1 ( 18-03-2018 11:52:06 змінене DesAlex )

Тема: Книги DesAlex

Вийшла і моя книга.

Post's attachments

IMG_2543.jpg
IMG_2543.jpg 76.22 kb, 5 downloads since 2015-02-19 

You don't have the permssions to download the attachments of this post.

2

Re: Книги DesAlex

А можно по подробней.о чём? и сколько? wink

свой среди чужих, чужой среди своих...
N-FTA62436

Share

3 ( 20-02-2015 09:34:37 змінене DesAlex )

Re: Книги DesAlex

100 примірників  (мало - беруть по 2-3 екземпляри в одні руки - на подарунки дітям-онукам-родичам; діаспора - замовляють "залиш для мене - приїду влітку", "буду на вихідних - для мене притримай", "відклади до зарплати" і т.п.)

Post's attachments

P2209969.jpg
P2209969.jpg 87.9 kb, file has never been downloaded. 

You don't have the permssions to download the attachments of this post.
Thanks: Vlad S.1

4 ( 20-02-2015 09:46:34 змінене kbg_dnepr )

Re: Книги DesAlex

Тут би добре викласти всі згадувані прізвища та села - може, бажаючих набереться на наступні 100 екз.?

Якщо можете відірвати від родини 1 екз. для Дніпровського генеалогічного товариства (і краєзнавчого відділу ДОУНБ), напишіть, скільки коштує і як отримати.

Пошук предків: Глушак (Брянськ.) Ковальов Федосенко (Могилевськ.)
Оглотков (Горбат. п. НГГ) Алькин Душин Жарков Кульдішов Баландин (Симб. губ.)
Клишкін Власенко Сакунов Кучерявенко (Глухів)
Кириченко Бондаренко Білоус Страшний (Новомоск. Дніпроп.)

Share

5

Re: Книги DesAlex

Алфавітний та географічний показчики не складалися. Головна тема книги - історія, події - не генеалогія. Хоча, звичайно, - по тексту прізвищ сотні.

Post's attachments

P2209971.jpg
P2209971.jpg 100.85 kb, 1 downloads since 2015-02-20 

You don't have the permssions to download the attachments of this post.

6 ( 20-02-2015 10:12:13 змінене kbg_dnepr )

Re: Книги DesAlex

А скласти покажчика після друку та викласти їх тут не плануєте?

Або навіть не покажчики як такі, а принаймні такі списки, як Ви показали - тільки не картинкою, а текстом (з Word'y)

Пошук предків: Глушак (Брянськ.) Ковальов Федосенко (Могилевськ.)
Оглотков (Горбат. п. НГГ) Алькин Душин Жарков Кульдішов Баландин (Симб. губ.)
Клишкін Власенко Сакунов Кучерявенко (Глухів)
Кириченко Бондаренко Білоус Страшний (Новомоск. Дніпроп.)

Share

7 ( 20-02-2015 10:12:42 змінене DesAlex )

Re: Книги DesAlex

Скоріше за все - просто книга з часом буде викладена в електронному вигляді для всіх бажаючих. Посилання потім тут дам.
По розповсюдженню книги: я буду більше задоволений, коли її екземпляр попаде до великої сім'ї з "нашими" коренями, ніж якщо вона потрапить на полицю кудись в адміністрацію, далеку бібліотеку чи випадковій людині з сусіднього району.

Post's attachments

P2209974.jpg
P2209974.jpg 110.09 kb, file has never been downloaded. 

You don't have the permssions to download the attachments of this post.

8

Re: Книги DesAlex

Какой Вы молодец, Александр!!!

очень хотелось бы почитать Вашу книгу smile

Share

9

Re: Книги DesAlex

ТОбто додруковувати не плануєте? Чи можна спитати про кошти? Скільки коштує надрукувати таку книгу (100 примірників), скільки коштували б 200, та скільки може коштувати додрукувати ще 100?

Пошук предків: Глушак (Брянськ.) Ковальов Федосенко (Могилевськ.)
Оглотков (Горбат. п. НГГ) Алькин Душин Жарков Кульдішов Баландин (Симб. губ.)
Клишкін Власенко Сакунов Кучерявенко (Глухів)
Кириченко Бондаренко Білоус Страшний (Новомоск. Дніпроп.)

Share

10 ( 20-02-2015 14:05:06 змінене DesAlex )

Re: Книги DesAlex

Друкувати можна по-різному. Можна - на газетному папері, без кольорової вкладинки, по 60 рядків на сторінці, м'яка обкладинка, формат А5, різограф. І таке видання коштуватиме 20 грн за примірник. На подібні компроміси не пішов, бо видання цієї роботи вважаю справою всього свого життя (збір матеріалів продовжувався більше 20 років).
Звичайно - книга великого формату, на папері 80 грам на кв.метр, офсетний друк, кольорова вкладка (16 сторінок), 33 рядки на сторінці - обійшлася в декілька разів дорожче. Навіть якщо б друкував не 100, а 300 примірників - дуже не зекономив би на цьому. Додайте сюди "веселі зміни" курсу валюти зараз...
Видавав за свої власні кошти, хоча й є спонсори, які б оплатили весь тираж. Не скористався цим по такій причині: беремо в руки красиві краєзнавчі видання останнього часу по Сумщині, відкриваємо... на першій сторінці нас зустрічає портрет Якогось Партійця, хто пробув на цій посаді рік чи два - хоч візьми та вирви цю сторінку зараз...
Кошти ж меценатів направляємо на інші справи - так, наприклад, за сам тільки 2013-й рік (!!!) встановили 4 пам'ятних знаки згідно досліджень, що мають місце у книзі.

Post's attachments

Меморіальні знаки.jpg
Меморіальні знаки.jpg 114.07 kb, 2 downloads since 2015-02-20 

You don't have the permssions to download the attachments of this post.

11

Re: Книги DesAlex

Що Вам цікавіше, щоб книга була у односельців, ніж у якійсь сторонній бібліотеці, то цілком зрозуміло. А все ж таки, якби за деякий час написати про план - може, знайшлися б ще зацікавлекні й можна було б оперативно змінити тираж з 100 на 150 або 200? Можливо, це в мене такі маніловські ідеї, але навіть якщо я зовсім стороння людина, то все одно мені цікаво подивитися на книгу. А як у нас тут хтось з нащадків Ваших земляків на книгу у бібліотеці натрапить? Мені здається, що бібліотеки ще свій вік не віджили - хоча хтозна, скільки їм залишилося...

Пошук предків: Глушак (Брянськ.) Ковальов Федосенко (Могилевськ.)
Оглотков (Горбат. п. НГГ) Алькин Душин Жарков Кульдішов Баландин (Симб. губ.)
Клишкін Власенко Сакунов Кучерявенко (Глухів)
Кириченко Бондаренко Білоус Страшний (Новомоск. Дніпроп.)
Thanks: litar Л1

Share

12

Re: Книги DesAlex

У Дніпропетровську, якраз, є не тільки земляк, а й друг дитинства, який вже телефонує чи не щодня і просто вимагає терміново вислати йому примірник))))
Дякую усім за увагу до роботи, - така підтримка дуже важлива, - розумієш, що це потрібно і зусилля не були витрачені марно.

Thanks: LuckyLuke1

13

Re: Книги DesAlex

Це дійсно потрібно, Ваші зусилля та їх результат дуже важліві, і тим важливіше розповісти про них! бажаю успішного продовження! А якщо Ваш друг у Дніпропетровську. отримавши книгу, зможе прийти на засідання генеалогічного товариства та покаже книжку та розповість про Ваше дослідження і цей форум - може, це ще комусь допоможе матеріалізувати і свої зусилля...

Пошук предків: Глушак (Брянськ.) Ковальов Федосенко (Могилевськ.)
Оглотков (Горбат. п. НГГ) Алькин Душин Жарков Кульдішов Баландин (Симб. губ.)
Клишкін Власенко Сакунов Кучерявенко (Глухів)
Кириченко Бондаренко Білоус Страшний (Новомоск. Дніпроп.)

Share

14

Re: Книги DesAlex

Вийшла з друку моя нова книга.

Проект не комерційний. Зацікавлений у вільному розповсюдженні. У кого є досвід долучення pdf-книг до популярних електронних бібліотек - прошу поради, допомоги.

15 ( 25-03-2018 14:58:29 змінене DesAlex )

Re: Книги DesAlex

Лінк для завантаження усіма бажаючими: https://www.4shared.com/img/-mCQ2SEtei/1625d1efe18/Desyatnychenko_-_Palitcynskymy
Дозволяється розповсюджувати в електронному вигляді без спотворень. Згадки та цитування - зі стандартним збереженням авторського права (долучення у переліку використаної літератури).

Thanks: Алена, luvi2