71

Re: Фамилии, г.Харьков

Віталій, а Jодковский так і було - з латинським йотом? Чи, може, то -І- велика прописна?

Прізвища українські та народів чорноморського регіону

Поделиться

72

Re: Фамилии, г.Харьков

Харьков,1900г.

+ открыть текст

в т.ч.
Ахтырка,дворянин
Ахтырка,мещанка
Белгород,мещанин
Белгородский,Никольская
Белгородский,Старогородская
Больше-Даниловская
Брянск,мещанин
Брянск,мещанка
Валковский
Валковский,Камышеватская
Владимирская,Юрьевский,Ковинская
Владимирская,Юрьевский,Петровская
Волчанский, сл.Печенеги
Волчанский,Печенежская
Воронежская,Бирюченский,Засосенская
Воронежская,Валуйский,Вендеевская
Воронежскаяч,Валуйский,Двулучаяенс
врач
германская подданная
Гродненская,Сокольский,м-ко Одельск
губ.секретарь
Губернский секретарь
дворянин
дворянка,Курская губ.,вдова
дворянка,неслужащая
действительный статский советник,жена
диакон Петропавловской ц.
Екатеринославская,Мариупольский и в.
Екатеринославская,Павлоградский крестьянин
зап. Унтер-офицер
запасной фельдшер
Змиев,мещанин
Змиев,мещанка
Змиевской,Гуляйпольская
Змиевской,Коробчанская
Золочев,крестьянин
Изюмский
Калуга,мещанка
Калужская,Жиздринский,Савкинская
Калужская,Лихвенский,Титовская
Калужская,Парусский,Асаевская
Киев,мещанин
Киевская и у.,Ржищевская
Киевская,Чигиринский,Адамовская
колл.регистратор
колл.секретарь,дочь
коллежский ассесор,жена
коллежский регистратор,сын
Красноуфимск,мещанка
Кронштадский мещанин
Крупенский мещанин
купец
Курская и у.,Долговская
Курская и у.,Долговская
Курская и у.,Чаплыгинская
Курская и у.,Чуриловская
Курская и у.,Ямская
Курская,Белгородский,Мельховская
Курская,Белгородский,Муровская
Курская,Белгородский,Никольская
Курская,Грайворонский
Курская,Грайворонский мещанин
Курская,Грайворонский мещанин
Курская,Грайворонский,Подольская
Курская,Дмитриевский,Генеральская
Курская,Дмитриевский,Михайловская
Курская,Дмитриевский,Михайловская
Курская,Карачевский,Драгунская
Курская,Корочанский мещанин
Курская,Корочанский,Неклюдовская
Курская,Корочевский мещанин
Курская,Обоянский
Курская,Обоянский,Должанская
Курская,Обоянский,Кочетовская
Курская,Рыльский,Петровская
Курская,Старооскольский,Вязовская
Курская,Старооскольский,Гремучая
Курская,Старооскольский,Казацкая
Курская,Старооскольский,Салтыковская
Курская,Старооскольский,Скороднянская
Курская,Суджанский,Миропольская
Курская,Тимский,Белая в.
Курская,Тимский,Городищенская
Курская,Тимский,Двоелученская
Курская,Тимский,Никольская
Курская,Тимский,Рогозецкая
Курская,Фатежский,Сергеевская
Курская,Фатежский,Хмелевская
Курская,Фотежский
Курская,Фотежский,Миленинская
Курская,Щигровский у.
Курская,Щигровский у.,Никольская
Курская,Щигровский,Красно-Полянская
Курская,щигровский,Нижне-деревенская
Курская,Щигровский,Никольская
Лебединский,мещанин,Недригайлов
Мариуполь,купец
мещанин,г.Обоянь
мещанин,Гадяч
мещанка,Тамбовская,г. Бир...
Могилевская,Логашевский,д.Дурович
Московская,Бранински й,Троицко-Лабановская
Московская,Звенигородский,Павловская
Московская,Коломенский,Глебовская
Обоянь,мещанин
Одесса,дворянка
Одесса,мещанка
Орел,мещанин
Орел,мещанка
Орловская и у.,Лавровская
Орловская и у.,Масловская
Орловская,Башкатовская в.
Орловская,Болоховский,Зарецкая
Орловская,Болоховский,Зарецкая
Орловская,Брянский мещанин
Орловская,г. Брянск,зап.рядовой 4 стр.полка
Орловская,Карачевский
Орловская,Корочанский,Драгунская
Орловская,Кромской,Муравльская
Орловская,Ливенский,Черкасская
Орловская,Малоархангельский,Колпенская
Орловская,Севский мещанин
отставной капитан
Полтава,мещанка
Полтавская,Хорольский и в.
Полтавская,Хорольский,дворянин
пот.поч.гражданин
почтово-телеграфный чиновник
прапорщик запаса
приват-доцент Харьковского Ветеринарного института
прусско-подданный
Рига,мещанин
Ромны,мещанка
Рязанская,Касимовский,Подгородняя
священник Петро-Павловской церкви
сл.Большая Даниловка
Смоленская,Гжацкий,д.Потапкова
Старобельск,мещанин
студент ХТИ
Тамбовская,Липецкий мещанин
Тамбовская,Шацкий,д.Аладина
Тверская,Ржевский мещанин
Тула,мещанин
учитель 5 городского-приходского училища
фельдшер Оренбургского казачьего полка
Харьков,крестьянин
Харьков,мещанин
Харьков,мещанка
Харьков,цеховая
Харьков,цеховой
Харьковкий,Липецкая
Харьковская в.
Харьковский у.,с.Алексеевка
Харьковский,Алексеевская
Харьковский,Больше-Даниловская
Харьковский,Вертеевская в.
Харьковский,Веселовская
Харьковский,Веселовская,с.Стрелечье
Харьковский,Должанская
Харьковский,Мироновская
Харьковский,Одноробовская
Харьковский,Рогозянская
Харьковский,Циркуновская
Хорол,мещанка
Черниговская,Новгород-Северский, Чернацкая
Чугуев,мещанин

Абакумов
Алдабаев
Алдабай Иван
Александров И.В.
Алексеев В.И.
Алифанов Ермила Арефьев
Амельченко(Омельченко)
Андреев Григорий Алексеев
Андреева
Андрусева
Антонова Т.А.
Антохов
Арзамащев М.В.
Артемьева
Аушев Прокопий Козьмич
Бабенко
Бабкин Семен
Бакаев Артемий
Бакалов Василий Кондратьевич
Бакланов А.Ф.
Бакуменко П.Е.
Баранова А.Н.
Басов Михаил
Бахметьев
Баштарь-Пономаренко Ксения Петрова
Беденко
Безгин
Безпалы
Безуглый
Белобородько
Белобров
Бельский
Бербер
Бергман Георгий Романов
Бердникова
Бобрик Леонтий Максимов
Богданова
Божко
Бондаренко Василий Стефанович
Бондаренко Иван Яковлев
Бондаренко Олимпиада Семеновна
Бондаренко София Макарова
Бондаренко Яков Семенович
Борищева
Боровиков
Боровой Семен
Боронин А.И.
Босенко
Босенко
Братцева М.А.
Брюховецкий Василий Иванов
Будыник Афанасий
Булатов
Бутенкова
Бутов
Бырькина
Валиков
Варяница
Васильев Николай Иванович
Васильев Поликарп Варнавов
Вебрикова П.Ф.
Величко
Венедиктов
Веретин
Верещагина Агрипина Дмитриевна
Вожжова
Волков Сергей Трофимов
Вязьмитин Василий
Вязьмитина
Гавриленко Иван
Гапонов
Гапчинский Иоанн Калинниковдиако
Гень
Гетманова
Главацкая Марфа Феодорова
Гладилин
Гладких Михаил Трофимов
Головков
Гольденбрг Николай(Бенедикт) Григорьев,21год.из еврев
Гондырев Евсевий Георгиев
Горбачев А.М.
Горяинов Петр Евграфов
Гресев
Гресь
Гривнев
Гринченко
Гудзенко
Гузенкова
Гуляев
Гуназа Адриан Ильин
Гуназа Трофим Гаврилов
Гуназов
Гункин
Гунькин
Гуров
Гусаров
Давидович Георгий Григорьев
Даниленко Пелагия Петрова
Даниленкова Елена Андреевна
Дапиленко
Денисов
Депрерадович Мария Павловна
Джевани Елена Ивановна
Добвищенко
Добрынин
Довбищенко
Довнич
Долгов Михаил
Донцов
Дорошенко Иван
Дорошенко Федор Васильев
Дроздов
Дубравский Иван Николаев
Дуда Тимофей Иванов
Дударева Анна Иванова
Думбровский Димитрий Никитин
Дурас
Дурасов Димитрий Павлов
Дьяков А.М.
Дюков Н.С.
Евтюкин
Есманский
Жевага
Желдаков
Железняков
Жикулин Николай Николаев
Журова
Заика
Заицев Сергий Григорьев
Зиборов
Золотарев
Иванов Федор Андреев
Иванов Федор Никифорович
Иванова Мария Никифорова
Ивановский Михаил Викентьевич
Игнатенко Иван Игнатьев
Игнатищев
Изотов
Исаева Евфросинтя Зиновиевна
Казанцев
Калашников Антон Семенов
Калюжный Домиан Данилов
Карнеев
Карташев
Кашина
Квартирова Анна Вольфова(Васильева),20лет из евреев
Квартников
Келеберда
Киенков
Кириченко В.П.
Кла[]унов Максим
Клименко
Клименкова М.Р.
Ключкина
Ковалев Федор Михайлов
Коваленко Алексей
Коваль
Ковилин
Кожемякин Петр Васильев
Козлов А.А.
Козырева
Козьмин
Колос Тимофей Васильев
Колтунов
Кольянов
Кононенко Дмитрий Андрианович
Кононова
Коноплев Федор Васильев
Константинопольский
Копытов
Коренев Иван
Корж
Корж
Коробков
Коробков
Королев
Корыстова М.М.
Кострыкин
Котляр
Коченов Филипп
Кравченко Кирилл Евдокимов
Кривоконь
Кривоконь
Крикун
Критов
Критова
Кроленко
Крупинский
Крупинский
Крупинский А.Т.
Крупинский Гавриил
Кручинский
Крыивых Павел
Крылов Александр Платонов
Кубрак
Кузнецов Петр Иванов
Кузьмин Иван Андреев
Кулаков
Кулинич
Кулиничева
Куличенко
Курило
Куркин Кирилл Константинов
Курочкин
Кустов И.С.
Кустова
Кучерявый
Кучерявый Николай Ильин
Лабинцев Никифор
Лабинцева
Лазько
Ланквич Станислав Иосифов
Лаптев Василий Сем енович
Левченко
Леданов(он же Жданов)
Литвинов
Литвинова
Лиходедова
Ловягин
Луценко
Лылов
Ляленко
Ляшенко
Майгур
Макаров А.У.
Малеваная
Манжос Димитрий Феодоров
Марринг(Мирринг) Павел Васильев
Мартыненкова
Масленников Константин Васильевич
Масленников Николай Васильевич
Маслов Даниил
Маслов Николай Николаве
Машкин
Медведчук В.Л.
Мейлаховская Мария Самойловна
Мельников И.П.
Меняев Петр Тимофеев
Меркулов А.К.
Меркурьев
Мешков
Минье Трофим Федоров
Мирошниченкова
Михайлов Василий Иванов
Михайлова Александра Ипполитова
Михневич Иван
Могущенкова
Моисеенко
Момот
Морозов Сергей Васильевич
Мостовенко
Мостынский Василий Андреев
Мурзоева С.Г.
Мурмило
Мухин
Н[ос]тенко Лука Ильич
Наперковская Вера Станиславовна
Неженцев И.С.
Неймиров
Нехорошев Феодор
Никитин И.Т.
Никифорова М.А.
Николаева М.И.
Николаенко
Ничипоренко
Новицкий
Новицкий Григорий Иванов
Одностай
Оксюзов Харитон Васильев
Осадько
Остапьев(Остапсев) Илья
Остроумов Павел Иванов
Павлов Иван Данилов
Паляничка
Папкова
Париев Николай(мать Егорова Евфимия Димитриева)
Пасешников Николай Кузьмич(мать Лунева Наталья Васильева)
Пастухова М.Л.
Пахомов Василий
Пащенко
Певка
Педченко
Переплутов
Петриченко
Петров Николай Яковлев
Пищулин
Платов
Плохотниченко
Погребенный Петр Спиридонов
Погребняк
Подзерьев
Подплеткина
Полников А.М.
Половенко
Полуянов Феодор Иванов
Полякова Прасковья Владимирова
Пономаренко
Пономаренко
Попов Александр Кириллов
Потаев Семен Васильев
Потапов Василий
Приз
Прошлецов Аркадий Григорьев
Прытков Иван Алексеев
Пугальский И.Т.
Пушечников Александр Михайлович
Радионов Аким Павлов
Разуваев Ефим Иванов
Ревенко Прокопий Григорьев
Редькин А.М.
Речин
Ро[дь]янко Гавркадьев
Ропота Кирилл Андреев
Рохманова
Рудь
Русанов
Рыбалкина
Рыжих
Рыжков Ананий Николаев
Сабадыш
Саве Михаил Тимофеев
Савельев
Савенкова Ольга Ивановна
Савушкин Кузьма Иванов
Савченкова
Сас-Тисовский Михаил Иванов
Светличный Игнат Максимов
Свидло
Свидлова
Святенко
Сергеев И.Н.
Сергеев И.П.
Середа
Сиренко Архипий Тарасов
Ситников
Ситников Василий Александров
Сицевая
Скворцова
Скорынина
Скрыпкин
Славинская Мария Никанорова
Славинский Владимир Адамов
Солошенко
Соляников
Соляникова
Сопин С.В.
Сосновик Игнатий Трофимов
Спруненкова Феодосия Александрова
Степаненкова
Стеценко
Стрельцова
Стрельченко
Строна Петр Андреев
Суров А.В.
Сучков
Сучков Яков Матвеев
Сушильников Василий
Суязов
Сыромахин
Сысоева
Танчикова Анна Павлова
Татаринцев
Твердохлебов
Телешов
Терехов
Тертичная
Тетлякова Августа Васильева
Титов
Токарев
Томах
Томенко
Топчий Елисей Николаев
Топчий Николай Васильев
Топчий Тихон
Третьяков Ф.А.
Туркина
Туров
Турчин Яков
Тюрина
Умеренко
Урывай
Ус Федор
Фаворов Иван Петров
Фагеев
Федак
Федоренко
Филимонов
Филоненко
Фокин Александр
Фоменко
Фомин Харитон
Фугель
Харьковский
Хицанов
Хотеев Александр Даниилов
Хохолев Я.К
Худяков
Цепковский
Цепковский Семен Степанов
Цесельский Степан Маркианов
Цесельский Степан Маркианов
Цеховой Лонгин Иванов
Цыганенко
Чалкин
Чеботаев
Чередниченко
Черкасов Михаил
Черникова
Чернов Гавриил Евфимов
Чернуха
Черпаков
Чертков Афанасий Григорьев
Чуб
Чуйко Димитрий
Чурюкина
Шабельский Леонид
Шаламков
Шандыбин Алексей Александров
Шарстов Н.С.
Шаршун Дититрий
Шаршунов
Шевляков Порфирий
Шевченко Димитрий Леонтьев
Шепелев
Шикаленко
Шиколенко
Шкалов Антоний Петров
Шкода Иван Семенов
Штангей Иван Илларионов
Шувлякова Л.Я.
Щелкунов Андрей
Щепкин Иван Васильевич
Щербань
Юдин Иван Михайлов
Юнкен Феодосия Иванова
Яковлев В.И.
Якуба
Якубина
Ярошенко Пантелеймон Александров
Ящиков Степа Макаров


Источник:[81/2016]

Загляните: https://charkow.wix.com/genealogy

v Italy
Спасибо сказали: Ярематойсамий1

Поделиться

73

Re: Фамилии, г.Харьков

Харьков,1900г.
продолжение

+ открыть текст


Абакумов Григорий Сергеев
Абамасов
Алдабай
Андреев Василий Терентьев
Андреев Николай Иванов
Анненков Г.П.
Антик Е.С.
Антик Павел Самуилов
Антипов
Антонова
Бабенко Илья Ильин
Бабикова
Бакланов Иван Семенов
Беззубов Леонтий Ильин
Белевцева
Бережная Василиса Леонтьевна
Бережнова
Близнюк
Богданов Моисей Яковлев
Божко
Бондаренко Семен Иванов
Бор[дю]гов Константин Иванов
Борисов Александр Васильев
Боровой
Бражник Савелий Яковлев
Бражников Феодор Савельев
Брандль Роберт Робертович,лютеранин
Брикалин
Брянцев Димитрий Тимофеев
Бурдюков Матвей Павлов
Бурин
Бутова
Бырченко
Васильев Николай Иванов
Васкова
Вахмин Александр Петров
Ващенкова
Вебриков
Вербицкий Иван
Веретенников Михаил Григорьев
Виноградов Иван Алексеевич
Виноградов Феофил Феодоров
Во…това Мария Кодратова
Возжев Михаил Кодратов
Волков
Волков Андрей Георгиев
Гаврилин
Гаврилина
Гандуков С.А.
Гаулин Ю.Ф.
Гень
Гидваль Анна Димитриева
Глущенко
Гнилицкий
Головкин Антон Никитин
Голосовская
Голубеко Иван Федоров
Горбасев
Горденко(Гордиенко) Иван Васильев
Гордиенкова
Грицаенко Андрей Яковлев
Гуназа
Гусаров М.И.
Гусаров Матвей Иванов
Гуцева
Двойникова
Дворцевой Антоний Митрофанов
Дегтярев
Демьяненкова
Денгоф Владимир
Денисов
Денисов Василий Иванович
Деревянкин Яким Иванов
Джен… Семен Александрович
Дидоренко Евфим Иванов
Довганюк Никита Григорьев
Дождев Андрей Васильев
Докторов Иван Михайлов
Долбонос Тихон Михайлов
Долгий Феодор Константинов
Доллин Иван Генрихович
Домагалов Лаврентий
Донцов
Дорошенко
Дроздов
Дубинцова
Дудина
Дырдина
Дьяков Иван Алексеев
Дьяков Иван Евфимов
Дюкова
Евенко
Евтушенко
Евфименко Иван Яковлев
Ена
Енин
Енюхина
Ермакова
Етохин Григорий Михайлов
Ефанова
Ефименкова
Жевага
Жевагина
Желдаков Федор Гаврилов
Жизлов В.И.
Зайцев М.И.
Заславский Михаил Васильев
Зиборов
Змиев
Золотухина
Зубарева
Иванова Анастасия Сергеева
Ивлев Тимофей Кузьмин
Кабаненко
Казьмин
Каллиниченко
Калмыкова
Капитонов Сергей Павлов
Карпатовский В.
Карпенко Деомид Афанастев
Карпенкова
Карпов Д.Ф.
Карханин Петр Иванов
Квартирова
Кирилов Семен Данилов
Кисличенко Владимир
Клементьева
Кленевский Валериан Викторов
Ключкина
Книгин Трофим Иванов
Книгин Федор Михайлов
Кобелев
Кобцев
Ковриженко Петр Григорьев
Коврыгина
Когелбасов
Кожевников Всеволод Абрамов
Козубенкова
Козьмин
Кокошка
Колесников Александр Никитин
Колодниченко Даниил Васильев
Колос
КОлтунов
Кононихина
Коньина
Конькова
Копачевский
Коранев Владимир Григорьев
Кордикова
Корж
Коробков Иван Алексеев
Коровин Яков Алексеев
Короленко
Косолапов
Костянц Арутион Мнацаканов
Котляр Мван Александров
Котлярова
Котов
Красношлыков
Кривенко М.Я.
Кривоконь
Крисенко
Крокопова
Кружилин
Крупинский Гавриил Титов
Крутьков
Крутьков Дмитрий Данилов
Крысенко Василий Феодоров
Кудрявцев Савелий Васильев
Кузьмин Митрофан Федоров
Куксин Василий Яковлев
Кулаков Кузьма Захаров
Куличенко
Кунавич Павнл Васильев
Куприн
Курулев Иван Николаев
Кустов Иван Савельев
Кучерявский Николай Ильич
Кучерявый Николай Ильин
Л[ен]кишин Алексей Федоров
Лабинцев
Лабинцева
Лазько
Лапкин
Ларичева
Левченко Павел Димитриев
Леонтьев
Лепешинская Анна Васильева
Лерке Герман Эдмундович
Ли[ф]ринг Павел Васильев
Литвин Косьма Никитин
Литвиненко Иван Макаров
Лиходедова
Лозин А.Г.
Лофицкий Аркадий Григорьев
Лубенченко
Лукьянчик Тимофей Михайлов
Ляшенко
Майфатов Андрей Денисов
Майфатов Иван Денисов
Макаров
Манджос
Мартыненко Петр Нестеров
Марченко Кирилл Феодоров
Матвеев
Мачинский Николай Васильев
Мейлаховский  Михаил Владимиров
Меркулов А.К.
Меркулов Прокопий Дементьев
Миргородский Ограпонт Самуилов
Мироник Арсений Артемов
Михайлов Андрей Палладиев
Михайлова
Мозгов
Моисеев К.С.
Моисеева
Моисеенко
Моисеенкова
Молчанова
Момот Тимофей Васильев
Монастырский
Моняков Иван Михайлов
Московченко Исидор Герасимов
Нагорянский Павел Терентьев
Нарышкин
Насосов Семен Иванов
Науяк Виталий Фердинандов
Науяк Н.Ф.
Незлвибатько
Неймерко
Неймичка
Нетреба Александр Максимов
Никитина
Николаев Емельян Петров
Николаев Тихон Петров
Николаенко
Никулин Николай Александров
Новицкий Иван Павлов
Ну[ги]с Филипп Гансов,лютеранин
Орехов Митрофан Васильев
Ососов В.Н.
Остороумов
Паляничка
Панасенкова
Панкова Екатерина Петрова
Пащенко Даниил Андреев
Пес[с]лех Карл Францевич
Петрова
Платов
Погребеняк
Подзерьев
Подушкина
Подшивайлов Михаил Константинов
Половенко
Полтавцев
Полупанова
Полуянов Феодор Иванов
Поляков Тимофей Иванов
Пономарев Иван Антонов
Попов Константин Андреев
Попов Николай Кириллов
Потапенко
Пощепко Вячеслав Николаев
Поясник
Приходько
Прокопчук Семен Филиппов
Прудников
Прусаков Алексий Иванов
Расторгуев
Рауш Карл Гугович
Редька Георгий Моисеев
Редькин
Редькин
Риевский Адександр Сергеев
Рияка
Роденкова
Романовский Иван Александров
Рославец Вениамин
Рохман
Рохманенко
Рудаков
Рудич Никита Андреев
Русаков Ананий Степанов
Рутенко
Руфф Зинаида Васильевна
Рыбалка Евсевий Андреев
Савельева Феодор Иванов
Савченко
Светличный А.Д.
Семенихин
Сергеев Иван Никитин
Сергеева
Сидоренков Иван Феодоров
Синельников Николай Валерианов
Ситникова
Сицевой Стефан Терентьев
Скилиоте Антон Иосифов
Слободская
Слободский Владимир Иванов
Слюсарев Мван Петров
Смахтин Антон Иванов
Смородский Федор Федоров
Снигирев Валериан Михайлов
Соболевский Никодим Павлов
Соломонов Иван Александров
Соляникова
Сопин
Сотникова
Спуевой Стефан Терентьев
Стегаев
Степаненко
Степаненкова
Стеценко
Страшинская
Стрельченкова
Суворов Василий Иванов
Суворов Владимир Иванов
Сурина
Тарасов Димитрий Иванов
Татаринов Виктор Васильев
Телешов
Терентьев
Терехов
Ткаченкова
Токарев Захарий Моисеев
Томах
Топчиева Ксения Николаевна
Топчий Григорий Васильевич
Точка
Третьяков Яеодор Андрианов
Тришин Ипполит Евфимов
Тулепко Александр Сергеев
Туркина
Турчанинов Николай Николаев
Удовиков
Удовиков Николай Архипов
Укшилов Леонид Тимофеев
Унковский Александр Васильев
Урбанович Иосиф С.
Ус Иван Васильев
Федоров
Фетисов М.И.
Филатов Илья Иванов
Фомин Максим Епифанов
Фролов Д.Г.
Фуголь
Фунт Александр Владимиров
Харьковский Тимофей Андреев
Харьковский Тимофей Андреевич
Хижнякова
Ходакова
Ходковский Александр Степанов
Хохолев Яков Кириллов
Хрипливенко
Христенко
Хрущ Иван Михайлов
Худаев Петр Васильев
Чавирь
Чевычелов
Чередниченко Андрей Сафронович
Чернов
Черножуков Михаил Спиридонович
Чумачков Алексей Феодоров
Шабалдас Иосиф Степанов
Шаламков Панкратий Емельянов
Шахматов
Шевченко Семен Данилов
Шевченкова
Шеин
Шеломков
Шель Евдокия Фердинандовна
Шеметенко Леонтий Яковлев
Шехтер Константин Сергеев
Шишка
Шишкина
Шкалов
Шкалова(Шканова)
Шкода
Шлапотовский Иван Юрьев
Шорый Николай Кондратьев
Шумаков Никита Михайлов
Шфуров Григорий Сергеев
Щербань
Щербань
Юргенсон Александр Карлович
Юрченко
Яковлев Василий Иванов
Яковлев Павел Феодоров
Яковлева Феодосия Павлова
Якуба
Якубов
Яловой(Яновой) Яков
Ярмак
Ярошевский Александр Тимофеев

Загляните: https://charkow.wix.com/genealogy

v Italy
Спасибо сказали: сергей-гродовка1

Поделиться

74

Re: Фамилии, г.Харьков

Харьков,1901
дополнено
в т.ч.
австрийская подданная
австрийский подданный
Ахтырка,мещанин
Богодухов,крестьянин
Брянск,мещанин
Валковский,Знаменская,Мануйловское о-во
Владимирская,Александровский,Ереминская,д.Корытцева
Воронежская,Бирюченский,Волоконская,сл.Волоконка
Воронежская,Новохоперский,Панцырейская,с.Третьяково
Грайворон,мещанка
Калужская,Жиздринский,Теребенская,д.Глибовские дворики
Калужская,Таруский,Заворовская,д.Масенок
князь
коллежский советник
Купянский,Ольшанская
Курская,Суджанский,Замостянская,с.Заолешенки
Липецкая в.
Орел,мещанин
Орловская,д.Семеновка
Орловская,Малоархангельский,Дросковская,д.Ситеневая
Орловская,Малоархангельский,Колпенская,д.Покатиловка
Орловская,с-цо Юрское
подполковник Генштаба
Полтавская и у.,Елисаветинская,козак
Прусский гражданин
Титулярный советник
Тифлиский гражданин
Фатеж,мещанин
Харьков,мещанин
Харьков,цеховой
Харьковский у.,с.Пересечное
Харьковский у.,х.Луговой
Харьковский уезд.,сл.Ольшаны
Щигры,мещанка

+ открыть текст

...коплясова
...неушева
Авксентьева
Айвазов Иван Стефанов
Алмазов
Альховский
Ананьев
Анисимова
Антюх
Арнаутов
Арнольди Надежда Александровна
Арнольди Сергий Павлов
Арноутов(Арнаутов)
Бабошко Мария Максимова
Бала
Бари()ина
Безпорточный
Бережный
Бибикова З.Н.,Валки,мещанка
Блажек
Блюменфельд(Ордынский) Болеслав-Гуго Игнатиев
Божко
Болтин Александр Васильевич
Борозенко
Братчиков
Братчикова
Брюховец
Будюк
Булгаков
Булгакова
Бульба
Буслаев
Быклимишьев
Быковская
Вагнео Виктор Андреевич
Вакуленкова
Варибрусова
Величко
Вериженко
Вильгальм Николай Федоров
Виниченко
Власенкова
Власов
Волик
Волошина
Воробьев
Воронина
Вучичевич
Галкин
Гамов
Гвоздева
Герасимов
Герасимова,дворянка
Герцог
Глазков
Глазсков
Гончаренко
Горгулёва
Граборов
Гребянников
Григорьев
Гринченкова
Грицунова
Грозберг
Грошенкова
Грябоконева
Гузенко
Гулак-Артемовский Борис Иосифов
Гунт
Гурин
Гурина
Давидов
Деревянченко
Деркач
Дивяник
Диденкова
Дидугалова
Дмитраш
Дмитренкова
Дмитрова
Дробязко
Дроздов
Дудкин
Дыбская
Дымченко
Елагин
Ефимова
Жданов
Жидков
Жихарев
Жмурина
Завалишин
Заховаев
Зеленский Константин Михайлов
Зинченко
Золотов Александр Николаев
Зосименко
Зуева
Иваниченкова
Иванова
Иванский
Ильяшенко
Исаенкова
Казьмин
Калакина(Калапина)
Калугин
Касьяненко
Кацевалов
Кашарская
Квитковский Никанор Феодоров
Кипоренко
Киреева Александра Юрьева
Кишмов
Клеменов
Ковалев
Ковалева
Коваленко
Коваленкова
Колашников
Колгин
Колокотрони
Колосовский
Комарова
Корабедов(Корабедов),турецко подданный
Коршун
Косарева
Котляревский
Кочеткова
Кравцов
Кравченко
Кривошеев
Кривошеева
Крикун
Крисенко
Кронова
Крушедольский
Крыленко
Кузин
Кузнецова
Куликова
Кулчаникова
Куницына
Курило
Курипко
Куценкова
Кушнырев
Лабинская
Лавров
Лазорев
Ланге
Лаухин
Левшин Сергий Димитриев
Легкая
Лелюкова
Леонов
Леонова
Лесевич
Лесная
Леус
Лимаренко Иван Максимов
Лимарь
Лисенко
Лоб
Ложечкин
Лозневой
Лотова
Лукьянченко
Маевский К.Е.
Макаренков
Макаров
Максимович
Малиновская Надежда Францевна
Марусовский
Матвеева
Матковский Михаил Фелицианович
Махоринов
Махортов
Мацаков
Медведев
Мироненко
Мироненкова
Мирошниченкова
Мисева
Михайлова
Мойсеенко
Молокососова
Молчанова
Моняхина
Муленков
Набоков
Набоченко
Надеин
Назаренко
Наумов Григорий Григорьевич
Никитин
Никулин Николай Васильев
Новиков
Новикова
Новоселова
Обухова
Овчаренкова
Огаркова
Одарюков Иван Григориев
Омельченко
Оргунова
Орехова
Островерхова
Павленко
Павлов Роман Иоаннов
Павлова Дария Павлова
Панюшкин
Пенкова
Пеньков
Петров
Петрулина Александра Андреева
Пильстрем,жена шведского подданного
Покозий
Полошкин
Поляков
Пономаренко
Попов Иларион Иоаннов
Поцепухов
Прасол
Принтц-фон
Пронин
Проскуряков
Радченкова
Расинская
Редько(Ридько)
Резниченко
Ренард Анна Адольфовна,дворянка
Ритих
Рогинский
Руднева
Рудной(Рудный)
Русин
Рыжов
Рябенко
Рябинин
Садовничий
Самойлов
Сапелкина
Светличный
Свидов
Сербуль
Симатченко
Симонов
Скороходов
Скоти
Смирнов
Соболева
Созонова
Соколова
Стапневич
Стекачев(Стеколев)
Струбчевский
Субботин
Сычев
Таранов
Твердюков
Титаренко
Титова
Тихонов
Тихонович
Ткаликова
Ткаченко
Тобизен Герман
Толченова
Трубникова
Тямин
Ускова
Усова
Ухов
Федоровский Алексий Владимиров
Федоровский Павел Александров
Федосеев
Филатов
Филиппов
Фитюлькин
Фомин
Фомина
Хлибенкова
Хлюпин
Хмель
Царев
Цилинский
Цилюрик
Чайковская Мария Леопольдовна,дворянка
Чекоданова
Черинов
Черников
Черножуков
Чернощекова
Чернышев Иоанн Николаев.дворянин
Чернявский
Чирва
Чуб
Чунин
Чуринов(Чурилов)
Шабельская Мария Георгиева
Шевченко
Шентулов(Тентулов)
Ширапаев
Шторх
Штофович
Шул[ш]а
Шульга
Эймандт Виктор Феодоров
Энакеева Ольга Димитриева,вдова генерал-майора
Эристов Сергий Михайлов

Источник:[84/2016]

Загляните: https://charkow.wix.com/genealogy

v Italy

Поделиться

75

Re: Фамилии, г.Харьков

Харьков,1861
в т.ч.
австрийская подданная
Богодухов,крестьянин
Золочев,казенный крестьянин
надворный советник
С.-Петербургского уланского полка,поручик
Харьков,мещанка
Харьков,цеховой

+ открыть текст

Альбовский Константин Яковлев
Андреева
Безуглый
Бережная
Богданов
Бондаренко
Боровой
Бражников
Будник
Валюха
Васильев
Васильинкова
Васильченкова
Васюренко
Величко
Гейченко
Гень
Голубничий
Гребенникова
Гриничева
Гуназа
Евтушенко
Жаданов
Жаданова
Жеваго
Зубцов
Иванов
Калашников
Ковалев
Ковалева
Козырева
Комарова
Константинов
Коныла
Кравченко
Кушниренко
Лелюк
Леонов
Мамонова
Матфеева
Мацов(Мац)
Медведева
Мойсеенко
Никитин
Обухова
Овчаренков
Пантелеймонова Ольга
Погребнова
Подзолкин
Половенко
Ржевский Василий Михайлов
Рогожин
Савченко
Середенко
Соколова Анна Григорьева
Сосновская
Сухорукова
Тихонов
Томах
Ус
Усова
Харченко
Чернобай
Шишкин

Источник:[85/2016]

Загляните: https://charkow.wix.com/genealogy

v Italy

Поделиться

76

Re: Фамилии, г.Харьков

Харьков,1920-1922гг.

+ открыть текст

Абраменкова
Агафонов
Агеева
Адамова
Акименко
Акимова
Алейников
Александров
Александрова
Алексахин
Алексеева
Альерянц
Альнивенко
Анашкина
Андреев
Андреева
Андреевская
Антосик
Ануфриев
Апанасенко
Аристов
Артамонов
Афанасьев
Бабков
Бабкова
Бакаев
Балконская
Барабаш
Бардаков
Барлодян
Башлай
Бегинский
Безуглый
Бекер
Белоконева
Белошенко
Белыш
Беляев
Беляков
Берлизов
Бесидина
Бирюков
Бирюкова
Бичурин
Близнюк
Блоха
Бобков
Бобокова
Бобров
Бобьева
Богачева
Богдан
Богданова
Богомоз
Богоявленский
Бодяк
Божкова
Бойкова
Боков
Боков
Бондарева
Бондаренко
Бондарко
Борисенко
Бородай
Босенко
Боцман
Бочаров
Бочарова
Брагинская
Бражникова
Бреславец
Бреховецкий
Бривко
Броховецкий
Брысин
Будыкин
Букин
Букина
Букит
Булленко
Бухтеева
Валентьев
Вареник
Василевский
Васильев
Васильченко
Васильченкова
Васюренко
Ващенко
Веденский
Вельтищев
Вервейко
Веремий
Виляев
Винник
Виноградов
Виноградова
Вишневский
Власенко
Власенко
Внукова
Вовченко
Водяницкая
Войткевич
Волков
Волкова
Волобуев
Володина
Волошин
Воронцов
Вяземский
Гавва
Гаврилов
Гаврилюк
Гавришев
Гадецкий
Гаевой
Галанина
Гапоник
Гапченко
Гарбузов
Геккер
Гербеева
Глазков
Глазкова
Гликин
Глушак
Глущенко
Гнип
Гнип
Гнипова
Голиков
Головин
Гонзуль
Гончар
Гончаренко
Гончаров
Гончарова
Гоппе
Горленко
Горлов
Горный
Городничева
Горохова
Горшковозова
Гостев
Граница
Григорьев
Гринбанд
Гриценко
Гричухин
Грудилина
Груздев
Грунская
Гуданов
Гуевский
Гуйвенко
Гуйвенко
Гулла
Гуляев
Гуляева
Гурджанидзе
Гуровая
Давиденко
Давидов
Даниленко
Дворникова
Девянин
Деденко
Демин
Демченко
Демченко
Денисов
Денисова
Деребизова
Деревянко
Джанагов
Джеошвили
Дикань
Дмитриева
Доброскок
Добрынин
Долженко
Долженкова
Долманова
Донцов
Дрига
Дрижерукова
Дроботенко
Дроботенко
Дрокина
Дубасов
Дубинина
Дубровин
Дутиков
Дымша
Дьяконов
Евглевский
Евенко
Евженко
Евлах
Евфимов
Егорова
Еремеев
Еременко
Ермоленко
Ерохин
Есенин
Ефименко
Жаронкин
Жевагина
Жевержеева
Железняков
Живодеров
Жилин
Жилина
Жильцов
Жильцова
Жиронкина
Жукова
Журавлев
Журавлева
Заварницкий
Завизион
Заволокина
Загребелько
Задорожний
Задорожняя
Заживихин
Зазулинский
Зайцев
Зайцева
Зайченко
Зайченков
Закривидороч
Замерцева
Замошников
Замятин
Зарицкая
Зарудная
Заславский
Затейный
Захарова
Захлевный
Звеcткина
Звескин
Здоровцова
Зимокосова
Золотарева
Зрелов
Зуб
Зубков
Иванов
Иванова
Иванчин
Ивченко
Иевлев
Изотов
Изотова
Ильенко
Ильин
Иняхина
Исаенко
Ичкопп
Казак
Казанков
Калабун
Калашников
Калинин
Кальницкий
Камышан
Камышина
Канисевич
Канон
Капустина
Каркич
Карлюкина
Кармышева
Качанова
Кашин
Кашпар
Кирдиш
Киреев
Киреева
Кириллова
Кирнос
Кич
Клак
Клоков
Ключка
Кляка
Книгина
Книжников
Кобзев
Кобяков
Ковалев
Ковалева
Коваленко
Кожурина
Козаков
Козырев
Козырева
Козьмин
Колесников
Колесникова
Колесниченко
Колинько
Колмыкова
Коломийцев
Колосов
Колпак
Кондратьев
Кондрашенко
Коновалова
Кононова
Конотоп
Коноценко
Константин
Копаев
Копаев
Коплин
Копов
Копылов
Коржова
Корниенко
Коробкова
Королева
Короленко
Корпеев
Косарева
Косич
Косолапова
Костулян
Костюрин
Кот
Котляр
Котляренко
Котлярова
Кофонов
Кочалова
Кошников
Кравцова
Кравченко
Кравчуновская
Крамаренко
Крапивин
Краско
Красникова
Кревенко
Криворучка
Крилцына
Крохмаль
Крупский
Крутых
Крыжановский
Крылов
Крылова
Крысенко
Крюков
Крютовская
Крючков
Крючков
Кудзинович
Кудлай
Кудь
Кузнецов
Кузнецова
Кузьмин
Курилова
Курочкин
Кухтарова
Куценко
Кучупа
Кушнырь
Лазорко
Ланин
Лаптев
Лаптий
Лебедев
Лебедева
Левитский
Леднова
Лезов
Лелюк
Лелюков
Ленер
Леоненко
Леонова
Лесной
Лещанов
Листовская
Листовский
Листопад
Лисунова
Литвиненко
Лишенкова
Лобозова
Лозовая
Локотинова
Лубенцова
Луговой
Лукин
Лукьянов
Лунц
Луценко
Лысенко
Лысова
Лютова
Лютых
Ляпунова
Ляхова
Ляшок
Лященко
Мадюдя
Маевский
Мазепа
Мазуренко
Майстренко
Макаров
Макарова
Македонская
Максаков
Максименко
Малеева
Маликов
Малинка
Маляренко
Маньшина
Марков
Маркушевич
Мартынов
Марценяк
Марцинковский
Марченкова
Марьянин
Маслинская
Маслянникова
Матвеев-Быков
Махно
Мегель
Метан
Минье
Миролюбская
Мирошникова
Митрофанов
Митюшкин
Михай
Михайленко
Михайлов
Михайлова
Михайлюкова
Михеев
Михосенко
Мишура
Моисеев
Молчан
Молчанова
Мороз
Морозов
Морозова
Мотузченко
Моцан
Муравецкая
Мурмыло
Муха
Надежда
Назаров
Наумов
Наумченко
Невдакова
Неймерок
Нестеренко
Нестеренкова
Нехай
Нецвитайло
Нижникова
Никитенко
Никитина
Никифорова
Николаев
Никольская
Новиков
Новикова
Новосельцев
Новохацкий
Носов
Носовский
Обыхвостов
Овчаренко
Огнянникова
Огульчанский
Огурцова
Омельченко
Омельченко
Онищенко
Оранская
Орлов
Орлова
Оробинская
Осадченко
Осипов
Осипова
Остапенко
Остапец
Остророг
Острянский
Павлов
Палатинский
Панасенко
Панкова
Панов
Пантелеев
Паныченко
Парфенюк
Пархоменко
Пархоменкова
Пастухов
Пахоменко
Пашкова
Пащенко
Перейнштейн
Перцев
Петарчук
Петржак
Петринин
Петринина
Петров
Петрова
Петровский
Петрясак
Пиета
Писаревская
Письмеров
Платонов
Плотников
Погорелова
Подкопай
Поздняков
Полежаева
Половинко
Поляков
Полякова
Полянский
Помиляйко
Помогаева
Пономаренко
Пономаренкова
Попов
Попова
Порошин
Порпенко
Порфенюк
Придаткова
Прилуцкий
Принцевский
Приходин
Прищепа
Прокопцев
Пронин
Проскурнина
Прядилова
Пупкова
Пухачева
Равенко
Радченко
Разумовская
Разумовский
Редькин
Редькина
Резванов
Резников
Резниченко
Ременная
Рессер
Речняков
Речнякова
Решетняк
Ржевский
Рогозянский
Родин
Романова
Роменкова
Росиинская
Росинский
Рубан
Рудаева
Рудаков
Руденко
Рудинская
Рудовит
Рурк О'
Рыбкин
Рыжков
Рыков
Рябцев
Савван
Савичев
Савченко
Садковский
Садовский
Самойлова
Сапаленко
Сапельник
Сапельников
Сахаров
Сахно
Сахнова
Свиридов
Седых
Селиванова
Селюк
Семененко
Семенова
Сенчук
Серавинский
Серик
Сериков
Серикова
Серокуров
Серфина
Серых
Сидельников
Сидора
Сидоренко
Сизов
Симакина
Симберов
Симонова
Синявский
Сирота
Сироченко
Скоромный
Скоропад
Скотаренко
Скретнев
Скрипниченко
Скробик
Смирнов
Смирнова
Снесарь
Снигирев
Собков
Созонов
Соколова
Солин
Соловьева
Солодовникова
Соломонов
Сопельникова
Сосницкий
Спасибо
Спориш
Ставицкий
Старкова
Стародомская
Стародубцев
Стародубцева
Старченко
Стенеско
Степаненко
Степанов
Стефаненко
Стеценко
Стороженко
Суворов
Суркова
Суханов
Сухинин
Сыровенко
Сырых
Сысоев
Сытченков
Сюткин
Тамара
Таранов
Таранова
Татаринов
Тельбукова
Тесленко
Тетерин
Тимофеев
Тимофеева
Тимченко
Тимченкова
Титкина
Тиховский
Тихомирова
Тихонова
Ткаченко
Ткаченко
Ткаченкова
Товстяк
Тограсов
Токарев
Томах
Топорина
Топчий
Трапезникова
Трегубенко
Третьяк
Триштенец
Трофименко
Тугаев
Тугай
Тугая
Туз
Тумский
Тюнина
Удовиков
Удод
Уманский
Ус
Усенко
Усенкова
Усков
Ухова
Ушакова
Фадеенко
Файст
Фалалеев
Фамелис
Федорец
Федорец
Федорченко
Фенько
Феодоров
Фоменко
Фомин
Фролов
Фролова
Ханжеева
Харзунов
Хилько
Хирная
Хлопянова
Хорошев
Храповский
Хроль
Хромых
Цабель
Цыганенко
Цыковкина
Чебаков
Чеботарев
Чегрин
Чекель
Челомбитько
Чепенкова
Чередниченко
Черепаха
Черненко
Черников
Чернуха
Черный
Черченков
Чикина
Чосновский
Чувиляева
Чудаков
Чумаченко
Чуркин
Шаповал
Шаповаленко
Шатохин
Шахов
Шведов
Шевцова
Шевченко
Шелапова
Шемчуков
Шемшук
Шептун
Шестимеров
Шеховцев
Шинко
Шишка
Шишкин
Шишков
Шкабарс
Шкаленко
Шкоренов
Шкуратова
Шлом
Шляхов
Шматова
Шморгонер
Шопденко
Шпажников
Шувалов
Шульц
Шуляков
Щербакова
Щербина
Эренштрейт
Эчкенко
Юдина
Юркевич
Юрков
Юшкевич
Якивец
Яковенко
Яковлев
Яковлева
Якубовский
Якунин
Ян
Янсон
Янченко
Ярков
Ярмакова
Ярмоленко
Ясинский
Яшин

Источник:[86,87,88/2016]

Загляните: https://charkow.wix.com/genealogy

v Italy

Поделиться

77

Re: Фамилии, г.Харьков

Старо-Московская ул.,(Броненосца Потемкина),1924г.

Макарова Анастасия Ивановна,40
Кавальзон Лейб Калсонович,30
Кавальзон Хая Лейбовна,28
Левит Соломон Исааков.,30
Левит Хая Марковна,21
Зильберштейн Илья Михайлович,53
Надольская Зося Андреевна,23
Надольская Раиса Саломоновна,20
Гольдрин Иосиф Исаакович,18
Гольдрин Эсфир Иосиф.,22
Гольдрин Раиса Иосиф.,20
Нестантинер Анна Марковна,24
Нестантинер Полина Львовна,56
Папазьян Арам Карпов.,28
Папазьян Зоя Андреевна,24
Папазьян Моисей Карпович,25
Папазьян Софья Сергеевна,18
Папазьян Карапет Каприел.,67Эпштейн И.М.
Рахманинов И.Н.
Иртегова А.В.
Рахманинов А.Н.
Ратина С.Е.
Розенблюм Э.Л.
Дубовицкий И.Б.
Мороз И.К.
Чернобыльский Д.М.
Костина Н.М.
Зильберштейн Л.И.
Сафонов Я.И.
Макшанов И.Ф.
Романтовский М.Д.
Маршак А.Ш.
Рохман И.Г.
Баркин Т.
Грущенко В.П.
Медовкин А.Г.
Ассиновская Р.С.
Козлова М.Я.
Цедербам
Качеровский К.Ф.
Александров Н.М.
Добкин И.Г.
Рогова Л.Я.
Кочеровский Александр Феликсович


Источник:[108, 111/2016]

Загляните: https://charkow.wix.com/genealogy

v Italy
Спасибо сказали: Ярематойсамий, kbg_dnepr2

Поделиться

78

Re: Фамилии, г.Харьков

Харьковский Паравозостроительный завод.1932-1933гг.
Алфавитные книги работников завода "А-Я"
"С"
Согина Людмила Владимировна,1912,Тифлис.
Соколов Василий Михайлович,1914г.,Лиман.
Источник:[109/2016]

Загляните: https://charkow.wix.com/genealogy

v Italy
Спасибо сказали: kbg_dnepr1

Поделиться

79

Re: Фамилии, г.Харьков

с.Савинцы,1925г.
Салтовский Тимофей Федорович
Шевцов Егор Петрович
Измайлов Иван Павлович
Источник:[110/2016]

Загляните: https://charkow.wix.com/genealogy

v Italy
Спасибо сказали: kbg_dnepr1

Поделиться

80

Re: Фамилии, г.Харьков

Старо-Московская ул.,(Броненосца Потемкина),1923г.
Багенский Сигизмунд Брониславович
Багенская Елена Яковлевна
Князева Софья Ивановна
Запорожский Григорий Тимофеевич
Запорожская Антонина Федоровна
Богданов Федор Федорович
Мнсаров Григорий Владимирович
Монахова-Богомолова Александра Николаевна
Богомольский Герша Шаевич
Богомольская Клара Моисеевна
Черняк Бория Шлемов.
Черняк Эсфирь моисеевна
Мучник Валько Лейбович
Гончаров Николай Трофимович
Гончарова Евдокия Ивановна
Мороз Николай Федорович
Мороз Елизавета Константиновна
Шталь Шмуль Моис.
Шталь Елих. Моис.
Шталь Эсф. Моис
Крамаровский Кухим Мордухович
Крамаровская Сура Хаимовна
Проценко Варвара Ивановна
Иванова Мелания Ивановна
Рубежанский Дмитрий Степанович
Проценко Анна Ивановна
Проценко Зинаида Ивановна
Черепко Степан Осипович
Источник:[113/2016]

Загляните: https://charkow.wix.com/genealogy

v Italy
Спасибо сказали: kbg_dnepr1

Поделиться

81

Re: Фамилии, г.Харьков

Старо-Московская ул.,(Броненосца Потемкина),1928г.
Щеголева Анна Родионовна,59
Федюкин Николай Ефимович,36
Федюкина Анна Владимировна,36
Орловская Серафима Петровна,40
Проскурнина Таисия Яковлевна,42
Шевченко Ирина Алексеевна,62
Шевченко Ефросиния Калистратовна,29
Шевченко Степан Маркович,27
Безуглый Алексей Андреевич,27
Безуглая Ефросинья Марковна,22
Наседкина Г.Е.
Нетреба А.А.
Нетреба Екатерина Александровна,20
Мясоедов Иван
Орловская Ольга Дмитриевна,76
Ганжулевич Людмила Яковлевна,48
Орловский Игорь Анатольевич,19
Jолоб(Иолоб) Леонтий Сильвестрович,52
Jолоб(Иолоб) Олимпиада Григор.,42
Черпаков Илья Исаакович,21
Черпакова Мера,44
Савченко Иван Петров.,51
Савченко Евдокия Конст.,41
Израиль Шулим Давид.,34
Израиль Анна,34
Фрейфельд Евгений Мих.,38
Фрейфельд Розалия Исаак.,38
Коротченко Полина Лавр.,31
Кучерявая Наталия Лавр.,34
Бушуева Анна Андреев.,60
Мовшович Вера Семен,45

Источник:[114,115/2016]

Загляните: https://charkow.wix.com/genealogy

v Italy
Спасибо сказали: kbg_dnepr1

Поделиться

82

Re: Фамилии, г.Харьков

Харьков,1861г.
в т.ч.
Ахтырский мещанин,католик
Ахтырский,с.Угроеды
Ахтырский,сл.Кириковка
барон,лютеранин
Белгород,мещанин
временно-обязанный помещика Ивана Евсеева
временно-обязанный помещика Чупихина
губернский секретарь
Дмитров,купеческий сын
Екатеринослав,купеческий сын
Золочев,крестьянин
Калужская,г.Сухинич,мещанин
Калужская,Малохархангельский,с-цо Огуба
католик,французский подданный
Колежский регистратор
Колежский секретарь,католик
коллежский секретарь,барон
крепостная Змиевского у.,помещицы Судейкиной
крепостной графа Геприкова
купеческий сын
Купянский,сл.Петро-Ивановка
Курская,Корочанский,помещик,барон,римско-католического вероисповедания
Курская,с.Архангельское
Лебедин,купец,3г.
лютеранин
Мерефа
Москва,дочь титулярного советника
Москва,мещанин,37лет
Московская,Клинский.приход Завидов
Московская,Коломенский.с.Пески,помещика Черкасского крестьянин
начальник Чугуевского училища,майор
Орловская,г.Мало-Архангельск
Орловская,г.Трубчевск,купеческий  сын
Ростов,мещанин
Рязань,мещанин
Севастополь,купец
сл.Ольшаны
Стародуб,купеческий брат
Сумы,цеховая
Харьков,купец
Харьков,купец 3 г.
Харьков,купец,протестант
Харьков,купеченский сын
Харьков,мещанин
Харьков,почетный гражданин
Харьков,цеховой
Харьковский,д.Окоп,помещика Хотимцова
Чугуев,купец

+ открыть текст


Алексиев
Анисимов
Асманов Николай Семенов
Астахов
Базилевич Георгий Георгиев
Бакин
Бараненко
Баранникова
Белановский
Беляева
Беншева
Бондаренко
Бонифой Жан-Батист
Бочаров
Будберг  Юлий Карлов
Будберг София Димитриева
Буденстрович
Буклешов
Буклешов
Бурей
Бутко Михаил
Вазьмитин Н.А.
Валковская
Васильев Е.И.
Васильев Н.А.
Ващенкова
Венедиктов
Верховский П.К.
Виноградов
Винокурова
Волков Илия Иванов
Выходцова
Вязмитинов Александр Николаев
Гаврилов
Годунов С.А.
Голубов
Гольдингер
Гончаров
Гончаров М.Ф.
Гончаров-Сергеев М.Ф.
Григориев Прокофий Григориев
Григорьев Флор Григориев
Григорьева
Гудунова
Гуреев
Гутоб Леопольд Александров
Дворниченкова
Деревмикин Александр Иосифов
Додукалова
Доленкова
Домогатская Анастасия Ивановна,40
Дудин
Дьяченко
Евланова(Евлакова)
Ендржеевский Иван Антонов
Жданов И.А.
Жеверлисев
Забайрачная
Зайцова
Зизюкова
Зюзгин
Иванов Павел Иванов
Иванченко Никита З.
Ильченкова
Калинин
Капшин П.Д.
Кашарин
Кашиверов
Каширин
Кашкадамов Павел Матвеев
Клевцов
Клейн С.Ю, Ю.Ю
Клименко
Ковалев Семеон Дмитриев
Ковалевская
Коваленко Мойсей Андреев
Коврига
Козлов
Колесников
Колина
Колокол И.И.
Колпаков
Кононенко
Королев Иван Алексиев
Корф Николай Василиев
Костенко
Костюрин
Креховецкий Юлиан Викентьевич
Кулакова
Куликов(Кулаков) Емилиан
Куликова(Кулакова) Елисавета Ивановна
Курдюмов
Кушилевский И.Я., Я.С.
Латышова
Лебедева
Левченко Алексей Иванов
Левшин
Летовченко
Лефорд Юлий Андрианов
Ло[лан]иков Петр Семенов
Лобачева
Лопушанская
Лунев
Малишка
Масляников С.М.
Матвеев
Матье Иосиф Николаев
Махов
Медведев Н.Е.
Миронов Емилиан Симеонов
Михайлевский
Михайловский Ф.Г.
Мо[кле]ков М.А.
Мухин Петр Иванов
Нарожный Е.С.
Нахимов
Неверягина
Негреенко В.Ф.,Ф.А.
Никитин
Никулин М.В.
Новиков
Остапенкова
Осьмяков
Павлов Василий Васильев
Павлов Николай Петров
Павлов Петр Ионов
Петровский Федор
Пинзлер Федор Стефанов
Покрас(Покраз) Г.И.
Покрасов
Поляков Иван Александров
Полянская
Пономарев
Решитников
Решитько Л.Ф.
Рогов И.Н.
Рожов И.К.
Рудаков А.М.
Рудаков Василий Алексиев
Рыжов
Рыжова
Самойлов В.Н.
Сапожкин И.Г.
Сарачев С.Ф.,Г.С.
Сахнов Ф.С.
Сердобин Алексий Александров
Сердюбин Алексей Александров
Сипкова
Смирнов
Соловова
Сомов
Софронов Н.П.
Стремоухов
Струницкая
Сыпков
Тарина Елисвета Захарова
Терещенко Алексий Стефанов
Тетеряченков
Ткачева
Ткаченкова
Турчанинов Алексей Петров
Урюпина Александра Григориева
Усачева
Ф..тченко Василий Прокофиев
Фокин
Харьков Н.А.,Г.Н.
Худаков
Цыганков Г.П.
Четверикова
Чеховский Иван Северинов
Чистякова
Шапарев
Шапарев
Шевченкова
Шермова
Шмагин Н.В.
Шпилька А.М.
Штейфон Константин Давидов
Щелканивцова
Языков Африкан Александров,Владимир Африканов
Якименко Ф.И.
Якименков Семен Михайлов
Якименкова
Якимов Василий Иванов
Якубович Иван Евфимов,Феодор Иванов
Янкович А.Д.

Источник:[118/2016]

Загляните: https://charkow.wix.com/genealogy

v Italy
Спасибо сказали: kbg_dnepr, Петровский2

Поделиться

83

Re: Фамилии, г.Харьков

1870г.
в т.ч.
Белгород,мещанин
Валки,купец
Валки,купеческий брат
Валки,мещанин
вдова учителя
Владимирская губ.,Суздальский мещанин
губернский секретарь
действительный статский советник
доктор медицины
доктор медицины ХИУ, лютеранин
Екатеринославская,Павлоградский,д.Криштановка
жена Харьковского купца
Изюмски й помещик
Калужская и у.,Бобровская в.
Калужская,Козловский мещанин
коллежский ассесор
коллежский секретарь
Костромская,Глуховский купеческий сын
Кременчуг,мещанин
купеческий сын
Курская,Грайворонская крестьянка
Курская,Корочанский,Никитовская
Курская,Корочанский,Подгорная слоюода Погорелова
Курская,Подгородняя слобода Стрелецкая
майор польских войск
Минская,Борисовский,дворянин
Московская,Верейский,с.Петровское
Московская,Воскресенский купец
надворный советник
Нижегородская,Горбатовский,с.Павлово
Оренбург,мещанин
Орловская,Коломенский,с.Апальково
Орловская,Кромской,с.Кутахина
Орловская,Мценск,мещанин
отставной унтер-офицер
Петербург,ремесленник
полковник
Полтавская,Миргородский,с.Шофаровка,дворянин
Полтавская,Прилуцкий у.,мещанин
потомственый почетный гражданин
профессор ХИУ,католик
Рижская гражданка
Рогозянская в.,рекрут с 1863г.
статский советник
Тамбовская,мещанка
титулярный советник
Тульская
французский подданный,католик
Харьков,купец
Харьков,купеческий сын
Харьков,мещанин
Харьков,мещанка
Харьков,цеховой
Херсонская,г.Николаев,мещанин
Циркуны
Чугуев,купеческий сын
Швейцарский подданный
Ярославская,Аносовская,д.Мишняки

+ открыть текст

Акименков Петр Михайлов
Ананиев И.А.
Афиногенов
Бардаков
Бортников П.С.
Бочаров
Бочаров
Браиловский Алексей Владимиров
Бурмистров
Васильев В.И.
Вернадский Иван Васильев
Виктерфельт Аееа Карпова
Виктерфельт Николай Федоров
Волков И.М.
Гарнич
Гиршман Леонард Леопольдович, Николай Леонардович
Гиршман Мила Леонардовна
Голубов
Горобец
Григорьев Андрей Григорьев
Гришков А.А.
Давиденко
Диденко И.В.
Додукалов
Дубинина
Ершов
Жинин(Жилин)
Журавлев А.Г.
Зотов Г.В.
Ка[шеве]ров Николав Константинов
Карпов
Карпов Николай Константинов
Карпунов
Карталов(Картанов) Михаил Матвеев
Катва[ло]в Матвей Алексеев
Кирилов
Киселев Димитрий Иванов
Клейн Михаил Григорьев
Кобизев И.А.
Кобылин Диомид Андреев
Ковалев Семеон Дмитриев
Козлов Алексей Сергеев
Козлов Николай Сергеев
Криштофович Аполон Андреев, Никонор Андреев
Кромер Иоанн Христофоров
Крюков
Кудашев Александр Владимирович
Кузнецов Александр Харитонов
Лабинский
Лебец Н.И.
Логачев Н.Е.
Логвицкий Ф.П.
Ломаковский Михаил Михайлов
Луценко
Лямбль Душан Федорович
Макарович Григорий
Максимов П.С.
Мартинов
Мережка
Михайлов Евфим Михайлов
Михно
Монастырский
Моргунов
Моро Петр Иванов
Орлов Николай Васильев
Павлов Павел Никитин
Перебийнос
Притула Максим Иванов
Прядилов
Пузанов Георгий Васильев
Раздольский Иоанн Андреев
Ришитько
Рудаков Семеон Трофимов
Сабылинко
Савицкий Яков Яковлев
Сидерга… Пелагея Леонтьева
Сидиков С.Ф.
Сипченкова
Сисоев С.Н.
Смирнов Владимир Алексиев
Сорокин Николай Васильев
Степанев И.А
Стукалов К.Л.
Сухов
Толмачева
Федоров П.М.
Хоцякович Антон Карпов
Черкунов Иван Илларионов
Шмаков Иван Фомин
Ю[нен]кова
Якимов Федор Иванов
 

 Источник:[119/2016]

Загляните: https://charkow.wix.com/genealogy

v Italy
Спасибо сказали: Алёна, kbg_dnepr2

Поделиться

84

Re: Фамилии, г.Харьков

Продолжение
1870г.

+ открыть текст

Ананьев
Безпалов Василий Андреев
Блинов Матвей Акимов
Бодминский Иоанн Корнеев
Бокина
Бондаренко
Буднев Николай Иванов
Буткова Надежда Михайлова
Бутов Александр Андреев
Буяненкова Параскева Трофимова
Василовский Иссидор Федоров
Венецкий Иван Венедиктов
Войтинис Иван Викентьев
Вырский Егор Николаев
Гапонцева Пелагия Семенова
Горяинова Елисавета Косьмина
Гришилов Иван Петров
Губин Авраам Алексеев
Гупкин(Гункин) Яков
Давиденко Помпей
Еременко Мария Евстафиева
Ершов Василий Михайлов
Жилкина
Ильченкова Параскева Власова
Истомин Павел Николаев
Калачков Вавил Иванов
Каленкова
Карпов Василий Парфениев
Карпов Григорий
Карпова Ксения Васильева
Кашеверов Николай Константинов
Кашиверов Николай Константинов
Киреев К.К.
Кирилов Ананий
Кирилов Кирил Кириллов
Кирилов Симон Васильев
Киткевич Михаил Иванов
Князев Василий Антонов
Коптов(Коптев) Федор Алексеев
Кост[ев] Иван Иванов
Костюрин Висарион Кодратов
Кузяев
Куценко А.Г.
Кушинников Владимир Александров
Лабинский Марк Васильев
Лертцер Екатерина Егоровна
Логвиненкова Феодосия Федорова
Лукьянов Иван Федоров
Маркович Наталья Николаева
Мартинов Иван Яковлев
Надежино Иван Самойлов
Назаров Никита Назаров
Никитовская Ксения Алексеева
Новиков Афанасий Максимов
Новиков Иван Юлианов
Новикова
Осовецкий Лев Осипов
Павленко Константин Стефанов
Павлов Иван Петров
Падеревский Игнатий Иванов
Песоцкий Василий Яковлев
Пеунов Василий Александров
Полихова(Понихова) Елена Васильева
Помовкин Иван Иванов
Попов Георгий Ефимов
Попов Григорий Иванов
Рооп Генрих Христофорович
Савченко Алексей Назаров
Семенов Григорий Яковлев
Сергеева
Серебринникова Анна Васильева
Смирнова Анна Алексиева
Смирнова Евгения Александровна
Смолов Алексей Сильверстов
Смуров Григорий Давидов
Собылинков Никита
Солдатов Стефан Максимов
Солодовников Иван Иванов
Сорокина Мария Андреева
Старикова Ольга Алексеева
Стре[ха] Николай Петров
Супрунова
Талаконн[]ов Федор Трифонов
Тарасова Марья Косьмина
Ткаченко Иван Павлов
Толмачева Александра Иванова
Томилин Иоанн Антипов
Турченков Андрей Иванов
Усова
Федорова Ксения Афанасиева
Федосов Тентий Анисимов
Хожина Домна Тихонова
Цилинская
Чернявская Наталия Андреева
Шатров Феодот Яковлев
Шегиденко А.В.
Шишка Иван Васильев
Шуппе Филипп Филиппов
Яковлев Иван

 Источник:[120/2016]

Загляните: https://charkow.wix.com/genealogy

v Italy
Спасибо сказали: Алёна, kbg_dnepr2

Поделиться

85

Re: Фамилии, г.Харьков

1866г.

в.т.чавстрийский подданный
австрийский подданный,католик
Брянск,мещанин
Валки,купец
Войска Донского отставное эсаул
Воронеж,мещанин
Воронежская,Бирюченский,Лутовиковская
губернский секретарь
Екатеринославская,Павлоградский,х.Крутолеровка
иностранец,лютеранин
Казань,купеческий сын
Калужская и у.,
Калужская,Козельский мещанин
католичка
Киев,мещанин
Козловский купеческий сын
коллежский секретарь
коллежский советник,лютеранин
Корочанский у.,с.Шахово
Курская,Суджанский,д.Демидовка.мещанин
майор Кубанского казачьего войска
Москва,мещанин
Московская,Серпуховской д.Заваритневая
Нижегородская,Горбатовский,с.Павлово
Орловская,Севский мещанин
Профессор ХИУ
Рязанская,Спасовский,с.Кирица
С.-Петербург,цеховой
сл.Лупоховатая
Сумская.сл.Ворожба,диакон Покровской церкви
Тульская,Каширский,сл.Стрелецкая
Харьков,дворянка
Харьков,купец
Харьков,почетный гражданин
Харьков,цеховой
Черниговская,Стародубский купеческий брат
Чугуев,купец

+ открыть текст

[Ш]иверев Яков Иванов
Авакумова
Алексеев Андрей
Ананьев
Анцов Макарий Василий
Астахов Антон Антонов
Бабкина
Бакин Павел Петрович
Бал[]ин Прохор Андреев
Беляев Николай Иванов
Бендер
Бобряцкая Мария Иванова
Богдановский Дмитрий Михайлов
Бондарев Иоаким Косьмин
Бондаренко Феодор Иванов,Дария Федорова
Борисов
Бородинов Абраам Савельев
   
 
Бочаров Илия Феодоров
Бочаров Фома Никифоров
Бочарова Параскева Аликсиева
Булавкин Николай Васильев
Буханцов Василий Фокин
Василиева
Васильев Василий Иванов
Венидиктов Антон Федоров
Вовжина
Водолагина София Иванова
Водолажка Захарий Андреев
Вожовская Антонина Станиславовна
Вожовский Николай Васильев
Воронин Николай Петров
Воронов Александр Васильев
Вязникин
Галкин
Галупина Александра Степанова
Ганьшин Иван Михайлов
Гесс-де Кальве Петр Густавов, Александр Петрович
Гладков
Гончаров Феодор Симеонов
Гощинский Иван Артемиев
Грановский Сергей Петров
Грачевская Ефросиния Ильина
Григорьев Апполинарий Петров
Григорьев Прокофий Григорьев
Григорьева
Дадченко
Демидов Виктор Ильин
Дериног Михаил Карлов
Долгопятов
Должанский Василий Иванов
Дубровин Дмитрий Яковлев
Евдокимов
Евлахов(Эвлахов) Сергей Марков
Евфимов Авдей Евфимов
Евфимова Ксения Николаева
Евфремов Николай Николаев,Иоанн николаев
Егоров М.Г.
Енина(Енька)
Ерофеев
Забродин Александр Иванов,Иоанн Александров
Запоро[ж]цев Корнилий Николаев
Зарубин Иоанн Кодратьев
Захаров
Захарьев Роман Иванов
Зозулин
Зоров Александр Иванов
Зубарев Николай Алексеев
Иванов Григорий Евсеев
Иванченко Никита Захаров
Иванюков Василий Павлов
Иконников Николай Иванов
Иноземцева
Каранчев Алексей Агеев
Каранчева Анастасия Иванова
Киреевский Дмитрий Николаев
Клисов Симеон Аликсиев
Ковалев Феодор Сергиев
Козинева Марина Гавриилова
Козлов Сергей Гаврилов
Колесников
Колмыкова
Коломейцов С.А.
Кочетов В.А.
Кр[ы]вка Яким Андреев
Красилина Марфа Иванова
Крыжановский Иван Александров
Крылов Стефан Гавриилов
Крылова Руфа Никитина
Крюкова
Кузнецов
Кузьмин Гавриил Георгиев
Курчаникова Анна Иванова
Кушниренкова Е.С.
Лабанов Илия Максимов
Лавров
Липатов Иван Васильев
Липкина
Литвинова
Лишенов
Логанов Дмитрий Георгиев
Логачев Николай Матфеев
Лосев
Лукин Иван Лукин
Любинский Стефан Захариев
Милевский
Миненко Иван Васильев
Мирошниченко
Мирошниченко Феодосия Николаева
Митин Андрей Степанов
Михайлов Харитон Дмитриев
Молчанов
Мудренкова
Муравьев Павел Илларионов
Найденова Мария Дмитриева
Незжаников Тимофей Федорович
Нелюбов Павел Александров
Немец Серафим Венцеславов
Немытов Иван Васильев
Нефедьев Иосиф Симеонов
Нишмашный Тимофей Феодоров
Орехов Петр Матфеев
Орехова
П[и]тра Альберт Самойлов, Константин
Павленко Антон Михайлов
Павлов Павел Никитин,София Павлова
Перебейнос Юлиания Степанова
Перебийнос Силиверст Николаев
Петров Стефан Николаев
Петровская Марина Андреева
Пимогенкова Агрипина Никитина
Полевый
Пономаренко
Попов Иван Афанасьев
Портнов Константин Васильев
Пришвина
Прядилов Павел Дмитриев
Пудрина Александра Максимова
Радин
Радионов Матфей Васильев
Радионова Палагея Васильева
Ре[пен]ко Порфирий Петров
Рекусов Василий Климов
Решитько Елисавета Лаврентьевна
Решитько Михаил Лаврентьевич
Ржанов Афанасий Феодоров
Рудиков Василий Алексиев
Рукарская Наталий Владимирова
Рыжов Павел Иванов
Савенков
Самойлов Василий Никитин
Сарачов Симеон Феодоров
Сачев Алексей Симеонов
Свидерская Евдокия Петрова
Свидерский Феодор 
Семиреченков Трофим Феодоров
Серов В.М.
Скорикова
Сливак Елена Максимова
Сопин Петр Иосифов
Страхов Алексий Петров
Стрельцова
Струницкий Андрей Андреев
Стуров Григорий Давидов
Тартаковский Моисей Николаев
Тепимкова Василиса Филиппова
Тимофеева
Ткаченко Стефан Васильев
Толмачев Дмитрий Константинов
Толмачев Стефан Иванов
Томашенкова Феодосия Васильева
Трофимова
Трохин Василий Александров
Тупицина
Тушин Тимофей Прокофиев
Ужиков
Усенко Иван Петров
Феодоров Андрей Иванов
Феодоров Петр Мартинов
Филевский Николай Стефанов
Фрелих Иван
Харашавин Александр Симеонов
Хастов
Чаусова Александра Васильева
Черкасов Петр Евфимов
Чернов Петр Евфимов
Чернякова
Чеховский Петр Северинов
Чмахалова
Шапошникова
Шереметьев Иван Петров
Шкарукий Симеон Михайлов
Штейфон Елисавета Константинова
Шульц Август Иванов
Щелкунов Симеон Аликсеев
Юхнов
Ягодкин Феодор Иванов
Якименко Феодор Иванов
Якимов Никонор Иванов
Якимова
Яковлев Егор Степанов

 Источник:[121,122/2016]

Загляните: https://charkow.wix.com/genealogy

v Italy
Спасибо сказали: kbg_dnepr, Петровский2

Поделиться

86

Re: Фамилии, г.Харьков

1863г.

в т.ч.Ахтырка,купец
Ахтырка,мещанин, римско-католического исповедания
Валковский,с.Михайловка,поручик
Владимирская,г.Юрьев.мещанин
Владимирская,Покровкий,д.Волосово
Воронеж,мещанин
временнообязанный крестьянин
губернский секретарь
дворянка
Екатеринослав,купец
Екатеринослав,мещанка
Екатеринославска,Ростовская мещанка
Екатеринославская,Славяносербский,д.Македоновка
Змиев,купец
Изюм,купеческий сын
Калужская
Козловский купеческий сын
коллежский ассесор,лютеранин
коллежский секретарь
коллежский секретарь,католик
коллежский советник
Купянск,мещанин
Купянский,помещик
Купянский,сл.Александровка,помещица
Курск,мещанин
Курская, Старо-Оскольский,с.Средне-Дорожнее,штабс-капитан
Курская,Рыльский.с.Агарково
Курская,Суджанский,д.Костерная
Курская,Суджанский,коллежский регистратор,помещик
Лебединский,х.Дмитровка
лютеранка
Москва,купец 3г.,Садовой большой слободы
Москва,мещанин
Москва,почетный гражданин
Московская,Броницкий мещанин
Московская,Коломенский,Протопоповская,д.Молитвенская
Московская,Коломенский,с.Пески
Московская,Серпуховской,д.Залиптевая
Новогеоргский купец
Орловская,г.Севск,мещанин
Орловская,Дмитровский,с.Ажово
Орловская,Дмитровский,с.Волково
подполковник
полковник
Полтавская,Роменский козак
Полтавский Петровский кадетский корпус,капитан
Путивль,мещанин
рекрут
Севастополь,купец
студент ХИУ
Тамбов.мещанин
Тамбовская,Козловский почетный гражданин
Тверская,Колязинский
титулярный советник,католик
титулярный советник,лютеранин
Тульская и у.,с.Мясное
уездный врач
унтер-офицер
французский подданный,католик
Харьков,временный купец
Харьков,купец
Харьков,купец,реформатское исповедание
Харьков,купеческий племянник
Харьков,купчиха
Харьков,цеховой
Чугуев,купец

+ открыть текст

Акимова Татиана Иванова
Александров Яков Андреев
Андреев Иосиф Андреев
Аннинкова Евфросиния
Антонова Елисавета Корнилиева
Артамонова Анисия Мартынова
Бакин Павел Петров
Балашов Михаил Улианов
Башинова Анна Прокофиева
Белоусов Иосиф Семенов
Бклешов(Буклемов) __Яковлев
Бондаренкова Агафия Климентиева
Браиловский Митрофан Алексиев
Будинстрович Николай Алексиев
Буркин Андрей Николаев
Буткова Александра Михайлова
Васильев Николай Александров
Венедиктов Антон Федоров
Воронов Александр Васильев
Галкин Иван Егоров
Гвоздев Николай Григорьев
Геприенкова Екатерина Степанова
Го[]ешин Иван Федоров
Головин Николай Михайлов
Головков Иван Иванов
Голубенков Иван Петров
Гольдингер Петр Александров
Гончаров Илия Федоров
Гончаров Митрофан Федоров
Горпинченко Виталий Михайлов
Грабинин Митрофан Иванов
Грунич Мария Васильева
Губин Даниил Авраамов
Гутмахер Александр Осипов
Давиденко Михаил Иванов
Дахненко Роман Федоров
Деняво Карл
Деревянкин Иосиф Яковлев
Дзюбирев Николай Алексиев
Диденко Петр Васильев
Дмитренко Иван Яковлев
Добросельский Николай Матвеев
Додукалов Стефан Василиев
Егоров Димитрий Димитриев
Егорова Мотрона Романова
Ендржевский Иван Антонов
Еременкова Евдокия Андреева
Жданова Евдокия Карпова
Жихорова Александра Петрова
Заварза Ксенофонт Матвеев
Зайцова Мария Филиппова
Заривайкова Василиса Иванова
Захарьев Роман Иванов
Звинкевич Юлиания Андреева
Зубков Георгий Николаев
Ивановский Николай Николаев
Ивнава Павел Иванов
Извеков Андрей Лукьянов
Иконикова Александра Николаева
Ка[лан]ов Николай Иванов
Калинина Александра Ивановна
Каракулин Пармен Евфимов
Катырин Прокофий Михайлов
Клейн Юлиус Юлиев
Клименко Василий Симеонов
Климов Андрей Иванов
Ковалев Симеон Димитриев
Ковалевская Елисавета Матвеева
Козлова Ирина Гаврилова
Королев Иван Алексиев
Костерный Варфаломей Андреев
Косторнов Адриан Варфоломеев
Кочурин Иван Петров
Кравченкова Анна Трофимова
Кудрешов Аркадий Петров
Кузнецов Василий Иванов
Куликов Иван Семенов,Наталия Иванова
Кушниренко Григорий Григориев
Лайко Агрепина Артемиева
Лакомщикова Мария Ивановна
Лан Филипп Иванов
Ланге Филипп Иванов
Лебедева Мария Павлова
Летвинова Александра Михайлова
Литвинова Александра Михайлова
Лихоманова Домникия Степанова
Локтев Яков Василиев
Марченкова Ксения Федорова
Мащенко Константин Семенов
Медведева Екатерина Марковна
Медведева Клавдия Егорова
Ментелева Домникия Николаева
Менщиков Александр Васильев
Милевский Грициан Иванов
Миненко Иван Васильев
Михеева Анна Яковлева
Мишев Петр Иванов
Могилевский Алексей Павлов
Мойсеев Павел Иванов
Монастырский Дмитрий Иванов
Моняков(Монеков) Михаил Алексиев
Моригеровский Андрей Никифоров
Муравьев Павел Илларионов
Неклюдов Станислав Михайлов
Некрасов Стефан Иванов
Нефедов Иосиф Семенов
Нижникова Марфа Калинникова
Никифоров Василий Иванов
Опацкий Грациан Иосифов
Павлов Евсигней Иванов
Павлов Николай Николаев
Панков Александр Никитин
Панков Иван Косьмин
Певнева Евдокия Тимофеева
Перов Петр Васильев
Пирогов Роман Иванов
Пляченкова(Плеченкова) Мария Алексиева
Покрас Георгий Иосифов
Попова Наталия Андреева
Прокопенкова Л.Я.
Пушкарев Иван Яковлев
Робуш Татиана Иосифова
Робуш Юлиания Козьмина
Романовский Стефан Иванов
Росашенко Трофим Андреев
Росюменкова Мария Матвеева
Рыбальченкова Евдокия Ивановна
Рыжов Иван Иванов
Рыжов Иван Иванов
Рядкова Мария Николаева
Саватюгин Федор Кирилов
Савельев Михаил
Самобиенков Петр Савин, Владимир Петрович
Самойлов Алексий Евфремов
Сасс-Тисовская Марфа Васильева
Светобатинов Емелиан Иванов
Северов Михаил Михайлов
Сергеева Акелина Иванова
Сиров Виктор Макаров
Склянненченинков Иван Васильев
Скубанова Агафия Павлова
Советов Василий Иванов
Сошенко Тимофий Игнатиев
Степаненко Яким Федоров
Степанов Аким Федоров
Степанов Димитрий Сергиев
Стефанов Егор Стефанов
Сыпков Петр Васильев
Тарановская Неонила Григорьева
Титаренков Василий Иванов
Тихонский Герасим Саввин
Толмачев Дмитрий Константинов
Турчанинов Алексий Петров
Удалих Георгий Филиппов
Удалов Георгий Филиппов
Урюпин Павел Иванов
Федоренко Иоанн Антонов
Федоренко Михаил Иванов
Федоров Тимофей Федоров
Фейгин Борис Исааков
Фейгина Матильда Федорова
Фидлер Александр Григориев
Харьков Никанор Алексиев
Хорошавин Александр Семенов
Цыпкин Стефан Василиев
Чеховский Петр Северианов
Чеховский Петр Северианов
Чиркова Наталия Спиридонова
Шалашов
Шапарев Емилиан Трофимов
Шаповалов Яков Фадеев
Шеверов(Шоверов) Яков Иванов
Шубенкова Анна Ивановна
Якимова Ольга Феодосеева
Яковлева Евдокия Косьмина
Янкович Алексий Дорофиев
Ясинский Николай Петров,Димитрий Николаевич


 Источник:[123/2016]

Загляните: https://charkow.wix.com/genealogy

v Italy
Спасибо сказали: Алёна1

Поделиться

87

Re: Фамилии, г.Харьков

1864г.в т.ч.


австрийская подданная
австрийский подданный,аптекарь,католик
автсрийский мещанин,католик
Архангельская,г.Пинеги,мещанин
Бахмутский у.
Богодуховский.с.шаровка
Валковский,сл.Новая Водолага
вет.лекарь
Войско Донское.командир легкой конной батареи.полковник
Волчанский.с.Непокрытая
Воронеж,мещанин
Воронежская,Бирюченский,Лутовиновская
Воронежская,г.Кротом…
Воронежская,Землянский,Владимирская,с-цо Савиновка
Воронежская,Корочанский купеческий сын
врач
Грайворонская мещанка
губернский секретарь
губернский секретарь,дворянин
Екатеринослав,купеческий сын
Екатеринослав,мещанин
Екатеринославская,Славяносербский,помещик,дворянин
Звенигородский мещанин
Изюм,учитель уездного училища
Казань,мещанин
Калужская и у.
Калужская и у.,д.Бобровая
Калужская,Мало-Ярославский,д.Обувь
Коллежский регистратор
коллежский секретарь
Костромская,Капишемский
Костромская,Коногравский,с.Холоповка
Кременчуг,купеческий сын
Курск,мещанин
Москва,мещанин
Московская,г.Коломна
Московская,Коломенский
Новгородская,Белозерский,с.Воздвиженское
ново-Белгородская в.,Харьковского поселения
Орловская,Брянский мещанин
Пермская.г.Оханск,купец
помещик
поручик Лубянского гусарского полка
провизор
профессор ХИУ,лютеранин
Рязанская,г.Спасск,мещанин
сл.Пересечная
Славянск.мещанин
Таврическая, Симферополь,купец
титулярный советник
французский гражданин
французский подданный,католик
Харьков,купец
Харьков,мещанин,католик
Харьков,мещанка
Харьков,почетный гражданин
Харьков,цеховой
Харьковский,сл.Сонцовка
Херсонская и у.
чиновник 9 класса

+ открыть текст

Акименков Никанор Иванов
Акименков Федор Иванов
Акименкова Анастасия Адрианова
Александров Димитрий Александров
Андреевский Максим Василиев
Арехов Петр Матвеев
Баразин Евфим Стефанов
Бардаков Марк Васильев
Баринов Яков Гордиев
Беляев Петр Николаев
Бережная Ольга Федорова
Блудова Феодосия Васильева
Бобрицкий Иван Антонов
Бондаренкова Агафия Романова
Бондаренкова Харитина Павлова
Бороздин Евфим Степанов
Бортников Петр Семенов
Бочарев Фома Никифоров
Буде[н]стрович Николай Алексиев
Бутков Михаил Антонов
Бутович Иван Ильин
Ведринская Пелагия Димитриева
Вейцель Александр Антонов
Венедиктова Гликерия Епатиева
Верховский Аркадий Павлов
Ветков Иван Михайлов
Вишневецкий Михаил
Власенкова Ирина Терентиева
Воронин Платон Василиев
Воронов Константин Ильин
Вязмитин Николай Антонов
Гаврыл[е]нко Иосиф Гордеев
Глазьков Петр Ильин
Глумов Николай Тимофиев
Готовицкий Валериан Григориев
Грабилин Митрофан Иванов
Грановский(Граковский) Иван Петров
Гринева Елисавета Александрова
Гутмахер Елисавета Матвеева
Давиденко Петр Василиев
Давидова Мелания Федорова
Данилов Константин Александров
Данилькевич
Дворецкий Иосиф Евфимов
Двух[кли]пов Алексий Иванов
Демидов Феодор Ильин
Дудкин Измаил Васильев
Евлахов Сергий Марков
Евсюков Илларион Семенов
Ермаков Иван Лаврентиев
Жабоедов Яков Савостьянов
Жан-Бабтиси Бонфуа
Зепанов Александр Романов
Иванов Павел Иванов
Каракулин Пармен Евфимов
Касторный Адриан Варфаламеев
Касьянов Андрей Михайлов
Клубуков
Кобизев Григорий Андреев
Коломыйцев Семен Алексиев
Кольцов Андрей Михайлов
Коринев Максим Григориев
Костенко Емилиан Евсеев
Кравченко Иван Иванов
Крилов Стефан Гаврилов
Крывка Андрей
Крыжановский Иван Александров
Кудря Семен Иванов
Кудрявцев Димитрий Владимиров
Кузавков Симеон Ильин
Кузнецов Александр Харитонов
Курчанинов Николай Николаев
Лаптева Евдокия Макарова
Лачинов Владимир Евдокимов
Лебедева Евгения Григорьева
Лертцер Феодор Егоров
Лефор Юлий Адрианович
Ливатов Владимир Степанов
Ливченко Алексий Иванов
Литьвякова Ольга Васильева
Лугачев Николай Евфимов
Лугачев Николай Евфимов
Любимов Алексий Александров
Лямль Стефан Данилов
Малиновская Елисавета Александрова
Мартынов Иван Яковлев
Медведева Лидия Александрова
Мельников Василий Захариев
Мельникова Анастасия Василиева
Метнеркамп Виктор Августов
Миневский(Милевский) Грациан Иванов
Мон[ен]ков Михаил Алексиев
Монастырская Анна Димитриева
Монастырский Иван Димитриев
Мурамцев Феодосий Семенов
Неклюдова Людмила Михайлова
Неплюев Александр Александров
Несмашнов(Несмашный) Тимофей Федоров
Никулин Михаил Васильев
Носачевский Василий Михайлов
Носенко Михаил Яковлев
Орлова Мария Евфимова
Павлова Вера Николаева
Павлова Домникия Егорова
Панченко Николай Стефанов
Паньшин Михаил Гаврилов
Парфентиев Семен Егоров
Песоцкий Павел Яковлев
Петровский Иван Иванов
Пивней Евгения Тимофеева
Пидоренкова Варвара Ильина
Питра Альберт Семенов
Питра Евгений Альбертович
Позниченкова Евфимия Петрова
Пойрасов Григорий Иосифов
Покрасов Георгий Иосифов
Пономарев Арсений Стефанов
Постивничена Евдокия Яковлева
Пропер Михаил Андреев
Прохоровский Илия Федоров
Роземберг Мария Карилова
Романенко Димитрий Григориев
Романенкова Екатерина Трофимова
Рышард Михаил Яковлев
Рышитьков Лаврентий Федоров
С[и]пченкова Евдокия Павлова
С[ли]мков Павел Иванов
Сабо Мария Павлова
Сабо Николай Константинов
Савченко Григорий Алексиев
Саленкова Елисавета Захариева
Сахнов Федор Семенов
Сево[л]оженый Феодор Васильев
Селиванов Андрей Тимофеев
Скапин Евграф Автономов
Скрыник Евстафий Семенов
Смаль Димитрий Якимов
Смирнов Кир Тарасов
Солнцова Мария Егорова
Соломахов Александр Петров
Сонцова Димитрий Иванов
Стипанов Димитрий Сергиев
Стремоухов Павел Васильев
Стрикозов Николай Федосиев
Струницкий Иоанн Андреев
Сухов Иван Иванов
Таратутина Екатерина Степанова
Терехов Александр Тимофиев
Тимошенко Евстафий Димитриев
Тупицына Татиана Кириллова
Турчанинов Алексей Петров
Усачев Феодосий Евфимов
Федоренкова Васса Климова
Федоров Адриан Иванов
Федоров Владимир Васильев
Федоров Петр Мартынов
Флоркискам Варвара Данилова
фон-Цыглер
Химченко Роман Василиев
Чаболий Стефан Федосеев
Чаговец Петр
Ченгради Мария Ивановна
Чернов Игнатий Петров
Чурсин Прокофий Василиев
Шеварев Яков Иванов
Шевченко Яков Никитин
Шевченкова Юлиания Иванова
Шири… Петр Тимофеев
Шульженко Федор Степанов
Щуков Никанов Василиев
Щыкин Николай Иванов
Языков Александр Африканов
Языкова Анна Африканова

 Источник:[124/2016]

Загляните: https://charkow.wix.com/genealogy

v Italy
Спасибо сказали: Алёна, Петровский2

Поделиться

88

Re: Фамилии, г.Харьков

1868г.
в т.ч.
Белгород,купеческий сын
Валковский,с.Новая Водолага
Владимирская,г.Суздаль,мещанин
Владимирская,с.Ундольск
Волчанский,д.Волховка
Воронеж,мещанин
Воронежская,Задонский,Воронежско-Лозовская,д.Малая Лозовка
губернский секретарь
доктор медицины
жена полковника гвардии
Золочев,мещанин
Каменец-Подольская,Старо-Константиновский,мещанин
Киев,мещанин
коллежский секретарь
коллежский советник,лютеранин
Костромская,г.Юрьев,купеческий сын
Курская и у.,сл.Емская
Курская,Каменская,д.Букреевая
Московская,Серпуховской,д.Завалинкова
Московская,Серпуховской,д.Попова
Нижегородская,Горбатовский
Орловская,Кромской
писарь окружного артиллерийского управления
Полтавская  у.,помещик
Полтавская,Зиньковский,с.Жироживна
польский уроженец,католик
провизор
профессор ХИУ
Севск,мещанин
Тульская,Богородицкий,мещанин
Тульская,Каширский,сл.Стрелецкая
учитель пения Харьковского института благородных девиц
Харьков,купец
Харьков,купец 2 гильдии
Харьков,мещанин
художник Академии,потомственный почетный гражданин
Черниговская,Неженский мещанин
член Окружного суда

+ открыть текст

Акименко Петр Михайлов
Акименков Симеон Михайлов
Бабанин Александр Стефанов
Бабыков Илия Давыдов
Бардаков Марк Андреев
Бекарюков Захарий Иванов
Бекетов Николай Николаев
Бинюков Федор Васильев
Бишинков Стефан Васильев
Бондарев Петр Емилианов
Бортников Петр Семенов
Бочарев Иван Петров
Бочаров Константин Алексиев
Бочаров Фома Никифоров
Булковский Стефан Артемиев
Бухавцов Василий Фокин
Васильев Василий Иванов
Васильев Егор Васильев
Виткаленко Николай Леонтьев
Волтский Николай Семенов
Ганот Мария Григорьевна
Гарнич-Гарницкий Федор Минин
Гиршман Леонард Леонтьевич
Гладченко Николай Кирилов
Григорьев Прокофий Георгиев
Деревянкин Илия Иосифов
Дудов Александр Матвиев
Жилин Алексий Иосифов
Завиченкова Марфа Михайлова
Захариев Роман Иванов
Зозуля Иван Иванов
Зубарев Николай Алексеев
Калюжная Анна Захариева
Карпов Василий Парфениев
Кисилев Димитрий Иванов
Ключаров Павел Афанасиев
Кобызев Иосиф Алексиев
Ковтуновский Илия Григориев
Колесников Авраам Гордиев
Коломийцов Симеон Алексиев
Комаев Александр Егоров
Косовец Феодор Романов
Кочетов Василий Алексиев
Крилов Стефан Гаврилов
Кузнецов Константин Иванов
Кузниченко Николай Федоров
Куликов Павел Петров
Лавров Алексей Михайлов
Литинский Александр Евфимов
Малов Василий Кузьмин
Мамчива Фекла Власова
Мартынов Иван Яковлев
Миненко Иван Васильев
Монастырский Иван Димитриев
Моро Петр Иванов
Муравьев Павел Илларионов
Озерова Пелагея Фролова
Орехов Петр Матфеев
Петров Симеон Артемиев
Питра Альберт Самойлов
Подольский Павел Васильев
Пономарев Василий Григорьев
Пр[я]дилов Павел Дмитриев
Ремаренко Елена Францова
Решитько Лаврентий Федоров
Рыжов Иван Иванов
Рыков Василий Климов
Сачев Алексей Симеонов
Селиванов Николай Тимофеев
Селиванова Любовь Ивановна
Смирнов Владимир Алексиев
Снигарев Владимир Симеонов
Степанов Иван Адрианов
Те[]пинский Николай Францов
Ткаченко Стефан Васильев
Федоров Иван Владимиров
Федоров Петр Мартынов
Фотиевский Павел Алексеев
Хаченович Антоний Кириллов
Шепиленко Гавриил Евстафиев
Эктова Евдокий Егорова
Якимов Никанор Иванов

Источник:[125/2016]

Загляните: https://charkow.wix.com/genealogy

v Italy
Спасибо сказали: Ярематойсамий, Алёна2

Поделиться

89

Re: Фамилии, г.Харьков

Продолжение
1868г.
в т.ч.
австрийский подданный
Белгород,2 гильдии купеческий сын
Белгород,мещанин
Богодухов,мещанка
Богодуховский
Богодуховский,с.Добрянское
Валки,мещанин
Владимирская,Покровский,д.Борисовая
Волчанск,мещанин
Волчанский,сл.Хотомля
Воронеж,мещанин
дочь инспектора 1-й Харьковской гимназии
дочь майора
Екатеринославская,Павлоградский,дворянин
Казанская,купеческая дочь
Калужская,Перемышльский,Заборовская,с.Лузакино, крестьянин
Калужская,Тарусский,с-цо Любаново
Купянск,мещанин
Курск,мещанин
Курская и у.,сл.Ямская
Курская,Обоянский
Курская,сл.Ямская
Курская,Суджанский,Скороденская,д.Косторная
лекарь,католик
Москва,купеческая дочь
Нахичевань,дворянка
Нахичевань,мещанин
Орел,мещанин
потомственый почетный гражданин
ротмистр 12 гусарского Ахтырского полка
с.Лопань
с.Рогань
сл.Липцы
студент 5 курса ХИУ
Сумская,сл.Стецковка
Сумской,г.Белополье
Тула,мещанин
Тульская,Каширский
Тульская,Крапивенский купеческий сын
управляющий Виленской контрольной палатой,коллежский советник
Харьков,купец 2 гильдии
Харьков,мещанин
Харьковский,д.Сосновка
Харьковский,Пересечанская,с.Сенолицевка
Херсонская,Александровский,Новогеоргиевский купеческий сын
Херсонская,Елисаветградский мещанин
Чугуев,купец

+ открыть текст


Агарев Иван Евграфов
Акименко Петр Михайлов
Амельченков(Омельченков) Евфим Андреев
Ананьев Иван Алексиев
Артарова София Иванова
Бакин Игнатий Петров
Бардаков Марк Васильев
Берберов Калина Сергиев
Болдарев Андрей
Бороковская Евдокия Иванова
Бороковский Григорий
Бочаров Фома Никифоров
Бочарова Варвара Филиппова
Булахов Евстафий Иванов
Бутков Василий Ильин
Габетин Валериан Венцеславов
Голев Михаил Николаев
Гончаров Николай Федоров
Горбунов Константин Павлов
Гостев Александр Иванов
Гричанникова Анисия Филиппова
Данилова Василиса Данилова
Дехтярева Марфа Васильева
Дигало
Долгополов Стефан Васильев
Евфим Василиев
Евфименко Матвей Василиев
Ермилов Симеон
Жерниченко Михаил Евлампиев
Журбенко Константин Федоров
Зайцев Павел Петров
Запорожченкова Варвара Ивановна
Зеленская Дария Тимофеева
Зикеев Димитрий Антонов
Зубарев Николай Алексеев
Игнатов Федор Фомин
Каба Харитон Павлов
Коваленко Василий Андреев
Ковчанова Фекла Акимова
Козаков Илия Яковлев
Кононенкова Наталия Адрианова
Корнеева Домна Петрова
Костенко Галактион Яковлев
Косторная Екатерина Федорова
Косьма Иванов
Кочетов Алексий Стефанов
Кузнецов Григорий Федоров
Кузнецов Николай Харитонов
Куликова Параскева Власова
Лавров Алексей Михайлов
Логачев Николай Ефимов
Лукин Адриан Козьмин
Любицкий Константин Федоров
Мартынов Иван Яковлев
Матвеев Дионисий Иванов
Морозов Влас Иванов
Москова Екатерина Пантелеева
Мурахин Михаил
Мурахина Ксения Андреева
Мухин Петр Иванов
Набокова Епистимия Симеонова
Носачева Людмила Ивановна
Озерова Пелагея Фролова
Орлов Николай Васильев
Панков Федор Федоров
Песоцкая Любовь Васильева
Питра Альберт Самойлов
Платонова Платонида Иванова
Радьченкова Татиана Лаврентиева
Репенко Иван Петров
Рогулин Василий Егоров
Сачева Екатерина Симеонова
Святковский Митрофан Михайлов
Склярова Наталия
Соколова Мария Андреева
Стефанова Аграфена Иванова
Стовик Юлий Оиспов
Тарновская Мария Александрова
Тесцов Егор Григорьев
Тимофиев Григорий Тимофиев
Ткачева Варвара Анисимова
Ходаков Иван Васильев
Черкунов Иван Илларионов
Честная Агафия Иванова
Чистяков Владимир Василиев
Шевченко Петр Иванов
Шивцова Домна Ильина
Шульц Август Иванов
Щеглов Иван Григорьев
Якименков Николай Васильев
Якименков Павел Васильев
Якимова Пелагия Феодосиева

Загляните: https://charkow.wix.com/genealogy

v Italy
Спасибо сказали: Ярематойсамий, Алёна2

Поделиться

90

Re: Фамилии, г.Харьков

1865г.

+ открыть текст

в т.ч.
Ахтырка,мещанин
Валки,купец
Воронежская,Бирючинский,Лютавиновская,д.Лютавиновой
Воронежская,г.Острогожск,мещанин
г.Пензенск,мещанин
генерал-майорша
губернский секретарь
дворянка
дьячеу Волчанского Троицкого собора
жена титулярного советника
Змиев,государственный крестьянин
Казань,мещанин
Калужская,Малоярославский
капитан
Киев,мещанин
колежский секретарь,римско-католического исповедания
коллежский регистратов
коллежский секретарь
Костромская,Кологравский
Курск,мещанин
Курская
Курская и у.,сл.Ямская
Курская,Грайворонский,сл.Перовка
Курская,Суджанский
Москва,мещанин
Московская,Серпуховской,д.Заволиптовая
Новочеркасск
Орловская,Малоархангельский купеческий сын
Орловская,Мценский,мещанин
полковник
Полтавская.г.Лубны,купец
провизор
профессор Харьковской Духовной семинарии
С.-Петербург,цеховой
Саратов,купец
сл.Ольшаны
сторож
студент ХИУ
титулярный советник
унтер-офицер Дорогобужского пехотного полка
Харьков,жена купца
Харьков,купец 2 гильдии
Харьков,купеческий сын
Харьков,купчиха
Харьков,мещанка
Харьков,почетный гражданин
Херсонская и у.,д.Ново-Николаевка(Рохмановка)
штабс-капитан
Ярославская,Мышкинский

Амфежибов Арсений Павлов
Анцов Макарий Васильев
Асманов Николай Семенов
Астахов Аркадий Антонов
Богдановская Екатерина Михайлова
Болдаров Иван Косьмин
Болдунов Яков Григорьев
Болховитинова Анна Димитриева
Бондарев Петр Емельянов
Браиловская Феоктиста Ивановна
Браиловский Александр Владимировач
Браиловский Андрей Александрович
Булатов Тимофей Филиппов
Булгаков Аркадий Федоров
Булковский Стефан Артемиев
Васильев Николай Александров
Водолагин Захарий Андреев
Вольский Николай Семенов
Гине Екатерина Николаева
Гольдингер Петр Александров
Гринев Григорий Александров
Губин Даниил Авраамов
Дегтярева Анрафена
Демидов Виктор Ильин
Доброхотов Димитрий Петров
Додукалов Стефан Васильев
Доленков Василий Григорьев
Дурасов Василий Антонов
Евдовицкая Екатерина Петрова
Журавлев Александр Андриев
Захариев Роман Иванов
Иванов Александр Владимиров
Иванченко Никита Захариев
Игнатченкова Дария Николаева
Ильин Поликарп Ильин
Кареев Александр Александров
Кареев Александр Арсениев
Кареева Пелагия Борисова
Катачин Иван Александров
Кирилов Николай И[]доров
Клейн Николай Юльевич
Клейн Юлиус Юльев
Клименко Стефан Матвиев
Клобуков Николай Васильев
Кобылин Никита Андреев
Ковалев Семен Димитриев
Ковалевский Федор Михайлов
Коваленко Моисей Андреев
Косторкова Екатерина Федоровна
Косубей Викентий Петров
Кравченко Андрей Корниев
Крилов Стефан Гаврилов
Кровитченко Трофим Косьмин
Крыжановский Иван Александров
Крылов Александр Николаев
Крыцин Константин Иванов
Крюков Василий Евстафиев
Крюков Феодор Евстафиев
Кушниренко Григорий Григорьев
Лабинский Марк Васильев
Лактионова Александра Игнатьевна
Ливатов Владимир Стефанов
Лукин Иван Лукин
Любинский Стефан Захариев
Малиньков Иван Петров
Манюков Михаил Алексеев
Марков Афанасий Петров
Метлеркамп Виктор Августович
Милевский Грациан Иванов
Миненко Иван Васильев
Монастырский Иван Димитриев
Монастырский Николай Григориев
Мостовенков Гавриил Иванов
Муравьев Феодор Илларионов
Навродская Антонина Яковлева
Нефедьев Иосиф Симеонов
Нешмаинов Тимофей Федоров
Нижникова Виктория Назарова
Павленков Антоний Михайлов
Павлов Иван Сергиев
Песоцкий Андрей Яковлев
Питра Альберт Самойлов
Питра Мария Александрова
Подольская Мария Иванова
Покровский Бория Симеонов
Попов Григорий Васильев
Попов Григорий Иванов
Прокопович София Михайлова
Раздобудько Григорий Леонтиев
Ржанов Афанасий Федоров
Романов Владимир Петров
Рыжов Иван Иванов
Сабо Николай Георгиев
Сайков Петр Васильев
Сарачев Симеон Феодоров
Свидерский Федор Алексиев
Скотти Карл Федоров
Скотти Эвелина Крестьянова
Смирнов Кир Тарасов
Спичкин Тарасий Сергиев
Степанов Иван Адрианов
Стрельникова Дария Павловна
Сук Константин Власов
Сумцов Роман Иванов
Тартаковский Моисей Николаев
Толмачев Степан Иванов
Трофимов Дорофей Сафонов
Туренкова Агрепина Артемовна
Турчанинов Алексий Петров
Феоктистов Михаил Петров
Финенко Михаил Васильев
Флоровская Александра Григорьева
фон-Брискен Екатерина Осипова
Хананченко Павел Николаев
Харьков Никанор Алексиев
Химченко Роман Васильев
Чередков Семен Яковлев
Черкунов Иван Ларионов
Черняев Александр Петров
Чеховский Петр Северианов
Чорнобаев Иван Иванов
Чумачкова Арисия Павлова
Шаровкина София Михайловна
Шевырев Яков Иванов
Шосте Константин Николаевич
Шосте Николай Яковлев
Щербаков Иван Максимов
Щербачев Николай Александров
Языков Африкан Александров
Яикович Алесий Дорохвиев
Якименко Никанор Иванов
Яковлев Георгий Стефанов
Яковлев Иосиф Яковлев

 
 Источник:[127/2016]

Загляните: https://charkow.wix.com/genealogy

v Italy
Спасибо сказали: Ярематойсамий, Алёна2

Поделиться

91

Re: Фамилии, г.Харьков

1865г.
Продолжение
в т.ч.
австрийский подданный,лютеранин
Бахмутский,д.Звановка
Валки,мещанка
Воронеж,мещанин
Воронежская,Бирючинский,Лютавиновская,д.Лютавиновой
г.Екатеринослав,мещанин
г.Прилуки,купеческая дочь
Гамбургский уроженец,зубной техник
Змиевской
Калуга,мещанка
Калужская,Козельский мещанин
коллежский регистратор
Крымская обл.,Бахчисарайский мещанин
Курская,Виниковская,х.Гремячий
Курская,Грайворонский,сл.Барасовка
Курская,Рыльский,с.Знаменское
Курская,Суджанский
Ливенский,Яковлевская,д.Попицовка
Москва,мещанин
Москва,мещанка
Московская,Коломенский,с.Пру[с]
Орловская,Брянский мещанин
Полтавская,Зиньковский,местечко Опошня,помещик
помощник ветеринарного лекаря
Старобельск,купеческий сын
Сумской,Зелезняковская,х.Стрельниковский
Сумской,Куяновская,д.Черевановка
Таганрог,купец
Тула,купеческий сын
Харьковский,д.Протопоповка
Харьковский,с.Березовое
художник
Чугуев,мещанин

+ открыть текст

Адамов Иван Юрьев
Акименко Никанор Иванов
Астахов Аркадий Антонов
Бакин Павел Петров
Бардаков Марк Андреев
Богунова Евдокия Григорьева
Будылкина Мария Николаева
Буткова Екатерина Федорова
Выхрева Мотрона Петрова
Гапоненкова Ксения Митрофанова
Глумов Николай Тимофиев
Глумов Николай Тимофиев
Гончарова Елисавета Николаева
Грановская Александра Яковлевна
Гукова Юлиания Антониева
Дворецкая Агрепина Михайлова
Дворецкий Иосиф Евфимов
Дегтяренкова Надеда Семенова
Деревянкин Василий Яковлев
Др[ом]бк Иоанн
Евченко(Евченкова) Анисия Иванова
Елеазарова Пелагия Иванова
Жмайлов Симеон Андреев
Зубарев Иван Яковлев
Иваненкова Любовь Львова
Иванченко Никита Захариев
Игнатченкова Дария Николаева
Игнатченкова Дария Николаева
Иноземцев Степан Иванов
Иноземцева Елена Титова
Калуцкий Демиан Фролов
Каракулин Пармен Евфимиев
Карапцова Мелания Иванова
Карпов Василий Парфениев
Козлова Марфа Васильева
Коритин Николай Васильев
Косторная Екатерина Федорова
Кочеткова Екатерина Димитриева
Кравченко Андрей Корниев
Кравченко Иосиф Федоров
Крапивный Герман
Кречетова Анна Николаева
Кривка Феодор Андреев
Крилов Стефан Гаврилов
Кубина Марфа Кондратова
Кузнецова Мария Тихонова
Куприяанов Григорий Павлов
Куценко Петр Васильев
Куценкова Анастасия Федорова
Кушниренко Григорий Григорьев
Лабанов Илия Максимов
Лефорт Юлий Адрианов
Медов Алексий Петров
Мищенко Филипп Данилов
Моргушка Максим Яковлев
Моспаненко Лев Михайлов
Мостивенко Гавриил Иванов
Муровцева Феодосия Семенова
Неиманков Тимофей Федоров
Овчинникова Мариамна Евфимова
Островерхов Феодор Алексиев
Отрупицка Андрей Андреев
Павленко(Павленков) Антон Михайлов
Перепелицына Мария Акимова
Перова Анна Петрова
Платонов Петр Михеев
Подолякина Татиана Никитина
Покрасов Григорий
Пороховников Стефан Петров
Проценко Василий Стефанов
Рудакова Александра Алексиева
Рыкосов Василий Климентиев
Сахнова Любовь Федорова
Сидоров Игнатий Михайлов
Синицин Иван Федоров
Смирнов Владимир Алексиев
Смирнов Кир Тарасов
Страхов Алексий Петров
Сухов Иван Иванов
Темпинский Николай Францов
Тертишников Петр Леонтиев
Толмачев Степан Иванов
Турчанинов Алексий Петров
Усенко Иван Петров
Филипьев Петр Мартинов
Фокин Андрей Петров
Фокина Александра Федоровна
Ходановская Ксений Логинова
Чеботарев Алексей Михайлов
Черенков Иван Иванов
Чернишева Евдокия Макарова
Чмыхалов Петр Карпов
Шавар[и]ев Антоний Яковлев
Шалашников Сергий Михайлов
Шульц Август Иванов

Загляните: https://charkow.wix.com/genealogy

v Italy
Спасибо сказали: Алёна, сергей-гродовка2

Поделиться

92

Re: Фамилии, г.Харьков

Списки евреев,проживавших в Харькове, с адресами
дополнено 29.08.16 11:26

Б.Панасовка,12
Банный пер., 7
Банный пер., 8
Белобровская,2
Благовещенская,14
Благовещенская,6
Ващенковский пер.,13
Вознесенская,16
Воскресенская,17
Воскресенская,2
Воскресенская,3
Воскресенская,4
Воскресенский пер.,2
Газетный пер.,1
Гимназическая наб.,13
Гимназическая наб.,19
Гоголевская,9
Горяиновский пер.,13
Горяиновский пер.,5/18
Горяиновский пер.,7
Госпитальная,15
Грековская,6
Дворянская наб.,3
Девичья,3
Дмитриевская,19
Дмитриевская,23
Дмитриевская,6
дом Пащенко-Тряпкина
Екатеринославская,14
Екатеринославская,15
Екатеринославская,4
Екатеринославская,9
Змиевская,16
Ивановская,13
Ивановская,30
Ивановская,9
Классический пер.,10
Классический пер.,12
Классический пер.,6
Классический пер.,7
Классический пер.,9
Классический пер.,9/20
Клочковская, 35
Клочковская, 53
Клочковская,1
Клочковская,10
Клочковская,11
Клочковская,13
Клочковская,14/7
Клочковская,17
Клочковская,18
Клочковская,19
Клочковская,21
Клочковская,23
Клочковская,24
Клочковская,25
Клочковская,26
Клочковская,27
Клочковская,28
Клочковская,29
Клочковская,3
Клочковская,31
Клочковская,33
Клочковская,35
Клочковская,39
Клочковская,42
Клочковская,43
Клочковская,46
Клочковская,51
Клочковская,51/53
Клочковская,53
Клочковская,55
Клочковская,58
Клочковская,59
Клочковская,61
Клочковская,62
Клочковская,67
Клочковская,71
Клочковская,83
Клочковская,9
Клочковская,95/2
Конторская,11
Конторская,13
Конторская,2
Крыничный пер.,6
Крыпницкая,7
Кузнечная, 14
Кузнечная,12
Кузнечная,13
Кузнечная,13/8
Кузнечная,14
Кузнечная,16
Кузнечная,18
Кузнечная,20
Кузнечная,21
Кузнечная,4
Кузнечная,6
Кузнечная,7
Кузнечная,8
Куликовская, 34
Куликовская,17
Куликовская,19
Куликовская,20(25,26)
Куликовская,21
Куликовская,23/14
Куликовская,25
Куликовская,3
Купеческий пер.,2
Лопатинский пер.,4
Лопатинский пер.,5
Лопатинский пер.,5/7
Лопатинский пер.,6
Лопатинский пер.,7/12
Лопатинский пер.,8
Малая Панасовка,4
Мариинская,12
Мещанская,4
Мещанская,5
Мироносицкая,9
Мордвиновский пер.,10
Мордвиновский пер.,18
Мордвиновский пер.,20
Мордвиновский пер.,25
Мордвиновский пер.,31
Мордвиновский пер.,6
Мордвиновский пер.,7
Мордвиновский,31
Мордвиновский,9
Москалевская,3
Московская,(7)
Московская,11
Московская,15
Московская,16
Московская,20
Московская,3
Набережный пер.,12
Набережный пер.,9
Нетеченская наб.,14
Нетеченская,14
Нетеченская,15
Нетеченская,20
Нетеченская,25
Нетеченская,27
Нетеченская,3
Нетеченская,42
Нетеченская,46
Нетечинская,15
Нетечинская,92
Николаевская пл.,19
Николаевская пл.,21
Николаевская пл.,23
Николаевская пл.,25
Николаевская пл.,25/2
Николаевская,11
Николаевская,17
Николаевская,18
Николаевская,2
Николаевская,20
Николаевская,25
Николаевская,4
Пантелеймоновский пер.,6
Платневский пер.,10
Плетневский пер.,12
Плетневский пер.,8
Плетневский пер.,9/4
Подгорная,6
Подгорная,8
Подольский пер.,17
Подольский пер.,21
Подольский пер.,22
Подольский пер.,23
Подольский пер.,28
Подольский пер.,6
Подольский пер.,9
Пушкинская,27
Пушкинская,7
Пушкинская,8
Резниковский пер.,9
Рогатинский пер.,11
Рогатинский пер.,12
Рогатинский пер.,13
Рогатинский пер.,15
Рогатинский пер.,17
Рогатинский пер.,19
Рогатинский пер.,5
Рогатинский пер.,8
Рыбная,17
Рыбная,2
Рыбная,3/4
Рыбная,30
Рымарская 7/4
Рымарская, 3/5
Рымарская, 5
Рымарская,10
Рымарская,16
Рымарская,17
Рымарская,18
Рымарская,19
Рымарская,24
Рымарская,25
Рымарская,3
Рымарская,3/5
Рымарская,34
Рымарская,7
Рымарская,8
Садовая,1
Садовая,4
Сидельниковский пер.,14
Скрыпницкая,10
Скрыпницкая,17
Скрыпницкая,7
Скрыпницкий пер.,10
Скрыпницкий пер.,13
Скрыпницкий пер.,13/1
Слесарная, 6
Слесарный пер., 14
Слесарный пер.,6
Соляниковский пер.,10
Соляниковский пер.,16
Соляниковский пер.,6
Соляниковский пер.,8
ст.Лески Ю.-Вост. Ж.д.
Сумская, 21/23
Сумская,1
Сумская,10
Сумская,11
Сумская,15
Сумская,19
Сумская,21/23
Сумская,27
Сумская,28
Сумская,46
Сумская,47
Сумская,49
Сумская,5
Сумская,64
Сумская,7
Сумская,71
Сумская,88
Торговая пл.,12
Торговая пл.,14
Торговая пл.,17
Торговая пл.,19
Торговый пер.,3
Торговый пер.,4
Торговый пер.,5
Торговый пер.,7
Торговый пер.,9
Троицкий пер.,10
Троицкий пер.,11
Троицкий пер.,9
Тургеньевский пер.,3
Тюремная,18
Тюремная,27
Университетская,2/1
Университетская,41
Харинский пер.,10
Харинский пер.,4
Харинский пер.,8
Царицинская,69
Чеботарская,11
Чеботарская,2
Чеботарская,34
Чеботарская,46
Ярославская,25

+ открыть текст

[Михшткин] Даивд Бенционов
Абрамович Роза Цалевна
Абрамович София Сруль Лейбовна
Абрамович Яков Абрамович
Абрамсон Натан Рафаилович
Авербух Мордко Срулевич
Авербух Элья Шлемов
Аврутин Хаим-Берко Мовша-Аронович
Авчина Тауба Авсеевна
Агранович Витя Давид-Шлемов
Адамов Исаак Соломонов
Адамова Элька Залмановна(Елена Соломоновна)
Адливайкин Семен Иссерович
Азимый Израиль Шлемов
Айзенберг Рахиль Танхова
Аксенфелльд Израиль Нафтулович
Александрова Фрейда Мовшевна
Альперович Вульф Иосифович
Анцеилович Этка Мордуховна
Аптекарь Аврум-Хаим Мееров
Аптекман Моисей Григорьевич
Аркина Франциска Юлиусовна
Аршанский Абрам Эльяшев-Велькович
Атлас Мошко Лейзерович
Ашкинази Шейндель Гершковна
Бакшт Сима Хаим-Мойшевна
Балабанов Шмуль Янкелевич
Бараз Дувид-Шлиома Иос-Гершевич
Барановская Хая Мовшевна
Басыкин Израиль Гиршев
Бекерман Янкель-Иось Аврумович
Беленькая Лея Исионова
Белинкин Идель Ехелевич
Белкина Ривва Гилелевна
Бент Хаим Абрам Иосифович
Берков Меер Шмуйлов
Бернгард Оскар Мартынович
Берхина Элька-Бася Нехемьева
Биленько Аврум-Арон Менделев
Бланк Брайна Лейзовна
Блат Эстер Палтиева
Богород Сара Израилева-Вульфова
Богуславский Александр Вениаминович
Борок Эстер Ошеровна
Бродская Лея Мордуховна
Бродская Эстер Лейб-Янкелева
Бродянский Наум Соломонович
Бронштейн Осип Исаевич
Бронштейн Раиса Яковлевна
Бронштейн Фроим Аврумов
Брунич Шлема Давидович
Вайнбоум(Вайнбаум) Аврум Шмулевич
Вайнер Моисей Шулимов
Вайнфельд Маня Самуиловна
Вайнфельд Самуил Мошков
Вайнфельд Фрейга Самуиловна
Вайнштейн Анна Ицко-Зельманова
Вайсброд Михель Давидовна
Ваксова Сара Мордиеевна
Ванблат(Вайблат) Рухля Алтарова
Варшавский Яков Лейбович
Вестерман Мария Самуилова
Витлин Гилель Зельманович
Вол Симон Ицков
Волкинштейн Бейла Залмановна
Волкинштейн Лейзер Дувидович
Волосов Бер Ицхокович
Волынская Хая-Рива Иоселевна
Вольмир Григорий Львович
Вольпе Гите Гиршовна
Врублевский Ершель Нахимович
Вульфович Амания Абрамовна
Гальперин Борух-Мордух Евнов
Гандер Евгения Ушеровна-Мойшева
Ганелин Сара-Фрейда Шмулофна-Зельманова
Гарфинкель София Янкелевна
Геммельфарб Аврам-Кива Зельманович
Гербергольд Мошек Левекович
Гертман Зиня Лейбовна
Гершойг Арон Вольфович
Гессен Рахиль Ильинишна
Гидалевич Лейба Рафаилович
Гимпелевич Михель Юдков-Гершев
Гиндин Борух Лейбович
Гинзбург Бунка Хаимовна-Ицковна
Гирмановский Эля Срулев
Гитман Анна Давидовна
Глодин(Глод) Израиль Ноех Абрамович
Гойхман Витя Нухимович
Гойхман Ицко Менделев(Исаак Эмауилов)
Голдина Сара Ицковна-Мордуховна
Голдштейн Гилель Пейлитович
Гольдзин Михаил Гиршев
Гольдштейн Аврам-Инко Рувимов
Гольтберг(Гольберг,Гольтерберг) Алексей Давидович
Гольцман Мошка-Идель Иось-Меерович
Городнер Елеазар Шмуйлов
Горштейн Моисей Давидович
Градитор Мордух-Зундель Аврумов
Гринберг Двося Хаим-Гершевна
Гринштейн Юдко Борухович
Гулько Бер-Срулевич-Нухимович
Гурвич Мовша Залкиндов
Гуревич Ривка Израилевна
Гуревич Янкель Хаимович
Гутман Григорий Маркович
Дергун Арон Нихович
Дерманер Роза Рувелева
Добкин Иосель-Мендель Михелев
Долинский Иосель-Герщ Янкель-Элер
Драбкина Анна Залмановна
Драткина-Драпкина Ципка Гершова-Шлемова
Дрибинская Фруима-Песя Мовшевна-Хаимовна
Дубинская Ита-Лея Мордуховна
Дубовский Михель Гершкович
Дубчак Моисей Янкелевич
Дынин Меер Хаимов-Вульфович
Елина Шейна-Рахи Иудовна
Ентина Хая-Дина Модесовна
Жаржавский Ицка Лейбович
Желязник Мордко-Файтела Яковлевич
Заблудовский Михель Навахович
Завилевский Гершко Дувидович
Зак Григорий Иосифович
Зальсин Зелик Симонов
Зальцберг Моисей Бенцилев
Замковский Яков Егорович
Заремберг Арон Пинхусович
Заславский Зельман Кися-Аронович
Заславский Лазарь Ушерович
Заславский Нахман-Герш Иос-Меерович
Затыловский Геня Шимонова
Звиняцкий Израиль Цальев
Зевельфан Авраам Идель-Айзиков
Зелевский Гершель Мордухович
Зелкинд Иосиф Беркович
Зискинд Гитель Лейбовна
Зислевман Песя Аронова
Златопольский Нехама Фейга
Иделиович Мошко Симонов
Израилитина Бейла Ариевна
Ильевская Фаня Ионовна
Иофе Фрейда Борух Менделевна
Иофин Хана Хаимовна
Кавицкая Сара Лейбовна
Каган Лейба Иотов
Казарновский Мендель Залманович
Каминский Моисей
Кантарович Мина Израилева
Кантарович Фаня Израилева
Каплан Хая Михелевна
Карасик Гирш-Мовша Ельев
Касевич Абрам Лейбович
Кассель Хая-Анна Давыдовна
Кауфман Евель-Лейба Давидович
Кауфман Мордух Еселев
Кац Блюма Шмуйловна
Кац Ицка Иоселевич
Кацман Рейза Берковна
Качер Сарра Хаскель-Берковна
Кваша Хиена-Сара Капелева
Келерман Рахиль Шлиомовна
Кернер Серафима Давидовна
Кипер Абрам Шлиомов
Клаузман Раиса Исааковна
Клоль Михель Шевелев
Клят Хая Абрамова
Коган Вигдор Мовшевич-Велевич
Коломийский Бениамин Ицкович
Коломойская Цива Менделева
Колпакчи Анна(Елена) Ивановна
Колпакчи Раиса Михайловна
Коренгольд Генрих Шабшевич
Корсунская Рейза Ханина-Мордховна
Котляр Хайна Самуиловна
Котон Тамара Файбишева
Кравцова Мойше Мойшевна
Крайзельман Мошко-Нута Аврумович
Краснопольский Моисей-Бер Шевелев
Краснопольский Шевель Аронов Гершев
Креизер Моисей Альтерович
Кример Фридель Ниссонович
Кричевская Сима-Гнеся Пейсаховна
Крон Хаим Абрамович
Крутокоп Хаим Янкелев
Кулиш-Калюс Хана Хаимовна
Купинская Бася Юселевна
Лаговский Вульф Симонов
Лагунова Маня Мордуховна(Амалия Марковна)
Лазарева Чарла Гершева
Лебедев Михаил Аронович
Левин Аркадий Давидович
Левин Рахиль Исааковна
Левинштейн Матусь Ицко Иоселев
Левинштейн Хая-Рахиль Леви Ицковна
Лейбовский(Любович) Давид Аронович
Лихтенштейн Давид Бенционов
Лишневский Вениамин Нотович
Лищинский Осип Менделевич
Лищинский Сося Мухимовна
Ловов Маркус Гдальевич
Лондарь Браина Лея Ицковна
Лукомшин Рухама Шлема Иудовна
Любарская Хана Соломоновна
Люрия Фрейда-Лея Мейлаховна
Магазаник Исаак Аврам-Беркович
Магат Арон-Исер Симхов
Магида Гдаль Абрамович
Мадиевский Рувим Мордухович
Маиров Герш Мовшевич
Маламуд Рухля Аврум-Шлемова
Малисова Михля Гершевна
Марковская Рося Абрамовна-Шмуль-Гершовна
Меерзон Айзик Меерович
Меерсон Блюма Хаимовна-Лейбова
Мельцер Абрам-Лейб Орликов
Мельчер К..иель Генухов
Мильхикер Самуил Абрамович
Минц Мовша Мовшев
Михлин София Шмуилевна
Монес Мендель Янкелевич
Мостославский Мойше-Ицхок Израилев
Мостославский Шимон-Мойше Ицхоков
Музыкантова Сура Юдковна
Нахимов Вольф
Негинский Хацуель Нохимович
Негинский Янкель Симхович
Нейговзен Сара Мейеровна
Неймарк Бендит Израилев
Неймарк Сруль-Янкель Бендитов
Непомнящий Симон Гиршев
Оссер Абрам Вигдорович
Острфельд Вейла Шмилевна
Парнаридер Адольф Израилевич
Пасинковская Тауба Рафаилова
Пескин Пинхус Евелев
Пилинский Давид Вениаминович
Пиневский Гирш Зуселевич
Плятская Рахиль Гиршевна
Позументиров Александр Моисеевич
Полякова Двейра Симоновна
Пострелкин Самуил Яковевич
Рабинович Дувид Гдалевич
Рабинович Залман Нисонов
Радунская Сара
Радунский Элья Вигдоров-[]видов
Райз Этель Давидовна
Раськина Кайля Мовшевна
Рацбаум Абрам Мейлахов
Рашина Рашель Гиршевна
Рашкова Мария Аврумовна
Резникова Зинаида Яковлевна
Резникова Ревека Яковлевна
Рейзин Зина Шлемовна
Ризель Евгения Наумовна
Рогоза Блюма Авсеевна
Розенберг Стися Фишелева
Розенберг Шейна Фишелева
Розенблат Мария Антоновна
Розенблит Эля Рувимович
Розенбоим-Розенбауз Фрима-Дрейзя Мозесова
Ройзенберг  Сара-Рива Янкелевна
Росин Вульф Юдкович
Ротенберг Даба Моисеева-Аронова
Рохлин Давид Руванов-Вениаминов
Рубинштейн Дебора Менделевна
Рыкман Хая-Фрейда Израилева
Рысина Ита Беркова
Сандлер Абрам Янкель-Меерович
Сахаров Абрам
Симкина Хася Мовшевна
Скобло Шолом Давидович
Слезникова Фрума Ципа Яковлева
Слезникова Цивья Иоселевна
Сливина Фрейда Хаимова
Смолянская Меся Хаимовна
Соболев Елиезер Хаимович
Сойфер Дувид Шлиомович-Соломонович
Соколова Двося-Рахиль Гершкова
Соколовская Люба
Соркина Михля Янкелевна
Соськин Залман Вульфович
Спектор Блюма Аврум-Мордков
Спивак Моша Гутманова
Сталович Хая
Сумной Пейсах-Айзин Арон-Беров
Сутко Сара-Рива Абрамовна
Суховольский Бер Мееров-Лейбов
Сыркин Иосиф Шевелев
Тантлевский Давид Лейзерович
Тарловский Вульф Михайлович
Троянкер Манця-Хава Саневна
Тульчинский Нехемий Мордухович
Улановер Абрам-Шмая Михелевич
Уманский Илья Шмулевич
Файнштейн Муня Беркова-Шлиомова
Файнштейн Рахиль Альтеровна
Фельдман Эля Шулимовна
Фильшинская Хана Абрамовна
Фингергут Леон Якубов
Финкель Ася Нухимовна
Фишер Гитля Дувидовна
Флит Бейла Абрамова
Фогель Сара Натоновна
Фрадкин Моисей Гиршевич
Френкель Евгений Самуилович
Френкель Сося Элиовна
Хазанович Анна Давыдовна
Халевский Меер Иудович
Хейфец Мовша-Гилька Ерухимов
Цареградская Ксения Израилевна
Цванг Ицко(Исаак) Абович
Ципук Лейба Хлавнович
Цольнер Зися-Александр Ехелев
Цукерман Лейба Зельманов(Лев Соломонович)
Чашник Элька Генуховна
Черный Арон-Ицко Шмулев
Черняков Арон-Айзик Шлемов
Чудновский Евсей Давидович
Шавец Иофель Абрамович-Ицкович
Шамкович Александр Исаакович
Шапаринская Ита Иоселевна
Шафер Рива Герш-Беркова
Шафирова Рейзя Бениоминова
Шварцман Лев
Шварцман Симха Моисеевич
Шейнман Вольф Зальманович
Шейнштейн Эля-Хонон Ишелев
Шер Зейлик Мошевич
Шерешевский Иосиф Хаимов-Михелев
Шефтель Соломон Самсонович
Шмундак Давид Ихелев Михелевич
Шмундяк Яков Ихшевич
Шнайдер Самуил Давил-Берков
Шнитке Элька Лейбовна
Шпеер Сидор Янкелевич
Штаммер Эсфира Самуиловна
Штейн Юлий Венционович
Штеренберг Хая Гдалевна
Шугам Аншель Хаимович
Эдельберг Григорий Генрихович-Мейерович
Эдлин Яков Моисеевич
Эйштейн Блюма Мейделевна
Эльман Рахиль Лейзерова
Эпштейн Сима Бейла Менделевна
Эськин Ейзер-Яков Аронов
Юдилевич Сура-Рива Липминовна
Юдин(он же Егудин)
Юдкин Гдалий Абрамов
Юзефсон Иосель(Иосиф) Абрамович
Юзефсон Мордух Абрамович
Юнович Лейба Каделевич
Якубсон Захарий Нехелиев
Якубсон Рейза Шоломовна
Ястребенецкая Геня Аврумовна



Источник[128/2016]

Загляните: https://charkow.wix.com/genealogy

v Italy
Спасибо сказали: Ярематойсамий, Алёна2

Поделиться

93

Re: Фамилии, г.Харьков

Cписки евреев,проживавших в Харькове

Продолжение

+ открыть текст


Бланк Григорий Гиршевич
Абрамсон Александр Залигович
Аксенфелльд Нафтула Гершкович
Акулевич Фрума-Рива Сора Еселевна
Антель Рувим Борухович
Бараш Борух-Мордкой Вульфович
Бассин Нахман Бейнусович(Наум Вениаминович)
Бейзман Герш Мовшович
Бидаренко Нисон Аврумович
Биленко Собелла Мошковна
Богуславский Давид-Герш Евелевич
Браславский
Брикер Чарня Рафаиль-Вульфовна
Вищневский Моисей-Элиэзер Шмуйлович
Гардеев Наум Ицков-Исааков
Гершойг Эсфир Вольфовна
Гильман Борух Бенциан Дувидов
Гольдштейн Вольф Аврумов-Ицков
Городыски Берко Эзорович
Гофман
Густарович Мендель Залманович
Денис Захар Мовшевич
Добис Абрам Ицкович
Докторович Хана Дувидовна
Еллин Исай Иудович
Желиховский Хаим Гершкович
Зайденберг Аврум-Мойше Шмулевич
Зисканд Иоганан Михелевич
Изнюк Арон-Мойше Янкелев-Шмуилов
Ицков Хонон Ицков-Зеликов
Ицков Элья-Ошер Ицков-Зеликов
Каган Хана Ихелевна
Казак Альтер Займович
Каминская Рухля Хейкелева
Каневский Фроим Эйвишев
Карпаносов Лев Абрамович
Карпиловка Эсфир Лейбова
Кларфельд Маркус Неехович
Козловский Моисей Израиль-Залманов
Кольнер Лейзер Мордухович
Кольнер Рейзла Гершевна
Коняцкий Аврам Беркович
Кричевский Элька Давидовна
Кук Чорни-Нейли Овсеева
Лещинский Арон Юдко-Лейбов
Липовский Давид Шлиомович
Любин Янкель Беркович
Любчик Афроим Иоселев
Магдаль Литман-Елья Хаимович
Маневич Иоси-Леви Берков
Миренбург Гирша Беркович
Мирмерштейн Михель Зельманов
Мишуров Шлиома Израилевич
Немерзель(Немерзон) Рухля-Лея Абрамовна-Фишелева
Нерадовый Аврум Мордкович
Окунь Есель Шмуйлович
Палей Меер Мовшевич
Пердан Иосиф Мовшевич
Прейс Левик Берков-Лейбович
Пуховицкая Ципа Шевелева
Рабинович Насим Хаимович
Рабкин Матус Менделев-Михелев
Рабчинский Шай Элюкимов
Райхельс  Арон Янкелевич
Рейф Гирша Ицкович
Ривкина-Певцова Бася-Фейга Еселева
Ривкина-ПевцовХаим-Янкель Израилевич
Розин Довыд Мовшев
Розовский Нухим Пейсах Иосев
Са[г]алович Моисей Ицкович
Симиновский Янкель Липманов
Сиркин Герша Гилелев
Склют Сара-Спринца Ицковна
Скоблионок Фалка Фалкович
Сталович Беньямин Песахович
Товбель Шмуль Волькович
Фарбирович Эстер
Фертель Абрам Файвалевич
Фридлянд Нисон Арьев
Хаит Хаим-Иосиф Шепшелевич
Ханин Абрам Матусович
Цверман Иосиф Эльевич
Цудаков Мордух Цодиков
Черный-Сернов Шмуиль Зеликов
Шнельверт Иосиф Хаимов
Шпицберг Маака Нухим-Иосифова
Эльяшев Айзик Мовшевич
Яновицкий Айзик Рувинович
Яновицкий Гирш Айзиков

Загляните: https://charkow.wix.com/genealogy

v Italy
Спасибо сказали: Ярематойсамий, Алёна2

Поделиться

94

Re: Фамилии, г.Харьков

Харьков,1917,1922-1926гг.

+ открыть текст

Абрамова М.Г.
Абрамович Р.М.
Агуреев А.Т.
Арсон
Астаскевич С.Г.
Бабенко Т.И.
Белоусова
Броверман
Бронин
Брунзель
Верхотурская
Воронина
Гейлер Л.Б.
Гельфгат Т.М.
Гинзбург А.
Гитцович Л.Я.,Ф.Я.
Горбунов
Грайль Елена Ивановна
Грийшман А.М.
Даин М.Я.
Дворкина Ф.С.
Долинский М.Б.
Дубровенский И.Я.
Елизаветский И.И.
Ефименко И.А.
Зеликов А.В.
Зубенко М.Т.
Ионов И.Ф. 
Итин Г.К.
Кайчук Л.Б.
Каменецкий Г.Е.
Кантор
Кантор Д.М.
Каплан С.И.
Каракуркчи П.А.
Карлин Э.И.
Карро
Карслян С.Н.
Кирзнер А.Я.
Клименко В.Н.
Климовицкая
Ковко И.И.
Когачевский
Коломойцев
Коноплев А.Г.
Король Г.А.
Костин И.Е.
Кривицкий Л.А.
Куценко А.М.
Левитан М.А.
Лейзерович Е.Г.
Лившиц Р.М.
Локшин С.Е.
Макогон П.Б.
Макогон П.Б.
Мексин Я.А.
Мурадов С.С.
Наливайко М.Р.
Нежданов Н.А.
Оленченко Л.П.
Першин П.А.
Поляков и.С.
Пузырева Т.Г.
Пшеничная К.Ф.
Романовский
Ротшильд Н.И.
Руденко Д.И.
Рудник А.М.
Свердлов И.Н.
Серебрянников А.Р.
Серебрянный С.Р.
Синебрюхов
Смолович Н.Б.
Спиваковская К.Н.
Сударский И.М.
Татиевский В.А.
Терлецкий
Тишлер С.М.
Уманская К.И.
Уралов(Месин) Л.А.
Файнберг Ф.А.
Файнблит
Фалькович С.Е.
Фрейдензон Л.Б.
Фридкин Ш.Я.
Школьник Г.Ф.
Штафинский(Штофинский) С.М.
Щадилов А.И.
Эпштейн М.С., Я.С.
Каминер Абрам Леонтьевич

 Источник:[99/2016]

Загляните: https://charkow.wix.com/genealogy

v Italy
Спасибо сказали: gennadii5408, Ярематойсамий, Алёна3

Поделиться

95

Re: Фамилии, г.Харьков

Список стипендиаток Харьковского земского повивального училища,1889-1891гг.

Шеболдаева А.И.
Кобушко М.В.
Руденко П.Я.
Гетман СГ.
Гаген О.Г.
Труш М.И.
Коваленкова О.А.
Щекина О.К.
Портнова М.Н.
Потупалова А.А.
Шандыбина К.Л.
Ветухова А.П.
Овсяникова К.Е.
Руденкова Е.Ф.
Тертичникова М.П.
Кессених М.Н.
Портянкина М.Н.
Пасечниченкова А.Ф.
Стеллецкая М.Ф.
Старикова П.Ф.
Коваленкова
Щекина


Подробный список учениц Харьковского земского повивального училища,1891гг.


1. Битус Мария Петровна, 24 лет(родилась 1окт 1867года),дочь личного почетного гражданина.Окончила курс в 3-х классном Двуречно-Кутянском народном училище. Прибыла 2 сентября из с.Бабаев,той же волости Харьковского уезда. Стип. Харьков. уездного земства.

2.Бондаренкова Н.А.
3.Бредихина А.А.
4.Бугаева А.С.5.Веретьева М.К.
6.Диденкова О.А.
7.Иванова М.П.
8.Калинниченкова М.Ф.
9.Квашина(Кваша) А.П.
10.Коржец Я-С. А.
11.Логвиненкова М.Ф.
12.Нестеренкова В.К.
13.Романова С.А.
14.Румянцева М.Т.
15.Таранова И.Т.
16.Тельнова А.А.
17.Томашевская М.П.
18.Трегубова Е.В.
19.Коробова Е.И.
20.Рощина М.А.
21.Федосеева А.И.
22.Кокорева Е.П.

 Источник:[171/2016]

Загляните: https://charkow.wix.com/genealogy

v Italy
Спасибо сказали: Ярематойсамий, Алёна2

Поделиться

96

Re: Фамилии, г.Харьков

Список жильцов,пер.Столярный.1920-е годы

+ открыть текст

Гайсинский И.М.
Минская Р.И.
Хохловский Е.М.
Тер-Саркисянц Х., А.
Гербильский М.Г., Я.М.
Перельмутер Г.М.
Радин Н.М.
Степанов Ф.И.
Михальянц А.А.
Стройновский М.А.
Шубина Е.К.
Лукьянова З.В.
Лагунов И.И.
Литвак Р.И.
Мохов А.И.
Шевченко Я.В.
Грановская С.
Пичхаузе С.Ш.
Сендерей Л.С.
Левина М.А.
Герасимов М.А.
Жук А.И.
Теонард А.И.
Холмогорова А.В
Лупанов В.И.
Якшин А.Ф.
Зарница О.Г.
Томашевский П.Ф.
Наумкина О.Т.
Пахарьянц Г.Г.


Мілявський З.Л.
Ліпцір(Липцер) Л.Х.
Меєрович Л.Е.
Глод Л.П.
Бродський Ш.Д.
Генкін(Генькин) А.Ю.
Гейнкина Б.
Піскунов І.Г.
Трайнін Е.М.
Дененберг І.І.
Ман Б.Е.
Гешлін Я.М.
Стерлін Я.А.
Дубінський І.С.
Стружман А.О.
Милявський Ф.Л.
Гальперін Я.З.
Лифшиц Ф.А.
Альтман-Шнейдерович Г.М.
Кудровский(Пудровский) С.М.
Кригер Л.Я.
Дененбург И.И.
Лесная А.
Дзиган Ш.,С.

 Источник:[23/2017]

Загляните: https://charkow.wix.com/genealogy

v Italy
Спасибо сказали: Алёна1

Поделиться

97

Re: Фамилии, г.Харьков

Vitaly, А то що, євреї від неєвреїв відділені?

Прізвища українські та народів чорноморського регіону

Поделиться

98

Re: Фамилии, г.Харьков

Список жильцов,ул.Карповская1920-е годы

+ открыть текст


Андрущенко В.Х.
Астахов М.Ф.
Боровитинов(Боровитин) Б.В.
Базиков А.В.
Вальтер М.Ф.
Васильева Е.Р.
Вуйтик Е.А.
Горшкова К.Н.
Дашкевич А.И.
Дмитриев Н.К.
Дмитриева С.А.
Дубецкий В.К.
Евдокимов Б.Е.
Емельянова А.В.
Завадская(Завацкая) В.М.
Затула С.Л.
Иванова М.Д.
Канжий А.Н.
Карагода Е.Г.
Кочубей В.Ф.
Кристал С.И.
Кузнецова М.И.
Куликова Маргуба Евстафьевна,дочь Манжудя
Лелюк А.М.
Лысикова Е.И.
Мечинкова(Меченкова) А.В.
Маканеев А.М.
Могильницкий К.С.
Мурник Х.Т.
Недохлебов И.В.
Новикова М.П.
Онищенко А.И.
Перелешина Н.В.
Перешивайлова Е.И.
Писаренко М.А.
Поляков Федор Федорович, Л.Ф., А.Ф.
Полякова Евдокия Николаевна
Пономарева А.Н.
Пигуль И.И.
Рудченко Г.А.
Сергайло-Яцевич М.Е.
Стекачева М.Ф.
Смирнов Н.А.
Сорокин А.А.
Трегубенко П.Ф.
Таранов В.Ф.
Ушаков Г.П.
Федорова А.П.
Фесенко Д.В.
Фрейберг С.И.
Фролов Н.Д.
Чулкова(Чуйкова) Д.Г.
Шелуденко(Шелудченко) А.Г.
Шатов А.И.
Шатиловская Н.И.

 Источник:[24/2017]

Загляните: https://charkow.wix.com/genealogy

v Italy
Спасибо сказали: Алёна1

Поделиться

99

Re: Фамилии, г.Харьков

Харьков,1889г.

+ открыть текст

…винов
Сил…
Пономарева
Казаченко
Логвинова
Замараев
Рыбалова
Волков
Ивахненко
Майстренко
Зайцев
Кривусов
Куцевалов
Харитонов
Мосьцевая
Гороховцев
Суботин
Анохин
Чайченко
Мамин
Соленов
Курганов
Боцманова
Поценко
Голянников
Колошин
Чернуха
Гончаров
Китаев
Трутовский
Наумов
Бобалев
Баранова
Пятницын
Нехорошов
Чичирин
Русык
Бондаренко
Игралин
Янпольская
Ставбур
Косарев
Праваторов
Малеев
Серебрянников
Новиков
Яковенко
Муравьев
Старова
Гарбузов
Шмидт
Сигинев
Тютин
Бышенко
Донцов
Величко
Шефер
Васильев
Поздняков
Саплинов
Кириенко
Штардик
Васильковский
Кудлаев
Сидоренко
Лебедев
Олейник
Рожков
Савин
Котенко
Волженко
Юдин
Колесников
Мочалов
Беловцев(Белевцев)
Мельников
Лещенков
Горбовской
Радченко
Макаров
Пелещук
Подорогина
Щербилин
Шишлов
Власов
Бережная
Т…денко
Притков
Осадчий
Кулешов
Костоглодов
Антипов
Черемушкин
Гончаров
Курипкин
Боровой
Глущенко
Присухин
Голуб
Батруштайт
Васильев
Рябинин
Собатовский
Бавыкин
Розанов
Тасюков
Кузовлев
Орлов
Геймердинер
Шестопалов
Парик
Канарев
Гавриш
Ларионов
Соборнов
Маслянников
Черкашин
Журовлев
Батуров
Дешанова
Попов
Руденский
Мо..шников
Волошинов
Головкин
Фролов
Пароснов
Сонцов Димитрий Иванович
Кабанов
Седаков
Володин
Сидоренко
Потоскаев
Кузьмин(он же Шубин)
Мусатов
Долгинцев
Станишевский
Мишин
Раков
Швец
Типикин
Новиков
Кочергин
Сальников
Дмитриев
Аведиков
Соловьев
Агеев
Дасюков
Бель…
Ребиндер
Шибакин
Подшивайлов
Титаренко
Щеголев
Крутоголов
Моисеенков
Иванов
Берестенко
Чередниченко
Ципкин
Климов
Шкорбатов
Криворучкина
Мишаков
Буканов
Золотарев
Конотопов
Кравченко
Шеблыкин
Вейнер(ис)
Наухацкий
Шатров
Кулишов
Краснокутский
Ермоленко
Куркин
Фаворов
Федоренкова
Калашников
Гордеев
Алексеев
Кураксин
Шир…ев
Евдокимов
Евграфов
Васильев
Медведкова
Шелестов
Потапов
Зальцберг
Богатов
Филипенкова
Скуратов
Бондаренко
Юрченко
Тюленева
Барков
Лукьянов
Оверчик
Кутафин
Науменко
Чикалев
Съянов
Бурма
Лисенко
Нестеркин
Бабкин
Маслянников
Торохтеева
Конограева
Плугатарев
Серов
Торянский
Никитин
Заревайкова
Воскобойников
Шишканов
Васюков
Мироненко
Коротенко
Хорошков
Батюченко
Моисеева
Овсяникова
Приходьков
Ключников
Бабаев
Рыков
Курочкина
Берченко
Анисимов
Москаленкова
Коверченкова
Кобзарь
Колесниченко
Силаев
Павленко
Дадусенко
Слон..вский Александр Михайлов
Бабкин
Автомонов
Пелипенко
Конюшенко
Бережная
Корытный
Головкова
Суфринов(Суфранов)
Шевченко
Истомин
Шибанов
Тарнавский
Платонов
Кл…чев
Агибалов
Бойченко
Глущенко
Олин(Онит)
Токарев
Булава
Кузьменко
Бородин
Глебов
Иноземцев
Шведкий
Мартьянов
Ковалев
Наливайко
Яковлева
Слюнин
Степанов
Перфильев
Нищак
Седиков
Укра..нова
Заикин
Удовиков
Фомин
Белоусов
Рооп
Чабан
Чернопятенко
Куклева Варвара Михайлова
Астахов Алексей Федоров
Голубов
Завгорулько Стефан Карпов
Буховцов
Пономаренко
Писаревская
Вишневский
Коломиец
Синельщиков
Шабалтасова Агрипина Фомина
Раснянский
Жданов
Добранин
Воронченков
Жовмеров
Вакуленко
Мартинов
Билинских
Кисилев
Жеребцов
Притков
Олейников
ваейков
Зубарев
Федоров
Погорельцов
Котельников
Козарь
Витковский
Титов
Куприянова
Марченко
Колошин
Букреев
Рыжкова
Журавлев
Тахтаулов
Васильев
Кузьмин
Орлова
Ермолаев
Винклер
Чурсов
Золотько
Естробков(Ястребков)
Скорников
Ткачев
Павленко
Щеблыкин
Коловоротный
Крючков
Панютин
Колесников
Романов Петр Степанов
Гончаров
Акимов
Окорокова Параскева Семенова
Циркуненко
Литовченко
Высочиненко Митрофан Петров
Шведов
Шевченко
Евфремов Иван Романов
Барабашов
Ющенкова Мария Аввакумова
Булгаков
Григорьев
Стрельников
И..аков
Лазарев
Белов
Любарский
Верютин
Суворов
Соколова
Никольский
Чуйкова
Хованов
Яковлев
Гнутов
Щукин
Пономаренко
Тагаев
Дмитренко
Пещеров
Новиков
Иванчин
Петин
Котляревская
Морозов
Базий
Романенко
Стрелянный
Долгов
Савков
Машкин
Конопля
Медведов
Никоненко
Рокитянский
Гнучев
Бондаренкова
Красюкова
Брагин
Мороховец Андрей Евлампиев
Мороховец Борис
Мороховец Лидия Львова
Конотопов
Сов Николай Львович
Мороховец Анна Егорова
Проненко
Абросимов
Путренко
Кононенко
Белкина
Нагаев
Колесников
Касалапов
Скрынникова
Сахин
Богданов
Титаренко
Солодкий
Журавлев
Сова
Жироедова
Васильев
Рубецкий
Куцай
Щербаков
Гудимова
Ващугин
Штондина
Герасимов
Рыбальченко
МалеевСкляров
Белозерцева
Черножуков
Шиянова
Шматченко
Лазутина
Ступаков
Сарченкова
Приходкин
Назимка
Безсонов
Авдаков
Редькина
Нежурин
Куприянова
Димитриев
Злоцинская
Прненко
Компанийцева
Бышенкова
Снигаренко
Скворцов
Иванова
Серенко
Добринина
Станишевский
Попсуйшапкина
Булгаков
Кондрашева
Дроздов
Трубицына
Китаенко
Глебова
Васильев
Коваленкова
Стрельникова
Лукьяненко
Косов
Роменская
Сургина
Шубин
Голубниченко
Будинстрович
Яковлев
Невечерина
Монастырская
Войтенко
Подъемщиков
Тридубская
Дворяникова
Швецов
Сосновский
Момотова
Смирнов
Ковзанова
Ломанова
Зубарев
Абушин
Калиновская
Ламехова
Загарин
Киценко
Дружинина
Анохин
Юрьева
Мигулин
Мироненкова
Новосильцев
Раздольская
Алексеев
Сухотина
Катречка
Аристов
Чеплыгин
Бремер
Осипова
Поляков Василий Афанасьев
Шифрина
Сперанский
Воскобойникова
Гаманов
Бабкина
Кульшин
Харлампиева
Коровин
Суворова
Левченко-Звенигородская
Ницкевич
Быкова
Ульянченко
Завалишина
Самойлов
Селезнева
Кононов
Ковльчуков
Буценкова
Тиликов
Геймердипер
Стренляный
Черкашинова
Рыжих
Рыжова
Голевина
Засядько
Лысенко
Исакова
Сапожков
Наумова
Волохова
Косупко
Афанасьев
Клейменово
Лысенко
Резниченкова
Русанова
Школяренко
Сагин
Силаева
Богданов
Константинова
Федоровский
Роиль
Соколова
Чураев
Шульченко
Лохматова
...

 Источник:[46/2017]

Загляните: https://charkow.wix.com/genealogy

v Italy
Спасибо сказали: Ярематойсамий, Алёна, rim3

Поделиться

100

Re: Фамилии, г.Харьков

Харьков,1900г.


+ открыть текст

Жидовский
Фролкин
Поляков
Прокофиева
Соловьев
Высочин
Глущенко
Булгаков
… Алексей Яковлев
...лев Григорий Авраамов
Дьяконов
Бурчалов
Шереметьев
Соломрн
Блещунов
Васильковский
Черевков
Колмыков
Адамов
Россихина
Басов
Сцепуро Феодор Ерофеевич
Амелин
Комарков
Чубаков
Тараканов
Троф()мов
Старченко
Явников
Волков
Толченов
Дейнин
Шкуратов
Петров
Протопопов
Парфенов
Ковальчуков
Сазонов
Мукасеева
Рыжкин
Пашенко
Черняковский
Игнатова
Малаханов
Абышкин
Талаев
Лесной
Сафонов
Глыбович
Пятибратова
Касатиков
Калашников
Мареев
Кирилова
Рощупкин
Полянский
Шерова
Наздринов
Гаврилов
Кривоконь
Бабаев
Бакланов
Чмилевский
Маржецкий
Ланин
Тогаев
Цуканов Михаил Евгениев
Козлов
Нежевенко
Тульский
Майстренко
Дмитриев Иван Васильев
Жуков
Казаров
Голубов
Останков
Волков
Сапелкин
Ливатов
Никитин
Сатеев
Гехтман
Буравцов
Чайкина Марфа Димитриев
Моисеев
Лантратов Иосиф Емилианов
Шаталов
Фадеев(он же Дагаев)
Подольский
Иванова
Журавлев
Небутов
Малинкин Антоний Петрович
Горохов
Зонин
Рудоманов
Бутенко
Плосский
Гладков
Алешин
Архипов
Тимощенкова
Чекмарев
Редька
Иванов
Орлов
Уваров
Дураков
Тертышников
Высочиненко
Балашов
Секиркин
Рыцевич
Станишевский
Забелин
Рекунов
Славолюбов
Лукьянович
Сафонова
Герус
Демидова
Воробьев
Васильев
Мирошник
Терещенко
Клименко
Никулин Иван Яковлевич
Зинченко
Таможский
Шабля
Ковалев
Горюшко
Волков
Эситов
Карпенко
Глазов
Панченко 
Жувага
Наливайко
Ястремский Александр Николаевич
Робуш
Высочиненкова
Мартинов
Фролкин
Астахов
Попов
Дудин
рогов
Волков
Мамотин
Чалый
Лысенко Ефим Иванович
Рогальский 
Астахов
Гурмаженко
Чернятин
Корытный
Малыгин
Бабков
Осадчев
Климов
Шарун
Бочаров
Крылов
Ткаченков
Юрманов
Дедусенкова
Уланов
Лялин
Божко
Скляренко
Томарьков
Журавлев
Сенчишкин
Гладков
Рауш Вильгельм
Гончаров
Коренев
Попов
Петров Павел Иванов
Меняйлов
Барсук
Сухоруков
Кузнецов
Бударенко
Лащенко
Кучкин
Семенов Антон Петров
Проскурин
Штепа
Пересадко Яков Павлов
Сазонов Георгий Петрович
Колесниченко
Селин
Чепиженко
Михеев
Трепачев
Нищак
Колесникой Яков Гаврилов
Яшин
Пореченский
Ковалев
Булгаков
Козин
Кириенко
Чередниченко
Шеховцев Михаил Александрович
Рудич 
Драговцев
Горбунов Семеон Борисович
Корзунов
Борисов
Першин
Сазонов
Воронин Никита Иванов
Андронов
Бем
Усачев
Левицкая
Смирнов
Умеренко
Бардаков Иван Леонтиев
Литовченко
Павлов
Гайдуков
Татаренкова
Засыпкин
Щербаков
Макаров
Сечкин Андрей Александрович
Волков
Рюмши….
Пащенко
Лазарев
Покосенко
Рябов
Сидоренко
Метеля
Бандурин
Вижунов
Сокольников
Заховаев
Галушка
Черепов
Гончаров
Сылкин(Сылхин)
Высочиненко
Бурименко
Низиков
Шидич
Феодосимов
Савицкий
Агафонов
Шевченко
Малов-Мирошниченко
Пугачев
Войтенко
Лапенков
Кузьминский
Скороходов
Ромашев
Пышный
Мелентьев
Риканская
Тулинов
Макланов
Павленко
Красильников
Седых
б.ф. Домникия Прокофиева
Сабаев
Решетов
Елаев
Теличенко
Гребеник
Архангельский
Найденов
Сидоренкова
Семериченко
Карпенко
Брайнштейн
Чуприна
Кереметов
Федоров Матвей Афанасьев
Самойлов
Колесников
Раззуваев
Назаров
Колбасников
Фибич
Беланов
Щербань
Золотарева
Водяницкий
Закуренко
Остроухов
Харченко
Андросов
Тарасов
Черников
Волков Александр Алексеев
Коваленко
Шабалтасов
Попов
Харченко
Гавришев
Попов
Кулаков
Рябошапка
Новикова
Гурин Андрей Даниилов
Рыбальченко
Грешилов
Беляк-Прокопчук Яков Михайлов
Хлынин
Воселенко
Рубина-Сапруненко
Лавренов
Филиппов
Мальченко
Ольховский
Тишин
Апрятова
Буров
Мещанчуков
Лебедев
Зобов
Клюхин
Самойлов
Шеметов
Дубинин
Булгаков
Медведев
Величко
Илларионов
Крупенко Павел Ефимов
Мельницкий
Кулигин
Смирнов
Иевлев
Погребнякова
Варновский
Савченко
Капустин
Попов
Филатов
Луговский
Максимов
Прищепин
Квитон
Сухонос
Близнюков
Слухай Симеон Дионисьев
Баранков
Стешенко
Шидловская
Уфнаровский
Холин
Антонов
Фирсов
Полянский
Павличенко
Ашуркин
Ткаченкова
Спасская
Крышталь
Слесарев
Безрукова
Ващупин
Иващенко
Мальцев
Минье
Дураков
Говоров Николай Николаевич
Марков
Левицкий
Жижский
Семендаев
Губарева
Шубин
Пуляшкин
Дедусенко
Синьга
Старшиков


 Источник:[47/2017]

Загляните: https://charkow.wix.com/genealogy

v Italy
Спасибо сказали: Алёна, Ярематойсамий, rim3

Поделиться

101

Re: Фамилии, г.Харьков

Харьков,1909г.


+ открыть текст

Котляров
Сабенко
Типикин
Пономаренко
Самойлов
Ходун
Высочин
Иванов
Вислоумов
Иванова
Курилко
Прохоров
Бычков
Голубничая
Новиков
Лукин
Попов
Медведев
Алутин
Майстренко
Никифоров
Передерников
Заярный
Миклашевский
Минье
Сидоренко
Яшин
Мирошник
Чернышев
Бондаренко
Павлищев
Маслов
Поляков Семен Филиппов
Климов
Власенко
Хирный
Никитенко
Бондаренко
Рудомакова
Ковалева
Радченко
Маханин
Подвальный
Издебский
Щекин
Воинов
Козлов
Паточкин
Архипов
Антонов
Лазуренко
Белкина
Панов
Цурикова
Пауков
Супрун
Ганюк
Зубко
Нагорный
Колупаев
Хирный
Мельник
Иконников
Бонк
Невмержицкий
Степаненко
Гуленко
Васильева
Юношев
Ткаченко
Шапошников
…кулова
Никишкин
Шелюженко
Строновский
Осипов
Петров
Хохлов
Коваленко
Грачев
Дадусенко
Егоров
Осыковый
Шерасимов
Лихачева
Хмелев
Хруслова
Золотарев
Юрченко
Никоненко
Иванченко
Грязнов
Самылов
Афонин
Яцевич
Волкорезов
Данилов
Аргунов
Крайнюк
Иванов
Чухнов
Освятинский
Троицкая
Гиренко
Остроухов
Смолянинов
Тонкий
Бубырева
Панов
Марченко
Петров
Смохтина
Гальцева
Дубинин
Кузовкин
Лаптий
Белюкин
Шумовский
Устров
Щетинин
Цыганов
Лысиченко
Дремов
Лоос
Меняйлов
Глинкин
Машотин
Тищенков
Фролова
Носаль
Гривизирский
Волженкова
Андреев
Глазов
Сапунов
Монтаков
Кушнарева
Ахтырский
Гомоляка
Каменов
Дмитриев
Хирная
Богославский
Сокиркин
Еременко
Рожко Роман Васильевич
Смирнов
Беляев
Умеренко
Колесниченко
Медовщиков
Честных
Гордиенко
Юрин
Шапошников
Бугай
Биленко
Давиденко
Меркулов
Абиленцев
Орлов
Шапарева
Игралин
Долголев
Михеев
Талалаев
Антонов
Гончаренко
Старостин
Полижаев
Батурин
Могилевич
Кравченко
Черкасов Андрей Иванов
Гилевич
Русанов
Бондаренков
Федоров
Скакун
Рыжков
Маиоров(Маеров,Майоров)
Сова
Пон…
Скрипниченко
Васильковский
Левшин
Яковлев
Григорьева Лидия Егоровна
Барсуков
Шаров
Денисов Василий Иванов
Фатьянов
Козаров
Митрофанов
Шулика
Лисенко
Седых
Каплин
Кривоконь
Шавернев
Лавренов
Михалев
Тарабнин
Морозов
Дудкин
Бирюков
Шостак
Головко
Карпенко
Ташинцов
Антоненко
Свечкаренко
Лабунский
Эбергардт Виктор Иванович
Кубица
Холошов
Сериков
Беневский
Аничкин
Русанов
Конторович
Логачев
Эбергардт Григорий Иванович
Герман
Немченко
Сичкарев
Щеголев
Сокольский
Заволяев
Колпаченко
Тиснозуб
Медведев
Меркулов
Крутько
Павленко
Полянская
Солодько
Котов
Гулеватый
Журавлев
Рыбальченко
Чуфоров
Хирный
Коваленко
Покатаев
Сысоенко
Рындя Максим Андреев
Сачеева
б.ф. Параскева Радионовна
Кожухарь
Годлевский
Варлаамова
Свичкаренко
Гребеник
Иванов
Сахаров
Коломийцев
Тюрин
Замериц
Лепенин
Воблиев
Маршанин
Кобец
Водяникова
Шапошников
Непышный
Ганшин
Бирюков
Наумов
Фокин
Мохов
Пономарев
Шаховской
Журавлев
Фищенко
Фоменко Александр Иванович
Завгородин
Кубышин
Колгина
Куцовалов
Доленко
Шафранов
Воловой
Смирнов
Сонцев
Кухтин
Лейдгольдт
Яновский
Федоров
Ломакин
Чередниченко
Балаклицкий
Якимов
Скавронский Димитрий Иванович
Чернышев
Беляев
Щедрин
Чемарин
Тартановский
Никишкин
Осиковский
Ефанов
Килеберда
Дубинин
Плеханов
Николаев
Михеев
Бычков
Сорокин
Рыков
Дупак
Галич
Романовский Георгий Викторович
Саливанова
Алутин
Кладова
Лубенская
Карабаев
Кравченко
Савченко
Борисенко
Петров

 Источник:[46/2017]

Загляните: https://charkow.wix.com/genealogy

v Italy
Спасибо сказали: Ярематойсамий, rim, az.19633

Поделиться

102

Re: Фамилии, г.Харьков

Список служащих в Императорском Харьковском университете,1916г.

Нетушил И.В.
Палиенко Н.И.
Стеллецкий Н.С.
Сумцов Н.Ф.
Шерцль Р.И.
Бузескул В.П.
Багалей Д.И.
Лейкфельд П.Э.



Михальский А.А.
Инноков И.С.
Ракшевский В.И.
Иваницкий К.Е.
Трахтенберг М.А.
Гончаров Н.А.
Литвинов М.М.
Ильин И.И.
Мельникова О.Г.
Трахтенберг Г.М.
Мадорова М.И.
Наследышева А.И.
Харченко Ф.Ф.
Бочарова Н.Л.
Сыпачевская Е.В.
Гемпель Г.П.


Источник:[59/2017]

Загляните: https://charkow.wix.com/genealogy

v Italy
Спасибо сказали: Ярематойсамий1

Поделиться

103

Re: Фамилии, г.Харьков

Харьков,1872-1886гг.
Сташевский,капитан
Черняева Александра Васильевна
Андион Николай Павлович
Альберт Петр Владимирович
Трофимов,Македонский,Крамаренко
Бразоль Григорий Никонович
Покровский Борис
Гендемит Эмельян Федоров
Пискорев(Пислорев) Корней Григорьев
Досекин Василий Сергеевич
Черняев Илья Васильев
Тарапыгина Александра Васильевна
фон-Циглер
Македонский Дмитрий Николаевич
Шевцов Михаил Карпович
Дедусенко Василий Герасимович
Кузнецов,цеховой



Источник:[64-73/2017]

Загляните: https://charkow.wix.com/genealogy

v Italy
Спасибо сказали: az.19631

Поделиться

104

Re: Фамилии, г.Харьков

Харьков,1909г.

+ открыть текст

Жигалов Петр Никифоров
[...]янов
Лотыш
Дворников
Чернухин
Моисеев
Добрянский
Списский
Карпенко
Пушкаренко
Васюренко
Бондаренко
Куркин
Садовничий
Данилкин
Бубнов
Белоус
Кравченко
Стариков
Евтушенко
Логочев
Сомов
Горшковоз
Николаев
Лаврентьев
Трофимов
Жученко
Ломанов
Бойкова
Гусев
Соболенко
Потапов
Ковалев
Демяненко
Хмура
Ткаченко Петр Иванов
Гаврилов
Минин
Яковлев
Бакулин
Сорока
Швырев
Губарева
Матвеев Федор Матвеевич
Бондаренко
Молчанов
Боброва
Алексеев Алексей Алексеевич
Зарицкий
Богданов
Конов
Парасочка
Садовничий
Кузьменко
Бутырень
Анисимов
Тананаев
Лукинов
Дураков
Лаб
Боровой
Ещенко
Исаев
Таранова
Яковлева Валентина Яковлевна
Федоренко
Калашников
Рыбачев
Ларионов
Платонов
Потреба
Шабанов
Павленко Яков Онисимов
Деркач
Краснопольский
Харченко
Щеголев
Егоров
Долинин
Лунев
Басов
Донченкова Александра Василиева
Космин Василий Космич
Сличенко
Чаплыгин
Огаренков
Сорокин
Степанов
Канатчиков
Храпков
Цилюрик
Стручков
Щебликин
Титцкий
Чалый
Лобода
Васильев
Вехов
Букреев
Тисленко
Пономаренко
Титов
Кузнецов
Кирпитнев
Набоков
Евфименко
Подкопаев
Якименко
Степанов
Жученко он же Жучков
Пивненко
Мамантова
Михайлов Николай Михайлович
Машкин
Громма
Козлов
Аспидов
Таран
Задорожная
Михайлов Иосиф Михайлович
Трунов
Магоршак
Пазушка
Феодоров
Бубырева
Константинов Николай Константинович
Шевченко
Атриха…
Козинец
Дмитриев
Плохотнив
Титаренко
Матвеенко
Букреев
Калашников
Комлев
Макеев
Пята(Пяпга)
Святенко
Дидена Анна Филиппова
Назаров(Владимиров) Николай Владимирович
Альберт
Рубинский
Калинин
Желтухин
Крупа
Лысак
Борисов
Неметц
Бабкин
Сергиенко
Назаренко
Михайлов
Бережный
Столяренко
Батаренко
Слисеев
Малюков
Краснокутский
Меремеренко
Берензон
Рябчинский он же Рябчевский
Губенкова
Иванов Александр Иванович
Иващенко
Дейнека
Пьянов
Скитев
Бурименко
Руденко
Сизонов
Глаголев
Недомовный
Приходько
Шейкин
Спицев он же Спицевский
Тихонов
Шахов
Булатников
Гвоздев
Менидах Ирина(Итта) Янкелевна
Баранников
Ткаченко Сергей Гордиев
Фарафонов
Борков
Денисов
Шевченко
Сучкин
Саленко
Ростовский
Федотов
Игнатенко
Лысенко
Бахмутов
Санжар
Картовцев
Васильева
Григориева София Григорьевна
Валковский
Логвиненко
Ермохин
Игнатов
Авраменко-Стеценко
Аверьянов
Муреев
Фирсенко
Искра
Осинский
Коротя
Грибчатов
Усиков
Минка
Кудрешов
Серенко
Бельчинский
Титов
Марченко
Горелов
Нестерцев
Филичкин
Литвинов
Токарев
Липин
Прозоров
Шмыдова
Воропаев
Назаренко
Ляшков
Приходченко
Левченко
Андреев
Костров
Власов
Храмцов
Ковалев
Ильин
Зябрев
Власенкова
Яковлев Александр Яковлевич
Онищенко
Куликова
Гаврилова Пелагия Гавриловна
Мацкеев
Мирошниченко
Кабаненко
Матющенко
Мудриченко
Приходько
Антонов
Гарбуз
Войтенко
Смирнов
Пенцов
Павленко
Бабенкова
Тихонов Александр Тихонович
Шуляков
Чадаев
Останков
Сергиенко
Антипин
Солдатенков
Альшевский
Кучеренко
Кучеров-Андреев
Яковлев
Гичка
Щипотин
Иванов Владислав Алексеев
Нечаев
Чернуха
Марцын
Браташова
Петрова Антонина Петровна
Надточиева
Павлова Кладия Павловна
Воронкова
Нехорошева(Константинова) Антонина Константиновна
Украинский
Красий
Коваленко
Смолин
Яковлев
Дворников
Ященко
Чернов
Коптев
Воронков
Медведев
Ильинский
Петрусенко
Прокопчук
Лысых
Жигалов
Лазаренок
Петрусь
Кисличка(Кисличко)
Жихарева
Макарова Анна Макариевна
Поляков Никифор Феодотов
Слюсаренко
Марченко
Медведев
Сименова
Пантелеимова Клавдия Пантелеимовна
Чепурных
Голубов
Гончаров
Щурупов
Ткаченко Иван Игнатиев
Домешкин
Вернигор
Кучеренко
Черкасов

Степаненко
Балабаева
Сукачев
Чернова
Мульчин
Мирошникова

Хливенко
Загуменная
Пучков
Самсонова
Семушкин
Лобода
Пучков
Покотянский
Плугатырев
Чекалин
Григорьев
Крамаренко
Ковалев
Крюченко(Крюченков)
Описимов
Овсяников
Бондарева
Ковалева
Евдокимов
Матющенко
Овсяников
Кузин
Позняк
Линник(Линникова)
Берестовой
Козлов
Донец
Перепелица
Губенко
Якимова
Шабанова
Ладный
Ляшенко
Максимов
Бойкова(Бойко)
Гусев
Васильев
Лелюк
Рохнин
Кабанов
Коверин
Назаренко
Потреба
Еременко
Живага
Степанов
Сизов
Дрейман
Стефанов(он же Абросимов)
Цырев
Хмура
Донченко
Панфилов
Губарев
Усан
Беломов(Биломов)
Кузницов
Шутова
Матвеев
Лукинов
Дмитренко
Иваницкий Петр Григориев
Ещенко
Хоревич
Евдокимова
Буберев
Годловский
Попов
Торбин
Спица(он же Спицевский)
Чебров
Лысык
Ливенцов
Елисеев
Жерков
Кузьменко
Батюченко
Сергиенко
Харченко
Глазунов
Святенко
Стипанов
Бакулин
Кузницов
Синегубенко
Титаренко
Бибик
Дмитриев
Худяков
Поляков
Резник
Пивненко
Ткаченко
Крамаренко
Ефименко
Янушкевич
Бондарева
Дубовой
Пята
Боровой
Яковлев ( он же Немцов)
Ляшенко
Филичкин
Наседкина
Виткаленко
Деркач
Чебатырев
Балашов
Гудзиенко
Щебликин
Парамонов
Аспидов
Петровская
Зарицкий
Сергиенкова
Кравченко
Воропаева
Хлобыстов
Лобунцов
Конов
Долинский
Долянский
Заварза
Огаренков
Данилкин
Панченко
Филатов
Маляренко
Рыбачев
Усань
Тананаев
Регишевский
Сиднев
Бошлаева
Скорняков
Швецов
Демченко
Олендаренко
Овчинников
Букреев
Жученко
Одиновков
Степанек Франц Францевич
Пучков
Дворецкий
Гончаренко
Новохатский
Денисова
Котенко
Абельдяев
Одиноков
Федоренко
Ермолова
Лякун
Бельчинский
Лотыш
Кашуба
Ужиков
Радченко
Золотиков
Восков
Янков
Филичкин
Слюсаренко
Краснокутский
Машков
Говорющенко
Бурик
Котенко
Валковский
Пивоваренко
Храмцов
Круп(Крупа)
Одиноков
Жильков
Лунев
Подкосов
Саленко
Говорюшенко
Иванов Иван Стефанов
Заика 
Марченко
Сорокин
Евфименко
Щеголев
Храмцов
Ермохин
Прозоров
Марков
Киселев
Бойко
Парасочка
Сименовский
Гончарова
Жигалов
Филиппов
Попов
Смольняков
Чалыш
Чалый
Плахинский
Бурейко
Каплуненко
Бугрий
Носков
Миловидов
Поляков Порфирий Димитриев
Приходько
Пелипенко
Удовиченко
Вятский
Ольховский
Близнюк
Валковский
Яковлев
Рубан
Руденькая
Коломеец
Перепелица
Пушечников
Питченко
Останков
Приходченко
Лободовский
Федоровская
Желопухина
Сафонова
Ященко
Борисов
Ларионов
Волков
Кураксин
Барков(Барко) Иван Григориев
Кривцун
Гусев
Грома
Касьянов
Теренский
Белоус
Мирошниченко
Плахотный
Соловьев
Сериков
Федотов
Тимофеев
Сонина
Курахтенко
Воронин
Федоренко
Сердюков
Рындин
Черепашенко
Буряковский
Шкурова



Источник:[79/2017]

Загляните: https://charkow.wix.com/genealogy

v Italy
Спасибо сказали: Алёна, kuks70, Ярематойсамий, az.19634

Поделиться

105

Re: Фамилии, г.Харьков

Харьков,1909г.

+ открыть текст

Емельянов Николай Андреевич
…ленко ..силий Порфириевич
Сидоро… Константин …триевич
Лехно
Демидов
Кисилев
Кривцун
Замчий
Башлаева
Алексеева Александра Алексеевна
Жирко
Петровский
Енько
Тутов Афанасий Иванович
Витто де Гайдио
Анисов
Руденко
Барков Евфимий Михайлович
Щедрович
Жуликов
Савельев
Гречаниченков
Белогриц-Котляревский
Сушков
Сулий
Овсянников
Педорченко он же Педорец
Оврейченко
Эрфурь Нина Эдуардовна
Тимошенко
Алексеенко
Гинзбург Георгий Помпеевич
Павна(Павка)
Павлова Евдокия Павловна
Штйка
Шевченко
Новосельцев
Пивоваров
Мареев
Триполка
Шерстов
Калашник
Еремов
Странюк
Турчин
Устыменко
Шиков
Манцуров
Праплеткин
Иванов Эраст Петрович
Крамаренко
Руденко
Шатиловский
Заволокин
Анохин
Доброглазов
Слюсаренко
Сумцов
Кулигин
Носинов
Протопопов
Иванюченко
Батраченко



Источник:[80/2017]

Загляните: https://charkow.wix.com/genealogy

v Italy
Спасибо сказали: Алёна, Ярематойсамий, az.19633

Поделиться