1 ( 23-09-2015 21:41:16 змінене AppS )

Тема: Державний архів Київської області (ДАКО)

dako.gov.ua

Контакти

Адреса: 04119, Україна, м.Київ, вул.Мельникова, 38, 40.

Телефон: (044) 206-74-99.

Факс: (044) 483-23-60.

стіл довідок (044) 483-21-14

Контактний телефон читального залу (044) 483-21-38

E-mail: archive_kv@arch.gov.ua

Розклад роботи:

— понеділок-четвер з 9-00 до 18-00, п`ятниця з 9-00 до 16-45, перерва: з 13-00 до 13-45;

— вихідні дні: субота, неділя;

— прийомні дні: понеділок, середа - 9-00-17-00, обідня перерва: 13-00-14-00;

читальні зали: понеділок, середа, четвер — з 9-00 до 18-00; п’ятниця — з 9-00 до 17-00.

Обідня перерва: 13-00-14-00.
Oстання п’ятниця кожного місяця – санітарний день

http://dako.gov.ua/images/news2016/grafik_roboti_01_09_2016/1.jpg

Share

72

Re: Державний архів Київської області (ДАКО)

Спасибо за ответ.

Share

73

Re: Державний архів Київської області (ДАКО)

Ф.280.оп.2.спр.58.Ревізьні казки Уманьського повіту 1795 рік.Фактично.Ревізія еврейського населення повіту,причому с прізвищами,що приймалися,під час ревізії.

Зелінські-Земські,Соколовські,Лічкановські,Мандебура,Майдебура(Мандибур и др.) Подільска губ. Бобраков,Ємельяненко Херсонська губ.Омелян Переяславський повіт Полтавська губ.

Share

74

Re: Державний архів Київської області (ДАКО)

Ф.280.оп.2.спр.57.Ревізія чиншевої шляхти Сквирського повіту,Брацлавської губ 1795 року.Фактично.Ревізія слідуючих нас.пунктів м.Поволочи,с.Молчановка,с.Карабчеева,с.Плоской,причому ревізії всіх,від власників,священників,шляхти,слуг до підданих.

Зелінські-Земські,Соколовські,Лічкановські,Мандебура,Майдебура(Мандибур и др.) Подільска губ. Бобраков,Ємельяненко Херсонська губ.Омелян Переяславський повіт Полтавська губ.

Share

75

Re: Державний архів Київської області (ДАКО)

Кросслинкую интересную тематическую информацию
http://forum.genoua.name/viewtopic.php?pid=47605#p47605

Share

76

Re: Державний архів Київської області (ДАКО)

Artemija пише:

Шановний Миколо Миколайовичу Корінний. 

Якщо Ви ще буваєте на цьому форумі, то чи не могли б Ви посприяти вирішенню такого питання.
   
Оскільки, на сайті ДАКО немає переліку описів (як це зробили Державний архів м. Києва, ДАЖО), то зробіть, будь ласка, вільний доступ до описів, щоб дослідники мали змогу самі вибирати потрібні їм описи.    
Дуже незручно, що це робить тільки працівник каталогу - дослідник не знає ні кількості описів у фонді, ні тематику кожного описа, ні назви повіту, ні проміжку часу... Доводиться замовляти тільки 5 описів, а якщо вони не потрібні, то це марно витрачений час. 
Та й працівнику каталога було б набагато легше...


Дякую за увагу та відповідь.

Подайте этот запрос через ukc.gov.ua , чтобы он был юридически значимым и гарантировано не остался без рассмотрения.

Share

77

Re: Державний архів Київської області (ДАКО)

чи видається зараз ф.280? не зачинилися ще на зиму?

Share

78

Re: Державний архів Київської області (ДАКО)

унікальне відео
на згадку про невтомну Кугно Раїсу Олександрівну, що колись працювала в чит.залі.

лютий 2013

Share

79

Re: Державний архів Київської області (ДАКО)

Вибачте, а що з Раїсою Олександрівною?

Share

80

Re: Державний архів Київської області (ДАКО)

Вона пішла на пенсію і більше не працює в ДАКО.

Share

81

Re: Державний архів Київської області (ДАКО)

Ну, Ви ж так не лякайте. Дай бог їй довгих років цікавого і щасливого життя! Раїса Олександрівна - то найперша людина, з якою я познайомився, коли починав свої архівні дослідження.

Share

82 ( 26-01-2016 09:28:16 змінене Оленка )

Re: Державний архів Київської області (ДАКО)

З 27 січня по 05 лютого 2016року читальний зал працювати не буде. З 5 лютого потрібно буде дізнаватись чи відновиви чит. зал. роботу.

Share

83

Re: Державний архів Київської області (ДАКО)

ДАКО ф.1617, оп.1, спр.1   Посімейний список Березанського волостного правління товариств козаків та селян с. Семенівка , 1909 р.        (Переяславський повіт)

Оброблю, викладу список прізвищ в відповідній темі ...

R1a - BY30762

Пошук предків : Яценко, Косенко, Божко, Костенко, Хмельницький, Луговий, Мазин, Бураков

Share

84 ( 23-04-2016 09:28:39 змінене BogdanYan )

Re: Державний архів Київської області (ДАКО)

Доброго дня.


Два роки тому на сторінці ukrfamily.com.ua/index.php/gako/fondy-uchrezhdenij-prosveshcheniya-zdravookhraneniya-i-statistiki/fond-384-kievskaya-gubernskaya-komissiya-perepisi-naseleniya/perepis-naseleniya-radomyslskogo-uezda (нажаль тепер вона не відкривається) я знайшов інформацію про наявність алфавітних карточок справи 629, фонду 384, опису 9 («Перепись населения Радомисльского уезда» Київської губернської комісії першого загального перепису населення у 1897 р.). 

На моє прохання до ДАКО переглянути ці алфавітні карточки чи записані там потрібні мені прізвища отримав відповідь про необхідність укладення договору про генеалогічні дослідження на кругленьку суму. Але мені здається, що насамперед варто би дізнатись чи є у документах ДАКО хоч якась інформація про людей яких я шукаю:

-       Естер Цалюк та її чоловік Давид Шулімович Цалюк (можливо нар. 1854 р.) їхніх дітей (Нахум – нар. 1876 р.; Роза – нар. 18 листопада 1880; Олександр – нар. 31 грудня 1887; Борух; Інна), що проживали в місті Радомишлі або Брусилові; 

-       Борух Цалюк з м. Радомишль, в якого могли проживати Хенох Йосефович Березовський; 

-       Йосеф Березовський (єврей, нар. 1850, пом. 1923 р.), його дружина Менукха та їхніх дітей, що проживали в селі Нянівка Малинської волості, Радомиського повіту.

Share

85

Re: Державний архів Київської області (ДАКО)

BogdanYan
То в чому питання? Ви можете завітати в ДАКО й самостійно перевірити наявність.

Thanks: BogdanYan1

Share

86

Re: Державний архів Київської області (ДАКО)

Буквально місяць назад дивився справи 

фонду 384, опису 9 правда з 341 по 344. Теж Радомишльский район.
Видали без проблем, при чому цей фонд в електроному виді, дуже зручно на Компьютері, можно багато справ подивитись.

Thanks: BogdanYan1

Share

87

Re: Державний архів Київської області (ДАКО)

Живу на Прикарпатті. Чи не могли ви мені допомогти якщо часто буваєте в ДАКО?

Треба переглянути алфавітні карточки справи 629, фонду 384, опису 9:

-       Естер Цалюк та її чоловік Давид Шулімович Цалюк (можливо нар. 1854 р.) їхніх дітей (Нахум – нар. 1876 р.; Роза – нар. 18 листопада 1880; Олександр – нар. 31 грудня 1887; Борух; Інна), що проживали в місті Радомишлі або Брусилові; 

-       Борух Цалюк з м. Радомишль, в якого могли проживати Хенох Йосефович Березовський; 

-       Йосеф Березовський (єврей, нар. 1850, пом. 1923 р.), його дружина Менукха та їхніх дітей, що проживали в селі Нянівка Малинської волості, Радомиського повіту.



А може краще пошукати в метричних книгах?

Share

88

Re: Державний архів Київської області (ДАКО)

Теоретично можливо через e-mail чи телефон заказати справи на конкретну дату, потім приїхать в Київ на один день, зареєструватись і попрацювати в архіві.  Для реєстрації потрібне фото.  Архів не працює у вівторок і у вихідні.

Thanks: BogdanYan1

Share

89 ( 24-04-2016 08:54:57 змінене Оленка )

Re: Державний архів Київської області (ДАКО)

BogdanYan
Таких карточок не має , інформацію про наявність мешканців можна перевірити тільки подивившись самі справи.

Thanks: BogdanYan1

Share

90

Re: Державний архів Київської області (ДАКО)

BogdanYan

cdiak.archives.gov.ua/baza_geog_pok/index.php

Кременецкие, Лазаренко, Бабенко, Чаплины, Абакумовы, Орловы, Белоконь, Тхор.
Интересуюсь родом Кременецких от Аслана-Мурзы-Челебея.
Thanks: BogdanYan1

Share

91

Re: Державний архів Київської області (ДАКО)

BogdanYan
Прикарпаття - це не Далекий Схід. За 300 гривень можна з Франківська до Києва туди й назад на потязі з'їздити.

Ваше бажання зекономити гроші на запиті до архіву зрозуміле, але Радомишль чи Брусилів - це не села на 200 дворів, там обсяг роботи, який треба виконати, більший за просте заглянути.

Щодо будь-яких списків дворогосподарів - зауважте, що Ваша сім'я може жити на чужому дворі. Тобто відсутність в зведеному списку не буде означати відсутність взагалі.

Thanks: BogdanYan1

Share

92 ( 25-04-2016 10:22:44 змінене BogdanYan )

Re: Державний архів Київської області (ДАКО)

Дякую Олегу Лисенку за пораду - в ДАКО я ще не працював тому прийдеться їхати мінімум на два-три дні: перший день зареєструватись й замовити справи, а на другий (чи й третій якщо буде великий наплив дослідників) оглянути документи.

Дякую Оленці, бо підтвердила мій здогад про те, що алфавітних карточок немає.


Спробую домовитись з ДАКО по телефону щоб не витрачати зайвий час, бо готелі у Києві мабуть дорогі.

Share

93

Re: Державний архів Київської області (ДАКО)

Замовити на конкретний день можно і дистанційно. Головне дійсно щоб були вільні місця, наплив в архів і великий.

Thanks: BogdanYan1

Share

94 ( 25-04-2016 10:56:40 змінене BogdanYan )

Re: Державний архів Київської області (ДАКО)

Минулого року я телефонува у ЦДІАК і мені порадили звернутись в ДАКО.

У 2014 я знайшов деяку інформацію у ДАЖО (рекрутські й посімейні списки Брусилова за 1833, 1850 та 1897 роки).


Проблема в тому, що є плутанина: родичі стверджують - сім'я жила в Радомишлі, а на межі ХІХ і ХХ століть один із синів переїхав до Одеси. В метричних книгах Одеського архіву я знайшов запис, що цей син був Брусилівським міщанином. Але сім'я наполягає щоб я все ж таки шукав корені в Радомишлі, бо ніколи не чули аби їхні предки проживали у Брусилові.

Share

95 ( 25-04-2016 11:19:10 змінене Олег Лисенко )

Re: Державний архів Київської області (ДАКО)

Справи по Радомишильскому повіту є і в ДАКО і ДАЖО і ЦДІАК.
І даже ось в Черкаському написано, правда не читав цю справу  https://familysearch.org/search/catalog … %20Library

Теоретично міг жити в Радомишлі, а числитись Брусилівським міщанином.  Нічого дивного.

Thanks: BogdanYan1

Share

96

Re: Державний архів Київської області (ДАКО)

BogdanYan

Ваши?

Цалюк Овшей Аронович
Цалюк Хая-Рыва Мошковна
Цалюк Сара Овшеевна
Цалюк Мойсей Овшеевич

Кременецкие, Лазаренко, Бабенко, Чаплины, Абакумовы, Орловы, Белоконь, Тхор.
Интересуюсь родом Кременецких от Аслана-Мурзы-Челебея.

Share

97

Re: Державний архів Київської області (ДАКО)

Может здесь искать надо?

26 февраля убит сын земледельца Ситняковской колонии Брусиловской волости Радомысльского уезда Киевской губернии Цаль-Меер Берков Цалюк, 19 лет.

hadashot.kiev.ua/content/spisok- … 17-1919-gg

Кременецкие, Лазаренко, Бабенко, Чаплины, Абакумовы, Орловы, Белоконь, Тхор.
Интересуюсь родом Кременецких от Аслана-Мурзы-Челебея.
Thanks: BogdanYan1

Share

98

Re: Державний архів Київської області (ДАКО)

Цалюк Фроим Пейсахович (1898,УССР, Киевская обл.,Брусиловский р-н,с. Ситняки, нач. пролета станкостроительного завода <Коммунар>, житель: Полтавская обл.,г. Лубны--) Осужд. Особое совещание. Обв. 58-10 ч.1 Приговор: ссылка на поселение в Красноярский край [Книга памяти Нижегородской обл.]

Цалюк Фроим Пейсахович (1898,УССР, Киевская обл.,Радомыжский уезд, колонии Ситняки б., еврей, инженер технического отдела ремонтно-механического цеха ГАЗа им.В.М.Молотова, житель: г.Горького--) Осужд. Особое совещание. Обв. 58-10 ч.1 Приговор: к 5 г. ИТЛ

rosgenea.ru/?alf=23&r=4& … 0%EB%FE%EA

Кременецкие, Лазаренко, Бабенко, Чаплины, Абакумовы, Орловы, Белоконь, Тхор.
Интересуюсь родом Кременецких от Аслана-Мурзы-Челебея.
Thanks: BogdanYan1

Share

99 ( 25-04-2016 21:59:37 змінене BogdanYan )

Re: Державний архів Київської області (ДАКО)

Дякую DVK_Dmitriy

Мій:
Цалюк Давид Наумович (1903,Украина, Винницкая обл.,Луцкий уезд, село Радомышль, еврей, образование: среднее, член ВКП(б), житель: Красноярский кр., Канский р-н, город Канск Арест: 1937.10.11---1956.12.01) Осужд. 1938.07.21 Военная коллегия Верховного суда СССР, выездная сессия. Обв. 58-7, 8, 11 Расстрел Реаб. 1956.12.01 Красноярский краевой суд [База данных Красноярского общества <Мемориал>]
rosgenea.ru/?alf=23&r=4& … 0%EB%FE%EA

Але текст тут не зовсім правильний - можете прочитати на фото газетної статті. (Я чомусь не можу прикріпити фото до цього коментаря, тому, якщо вам цікаво гляньте за адресою https://www.facebook.com/media/set/?set … uploaded=3)

Share

100 ( 26-04-2016 21:06:13 змінене BogdanYan )

Re: Державний архів Київської області (ДАКО)

DVK_Dmitriy
"Цалюк Овшей Аронович, Цалюк Хая-Рыва Мошковна, Цалюк Сара Овшеевна, Цалюк Мойсей Овшеевич" -  можливо. А звідки цей список?

Мені відомо:

Давид Цалюк (можливо 1835 р. н.) і його дружина Естер (дівоче прізвище невідомо) - одружились можливо в 1874-75, проживали в Радомишлі (можливо померла в Палестині 1930).

Їхні діти: 

- Наум-Арон (1876 р.н., переїхав до Одеси де керував крамницею в Пассажі, помер в Одесі 1918 р. н.) і його дружина Юдіт-Рифка  (у паспорті Rebecca Tsaliouk нар. 14.3.1880 в Пінську, мала в Одесі швейний бізнес).

- Роза (1880 р.н.) – вийшла за Еноха Березовського і виїхала до США, 
- Саломон-Kottik (1881 р.н.) – залишився в Одесі мав дочку Інну, яка померла 18 років тому, 

- Олександр-Саша (1887 р.н.), працював журналістом в Одесі, згодом став відомим художником і проживав у Парижі venalepecus.blogspot.ru/2008/02/ … -1971.html

- Борух (можливо Барух).

Share

101 ( 02-06-2016 13:21:34 змінене Alexxander )

Re: Державний архів Київської області (ДАКО)

AppS пише:

dako.kiev.ua/

Сайт dako.kiev.ua не настроен на сервере

Похоже, что им уже вообще "хорошо" стало...

Нашёл
www.archives.gov.ua/Archives/index.php?ra10
они теперь здесь живут, на кириллическом домене
дако.укр/

Share

102

Re: Державний архів Київської області (ДАКО)

AppS пише:

E-mail: dako@archives.kiev.ua

Предлагаю актуализировать емайл archive_kv@arch.gov.ua

Share

103

Re: Державний архів Київської області (ДАКО)

Державний архів Київської області спільно з компанією
Електронні архіви України (ЕЛАУ) реалізували пілотний проект з оцифрування описів архівних фондів і створення інформаційно-пошукової системи, призначеної для оперативного доступу і пошуку інформації по архівним фондам установи.
В рамках пілотного проекту оцифровано описи фонду «Книги реєстрації актів цивільного стану Київської області за 1919 – 1939 роки».
Інформація знаходиться у відкритому доступі для всіх бажаючих на офіційному сайті Державного архіву Київської області (www.dako.gov.ua) за посиланням «Книги реєстрації актів цивільного стану Київської області за 1919 – 1939 роки. База даних», або за адресою: dako.folium.info/

Кременецкие, Лазаренко, Бабенко, Чаплины, Абакумовы, Орловы, Белоконь, Тхор.
Интересуюсь родом Кременецких от Аслана-Мурзы-Челебея.

Share

104

Re: Державний архів Київської області (ДАКО)

DVK_Dmitriy, а Вы просто держите руку на пульсе? по dako.folium.info/ ? Или стоите у истоков? я так понимаю еще не запустили?
Заранее спасибо за ответ

Чуркины (г. Бобров Воронежская обл., Балашовский р-н, Саратовская обл.), Копейкины(Саратовская обл.),   Лубенские, Полуян, Британ (Украина, Днепропетровская область), Болдыревы, Кандаковы (Россия, Ростовская обл), Васильчик,
Таборовець, Корінь (Рівненська обл)

Share

105

Re: Державний архів Київської області (ДАКО)

FindMyRoots пише:

DVK_Dmitriy, а Вы просто держите руку на пульсе? по dako.folium.info/ ? Или стоите у истоков? я так понимаю еще не запустили?
Заранее спасибо за ответ

Просто смотрю новости.
Проект работает.
Нажмите в левом верхнем углу "Книги РАЦС 1919-1939"

Кременецкие, Лазаренко, Бабенко, Чаплины, Абакумовы, Орловы, Белоконь, Тхор.
Интересуюсь родом Кременецких от Аслана-Мурзы-Челебея.
Thanks: FindMyRoots1

Share

106

Re: Державний архів Київської області (ДАКО)

DVK_Dmitriy, вельми дякую

Чуркины (г. Бобров Воронежская обл., Балашовский р-н, Саратовская обл.), Копейкины(Саратовская обл.),   Лубенские, Полуян, Британ (Украина, Днепропетровская область), Болдыревы, Кандаковы (Россия, Ростовская обл), Васильчик,
Таборовець, Корінь (Рівненська обл)

Share