1

Тема: Госархив Кировоградской области (ГАКО, ДАКО) - общие вопросы

Здравствуйте. Сведения на данный момент скудные... Можно ли что-то узнать?
Ищу сведения о Чернявский Борис Львович 1901 г.р. Уроженец г. Александрия (вероятно  Кировоградская область).
Спасибо.

Примечание модератора:

Государственный архив Кировоградской области:

25030, м. Кропивницький, вул. А. Корольова, 3 (корп.№ 1), ул. В.Черновола, 1-г (корп. № 2).
Тел.: (0522) 37-31-10 E-mail: public@dakiro.kr-admin.gov.ua

Бланки заявлений: dakiro.kr-admin.gov.ua/zap-ZrZ.php

Транспорт:
трол. № 1, № 9, № 10 (остановка “Крытый рынок”),
маршрутное такси № 6, № 108, № 112, № 150.

Режим работы:
Время работы     Ежедневно, кроме субботы и воскресенья
Понедельник-четверг с 9-00 до 18-15
Пятница с 9-00 до 17-00
Читальные залы     Ежедневно, кроме субботы и воскресенья
Понедельник-четверг с 10-00 до 17-00
Пятница с 10-00 до 13-00
Стол справок     Понедельник, среда с 9-00 до 18-15
Пятница с 9-00 до 17-00
Обеденный перерыв     с 13-00 до 14-00
Санитарные дни     Последняя пятница каждого месяца

До уваги громадян!
Звертаємо Вашу увагу, що відповідно до рішення Ради національної безпеки і оборони України від 28 квітня 2017 року "Про застосування персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів (санкцій)" Інтернет-провайдерами України заблоковано доступ до всіх сервісів "Yandex.ru", "Yandex.ua" та "Mail.Ru".
У зв’язку з цим повідомляємо про неможливість поштовим сервером Державного архіву Кіровоградської області (public@dakiro.kr-admin.gov.ua, archive_kr@arch.gov.ua) приймати електронні звернення та відправляти відповіді на них громадянам, поштові скриньки яких знаходяться на поштових серверах "Yandex.ru", "Yandex.ua" та "Mail.Ru".

Ищу сведения о Чернявский Борис Львович 1901 г.р. Уроженец г. Александрия, Кировоградская область, Украина.
А также Усталая (Буйшас) Софья Львовна (урожденная Чернявская)...

Share

72

Re: Госархив Кировоградской области (ГАКО, ДАКО) - общие вопросы

Жінка минулого року тут в темі запитувала, чи не візьметься хтось за відповідну плату зробити дослідження по Кіровоградському архіву. Відповіді не було. От мені теж цікаве таке питання, бо я хочу дізнатись інформацію про двох людей з села Попельнасте Кіровоградської області (+ їхніх предків, братів, сестер). 
Фонди архіву, де є інформація, відомі: Попельнасте в Кіровоградському архіві

Прізвища: Тертичний, Брехунець, Коцюба, Білик, Мельник, Стасюк, Цехонський, Рудницький, Скульський, Пахута, Загика, Ковпак, Агарков, Сулима, Ковбасюк, Сахарук, Сніцар, Заморока
I-BY104146|U5b1b1a - Проект "Українська ДНК"

Share

73 ( 03-08-2016 16:35:00 змінене Спасенко )

Re: Госархив Кировоградской области (ГАКО, ДАКО) - общие вопросы

iromko пише:

Жінка минулого року тут в темі запитувала, чи не візьметься хтось за відповідну плату зробити дослідження по Кіровоградському архіву. Відповіді не було. От мені теж цікаве таке питання, бо я хочу дізнатись інформацію про двох людей з села Попельнасте Кіровоградської області (+ їхніх предків, братів, сестер). 
Фонди архіву, де є інформація, відомі: Попельнасте в Кіровоградському архіві

Добрий день.

Можу поділитись своїм досвідом дослідження села Попельнастого Олександрійського повіту Херсонської губернії в ДАКО.

На сайті myslenedrevo.com.ua знайшла книгу видану до 250-річчя заснування села Попельнастого  «Метрична книга двох приходів: слобід Буянської і Попельнастої 1770-1782 років», автор – упорядник: Н.В. Жахалова, науковий – консультант: заслужений економіст України, лауреат премії ім.. В. Ястребова, к.е.н. А.В. Пивовар, 2011 рік.

В додатках до видання подаються «Відомості про склад прихожан Іоаннобогословської церкви села Попельнастого за сповідальним розписом 1890 року»: «Села Попельнастого военные и их домашние» та «Села Попельнастого крестьяне и их домашние (по алфавиту)».

Список - таблиця: число дворів, прізвище ім'я по батькові голови родини (у дужках кількісний склад родини) та вік голови родини, наприклад:
№ 1, Ногаец Дмитрий Павлов (5), 55.

В примітках до залученного сповідального розпису, автор зазначає, що «документ не має прямих ознак дати його укладання».

У читальному залі Державного архіву Кіровоградської області я працювала з Метричною книгою 1890 – 1891 років, наприкінці якої зберігається сповідальний розпис – ДАКО, фонд 774, опис 1, справа 1.

Моє дослідження показує, що роком укладання Сповідального розпису треба вважати 1904 рік, а не 1890. Наведу основний аргумент. На весну 1904 року, прадід Григорій (1876 р.н.) та прабабуся Устинія (1882 р.н.) були записані окремо, дітьми у своїх батьківських родинах. Потім було одруження (дата не встановлена) та нарождення в їх сім'ї первістка Андрія 26 жовтня 1905 року.

Бажаю приємних знахідок!

Share

74

Re: Госархив Кировоградской области (ГАКО, ДАКО) - общие вопросы

Добрый день. Сделала запрос о получении справки о рождении, прислали счет на 255 грн. Это нормально? Вроде же Справки о регистрации актов состояния считаются бесплатными?

Share

75

Re: Госархив Кировоградской области (ГАКО, ДАКО) - общие вопросы

notizia, из ЗАГСа вроде бесплатные (пару лет назад мне бесплатно присылали), а  вот архивные справки платные.
Только 255 грн. как-то многовато...

Share

76 ( 17-11-2016 20:57:32 змінене Vlad S. )

Re: Госархив Кировоградской области (ГАКО, ДАКО) - общие вопросы

Там у них так холодно, зовсім не топлять, скортили штат, фінансування майже 0, то може на опалювачі збирають

Херсон губ Сердюк Задорожний Москалець С(Ш)ушко Білий; Піщане Переяслав полк Шарата Чмир Прилипко; Галичина Ільків Ilkow Рабик Гавриляк Келлер Keller Боднар Кохан Щавинський Червинський Чайкі[о]вський Папп; Могильов губ Тве[a]рдовский Немиленцев Шпаков; Моринці Артеменко Філіпович А(Га)ркуша; Новосілки Київ пов Кучер Ігнат'єв Кошевий Михайлов Малишенко Федоров; Київ Коноваленко R1A1A/T2B5

Share

77

Re: Госархив Кировоградской области (ГАКО, ДАКО) - общие вопросы

З 5 грудня по 16 січня читальний зал не приймає відвідувачів.

трохи зимового архіву

Thanks: Алена, FazU2

Share

78

Re: Госархив Кировоградской области (ГАКО, ДАКО) - общие вопросы

Ищу данные на своего деда Барбарат Наум Абрамовича. 28.02.1912 р.н. Родился в Одессе. Был репресирован. Проживал до смерти в Казахстане город Семипалатинск. Может есть какая то информация о нем или о его родных прошу помочь. Спасибо за любую информацию.

Thanks: kbg_dnepr, kuks702

Share

79

Re: Госархив Кировоградской области (ГАКО, ДАКО) - общие вопросы

Порада звернутися у цю тему моя http://forum.genoua.name/viewtopic.php? … 7#p119287, але я мала на увазі трошки інше. Якщо хтось має досвід праці в архіві, будь ласка, напишіть, як архів працює під час свят і що там зі справами репресованих - чи треба підтвердження родинного зв'язку?

Пошук предків: Глушак (Брянськ.) Ковальов Федосенко (Могилевськ.)
Оглотков (Горбат. п. НГГ) Алькин Душин Жарков Кульдішов Баландин (Симб. губ.)
Клишкін Власенко Сакунов Кучерявенко (Глухів)
Кириченко Бондаренко Білоус Страшний (Новомоск. Дніпроп.)

Share

80

Re: Госархив Кировоградской области (ГАКО, ДАКО) - общие вопросы

Спасенко пише:

Жінка минулого року тут в темі запитувала, чи не візьметься хтось за відповідну плату зробити дослідження по Кіровоградському архіву. Відповіді не було. От мені теж цікаве таке питання, бо я хочу дізнатись інформацію про двох людей з села Попельнасте Кіровоградської області (+ їхніх предків, братів, сестер). 
Фонди архіву, де є інформація, відомі: Попельнасте в Кіровоградському архіві

Добрий день.

Можу поділитись своїм досвідом дослідження села Попельнастого Олександрійського повіту Херсонської губернії в ДАКО.

На сайті myslenedrevo.com.ua знайшла книгу видану до 250-річчя заснування села Попельнастого  «Метрична книга двох приходів: слобід Буянської і Попельнастої 1770-1782 років», автор – упорядник: Н.В. Жахалова, науковий – консультант: заслужений економіст України, лауреат премії ім.. В. Ястребова, к.е.н. А.В. Пивовар, 2011 рік.

В додатках до видання подаються «Відомості про склад прихожан Іоаннобогословської церкви села Попельнастого за сповідальним розписом 1890 року»: «Села Попельнастого военные и их домашние» та «Села Попельнастого крестьяне и их домашние (по алфавиту)».

Список - таблиця: число дворів, прізвище ім'я по батькові голови родини (у дужках кількісний склад родини) та вік голови родини, наприклад:
№ 1, Ногаец Дмитрий Павлов (5), 55.

В примітках до залученного сповідального розпису, автор зазначає, що «документ не має прямих ознак дати його укладання».

У читальному залі Державного архіву Кіровоградської області я працювала з Метричною книгою 1890 – 1891 років, наприкінці якої зберігається сповідальний розпис – ДАКО, фонд 774, опис 1, справа 1.

Моє дослідження показує, що роком укладання Сповідального розпису треба вважати 1904 рік, а не 1890. Наведу основний аргумент. На весну 1904 року, прадід Григорій (1876 р.н.) та прабабуся Устинія (1882 р.н.) були записані окремо, дітьми у своїх батьківських родинах. Потім було одруження (дата не встановлена) та нарождення в їх сім'ї первістка Андрія 26 жовтня 1905 року.

Бажаю приємних знахідок!

Поділюсь результатами пошуків. 

Сповідальний розпис дійсно за 1904 р., але моїх предків в ньому не виявилось. Вкупі з фактом, що їх не виявилось і в кількох архівних справах, то я був дуже розчарований і думав зупиняти пошуки. Але оптимізму додало те, що на сайті myslenedrevo.com.ua був перелік власників ділянок в Попельнастому за 1915 р., і там мій прадід фігурував. Перегляд подальших справ виявив записи про народження мого діда і однієї з його сестер, а потім і запис про шлюб їхніх батьків. Так що вдалось взнати повне ім'я і рік народження моєї прабабусі. Що дуже непогано. Також є купа виписів про осіб з прізвищем Коцюба. Тільки от немає даних, щоб прив'язати їх до моїх предків, хоч вони всі, мабуть, є родичами.


Більше у ДАКО робити здається, нічого - по Попельнастому дуже мало справ, раніше 1890 р. взагалі нічого. В інших архівах - теж.


Завдяки тестам аутосомної ДНК вдалося встановити, що чи то мій прадід, чи прабабуся з Попельнастого були наполовину Ашкеназами. Як таке могло статись -сказати важко, при тому що записані вони православними. Причому навряд чи єврейський предок був по прямій чоловічій лінії, бо у прадіда найімовірніше була балто-слов'янська гілка гаплогрупи N1c1.

Прізвища: Тертичний, Брехунець, Коцюба, Білик, Мельник, Стасюк, Цехонський, Рудницький, Скульський, Пахута, Загика, Ковпак, Агарков, Сулима, Ковбасюк, Сахарук, Сніцар, Заморока
I-BY104146|U5b1b1a - Проект "Українська ДНК"

Share

81

Re: Госархив Кировоградской области (ГАКО, ДАКО) - общие вопросы

Я думаю, що за наявності єврейськиї збігів завжди треба дивитися на ці збіги уважніше. Євреї серед недалеких предків (а 4-5 коліно це недалекі) повністю міняють картину збігів: на перших місцях виявляється ДУЖЕ багато євреїв з великою кількістю спільних сегментів.

А ось якщо є збіг з невеликою кількістю євреїв, то, мені здається, неможна виключати й діаметрально протилежний випадок, тобто коли у Ваших збіженців були неєврейські предки.

Пошук предків: Глушак (Брянськ.) Ковальов Федосенко (Могилевськ.)
Оглотков (Горбат. п. НГГ) Алькин Душин Жарков Кульдішов Баландин (Симб. губ.)
Клишкін Власенко Сакунов Кучерявенко (Глухів)
Кириченко Бондаренко Білоус Страшний (Новомоск. Дніпроп.)

Share

82

Re: Госархив Кировоградской области (ГАКО, ДАКО) - общие вопросы

В мене був саме перший варіант - велика кількість євреїв у збігах. Тому я й намагався розвідати побільше про предків з Попельнастого у ДАКО, бо результати ДНК тестів вказували, що єврейський предок був чи була звідти, або принаймні передали свої гени через Попельнасте.

До речі, чи зберігаються у ДАКО метричні дані за радянську добу, хоча б до 2СВ? І чи є у архівах справи з пропискою та випискою осіб?

Прізвища: Тертичний, Брехунець, Коцюба, Білик, Мельник, Стасюк, Цехонський, Рудницький, Скульський, Пахута, Загика, Ковпак, Агарков, Сулима, Ковбасюк, Сахарук, Сніцар, Заморока
I-BY104146|U5b1b1a - Проект "Українська ДНК"

Share

83

Re: Госархив Кировоградской области (ГАКО, ДАКО) - общие вопросы

До відома:

Робочі дні основного читального залу ДАКО - понеділок, вівторок, четвер.
У партійному архіві (справи на репресованих/реабілітованих та фільтраційні на військовополонених і остарбайтерів) читальний зал працює лише в середу.
Обмеження на видачу справ: 1000 листів, або 10 справ на день.
Персонал високопрофесійний, ставлення доброзичливе.
На відміну від реабілітованих, номери справ на яких вказані у книзі "Реабілітовані історією", фільтраційні справи на остарбайтерів і військовополонених потрібно шукати в картотеці.
Буквально: ящики з карточками на стрижні.

Шукаю і знаходжу в архівах Кропивницького (Кіровоград).
Багара, Балєв, Барзіков, Білокуренко, Боєв, Божан, Буртаченко, Головатенко, Громовенко, Драгін, Дудніченко, Заступай, Іванов, Кабаченко, Касяненко, Каулін/Kauliņš, Каціка, Кашуленко, Команов, Кучер, Лихобаба, Мар'ян, Мельниченко, Павленко, Павлов, Пономаренко, Сърданов, Скаржинський, Сорока, Степаненко, Танасов, Федоров, Чекар, Чернов, Янченко
Thanks: kuks70, Алена2

Share

84

Re: Госархив Кировоградской области (ГАКО, ДАКО) - общие вопросы

iromko пише:

Жінка минулого року тут в темі запитувала, чи не візьметься хтось за відповідну плату зробити дослідження по Кіровоградському архіву. Відповіді не було. От мені теж цікаве таке питання, бо я хочу дізнатись інформацію про двох людей з села Попельнасте Кіровоградської області (+ їхніх предків, братів, сестер). 
Фонди архіву, де є інформація, відомі: Попельнасте в Кіровоградському архіві

Якщо ще актуально, напишіть подробиці у приватному повідомленні.

Шукаю і знаходжу в архівах Кропивницького (Кіровоград).
Багара, Балєв, Барзіков, Білокуренко, Боєв, Божан, Буртаченко, Головатенко, Громовенко, Драгін, Дудніченко, Заступай, Іванов, Кабаченко, Касяненко, Каулін/Kauliņš, Каціка, Кашуленко, Команов, Кучер, Лихобаба, Мар'ян, Мельниченко, Павленко, Павлов, Пономаренко, Сърданов, Скаржинський, Сорока, Степаненко, Танасов, Федоров, Чекар, Чернов, Янченко
Thanks: kbg_dnepr1

Share

85

Re: Госархив Кировоградской области (ГАКО, ДАКО) - общие вопросы

Деякі мої знайомі зараз працюють в архіві Кропивницького. Якщо є потреба щось подивитися чи інше, пишіть в ПП
Ще 1-2 місяці там будуть

Херсон губ Сердюк Задорожний Москалець С(Ш)ушко Білий; Піщане Переяслав полк Шарата Чмир Прилипко; Галичина Ільків Ilkow Рабик Гавриляк Келлер Keller Боднар Кохан Щавинський Червинський Чайкі[о]вський Папп; Могильов губ Тве[a]рдовский Немиленцев Шпаков; Моринці Артеменко Філіпович А(Га)ркуша; Новосілки Київ пов Кучер Ігнат'єв Кошевий Михайлов Малишенко Федоров; Київ Коноваленко R1A1A/T2B5
Thanks: kbg_dnepr1

Share

86 ( 24-04-2017 18:02:48 змінене Dr Livsi )

Re: Госархив Кировоградской области (ГАКО, ДАКО) - общие вопросы

Наскільки мені відомо, реєстраційні журнали ЗАГСів за 1917-1939 роки по Кіровоградської області передані з архіву обласного ЗАГСу до ДАКО. Після метрик, описаних у "Зведеному каталозі метричних книг...", суттєво змінилися межі адміністративних одиниць. 
Шукаю записи про жителів села Юзефпіль, котрий раніше був у Подільській губернії, а зараз у Вільшанському район.
У когось є доступ до описів цих фондів чи хоча б їх перелік?

Шукаю і знаходжу в архівах Кропивницького (Кіровоград).
Багара, Балєв, Барзіков, Білокуренко, Боєв, Божан, Буртаченко, Головатенко, Громовенко, Драгін, Дудніченко, Заступай, Іванов, Кабаченко, Касяненко, Каулін/Kauliņš, Каціка, Кашуленко, Команов, Кучер, Лихобаба, Мар'ян, Мельниченко, Павленко, Павлов, Пономаренко, Сърданов, Скаржинський, Сорока, Степаненко, Танасов, Федоров, Чекар, Чернов, Янченко
Thanks: kbg_dnepr1

Share

87

Re: Госархив Кировоградской области (ГАКО, ДАКО) - общие вопросы

Добрый день!
Есть желания написать исторический очерк по селам нынешнего Бобринецкого района, а ранее Витязевской и Александровской волостей Бобринецкого уезда Херсонской губ., а именно - Марьяновка, Николо-Бабанка (ранее Николаевка), Мариуполь (Юрашово) и Рощаховка (Александровка).
Информация о их основании, как правило, шаблонна и малоинформативна (основано в конце 18 века и тп).
По другим насел.пунктам я видел, что может быть более обширная/точная информация - карты 18 века, документы о приобретение в собственность земель и т.п.
Если кто-то знает, подскажите как организовать поиски? Я так понимаю, это минимум надо в Херсонском архиве искать или же вообще в РФ? Какие фонды и тп?
С ув.

Share

88 ( 15-06-2017 23:12:05 змінене Vlad S. )

Re: Госархив Кировоградской области (ГАКО, ДАКО) - общие вопросы

ОГОЛОШЕННЯ на www.dakiro.kr-admin.gov.ua
До відома користувачів!
У зв’язку з необхідністю активізації роботи зі створення електронної бази «Книжковий фонд» та періодом відпусток читальний зал корпусу №1 архіву з 03 липня по 31 серпня 2017 р. користувачів не обслуговуватиме.

Довідки за тел.: (0522) 37 31 65

Херсон губ Сердюк Задорожний Москалець С(Ш)ушко Білий; Піщане Переяслав полк Шарата Чмир Прилипко; Галичина Ільків Ilkow Рабик Гавриляк Келлер Keller Боднар Кохан Щавинський Червинський Чайкі[о]вський Папп; Могильов губ Тве[a]рдовский Немиленцев Шпаков; Моринці Артеменко Філіпович А(Га)ркуша; Новосілки Київ пов Кучер Ігнат'єв Кошевий Михайлов Малишенко Федоров; Київ Коноваленко R1A1A/T2B5

Share

89

Re: Госархив Кировоградской области (ГАКО, ДАКО) - общие вопросы

Повідомлення з нашої групи у ФБ:

Уважаемые знатоки, можете мне объяснить? Дала запрос на архив Кировограда о рождении, далее дословно:

Державний архів Кіровоградської області повідомляє, що Ваш запит виконано.
Направляємо рахунок, після сплати якого Вам буде надіслано відповідь про результати проведеної роботи.
Вам необхідно перерахувати 49 грн. 68 коп. на розрахунковий рахунок архіву за наступними реквізитами:
Отримувач: Державний архів Кіровоградської області;
Розрахунковий рахунок: 31250222104257;
Код ЄДРПОУ: 03494480;
МФО: 820172;
Банк отримувача: Державна казначейська служба України, м. Київ;
Призначення платежу: */*послуга п. 10.1. цін наказу ДАКО № 48*/*.
Одночасно звертаю Вашу увагу на правильність зазначення призначення платежу.
И после оплаты ответ:
На заяву від 25.04.2017 р.;
вх. від 10.05.2017 р. № Н-10/2/01-70
Державний архів Кіровоградської області повідомляє, що у метричних книгах реєстрації актів про народження у с. Ульяновка Єлисаветградського повіту за 1912-1914 роки актовий запис про народження Чечельницької Анни Семенівни відсутній.
Одночасно повідомляємо, що метричні книги реєстрації актів про народження у с. Ульяновка Єлисаветградського повіту за 1909-1911 роки та метричні книги с. Сабатинівка до архіву на зберігання не надходили.

Я думаю, що гроші (як на мене, невеликі) вони взяли за те, що переглянули книги. Так, в деяких архівах негативний результат повідомляють (повідомляли?) безкоштовно.
А який досвід в інших користувачів архіву?
Чи можна в них запитати щось типу:
Прошу Вас надати інформацію про записи із прізвищем Чечельницький (Чечельницька) у метричних книгах реєстрації актів про народження, шлюб та смерть у с. Ульяновка Єлисаветградського повіту за 1912-1914 рр. - чи будуть вони такий запит виконувати, і скільки за нього захочуть?

Пошук предків: Глушак (Брянськ.) Ковальов Федосенко (Могилевськ.)
Оглотков (Горбат. п. НГГ) Алькин Душин Жарков Кульдішов Баландин (Симб. губ.)
Клишкін Власенко Сакунов Кучерявенко (Глухів)
Кириченко Бондаренко Білоус Страшний (Новомоск. Дніпроп.)
Thanks: nikolotova, Ann2

Share

90

Re: Госархив Кировоградской области (ГАКО, ДАКО) - общие вопросы

Те, що вони написали ще не означає, що запису немає. Архів зараз не працює. Після 01.09. мій знайомий може подивитися чи щось є.

Херсон губ Сердюк Задорожний Москалець С(Ш)ушко Білий; Піщане Переяслав полк Шарата Чмир Прилипко; Галичина Ільків Ilkow Рабик Гавриляк Келлер Keller Боднар Кохан Щавинський Червинський Чайкі[о]вський Папп; Могильов губ Тве[a]рдовский Немиленцев Шпаков; Моринці Артеменко Філіпович А(Га)ркуша; Новосілки Київ пов Кучер Ігнат'єв Кошевий Михайлов Малишенко Федоров; Київ Коноваленко R1A1A/T2B5

Share

91

Re: Госархив Кировоградской области (ГАКО, ДАКО) - общие вопросы

Архiв працює, не працює читальний зал на перiод вiдпусток. Заява надiйшла в квiтнi, метричнi книги продивилися, вiдповiдь лежала в секретарки, отримали квитанцiю, надiслали Вам вiдповiдь. Наскiльки я знаю, архiв надсилає довiдки про народження/шлюб/смерть конкретних осiб. Я робив запити в Запорiзький архiв протягом 3-4 рокiв, вiдповiдi  приходили весь час безкоштовно. А приблизно в травнi цього року, на запит про смерть двох осiб, надiслали квитанцiю про сплату 49 грн. 68 коп. за кожну особу. А по телефону пояснили, що запит на двох осiб, це вже генеалогiя, а запити на одну особу будуть виконувати безкоштовно.

Share

92 ( 17-08-2017 21:08:04 змінене notizia )

Re: Госархив Кировоградской области (ГАКО, ДАКО) - общие вопросы

Я делала запрос в прошлом году, указала ФИО и год рождения и место рождения,  мне прислали квитанцию на оплату архивного вытягу 255,97 грн. И еще конверт попросили чистый с маркой, для ответа.

Share

93

Re: Госархив Кировоградской области (ГАКО, ДАКО) - общие вопросы

Получила ответ на свой запрос что есть запрашиваемая мною информация. Теперь нужно отправить им конверт с квитанцией оплаты, что бы они выслали обычной почтой ответ. На их странице адрес указан вот такой
25030, г. Кропивницкий, ул. Академика Королева, 3 (корп. № 1), ул. В.Черновола, 1-г (корп. № 2)
На какой из двух зданий отправлять письмо?

Ищу: Грановский, Онищенко - Кировоградская обл. с. Покровка; Редька, Люльчак, Дудняк, Коноваленко - Кировоградская обл. с.Бельведер (Синюха); Дихтяр, Коровчук, Дыса, Слепчук, Стрельчук, Мельник, Холод, Варченко,-Хмельницкая область, с.Чернелевка
Thanks: Ann1

Share

94

Re: Госархив Кировоградской области (ГАКО, ДАКО) - общие вопросы

rayisad,
Обычно на 1-й корпус.

Коли добром ніхто не дасть нам світла, – Його здобути треба – не молить,
Бо без борні нікчемні всі молитви. І свічки мирної не варта та країна,
Що в боротьбі її не запалила.
Thanks: rayisad, Ann2

Share

95

Re: Госархив Кировоградской области (ГАКО, ДАКО) - общие вопросы

Уважаемые форумчане!Оказывает ли кто-нибудь из вас услуги в гос. архиве Кировоградской области? 
С уважением,
Руденко А.В.
Обратная связь: arina.rudenko@web.de

Share

96

Re: Госархив Кировоградской области (ГАКО, ДАКО) - общие вопросы

Добрий день! У 1905-1907 роках за реформою Столипіна багато українських сімей було переселено на Далекий Схід. Чи вівся якийсь облік переселенців і чи збереглися такі списки та де саме? Цікавить саме Кіровоградська область (на той час - Херсонська губернія).

Деркач (Золотоноша), Цаца, Ганесен, Ганесин (Велика Бурімка, Одеса), Пробийголова, Герасимов (Митрофанівка, Вершино-Кам'янка Кіровоградської обл.).

Share

97

Re: Госархив Кировоградской области (ГАКО, ДАКО) - общие вопросы

tanosa пише:

Добрий день! У 1905-1907 роках за реформою Столипіна багато українських сімей було переселено на Далекий Схід. Чи вівся якийсь облік переселенців і чи збереглися такі списки та де саме? Цікавить саме Кіровоградська область (на той час - Херсонська губернія).

Херсонська губернія дуже велика,Єлісаветградський повіт теж не маленький.Облік вівся,але питання в тому,щоб найти документи.Краще шукати документи на Далекому Сході,там війни не було.

Зелінські-Земські,Соколовські,Лічкановські,Мандебура,Майдебура(Мандибур и др.) Подільска губ. Бобраков,Ємельяненко Херсонська губ.Омелян Переяславський повіт Полтавська губ.
Thanks: gennadii54081

Share

98

Re: Госархив Кировоградской области (ГАКО, ДАКО) - общие вопросы

Шукаю по селу Митрофанівка, зараз Новгородківський район.
Саме зверталися у архів Далекого Сходу - відмовили у самостійному пошуку (сестра як раз там живе, у Владивостоці), бо, мовляв, документи у поганому стані, а надіслали відповідь, що по переселенцям нічого немає. От і думала, може, щось збереглося по нашим місцям?

Деркач (Золотоноша), Цаца, Ганесен, Ганесин (Велика Бурімка, Одеса), Пробийголова, Герасимов (Митрофанівка, Вершино-Кам'янка Кіровоградської обл.).

Share

99

Re: Госархив Кировоградской области (ГАКО, ДАКО) - общие вопросы

tanosa, напишіть запит до Одеського архіву, там є справи по переселенцям, але, судячи по "моїм" рокам 1898-1899, таких справ зберіглося дуже мало.
А в якому населенному пункті Ваші предки оселилися на Далекому Сході? По моїм також відповіли, що документів за такий-то період немає, але це, нажаль, правда.  Якбі не дідова пам'ять, то шукала б роками місце, звідки могли переселитися предки.
Але така ситуація з документами не по всім селам. Ви до генеалогічного товариства у Владивостоці не зверталися? Там дуже багато дослідників, може, змогли б допомогти порадами.

Дзюман, Замула, Иващенко, Лабыш, Черненко - крестьяне Васильковского, Сквирского уездов Киевской губернии;
Берегуленко, Гречаный, Притис, Сорочан - крестьяне Елисаветградского (Бобринецкого) уезда Херсонской губернии;
Кавур, Кавуров - крестьяне Могилевского уезда Могилевской губернии;
Бляхер, Бурштейн, Каменецкий - евреи Богуславского, Шполянского и Матусовского обществ Киевской губернии.
Thanks: tanosa, litar Л, Kora3

Share

100

Re: Госархив Кировоградской области (ГАКО, ДАКО) - общие вопросы

Ні, не зверталися, але обов"язково це зробимо. Також і в Одесу напишу.
Дуже дякую Вам за поради.
Нам відомо, що прадід з сім"єю жив у Амурській області у селі Новокиєвський Увал, але не маємо впевненості, що ці відомості точні.

Деркач (Золотоноша), Цаца, Ганесен, Ганесин (Велика Бурімка, Одеса), Пробийголова, Герасимов (Митрофанівка, Вершино-Кам'янка Кіровоградської обл.).

Share

101

Re: Госархив Кировоградской области (ГАКО, ДАКО) - общие вопросы

tanosa пише:

Нам відомо, що прадід з сім"єю жив у Амурській області у селі Новокиєвський Увал, але не маємо впевненості, що ці відомості точні.

Хм, в довідці по Новокиєвському Увалу написано, що рік заснування - 1928, тож прадід до цього року повинен був жити десь в іншому місці. Тобто переселявся він не в це село.

Дзюман, Замула, Иващенко, Лабыш, Черненко - крестьяне Васильковского, Сквирского уездов Киевской губернии;
Берегуленко, Гречаный, Притис, Сорочан - крестьяне Елисаветградского (Бобринецкого) уезда Херсонской губернии;
Кавур, Кавуров - крестьяне Могилевского уезда Могилевской губернии;
Бляхер, Бурштейн, Каменецкий - евреи Богуславского, Шполянского и Матусовского обществ Киевской губернии.
Thanks: VadShv, luvi2

Share

102

Re: Госархив Кировоградской области (ГАКО, ДАКО) - общие вопросы

Дякую! Якось не додумалася пошукати таку інформацію, а приймала на віру, що повідомили родичі з Благовещенська. Взагалі нещодавно знайшла цю гілку рідні.

Деркач (Золотоноша), Цаца, Ганесен, Ганесин (Велика Бурімка, Одеса), Пробийголова, Герасимов (Митрофанівка, Вершино-Кам'янка Кіровоградської обл.).

Share

103

Re: Госархив Кировоградской области (ГАКО, ДАКО) - общие вопросы

Буду очень признателен и благодарен за подсказку: в каком архиве могут находиться метрические книги по селу Юзефовка (оно же в какой-то период Юзефполь) Песчанской волости, Балтского уезда, Подольской губернии, а ныне ныне с. Буговое Кировоградской обл.?

О территориальном подчинении села Буговое известно следующее:


Буговое в 16 веке принадлежало к Брацлавскому уезду, в 19 в к Балтскому уезду, с 20 века сначала к Грушковскому району Одесской обл, потом к Гайворонскому р-ну Кировоградской области.


Интересует 1903 год, а также более ранние. Заранее спасибо!

Thanks: Алена1

Share

104 ( 17-12-2017 11:02:26 змінене Syviu )

Re: Госархив Кировоградской области (ГАКО, ДАКО) - общие вопросы

Хмельницький архів і це мабуть все.Можливо є ще в ЦДІАК ранні метрики за 18 століття.1. Подільська губернія
2. Подільська духовна консисторія
3. Свято-Михайлівська церква, с. Юзефівка Балтського пов. Троянівської вол.
4. –
5. Народження: 1798: ф. 315, оп. 1, спр. 6736; 1830: ф. 315, оп. 1, спр. 7338
6. Шлюб: 1798: ф. 315, оп. 1, спр. 6736; 1830: ф. 315, оп. 1, спр. 7338
7. –
8. Смерть: 1798: ф. 315, оп. 1, спр. 6736; 1830: ф. 315, оп. 1, спр. 7338
9. Сповідальні відомості: 1796: ф. 315, оп. 1, спр. 6664; 1818: ф. 315, оп. 1,
спр. 7049; 1821: ф. 315, оп. 1, спр. 7086; 1831: ф. 315, оп. 1, спр. 7358; 1848: ф. 315,
оп. 1, спр. 7964; 1859: ф. 315, оп. 1, спр. 8472; 1871: ф. 315, оп. 1, спр. 11821

Зелінські-Земські,Соколовські,Лічкановські,Мандебура,Майдебура(Мандибур и др.) Подільска губ. Бобраков,Ємельяненко Херсонська губ.Омелян Переяславський повіт Полтавська губ.

Share

105

Re: Госархив Кировоградской области (ГАКО, ДАКО) - общие вопросы

Большое Вам спасибо!

Share

106 ( 17-12-2017 22:42:13 змінене LG 775 )

Re: Госархив Кировоградской области (ГАКО, ДАКО) - общие вопросы

В цій темі різні дослідники розшукували інформацію із слободи Зеленої, Жовтої, Деріївки, Попельнастого...Давненько я працював із Деріївкою і бачив всі ці слободи в одних МК. Якщо це ті слободи, що Вам потрібні...


в оной же деревне Дереевки посполитие старожилие  1746 року ( у Півовара)
Каменская наместия, исповедная роспись   1758 року,    слободи Мішурин Ріг
Исповед роспись 1767 року  Криловской протопопии, Желтого гусарского полка, слободи Деріївки,
1771 рік сповідний розпис  Каменской наместии  слобода

Одеський архів:  (слободи Деріївка, Зелене, Жовта, Попельнасте…всі слободи в одній справі)
Ф-37, оп.- 3, справа 14,  1787 рік,     с. Деріївка      стор.127
Ф-37, оп.- 3, справа 19,  1788 рік,            с. Попельнасте,   стор. 133
Ф – 37, оп. – 3, справа 21,    1789 року  с. Деріївка,       стор. 167
Ф – 37, оп. – 3, справа 24,   1790 року   с. Деріївка            стор. 152
Ф – 37, оп. – 3, справа 27,   1791 року                                                                               
Ф – 37, оп. – 3, справа 30,   1792 року    с. Деріївка         стор.167
Ф – 37, оп. – 3, справа 41,   1793 року    с. Деріївка         стор.
Ф – 37, оп. – 3, справа 48,   1794 року         с. Деріївка         стор.
Ф – 37, оп. – 3, справа 49,   1795 року  
Ф – 37, оп. – 3,  справа 55,  1796 року         с. Деріївка         176                                                                            
Ф – 37, оп. – 3,  справа 63,  1797 року        с. Деріївка         195

Share