1 (30-11-2017 16:30:56 отредактировано medalik)

Тема: Нужна помощь в Днепропетровском архиве

Доброї ночі! Я перепрошую якщо пишу не по темі і не в тому місці, прошу поправити мене якщо я не правий.

Я шукаю дані про мого батька, який проживав зі своєю сім'єю в Дніпропетровську (адреса, місце де проживали і коли і куди евакуювали сім'ю є)          Прошу допомогти з архівами, дані які мені потрібні

1) Копія з будинкової книги (склад сім'ї) або картка реєстрації квартиронаймача. 

2) Списки \ картотека евакуйованіх та  довідка про евакуацію моєї родини у 1941 году за данімі Евакомпункта м Дніпропетровська и Евакосовета Дніпропетровська. 

Прошу допомогти мені.(приїхати немає можливості, возрост та здоров'я вже не те - пенсіонер).

В боргу не залишуся за допомогу, заплачу за клопоти, прошу попомогти мені Отримати дані з архіву.

Поделиться

2 (27-03-2018 16:38:59 отредактировано notizia)

Re: Нужна помощь в Днепропетровском архиве

medalik, добрый день, напишите данные кого именно Вы ищете (ФИО, год рождения), можно в личку.

Гербеев, Радько (Радченко), Калайда, Крачун, Найденко, Живанов, Скоренцов, Даценко,  Легкий, Лисий, Геба, Мартиняк, Галата, Бойко, Овчинников, Никольский,  Решетников, Минаев T004006

Поделиться