1 ( 30-11-2017 16:30:56 змінене medalik )

Тема: Нужна помощь в Днепропетровском архиве

     Доброї ночі! Я перепрошую якщо пишу не по темі і не в тому місці, прошу поправити мене якщо я не правий.

     Я шукаю дані про мого батька, який проживав зі своєю сім'єю в Дніпропетровську (адреса, місце де проживали і коли і куди евакуювали сім'ю є)          Прошу допомогти з архівами, дані які мені потрібні


1) Копія з будинкової книги (склад сім'ї) або картка реєстрації квартиронаймача. 

2) Списки \ картотека евакуйованіх та  довідка про евакуацію моєї родини у 1941 году за данімі Евакомпункта м Дніпропетровська и Евакосовета Дніпропетровська. 

     Прошу допомогти мені.(приїхати немає можливості, возрост та здоров'я вже не те - пенсіонер).

   В боргу не залишуся за допомогу, заплачу за клопоти, прошу попомогти мені Отримати дані з архіву.




Share

2 ( 27-03-2018 16:38:59 змінене notizia )

Re: Нужна помощь в Днепропетровском архиве

medalik, добрый день, напишите данные кого именно Вы ищете (ФИО, год рождения), можно в личку.

Share

3

Re: Нужна помощь в Днепропетровском архиве

Доброго дня чи вечора усім.Потрібна наступна допомога:
В архіві є фільтраційна справа на мою бабусю. Потрібно перефотографувати все що є, якщо є якісь документи (паспорт, трудова ...) зробити арівні довідки.
Допомога звичайно ж винагороджується.
Якщо щось треба від мене (доручення, докази родинного зв’язку) - без проблем.
Пишіть в приват.
Дякую.

Share

4

Re: Нужна помощь в Днепропетровском архиве

Хто знає, коли відкриється архів?

Пошук предків: Глушак (Брянськ.) Ковальов Федосенко (Могилевськ.)
Оглотков (Горбат. п. НГГ) Алькин Душин Жарков Кульдішов Баландин (Симб. губ.)
Клишкін Власенко Сакунов Кучерявенко (Глухів)
Кириченко Бондаренко Білоус Страшний (Новомоск. Дніпроп.)
Thanks: FindMyRoots1

Share

5

Re: Нужна помощь в Днепропетровском архиве

Доброго дня. Потрібна наступна допомога
Н.Полонська-Василенко подає перелік козацької старшини, яка отримала землю  після вступу до російської служби. Цей перелік зроблений на підставі реєстру осіб колишніх запорожців, що отримали земельні дачі. Реєстр зберігався в свій час в фонді  Новоросійської губернської канцелярії Дніпропетровського архіву. Серед названих  полковник  Цибодрига (Самодрига) . Я б хотіла дізнатися де дали йогму землю, скільки. І чи збереглися документи ,  «білет» який їм видавали.  Дякую.

Thanks: kbg_dnepr1

Share

6 ( 18-05-2020 16:44:46 змінене notizia )

Re: Нужна помощь в Днепропетровском архиве

tetyana58, на жаль фонд ф. 428/Новоросійська губернська канцелярія/1764–1798 рр./ 3332 спр. був втрачений в період Другої світової війни. (див. http://forum.genoua.name/viewtopic.php?id=24389)
Але у альманаху Інгульський степ 2 у статі Пивовара А.В. "Відомості 1781 року про роздачу земель у повітах Новоросійської губернії  на теренах колишнього Запоріжжя та кута між Бугом та Дніпром" згадується капітан Цибодрига, який отримав землі в Інгульському повіті.

Thanks: luvi, О.І., kbg_dnepr3

Share

7

Re: Нужна помощь в Днепропетровском архиве

Ищу родных по фамилии Гаузер, прадед Отто 1880 г.р. и его жена Амалия 1885 г.р., дата смерти 1920 год, не могу найти следы их детей, сколько их было, как звали, где выросли после смерти родителей? Могу ли расчитывать на вашу помощь в моих розысках?

Thanks: kbg_dnepr1

Share

8

Re: Нужна помощь в Днепропетровском архиве

Галина, если Ві не возражаете, я попрошу модератора перенести Ваше сообщение сюда http://forum.genoua.name/viewtopic.php? … 47#p237647

Где родился Ваш прадед? Это необходимо знать, для того чтобы понять, где можно искать сведения о нем. Был ли он лютеранином или католиком? Очевидно, что Вы все-таки что-то знаете хотя бы об одном из его детей - Вашем деде или бабушке. Когда родился он (она)? Был ли первенцем?

Пошук предків: Глушак (Брянськ.) Ковальов Федосенко (Могилевськ.)
Оглотков (Горбат. п. НГГ) Алькин Душин Жарков Кульдішов Баландин (Симб. губ.)
Клишкін Власенко Сакунов Кучерявенко (Глухів)
Кириченко Бондаренко Білоус Страшний (Новомоск. Дніпроп.)

Share

9

Re: Нужна помощь в Днепропетровском архиве

ORM1999 пише:

Доброго дня! Якщо хтось має змогу та доступ до метричних книг в Дніпропетровському архіві, або має скан чи фото копії, я шукаю даннісданні проппро Терещенків з с. Івано-Михайлівка, в минулому Михайлівка, Новомосковський район Дніпропетровська область. Інформація є в метричних книгах церкви Архистратига- Михайла за і зараз існує в цьому селі. Відомий мій прадід - Терещенко Микола Трохииович 1915 р.н. його батько - мій пра- пра дід Терещенко Трохим  Ефремович та дружина його Тетяна Карпівна. Можливо комусь зустрічалася ця лінія Терещенків, буду дуже вдячний за інформацію!!!

Просьба с советами по поиску отвечать в фамильной теме "Терещенко" http://forum.genoua.name/viewtopic.php? … 80#p238980

Share

10

Re: Нужна помощь в Днепропетровском архиве

Размещенная в Интернете база "Вся Украина"  не позволяет сделать выборку по конкретному населенному пункту по имени и отчеству, требуется фамилия. И если женщина взяла фамилию мужа, то непонятно как ее искать.

Ищу в Кривом Роге  Клавдию Семеновну, рожденную до 1930 года.
Подскажите, может есть какой-то путь, чтобы сделать выборку по имени и отчеству?

Share

11

Re: Нужна помощь в Днепропетровском архиве

1930 год - это недалеко. Для предков даже очень рядом. Я так искала призывника в ВОВ, только по имени. Потом исключала. Можно попробовать в базе жителей Кривого Рога. Не "Украины", а просто Кривого Рога. Если есть. Возможно телефонный справочник или адреса. Найти всех Клав. Их не думаю, что много будет. Но это мое мнение

Share

12

Re: Нужна помощь в Днепропетровском архиве

Turczyniak пише:

Размещенная в Интернете база "Вся Украина"  не позволяет сделать выборку по конкретному населенному пункту по имени и отчеству, требуется фамилия. И если женщина взяла фамилию мужа, то непонятно как ее искать.

Ищу в Кривом Роге  Клавдию Семеновну, рожденную до 1930 года.
Подскажите, может есть какой-то путь, чтобы сделать выборку по имени и отчеству?

"Вся Украина" - это обрезанная база ДРФО 2004.
Скачайте оригинальную базу, там больше информации (помимо места жизни, есть место рождения) и больше возможностей (выборки можно делать по разным критериям).

Кременецкие, Лазаренко, Бабенко, Чаплины, Абакумовы, Орловы, Белоконь, Тхор.
Интересуюсь родом Кременецких от Аслана-Мурзы-Челебея.

Share

13

Re: Нужна помощь в Днепропетровском архиве

Хто може допомогти (вибрати прізвища з метричних книг) в архіві (за оплату)? Писати в особисті повідомлення.

Share

14

Re: Нужна помощь в Днепропетровском архиве

Доброго дня, можливо хтось буде працювати у архиві та може подивитись одну справу, це особові справи трудового архіву. Звичайно за плату

Share