281

Re: Білики, Кобеляцький р-н, Полтавська обл.

[До посту № 223, де викладено біографію]
Червоний партизан, Христовий Опанас Петрович, уродженець і мешканець с. Комарівка. Протестував проти закриття Архістратиго-Михайлівської церкви у Комарівці.
Христовий Опанас Петрович. 26.03.1932 - 07.03.1935 // ДАПО, ф. 3960-Р Кобеляцька районна партизанська комісія, оп. 1, спр. 136 - 29 арк.

Post's attachments

1.jpg
1.jpg 302.1 kb, 1 downloads since 2020-03-21 

You don't have the permssions to download the attachments of this post.
Інтереси: історія Білицької сотні Полтавського полку.
Пошук: Калашник, Білецький, Пилипенко (Порубаї: Озера, Кишенька, Полт.) cool, Зданович (Кривошин: Брест., Білорусь), Чихар, Кириченко, Овсійко (Хмелів: Сум.) cool, Калініченко, Коломієць, Ігнашенко, Табурянський (Білогорілка: Полт.) cool, Сербул, Гуцуляк, Формос, Стефанюк, Петрович (Зелений Гай, Слобода: Новоселиця, Чернівец.).
Thanks: Алена1

Share

282

Re: Білики, Кобеляцький р-н, Полтавська обл.

Списки співробітників Кобеляцької повітової робітничо-селянської міліції за 1920-1922 рр.

(Виписки. Подано керівництво, та уродженці Білицької волості Кобеляцького повіту. Що характерно серед міліціонерів багато росіян, напр. Лаптев, Офицеров, Пастухов, Фролов, уродженців Володимирівської, Єкатеринбурзської, Калузької, Могилевської Оренбурзької, Саратовської, Тамбовської, Тюменської губерній. Навіть фіксується дехто Яків Моісейович Фішер, 1893 р.н., м. Будапешт)
ДАПО, ф. Р-146, оп. 1, спр. 2

Арк. 1зв.-2
Управление уездмилиции
1. Балык Петр Маркиянович, начальник, 1899 г.р., на службе с 24 окт. 1921 г., пр. № 307 § 1, в старой армии не служил, холост. Приписка: Полтавская губ., Гадячский у., с. Андреевка.
2. Аксюта Михаил Трофимович, помошник, 1899 г.р., на службе с 11 дек. 1921 г., пр. № 369315, в старой армии вольноопределяющийся 1й роты инструкторов в-истр. курсов, в КА Ком уездвоенкома Коб, женат. Приписка: Полтавская губ., Полт у., с. Байрак.
3. Шевченко Кузьма Яковлевич, секретарь управления, 1892 г.р., в мил. с 4 янв. 1922 г., пр. № 563; в ЦА чиновник военного времени; в КА помначштаба 8 бр. ВЧК, женат. Приписка: Херсонская губ., Александровский у., м. Новгородка.

Арк. 2зв.-3
7. Коган Хана Зельмановна, машинистка, 1907 г.р., в УМ с 2 февр. 1922 г., холостая, из Кобелякского у. 8.07.1922 уволена.
10. Лысенко Трофим Сафронович, начальник уездрозыска, 1899 г.р.; в УМ с 13.06.1921 г., холост, из Кобелякского у.; с 2 авг. 1922 г. перечислен на должность н-ка 2-го района.

Арк. 19зв.-20
Пеший взвод резерва 3го отряда
3. Гапон Харитон милиционер, 1900 г.р., в УМ с 1.06.1922 г. пр. № 182 § 2; ЦА/КА - не служил, холост, Кобелякский у., Беликская вол.; уволен 26.10.1922 г.

Арк. 22зв.-23
19. Сулема Афанасий, младший милиционер, 1901 г.р. в УМ с. 8.07.1922 г., пр. № 116 § 4; ЦА/КА - рядовой, м. Белики, женат.
20. Дженжера Макар, младший милиционер, 1893 г.р., в УМ с 22.07.1922 г., пр. № 129 § 2; ЦА - рядовой, КА - не служил, холост, м. Белики, уволен как бездействующий 21.10.1924 г.
21. Глова Григорий, младший милиционер, 1893 г.р., в УМ с 22.07.1922 пр № 129 § 2; ЦА - не служил, КА - не служил, холост, м. Белики, уволен по сокращению 30.10.1922 г.

Арк. 23зв.-24
28. Ивашко Иван, младший милиционер, комвзвода, 1902 г.р., в УМ с 22.08.1922 г., пр. № 161 § 3; ЦА/КА - не служил, холост, Беликская вол.
(всього 38 чол.)

Арк. 27зв.-28
Конный взвод резерва 3го разряда
21. Онушко Федор Евсеевич, младший милиционер, комвзвода, 1887 г.р., в УМ с 9.09.1922 г. пр. № 180 ЦА - рядовой, КА - красноармеец, женат, ст. Белики, 6.12.1922 уволен как находящийся под следствием.
22. Ивашко Иван, младший милиционер, 1902 г.р., в УМ с 14 окт. 1922 г., пр. № 215; ЦА/КА - не служил, Беликской волости. Отпр. в губмил 4.11.1922 г.
(всього 34 чол.)

Арк. 41зв.-42
Команда наружной охраны резерва 3го разряда
12. Гак Василий, младший милиционер, 1901 г.р., в УМ с 15.06.1922 г., пр. № 90 § 5; ЦА/КА - не служил, холост, Беликской волости. Уволен 26.10.1922 пр. № 227 § 1.
(всього 54 чол.)

Арк. 51зв.-52
Первый район уездмилиции
(волості: Білицька, Великокобеляцька, Кустолівська, Н.Санжарська)
4. Крыса Роман, младший милиционер, 1902 г.р., в УМ с 20.06.1922 г., пр. № 96 § 4, ЦА/КА - не служил, м. Белики. 2.11.1922 г. - младший милиционер по Н.Санжаровской волости; 26.12.1923 г. - уволен.

Арк. 53зв.-54
13. Сидоренко Андрей Григорьевич, младший милиционер, 1897 г.р., в УМ с 29.04.1922 г., пр. № 118 § 6; ЦА - рядовой, КА - не служил, холост, м. Белики. Уволен 3.11.1922 пр. № 235 § 5.
14. Крывошлык Алексей Трофимович, младший милиционер, 1901 г.р., в УМ с 29.06.1922 пр. № 118 § 6; ЦА/КА - не служил, холост, м. Белики. 19.10. отправлен в у.военкомат.

Арк. 54зв.-55
17. Пугач Исидор, старший милиционер, 1897 г.р., пр. 158 § 4, даты нет; ЦА - рядовой, КА - не служил, холост, м. Белики. 22.07.1922 г. пр. № 130 § 1, иск. как дезертир[?].

Арк. 55зв.-56
23. Щербак Тихон, младший милиционер 1 района по Н.Санжарской вол., 1902 г.р., в УМ с 22 авг 1922 г. пр. № 161 § 2; ЦА/КА - не служил, Беликской волости. 4.11.1922 отпр. в губмил.
27. Герасименко Федор, волостной надзиратель Беликской волости, 1905 г.р., в УМ с 19.12.1922 г. пр. № 282 § 5. Приписка: м. Маячка. Перемены по службе: пр. № 83 24.03.1923 г.
(всього 31 чол.)

Арк. 81зв.-82
Шестой район уездмилиции
(Волості: Бродщинська, Маяцька, Чорбівська)
8. Хвостик Исидор Яковлевич, старший милиционер Чербовской вол. 1901 г.р., в УМ с 8 июня 1922 г., пр. 84 § 7; ЦА - не служил, КА - рядовой, холост, м. Белики. 19.01. отправлен в у.военкомат пр. 220.
(всього 25 чол.)

Post's attachments

1922.jpg
1922.jpg 275.4 kb, file has never been downloaded. 

You don't have the permssions to download the attachments of this post.
Інтереси: історія Білицької сотні Полтавського полку.
Пошук: Калашник, Білецький, Пилипенко (Порубаї: Озера, Кишенька, Полт.) cool, Зданович (Кривошин: Брест., Білорусь), Чихар, Кириченко, Овсійко (Хмелів: Сум.) cool, Калініченко, Коломієць, Ігнашенко, Табурянський (Білогорілка: Полт.) cool, Сербул, Гуцуляк, Формос, Стефанюк, Петрович (Зелений Гай, Слобода: Новоселиця, Чернівец.).

Share

283 ( 22-03-2020 15:24:49 змінене romanfff69 )

Re: Білики, Кобеляцький р-н, Полтавська обл.

Коба Михаил Антонович 

(1886 года рождения - 30 лет на момент ранения) 

ранен/контужен, 
Выбыл: полевой подвижной госпиталь,
Место рождения: Полтавская губ., Кобелякский уезд, Беликская вол., с. Белики,
Место службы: 191-й пехотный Ларго-Кагульский полк, ратник,
Дата выбыти   09.08.1916 
Дата события   31.08.1916 
Место события   Крево
Именные списки потерь  https://my-files.ru/Get/rr6b08/%D0%9A%D0%BE%D0%B1%D0%B0%20%D0%9C%D0%B8%D1%85%D0%B0%D0%B8%D0%BB%20%D0%90%D0%BD%D1%82%D0%BE%D0%BD%D0%BE%D0%B2%D0%B8%D1%87%201.jpg/thumb400.jpghttps://gwar.mil.ru/heroes/chelovek_gospital1827383/

Георгиевская медаль IV-й степени (За храбрость). Документы о награждениях 
Должность/Звание  рядовой
Воинская часть  191-й пехотный Ларго-Кагульский полк
Наименование награды                Георгиевская медаль IV-й степени (За храбрость)
Номер награждения  974325
Дата вручения награды  14.08.1916
Тип документа      Списки  награжденных
Архив  Российский Государственный Военно-исторический архив
Фонд  №970, Военно-походная канцелярия при Императорской главной квартире. г. Петроград
Опись  №3, Военно-походная канцелярия при Императорской главной квартире. 1883-1917 гг.
Дело Списки солдат, награжденных Георгиевскими крестами и медалями в период I Мировой войны 1914-1918 гг.
Документ  №281, Список нижних чинов, награжденных Георгиевскими крестами и медалями разных степеней, Автор: Его Императорское Величество, 1917-01-19
https://gwar.mil.ru/heroes/chelovek_nag … e35335676/

Share

284 ( 22-03-2020 21:49:47 змінене Relic hunter )

Re: Білики, Кобеляцький р-н, Полтавська обл.

Про нащадків роду Білоцерківських
(Лата А.Т. Білики: історичне минули в документах спогадах і художніх творах. Історичне дослідження. - Третє вид. (доповн. і доопр.). - Київ. 2001. - с. 137-138.)

   6 березня 2001 року, в Біликах, у віці 95 років, померла колишня дворянка Антоніна Костянтинівна Білоцерківська. Вона була онукою Варшавського губернатора Миколи Миколайовича Білоцерківського. Генерал у свій час облюбував Білики, як гарне місце для полювання і спорудив в них дачний маєток. Сім'ї генерала також сподобалось містечко, і вони перебували тут по шість-сім місяців щорічно.
   В роки громадянської війни, побоюючись можливих репресій з боку більшовиків, Білоцерківські втекли в окуповану тоді денікінцями Одесу. Вони розраховували через Турцію виїхати в одну із європейських країн на проживання. В Одесі в той час лютував тиф і був введений карантин. До того ж, після прибуття сюди, 14-річна Антоніна і її сестра Варвара звалились від цієї страшної хвороби. Видужували дуже довго і в перепустці на пароплав їм було відмовлено. На місто наступали більшовики. Щоб якось вижити сім'я Білоцерківських повертається в Білики. По дорозі в містечко чекісти арештували батька Антоніни. Аби уникнути можливих переслідувань і загубитись в натовпі (як тоді говорили), брат Антоніни Олександр перебрався в Полтаву, а сестри Марія та Варвара в Кременчук. Антоніна опинилась в Олександрівську (тепер місто Запоріжжя). Під час пожежі в будинку де вона проживала, згоріли її документи. При одержанні нового посвідчення Антоніна приховала своє походження і змінила прізвище. Це дало їй можливість поступити в педагогічний технікум, який вона успішно закінчила. Майже 40 років Антоніна Костянтинівна працювала учителькою молодших класів в одній із білицьких шкіл. В колективі школи вона відрізнялась від інших колег високим професійним рівнем, інтелектом, інтелігентністю.
   Доля відпустила їй досить тривале життя. Вона була свідком Лютневої і Жовтневої революцій 1917 року, громадянської війни і НЕПу, німецької окупації в роки Вітчизняної війни і так званого розвинутого соціалізму, руйнації і роспаду Радянського Союзу і заборони КПРС. На її очах двічі відроджувалась українська держава у 1918 і 1991 рр. Свій земний шлях Антоніна Костянтинівна закінчила у новому ХХІ столітті в оточенні дітей, онуків і правнуків, які її любили і глибоко шанували.
   Все своє життя Антоніна Костянтинівна, її діти й онуки свято зберігали традиції свого роду. Невипадково її онука Жанна кілька років тому повернула собі прізвище предків.
   На закінчення я хочу додати виписку із метричної книги про народження за 1906 р.

  Выписка из метрической книги, часть первая, о родившихся, за 1906 год
   42. 1/4 апреля. Антонина. Родители: Дворянин Константин Николаев Белоцерковский и законная жена его Матрона Михайловна, оба православного вероисповедания. Восприемники: колежский ассесор Захарий Баннов (?) Ващинский и жена губернского секретаря Надежда Сергеева Паукова. Священник Василий Слухаевский, диакон Емилиан Мильчевский, псаломщик Петро Дроба.
   Выдана 12 августа 1912 г.Соборно-Крестовоздвиженская церковь г. Кобеляк.

   Згідно даних бази "Вся Україна" А.К.Білоцерківська мешкала у Біликах на вул. Марченка
nomer-org.fun/allukraina/lastNam … er_28.html
   Однак, виявити варшавського військового губернатора, Миколу Миколайовича Білоцерківського не вдалося https://ru.wikipedia.org/wiki/%D0%92%D0 … 1%83%D0%B3
   На цій посаді був тільки один Микола Миколайович - барон Медем https://ru.wikipedia.org/wiki/%D0%9C%D0 … %BE%D1%80)
   Щодо Костянтина Миколайовича, навряд збереглася справа з тих років. Шукатиму, але в той час і в тому місці йому пряма дорога в "список Волкова".
   Можливо я не там шукаю. Потребую підказок.

Post's attachments

Білоцерківська.JPG
Білоцерківська.JPG 98.67 kb, file has never been downloaded. 

You don't have the permssions to download the attachments of this post.
Інтереси: історія Білицької сотні Полтавського полку.
Пошук: Калашник, Білецький, Пилипенко (Порубаї: Озера, Кишенька, Полт.) cool, Зданович (Кривошин: Брест., Білорусь), Чихар, Кириченко, Овсійко (Хмелів: Сум.) cool, Калініченко, Коломієць, Ігнашенко, Табурянський (Білогорілка: Полт.) cool, Сербул, Гуцуляк, Формос, Стефанюк, Петрович (Зелений Гай, Слобода: Новоселиця, Чернівец.).

Share

285 ( 15-06-2020 15:40:14 змінене Relic hunter )

Re: Білики, Кобеляцький р-н, Полтавська обл.

Кобеляцький повітовий раднаргосп, 1919 р.
ДАПО, ф. Р-143, оп. 1, спр. 9 "Список владельцев мельниц, маслобоек и кирпичных заводов, описи имущества взятого на учет в частных предприятиях по уезду". - 7.04.1919 - 5.07.1919. - 229 арк.

* * *

Арк. 26
Прокофий Николаевич Литвин маслобойня, с. Комаровка.

Арк. 27
Георгий Владимирович Синица черепичная мастерская цементно-песочного изделия, с. Комаровка.

Арк. 68зв.-69
Корней Яковлевич Горб 2 ветряные мельницы, с. Комаровка.
Митрофан Георгиевич Козка 1 ветряная мельница, с. Комаровка.

Арк. 69зв.-70
По... Григорьевич Козка 2 ветряные мельницы, с. Комаровка.
Василий Яковлевич Калитка 1 ветряная мельница, с. Комаровка.
Федор Яковлевич Калитка 1 ветряная мельница, с. Комаровка.
Прокофий Николаевич Литвин 1 ветряная мельница, с. Комаровка.

Арк. 70зв. - 71
Гаврил Осипович Литвин 2 ветряные мельницы, с. Комаровка.
Петр Андреевич Литвин 1 ветряная мельница, с. Комаровка.
Андрей Иванович Маковей 1 ветряная мельница, с. Комаровка.
Иван Андреевич Маковей 1 ветряная мельница, с. Комаровка.
Федор Ефимович Федоренко 1 ветряная мельница, с. Комаровка.
Павел Ефимович Федоренко 1 ветряная мельница, с. Комаровка.


Арк. 71зв.-72
Степан Акимович Малецкий 1 ветряная мельница, с. Комаровка.
Василий Яковлевич Калюжный 1 ветряная мельница, с. Комаровка.


Арк. 89зв.-90
Василий Иванович Ромащенко кузница, с. Комаровка.

(На фото млин у Комарівці, що належав Юхиму Яковичу Калитці. Можливо це один із тих млинів, що згадано у документі.
Фото Федора Юхимовича Калитки, 1928-1930 рр. З приватного зібрання
)

Post's attachments

1928-30.jpg
1928-30.jpg 110.05 kb, 1 downloads since 2020-06-15 

You don't have the permssions to download the attachments of this post.
Інтереси: історія Білицької сотні Полтавського полку.
Пошук: Калашник, Білецький, Пилипенко (Порубаї: Озера, Кишенька, Полт.) cool, Зданович (Кривошин: Брест., Білорусь), Чихар, Кириченко, Овсійко (Хмелів: Сум.) cool, Калініченко, Коломієць, Ігнашенко, Табурянський (Білогорілка: Полт.) cool, Сербул, Гуцуляк, Формос, Стефанюк, Петрович (Зелений Гай, Слобода: Новоселиця, Чернівец.).

Share

286 ( 24-03-2020 20:51:43 змінене Relic hunter )

Re: Білики, Кобеляцький р-н, Полтавська обл.

[до постів № 223, 238, 281]
Кобеляцька районна партизанська комісія.
(Заяви колишніх партизан про відновлення їх в правах партизан. 10.2.1930 - 11.12.1933 // ДАПО, ф. Р-3960, оп. 1, спр. 3.)
Тут наводжу виписки зі справи тільки щодо місцевих та "факультативних" біличан.

Арк. 7

До Кобеляцького районного Комітету незаможніх селян,
через Куст.Кущівський КНС

громад. Кустолово-Кущівської с/р
Кобел. р-на Пугача Сидора Федотовича

Заява

   Родився 1898 року, в 1917 році був мобілізований в Красну армію, по хворобі поступив упять на старе місце в Київ листоношею і служив до 1919 року. В 1919 році слцжив в міліції в Кременчугу по тім по хворобі і по виздоровленії поступив у госпіталь в Полтаву, а в 1920 році поступив я в Біликах в Райземвідділ діловодом. А через 2 м-ці перейшов служить в Біликах в міліцію і служив в качестві агента уголовного розшуку де і працював до 1922 року до 4 березня по боротьбі з уголовно-политіческими бандітами, а коли 4 березня 22 р. був поранений бандітами при виконанні службових обов'язків теперь знахожусь дома занимаюсь по хозяйству. Сім'ї 7 душ. Цим прошу Рай. КНС направити мою заяву до Кобеляцького комітету партизанів про призначення і полученія документа.
  25/IV.30 р.

+ Читати більше

Арк. 9

Довідка

   Бажан Панас Васильович 64 років служив з 1918 р. у президії КНС Скрильниківської с/р. В 1920 р. був в загоні Огія.
   Членом с/р був по 1923 р.

Арк. 10
[center]Протокольна випись

   Засідання Президії Білицької організації незаможних селян від 5/VII.29 р. ч. протокол. 25 під головуванням Т.Хижняка і вико. Секретар Гармаш П. члени президії: т.т. Латиш Ів., Копилец С., Демченко Д.,Грищенко Гр., Постернак, Гапон М., Гавриш […] Птиця Марія, від партосередку Баклан М., жін..відділу Шляхова М. і від селян. актив. 100 ч.

Повістка дня

3. Поточні справи
   Слухали: 1. Заяву Бажана Панаса Васильовича про визнання його черв. партиз. як перебуваю чого увесь час в загонах Огія.
   Ухвалили: Визнати Бажана Панаса червоним партизаном і ствердити перебування його в загонах Огія.
   [печатка, підпис]

Арк. 27

Довідка

   Ми нижчепідписані гр-не Білицької сільради свідчимо, що гр.-н Науменко Тимохвій Іванович дійсно був головою Білицького волкомнезама в 1920 і 1921 році, а також приймав участь в ліквідації контр-революційних банд в чім і підписуємось.
   1. Член КНС, член с/р Дорошенко Олександр Пилип.
   2. А. Сидоренко, член с/р і член КНС.
   3. Ярошенко Григорій, член КНС.
   4. Урізченко Кирило, член КНС.
   5. Іщенко Семен Н., член с/р, КНС.
За нашими підписами згідно
Білицька сільрада свідче
   19/VII.30 р. [голова, секретар, печатка]

Арк. 31-31зв.
Заява Гаврила Савича Пелюхні

Анкет

   В 1918 році я добровільно поступив в отряд Упиря та Сердюка П.П. у котрим прі розброіванії эшелона німців ст. Ліщиновка мене ранили німці в левое плечо на лікуванні я лежав в Коб. лікарні при вступі набігом в м. Коб. банди Петлюри я з лікарем тікав мене петлюровци зловили і незнаю якими судьбами мене випустили, що прийшлось мені скриватись; коли банду Петлюри вигнали з м. Кобеляк, я не дивлячись на не зажившу рану вступив в Караульну роту яка була при Коб. Военкоматі де був ком.роти Антоненко сражався на ст. Коб. з бандою Григорьева при отступленії красних від банди Шкурова мене контужено під Полозковою Горою, що пришлось під болотом пролежать 2 дня отстав от Красних я весь час скривався.

   Когда регулярная Красная Армія вигнала з м. Коб. Деникинську банду я не дивлячись на мою слабость от контузія і неза//жившу рану поступив в Коб. Военкомат де був посильним 3 місяці і по моему проханню мене направили в Полтаву в запасний полк в котрому я пробив 2 неділі откуда мене направили в 25ту Чапаєвську Дівізію якою ми преслідували Махна і др. банди батальйон мій стояв в с. Гановке (?) Конградського повіту звідкіль мене отправили в трудармію через неділю з трудармії мої годи отпустили по домам.
   З 1924 р. в жовтні місяці я працював на донбасі в Снежинском рудоуправлении шахта № 9.
  2 вересня 1930 р. я перевелся на Дніпрельстан де працював п/машиніста на грузових паротягах ж.дор. 25 грудня 1925 р. я був отправлен в лазарет скорой помощі ї того ж дня мене підвергли операції пропащой (?) язви 12ть перстной кішки. 20/І.31 р. мене виписали з лікарні получив от пуск по 15/ІІ.31 р.

   Перебуваніе мое в партизанських отрядах свідчат т.т. низче зазначеного цього[/justify]
   1. Партиз. квит. № 4/386
   2. № 46/428; кв. ВКП(б) № 1720217
   3. № 31/413
   4. № 37/42

Арк. 35-35зв.

Кобелякской районной комиссии по возстановлению прав красных партизан

гр. Палиивец Михаила Павловича работаю в депо
Полтава, житель м. Белики, Пролетарская у.

Заявление № 82

   Настоящим прошу комиссию по возстановлению прав красных партизан возстановить меня в правах красного партизана т.к. я действительно все время прыбывал в рядах красных партизан в период гражданской войны на Украине. Например во время окупации немцами Украины и в период пребывания реакции Деникина на Украине; в период пребывания немцев на Украине был в отряде Огия Якова и Пятенко и выступал выступал (sic!) активно с оружием в руках рядовым бойцом против немцев например на ст. Лещиновка под командой в организованном порядке и остальное время в летучих отрядах до полной ликвидации немцев на Украине после ликвидации немцев был в рядах красной армии до прихода Деникинской реакции. И в период боя под Кобеляком был контужен после чего и остался в Кобеляках. По выздоровлению связался с партизанами имеющими полномочия на право организации партизанских отрядов: Сердюк Петро Петрович// Клименко Федор, Карпо Мохонь, и работал т.е. выступал с оружием в руках для ликвидации белых банд Деникина, как на правом берегу так и на левом Днепра, остальное время был в отряде тов. Огия Якова до полной ликвидации Деникинских банд. В подтверждение настоящих данных моего пребывания в перечисленных выше мною случаев могут подтвердить тов. Бывшие со мной в отрядах красных партизан.
1) Огий Яков проживает г.Харьков Сергиевская площадь тов-во "Скотарь".
2) Сердюк Петро Петрович находится в Киеве адреса не знаю.
3) Карпо Мохонь Полтавский Учкпрофсож дает свою подпись.
4) Красильный Петро Н.-Сенжары с-г кооперация.
5) Харченко Макар Н.-Сенжары Красный крест.
   Всех переименованных товарищей можно запросить для подтверждения действительности моего прибывания в рядах красных партизан и моей погной характеристики, если потребуется мое личное присутствие на заседании комиссии прошу сообщить почтовые расходы будут мной оплачены…

Post's attachments

1933.jpg
1933.jpg 180.31 kb, 1 downloads since 2020-03-24 

You don't have the permssions to download the attachments of this post.
Інтереси: історія Білицької сотні Полтавського полку.
Пошук: Калашник, Білецький, Пилипенко (Порубаї: Озера, Кишенька, Полт.) cool, Зданович (Кривошин: Брест., Білорусь), Чихар, Кириченко, Овсійко (Хмелів: Сум.) cool, Калініченко, Коломієць, Ігнашенко, Табурянський (Білогорілка: Полт.) cool, Сербул, Гуцуляк, Формос, Стефанюк, Петрович (Зелений Гай, Слобода: Новоселиця, Чернівец.).

Share

287 ( 29-03-2020 14:25:56 змінене Relic hunter )

Re: Білики, Кобеляцький р-н, Полтавська обл.

На днях, неподалік Біликів, між сс. Прогрес та Степове (кол. Чапаєве), поблизу р. Кустолова, при оранці паю виявлено такий надгробок.
"Здес покоіца подпоручікъ Александр Ловеско 1883 20 марта 14 дня".
На мою думку його туди з якоїсь причини притягнули за совєтів. Але можливо місцевий - кажуть витягали трактором. У документах кладовищ там не зафіксовано.
(Куди дінуть брилу - уточнюю)

Post's attachments

90851714.jpg
90851714.jpg 119.31 kb, 2 downloads since 2020-03-29 

You don't have the permssions to download the attachments of this post.
Інтереси: історія Білицької сотні Полтавського полку.
Пошук: Калашник, Білецький, Пилипенко (Порубаї: Озера, Кишенька, Полт.) cool, Зданович (Кривошин: Брест., Білорусь), Чихар, Кириченко, Овсійко (Хмелів: Сум.) cool, Калініченко, Коломієць, Ігнашенко, Табурянський (Білогорілка: Полт.) cool, Сербул, Гуцуляк, Формос, Стефанюк, Петрович (Зелений Гай, Слобода: Новоселиця, Чернівец.).

Share

288

Re: Білики, Кобеляцький р-н, Полтавська обл.

Relic hunter пише:

Збори робітників білицького [...] зв'язку

...філії...?

Принципово пишу (і відповідаю) українською, бо для мене це важливо.

Share

289

Re: Білики, Кобеляцький р-н, Полтавська обл.

Balakyn, так "білицького".
(Грамотєї?)

Інтереси: історія Білицької сотні Полтавського полку.
Пошук: Калашник, Білецький, Пилипенко (Порубаї: Озера, Кишенька, Полт.) cool, Зданович (Кривошин: Брест., Білорусь), Чихар, Кириченко, Овсійко (Хмелів: Сум.) cool, Калініченко, Коломієць, Ігнашенко, Табурянський (Білогорілка: Полт.) cool, Сербул, Гуцуляк, Формос, Стефанюк, Петрович (Зелений Гай, Слобода: Новоселиця, Чернівец.).

Share

290

Re: Білики, Кобеляцький р-н, Полтавська обл.

Мені більше здається "білицкогої".

Принципово пишу (і відповідаю) українською, бо для мене це важливо.
Thanks: Relic hunter1

Share

291

Re: Білики, Кобеляцький р-н, Полтавська обл.

Relic hunter пише:

...На мою думку його туди з якоїсь причини притягнули за совєтів. Але можливо місцевий - кажуть витягали трактором...

Як варіант:
"Грузинских хуторов уч. под назван. при речке Кустолове влад. Наследников Колежского Регистратора Василия Яковлевича Лепескина-Лобеско"
rgada.info/opisi/1354-opis_376/0038.jpg

Share

292 ( 29-03-2020 22:02:12 змінене romanfff69 )

Re: Білики, Кобеляцький р-н, Полтавська обл.

На gwar.mil. есть прапорщик Липесткин-Лобеско Павел Антонович.

Thanks: Relic hunter1

Share

293

Re: Білики, Кобеляцький р-н, Полтавська обл.

[до посту № 226]

   Знайшовся той таємничий адресант, який писав: "Дорогие мама, папа, Игнат Семенович, Меркурий Афанасиевич и все сестры! Прошло сорок лет как я оставил свой родной край. За эти годы много пережито, сам я уже старею, так как мне пошел семый десяток. Чувствую себя еще хорошо... Часто езжу в Париж, проведываю своих старых знакомых по Украине. Возможно сын Михаил или дочь Г[...] навестит свою родину...". У 1957 р. його листа було перлюстровано КДБ.
   У № 31 окупаційної газети Голос, від 20 вересня 1942 р., було опубліковано коротеньку замітку: "Архип Степанович Рибалка, офіцир був. Укр. Армії з м. Білики, Кобеляцького повіту розшукує свого батька Степана, матір Уляну, братів Гната, Меркурія, Афанасія і сестер і Антоніна Антонівна його дружина, ур. Гржибовська, родом з м.Мизіч Здолбунівського повіту (Волинь) розшукує своїх братів, сестер і знайомих. Хто знав би що про них прошу ласкаво повідомити: Rybalka Archyp Junkers, Werkheim 2 Rothensee-str. 31"
   (https://libraria.ua/numbers/220/5262/)
   Якось таки знайшов рідних, "офіцер бувшої Української Армії" smile
   А от на gwar.mil знайти його не можу. Є інший: https://gwar.mil.ru/heroes/chelovek_don … 26page%3D1 
Де б ще можна було глянути?

Post's attachments

Rybalka.jpg
Rybalka.jpg 70.58 kb, file has never been downloaded. 

You don't have the permssions to download the attachments of this post.
Інтереси: історія Білицької сотні Полтавського полку.
Пошук: Калашник, Білецький, Пилипенко (Порубаї: Озера, Кишенька, Полт.) cool, Зданович (Кривошин: Брест., Білорусь), Чихар, Кириченко, Овсійко (Хмелів: Сум.) cool, Калініченко, Коломієць, Ігнашенко, Табурянський (Білогорілка: Полт.) cool, Сербул, Гуцуляк, Формос, Стефанюк, Петрович (Зелений Гай, Слобода: Новоселиця, Чернівец.).
Thanks: mike.kilo1

Share

294

Re: Білики, Кобеляцький р-н, Полтавська обл.

"Рыбалко Архип Степанович. Во ВСЮР и Русской Армии до эвакуации Крыма. На 18 дек. 1920 в 1-й телеграфной роте Телеграфного батальона Технического полка в Галлиполи. Подпоручик. /4–84,86/"
Волков С. В. «Участники Белого движения в России»
swolkov.org/2_baza_beloe_dvizhen … (Baza).rar

Share

295

Re: Білики, Кобеляцький р-н, Полтавська обл.

SergeyBondarev, дуже дякую! Тобто евакуювався із Врангелем. А на що стоїть посилання /4–84,86/?

Інтереси: історія Білицької сотні Полтавського полку.
Пошук: Калашник, Білецький, Пилипенко (Порубаї: Озера, Кишенька, Полт.) cool, Зданович (Кривошин: Брест., Білорусь), Чихар, Кириченко, Овсійко (Хмелів: Сум.) cool, Калініченко, Коломієць, Ігнашенко, Табурянський (Білогорілка: Полт.) cool, Сербул, Гуцуляк, Формос, Стефанюк, Петрович (Зелений Гай, Слобода: Новоселиця, Чернівец.).

Share

296

Re: Білики, Кобеляцький р-н, Полтавська обл.

Можливо "Алфавиты приказов и списки офицеров Донской армии 1918-1921 гг."
swolkov.org/info1.htm

Thanks: Relic hunter1

Share

297

Re: Білики, Кобеляцький р-н, Полтавська обл.

SergeyBondarev пише:

...На мою думку його туди з якоїсь причини притягнули за совєтів. Але можливо місцевий - кажуть витягали трактором...

Як варіант:
"Грузинских хуторов уч. под назван. при речке Кустолове влад. Наследников Колежского Регистратора Василия Яковлевича Лепескина-Лобеско"
rgada.info/opisi/1354-opis_376/0038.jpg

Лепескин-Лобеско. Подпоручик. В Вооруженных Силах Юга России в составе Сводного полка 15-й пехотной дивизии. Участник Бредовского похода; в мае — июне 1920 в лаг. Пикулицы.  
С.В. Волков. База данных «Участники Белого движения в России» на январь 2016.

Thanks: Relic hunter1

Share

298 ( 03-04-2020 21:21:51 змінене romanfff69 )

Re: Білики, Кобеляцький р-н, Полтавська обл.

С.В. Волков. База данных «Участники Белого движения в России» на январь 2016  

- Кобищанов Евгений Александрович, р. 1892 в м. Белики Полтавской губ. Подпоручик. Участник Белого движения. Взят в плен, на особом учете с 1929 в Полтавском ГПУ

Thanks: Relic hunter1

Share

299

Re: Білики, Кобеляцький р-н, Полтавська обл.

[до постів № 226, 293, 294]
Нащадок Архипа Степановича Рибалко - Мішель Рибалко, доктор філософії, професор.
https://prabook.com/web/michel.rybalka/434797

   Michel Rybalka, French educator. Fulbright grantee, 1957-1958; Guggenheim fellow, 1970-1971; recipient Palmes academiques French Government, 1983. Active several philatelic clubs. Served to sergeant French Army, 1959-1961; Member Midwest Modern Language Association (president 1979-1980), American Association Teachers of French, American Council for Teaching of French Social and Cultural Studies, College de Pataphysique.
Background
   Rybalka, Michel was born on December 7, 1933 in Sens, Yonne, France. Son of Archyp and Antonina (Grzybowski) Rybalka. came to the United States, 1962.
Education
   License English, University Nancy, France, 1956. Licence in Russian, University Nancy, France, 1962. Doctor of Philosophy In French Literature, University of California at Los Angeles, 1966.
Career
   Instructor University California, Santa Barbara, 1962-1964. Assistant professor Reed College, Portland, Oregon, 1964-1966. Associate professor University Rochester, New York, 1966-1972.
   Professor French Washington University, St. Louis, since 1972. Director seminar National Endowment of the Humanities, St. Louis, 1980. Visiting professor University Warwick, England, 1981.
   Organizer several scholarly colloquiums.
Achievements
   Michel Rybalka has been listed as a noteworthy French educator by Marquis Who's Who.
Book
   Les Ecrits de Sartre Chronologie Bibliographie Commentee (French Edition)
   Sartre: Bibliographie, 1980-1992 (French Edition)
   Les Ecrits de Sartre
   Les Ecrits de Sartre: Chronologie Bibliographie Commentee
Membership
   Active several philatelic clubs. Served to sergeant French Army, 1959-1961. Member Midwest Modern Language Association (president 1979-1980), American Association Teachers of French, American Council for Teaching of French Social and Cultural Studies, College de Pataphysique.
Interests
   Avocations: stamp collecting. Gardening.
Connections
   Married Marie-Anne Coudroy, May 30, 1964. Children— Paul-Stephane, Catherine, Pascaline.
Father:
Archyp Rybalka
Mother:
Antonina (Grzybowski) Rybalka
Spouse:
Marie-Anne Coudroy
child:
Paul-Stephane Rybalka
child:
Catherine Rybalka
child:
Pascaline Rybalka

Генеалогією хтось із родини цікавиться.
Але навіть не думайте: Земляки не платять!

(На фото Мішель Рибалка (ліворуч) та Мішель Сікард, червень 2005 р.)

Post's attachments

2005.jpg
2005.jpg 24.69 kb, file has never been downloaded. 

You don't have the permssions to download the attachments of this post.
Інтереси: історія Білицької сотні Полтавського полку.
Пошук: Калашник, Білецький, Пилипенко (Порубаї: Озера, Кишенька, Полт.) cool, Зданович (Кривошин: Брест., Білорусь), Чихар, Кириченко, Овсійко (Хмелів: Сум.) cool, Калініченко, Коломієць, Ігнашенко, Табурянський (Білогорілка: Полт.) cool, Сербул, Гуцуляк, Формос, Стефанюк, Петрович (Зелений Гай, Слобода: Новоселиця, Чернівец.).
Thanks: borisovichi1

Share

300 ( 05-04-2020 01:40:34 змінене romanfff69 )

Re: Білики, Кобеляцький р-н, Полтавська обл.

Галатенко Вера и Галатенко Люба из Беликов. С 22.5.1943 по 15.9.1945 были на работах в Германии в районе г.Грейца у Георга Спека .

Post's attachments

00000006-1.jpg
00000006-1.jpg 227.99 kb, 1 downloads since 2020-04-05 

You don't have the permssions to download the attachments of this post.

Share

301 ( 04-04-2020 23:03:59 змінене romanfff69 )

Re: Білики, Кобеляцький р-н, Полтавська обл.

Деревянко Михаил Тимофеевич
р. 1896 в м. Белик Кобелякского у. Поручик. В Вооруженных Силах Юга России. Взят в плен. На особом учете с 1923 на Украине.  

Жилка Федор Андреевич
р. 1866 в с. Белики Полтавской губ. Жил в Мелитополе. Преследовался как контр-революционер. Расстрелян в 1921. 

Масич Осип Алексеевич
р. 1886 в м. Белик Полтавской губ. Чиновник военного времени. Участник Белого движения. Взят в плен. На особом учете с 1923 на Украине. 

Смага Никифор Дмитриевич
р. 1890 в с. Белики Полтавской губ. Поручик. В Вооруженных силах Юга России. Взят в плен. С 1919 на особом учете в Харьковском ГПУ. 

Соболенко Прокофий Лукич
р. 1892 в м. Белики Кобелякского уезда Полтавской губ. Чиновник военного времени. Участник Белого движения. Взят в плен. С 1920 на особом учете в Мелитопольской ЧК. 

Тутиза Федор Федорович
р. 1883 в с. Белики в Полтавской губ. Служил во ВСЮР. Остался в России. Осужден в 1921.


С.В. Волков. База данных «Участники Белого движения в России» на январь 2016.

Thanks: Relic hunter, luvi2

Share

302

Re: Білики, Кобеляцький р-н, Полтавська обл.

Мабуть, сюди. Шлюб з Белицької волості уроженця. Рік 1907
ЦГИА СПб. ф.19. оп.128. д.945, с 229
Смага Иоаким Иоаннович.

Post's attachments

Screen Shot 2020-04-19 at 11.45.39 AM.png 1.16 mb, 1 downloads since 2020-04-19 

You don't have the permssions to download the attachments of this post.
Велика Виска -Мокряки і все село; Кухаревський/Кухаревский - звідусіль; Цихаиз/Чехаиз/Чіхаїз - звідусіль; Кейбал - Полтавщина і звідусіль; Гірчак-Горчаков - Луганськ і околиці. Шукаю народження Варвари Григорівни Кодаченко у 1884-1886 роках скоріш за все у Херсонській губерніі, де - невідомо.
Thanks: Relic hunter1

Share

303

Re: Білики, Кобеляцький р-н, Полтавська обл.

luvi, є такі - Смаги. А що за документ?

Інтереси: історія Білицької сотні Полтавського полку.
Пошук: Калашник, Білецький, Пилипенко (Порубаї: Озера, Кишенька, Полт.) cool, Зданович (Кривошин: Брест., Білорусь), Чихар, Кириченко, Овсійко (Хмелів: Сум.) cool, Калініченко, Коломієць, Ігнашенко, Табурянський (Білогорілка: Полт.) cool, Сербул, Гуцуляк, Формос, Стефанюк, Петрович (Зелений Гай, Слобода: Новоселиця, Чернівец.).

Share

304

Re: Білики, Кобеляцький р-н, Полтавська обл.

Relic hunter пише:

luvi, є такі - Смаги. А що за документ?

Запис про одруження. В прикріплених - скріншот метрики. Поки є вільний доступ до архівів СПб, шукаю своїх невідомо де, тож просто скріншотами ті, кого теж можуть шукати, чи зовсім вже з дивних місць записи.

Велика Виска -Мокряки і все село; Кухаревський/Кухаревский - звідусіль; Цихаиз/Чехаиз/Чіхаїз - звідусіль; Кейбал - Полтавщина і звідусіль; Гірчак-Горчаков - Луганськ і околиці. Шукаю народження Варвари Григорівни Кодаченко у 1884-1886 роках скоріш за все у Херсонській губерніі, де - невідомо.

Share

305

Re: Білики, Кобеляцький р-н, Полтавська обл.

luvi, а з якого н.п. метрика?

Інтереси: історія Білицької сотні Полтавського полку.
Пошук: Калашник, Білецький, Пилипенко (Порубаї: Озера, Кишенька, Полт.) cool, Зданович (Кривошин: Брест., Білорусь), Чихар, Кириченко, Овсійко (Хмелів: Сум.) cool, Калініченко, Коломієць, Ігнашенко, Табурянський (Білогорілка: Полт.) cool, Сербул, Гуцуляк, Формос, Стефанюк, Петрович (Зелений Гай, Слобода: Новоселиця, Чернівец.).

Share

306

Re: Білики, Кобеляцький р-н, Полтавська обл.

"ЦГИА СПб. ф.19. оп.128. д.945, с 229" - Санкт Петербург. Яка саме церква вже не підкажу, не фіксувала. Але повні реквізити справи записані у першому повідомленні.

Велика Виска -Мокряки і все село; Кухаревський/Кухаревский - звідусіль; Цихаиз/Чехаиз/Чіхаїз - звідусіль; Кейбал - Полтавщина і звідусіль; Гірчак-Горчаков - Луганськ і околиці. Шукаю народження Варвари Григорівни Кодаченко у 1884-1886 роках скоріш за все у Херсонській губерніі, де - невідомо.
Thanks: Relic hunter1

Share

307 ( 25-05-2020 21:56:21 змінене Relic hunter )

Re: Білики, Кобеляцький р-н, Полтавська обл.

    Блокнотик голови сільради.

       Головою Білицької сільради з 1973 до 1984 року був мій дідусь. Високий рівень організації та роботи директора білицької школи № 3, О.Ф.Калашника, звернув на себе увагу керіництва, але не можу сказати, що до цього призначення він віднісся з великим ентузіазмом. Він згадував: "У червні 1973 року мене запросив до себе перший секретар Районного Комітету Комуністичної партії України, Черноватий М.Ф. і запропонував посаду голови Білицької селищної Ради. Я відмовився, але він не відступав. Протягом тижня, майже кожен день, переконував у потребі цього. Це був початок масового висування вчителів, у більшості ― керівників шкіл, на посади голів Рад. Виникла потреба, й уже була можливість, на чолі Рад мати людей із вищою освітою. Я ж, у свою чергу, переконував його в потребі залишити мене на педагогічній роботі. Одну з таких розмов у кабінеті “Першого” застав секретар обкому КПУ, В.І.Олійник. Уважно вислухавши наші аргументи й контраргументи він сказав: “Незабаром буде сесія селищної Ради. Вона сама вибере собі голову.” Партійна дисципліна не дозволить заперечити рішення сесії. Я зрозумів, що мої відпирання марні. Вже тоді всілякі збори та сесії робили те, що було продиктовано згори. Так і трапилося. Установча сесія Білицької селищної Ради одностайно обрала мене головою виконкому."
       Тоді це було велике селище. Роботи вистачало - планове господарство, газифікація, дороги та асфальт, школи, культура, промисловість, голова навіть розписував у місцевому РАГСі, що підтверджують фотокартки. Щороку дідусь заводив новий робочій нотатничок. Таких збереглося 10. У кількох є записи щодо кількості населення. Такої статистики державного або регіонального рівня я не бачив, тому покладу сюди. Ці відомості надходили "знизу", від очільників сіл належних до сільської ради, тому викликають довіру.

    1978 р.
    Яблуневе

    Населення - 34,
    працездатних - 12,
    Пенсіонерів - 20,
    Колгоспників - 34,
    Інвалідів ВВВ - 2,
    Інвалідів праці - 1,
    Хат під соломою - 9,
    Мотоцикл - 1,
    Ларьок - 1,
    Учнів - 2 (в Кунівку),
    Садово-огородна бригада - 1, бригадир Величко Валентина Григорівна (вонаж депутат с/р),
    Дороги - грунтові,
    Колодязі - в кожному дворі, 5-6 м.

    Населення на 1/І.1979 р.
    Білики: дворів - 2017, населення - 6667, чол. 2983, жін. 3684, колгоспників - 551, дітей - 43, пенсіонерів - 237, працездатних - 182.
    Жуки: дворів - 154, населення - 486, чол. 199, жін. 287, колгоспників - 448, дітей - 74, пенсіонерів - 134, працездатних - 207.
    Кунівка: дворів - 121, населення - 351, чол. 157, жін. 194, колгоспників - 199, дітей - 41, пенсіонерів - 58, працездатних - 81.
    Фрунзе: дворів - 110, населення - 262, чол. 112, жін. 150, колгоспників - 174, дітей - 21, пенсіонерів - 73, працездатних - 62.
    Ліщинівка: дворів - 75, населення - 220, чол. 95, жін. 125, колгоспників - 19, дітей - 38, пенсіонерів - 38, працездатних - 144.
    Колісники: дворів - 69, населення - 154, чол. 58, жін. 96, колгоспників - 153, дітей - 16, пенсіонерів - 59, працездатних - 63.
    Галі: дворів - 59, населення - 116, чол. 42, жін. 74, колгоспників - 96, дітей - 13, пенсіонерів - 41, працездатних - 36.
    Рубани: дворів - 57, населення - 152, чол. 65, жін. 87, колгоспників - 149, дітей - 13, пенсіонерів - 73, працездатних - 55.
    Яблуневе: дворів - 23, населення - 39, чол. 16, жін. 23, колгоспників - 35, дітей - 2, пенсіонерів - 20, працездатних - 12.
    Всього: 2685, 8447, 3727, 4720, 1805, 261, 793, 842.

    Населення на 1/І.1980 р.
    Білики: дворів - 1985, населення - 6700, чол. -, жін. -, колгоспників - -, дітей - -, пенсіонерів - -, працездатних - 195.
    Жуки: дворів - 153, населення - 443, чол. 186, жін. 257, колгоспників - 161, дітей - 118, пенсіонерів - 175, працездатних - 184.
    Кунівка: дворів - 125, населення - 324, чол. 61, жін. 64, колгоспників - 25, дітей - 28, пенсіонерів - 95, працездатних - 65, робітників і службовців - 61.
    Фрунзе: дворів - 123, населення - 235, чол. 93, жін. 142, колгоспників - 126, дітей - 42, пенсіонерів - 34, працездатних - 58.
    Ліщинівка: дворів - 93, населення - 218, чол. 96, жін. 122, колгоспників - 18, дітей - 42, пенсіонерів - 63, працездатних - -.
    Колісники: дворів - 75, населення - 133, чол. 49, жін. 84, колгоспників - 105, дітей - 28, пенсіонерів - 67, працездатних - 51.
    Галі: дворів - 63, населення - 105, чол. 33, жін. 72, колгоспників - 88, дітей - 17, пенсіонерів - 40, працездатних - 31.
    Рубани: дворів - 74, населення - 150, чол. 67, жін. 83, колгоспників - 125, дітей - 22, пенсіонерів - 86, працездатних - 52.
    Яблуневе: дворів - 23, населення - 41, чол. 16, жін. 25, колгоспників - 32, дітей - 5, пенсіонерів - 19, працездатних - 9, робітників і службовців - 1
    Всього: 2685, 8884.

    Населення на 1/І.1981 р.
    Жуки: дворів - 153, населення - 462, чол. 189, жін. 253, дітей - 97, колгоспників - 160, пенсіонерів - 135, працездатних - 209.
    Кунівка: дворів - 123, населення - 310, чол. 61, жін. 67, дітей - 63, колгоспників - 57, пенсіонерів - 90, працездатних - 67.
    Галі: дворів - 65, населення - 107, чол. 37, жін. 70, дітей - 18, колгоспників - 81, пенсіонерів - 43, працездатних - 31.
    Колісники: дворів - 74, населення - 119, чол. 32, жін. 87, дітей - 28, колгоспників - 56, пенсіонерів - 67, працездатних - 51.
    Яблуневе: дворів - 23, населення - 41, чол. 16, жін. 25, дітей - 32, колгоспників - 5, пенсіонерів - 19, працездатних - 9.
    Рубани: дворів - 74, населення - 152, чол. 67, жін. 85, дітей - 20, колгоспників - 126, пенсіонерів - 73, працездатних - 57.
    Фрунзе: дворів - 121, населення - 232, чол. 91, жін. 141, дітей - 32, колгоспників - 126, пенсіонерів - 38, працездатних - 63.
    Ліщинівка: дворів - 93, населення - 220, чол. 116, жін. 104, дітей - 42, колгоспників - 18, пенсіонерів - 63, працездатних - 18. + підопічні будинку-інтернату 625.
    Всього: 726, 2268, 609, 832, 332, 615, 528, 505.

    Документи з власного архіву.

    Post's attachments

    IMG_5700.JPG
    IMG_5700.JPG 222.41 kb, file has never been downloaded. 

    You don't have the permssions to download the attachments of this post.
    Інтереси: історія Білицької сотні Полтавського полку.
    Пошук: Калашник, Білецький, Пилипенко (Порубаї: Озера, Кишенька, Полт.) cool, Зданович (Кривошин: Брест., Білорусь), Чихар, Кириченко, Овсійко (Хмелів: Сум.) cool, Калініченко, Коломієць, Ігнашенко, Табурянський (Білогорілка: Полт.) cool, Сербул, Гуцуляк, Формос, Стефанюк, Петрович (Зелений Гай, Слобода: Новоселиця, Чернівец.).

    Share

    308

    Re: Білики, Кобеляцький р-н, Полтавська обл.

    Фото з родинного архіву В.Косенкова. Ліворуч його дід - Мусійченко Яків Семенович, с. Кустолові Кущі.
    Напис на звороті: "На добрую память дорогому племяннику Степану Макариевичу от дяди Якова Семеновича. Не забывай".

    Post's attachments

    K.jpg
    K.jpg 163.62 kb, file has never been downloaded. 

    You don't have the permssions to download the attachments of this post.
    Інтереси: історія Білицької сотні Полтавського полку.
    Пошук: Калашник, Білецький, Пилипенко (Порубаї: Озера, Кишенька, Полт.) cool, Зданович (Кривошин: Брест., Білорусь), Чихар, Кириченко, Овсійко (Хмелів: Сум.) cool, Калініченко, Коломієць, Ігнашенко, Табурянський (Білогорілка: Полт.) cool, Сербул, Гуцуляк, Формос, Стефанюк, Петрович (Зелений Гай, Слобода: Новоселиця, Чернівец.).

    Share

    309

    Re: Білики, Кобеляцький р-н, Полтавська обл.

    Хлопці з с. Рубани, Білицької волості, на Донбасі.
    Дореволюційне фото.
    Один із зображених - Опанас Бажан.
    Фото надане В.С.Петуховою, зберігається у Білицькому музеї.

    Post's attachments

    Rubany.jpg
    Rubany.jpg 147.5 kb, file has never been downloaded. 

    You don't have the permssions to download the attachments of this post.
    Інтереси: історія Білицької сотні Полтавського полку.
    Пошук: Калашник, Білецький, Пилипенко (Порубаї: Озера, Кишенька, Полт.) cool, Зданович (Кривошин: Брест., Білорусь), Чихар, Кириченко, Овсійко (Хмелів: Сум.) cool, Калініченко, Коломієць, Ігнашенко, Табурянський (Білогорілка: Полт.) cool, Сербул, Гуцуляк, Формос, Стефанюк, Петрович (Зелений Гай, Слобода: Новоселиця, Чернівец.).

    Share

    310 ( 08-06-2020 09:46:58 змінене Relic hunter )

    Re: Білики, Кобеляцький р-н, Полтавська обл.

    "Спіть в українській землі, сини своєї батьківщини"
    Кладовище німецьких військовополонених 1945 - 1948 рр.

    Село Ліщинівка, Кобеляцький р-н, Полтавська обл.
    На гугл карті 49°11'28.3"N 34°13'43.7"E

       На південно-східній околиці с. Ліщинівка (до 27 грудня 1985 р. Білицької сільради) розташоване кладовище німецьких військовополонених. З 1945 р. їх групу утримували в Ліщинівському будинку відпочинку. Також тут ховали німців з табору військовополонених №136 (м.Полтава) та спецгоспіталю №3780 (м.Кобеляки). Тут поховано рядовий склад, а офіцерів - на території сучасного Ліщинівського будинку-інтернату. Тема по таборам там: voenspez.ru/index.php?topic=3468.0
       Підхід між приватною забудовою по вул. Заярній. Кладовище обнесене залізним забором, брама із заходу. Розбите на два нерівних сектори алеєю, у південній частині якої стела із написом "Спіть в українській землі, сини своєї батьківщини". Меморіальний ккомплекс включає 388 поховань, у 5 рядах (за прізвищами німці, австрійці, угорці, чехи, фін (?), поляки та ін.). У них за табличками ідентифікується 408 похованих. 24 похованих без табличок (або тільки кілок від обеліску, або відсутня табличка), 7 поховань взагалі без обелісків. Три поховання доглянуті (на двох індивідуальних похованнях оновлено таблички).
       Спісок імен похованих наводиться за рядами (зліва направо) та по порядку від входу. Нумерація проставлена для поховань. При груповому похованні під одним номером вказано 2, 3 або 4 імені. Написи передано буквально за табличками. Характерні особливості вказано.

    Список похованих:

    Ряд 1

    1. Без підпису.
    2. Wilhelm Schwez *1898 † 02.06.48
    3. Bruno Rusman *1920 † 16.01.45
    3. Без підпису.
    3. Heinz Aspak *1920 † 15.01.45
    4. Basil Pontü *1922 † 17.01.45
    4. Wallich Gorail *1904 † 17.01.45
    5. Patel Erschtnergard *1914 † 17.01.45
    5. Günter Licht *1920 † 17.01.45
    6 Adam Brum *1908 † 18.01.45
    6. Henrich Schmis *1900 † 18.01.45
    6. Michael Gudelinko *1918 † 18.01.45
    7. Ernst Obermiller *1913 † 20.01.45
    7. Friedrich Robinatein *1926 † 21.01.45
    7. Williams Schuster *1916 † 20.01.45
    8. Fritz Tibs *1906 † 21.01.45
    8. Belsa Boltreser *1909 † 22.01.45
    8. Anton Jatas *1903 † 22.01.45
    Алея
    9. Без підпису.
    10. Richard Anneld *1902 † 30.10.54
    11. Karl Witte *1908 † 16.11.45
    12. Paul Gaidar *1905 † 09.11.45
    13. K. Istauderf *1907 † 05.11.45
    14. Rich Kronostain *1920 † 06.11.45
    15. A. Matz *1905 † 24.11.45
    16. W. Palgasch *1906 † 24.11.45
    17. H. Schosnoreld *1911 † 11.12.45
    18. Ernest Past *1907 † 29.11.45
    19. Erich Peiter *1903 † 30.11.45
    20. W. Gildeimaister *1905 † 30.11.45
    21. Friz Zeller *1903 † 30.11.45
    22. Johann Wolf *1907 † 04.12.45
    23. Laiosh Biro *1904 † 05.12.45
    24. Laslo Badas *1922 † 07.12.45
    25. Anton Migalik *1906 † 07.12.45
    26. Karl Kimke *1908 † 08.12.45
    27. Rudolf Katainga *1925 † 09.12.45
    28. Bernhard Lamm *1927 † 09.12.45
    29. Ernst Kutschke *1903 † 10.12.45
    30. Без підпису.
    31. Без підпису.
    32. Без підпису.
    33. Без підпису.
    34. Без підпису.
    35. Без підпису.
    36. Без підпису.
    37. Josef Genrisch *1907 † 19.01.47
    38. Rudolf Lindner *1897 † 13.01.47
    39. Karl Rutiman *1911 † 09.01.47
    40. Bilo Schimon *1909 † 07.01.47
    41. Konrad Deribach *1916 † 05.01.47
    42. Harri Brand *1922 † 19.12.45 (в кущах)
    43. Max Fikert *1912 † 20.02.47
    44. Kaster Kestl *1902 † 19.02.47
    45. Leo Rudolf *1914 † 13.03.47
    46. Hans Maior *1903 † 28.03.47
    47. Hans Bolf *1913 † 23.05.47
    48. Karl Gof *1903 † 20.05.47
    49. Max Jakobit *1900 † 20.05.47
    50. Heinrich Deppe *1901 † 19.05.47
    51. Erich Burchart *1914 † 19.05.47
    52. Willi Walter *1908 † 11.07.47
    53. Desche Saas *1907 † 17.07.47
    54. Janush Gustig *1925 † 15.07.47
    55. Karl Bartram *1907 † 24.07.47
    56. Richard Gram *1905 † 27.07.47
    57. Friz Jamstram *1904 † 27.10.47
    58. Horst Jankowskii *1927 † 30.10.47
    59. Gotfried Molje *1903 † 16.08.47
    60. Helmut Gars *1913 † 31.08.47
    61. Emil Scheiter *1906 † 29.01.48
    62. Ischtwan Stanchik *1915 † 07.01.48 (між рядами 1 і 2)

    + Читати більше

    Ряд 2

    1. Johann Bojar *1921 † 29.01.45
    2. Henrich Ofengord *1898 † 30.01.45
    3. Imre Kodigan *1919 † 30.01.45
    4. Josef Kelermann *1919 † 30.01.45
    5. Ivan Kukusto *1919 † 30.01.45
    6. Jorg Taller *1920 † 31.01.45
    7. Konstantin Dinogo *1905 † 26.01.45
    7. Erich Jung *1917 † 25.01.45
    8. Alfred Stal *1921 † 23.01.45
    8. Wilder Koler *1902 † 25.01.45
    Алея
    9. Без підпису.
    10. Без підпису.
    10. Ludwig Gerstner *1924 † 29.01.45
    11. Eugen Christian Ferdero *1922 † 09.03.45
    11. Fritz Andreas Hager *1899 † 09.03.45
    12. Hugo Stern *1915 † 08.03.45
    12. Franz Alois Kerber *1919 † 09.03.45
    13. Herbert Felix Genschel *1912 † 07.03.45
    13. Herbert Henschel * 1919 † 07.03.45
    14. Josef Gampel *1913 † 05.03.45
    14. Без підпису.
    15. Robert Friedrich Ofmann *1916 † 03.03.45
    15. Josef Ampel *1911 †05.03.45 (поховання 15 доглянуте)
    16. Josef Helebrant *1917 † 27.02.45
    16. Kandirich Alois Prater *1920 † 03.03.45
    17. Franz Pannach * 1915 † 25.02.45
    17. Andreas Kumert *1921 † 27.02.45
    18. Paul Roderich Tschach *1908 † 24.02.45
    18. Franz Grosse *1901 † 23.02.45
    19. Felix Gruschke *1919 † 23.02.45
    19. Hans Afendin *1924 †23.03.45
    20. Edmund Stefan Tepto *1926 † 23.03.45
    20. Pawel Stuchlin *1922 † 23.02.45
    21. Ernst Robert Wekner *1924 † 22.02.45
    21. Heinrich Johann Kin *1924 † 22.02.45
    22. Ferenz Pruss *1917 † 19.02.45
    22. Rolf Kestenhauer *1924 † 21.02.45
    23. Wilhelm Jaker *1901 † 16.07.45
    24. Johann Haller *1907 † 29.07.45
    25. Anton Potopof *1919 † 04.07.45
    26. Ischtwan Laikez *1920 † 17.07.45
    27. Anton Mirer *1904 †10.07.45
    28. Franz Endrasch *1899 † 29.07.45
    29. Max Dering *1898 † 29.07.45
    29. Andreas Dajrsching *1902 † 14.02.45
    30. Werner Wailenbusch *1901 † 30.06.45
    30. Sigfried Albert *1914 † 03.07.45
    30. Dmitri Kaitas *1906 † 11.06.45
    30. Jusef Erdeusch *1919 † 23.06.45
    31. Shimon Tobok *1926 † 28.06.45
    31. Без підпису.
    32. Otto Schimpon *1901 † 27.06.45
    32. August Fescher *1922 † 02.06.45
    32. Otto Janischewski *1906 † 01.06.45
    33. Walter Buschgof *1903 † 06.06.45
    33. Franz Topfel *1919 † 27.06.45
    33. Alfred Aichler *1920 † 27.05.45
    34. Karol Rosekasch *1917 † 25.05.45
    34. Ischtwan Horwat *1922 † 28.05.45
    35. Без підпису.
    36. Hermann Falk *1908 † 25.12.45
    37. Oscar Fleischer *1899 † 25.12.45
    38. Hermann Dikman *1910 † 25.12.45
    39. Otto Grodon *1926 † 24.12.45
    40. Wilhelm Intang *1908 † 25.12.45
    41. Erich Liner *1898 † 05.03.46
    42. Junsef Akkerman *1925 † 13.03.46
    43. Georg Derkatz *1911 † 23.03.46
    44. Без підпису.
    45. Stefan German *1909 † 10.09.46
    46. Bernhard Merteni *1925 † 16.09.46
    47. Wind. Fichtel *1925 † 17.07.46
    48. Pawel Borsak *1921 † 28.09.46
    49. Friz Schraider *1908 † 08.11.46
    50. Otto Füchsel *1911 † 01.01.47
    51. Kurt Golze *1901 † 01.01.47
    52. Franz Gez *1900 † 30.12.46
    53. Karl Gandwar *1909 † 30.12.46
    54. Ernst Kün *1895 † 24.02.47
    55. August Kepnip *1890 † 11.02.47
    56. Josef Posmaju *1905 † 08.02.47
    57. Wilhelm Bartelz *1909 † 11.02.47
    58. Impe (так!) Farkosch *1898 † 10.02.47
    59. Werner Waihert *1905 † 10.02.47
    60. Wilhelm Gleim *1903 † 04.02.47
    61. Paul Nitschker *1907 † 24.03.47
    62. Schandor Geigei *1910 † 24.03.47
    63. Karl Brandiz *1902 † 13.03.47
    64. Ferenz Lendin *1902 † 19.03.47
    65. Friz Wzmbermech *1910 † 29.04.47
    66. Gerhard Lindker *1915 † 01.05.47
    67. Walter Frank *1907 † 26.04.47
    68. Franz Müller *1913 † 02.05.47
    69. Без підпису.
    70. Herbert Kristeg *1911 † 08.07.47
    71. Philipp Kel *1924 † 07.07.47
    72. Karl Peter *1924 † 30.07.47
    73. Friedrich Krüger *1908 † 10.07.47
    74. Kurt Bizen *1900 † 01.10.47
    75. Anton Haiel *1923 † 10.08.47
    76. Georg Monar *1910 † 20.10.47
    77. Поховання без обеліску.
    78. Karl Baigaus *1911 † 29.12.47
    79. Karl Degrel *1904 † 29.08.47
    80. Michael Kowalik *1909 † 06.02.45

    Ряд 3

    1. Без підпису.
    2. Julius Maier *1926 † 02.02.45
    3. Emil Leose *1917 † 04.02.45 (табличка на звороті пам’ятника)
    4. Emil Lose *1918 † 04.02.45
    5. Werner Tupart *1919 †05.02.45
    6. Franz Xaver Lang geb. 15.11.1910 (in Bad Kohlgrub) gest. in Februar 1945 (heir) [нова табличка]
    7. Edmund Lohmeyer *08.01.1906 † 30.12.44 [нова табличка]
    Алея
    8. Kurt Gemeinord *1908 † 13.05.45
    8. Walter Galushka *1905 † 11.05.45
    9. Martin Gesler *1904 † 22.05.45
    9. Karl Langa *1905 † 07.05.45
    10. Heinz Nigke *1925 † 02.05.45
    10. Henrich Henkel *1913 † 28.05.45
    11. Ischtwan Warga *1904 † 30.05.45
    11. Janosch Kriz *1921 † 25.05.45
    11. Erni Galambush *1909 † 30.05.45
    12. Karl Zimmer *1904 † 10.10.45
    13. Rudolf Schubert *1911 † 15.10.45
    14. Wilhelm Schloseiman *1918 † 16.10.45
    15. Martin Fischer *1898 † 12.10.45
    16. Gorai Kriger *1925 † 18.01.46
    17. Herbert Pessel *1907 † 12.01.46
    18. Johannes Efers *1904 † 08.01.46
    19. Teodor Anemüller *1904 † 07.01.46
    20. Paul Pombega *1902 † 06.01.46
    21. Hermann Schaudin *1926 † 05.01.46
    22. Wilhelm Raner *1898 † 29.12.45
    23. Albert Lioschner *1925 † 29.12.45
    24. Fritz Geldenpolzen *1905 † 29.12.45
    25. Henrich Schefer *1911 † 29.12.45
    26. Heinz Etks *1928 † 16.12.45
    27. Alfred Waltach *1913 † 14.12.45
    28. Wilhelm Schlemer *1906 † 15.12.45
    29. Düga Schufar *1919 † 14.12.45
    30. Albrecht Krug *1918 † 10.12.45
    31. Friz Berfaker *1911 † 22.12.45
    32. Georg Hans *1905 † 21.12.45
    33. Janusch Filipp *1922 † 21.12.45
    34. Johann Kokt *1925 † 20.12.45
    35. Поховання без обеліску.
    36. Emil Furwerch *1898 † 02.03.46
    37. Janush Senmei *1909 † 01.03.46
    38. Robert Anček *1905 † 26.02.46
    39. Martun (так!) Zaitler *1901 † 26.02.46
    40. Günter Betger *1922 † 21.02.46
    41. Jakob Gausenberger *1916 † 22.02.46
    42. Herbert Geppert *1911 † 25.07.46
    43. Franz Pucheld *1927 † 24.07.46
    44. Поховання без обеліску.
    45. Поховання без обеліску.
    46. Без підпису.
    47. Ferdinand Schwarbek *1897 † 25.05.46
    48. Поховання без обеліску.
    49. Friderich Winkelman *1910 † 30.12.46
    50. Friz Landwerg *1903 † 27.12.46
    51 Partolz Stokmar *1912 † 30.12.46.
    52. Ludwig Egor *1903 † 27.12.46
    53. Karl Barun *1903 † 30.12.46
    54. Wilhelm Schmidt *1901 † 09.02.47
    55. Franz Hilt *1917 † 31.12.46
    56. Endre Richter *1903 † 06.02.47
    57. Edmund Grün *1910 † 07.02.47
    58. Joschef Biči *1908 † 10.01.47
    59. Johann Marsen *1907 † 20.03.47
    60. Arno Baumartner *1906 † 20.03.47
    61. Gustav Bunke *1900 † 13.03.47
    62. Jusef Proft *1903 † 11.03.47
    63. Franz Jan *1904 † 17.04.47
    64. Georg Ritlik *1911 † 28.04.47
    65. Josef Leschter *1912 † 24.04.47
    66. Hans Beine *1908 † 22.04.47
    67. Eberchard Waldstadt *1922 † 23.04.47
    68. Walter Kraft *1910 † 20.06.47
    69. Karl Baum *1923 † 05.07.47
    70. Karl Gemerschmidt *1922 † 05.07.47
    71. Erich Hofmann *1912 † 11.08.47
    72. Paul Wit *1902 † 11.08.47
    73. Karl Kasbab *1924 † 15.09.47
    74. Albert Frank *1894 † 23.10.47
    75. Franz Felker *1912 † 14.12.47
    76. Franz Englert *1920 † 24.12.47
    77. Franz Lontscharitsch *1904 † 15.12.47
    78. Janosh Pensesch *1909 † 15.04.48

    Ряд 4

    1. August Pfaner *1922 † 29.01.45
    1. Henrich Flotker *1920 † 29.01.45
    1. Michel Dari *1914 † 28.01.45
    2. Henrich Szmnowiz *1893 † 15.02.45
    3. Без підпису.
    4. Johann Kowik *1904 † 08.02.45
    5. Josef Flader *1903 † 16.02.45
    6. Otto Schmidt *1913 † 15.02.45
    7. Johann German *1911 † 19.02.45
    Алея
    8. Franz Katona *1907 † 24.04.45
    8. Christian JohannEndress *1913 † 01.04.45
    9. Ernst Franz Kretschmer *1923 † 07.04.45
    9. Anton Andreas Schreidel *1912 † 07.04.45
    10. Werner Rudolf Biess *1920 † 19.04.45
    10. Karl Gustav Bucht *1908 † 29.04.45
    11. Heinz Gütz *1920 † 29.03.45
    11. Alois Eduard Flaitaker *1905 † 25.03.45
    12. Kurt Otto Maier *1923 † 14.03.45
    12. Josef Jakob Müller *1923 † 19.03.45
    13. Rudolf Fischer *1925 † 12.03.45
    13. Erich Walter Strasgetmer *1925 † 12.03.45
    13. Alfred Wilmer *1923 † 13.03.45
    14. Christian Gartun *1904 † 11.03.45
    15. Alois Kemiez *1900 † 28.09.45
    16. Herman Kine *1917 † 11.11.45
    17. Ludwig Eluer *1897 † 14.09.45
    18. Franz Gerbek *1922 † 14.09.45
    19. Herman Gelok *1905 † 15.09.45
    20. Herman Wilisch *1901 † 28.09.45
    21. Franz Windus *1904 † 05.09.45
    22. Johann Werner *1896 † 25.09.45
    23. Max Brant *1902 † 30.08.45
    24. Eduard Auser *1906 † 28.08.45
    25. Mart Znergut *1906 † 29.08.45
    26. Berki Schutun *1916 † 06.08.45
    27. Laslo Stans *1902 † 16.08.45
    28. Ludwig Wairich *1898 † 10.10.45
    29. Andrasch Enzeller *1922 † 01.09.45
    30. Mamin Ischtwan *1912 † 26.09.45
    31. Mart Okotitsch *1906 † 04.09.45
    32. Janusch Lengel *1912 † 08.09.45
    33. Geido Klinowski *1910 † 07.09.45
    34. Laosch Kowač *1905 † 12.09.45
    35. Поховання без обеліску.
    36. August Erstefeld *1922 † 18.09.45
    37. Adolf Stuwer *1907 † 10.09.45
    38. Denis Schumaker *1904 † 15.09.45
    39. Martin Schmidt *1915 † 13.09.45
    40. Anton Zach *1899 † 22.09.45
    41. Gustav Aigenhart *1911 † 22.01.46
    42. Schandor Elkowač *1905 † 21.02.46
    43. Max Harfurt *1905 † 19.02.46
    44. Herman Fit *1909 † 15.02.46
    45. Gerhard Wjide *1914 † 11.02.46
    46. Walter Linert *1926 † 08.02.46
    47. Juschef Walter *1919 † 29.01.46
    48. Karl Roihart *1903 † 17.04.46
    49. Maslo Tout *1914 † 18.04.46
    50. Franz Mika *1908 † 26.04.46
    51. Jusef Gemesch *1908 † 14.05.46
    52. Jochim Werne *1901 † 15.05.46
    53. Schmaider Jugas *1902 † 05.05.46
    54. Friedrich Schilins *1905 † 27.12.46
    55. Janusch Lez *1905 † 20.12.46
    56. Janusch Plauz *1906 † 19.12.46
    57. Düla Tanke *1908 † 20.12.46
    58. Erich Haiman *1904 † 17.12.46
    59. Hans Gebbel *1919 † 21.12.46
    60. Albert Lamke *1909 † 04.02.46
    61. Fritz Neugebauer *1910 † 30.01.47
    62. Paul Maisner *1903 † 30.01.47
    63. Gerhard Abeln *1908 † 09.02.47
    64. Karl Krazman*1903 † 10.03.47
    65. Ferenz Horwat *1918 † 10.03.47
    66. Willi Gaiser *1902 † 07.03.47
    67. Michael Babel *1900 † 06.03.47
    68. Johann Laubner *1904 † 10.03.47
    69. Konrad Stan *1913 † 14.04.47
    70. Jakob Schrüder *1906 † 14.04.47
    71. Garn Emken *1911 † 07.05.47
    72. Ernst Jakob *1907 † 08.05.47
    73. Walter Silvester *1907 † 12.06.47
    74. Günter Schreder *1921 † 13.06.47
    75. Anton Noiman *1915 † 16.06.47
    76. Paul Bartilla *1909 † 18.06.47
    77. Schidor Hornek *1901 † 10.08.47
    78. Wilhelm Neumann *1920 † 07.09.47
    79. Friz Brikman *1904 † 07.09.47
    80. Johann Pallmann *1925 † 16.12.47
    81. Albert Grabow *1904 † 01.12.47
    82. Erich Schuzenger *1911 † 13.12.47
    83. Jürgen Peitow *1910 † 21.05.48

    Ряд 5

    1. Georg Oprisnik *1924 † 29.01.45
    2. Поховання без обеліску.
    3. Erich Gatwitsch *1925 † 26.08.45
    3. Johann Kruger *1901 † 09.08.45
    3. Henrich Kin *1926 † 07.08.45
    4. Franz Letner *1905 † 04.08.45
    4. Otto Müller *1903 † 13.08.45
    5. Otto Rust *1903 † 16.08.45
    5. Otto Schrott *1904 † 01.08.45
    5. Otto Penike *1896 † 04.08.45
    6. Alexander Ebert *1897 † 25.08.45
    7. Reisi Banesco *1917 † 26.08.45
    8. Janosch Wida *1903 † 31.08.45
    Алея
    9. Miki Meseloki *1908 † 23.08.45
    10. Josef Malotinski *1921 † 18.08.45
    11. Josef Mischketi *1907 † 18.08.45
    12. Schandor Makusschandor *1926 † 06.08.45
    13. Franz Simner *1905 † 24.08.45
    14. Janosch Sonton *1911 † 08.08.45
    15. Janusch Tschanku *1909 † 17.08.45
    16. Erich Kailai *1917 † 14.09.45
    17. Luter Künke *1903 † 04.09.45
    18. Hermann Kiwes *1898 † 14.09.45
    19. Franz Max *1919 † 26.09.45
    20. Helmut Has *1923 † 29.09.45
    21. Erhard Proze *1902 † 20.09.45
    22. Hans Rudel *1910 † 21.09.45
    23. Leo Rigner *1913 † 10.09.45
    24. Josef Seinwel *1906 † 13.09.45
    25. Herbert Tomas *1926 † 24.09.45
    26. Walter Ferl *1920 † 22.09.45
    27. Georg Frendel *1904 † 13.09.45
    28. Karl Gern *1904 † 07.10.45
    29. Ernst Gosfeld *1914 † 27.10.45
    30. Georg Golwisch *1904 † 01.10.45
    31. Henrich Golz *1905 † 14.10.45
    32. Johann Simezberger *1899 † 10.10.45
    33. Helmut Kenige *1905 † 08.10.45
    34. Johann Minzar *1926 † 09.10.45
    35. Josef Maidler *1896 † 13.10.45
    36. Peter Peterson *1904 † 15.10.45
    37. Wilhelm Maister *1914 † 06.10.45
    38. Erich Rupausen *1908 † 12.10.45
    39. Без підпису.
    40. Juschef Ismsch *1906 † 06.02.46
    41. Karl Freitarch *1919 † 07.02.46
    42. Valentin Gaer *1918 † 03.02.46
    43. Heerbert Beer *1912 † 22.04.46
    44. Walter Kroks *1907 † 27.01.46
    45. Oswij Sausch *1904 † 29.01.46
    46. Janosch Kendresch *1897 † 25.01.46
    47. Herbert Hoffmann *1910 † 23.01.46
    48. Gerget Klonenburg *1902 † 22.01.46
    49. Georg Nizza *1923 † 21.01.46
    50. Janusch Palgari *1904 † 04.04.46
    51. Ischtwan Bikowač *1924 † 02.04.46
    52. Lajusch Madjar *1919 † 02.04.46
    53. Jani Hurwart *1919 † 02.04.46
    54. Gustaw Fischer *1904 † 28.03.46
    55. Jusef Kraftimk *1896 † 27.03.46
    56. Paul Krause *1903 † 30.11.46
    57. Henrich Oterbain *1912 † 29.11.46
    58. Ludwig Engerer *1921 † 20.11.46
    59. Max Guber *1922 † 21.11.46
    60. Max Hetzke *1909 † 28.01.47
    61. Karl Paul *1902 † 24.01.47
    62. Johann Hainen *1902 † 31.12.46
    63. Willi Goden *1910 † 04.03.47
    64. Richard Mader *1912 † 04.03.47
    65. Otto Flener *1894 † 03.03.47
    66. Поховання без обеліску.
    67. Oskar Dinkel *1900 † 28.02.47
    68. Karl Wilhelm *1904 † 27.02.47
    69. Rupert Bransteter *1905 † 25.02.47
    70. Franz Engler *1900 † 01.04.47
    71. Josef Gais *1902 † 03.04.47
    72. Hermann Gagon *1894 † 05.04.47
    73. Gert Tin *1910 † 06.04.47
    74. Johann Emilia *1904 † 05.05.47
    75. Kurt Gathard *1892 † 05.05.47
    76. Josef Stefencharet *1901 † 25.05.47
    77. Theodor Grülwald *1922 † 26.05.47
    78. Alfons Bobrićèk *1902 † 21.05.47
    79. Johann Gabet *1915 † 02.06.47
    80. Friz Gartman *1920 † 02.08.47
    81. Поховання без обеліску.
    82. Alois Rainprecht *1903 † 04.09.47
    83. Ferenz Helton *1915 † 14.09.47
    84. Konstzntin Maier *1924 † 27.11.47
    85. Поховання без обеліску.

    Фото, травень 2020 р.

    Post's attachments

    12.jpg
    12.jpg 684.68 kb, 2 downloads since 2020-06-07 

    You don't have the permssions to download the attachments of this post.
    Інтереси: історія Білицької сотні Полтавського полку.
    Пошук: Калашник, Білецький, Пилипенко (Порубаї: Озера, Кишенька, Полт.) cool, Зданович (Кривошин: Брест., Білорусь), Чихар, Кириченко, Овсійко (Хмелів: Сум.) cool, Калініченко, Коломієць, Ігнашенко, Табурянський (Білогорілка: Полт.) cool, Сербул, Гуцуляк, Формос, Стефанюк, Петрович (Зелений Гай, Слобода: Новоселиця, Чернівец.).

    Share

    311 ( 15-06-2020 12:42:31 змінене Relic hunter )

    Re: Білики, Кобеляцький р-н, Полтавська обл.

    Білицький та Кустолово-Кущівський РАГСи
    Смерть: 1936 (розрізнено і некомплект: ДАПО, ф. Р-9126, оп. 20, спр. 2,3,4,12)

    ДАПО, ф. Р-9126, оп. 20, спр. 2.
    Книга реєстрації актів про смерть за 1936 р.
    (1.01.1936 - 31.12.1936 рр.)
    Білицька сільрада. Відділ Актів Громадянського Стану
    №№ записів 47 - 59, арк. 85 - 91.

    № 47
    Стогній Микола Григорович.
    Стать: чол.; нац.: українець.
    Дата: 7 вересня 1936 р.
    Народився: 15 грудня 1934 р.
    На утриманні.
    Член колгоспу.
    Колгосп "Червона Україна".
    Місце де постійно жив: Білики.
    Скільки часу жив: 1 р. 8 міс., 22 дні.
    Причина смерті: скарлатина.
    Лікарське свідоцтво.
    Заявник: Стогній Григорій Миколайович.

    + Читати більше

    № 49
    Копилець Ялосовета Карповна.
    Стать: жін.; нац.: українка.
    Дата: 27 жовтня 1936 р.
    Вік: 68 років.
    На утриманні.
    Ст. кондуктор.
    Ст. Полтава.
    Місце де постійно жила: Білики.
    Скільки часу жила: 68 р.
    Причина смерті: артернокардиосклероз миодегенерация сердца.
    Лікарське свідоцтво.
    Заявник: Стрюк Олександр Самійлович.

    № 52
    Вовченко Явдоха Івановна.
    Стать: жін.; нац.: українка.
    Дата: 11 листопада 1936 р.
    Вік: 83 р.
    На утриманні.
    Член колгоспу.
    Колгосп "Червона Україна".
    Місце де постійно жила: Білики.
    Скільки часу жила: 83 р.
    Причина смерті: стареча дряхлість.
    Лікарське свідоцтво.
    Заявник: Вовченко Федір Минович.

    № 54
    Шапка Любов Петровна.
    Стать: жін.; нац.: українка.
    Дата: 9 листопада 1936 р.
    Народилася: 29 серпня 1935 р.
    На утриманні.
    Бригадир путі.
    Ст. Ліщинівка.
    Місце де постійно жила: Білики.
    Скільки часу жила: 1 р. 2 міс. 11 днів.
    Причина смерті: ДЦП.
    Лікарське свідоцтво.
    Заявник: Калюжна Ганна Кузьмівна.

    № 55
    Жук Горпина Дмитровна.
    Стать: жін.; нац.: українка.
    Дата: 7 грудня 1936 р.
    Вік: 50 р.
    Має свої засоби.
    Член колгоспу.
    Колгосп "Політвідділ".
    Місце де постійно жила: Білики.
    Скільки часу жила: 50 р.
    Причина смерті: Гріпп мозгов. форми.
    Лікарське свідоцтво.
    Заявник: Жук Роман Федорович.

    № 58
    Олефіренко Костя Романович.
    Стать: чолов.; нац.: українець.
    Дата: 23 грудня 1936 р.
    Вік: 26 р.
    Має свої засоби.
    Член колгоспу.
    Колгосп "Заповіт Ілльіча".
    Місце де постійно жив: Білики.
    Скільки часу жив: 26 р.
    Причина смерті: туберкульоз легенів.
    Лікарське свідоцтво.
    Заявник: Гергель Вустя Федотовна.

    № 59
    Олійник Григорій Трохимович.
    Стать: чолов.; нац.: українець.
    Дата: 27 грудня 1936 р. [дата з довідки, в акті пропущена, акт датовано 28.12.36]
    Вік: 52 р.
    Має свої засоби.
    Формовщик.
    Пантелемоновський завод.
    Місце де постійно жив: Білики.
    Скільки часу жив: 52 р.
    Причина смерті: нефрит.
    Лікарське свідоцтво.
    Заявник: Олійник Ганна Федіровна.

    ДАПО, ф. Р-9126, оп. 20, спр. 2.
    Книга реєстрації актів про смерть за 1936 р.
    (1.01.1936 - 31.12.1936 рр.)
    Кустолово-Кущівська сільрада. Відділ Актів Громадянського Стану
    №№ записів 2, 20, 22, арк. 125 - 127.

    № 2
    Халява Никифір Петрович.
    Стать: чолов.; нац.: українець.
    Дата: 2 березня 1936 р.
    Вік: 48 р.
    Має свої засоби.
    Колгоспник.
    Колгосп "Ленінський шлях".
    Місце де постійно жив: К.-Кущі [з довідки - хут. Ісаї, 44 р., померла вдома]
    Скільки часу жив: з дня народження.
    Причина смерті: опухоль печені - желтуха.
    Лікарське свідоцтво.
    Заявник: Халява Титяна Ник.

    № 20
    Потапенко Семен Пимонович.
    Стать: чолов.; нац.: українець.
    Дата: 27 травня 1936 р.
    Вік: 40 р.
    Має свої засоби.
    Вантажник.
    Ст. Полтава.
    Місце де постійно жив: К.-Кущі. [у довідці ПМЖ - Білики]
    Скільки часу жив: постійно.
    Причина смерті: туберкулез легенів та кісток.
    Лікарське свідоцтво.
    Заявник: Потапенко Борис.

    № 22
    Кузьменко Антоннина Калениковна.
    Стать: жін.; нац.: українка.
    Дата: 7 листопада 1936 р.
    Дата народження: 1 травня 1935 р.
    Не має своїх засобів. На утриманні батька
    Слесарь.
    Полтава ПРЗ.
    Місце де постійно жила: К. Кущі.
    Скільки часу жила: Постійно.
    Причина смерті: Катаральна пеймонія.
    Лікарське свідоцтво.
    Заявник: Кузьменко Каленик.

    ДАПО, ф. Р-9126, оп. 20, спр. 3.
    Книга реєстрації актів про смерть за 1936 р.
    (1.01.1936 - 31.12.1936 рр.)
    Кустолово-Кущівська сільрада. Відділ Актів Громадянського Стану
    №№ записів 3, 5, арк. 5, 6.

    № 3
    Мацюра Володимир Якович.
    Стать: чолов.; нац.: українець.
    Дата: 8 березня 1936 р.
    Народження: 29 грудня 1935 р.
    Не має свої засоби.
    Робочій
    Ст. Полтава ледник.
    Місце де постійно жив: К.-Кущі. [у довідці адреса: хут. Ісаї]
    Скільки часу жив: постійно.
    Причина смерті: сухота.
    Лікарське свідоцтво.
    Заявник: Мацюра Мотря Никифорівна.

    № 5
    Денисенко Марія Лукична.
    Стать: жін.; нац.: українка.
    Дата: 22 березня 1936 р.
    Дата народження: 25 жовтня 1935 р.
    Не має своїх засобів. На утриманні батька.
    Чорнороб.
    м. Москва (?)
    Місце де постійно жила: К. Кущі.
    Скільки часу жила: З дня народження.
    Причина смерті: гострий ентереколіт. [у довідці ще катаральна пнеймонія]
    Лікарське свідоцтво.
    Заявник: Денисенко Марфа Луковна.

    ДАПО, ф. Р-9126, оп. 20, спр. 3.
    Книга реєстрації актів про смерть за 1936 р.
    (1.01.1936 - 31.12.1936 рр.)
    Білицька сільрада. Відділ Актів Громадянського Стану
    №№ записів 7, 9, 10, 36, 38-44, 46 арк. 12-14, 24, 25, 42-44, 56-59.

    № 7
    Логвин Василь Прохорович.
    Стать: чолов.; нац.: українець.
    Дата: 11 лютого 1936 р.
    Народження: 16 січня 1936 р.
    Не має свої засоби. Утриманець.
    Кузнець.
    Колгосп "Червона Україна".
    Місце де постійно жив: Білики
    Скільки часу жив: один місяць.
    Причина смерті: запалення легенів.
    Лікарське свідоцтво.
    Заявник: Логвин Прохір Пилипович.

    № 9
    Кибка Мотря Михайловна.
    Стать: жін.; нац.: українка.
    Дата: 14 лютого 1936 р.
    Дата народження: 11 лютого 1936 р.
    Не має своїх засобів. Утриманець.
    Чорноробочій.
    Полтавський ПРЗ
    Місце де постійно жила: Білики.
    Скільки часу жила: Три дні.
    Причина смерті: недоношене род. на 8 місяців
    Лікарське свідоцтво.
    Заявник: Кибка Михайло Іванович.

    № 10
    Малина Лида Ялисейовна.
    Стать: жін.; нац.: українка.
    Дата: 22 лютого 1936 р.
    Вік: 5 міс.
    Не має своїх засобів. Утриманець.
    Стрілочник.
    Ст. Полтава.
    Місце де постійно жила: Білики.
    Скільки часу жила: 5 міс.
    Причина смерті: явление наростающей сердечной слабости.
    Лікарське свідоцтво.
    Заявник: Малина Ялисей Якович.

    № 36
    Дендеберя Максим Антонович.
    Стать: чолов.; нац.: українець.
    Дата: 5 липня 1936 р.
    Вік: 58 р.
    Не має свої засоби. Утриманець.
    Барьерный сторож [з довідки: 14 околод. барьерный сторож Сл. пути]
    Ст. Полтава.
    Місце де постійно жив: Білики [в довідці ст. Лещиновка; помер у залізничній лікарні; приччина: поранення - потрапив під паровоз]
    Скільки часу жив: 58 років.
    Причина смерті: Раненіе левого плеча голови і левой голени.
    Лікарське свідоцтво.
    Заявник: Дендеберя Ганна Максимовна.

    № 38
    Стрюк Гапка Семеновна.
    Стать: жін.; нац.: українка.
    Дата: 29 липня 1936 р.
    Вік: 69 р.
    Пенсіонер
    Бувший стрілочник.
    Ст. Ліщинівка.
    Місце де постійно жила: Білики.
    Скільки часу жила: 69 р.
    Причина смерті: кровоізліяніе в мозг.
    Лікарське свідоцтво.
    Заявник: Стрюк Самійло Григорович.

    № 39
    Логвин Олександра Андрійовна.
    Стать: жін.; нац.: українка.
    Дата: 3 серпня 1936 р.
    Вік: 32 р.
    Має свої засоби
    Кочегар.
    Санаторія Х.О.П.К..
    Місце де постійно жила: Білики.
    Скільки часу жила: 18 р.
    Причина смерті: хроніческій енсефаліт [у довідці +виснаження органів]
    Лікарське свідоцтво.
    Заявник: Фесенко Йосип Васильович.

    № 40
    Ладатко Олександра Лукична.
    Стать: жін.; нац.: українка.
    Дата: 24 серпня 1936 р.
    Вік: 3 р.
    На утриманні батька
    Прийомщик.
    Заготзерно при ст. Ліщинівка.
    Місце де постійно жила: Білики.
    Скільки часу жила: 3 р. 7 міс.
    Причина смерті: гострий шлунковий киш. катар.
    Лікарське свідоцтво.
    Заявник: Ладатко Оксана Мусійовна.

    № 41
    Гнилорибка Володимир Григорович.
    Стать: чол.; нац.: українець.
    Дата: 28 серпня 1936 р.
    Вік: 10 р.
    На утриманні батька
    Кондуктор.
    При ст. Полтава.
    Місце де постійно жив: Білики.
    Скільки часу жив: 10 р.
    Причина смерті: гострий гастріт желудка.
    Лікарське свідоцтво.
    Заявник: Гнилорибка Григорій Йоипович.

    № 42
    Отечко Меланка Гавриловна.
    Стать: жін.; нац.: українка.
    Дата: 3 вересня 1936 р.
    Вік: 13 р.
    На утриманні. [в довідці: матері]
    Домашнє господарство.
    В своєму господарстві.
    Місце де постійно жила: Білики [в довідці: с.Ліщиновка, вул. Полтавська, 44, померла вдома]
    Скільки часу жила: 13 р.
    Причина смерті: гострий гастріт желудка.
    Лікарське свідоцтво.
    Заявник: Отечко Орина Антоновна, неграмотна.

    № 43
    Батрак Петро Макарович.
    Стать: чол.; нац.: українець.
    Дата: 13 вересня 1936 р.
    Вік: 30 р.
    Має свої засоби.
    Член колгоспу.
    Колгосп Політвідділ.
    Місце де постійно жив: Білики [у довідці: с. Рубани].
    Скільки часу жив: 30 р.
    Причина смерті: туберкульоз легенів.
    Лікарське свідоцтво.
    Заявник: Батрак Марія Андріївна, неграмотна.

    № 44
    Соболь Борис Федорович.
    Стать: чол.; нац.: українець.
    Дата: 15 вересня 1936 р.
    Дата народження: 27 січня 1934 р..
    На утриманні.
    Член колгоспу
    Колгосп Політвідділ [у довідці: колгосп Ленінський шлях]
    Місце де постійно жив: Білики.
    Скільки часу жив: 2 р. 8 міс.
    Причина смерті: дезинтерія.
    Лікарське свідоцтво.
    Заявник: Соболь Федір Федорович.

    № 46
    Евтушенко Микола Миколайович.
    Стать: чол.; нац.: українець.
    Дата: 28 вересня 1936 р.
    Дата народження: 27 липня 1935 р.
    На утриманні.
    Санітарка.
    Полтавська залізнична поліклініка.
    Місце де постійно жив: Білики.
    Скільки часу жив: 1 р. 2 міс.
    Причина смерті: дезинтерія.
    Лікарське свідоцтво.
    Заявник: Евтушенко Ганна Миколаївна.

    ДАПО, ф. Р-9126, оп. 20, спр. 3.
    Книга реєстрації актів про смерть за 1936 р.
    (1.01.1936 - 31.12.1936 рр.)
    Кустолово-Кущівська сільрада. Відділ Актів Громадянського Стану
    №№ записів 16, 6 арк. 69, 80.

    № 16
    Чмирь Йосип Трохимович.
    Стать: чол.; нац.: українець.
    Дата: 10 вересня 1936 р.
    Вік: 35 р.
    Має свої засоби.
    Колгоспник.
    Колгосп Ленінський шлях.
    Місце де постійно жив: К. Кущі [у довідці: помер вдома]
    Скільки часу жив: постійно.
    Причина смерті: пнемія [у довідці +флегмонія голені, функц недост. діяльність серця, язва шлунку, общее істощеніє].
    Лікарське свідоцтво.
    Заявник: Саліченко Іван.

    № 6
    Мехедько Іван Макарович.
    Стать: чол.; нац.: українець.
    Дата: 10 квітня 1936 р.
    Вік: 18 р.
    Має свої засоби.
    Хлібороб, колгоспник.
    Колгосп Прогрес.
    Місце де постійно жив: Білики.
    Скільки часу жив: 18 р.
    Причина смерті: туберкульоз легенів [в довідці: +поражение железистой системи].
    Лікарське свідоцтво.
    Заявник: Різник Мосій Митр.

    ДАПО, ф. Р-9126, оп. 20, спр. 3.
    Книга реєстрації актів про смерть за 1936 р.
    (1.01.1936 - 31.12.1936 рр.)
    Білицька сільрада. Відділ Актів Громадянського Стану
    №№ записів 21 арк. 94.

    № 21
    Буряк Ольга Григоровна.
    Стать: жін.; нац.: українка.
    Дата: 25 квітня 1936 р.
    Вік: 28 р.
    Має свої засоби.
    Член колгоспу.
    Колгосп Червона Україна.
    Місце де постійно жила: Білики [у довідці: померла в Полтавській залізничній лікарні].
    Скільки часу жила: 28 р.
    Причина смерті: запалення та отек легких.
    Лікарське свідоцтво.
    Заявник: Буряк Іван Петрович.

    ДАПО, ф. Р-9126, оп. 20, спр. 3.
    Книга реєстрації актів про смерть за 1936 р.
    (1.01.1936 - 31.12.1936 рр.)
    Кустолово-Кущівська сільрада. Відділ Актів Громадянського Стану
    №№ записів 8 арк. б/п.

    № 8
    Ковтун Михайло Костевич.
    Стать: чол.; нац.: українець.
    Дата: 7 травня 1936 р.
    Дата народження: 25 листопада 1934 р.
    На утриманні батьків
    Колгоспники.
    Колгосп Ленінський шлях.
    Місце де постійно жив: К. Кущі.
    Скільки часу жив: з дня народження.
    Причина смерті: сухоти.
    Лікарське свідоцтво.
    Заявник: Ковтун Костя.

    ДАПО, ф. Р-9126, оп. 20, спр. 3.
    Книга реєстрації актів про смерть за 1936 р.
    (1.01.1936 - 31.12.1936 рр.)
    Білицька сільрада. Відділ Актів Громадянського Стану
    №№ записів 23, 22 арк. 115, 116.

    № 23
    Ананенко Трохим Радигонович.
    Стать: чол.; нац.: українець.
    Дата: 4 травня 1936 р.
    Вік: 70 р.
    Має свої засоби.
    Член колгоспу.
    Колгосп Червона Україна.
    Місце де постійно жив: Білики.
    Скільки часу жив: 70 років.
    Причина смерті: крупозне запалення легенів [в довідці: +гріп].
    Лікарське свідоцтво.
    Заявник: Ананенко Лаврентій Трохимович.

    № 22
    Смага Марія Мироновна.
    Стать: жін.; нац.: українка.
    Дата: 2 травня 1936 р.
    Вік: 35 р.
    На утриманні.
    Одноосібник с/г.
    В своєму господарстві.
    Місце де постійно жила: Білики.
    Скільки часу жила: 35 років.
    Причина смерті: після пологова кровотеча.
    Лікарське свідоцтво.
    Заявник: Бабченко Марія Мироновна, неписьменна.

    ДАПО, ф. Р-9126, оп. 20, спр. 3.
    Книга реєстрації актів про смерть за 1936 р.
    (1.01.1936 - 31.12.1936 рр.)
    Кустолово-Кущівська сільрада. Відділ Актів Громадянського Стану
    №№ записів 11 арк. 123.

    № 11
    Панченко Сергій Онофіевич.
    Стать: чол.; нац.: українець.
    Дата: 8 червня 1936 р.
    Вік: 75 р.
    На утриманні сина.
    Робітник.
    Ст. Полтава.
    Місце де постійно жив: К.Кущі.
    Скільки часу жив: з дня народження.
    Причина смерті: порок серця [в довідці: +емфізема легенів]
    Лікарське свідоцтво.
    Заявник: Панченко Борис Сергієвич.

    ДАПО, ф. Р-9126, оп. 20, спр. 3.
    Книга реєстрації актів про смерть за 1936 р.
    (1.01.1936 - 31.12.1936 рр.)
    Білицька сільрада. Відділ Актів Громадянського Стану
    №№ записів 34, 33, 31, 30, 29, 28 арк. 137-142.

    № 34
    Проскурня Олександра Андрійовна.
    Стать: жін.; нац.: українка.
    Дата: 23 червня 1936 р.
    Вік: 36 р.
    Має свої засоби.
    Член колгоспу.
    Колгосп Червона Україна.
    Місце де постійно жила: Білики.
    Скільки часу жила: 36 років.
    Причина смерті: новообразование брюшной полости, правосторонний [...] перитонит.
    Лікарське свідоцтво.
    Заявник: Проскурня Яків Маркович.

    № 33
    Кас'яненко Іван Андрійович.
    Стать: чол.; нац.: українець.
    Дата: 16 червня 1936 р.
    Вік: 51 р.
    Має свої засоби.
    Рахівник.
    Білицьке споживче т-во..
    Місце де постійно жив: Білики.
    Скільки часу жив: 51 р.
    Причина смерті: заливания гортани [в довідці: "Смерть постигла от алкоголізму залеваня гортани"]
    Лікарське свідоцтво.
    Заявник: Панасенко Микола Андріянович.

    № 31
    Неділька Ніна Григоровна.
    Стать: жін.; нац.: українка.
    Дата: 27 червня 1936 р.
    Дата народження 10 березня 1935 р.
    На утриманні.
    Член колгоспу.
    Колгосп Політвідділ.
    Місце де постійно жила: Білики [у довідці: с. Федорівка].
    Скільки часу жила: 1 рік 3 міс.
    Причина смерті: катар і запалення легенів [у довідці: + гріп].
    Лікарське свідоцтво.
    Заявник: Неділька Григорій Петрович.

    № 30
    Михлик Параска Івановна.
    Стать: жін.; нац.: українка.
    Дата: 1 червня 1936 р.
    Вік: 25 р.
    Має свої засоби.
    Наклейщиця.
    Полтава, ф-ка взуття.
    Місце де постійно жила: Білики.
    Скільки часу жила: 25 р.
    Причина смерті: запалення брюшини [у довідці: +малярія]
    Лікарське свідоцтво.
    Заявник: Савин Федір м. Полтава.

    № 29
    Коба Демид Пантелимонович.
    Стать: чол.; нац.: українець.
    Дата: 31 травня 1936 р.
    Вік: 83 р.
    Має свої засоби.
    Пенсіонер.
    Кременчуцької Стр[...]
    Місце де постійно жив: Білики.
    Скільки часу жив: 83 р.
    Причина смерті: параліч серця [в довідці: +артеріосклероз]
    Лікарське свідоцтво.
    Заявник: Коба Федір Дмитрович.

    № 28
    Кобзарь Іван Миколайович.
    Стать: чол.; нац.: українець.
    Дата: 27 травня 1936 р.
    Вік: 59 р.
    Сторож.
    Склеп ст. Полтава.
    Місце де постійно жив: Білики.
    Скільки часу жив: 59 р.
    Причина смерті: Роздробление затилочной і темяной костей голови. [довідка: 27/V-36 г.  в 23 ч. 50 м. был доставлен сторож ... ст. Полтава Кобзарь Иван Николаевич, сбитый поездом № 77. Смерть констатировал врач Алферов]
    Лікарське свідоцтво.
    Заявник: Кобзарь Марія Миновна.

    ДАПО, ф. Р-9126, оп. 20, спр. 4.
    Книга реєстрації актів про смерть за 1936 р.
    (1.01.1936 - 31.12.1936 рр.)
    Білицька сільрада. Відділ Актів Громадянського Стану
    №№ записів 1-4 арк. 6-9.

    № 1
    Голота Андрій Максимович.
    Стать: чол.; нац.: українець.
    Дата: 12 січня 1936 р.
    Дата народження 25 листопада 1931 р.
    Не має свої засоби.
    Сільське господарство.
    В своєму господарстві
    Місце де постійно жив: Білики [у довідці: Поділ].
    Скільки часу жив: 5 р.
    Причина смерті: мінінгіт.
    Лікарське свідоцтво.
    Заявник: Голота Максим Гаврилович.

    № 2
    Щербак Федір Трохимович.
    Стать: чол.; нац.: українець.
    Дата: 14 січня 1936 р.
    Вік: 53 р.
    Має свої засоби.
    Дорожний майстер.
    12 дістанція путі Півден. Залізниць
    Місце де постійно жив: Білики.
    Скільки часу жив: 4 р.
    Причина смерті: вбивство (три руб. рани на черепі).
    Лікарське свідоцтво.
    Заявник: Рибка Василь Захарович.

    № 3
    Кирдан Насця Мефодыйовна.
    Стать: жін.; нац.: українка.
    Дата: 16 січня 1936 р.
    Вік: 12 р.
    Не має свої засоби.
    Чорноробочій.
    Полтавський П.Р.З.
    Місце де постійно жила: Білики [у довідці: померла у лікарні].
    Скільки часу жила: 12 р.
    Причина смерті: воспаление мозгових оболочек
    Лікарське свідоцтво.
    Заявник: Кирдан Мефодій Андріянович.

    № 4
    Пономаренко Василь Андрійович.
    Стать: чол.; нац.: українець.
    Дата: 20 січня 1936 р.
    Вік: 21 р.
    Має свої засоби.
    Бувший діловод.
    Білицька сільрада
    Місце де постійно жив: Білики [у довідці: хут. Комарі].
    Скільки часу жив: 21 р.
    Причина смерті: т.в.с. легень
    Лікарське свідоцтво.
    Заявник: Кирдан Мефодій Андріянович.

    ДАПО, ф. Р-9126, оп. 20, спр. 4.
    Книга реєстрації актів про смерть за 1936 р.
    (1.01.1936 - 31.12.1936 рр.)
    Кустолово-Кущівська сільрада. Відділ Актів Громадянського Стану
    №№ записів 1 арк. 18.

    № 1
    Криса Килина Степановна.
    Стать: жін.; нац.: українка.
    Дата: 2 січня 1936 р.
    Вік: 73 р.
    Не має свої засоби.
    Чорноробоча.
    Домашня господ.
    Місце де постійно жила: К.Кущі
    Скільки часу жила: 73 р.
    Причина смерті: Катеральна пнімонія.
    Лікарське свідоцтво.
    Причина смерті стверджена двома свідками: Каракуця, Криса.
    Заявник: Криса Іван.

    ДАПО, ф. Р-9126, оп. 20, спр. 4.
    Книга реєстрації актів про смерть за 1936 р.
    (1.01.1936 - 31.12.1936 рр.)
    Білицька сільрада. Відділ Актів Громадянського Стану
    №№ записів 11-15 арк. 25-29.

    № 11
    Загурський Лука Ялисейович.
    Стать: чол.; нац.: українець.
    Дата: 1 березня 1936 р.
    Вік: 83 р.
    Має свої засоби.
    Пенсіонер.
    Бувший начальник станції.
    Місце де постійно жив: Білики.
    Скільки часу жив: 8 р.
    Причина смерті: катаральна пнеймонія [у довідці + старчєскій маразм]
    Лікарське свідоцтво.
    Заявник: Загурська Катерина Іванівна.

    № 12
    Отечко Вірка Гавриловна.
    Стать: жін.; нац.: українка.
    Дата: 6 березня 1936 р.
    Вік: 6 р.
    Не має свої засоби.
    Домашнє господарство.
    В своєму господарстві.
    Місце де постійно жила: Білики.
    Скільки часу жила: 6 р.
    Причина смерті: крупозная пнеймонія.
    Лікарське свідоцтво.
    Заявник: Отечко Оришка Антоновна, неписемна.

    № 13
    Мотрій Прокіп Никифорович.
    Стать: чол.; нац.: українець.
    Дата: 13 березня 1936 р.
    Вік: 79 р.
    Має свої засоби.
    Пенсіонер.
    Транспортник.
    Місце де постійно жив: Білики.
    Скільки часу жив: 79 р.
    Причина смерті: склероз серця [у довідці + емфізема легенів]
    Лікарське свідоцтво.
    Заявник: Мотрій Варька Прокопівна.

    № 14
    Гадяцький Іван Микитович.
    Стать: чол.; нац.: українець.
    Дата: 14 березня 1936 р.
    Вік: 78 р.
    Має свої засоби.
    Сторож.
    Ліщинівського пункту "Заготзерно".
    Місце де постійно жив: Білики.
    Скільки часу жив: 78 р.
    Причина смерті: кровоізліяння мозгов
    Лікарське свідоцтво.
    Заявник: Гадяцька Тетяна Іванівна.

    № 15
    Кас'яненко Макар Антонович.
    Стать: чол.; нац.: українець.
    Дата: 15 березня 1936 р.
    Вік: 60 р.
    Має свої засоби.
    Пенсіонер.
    Водокачка ст. Ліщинівка.
    Місце де постійно жив: Білики.
    Скільки часу жив: 60 р.
    Причина смерті: крупозное воспаление легких [в довідці: +гріп]
    Лікарське свідоцтво.
    Заявник: Кас'яненко Гаврило Макарович.

    ДАПО, ф. Р-9126, оп. 20, спр. 4.
    Книга реєстрації актів про смерть за 1936 р.
    (1.01.1936 - 31.12.1936 рр.)
    Кустолово-Кущівська сільрада. Відділ Актів Громадянського Стану
    №№ записів 7 арк. 34

    № 7
    Радзей Марія Захаровна.
    Стать: жін.; нац.: українка.
    Дата: 12 березня 1936 р.
    Вік: 40 р.
    Має свої засоби.
    Колгоспниця.
    Колгосп Ленінський шлях.
    Місце де постійно жила: К. Кущі.
    Скільки часу жила: з дня народження.
    Причина смерті: туберкульоз легенів
    Лікарське свідоцтво.
    Заявник: Радзей Андрій.

    ДАПО, ф. Р-9126, оп. 20, спр. 4.
    Книга реєстрації актів про смерть за 1936 р.
    (1.01.1936 - 31.12.1936 рр.)
    Білицька сільрада. Відділ Актів Громадянського Стану
    №№ записів 5,6,8,24,18,32,25-27 арк. 44-46,68,69,71,78-80

    № 5
    Гринь Валентина Яковна.
    Стать: жін.; нац.: українка.
    Дата: 1 лютого 1936 р.
    Вік: 3 р.
    Не має свої засоби.
    Робочій.
    Ст. Полтава.
    Місце де постійно жила: Білики.
    Скільки часу жила: три роки.
    Причина смерті: хворіла легенями ["зі слів батька простудилась і хворіла легенями"]
    Лікарське свідоцтво.
    Заявник: Гринь Яків Васильович.

    № 6
    Науменко Пріська Івановна.
    Стать: жін.; нац.: українка.
    Дата: 3 лютого 1936 р.
    Вік: 37 р.
    Утриманка.
    Начальник контори ст. Полтава.
    Ст. Полтава.
    Місце де постійно жила: Білики.
    Скільки часу жила: 37 років.
    Причина смерті: менінгіт [у довідці +грип, порок серця].
    Лікарське свідоцтво.
    Заявник: Науменко Андрій Ількович.

    № 8
    Батрак Сидір Давидович.
    Стать: чол.; нац.: українець.
    Дата: 10 лютого 1936 р.
    Вік: 70 р.
    Не має свої засоби.
    Чистільщик паровозів.
    Полтава паровозне депо.
    Місце де постійно жив: Білики.
    Скільки часу жив: 70 років.
    Причина смерті: розлади з мочевим пузирем, задержка мочеіспусканія.
    Лікарське свідоцтво.
    Заявник: Батрак Ілько Сидорович.

    № 24
    Головко Ганна Костянтинівна.
    Стать: жін.; нац.: українка.
    Дата: 3 травня 1936 р.
    Вік: 32 р.
    Має свої засоби.
    Дітвихователька.
    Радгосп "Водяное".
    Місце де постійно жила: Білики.
    Скільки часу жила: 32 р.
    Причина смерті: опухоль головного мозга
    Лікарське свідоцтво.
    Заявник: Головко Гаврило Костянтинович.

    № 18
    Латиш Мокій Іванович.
    Стать: чол.; нац.: українець.
    Дата: 12 квітня 1936 р.
    Вік: 69 р.
    Має свої засоби.
    Сторож.
    Санаторія Х.О.П.К.
    Місце де постійно жив: Білики.
    Скільки часу жив: 69 р.
    Причина смерті: рак шлунку.
    Лікарське свідоцтво.
    Заявник: Латиш Палажка Остаповна, неписьменна.

    № 32
    Бабич Віктор Петрович.
    Стать: чол.; нац.: українець.
    Дата: 14 червня 1936 р.
    Народився: 2 вересня 1935 р.
    На утриманні.
    Пом. машиніста потягів.
    Ст. Полтава.
    Місце де постійно жив: Білики.
    Скільки часу жив: 9 міс. 12 днів.
    Причина смерті: менінгіт.
    Лікарське свідоцтво.
    Заявник: Бабич Пріська Панасовна.

    № 25
    Буряк Олександр Іванович.
    Стать: чол.; нац.: українець.
    Дата: 14 травня 1936 р.
    Народився: 15 квітня 1936 р.
    На утриманні.
    Рабочій.
    Вагонне депо ст. Полтава.
    Місце де постійно жив: Білики.
    Скільки часу жив: один місяць.
    Причина смерті: дистрофія.
    Лікарське свідоцтво.
    Заявник: Буряк Іван Петрович.

    № 26
    Демченко Іван Семенович.
    Стать: чол.; нац.: українець.
    Дата: 25 травня 1936 р.
    Народився: 13 травня 1936 р.
    На утриманні.
    Член колгоспу.
    Колгосп Червона Україна.
    Місце де постійно жив: Білики.
    Скільки часу жив: 12 днів.
    Причина смерті: Остр. шлунково-кишечний катар.
    Лікарське свідоцтво.
    Заявник: Демченко Семен Дементійович.

    № 27
    Скакун Борис Михайлович.
    Стать: чол.; нац.: українець.
    Дата: 25 травня 1936 р.
    Народився: 26 лютого 1936 р.
    На утриманні.
    Котельник.
    Полтавський П.Р.З.
    Місце де постійно жив: Білики.
    Скільки часу жив: 3 міс. 25 днів.
    Причина смерті: Гостр. ентеро-коліт.
    Лікарське свідоцтво.
    Заявник: Скакун Варька Тихоновна.

    ДАПО, ф. Р-9126, оп. 20, спр. 4.
    Книга реєстрації актів про смерть за 1936 р.
    (1.01.1936 - 31.12.1936 рр.)
    Кустолово-Кущівська сільрада. Відділ Актів Громадянського Стану
    №№ записів 9,10 арк. 84, 85

    № 9
    Рибалка Іван Яхремович.
    Стать: чол.; нац.: українець.
    Дата: 26 травня 1936 р.
    Народився: 20 жовтня 1935 р.
    Не має свої засоби.
    Колгоспник.
    Колгосп Ленінський шлях.
    Місце де постійно жив: К.Кущі.
    Скільки часу жив: з дня народження.
    Причина смерті: дистрофія.
    Лікарське свідоцтво.
    Заявник: Рибалко Яхрем.

    № 10
    Таран Наталка Гнатовна.
    Стать: жін.; нац.: українка.
    Дата: 19 квітня 1936 р.
    Народився: 13 квітня 1936 р.
    Не має засоби.
    Стрілочник.
    Ст. Полтава.
    Місце де постійно жила: К.Кущі.
    Скільки часу жила: -
    Причина смерті: запалення легенів.
    Лікарське свідоцтво.
    Заявник: Таран Гнат Ю.

    ДАПО, ф. Р-9126, оп. 20, спр. 4.
    Книга реєстрації актів про смерть за 1936 р.
    (1.01.1936 - 31.12.1936 рр.)
    Білицька сільрада. Відділ Актів Громадянського Стану
    №№ записів 16,17,19,20 арк. 90-93

    № 16
    Гринь Іван Никифорович.
    Стать: чол.; нац.: українець.
    Дата: 30 березня 1936 р.
    Народився: 27 серпня 1935 р.
    Не має засоби.
    Член колгоспу.
    Колгосп ім. Петровського.
    Місце де постійно жив: хут. Галі Білицької с/р.
    Скільки часу жив: 7 міс.
    Причина смерті: сухоти.
    Лікарське свідоцтво.
    Заявник: Гринь Прізька Романовна.

    № 17
    Гладкохатий Олексій Мефодійович.
    Стать: чол.; нац.: українець.
    Дата: 11 квітня 1936 р.
    Народився: 20 березня 1936 р.
    Не має засоби.
    Член колгоспу.
    Колгосп ім. Петровського.
    Місце де постійно жив: хут. Галі, Білицької с/р.
    Скільки часу жив: один рік
    Причина смерті: катаральное воспаление легких [в довідці: + гріп].
    Лікарське свідоцтво.
    Заявник: Гладкохатий Онисим Сергійович, неписьменний.

    № 19
    Тацький Григорій Васильович.
    Стать: чол.; нац.: українець.
    Дата: 13 квітня 1936 р.
    Народився: 25 травня 1935 р.
    Не має засоби.
    Стропальщик.
    Крамматстрой.
    Місце де постійно жив: Білики [з довідки: ПМЖ с. Дружковка, вул. Поштова, 19].
    Скільки часу жив: 9 міс.
    Причина смерті: катаральне запалення легенів [в довідці: +гріп].
    Лікарське свідоцтво.
    Заявник: Тацька Олена Сергіївна.

    № 20
    Урізченко Федір Зиновієвич.
    Стать: чол.; нац.: українець.
    Дата: 23 квітня 1936 р.
    Народився: 22 квітня 1936 р.
    Не має засоби.
    Член колгоспу.
    Колгосп Політвідділ.
    Місце де постійно жив: Білики [у довідці: Рубани].
    Скільки часу жила: одні сутки.
    Причина смерті: недоношений плід 7 міс.
    Лікарське свідоцтво.
    Заявник: Урізченко Зиновій Степанович.

    ДАПО, ф. Р-9126, оп. 20, спр. 4.
    Книга реєстрації актів про смерть за 1936 р.
    (1.01.1936 - 31.12.1936 рр.)
    Куст-Кущівська сільрада. Відділ Актів Громадянського Стану
    №№ записів 7, арк. 96

    № 7
    Гавриш Ганна Петровна.
    Стать: жін.; нац.: українка.
    Дата: 17 квітня 1936 р.
    Народився: 28 листопада 1935 р.
    Не має засоби. На утриманні батька
    Чорнороб.
    Ст. Полтава.
    Місце де постійно жила: К.Кущі.
    Скільки часу жила: з дня народження.
    Причина смерті:гострий ентероколіт [в довідці: +грип].
    Лікарське свідоцтво.
    Заявник: Гавриш Катя.

    ДАПО, ф. Р-9126, оп. 20, спр. 12.
    Книга реєстрації актів про смерть за 1936, 1937, 1939 рр.
    (1.01.1936 - 31.12.1939 рр.)
    Білицька сільрада. Відділ Актів Громадянського Стану
    №№ записів 35,37,45,48,50,51,53,56,57,1/1937, арк. 1-10.

    № 35
    Денисенко Марія Іванівна.
    Стать: жін.; нац.: українка.
    Дата: 2 липня 1936 р.
    Народився: 28 грудня 1935 р.
    Не має засоби. На утриманні батька
    Обліковець бригади.
    К-п "Червона Україна".
    Місце де постійно жила: Білики.
    Скільки часу жила: 6 міс. 4 дні.
    Причина смерті: туберкульоз легень.
    Лікарське свідоцтво.
    Заявник: Денисенко Іван Іванович.

    № 37
    Бойко Віктор Сергійович.
    Стать: чол.; нац.: українець.
    Дата: 15 липня 1936 р.
    Народився: 24 квітня 1935 р.
    На утриманні.
    Домогосподарка.
    В своєму господарстві.
    Місце де постійно жив: Білики.
    Скільки часу жив: 1 міс. 22 дні.
    Причина смерті: оставной унтер офіцер.
    Лікарське свідоцтво.
    Заявник: Бойко Явдоха Даниловна.

    № 45
    Гак Іван Кирилович.
    Стать: чол.; нац.: українець.
    Дата: -- [але на кутовому штемпелі --/ІХ-1936 р., на штемпелі інструктора: 6/ІХ 1936 р.]
    Народився: 8 вересня 1936 р.
    На утриманні.
    Член колгоспу.
    К-п "Червона Україна".
    Місце де постійно жив: Білики.
    Скільки часу жив: 15 днів.
    Причина смерті: нарив у горлі.
    Лікарське свідоцтво.
    Заявник: Гак Кирило Іванович.

    № 48
    Ковтун Іван Петрович.
    Стать: чол.; нац.: українець.
    Дата: 21 жовтня 1936 р.
    Народився: 13 березня 1936 р.
    На утриманні.
    Член колгоспу.
    К-п "Червона Україна".
    Місце де постійно жив: Білики.
    Скільки часу жив: 2 м., 8 днів.
    Причина смерті: катар желудка.
    Лікарське свідоцтво.
    Заявник: Ковтун Надія Леонтіївна.

    № 50
    Тарасенко Олександр Михайлович.
    Стать: чол.; нац.: українець.
    Дата: 17 жовтня 1936 р.
    Народився: 5 лютого 1936 р.
    На утриманні.
    Член колгоспу.
    К-п "Червона Україна".
    Місце де постійно жив: Білики.
    Скільки часу жив: 8 м., 12 днів.
    Причина смерті: скарлатина.
    Лікарське свідоцтво.
    Заявник: Тарасенко Марія Михайлівна.

    № 51
    Лихоліп Вірка Яковна.
    Стать: жін.; нац.: українка.
    Дата: 8 листопада 1936 р.
    Народився: 23 жовтня 1936 р.
    На утриманні.
    Робітниця.
    Санаторій ПРЗ.
    Місце де постійно жила: Білики.
    Скільки часу жила: 17 днів.
    Причина смерті: гострий ентерит.
    Лікарське свідоцтво.
    Заявник: Корнієнко Ялосовета Прокопівна.

    № 53
    Мокрій Олександр Іванович.
    Стать: чол.; нац.: українець.
    Дата: 12 листопада 1936 р.
    Народився: 30 вересня 1936 р.
    На утриманні.
    Член колгоспу.
    К-п "Фрунзе".
    Місце де постійно жив: Білики.
    Скільки часу жив: 44 дні.
    Причина смерті: сухоти.
    Лікарське свідоцтво.
    Заявник: Мокрій Іван Павлович.

    № 56
    Рибченко Микола Омелянович.
    Стать: чол.; нац.: українець.
    Дата: 19 грудня 1936 р.
    Народився: 21 жовтня 1936 р.
    На утриманні.
    Робітник.
    Полтавський ПРЗ.
    Місце де постійно жив: Білики.
    Скільки часу жив: 2 м., 7 днів.
    Причина смерті: токсич. диметія.
    Лікарське свідоцтво.
    Заявник: Полякова Тетяна Іванівна.

    № 57
    Рябуха Ганна Климовна.
    Стать: жін.; нац.: українка.
    Дата: 14 грудня 1936 р.
    Народився: 25 серпня 1936 р.
    На утриманні.
    Член колгоспу.
    К-п "Заповіт Ілліча".
    Місце де постійно жила: Білики.
    Скільки часу жила: 3 м., 21 днів.
    Причина смерті: спазмофилия.
    Лікарське свідоцтво.
    Заявник: Бажан Михайло Гордійович.

    № 1/1937 р.
    Пасько Михайло Тимофійович.
    Стать: чол.; нац.: українець.
    Дата: 27 грудня 1936 р.
    Народився: 24 травня 1936 р.
    На утриманні.
    Член колгоспу.
    К-п "Червона Україна".
    Місце де постійно жила: Білики.
    Скільки часу жила: 7 м., 3 дні.
    Причина смерті: бронхіт в гострій формі.
    Лікарське свідоцтво.
    Заявник: Пасько Горпина Григорівна.

    ДАПО, ф. Р-9126, оп. 20, спр. 12.
    Книга реєстрації актів про смерть за 1936, 1937, 1939 рр.
    (1.01.1936 - 31.12.1939 рр.)
    Кустолово-Кущівська сільрада. Відділ Актів Громадянського Стану
    №№ записів 13-15,17-19,21,23-25, арк. 98-108

    № 13
    Ляшенко Павло Олексійович.
    Стать: чол.; нац.: українець.
    Дата: 17 травня 1936 р.
    Народився: 25 грудня 1935 р.
    На утриманні.
    Чорноробочій.
    Білики - Санаторія.
    Місце де постійно жив: К.Кущі.
    Скільки часу жив: -
    Причина смерті: сухоти.
    Підтверджується свідками: Жирко, Хвостик.
    Заявник: Мотрій Параска.

    № 14
    Півень Грицько Васильович.
    Стать: чол.; нац.: українець.
    Дата: 31 серпня 1936 р.
    Народився: 24 червня 1936 р.
    На утриманні.
    Вантажник.
    Ст. Полтава.
    Місце де постійно жив: К.Кущі.
    Скільки часу жив: з дня народження.
    Причина смерті: сухоти.
    Лікарське свідоцтво.
    Заявник: Півень Оксана.

    № 15
    Меюс Катерина Андріївна.
    Стать: жін.; нац.: українка.
    Дата: 6 вересня 1936 р.
    Народилася: 4 травня 1936 р.
    На утриманні.
    Вантажник.
    Ст. Полтава.
    Місце де постійно жила: К.Кущі.
    Скільки часу жила: постійно.
    Причина смерті: гострий гастрит желудка.
    Лікарське свідоцтво.
    Заявник: Меюс Мотря.

    № 17
    Архипов Анатолій Миколайович.
    Стать: чол.; нац.: українець.
    Дата: 14 жовтня 1936 р.
    Народився: 9 січня 1936 р.
    На утриманні.
    Вантажник.
    Ст. Полтава.
    Місце де постійно жила: Кустолові Кущі.
    Скільки часу жила: з дня народження.
    Причина смерті: острий колит.
    Лікарське свідоцтво.
    Заявник: Архипов Микола.

    № 18
    Гармаш Катерина Михайлівна.
    Стать: жін.; нац.: українка.
    Дата: 21 жовтня 1936 р.
    Народилася: 4 грудня 1935 р.
    На утриманні.
    Составитель поездов.
    Ст. Полтава.
    Місце де постійно жила: К.Кущі.
    Скільки часу жила: з дня народження.
    Причина смерті: катаральніе заполнения легких.
    Лікарське свідоцтво.
    Заявник: Гармаш Михайло.

    № 19
    Соболь Любовь Григорьевна.
    Стать: жін.; нац.: українка.
    Дата: 24 жовтня 1936 р.
    Народилася: 11 квітня 1936 р.
    На утриманні.
    Чорнороб.
    Ст. Полтава.
    Місце де постійно жила: К.Кущі.
    Скільки часу жила: постійно.
    Причина смерті: катаральное воспаление легких.
    Лікарське свідоцтво.
    Заявник: Ковтун Костя.

    № 21
    Кузьменко Ганна (?) Миколаївна.
    Стать: жін.; нац.: українка.
    Дата: 4 листопада 1936 р.
    Народився: 11 жовтня 1936 р.
    На утриманні.
    Арматурщик.
    Ст. Полтава
    Місце де постійно жила: К.Кущі.
    Скільки часу жила: 2 тижні.
    Причина смерті: воспаленіе легенів.
    Лікарське свідоцтво.
    Заявник: Кузьменко Микола.

    № 23
    Білокінь Катерина Гарасимовна.
    Стать: жін.; нац.: українка.
    Дата: 30 листопада 1936 р.
    Народилася: 8 вересня 1936 р.
    На утриманні.
    Член колгоспу.
    К-п "Ленінський шлях".
    Місце де постійно жила: К.Кущі.
    Скільки часу жила: постійно.
    Причина смерті: Крупа (?).
    Лікарське свідоцтво.
    Заявник: Білокінь Гарасько.

    № 24
    Рибалка Іван Терентійович.
    Стать: чол.; нац.: українець.
    Дата: 12 грудня 1936 р.
    Народився: 2 грудня 1931 р.
    На утриманні.
    Чорнороб.
    Ст. Ново Санжари.
    Місце де постійно жив: К.Кущі.
    Скільки часу жив: 10 днів.
    Причина смерті: -
    Лікарське свідоцтво.
    Заявник: рибалка Оксана.

    № 25
    Савченко Микола Григорович.
    Стать: жін.; нац.: українка.
    Дата: 12 грудня 1936 р.
    Народився: 1 травня 1936 р.
    На утриманні.
    Член колгоспу.
    К-п "Прогрес".
    Місце де постійно жила: К.Кущі.
    Скільки часу жила: 7 міс.
    Причина смерті: детский спинномозг. перел.
    Лікарське свідоцтво.
    Заявник: Савченко Одарка.

    Post's attachments

    1936.jpg
    1936.jpg 246.09 kb, 1 downloads since 2020-06-14 

    You don't have the permssions to download the attachments of this post.
    Інтереси: історія Білицької сотні Полтавського полку.
    Пошук: Калашник, Білецький, Пилипенко (Порубаї: Озера, Кишенька, Полт.) cool, Зданович (Кривошин: Брест., Білорусь), Чихар, Кириченко, Овсійко (Хмелів: Сум.) cool, Калініченко, Коломієць, Ігнашенко, Табурянський (Білогорілка: Полт.) cool, Сербул, Гуцуляк, Формос, Стефанюк, Петрович (Зелений Гай, Слобода: Новоселиця, Чернівец.).

    Share

    312 ( 26-06-2020 21:40:57 змінене Relic hunter )

    Re: Білики, Кобеляцький р-н, Полтавська обл.

    Білицький та Кустолово-Кущівський РАГСи, Кобеляцький рай РАГС
    Народження: 1935, 1938 рр. (некомплект: ДАПО, ф. Р-9126, оп. 20, спр. 5)

    ДАПО, ф. Р-9126, оп. 20, спр. 5.
    Книга реєстрації актів про народження за 1935, 1937, 1938 рр.
    (1.01.1935 - 31.12.1938 рр.)
    Білицька сільрада. Відділ Актів Громадянського Стану
    №№ записів 69-72, 74-77, 45, 49, 54, 55, 57, 57, 139, 141, 142, 144, 145, 149, арк. 56-74.

    № 69
    Німець Маруся Максимовна.
    Стать: дів.
    Народилася: 23 липня 1935 р.
    Скільки дітей народилося у матері перед цією: -, живі тепер: 1.
    Батьки: Німець Максим Васильович, 23 р., ремонтний робочій на залізниці, ст. Ліщинівка; Німець Марія Платонівна, 24 р., домашнє господарство, в своєму господарстві; самі здобувають прожиток; українці.
    Адреса: Білики.

    + Читати більше

    № 70
    Кинька Марія Мефодійовна.
    Стать: дів.
    Народилася: 1 серпня 1935 р.
    Скільки дітей народилося у матері перед цією: 3, живі тепер: 4.
    Батьки: Кинька Мефодій Іванович, 30 р., чорноробочій, робітник, ст. Полтава, підстанція; Кинька Оксана Амвросіївна, 35 р., домашнє господарство, в своєму господарстві; самі здобувають прожиток; українці.
    Адреса: Білики.

    № 71
    Онищенко Анатолій Семенович.
    Стать: хлопчик.
    Народився: 1 серпня 1935 р.
    Скільки дітей народилося у матері перед цією: 2, живі тепер: 3.
    Батьки: Онищенко Семен Архипович, 30 р., зцепщик, робітник, ст. Полтава; Онищенко Параска Яківна, 28 р., домашнє господарство, в своєму господарстві; самі здобувають прожиток; українці.
    Адреса: Білики.

    № 72
    Зінич Зоя Яковна.
    Стать: дів.
    Народилася: 4 серпня 1935 р.
    Скільки дітей народилося у матері перед цією: -, живі тепер: -.
    Батьки: Зінич Яків Іванович, 31 р., маляр, робітник, Полтавський П.Р.З.; Зінич Федоська Опанасівна, 28 р., домашнє господарство, в своєму господарстві; самі здобувають прожиток; українці.
    Адреса: Білики.

    № 74
    Пучка Грицько Дмитрович.
    Стать: хлопчик.
    Народилася: 1 серпня 1935 р.
    Скільки дітей народилося у матері перед цією: 2, живі тепер: 2.
    Батьки: Пучка Дмитро Сільверстов., 38 р., рахівник, службовець, ст. Полтава; Пучка Христя Антоновна, 38 р., домашнє господарство, в своєму господарстві; самі здобувають прожиток; українці.
    Адреса: Білицька сільрада.

    № 75
    Ясницький Костя Миколайович.
    Стать: хлопчик.
    Народилася: 22 серпня 1935 р.
    Скільки дітей народилося у матері перед цією: -, живі тепер: -.
    Батьки: Ясницький Микола Андрійович, 22 р., росіянин, завідувач столу, службовець, Санжари Держмлин; Ясницька Варвара Мосійовна, 21 р., українка, учителька, службовець, не працює.
    Адреса: Білицька сільрада.
    Заявник: Хвостик Катерина

    № 76
    Тютюнов Віталій Леонідович.
    Стать: хлопчик.
    Народилася: 24 серпня 1935 р.
    Скільки дітей народилося у матері перед цією: 2, живі тепер: 2.
    Батьки: Тютюнов Леонід Іванович, 31 р., секретар, службовець, Білицька сільрада; Тютюнова Ганна Василівна, 27 р., домашнє господарство, в своєму господарстві; самі здобувають прожиток; українці.
    Адреса: Білицька сільрада.

    № 77
    Ананенко Іван Юхимович.
    Стать: хлопчик.
    Народилася: 22 серпня 1935 р.
    Скільки дітей народилося у матері перед цією: -, живі тепер: -.
    Батьки: Ананенко Юхим Радионович., 50 р., котельщик, робітник, Полтавський П.Р.З.; Ананенкова Марія Іванівна, 37 р., домашнє господарство, в своєму господарстві; самі здобувають прожиток; українці.
    Адреса: Білицька сільрада.

    ***
    № 45
    Бажан Віталій.
    Стать: чол.
    Народився: 7 березня 1938 р.
    Батьки: Бажан Олександр Костович, 19 р.; Каракуця Мотря Григоровна, 17 р., колгоспники, к-п "Заповіт Ілліча"; українці.
    Адреса: Рубани.
    Посвідчення про народження № 2320698.

    № 49
    Палішка Андрій.
    Стать: чол.
    Народився: 14 березня 1938 р.
    Батьки: Палішка Петро Федорович, 27 р.; Палішка Марія Герасимівна, 27 р., колгоспники, к-п "Фрунзе"; українці.
    Адреса: Білики.

    № 54
    Сидоренко Анатолій.
    Стать: чол.
    Народився: 19 березня 1938 р.
    Батьки: Сидоренко Іван Пимонович, 21 р., стругальщик, Полтава П.Р.З.; Сидоренко Палажка Яковна, 20 р., колгоспниця, к-п "Червона Україна"; українці.
    Адреса: Білики.
    Посвідчення про народження № 1351723.
    Заявник: Вовченко Горпина Яковна

    № 55
    Педченко Олексій.
    Стать: чол.
    Народився: 18 березня 1938 р.
    Батьки: Педченко Семен Андрейович, 38 р., чорноробочій, Ліщинівський пункт Заготзерно; Педченко Верка Степановна, 32 р., колгоспниця, к-п "Червона Україна"; українці.
    Адреса: Білики.
    Скільки часу живуть вданому місці: 2 роки.
    Посвідчення про народження № 1351724.

    № 57
    Варава Іван.
    Стать: чол.
    Народився: 21 березня 1938 р.
    Батьки: Варава Андрій Кузьмович, 28 р.; Варава Пріська Федоровна, 27 р., колгоспники, к-п "Петровського"; українці.
    Адреса: х. Галі.
    Посвідчення про народження № 1351727.

    № 139
    Отечко Борис.
    Стать: чол.
    Народився: 20 липня 1938 р.
    Батьки: Отечко Григорій Тимофійович, 21 р., портретіст, м. Краматорськ; Отечко Ліда Архиповна, 21 р.,домогосподарка; українці.
    Адреса: Білики (він: постійно, вона: 2 р.).
    Посвідчення про народження № 10739...

    № 141
    Бабенко Миколай.
    Стать: чол.
    Народився: 1 серпня 1938 р.
    Батьки: Бабенко Григорій Якович, 26 р., столяр в Білицькій кооперації; Бабенко Одарка Федоровна, 21 р.,домогосподарка; українці.
    Адреса: Білики.
    Посвідчення про народження № 107...

    № 142
    Рябуха Віктор.
    Стать: чол.
    Народився: 2 серпня 1938 р.
    Батьки: Рябуха Іван Федотович, 27 р., огнесмотритель в городі Полтава; Рябуха Анастасія Даниловна, 26 р., домогосподарка; українці.
    Адреса: Білики.
    Посвідчення про народження № 1070301.

    № 144
    Кинька Іван.
    Стать: чол.
    Народилася: 11 серпня 1938 р.
    Батьки: Кинька Мефодій Іванович, 34 р., чорноробочій, ст. Полтава; Кинька Оксана Амросійовна, 34 р., домогосподарка; українці.
    Адреса: Білики.
    Посвідчення про народження № 1070915.

    № 145
    Гринь Павло.
    Стать: чол.
    Народився: 2 серпня 1938 р.
    Батьки: Гринь Никифор Петрович, 1903 р.н.; Гринь Пріська Романовна, 1903 р.н., колгоспники, к-п "Петровського"; українці.
    Адреса: Рубани.
    Посвідчення про народження № 2320698.

    № 149
    Фастівець Борис.
    Стать: чол.
    Народився: 6 серпня 1938 р.
    Батьки: Фастівець Мусій Василь Іванович, 38 р., слесарь на ст. Полтава П.Р.З.; Фастівець Марія Тихоновна, 27 р., домогосподарка; українці.
    Адреса: Білики.
    Посвідчення про народження № 0749212.

    ДАПО, ф. Р-9126, оп. 20, спр. 5.
    Книга реєстрації актів про народження за 1935, 1937, 1938 рр.
    (1.01.1935 - 31.12.1938 рр.)
    Кустолово-Кущівська сільрада. Відділ Актів Громадянського Стану
    №№ записів 44,69,70,71,108, арк. 186-190.

    № 44
    Ладатко Люба.
    Стать: жін.
    Народилася: 26 квітня 1938 р.
    Батьки: Ладатко Тихін Вустимович, 32 р., рядовим к-пу "Ленінський шлях"; Ладатко Марфа Вереміївна, 30 р., на утриманні чоловіка; українці.
    Адреса: К. Кущі.

    № 69
    Ладатко Олександр.
    Стать: чол.
    Народився: 22 липня 1938 р.
    Батьки: Ладатко Леонтій Никифорович, 43 р.; Бунецька Наталка Олексіївна, 32 р.; українці; колгоспники к-пу "Ленінський шлях".
    Адреса: Куст. Кущі.

    № 70
    Гармаш Анатолій.
    Стать: чол.
    Народився: 24 липня 1938 р.
    Батьки: Гармаш Михайло Миронович, 33 р., колгоспник "Ленінський шлях" сцепщик Полтава ПРЗ; Гармаш Марія Семеновна, 30 р., колгоспниця домогосподарка; українці.
    Адреса: Білики.

    № 71
    Юрко Володимир.
    Стать: чол.
    Народився: 30 липня 1938 р.
    Батьки: Юрко Федір Явдокимович, 33 р., ДСП 18 з'їзд, 183 клм; Юрко Марія Петровна, 31 р., домогосподарка; українці.
    Адреса: Куст. Кущі (він: 11 років, вона: 31 рік).

    № 108
    Зінич Анатолій.
    Стать: чол.
    Народився: 6 грудня 1938 р.
    Батьки: Зінич Федір Степанович, 40 р., робітник, Полтава підстанція; Зінич Марина Прокопівна, 38 р., домогосподарка; українці.
    Адреса: Куст. Кущі.

    ДАПО, ф. Р-9126, оп. 20, спр. 5.
    Книга реєстрації актів про народження за 1935, 1937, 1938 рр.
    (1.01.1935 - 31.12.1938 рр.)
    Кобеляцький РайЗАГС
    №№ записів 213, арк. 16.

    № 213
    Герасименко Юрій.
    Стать: чол.
    Народився: 11 серпня 1938 р.
    Батьки: Герасименко Андрій Павлович, 23 р., чорнороб, Ліщинівський будинок відпочинку; Срібна Одарка Петровна, 28 р., прачка, Ліщинівський будинок відпочинку; українці.
    Адреса: Білики (він: 4 р., вона: 1 р.).
    Свідоцтво № 0749165

    Post's attachments

    1938.jpg
    1938.jpg 219.28 kb, file has never been downloaded. 

    You don't have the permssions to download the attachments of this post.
    Інтереси: історія Білицької сотні Полтавського полку.
    Пошук: Калашник, Білецький, Пилипенко (Порубаї: Озера, Кишенька, Полт.) cool, Зданович (Кривошин: Брест., Білорусь), Чихар, Кириченко, Овсійко (Хмелів: Сум.) cool, Калініченко, Коломієць, Ігнашенко, Табурянський (Білогорілка: Полт.) cool, Сербул, Гуцуляк, Формос, Стефанюк, Петрович (Зелений Гай, Слобода: Новоселиця, Чернівец.).

    Share

    313

    Re: Білики, Кобеляцький р-н, Полтавська обл.

    Білицький та Кустолово-Кущівський РАГСи
    Смерть: 1939 (розрізнено і некомплект: ДАПО, ф. Р-9126, оп. 20, спр. 12)

    ДАПО, ф. Р-9126, оп. 20, спр. 12.
    Книга реєстрації актів про смерть за 1936, 1937, 1939 рр.
    (1.01.1936 - 31.12.1936 рр.)
    Білицька сільрада. Відділ Актів Громадянського Стану
    №№ записів 20-22,26,34,36, арк. 11-16.

    № 20
    Щербина Марія Григорівна.
    Стать: жін.; нац.: українка.
    Дата: 2 квітня 1939 р.
    Народилася: 8 лютого 1937 р.
    На утриманні.
    Батько шляховий бригадир.
    К-п "Петровського".
    Місце де постійно жила: Білики.
    Скільки часу жила: 2 роки.
    Причина смерті: кір.
    Лікарське свідоцтво.
    Заявник: Щербина Андрій Федорович.

    + Читати більше

    № 21
    Щербина Ніна Григорівна.
    Стать: жін.; нац.: українка.
    Дата: 9 квітня 1939 р.
    Народилася: 12 жовтня 1934 р.
    На утриманні.
    Батько хлібороб.
    К-п "Петровського".
    Місце де постійно жив: Білики.
    Скільки часу жив: 4 роки.
    Причина смерті: кір.
    Лікарське свідоцтво.
    Заявник: Щербина Григорій Федорович.

    № 22
    Варава Мотря Артемівна.
    Стать: жін.; нац.: українка.
    Дата: 15 квітня 1939 р.
    Вік: 62 р.
    На утриманні зятя.
    Який працює кладовщиком.
    В Ліщинівському домотдесі.
    Місце де постійно жив: Білики.
    Скільки часу жив: 62 роки.
    Причина смерті: порок серця.
    Лікарське свідоцтво.
    Заявник: Варава Іван Іванович.

    № 26
    Гнилорибка Домаха Максимовна.
    Стать: жін.; нац.: українка.
    Дата: 2 травня 1939 р.
    Вік: 75 р.
    На утриманні.
    Чоловіка який працював хліборобом
    К-п "Політвідділ".
    Місце де постійно жив: Білики.
    Скільки часу жив: 75 років.
    Причина смерті: декомпенсирований порок серця.
    Лікарське свідоцтво.
    Заявник: Гнилорибка Параска Йосипівна.

    № 34
    Кусайко Марія Володимирівна.
    Стать: жін.; нац.: українка.
    Дата: 13 червня 1939 р.
    Вік: 32 роки.
    Хлібороб.
    К-п "Червона Україна".
    Місце де постійно жив: Білики.
    Скільки часу жив: 32 роки.
    Причина смерті: "злокачеств кровообращ апетостолами в оболоч..." ?.
    Лікарське свідоцтво.
    Заявник: Кусайко Леонтій Васильович.

    № 36
    Мокра Надія Іванівна.
    Стать: жін.; нац.: українка.
    Дата: 23 червня 1939 р.
    Народилася: 25 листопада 1937 р.
    На утриманні батька.
    Який працює комбайнером.
    К-п "Фрунзе".
    Місце де постійно жив: Білики.
    Скільки часу жив: 2 роки.
    Причина смерті: воспаленія лехків.
    Лікарське свідоцтво.
    Заявник: Мокра Оляна Онисимівна.

    ДАПО, ф. Р-9126, оп. 20, спр. 12.
    Книга реєстрації актів про смерть за 1936, 1937, 1939 рр.
    (1.01.1936 - 31.12.1939 рр.)
    Кустолово-Кущівська сільрада. Відділ Актів Громадянського Стану
    №№ записів 13, арк. 108.

    № 13
    Корчака Пріська Микитовна.
    Стать: жін.; нац.: українка.
    Дата: 9 квітня 1939 р.
    Вік: 87 р.
    На утриманні.
    Сцепщик.
    Полтава.
    Місце де постійно жила: К.Кущі.
    Скільки часу жив: 87 р.
    Причина смерті: захворювання на серце.
    Лікарське свідоцтво.
    Заявник: Корчака Федір Іванович.

    Post's attachments

    1939.jpg
    1939.jpg 216.94 kb, file has never been downloaded. 

    You don't have the permssions to download the attachments of this post.
    Інтереси: історія Білицької сотні Полтавського полку.
    Пошук: Калашник, Білецький, Пилипенко (Порубаї: Озера, Кишенька, Полт.) cool, Зданович (Кривошин: Брест., Білорусь), Чихар, Кириченко, Овсійко (Хмелів: Сум.) cool, Калініченко, Коломієць, Ігнашенко, Табурянський (Білогорілка: Полт.) cool, Сербул, Гуцуляк, Формос, Стефанюк, Петрович (Зелений Гай, Слобода: Новоселиця, Чернівец.).

    Share

    314 ( 15-06-2020 21:25:16 змінене Relic hunter )

    Re: Білики, Кобеляцький р-н, Полтавська обл.

    Кобеляцьке повітове рекрутське присутствіє, 1841 р.
    Рекрути з Біликів та волості, с. Комарівки.
    [У №№ 239-241,244,245 - вони ж у Полтавському повітовому рекрутському присутствії в різні роки]

    Алфавитный и формулярный списки рекрут из Кобелякского и Кременчугского уездов
    набраных по 8-му с малороссийских казаков набору.

    176. Максим Яковлев Бабенко. Принят на основании 175 стат.: свод. зак. /том 4/ 18 лет; 2 ар. 7 3/8 вер. Волосы: темнорусые, брови: темнорусые, глаза: серые, нос: горбатый, рот: умеренный, подбородок: кругл, лицо вообще: округловатое, особые приметы: неимеет.
    Из козаков Кобелякского уезда местечка Белик по 8 набору---1841 г., января 23. Холост. Читать и писать неумеет.

    177. Михайло Васильев Корчака. 21 год; 2 ар. 4 вер. Волосы: темнорусые, брови: темнорусые, глаза: карые, нос: умеренный, рот: умеренный, подбородок: кругл, лицо вообще: чистое, особые приметы: неимеет.
    Из козаков Кобелякского уезда местечка Белик по 8 набору---1841 г., января 23. Холост. Читать и писать неумеет.

    178. Федор Алексеев Фесенко. Принят на основании 175 стат.: свод. зак. /том 4/ 19 лет; 2 ар. 8 вер. Волосы: темнорусые, брови: темнорусые, глаза: серые, нос: островат, рот: умеренный, подбородок: кругл, лицо вообще: чистое, особые приметы: неимеет.
    Из козаков Кобелякского уезда местечка Белик по 8 набору---1841 г., января 23. Холост. Читать и писать неумеет.

    + Читати більше

    181. Петр Иванов Гейко. По найму за семейство козака Гордея Калюжного Чечеля. 28 лет; 2 ар. 5 вер. Волосы: темнорусые, брови: темнорусые, глаза: карые, нос: островат, рот: умеренный, подбородок: островат, лицо вообще: с веснушками, особые приметы: имеет на правой ноге ниже брюха (?) шрам.
    Из козаков Кобелякского уезда местечка Белик по 8 набору---1841 г., января 23. Холост. Читать и писать умеет.

    182. Иван Никитин Дядюн. Принят на основании 175 стат.: свод. зак. /том 4/ 19 лет; 2 ар. 6 вер. Волосы: темнорусые, брови: темнорусые, глаза: серые, нос: мал и широковат, рот: умеренный, подбородок: кругл, лицо вообще: чистое, особые приметы: неимеет.
    Из козаков Кобелякского уезда местечка Белик по 8 набору---1841 г., января 23. Холост. Читать и писать неумеет.

    183. Григорий Степанов Міюс. Принят на основании 175 стат.: свод. зак. /том 4/ 19 лет; 2 ар. 6 вер. Волосы: темнорусые, брови: темнорусые, глаза: серые, нос: средственный, рот: умеренный, подбородок: кругл, лицо вообще: чистое, особые приметы: неимеет.
    Из козаков Кобелякского уезда местечка Белик по 8 набору---1841 г., января 23. Имеет жену Евдокию Ивановну, детей не имеет. Читать и писать неумеет.

    184. Федор Семенов Жалинский. Принят на основании 175 стат.: свод. зак. /том 4/ 18 лет; 2 ар. 6 6/8 вер. Волосы: светлорусые, брови: светлорусые, глаза: серые, нос: средственныйт, рот: умеренный, подбородок: кругл, лицо вообще: чистое, особые приметы: неимеет.
    Из козаков Кобелякского уезда местечка Белик по 8 набору---1841 г., января 23. Холост. Читать и писать неумеет.

    185. Антон Прокофиев Сливка. 23 года; 2 ар. 6 6/8 вер. Волосы: темнорусые, брови: светлорусые, глаза: серые, нос: умеренный, рот: умеренный, подбородок: кругл, лицо вообще: чистое, особые приметы: неимеет.
    Из козаков Кобелякского уезда местечка Белик по 8 набору---1841 г., января 23. Имеет жену Феодосию Максимовну, детей не имеет. Читать и писать неумеет.

    186. Трофим Федоров Мусиенко. Принят на основании 175 стат.: свод. зак. /том 4/ 19 лет; 2 ар. 4 2/8 вер. Волосы: светлорусые, брови: светлорусые, глаза: серые, нос: кирповат, рот: умеренный, подбородок: кругл, лицо вообще: чистое, особые приметы: неимеет.
    Из козаков Кобелякского уезда местечка Белик по 8 набору---1841 г., января 23. Холост. Читать и писать неумеет.

    187. Андрей Леонтиев Копилец. 23 года; 2 ар. 4 1/8 вер. Волосы: светлорусые, брови: светлорусые, глаза: серые, нос: островат, рот: умеренный, подбородок: кругл, лицо вообще: чистое, особые приметы: неимеет.
    Из козаков Кобелякского уезда местечка Белик по 8 набору---1841 г., января 23. Холост. Читать и писать неумеет.

    188. Емелиан Данилов Малимон. 20 лет; 2 ар. 6 вер. Волосы: рыжие, брови: светлорусые, глаза: карые, нос: умеренный, рот: умеренный, подбородок: кругл, лицо вообще: красное с веснушками, особые приметы: неимеет.
    Из козаков Кобелякского уезда местечка Белик по 8 набору---1841 г., января 23. Холост. Читать и писать неумеет.

    189. Илья Петров Чмирь. Принят на основании 175 стат.: свод. зак. /том 4/ 19 лет; 2 ар. 4 6/8 вер. Волосы: черные, брови: черные, глаза: карые, нос: умеренный, рот: умеренный, подбородок: кругл, лицо вообще: смугловатое, особые приметы: неимеет.
    Из козаков Кобелякского уезда местечка Белик по 8 набору---1841 г., января 23. Холост. Читать и писать неумеет.

    190. Данило Дмитриев Кухаренко. 20 лет; 2 ар. 7 2/8 вер. Волосы: светлорусые, брови: светлорусые, глаза: карые, нос: умеренный, рот: умеренный, подбородок: кругл, лицо вообще: малорябоватое, особые приметы: неимеет.
    Из козаков Кобелякского уезда местечка Белик по 8 набору---1841 г., января 23. Холост. Читать и писать неумеет.

    191. Андрей Федоров Кущенко. Принят на основании 175 стат.: свод. зак. /том 4/ 18 лет; 2 ар. 7 вер. Волосы: темнорусые, брови: черные, глаза: карые, нос: умеренный, рот: умеренный, подбородок: кругл, лицо вообще: чистое, особые приметы: неимеет.
    Из козаков Кобелякского уезда местечка Белик по 8 набору---1841 г., января 23. Холост. Читать и писать неумеет.

    192. Дмитрий Васильев Славный. 24 года; 2 ар. 5 1/8 вер. Волосы: светлорусые, брови: светлорусые, глаза: голубые, нос: горбоват, рот: умеренный, подбородок: кругл, лицо вообще: смугловатое, особые приметы: имеет на правой руке 5 бородавок.
    Из козаков Кобелякского уезда местечка Белик по 8 набору---1841 г., января 23. Холост. Читать и писать неумеет.

    193. Степан Демьянов Дуб. Принят на основании 175 стат.: свод. зак. /том 4/ 19 лет; 2 ар. 5 вер. Волосы: светлорусые, брови: темнорусые, глаза: карые, нос: островат, рот: умеренный, подбородок: кругл, лицо вообще: чистое, особые приметы: неимеет.
    Из козаков Кобелякского уезда местечка Белик по 8 набору---1841 г., января 23. Холост. Читать и писать неумеет.

    194. Семен Сидоров Щербина. По найму за семейство козака Михайла Довбни. 22 года; 2 ар. 5 1/8 вер. Волосы: темнорусые, брови: темнорусые, глаза: серые, нос: кирповатый, рот: умеренный, подбородок: кругл, лицо вообще: чистое, особые приметы: имеет выше поясницы родимое пятно.
    Из козаков Кобелякского уезда местечка Белик по 8 набору---1841 г., января 23. Холост. Читать и писать неумеет.

    195. Роман Васильев Смага. 22 года; 2 ар. 6 вер. Волосы: темнорусые, брови: светлорусые, глаза: карые, нос: островат, рот: умеренный, подбородок: кругл, лицо вообще: чистое, особые приметы: неимеет.
    Из козаков Кобелякского уезда местечка Белик по 8 набору---1841 г., января 23. Холост. Читать и писать неумеет.

    196. Лука Васильев Касян. Принят на основании 175 стат.: свод. зак. /том 4/ 19 лет; 2 ар. 5 1/8 вер. Волосы: темнорусые, брови: темнорусые, глаза: серые, нос: малоостроват, рот: умеренный, подбородок: продолговат, лицо вообще: смугловатое, особые приметы: имеет на правом заднем стегне шрам.
    Из козаков Кобелякского уезда местечка Белик по 8 набору---1841 г., января 23. Холост. Читать и писать неумеет.

    197. Иван Мойсеев Щербина. Принят на основании 175 стат.: свод. зак. /том 4/ 19 лет; 2 ар. 4 4/8 вер. Волосы: светлорусые, брови: светлорусые, глаза: серые, нос: средственный, рот: умеренный, подбородок: кругл, лицо вообще: чистое, особые приметы: неимеет.
    Из козаков Кобелякского уезда местечка Белик по 8 набору---1841 г., января 23. Холост. Читать и писать неумеет.

    198. Кирило Григориев Гаврик. 26 лет; 2 ар. 9 вер. Волосы: темнорусые, брови: темнорусые, глаза: серые, нос: островат, рот: умеренный, подбородок: островат, лицо вообще: рябоватое, особые приметы: неимеет.
    Из козаков Кобелякского уезда местечка Белик по 8 набору---1841 г., января 23. Холост. Читать и писать неумеет.

    199. Кирило Харитонов Кривошлык. 20 лет; 2 ар. 4 1/8 вер. Волосы: черноватые, брови: черноватые, глаза: карые, нос: малошироковат, рот: умеренный, подбородок: кругл, лицо вообще: чистое, особые приметы: неимеет.
    Из козаков Кобелякского уезда местечка Белик по 8 набору---1841 г., января 23. Холост. Читать и писать неумеет.

    200. Трофим Ефимов Доленко. 21 год; 2 ар. 4 6/8 вер. Волосы: светлорусые, брови: светлорусые, глаза: карые, нос: умеренный, рот: умеренный, подбородок: кругл, лицо вообще: красноватое, особые приметы: неимеет.
    Из козаков Кобелякского уезда местечка Белик по 8 набору---1841 г., января 23. Холост. Читать и писать неумеет.

    201. Иван Силин Приходько. 26 лет; 2 ар. 4 6/8 вер. Волосы: светлорусые, брови: светлорусые, глаза: серые, нос: малошироковат, рот: умеренный, подбородок: кругл, лицо вообще: чистое, особые приметы: неимеет.
    Из козаков Кобелякского уезда села Комаровки по 8 набору---1841 г., января 23. Холост. Читать и писать неумеет.

    202. Потап Васильев Мулька. 21 год; 2 ар. 6 4/8 вер. Волосы: светлорусые, брови: светлорусые, глаза: желтокарые, нос: островат, рот: умеренный, подбородок: кругл, лицо вообще: чистое, особые приметы: неимеет.
    Из козаков Кобелякского уезда волости Белицкой по 8 набору---1841 г., января 23. Холост. Читать и писать неумеет.

    265. Мирон Кирилов Труш.22 года; 2 ар. 5 4/8 вер. Волосы: темнорусые, брови: темнорусые, глаза: серокарые, нос: умеренный, рот: умеренный, подбородок: кругл, лицо вообще: [...], особые приметы: неимеет.
    Из козаков Кобелякского уезда села Комаровки по 8 набору---1841 г., января 24. Холост. Читать и писать неумеет.

    266. ИВан Федорров Гресь.20 лет; 2 ар. 6 4/8 вер. Волосы: русые, брови: русые, глаза: серокарые, нос: умеренный, рот: умеренный, подбородок: островат, лицо вообще: чистое, особые приметы: неимеет.
    Из козаков Кобелякского уезда местечка Белик по 8 набору---1841 г., января 24. Холост. Читать и писать неумеет.

    269. Андрей Клементиев Мащенко. Принят на основании 175 стат.: свод. зак. /том 4/ 18 лет; 2 ар. 5 1/4 вер. Волосы: темнорусые, брови: темнорусые, глаза: карые, нос: мал, рот: умеренный, подбородок: кругл, лицо вообще: чистое, особые приметы: неимеет.
    Из козаков Кобелякского уезда волости Белицкой по 8 набору---1841 г., января 27. Холост. Читать и писать неумеет.

    274. Иван Семенов Дейнека. 20 лет; 2 ар. 5 6/8 вер. Волосы: черные, брови: темнорусые, глаза: карые, нос: мал, рот: умеренный, подбородок: кругл, лицо вообще: чистое, особые приметы: неимеет.
    Из козаков Кобелякского уезда села Комаровки по 8 набору---1841 г., января 27. Холост. Читать и писать неумеет.

    (ДАПО, ф. 891, оп. 1, спр. 4)

    Формулярный список козакам: Телятнику, козке, Наливайку и Мищенку принятым в Кобеляцком присудствии по 8 с козаков набору в зачет будущих наборов.

    2. Яков Петров Козка. По найму за семейство Кобеляцкой волости села Комаровки Ульяна Степаненка. 21 год; 2 ар. 9 вер. Волосы: темнорусые, брови: черные, глаза: карые, нос: средственный, рот: умеренный, подбородок: кругл, лицо вообще: смугловатое, особые приметы: неимеет.
    Из козаков Кобелякского уезда села Комаровка по 8 набору---1841 г., января 22. Холост. Читать и писать неумеет.

    (ДАПО, ф. 891, оп. 1, спр. 5)

    Post's attachments

    1841.jpg
    1841.jpg 235.39 kb, 1 downloads since 2020-06-15 

    You don't have the permssions to download the attachments of this post.
    Інтереси: історія Білицької сотні Полтавського полку.
    Пошук: Калашник, Білецький, Пилипенко (Порубаї: Озера, Кишенька, Полт.) cool, Зданович (Кривошин: Брест., Білорусь), Чихар, Кириченко, Овсійко (Хмелів: Сум.) cool, Калініченко, Коломієць, Ігнашенко, Табурянський (Білогорілка: Полт.) cool, Сербул, Гуцуляк, Формос, Стефанюк, Петрович (Зелений Гай, Слобода: Новоселиця, Чернівец.).

    Share

    315 ( 15-06-2020 21:26:08 змінене Relic hunter )

    Re: Білики, Кобеляцький р-н, Полтавська обл.

    Кобеляцьке повітове рекрутське присутствіє, 1846 р.
    Рекрути з Біликів та волості, с. Комарівки.
    [До №№ 239-241,244,245, 314]

    Формулярные списки принятых в Кобелякском уездном рекрутском присутствии воинах с малороссийских козаков
    по одинадцатому очередному с них набору с 1 января по 1 марта 1846 года

    10. Петр Лукьянов Рыбалка. Веры православной. 25 лет; 2 ар. 5 7/8 вер. Волосы: русые, брови: русые, глаза: серые, нос: умеренный, рот: умеренный, подбородок: кругл, лицо вообще: круглое, особые приметы: неимеет.
    Кобелякского уезда волости Кобелякской Комаровского сельского общества по найму за семейство козака Якова Осипова Черевка в число следующих по расписанию из Кобелякской волости воинов из козаков, 1846 г., января 23. Холост. Читать и писать неумеет.

    11. Дмитрий Григорьев Буряк. Веры православной. По виду 20 лет; 2 ар. 5 7/8 вер. Волосы: русые, брови: русые, глаза: ткмносерые, нос: продолговатый, рот: умеренный, подбородок: круглый, лицо вообще: продолговатое, особые приметы: неимеет.
    Кобелякского уезда Беликской волости Беликского сельского общества по найму за семейство козака Ивана Михайлова Зубка в число следующих по расписанию из Беликской волости воинов из козаков, 1846 г., января 24. Холост. Читать и писать неумеет.

    12. Василий Ефимов Резниченко. Веры православной. 26 лет; 2 ар. 4 вер. Волосы: темнорусые, брови: темнорусые, глаза: темнокарые, нос: продолговатый, рот: умеренный, подбородок: продолговат, лицо вообще: круглое, особые приметы: неимеет.
    Кобелякского уезда волости Беликской Беликского сельского общества по найму за козака Ивана Андреева Глиняного в число следующих по расписанию из Беликской волости воинов из козаков, 1846 г., января 24. Холост. Читать и писать неумеет.

    + Читати більше

    13. Григорий Дмитриев Дробина. Веры православной. По наружному виду 20 лет; 2 ар. 4 5/8вер. Волосы: темнорусые, брови: темнорусые, глаза: серые, нос: удлиненный, рот: умеренный, подбородок: кругл, лицо вообще: продолговатое, особые приметы: неимеет.
    Кобелякского уезда Беликской волости Беликского сельского общества по найму за козака Дмитрия Васильева Саганя в число следующих по расписанию из Беликской волости воинов из козаков, 1846 г., января 24. Холост. Читать и писать неумеет.

    14. Василий Леонтиев Рыбалченко. Веры православной. 28 лет; 2 ар. 6 7/8вер. Волосы: темнорусые, брови: русые, глаза: серые, нос: умеренный, рот: умеренный, подбородок: кругл, лицо вообще: продолговатое, особые приметы: неимеет.
    Кобелякского уезда Беликской волости Беликского сельского общества по найму за козака той же волости Григория Федорова Зеркалия в число следующих по расписанию из Беликской волости воинов из козаков, 1846 г., января 24. Елена Иванова имеет троих дочерей Анну 15, Варвару 3 и Параскеву 2 и сына Николая 13 лет. Читать и писать незнает.

    15. Яков Иванов Хоманько. Веры православной. 32 года; 2 ар. 5 4/8 вер. Волосы: русые, брови: русые, глаза: серые, нос: продолговатый, рот: умеренный, подбородок: кругл, лицо вообще: продолговатое, особые приметы: неимеет.
    Кобелякского уезда Беликской волости Беликского сельского общества по найму за козака той же волости Захария Григорьева Могилу в число следующих по расписанию из Беликской волости воинов из козаков, 1846 г., января 24. Холост. Читать и писать незнает.

    16. Илия Назариев Балацкий. Веры православной. 32 года; 2 ар. 4 3/8 вер. Волосы: темнорусые, брови: русые, глаза: серые, нос: продолговат, рот: умеренный, подбородок: продолговат, лицо вообще: продолговатое, особые приметы: неимеет.
    Кобелякского уезда волости Беликской Беликского сельского общества по найму за козака той же волости Григория Иванова Шапку в число следующих по расписанию из Беликской волости воинов из козаков, 1846 г., января 24. Холост. Читать и писать незнает.

    86. Леонтий Данилов Зеленый. Веры православной. 21 год; 2 ар. 4 вер. Волосы: темнорусые, брови: темнорусые, глаза: серые, нос: умеренный, рот: умеренный, подбородок: кругл, лицо вообще: круглое, особые приметы: неимеет.
    Кобелякского уезда волости Беликской из козаков, 1846 г., января 31. Холост. Читать и писать незнает.

    87. Петр Михайлов Литвин. Веры православной. 22 года; 2 ар. 4 вер. Волосы: темнорусые, брови: темнорусые, глаза: темносерые, нос: умеренный, рот: умеренный, подбородок: кругл, лицо вообще: круглое, особые приметы: неимеет.
    Кобелякского уезда волости Беликской из козаков, 1846 г., января 31. Холост. Читать и писать незнает.

    88. Семен Семенов Чернец. Веры православной. 22 года; 2 ар. 6 3/8 вер. Волосы: русые, брови: русые, глаза: карые, нос: продолговатый, рот: умеренный, подбородок: кругл, лицо вообще: круглое, особые приметы: неимеет.
    Кобелякского уезда волости Беликской из козаков, 1846 г., января 31. Феодора Алексеева, детей не имеет. Читать и писать незнает.

    89. Степан Иванов Стоячко (?). Веры православной. По виду 20 лет; 2 ар. 6 вер. Волосы: черные, брови: черные, глаза: карые, нос: умеренный, рот: умеренный, подбородок: кругл, лицо вообще: круглое, особые приметы: неимеет.
    Кобелякского уезда волости Беликской из козаков, 1846 г., января 31. Холост. Читать и писать незнает.

    90. Захарий Яковлев Усаненко. Веры православной. 20 лет; 2 ар. 5 3/8 вер. Волосы: русые, брови: русые, глаза: карые, нос: умеренный, рот: умеренный, подбородок: кругл, лицо вообще: круглое, особые приметы: неимеет.
    Кобелякского уезда волости Беликской из козаков, 1846 г., января 31. Холост. Читать и писать незнает.

    91. Тимофей Михайлов Плакса. Веры православной. 20 лет; 2 ар. 6 2/8 вер. Волосы: русые, брови: русые, глаза: карые, нос: умеренный, рот: умеренный, подбородок: кругл, лицо вообще: продолговатое, особые приметы: неимеет.
    Кобелякского уезда волости Беликской из козаков, 1846 г., января 31. Холост. Читать и писать незнает.

    92. Алексей Никитин Пухлый. Веры православной. 20 лет; 2 ар. 4 3/8 вер. Волосы: русые, брови: русые, глаза: карые, нос: умеренный, рот: умеренный, подбородок: кругл, лицо вообще: круглое, особые приметы: неимеет.
    Кобелякского уезда волости Беликской из козаков, 1846 г., января 31. Холост. Читать и писать незнает.

    93. Леонтий Федоров Фалько. Веры православной. 20 лет; 2 ар. 4 6/8 вер. Волосы: темнорусые, брови: темнорусые, глаза: карые, нос: умеренный, рот: умеренный, подбородок: кругл, лицо вообще: продолговатое, особые приметы: неимеет.
    Кобелякского уезда волости Беликской из козаков, 1846 г., января 31. Холост. Читать и писать незнает.

    94. Тимофей Васильев Логвин. Веры православной. 19 лет; 2 ар. 4 2/8 вер. Волосы: темнорусые, брови: темнорусые, глаза: карые, нос: умеренный, рот: умеренный, подбородок: кругл, лицо вообще: круглое, особые приметы: неимеет.
    Кобелякского уезда волости Беликской из козаков, 1846 г., января 31. Холост. Читать и писать незнает.

    95. Роман Матвеев Фастовец. Веры православной. 20 лет; 2 ар. 5 2/8 вер. Волосы: темнорусые, брови: темнорусые, глаза: карые, нос: умеренный, рот: умеренный, подбородок: кругл, лицо вообще: продолговатое, особые приметы: неимеет.
    Кобелякского уезда волости Беликской из козаков, 1846 г., января 31. Варвара Иванова, имеет сына Авраама 1 года. Читать и писать незнает.

    96. Гаврило Петров Бендусенко. Веры православной. 20 лет; 2 ар. 4 4/8 вер. Волосы: русые, брови: русые, глаза: карые, нос: умеренный, рот: умеренный, подбородок: кругл, лицо вообще: круглое, особые приметы: неимеет.
    Кобелякского уезда волости Беликской из козаков, 1846 г., января 31. Холост. Читать и писать незнает.

    97. Яков Петров Скорык. Веры православной. 20 лет; 2 ар. 8 4/8 вер. Волосы: темнорусые, брови: темнорусые, глаза: карые, нос: умеренный, рот: умеренный, подбородок: кругл, лицо вообще: продолговатое, особые приметы: на левой щеке небольшой шрам.
    Кобелякского уезда волости Беликской из козаков, 1846 г., января 31. Холост. Читать и писать незнает.

    98. Михайло Ильин Кривомишин (?). Веры православной. 20 лет; 2 ар. 7 3/8 вер. Волосы: русые, брови: русые, глаза: карые, нос: умеренный, рот: умеренный, подбородок: кругл, лицо вообще: круглое, особые приметы: неимеет.
    Кобелякского уезда волости Беликской из козаков, 1846 г., января 31. Холост. Читать и писать незнает.

    99. Антон Иванов Вовк. Веры православной. По виду 20 лет; 2 ар. 6 6/8 вер. Волосы: русые, брови: русые, глаза: карые, нос: умеренный, рот: умеренный, подбородок: кругл, лицо вообще: круглое, особые приметы: неимеет.
    Кобелякского уезда волости Беликской из козаков, 1846 г., января 31. Елисавета Иванова, детей не имеет. Читать и писать незнает.

    100. Федор Филипов Проскурня. Веры православной. По виду 20 лет; 2 ар. 4 вер. Волосы: темнорусые, брови: темнорусые, глаза: карые, нос: продолговат, рот: умеренный, подбородок: кругл, лицо вообще: круглое, особые приметы: неимеет.
    Кобелякского уезда волости Беликской из козаков, 1846 г., января 31. Холост. Читать и писать незнает.

    101. Иван Афанасьев Михайлик. Веры православной. 18 лет; 2 ар. 6 7/3 вер. Волосы: русые, брови: русые, глаза: карые, нос: умеренный, рот: умеренный, подбородок: кругл, лицо вообще: продолговатое, особые приметы: неимеет.
    Кобелякского уезда волости Беликской из козаков, 1846 г., января 31. Холост. Читать и писать незнает.

    102. Паавел Онисимов Ваценко. Веры православной. 20 лет; 2 ар. 4 вер. Волосы: светлорусые, брови: светлорусые, глаза: свветлокарые, нос: умеренный, рот: умеренный, подбородок: кругл, лицо вообще: круглое, особые приметы: неимеет.
    Кобелякского уезда волости Беликской из козаков, 1846 г., января 31. Холост. Читать и писать незнает.

    103. Андрей Евдокимов Драб. Веры православной. 20 лет; 2 ар. 4 1/8 вер. Волосы: русые, брови: русые, глаза: темносерые, нос: продолговат, рот: умеренный, подбородок: кругл, лицо вообще: продолговатое, особые приметы: нарост на левой руке, ниже долони родима.
    Кобелякского уезда волости Беликской из козаков, 1846 г., января 31. Наталья Алексеева, имеет дочерей Ирину, 4 года, Настасью 15 недель. Читать и писать незнает.

    104. Яков Васильев Ворушило. Веры православной. 20 лет; 2 ар. 6 4/8 вер. Волосы: темнорусые, брови: темнорусые, глаза: серые, нос: умеренный, рот: умеренный, подбородок: кругл, лицо вообще: круглое, особые приметы: на правой руке выше больших суставов пятна.
    Кобелякского уезда волости Беликской из козаков, 1846 г., января 31. Холост. Грамоты по руски знает, а мастерства незнает.

    105. Платон Корнеев Сидоренко. Веры православной. 20 лет; 2 ар. 4 7/8 вер. Волосы: темнорусые, брови: темнорусые, глаза: серые, нос: умеренный, рот: умеренный, подбородок: кругл, лицо вообще: круглое, особые приметы: неимеет.
    Кобелякского уезда волости Беликской из козаков, 1846 г., января 31. Холост. Читать и писать незнает.

    106. Василий Павлов Жирченко. Веры православной. 20 лет; 2 ар. 3 6/8 вер. Волосы: светлорусые, брови: светлорусые, глаза: серые, нос: умеренный, рот: умеренный, подбородок: кругл, лицо вообще: круглое, особые приметы: около правого глаза шрам.
    Кобелякского уезда волости Беликской из козаков, 1846 г., января 31. Холост. Читать и писать незнает.

    107. Прокофий Иванов Соболенко. Веры православной. 20 лет; 2 ар. 5 4/8 вер. Волосы: темнорусые, брови: темнорусые, глаза: серые, нос: умеренный, рот: умеренный, подбородок: кругл, лицо вообще: круглое, особые приметы: неимеет.
    Кобелякского уезда волости Беликской из козаков, 1846 г., января 31. Александра Васильева, детей не имеет. Читать и писать незнает.

    108. Алексей Романов Кишкань/Климань (?). Веры православной. 20 лет; 2 ар. 4 5/8 вер. Волосы: темнорусые, брови: темнорусые, глаза: карые, нос: умеренный, рот: умеренный, подбородок: кругл, лицо вообще: круглое, особые приметы: неимеет.
    Кобелякского уезда волости Беликской из козаков, 1846 г., января 31. Холост. Читать и писать незнает.

    109. Федор Ильин Сулима. Веры православной. 22 года; 2 ар. 5 вер. Волосы: русые, брови: русые, глаза: серые, нос: умеренный, рот: умеренный, подбородок: продолговат, лицо вообще: продолговатое, особые приметы: неимеет.
    Кобелякского уезда волости Беликской из козаков, 1846 г., января 31. Холост. Читать и писать незнает.

    110. Никифор Иванов Чайка-Тупица. Веры православной. 19 лет; 2 ар. 4 3/8 вер. Волосы: светлорусые, брови: светлорусые, глаза: серые, нос: умеренній, рот: умеренный, подбородок: кругл, лицо вообще: круглое, особые приметы: неимеет.
    Кобелякского уезда волости Беликской из козаков, 1846 г., января 31. Холост. Читать и писать незнает.

    111. Григорий Иванов Капшук. Веры православной. 19 лет; 2 ар. 7 4/8 вер. Волосы: темнорусые, брови: русые, глаза: карые, нос: умеренній, рот: умеренный, подбородок: продолговат, лицо вообще: продолговатое, особые приметы: верхнего резца половвині нет.
    Кобелякского уезда волости Беликской из козаков, 1846 г., января 31. Холост. Читать и писать незнает.

    112. Степан Леонтиев Кулак. Веры православной. 21 год; 2 ар. 6 1/8 вер. Волосы: темнорусые, брови: темнорусые, глаза: карые, нос: умеренній, рот: умеренный, подбородок: кругл, лицо вообще: круглое, особые приметы: неимеет.
    Кобелякского уезда волости Беликской из козаков, 1846 г., января 31. Матрона Трофимова, детей не имеет. Читать и писать незнает.

    113. Григорий Алексеев Михедько. Веры православной. 21 год; 2 ар. 7 2/8 вер. Волосы: темнорусые, брови: темнорусые, глаза: серые, нос: умеренный, рот: умеренный, подбородок: продолговат, лицо вообще: продолговатое, особые приметы: неимеет.
    Кобелякского уезда волости Беликской из козаков, 1846 г., января 31. Холост. Читать и писать незнает.

    114. Ерофей Иванов Заиц. Веры православной. 21 год; 2 ар. 5 5/8 вер. Волосы: темнорусые, брови: русые, глаза: карые, нос: умеренный, рот: умеренный, подбородок: кругл, лицо вообще: круглое, особые приметы: неимеет.
    Кобелякского уезда волости Беликской из козаков, 1846 г., января 31. Холост. Читать и писать незнает.

    115. Кирило Леонтьев Ярош. Веры православной. 21 год; 2 ар. 7 1/8 вер. Волосы: темнорусые, брови: темнорусые, глаза: карые, нос: умеренный, рот: умеренный, подбородок: продолговатый, лицо вообще: продолговатое, особые приметы: неимеет.
    Кобелякского уезда волости Беликской из козаков, 1846 г., января 31. Марья Григорьева, детей не имеет. Читать и писать незнает.

    116. Гордей Прокофиев Ладатко. Веры православной. 18 лет; 2 ар. 4 вер. Волосы: темнорусые, брови: темнорусые, глаза: карые, нос: умеренный, рот: умеренный, подбородок: кругл, лицо вообще: круглое, особые приметы: на правой ноге выше костки шрам.
    Кобелякского уезда волости Беликской из козаков, 1846 г., января 31. Холост. Читать и писать незнает.

    448. Григорий Максимов Иванец. Веры православной. 31 год; 2 ар. 5 4 вер. Волосы: русые, брови: русые, глаза: серые, нос: умеренный, рот: умеренный, подбородок: продолговатый, лицо вообще: продолговатое, особые приметы: неимеет.
    Кобелякского уезда Беликской волости по найму на перемену принятого при настоящем наборе козака Романа Матвеева Фастовцаиз козаков, 1846 г., февраля 12. Холост. Читать и писать незнает.

    (ДАПО, ф. 891, оп. 1, спр. 9)

    Post's attachments

    1846.jpg
    1846.jpg 209.2 kb, 1 downloads since 2020-06-15 

    You don't have the permssions to download the attachments of this post.
    Інтереси: історія Білицької сотні Полтавського полку.
    Пошук: Калашник, Білецький, Пилипенко (Порубаї: Озера, Кишенька, Полт.) cool, Зданович (Кривошин: Брест., Білорусь), Чихар, Кириченко, Овсійко (Хмелів: Сум.) cool, Калініченко, Коломієць, Ігнашенко, Табурянський (Білогорілка: Полт.) cool, Сербул, Гуцуляк, Формос, Стефанюк, Петрович (Зелений Гай, Слобода: Новоселиця, Чернівец.).

    Share