36 ( 02-04-2020 12:03:42 змінене chernik )

Re: "Винегрет"

Syviu Мария, спасибо! А вот как убрать с предыдущего сообщения это же? У меня не получается функцией "изменить".

Так, все, я вообще больше ничего не трогаю. Все пропало, Алена....

Share

37

Re: "Винегрет"

Привет всем!
Ну не смогла я пройти мимо такого события, как начало чемпионата по футболу!
Это же целый месяц у мужчин (включая и моих), нашей части улицы не будет других забот, мыслей, разговоров, споров, обсуждений, кроме магического - "футбол". Соседка завтра пообещала сделать расписание матчей, что бы можно было скоординировать  "месяц жизни" и "загрузить работой" мужчин по полной в свободное от матчей время. В основном на улице у нас пенсионеры, обязанностей у них  хватает.
Ну что ж, будем запасаться терпением.

Share

38

Re: "Винегрет"

"Українцям нагадую, а русскім може очі відкрию.

1000 років тому, втікала в нікуди беззахисна донька вбитого короля Англії Гарольда ІІ Годвінсона, Гіта (Гіта Уессекська), щоб насильно не видали її заміж за вбивцю батька.
Король - самозванець кинув навздогін вірних псів та попередив всіх королів і королев Франції, Німеччини, Данії..., якщо приймуть і пригріють втікачку, то піде війною! Спустошить і помститься! Бо ж королівський титул Гіти був дуже йому потрібний! Ніхто в Європі не подав допомоги принцесі, бо ніхто не хотів війни!

Єдиною, хто не побоявся і кинув виклик вбивці і самозванцю - була королева Норвегії - Єлизавета, донька будівничого Софіівського собору князя Київської Русі Ярослава Мудрого! Наша королева! Вона була в Європі відома, як Еллісіф. Після вбивстваїї чоловіка Гаральда ІІІ, Єлизавета правила Норвегією, іншими словами - була королевою вікінгів!

І ось ця княгиня з Києва - Єлизавета, не тільки обігріла сироту, але й поставила ультиматум:
- Що? Ти смієш мені погрожувати?
Та тільки рипнись! І я вже буду зі своїм військом біля твоїх воріт!

Віднині ця дівчина, вважай, моя донька.
Королева Єлизавета втратила свою рідну дочку Марію, до речі в один день з чоловіком, діяла безстрашно і впевнено!

Вона вистояла, виховала не лише свою рідну доньку Інгігерду, майбутню королеву Данії, але й Гіту, доньку вбитого підступно короля Англії.
І знаєте ким стала прихищена королевою Єлизаветою, донькою Ярослава Мудрого, англійська біглянка? Дружиною короля київського Володимира Мономаха! Матір’ю якого, була сестра візантійського імператора.
Ось яке у нас коріння!

Борис Джонсон був у Києві, з підтримкою. Був він тут і перед самою війною... Це ж треба, щоб через 1000 років, від вказаних вище подій, англійський лідер відвідав Софію і стояв на тому місті, де вінчалися Володимир Мономах та Гіта Уессекська! Перед Богом і людьми поєднувались в біді і радості, кровними узами предки українського та англійського народу!
Софія Київська- це місце, яке поєднує нас з усіма європейськими народами! Тут портрети і дух усіх королів Європи, адже тут вінчались та хрестились королі Франції, Німеччини, Норвегії, Польщі...

Але не мокшів!

Князь наш Володимир Мономах ще написав повчання і порадив «не серчать на зеркало, колі рожа крива»! Яке наші вороги не усвоіли і хотіли прикрити свою рожу орків нашим українським європейським обличчям! Не вдасться! З мокші вийшли, в мокшу підете!

А ось через століття до нас із вічності повертається бумерангом, в особі прем’єра Англії Бориса Джонсона, подяка… може і за врятовану англійську королеву! І така ж безстрашність! Коли багато хто боїться погроз диктатора із сумнівним статусом, Борис діє!

…Колись цей візит назвуть історичним!
А сьогодні просто кажемо: Спасибі за підтримку!

А цю історію єднання англійської і української королівської крові переповідайте усім! Бо її таїли від нас під час 300-річного іга орків...

Нам є чим пишатися! У нас глибоке коріння і велична історія! Вчимо історію!!!

Все буде Україна!"
З форуму чоловіка, сподобилось. https://www.stroimdom.com.ua/topic/2355 … page/1913/

Share

39

Re: "Винегрет"

Цей пост нагадав мені, архівну справу, яку я читала колись и була здивована змістом. В період окупації, по місцевому [Запорізькому] радіо, розповідали про історію України.
   

З минулого в майбутне.
     Україна, про яку згадував ще арабський літописець Масуді існувала вже в УІ віці по Р.Хрестовому...
     Дружні стосунки українського народу з німецьким сягають в глибоку далечінь.
     Шляхом Київ-Регенсбург через Краков і Прагу великі держави, українська і німецька, вели жваву торгівлю... /903 р./
     ще в 960 р. при дворі цісаря Оттона існувало постійне українське посольство.
     ...Староукраїнські князівські сім"ї перебували в родинних зв"язках з німецькими. Наприклад, князь Ярополк був одружений з Кунігундою Байхлінг, а цесар Генріх ІУ з Євпраксією, дочкою великого князя Всеволода.
     ...Україна в той час була в повному розумінні европейською країною. Вона мала культурні і господарські зв"язки з скандинавськими, німецькими, французькими, чеськими та угорськими панівними домами і була передмуром Европи проти Азії.

     Підхід до нашої історії у окупантів різний - кінець буде однаковим.

Post's attachments

Україна.jpg
Україна.jpg 403.3 kb, 1 downloads since 2022-07-20 

You don't have the permssions to download the attachments of this post.
Коли добром ніхто не дасть нам світла, – Його здобути треба – не молить,
Бо без борні нікчемні всі молитви. І свічки мирної не варта та країна,
Що в боротьбі її не запалила.
Thanks: Ann, Balakyn, chernik3

Share