1

Тема: Рубльовский, Рублевський, Рублевский, Врублевський

Євген Чернецький "Правобережна шляхта за російського панування"
Шляхта Васильківського повіту
за сповідними росписами
православних храмів початку ХІХ ст.

ІІ.Структура стану
Список православних шляхетних родів
Васильківського повіту (1812-1815рр)
стор. 94

РУБЛЬОВСЬКІ, шляхта, парафія Свято-Золотоустівської церкви с.Півні

У другій половині ХІХ ст у цій місцевості помічені записи на прізвище Врублєвський. Чи це є представники однії родини, поки що не з'ясовано.

Share

2 ( 21-10-2015 18:22:18 змінене kbg_dnepr )

Re: Рубльовский, Рублевський, Рублевский, Врублевський

Рубльовський - помірно поширене прізвище. у сучасній Україні майже 1.700 носіїв рос. РУБЛЕВСКАЯ-РУБЛЕВСКИЙ. Але хто з них Рубльовський, а хто Рублевський, вказаним формам зрозуміти не можна.

Мені здається, що Рублевський цілком може бути варіантом Врублевського, а ось Рубльовський, як на мене - малоймовірно.

Цікаво було б почути про це реальних носіїв.

Пошук предків: Глушак (Брянськ.) Ковальов Федосенко (Могилевськ.)
Оглотков (Горбат. п. НГГ) Алькин Душин Жарков Кульдішов Баландин (Симб. губ.)
Клишкін Власенко Сакунов Кучерявенко (Глухів)
Кириченко Бондаренко Білоус Страшний (Новомоск. Дніпроп.)
Thanks: Balakyn1

Share

3

Re: Рубльовский, Рублевський, Рублевский, Врублевський

kbg_dnepr пише:

...Мені здається, що Рублевський цілком може бути варіантом Врублевського, а ось Рубльовський, як на мене - малоймовірно...

А я сьогодні вже не так категорично налаштована.
Ось тут відповідь http://forum.genoua.name/viewtopic.php?pid=47195#p47195

Share

4

Re: Рубльовский, Рублевський, Рублевский, Врублевський

Wróblew

Share

5

Re: Рубльовский, Рублевський, Рублевский, Врублевський

РУБЛЄВСЬКИЙ Станіслав Михайлович,
1914, с. Залитичівка (стара назва) Летичівського району Хмельницької обл, поляк. Проживав у Запоріжжі. Горновий ДАЗу. Заарештований 29.01.38 р. Звинувачення: підозра у зв'язках з польською розвідкою. НКВС і Прокурором СРСР 27.03.38 р. засуджений до розстрілу за участь в польській к-р організації. Вирок виконано 15.04.38 р. Місце поховання невідоме. Реабілітований у 1958 р.
                ДАЗО. Р – 5747.  Оп. 3.  Спр. 11346.   4т

Коли добром ніхто не дасть нам світла, – Його здобути треба – не молить,
Бо без борні нікчемні всі молитви. І свічки мирної не варта та країна,
Що в боротьбі її не запалила.

Share

6

Re: Рубльовский, Рублевський, Рублевский, Врублевський

РУБЛЕВСЬКИЙ Василь Григорович, 1917 р., м. Новомосковськ Катеринославської губ., українець, робітник, позапартійний, освіта початкова, ув'язнений до ВТТ «Тулавугілля». 09.08.1948 р. звинувачений в виготовленні і відправленні к/рев. листа до ЦК ВКП(б), ув'язнений до ВТТ на 10 р. Реабілітований 17.09.1991 р.

РУБЛЕВСЬКИЙ Іван Степанович, 1907 р., с. Богачань Перещепинського р-ну Дніпропетровської обл., українець, селянин, кандидат в чл. ВКП(б), освіта початкова, червоноармієць 7 запасного танкового полку. 05.06.1944 р. звинувачений в а/рад. агітації, ув'язнений до ВТТ на 8 р., 26.04.1947 р. відбуваючи покарання помер в Північно-східному таборі в Магаданській обл. Реабілітований 15.05.1997 р.

РУБЛЕВСЬКИЙ Казимир Дем'янович, 1912 р., с. Бохми Летичевського р-ну Вінницької обл., поляк, селянин, позапартійний, освіта початкова, вантажник Дніпродзержинського з-ду ім. Дзер-жинського. 14.10.1938 р. звинувачений в участі у к/рев. організації, розстріляний. Реабілітований 28.04.1989    р.

РУБЛЕВСЬКИЙ Пимін Прокопович, 1902 р., с. Підгородне Дніпропетровського р-ну, українець, з селян, позапартійний, освіта початкова, сторож Дніпропетровського з-ду ім. К.Лібкнехта. 13.05.1936 р. звинувачений в а/рад. агітації, ув'язнений до ВТТ на 4 р. Реабілітований 30.03.1989 р.




Реабілітовані історією. Дніпропетровська область

Поиск предков и потомков, сбор информации, генеалогические исследования и построение родовых деревьев для следующих фамилий: Дорошенко, Дик, Верба, Кравцов, ПолОвый, Курбановский, Коноплин, Будников,  Синельник, Каченовский/Коченовский/Коченевский, Родкевич/Радкевич, Роскладка/Розкладка/Раскладка/Розкладко

mtDNA - J1c5

Share

7

Re: Рубльовский, Рублевський, Рублевский, Врублевський

Рублевський Федір Олексійович, 1903 року народження, м. Артемівськ Артемівського району Донецької області, українець, освіта середня, безпартійний. Експедитор коксобензольного заводу ст. Микитівка. Проживав: ст. Микитівка, вул. Радянська, буд. № 35. Заарештований 6 листопада 1930 року. Даних про вирок немає. Реабілітований у 1931 році.

Реабілітовані історією. Донецька область. Книга сьома.

Принципово пишу (і відповідаю) українською, бо для мене це важливо.

Share