1

Тема: Архив братьев Стругацких тайно вывезли в Россию из „ДНР“

tvrain.ru/news/arhiv_bratev_stru … _v-387444/

Архив братьев Стругацких тайно вывезли на Россию из „ДНР“.

Фирфир

Share

2

Re: Архив братьев Стругацких тайно вывезли в Россию из „ДНР“

kameristyiy, Мародери!

Share

3

Re: Архив братьев Стругацких тайно вывезли в Россию из „ДНР“

на курево не пустили и то хорошо

Поперека, Сенько, Сердюк, Дорошенко, Нужний, Калюжний (село Іваниця,  Сумська обл), Єлисеєнко(Шияновський до  серед. 18 ст.),Фесенко(с.Деркачівка)

Share

4

Re: Архив братьев Стругацких тайно вывезли в Россию из „ДНР“

Хто хоче "тайно вивезти" з Росії в Україну архів професора В. А. Василенка (фольклорні та етнографічні записи Алтая, Омщини, Самарщини, в т.ч. українского)? Він тут нікому не потрібний. Крім, хіба що, мене.
І що там секретного в російській колонізації? На Кубань переселяли в добровільно-приказному порядку в спустошені голодом станиці "красноармєйців" та ін. Можу викласти спогади однієї бабці з Тамбовщини (тепер-Липеччини), яку 14-літньою дівкою привезли на Кубань. Раз переселяли, значить, документи були. Секрет полішинеля.

Прізвища українські та народів чорноморського регіону

Share

5 ( 16-05-2015 21:30:55 змінене D_i_V_a )

Re: Архив братьев Стругацких тайно вывезли в Россию из „ДНР“

kameristyiy пише:

tvrain.ru/news/arhiv_bratev_stru … _v-387444/

Архив братьев Стругацких тайно вывезли на Россию из „ДНР“.

Как грабили архивы во все века, так и продолжают грабить...

Share

6

Re: Архив братьев Стругацких тайно вывезли в Россию из „ДНР“

А я далі мрію повернення архівів І. Мазепи і т.п.взагалі архівів...

Фирфир

Share

7

Re: Архив братьев Стругацких тайно вывезли в Россию из „ДНР“

kameristyiy пише:

А я далі мрію повернення архівів І. Мазепи і т.п.взагалі архівів...

Це буде можливо тіки коли Росія стане демократичною. Росія зробить собі скани (е-архів), а оригінали віддасть нам.
Хоча Україні вже потрібно не мріяти про повернення, а серьозно починати судові процеси. Вони все одно будуть тривати довгий час - так час вже починати...

Share

8

Re: Архив братьев Стругацких тайно вывезли в Россию из „ДНР“

...або поміняти на Золото скіфів?!

свой среди чужих, чужой среди своих...
N-FTA62436

Share

9

Re: Архив братьев Стругацких тайно вывезли в Россию из „ДНР“

nfs79 пише:

...або поміняти на Золото скіфів?!

Як це? Поміняти своє на своє.

Коли добром ніхто не дасть нам світла, – Його здобути треба – не молить,
Бо без борні нікчемні всі молитви. І свічки мирної не варта та країна,
Що в боротьбі її не запалила.
Thanks: О.І.2

Share

10

Re: Архив братьев Стругацких тайно вывезли в Россию из „ДНР“

Віддати в Крим, а потім разом ВСЕ і повернем)))

свой среди чужих, чужой среди своих...
N-FTA62436

Share

11

Re: Архив братьев Стругацких тайно вывезли в Россию из „ДНР“

Хто чув, хто знає? Яка доля музею кобзарства та бандуристів України та Кубані в Ялті, який створив О. Ф. Нирко?

Прізвища українські та народів чорноморського регіону

Share

12

Re: Архив братьев Стругацких тайно вывезли в Россию из „ДНР“

Мені  цікаво, а присутні з таким же рівнем критики джерел вивчають свій родовід?

В Донецке он находился у Светланы Бондаренко, главы издательства "Сталкер", которая исследовала творчество Стругацких.
"Документы перекочевали туда еще при жизни Бориса Натановича с его позволения. Там писательница Светлана Бондаренко занималась исследованием этих материалов, она написала несколько книг по творчеству Стругацких, а также ей удалось восстановить некоторые произведения в их первоначальном виде", - рассказал директор Фонда братьев Стругацких Сергей Арно.

В связи с боевыми действиями Бондаренко решила вернуть рукописи и черновики сыну Бориса Стругацкого в Петербург.

по факту приватний архів рукописів.

А я далі мрію повернення архівів І. Мазепи і т.п.взагалі архівів...

А я мрію про те, що ті, що є впорядкують.
Повернуть і що далі? : ) Он у нас десятки тисяч справ про козаччині в ЦДІАК. Де ж вони сотні виданих книг зі збірниками документів?

Share

13

Re: Архив братьев Стругацких тайно вывезли в Россию из „ДНР“

Ярематойсамий
Якщо він зберігається в якійсь бібліотеці чи раймузеї, то Ви могли б його перефотокопіювати чи пересканувати.

Share

14

Re: Архив братьев Стругацких тайно вывезли в Россию из „ДНР“

AppS пише:

... Он у нас десятки тисяч справ про козаччині в ЦДІАК. Де ж вони сотні виданих книг зі збірниками документів?

А Ви на шо?... Насколько я поняла, Вы козаччиной и занимаетесь - где Ваша пара десятков книг?

Share

15

Re: Архив братьев Стругацких тайно вывезли в Россию из „ДНР“

AppS пише:

Ярематойсамий
Якщо він зберігається в якійсь бібліотеці чи раймузеї, то Ви могли б його перефотокопіювати чи пересканувати.

Шутить изволите? Навіщо російським та ще провінційним бібліотекам або раймузеям якісь там фольклорні записи хоча б і російських казок, пісень та приказок? У мене осьде під ліжком в картонних коробках основна частина того архіву. Частина у родичів на горищі в пилюці та павутинні. То якби теє коїлося в Україні, то вже півсвіту знало б про варварство і "гонения на русский язьік и русскую культуру".

Прізвища українські та народів чорноморського регіону
Thanks: Ann1

Share

16 ( 17-05-2015 22:55:43 змінене AppS )

Re: Архив братьев Стругацких тайно вывезли в Россию из „ДНР“

Ярематойсамий
то в чому проблема системно просканувати все це?

D_i_V_a

Насколько я поняла, Вы козаччиной и занимаетесь - где Ваша пара десятков книг?

Все книги по Черниговскому полку отсюда http://forum.genoua.name/viewforum.php?id=109 были подготовлены и изданы при моем активнейшем участии. И работа продолжается и расширяется.

Share

17

Re: Архив братьев Стругацких тайно вывезли в Россию из „ДНР“

AppS пише:

Все книги по Черниговскому полку отсюда http://forum.genoua.name/viewforum.php?id=109 были подготовлены и изданы при моем активнейшем участии. И работа продолжается и расширяется.

... ото й не треба "сором*язливо" ховатися за ніками  big_smile

Брагіда (Брагида, Брегид, Брегида, Брегіда, Брегидин(а), Бригида, Брігіда, Брыгида, Бригидин(а), Брегеда, Бригеда)
Курач, Дедок (Дідок, Дєдок), Нехай (Україна, Чернігівська обл.)

There's none so blind as those who will not see

Share

18

Re: Архив братьев Стругацких тайно вывезли в Россию из „ДНР“

AppS пише:

то в чому проблема системно просканувати все це?

В усьому.

Прізвища українські та народів чорноморського регіону

Share

19

Re: Архив братьев Стругацких тайно вывезли в Россию из „ДНР“

Ярематойсамий
в усьому?

Share

20

Re: Архив братьев Стругацких тайно вывезли в Россию из „ДНР“

AppS пише:

Ярематойсамий
в усьому?

Так. І в тому його біда.

Прізвища українські та народів чорноморського регіону

Share

21

Re: Архив братьев Стругацких тайно вывезли в Россию из „ДНР“

AppS пише:

D_i_V_a
Насколько я поняла, Вы козаччиной и занимаетесь - где Ваша пара десятков книг?

Все книги по Черниговскому полку отсюда http://forum.genoua.name/viewforum.php?id=109 были подготовлены и изданы при моем активнейшем участии. И работа продолжается и расширяется.

Так чего Вы тогда вся и всех постоянно критикуете? Слова от Вас доброго не дождешься...
Приближаетесь уже к "своему" десятку изданных книг. Делаете, как раз то что стране и надо. Таких как Вы да пару десятков бы- и были бы у нас сотни книг-наработок из архивов...
Я Вашу логику Эпс не всегда понимаю. Недавно была дискуссия, как раз на эту тему http://forum.genoua.name/viewtopic.php? … 58#p29858, как увеличить издательство книг исторической тематики в стране - вы же там своим опытом не посчитали нужным делиться. Ни слова не сказали, как можно было бы увеличить колличество издаваемой литературы и как втянуть государство в этот процесс. Сами видите и знаете, что наработано историками уже много - как правило проблема заключается в том, что у авторов нет денег на издательство книг...
И вот Вы же лично являетесь участником процесса создания книг, знаете всю подноготную, знаете что по мановению волшебной палочки здесь не сработает - и сами же себя и критикуете... Логический парадокс...

Share

22

Re: Архив братьев Стругацких тайно вывезли в Россию из „ДНР“

D_i_V_a

Недавно была дискуссия, как раз на эту тему http://forum.genoua.name/viewtopic.php?pid=29858#p29858 как увеличить издательство книг исторической тематики в стране - вы же там своим опытом не посчитали нужным делиться. Ни слова не сказали, как можно было бы увеличить колличество издаваемой литературы и как втянуть государство в этот процесс.

В той теме я изложил свое видение ситуации. Кто-то хочет летать в облаках и годами надеяться на помощь государства - его право, я не вижу в этом перспектив ближайшего времени. 

Сами видите и знаете, что наработано историками уже много - как правило проблема заключается в том, что у авторов нет денег на издательство книг...

Это не так. Деньги на издание стоящей книги обычно находятся.

Share

23

Re: Архив братьев Стругацких тайно вывезли в Россию из „ДНР“

AppS пише:

Это не так. Деньги на издание стоящей книги обычно находятся.

Ну понятно... я так и думала... стоящие книги пишутся редко и не всем єто дано...

Share

24

Re: Архив братьев Стругацких тайно вывезли в Россию из „ДНР“

D_i_V_a
Не знаю, что там думали, но наберите любую ревизию любого левобережного полка + географ/именной показчик и ее издадут и без гос.программы.

Thanks: nfs791

Share