Філіал ДА Сумської області в м. Конотопі
21 листопада 1944 р. Акт про воєнні збитки філіалу Сумського облдержархіву в м. Конотопі (із 300000 од. зб. знищено 50000 од. зб.)
Архівні фонди радянського періоду
394/ф. Р-6/Конотопське повітове відділення профспілки працівників землі і лісу, м. Конотоп Конотопського повіту Чернігівської губернії/ Статистичний анкетний облік членів профспілки, грошові документи, інструктивні розпорядження повітового відділу профспілки/1921–1922 рр./ 15 спр.
395/ф. Р-10/Конотопський повітовий відділ місцевого транспорту, м. Конотоп Конотопського повіту Чернігівської губернії/Листування з обліку транспорту всіх видів/1920–1921 рр./4 спр.
396/ф. Р-20/Борзенський повітовий фінансовий відділ, м. Борзна Борзнянського повіту Чернігівської губернії/Листування про грошові і натуральні податки, грошові документи і книги, листування з особового складу/1919–1923 рр./51 спр.
397/ф. Р-21/Сосницька поштово-телеграфна контора Чернігівського губернського відділу зв’язку, м. С осниця Сосницького повіту Чернігівської губернії/Інструктивні розпорядження губернського відділу зв’язку, листування і документи з поштово-телеграфних операцій, звіти про роботу/1920–1921 рр./27 спр.
398/ф. Р-23/Борзнянська повітова робітничо-селянська міліція та карний розшук, м. Борзна Борзнянського повіту Чернігівської губернії/ Бухгалтерсько- господарський відділ, підвідділ карного розшуку, особовий склад/1920–1923 рр./459 спр.
399/ф. Р-31/Конотопська повітова сільськогосподарська спілка кредитних позичково-ощадних товариств, м. Конотоп Конотопського повіту Чернігівської губернії/Оперативний підвідділ/1921–1922 рр./22 спр.
400/ф. Р-41/Данилівська сільська рада робітничих, селянських і червоноармійських депутатів, с. Данилівка Менського району Конотопського округу/Протоколи сільських зборів, листування з самообкладання податками/1923–1926 рр./33 спр.
401/ф. Р-43/Чорнотицька сільська рада робітничих, селянських і червоноармійських депутатів, с. Чорнотичі Волинської волості Сосницького повіту Чернігівської губернії/Розпорядження волосного і повітового виконкомів, протоколи засідань президії сільради/1919–1922 рр./6 спр.
402/ф. Р-44/Туріївський сільський комітет незаможних селян, с. Туріївка Волинської волості Сосницького повіту Чернігівської губернії/ Протоколи загальних зборів членів КНС/1921 р./2 спр.
403/ф. Р-47/Осьмаківський сільський виконавчий комітет ради робітничих, селянських і червоноармійських депутатів, с. Осьмаки Голистовської волості Сосницького повіту Чернігівської губернії/Протоколи засідань президії сільради, листування з військового обліку населення/1921 р./ 11 спр.
404/ф. Р-48/Менська сільська рада робітничих, селянських і червоноармійських депутатів, м. Мена Менського району Сновського округу/ Розпорядження повітового і волосного виконкомів, листування з питань землевпорядкування/
1924–1925 рр./21 спр.
405/ф. Р-50/Куковицька сільська рада робітничих, селянських і червоноармійських депутатів, с. Куковичі Менського району Сновського округу, листування про трудову повинність, про військовий облік населення/1923– 1925 рр./30 спр.
406/ф. Р-51/Феськівський сільський виконавчий комітет ради робітничих, селянських і червоноармійських депутатів, с. Феськівка Менської волості Сосницького повіту Чернігівської губернії/Інструктивні розпорядження волвиконкому/1921 р./1 спр.
407/ф. Р-52/Лиськівська сільська рада робітничих, селянських і червоноармійських депутатів, с. Лиски Менського району Сновського округу/ Листування про єдиний сільгоспподаток/1923–1924 рр./17 спр.
408/ф. Р-54/Степанівський сільський виконавчий комітет ради робітничих, селянських і червоноармійських депутатів, с. С тепанівка Волосковської волості Сосницького повіту Чернігівської губернії/Протоколи загальних сільських зборів, листування з продподатку/1919–1923 рр./7 спр.
409/ф. Р-57/Лавський сільський виконавчий комітет ради робітничих, селянських і червоноармійських депутатів, с. Лави Лавської волості Сосницького повіту Чернігівської губернії/1920–1922 рр./15 спр.
410/ф. Р-66/Слобідська сільська рада робітничих, селянських і червоноармійських депутатів, с. Слободка Сосницького району Сновського округу Чернігівської губернії/Листування про землевпорядкування і про військовий облік населення /1923–1925 рр./23 спр.
411/ф. Р-68/Кальчинівська сільська рада робітничих, селянських і червоноармійських депутатів, с. Кальчинівка Дмитрівського району Конотопського округу/Листування про перевірки сільради, про землевпорядкування, про надання допомоги сім’ям червоноармійців/1923–1925 рр./ 35 спр.
412/ф. Р-69/Кальчинівський волосний виконавчий комітет ради робітничих, селянських і червоноармійських депутатів, с. Кальчинівка Кальчинівської волості Борзнянського повіту Чернігівської губернії/Загальний відділ, військовий стіл, земельний стіл, продовольчо-податковий стіл/1920– 1922 рр./163 спр.
413/ф. Р-72/Рундевизька сільська рада робітничих, селянських і червоноармійських депутатів, с. Рундевізія Параджівського району Конотопського округу/Розпорядження райвиконкому і листування про сільгоспподаток/ 1923–1926 рр./42 спр.
414/ф. Р-73/Червоноколядинський волосний виконавчий комітет ради робітничих, селянських і червоноармійських депутатів, с. Червоний Колядин Червоноколядинської волості Конотопського повіту Чернігівської губернії/ Інструктивні розпорядження повітвиконкому, листування з земельних справ та про податки/1922 р./122 спр.
415/ф. Р-75/Митченська сільська рада робітничих, селянських і червоноармійських депутатів, с. Митченки Батуринського району Конотопського округу/Протоколи засідань президії сільради, листування про податки/1923 р./3 спр.
416/ф. Р-77/Рябухинська сільська рада робітничих, селянських і червоноармійських депутатів, с. Рябухи Дмитріївського району Конотопського округу/Листування з військових питань/1925–1926 рр./3 спр.
417/ф. Р-80/Голенська сільська рада робітничих, селянських і червоноармійських депутатів, с. Голінка Дмитрівського району Конотопського округу/Інструктивні розпорядження райвиконкому, листування про землевпорядкування/ 1924 р./12 спр.
418/ф. Р-84/Понорницька сільська рада робітничих, селянських і червоноармійських депутатів, с. Понорниця Понорницького району Глухівського округу/Листування про перевибори рад/1925–1926 рр./2 спр.
419/ф. Р-87/Новомлинський сільський виконавчий комітет ради робітничих, селянських і червоноармійських депутатів, с. Нові Млини Батуринської волості Конотопського повіту Чернігівської губернії/Протоколи засідань президії сільвиконкому, листування про податки/1920–1923 рр./ 9 спр.
420/ф. Р-88/Дмитрівська сільська рада робітничих, селянських і червоноармійських депутатів, с. Дмитрівка Дмитрівського району Конотопського округу/Листування про податки і про військові справи/1924 р./ 3 спр.
421/ф. Р-90/Коренецький сільський виконавчий комітет ради робітничих, селянських і червоноармійських депутатів, с. Коренецьке Дмитрівської волості Конотопського повіту Чернігівської губернії/Протоколи засідань президії сільвиконкому, інструктивні розпорядження волвиконкому, листування про податки/1921–1922 рр./13 спр.
422/ф. Р-96/Рижківський сільський виконавчий комітет ради робітничих, селянських і червоноармійських депутатів, с. Рижки Коропської волості Кролевецького повіту Чернігівської губернії/Протоколи засідань президії сільвиконкому, листування про кампанії на селі та про податки/ 1921 р./5 спр.
423/ф. Р-98/Рождественський сільський виконавчий комітет ради робітничих, селянських і червоноармійських депутатів, с. Рождественське Коропської волості Кролевецького повіту Чернігівської губернії/Протоколи загальних сільських зборів, інструктивні розпорядження волвиконкому, листування про соціальне забезпечення/1919–1921 рр./11 спр.
424/ф. Р-100/Конятинський сільський виконавчий комітет ради робітничих, селянських і червоноармійських депутатів, с. Конятин Коропської волості Кролевецького повіту Чернігівської губернії/Іменні списки землекористувачів по селу/1919 р./1 спр.
425/ф. Р-101/Шабалинівський волосний виконавчий комітет ради робітничих, селянських і червоноармійських депутатів, с. Шабалинів Шабалинівської волості Сосницького повіту Чернігівської губернії/Загальний відділ, військовий стіл, земельний стіл/1919–1923 рр./166 спр.
426/ф. Р-103/Кнутівський сільський виконавчий комітет ради робітничих, селянських і червоноармійських депутатів, с. Кнути Коропської волості Кролевецького повіту Чернігівської губернії/Розпорядження волвиконкому, протоколи сільради, листування/1921–1922 рр./5 спр.
427/ф. Р-106/Конотопський волосний виконавчий комітет ради робітничих, селянських і червоноармійських депутатів, м. Конотоп Конотопського повіту Чернігівської губернії/Загальний відділ, продовольчо-податковий стіл/1920–1923 рр./33 спр.
428/ф. Р-108/Матвіївський сільський виконавчий комітет ради робітничих, селянських і червоноармійських депутатів, с. Матвіївка Волинської волості Сосницького повіту Чернігівської губернії/Протоколи загальних зборів громадян села, листування про податки/1922–1923 рр./9 спр.
429/ф. Р-109/Шаповалівський волосний виконавчий комітет ради робітничих, селянських і червоноармійських депутатів, с. Шаповалівка Шаповалівської волості Борзнянського повіту Чернігівської губернії/ Загальний відділ, військовий стіл, продовольчо-податковий стіл/1919– 1923 рр./157 спр.
430/ф. Р-111/Сосницький волосний виконавчий комітет ради робітничих, селянських і червоноармійських депутатів, м. Сосниця Сосницького повіту Чернігівської губернії/Загальний відділ, військовий стіл, земельний стіл/1920–1923 рр./102 спр.
431/ф. Р-113/Фастівецький волосний виконавчий комітет ради робітничих, селянських і червоноармійських депутатів, с. Фастівці Фастівецької волості Борзнянського повіту Чернігівської губернії/Загальний відділ, військовий стіл, податковий стіл/1920–1922 рр./33 спр.
432/ф. Р-115/Бахмацький волосний виконавчий комітет ради робітничих, селянських і червоноармійських депутатів, м. Бахмач Бахмацької волості Конотопського повіту Чернігівської губернії/Загальний відділ, податковий стіл/1920–1923 рр./21 спр.
433/ф.ф. Р-116, Р-126, Р-129, Р-131, Р-132, Р-133, Р-135, Р-137, Р-140, Р-141, Р-142, Р-145, Р-148, Р-153, Р-155, Р-164, Р-165, Р-167, Р-169, Р-171, Р-172, Р-173, Р-175, Р-176, Р-178, Р-181, Р-183, Р-184, Р-185, Р-187, Р-189, Р-210, Р-221, Р-222, Р-240, Р-241, Р-242, Р-243, Р-244, Р-246, Р-249, Р-250, Р-251, Р-253, Р-254, Р-255, Р-256, Р-258, Р-261, Р-263, Р-264, Р-265, Р-266, Р-267, Р-271, Р-272, Р-274, Р-278, Р-280, Р-281, Р-282, Р-283, Р-284, Р-286, Р-287, Р-288, Р-289, Р-291, Р-295, Р-296, Р-297, Р-307, Р-309, Р-310, Р-312, Р-315, Р-318, Р-324, Р-328, Р-329, Р-336, Р-339, Р-342, Р-347, Р-348, Р-351, Р-353, Р-354, Р-361, Р-362, Р-363, Р-364, Р-366, Р-375.
434/ф. Р-376/Дмитрівська районна кооперативно-колгоспна сільськогосподарська спілка, с. Дмитрівка Дмитрівського району Конотопського округу/Загальний відділ, торговельно-оперативний відділ, бухгалтерський відділ, особовий склад/1930–1932 рр./172 спр.
435/ф. Р-381/Глухівська агенція кооперативного страхового управління при Всеукраїнській спілці кооперативів, м. Глухів Глухівського округу/Листування про страхування кооперативних підприємств, грошові документи/1927–1928 рр./2 спр.
436/ф. Р-382/Холменський винокурний завод Чернігівського відділу Всеукраїнського спиртотресту, с. Холми Холменської волості Сосницького повіту Чернігівської губернії/Листування про продаж спиртних продуктів, грошові документи і книги, листування про особовий склад/1919–1924 рр./ 93 спр.
437/ф. Р-384/Соснівське сільськогосподарське кооперативне товариство, с. Соснівка Соснівської сільради Конотопського району Конотопського округу/Протоколи засідань правління, протоколи загальних зборів пайщиків, грошові документи, листування і договори про заготівлю зернових культур/1925–1935 рр./101 спр.
438/ф. Р-389/Рокитненське сільськогосподарське бурякове кооперативно- виробниче товариство, с. Рокитне Жовтневого району Конотопського округу/Інструктивні розпорядження райбурякоспілки, звіти про роботу товариства, грошові документи/1927–1932 рр./40 спр.
439/ф.ф. Р-392, Р-397, Р-399, Р-402, Р-403, Р-407, Р-409, Р-412, Р-418, Р-420, Р-421, Р-422, Р-425, Р-428, Р-429, Р-430, Р-432, Р-434, Р-436, Р-437, Р-441, Р-442, Р-444, Р-445, Р-451, Р-457, Р-461, Р-462, Р-464, Р-465, Р-466, Р-471, Р-473, Р-474, Р-478, Р-480, Р-486, Р-487, Р-491, Р-495, Р-496, Р-499, Р-500, Р-502, Р-504, Р-506, Р-508, Р-509, Р-511, Р-513, Р-514, Р-515, Р-516, Р-517, Р-518, Р-520, Р-521, Р-524, Р-528, Р-529, Р-534, Р-535, Р-543, Р-544, Р-545, Р-546, Р-547, Р-548, Р-550, Р-551, Р-552, Р-553, Р-554, Р-555, Р-557, Р-560, Р-562, Р-563, Р-564, Р-567, Р-568, Р-569, Р-570, Р-571, Р-572, Р-573, Р-575, Р-578, Р-580, Р-587, Р-588, Р-589, Р-598, Р-601.
441/ф.ф. Р-22, 32, 34, 35, 36, 39, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 52, 53, 58, 61, 62, 64, 65, 76, 77, 78, 82, 86, 91, 94, 101, 104, 106, 107, 108, 109, 110, 112, 115, 120, 123, 125, 127, 128, 131, 132, 133, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 142, 143, 148, 149, 152, 153, 154, 157, 158, 160, 161, 162, 163, 164, 165, 166, 167, 168, 169, 171, 172, 174, 178, 180, 182, 184, 185. 186, 187, 188, 191, 192, 193, 194, 195.
442/ф. Р-85/Лебединська державна нотаріальна контора/29 спр.
443/ф. Р-86/Сумська агенція цукротресту/17 спр.
444/ф. Р-90/Лебединський повітовий земельний відділ/144 спр.
445/ф. Р-91/Лебединський повітовий відділ народної освіти/197 спр.
446/ф.ф. Р-92/Сумський раднаргосп/204 спр.
447/ф. Р-93/Лебединський повітовий відділ народного господарства/ 169 спр.
448/ф. Р-94/Фінінспектор 325-ї дільниці/149 спр.
449/ф. Р-95/Реєстраційне бюро Сумського окружного земельного відділу/4939 спр.
450/ф. Р-96/Акцизне управління/2034 спр.
451/ф. Р-97/Іволжанський державний спиртзавод/9 спр.
452/ф. Р-99/Олешанський волвиконком/21 спр.
453/ф. Р-100/Сумська повітова робітничо-селянська міліція/924 спр.
454/ф. Р-102/Управління 2-го району робітничо-селянської міліції, с. В[елика] Сироватка/72 спр.
455/ф. Р-103/Управління 3-го району робітничо-селянської міліції, с. Юнаківка/59 спр.
456/ф. Р-104/Управління 4-го району робітничо-селянської міліції, с. Вири/53 спр.
457/ф. Р-105/Управління 5-го району робітничо-селянської міліції, с. Річки/38 спр.
458/ф. Р-106/Управління 6-го району робітничо-селянської міліції, м. Білопілля/ 109 спр.
459/ф. Р-107/Управління 7-го району робітничо-селянської міліції, с. Вири/12 спр.
460/ф. Р-110/Лебединська повітова робітничо-селянська міліція/ 365 спр.
461/ф. Р-116/Управління 6-го району робітничо-селянської міліції, с. Вільшана/29 спр.
462/ф. Р-117/Управління 7-го району робітничо-селянської міліції, с. Боброве Лебединського повіту/6 спр.
463/ф. Р-118/Управління 8-го району робітничо-селянської міліції, м. Л ебедин/4 спр.
464/ф. Р-121/Лебединський відділ праці/211 спр.
465/ф. Р-122/Управління інспектора лісів Лівобережної України/7 спр.
466/ф. Р-123/Бобровське лісництво/49 спр.
467/ф. Р-124/Тростянецьке районне лісництво/33 спр.
468/ф. Р-125/Миколаївське лісництво/67 спр.
469/ф. Р-126/Управління паливного комітету по Охтирському району/ 58 спр.
470/ф. Р-127/Сумський окружний КНС/155 спр.
471/ф. Р-129/Сумська окружна спілка сільськогосподарського кредитного товариства/829 спр.
472/ф. Р-130/Артіль з обмолоту зерна, с. Боброве/28 спр.
473/ф. Р-132/Сумська окружна КВД/74 спр.
474/ф. Р-134/Сумське окружне кредитне товариство “Відродження”/ 58 спр.
475/ф. Р-135/Чернеччинське сільськогосподарське кредитне товариство/ 92 спр.
476/ф. Р-136/Битицьке сільськогосподарське кредитне товариство/ 76 спр.
477/ф. Р-138/Сумська міжрайпродспілка/435 спр.
478/ф. Р-143/Сумське товариство взаємного кредиту/115 спр.
479/ф. Р-145/Білопільська філія Сумського ЦРК/29 спр.
480/ф. Р-148/Сумська міжрайстанція з боротьби зі шкідниками сільського господарства/136 спр.
481/ф. Р-151/Хлібопекарня Сумського ЦРК/16 спр.
482/ф. Р-154/Лебединський торговельний колектив безробітних членів спілки радторгслужбовців/19 спр.
483/ф. Р-157/Сумська агенція коопстраху/111 спр.
484/ф. Р-160/Сумська окружна насіннева спілка/208 спр.
485/ф. Р-162/Тростянецька база Сумської окружної спілки споживчих товариств/75 спр.
486/ф. Р-163/Білопільська база Сумської окружної спілки споживчих товариств/79 спр.
487/ф. Р-165/Сумська окружна рада “Осовіахім”/181 спр. 488/ф. Р-166/Правління Сумського окружного товариства “Друг
дітей”/95 спр.
489/ф. Р-167/Сумське окружне товариство Червоного Хреста/236 спр.
490/ф. Р-171/Лебединський повітовий продком/102 спр.
491/ф. Р-172/Тернівське споживче товариство/18 спр.
492/ф. Р-173/Сумське товариство споживачів “Многолавка”/45 спр.
493/ф. Р-175/Сумський районний робітничий кооператив/43 спр.
494/ф. Р-176/Сумська районна контора Укрсількоопцентру/141 спр.
495/ф. Р-177/Боромлянська кооперативна інвалідна артіль з виготовлення шкір/6 спр.
496/ф. Р-178/Нижньо-Сироватське торговельне кооперативне товариство/ 7 спр.
497/ф. Р-181/Річанська кустарна кооперативна артіль з обробки шкіри/6 спр.
498/ф. Р-182/Сумське споживче товариство “Будущность”/69 спр.
499/ф. Р-183/Павлівське споживче товариство/24 спр.
500/ф. Р-184/Яструбинське споживче товариство/5 спр.
501/ф. Р-185/Білопільське споживче товариство/12 спр.
502/ф. Р-186/Роменський окружний суд/50 спр.
503/ф. Р-187/Висторопське споживче товариство/9 спр.
504/ф. Р-188/Сумське 1-е товариство споживачів/7 спр.
505/ф. Р-209/Пайове товариство “Погрузка”, м. С уми/63 спр.
506/ф. Р-214/Сумський машинобудівний завод/3175 спр.
507/ф. Р-215/Павлівський рафінадний завод/1670 спр.
508/ф. Р-216/В[елико]-Октябрський цукровий комбінат/694 спр.
509/ф. Р-217/Стрілковський цукровий комбінат/126 спр.
510/ф. Р-218/Народний слідчий Сумської окружної прокуратури/ 378 спр.
511/ф. Р-220/Сумсько-Степанівський завод/482 спр.
512/ф. Р-222/Низівський цукровий завод/113 спр.
513/ф. Р-223/Кияницький цукровий завод/260 спр.
514/ф. Р-225/Мезенівський цукровий завод/1015 спр.
515/ф. Р-227/Гутянський цукровий завод/838 спр.
516/ф. Р-228/Чупахівський цукровий завод/986 спр.
517/ф. Р-230/Токарівський спиртзавод/142 спр.
518/ф. Р-231/Сумське об’єднання цегляних заводів/326 спр.
519/ф. Р-233/Завод “Сільмаш”, м. Суми/742 спр.
520/ф. Р-236/Сумський спиртзавод/1512 спр.
521/ф. Р-244/Білопільське відділення хлібопродуктів/52 спр.
522/ф. Р-245/Сумський пункт заготівлі хлібних та інших сільськогосподарських продуктів/6 спр.
523/ф. Р-247/Сумський міський селянський дім/6 спр.
524/ф. Р-249/Сумська філія “Держвидат України”/110 спр.
525/ф. Р-252/Сумська артіль “Швейпром”/4 спр.
526/ф. Р-254/Контора Сумського пункту Укравтотресту/13 спр.
527/ф. Р-266/Редакція газети “Плуг і молот”/239 спр.
528/ф. Р-267/Ощадна каса № 218/54 спр.
529/ф. Р-269/Сумське відділення Торгпромбанку/354 спр.
530/ф. Р-271/Сумська філія Українбанку/440 спр.
531/ф. Р-272/Білопільська прибутково-видаткова каса/54 спр.
532/ф. Р-273/Лебединська прибутково-видаткова каса/48 спр.
533/ф. Р-275/Ряснянська сільськогосподарська профшкола/14 спр.
534/ф. Р-277/Сумська профтехшкола цукрової промисловості/64 спр.
535/ф. Р-279/Сумська окружна профспілка будівельників/394 спр.
536/ф. Р-283/Сумське повітове відділення профспілки гірників/ 14 спр.
537/ф. Р-284/Сумська окружна укоопспілка мисливців і рибалок/ 228 спр.
538/ф. Р-285/Сумський райком профспілки металістів/469 спр.
539/ф. Р-286/Сумська профспілка радторгслужбовців/543 спр.
540/ф. Р-287/Сумська окружна спілка робітників комунального господарства/198 спр.
541/ф. Р-288/Сумська окружна рада профспілок/578 спр.
542/ф. Р-289/Сумська окружна спілка шкіряників/137 спр.
543/ф. Р-291/Сумська окружна спілка транспортників/190 спр.
544/ф. Р-291/Сумська окружна спілка “Медсантруд”/579 спр.
545/ф. Р-292/Штепівський райком профспілки працівників землісу/ 69 спр.
546/ф. Р-293/Ворожбянський райком профспілки працівників землісу/ 101 спр.
547/ф. Р-294/Тростянецький райком профспілки працівників землісу/ 139 спр.
548/ф. Р-295/Тернівський райпрофсекретаріат/35 спр.
549/ф. Р-296/Тернівський райком профспілки працівників землісу/ 79 спр.
550/ф. Р-297/Сумське товариство споживачів “Нова Січ”/12 спр.
551/ф. Р-298/Контора Охтирської військової взуттєвої фабрики/ 10 спр.
552/ф. Р-299/Боромлянський райком профспілки працівників землісу/ 95 спр.
553/ф. Р-300/Контора 1-ї Сумської взуттєвої фабрики/63 спр.
554/ф. Р-301/Краснопільський райпрофсекретаріат/4 спр.
555/ф. Р-302/Краснопільський райком профспілки працівників землісу/ 101 спр.
556/ф. Р-303/Вільшанський райком профспілки працівників землісу.
557/ф. Р-304/Вільшанський райпрофсекретаріат/11 спр.
558/ф. Р-307/Сумське повітове відділення профспілки садоводів/ 1 спр.
559/ф. Р-308/Сумська окружна філія профспілки працівників землісу/ 641 спр.
560/ф. Р-309/Сумська шкірпосадочна майстерня/32 спр.
561/ф. Р-310/Славгородський райком профспілки працівників землісу/ 80 спр.
562/ф. Р-312/Сумський райком профспілки працівників землісу/89 спр.
563/ф. Р-313/Чупахівський райком профспілки працівників землісу/ 48 спр.
564/ф. Р-316/Жовтневий райком профспілки працівників землісу/ 12 спр.
565/ф. Р-337/Сумська шорсидільна радянська майстерня/86 спр.
566/ф. Р-343/Взуттєва артіль “Допомога”/108 спр.
567/ф. Р-348/Стрілківський цукровий завод/8 спр.
568/ф. Р-425/Сумський завод “Сільмаш № 2”/3 спр.
569/ф. Р-434/Сумська біржа праці/115 спр.
570/ф. Р-459/Житлокооп 1-й/94 спр.
571/ф. Р-460/Житлокооп “Новий бит”/102 спр.
572/ф. Р-461/Житлокооп “Комунальник”/69 спр.
573/ф. Р-466/Житлокооп “Труд”/82 спр.
574/ф. Р-467/Житлокооп “Майський”/53 спр.
575/ф. Р-469/Житлоорендкооператив “Трудове життя”/3 спр.
576/ф. Р-470/Житлоорендкооператив “Зоря”/2 спр.
577/ф. Р-471/Житлоорендкооператив “Цукровик”/12 спр.
578/ф. Р-472/Житлоорендкооператив “Вал”/2 спр.
579/ф. Р-473/Житлоорендкооператив “Колективна праця”/3 спр.
580/ф. Р-474/Житлоорендкооператив “Жвавий”/3 спр.
581/ф. Р-475/Житлоорендкооператив “Связь”/4 спр.
582/ф. Р-476/Житлоорендкооператив “Стрілка”/4 спр.
583/ф. Р-477/Житлоорендкооператив “Улей”/16 спр.
584/ф. Р-478/Житлоорендкооператив “Будівельник”/6 спр.
585/ф. Р-479/Житлоорендкооператив “Металіст”/6 спр.
586/ф. Р-480/Житлоорендкооператив № 26/5 спр.
587/ф. Р-481/Житлоорендкооператив “Нове місце”/7 спр.
588/ф. Р-482/Житлоорендкооператив № 3649/4 спр.
589/ф. Р-483/Житлоорендкооператив “Зірка”/16 спр.
590/ф. Р-487/Житлокооп “Кустарь”/11 спр.
591/ф. Р-490/Житлокооп “Слідуючий”/5 спр.
592/ф. Р-494/Житлокооп “Граніт”/5 спр.
593/ф. Р-495/Житлокооп “Петрівська площа”/9 спр.
594/ф. Р-496/Житлокооп “В единении сила”/13 спр.
595/ф. Р-497/Житлокооп “Чесна праця”/3 спр.
596/ф. Р-498/Житлокооп “Нова громада”/10 спр.
597/ф. Р-502/Житлокооп “Согласия”/24 спр.
598/ф. Р-510/Місцевий комітет вантажників ст. С уми, м. С уми/39 спр.
599/ф. Р-511/Комунальна служба Лебединського повіту, земельний відділ/ 17 спр.
600/ф. Р-512/Місцевий комітет вантажників, ст. Краснопілля/19 спр.
601/ф. Р-513/Місцевий комітет вантажників, ст. Вири/8 спр.
602/ф. Р-514 /Пришибська сільрада/282 спр.
603/ф. Р-515/М[ало]-Чернеччинська сільрада/102 спр.
604/ф. Р-516/Степанівська сільрада/37 спр.
605/ф. Р-517/В[елико]-Вільмівська сільрада/89 спр.
606/ф. Р-518/Токарівська сільрада/89 спр.
607/ф. Р-519/Мар’ївська сільрада/143 спр.
608/ф. Р-521/Піщанська сільрада/168 спр.
609/ф. Р-522/Грицаківська сільрада/199 спр.
610/ф. Р-523/Головашівська сільрада/395 спр.
611/ф. Р-526/Н[ово]-Михайлівська сільрада/193 спр.
612/ф. Р-527/Терешківська сільрада/45 спр.
613/ф. Р-528/Басівська сільрада/174 спр.
614/ф. Р-529/Старосільська сільрада/94 спр.
615/ф. Р-530/Буймерська сільрада/114 спр.
616/ф. Р-531/Хотінський волвиконком/153 спр.
617/ф. Р-552/Куянівський волосний суд/3 спр.
618/ф. Р-553/Сироватський волосний суд/2 спр.
619/ф. Р-554/Чупахівський райКВН/2 спр.
620/ф. Р-563/Народний суд 4-го поділу, с. Тростянець.
621/ф. Р-564/Народний суд 9-го поділу Сумського повіту, с. В[елика] Сироватка.
622/ф. Р-565/Народний суд 10-го поділу, с. Чупахівка/1559 спр.
623/ф. Р-567/Слідчий 7-го поділу Сумського округу, м. Л ебедин/ 1 спр.
624/ф. Р-568/Об’єднана камера судових виконавців, м. С уми/18 спр.
625/ф. Р-569/Народний слідчий 3-го поділу, с. Чупахівка/6 спр.
626/ф. Р-574/Сумське окружне управління лісами/137 спр.
627/ф. Р-576/Охтирський упродком/108 спр.
628/ф. Р-578/Краснопільське лісництво/180 спр.
629/ф. Р-580/Губернський лісний ревізор/1 спр.
630/ф. Р-581/Сумська повітова каса держстраху/37 спр.
631/ф. Р-582/Чупахівський волвиконком/2 спр.
632/ф. Р-584/Сумська повітова РСІ/128 спр.
633/ф. Р-585/Сумський повітовий собес/487 спр.
634/ф. Р-587/Сумський повітовий виконком.
635/ф. Р-588/Сумський повітовий відділ народної освіти/68 спр.
636/ф. Р-589/Управління Сумської повітової міліції.
637/ф. Р-590/Сумський повітовий земельний відділ/119 спр.
638/ф. Р-591/Сумське повітове фінансове управління.
639/ф. Р-594/Степанівський волвиконком/149 спр.
640/ф. Р-595/Управління профспілки будівельників.
641/ф. Р-596/Управління профспілки “Нарпит”.
642/ф. Р-597/Сумська повітова профспілка цукровиків/554 спр.
643/ф. Р-598/Сумська повітова профспілка шкіряників.
644/ф. Р-599/Сумська повітова профспілка транспортників.
645/ф. Р-600/Сумська повітова профспілка ВРЗЛ /43 спр.
646/ф. Р-601/Сумський повітовий відділ праці/410 спр.
647/ф. Р-602/Сумська повітова профспілка комунальних працівників.
648/ф. Р-603/Сумський окрплан/417 спр.
649/ф. Р-604/Комендатура з охорони Низівського цукрового заводу/ 1 спр.
650/ф. Р-605/Комендатура з охорони М[ало]-Висторопського цукрового заводу.
651/ф. Р-606/Комендатура з охорони Кияницького цукрового заводу.
652/ф. Р-607/Комендатура з охорони Грязнянського цукрового заводу.
653/ф. Р-608/Комендатура з охорони Тернавського цукрового заводу.
654/ф. Р-609/Комендатура з охорони Тростянецького цукрового заводу.
655/ф. Р-610/Комендатура з охорони Червонозоряного цукрового заводу, м. Суми/17 спр.
656/ф. Р-611/Пристав 2-ї дільниці Лебединського повіту/1 спр.
657/ф. Р-614/1-й окремий батальйон трудармії.
658/ф. Р-615/2-й окремий батальйон трудармії.
659/ф. Р-616/7-й окремий батальйон трудармії.
660/ф. Р-618/Степанівська районна КВД/5 спр.
661/ф. Р-620/Боромлянський волосний КНС/16 спр.
662/ф. Р-621/Колектив безробітних радторгслужбовців лозоплетіння/ 34 спр.
663/ф. Р-624/Центральна молочарня, м. С уми/9 спр.
664/ф. Р-626/Сумська контора ДВОУ/72 спр.
665/ф. Р-632/Сумська райспоживспілка.
666/ф. Р-633/Районний уповноваженний профспілки “Медсантруд”, с. Славгород/37 спр.
667/ф. Р-634/Суджанський повітвиконком.
668/ф. Р-637/Межиріцьке поштове відділення.
669/ф. Р-640/Мирнянська економія.
670/ф. Р-656/Миропільська лісодільниця/104 спр.
671/ф. Р-658/Особливий нарслідчий, м. С уми/4 спр.
672/ф. Р-659/Конотопська окружна юридична консультація/36 спр.
673/ф. Р-661/Білопільська районна юридична консультація/8 спр.
674/ф. Р-662/Річанська районна юридична консультація/7 спр.
675/ф. Р-666/Конотопський окружний суд/143 спр.
676/ф. Р-668/Улянівське поштово-телеграфне відділення/35 спр.
677/ф. Р-672/М[ало]-Ворожбянське поштово-телеграфне відділення/ 118 спр.
678/ф. Р-673/Вирівське поштово-телеграфне відділення/6 спр.
679/ф. Р-675/Стрільчанське сільськогосподарське бурякове товариство/ 11 спр.
680/ф. Р-676/Пришибо-Басівське сільськогосподарське бурякове товариство/ 6 спр.
681/ф. Р-677/Шпилівське сільськогосподарське бурякове товариство/ 50 спр.
682/ф. Р-678/Степанівське сільськогосподарське бурякове товариство/ 16 спр.
683/ф. Р-680/Сумське скотарське товариство/22 спр.
684/ф. Р-686/Успенське лісництво/78 спр.
685/ф. Р-688/Сумська артіль з виробництва фарб/7 спр.
686/ф. Р-690
687/ф. Р-691
688/ф. Р-692
689/ф. Р-694/Боромлянський волвиконком/98 спр.
690/ф. Р-695/Боромлянський райвиконком/538 спр.
691/ф. Р-698/Шкіряний завод К-Пашкова/4 спр.
692/ф. Р-700/Сумська районна судземкомісія/514 спр.
693/ф. Р-727/Басівський шкіряний завод/53 спр.
694/ф. Р-728/Кустпром/67 спр.
695/ф. Р-729/Сумська промкредитспілка/100 спр.
696/ф. Р-730/Відділ робітничого постачання/31 спр.
697/ф. Р-732/Об’єднаний групком ВРЗЛ /13 спр.
698/ф. Р-733/Боромлянський райпрофсекретаріат/13 спр.
699/ф. Р-734/Сумська міжрайонна страхова каса/96 спр.
700/ф. Р-736/Боромлянське споживче товариство/38 спр.
701/ф. Р-739/Охтирський склад для зберігання шкір/8 спр.
702/ф. Р-740/Самотоївський шкіряний завод № 14/22 спр.
703/ф. Р-741/Сумська контора торфорозробок/212 спр.
704/ф. Р-746/Сумський окружний суд/7859 спр.
705/ф. Р-749/Степанівський рай КНС/Листування, звіти/1925–1927 рр./ 25 спр.
706/ф. Р-751/Управління міліції 9-го району Сумського повіту/Реєстри, телефонограми/1921 р./3 спр.
707/ф. Р-756
708/ф. Р-757/Сумська міська лікарняна каса/1919 р./1 спр.
709/ф.Р-758/Сумський плодокущ/1930–1931 рр./22 спр.
710/ф.Р-760/Білопільська крупорушка/Бухгалтерія, листування/ 1923 р./ 30 спр.
711/ф. Р-761/Буймерівський волосний КНС/Бухгалтерія, листування/ 1920–1923 рр./4 спр.
712/ф. Р-762/Корюківський цукровий завод/Інвентар/1921 р./3 спр.
713/ф. Р-764/Велико-Бобрицький комбінат металооб’єднання/1923– 1924 рр./4 спр.
714/ф. Р-765/Лебединський повітовий фінвідділ/Звіти/71 спр.
715/ф. Р-772/Сумська сільськогосподарська спілка кооперативних товариств.
716/ф. Р-773/Степанівська райсуд земкомісія/Листування, судові справи/1923–1927 рр./336 спр.
717/ф. Р-774/Сумський окружний кооперкзм/Протоколи, статути, листування/ 1925–1929 рр./565 спр.
718/ф. Р-777/Сумська релігійна община/Статут, списки/1928 р./1 спр.
719/ф. Р-778/Сумська повітова рада профспілок/Плани, звіти, протоколи/ 1919–1922 рр./155 спр.
720/ф. Р-779/Сумська повітова рада профспілки працівників освіти/ Плани, звіти, протоколи/1919–1923 рр./42 спр.
721/ф. Р-785/Сумська повітова спілка мисливців та рибалок/1921– 1923 рр.
722/ф. Р-794/Сумське окружне товариство “Долой неграмотность”/ Протоколи, доповіді/1926–1928 рр./39 спр.
723/ф. Р-795/Харківський губернський суд/Цивільна справа/1922 р./ 1 спр.
724/ф. Р-796/Управління радлісгоспу/Статистика/1930–1934 рр./591 спр.
725/ф. Р-797/Тростянецький комбінат цукрового тресту/1917–1919 рр./ 54 спр.
726/ф. Р-798/Судовий слідчий 1-го поділу Сумського повіту/117 спр.
727/ф. Р-799/Улянівська партизанська комісія/Справи колишніх партизан і червоноармійців/1929–1930 рр./108 спр.
728/ф. Р-800/Сумська окружна комісія нацменшин/1926–1929 рр./6 спр.
729/ф. Р-801/Товариство ОЗЕТ/Облік членів/3 спр.
730/ф. Р-803/1-й Варшавський військовий госпіталь, м. С уми/Списки на зарплату/1920 р./1 спр.
731/ф. Р-815/Сумська артіль з виробництва клею/Протоколи, бухгалтерія/ 1925 р./4 спр.
732/ф. Р-817/Тернівський волосний виконком/1922–1923 рр./1 спр.
733/ф. Р-819/В[елика]-Сироватська артіль з обробки шкіри/1925-1926 рр./3 спр.
734/ф. Р-820
735/ф. Р-821/Сільгоспартіль “Демченко”/Табелі, наряди/1930 р./158 спр.
736/ф. Р-822/Сільгоспартіль “13 лет РККА”, с. Ганнівка/Списки, табелі/ 1931 р./4 спр.
737/ф. Р-823/Сільгоспартіль “Індустрія”, с. Токарі/Списки, табелі/1930– 1932 рр./174 спр.
738/ф. Р-824/Сільгоспартіль “Куйбишева”/Списки, табелі/1930–1932 рр./ 47 спр.
739/ф. Р-825/Сільгоспартіль “Комунар” с. Баси/Списки, табелі/1931– 1932 рр./37 спр.
740/ф. Р-826/Шпилівська сільрада/Справи податкові, земельні, листування/ 1923–1927 рр./221 спр.
741/ф. Р-827/Косівщинська сільрада/1931–1932 рр./59 спр.
742/ф. Р-830/Сумський міський комунгосп/Відділи: технічний, будівельний/ 1919–1929 рр./549 спр.
743/ф. Р-831/Тернівський волвиконком/Земельний відділ/ 1922 р./ 61 спр.
744/ф. Р-832/Сумська промспілка “Торфсекція”/1931–1934 рр./716 спр.
745/ф. Р-833/Сумська партизанська комісія/Справи партизанів, протоколи/ 1929–1935 рр./307 спр.
746/ф. Р-835/Сумпромбанк/Протоколи, бухгалтерія/1932–1935 рр./30 спр.
747/ф. Р-836/Сумська міська рада профспілок/1931–1937 рр./530 спр.
748/ф. Р-838/Сумська контора рибтресту/Листування, плани, статистика/ 1932–1935 рр./107 спр.
749/ф. Р-839/Сумська міжрайпартшкола/Справи курсантів, звіти, бухгалтерія/1931–1935 рр./1014 спр.
750/ф. Р-840/Ворожбянське товариство споживачів/1920–1922 рр./ 4 спр.
751/ф. Р-842/Будянське волправління/Окладна книга/1919 р./1 спр.
752/ф. Р-843/Сумський магазин інпостачання/1932–1933 рр./21 спр.
753/ф. Р-844/Народний суд 17-го поділу, м. С уми/Кримінальні, цивільні справи/1924–1929 рр./4037 спр.
754/ф. Р-845/Сумський райкомітет профспілки “Робос”/Листування, протоколи, договори/1931–1933 рр./151 спр.
755/ф. Р-846/Жилкамера нарсуду, м. С уми/1926–1928 рр./1189 спр.
756/ф. Р-847/Криничанський волвиконком/Відділи: загальний, податковий, земельний/1921–1923 рр./20 спр.
757/ф. Р-848/Могрицька сільрада/1922–1923 рр./7 спр.
758/ф. Р-849/Гонторівський волвиконком/Відділи: загальний, земельний, податковий/1922–1923 рр./69 спр.
759/ф. Р-851/Юнаківський волвиконком/Відділи: загальний, податковий/ 1920–1922 рр./47 спр.
760/ф. Р-852/Юнаківський райвиконком/Відділи: земельний, загальний, податковий/1923–1927 рр./178 спр.
761/ф. Р-853/Миропільський волвиконком/Відділи: земельний, загальний, податковий/1921–1927 рр./253 спр.
762/ф. Р-854/Сільгоспартіль ім. Л еніна, с. Грицаківка/Списки, звіт/1930– 1932 рр./60 спр.
763/ф. Р-855/Юнаківський районний КНС/14 спр.
764/ф. Р-856/Сільгоспартіль ім. Фрунзе, с. В[елика] Чернеччина/Списки членів, протоколи/1930–1932 рр./88 спр.
765/ф. Р-857/Об’єднана камера народного суду м. С уми/Кримінальні, цивільні справи/1929–1932 рр./12366 спр.
766/ф. Р-858/Начальник 12-ї будівельної дільниці дорбуду/Листування, звіти/1931 р./7 спр.
767/ф. Р-859/Лубенська дорбудно-будівельна дільниця/Листування, звіти/1931–1932 рр./39 спр.
768/ф. Р-860/Виконавець дорожно-будівельних робіт 4-ї дільниці/ Листування, звіти/1930 р./10 спр.
769/ф. Р-862/Контора з будівництва залізобетонного мосту, м. Суми/ 1929–1930 рр./40 спр.
770/ф. Р-863/Виконавець дорожно-будівельних робіт 10-ї дільниці/ 1932 р./5 спр.
771/ф. Р-864/Сумський окружний дорожний відділ/1926–1929 рр./ 140 спр.
772/ф. Р-867/Сумське земельне товариство/1929–1930 рр./27 спр.
773/ф. Р-868/Сільгоспартіль “Паризька Комуна”/1930–1932 рр./65 спр.
774/ф. Р-872/Миропільська партизанська комісія/Справи партизан/ 1928–1935 рр./332 спр.
775/ф. Р-873/Сумський склад яєць/Листування, договори/1934 р./25 спр.
776/ф. Р-875/Сумський міжрайонний комітет Червоного Хреста/ Списки, протоколи/1931–1935 рр./432 спр.
777/ф. Р-878/Сумська районна прокуратура/Слідчі справи/1932– 1933 рр./1046 спр.
778/ф. Р-879/Сумський державний будівельний контроль/Проекти, плани, креслення/1925–1934 рр./820 спр.
779/ф. Р-880/Ворожбянський райвиконком/Відділи: загальний, земельний, податковий/1923–1931 рр./279 спр.
780/ф. Р-882/Сільська КВД/Листування, звіти/1926–1930 рр./26 спр.
781/ф. Р-883/Михайлівський райвиконком/Відділи: фінансовий, загальний, податковий/1923–1925 рр./97 спр.
782/ф. Р-886/Гудимівська сільрада/Листування, плани, звіти/1923– 1932 рр./94 спр.
783/ф. Р-889/Червленівська сільрада/Листування, плани, звіти/1924– 1930 рр./134 спр.
784/ф. Р-894/Сільгоспартіль “Вперед”, м. Л ебедин/Протоколи, бухгалтерія/ 1929–1932 рр./128 спр.
785/ф. Р-895/Лебединська промартіль інвалідів “Єднання”/Протоколи, списки, бухгалтерія/1924–1936 рр./346 спр.
786/ф. Р-897/Лебединська районна робітничо-селянська інспекція/ 1929–1930 рр./99 спр.
787/ф. Р-900/Сільгоспартіль ім. Ворошилова, хут. Горки/Табелі, списки/ 1930–1932 рр./37 спр.
788/ф. Р-902/Бишкінський волвиконком/Районний секретаріат/1920– 1922 рр./17 спр.
789/ф. Р-904/Рябушинський волвиконком/Районний секретаріат/ 1919– 1923 рр./20 спр.
790/ф. Р-910/Сільгоспартіль “Червоний день”/Списки, звітність/1931– 1933 рр./53 спр.
791/ф. Р-912/Боровеньківський волвиконком/Секретаріат, земвідділ, військовий стіл/1921–1923 рр./51 спр.
792/ф. Р-915/Михайлівський волосний КНС/Листування, звітність/ 1920–1922 рр./6 спр.
793/ф. Р-917/Михайлівська сільська КВД/ Листування, звітність/1923– 1925 рр./8 спр.
794/ф. Р-919/Влезьківська сільрада/Листування, звітність/1924–1932 рр./ 101 спр.
795/ф. Р-920/Михайлівський сільський КНС/Листування, звітність/ 1922–1931 рр./33 спр.
796/ф. Р-921/Червленівська сільська КВД/Листування, звітність/1924– 1930 рр./19 спр.
797/ф. Р-923/Лебединський районний КНС/Листування, звітність/1923– 1931 рр./19 спр.
798/ф. Р-932/Лебединська кооперативна артіль інвалідів “Змагання”/ 1932–1934 рр./19 спр.
799/ф. Р-933/Лебединське кооперативне водне товариство/1924– 1929 рр./22 спр.
800/ф. Р-934/Жовтневий райвиконком/Відділи: земельний, соцзабезпечення, охорони здоров’я/1925–1931 рр./142 спр.
801/ф. Р-935/Славгородський райвиконком/Відділи: земельний, соцзабезпечення, охорони здоров’я/1924–1927 рр./50 спр.
802/ф. Р-936/Краснопільський райвиконком/Відділи: земельний, соцзабезпечення, охорони здоров’я/1923–1935 рр./357 спр.
803/ф. Р-937/Лебединська поштово-телеграфна контора/Рух пошти/ 1918 р./73 спр.
804/ф. Р-940/Олешанська поштово-телеграфна контора/Рух пошти/ 1918–1921 рр./2 спр.
805/ф. Р-941/Лебединський повітовий відділ профспілки зв’язку/ 1920 р./5 спр.
806/ф. Р-942/Мезенівський сільський КНС/1924–1928 рр./8 спр.
807/ф. Р-953/Краснопільський районний суд. Земельна комісія/Судові земельні справи/1926–1930 рр./123 спр.
808/ф. Р-954/Покровська сільрада/1925–1931 рр./15 спр.
809/ф. Р-955/Малобобрицька сільрада/1929–1933 рр./47 спр.
810/ф. Р-956/Чернечанська сільрада/1924–1931 рр./46 спр.
811/ф. Р-957/Новодмитрівська сільрада/1924–1931 рр./36 спр.
812/ф. Р-958/Сільгосподарська артіль “Жовтень”, с. Н[ово]-Сироватка/ Протоколи, бухгалтерія/1926–1932 рр./72 спр.
813/ф. Р-959/Залізняцька сільрада/1928–1931 рр./34 спр.
814/ф. Р-960/Жовтневий районний суд. Земельна комісія/Судові земельні справи/1927–1929 рр./64 спр.
815/ф. Р-961/Ясенівська сільрада/1923–1932 рр./37 спр.
816/ф. Р-962/Старший слідчий Сумського окружного суду/Судово-слідче листування/1925–1930 рр./42 спр.
817/ф. Р-963/Боромлянський районний суд. Земельна комісія/Судово- слідче листування/1923–1929 рр./21 спр.
818/ф. Р-964/Краснопільська районна міліція/1927–1931 рр./13 спр.
819/ф. Р-965/Боромлянський райагент держстраху/Звіти/1928–1930 рр./ 13 спр.
820/ф. Р-966/Бронцівська сільрада/1923–1925 рр./13 спр.
821/ф. Р-969/Боромлянська районна КВД/1923–1927 рр./17 спр.
822/ф. Р-971/Угроїдська сільрада/Протоколи, звітність/1924–1930 рр./ 13 спр.
823/ф. Р-972/Славгородський районний КНС/Протоколи, звітність/1925– 1931 рр./13 спр.
824/ф. Р-974/Миропільська судова земельна комісія/657 спр.
825/ф. Р-979/Сільськогосподарська артіль “Плуг і молот”/1931 р./25 спр.
826/ф. Р-980/Сільськогосподарська артіль “Серп”/1930–1932 рр./31 спр.
827/ф. Р-981/Сільгоспартіль ім. П ершого травня/1930–1932 рр./61 спр.
828/ф. Р-982/Сільськогосподарська комуна ім. Л еніна, с. Рясне/1924–1934 рр./58 спр.
829/ф. Р-984/Жовтневий районний КНС/1927–1931 рр./37 спр.
830/ф. Р-985/Сільськогосподарська артіль “Червона Зірка”/1931 р./ 24 спр.
831/ф. Р-986/Особлива сесія Сумського нарсуду/1921–1929 рр./1004 спр.
832/ф. Р-987/Особлива сесія Лебединського нарсуду/1921–1923 рр./ 168 спр.
833/ф. Р-988/Продовольча сесія нарсуду, м. С уми/1922 р./25 спр.
834/ф. Р-989/Нарсуд 15-го поділу, с. Краснопілля/1923–1929 рр./ 6614 спр.
835/ф. Р-990/Нарсуд 20-го поділу с. С лавгород/1925–1927 рр./916 спр.
836/ф. Р-991/Нарсуд 16-го поділу/Судові справи.
837/ф. Р-992/Нарсуд 111-го поділу с. Н[ово]-Сироватка/1924–1929 рр./ 4659 спр.
838/ф. Р-995/Комслуж ВРЗЛ при Сумському земельному управлінні/ 1924–1930 рр./23 спр.
839/ф. Р-996/Пришибсько-Басівський робочком ВРЗЛ /1926–1928 рр./ 5 спр.
840/ф. Р-998/Сумський сільський робітком ВРЗЛ /1926–1930 рр./ 23 спр.
841/ф. Р-999/Сумський сільський робітком ВРЗЛ при товаристві насінневодів/1926–1927 рр./3 спр.
842/ф. Р-1000/Групком ВРЗЛ при Сумській окружній бурякоспілці/ 1927–1928 рр./18 спр.
Поиск предков и потомков, сбор информации, генеалогические исследования и построение родовых деревьев для следующих фамилий: Дорошенко, Дик, Верба, Кравцов, ПолОвый, Курбановский, Коноплин, Будников, Синельник, Каченовский/Коченовский/Коченевский, Родкевич/Радкевич, Роскладка/Розкладка/Раскладка/Розкладко
mtDNA - J1c5