Иванович, 20.06.1918, Марковцы(фото)
Фамилия матери: Демчук
Отец: Пугацкий Иван, Вин. обл., Махновский р-н, с. Махновка

Присяжнюк Антон Петрович, 1910, Петничаны, Винница(фото)
Фамилия матери: Лейбук Евдокия
Жена: Загоруйко Татьяна, Винница, Петничанская, 145

Приймак Феодосий Харламович, 1897, Вин. обл.
Фамилия матери: Максимова
Жена: Ольга, Вин. обл., Вороновицкий р-н, с. Гуменкое

Предоляк Федор Дмитриевич, 1910, Вин. обл., Крыжопольский р-н, с. Голубеча(фото)
Фамилия матери: Чемиль
Мать: Подоляк Ирина, ВИн. обл., Краснопольский р-н, с. Голубеча

Праворук Павел Григорьевич, 3.03.1901, Вин. обл.
Фамилия матери: Пачтовская
Сестра: Праворук Юстина, Вин. обл, с. Солучна

Порфиров Евдокий Иванович, 3.07.1901, Вин. обл.
Фамилия матери: Шевчук
Жена: Марта Порфирова, Вин. обл., Дашевский р-н, с. Вюхье

Порох Николай Васильевич(фото)
Фамилия матери: Софья
Порох Василий, Вин. обл., Мур-Куриловецкий р-н, с. Кончив

Попов Иван Степанович, 13.04.1898, Вин. обл., Москалевка
Фамилия матери: Пилипенко
Жена: Попова Мария, Вин. обл., Жмеринский р-н, с. Москалевка

Полищук Омельян Макарович, 6.03.1918, Андрюшивка(фото)
Фамилия матери: Палагея
Полищук Фросиня Демьяновна, Вин. обл., Турбовский р-н, с. Турбов

Полещук Николай Давидович, 1921, Вин. обл.
Фамилия матери: Круча
Полещук Давид Маркович, Вин. обл., Крыжопольский р-н, с. Крузеко

Покиньчереда Лукьян Никифорович, 1909, Вин. обл, Шилковский р-н, с. Винокурня(фото)
Фамилия матери: Олексюк
Отец: Покиньчереда Никифор, Вин. обл, Шилковский р-н, с. Винокурня

Подковский Демьян Артемович, 1901, Вин. обл., Тростянецкий р-н, с. Лукашовка(фото)
Фамилия матери: Добровская
Подковская Марфа, Вин. обл., Тулачинский р-н, с. Белоусовка

Плаксиенко Николай Иванович, 6.12.1920, с. Писочин(фото)
Фамилия матери: Горбань
Мать: Горбань Ульяна, Вин. обл., Липовецкий р-н, с. Песочин

Пилипенко Григорий, 14.09.1918, Зарудинцы
Фамилия матери: Пестья
Пилипенко Ярина, Вин. обл., Вороновицкий р-н, с. Лука

Печак Степан Яковлевич, 13.07.1903, Нагоряны
Фамилия матери: Гончар
Жена: Печак Татьяна, Вин. обл., Ярошевский р-н, с. Нагоряны

Петренко Василий Степанович, 5.02.1910, с. Серби
Фамилия матери: Витюк
Жена: Петренко Зинко, Вин. обл., Черневицкий р-н, с. Серби

Петренко Андрей Прокопович, 23.09.1921, Овсянки у Винницы

Перестук Алексей Михайлович, 12.02.1919, Носовице
Отец: Перестук Михаил, Вин. обл., Сирковецкий р-н, с. Носовице

Пензар Александр Михайлович, 30.08.1897, Тронка
Фамилия матери: Скопик
Жена: Пензар Анастасия, Вин. обл., Тульчинский р-н, с. Тронка

Попадюк Андрей Иванович, 1921, Великий Митник
Фамилия матери: Евдокия
Попадюк Евдокия, Вин. обл., Хмельникский р-н, Великий Митник

Панчук Тимофей Николаевич, 28.02.1898
Фамилия матери: Панчук
Жена: Наталья, Вин. обл., с. Пустовцы

Палевич Леонид Игнатьевич, 21.10.1898, с. Полянецкая(фото)
Фамилия матери: Романовская
Воскобойникова Лидия, Винница, ул. Пушкинская, 25

Паламарчук Григорий Афанасьевич, 3.01.1895, Бандишевка
Фамилия матери: Грембовска
Жена: Паламарчук Мария, Вин. обл., Могилев-Подольский р-н, с. Бандышевка

Пазаров Акентий Григорьевич, 1900, Вин. обл.
Фамилия матери: Арнеева
Жена: Аксиния П., Вин. обл., Ямпольский р-н, с. Кочковка

Павликовский Антон Ильич, 6.08.1907, Тульчин
Фамилия матери: Русевич
Отец: Павликовский Илья Григорьевич, Вин. обл., г. Тульчин

Остапенко Василий Кирилович, 25.08.21, Мачуха
Фамилия матери: Голомия
Остапенко Голомея, Вин. обл., Броцлавский р-н, с. Мачуха

Осадчук Митрофан Сергеевич, 1903, Вин. обл.(фото)
Осадчук Ек. В., Вин. обл., Литинский р-н, с. Селище

Оксентюк Николай Северкович, 16.05.1914, Вин. обл., с. Розкопана
Фамилия матери: Паламарчук
Жена: Лена Оксентюк, Вин. обл., Плисковский р-н, с. Розкопана

Огирняк Владимир Васильевич, 21.07.1907, Вильшанка
Фамилия матери: Любовь
Огирняк Данька, Вин. обл., Крыжопольский р-н, с. Вильшанка

Нагай Леонтий, 13.10.1920, Вин. обл., Тубузока
Барбара Лагерь Ютербог

Новодворский Василий Сергеевич, 1897, Вин. обл., с. Балабановка
Фамилия матери: Быстрицкая
Жена: Новодворская Ликеря Филиповна, Вин. обл., Оротовский р-н, с. Балабановка

Новак Карп Михайлович, 1911, с. Черемош(фото)
Фамилия матери: Затоковенко
Жена: Новак Параска Сидоровна, Вин. обл., Погребищенский р-н, с. Черемош

Невядовский Владимир Иванович, 15.09.1921, Вин. обл., Копайгородский р-н, с. Червона
Фамилия матери: Кремская
Неведовский Иван, Вин. обл., Копайгородский р-н, с. Червоне

Невежин Андрей Тимофеевич, 1913, Кочетовка у Воронежа(фото)
Фамилия матери: Афоненко
Невежина Александра Дмитриевна, Вин. обл., Барский р-н, с. Балки

Надкриничный Иван Степанович, 1927, Терешполь(пленный из граждан)
Мать: Вин. обл., Хмельникский р-н, с. Терешполь

Мухаметов Павел Михайлович, 14.06.1915, Козика(фото)
Фамилия матери: Старцева
Мухаметова Анна, Вин. обл., Гайсинский р-н, с. Гайсин

Мороз Иван Савович, 27.10.1919, Жигаловка
Фамилия матери: Мартынюк
Мороз Сава, Вин. обл., Калиновский р-н, с. Жигаловка

Мордух Алексей Романович, 17.03.1902, Вин. обл., Бершадск. р-н, д. Войтовка(фото)
Фамилия матери: Бондари
Жена: Мордух Татьяна, Вин. обл., Бершадск. р-н, д. Войтовка

Мойко Михаил Васильевич, 28.03.1921, Нижня
Фамилия матери: Мария
Мойко Гаврил, Вин. обл., Комсомольский р-н, с. Нижняя

Минайлюк Семен Гаврилович, 1913, Вин. обл., с. Куча
Отец: Гаврил Минайлюк, г. Первомайск, Первомайский зерносовхоз

Милещенко Иван Иванович, 1923, Глининец (гражданский)
Фамилия матери: Рыжко
Жена: Вера, Вин. обл., Вороницкий р-н, д. Глининец

Мельник Федор Степанович, 1914, Купченцы
Фамилия матери: Мария
Мельник Мария Ивановна, Вин. обл., Дашевский р-н, с. Купчинцы

Мельник Сазон Александрович, 1909, с. Широкая
Фамилия матери: Лубянова
Жена: Мария Мельник, Вин. обл., Винницкий р-н, с. Широкая Верба

Мельник Нестор Иосифович, 1921, Чечельницкий р-н, Ивасенково(фото)
Фамилия матери: Елена
Отец: Мельник Иосиф, Вин. обл., Чечельницкий р-н, Ивасенково

Мельник Даниил Ульянович, 1916, с. Пилипи(фото)
Фамилия матери: Яценчук
Мельник Анна, Вин. обл., с. Пилипи

Марчук Григорий Пантелеймонович, 6.04.1900, Вин. обл.
Фамилия матери: Александра Загорья
Жена: Аксения Марчук, Вин. обл., Илинецкий р-н, с. Бобин

Мар(б)ушенко Алексей Емельянович, 5.10.1907, Суботовка
Жена: Аксиния, Вин. обл., М-Подольский р-н, с. Суботовка

Манченко Иван Петрович, 1920, Винница

Мазуренко Иван Михайлович, 4.11.1919
Фамилия матери: Настя
Мазуренко Федор, Вин. обл., Ситковецкий р-н, с. Ситковцы

Лощинин Петр Васильевич, 25.04.1917, Стерлитамак(фото)
Фамилия матери: Ризюкова
Жена: Анна Щербина-Лощинина, Вин. обл., Могилев-Подольский р-н, с. Борщевцы

Лимич Данил Фомич, 8.01.14, Гарячковка(фото)
Фамилия матери: Мария
Лимич Евдокия, Вин. обл., Крыжопольский р-н, с. Гарячковка

Лемищак Юхим Гаврилович, 5.08.15, Крижовцы
Жена: Лемищак Марья, Вин. обл., Тывровский р-н, с. Грушивцы

Share

4

Re: Анкети військовополонених ДАВіО, ф. Р6023, оп.3

Справа 3.

Ящук Кирил Иванович, 1914(фото)
Олена Ящук, Вин. обл., Калиновский р-н, с. Малый Чернетин

Шуляк Порфирий Семенович, 20.07.1901, Федоровка
Фамилия матери: Лохманюк
Жена: Шуляк Прасковья, Вин. обл., с. Джурин

Шмашлей Григорий Васильевич, 17.02.1921, Пилява
Фамилия матери: Полещук Ольяна
Отец: Шматлей Василий, с. Пилява

Шмалий Михаил Арсентьевич, 6.9.1922, Вин. обл.
Фамилия матери: Хут
Шмалий Евдокия, Вин. обл., Литинский р-н, с. Багриновцы

Шепета Панас Амельянович, 1915 Вин. обл.
Шепета, Вин. обл., Песчанский р-н, с. Песчанка

Шевчук Онис, 11.09.1909, Петрошивка
Жена: Евдокия Шевчук, Вин. обл., Ямпольский р-н, с. Петрашивка

Шевчук Адам Иванович, 21.03.1911, Вин. обл.
Фамилия матери: Остапова
Жена: Шевчук Паулина, Вин. обл., Тсявировский р-н, с. Лопатинцы

Чолак Фия Иванович, 28.06.20, Козища
Фамилия матери: Анна
Чолак Иван Якович, Вин. обл., Ямпольский р-н, с. Б.-Козица

Черный Степан, 25.12.98, с. Хижницы у Винницы

Черноус Николай Петрович, 6.08.1898, Винница
Жена: Черноус Антонина, Вин. обл., Турбовский р-н, с. Синидирово

Черненко Федор Ларионович, 1907, Вин. обл., с. Граново(фото)
Фамилия матери: Дьяченко Мария
Жена: Черненко Пелагея, Вин. обл., Гайсинский р-н, с. Граново

Червонюк Григорий Ефимович, 1907, Вин. обл., Ольгопольский р-н, с. Демовка
Фамилия матери: Рахневска
Червонюк Мария Фоминишна, Вин. обл., Ольгопольский р-н, с. Демовка

Чайковский Олег Михайлович, 24.12.1918, Сурожевка(фото)
Фамилия матери: Гарасевич
Мать: Феодосия Николаевна, г. Винница, ул. 1905 г. № 17

Чабан Степан Карпович, 29.04.1920, Михайлово
Фамилия матери: Остенчук
Мать: Чабан Ольга, Вин. обл., Гайсинский р-н, с. Михайлово

Цимбалюк Иоган(Иван) Федорович, 29.09.18
Фамилия матери: Ольга
Отец: Цимбалюк Федор, Вин. обл., Липовецкий р-н, с. Брицкое

Цвик Павел Яковлевич, 1915, Вин. обл.
Отец: Шцук Сергей, Вин. обл., Казаринский р-н, с. Юзфовка

Хмельнюк Сергей Панкратович, 1907, Ухошан
Фамилия матери: Волк
Жена: Хмельнюк Ефимиа, Вин. обл., Ольгопольский р-н, с. Волова

Филипов Димитрий Антонович, 10.05.1915, Комаровецкий(фото)
Фамилия матери: Гуршаль
Вин. обл., Барский р-н, с. Камаровецкая.
Умер 24.01.1942.

Фармагей Матвей Ефимович, 17.04.1909, Степановка
Фамилия матери: Трембовецкая
Жена: Шевчук Ефросиния, Вин. обл., Теплинский р-н, с. Степановка

Турбанист Евгений Семенович, 1906, Вин. обл., д. Семеновка
Фамилия матери: Турбанист
Жена: Балжи Мария, Смоленская обл.,Б. Янисольский р-н, д. Большая Янисоль

Share

5

Re: Анкети військовополонених ДАВіО, ф. Р6023, оп.3

Справа 4.

Юхимчук Павел Андреевич, 12.11.1920, Винницкая обл.(фото)
Фамилия матери: Федорова
Сестра: Юхимчук Васса, Винницкая обл., Улановский р-н, с. Погурцы

Шпилюк Петр Сергеевич, 1923, Винницкая обл.
Мать: Домка, Винницкая обл., Джулинский р-н, д. Тернивка

Шор Лёва Шаявич, 31.12.1923, Винницкая обл., д. Муровано-Куриловцы (гражданский)
Фамилия матери: Безбородько
Мать: Шейве Шор, Винницкая обл., Муровано-Куриловецкий р-н, д. Муровано-Куриловцы
2.04.42 передан гестапо.

Шогель Федор Константинович, 1920, Украина
Нина Чепичак, Сулятицкий спирт. завод, Ярошевский р-н, Винницкая обл.

Шикитера Трофим, 10.06.1908, Винница
Фамилия матери: Вехрестука
Жена: Гевкова, Винницкая обл., Липовецкий р-н, д. Росоша

Шерстюк Николай Мусиевич, 6.12.1907, Винницкая обл., Слобода-Ходацка
Фамилия матери: Мария
Шерстюк Ганна, Винницкая обл., Барский р-н, Слобода-Ходацка

Шевчук Степан Дорофеевич, 1897, Винница
Жена: Шевчук Анна, Винницкая обл., Копайгородский р-н, д. Перепечицы

Шевцов Василий Иванович, 1920, Винницкая обл., д. Билычин
Отец: Иван Шевцов, Винницкая обл., Барский р-н, д. Билычин

Швец Василий Иванович, 1918, Винницкая обл.
Отец: Винницкая обл., Ямпольский р-н, д. Фливинда

Шарко Йостен Иванович, 1909, Винницкая обл., Косница
Фамилия матери: Сергеева
Шарко, Винницкая обл., Ямпольский р-н, д. Великая Кисница

Шайканов Василий Тарасович, 1904, Винницкая обл.
Жена: Шайканова Василиса, Винницкая обл., Яришевский р-н, д. Серебряный

Чхань Федор Федорович, 19.02.1906, Винницкая обл., Багриновцы(фото)
Фамилия матери: Томченко?
Чхань-Томченко Мария Г., Винницкая обл., Литинский р-н, д. Багриновцы

Чербань Демьян Прохорович, 1907, Винницкая обл.(фото)
Фамилия матери: Заинчук
Середук Ярина Прохоровна, Винницкая обл., с. Якушелицы

Чалнопчий Мирон Андреевич, 1911, Винницкая обл.
Жена: Чалнопчая Ульяна, Винницкая обл., Тульчинский р-н, д. Клебань

Тульчинский Давид Борисович, 18.01.1908, г. Тульчин
Фамилия матери: Сухарович
Мать: Брана Матусевич Тульчинская, Винницкая обл., г. Тульчин, ул. Володарского № 17

Ткач Зиновий Тарасович, 1906,Винница
Отец: Тарас Ткач, Винницкая обл., Ободовский р-н, д. Верховка

Тиунов Николай Григорьевич, 1918, Молотовская обл.
Фамилия матери: Беляева
Тиунова Наталья, Винницкая обл., Хмельникский р-н, д. Белый Рукав

Темный Иван Мартинович, 5.03.1912, Тульчин
Темная Екатерина, Винницкая обл., г. Тульчин, ул. Лобача № 12

Стриха Константин Захарович, 1924, Винницкая обл., д. Демидовка

Старожук Федор Иванович, 5.05.1914, д. Круподеренцы(фото)
Фамилия матери: Софья
Брат: Никита Старожук, Винницкая обл., Погребищенский р-н, д. Круподеренцы

Стригун Тимофей Васильевич, 1913, Винницкая обл., д. Терновка
Жена: Анна Стригун, Винницкая обл., Джулинский р-н, д. Терновка

Стасюк Давид Федорович, 1900, Винница
Фамилия матери: Музыка
Мать: Матрена, Винницкая обл., Песчанский р-н, с. Батрацкое

Старинец Валериян Теофанович, 1921, Винницкая обл.
Фамилия матери: Лукерья
Старинцева Лукерья, Винницкая обл., Теплицкий р-н, п\о Соболевка, д. Завадивка

Снидевич Федор Иосиф, 1915, Винницкая обл.
Мать: Анна Снидевич,Винницкая обл., Оратовский р-н, д. Сологубовка

Слюсарчук Дмитрий Захарьевич, 29.10.1909, Винницкая обл., д. Цыбулево(фото)
Фамилия матери: Косарь
Жена: Слюсарчук Юстына, Винницкая обл., д. Цыбулево

Слюсаренко(Слесаренко) Константин Кириллович, 1919, Винницкая обл., д. Шешелив
Фамилия матери: Белоус
Слесаренко Григорий Кузьмич, Винницкая обл., Комсомольский р-н, д. Шешелив

Слободянюк Иван Селиверстович, 5.05.1907, Винница(фото)
Жена: Евдокия Леховая, Винницкая обл., Гайсинский р-н, д. Кизляк

Скрыпник Михаил Павлович, 1920, Винницкая обл., д. Студенна(фото)
Брат: Степан Скрыпник, Винницкая обл., Песчанский р-н, д. Студена

Сенько Яков Романович, 1897, Бабчинцы
Фамилия матери: Загрызла
Жена: Сафрона, Винницкая обл., Черновецкий р-н, с. Бабчинцы

Ситник Терентий Маркиянович, 1914, Винницкая обл., Гарячковка

Синолуп Федот Фадеевич, 7.03.1897, Винницкая обл., д. Яланец
Фамилия матери: Симоненкова Дарья
Жена: Синолуп Олита, Винницкая обл., Бершадский р-н, д. Яланец

Сидорчук Остап Павлович, 20.10.1914, Винница(фото)
Жена: Нина Сидорчук, Винницкая обл., Шаргородский р-н, д. Дшури

Сидоров Сергей Иванович, 29.09.1914, Московская обл., д. Поповка(Попонка) (фото)
Фамилия матери: Белова
Жена Самборская Мария, Винницкая обл., г. Брацлав, ул. Пионерская 24

Сидоров Петр, 1914, Винницкая

Семенюк Мефодий Платонович, 23.03.1918, Винницкая обл., Брацлавский р-н, д. Гриненки(фото)
Фамилия матери: Олейник
Отец: Семенюк Платон, Винницкая обл., Брацлавский р-н, д. Гриненки

Сарницкий Бронислав Александрович, 1919, Винницкая обл.
Жена: Сарницкая Цезарина, Винницкая обл., Комсомольский р-н, д. Осечно

Савчуков Дмитрий Федосиевич, 1913, д. Чаульски
Фамилия матери: Фёкла
Жена: Васильевна Савчукова, Винницкая обл., Варновинский р-н, д. Чаульски

Саванук(Саванюк) Антон Григорьевич, 5.09.1909, Янково
Фамилия матери: Козецкая(Косецкая)
Мать: Мария Савалук(Савалюк/Завалюк), Винницкая обл., Винницкий р-н, д. Янкив

Руцкий Иван Андреевич, 12.05.1913, Нижне Писли(фото)
Фамилия матери: Терецкая
Анна Руцкая, Винницкая обл., Джулинский р-н, Н.-Ташлык

Романюк Иван Калистратович, 1925, Журавны(гражданский)
Фамилия матери: Шелепко
Мать: Прасковья, Винницкая обл., Хмельникский р-н, д. Журавка

Пустовит Алексей Павлович, 17.03.14, Монкивка(фото)
Фамилия матери: Пустовит
Пустовит Параска, Винницкая обл., Бершадский р-н, с. Монкивка

Продан Стефан Диомидович, 25.12.1904, Винницкая обл., Метановка
Фамилия матери: Мостовая
Продан Анастасия Николаевна, Винницкая обл., Крыжопольский р-н, Жабокрич

Полищук Федор Арсентьевич, 8.07.1918, Винницкая обл., д. Грановка
Фамилия матери: Богданова
Полищук Мария Евстимовна, Винницкая обл., Гайсинский р-н, с. Грановка

Погрибняк Николай Ефимович, 19.06.1919, д. Нестерварка
Фамилия матери: Кришталь
Мать: Елизавета Погрибняк, Винницкая обл., Тульчинский р-н, д. Нестерварка

Плишко Николай Иванович, 3.12.19, Косы(фото)
Фамилия матери: Демицкая
Отец: Иван Плишко, Винницкая обл., Черновецкий р-н, д. Косы

Ревенко Владимир Фомич, 1906, Винницкая обл. Песчанский р-н, д. Кукулы(фото)
Фамилия матери: Григорьева
Жена: Ольга Семеновна Ревенко, Винницкая обл. Песчанский р-н, д. Кукулы

Паламарчук Григорий Демидович, 1902, Винница
Жена: Нина Паламарчук, Винницкая обл., Плисковский р-н, д. Богдановка

Ошевский Михаил Григорьевич, 1902, Винница
Жена: Меланья, Винницкая обл., Тивровский р-н, с. Тыврив

Осетров Павел Степанович, 15.07.1919, Темна(фото)
Фамилия матери: Щербак
Жена: Анна Щербак, Винницкая обл., Джулинский р-н, с. Темна

Ореховский Николай Николаевич, 3.01.1917, Березивка(фото)
Фамилия матери: Гордиенко Анна
Анна Аксентьевна Ореховская, Винницкая обл., Джулинский р-н, Березивка

Олейник Карп Михайлович, 15.05.20, Винницкая обл.
Мать: Александра, Винницкая обл., Шаргородский р-н, д. Сапижатка

Ожок Тихон Федорович, 1909, Винницкая обл., с. Овечаче
Фамилия матери: Кудырка
Ожок Ганна Васильевна, Винницкая обл., Турбовский р-н, с. Овечаче

Николаенко Нестор Иванович, 2.11.1909, Винницкая обл., Шпиковский р-н, д. Шпиковка(фото)
Фамилия матери: Лаштук Екатерина
Николаенко Екатерина Амвросиевна, Винницкая обл., Шпиковский р-н, д. Шпиковка

Никитюк Степан Николаевич, 1917, д. Мовогребня
Фамилия матери: Черемных
Килина: Винницкая обл., Проскуровский р-н, д. Печески Соловей

Никитенко Василий Григорьевич, 22.05.1920, Стришевка
Фамилия матери: Белошкурова
Мария Микитенко, Винницкая обл., Винницкий р-н, Стришевка

Надрага Михаил Алексей, 1913, Винницкая обл.(фото)
Отец: Надрага Алексей, Винницкая обл., Шаргородский р-н, д. Слобода

Нагорняк Архип Сидорович,22.02.1914, Винницкая обл., д. Куничи

Мурашов Михаил Максимович, 21.01.1921, Винницкая обл., Литин
Фамилия матери: Чернова

Муляр Леонтий, 1905, Винница

Москалюк Никита Климентиевич, 1900, Винницкая обл., д. Залуйна(фото)
Жена: Москалюк Федосья, Винницкая обл., Шпаковский р-н, д. Залуйна

Мосийчук Кирил Федорович, 17.05.13, Винницкая обл., Зосив
Жена: Мария Мосейчук, Винницкая обл., с. Зосив

Мороз Василий Никифорович, 1910, Иосипенки(фото)
Отец: Мирон Никифор, Винницкая обл., Немировский р-н, д. Иосипенки

Мороз Иван Ананиевич, 2.08.21, Пелынивка(фото)
Фамилия матери: Гоманюк
Мороз Ананий, Винницкая обл., Черновецкий р-н, д. Пелынивка, почта Баровка

Мороз Никита Васильевич, 1910, Сопроновка(фото)
Фамилия матери: Антоновка
Морозова Дарья, Винницкая обл., Немировский р-н, д. Сопроновка

Мончук Антон Владимирович, 1913, Винница
Александра Мончук, Винницкая обл., р-н Кришане, д. Дмитросу

Мищенко Семен Иванович, 1913, д. Городок(фото)
Жена: Домна Мищенко, Винницкая обл., Дашевский р-н, д. Городок

Михайлов Георгий Филиппович, 13.05.1902, г. Жмеринка, Училищная ул. № 44(фото)
Фамилия матери: Токарчевская
Михайлова Олимпиада, г. Жмеринка(Житомир), Училищкая ул. 44

Мишинко Филип Антонович, 1896, Винницкая обл., д. Вожное(фото)
Жена: Мишинко Пелагея, Винницкая обл., Теплицкий р-н, д. Вожное

Мешков Иван Профирович, 1922, Винницкая обл., Тульчинский р-н, Тульчин
Отец: Мешков Профир, Винницкая обл., Тулчин, ул. Лагерная 12

Мельничук Василий Филиппович, 5.03.1914, Жахновка
Фамилия матери: Елена
Елена Мельничук, Винницкая обл., д. Николаевка

Мельничук Дмитро Никитович, 18.06.24, Винницкая обл., Погребищенский р-н, д. Круподеренцы
Фамилия матери: Панасюк
Мать: Мария, Винницкая обл., Погребищенский р-н, д. Круподеренцы

Мельник Петр Артемович, 10.01.1914, Винницкая обл., Кожухив
Мать: Дарья Мельник, Винницкая обл., Хмельникский р-н, Кожухив

Мельник Наум Фокич, 12.11.1903, Винницкая обл., Гайсинский р-н, д. Гунча(фото)
Мельник Иван, Винницкая обл., Гайсинский р-н, д. Гунча

Мельник Сенифон Мефодиевич, 3.10.12, Лислисиевка(фото)
Фамилия матери: Мельник
Мельник Мария, Винницкая обл., Турбовский р-н, Лислисиевка

Мельник Николай Дорофеевич, 25.03.1914, Винницкая обл., с. Малоруссово
Фамилия матери: Варвара
Жена: Прасковья Мельник, Винницкая обл., Домасневский р-н, д. Молоковка

Мельник Прокофий Сидорович, 1908, Стодульцы
Фамилия матери: Мельник
Федора, Винницкая обл., Жмеринский р-н, д. Стодульцы

Мельник Алексей Элкович, 1912, Винницкая обл., д. Лозовая
Фамилия матери: Охотская Стефанка
Жена: Мельник Анна, Винницкая, Шаргородський р-н, д. Лозовая

Медведь Захар Осипович, 2.10.1918, с. Митков
Фамилия матери: Варвара
Медведь Мария, Винницкая обл., Гайсинский р-н, с. Митков

Мачмет Игорь Григорьевич, 1.04.1915, Молдавия, г. Ананьев
Фамилия матери: Дурбалова
Винницкая обл., станция Жмеринка, ул. Пролетарская № 8

Маснюк(Мазнюк) Тимофей Ефимович, 24.12.1911, Винницкая обл., Тростянец
Фамилия матери: Нарижняк
Мазнюк Ефим, Винницкая обл., Тростянец

Марьянчук Платон Игнатьевич, 18.10.1918, д. Слободышевское
Мать: Надежда, Винницкая обл., Дашевский р-н, д. Слободышевское

Марущак Константин Сергеевич, 22.06.1901, Винницкая
Фамилия матери: Таранюк
Жена: Акулина Марущак, Винницкая обл., Гайсинский р-н, д. Тишковка

Маршук Василий Иванович, 5.01.24, Винницкая обл., с. Залиевка
Фамилия матери: Матрена
Мать: Матрена Маршук, Винницкая обл., Бершадский р-н, д. Сумивка

Манжук(Манджук) Илья Иванович, 1897, с. Копыстырын
Жена: Манджук Ксения, Винницкая обл., Шаргородский р-н, с. Копыстырын

Малеваный Николай Викторович, 1909, Винницкая обл., с. Комаровцы
Фамилия матери: Блажко
Малеванная Антонина, Винницкая обл., Барский р-н, с. Комаровцы

Максименко Роман Филиппович, 1907, Винницкая обл., Теплицкий р-н, Глубочок
Отец: Максименко Филип, Винницкая обл., Теплицкий р-н, д. Глыбочок

Максимишин Петр Семенович, 1905, Винницкая обл.
Жена: Никера, Винницкая обл., Тульчинский р-н, д. Витивка

Максимчук Платон Лукьянович, 1913, Винницкая обл., д. Стина
Фамилия матери: Трофонова
Пидболяшный Тимофей Троф., Винницкая обл., Томашкиевский р-н, д. Стина

Макарук Петр Яковлевич, 1900, Винницкая обл., Тульчинский р-н, д. Шура(фото)
Жена: Макарук Килина, Винницкая обл., Тульчинский р-н, д. Шура

Мазур Марко Петров, 1925, д. В. Острожок(гражданский)
Отец: Петр, Винницкая обл., д. В. Острожок

Мазун Дмитрий Илларионович, 1898, Винница(фото)
Жена: Пелагея Мазун, Винницкая обл., Тульчинский обл., д. Орловка

Люлька Николай Дорофеевич, 1909, Винница(фото)
Фамилия матери: Руссаченко
Люлька Дорофей, Винницкая обл., Бершадский р-н, с. Устой(Устья)

Лисоветский Иван, 9.08.1909, Винницкая обл., Бершадский р-н, д. Петровка

Линдюк Лукиян Иванович, 18.02.08, Ялтушков
Фамилия матери: Оленик
Отец: Иван Линдюк, Винницкая обл., Барский р-н, д. Ялтушков

Лысый Яков Евпатиевич, 1917, д. Степановка(фото)
Фамилия матери: Килина
Килина Борисовна Лысая, Винницкая обл. Вароновский р-н, д. Степановка

Лысаш Ефим Семенович, 14.01.1900, Винница
Фамилия матери: Марчук
Жена: Анна Лысач, Винницкая обл.

Лановой Иван Харитонович, 10.06.1917, Дранка(фото)
Фамилия матери: Подарешина
Харитонон Лановой, Винницкая обл., Тульчинский р-н, Дранка

Лавренюк Тихон Поликарпович, 1899, Винница
Жена: Дарья, Винницкая обл., Ильинецкий р-н, д. Дубровинцы

Лавренчук Андрей Васильевич, 1914, Винницкая обл., Тевцова(фото)

Кучерявенко Степан Григориевич, 1909, Винницкая обл., д. С. Баровка 2
Жена: Мария Кучерявенко, Винницкая обл., Черновецкий р-н, д. Боровка 2

Кузь Николай Дмитриевич, 1912, Винницкая обл., Муровано-Куриловецкий р-н, д. Попова
Жена: Вера Кузь, Винницкая обл., Муровано-Куриловецкий р-н, д. Попова

Кроневец Леонид Александрович, 1917, Винницкая обл.
Мать: Степанида Кроневец, Винницкая обл., Казатинский р-н, д. Казатино

Криштоф Михаил Емельянович, 21.11.1922, Галченцы(фото)
Фамилия матери: Мазур
Мать: Анастасия Криштоф, Винницкая обл., Копайгородский р-н, д. Голченцы

Крисак Стефан Пантелеймонович, 24.03.1919, с. Чернятка(фото)
Фамилия матери: Головко
Крисак Дарья, Винницкая обл., Джулинский р-н, с. Чернятко

Крет Василий Дмитриевич, 1923, д. Стадница
Фамилия матери: Елизавета
Отец: К. Дмитрий, Винницкая обл., Оратовский р-н, д. Стадница

Красюк Степан Прокофьевич, 1.08.09, Винница
Фамилия матери: Борицкая
Жена:: Пелагея Красюк, Винницкая обл., Крыжопольский р-н, д. Текливка

Косаренко Григорий Еремович?, 27.10.1911, Винницкая обл., д. Черноми
Фамилия матери: Бенселюк

Колос Алексей Игнатиевич, 1906, Винницкая обл., д. Федино
Жена: Колос Акулина, Винницкая обл., Бершадский р-н, д. Флерино

Коломиец Емельян(Иван) Афанасьевич, 15.04.1917, Красноселка
Коломиец Галя, Винницкая обл., Бершадский р-н, Манькивка

Козакивский Михаил Лимович, 1908, Винницкая обл., Липецкое
Михайлина, Винницкая обл., Чечельникский р-н, Липецк

Козырь Семен Никонорович, 1902, с. Снежная
Фамилия матери: Билан
Отец: Никанор, Винницкая обл., Погребищенский р-н, д. Снежная

Козак Терентий Николаевич, 1896, д. Сербановка(гражданский)
Фамилия матери: Григорук
Жена: Меланья, Винницкая обл., Хмельницкий р-н, д. Сербановка

Ковалишенко(Ковальчук) Николай Федосиевич,10.12.11, Винницкая обл., Ильинецкий р-н, д. Якубовка(фото)
Фамилия матери: Ковальчук
Сестра: Ковалишенко Ефросиннья, Винницкая обл., Ильинецкий р-н, д. Якубовка

Коваленко Иван Иванович, 1920, д. Заливанщина
Фамилия матери: Муройнович?
Коваленко Мария, Винницкая обл., Калиновский р-н, д. Заливанщина

Ковтун Антон Андреевич, 4.01.20, д. Маркуши
Фамилия матери: Колачи
Мать: Зинаида, Винницкая обл., Хмельницкий р-н, д. Б. Метиз

Клучко Михаил Моисеевич, 15.04.1912, Винницкая обл., Теплик
Фамилия матери: Софья Ореховская
Ореховская Софья, г. Винница, ул. Коцюбинского № 8

Клопотнюк Иван Петрович, 4.03.1918, Винницкая обл., Чечельникский р-н, Д. Вербка(фото)
Фамилия матери: Чистаколенко
Родители: Клопотнюк Петр, Винницкая обл., Чечельникский р-н, Д. Вербка

Кириченко Дмитрий Маркович, 9.01.1921, Винница
Фамилия матери: Мария
Филипов Иван, г. Винница, Свердлова 7

Кирилюк Михаил Терентьевич, 10.03.1907, д. Ш. Гребля(гражданский)
Фамилия матери: Карасюк
Жена: Феодосия, Винницкая обл., Хмельницкий р-н, д. Широкая Гребля

Кирилюк Андрей Терентьевич, 10.10.1906, д. Ш. Гребля(гражданский)
Фамилия матери: Карасюк
Жена: Мария, Винницкая обл., Хмельницкий р-н, д. Ш. Гребля

Кирилюк Семен Никитович, 2.02.1914, Винницкая обл., Д. Юркинцы
Мать: Мотря Кирилюк, Винницкая обл., Ситковецкий р-н, Д. Юркивцы

Кирилюк Максим Васильевич, 02.10.1914, Винницкая обл.
Жена: Юля Кирилюк, Винницкая обл., Муровано-Куриловский р-н, с. Муровано-Куриловка

Кирилюк Иван Тарасович,31.01.10, Винница. Окнино(фото)
Фамилия матери: Сокур
Кирилюк Юстина, Винницкая обл., Джулинский р-н, д. Окнино

Кирилюк Михаил Тихонович, 23.06.19, Винницкая обл., Муровано-Куриловецкий р-н, с. Посохов
Фамилия матери: Швец

Киречок Роман Харитонович, 27.04.15, Винницкая обл., Липецкий р-н, Д. Росоша
Мать: Зина Киречок, Винницкая обл., Липецкий р-н, д. Росоша

Киремчук Михаил Андреевич, 1920 Винницкая обл.
Жена: Мария, Шаргородский р-н, д. Мера(Мурафа?)

Кимак Иван Андронович, 1920, Винницкая обл.(фото)
Фамилия матери: Уманюк
Домна Кимак, Винницкая обл., Яришевский р-н, с. Козлы

Кизьянов(Кисьянов) Марк Трофимович, 1923, Винницкая обл.
Фамилия матери: Токарчук
Токарчук Александра, Винницкая обл., д. Сугаки(Зугаки)

Квятковский Петр, 20.09.1910, Винницкая обл., Черновецкий р-н, д. Боровка

Квасницкий Александр Степанович, 1898, Винницкая обл.
Жена: Матрена, Винницкая обл., Брацлавский р-н, д. Бугаков

Каращенко Михаил Иванович, 8.12.1897, Винницкая обл., д. Бубновка(фото)
Мать: Пелагея Каращенко, Винницкая обл., Гайсинский р-н, д. Бубенка

Каськун Фадей Федорович, 1921, Винницкая обл., Барский р-н, д. Евтушки
Фамилия матери: Горбатюк
Каськун Федор Филимонович, Винницкая обл., Барский р-н, д. Евтушки

Калашнюк Петр Яковлевич, 1903, Винницкая обл., д. Черепашницы
Жена: Филития Калашнюк, Винницкая обл., Калиновский р-н, д. Черепашницы

Ищук Григорий Спиридонович, 12.02.13, Винницкая обл.

Зубков Николай Андреевич, 1917, Казатин

Зубко Василий Иванович, 1916, Омская обл., Чернолучье
Жена: Лукерья Зубко, Винницкая обл., Гайсинский р-н, д. Карпачка

Земляк Митрофан Иванович, 1922, Винницкая обл.
Фамилия матери: Новохатская
Земляк Иван, Винницкая обл., Черницкий(Чечельницкий?) р-н, д. Бритавка

Заяц Иван Лукьянович, 1904, Винницкая обл., д. Клембовка
Жена: Христя Заяц, Винницкая обл., Изяславский р-н, д. Клембовка

Замковый Трофим Иванович, 1924, Винницкая обл., д. Войтовка
Мать: П. Замковая,Винницкая обл., Вершульцский р-н, д. Войтовка

Зальц(Сальц) Шуня Исаакович, 20.10.1913, д. Дзыговка
Фамилия матери: Штинерман
Мать: Рахиль Зальц, Винницкая обл., Ямпольский р-н, д. Дзыговка

Закорданский Антон, 1909, Винницкая обл., Ямпольский р-н, д. В-Костница

Загребельный Иван Иванович, 20.01.1920, Березинка(фото)
Загребельный Иван, Винницкая обл., Джулинский р-н, Березинка

Загорский Павел Андреевич, 1905, Винницкая обл.
Жена: Александра Загорская, Винницкая обл., Бершадский р-н, Д. Булановский

Думский Анатолий Федорович, 12.06.1912, М. Подольск.
Фамилия матери: Шульская

Дикий Петр Иванович, 3.01.1923, Кожуховка(Кощевка)(фото)
Дикий Иван, Винницкая обл., Теплицкий р-н, д. Кожуховка(Кощевка)

Джусь Григорий Васильевич, 13.01.1910(гражданский)
Фамилия матери: Лысюк
Жена: Христина, Винницкая обл., Махновский р-н, д. Туча

Деревяга Данил, 1902, Винницкая обл., Тульчинский р-н, д. Тарасовка

Демин Петр Васильевич, 23.05.18, г. Шекино(фото)
Фамилия матери: Захарова(Сахарова)
Дриленко Оля, г. Винница, д. Малые хутора

Демитрук Иван Степанович, 1.01.1918, Винницкая обл., Ильинецкий р-н, д. Дибровинцы
Фамилия матери: Мазур

Двеженюк Моисей Иосипович, 11.09.1911, Томашпилька(фото)
Фамилия матери: Куце
Настасья Двеженюк, Винницкая обл., Томашпильский р-н, Томашпилька

Гурский Михаил Иванович, 1925, Винница
Отец: Винницкая обл., Гайсинский р-н, д. Чичилевка

Гумунюк Яков Филиппович, 5.03.1914, д. Голодки(гражданский)
Фамилия матери: Вуруч
Жена: Зинаида, Винницкая обл., Хмельникский р-н, д. Голодки

Гуманюк Афанасий Фомич, 1899, Калиновка(гражданский)
Фамилия матери: Гуманюк
Жена: Павлина, Винницкая обл., Калиновка

Грухенький Григорий Ефимович, 2.02.1905.Винница
Жена: Ирина, Винницкая обл., Липовецкий р-н, д. Скакунка

Грицов Семен Иванович, 26.04.1911, Винницкая обл., с. Шостаковка

Гричко Федор Никитович, 1900, д. Ворошиловка
Фамилия матери: Гричко
Жена: Гричко Федосья, Винницкая обл., Тивровский р-н, д. Ворошиловка

Григорцов Петр Федосиевич, 10.10.12, Винницкая обл.
Жена: Меланья, Винницкая обл., Копайгородский р-н, д. Лучинец

Грабчак Василий Демьянович, 25.01.1923, ст. Ободивка
Фамилия матери: Моцук?
Сестра: Криницкая Настя, Винницкая обл., Ободовский р-н, ст. Ободивка

Горлачук Тимофей Петрович, 4.05.20, Винницкая обл.(фото)
Фамилия матери: Головская
Горлачук Петр, Винницкая обл., Яришевский р-н, с. Ястребна

Гончарук Михаил Васильевич, 15.12.1918, Дзиговка
Фамилия матери: Михалина
Отец: Василий, Винницкая обл., Ямпольский р-н, д. Дзиговка

Гончар Яков Филимонович, 1907, Винницкая обл.
Мать: Ефросиния Гончар, Винницкая обл., Ярышевский р-н, Д. С. Ровно

Гончаренко Федор Матвеевич, 14.08.1921, д. Боблов
Фамилия матери: Галенко
Мать: Гончаренко Татьяна, Винницкая обл., Немировский р-н, д. Баблов

Газира Михаил Романович, 25.07.1918, Д. Савенки
Фамилия матери: Дериновская
Жена: Марфа Трофимовна Газира, Винницкая обл., Тивровский р-н, Д. Кочановка

Грабовский Петр Лукич, 29.12.1922, Винницкая обл., д. Цикиновка
Фамилия матери: Булат
Грабовский А., Винницкая обл., Ямалевский р-н, д. Ускиновка

Грабарь Александр Денисович, 10.01.22, Ворошиловка
Фамилия матери: Иванова
Отец: Денис Грабарь, Винницкая обл., Тивровский р-н, Ворошиловка

Воронецкий Федор Евдокимович, 1915, Винницкая обл., Ямпольский р-н, Большая Костница(фото)
Фамилия матери: Сидорова
Мать: Воронецкая Федосья, Винницкая обл., Ямпольский р-н, с. Большая Костница

Власюк Карп Даниилович, 13.10.1908, Вуйна
Жена: Анна, Винницкая обл., Комсомольский р-н, д. Вуйна

Винник Евгений Михайлович, 4.02.1922, Винницкая обл.
Мать: Анна, Винницкая обл., Ямпольский р-н, д. Мироновка

Высочанский Карп Федорович, 1903, Винница
Жена: Агафья, Винницкая обл., Томашпольский р-н, д. Комисловка

Вдовиченко Петр Федорович, 20.08.1918, д. Зозо(фото)
Вдовиченко Евдокия, Винницкая обл., Липовецкий р-н, д. Зозо

Ващенко Николай Артемович, 5.01.1920, Билашки(фото)
Фамилия матери: Блоха
Ващенко Софья, Винницкая обл., Погребищенский р-н, д. Билашки

Боровский Григорий Тимофеевич, 24.04.16, Ганатковцы(фото)
Фамилия матери: Шешук(Шевчук)
Жена: Танюк Ольга, Винницкая обл., Шаргородский р-н, д. Ганатковцы(Канатковцы)

Бондарь Андрей Яковлевич, 1912, Винницкая обл., д. Демовка
Жена: Бондарь Пелагея, Винницкая обл., Ольгопольский р-н, д. Демовка

Бондаренко Иван Иосифович, 20.02.1921, Винницкая обл., д. Славно
Сестра: Христя Котик, Винницкая обл., Липовецкий р-н, д. Славно

Безпайко Порфирий Емельянович, 6.02.1901, Попелевка(гражданский)
Фамилия матери: Дубина
Жена: Анна, Винницкая обл., Шпиковский р-н, д. Попелевка

Береговой Михаил Артемович, 1919, Украина(фото)
Береговой Артем, Винницкая обл., Ободовский р-н, с. Таркановка

Белоус Алексей Акимович, 17.02.1902, Винницкая обл., Ометенцы(фото)
Фамилия матери: Довженко
Белоус Ксения Харитоновна, Винницкая обл., Ситковский р-н, Ометенцы

Бабич Илья Андреевич, 8.03.10, Харьковская обл., д. Ситки(фото)
Фамилия матери: Татьяна Касаветьева
Винницкая обл., Калиновка

Андрущак Петр Иосифович, 19.09.1919, Винницкая обл., Тивровский р-н, Нове Мисто(фото)

Асавлюк Иван Дмитриевич, 14.09.1913, Винницкая обл., Липовецкий р-н, д. Зозовка
Фамилия матери: Борцув
Асавлюк Анна, Винницкая обл., Липовецкий р-н, д. Зозовка

Share

6

Re: Анкети військовополонених ДАВіО, ф. Р6023, оп.3

Справа 5.

Ставнийчук Игнат Никифорович, 27.01.1912 г., Старостинцы
Фамилия матери: Сорокопуд
Отец: Ставнийчук Никифор, Винницкая обл., Погребищенский р-н, д. Старостинцы

Ставничий Яков Семенович, 25.10.1915, Ташлык(гражданский)(фото)
Фамилия матери: Костюк
Ставничая Леонида Ивановна, Винницкая обл., Джулинский р-н, д. Ташлык

Спивак Иван, 27.06.1918, Ров.
Мать: Анна Спивак, Винницкая обл., Жмеринский р-н, д. Ров

Сидорук Степан Иванович, 5.05.1917, Запорожье(фото)
Фамилия матери: Черника Параска
Жена: Александра Сидорук, Винницкая обл., Тирловка

Семерук Матвей Дерехтеевич, 26.08.1913, Гуливцы(фото)
Фамилия Матвей: Полищук
Жена: Лукия Семерук, Винницкая обл., Калинивский р-н, Гуливцы

Симрук Максим

Семенец Яков Васильевич, 1921, Винницкая обл., д. Носков
Отец: Василий Семенец, Винницкая обл., Станиславчинский р-н, д. Носков

Семеняко Никита Иванович, 5.05.1914, Воробьев
Жена: Юлия Семенякова, Винницкая обл.. Джурикский р-н, с. Голинчинцы

Саржинский(Заржинский) Владимир, 4.09.1917, Сарбеновце
Жена: Саржинска Валентина, Винницкая обл., Сербиновцы

Саракуца Ефрем Андреевич, 1908, Винницкая обл., Кочкивка(фото)
Саракуца Александра, Винницкая обл., Ямпольский р-н, д. Кочкивка

Сандрак Александр Григорьевич, 1920, Винницкая обл.
Фамилия матери: Войтуни
Мать: Сандрак Ирина, Винницкая обл., Томашпольский р-н, д. Вохнярка

Сандул(Зандул) Апатий Филипович, 16.04.1922, Слобода(фото)
Фамилия матери: Слободянник
Сандул Анна, Винницкая обл., Шаргородский р-н, д. Слобода

Сандул Петр Карпович, 5.05.1913, Винницкая обл.
Фамилия матери: Покотило
Жена: Сандул Феодосия, Винницкая обл., д. Ситковцы

Савченко Иван Василий, Данкивка
Савченко Василий, Винницкая обл., Шпиковский р-н, г. Шпиковка

Савенко Александр, 9.05.1920, Винницкая обл., д. Темор

Саборадский(Заборадский) Семен Степанович, 1927, Гороще(гражданский)
Фамилия матери: Молодыченко
Мать: Антонина, Винницкая обл., Хмельницкий р-н, с. Забужжя

Романюк Владимир Никифорович, 6.01.1917, С. Беличин(фото)
Фамилия матери: Кушниц
Романюк Никифир, Винницкая обл., Барский р-н, с. Беличин

Романюк Илларион Кононович, 19.08.1911, Погорелов
Фамилия матери: Бурбулык
Жена: Параска, Винницкая обл., Джулинский р-н, д. Погорело

Попуша Андрей Максимович, 23.10.1917, Винницкая обл., с. Кудровка
Папуша Филипп, Винницкая обл., Ольгопольский р-н, с. Кудровка

Попов Никифор Иванович, 1.01.1921, Третузутка(фото)
Фамилия матери: Сорочан
Попов Иван, Винницкая обл., Пищанский р-н, д. Третузутка(Трибусивка)

Пономаренко Николай Алексеевич, 25.09.1924
Фамилия матери: Киселева
Мать: Пелагея, Винницкая обл., Еленецкий р-н, д. Тирун

Полищук Николай Феодосиевич, 1925, с. Лозна(гражданский)
Отец: Феодосий, Винницкая обл., Улановский р-н, с. Лозна

Полищук Николай Иванович, 6.01.1896, д. Софиевка(гражданский)
Фамилия матери: Самлюк
Жена: Ирина, Винницкая обл., Калиновский р-н, д. Софиевка

Полищук Кондрат Филипович, 1919, д. Владовка(фото)
Фамилия матери: Соломка
Полищук Соломка, Винницкая обл., Хмельницкий р-н, д. Забужье

Семенец Яков Васильевич, 1921, Винницкая обл.
Семенец Василий, Станиславский р-н, с. Носков

Полищук Петр Трофимович, 15.05.1918, Винницкая обл.
Фамилия матери: Блоховская
Полищук Трофим, г. Винница, ул. Ленинградская 79

Полищук Василий Радионович, 2.03.1900, д. Лемишовка(фото)
Фамилия матери: Матвичук
Жена: Полищук Марина Матв., Винницкая обл., р-н Махновка, д. Лемишовка

Полищук Иван Андреевич, 21.09.1920, Винницкая обл., д. Нефедовка(фото)
Фамилия матери: Коновалюк
Мать: Мария Корнеева Полищук, Винницкая обл., Козятинский р-н, д. Нефедовка

Полищук Василий Федорович, 1.03.1921, Политанки
Фамилия матери: Свинярчук
Отец: Федор Полищук, Винницкая обл., Шаргородский р-н, д. Политанка

Полищук Григорий Андреевич, 20.08.1918
Фамилия матери: Онищук
Мать: Винницкая обл., д. Черновко

Полищун Павел Павлович, 15.08.1920, Винницкая обл., Ольгополь
Фамилия матери: Юргения, урожденная Леоницка
Отец: Павел Полищун,  Винницкая обл., Ольгополь

Полеха Иван Ефремович, 28.09.1908, Ковачевка(фото)
Фамилия матери: Коновалова
Жена: Мария Полеха, Винницкая обл., Теплицкий р-н, Ковачевка

Подольский Иван Алексеевич, 10.05.1914, Широкая Гребля(гражданский)
Фамилия матери: Красильник
Жена: Анастасия, Винницкая обл., Хмельницкий р-н, д. Широкая Гребля

Подоба Осип Федорович, 24.09.1898, д. Садова(фото)
Фамилия матери: Иванюк
Жена: Подоба Горпина, Винницкая обл., Могилев-Подольский р-н, д. Садова

Подзерко Василий Каленикович, 1898, Винницкая обл., Шпиковский р-н, д. Шпиков(фото)
Фамилия матери: Милиникая
Жена: Подзерко Анна, Винницкая обл., Тывровский р-н, д. Стролнцы

Погребняк Степан Фомич, 10.06.1898, Винницкая обл.
Жена: Ольга Павлова, Винницкая обл., Тульчинский р-н, д. Киношев

Погорелый Василий Иванович, 21.07.1921, х. Клинцово(фото)
Фамилия матери: Степаненко
Погорелый Иван, Винницкая обл., Литинский р-н, х. Клинцово

Прищепа Юрий Исаакович, 1913, Винницкая обл.
Жена: София Прищепа, Винницкая обл., Хмельницкий р-н, д. Улатовка

Пилипенко Иван Григорьевич, 1920

Печенюк Демен, 16.09.1918, Винницкая обл., Татаринск

Пархитько Петр Иванович, 1903, Нежинково
Фамилия матери: Типрук
Вознюк Трофим Васильевич, Винницкая обл., Хмельницкий р-н, село Будково

Панковецкий Сава Павлович, 1909, д. Воначин(фото)
Фамилия матери: Пушкарь
Отец: Панковецкий Павел, Винницкая обл., д. Воначин

Пазевич(Пасевич) Иван Иванович, 22.02.1911, Винницкая обл.
Жена: Федоска, Винницкая обл., Теплицкий р-н, д. Велика Мучулка

Охотский Василий Кирилович, 24.02.1900, Винницкая обл.(гражданский)(фото)
Фамилия матери: Афия Марценюк
Винницкая обл., Шаргородский р-н, д. Лозово

Охота Дмитрий Павлович, 1921, Винницкая обл., Томашпольский р-н, с. Колоденка(фото)
Фамилия матери: Рура
Охота Евдокия, Винницкая обл., Томашпольский р-н, с. Колоденка

Орлюк Иван Прокопович, 14.04.1916, с. Сказинцы
Орлюк Прокоп, Винницкая обл., Могилев-Подольский р-н, с. Сказинцы

Омеленчук Иван Сергеевич, 8.03.1920, Винницкая обл., д. Зарудя
Фамилия матери: Анна
Отец: Сергей Омеленчук, Винницкая обл., Оратовский р-н, д. Зарудя

Олейник Николай Даниилович, 1913, Винницкая обл., д. Качановка(фото)
Фамилия матери: Ткачук
Жена: Анна Олейник, Винницкая обл., Хмельницкий р-н, д. Качановка

Нулык Андрей, 5.10.1910, Винницкая обл., Ободовский р-н, д. Верхивка

Николайчук Сидор, 1907, Винница

Никитин Иван Михайлович, 5.09.1915, Воронеж
Фамилия матери: Крюкова Ольга
Жена: Винницкая обл., Дашевский р-н
Никитин Михаил, Воронеж

Недоусанюк Василий Андреевич, 1923, д. Лозная(гражданский)
Фамилия матери: Гуля
Мать: Акулина, Винницкая обл., Ивановский р-н, д. Лозовая

Мартынюк Константин Мартынович, 1909, Журавное(гражданский)
Винницкая обл., Хмельницкий р-н, д. Журавное

Морванюк Анна Демьяновна, 16.12.22, Винницкая обл., Михайловцы
Фамилия матери: Перепелица
Морванюк Варвара, Винницкая обл., Муровано-Куриловецкий р-н, д. Михайловцы

Мекалюк Роман Иванович, 1912(гражданский)
Фамилия матери: Лесык(Лезык)
Винницкая обл. Хмельницкий р-н, д. Сербеновка

Мединский Феликс Тимофеевич, 1921, Строинцы
Фамилия матери: Новицкая
Мединский Тимофей, Винницкая обл., Тивровский р-н, д. Строинцы

Медведев Николай Павлович,1922, Винницкая обл., Бершадский р-н, д. Балановка(фото)
Балан Дмитрий, Винницкая обл., Бершадский р-н, село Бамановка

Матейко Иван Никитович, 19.01.1921, Садова(фото)
Фамилия матери: Онавричук
Отец: Никита Матейко, Винницкая обл., Могилев-Подольский р-н, д. Садова

Малаховский Петр Игнатьевич, 10.01.1900, слобода Кустова(гражданский)
Фамилия матери: Саловская
Жена: Анна, Винницкая обл., Улановский р-н, д. Слобода Кустовецкая

Максимчук Дмитрий Михайлович, 1923, Винницкая обл.
Мать: Анастасия Максимчук, Винницкая обл., Томашпольский р-н, д. Комаргород

Максимчук Иван Иванович, 10.05.1920, Россоша(фото)
Фамилия матери: Максимчук
Дядя: Терещук Ульян, Винницкая обл., Теплицкий р-н, д. Россоши

Макуха Афанасий Степанович, 1911, д. Кустовцы(гражданский)
Фамилия матери: Мищук
Жена: Евдокия, Винницкая обл., д. Кустовцы

Лесак(Лезак) Василий Гордеевич, 30.11.1918, Вета-Шлик
Фамилия матери: Даценков
Мать: Александра Лесак, Винницкая обл., Джулинский р-н, Вета-Шлик

Лернер Лева Берлович, 23.10.1915, Могилев-Подольск
Фамилия матери: Токер
Отец: Берл Лернер, Винницкая обл., Могилев-Подольск

Латуша Грегор Михайлович, 1914, Винницкая обл., Нова-Ободовка(гражданский)(фото)
Фамилия матери: Мария урожденная Волчок
Жена: Устя Латуша урожденная Докер, Винницкая обл., Ободовский р-н, д. Ново-Ободовка

Кучерявый Антон Никитович, 1912, Винницкая обл., Пищанский р-н, с. Батрацкое(фото)
Фамилия матери: Мазур
Кучерявый Артем: Винницкая обл., Пищанский р-н, с. Батрацкое

Кучанский Степан Васильевич, 10.12.1906, Винницкая обл., д. Загнидко(фото)
Фамилия матери: Голубецкая

Куцак Трифон Яковлевич, 1908, Винницкая обл., Чечельницкий р-н, д. Н. Гребля(фото)
Фамилия матери: Сендик
Жена: Куцак Афия, Винницкая обл., Чечельницкий р-н, д. Гребля

Куринный Николай, 9.05.1918, Винница

Крушилко Иван Федотович(Федорович), 1916, Винницкая обл.
Жена: Крушилко, Винницкая обл., Джулинский р-н, д. Ставки

Крученюк Андрей Лаврентьевич, 15.09.1919, Киевская обл., с. Солыпо
Фамилия матери: Черных
Крученюк Лаврин Яковлевич, Винницкая обл., Казатинский р-н, техникум укрпищепрома

Крусвицкий Петр Иванович, 9.12.1918, Скакунка

Крылат Иван Павлович, 17.11.1900, д. Примучановка
Фамилия матери: Линкова
Жена: Настасия, Винницкая обл., д. Примучановка

Красножон Наум Харитонович, 1.12.1905, Винницкая обл., Бершадский р-н, д. Флерино(фото)
Фамилия матери: Нисинока
Красножон Анна, Винницкая обл., Бершадский р-н, д. Флерино

Костюк Андрей Корнеевич, 23.11.1919, с. Черепашинцы(фото)
Жена: Сюзе Костюк, Винницкая обл., Калиновский обл., с. Черепашинцы

Косянюк Митрофан Давидович, 2.06.1914, Житомирская обл., с. Белевка(фото)
Фамилия матери: Воилко
Ганна Косянюк, Винницкая обл., Козятинский р-н, Махоринцы

Кострицкий Николай Денисович, 1911, Винницкая обл.
Отец: Денис, Винницкая обл., Калиновский р-н, д. Софиевка

Кострикин Николай Алексеевич, 22.06.1919, Киев
Сестра: Ковальчук Мария, Винницкая обл., Самгородский р-н, д. Дубовые Махоринцы

Костик Домецай Макарович, 1903, д. Рогинцы(гражданский)
Жена: Екатерина, Винницкая обл., д. Рогинцы

Коломиец Авксентий Яковлевич, 1915, Винницкая обл., Литинский р-н, д. Р.-Микуленц(фото)
Фамилия матери: Рохнянская
Коломиец Яков, Винницкая обл., Винницкий р-н, д. М.-Юзвинский

Комарь Семен, 1910, Винницкая обл., с. Ниско-Верхов

Колодка Феодосий Федорович, 11.01.1920, Винницкая обл., Оратовский р-н, с. Хмилевка
Фамилия матери: Хазук
Колодка Федор Ив., 11.01.1920, Винницкая обл., Оратовский р-н, с. Хмилевка

Клименко Степан Данилович, 25.02.1911, с. Клюки
Фамилия матери: Матрона
Клименко Данил, Винницкая обл., Оратовский р-н, с. Клюки

Клеченко Каленик Петрович, 08.1905, Папчинсы
Фамилия матери: Лекерин
Жена: Елена Ключенко, Винницкая обл., Чернивецкий р-н, д. Габчинсе

Киверский Александр Лукич, 1917, Винницкая обл., Джуменский р-н, Терновка

Кащишин Андрей Константинович, 1909, Ольгополь
Фамилия матери: Фекла
Жена: Кащишина Мария, Винницкая обл., Ольгополь

Карпенко Павел Никитович, 9.02.1922, Винницкая обл., д. Лукашевка

Король Павел Онекиевич, 27.01.1917, Метанивка(фото)
Фамилия матери: Попавалюк
Винницкая обл., Теплицкий р-н, д. Метанивка

Калибабчук Степан Гордеевич, 1920, Винницкая обл.
Мать: Аксана, Винницкая обл., Гайсинский р-н, д. Чичелевка

Калашников Иван Федорович, 13.08.1895, Вербова(фото)
Фамилия матери: Долгополова
Жена: Ольга Калашникова, Винницкая обл., Ново-Ушинский р-н, д. Щербевцы

Загородний Степан, 5.11.1907, Соколово
Жена: Загородня Янка, Винницкая обл., Хмельницкий р-н, д. Соколово

Завродский Максим Алексеевич, 14.08.1900, Сашанск(фото)
Фамилия матери: Бараневич
Завродский Кирил, Винницкая обл., Самборский р-н, с. Сошинске

Забияка Федор Кириллович, 24.08.1907, с. Раковка
Фамилия матери: Устинья
Забияка Ксения, Винницкая обл., Джулинский р-н, с. Раковка

Журавский Иосиф Иванович, 3.11.1900, Винницкая обл., д. Сетиривка
Фамилия матери: Кульшицкая
Жена: Журавская Александра, Винницкая обл., Барский р-н, Сетиривка

Думанский Иван Иванович, 24.02.1908, Серединка(фото)
Фамилия матери: Марванюк
Думанская Елена, Винницкая обл., Джулинский р-н, с. Серединка

Дормонец Ефим Константинович, 1910, Винницкая обл.
Жена: Александра Дормонец, Винницкая обл., Оратовский р-н, д. М. Ростивка

Донцов Радион Лукич, 10.1914, Винницкая обл., д. Борсков
Винницкая обл., Тивровский р-н, ст. Гнивань, с. Борсков

Дмитренко Петр Иванович, 11.06.1921, Харьков
Фамилия матери: Старины
Жена: Мария Дмитриенко, Винницкая обл., Джулинский р-н, д. Шлехово

Дмитренко Профир Прокопович, 17.09.1920, с. Андрушевка(фото)
Фамилия матери: Лебедь
Дмитренко Елена, Винницкая обл., Плисковский р-н, д. Андрушовка

Дворянчик Александр Васильевич, 24.05.1917, Балаков
Мать: Татьяна, Винницкая обл., Жмеринский р-н, д. Коростовцы

Данчик Карп Федорович, 12.09.1911, Винницкая обл., д. Комаргород(фото)
Фамилия матери: Косяр
Дончик Мария, Винницкая обл., Томашпольский р-н, д. Комаргород

Давыдюк Дмитрий Ефимович, 25.10.1899, Винница
Фамилия матери: Мария
Давыдюк, г. Винница, ул. Терефки

Гуменюк Андрей Григорьевич, 29.12.22, Винницкая обл., Улановский р-н, Липятин

Гуменюк Яким, 1918, Ворошиловск

Гуменюк Петр Маркович, 17.09.1912, Винницкая обл.
Винницкая обл., Тульчинский р-н, д. Кирносовка

Грищук Василий Радионович, 1921, Винницкая обл.
Фамилия матери: Господиня
Мать: Феодосия, Винницкая обл, Ольгопольский р-н, д. Делая

Гриша Иван Артемович, 22.11.1918, с. Чермошве(фото)
Фамилия матери: Хлевня
Винницкая обл., Погребещанский р-н, с. Чермошве

Гринюк Иван, 7.11.1919
Винницкая обл., Ситковецкий р-н, д. Лоевцы

Гринченко Сергей Владимирович, 1924, Винницкая обл.
Фамилия матери: Мария
Мать: Винницкая обл., Липовецкий р-н, д. Россоша

Графченко Алексей Кириллович, 1911, Винницкая обл., Бершадский р-н, д. Педкивка(фото)
Графченко Лидия, Винницкая обл., Бершадский р-н, д. Петкивка

Гранкин Яков Георгиевич, 13.05.20, Сновидовичи(фото)
Фамилия матери: Степовая
Гранкина Зинаида, Винницкая обл., Немировский р-н, Немиров

Грабчак Михаил Гаврилович, 20.05.1921, Челновицы(фото)
Фамилия матери: Вовк
Отец: Грабчак Гаврил Макарович, Винницкая обл., Плисковский р-н, с. Челновица

Горламчук(Хорламчук) Тимофей Петрович, 4.05.1920, Винницкая обл.
Фамилия матери: Головска
Горламчук Петр, Винницкая обл., Ярушевский р-н, с. Ястребне

Гордейчук Яки(Яков) Данилович, 1905, Калибабинск
Фамилия матери: Кривогуб
Жена: Гордейчук Феодосия, Винницкая обл., Хмельницкий р-н, Колибабинск

Горбатюк Григорий Михайлович, 1912, Винницкая обл., Гайсинский р-н, с. Вунша

Гоменюк Петр Маркович, 17.09.1912, Винницкая обл., Тульчинский р-н, Кирносовка(фото)
Фамилия матери: Прижуляк
Сестра: Гоменюк Евдокия, Винницкая обл., Тульчинский р-н, Кирносовка

Герасимчук Андрей Карпович, 1912, д. Илькивка
Фамилия матери: Демьяновна
Жена: Герасимчук Франя, Винницкая обл., д. Шереметка

Герасимчук Александр Поликарпович(Карпович), 17.09.1907, Винницкая обл.(Илькивка)
Фамилия матери: Демьянова
Жена: Дарья(Герасимчук), Винницкая обл.,(Винницкий р-н) д. Шереметка

Герасимчук Аврам Андреевич, 1902, Салиница(гражданский)
Жена: Устинья, Винницкая обл., Улановский р-н, д. Салинца

Гейзенюк Яков Маркович, 25.12.
Фамилия матери: Фроська
Гейзенюк Марко К., Винницкая обл., Чернивецкий р-н, д. Буш

Гарбачук Антон Салович(Залович), 1915, Винницкая обл.
Жена: Горбачук Евгения, Винницкая обл., Бершадский р-н, д. Романовка

Вапняр Григорий 4.12.1910, Дзидивка(Дсидивка)
Жена: Вапняр, Винницкая обл., Ямпольский р-н, Дсидивка

Волошин Степан Амбросиевич, 24.12.1921, Винницкая обл., Теплицкий р-н, д. Мишаровка(фото)
Фамилия матери: Тегибко
Мать: Волошина Мария, Винницкая обл., Теплицкий р-н, д. Мишаровка

Власов Андрей Алексеевич, 30.11.1895, Мур-Куриловецкий р-н(фото)
Фамилия матери: Пирожок
Жена: Власова Анна Сильвестровна, Винницкая обл., Мур-Куриловецкий р-н, с. Мур-Куриловцы

Буряк Николай Григорьевич, 1924, д. Козинцы
Фамилия матери: Мария
Отец: Григорий Буряк, Винницкая обл., Тростянецкий р-н, д. Косинцы

Бугай Иван Иосифович, 8.05.1905, Винницкая обл., Хильковка(фото)
Фамилия матери: Билик
Жена: Бугай Стефанида, Винницкая обл., д. Хиамовка

Брухаль Иван Иванович, 23.04.1920, с. Гоцуловка(фото)
Фамилия матери: Дзмуд
Мать: Брухаль Антонина, Винницкая обл., Черновецкий р-н, с. Гоцуловка

Бротцкий(Броцкий) Микола Александрович, 10.1921, Малый Чернятин(фото)
Фамилия матери: Тодок
Броцкий Александр, Винницкая обл., Калиновский р-н, д. Малый Чернятин

Бондар Александр Васильевич, 1918, Ялтушково(гражданский)
Винницкая обл., Барский р-н, д. Ялтушково

Бондар Григорий, 8.04.1923, Винницкая обл., Скрицни

Бондар Ян(Иван) Самоилович?, 12.02.1916, Сокиренцы(фото)
Фамилия матери: Претута
Мать: Бондар Александра, Винницкая обл., Винницкий р-н, д. Сокиренцы

Бомко Филипп Трофимович, 11.10.1906, Винницкая обл., Теплицкий р-н, д. Кивачевка(фото)
Фамилия матери: Неткач
Бомко Лукерья, Винницкая обл., Теплицкий р-н, д. Кивачевка

Болейко(Болыко) Федор Селевестрович,18.02.1907, д. Салогубовка
Фамилия матери: Василевская
Жена: Болейко Елена Викторовна, Винницкая обл., Оратовский р-н, д. Салогубовка

Бойцун(Бощун) Макар Федорович,04.1909, Винницкая обл., Четвертиновка(фото)
Мотра Бощун, Винницкая обл., Тростянецкий р-н, Четвертиновка

Бойко Иван Радионович, 14.02.1911, д. Светец(фото)
Фамилия матери: Рогованая
Рогованный Г., Винницкая обл., Теофипольский р-н, д. Светец

Бойко Владимир Николаевич, 13.12.1915, Немия(фото)
Фамилия матери: Марусяк Федоска
Жена: Бойко Мария, Винницкая обл., Могилев-Подольск, Немия

Бойко Кондрат Мокиевич, 1906, Винницкая обл., д. Яланец(фото)
Фамилия матери: Захаренко
Жена: Бойко Анна Терентьевна, Винницкая обл., Бершадский р-н, д. Яловец

Бойко Иван Лаврентьевич, 2.02.1905, Винницкая обл.
Жена: Татьяна, Винницкая обл., Джулинский р-н, д. Сердиевка

Бойко Степан Николаевич, 1907, Винницкая обл.(фото)
Мать: Марфа Бойко, Винницкая обл., Ободовский р-н, д. Стара Цибулевка

Бойко Иосиф Оксентиевич,8.04.1921, Франтовка
Мать: Мария Бойко, Винницкая обл., Фронтовка

Бойко Ефим Васильевич, 25.12.1894, г. Киев(фото)
Фамилия матери: Шмидт
Жена: Бойко Евдокия, Винницкая обл., Боровский, д. Монковцы

Богадский Павел Константинович, 26.10.1924, Винницкая обл.
Мать: Богадская Агафья, Винницкая обл., Шаргородский р-н, д. Канашковцы

Бесмертный Михаил Семенович, 19.01.1921, Винницкая обл., Барский р-н, с. Буцня(фото)
Фамилия матери: Питкругля
Бесмертный семен Ефимович, Винницкая обл., Барский р-н, п. Ялтушки, с. Буцни

Бершадский Иван Яковлевич, 1.04.1921, Винницкая обл., Пищанский р-н, д. Рыбки(фото)
Фамилия матери: Бойко
Наталка Бершадская, Винницкая обл., Пищанский р-н, с. Рыбки

Березюк Андрей Михайлович, 11.09.1921, Винницкая обл., Казатинский р-н, д. Пустоха(фото)
Фамилия матери: Черешнюк
Березнюк Михаил Степанович, Винницкая обл., Казатинский р-н, с. Пустоха

Беляев Александр Григорьевич, 22.12.1922, Шереметка(гражданский)(фото)
Фамилия матери: Килимник
Отец: Беляев Григорий, Винницкая обл., Винницкий р-н, д. Шереметка

Бейдер Френка Лейбович, 5.04.1920, Могилев-Подольск
Фамилия матери: Шлемова
Отец: Бейдер Лейб, г. Могилев-Подольск, Базарная, 17

Бейгель Аврам Янкелевич, 12.09.1902, Шаргород
Фамилия матери: Бергман Харка

Баштанар Тимофей Николаевич, 13.05.1920, Винницкая обл., Пишанский р-н, д. Гоноровка(фото)
Фамилия матери: Горпина Корецка
Отец: Николай Баштанар, Винницкая обл., Пищанский р-н, д. Гоноровка

Башков Василий Петрович, 21.01.1922, Винница

Бахилов Федор Филипович, 12.10.1923, Винницкая обл., Шаргородский р-н, д. Андреевка(фото)
Имя отца: Филипп Федорович
Фамилия матери: Барчишина
Мать: Бахилова Анка Дмитриевна, Винницкая обл., Шаргородский р-н, д. Андреевка

Батов Владимир Александрович, 4.12.1921, Вороновицы
Фамилия матери: Малешова
Отец: Александр Батов, Винницкая обл., Жмеринский р-н, г.Браилов, Автотракторная школа

Баранов Сергей Васильевич, 1914, Винницкая обл.
Жена: Анна Баранова, Винницкая обл., Тивровский р-н, д. Сутеска

Байбак Никита Лукьянович, 1.04.1910, Требухи-Увтса(Лозу Ивтча)(фото)
Фамилия матери: Фекла
Котляр Василий Мак., Винницкая обл., Лижинский р-н, д. Требухи
Жена: Домна Байрак(урожденная Котляр), Винницкая обл., Лижинский р-н, д. Требухи

Антонюк Захар Иванович, 27.11.1914, д. Юровка(фото)
Фамилия матери: Антонюк
Жена: Антонюк Мария, Винницкая обл., Комсомольский р-н, с. Юровка

Антоневич Евгений Сергеевич, 17.09.1920, Винницкая обл., Ямпольский р-н, д. В. Козница
Фамилия матери: Кулик
Отец: Антоневич Сергей, Винницкая обл., Ямпольский р-н, д. В. Козница

Амонс Адам Денисович, 19.03.1919, д. Войковцы(гражданский)
Фамилия матери: Каморка
Жена: Настасья, Винницкая обл., Хмельницкий р-н, д. Вугли

Алексеенко Николай Маркович,15.06.1921, (Винницкая обл., Литинский р-н), с. Дашковцы(фото)
Фамилия матери: Алексеенко
Мать: Ефросинья Алексеенко, Винницкая обл., Литинский р-н, с. Дашковцы

Адамовский Иосиф(Езеф)Николаевич, 12.12.1911, Винницкая обл.
Фамилия матери: Стефка
Адамовский Николай, Винницкая обл., Брацлавский р-н, д. Городница

Share