176 (28-01-2020 22:37:48 отредактировано mike.kilo)

Re: Поштові питання. Як відправити тестові набори в США

Ocean Kaya,
~150 грн., "дрібний пакет авіа"

UPD. 28.01.2020
тільки сьогодні дісталося Нью-Йорка

+ открыть текст

28 Jan 2020
13:18
Processed Through Facility. Your item has been processed through our facility in ISC NEW YORK NY(USPS) at 1:18 pm on January 28, 2020.
ISC NEW YORK NY(USPS)

15 Jan 2020
15:35
Departure from outward office of exchange
KIEV PI-2

Бахмутські/артемівські Кіхтенко/Кіктенко/Кикот(ь)

Цікавить інформація:
переселення з Полтавської губ. в Бахмут і Бахмутський повіт Катеринославської губ. в кінці XVIIІ - 1-й пол. XIX ст.

Поделиться

177 (01-02-2020 11:31:37 отредактировано mike.kilo)

доїхало за 18 днів - з них 13 днів перебувало "десь там"))) між Києвом і Нью-Йорком:

+ открыть текст

January 31, 2020, 7:49 pm
Delivered, Left with Individual
HOUSTON, TX 77008
Your item was delivered to an individual at the address at 7:49 pm on January 31, 2020 in HOUSTON, TX 77008.
January 31, 2020, 11:49 am
Out for Delivery
HOUSTON, TX 77008
January 31, 2020, 11:38 am
Arrived at Unit
HOUSTON, TX 77008
January 31, 2020, 8:16 am
Arrived at USPS Facility
HOUSTON, TX 77008
January 31, 2020, 7:30 am
Departed USPS Regional Facility
NORTH HOUSTON TX DISTRIBUTION CENTER
January 31, 2020, 6:18 am
Arrived at USPS Regional Facility
NORTH HOUSTON TX DISTRIBUTION CENTER
January 31, 2020, 6:00 am
Departed USPS Facility
HOUSTON, TX 77032
January 31, 2020, 4:50 am
Arrived at USPS Facility
HOUSTON, TX 77032
January 30, 2020
In Transit to Next Facility
January 29, 2020, 6:36 pm
Departed USPS Regional Facility
TETERBORO NJ DISTRIBUTION CENTER
January 29, 2020, 12:51 pm
Arrived at USPS Regional Facility
TETERBORO NJ DISTRIBUTION CENTER
January 28, 2020, 1:18 pm
Processed Through Facility
ISC NEW YORK NY(USPS)
January 15, 2020, 3:35 pm
Processed Through Facility
KIEV PI-2, UKRAINE

Origin Post is Preparing Shipment
January 13, 2020, 3:45 pm
Acceptance
UKRAINE

Бахмутські/артемівські Кіхтенко/Кіктенко/Кикот(ь)

Цікавить інформація:
переселення з Полтавської губ. в Бахмут і Бахмутський повіт Катеринославської губ. в кінці XVIIІ - 1-й пол. XIX ст.
Спасибо сказали: Алёна, ArturVer2

Поделиться

178

Нещодавно від працівників Укрпошти дізнався, що, по-перше, можна самому робити оформлення відправлення через особистий кабінет на сайті або через мобільний додаток Укрпошти. Тоді діятиме знижка 3%, а у відділенні потрібно буде лише здійснити оплату, що набагато швидше. А по-друге, з осені працює експрес-доставка дрібних пакетів у США. Можна доплатити усього $1 і обіцяють, що завдяки приорітетному завантаженню на літак переліт до США займатиме усього 1 день замість звичних 7-10 днів.

В результаті я сьогодні за відправлення заплатив 185 грн і все це зайняло буквально 1 хвилину. Тепер цікаво, за скільки днів вони його реально доставлять.

Спасибо сказали: Алёна, ArturVer, mike.kilo, kbg_dnepr4

Сайт ktaras

Поделиться

179

Пане Тарасе, де ви вчора були?
Сьогодні відправила, сказали, дійде за 1-3 тижні. Дякувати Богу, нічого не питали.

Велике спасибі, що розповіли такі чудові речі!!

Пошук предків: Глушак (Брянськ.) Ковальов Федосенко (Могилевськ.)
Оглотков (Горбат. п. НГГ) Алькин Душин Жарков Кульдішов Баландин (Симб. губ.)
Клишкін Власенко Сакунов Кучерявенко (Глухів)
Кириченко Бондаренко Білоус Страшний (Новомоск. Дніпроп.)

Поделиться

180

kbg_dnepr, насправді це ж не свіжа новина, я відкрив попередню сторінку обговорення і там Алёна ще у вересні про це писала, просто я лише зараз це побачив, а від працівників Укрпошти дізнався про це минулого тижня. Вони мене вже в обличчя знають і коли я черговий раз зайшов відправити лист, то розповіли як робити це швидше і дешевше.

Спасибо сказали: ArturVer1

Сайт ktaras

Поделиться

181

Виникло питання стосовно отримання, а не відправки. Замовляю вдруге у FTDNA. Першого разу від моменту замовлення до доставки пройшов рівно місяць. При цьому я спостерігав за змінами статусу посилки і все виглядало "природним". Цього ж разу мене турбує, що з моменту останньої зміни статусу: Melrose Park, IL, US — PROCESSING COMPLETED AT ORIGIN пройшло 9 днів, хоча минулого разу наступне оновлення настало через 4.  Слід турбуватись чи варто ще зачекати і така затримка нормальна? Можливо хтось стикався з подібним.

Поделиться

182

mansodactale пишет:

..Слід турбуватись чи варто ще зачекати і така затримка нормальна? Можливо хтось стикався з подібним.

можете запитати в їх службі підтримки безпосередньо, якщо хвилюєтесь, або просто зачекати тиждень десь і вже тобі бити на сполох

Моя жіноча лінія: H. Моя чоловіча лінія: I-A14973 (BIG-Y) (ранні Європейці Мезоліта та Неоліта)
ЧЧЖ: H2a5b1.
ЖЧ R-M198 (37 маркерів) + ЖЖЧ R-BY153239 (BIG-Y, плем'я древніх Балтів) + ЧЧЖЧ R-Y1392 (111 маркерів)
Подільска губернія. Православні та старообрядці + Черниговская губерния (Брянская обл)
Спасибо сказали: mansodactale, Алёна2

Поделиться

183

mansodactale пишет:

... Слід турбуватись чи варто ще зачекати і така затримка нормальна? Можливо хтось стикався з подібним.

Однозначно: турбуватися не слід, слід спокійно чекати.

Спасибо сказали: mansodactale1

Поделиться

184

Отже експрес-доставка справді швидша. Для порівняння:

31 січня надіслав один кіт звичайним способом, він надійшов 15 лютого.
4 лютого надіслав другий кіт звичайним способом, він найдійшов вчора.
10 лютого надіслав третій кіт експрес-доставкою, він надійшов приблизно вчора.

Пишу приблизно, тому що в трекінгу останнє оновлення було 14 лютого, коли він надійшов до Нью-Йорку, далі жодних оновлень не було. Я вже почав було хвилюватися, аж тут щойно прийшов лист від FTDNA, де вони пишуть, що отримали обидва останні кіта одночасно.

Так що якщо комусь хочеться зекономити 1 тиждень - додатково замовляйте експрес, коштує $1. Єдиний мінус - якась проблема з трекінгом - може це якісь проблеми USPS, або просто мені так пощастило.

Спасибо сказали: mike.kilo, Алёна, iromko, kbg_dnepr4

Сайт ktaras

Поделиться

185 (27-02-2020 12:05:02 отредактировано kbg_dnepr)

kbg_dnepr пишет:

... Сьогодні (10.02) відправила, сказали, дійде за 1-3 тижні.

вчора таки дійшло smile)
тобто трохи більше 2 тижнів

Спасибо сказали: ArturVer1

Поделиться

186

Дивлюсь на терміни пересилки, описані в темі, і дивуюсь, чи це мені так не пощастило.Два набори MyHeritage відправлені з Києва 23 грудня авіапоштою (без пріоритетної доставки). До транзитного терміналу в США (термінал USJFKA) обидва пакети дістались лише 22 січня. Від USJFKA до JAMAICA NY INTERNATIONAL DISTRIBUTION CENTER (обидва в Нью-Йорку, судячи з назви) пакети їхали аж до 13 лютого, і вже по території США до Техасу доїхали за тиждень - один доставлений 19, інший 20 лютого.
Читаючи на сайті Укрпошти інформацію про середній термін пересилки авіапоштою в США в 14 діб я чекав дещо іншого)

Поделиться

187

dlebed пишет:

Дивлюсь на терміни пересилки, описані в темі, і дивуюсь, чи це мені так не пощастило.Два набори MyHeritage відправлені з Києва 23 грудня авіапоштою (без пріоритетної доставки). До транзитного терміналу в США (термінал USJFKA) обидва пакети дістались лише 22 січня. Від USJFKA до JAMAICA NY INTERNATIONAL DISTRIBUTION CENTER (обидва в Нью-Йорку, судячи з назви) пакети їхали аж до 13 лютого, і вже по території США до Техасу доїхали за тиждень - один доставлений 19, інший 20 лютого.
Читаючи на сайті Укрпошти інформацію про середній термін пересилки авіапоштою в США в 14 діб я чекав дещо іншого)

так Ви просто попали в найбільший період навантаження Поштових служб світу - Новорічно-Різдвяні свята. Уявіть, яка кількість подарунків/листівок/пакунків пересилається світом саме в цей час!!! Вам ще пощастило, що так швидко дісталася в цей період і ніде не загубилася!

Моя жіноча лінія: H. Моя чоловіча лінія: I-A14973 (BIG-Y) (ранні Європейці Мезоліта та Неоліта)
ЧЧЖ: H2a5b1.
ЖЧ R-M198 (37 маркерів) + ЖЖЧ R-BY153239 (BIG-Y, плем'я древніх Балтів) + ЧЧЖЧ R-Y1392 (111 маркерів)
Подільска губернія. Православні та старообрядці + Черниговская губерния (Брянская обл)

Поделиться