106

Re: 23ендМі / 23эндМи / 23andMe

klymyshyn пише:

Визначення місця збіженця в дереві? Десь я таке вже бачив, на якомусь сайті. Але там ця функція була платна.
Дуже корислива штука. Надіюсь інші компанії (MH, FTDNA) таке також впровадять.

Так в MH є така функція, але там лише по аутосомам показує вірогідну спорідненість:

Результати ДНК -> Перегляд ДНК збігу -> Ймовірна спорідненість -> Подробиці ймовірних стосунків -> BINGO

Результати Y-DNA: Ч: I-FT89137 (BIG-Y) (ранні Європейці Палеоліта, North Dinaric cluster); ЖЧ R-BY120038 (BIG-Y, балто-слов’янська лінія); ЖЖЧ R-FT216860 (BIG-Y, балто-слов’янська лінія) + ЧЧЖЧ R-FTB79685 (BIG-Y, слов’янська лінія).
Результати mtDNA: Ж: H; ЧЖ: U5b1e1; ЧЧЖ: H2a5b1; ЖЧЖ: X2b-T226C;
Подільска губернія. Православні та старообрядці + Мглинський повіт Чернігівської губернії
Thanks: kbg_dnepr1

Share

107

Re: 23ендМі / 23эндМи / 23andMe

ArturVer пише:
klymyshyn пише:

Визначення місця збіженця в дереві? Десь я таке вже бачив, на якомусь сайті. Але там ця функція була платна.
Дуже корислива штука. Надіюсь інші компанії (MH, FTDNA) таке також впровадять.

Так в MH є така функція, але там лише по аутосомам показує вірогідну спорідненість:

Результати ДНК -> Перегляд ДНК збігу -> Ймовірна спорідненість -> Подробиці ймовірних стосунків -> BINGO

Дякую, це я знаю. Але там визначається можливі місця в дереві. Наприклад для цього збігу в мене є 7 варіантів.
Наскільки я зрозумів мова йде про точне розположення збіженця в дереві.

Post's attachments

Screenshot_03.12.2019.jpg
Screenshot_03.12.2019.jpg 133.08 kb, file has never been downloaded. 

You don't have the permssions to download the attachments of this post.
Климишин-Олійник-Глистюк-Паламарчук-Лавренчук-Камінський-Гринюк-Жуйчук-Вишневський
Хмельницька область, Красилівський та Новоушицький район, с. Мотрунки, Михайлівці, Косиківці.
https://www.myheritage.com.ua/site-fami … lavrenchuk
Чоловіча лінія Y:  R-FT149101, Жіноча лінія  Y: J-M172, FMS: N1b1a
Thanks: kbg_dnepr1

108

Re: 23ендМі / 23эндМи / 23andMe

klymyshyn пише:

...Наскільки я зрозумів мова йде про точне розположення збіженця в дереві.

ТОЧНЕ РОЗПОЛОЖЕННЯ ПО АУТОСОМНИХ ТЕСТАХ ВАМ НІХТО НЕ ДАСТЬ, якщо порівнювати ДНК двох зразків. Я наголошував у своєму попередньому повідомленні, що мова йде саме про аутосоми на MH. Наскільки мені зараз відомо, МН не працює з мітохондріальними тестами і з Y-тестами, а без них щось конкретне сказати на дереві, спираючись лише на аутосомні тести, не можливо.
По аутосомних тестах можна розглядати лише вірогідності

Результати Y-DNA: Ч: I-FT89137 (BIG-Y) (ранні Європейці Палеоліта, North Dinaric cluster); ЖЧ R-BY120038 (BIG-Y, балто-слов’янська лінія); ЖЖЧ R-FT216860 (BIG-Y, балто-слов’янська лінія) + ЧЧЖЧ R-FTB79685 (BIG-Y, слов’янська лінія).
Результати mtDNA: Ж: H; ЧЖ: U5b1e1; ЧЧЖ: H2a5b1; ЖЧЖ: X2b-T226C;
Подільска губернія. Православні та старообрядці + Мглинський повіт Чернігівської губернії

Share

109 ( 04-12-2019 06:08:20 змінене ArturVer )

Re: 23ендМі / 23эндМи / 23andMe

Зрозуміло, що якщо до аналізу, окрім аутосом, додати Y, або міто, то можна буде збудувати точне місцерозположення у дереві, відкинувши інші вірогідні положення на дереві. А взяти лише до уваги нащадків лише одної праматері, або прабатька.

Тому і бажано мати у своєму арсеналі якомога більше даних про міто і Y-лінії своїх предків

Результати Y-DNA: Ч: I-FT89137 (BIG-Y) (ранні Європейці Палеоліта, North Dinaric cluster); ЖЧ R-BY120038 (BIG-Y, балто-слов’янська лінія); ЖЖЧ R-FT216860 (BIG-Y, балто-слов’янська лінія) + ЧЧЖЧ R-FTB79685 (BIG-Y, слов’янська лінія).
Результати mtDNA: Ж: H; ЧЖ: U5b1e1; ЧЧЖ: H2a5b1; ЖЧЖ: X2b-T226C;
Подільска губернія. Православні та старообрядці + Мглинський повіт Чернігівської губернії

Share

110

Re: 23ендМі / 23эндМи / 23andMe

В 23andMe суттєво впали продажі нових тестів, через що вони вимушені скоротити близько 100 працівників, тобто 14% від загальної кількості на початок року.

https://www.kbtx.com/content/news/23and … 28591.html


Керівництво компанії покладає відповідальність за скорочення продажів на кампанії залякування в пресі щодо комерційного використання результатів. Хоча якби вони були повністю чесними, то мали б визнати, що саме їхня політика продажу результатів направо і наліво є причиною падіння. Ну і те, що вони практично не докладають зусиль з продажу тестів за межами США.

Прізвища: Тертичний, Брехунець, Коцюба, Білик, Мельник, Стасюк, Цехонський, Рудницький, Скульський, Пахута, Загика, Ковпак, Агарков, Сулима, Ковбасюк, Сахарук, Сніцар, Заморока
I-BY104146|U5b1b1a - Проект "Українська ДНК"

Share

111

Re: 23ендМі / 23эндМи / 23andMe

Колеги, підкажіть будь-ласка, чи можна завантажувати дані ДНК з MyHeritage в 23andme?

Share

112

Re: 23ендМі / 23эндМи / 23andMe

nikolayvronskiy пише:

Колеги, підкажіть будь-ласка, чи можна завантажувати дані ДНК з MyHeritage в 23andme?

Ні.

Велика Виска -Мокряки і все село; Кухаревський/Кухаревский - звідусіль; Цихаиз/Чехаиз/Чіхаїз - звідусіль; Кейбал - Полтавщина і звідусіль; Гірчак-Горчаков - Луганськ і околиці. Шукаю народження Варвари Григорівни Кодаченко у 1884-1886 роках скоріш за все у Херсонській губерніі, де - невідомо.
Thanks: iromko3

Share

113

Re: 23ендМі / 23эндМи / 23andMe

У 23ендМі нічого завантажувати не можна.

Пошук предків: Глушак (Брянськ.) Ковальов Федосенко (Могилевськ.)
Оглотков (Горбат. п. НГГ) Алькин Душин Жарков Кульдішов Баландин (Симб. губ.)
Клишкін Власенко Сакунов Кучерявенко (Глухів)
Кириченко Бондаренко Білоус Страшний (Новомоск. Дніпроп.)

Share

114

Re: 23ендМі / 23эндМи / 23andMe

iromko пише:

...політика продажу результатів направо і наліво ...

Ще трохи подробиць про масштаби продажу даних:

- "23andMe who, according to their website, has obtained $791 million in venture capital or equity funding has always been focused on medical research."

- "they have 10 million total customers, 80% of which opt-in for medical research. That would be a total of 8 million DNA results available to investors"

- "Divide $791 million by 8 million kits and 23andMe, over the years, has received roughly $99 for each customer who has opted in to research"

https://dna-explained.com/2020/02/11/dn … d-reasons/

Ось звідки у них гроші на рекламу на телебаченні, піар в пресі і впізнаваність серед людей. Але звідси ж і загальна недовіра до тестування ДНК, і небажання подальших потенційних тестерів долучатися.

Прізвища: Тертичний, Брехунець, Коцюба, Білик, Мельник, Стасюк, Цехонський, Рудницький, Скульський, Пахута, Загика, Ковпак, Агарков, Сулима, Ковбасюк, Сахарук, Сніцар, Заморока
I-BY104146|U5b1b1a - Проект "Українська ДНК"

Share

115

Re: 23ендМі / 23эндМи / 23andMe

23ендМі додають у березні ДУЖЕ важливу функцію - тепер можна буде побачити, коли "кузен" востаннє заходив на сайт і не перейматися збіженцями, які тут не бували останні 10 років wink

23andMe is launching a new feature to help you connect with relatives.

Beginning in March, 23andMe customers who have opted in to DNA Relatives will see when their DNA Relatives last signed in to 23andMe (e.g., “In the Last Day”).

What this means

Using 23andMe’s new feature, customers can:
°    View which relatives are active on 23andMe
°    Connect faster with highly engaged relatives

Пошук предків: Глушак (Брянськ.) Ковальов Федосенко (Могилевськ.)
Оглотков (Горбат. п. НГГ) Алькин Душин Жарков Кульдішов Баландин (Симб. губ.)
Клишкін Власенко Сакунов Кучерявенко (Глухів)
Кириченко Бондаренко Білоус Страшний (Новомоск. Дніпроп.)

Share

116

Re: 23ендМі / 23эндМи / 23andMe

Дуже корисна функція!
Бо вже втомилася по десятому листу одним й тим самим людям відправляти з надією, що колись прочитають.

Дзюман, Замула, Иващенко, Лабыш, Черненко - крестьяне Васильковского, Сквирского уездов Киевской губернии;
Берегуленко, Гречаный, Притис, Сорочан - крестьяне Елисаветградского (Бобринецкого) уезда Херсонской губернии;
Кавур, Кавуров - крестьяне Могилевского уезда Могилевской губернии;
Бляхер, Бурштейн, Каменецкий - евреи Богуславского, Шполянского и Матусовского обществ Киевской губернии.

Share

117

Re: 23ендМі / 23эндМи / 23andMe

Yulita пише:

Дуже корисна функція!
Бо вже втомилася по десятому листу одним й тим самим людям відправляти з надією, що колись прочитають.

я вже навіть одному гарному по ДНК збіженцю так і написав крайній лист: "Ви живі? Чи це електронна адреса мертвої людини?" ... відповіді нема... мабудь жива людина, з краплинами совісті, щось би да відповіла

Результати Y-DNA: Ч: I-FT89137 (BIG-Y) (ранні Європейці Палеоліта, North Dinaric cluster); ЖЧ R-BY120038 (BIG-Y, балто-слов’янська лінія); ЖЖЧ R-FT216860 (BIG-Y, балто-слов’янська лінія) + ЧЧЖЧ R-FTB79685 (BIG-Y, слов’янська лінія).
Результати mtDNA: Ж: H; ЧЖ: U5b1e1; ЧЧЖ: H2a5b1; ЖЧЖ: X2b-T226C;
Подільска губернія. Православні та старообрядці + Мглинський повіт Чернігівської губернії

Share

118 ( 03-03-2020 16:32:38 змінене Yulita )

Re: 23ендМі / 23эндМи / 23andMe

В моєї бабусі є ось таке сімейство в доволі близьких "родичах": сестра з дочкою, брат та їх внучата племінниця.

Писала всім по декілька разів, у відповідь - тиша. Причому, щоб з'ясувати, де вони перетинаються з моєю бабусею, мені потрібно знати лише їх дідусів та бабусь. Оскільки вони ще доволі молоді, то їх даних в американських базах немає, от і не можу нічого знайти без конкретики хоча б про їх батьків.

Дзюман, Замула, Иващенко, Лабыш, Черненко - крестьяне Васильковского, Сквирского уездов Киевской губернии;
Берегуленко, Гречаный, Притис, Сорочан - крестьяне Елисаветградского (Бобринецкого) уезда Херсонской губернии;
Кавур, Кавуров - крестьяне Могилевского уезда Могилевской губернии;
Бляхер, Бурштейн, Каменецкий - евреи Богуславского, Шполянского и Матусовского обществ Киевской губернии.

Share

119

Re: 23ендМі / 23эндМи / 23andMe

О, вони ще допилили функцію в сімейному дереві! Тепер можна виправляти "криві" родинні зв'язки.

Дзюман, Замула, Иващенко, Лабыш, Черненко - крестьяне Васильковского, Сквирского уездов Киевской губернии;
Берегуленко, Гречаный, Притис, Сорочан - крестьяне Елисаветградского (Бобринецкого) уезда Херсонской губернии;
Кавур, Кавуров - крестьяне Могилевского уезда Могилевской губернии;
Бляхер, Бурштейн, Каменецкий - евреи Богуславского, Шполянского и Матусовского обществ Киевской губернии.

Share

120 ( 03-03-2020 17:48:46 змінене kbg_dnepr )

Re: 23ендМі / 23эндМи / 23andMe

ArturVer пише:

я вже навіть одному гарному по ДНК збіженцю так і написав крайній лист: "Ви живі? Чи це електронна адреса мертвої людини?" ... відповіді нема... мабудь жива людина, з краплинами совісті, щось би да відповіла

Ну Ви уявіть собі, що людина 10 років тому зробила тест, переймаючись якоюсь спадковою хворобою, побачила свої медичні звіти і забула про 23ендМі. Ну якщо це який-небудь князь Голіцин? воно йому треба - нащадки якогось прадіда, який покращував геном своїх селян?
Ну Ви уявіть собі якогось чоловіка, який 20 років тому у 20 років "по приколу" мав підробіток як донор сперми, а зараз йому кожен місяць пише якийсь син чи донька... Це вже не так прикольно.

З цим нічого не вдієш - якщо людина не хоче спілкуватися, її можна хіба що обережненько зваблювати, а ось примусити... я не думаю, що це можливо.

Пошук предків: Глушак (Брянськ.) Ковальов Федосенко (Могилевськ.)
Оглотков (Горбат. п. НГГ) Алькин Душин Жарков Кульдішов Баландин (Симб. губ.)
Клишкін Власенко Сакунов Кучерявенко (Глухів)
Кириченко Бондаренко Білоус Страшний (Новомоск. Дніпроп.)
Thanks: DmitroR-21

Share

121

Re: 23ендМі / 23эндМи / 23andMe

Але ж для того, щоб цього не траплялося, у 23andMe є функція заборони.
Ставиш галочку й ніхто тебе в своїх співпаденцях не бачить й не пише.

Дзюман, Замула, Иващенко, Лабыш, Черненко - крестьяне Васильковского, Сквирского уездов Киевской губернии;
Берегуленко, Гречаный, Притис, Сорочан - крестьяне Елисаветградского (Бобринецкого) уезда Херсонской губернии;
Кавур, Кавуров - крестьяне Могилевского уезда Могилевской губернии;
Бляхер, Бурштейн, Каменецкий - евреи Богуславского, Шполянского и Матусовского обществ Киевской губернии.
Thanks: kbg_dnepr1

Share

122 ( 03-03-2020 19:47:39 змінене ArturVer )

Re: 23ендМі / 23эндМи / 23andMe

kbg_dnepr пише:

З цим нічого не вдієш - якщо людина не хоче спілкуватися, її можна хіба що обережненько зваблювати, а ось примусити... я не думаю, що це можливо.

тут трохи інше питання:
як відрізнити аккаунти мертвих, від живих користувачів?

Мертвих акків, за зрозумілими природніми причинами, кожного року все більшатиме. І колись в майбутньому буде такий великий відсоток фізично "мертвих" людей у базах (ФТДНА, GEDmatch, 23andMe), що робота з ними перетвориться на Сизіфівову працю.

Результати Y-DNA: Ч: I-FT89137 (BIG-Y) (ранні Європейці Палеоліта, North Dinaric cluster); ЖЧ R-BY120038 (BIG-Y, балто-слов’янська лінія); ЖЖЧ R-FT216860 (BIG-Y, балто-слов’янська лінія) + ЧЧЖЧ R-FTB79685 (BIG-Y, слов’янська лінія).
Результати mtDNA: Ж: H; ЧЖ: U5b1e1; ЧЧЖ: H2a5b1; ЖЧЖ: X2b-T226C;
Подільска губернія. Православні та старообрядці + Мглинський повіт Чернігівської губернії

Share

123

Re: 23ендМі / 23эндМи / 23andMe

kbg_dnepr пише:

23ендМі додають у березні ДУЖЕ важливу функцію - тепер можна буде побачити, коли "кузен" востаннє заходив на сайт і не перейматися збіженцями, які тут не бували останні 10 років wink

23andMe is launching a new feature to help you connect with relatives.

Beginning in March, 23andMe customers who have opted in to DNA Relatives will see when their DNA Relatives last signed in to 23andMe (e.g., “In the Last Day”).

What this means

Using 23andMe’s new feature, customers can:
°    View which relatives are active on 23andMe
°    Connect faster with highly engaged relatives

Всё, функция наконец-то добавлена и можно спокойно смотреть кто действительно давно не заходил на сайт, а кто тупо игнорит твои письма.

Романюк, Хопта, Наливайко, Плищук, Лискович, Огерук (Ивано-Франковская область, Надворнянский район).

Share

124 ( 28-03-2020 12:28:19 змінене DmitroR-2 )

Re: 23ендМі / 23эндМи / 23andMe

Как посмотреть когда Ваш совпаденец заходил последний раз? Очень просто: заходим в профиль совпаденца и ниже его ФИО будет надпись: "Active" и указание когда совпаденец последний раз заходил на сайт.

Романюк, Хопта, Наливайко, Плищук, Лискович, Огерук (Ивано-Франковская область, Надворнянский район).

Share

125

Re: 23ендМі / 23эндМи / 23andMe

Странно эта функция работает.
Вчера заходила в профиль совпаденца, было указано "был вчера", сегодня опять к нему зашла и вижу "был больше месяца назад".

Дзюман, Замула, Иващенко, Лабыш, Черненко - крестьяне Васильковского, Сквирского уездов Киевской губернии;
Берегуленко, Гречаный, Притис, Сорочан - крестьяне Елисаветградского (Бобринецкого) уезда Херсонской губернии;
Кавур, Кавуров - крестьяне Могилевского уезда Могилевской губернии;
Бляхер, Бурштейн, Каменецкий - евреи Богуславского, Шполянского и Матусовского обществ Киевской губернии.
Thanks: luvi, kbg_dnepr2

Share

126 ( 30-03-2020 19:06:35 змінене DmitroR-2 )

Re: 23ендМі / 23эндМи / 23andMe

Yulita пише:

Странно эта функция работает.
Вчера заходила в профиль совпаденца, было указано "был вчера", сегодня опять к нему зашла и вижу "был больше месяца назад".

Да, с таким же случаем столкнулся. Наверное ещё не отладили эту функцию.

Романюк, Хопта, Наливайко, Плищук, Лискович, Огерук (Ивано-Франковская область, Надворнянский район).
Thanks: iromko, kbg_dnepr2

Share

127

Re: 23ендМі / 23эндМи / 23andMe

DmitroR-2 пише:
Yulita пише:

Странно эта функция работает.
Вчера заходила в профиль совпаденца, было указано "был вчера", сегодня опять к нему зашла и вижу "был больше месяца назад".

Да, с таким же случаем столкнулся. Наверное ещё не отладили эту функцию.

Можно констатировать одно: пользователь был на сайте больше месяца назад И вчера:)

Результати Y-DNA: Ч: I-FT89137 (BIG-Y) (ранні Європейці Палеоліта, North Dinaric cluster); ЖЧ R-BY120038 (BIG-Y, балто-слов’янська лінія); ЖЖЧ R-FT216860 (BIG-Y, балто-слов’янська лінія) + ЧЧЖЧ R-FTB79685 (BIG-Y, слов’янська лінія).
Результати mtDNA: Ж: H; ЧЖ: U5b1e1; ЧЧЖ: H2a5b1; ЖЧЖ: X2b-T226C;
Подільска губернія. Православні та старообрядці + Мглинський повіт Чернігівської губернії
Thanks: kbg_dnepr, luvi2

Share

128

Re: 23ендМі / 23эндМи / 23andMe

Знижки з нагоди Дня матері https://www.23andme.com/?staticrtb=true&flag=true:
- 50 долл. за 1 набір Health + Ancestry (149 долл.)
- 150 за два (248 долл.)

Пошук предків: Глушак (Брянськ.) Ковальов Федосенко (Могилевськ.)
Оглотков (Горбат. п. НГГ) Алькин Душин Жарков Кульдішов Баландин (Симб. губ.)
Клишкін Власенко Сакунов Кучерявенко (Глухів)
Кириченко Бондаренко Білоус Страшний (Новомоск. Дніпроп.)

Share

129 ( 08-10-2020 09:44:17 змінене iromko )

Re: 23ендМі / 23эндМи / 23andMe

До уваги тих, хто тестувався у 23andMe.

Компанія пішла шляхом урізання функціоналу для тих, хто тестувався давно і не купив річну передплату.


Зокрема, кількість доступних збіженців обмежена до 1500 (раніше було 2000, але збіженці, з якими проходила комунікація, йшли поза лімітом), а можливість сортувати збіженців за гаплогрупами пропала. Поки що ці обмеження застосувались не для всіх клієнтів (і в когось ще є шанс скачати список збіженців), але протягом кількох днів це так станеться.


Щоб не втратити доступ до збігів і повного функціоналу системи, компанія вимагає провести апгрейд тесту (для тих, хто тестував ДНК на чіпах V1-V4) на чіпі V5, а також купити річну передплату за 29 дол. 


https://dna-explained.com/2020/10/08/23 … lose-many/

Прізвища: Тертичний, Брехунець, Коцюба, Білик, Мельник, Стасюк, Цехонський, Рудницький, Скульський, Пахута, Загика, Ковпак, Агарков, Сулима, Ковбасюк, Сахарук, Сніцар, Заморока
I-BY104146|U5b1b1a - Проект "Українська ДНК"

Share

130

Re: 23ендМі / 23эндМи / 23andMe

sad

Пошук предків: Глушак (Брянськ.) Ковальов Федосенко (Могилевськ.)
Оглотков (Горбат. п. НГГ) Алькин Душин Жарков Кульдішов Баландин (Симб. губ.)
Клишкін Власенко Сакунов Кучерявенко (Глухів)
Кириченко Бондаренко Білоус Страшний (Новомоск. Дніпроп.)

Share

131

Re: 23ендМі / 23эндМи / 23andMe

ну це і не дивно... Всі хочуть грошей: Ви, я, 23andMe... Якщо струмочок грошей в когось пересихає, той нервує і думає, як його поновити.  Мабуть те саме і відбулося в 23andMe.

Результати Y-DNA: Ч: I-FT89137 (BIG-Y) (ранні Європейці Палеоліта, North Dinaric cluster); ЖЧ R-BY120038 (BIG-Y, балто-слов’янська лінія); ЖЖЧ R-FT216860 (BIG-Y, балто-слов’янська лінія) + ЧЧЖЧ R-FTB79685 (BIG-Y, слов’янська лінія).
Результати mtDNA: Ж: H; ЧЖ: U5b1e1; ЧЧЖ: H2a5b1; ЖЧЖ: X2b-T226C;
Подільска губернія. Православні та старообрядці + Мглинський повіт Чернігівської губернії
Thanks: kbg_dnepr1

Share

132

Re: 23ендМі / 23эндМи / 23andMe

iromko пише:

Щоб не втратити доступ до збігів і повного функціоналу системи, компанія вимагає провести апгрейд тесту (для тих, хто тестував ДНК на чіпах V1-V4) на чіпі V5, а також купити річну передплату за 29 дол. 


https://dna-explained.com/2020/10/08/23 … lose-many/

Що де-факто неможливо, якщо ви живете за межами США. Не велика втрата. Я б сказав, що перші 5 або 10 матчів - це мої родичі, решта - випадкові люди.

Share

133

Re: 23ендМі / 23эндМи / 23andMe

Rostislav пише:

Що де-факто неможливо, якщо ви живете за межами США. Не велика втрата. Я б сказав, що перші 5 або 10 матчів - це мої родичі, решта - випадкові люди.

В целом - да.Но, например, я подтвердила свою связь с родом Вороничей с помощью очень далекого совпадения, всего 5 См. А по той ветке как раз не нашлись метрики. Такое бывает редко, но все же - бывает.

Ремезенко, Ничипоренко, Швець (Чорнобиль, Залісся); Поронько, Ткач, Кучеровець (Клочків), Хлібович (Браслав), Ковріженко, Кобець, Наумовський (Київ та область), Сапалановський, Ратинський, Шпаковський, Врублевський, Дидковський (Житомир, Троянів) та інші.
Мій блог: genea.musicfancy.net/

134

Re: 23ендМі / 23эндМи / 23andMe

Julia_R1 пише:

Но, например, я подтвердила свою связь с родом Вороничей с помощью очень далекого совпадения, всего 5 См. А по той ветке как раз не нашлись метрики. Такое бывает редко, но все же - бывает.

Цікаво, яким чином? Це мало бути десь понад 6 поколінь, якщо взагалі не випадковий збіг. Ще й без метрик. Якесь рідкісне прізвище?

135

Re: 23ендМі / 23эндМи / 23andMe

ktaras пише:

Цікаво, яким чином? Це мало бути десь понад 6 поколінь, якщо взагалі не випадковий збіг. Ще й без метрик. Якесь рідкісне прізвище?

Не те, щоб рідкісне, але відомий дворянський рід, тож носіїв помірна кількість. Але тут було везіння. Дослідник Веренич-Стаховський намагався довести, що роди Воронич і Веренич йдуть від одного предка. Дуже ретельно аналізував свої співпадіння ДНК і знайшов американця з ірландським корінням і добре дослідженим родоводом, у якого в роду єдина полька - Холовіньська, в якої матір - Воронич. Я вирішила того американця пошукати серед своїх співпадінь - і вуаля, він є, співпадіння 5 СМ. Оскільки у нього в роду майже всі ірландці, а у мене переважно східні слов'яни, то найвірогідніше, що співпадіння саме по гілці Вороничів. Глибина до спільного предка Олександра Воронича десь 11-12 поколінь, 17 століття.

Ремезенко, Ничипоренко, Швець (Чорнобиль, Залісся); Поронько, Ткач, Кучеровець (Клочків), Хлібович (Браслав), Ковріженко, Кобець, Наумовський (Київ та область), Сапалановський, Ратинський, Шпаковський, Врублевський, Дидковський (Житомир, Троянів) та інші.
Мій блог: genea.musicfancy.net/

136

Re: 23ендМі / 23эндМи / 23andMe

Новина від 23andMe: вслід за іншими компаніями в них було вдосконалено алгоритм визначення етнічних складових, тепер він видає більш специфічні регіони походження там, де раніше видавались лише макро-регіони. 
https://blog.23andme.com/ancestry-repor … n-upgrade/  



Нові результати мають бути доступні вже зараз. Але! Тільки для тих, хто тестувався на останній версії чіпу - v5, тобто десь з середини 2017 р.


Для тих, хто тестувався на чіпах v1-4, оновлення не буде доступне, скоріш за все. 


https://dna-explained.com/2020/10/26/mo … customers/

Прізвища: Тертичний, Брехунець, Коцюба, Білик, Мельник, Стасюк, Цехонський, Рудницький, Скульський, Пахута, Загика, Ковпак, Агарков, Сулима, Ковбасюк, Сахарук, Сніцар, Заморока
I-BY104146|U5b1b1a - Проект "Українська ДНК"

Share

137

Re: 23ендМі / 23эндМи / 23andMe

Поки що не бачу жодних змін зі своїм тестом. Робила пізніше 2018 р. Там етнокарта - обійняти і плакати. Регіони України та Росії, які точно були, підтверджені ДНК-тестами інших родичів, збіженців, документами - або не згадані взагалі, або десь там пасуться у кінці списку. Проте Московська область, якої найближчі років 250 так точно не було ніде, та й до того сильно сумніваюся, щоб була - на першому місці. А цього бути не може, навіть якщо усі підгілки невідомі зібрати та перемножити замість скласти. Тож продовжую стверджувати, що по території колишнього союзу вони працюють здебільшого на підставі анкет "а де померла ваша бабуся". Хіба що хтось усіма гілками триста років на одному місці сидів - тим вгадають.

Велика Виска -Мокряки і все село; Кухаревський/Кухаревский - звідусіль; Цихаиз/Чехаиз/Чіхаїз - звідусіль; Кейбал - Полтавщина і звідусіль; Гірчак-Горчаков - Луганськ і околиці. Шукаю народження Варвари Григорівни Кодаченко у 1884-1886 роках скоріш за все у Херсонській губерніі, де - невідомо.
Thanks: iromko, Kora, DmitroR-23

Share

138

Re: 23ендМі / 23эндМи / 23andMe

luvi пише:

Поки що не бачу жодних змін зі своїм тестом. Робила пізніше 2018 р. Там етнокарта - обійняти і плакати. Регіони України та Росії, які точно були, підтверджені ДНК-тестами інших родичів, збіженців, документами - або не згадані взагалі, або десь там пасуться у кінці списку. Проте Московська область, якої найближчі років 250 так точно не було ніде, та й до того сильно сумніваюся, щоб була - на першому місці. А цього бути не може, навіть якщо усі підгілки невідомі зібрати та перемножити замість скласти. Тож продовжую стверджувати, що по території колишнього союзу вони працюють здебільшого на підставі анкет "а де померла ваша бабуся". Хіба що хтось усіма гілками триста років на одному місці сидів - тим вгадають.

У моего отца по Украине на первом месте стояла Львовская область(однако пока никаких сведений о предках оттуда у меня нет), а Ивано-Франковская была на 2-м месте. Сейчас, после апдейта, Ивано-Франковская встала на 1-е место, что полностью соответствует имеющейся бумажной генеалогии.Остальные регионы остались примерно на тех же позициях:
1.Ивано-Франковская.
2.Львовская.
3.Тернопольская.
4.Закарпатская.
5.Киевская.
6.Черновицкая.
 и т.д.


По остальным странам на первый взгляд данные не сильно изменились. Ближайшими почти всегда оказываются прилегающие к З.У. регионы граничащих с З.У. стран.


В Польше, к примеру, это:
1.Подкарпатское воеводство.
2.Малопольское(центр-Краков).
3.Мазовецкое(центр-Варшава).
4.Люблинское.
и т.д.


Словакия:
1.Прешовский регион.
2.Кошицкий.


Венгрия:
1.Боршод-Абауй-Земплен.
2.Хайду-Бихар.


Румыния:
1.Сучава.
2.Нямц.
3.Марамуреш.
4.Сэлаж.


Так что всё довольно правдоподобно, учитывая миграции на приграничных территориях и украинское ДНК-наследие в указанных странах.


Единственное исключение-дали 1,4% Испании и Португалии. Вероятнее всего шум, но м.б. и какое-то указание на древние миграции.

Романюк, Хопта, Наливайко, Плищук, Лискович, Огерук (Ивано-Франковская область, Надворнянский район).

Share

139

Re: 23ендМі / 23эндМи / 23andMe

DmitroR-2 пише:

...
Так что всё довольно правдоподобно, учитывая миграции на приграничных территориях и украинское ДНК-наследие в указанных странах.

Единственное исключение-дали 1,4% Испании и Португалии. Вероятнее всего шум, но м.б. и какое-то указание на древние миграции.

 Щиро заздрю. Ось ще подивилася, може за день щось оновили: Україна, на перше місце ставлять Львів та Тернопіль. Звідти, можливо, була одна прапрабабуся народження десь 1880х. Усе, інші не раніше 1780х. Кіровоградської область звідки родом мій дідусь (і там уся велика гілка від нього, окрім вищезгаданої "польської" бабусі з 1790х у Елісаветградському Херсонської губернії) - взагалі не вказана. Луганська область і погранична територія області Війська Донського, звідки були батьки бабусі - теж не вказані. Але є Запоріжжя, до якого якась маленька частина родичів з Херсонської губернії перебралися вже десь у 1920х. Це, повторюся, при тому, що протестовані усі, хто дожив, і стверджувати про позашлюбних дітей на цих відстанях підстав немає, ступені спорідненості підтверджені і збіженці по кожній з гілок більш-менш є. Київська є - те ж саме, проміжок від 1790х до 1930х - нікого, а поставили в першу трійку. По Росії так само. Перша трійка: Московська область (вже написала, нікого на найближчі триста років), Нижній Новгород (був один прапрадід і його гілка, ще принаймні з 1870х і глибше), Санкт-Петербург (можна пояснити тим, що Псковська губернія поряд і туди-сюди трудова міграція була). Але Ярославської області, де родина бабусиной матері років 400 - взагалі немає у списку. Саратов, звідки інший дідусь - і близько немає. Тож дуже цікавий розподіл.

І, на жаль, карантин перекрив поки що можливість привезти тести самому чи зі знайомими, тож ні на кому більше з родичів саме 23андмі поки що не виходить протестувати. Чекаємо.

Велика Виска -Мокряки і все село; Кухаревський/Кухаревский - звідусіль; Цихаиз/Чехаиз/Чіхаїз - звідусіль; Кейбал - Полтавщина і звідусіль; Гірчак-Горчаков - Луганськ і околиці. Шукаю народження Варвари Григорівни Кодаченко у 1884-1886 роках скоріш за все у Херсонській губерніі, де - невідомо.

Share

140 ( 29-10-2020 19:47:40 змінене kbg_dnepr )

Re: 23ендМі / 23эндМи / 23andMe

Колеги, чи є в кого контакти в США, щоб замовити тести? Якщо хтось може допомогти, пишіть у ПП. Мабуть, на чорну п'ятницю якісь знижки мають бути? або на Різдво?

Пошук предків: Глушак (Брянськ.) Ковальов Федосенко (Могилевськ.)
Оглотков (Горбат. п. НГГ) Алькин Душин Жарков Кульдішов Баландин (Симб. губ.)
Клишкін Власенко Сакунов Кучерявенко (Глухів)
Кириченко Бондаренко Білоус Страшний (Новомоск. Дніпроп.)

Share