1 (19-02-2017 12:33:06 отредактировано notizia)

Тема: Загинули в боротьбі з комуністичним режимом

Загинули в боротьбі з комуністичним режимом
Івано-Франківська область

Коли ви вмирали, вам дзвони не грали,
Ніхто не заплакав за вами.
Лиш в чистому полі ревіли гармати,
І зорі вмивались сльозами.

Стрілецька пісня

Як герої жили — у борні полягли-
з ворогами змагались жорстоко.
Майорів гордо стяг в ваших дужих руках —
ми несем його далі високо.

Повстанська пісня

Народе мій, до тебе я ще верну, і в смерті обернуся до життя...

Василь Стус

Джерело: книга "Реабілітовані історією.
Івано-Франківська область", том 2.

Гербеев, Радько, Калайда, Крачун, Главацкий, Найденко, Живанов, Скоренцов, Даценко (Николаев., Кировоград., Одесск. обл.), Овчинников (Курск. обл.), Никольский (Гомель, Киргизия), Решетников, Крутских (Оренбург. обл.), Минаев (Курган. обл.), Лисий, Легкий, Мартиняк, Геба, Дума (Івано-Франківська обл.) T004006
Спасибо сказали: Yevhen Sokoliuk, Balymba, olyvd, Алёна, litar Л, Акафій6

Поделиться

2

Re: Загинули в боротьбі з комуністичним режимом

А

АБРАМ Йосип Іванович, 1922, с-ще Перегінське Рожнятівського району, станичний ОУН, Недоля, Сковорода,  ┼  29.10.1950, с-ще Перегінське.

АБРАМОВИЧ Микола Петрович, 1914, с. Річка Косівського району, вояк УПА, Верховинець, І 30.04.1945, с. Снідавка Косівського району.

АБРАМЧУК Василь Олексійович, 1923, м. Тисмениця, керівник боївки СБ Яремчанського райпроводу ОУН, Лев, ┼  грудень 1946, с. Заріччя Надвірнянського району.

АБРАМЧУК Іван Михайлович, 1923, м. Тисмениця, вояк УПА, І 1944, невідомо2.

АБРАМ’ЮК Ольга Василівна, 1925, с-ще Делятин Надвірнянського району, друкарка Стані-славського окружного проводу ОУН, Оксана,  ┼ 10.02.1951, с-ще Єзупіль Тисменицького району, уроч. Бійне.

АДАМОВИЧ Йосип Хомич, 1924, с. Підлісся Тисменицького району, господарчий кущової ОУН, ┼ серпень 1951, с. Радча Тисменицького району.

АКЕР Король Мар’янович, 1917, с. Поточище Городенківського району, член ОУН, ┼ 16.08.1945, біля с. Семаківці Городенківського району.

АКСЮК Михайло Юрійович, 1923, с. Стебні Верховинського району, охоронець кущової ОУН, Малий,  ┼ 10.07.1951, с. Красноїлля Верховинського району.

АЛЕКСАНДРОВИЧ Іван Миколайович, 1925, с. Помонята Рогатинського району, стрілець сотні «Бурлаки», Зруб,  ┼ 1945, с. Дегова Рогатинського району.

АНДИБУР Микола Григорович, 1915, с. Підгірки (тепер — у складі м. Калуш), вояк УПА, Мурава, ┼ ї 17.04.1945, с. Перекоси Калуського району.

АНДРЕЇВ Володимир Федорович, 1924, с. Воронів Рогатинського району, член СКВ, Зозуля,  ┼ 1946, невідомо.

АНДРЕЙКІВ Михайло Ілліч, 1926, с. Яворів Долинського району, член СКВ, Вишня,  ┼  08.11.1945, с. Тростянець Долинського району.

АНДРЕЙКО Василь Дмитрович, 1914, с. Поточище Городенківського району, вояк УПА, ┼  06.05.1945, біля с. Поточище.

АНДРЕИЧУК Микола Іванович, 1922, с. Верхній Майдан Надвірнянського району, вояк УПА, Замерзляк,  ┼  1946, біля с-ща Делятин Надвірнянського району.   

АНДРЕЦУЛЯК Андрій Дмитрович, 1914, с. Великий Рожин Косівського району, стрілець боївки кущової ОУН, Фраср, ┼ 01.06.1948, с. Великий Рожин.

АНДРІЄВСЬКИЙ Клим Петрович, 1921, с. Путятинці Рогатинського району, політвиховник сотні УПА, Лук, ┼ 18.09.1948, с. Приозерне Рогатинського району.

АНДРІЇВ Василь Пилипович, 1921, с. Якубів Долинського району, вояк УПА, ┼ 01.04.1945, с. Якубів.

АНДРІЇШИН Василь Миколайович, 1922, с. Міжріччя Болехівської міськради, керівник кущової ОУН, Кис, 10.07.1949, с. Міжріччя.

АНДРІЇШИН Микола Васильович, 1914, с. Михалків Коломийського району, керівник кущової ОУН, Жук,  ┼ травень 1946, с. Михалків.

АНДРІЇШИН Петро Іванович, 1912, с. Рунґури Коломийського району, стрілець сотень Скуби ┼  Спартана, Ящур, ┼ 15.01.1947, невідомо.

АНДРІЇШИН Степан Григорович, 1922, с. Міжріччя Болехівської міськради, стрілець боївки Вовка, Орел, Т 20.01.1947, с. Гошів Долинського району.

АНДРІЙОВИЧ Іван Васильович, 1915, с. Якубів Долинського району, керівник боївки кущової ОУН, Смілий,  ┼  01.04.1945, с. Якубів.

АНДРГЙЧУК Василина Андріївна, 1922, с. Лосва Надвірнянського району, харчова райпроводу ОУН, Ластівка, ┼  19.01.1948, с. Лоєва.

АНДРІЙЧУК Василь Васильович, 1927, с. Стопчатів Косівського району, стрілець боївки Коломийського райпроводу ОУН, Барабан, ┼ 25.10.1947, с. Мишин Коломийського району.

АНДРІЙЧУК Василь Михайлович, 1922, с. Рожнів Косівського району, керівник кущової ОУН, Сагайдачний, 1- 04.09.1950, с. Рожнів.

АНДРІЙЧУК Василь Олексійович, с. Середній Майдан Надвірнянського району, станичний ОУН с. Вишнівці, Т 07.03.1948, біля с. Вишнівці Надвірнянського району.

АНДРІЙЧУК Василь Якович, 1922, с. Середній Майдан Надвірнянського району, керівник кущової ОУН, Граб, І 07.01.1945, с. Глинкі Надвірнянського району.

АНДРІЙЧУК Дмитро Іванович, 1923, с. Рожнів Косівського району, господарчий кущової ОУН, Чорнота, ┼ 1947, невідомо.

АНДРІЙЧУК Іван, 1916, с. Середній Майдан Надвірнянського району, чотовий УПА, Вихор, ┼ 02.12.1946, с. Грушка Тлумацького району.

АНДРІЙЧУК Іван Михайлович, 1911, с. Ковалівка Коломийського району, станичний ОУН, Гураль, ┼ 31.01.1946, с. Мишин Коломийського району.

АНДРІЙЧУК Іван Якович, 1915, с. Саджавка Надвірнянського району, станичний ОУН, Галайда, ┼  13.03.1946, с. Саджавка.

АНДРІЙЧУК Микола Петрович, 1922, с. Кубаївка Надвірнянського району, референт пропаганди Надвірнянського райпроводу ОУН, Вихор, ┼ 15.08.1951, ліс біля с. Кубаївка.

АНДРІЙЧУК Петро Васильович, 1925, с. Стримба Надвірнянського району, стрілець боївки кущової ОУН, Підкова,  ┼ 04.12.1947, с. Стримба.

АНДРІЙЧУК Петро Миколайович, 1926, с. Острівець Городенківського району, стрілець боївки Шрама, Май, ┼ 16.12.1945, с. Загайпіль Коломийського району.

АНДРІЮК Яків Петрович, 1929, с. Білоберізка Верховинського району, помічник станичного ОУН, Грізний, ┼ 1944, с. Розтоки Косівського району, прис. Губки.

АНДРІЯШКО Іван, 1915, с. Рунґури Коломийського району, вояк УПА, Крук,  ┼ 15.03.1945, с. Рунґури.

АНДРУСИШИН Василь Миколайович, 1928, с. Глибівка Богородчанського району, охоронець кущової ОУН, ┼ 07.08.1949, с. Грабівка Калуського району.

АНДРУСИШИН Теофіл Йосипович, 1919, м. Болехів, стрілець боївки СКВ, Шарий, ┼ січень 1945, м. Болехів.

АНДРУСІВ Василь Іванович, 1911, с. Тростянець Долинського району, стрілець сотні «Сіроманці», Сіроманець, ┼ (весна 1948, с. Белеїв Долинського району.

АНДРУСІВ Василь Федорович, 1914, с. Ріпне Рожнятівського району, керівник боївки райпроводу ОУН, Оршенко) ┼ 1949, невідомо.

АНДРУСІВ Іван Юрійович, 1922, с. Раків Долинського району, чотовий УПА, Кубанець, ┼ 1947, с. Раків.

АНДРУСІВ Микола Михайлович, 1924, с. Данильче Рогатинського району, стрілець боївки СКВ, ┼ 1945, с. Данильче.

АНДРУСІВ Михайло Миколайович, 1924, с. Кадобна Калуського району, інформатор Долинського райпроводу ОУН, Славко, ┼  1948, Долинський район.

АНДРУСЯК Василь Васильович, 1915, м. Снятин, сотенний, курінний УПА, командир ТВ УПА № 22 «Чорний Ліс», Чорний, Різун, Ґрегіт, ┼  24.02.1946,    Чорний Ліс, між селами Глибоке Богородчанського району ┼  Грабівка Калуського району.

АНДРУСЯК Василь Степанович, 1907, с. Великий Рожин Косівського району, пропагандист Кутського райпроводу ОУН, Лісовик,  ┼ 1946, біля с. Малий Рожин Косівського району.

АНДРУСЯК Володимир Дмитрович, 1924, с. Старі Кути Косівського району, ройовий УПА, Скала, ┼ 14.12.1945, с. Малий Рожин Косівського району.

АНДРУСЯК Григорій Дмитрович, 1922, с. Старуня Богородчанського району, станичний ОУН, Грипь, ┼ 19.05.1948, с. Молодків Надвірнянського району.

АНДРУСЯК Марія Петрівна, 1921, с. Воскресинці Коломийського району, станична ОУН, Черемха, ┼ 21.06.1946, с. Спас Коломийського району.

АНДРУСЯК Микола, 1920, с. Марківка Коломийського району, стрілець сотні Спартана, Дідько, ┼ квітень 1945, невідомо.

АНДРУСЯК Микола Васильович, 91.920, с. Молодятин Коломийського району, помічник станичного ОУН, Ясен,  ┼ 10.02.1949, с. Молодятин.

АНДРУСЯК Михайло Васильович, 1912, с. Рунґури Коломийського району, станичний ОУН с. Малий Ключів Коломийського району, Соловей, ┼ 11.02.1951, біля с. Рунґури.

АНДРУСЯК Федір Петрович, 1922, с. Старуня Богородчанського району, керівник кущової ОУН, Лісовик, ┼  1951, біля с. Старуня.

АНДРУХІВ Іван Васильович, 1922, с. Бовшів Галицького району, стрілець боївки кущової ОУН, ┼  20.11.1948, невідомо.

АНДРУХІВ Петро Васильович, 1923, с. Бовшів Галицького району, стрілець боївки кущової ОУН, Дніпро, ┼ 1948,м. Бурштин Галицького району.

АНДРУХІВ Роман Михайлович, 1926, с. Бовшів Галицького району, стрілець боївки кущової ОУН, ┼ 15.11.1948, невідомо.

АНДРУХІВ Степан Михайлович, 1910, с. Бовшів Галицького району, охоронець кущової ОУН, Корч, ┼ 09.09.1950, с. Бовшів.

АНДРУШКО Михайло Андрійович, 1928, с. Верхній Вербіж Коломийського району, стрілець боївки Сивого, Морозенко, ┼ 03.10.1951, с. Мишин Коломийського району.

АНТОНІВ Петро Юхимович, 1931, с. Бережниця Калуського району, стрілець боївки кущової ОУН, Сокіл, ┼ 28.01.1949, с. Бережниця.

АНТОНЮК Василь Дмитрович, 1924, с. Корнич Коломийського району, референт СБ Коршівського райпроводу ОУН, Крилатий,  ┼ 03.12.1946, с. Лісна Слобідка Коломийського району.

АНТОНЮК Василь Семенович, 1924, с. Корнич Коломийського району, член Коломийського надрайпроводу ОУН, Арсен, Орлан, ┼ 05.12.1946, біля с. Михалків Коломийського району.

АНТОНЮК Іван, 1930, с. Красноставці Снятинського району, розвідник кущової ОУН, Карме-шок, ┼ 10.08.1948, с. Русів Снятинського району.

АНТОНЮК Іван Максимович, 1931, с. Прутівка Снятинського району, керівник Снятинського райпроводу ОУН, Артем,  ┼ 19.11.1951, с. Видинів Снятинського району.

АНТОНЮК Микола Юрійович, 1916, с. Хлібичин Снятинського району, референт СБ райпроводу ОУН, Дон. ┼  29.06.1946, біля с. Рудники Снятинського району.

АНТОНЯК Дмитро Васильович, 1922, с. Бринь Галицького району, ад’ютант командира ТВ УПА № 21 Козака, Луговий,  ┼  29.01.1946, біля с. Космач Косівського району.

АРСЕНИЧ Антон Васильович, 1904, с. Нижній Березів Косівського району, лікар Коломийського окружного проводу ОУН, Голуб, Сорока, ┼ 01.12.1950, біля с. Шешори Косівського району.

АРСЕНИЧ Микола Васильович, 1906, с. Нижній Березів Косівського району, керівник кущової ОУН, Стародуб, ┼ 15.05.1949, біля с. Вижній Березів Косівського району.

АРСЕНИЧ Микола Васильович, 1910, с. Нижній Березів Косівського району, член Центрального проводу ОУН, Григор, Михайло, Дем’ян, Максим, ┼ 23.01.1947, с. Жуків Бережанського району Тернопільської області.

АРСЕНИЧ Микола Миколайович, 1929, с. Нижній Березів Косівського району, охоронець Коломийського окружного проводу ОУН, ┼ 25.07.1951, с. Стопчатів Косівського району.

АРТЕМЧУК Олексій, 1913, с. Малий Рожин Косівського району, вояк УПА, Дуб, Т 04.10.1944, с. Вікно Городенківського району.

АРТУС Василь Олексійович, 1923, с. Підпечери Тисменицького району, стрілець боївки Станіславського райпроводу ОУН, Ґогопа, ┼  19.05.1947, Чорний Ліс.

АРХИРЕЙ Микола Михайлович, 1922, с. Вишнів Рогатинського району, вояк УПА, ┼ " 1946, біля с. Вишнів.

АТАМАНЧУК Василь Григорович, 1922, с. Середній Бабин Калуського району, вояк УПА, ┼  1945, с. Діброва Калуського району.

АТАМАНЧУК Григорій Миколайович, 1930, с. Селище (тепер — у складі с. Блюдники Галицького району), стрілець боївки райпроводу ОУН, Чабан, Т 30.01.1950, с. Селище.

АТАМАНЧУК Іван Павлович, 1912, с. Середній Бабин Калуського району, член ОУН, ┼ 1946, с. Середній Бабин.   

АТАМАНЧУК Іван Якович, 1927, с. Довгий Войнилів Калуського району, охоронець кущової ОУН, Луговий, ┼ березень 1949, с. Мостище Калуського району.

АТАМАНЧУК Микола, 1924, с. Середній Бабин Калуського району, стрілець сотні Бея, 1- 1945, невідомо.

АТАМАНЧУК Микола Петрович, 1908, с. Селище (тепер — у складі с. Блюдники Галицького району), стрілець боївки кущової ОУН, Рак, ┼ 10.03.1949, с. Вікторів Галицького району.

АТАМАНЧУК Петро Григорович, 1921, с-ще Войнилів Калуського району, керівник кущової ОУН, Скиба, ┼  24.03.1947, с. Мединя Галицького району.

АТАМАНЧУК Степан Лук’янович, 1920, с. Томашівці Калуського району, керівник боївки кущової ОУН, Хмара, ┼ 25.05.1949, с. Завадка Калуського району.

АТАМАНЮК Василь Іванович, 1919, с. Стопчатів Косівського району стрілець боївки СКВ, Камінь, ┼ січень 1945, невідомо.

АТАМАНЮК Василь Юрійович, 1925, с. Смодна Косівського району, чотовий сотні Крука, Орлик, ┼  10.11.1944, полотна Скупова.

АТАМАНЮК Іван Васильович, 1924, с. Смодна Косівського району, охоронець кущової ОУН, Цвіркун, ┼ 11.03.1947, с. Смодна.

АТАМАНЮК Микола Васильович, 1921, с. Микитинці Косівського району, стрілець боївки кущової ОУН,  ┼ 24.09.1949, с. Кривоброди Косівського району.

АТАМАНЮК Михайло Петрович, 1921, с. Смодна Косівського району, стрілець боївки Дов-буїиа, Сволок, ┼ 05.09.1944, с. Химчин Косівського району.

АТАМАНЮК Павло Іванович, 1923, с. Кінашів Галицького району, керівник Більшівцівського райпроводу ОУН, Іскра, ┼  28.11.1949, с. Підшумлянці Галицького району.

АТАМАНЮК Семен Федорович, 1920, с. Химчин Косівського району, охоронець Коломийського окружного проводу ОУН, Ґонта, ┼ 15.07.1951, с. Троїця Снятинського району.

АТАМАНЮК Юрій Юрійович, 1920, с. Смодна Косівського району, стрілець боївки Грома, Данилко, ┼ 1945, с. Черганівка Косівського району.

АТАМАНЮК Яків Іванович, 1907, с. Стопчатів Косівського району, стрілець сотні Білого, Шугай, ┼ 30.01.1945, с. Космач Кримського району.

Гербеев, Радько, Калайда, Крачун, Главацкий, Найденко, Живанов, Скоренцов, Даценко (Николаев., Кировоград., Одесск. обл.), Овчинников (Курск. обл.), Никольский (Гомель, Киргизия), Решетников, Крутских (Оренбург. обл.), Минаев (Курган. обл.), Лисий, Легкий, Мартиняк, Геба, Дума (Івано-Франківська обл.) T004006
Спасибо сказали: olyvd, kbg_dnepr, Алёна, kuks70, Vlad S., DmitroR-26

Поделиться

3 (04-01-2017 18:40:29 отредактировано notizia)

Re: Загинули в боротьбі з комуністичним режимом

Б

БАБАК Дмитро Михайлович, 1928, с. Підлужжя Тисменицького району, стрілець боївки Стані-славського окружного проводу ОУН, Клим, ┼  29.07.1952 (розстріляний).

БАБАК Іван Семенович, 1927, с. Пукасівці Галицького району, охоронець кущової ОУН, Соловей,  ┼ 1949, невідомо.

БАБАК Михайло Іванович, 1921, с. Пукасівці Галицького району, стрілець боївки кущової ОУН, Лев, ┼ 17.03.1949, с. Ганнівці Галицького району.

БАБИНЮК Василь Максимович, 1922, с. Лісна Тарновиця Надвірнянського району, стрілець сотні Спартана, Левко,  ┼ 1946, невідомо.

БАБИЧ Григорій Іванович, 1928, с. Іллінці Снятинського району, заступник керівника кущової ОУН, Клим, ┼ 1949, невідомо.

БАБІЙ Анастасія Миколаївна, 1922, с. Олешів Тлумацького району, станична ОУН, Квітка, ┼ 1945, с. Олешів.

БАБІЙ Василь Якович, 1925, с. Верхня Липиця Рогатинського району, стрілець сотні «Чорноморці»,  ┼ 1946, невідомо.

БАБІЙ Василь Якубович, 1911, с. Дегова Рогатинського району, станичний ОУН, ┼ " 1945, біля с. Підкамінь Рогатинського району.

БАБІЙ Володимир Михайлович, 1929, с. Томашівці Калуського району, стрілець боївки кущової ОУН, ┼ 21.11.1948, с. Томашівці.

БАБІЙ Євген Пилипович, 1916, м. Калуш, вояк УПА, Жук,  ┼ 1945, Галицький район.

БАБІЙ Іван Васильович, 1929, с. Кропивник Калуського району, охоронець райпроводу ОУН, Сокиї, ┼ 26.07.1950, с. Кропивник.

БАБІЙ Іван Петрович, 1900, с. Бабинці (тепер — у складі м. Рогатин), член ОУН, ┼ - 1944, біля с. Підвипня Рогатинського району.

БАБІЙ Олексій Миколайович, 1906, с. Нивочин Богородчанського району, станичний ОУН, Шофер, Соловей, Шпак, ┼ 1947, с. Нивочин.

БАБІЙ Пилип Федорович, 1912, с. Долиняни Рогатинського району, стрілець сотні «Лісовики», Сокира, ┼  вересень 1944, с. Долиняни.

БАБІЙЧУК Михайло Іванович, 1915, с. Верхній Вербіж Коломийського району, стрілець боївки кущової ОУН, Лис, ┼ 31.08.1948, с. Верхній Вербіж.

БАБІНЧУК Іван Іванович, 1927, с. Старий Лисець Тисменицького району, стрілець боївки Лисець-кого райпроводу ОУН, Богунець, ┼ 13.05.1947, с. Старий Лисець, уроч. Городище

БАБІНЧУК Іван Степанович, 1924, с. Старий Лисець Тисменицького району, стрілець боївки  кущової ОУН, ┼  13.05.1947, с. Старий Лисець, уроч. Городище.

БАБІЦЬКИЙ Дмитро Васильович, 1923, с. Городниця Городенківського району, член ОУН, Щорс, ┼  1945, с. Городниця.

БАБ’ЮК Павло Федорович, 1924, с. Гостів Тлумацького району, стрілець боївки кущової ОУН, Береза, ┼  18.10.1944, с. Красилівка Тисменицького району.

БАВОРОВСЬКА Наталія Миколаївна, 1927, с. Буківна Тлумацького району, станична ОУН, ┼ 1945, с. Буківна.

БАГИРА Андрій Васильович, 1921, с. Нові Скоморохи Галицького району, ройовий УПА, Гріч, ┼ 1946, с. Старі Скоморохи Галицького району.

БАГРИНЕЦЬКИЙ Дмитро Миколайович, 1929, с. Брошнів Рожнятівського району, стрілець боївки кущової ОУН, Тарас, ┼ 28.09.1947, невідомо.

БАГРИНІВСЬКИЙ Іван Миколайович, 1925, с. Тужилів Калуського району, керівник боївки Войнилівського райпроводу ОУН, Олег, ┼ 27.10.1949, с. Гуменів Калуського району.

БАГРІЙЧУК Олексій Михайлович, 1930, с. Фітьків Надвірнянського району, стрілець боївки кущової ОУН, ┼  15.06.1949, с. Фітьків.

БАЖАН Михайло Іванович, 1927, с. Микитинці Івано-Франківської міськради, стрілець боївки кущової ОУН, Юра, ┼  листопад 1950, невідомо.

БАЖАН Павло Якович, 1913, с. Добринів Рогатинського району, стрілець боївки кущової ОУН, ┼  1947, с. Стратин Рогатинського району.

БАЗАДЕЙЧУК Олексій, 1914, с. Гостів Тлумацького району, вояк УПА, ┼ 1944, с. Гостів.

БАЗАЛУК Федір Федорович, 1914, с. Грабівка Калуського району, стрілець боївки Сокола, Гайворон, ┼ 07.03.1952 (розстріляний).

БАЗАРУК Юрій Васильович, 1928, с. Слобідка Косівського району, станичний ОУН, Ігор, Лютий, ┼  23.07.1947, с. Рибне Косівського району.

БАЗИЛЯК Василь Олексійович, 1925, с-ще Войнилів Калуського району, охоронець райпроводу ОУН, Реп, ┼  07.01.1948, с. Перекоси Калуського району.

БАЗИЛЯК Іван Олексійович, 1927, с-ще Войнилів Калуського району, заступник керівника Войнилівського райпроводу ОУН, Боєвір, ┼  07.01.1948, с. Перекоси Калуського району.

БАЗІВ Іван Васильович, 1908, с. Бабухів Рогатинського району, вояк УПА, ┼  24.08.1944, с. Бабухів.
БАЗЮК Євстахій Андрійович, 1924, с. Бережниця Калуського району, керівник кущової ОУН, Хмара, ┼  1945, с. Новиця Калуського району.

БАЗЮК Микола Михайлович, 1926, с. Новиця Калуського району, стрілець сотні Гамалії, ┼  01.11.1944, біля с. Грабівка Калуського району.
БАЗЮК Петро Васильович, 1928, с. Бережниця Калуського району, станичний ОУН, Мирои, ┼  28.04.1948, с. Новиця Калуського району.

БАЗЮК Станіслав Миколайович, 1923, с. Бережниця Калуського району, керівник кущової ОУН, Хмара, ┼ 1945, невідомо.

БАЙДАЧОК Орина Іванівна, 1926, с. Сілець Тисменицького району, зв’язкова райпроводу ОУН,   ┼ 1945, Чорний Ліс.

БАЙТИЯН Іван Юрійович, 1925, с. Тисів Болехівської міськради, стрілець сотні Довбуша, Байда, ┼ 1945, біля с-ща Славське Сколівського району Львівської області.

БАК Осип, 1924, с. Явірник-Руський (Польща), чотовий УПА, Бойтур, ┼  21.04.1946, с. Підпечери Тисменицького району.

БАКАЙ Василь Михайлович, 1923, с. Княждвір Коломийського району, стрілець боївки кущової ОУН, Т 06.11.1949, с. Княждвір.

БАКАЙ Ганна, с. Заріччя Надвірнянського району, зв’язкова УПА, ┼  березень 1947, невідомо.

БАКАЙ Микола Олексійович, 1921, с. Кийданці Коломийського району, референт СБ Печеніжинського райпроводу ОУН, Бистрий, Ярослав,  ┼ 10.10.1945, с-ще Печеніжин Коломийського району.

БАКАЙ Федір Іванович, 1922, Княждвір Коломийського району, ройовий сотні Спартана, Медвідь, ┼ 1946, невідомо.

БАЛАБАЙ Петро Пилипович, 1895, с. Рівня Рожнятівського району, керівник боївки кущової ОУН, Орлик, ┼ 07.10.1947, с. Рівня.

БАЛАГУРАК Гнат Мар’янович, 1917, с. Тисменичани Надвірнянського району, чотовий УПА, Левко, ┼ 1944, біля с-ща Богородчани.

БАЛАГУРАК Дмитро Васильович, 1924, м. Косів, чотовий сотні Вихора, член Косівського надрайпроводу ОУН, Особа,   ┼ 1953 (розстріляний).

БАЛАГУРАК Микола Васильович, м. Косів, керівник райпроводу ОУН, Мороз, Т 1945, м. Косів.

БАЛАГУРАК Михайло Васильович, 1923, м. Косів, стрілець боївки райпроводу ОУН, Матрос, ┼ 1946, невідомо.

БАЛАЗНЮК Михайло Михайлович, 1929, с. Лолин Долинського району, стрілець сотні Довбуша, ┼ січень 1947, с. Грабів Рожнятівського району.

БАЛАЗЮК Дмитро Михайлович, 1913, с. Шевченкове Долинського району, станичний ОУН, Незнаний, ┼ - 14.08.1948, с. Шевченкове, уроч. Шандрів Звір.

БАЛАЗЮК Іван Миколайович, 1912, с. Шевченкове Долинського району, станичний ОУН, Хмара, ┼  19.07.1949, с. Максимівка Долинського району.    БАЛАН Василь Васильович, 1920, с. Старий Лисець Тисменицького району, ройовий УПА, Чорнота, Твердий, ┼ " 06.02.1947, тодішній Лисецький район.

БАЛАН Василь Дмитрович, 1929, с. Старий Лисець Тисменицького району, зв’язковий Лисець-кого райпроводу ОУН, ┼ " 02.03.1948, с. Старий Лисець.

БАЛАН Іван Дмитрович, 1926, с. Старий Лисець Тисменицького району, стрілець боївки Лисецького райпроводу ОУН, Богуп, ┼ 13.05.1947, невідомо.

БАЛАН Катерина Петрівна, 1923, Тлумацький район, санітарка УПА, ┼ 1950, невідомо.

БАЛАЩУК Іван Васильович, с. Темирівці Галицького району, вояк УПА, ┼ 1944, невідомо.

БАЛОШ Андрій Іванович, тодішній Букачівський район, стрілець боївки райпроводу ОУН, ┼  10.08.1949, с. Луковець-Вишнівський Рогатинського району.

БАЛЯС Микола Якович, 1920, с. Комарів Галицького району, станичний ОУН, ┼ 1945, с. Крилос Галицького району.

БАМБУЛЯК Василь Васильович, 1922, с. Крас-ник Верховинського району, стрілець сотні Підгірського, керівник Жаб’ївського райпроводу ОУН, Буркут, ┼ 27.01.1953 (розстріляний).

БАНДУРА Богдан Степанович, 1919, с. Пуків Рогатинського району, референт СБ надрайпроводу ОУН, Байда,  ┼ 1946, біля с. Сарники Рогатинського району.

БАНДУРА Василь, 1922, с. Новий Мартинів Галицького району, вояк УПА, Злидуп,  ┼ 1944, с. Новий Мартинів.

БАНДУРА Дмитро Іванович, 1921, с. Кінашів Галицького району, референт пропаганди райпроводу ОУН, Чапасв, ┼  20.01.1946, с. Кінашів.

БАНДУРА Микола Федорович, 1917, с. Кінашів Галицького району, член ОУН, Тихий, ┼ 1944, с. Липівка Рогатинського району.

БАНДУРА Семен Іванович, 1910, с. Поділля Галицького району, вояк УПА, ┼ 1945, с. Поділля.

БАНДУРА Федір Пилипович, 1925, с. Поділля Галицького району, техреферент Рогатинського надрайпроводу ОУН, Іскра, ┼ 13.10.1950, с. Діброва Рогатинського району.

БАНДУРКА Григорій Михайлович, 1929, с. Селище (тепер — у складі с. Блюдники Галицького району), стрілець боївки райпроводу ОУН, Чумак, Т 06.03.1951, с. Угринів Тисменицького району.

БАРАБАШ Дмитро Миколайович, 1915, с. Поляниця Болехівської міськради, станичний ОУН, Рись, ┼  14.01.1948, с. Поляниця.

БАРАБАШ Михайло Дмитрович, 1915, с. Поляниця Болехівської міськради, стрілець сотні Бея, Дуб, ┼ 02.05.1948, с. Поляниця.

БАРАБАШ Юрій Михайлович, 1925, с. Поляниця Болехівської міськради, чотовий УПА, Щиголь, ┼ " 1951 (розстріляний).

БАРАН Василь Михайлович, 1927, с. Сілець Тисменицького району, стрілець сотні Гамали, Гук, ┼ 1946, біля с. Посіч Тисменицького району.

БАРАН Дмитро Михайлович, вояк УПА,  ┼ лютий 1945, с. Берлоги Рожнятівського району.

БАРАН Степан Федорович, 1923, с. Дем’янів Галицького району, вояк УПА, Мука, ┼  1945, с. Дем’янів.

БАРАНОВСЬКИЙ Йосип Михайлович, 1920, с. Довгий Войнилів Калуського району, керівник кущової ОУН, Білий, ┼ січень 1949, с. Верхня Калуського району.

БАРБАК Дмитро Васильович, 1925, с. Тисменичани Надвірнянського району, вояк УПА, Сур, ┼ 1945, невідомо.

БАРДАК Володимир Васильович, 1920, с. Явче Рогатинського району, стрілець сотні Скоби, Моряк, ┼ 14.04.1945, с. Явче.

БАРДАК Петро Іванович, 1924, с. Сапогів Галицького району, референт пропаганди Галицького райпроводу ОУН, Шпак, ┼ 25.01.1946, невідомо.

БАРДИГУЛА Михайло Петрович, 1932, с. Бовшів Галицького району, стрілець боївки кущової ОУН, 16.10.1952, невідомо.

БАРДИГУЛА Параска Матвіївна, 1925, с. Бовшів Галицького району, референт УЧХ райпроводу ОУН, Тамара, ┼ травень 1946, с. Німшин Галицького району.

БАРДЮК Володимир Іванович, 1922, с. Пшеничники Тисменицького району, охоронець Тлумацького надрайпроводу ОУН, Владзьо, Сагайдачний, Кудлатий, ┼ 13.03.1951, с. Клубівці Тисменицького району.

БАРИЛЯК Василь Олексійович, 1923, с. Волосів Надвірнянського району, стрілець боївки кущової ОУН, Шварко, ┼ 10.10.1948, с. Волосів.

БАРИЛЯК Тарас Петрович, 1926, с. Волосів Надвірнянського району, охоронець Латинського райпроводу ОУН, Тарас,  ┼ 29.08.1951, с. Волосів.

БАРНИЧ Василь Миколайович, 1924, с. Кропивник Калуського району, стрілець боївки кущової ОУН, ┼  07.02.1949, с. Кропивник.

БАРНИЧ Йосип Гнатович, 1923, с. Кропивник Калуського району, господарчий СКВ, Шугай,  ┼ 10.01.1946, с. Кропивник.

БАРНИЧ Микола Васильович, 1903, с. Кропивник Калуського району, станичний ОУН, ┼  1945, невідомо.

БАРНИЧ Петро Васильович, 1926, с. Кропивник Калуського району, вояк УПА, Максим,  ┼ 05.02.1946, с. Завадка Калуського району.

БАРНИЧ Федір Федорович, 1909, с. Кропивник Калуського району, вояк УПА, ┼ 1945, невідомо.

БАРТКІВ Богдан Васильович, 1931, с. Розточки Долинського району, охоронець кущової ОУН, Богдан, Махно, ┼ 26.04.1950, с. Розточки.   

БАРТКІВ Іван Петрович, с. Розточки Долинського району, вояк УПА, ┼ 1945, невідомо.

БАРТКІВ Іванна Дмитрівна, 1928, с. Бовшів Галицького району, друкарка райпроводу ОУН, дружина керівника Рогатинського надрайпроводу ОУН Марка, Мирона, Бурштин, ┼ " 13.06.1949, с. Новий Мартинів Галицького району.

БАРТКІВ Михайло Васильович, 1916, с. Розточки Долинського району, станичний ОУН,  ┼ 1945, невідомо.

БАРТКІВ Степан Васильович, 1921, с. Новий Мартинів Галицького району, референт пропаганди Бурштинського райпроводу ОУН, Павло, Мороз, ┼ 12.06.1949, с. Бовшів Галицького району.

БАРТКО Василь Іванович, 1922, с. Тязів Тисменицького району, охоронець Станіславського надрайпроводу ОУН, Віщун, Івась,  ┼ 24.06.1951, невідомо.

БАСАРАБА Василь Антонович, 1923, с. Баня-Березів Косівського району, стрілець сотні Мороза, Грабок, ┼ 12.02.1946, с. Лючки Косівського району.

БАСАРАБА Михайло Дмитрович, 1924, 'с. Баня-Березів Косівського району, чотовий сотні Мороза, політреферент надрайпроводу ОУН, Лобода,  ┼ 22.10.1950, с. Баня-Березів.

БАСАРАБА Петро Михайлович, 1904, с. Баня-Березів Косівського району, станичний ОУН, Колчак, ┼ 04.02.1947, біля с. Баня-Березів, уроч. Погарчина.

БАСКЕВИЧ Антон Михайлович, 1914, с. Поточище Городенківського району, вояк УПА, Вітряк, ┼  квітень 1945, с. Поточище.

БАСЮК Борис Онуфрійович, 1916, с. Рибне Тисменицького району, станичний ОУН, Лісовий, ┼ 11.07.1947, Чорний Ліс.

БАСЮК Варвара Онуфріївна, 1923, с. Рибне Тисменицького району, зв’язкова кущової ОУН,  ┼ листопад 1946, с. Рибне.

БАСЮК Онуфрій Васильович, 1911, с. Рибне Тисменицького району, вояк УПА, ┼  листопад 1945, с. Рибне.

БАТИР Михайло Миколайович, 1919, с. Парище Надвірнянського району, стрілець боївок Довбуша, Шворка, Дуб, ┼ 20.07.1950 (розстріляний).

БАТРАНЮК Михайло Юрійович, стрілець сотні Спартана, Розбійник, ┼  1946, невідомо.

БАЦИК Василь Андрійович, охоронець Яремчанського райпроводу ОУН, Око, ┼  30.09.1946, невідомо.

БАЦКО Петро Миколайович, 1923, с. Старий Мізунь Долинського району, стрілець боївки надрайпроводу ОУН, Різун, ┼ 22.02.1950, с. Церковна Долинського району.

БАШТА Володимир Васильович, 1923, с. Збора Калуського району, стрілець сотні Ромка, ┼  1946, с. Болохів Калуського району.

БАШТА Михайло Васильович, 1918, с. Збора Калуського району, стрілець сотні Ромка, ┼  1946, с. Завадка Калуського району.

БАЮРАК Іван Михайлович, 1900, с-ще Верховина, вояк УПА, Жбурай, ┼  1945, невідомо.

Гербеев, Радько, Калайда, Крачун, Главацкий, Найденко, Живанов, Скоренцов, Даценко (Николаев., Кировоград., Одесск. обл.), Овчинников (Курск. обл.), Никольский (Гомель, Киргизия), Решетников, Крутских (Оренбург. обл.), Минаев (Курган. обл.), Лисий, Легкий, Мартиняк, Геба, Дума (Івано-Франківська обл.) T004006
Спасибо сказали: Алёна, kuks70, Vlad S., olyvd, DmitroR-25

Поделиться

4 (04-01-2017 18:40:12 отредактировано notizia)

Re: Загинули в боротьбі з комуністичним режимом

Б

БЕГІН Іван Матвійович, 1923, с. Петрів Тлумацького району, станичний ОУН, Сірко, ┼ 12.12.1945, с. Семенівка Городенківського району.

БЕПН Йосип Михайлович, 1922, с. Петрів Тлумацького району, вояк УПА, Мур, ┼ 17.10.1945, с. Яківка Тлумацького району.

БЕДРІЙ Іван Олексійович, 1913, с. Вістова Калуського району, станичний ОУН, Плуг, ┼  1945, с. Вістова.

БЕДРІЙ Мирослав Михайлович, 1924, м. Калуш, стрілець боївки Хмари, Мирон, Ярослав,  ┼ 09.08.1946 (розстріляний).

БЕДРІЙ Теофіл, 1920, м. Івано-Франківськ, політвиховник сотні «Лісовики», Блакитний, ┼ 19.08.1946, біля с. Світанок Рогатинського району.

БЕЖУК Дмитро Миколайович, 1927, с. Спас Коломийського району, стрілець сотні Довбуша, Плистка, ┼  17.04.1945, с. Прокурава Косівського району.

БЕЖУК Іван Дмитрович, 1922, с. Спас Коломийського району, референт пропаганди Коломийського надрайпроводу ОУН, Ярема,  ┼ 10.05.1948, с. Верхній Вербіж Коломийського району.

БЕЗПАЛКО Йосип, 1914, с. Бенева Теребовлянського району Тернопільської області, керівник Подільського крайпроводу ОУН, Остап, Андрій, Задорожний, ┼ 03.08.1947, с. Тилявка Шумського району Тернопільської області.

БЕЗРУКИЙ Михайло Григорович, 1927, с. Томашівці Калуського району, охоронець кущової ОУН, Явір, ┼  27.02.1945, с. Діброва Калуського району.

БЕЙСЮК Іван Васильович, 1913, с. Химчин Косівського району, керівник боївки СБ райпроводу ОУН, Сокіч, ┼  01.06.1947, біля с. Химчин.

БЕЙСЮК Федір Семенович, 1922, с. Тюдів Косівського району, член ОУН,   ┼  13.05.1947, с. Тюдів.

БЕКЕШ Михайло Іванович, 1906, с. Лука Калуського району, член ОУН, ┼ " 07.01.1946, с-ще Войнилів Калуського району.

БЕКЕШ Богдан Миколайович, 1928, с. Бовшів Галицького району, охоронець кущової ОУН, Орест, Олесь, ┼  13.06.1949, с. Демешківці Галицького району.

БЕЛЕГАЙ Марія Степанівна, 1899, с. Підмихайлівці Рогатинського району, зв’язкова УПА, ┼ 1944, біля с. Луковець-Вишнівський Рогатинського району.

БЕЛЕГАЙ Микола Миколайович, 1928, с. Підмихайлівці Рогатинського району, стрілець боївки кущової ОУН, Данило,  ┼ осінь 1951, невідомо.   

БЕЛЕГАЙ Мирослав Миколайович, 1918, с. Підмихайлівці Рогатинського району, стрілець сотні Скоби, Жук, ┼  1945, с. Підмихайлівці.

БЕЛЕЙ Григорій Пилипович, 1920, с. Нові Скоморохи Галицького району, вояк УПА, Береза,  ┼ 1944, с. Нові Скоморохи.

БЕЛЕЙ Михайло Федорович, 1918, с. Кремидів Галицького району, керівник кущової ОУН, Старий, ┼ " 30.09.1949, с. Тумир Галицького району.

БЕЛЕЙ Степан Михайлович, 1919, с-ще Більшівці Галицького району, вояк УПА, Жидко,  ┼ 1946, с. Дем’янів Галицького району.

БЕЛЕЙОВИЧ Дмитро Михайлович, 1906, с-ще Перегінське Рожнятівського району, станичний ОУН с. Небилів Рожнятівського району, керівник боївки кущової ОУН, Байда, ┼ " 28.09.1950, с. Красне Рожнятівського району.

БЕЛЕЙОВИЧ Іван Федорович, 1911, с. Микуличин Яремчанської міськради, командир ТВ УПА «Маківка», Дзвітук, ┼ 1947 (страчений).

БЕЛЕЙОВИЧ Ярослав Дмитрович* 1930, с-ще Перегінське Рожнятівського району, охоронець кущової ОУН, ┼ 28.09.1950, с. Красне Рожнятівського району.

БЕЛЬМЕГА Дмитро Михайлович, 1925, с. Красноїлля Верховинського району, керівник боївки кущової ОУН, Ґонта, Мирко,  ┼ 07.09.1950, с. Красноїлля.

БЕЛЬМЕГА Іван Петрович, 1926, с. Малий Рожин Косівського району, стрілець боївки кущової ОУН, Крутий, ┼  29.07.1952, невідомо.

БЕЛЬМЕГА Микола, 1925, с. Устеріки Верховинського району, вояк УПА, Вогник,  ┼ 15.07.1945 невідомо.

БЕЛЬМЕГА Федір Юрійович, 1926, с. Тюдів Косівського району, стрілець боївки кущової ОУН, Високий,  ┼ 19.10.1945, біля с. Великий Рожин Косівського району.

БЕЛЬМЕТЮК Микола, 1922, с. Лісний Хлібичин Коломийського району, санітар сотні Бічого, Снігур, ┼  06.07.1947, невідомо.

БЕЛЯК Дмитро Іванович, 1920, с. Новошин Долинського району, референт СБ Вигодського райпроводу ОУН, Ворон, Палій, І 05.08.1950, с. Старий Маунь Долинського району.

БЕНДУС Свстахій Іванович, 1924, с-ще Єзупіль Тисменицького району, вояк УПА, ┼ 1944 (розстріляний).
БЕНИК Василь Юрійович, 1904, с. Топільське Рожнятівського району, станичний ОУН, Бандурист, Мілько, ┼ 18.05.1948, с. Топільське.

БЕНИЧ Микола Михайлович, 1902, с. Кропивник Долинського району, станичний ОУН с. Старий Мізунь Долинського району, Воробець,  ┼ 27.02.1948, с. Кропивник.

БЕНЬКІВСЬКИЙ Михайло Іванович, 1925, с. Цуцилів Надвірнянського району, вояк УПА, Грім, Невідомий,  ┼ травень 1946, с. Волосів Надвірнянського району.

БЕНЬКОВСЬКИЙ Броніслав Михайлович, 1914, с. Старий Мартинів Галицького району, вояк УПА, Пугач, ┼ 1946, невідомо.

БЕНЬКОВСЬКИЙ Олексій Михайлович, 1921, с. Коростовичі Галицького району, вояк УПА, ┼ 1945, с. Коростовичі.

БЕРБЕНИЧУК Ганна Григорівна, 1920, с. Космач Косівського району, зв’язкова кущової ОУН, ┼ 20.10.1950, с-ще Яблунів Косівського району.

БЕРЕГОВСЬКИЙ Михайло Іванович, 1916, с. Дитятин Галицького району, станичний ОУН, Явір, ┼ 11.07.1947, с. Хохопів Галицького району.

БЕРЕЖАНСЬКИЙ Михайло Іванович, 1918, с. Руда Рогатинського району, член ОУН,  ┼ 1944, с. Руда.

БЕРЕЖКОВИЧ Володимир, 1921, політреферент Станіславського райпроводу ОУН, Усенко, ┼ 1945, невідомо.

БЕРЕЖНИЦЬКИЙ Йосип Іванович, 1925, с. Боднарів Калуського району, стрілець боївки Гомоііа, Бойко,  ┼ 23.03.1947, с. Мединя Галицького району.

БЕРЕЖНИЦЬКИЙ Михайло Іванович, 1922, с. Боднарів Калуського району, вояк УПА, Свист, ┼  04.02.1946, с. Боднарів.

БЕРЕЗА Степан Васильович, 1924, с. Дички Рогатинського району, зв’язковий УПА,  ┼  жовтень 1944, с. Дички.

БЕРЕЗИЦЬКИЙ Михайло Антонович, 1931, с. Жураки Богородчанського району, стрілець боївки кущової ОУН, Корженко, ┼ 1948, м. Надвірна.

БЕРЕЗОВСЬКА Марія Євгенівна, 1923, с-ще Єзупіль Тисменицького району, друкарка Станіславського окружного проводу ОУН, Тамара, Циганка, Т 06.07.1947, с. Горохолина Богородчанського району.

БЕРЕЗОВСЬКИЙ Володимир Йосипович, 1927, с. Березівка Рогатинського району, стрілець сотні Скоби, Залізняк, ┼ 1945, біля с. Васючин Рогатинського району.

БЕРЕЗОВСЬКИЙ Володимир Казимирович, 1922, с. Приозерне Рогатинського району, чотовий сотні Скоби, Омелян, ┼ листопад 1944, с. Мельна Рогатинського району.

БЕРЕЗОВСЬКИЙ Іван Михайлович, Галицький район, вояк УПА, Кант, ┼ 05.02.1946, с. Боднарів Калуського району.

БЕРЕЗОВСЬКИЙ Іван Федорович, 1920, с. Голинь Калуського району, стрілець боївки кущової ОУН, ┼ березень 1950, невідомо.

БЕРЕЗОВСЬКИЙ Михайло Васильович, 1922, с. Раківчик Коломийського району, стрілець боївки кущової ОУН, І" 1947, с. Раківчик.   

БЕРЕЗОВСЬКИЙ Михайло Євгенович, 1926, с-ще Єзупіль Тисменицького району, вояк УПА, ┼ 1945, невідомо.

БЕРЕЗОВСЬКИЙ Роман Євгенович, 1928, с-ще Єзупіль Тисменицького району, вояк УПА, Т 1946, біля с. Ямниця Тисменицького району.

БЕРЕЗОВСЬКИЙ Федір Данилович, 1912, с. Олеша Тлумацького району, стрілець ВПЖ, Беркут, ┼ осінь 1945, Тлумацький район.

БЕРЛАД Богдан Павлович, 1927, с. Видинів Снятинського району, вояк УПА, ┼ 06.04.1946, с. Видинів.

БЕРЛАДИН Петро Данилович, 1909, с. Олешів Тлумацького району, керівник кущової ОУН, Зелений, ┼ 1946, с. Олешів.

БЕРНАДСЬКА Мирослава Михайлівна, 1927, м. Косів, стрілець боївки кущової ОУН, ┼ 1947, невідомо.

БЕРНИК Роман Якович, 1929, тодішній Яремчанський район, стрілець боївки райпроводу ОУН, Т березень 1950, біля с-ща Делятин Надвірнянського району.

БЕРЧАК Микола Ілліч, 1915, с. Яглуш Рогатинського району, охоронець райпроводу ОУН,  ┼ 29.05.1945, с. Яглуш.

БЕШЛЕЙ Володимир Миколайович, 1928, с. Химчин Косівського району, охоронець райпроводу ОУН, Ігор, ┼   04.09.1950, с. Рожнів Косівського району.

БИГАР Богдан Петрович, 1925, м. Калуш, стрілець боївки райпроводу ОУН,  ┼  1946, м. Калуш.

БИСТАК Михайло Дмитрович, 1920, с. Новиця Калуського району, станичний ОУН, Невідомий, ┼  12.10.1949, с. Новиця.

БИТКІВСЬКА Варвара, 1925, с. Кричка Богородчанського району, зв’язкова кущової ОУН, 1- 21.07.1949, с. Кричка.

БИТКІВсЬКИЙ Ілля Дмитрович, 1928, с. Кричка Богородчанського району, охоронець кущової ОУН, Дунай, ┼  червень 1951, невідомо.

БИЦКАЛО Дмитро Миколайович, 1911, с. Котиківка Городенківського району, керівник кущової ОУН, Чорний, ┼ 01.11.1947, с. Котиківка.

БИЦКАЛО Марія Дмитрівна, 1914, с. Котиківка Городенківського району, референт УЧХ Чернелицького райпроводу ОУН, Люба, ┼ 01.11.1947, с. Котиківка.

БИЧИНЮК Василь, 1926, с. Бабин Косівського району, стрілець боївки СКВ, Мушка, ┼ 15.11.1944, невідомо.

БИЧКІВ Василь, 1914, с. Васючин Рогатинського району, член ОУН,  ┼ 25.02.1945, с. Васючин.

БИЧКІВ Дмитро Степанович, 1913, с. Берлоги Рожнятівського району, станичний ОУН, Хмара, ┼ 14.03.1947, с. Берлоги.

БИЧКІВ Іван Федорович, 1928, с. Нижній Струтинь Рожнятівського району, станичний ОУН, Івась, ┼ 10.08.1950, с. Нижній Струтинь.

БИЧКІВ Олексій Адамовим, 1928, с. Берлоги Рожнятівського району, стрілець боївки кущової ОУН, Василів, ┼ 25.05.1948, с. Берлоги.

БІБИК Василь Миколайович, стрілець боївки кущової ОУН, Муха, ┼ 1947, невідомо.

БІБЛІВ Федір Іванович, 1930, с. Лецівка Рожнятівського району, стрілець боївки кущової ОУН, Славко, ┼ 12.07.1949, с. Лецівка.

БІГУН Михайло Іванович, 1915, с. Заріччя Надвірнянського району, станичний ОУН, Свистун, ┼ 18.01.1948, с. Заріччя.

БІДАК Павло Михайлович, 1924, с. Олієво-Королівка Городенківського району, стрілець боївки кущової ОУН, Петро, Комар, ┼ 24.05.1951, с. Вікно Городенківського району.

БІДАЩУК Іван Миколайович, 1921, с. Саджалка Надвірнянського району, керівник кущової ОУН, Молот, ┼ 15.08.1951, ліс біля с. Кубаївка Надвірнянського району.

БІДОЧКО Василь Іванович, 1922, с. Тумир Галицького району, стрілець боївки кущової ОУН, Кармеліок,  ┼  13.01.1948, с. Лани Галицького району.

БІДОЧКО Іван Григорович, 1918, с. Вікторів Галицького району, референт СБ Станіславського надрайпроводу ОУН, Остап, ┼ 16.10.1947, с. Рибне Тисменицького району.

БІЙОВСЬКА Наталія, 1923, м. Коломия, оргреферент Городенківського надрайпроводу ОУН, Надія, ┼ 26.03.1947, с. Новоселиця Снятинського району.

БІЛАВИЧ Олена Йосипівна, 1931, с. Баня-Березів Косівського району, зв’язкова кущової ОУН,  ┼  01.08.1948, с. Баня-Березів.

БІЛАВИЧ Степан Миколайович, 1930, с. Нижній Березів Косівського району, охоронець кущової ОУН, Богдан, ┼ 15.06.1952, с. Нижній Березів.

БІЛАК Андрій Михайлович, 1912, с. Снідавка Косівського району, господарчий кущової ОУН, Швидкий, ┼ 31.07.1947, с. Яворів Косівського району.

БІЛАК Василь Петрович, 1926, с. Вербовець Косівського району, станичний ОУН, Яструб, ┼ 20.04.1947, с. Вербовець.

БІЛАРУК Василь, 1923, с. Соколівка Косівського району, стрілець боївки СКВ, Борис, ┼ 28.10.1944, невідомо.

БІЛАШ Дмитро Петрович, 1929, с. Середній Майдан Надвірнянського району, охоронець кущової ОУН, Кубань,  ┼ осінь 1948, с. Середній Майдан.

БІЛЕВИЧ Йосип Михайлович, 1913, Богородчанський район, референт пропаганди райпроводу ОУН, Потіха, ┼ 05.06.1948, с. Старі Богородчани Богородчанського району.

БІЛЕВИЧ Ярослав Дмитрович, 1930, с-ще Перегінське Рожнятівського району, стрілець боївки кущової ОУН, ┼ 29.03.1950, невідомо.

БІЛЕЙ Іван Васильович, 1924, с. Дубшари Рожнятівського району, станичний ОУН, Заяць, ┼ 27.11.1947, с. Дубшари.

БІЛЕЙЧУК Іван Якович, 1923, с. Воскресинці Коломийського району, референт пропаганди Коломийського райпроводу ОУН, Косар, 128.07.1950, с. Корнич Коломийського району.

БІЛЕЙЧУК Петро Миколайович, 1920, с. Воскресинці Коломийського району, ройовий сотні Орлика, Чумак, ┼ 12.10.1946, с. Воскресинці.

БІЛЕЦЬКИЙ Іван Федорович, 1912, с-ще Єзупіль Тисменицького району, вояк УПА, ┼ вересень
1944, біля с-ща Єзупіль, уроч. Бійне.

БІЛЕЦЬКИЙ Микола Іванович, 1921, с. Долина Тлумацького району, вояк УПА, Підкова, ┼ 1945, с. Олеша Тлумацького району.

БІЛЕЦЬКИЙ Остафій Юрійович, 1926,«с-и<е Печеніжин Коломийського району, стрілець сотні Спартана, помічник станичного ОУН, Чугайстер, Шпак, Шугай, ┼  19.12.1945, с-ще Печеніжин.

БІЛЕЦЬКИЙ Петро Федорович, 1916, с-ще Єзутль Тисменицького району, вояк УПА, ┼  07.09.1944, с-ще Єзупіль, уроч. Заруб.

БІЛЕЦЬКИЙ Якуб Михайлович, 1919, с-ще Єзутль Тисменицького району, вояк УПА, ┼ вересень 1944, біля с-ща Єзупіль, уроч. Бійне.

БІЛИЙ Михайло Федорович, стрілець сотні Сапера, Явір, ┼ 25.01.1947, невідомо.

БІЛИК Михайло, 1921, с. Кадобна Калуського району, станичний ОУН, Дуб, ┼ 28.01.1951, с. Кадобна.

БІЛІНСЬКИЙ Володимир Степанович, 1931, с. Поточище Городенківського району, охоронець керівника Чернелицького райпроводу ОУН Яреми, Заведія, Миросько, ┼ 04.07.1957 (розстріляний).

БІЛІНЧУК Василь Дмитрович, 1926, с. Ільці Верховинського району, стрілець боївки Білогруда, Сибіряк, І" 28.05.1952, с. Красник Верховинського району.

БІЛІНЧУК Дмитро Дмитрович, 1919, с. Ільці Верховинського району, командир сотні УПА ім. Хмельницького, керівник Косівського райпроводу ОУН, Хмара, ┼ 08.04.1953 (розстріляний).

БІЛОГАН Василь Миколайович, 1921, с. Долиняни Рогатинського району, стрілець сотні «Лісовики», Хмель, ┼ 1945, с. Виспа Рогатинського району.

БІЛОГАН Ілля, с. Вишнів Рогатинського району, зв’язковий СКВ, ┼ 1946, біля с. Шуравеньки Рогатинського району.

БІЛОГАН Михайло Йосипович, 1925, с. Долиняни Рогатинського району, стрілець сотні «Лісовики», Куций, ┼ 05.04.1945, с. Мечищів Бережанського району Тернопільської області.

Гербеев, Радько, Калайда, Крачун, Главацкий, Найденко, Живанов, Скоренцов, Даценко (Николаев., Кировоград., Одесск. обл.), Овчинников (Курск. обл.), Никольский (Гомель, Киргизия), Решетников, Крутских (Оренбург. обл.), Минаев (Курган. обл.), Лисий, Легкий, Мартиняк, Геба, Дума (Івано-Франківська обл.) T004006
Спасибо сказали: olyvd, kuks70, litar Л, Vlad S., Алёна, DmitroR-26

Поделиться

5

Re: Загинули в боротьбі з комуністичним режимом

БІЛОГАН Михайло Пилипович, 1925, с. Долиняни Рогатинського району, стрілець сотні «Сіроманці», Ворон, ┼ вересень 1944, Перемишлянський район Львівської області.

БІЛОГАН Семен Микитович, 1921, с. Долиняни Рогатинського району, стрілець сотні «Лісовики», Лісовик, ┼ 1946, с. Долиняни.

БІЛОГОЛОВСЬКИЙ Богдан Матвійович, 1916, с. Світанок Рогатинського району, стрілець сотні «Орли», і- 1945, біля с. Нижня Липиця Рогатинського району.

БІЛОГОЛОВСЬКИЙ Олекса Іванович, 1908, с. Діброва Рогатинського району, зв’язковий СКВ, ┼ 1945, с. Діброва.

БІЛОГУБКА Іван Васильович, 1918, с. Старий Лисець Тисменицького району, станичний ОУН, Моряк, Мороз, ┼ 07.01.1948, с. Старий Лисець.

БІЛОГУБКА Микола Прокопович, 1904, с. Старий Лисець Тисменицького району, член ОУН, ┼ 19.03.1945, с. Саджава Богородчанського району.

БІЛОУС Дмитро, 1915, с. Негівці Калуського району, чотовий сотні Ґонти, Орел, ┼ 1945, с. Сливки Рожнятівського району.

БІЛОУС Матвій Васильович, 1921, с-ще Ланчин Надвірнянського району, стрілець боївки кущової ОУН, Крук, ┼ 07.05.1948, с-ще Ланчин.

БІЛУНИК Микола Іванович, 1920, с. Грушка Тлумацького району, станичний ОУН, Чорний, Т 25.07.1948, с. Грушка.

БІЛУСЯК Дмитро Миколайович, 1927, с. Манява Богородчанського району, стрілець боївки СКВ, Хмічь, і" 1945, біля с. Манява, уроч. Ямищі.

БІЛУСЯК Олексій Іванович, 1931, с. Манява Богородчанського району, член молодіжної ОУН, ┼ 1945, біля с. Манява, уроч. Панич.

БІЛУСЯК Петро Миколайович, 1922, с. Манява Богородчанського району, стрілець сотні Вихора, боївки райпроводу ОУН, Дорошенко, ┼ 25.01.1952, с. Паляниця Яремчанської міськради.

БІЛУСЯК Роман Васильович, 1923, с. Манява Богородчанського району, стрілець боївки Жара, Комар, 20.08.1951, Чорний Ліс.

БІЛУСЯК Юрій Петрович, 1921, с. Манява Богородчанського району, стрілець куреня Іскри, Верховина, \ 1945, с. Парище Надвірнянського району.

БІЛЯК Василь Маркевич, 1922, с. Долиняни Рогатинського району, стрілець сотні «Лісовики», Калина, Т 05.04.1945, біля с. Мечищів Бережанського району Тернопільської області.

БІРЧАК Василь Григорович, 1927, с. Тростянка Коломийського району, вояк УПА, Сірко, ┼ 1945, невідомо.

БІРЧАК Василь Ілліч, 1912, с. Тростянка Коломийського району, помічник станичного ОУН, Чумак, ┼ 10.09.1945, с. Тростянка.   

БІРЧАК Василь Олексійович, 1927, с. Тростянка Коломийського району, вояк УПА, Хрущ, ┼ 20.12.1945, невідомо.

БІРЧАК Василь Онуфрійович, 1927, с. Тростянка Коломийського району, стрілець боївки СКВ, ┼ 15.11.1945, с. Тростянка.

БІРЧАК Василь Петрович, 1924, с. Кривоброди Косівського району, вояк УПА, Голуб,  ┼ 02.02.1945, с. Кривоброди.

БІРЧАК Василь Якович, 1927, с. Тростянка Коломийського району, стрілець боївки Шпака, Рудий, ┼ 25.10.1945, с. Спас Коломийського району.

БІРЧАК Ганна Іванівна, 1922, с. Тростянка Коломийського району, станична ОУН, ┼ 09.08.1945, с. Тростянка.

БІРЧАК Іван, 1912, с. Пилипи Коломийського району, вояк УПА, Польовик, ^ 26.05.1945, невідомо.

БІРЧАК Іван Онуфрійович, 1924, с. Тростянка Коломийського району, вояк УПА, Дужий, ┼ 15.05.1945, с. Пилипи Коломийського району.

БІРЧАК Ілля Васильович, 1911, с. Тростянка Коломийського району, вояк УПА, Скорий,  ┼ квітень 1944, с. Тростянка.

БІРЧАК Михайло Юрійович, 1926, с. Пилипи Коломийського району, вояк УПА, Тур, ┼ 10.05.1945, с. Пилипи.

БІРЧАК Олег Васильович, 1923, с. Тростянка Коломийського району, вояк УПА, Норець, І" 18.02.1945, с. Джурів Снятинського району.

БІРЧАК Олексій Гаврилович, 1921, с. Тростянка Коломийського району, керівник Заболотівського райпроводу ОУН, Муха,  19.11.1951, с. Новоселиця Снятинського району.

БІРЧАК Петро Васильович, 1915, с. Пилипи Коломийського району, керівник кущової ОУН, Вій, ┼ 17.04.1946, с. Пилипи.

БІСЮК Іван Васильович, керівник Коломийського райпроводу ОУН, Соки, 20.04.1947, с. Кривоброди Косівського району.

БІСЮК Федір Семенович, 1922, с. Тюдів Косівського району, стрілець боївки кущової ОУН, Гострий, ┼ 1947, невідомо.

БГГКОВСЬКИЙ Іван Ілліч, 1912, с. Іванівка Коломийського району, стрілець сотні Спартана, Рись, ┼ 09.11.1947, с. Товмачик Коломийського району.

БЛАГИИ Андрій, 1926, с. Луковище Рогатинського району, охоронець надрайпроводу ОУН, Горіх, ┼ 25.10.1948, с. Черче Рогатинського району.

БЛАГИЙ Іван, 1910, с. Підвиння Рогатинського району, член ОУН, ┼ 1944, с. Підвиння.

БЛАГИИ Микола, 1914, с. Підвиння Рогатинського району, член ОУН,  ┼ 1944, с. Підвиння.

БЛАГИЙ Софрон, 1922, с. Підгороддя Рогатинського району, вояк УПА, і" 1944, с. Кліщівна Рогатинського району.

БЛЕКОТ Дмитро Васильович, 1920, с. Ілемня Рожнятівського району, керівник кущової ОУН, ┼ 14.02.1953 (розстріляний).

БЛИЗНЮК Марія Петрівна, 1924, с-ще Кути Косівського району, дружина керівника Кутського райпроводу ОУН Байди, Аїса, ┼ 20.04.1945, с. Перехресне Верховинського району.

БЛИЗНЮК Михайло Миколайович, 1917, с. Старі Кути Косівського району, стрілець боївки Відважного, Буревій,  ┼ осінь 1944, с. Черганівка Косівського району.

БЛИЗНЮК Степан Федорович, 1913, с. Старі Кути Косівського району, керівник Кутського райпроводу ОУН, Байда, ┼ 19.08.1945, біля с. Старі Кути.

БЛИЗНЮК Юрій Онуфрійович, 1914, м. Косів, керівник кущової ОУН, Вітер, Співак, ┼ 12.12.1951, с-ще Кути Косівського району.

БЛИЗНЮК-КУКУРБА Марія, 1924, с-ще Кути Косівського району, керівник кущової ОУН, Аліса, ┼ 20.04.1945, с. Голови Верховинського району.

БЛИСКУН Василь Михайлович, 1910, с. Луквиця Богородчанського району, керівник Станіславського райпроводу ОУН, Ломака, Граніт,  ┼ 05.08.1951, Чорний Ліс.

БЛИСКУН Степан Антонович, 1922, с. Луквиця Богородчанського району, станичний ОУН, Байда,  ┼ 09.06.1948, с. Космач Богородчанського району.

БОБИК Йосип Іванович, 1922, с. Підпечери Тисменицького району, стрілець боївки Станіславського райпроводу ОУН, Залізний, ┼ 29.11.1950, с. Колодіївка Тисменицького району, уроч. Стінка.

БОБИК Лев Євстахійович, 1918, с. Журів Рогатинського району, референт СБ райпроводу ОУН, Максим, ┼ 1947, с. Молодинче Жидачівського району Львівської області.

БОБКОВИЧ Василь Федорович, 1922, с. Вишнів Рогатинського району, стрілець боївки кущової ОУН, Скала, ┼ 1947, невідомо.

БОБОШ Іван Васильович, 1930, с. Кропивник Долинського району, охоронець райпроводу ОУН, Сокіл, ┼ 26.07.1950, с. Кропивник.

БОБРЕЦБКИЙ Йосип Ілліч, 1922, с. Дички Рогатинського району, пропаґандист надрайпроводу ОУН, Славко,  ┼ 1955, невідомо.

БОБ’ЯК Василь Іванович, 1923, с. Космач Косівського району, політвиховник сотні Вихора, референт пропаганди Городенківського надрайпроводу ОУН, Шугай, ┼ 16.04.1949, біля с. Вербівці Городенківського району.

БОВКОВИЙ Іван Миколайович, 1924, с. Русів Снятинського району, вояк УПА, Скакун, ┼ 27.11.1946, с. Русів.

БОГАЙ Василь Степанович, 1914, с. Нижнів Тлумацького району, член надрайпроводу ОУН, Богдан, ┼ 27.05.1945, с. Хом’яківка Тисменицького району.   

БОГАЙЛЮК Василь Лук’янович, 1920, с. Волосів Надвірнянського району, вояк УПА, Гоїапа, ┼ осінь 1945, тодішній Яремчанський район.

БОГАЙЛЮК Роман Іванович, 1912, с. Волосів Надвірнянського району, керівник Ланчинського райпроводу ОУН, Борис,  ┼ 23.08.1949, с. Фітьків Надвірнянського району.

БОГАТЧУК Михайло Іванович, 1902, с. Старий Косів Косівського району, стрілець боївки кущової ОУН,  ┼ 1948, невідомо.

БОГДА Василь Іванович, 1899, с. Бабухів Рогатинського району, станичний ОУН,  ┼ 24.08.1944, с. Бабухів.

БОГДА Микола Васильович, 1928, с. Бабухів Рогатинського району, стрілець боївки кущової ОУН, Дуб, ┼ 06.04.1948, с. Бабухів.

БОГДАН Юрій Євстахійович, с. Дегова Рогатинського району, стрілець сотні Скоби,  ┼ 1946, с. Дегова.

БОГДАН Ярослав Васильович, 1915, м. Роздол Львівської області, керівник Дрогобицького окружного проводу ОУН, Рамзес, Всеволод, РЯмзеико, Т 12.12.1950, с. Сукіль Болехівської міськради.

БОГОВИЧ Василь Васильович, 1907, с. Грушка Тлумацького району, заступник керівника боївки райпроводу ОУН, Карметок, ┼ 24.01.1949, с. Глибока Коломийського району.

БОГОНОСЮК Микола Ілліч, 1915, с-ще Солотвин Богородчанського району, чотовий УПА, Залізняк, ┼ 1947, с. Манява Богородчанського району.

БОГОРУК Василь Іванович, колишній Жаб’ївський район, стрілець стрілець боївки кущової ОУН, ┼ 1949, невідомо.

БОГОСЛАВЕЦЬ Володимир Миколайович, 1927, с-ще Солотвин Богородчанського району, стрілець боївки кущової ОУН, Вітер,  ┼ 17.03.1948, с-ще Солотвин.

БОГОСЛАВЕЦЬ Гаврило Михайлович, 1924, с. Ясень Рожнятівського району, охоронець керівника крайпроводу ОУН «Захід-Карпати» Сфрема, Галичан, ┼ 05.11.1947, с. Гриньків Рожнятівського району.

БОГОСЛАВЕЦЬ Дмитро Васильович, 1919, с. Заріччя (тепер — у складі с-ща Солотвин Богородчанського району), військовий референт райпроводу ОУН, Боємир, ┼ квітень 1947, біля с-ща Солотвин.

БОГОСЛАВЕЦЬ Дмитро Миколайович, 1912, с-ще Солотвин Богородчанського району, стрілець куреня Іскри, ┼ 04.02.1945, ліс біля с. Парище Надвірнянського району.

БОГОСЛАВЕЦЬ Іван Григорович, 1914, с-ще Солотвин Богородчанського району, стрілець куреня Іскри, ┼ 04.02.1945, ліс біля с. Парище Надвірнянського району.

БОГОСЛАВЕЦЬ Лев Іванович, 1916, с-ще Солотвин Богородчанського району, вояк УПА, Ворон, ┼ 17.03.1946, с-ще Солотвин.

БОГОСЛАВЕЦЬ Микола Васильович, 1930, с. Колодіївка Тисменицького району, зв’язковий Станіславського окружного проводу ОУН, Третяк, ┼ 26.02.1946, с. Колодіївка.

БОГОСЛАВЕЦЬ Михайло Петрович, 1921, с-ще Солотвин Богородчанського району, стрілець сотні Довбуша, Соловей, ┼ 17.03.1946, с-ще Солотвин.

БОГОСЛАВЕЦЬ Омелян Васильович, 1912, с. Заріччя (тепер — у складі с-ща Солотвин Богородчанського району), керівник боївки Солотвинського райпроводу ОУН, Лупа, ┼ червень 1947, невідомо.

БОГОСЛАВЕЦЬ Юлій Васильович, 1921, с. Заріччя (тепер — у складі с-ща Солотвин Богородчанського району), господарчий референт Солотвинського райпроводу ОУН, Лука, ┼ травень 1947, біля с-ща Солотвин.

БОДЛАК Іван Іванович, 1925, м. Болехів, стрілець боївки СБ райпроводу ОУН, Соколенко, ┼ 17.03.1947, м. Болехів.

БОДЛАК Йосип Іванович, 1929, м. Болехів, стрілець боївки СБ райпроводу ОУН, Гуцул, ┼ січень 1945, м. Болехів.

БОДЛАК Ярослав Іванович, 1920, м. Болехів, керівник боївки СБ райпроводу ОУН, Боз, ┼ 17.03.1947, м. Болехів.

БОДНАР Василь Кирилович, 1923, с. Красна Надвірнянського району, стрілець боївки райпроводу ОУН,  ┼ 13.12.1947, є. Красна.

БОДНАР Володимир Степанович, 1927, с. Добринів Рогатинського району, зв’язковий кущової ОУН, ┼ 1945, с. Пуків Рогатинського району.

БОДНАР Ганна Василівна, с. Красна Надвірнянського району, пропагандистка Латинського райпроводу ОУН, Муха, ┼ 30.01.1946, біля с. Красна.

БОДНАР Дмитро Васильович, 1920, с-ще Яблунів Косівського району, стрілець боївки кущової ОУН, Шабля, ┼ 26.11.1950, біля с. Космач Косівського району.

БОДНАР Дмитро Васильович, 1922, с. Красна Надвірнянського району, керівник кущової ОУН, Вихор, ┼ 13.11.1945, біля с. Красна.

БОДНАР Дмитро Іванович, 1918, с. Красна Надвірнянського району, стрілець сотні Чорноти, ┼ 12.07.1948, невідомо.

БОДНАР Євстахій Степанович, 1925, с. Добринів Рогатинського району, стрілець сотні «Бурлаки»,  ┼ вересень 1944, біля с. Добринів.

БОДНАР Іван Дмитрович, с. Саджавка Надвірнянського району, стрілець сотні Спартана, Білий,Лисак, ┼ 28.05.1947, невідомо.   

БОДНАР Михайло Миколайович, 1919, с. Красна Надвірнянського району, стрілець боївки райпроводу ОУН, Дон, ┼ грудень 1947, с. Красна.

БОДНАРЕНКО Василь Дмитрович, 1925, с. Молодятин Коломийського району, вояк УПА, Пташка,┼ 04.04.1945, с. Молодятин.

БОДНАРЕНКО Василь Миколайович, 1922, с-ще Печеніжин Коломийського району, чотовий сотні Спартана, Шабля,  ┼ 08.11.1946, біля с-ща Печеніжин.

БОДНАРЕНКО Дмитро Миколайович, 1924, с-ще Печеніжин Коломийського району, чотовий сотні Спартана, Впертий, ┼ 06.01.1948, біля с-ща Печеніжин.

БОДНАРЕНКО Ілля Юрійович, 1913, с-ще Печеніжин Коломийського району, помічник станичного ОУН, Явір, ┼ 08.08.1949, невідомо.

БОДНАРЕНКО Микола Іванович, 1926, с-ще Печеніжин Коломийського району, стрілець сотні Спартана, Запорожець, ┼ 1945, біля с-ща Печеніжин, уроч. Заплеша.

БОДНАРУК Григорій, 1915, с. Підбірки (тепер — у складі м. Калуш), керівник кущової ОУН, Соловей, Т 12.10.1945, с. Петранка Рожнятівського району.

БОДНАРУК Дмитро Петрович, 1925, с. Зелене Верховинського району, стрілець боївки райпроводу ОУН, Бердійчук, ┼ 02.08.1949, с. Зелене.

БОДНАРУК Іван Мартинович, 1924, Рівненська область, оргреферент Коршівського райпроводу ОУН, Гриць, Незнаний, ┼ 14.02.1950, с. Раківчик Коломийського району.

БОДНАРУК Павло Тимофійович, 1915, с. Олеша Тлумацького району, вояк УПА, Соколик,  ┼ вересень 1944, с. Олеша.

БОДНАРУК Параска Миколаївна, 1899, с. Кривопііля Верховинського району, член кущової ОУН, Славка, Смерека,  ┼ 04.04.1949, с. Кривопілля.

БОДНАРУК Федір Юрійович, 1931, с. Криворівня Верховинського району, стрілець боївки кущової ОУН, ┼ 08.11.1948, невідомо.

БОДНАРУК Юрій Петрович, 1920, с. Стопчатів Косівського району, стрілець боївки Яблунівського райпроводу ОУН, Недоля, ┼ 20.10.1950, біля с. Шешори Косівського району, підніжжя г. Корметура.

БОДНАРЧУК Дмитро Іванович, 1924, с. Чернятин Городенківського району, слідчий СБ райпроводу ОУН, Буревій, ┼ 01.11.1947, с. Котиківка Городенківського району.

БОДНАРЧУК Микола Іванович, 1927, с. Чернятин Городенківського району, господарчий референт райпроводу ОУН, Голуб, ┼ 27.08.1945, с. Чернятин.

БОДНАРЧУК Михайло Іванович, станичний ОУН с. Королівка, Славко, ┼ 18.09.1948, с. Королівка Тлумацького району.

Гербеев, Радько, Калайда, Крачун, Главацкий, Найденко, Живанов, Скоренцов, Даценко (Николаев., Кировоград., Одесск. обл.), Овчинников (Курск. обл.), Никольский (Гомель, Киргизия), Решетников, Крутских (Оренбург. обл.), Минаев (Курган. обл.), Лисий, Легкий, Мартиняк, Геба, Дума (Івано-Франківська обл.) T004006
Спасибо сказали: Vlad S., Алёна, olyvd, DmitroR-24

Поделиться

6

Re: Загинули в боротьбі з комуністичним режимом

БОДНАРЧУК Михайло Миколайович, 1925, с. Поточище Городенківського району, стрілець сотні Орлика, Нечай, Калина, ┼ 09.04.1945, с. Нижній Вербіж Коломийського району, уроч. Лисогірка.

БОДНАРЧУК Остап Михайлович, 1926, с. Новий Мартинів Галицького району, стрілець сотні Скоби, Борис, ┼ зима 1945, біля с. Журів Рогатинського району.

БОЄЧКО Василь Миколайович, 1926, с. Стопчатів Косівського району, бунчужний куреня Книша, Малина, ┼ 20.01.1945, с. Снідавка Косівського району.

БОЄЧКО Василь Петрович, 1920, с. Стопчатів Косівського району, стрілець боївки райпроводу ОУН, Рудий, ┼ 05.06.1945, с. Стопчатів.

БОЄЧКО Василь Юрійович, 1927, с. Струпків Коломийського району, стрілець сотні Богуна, ┼ квітень 1946, Чорний Ліс.

БОЄЧКО Василь Якович, 1926, с. Стопчатів Косівського району, бунчужний сотні Гамали, Яр, ┼ 16.06.1945, с. Космач Косівського району.

БОЄЧКО Іван Дмитрович, 1920, с. Стопчатів Косівського району, вояк УПА, Залізняк, ┼ квітень
1945, с. Мишин Коломийського району.

БОЄЧКО Матвій Онуфрійович, 1924, с. Сівка-Войнилівська Калуського району, стрілець сотні Тютюнника, ┼ січень 1949, с. Мошківці Калуського району.

БОЄЧКО Микола Петрович, 1918, с. Стопчатів Косівського району, станичний ОУН, Бистрий, ┼ 17.05.1951, с. Уторопи Косівського району.

БОЄЧКО Онуфрій Олексійович, 1922, с. Сівка-Войнилівська Калуського району, стрілець боївки кущової ОУН, ┼ 17.01.1949, с. Сівка-Войнилівська.

БОЖИК Микола Семенович, 1922, с. Лоп’янка Рожнятівського району, стрілець боївки райпроводу ОУН, Роман, ┼ осінь 1948, с. Рахиня Долинського району.

БОЙДУНИК Андрій Йосипович, 1921, м. Долина, вояк УПА, Хмара,  ┼ 1945, с. Лолин Долинського району.

БОЙКАНЮК Лука Ілліч, 1909, с. Криворівня Верховинського району, вояк УПА, ┼ 07.12.1944 (розстріляний).

БОЙКО Богдан Миколайович, 1926, с. Підгірки (тепер — у складі м. Калуш), член райпроводу ОУН, Чупринка,  ┼ 1946, с. Завадка Калуського району.

БОЙКО Василь Васильович, 1921, с. Грабів Рожнятівського району, стрілець куреня Різуна, Скиба, Богдан,  ┼ 20.02.1948, с. Цінева Рожнятівського району.

БОЙКО Василь Іванович, 1929, с. Красилівка Тисменицького району, стрілець боївки кущової ОУН, Данило, ^ 04.10.1950, с. Красилівка.

БОЙКО Василь Михайлович, 1907, с. Спас Коломийського району, вояк УПА, Явір, ┼ 10.04.1945, с. Спас.   

БОЙКО Василь Михайлович, 1912, с. Спас Коломийського району, станичний ОУН, Комар, ┼ 22.12.1945, біля с. Спас.

БОЙКО Василь Семенович, 1930, с. Завій Калуського району, охоронець керівника Станіславського окружного проводу ОУН Дуная, Омелько, Т осінь 1950, Чорний Ліс.

БОЙКО Ганна Олексіївна, 1923, с. Спас Коломийського району, кур’єр райпроводу ОУН, Провідна, ┼ 28.03.1945, с. Пилипи Коломийського району.

БОЙКО Григорій Михайлович, 1921, м. Яремче, станичний ОУН, Ясен, Крук, ┼ 05.06.1949, с. Татарів Яремчанської міськради.

БОЙКО Данило Дмитрович, 1912, с. Топільське Рожнятівського району, станичний ОУН, Невний, ┼ 17.05.1949, с. Топільське.

БОЙКО Іван Васильович, 1919, с. Грабів Рожнятівського району, стрілець боївки райпроводу ОУН, Підгірний, Хитрий, ┼ 03.07.1947, невідомо.

БОЙКО Іван Михайлович, стрілець боївки райпроводу ОУН, Черемшина, ┼ 1946, невідомо.
БОЙКО Іван Михайлович, 1911, с. Спас Коломийського району, бунчужний сотні Нечая, Лис, ┼ 13.02.1945, с. Космач Косівського району.

БОЙКО Іван Олексійович, 1912, с. Діброва Рогатинського району, керівник кущового проводу ОУН, Яструб, ┼ 1945, біля с. Заливки Рогатинського району.

БОЙКО Микола, 1922, с. Рівня Рожнятівського району, інформатор СБ, Хмурий, ┼ 27.04.1948, с. Новиця Калуського району.

БОЙКО Микола Гілярійович, 1906, с. Нараївка Галицького району, станичний ОУН, Сумний, ┼ 03.03.1948, с. Нараївка.

БОЙКО Михайло, 1927, с. Завій Калуського району, охоронець керівника Станіславського окружного проводу ОУН Дуная, Веселий, ┼ 13.04.1951, с. Грабівка Калуського району.

БОЙКО Михайло Васильович, 1924, с. Спас Коломийського району, станичний ОУН, Дубок, Малий, ┼ 18.06.1947, тодішній Печеніжинський район.

БОЙКО Михайло Дмитрович, 1926, с. Спас Коломийського району, референт СБ Обертинського райпроводу ОУН, Рональдо,  ┼ 14.02.1946, невідомо.

БОЙКО Михайло Миколайович, 1913, с. Підгірки (тепер — у складі м. Калуш), господарчий референт райпроводу ОУН, Крига,  ┼ 17.04.1945, с. Перекоси Калуського району.

БОЙКО Михайло Михайлович, 1919, с.Данильче Рогатинського району, стрілець боївки СКВ, ┼ 1945, с. Данильче.

БОЙКО Михайло Олексійович, 1926, с. Спас Коломийського району, вояк УПА, Зірка, ┼ січень
1946, с. Торговиця Коломийського району.

БОЙКО Павло Іванович, 1921, с. Слобода Рівнянська Рожнятівського району, станичний ОУН, Борис, ┼ 19.05.1949, невідомо.
БОЙКО Петро Миколайович, 1925, с. Нараївка Галицького району, охоронець кущової ОУН, Карно,  ┼ 10.04.1950, с. Старі Скоморохи Галицького району.

БОЙКО Семен Федорович, 1921, с. Помонята Рогатинського району, керівник Букачівського райпроводу ОУН, Лиман, Рубанець, ┼ 17.02.1949, с. Козирі Рогатинського району.

БОЙКО Степан Дмитрович, 1922, с. Спас Коломийського району, вояк УПА, Орест, ┼ 10.04.1945, с. Спас.

БОЙКО Степан Іванович, 1920, с. Лецівка Рожнятівського району, стрілець сотні Грізного, охоронець Рожнятівського райпроводу ОУН, Дем’ян, ┼ 14.02.1953 (розстріляний).

БОЙКО Степанія, 1925, м. Бурштин Галицького району, станична ОУН, Степова,  ┼ 1946, с. Хохонів Галицького району.

БОЙКО Федір Петрович, 1919, с. Спас Коломийського району, сотенний УПА, керівник Пече-ніжинського райпроводу ОУН, Чабан, ┼ 07.01.1947, с. Спас.

БОЙЦАН Василь Якимович, 1898, с. Петрів Тлумацького району, член ОУН, Богуй, ┼ січень 1947, невідомо.

БОЙЦАН Іван Васильович, 1925, с. Сокирчин Тлумацького району, вояк УПА, Граб,  ┼ 18.02.1945, с. Сокирчин.

БОЙЦУН Петро Миколайович, 1925, с. Поточище Городенківського району, ройовий сотні Юрка, охоронець надрайпроводу ОУН, Хмара, Сокіл, ┼ 30.08.1948 біля с. Поточище.

БОЙЦУН Роман Миколайович, 1923, с. Поточище Городенківського району, вояк УПА, Вітер, ┼ жовтень 1944, біля с. Михальче Городенківського району.

БОИЧИН Василь Романович, 1928, с. Іванівна Рожнятівського району, станичний ОУН, Скорюк, ┼ 31.10.1947, с. Іванівка.

БОИЧИН Михайло Романович, 1932, с. Іванівка Рожнятівського району, стрілець боївки кущової ОУН, ┼ 29.04.1950, с. Ясеновець Рожнятівського району.

БОЙЧУК Василь Миколайович, 1927, с. Цуцилів Надвірнянського району, керівник Ланчинського райпроводу ОУН, Пімста, і" 01.08.1948, с. Лісна Тарновиця Надвірнянського району.

БОИЧУК Василь Михайлович, 1922, с. Яворівка Калуського району, станичний ОУН, Жук, ┼ 27.05.1947, с. Яворівка.

БОИЧУК Василь Петрович, 1923, с-ще Делятин Надвірнянського району, сотенний УПА, референт СБ райпроводу ОУН, Пісня, ┼ 14.02.1946, с. Білі Ослави Надвірнянського району.   

БОИЧУК Володимир, 1916, с. Старі Кути Косівського району, стрілець сотні Крука, Мандзюк, ┼ 13.03.1945, невідомо.

БОЙЧУК Володимир Степанович, 1930, с. Тужилів Калуського району, стрілець боївки кущової ОУН, ┼ 31.03.1950, с. Тужилів.

БОЙЧУК Ганна Юріївна, с. Микуличин Яремчанської міськради, зв’язкова боївки Шугая, Галя, ┼ 04.02.1948, с. Космач Косівського району.

БОЙЧУК Дмитро Іванович, 1921, с. Акрешори Косівського району, керівник боївки кущової ОУН, Лим, ┼ березень 1945, невідомо.

БОЙЧУК Дмитро Юрійович, 1921, с. Рашків Городенківського району, керівник боївки кущової ОУН, Залізняк, Степан, ┼ 21.12.1945, с. Олієво-Королівка Городенківського району.

БОЙЧУК Іван Дмитрович, 1920, с. Струпків Коломийського району, інформатор боївки СБ, Горбатий, ┼ 15.12.1947, с. Струпків.

БОЙЧУК Іван Дмитрович, 1928, с. Струпків Коломийського району, станичний ОУН, ┼ 20.08.1948, с. Угорники Коломийського району.

БОЙЧУК Іван Михайлович, 1931, с. Красник Верховинського району, стрілець боївки Білогруда, Воробець, Бантель, ┼ 20.01.1949, біля г. Говерла.

БОЙЧУК Йосип Антонович, 1921, с. Комарів Галицького району, господарчий референт надрайпроводу ОУН, Рубай, ┼ 23.01.1946, с. Сокії Галицького району.

БОЙЧУК Марія Петрівна, 1922, с. Віїьхівці Городенківського району, друкарка райпроводу ОУН, Олімпія, і" 21.05.1950, с. Олієво-Королівка Городенківського району.

БОЙЧУК Матвій Юрійович, 1924, с. Кривоброди Косівського району, стрілець боївки СКВ, Смик, ┼ травень 1945, с. Кривоброди.

БОЙЧУК Микола Іванович, 1921, с. Мединя Галицького району, вояк УПА, ┼ 1945, с. Мединя.

БОЙЧУК Микола Федорович, 1914, с. Струпків Коломийського району, вояк УПА,  ┼ березень 1945, с. Скопівка Коломийського району.

БОЙЧУК Мирослав Іванович, 1927, с. Старі Кути Косівського району, стрілець боївки кущової ОУН, Чорноморець,  ┼ квітень 1951, невідомо.

БОЙЧУК Михайло Васильович, 1920, с. Задубрівці Снятинського району, керівник Снятинського райпроводу ОУН, Непорадний, ┼ 25.07.1948, с. Далешове Городенківського району.

БОЙЧУК Михайло Дмитрович, 1920, с. Жураки Богородчанського району, вояк УПА,  ┼ 1946, с. Маркова Богородчанського району.

БОЙЧУК Михайло Іванович, [922, с. Акрешори Косівського району, керівник боївки кущової ОУН, Жолудь,  ┼ 1946, невідомо.

БОЙЧУК Михайло Іванович, 1920, с. Комарів Галицького району, вояк УПА, Дуб, ┼ 01.01.1945, с. Комарів.

БОЙЧУК Михайло Іванович, 1928, с. Мединя Галицького району, стрілець боївки Галицького райпроводу ОУН, Зенко, ┼ 08.11.1950, с. Грабівка Калуського району.

БОЙЧУК Михайло Миколайович, 1925, с. Цуцилів Надвірнянського району, референт СБ Ланчинського райпроводу ОУН, Партизан, ┼ 12.03.1947, е. Перерісль Надвірнянського району.

БОЙЧУК Михайло Петрович, 1917, с. Космач Косівського району, стрілець боївки кущової ОУН, ┼ 18.06.1947, невідомо.

БОЙЧУК Михайло Юрійович, 1923, с. Микуличин Яремчанської міськради, заступник керівника боївки Шугая, Шабля, І" 10.07.1948, с. Микуличин, уроч. Рощиш.

БОЙЧУК Ольга Дмитрівна, 1921, с. Княждвір Коломийського району, друкарка надрайпроводу ОУН, дружина Спартана,  ┼ 03.02.1950, с. Іванівка Коломийського району.

БОЙЧУК Павло Дмитрович, 1930, с. Тужилів Калуського району, стрілець боївки кущової ОУН, ┼ 31.03.1950, с. Тужилів.

БОЙЧУК Павло Петрович, 1922, с. Кінчаки Галицького району, стрілець сотні Шума, Тургар, ┼ 1945, Тлумацький район.

БОЙЧУК Петро Семенович, 1924, с. Акрешори Косівського району, вояк УПА, Жайворонок, ┼- 13.11.1946, с. Вижній Березів Косівського району.

БОЙЧУК Петро Семенович, 1924, с. Підпечери Тисменицького району, ад’ютант керівника окружного проводу ОУН, Циган,  ┼ 1946, с. Підпечери.

БОЙЧУК Петро Юрійович, 1925, с. Акрешори Косівського району, охоронець райпроводу ОУН, Мотиль, ┼ грудень 1950, колишній Жабівський район.

БОЙЧУК Роман Михайлович, 1929, с. Підпечери Тисменицького району, стрілець боївки Станіславського райпроводу ОУН,┼ 12.07.1950, с. Підпечери.

БОЙЧУК Степан Васильович, 1931, с. Джурів Снятинського району, срілець боївки Заболотівського райпроводу ОУН, Орел, ┼ 19.11.1951, с. Новоселиця Снятинського району.

БОЙЧУК Юрій Григорович, 1921, с. Ільці Верховинського району, керівник кущової ОУН, Гармаш, ┼ 20.12.1947, с. Ільці.

БОЛЕХІВСЬКИЙ Павло Іванович, 1912, с. Виноград Коломийського району, господарчий кущової ОУН, Тарас, Т 12.12.1947, невідомо.

БОЛОТИНЮК Іван Миколайович, 1920, с. Горішнє Залуччя Снятинського району, член ОУН, Береза, Т 18.03.1946, с. Тучапи Снятинського району.

БОЛОТИНЮК Михайло Миколайович, 1927, с. Горішнє Залуччя Снятинського району, член ОУН, Берест, ┼ 18.03.1946, с. Тучапи Снятинського району.   

БОМБ’ЮК Микола Юрійович, 1920, с.Дітківці Бродівського району Львівської області, господарчий референт Долинського райпроводу ОУН, Голуб, І" 25.10.1949, с. Велика Тур’я Долинського району.

БОНЬКОВСЬКИЙ Петро Іванович, 1924, с. Ісаків Тлумацького району, заступник керівника кущової ОУН, Ґонта, ┼ 12.04.1949, с. Сокирчин Тлумацького району.

БОРЕЦЬ, пропагандист Станіславського райпроводу ОУН, Карий, ┼ 08.06.1947, с. Ямниця Тисменицького району.

БОРЕЦЬКА Ганна Іванівна, 1913, с. Дорогів Галицького району, зв’язкова райпроводу ОУН, ┼ 1945, с. Дорогів.

БОРЕЦЬКИЙ Роман Йосипович, Львівська область, референт СБ Городоцького райпроводу ОУН, Ромко, ┼ 16.12.1948, невідомо.

БОРИС Василь Юрійович, 1923, с. Підпечери Тисменицького району, стрілець боївки кущової ОУН, Сірко, ┼ 15.02.1948, с. Підпечери.

БОРИС Дмитро Олексійович, 1930, с. Підлужжя Тисменицького району, стрілець боївки кущової ОУН, Митя, ┼ 25.06.1950, с. Павлівка Тисменицького району.

БОРИС Микола Михайлович, 1921, с. Куропатники Галицького району, стрілець боївки СКВ, Квітка, ┼ 31.01.1945 (розстріляний).

БОРИС Михайло Васильович, 1921, с. Бабинці (тепер — у складі м. Рогатин), стрілець боївки кущової ОУН, Рубач, ┼ 21.11.1946, біля с. Бабинці.

БОРИС Михайло Іванович, 1929, с. Козарі Рогатинського району, член молодіжної ОУН, ┼ 1947, с. Козарі.

БОРИС Михайло Йосипович, 1914, с. Підпечери Тисменицького району, пропагандист кущової ОУН, Карий,  ┼ 12.09.1948, с. Підпечери.

БОРИС Петро Васильович, 1921, с. Розточки Долинського району, стрілець сотні Довбуша, Малина, ┼ 1946, с. Кропивник Долинського району.

БОРИС Федір Гаврилович, 1923, с. Козарі Рогатинського району, ройовий сотні Тютюнника, Скала, ┼ 1947, с. Козарі.

БОРИСЮК Василь, 1925, референт СБ Станіславського надрайпроводу ОУН, Аркас, ┼ 14.01.1946, с. Підпечери Тисменицького району.

БОРИСЮК Василь Михайлович, 1925, с. Зелена Надвірнянського району, стрілець боївки райпроводу ОУН, Орест, ┼ 1949, с. Манява Богородчанського району.

БОРИСЮК Михайло Андрійович, 1897, с. Зелена Надвірнянського району, господарчий референт надрайпроводу ОУН, Пімста, ┼ 12.03.1951, с. Паляниця Яремчанської міськради.

БОРИШКЕВИЧ Володимир Миколайович, 1922, с-ще Єзупіль Тисменицького району, вояк УПА, ┼ вересень 1944, біля с-ща Єзупіль, уроч. Бійне.

Гербеев, Радько, Калайда, Крачун, Главацкий, Найденко, Живанов, Скоренцов, Даценко (Николаев., Кировоград., Одесск. обл.), Овчинников (Курск. обл.), Никольский (Гомель, Киргизия), Решетников, Крутских (Оренбург. обл.), Минаев (Курган. обл.), Лисий, Легкий, Мартиняк, Геба, Дума (Івано-Франківська обл.) T004006
Спасибо сказали: Vlad S., litar Л, Алёна, olyvd, DmitroR-25

Поделиться

7

Re: Загинули в боротьбі з комуністичним режимом

БОРИШКЕВИЧ Іван Васильович, 1922, с-ще Єзупіль Тисменицького району, вояк УПА, Буйний, ┼ 1945, невідомо.

БОРИШКЕВИЧ Микола Семенович, 1926, с-ще Єзупіль Тисменицького району, стрілець боївки Станіславського райпроводу ОУН, Клим,  ┼ 1947, с. Павлівка Тисменицького району.

БОРИШКЕВИЧ Роман Михайлович, 1923, с-ще Єзупіль Тисменицького району, заступник керівника боївки кущової ОУН Журби, Вірний, ┼ 1947, с. Довге Тисменицького району.

БОРОТИНСЬКИЙ Іван Васильович, 1922, с. Зібранівка Снятинського району, керівник Заболотівського райпроводу ОУН, Білий, ┼ 24.01.1953, невідомо.

БОСИЙ Іван Михайлович, 1921, с. Явче Рогатинського району, стрілець сотні «Чорноморці», Богдан, ┼ 05.09.1944, с. Малинівка Рогатинського району.

БОСОВИЧ Микола Семенович, 1926, с. Тязів Тисменицького району, вояк УПА, Грім, 09.04.1946, с. Тязів, уроч. Верхи.

БОСОВИЧ Федір Миколайович, 1910, с. Тязів Тисменицького району, вояк УПА, ┼ 1945, с. Тязів.

БОСОВИЧ Ярослав, 1925, с. Братківці Тисменицького району, зв’язковий СКВ, Кармелюк, ┼ 06.04.1946, невідомо.

БОЦВИН Андрій Олексійович, 1919, тодішній Жовтневий район, вояк УПА,  ┼ 06.01.1946, с. Козина Тисменицького району.

БОЦВИН Ганна Дмитрівна, 1923, с. Крилос Галицького району, пропагандист кущової ОУН, Віра, ┼ 28.08.1948, с. Крилос.

БОЦЯН Богдан Іванович, 1922, с. Конюхів Стрийського району Львівської області, референт пропаганди Калуського окружного проводу ОУН, Жук, Тарас, ┼ 28.11.1951, Стрийський район Львівської області.

БОЦЯН Михайло, 1926, с. Підгірки (тепер — у складі м. Калуш), вояк УПА, Вихор, ┼ вересень 1944, с. Довпотів Калуського району.

БОЧАР Король Васильович, 1927, с. Поточище Городенківського району, член молодіжної ОУН, Бочка, ┼ 06.05.1945, біля с. Поточище.

БОЧКУР Ярослав Михайлович, 1925, с. Глибівка Богородчанського району, станичний ОУН, Довбуш, Михась, ┼ липень 1947, невідомо.

БОЩУК Юрій Миколайович, 1917, с. Криворівня Верховинського району, охоронець райпроводу ОУН, Швидкий, ┼ 10.10.1951, с. Криворівня.

БОЯН Антон Панфілович, 1914, с. Грабів Рожнятівського району, член ОУН,  ┼ 11.12.1944 (розстріляний).

БОЯН Іван Якович, 1926, с. Лоп’янка Рожнятівського району, стрілець сотні Заморського, боївки Поляна, Могила, ┼ 23.07.1946 (розстріляний).    БОЯНІВСЬКИЙ Михайло Степанович, 1925, с. Бабинці (тепер — у складі м. Рогатин), стрілець боївки СКВ, Явір, ┼ 21.11.1946, біля с. Бабинці.

БОЯНІВСЬКИЙ Степан Васильович, 1914, с. Бабинці (тепер — у складі м. Рогатин), керівник райпроводу ОУН, Грім, ┼ 06.01.1946, біля с. Приозерне Рогатинського району.

БОЯРИН Федір Васильович, 1924, с. Вікторів Галицького району, вояк УПА, ┼ 1945, с. Вікторів.
БОЯРЧУК Михайло Михайлович, 1920, с. Торговиця Коломийського району, господарчий референт райпроводу ОУН, Соловей,  ┼ 10.05.1947, с. Торговиця.

БРАЙЛЯК-КАРАПЧИНСЬКИЙ Іван, 1928, с-ще Делятин Надвірнянського району, член ОУН, Сокіч, ┼ 20.09.1950, с-ще Делятин.

БРАТКІВСЬКА Варвара, 1926, Богородчанський район, розвідниця кущової ОУН, ┼ 19.07.1949, с. Богрівка Богородчанського району.

БРАТУСЬ Богдан Павлович, 1928, с. Обельниця Рогатинського району, стрілець боївки кущової ОУН, ┼ 01.11.1948, с. Лучинці Рогатинського району.

БРАТУСЬ Михайло Андрійович, 1925, с. Обельниця Рогатинського району, член молодіжної ОУН, ┼ 1944, с. Обельниця.

БРАТЧУК Михайло Іванович, 1920, с. Комарів Галицького району, стрілець боївки Залізняка, Дуб, ┼ 14.01.1945, с. Комарів.

БРАТЧУК Онуфрій Якович, 1927, с. Комарів Галицького району, стрілець боївки Заланяка, Бульба, ┼ 14.01.1945, с. Комарів.

БРЕЗИЦЬКИЙ Богдан, 1920, Ярославська область (Росія), стрілець боївки райпроводу ОУН, Сірий, ┼ 07.01.1949, с. Вовчківці Снятинського району.

БРЕСЛАВСЬКИЙ Іван Йосипович, с. Кропивник Калуського району, харчовий кущової ОУН, Крук, ┼ 10.01.1946, с. Кропивник.

БРЕСЛАВСЬКИЙ Максим Васильович, 1912, с. Голинь Калуського району, стрілець сотні Бея, Максим, ┼ 17.12.1945, Болохівський Ліс.

БРИГТДЕН Василь Гаврилович, 1929, с. Колодіївка Тисменицького району, стрілець боївки кущової ОУН,  ┼ 21.02.1951, невідомо.

БРИКАЛЮК Антон Семенович, 1920, с. Ямниця Тисменицького району, стрілець боївки Станіславського надрайпроводу ОУН, Богдан, ┼ 28.02.1948, с. Колодіївка Тисменицького району.

БРИНОШ Василь Михайлович, 1920, с. Велика Тур’я Долинського району, інформатор СБ, Чуйний, ┼ 07.01.1947, с. Велика Тур’я.

БРИНОШ Микола Михайлович, 1927, с. Велика Тур’я Долинського району, охоронець райпроводу ОУН, Ґонта, ┼ 25.04.1947, с. Тяпче Долинського району.

БРЯНСЬКИЙ Василь Михайлович, 1896, с. Долина Тлумацького району, полковник УПА, Блакитний,  ┼ 1945, с. Долина.

БРУНЬКО Ілля, с-ще Ланчин Надвірнянського району, політвиховник сотні УПА, Орест, ┼ 07.01.1945, с. Глинки Надвірнянського району.

БРУСАК Ілля Павлович, США, член ОУН, Калит, ┼ серпень 1947, с. Петранка Рожнятівського району.
БРУНІНЬОВСЬКИЙ Тимофій Васильович, 1924, с. Жукотин Коломийського району, заступник керівника кущової ОУН, Нечай, ┼ 08.01.1946, невідомо.

БУБНА Микола Юрійович, 1929, с. Милування Тисменицького району, розвідник ОУН, ┼ 15.03.1948, с. Милування.

БУГАЙ Михайло Іванович, 1921, с. Вовчинець Івано-Франківської міськради, стрілець боївки Станіславського райпроводу ОУН, Тур, ┼ 19.05.1947, біля с. Рибне Тисменицького району.

БУДАНКЕВИЧ Юрій Миколайович, 1918, с. Кальна Долинського району, керівник кущової ОУН, Верх, ┼ 26.07.1950, с. Кропивник Долинського району.

БУДЖАК Петро Теодорович, 1914, с. Поточище Городенківського району, вояк УПА, Хвиля, ┼ серпень 1945, с. Поточище.

БУДЖАК Тарас Степанович, 1926, с. Поточище Городенківського району, стрілець сотні Мах-на, стрілець боївки Степового, Орел, Ставок, ┼ грудень 1944, біля с. Устечко Заліщицького району Тернопільської області.

БУДЖАК Тарас Федорович, 1922, с. Поточище Городенківського району, сотенний УПА, керівник Городенківського надрайпроводу ОУН, Дзвін, Степовий, ┼ 18.10.1950, с. Люча Косівського району.

БУДЗ Володимир Васильович, 1923, с. Старі Кути Косівського району, стрілець боївки Довбу-ша, Чорний, ┼ грудень 1944, с. Старші Косів Косівського району.

БУДЗ Микола Андрійович, 1914, с. Старі Кути Косівського району, референт СБ Косівського надрайпроводу ОУН, Рись, ┼ 26.01.1952, с. Малий Рожин Косівського району.

БУДЗ Петро Миколайович, 1926, с. Старі Кути Косівського району, стрілець сотні Недобитого, зв’язковий райпроводу ОУН, Степовий, ┼ 03.04.1945, с. Великий Рожин Косівського району.

БУДЗ Федір, 1926, стрілець кур’єрської служби крайнроводу ОУН «Захід-Карпати», Юрчик, "[■ 05.04.1949, біля с. Монастирець Стрийського району Львівської області.

БУДЗАК Микола Іванович, с. Лоєва Надвірнянського району, станичний ОУН, Мартин, І- 04.12.1947, с. Лоєва.   

БУДЗАН Іван Семенович, 1927, с. Підгірки (тепер — у складі м. Калуш), техсекретар Калуського райпроводу ОУН, Ярко, ┼ 05.11.1947, с. Підгірки.

БУДЗАНОВИЧ Дмитро Федорович, охоронець кущової ОУН, ┼ 18.08.1949, с. Кривопілля Верховинського району.

БУДЗАНОВИЧ Іван Федорович, 1916, с. Бистрець Верховинського району, керівник боївки кущової ОУН, Дорошенко, ┼ 26.07.1952, с. Бистрець.

БУДИНКЕВИЧ Юрій Тадейович, 1915, с. Витвиця Долинського району, вояк УПА, Сміхун, ┼ 1945, с. Витвиця.

БУДЗАНОВИЧ Юрій Федорович, 1932, с. Бистрець Верховинського району, стрілець боївки кущової ОУН, Барчик, ┼ літо 1952, с. Бистрець.

БУДНИК Микола Іванович, 1910, с. Тростянець Долинського району, станичний ОУН, ┼ 07.03.1946, с. Тростянець.

БУДНИК Федір Іванович, 1923, с. Тростянець Долинського району, заступник сотенного рея, Веселий, ┼ 1944, с. Слобода Болехівська Долинського району.

БУДУРОВИЧ Антон Антонович, 1911, с. Нижній Березів Косівського району, охоронець кущової ОУН, Сірко, ┼ 02.04.1949, біля с. Нижній Березів.

БУДУРОВИЧ Степан Йосипович, 1914, с. Нижній Березів Косівського району, охоронець райпроводу ОУН, Вусатий, ┼ 02.04.1949, Городенківський район.

БУЖАНКО Володимир Антонович, 1925, с. Ямниця Тисменицького району, стрілець боївки СКВ, Трясило, ┼ 27.05.1945, с. Ямниця.

БУЗАК Микола Васильович, с-ще Делятин Надвірнянського району, станичний ОУН, Шепей,  ┼ 20.11.1948, невідомо.

БУЗИЧИН Марта Федорівна, 1910, с. Слобода Рівнянська Рожнятівського району, зв’язкова станичної ОУН, ┼ 26.11.1947, с. Слобода Рівнянська.

БУКАТКО Федір Семенович, 1909, с. Великий Рожин Косівського району, кур’єр ОУН, Шабля, Крига, ┼ 24.06.1952, с. Шешори Косівського району.

БУЛАЄНКО Василь Савович, тодішній Кутський район, керівник розвідки СБ райпроводу ОУН, Уран, ┼ 12.02.1947, с. Великий Рожин Косівського району.

БУЛКА Андрій Іванович, 1910, с. Григорів Рогатинського району, член ОУН, ройовий УПА, ┼ 1945, с. Григорів.

БУНКОВСЬКИЙ Іван Іванович, 1927, м. Болехів, охоронець Калуського окружного проводу ОУН, Богун, Охочий, Гапс, Дмитрусь, 13.01.1952, м. Долина.

БУНЧАК Ганна Василівна, 1926, м. Болехів, медсестра шпиталю УПА біля с. Кальна Долинського району, Бджітка, ┼ 15.03.1945, с. Которини Жидачівського району Львівської області.

БУНЧАК Юліан Миколайович, 1922, м. Болехів, вояк УПА, Кучма, ┼ 1946, с. Слобода Болехівська Долинського району.

БУНЯК Гаврило Іванович, 1928, с. Колодіївка Тисменицького району, стрілець боївки кущової ОУН, Ромко, Роман, і" 08.03.1951, с. Луквиця Богородчанського району.

БУНЯК Микола Іванович, 1924, с. Поманити Рогатинського району, стрілець сотні «Чорноморці», ┼ 1948, с. Помонята.

БУРА Михайло Дмитрович, с. Довпотів Калуського району, стрілець боївки кущової ОУН, ┼ 11.02.1947, с. Довпотів.

БУРАЧОК Іван Васильович, 1916, с. Заланів Рогатинського району, вояк УПА, ┼ 07.04.1945, біля с. Заланів.

БУРАЧОК  Микола Миколайович, 1910, с. Заланів Рогатинського району, станичний ОУН, Кармелюк, ┼ 26.02.1948, с. Заланів.

БУРАЧОК Микола Михайлович, 1921, с. Яглуш Рогатинського району, зв’язковий станичної ОУН, ■)■ 1945, с. Виспа Рогатинського району.

БУРБУЛЯК Василь Григорович, 1922, с. Виспа Рогатинського району, стрілець боївки СКВ, Вій І- 1946, с. Приозерне Рогатинського району.

БУРДИЛО Василь Миколайович, 1920, с. Перерісль Надвірнянського району, стрілець боївки кущової ОУН, Васька, Старий, ┼ 28.04.1948, тодішній Ланчинський район.

БУРДИН Степан Іванович, 1912, с. Хриплин Івано-Франківської міськради, сотенний УПА, військовий референт Станіславського окружного проводу ОУН, Знайда, Шрам, і- 21.07.1947, с. Хриплин.

БУРДУЛАН Василь Матвійович, 1922, с. Нижній Вербіж Коломийського району, вояк УПА, Місяць, ┼ 09.04.1945, с. Нижній Вербіж, уроч. Лисогірка.

БУРЖМІНСЬКИЙ Мирослав Антонович, 1935, с. Пшеничники Тисменицького району, розвідник СБ, ┼ 23.01.1950, с. Пшеничники.

БУРКУН Олекса Михайлович, 1923, с. Селище (тепер — у складі с. Блюдники Галицького району), станичний ОУН, ┼ 1949, невідомо.

БУРТКО Дмитро, 1922, с. Старий Мартинів Галицького району, стрілець боївки Гайворона, ┼ 1946, невідомо.

БУРТНИК Марія Михайлівна, 1922, с. Хотимир Тлумацького району, зв’язкова райпроводу ОУН, ┼ 20.08.1948, с. Пужники Тлумацького району.

БУРЯК Андрій Миколайович, 1931, с. Вільхівці Городенківського району, зв’язковий райпроводу ОУН, ┼ 09.10.1947, с-ще Чернелиця Городенківського району.

БУСЕЛ Яків Григорович, 1910, с-ще Клевань Рівненської області, член Центрального проводу ОУН, Київський, Дніпровий, Шахтар, ┼ 15.09.1945, с. Бишки Козівського району Тернопільської області.

БУСЬКО Іван Федорович, 1912, с-ще Єзупіль Тисменицького району, вояк УПА, ┼ 07.09.1944, с-ще Єзупіль, уроч. Заруб.

БУСЯК Василь Семенович, 1923, с. Довпотів Калуського району, стрілець боївки СКВ, Грім, ┼ 03.05.1946, с. Довпотів.

БУТЕНКО Михайло Іванович, 1920, с. Добротів Надвірнянського району, господарчий кущової ОУН, Славко, ┼ 01.02.1946, с. Іванівна Коломийського району.

БУХВАК Іван Михайлович, 1932, с. Степанівна Калуського району, стрілець боївки кущової ОУН, Вітер, ┼ 20.04.1951, с. Степанівна.

БУЦУЛЯК Олекса, охоронець Коломийського окружного проводу ОУН, Рись, ┼ 21.10.1946, невідомо.

БУЧАК Михайло Васильович, 1923, с. Збора Калуського району, інформатор СБ, Калиііа, ┼ вересень 1948, с. Збора.

БУЧКО Дмитро Іванович, 1913, с. Слобода Болехівська Долинського району, керівник Болехівського райпроводу ОУН, Барвінок, 05.05.1952, с. Довге Стрийського району Львівської області.

БУЧКО Петро Степанович, 1923, с. Залуква Галицького району, стрілець боївки кущової ОУН, Чумак, ┼ 13.05.1947, біля с. Хоростків (тепер — у складі с. Тустань Галицького району).

БУЧОВСЬКИЙ Микола Григорович, 1928, с. Серафинці Городенківського району, зв’язковий райпроводу ОУН, ┼ 24.10.1949, с. Серафинці.

БУШЕМІЙ Марія Іванівна, 1928, стрілець боївки кущової ОУН, Голубка, ┼ 03.03.1948, с. Корнич Коломийського району.

Б’ЯЛИК Василь Миколайович, 1913, с. Ріп’янка Калуського району, стрілець куреня Гамали, ┼ 01.11.1944, біли с. Грабівка Калуського району.

Гербеев, Радько, Калайда, Крачун, Главацкий, Найденко, Живанов, Скоренцов, Даценко (Николаев., Кировоград., Одесск. обл.), Овчинников (Курск. обл.), Никольский (Гомель, Киргизия), Решетников, Крутских (Оренбург. обл.), Минаев (Курган. обл.), Лисий, Легкий, Мартиняк, Геба, Дума (Івано-Франківська обл.) T004006
Спасибо сказали: Vlad S., Алёна, olyvd, DmitroR-24

Поделиться

8

Re: Загинули в боротьбі з комуністичним режимом

В

ВАВШУРА Василь Юрійович, с. Чорні Ослави Надвірнянського району, член ОУН, Орел, ┼ 1945, невідомо.

ВАГИЛЕВИЧ Іван Петрович, 1920, Рожнятівський район, стрілець боївки кущової ОУН, Бистрий, ┼ 1949, невідомо.   

ВАГИЛЕВИЧ Федір Михайлович, с. Ясень Рожнятівського району, член ОУН, 1945, невідомо.

ВАКІВ Богдан Васильович, 1930, с. Раків Долинського району, стрілець боївки кущової ОУН, ┼ 12.04.1949, с. Раків.

ВАКІВ Михайло Васильович, 1923, с. Раків Долинського району, стрілець боївки райпроводу ОУН, Архип, Михайло, ┼ 23.03.1948, с. Креховичі Рожнятівського району.

ВАЛЬКО Богдан Васильович, 1922, с. Ямниця Тисменицького району, керівник боївки Станіславського райпроводу ОУН, Соловей, ┼ 14.01.1947, біля с. Ямниця, уроч. Лози.

ВАЛЬКО Дмитро Онуфрійович, 1909, с. Ямниця Тисменицького району, референт СБ Коломийського надрайпроводу ОУН, Дик, ┼ 1946, с. Акрешори Косівського району.

ВАНДЖУРА Роман Іванович, 1926, с. Поточище Городенківського району, вояк УПА,  ┼ 04.04.1945, с. Позірна Коломийського району.

ВАНДЖУРАК Дмитро Дмитрович, 1923, с-ще Верховина, стрілець боївки кущової ОУН, Скорий, ┼ 1948, с. Ільці Верховинського району.

ВАНДИЧ Михайло Іванович, 1921, с. Спас Коломийського району, кур’єр ОУН, Смерека, ┼ 01.03.1946, с. Микитинці Косівського району.

ВАНТУХ Богдан Йосипович, 1927, с. Конюшки Рогатинського району, заступник станичного молодіжної ОУН, ┼ 20.02.1945, с. Конюшки.

ВАРАСТЮК Анастасія Федорівна, 1929, с. Паляниця Яремчанської міськради, розвідниця боївки Шугая, Сининка, ┼ 27.02.1949, невідомо.

ВАРВАРУК Марія Миколаївна, 1921, с-ще Солотвин Богородчанського району, член ОУН, дружина сотенного УПА Холодного, ┼ 14.06.1947, біля с-ща Солотвин, уроч. Хатище.

ВАРВАРЧИН Яким Миколайович, 1911, с. Дички Рогатинського району, стрілець сотні «Полтавці», ┼ 1946, с. Дички.

ВАРДЗАРУК Дмитро Дмитрович, 1923, с. Космач Косівського району, вояк УПА, Гайовий, ┼ грудень 1946, с. Космач.

ВАРНАВА Іван Васильович, 1912, с. Медуха Галицького району, керівник кущової ОУН, Думний, ┼ 20.05.1950, с. Бовшів Галицького району.

ВАРЦАБ’ЮК Анастасія Федорівна, 1929, с. Микуличин Яремчанської міськради, зв’язкова кущової ОУН, Жебрачка, Бистра, ┼ 28.02.1948, с. Микуличин.

ВАРЦАБ’ЮК Михайло Васильович, 1911, с. Космач Косівського району, член ОУН, Скригу-нець, |23.01.1946 (енкаведисти спалили його живцем).

ВАСИЛАЩУК Іван Васильович, 1926, с. Пістинь Косівського району, розвідник УПА, Жук, ┼ 08.11.1949, с. Кривоброди Косівського району.

ВАСИЛЕВСЬКИЙ Василь Петрович, 1930, с. Вербовець Косівського району, охоронець кущової ОУН, Нечай, Іскра,  ┼ 28.07.1952, с. Химчин Косівського району.

ВАСИЛЕНЧУК Іван Федорович, 1899, с. Гостів Тлумацького району, станичний ОУН, Дуб, ┼ вересень 1944, с. Гостів.   

ВАСИЛЕЧКО Василь Михайлович, 1929, с. Топільське Рожнятівського району, стрілець боївки кущової ОУН, ┼ 24.10.1950, с-ще Перегінське Рожнятівського району.

ВАСИЛЕЧКО Зіновій Іванович, 1924, с. Слобода Рівнянська Рожнятівського району, стрілець сотні Бея, охоронець райпроводу ОУН, Веселий,  ┼ весна 1947, невідомо.

ВАСИЛЕЧКО Іван Дмитрович, 1910, с. Тисів Болехівської міськради, охоронець райпроводу ОУН, Новицький, Вуйко, ┼ 05.01.1948, с. Тисів.

ВАСИЛИК Василь Онуфрійович, 1930, с. Нижній Вербіж Коломийського району, стрілець боївки райпроводу ОУН, Вир, ┼ 29.04.1949, с. Кривоброди Косівського району.

ВАСИЛИК Іван Степанович, 1928, с. Хмелева Городенківського району, стрілець боївки Черне-лицького райпроводу ОУН, ┼ 1948, с. Семенівка Городенківського району.

ВАСИЛИК Микола Федорович, 1928, с. Верхній Вербіж Коломийського району, заступник станичного ОУН, Олег, ┼ 11.02.1949, с. Верхній Вербіж.

ВАСИЛИК Мирон Олексійович, 1924 с. Вікно Городенківського району, оргреферент Коломийського райпроводу ОУН, Скиба, Роман, ┼ 28.10.1946, с. Спас Коломийського району.

ВАСИЛИК Михайло Миколайович, 1921, с. Вікно Городенківського району, керівник кущової ОУН, Хмара, ┼ 24.10.1949, с. Серафинці Городенківського району.

ВАСИЛИК Михайло Павлович, 1928, с. Нові Скоморохи Галицького району, вояк УПА, ┼ 1945, с. Нові Скоморохи.

ВАСИЛИК Михайло Федорович, 1915, с. Іваниківка Богородчанського району, військовий референт Лисецького райпроводу ОУН, Морозенко, ┼ 07.09.1944, с. Забережжя Богородчанського району.

ВАСИЛИК Павло Миколайович, 1902, с. Нові Скоморохи Галицького району, станичний ОУН,  ┼ 1946, с. Нові Скоморохи.

ВАСИЛИК Петро Онуфрійович, 1930, Косівський район, помічник станичного ОУН, Байда,  ┼ 21.06.1950, с. Уторопи Косівського району.

ВАСИЛИК Степан Іванович, 1926, с. Дегова Рогатинського району, стрілець сотні Скоби, Олег, ┼ 1946, біля с. Чернів Рогатинського району.

ВАСИЛИК Юрій Миколайович, 1926, с. Іваниківка Богородчанського району, стрілець сотні Гамали, Дуб, ┼ 1946, с. Іваниківка.

ВАСИЛИК Ярослав Олексійович, 1922, с. Вікно Городенківського району, референт пропаганди Коломийського окружного проводу ОУН, редактор повстанської газети «За волю», Грій, ┼ серпень 1946, с. Спас Коломийського району.

ВАСИЛИНЮК Василь Михайлович, 1925, с. Ясень Рожнятівського району, вояк УПА, Черешня, ┼ 1945, невідомо.

ВАСИЛИНЮК Іван Михайлович, 1923, с. Ясень Рожнятівського району, стрілець боївки кущової ОУН, Шпак, ┼ 10.12.1948, с. Берлоги Рожнятівського району.

ВАСИЛИНЮК Леон Остапович, 1921, с. Ясень Рожнятівського району, станичний ОУН, Вітер, ┼ 06.02.1949, с. Ясень.

ВАСИЛИНЮК Онисія Микитівна, 1921, с. Ясень Рожнятівського району, станична ОУН, Марійка, ┼ 06.02.1949, с. Ясень.

ВАСИЛИШИН Василь, 1922, с. Рунґури Коломийського району, стрілець сотні Спартана, Голуб, ┼ квітень 1945, с. Молодятин Коломийського району.

ВАСИЛИШИН Василь Дмитрович, 1926, с. Чорний Потік Надвірнянського району, керівник кущової ОУН, Мак,  ┼ 26.11.1947, с. Чорний Потік.

ВАСИЛИШИН Дмитро Олексійович, 1922, с. Підпечери Тисменицького району, керівник боївки кущової ОУН, Бистрий, ┼ 31.01.1948, с. Підпечери.

ВАСИЛИШИН Іван Михайлович, 1912, с. Живачів Тлумацького району, керівник кущової ОУН, Камінь, ┼ 07.02.1945, с. Олеша Тлумацького району.

ВАСИЛИШИН Іван Михайлович, 1923, с. Струпків Коломийського району, керівник боївки Отинійського райпроводу ОУН, Невмирущий,  ┼ березень 1945, с. Старі Кривотули Тисменицького району.

ВАСИЛИШИН Микита Васильович, 1916, с. Завадка Калуського району, стрілець боївки кущової ОУН, ┼ 1949, Болохівський Ліс.

ВАСИЛИШИН Микола Васильович, 1920, с. Струпків Коломийського району, кулеметник сотні Богуна, ┼ жовтень 1944, Чорний Ліс.

ВАСИЛИШИН Михайло Олексійович, 1924, с. Підпечери Тисменицького району, стрілець боївки кущової ОУН, ┼ 10.08.1948, с. Підпечери.

ВАСИЛИШИН Петро Костянтинович, 1924, с. Добровляни Калуського району, станичний ОУН, Орел, ┼ 19.09.1950, біля с-ща Журавне Львівської області.

ВАСИЛИШИН Степан, 1923, с-ще Делятин Надвірнянського району, охоронець кущової ОУН,  ┼ 19.03.1949, тодішній Яремчанський район.

ВАСИЛІВ Василь Онуфрійович, 1916, с. Середній Угринів Калуського району, станичний ОУН, Хмара, ┼ 03.11.1949, с. Середній Угринів.

ВАСИЛІВ Василь Петрович, 1920, с-ще Войнилів Калуського району, стрілець боївки Войнилівсько-го райпроводу ОУН, Василько, ┼ 21.05.1947, с. Цвітова Калуського району.

ВАСИЛІВ Іван Петрович, 1920, с. Старий Угринів Калуського району, стрілець боївки райпроводу ОУН, Ігор, ┼ 29.09.1948, с. Петранка Рожнятівського району.   

ВАСИЛІВ Іван Петрович, 1921, с. Сенечів Долинського району, заступник керівника боївки Крука, Мочай, ┼ 30.03.1949, с. Сенечів.

ВАСИЛІВ Йосип Олексійович, 1922, с. Міжгір’я Богородчанського району, стрілець боївки СБ Солотвинського райпроводу ОУН, Козак, ┼ 24.09.1946, с. Міжгір’я.

ВАСИЛІВ Петро Федорович, 1930, с. Сенечів Долинського району, стрілець боївки райпроводу ОУН, ┼ зима 1951, біля с. Верхня Рожанка Сколівського району Львівської області.

ВАСИЛІВ Степан Іванович, 1926, с. Старий Угринів Калуського району, стрілець боївки СКВ, ┼ весна 1945, с. Старий Угринів.

ВАСИЛІВ Танасій Михайлович, 1913, с. Луквиця Богородчанського району, вояк УПА, ┼ 1946, невідомо.

ВАСИЛІВ Тимофій Федорович, 1918, с. Сенечів Долинського району, стрілець боївки кущової ОУН, Дуб, ┼ 1949, с. Вишків Долинського району.

ВАСИЛІВ Яків Михайлович, 1915, с. Луквиця Богородчанського району, вояк УПА, ┼ 1946, невідомо.

ВАСИЛЬКІВ Василь Васильович, 1909, с. Сваричів Рожнятівського району, стрілець боївки кущової ОУН, Василько,  ┼ 18.06.1947, с. Сваричів.

ВАСИЛЬЧУК Андрій Семенович, 1923, с. Темирівці Галицького району, станичний ОУН, ┼
26.01.1948, с. Темирівці.

ВАСИЛЬЧУК Лук’ян Пантелійович, 1923, с. Темирівці Галицького району, стрілець боївки райпроводу ОУН, Остап, ┼ 16.01.1949, с. Блюдники Галицького району.

ВАСИЛЮК Василь Іванович, 1929, с. Гринівці Тлумацького району, стрілець боївки кущової ОУН, Гордий, ┼ 19.04.1951, с. Гринівці.

ВАСИЛЮК Василь Олексійович, 1920, с. Красилівка Тисменицького району, керівник кущової ОУН, Мироп, ┼ 15.01.1946, с. Старі Кривотули Тисменицького району.

ВАСИЛЮК Петро Васильович, 1925, с. Помонята Рогатинського району, вояк УПА, Завзятий, ┼ вересень 1944, с. Малинівка Рогатинського району.

ВАСИЛЮК Петро Іванович, 1925, с. Помонята Рогатинського району, стрілець сотні «Рибо-ловці», Береза, ┼ 1945, с. Тучне Перемишлянського району Львівської області.

ВАСКУЛ Василь Григорович, 1910, с. Лючки Косівського району, станичний ОУН, Луговий, ┼ 28.05.1948, с. Лючки.

ВАСКУЛ Василь Олексійович, 1914, с. Баня-Березів Косівського району, стрілець сотні Цигана, Корч, ┼ 10.04.1945, с. Акрешори Косівського району.

ВАСКУЛ Ганна Іванівна, 1925,*с. Баня-Березів Косівського району, друкарка Яблунівського райпроводу ОУН, дружина Михайла Басараби — Лободи, Ліда, ┼ 22.10.1950, с. Баня-Березів.

ВАСКУЛ Михайло Йосипович, 1920, с. Вижній Березів Косівського району, керівник Яблунівсько-го райпроводу ОУН,Дуб, Пік, ┼ 22.10.1950, с. Баня-Березів Косівського району.

ВАСКУЛ Михайло Миколайович, 1912, с. Вижній Березів Косівського району, оргреферент Яблунівського райпроводу ОУН, Орел, ┼ 08.02.1950, с. Вижній Березів.

ВАСЬКІВ Василь Костянтинович, 1931, с. Тяпче Долинського району, референт пропаганди Болехівського райпроводу ОУН, Явір, ┼ вересень 1950, с. Рахиня Долинського району.

ВАСЬКІВ Михайло Федорович, 1921, с. Пуків Рогатинського району, член ОУН, ┼ 05.12.1944, с. Пуків.

ВАСЮТИН Василь Федорович, 1927, с. Сукіль Болехівської міськради, станичний ОУН, Муха, ┼ 20.07.1950, тодішній Болехівський район.

ВАСЮТИН Дмитро Матвійович, 1925, с. Манява Богородчанського району, стрілець сотні Вихора, Запорожець, ┼ 20.08.1948, біля с. Пороги Богородчанського району, уроч. Занога.

ВАСЮТИН Микола Ількович, 1926, с. Манява Богородчанського району, стрілець сотні Вихора, Гора, ┼ 1945, с. Манява, уроч. Голінець.

АСІОТЯК Онуфрій Миколайович, 1908, с. Середній Угринів Калуського району, стрілець боївки кущової ОУН, ┼ 16.02.1949, с. Середній Угринів.

ВАТАМАНЮК Василь Петрович, 1892, с. Стопчатів Косівського району, бунчужний сотні Гамали, Камінь, ┼ 16.06.1945, с. Космач Косівського району.

ВАТАМАНЮК Дем’ян Григорович, 1921, с. Загір’я Рогатинського району, зв’язковий сотні «Рубачі», ┼ 1946, с. Явче Рогатинського району.

ВАТАМАНЮК Іван Васильович, 1930, с. Підвисоке Снятинського району, заступник керівника Снятинського райпроводу ОУН, Повстанець, Олег, ┼ 21.11.1951, с. Топорівці Городенківського району.

ВАТАМАНЮК Іван Миколайович, 1922, с. Розтоки Косівського району, станичний ОУН, Сирота, ┼ 09.08.1949, с. Розтоки.

ВАТАМАНЮК Марія Юріївна, 1927, с. Білоберізка Верховинського району, зв’язкова ┼ розвідниця райпроводу ОУН, ┼ 04.12.1949, с. Білоберізка.

ВАТРАЛЬ Іван Михайлович, 1913, с. Бовшів Галицького району, охоронець кущової ОУН, Лимон, ┼ 12.12.1948, с. Тенетники Галицького району.

ВАТРАЛЬ Петро Ілліч, с. Бовшів Галицького району, стрілець сотні «Гайдамаки», Ясень, ┼ 16.02.1947, с. Бовшів.

ВАЦЕБА Григорій Васильович, 1917, с. Радча Тисменицького району, керівник Калуського окружного проводу ОУН, Бродич, Варнак, Орел, Судима, ┼ 01.07.1951, с. Небилів Рожнятівського району.   

ВАЦЕБА-БАБІНЧУК Марія Степанівна, 1929, с. Старий Лисець Тисменицького району, медсестра УПА, дружина Сулими, Калина, ┼ 01.07.1951, с. Небилів Рожнятівського району.

ВАЦИК Павло, 1917, с. Заріччя Надвірнянського району, курінний куреня УПА «Скажені», Прут, ┼ 01.03.1946, біля с. Заріччя.

ВДОВИЧИН Ілля Васильович, 1912, с. Колоколин Рогатинського району, охоронець кущової ОУН, Славко, ┼ 29.03.1950, с. Явче Рогатинського району.

ВЕЛИЧКО Василь Олексійович, 1922, с-ще Більшівці Галицького району, охоронець райпроводу ОУН, ┼ 12.02.1949, с-ще Більшівці.

ВЕЛИЧКО Михайло Ілліч, 1925, с. Посвірж Рогатинського району, стрілець боївки Букачівського райпроводу ОУН, Грива,  ┼ 1947, с. Новий Мартинів Галицького району.

ВЕЛЯНИК Дмитро Григорович, 1912, с. Підпечери Тисменицького району, охоронець кущової ОУН, Степовик, ┼ 12.09.1948, с. Підпечери.

ВЕЛЯНИК Йосип Дмитрович, 1920, с* Підпечери Тисменицького району, керівник Станіславського райпроводу ОУН, Магніт, ┼ 11.07.1947, с. Нова Гута Тисменицького району.

ВЕНГЕЛА Анастасія, 1921, с. Ясень Рожнятівського району, стрілець боївки кущової ОУН,  ┼ 1947, невідомо.

ВЕНГЕРЧУК Богдан Миколайович, ,1924, с-ще Солотвин Богородчанського району, охоронець Станіславського окружного проводу ОУН, Даико, ┼ 30.11.1949, с. Пороги Богородчанського району.

ВЕНГРИН Андрій Васильович, колишній Жаб’ївський район, стрілець боївки Гая, Лем, ┼ 15.04.1949, Жаб’ївський район.

ВЕНГРИН Василь Іванович, 1925, с. Зелена Надвірнянського району, охоронець керівника пропаганди Станіславського окружного проводу ОУН, Горобець, Тиміш, 27.09.1951, с. Максимець Надвірнянського району.

ВЕНГРИНЮК Іван Костянтинович, 1923, с. Ісаків Тлумацького району, станичний ОУН, Явір, ┼ 18.02.1945, с. Ісаків.

ВЕПРЕЙЧУК Петро Юрійович, 1910, с. Білоберізка Верховинського району, стрілець чоти Залізняка, Дунай, ┼ 1949, невідомо.

ВЕРБІЩУК Василь Іванович, 1925, с. Королівка Коломийського району, станичний ОУН, Шепель, ┼ 01.05.1948, біля с. Микитинці Косівського району.

ВЕРБОВА Ганна Іванівна, 1917, с. Озерце Галицького району, станична ОУН, Калина, ┼ 30.06.1948, с. Озерце.

ВЕРБОВСЬКИЙ Михайло Степанович, 1932, с. Боднарів Калуського району, охоронець кущової ОУН, Стріча, ┼ 22.03.1950, с. Делієве Галицького району.

Гербеев, Радько, Калайда, Крачун, Главацкий, Найденко, Живанов, Скоренцов, Даценко (Николаев., Кировоград., Одесск. обл.), Овчинников (Курск. обл.), Никольский (Гомель, Киргизия), Решетников, Крутских (Оренбург. обл.), Минаев (Курган. обл.), Лисий, Легкий, Мартиняк, Геба, Дума (Івано-Франківська обл.) T004006
Спасибо сказали: litar Л, Balymba, Vlad S., Алёна, olyvd, DmitroR-26

Поделиться

9

Re: Загинули в боротьбі з комуністичним режимом

ВЕРБОВСЬКИЙ Степан Гаврилович, 1906, с. Боднарів Калуського району, керівник кущової ОУН, Вишня,  ┼ 22.03.1950, с. Делієве Галицького району.

ВЕРБ’ЯНИЙ Михайло, 1904, с. Бабинці (тепер — у складі м. Рогатин), стрілець боївки СКВ, ┼ 1945, с. Бабинці.

ВЕРБ’ЯНИЙ Михайло, 1915, с. Бабинці (тепер — у складі м. Рогатин), стрілець боївки СКВ, Вихор, ┼ 1945, с. Путятинці Рогатинського району.

ВЕРЕДЮК Василь Дмитрович, 1930, с. Микуличин Яремчанської міськради, охоронець кущової ОУН, Василько, ┼ 30.09.1951, с. Микуличин.

ВЕРЕДЮК Іван Михайлович, 1922, с. Микуличин Яремчанської міськради, стрілець боївки Шугая, Довгий, ┼ 10.07.1948, с. Микуличин, уроч. Рощиш.

ВЕРЕДЮК Марія Онуфріївна, 1895, с. Микуличин Яремчанської міськради, станична ОУН, Солодка, ┼ 15.02.1948, с. Микуличин.

ВЕРЕС Любов Михайлівна, 1925, с. Пуків Рогатинського району, особиста зв’язкова члена Центрального проводу ОУН Петра, Ірма, ┼ 20.01.1949, с. Пуків.

ВЕРСТИН Василь Іванович, 1922, с. Липівка Рогатинського району, стрілець боївки СКВ, Хмара,  ┼ 18.08.1944, с. Руда Рогатинського району.

ВЕРСТЮК Михайло Якимович, 1915, с-ще Ланчин Надвірнянського району, стрілець боївки СКВ, Голуб, ┼ грудень 1945, с. Чорний Потік Надвірнянського району.

ВЕРСТЮК Петро Олексійович, 1920, с. Балинці Снятинського району, охоронець кущової ОУН, Черник, ┼ 20.08.1949, с. Торговиця Коломийського району.

ВЕСНА Василь Дмитрович, 1912, с. Заріччя Надвірнянського району, керівник боївки райпроводу ОУН, Пробійчук, ┼ 17.08.1947, с. Городниця Городенківського району.

ВИКОЛЯК Анастасія Іванівна, 1925, с. Устеріки Верховинського району, санітарка УПА, Голубка, ┼ 28.01.1949, с. Бистрець Верховинського району.

ВИЛКА Павло Іванович, 1912, с. Хохонів Галицького району, розвідник боївки Дуба, Музика, ┼ 1947, с. Хохонів.

ВИННИК Микола Васильович, 1928, с. Середній Угринів Калуського району, станичний ОУН, Береза, ┼ 26.11.1949, с. Петранка Рожнятівського району.

ВИННИК Микола Максимович, 1912, с. Богрівка Богородчанського району, господарчий кущової ОУН, ┼ 26.05.1948, с. Богрівка.

ВИННИК Микола Юрійович, 1927, с. Манява Богородчанського району, стрілець боївки СКВ, Яструб, ┼ 1944, с. Манява.   

ВИННИК Олексій Юрійович, 1921, с. Манява Богородчанського району, стрілець боївки СКВ, Гай, ┼ 1944, біля с. Манява, уроч. Ямищі.

ВИННИК Семен Павлович, 1920, с. Крилос Галицького району, член ОУН, Бурлак, ┼ 12.08.1947, с. Крилос.

ВИННИК Степан Юрійович, 1922, с. Манява Богородчанського району, член СКВ, ┼ 1944, с. Кричка Богородчанського району.

ВИННИК Яків Іванович, 1912, с. Ворона Коломийського району, станичний ОУН, Забіяка,  ┼ 20.05.1945, с. Ворона.

ВИННИЦЬКИЙ Тарас Михайлович, 1922, с. Поточище Городенківського району, ройовий УПА, Степовий,  ┼ 05.04.1946, с. Семаківці Городенківського району.

ВИННИЧУК Дмитро Васильович, 1928, с. Підпечери Тисменицького району, охоронець Стані-славського райпроводу ОУН, ┼ 12.09.1950, с. Підпечери.

ВИННИЧУК Михайло Петрович, 1929, тодішній Гвіздецький район, керівник кущової ОУН, Орлик, ┼ 23.03.1948, с. Рожневі Поля Снятинського району.

ВИННИЧУК Юрій Павлович, 1912, с. Княже Снятинського району, станичний ОУН, Вовк, ┼ 08.12.1948, невідомо.

ВИСОЧАНСЬКИЙ Михайло Миколайович, 1921, с. Розточки Долинського району, стагіичний ОУН, Вільшина, ┼ 1945, невідомо.

ВИСОЧАНСЬКИЙ Степан Дмитрович, 1924, с. Бабухів Рогатинського району, стрілець сотні Скоби, ┼ 1945, с. Бабухів.

ВИСОЧАНСЬКИЙ Степан Іванович, 1923, с. Бабухів Рогатинського району, член ОУН,  ┼ 24.08.1944, с. Бабухів.

ВИТВИЦЬКИЙ Василь Степанович, 1917, с. Витвиця Долинського району, вояк УПА, Явір, ┼ 12.02.1945, с. Дорогів Галицького району.

ВИТВИЦЬКИЙ Володимир Степанович, 1925, с. Витвиця Долинського району, керівник Калуського надрайпроводу ОУН, Доктор, Копитно, Дударенко, Крига, ┼ 01.11.1951, невідомо.

ВИТВИЦЬКИЙ Йосип Іванович, 1912, с. Жураки Богородчанського району, вояк УПА, 1945, невідомо.

ВИТВИЦЬКИЙ Павло Михайлович, 1917, с. Витвиця Долинського району, чотовий сотні Довбуша, Мрія, ┼ 1947, невідомо.

ВИТВИЦЬКИЙ Тарас Григорович, 1913, с. Витвиця Долинського району, керівник надрайпроводу ОУН, Гац, 1948, с. Слобода Болехівська Долинського району.

ВИТВИЦЬКИЙ Тарас Степанович, 1914, с. Витвиця Долинського району, референт пропаганди Долинського надрайпроводу ОУН, Дух, Нанашко, ┼ 02.09.1950, с. Розточки Долинського району.

ВИТОЩУК Дмитро Дмитрович, 1922, с. Красник Верховинського району, пропагандист боївки Ваньки, Діброва, ┼ 08.08.1951, с. Замагора Верховинського району.

ВИШИВАНИЙ Василь, 1915, с. Воронів Рогатинського району, зв’язковий СКВ, ┼ 1946, с. Липівка Рогатинського району.

ВИШИВАНЮК Василь Васильович, 1922, с. Іванівка Коломийського району, член Коршівського райпроводу ОУН, Осип, ┼ 14.09.1949, с. Саджавка Надвірнянського району.

ВИШИВАНЮК Параска Юріївна, 1922, с. Іванівка Коломийського району, кур’єр кущової ОУН, ┼ 26.08.1950, с. Іванівка.

ВИШНЕВСЬКИЙ Микола Юрійович, 1923, м. Городенка, господарчий референт надрайпроводу ОУН, Могильний, ┼ 16.12.1945, с. Острівець Городенківського району.

ВИШНІВСЬКИЙ Григорій Васильович, 1906, с. Іванівка Рожнятівського району, керівник кущової ОУН, Ярема, 1947, тодішній Вигодський район.

ВІВЧАР Михайло Васильович, 1924, с. Побережжя Тисменицького району, господарчий СКВ, ┼ грудень 1944, невідомо.

ВІВЧАР Михайло Євстахійович, 1912, с. Сілець Тисменицького району, помічник станичного ОУН, Вихор, Щур, ┼ 09.11.1952, с. Сілець.

ВІВЧАР Степан Андрійович, 1918, Львівська область, керівник Калуського надрайпроводу ОУН, Легінь, Кащій, ┼ 05.09.1948, с. Збора Калуського району.

ВІВЧАРЕНКО Ніна Василівна, 1925, м. Галич, друкарка Станіславського надрайпроводу ОУН, Зена, ┼ 28.02.1948, с. Колодіївка Тисменицького району.

ВІВЧАРУК Микола Михайлович, 1925, с. Яківка Тлумацького району, станичний ОУН, Тріска, ┼ 14.10.1945, с. Яківка.

ВІДЛИВАНИЙ Микола Григорович, 1925, с. Голинь Калуського району, стрілець сотні Бея, Гринь, ┼ 17.12.1945, Болохівський Ліс.

ВІДОНЯК Михайло Петрович, 1923, м. Калуш, стрілець боївки СБ райпроду ОУН,Чумак, ┼ 26.06.1946, біля м. Калуш.

ВІДОНЯК Надія Іванівна, 1924, м. Калуш, зв’язкова СКВ, Тамара,  ┼ 01.10.1946, невідомо.

ВІКСЕВИЧ Василь Дмитрович, 1928, с. Виноград Городенківського району, стрілець боївки СКВ, ┼ 06.05.1946, с. Виноград.

ВІЛЬЧИНСЬКИЙ Євстахій Михайлович, 1924, с. Козарі Рогатинського району, ройовий сотні Тютюнника, Богун, ┼ 1947, с. Козарі.

ВІНТОНІВ Михайло Дмитрович, 1922, с. Солуків Долинського району, член ОУН, ┼ 06.03.1946, с. Солуків.   

ВІНТОНІВ Михайло Степанович, 1922, с. Солуків Долинського району, стрілець боївки кущової ОУН, Береза, Мороз, ┼ літо 1948, біля с. Белеїв Долинського району.

ВІНТОНЮК Василь, 1928, с. Марківка Коломийського району, вояк УПА, Перекотиполе, квітень 1945, с. Марківка.

ВІНТОНЯК Василь Олексійович, 1926, с-ще Печеніжин Коломийського району, ройовий сотні Спартана, Олень, Грім, ┼ лютий 1945, с. Снідавка Косівського району.

ВІНТОНЯК Василь Петрович, 1905, станичний ОУН с. Сливки, Орел, ┼ 30.05.1947, с. Сливки Рожнятівського району.

ВІНТОНЯК Василь Петрович, 1925, с. Космач Косівського району, вояк УПА, Стригун,  ┼ 10.11.1946, с. Нижній Березів Косівського району.

ВІНТОНЯК Василь Прокопович, 1928, с. Струпків Коломийського району, стрілець сотні Богуна, ┼ червень 1945, Чорний Ліс.

ВІНТОНЯК Дмитро Іванович, 1915, с. Манява Богородчанського району, пропагандист Солот-винського райпроводу ОУН, Байда, Дорош, ┼ 10.06.1951, с. Манява, уроч. Цекіт.

ВІНТОНЯК Микола Васильович, 1921, с-ще Печеніжин Коломийського району, стрілець сотні Спартана, керівник боївки Печеніжинського райпроводу ОУН, Орел, ┼ 1953, с. Молодятин Коломийського району.

ВІНТОНЯК Микола Якович, 1924, с. Мишин Коломийського району, вояк УПА, Підкова, ┼ 07.02.1945, м. Яремче.

ВІНТОНЯК Михайло Григорович, 1922, с. Воскресинці Коломийського району, вояк УПА, Вівчар, ┼ серпень 1945, с. Товмачик Коломийського району.

ВІНТОНЯК Михайло Романович, 1918, с. Манява Богородчанського району, охоронець кущової ОУН, Байда, Дорош, ┼ 10.06.1951, біля с. Манява, уроч. Панич.

ВІНТОНЯК Федір Юрійович, 1922, с. Суходіл Рожнятівського району, господарчий кущової ОУН, Чайка, ┼ 19.08.1947, с. Ясеновець Рожнятівського району.

ВІНЧУК Володимир Лук’янович, 1926, с. Бовшів Галицького району, зв’язковий кущової ОУН, Козачок, ┼ 02.02.1949, с. Бовшів.

ВІРСГЮК Михайло Іванович, 1914, с. Ільці Верховинського району, керівник боївки кущової ОУН, Ворон, ┼ 26.12.1946, с-ще Верховина.

ВІТЕР Іван Васильович, 1922, с. Чернів Рогатинського району, стрілець боївки СКВ, Дзвоник, ┼ вересень 1945, с. Чернів.

ВІТЕР Микола Антонович, 1919, с. Чернів Рогатинського району, стрілець боївки кущової ОУН, Вуйко, ┼ 13.02.1946, с. Новий Мартинів Галицького району.

ВІГЕР Михайло Миколайович, 1923, с. Чернів Рогатинського району, стрілець боївки СКВ, Трембіта, ┼ вересень 1945, с. Чернів.

ВІТОВСЬКИЙ Ярослав Дмитрович, 1919, с. Брошнів Рожнятівського району, комендант ВПЖ ВО «Говерла», командир ТВ УПА «Маківка», Зміюка, Андрісико, ┼ 27.04.1947 (розстріляний).

ВІЧКОВСЬКИЙ Володимир Людвігович, 1924, с. Данильче Рогатинського району, керівник кущової ОУН, Зозулька, ┼ 10.04.1950, с. Данильче.

ВЛАДИКА Григорій Васильович, 1921, с. Тяпче Долинського району, член ОУН, Байда, швець сотні «Журавлі», ┼ 1949, м. Болехів.

ВЛАДИКА Дмитро Григорович, 1912, с. Січень Тисменицького району, керівник СКВ, Залізняк, ┼ січень 1945, с. Павлівка Тисменицького району.

ВЛАДИКА Михайло Григорович, 1931, с. Якубів Долинського району, стрілець боївки райпроводу ОУН, Богдан, ┼ 12.10.1951, с. Розточки Долинського району.

ВЛАДИКА Степан Степанович, 1919, с. Тяпче Долинського району, охоронець кущової ОУН, Орел,  ┼ 07.12.1950, с. Тростянець Долинського району.

ВЛАСІЙ Дмитро Іванович, 1927, с. Вільхівці Городенківського району, станичний ОУН, Олег, ┼ 06.07.1945, біля с. Поточище Городенківського району.

ВОВК Володимир, 1927, с. Станькова Калуського району, охоронець кущової ОУН, Петрусь,  ┼ 12.03.1949, с. Станькова.

ВОВК Михайло Іванович, 1912, с. Дички Рогатинського району, заступник військового референта Рогатинського надрайпроводу ОУН, Нечай, ┼ 26.08.1945, с. Підмихайлівці Рогатинського району.

ВОВЧУК Антон Дмитрович, 1921, с-ще Єзупіль Тисменицького району, вояк УПА, Вітер, ┼ 1945, с. Ганнусівка Тисменицького району.

ВОВЧУК Василь, 1925, Коломийський район, кулеметник сотні Спартана, Лісок, ┼ 08.06.1947, невідомо.

ВОВЧУК Володимир Михайлович, 1924, с-ще Єзупіль Тисменицького району, вояк УПА, ┼ 1946, с. Вікторів Галицького району.

ВОВЧУК Іван Васильович, с. Середній Майдан Надвірнянського району, стрілець боївки надрайпроводу ОУН, Морозенко, ┼ 12.01.1949, с. Манява Богородчанського району.

ВОВЧУК Михайло Матвійович, 1920, с-ще Єзупіль Тисменицького району, вояк УПА, Сокіл, ┼ 07.09.1944, с-ще Єзупіль, уроч. Заруб.

ВОДНИЦЬКА Тетяна Миколаївна, 1927, с. Стриганці Тисменицького району, стрілець боївки Станіславського надрайпроводу ОУН, ┼ березень 1947, с. Задарів Монастириського району Тернопільської області.   

ВОДОСЛАВСЬКА Надія Володимирівна, 1924, с. П’ядики Коломийського району, член референтури пропаганди, Уляна, ┼ 27.10.1946, с. Кийданці Коломийського району.

ВОДОСЛАВСЬКИЙ Йосип, 1924, с. Гостів Тлумацького району, член надрайпроводу ОУН, Байрак, ┼ 1948, с. Гостів.

ВОЗНИЙ Іван Васильович, 1925, с. Добровляни Тисменицького району, керівник кущової ОУН, Забіяка, ┼ 06.06.1951, Чорний Ліс.

ВОЗНИИ Петро Іванович, 1926, с. Добровляни Тисменицького району, охоронець кущової ОУН, Святослав, ┼ 30.03.1948, с. Угорники Івано-Франківської міськради.

ВОЗНЯК Василь Павлович, 1923, с. Нові Скоморохи Галицького району, вояк УПА, ┼ 1945, с. Нові Скоморохи.

ВОЗНЯК Іван, 1914, с. Посвірж Рогатинського району, вояк УПА, ┼ 1946, с. Журавеньки Рогатинського району.

ВОЗНЯК Петро Васильович, 1927, с. Нові Скоморохи Галицького району, вояк УПА, ┼ 1944, с. Нові Скоморохи.

ВОЙТОВИЧ Василь Іванович, 1912, с. Яглуш Рогатинського району, зв’язковий станичної ОУН,  ┼ 1944, біля с. Яглуш, уроч. Вивіз.

ВОЙЧУК Степан Миколайович, 1920, с. Джурків Коломийського району, стрілець боївки райпроводу ОУН, ┼ 1947, с. Камінне Надвірнянського району.

ВОЛИНЕЦЬ Остап, 1922, с. Загірочка Жидачівського району Львівської області, лікар куреня Рена, Гуцул, ┼ 02.04.1945, с. Ветлина (Лемківщина, Польща).

ВОЛКОВЕЦЬКИЙ Марко Васильович, 1926, с. Витвиця Долинського району, охоронець старшинської школи УПА «Олені», Пастернак, ┼ 1944, біля с. Липа Долинського району, уроч. Яворина.

ВОЛОСЯНКО Василь Юрійович, 1926, с. Майдан Тисменицького району, чотовий сотні «Чорні чорти», Осаул, ┼ 07.06.1947, с. Майдан.

ВОЛОСЯНКО Іван Федорович, 1925, с. Старий Лисець Тисменицького району, стрілець сотні Хмари, Сулима, ┼ 01.11.1946, с. Старий Лисець.

ВОЛОСЯНКО Параска, 1898, с. Старий Лисець Тисменицького району, член ОУН,  ┼ 03.08.1946, біля с. Старий Лисець.

ВОЛОСЯНКО Федір Іванович, 1889, с. Старий Лисець Тисменицького району, вояк УПА, ┼ 26.08.1946, с. Іваниківка Богородчанського району.

ВОЛОЧАНСЬКИЙ Іван Петрович, 1925, с-ще Солотвин Богородчанського району, стрілець сотні Славка, ┼ 1944, с. Бабче Богородчанського району.

ВОЛОШИН Дмитро Петрович, 1923, с. Остриня Тлумацького району, керівник кущової ОУН, Дністер, ┼ 09.01.1952 (розстріляний).

Гербеев, Радько, Калайда, Крачун, Главацкий, Найденко, Живанов, Скоренцов, Даценко (Николаев., Кировоград., Одесск. обл.), Овчинников (Курск. обл.), Никольский (Гомель, Киргизия), Решетников, Крутских (Оренбург. обл.), Минаев (Курган. обл.), Лисий, Легкий, Мартиняк, Геба, Дума (Івано-Франківська обл.) T004006
Спасибо сказали: Vlad S., Алёна, olyvd, DmitroR-24

Поделиться

10 (15-02-2017 12:54:29 отредактировано Balymba)

Re: Загинули в боротьбі з комуністичним режимом

notizia пишет:

В

ВАВШУРА Василь Юрійович, с. Чорні Ослави Надвірнянського району, член ОУН, Орел, ┼ 1945, невідомо.

Правильно Ванджура Василь Юрович 1910 р.н.. Додаю табличку із його могили.
При виготовленні таблички була допущена помилка (Ванжура, а не Ванджура)

Post's attachments

DSC07017.JPG 864.27 Кб, 1 скачиваний с 2017-02-15 

You don't have the permssions to download the attachments of this post.
Турецький (придомок Попович), Левкун, Юращук, Стефурак, Кріпчук, Козьмин, Шовгенюк, Зеленевич, Ревтюк, Ґрещук, Вертипорох, Ківнюк, Чуревич, Панько, Данилюк, Жолоб, Мельничук, Ванджура, Козловський, Лесюк, Горішний, Попик, Ісайчук, Абрамюк, Менів (Менюк), Дмитрук, Дудка, Микитишин, Литвинюк, Gut

І-Р37/ Н. Тесть,(ЧЖЖЧ) І-Р37
Спасибо сказали: Алёна, DmitroR-2, notizia3

Поделиться

11

Re: Загинули в боротьбі з комуністичним режимом

ВОЛОШИН Марія Михайлівна, 1922, с. Ворона Коломийського району, лікар сотні Хмари, ┼ березень 1946, с. Ворона.

ВОЛОШИН Оксана, Рівненська область, медсестра УПА, Наливайко, ┼ 1945, невідомо.

ВОЛОШИН Ростислав Павлович, 1907, Дубнівський район Рівненської області, член Центрального проводу ОУН, Горбенко, Левченко, Павленко, ┼ 22.08.1944, с. Нижні Гаї Дрогобицького району Львівської області.

ВОЛОШИН Федір Іванович, 1914, с. Дем’янів Галицького району, керівник кущової ОУН,  ┼ 1945, с. Дем’янів.

ВОЛОЩУК Василь, 1924, с. Барвінків Верховинського району, вояк УПА, Камінь, ┼ квітень 1945, невідомо.

ВОЛОЩУК Володимир Васильович, 1924, м. Тисмениця, референт СБ райпроводу ОУН, Остап, ┼ 1945, с. Погоня Тисменицького району.

ВОЛОЩУК Володимир Васильович, 1926, с. Поточище Городенківського району, стрілець сотні Орлика, Залізняк, ┼ 09.04.1945, с. Нижній Вербіж Коломийського району, уроч. Лисогірка.

ВОЛОЩУК Григорій Васильович, 1929, м. Тисмениця, керівник кущової ОУН, Грицько, ┼ 13.03.1951, с. Клубівці Тисменицького району.

ВОЛОЩУК Григорій Васильович, 1930, м. Тисмениця, стрілець боївки райпроводу ОУН, Остап, ┼ 23.01.1950, с. Пшеничники Тисменицького району.

ВОЛОЩУК Дмитро Миколайович, 1914, с. Поточище Городенківського району, вояк УПА, Чорнота, ┼ 1945, с. Поточище.

ВОЛОЩУК Євген Васильович, 1930, м. Тисмениця, охоронець Станіславського окружного проводу ОУН, Славко, ┼ 10.02.1951, с-ще Єзупіль Тисменицького району, уроч. Бійне.

ВОЛОЩУК Іван Дмитрович, 1910, с. Микуличин Яремчанської міськради, стрілець боївки Шугая, Черняк, ┼ 10.07.1948, с. Микуличин, уроч. Рощиш.

ВОЛОЩУК Кирило, 1928, с. Ільці Верховинського району, стрілець боївки кущової ОУН, Нечай, ┼ 25.12.1947, с. Замагора Верховинського району.

ВОЛОЩУК Микола Дмитрович, 1911, с. Стопчатів Косівського району, вояк УПА, Мисько, ┼ 02.02.1945, с. Космач Косівського району.

ВОЛОЩУК Павло Михайлович, 1918, с. Олеша Тлумацького району, вояк УПА, Волос,  ┼ 1946, с. Олеша.

ВОЛОЩУК Петро Гнатович, 1919, с. Перерив Коломийського району, помічник станичного ОУН, Крук, 122.10.1946, с. Корнич Коломийського району.

ВОЛОЩУК Юрій, 1922, м. Косів, стрілець боївки СКВ, Боярин, ┼ 08.10.1945, м. Косів.

ВОЛОЩУК Юрій Іванович, 1923, с. Ганнів Коломийського району, станичний ОУН, Шалений, ┼ 10.06.1948, с. Троїця Снятинського району.   

ВОЛОЩУК Ярослав Васильович, 1927, м. Тисмениця, референт Станіславського надрайпроводу ОУН, Сумний, ┼ 1948, с. Грабівка Калуського району.

ВОЛОЩУК Ярослав Тимофійович, 1923, с. Олеша Тлумацького району, охоронець райпроводу ОУН, Славко, 11.01.1951, с. Делева Тлумацького району.

ВОЛЬВИН Іван Томович, 1928, с-ще Делятин Надвірнянського району, стрілець боївки кущової ОУН, Вітер, ┼ 17.01.1948, с-ще Делятин.

ВОЛЬОВИЧ Іван Михайлович, 1930, с. Кропивник Долинського району, охоронець райпроводу ОУН, Лис, ┼ 29.12.1950, с. Кропивник.

ВОЛЬХ Микола Федорович, с. Нижній Струтинь Рожнятівського району, стрілець боївки кущової ОУН, Горох, ┼ 27.03.1947, с. Нижній Струтинь.

ВОРГУЛЬ Іван Андрійович, 1920, с. Беньківці Рогатинського району, вояк УПА, ┼ червень 1945, біля с. Долиняни Рогатинського району.

ВОРОБЕЦЬ Василь Семенович, 1914,«, Бабухів Рогатинського району, вояк УПА,  ┼ 24.08.1944, с. Бабухів.

ВОРОБЕЦЬ Онуфрій Юрійович, 1900, с. Бережниця Калуського району, станичний ОУН, ┼ 1949, невідомо.

ВОРОБЕЦЬ Юрій Васильович, 1924, с. Цвітова Калуського району, станичний ОУН, Соловей, ┼ березень 1946, с. Цвітова.

ВОРОБЧАК Григорій Васильович, 1913, с. Комарів Галицького району, станичний ОУН, ┼ 30.10.1948, с. Комарів.

ВОРОНА Василь Євстахійович, 1912, с. Кліщівна Рогатинського району, охоронець окружного проводу ОУН, Штаб, Мороз, ┼ 25.10.1948, с. Черче Рогатинського району.

ВОРОНА Василь Матвійович, 1921, с. Комарів Галицького району, керівник Галицького райпроводу ОУН, Вітер, Мир, Бояи, ┼ літо 1947, с. Тумир Галицького району.

ВОРОНА Михайло Олексійович, 1919, с. Княгиничі Рогатинського району, стрілець боївки СКВ, Левко, ┼ 1946, с. Воскресинці Рогатинського району.

ВОРОНИК Микола Олексійович, 1930, тодішній Перегінський район, стрілець боївки Перегінського райпроводу ОУН, ┼ 19.09.1951, с. Грабів Рожнятівського району.

ВОРОНЧУК Богдан Іванович, 1924, с. Бовшів Галицького району, вояк УПА, Лиман, ┼ 1946, Тернопільська область.

ВОРОНЮК Василь Петрович, 1921, с. Нижній Вербіж Коломийського району, чотовий сотні Орлика, Совіт, ┼ 09.04.1945, с. Нижній Вербіж, уроч. Лисогірка.

ВОРОНЮК Ганна Петрівна, 1925, с. Нижній Вербіж Коломийського району, зв’язкова СКВ, Хмара, ┼ 29.01.1948, с. Нижній Вербіж.

ВОРОНЮК Дмитро Васильович, 1914, с. Пилипи Коломийського району, станичний ОУН, Меч, ┼ листопад 1945, с. Пилипи.

ВОРОНЮК Юрій Дмитрович, 1925, с. Нижній Вербіж Коломийського району, керівник господарського відділу райпроводу ОУН, Чапаєв, ┼ 09.10.1945, невідомо.

ВОРОТНЯК Архип, с. Малий Рожин Косівського району, заступник станичного ОУН,  ┼ 1949, невідомо.

ВОРОТНЯК Василь Миколайович, 1915, с. Малий Рожин Косівського району, станичний ОУН, Скрипка, ┼ 17.11.1949, с. Малий Рожин.

ВОРОТНЯК Онуфрій Миколайович, 1912, с. Малий Рожин Косівського району, охоронець кущової ОУН, Виноград, ┼ 12.12.1951, с-ще Кути Косівського району.

ВОРОТНЯК Федір Дмитрович, 1915, с. Тюдів Косівського району, керівник кущової ОУН у тодішньому Заболотівському районі, Майдан, Грізний, Яструб, ┼ 19.11.1951, с. Новоселиця Снятинського району.

ВОРОХ Василь Микитович, 1922, с. Тумир Галицького району, охоронець кущової ОУН, Олег, ┼ 06.08.1949, с. Тумир.

ВУЛЬЧИН Євстахій Васильович, 1913, с. Васючин Рогатинського району, стрілець боївки кущової ОУН, Верба, ┼ 30.01.1948, с. Васючин.

ВУЛЬЧИН Павло Пилипович, 1919, с. Колоколин Рогатинського району, станичний ОУН,  ┼ 24.02.1945, с. Колоколин.

Гербеев, Радько, Калайда, Крачун, Главацкий, Найденко, Живанов, Скоренцов, Даценко (Николаев., Кировоград., Одесск. обл.), Овчинников (Курск. обл.), Никольский (Гомель, Киргизия), Решетников, Крутских (Оренбург. обл.), Минаев (Курган. обл.), Лисий, Легкий, Мартиняк, Геба, Дума (Івано-Франківська обл.) T004006
Спасибо сказали: Vlad S., kuks70, Алёна, olyvd, DmitroR-25

Поделиться

12

Re: Загинули в боротьбі з комуністичним режимом

Г

ГАБОРАК Дмитро Онуфрійович, 1911, с. Акрешори Косівського району, інформатор райпроводу ОУН, ┼ 22.03.1950, невідомо.

ГАБОРАК Юрій Іванович, 1909, с. Текуче Косівського району, член Коломийського райпроводу ОУН, Кармелюк, ┼ 28.07.1951, біля г. Велика Рокита.

ГАБУРАК Василь Гнатович, 1915, с. Делева Тлумацького району, стрілець боївки надрайпроводу ОУН, Грім, ┼ 08.01.1950, с. Делева.

ГАВАНЮК Дмитро Васильович, 1924, с. Манява Богородчанського району, стрілець боївки СБ Солотвинського райпроводу ОУН, Привіт, ┼ 1946, Тернопільська область.

ГАВАНЮК Тимофій Іванович, 1926, с. Манява Богородчанського району, стрілець куреня Довбуша, Смирний, ┼ 1945, с. Манява.

ГАВДУНИК Михайло Танасович, 1914, с. Вовчківці Снятинського району, керівник Гвіздецького райпроводу ОУН, Лис, ┼ 04.06.1948, с. Виноград Коломийського району.

ГАВОР Йосип Михайлович, 1920, с. Долиняни Рогатинського району, стрілець сотні «Лісовики», Соловей, ┼ 1945, с. Боків Бережанського району Тернопільської області.

ГАВОР Петро Степанович, 1922, с. Долиняни Рогатинського району, стрілець сотні «Лісовики», Бадьорий, ┼ 1947, с. Долиняни.

ГАВОР Сидір Іванович, 1921, с. Долиняни Рогатинського району, стрілець сотні «Рубачі», Буревій, ┼ 1948, с. Чесники Рогатинського району.

ГАВРИЛИШИН Йосип Іванович, 1924, с. Підпечери Тисменицького району, стрілець сотні Хмари, ┼ 27.02.1947, с. Підпечери.

ГАВРИЛІВ Василь Прокопович, 1922, с. Ясень Рожнятівського району, охоронець кущової ОУН, Матрос, ┼ квітень 1949, невідомо.   

ГАВРИЛІВ Іван Васильович, 1927, с. Камінь Рожнятівського району, стрілець боївк» кущової ОУН, ┼ 10.02.1950, с. Камінь.

ГАВРИЛІВ Федір Васильович, 1911, с. Ясень Рожнятівського району, охоронець керівника край-проводу ОУН «Захід-Карпати» Єфрема, Тарас, ┼ 05.11.1947, с. Гриньків Рожнятівського району.

ГАВРИЛІВ Федір Миколайович, 1919, с. Ясень Рожнятівського району, керівник кущової .ОУН, Прут,  ┼ 01.03.1951, с. Рівня Рожнятівського району.

ГАВРИЛІВ Яків Данилович, 1922, с. Ясень Рожнятівського району, стрілець боївки Калуського окружного проводу ОУН, Тарас, ┼ 16.07.1952, невідомо.

ГАВРИЛІВСЬКИЙ Йосип Гаврилович, 1929, с. Рівня Рожнятівського району, стрілець боївки кущової ОУН, Карий, “[■ 23.05.1950, с. Рівня.

ГАВРИЛІВСЬКИЙ Тимофій Степанович, 1927, с. Петранка Рожнятівського району, стрілець боївки кущової ОУН, Тітко, ┼ 25.12.1948, с. Середній Угринів Калуського району.

ГАВРИЛКІВ Андрій Іванович, 1924, с. Пістинь Косівського району, охоронець станичної ОУН, Воробець,  ┼ 25.11.1949, біля с. Химчин Косівського району, уроч. Гнилий Потік.

ГАВРИЛКІВ Дмитро Іванович, 1929, с. Пістинь Косівського району, охоронець кущової ОУН, Степок, ┼ 22.05.1952, с. Химчин Косівського району.

ГАВРИЛКІВ Федір Миколайович, тодішній Гвіздецький район, член СКВ, Орел, ┼ 1945, невідомо.

ГАВРИЛКО Микола Федорович, с. Горохолина Богородчанського району, вояк $ПА, Залізний, ┼  1945, невідомо.

ГАВРИЛЬЧУК Дмитро Федорович, 1923, с. Тисменичани Надвірнянського району, керівник кущової ОУН, Липей, ┼ 1946, с. Тисменичани.

ГАВРИЛЬЧУК Микола Петрович, 1907, с. Гринівці Тлумацького району, станичний ОУН, Дах,  ┼ 19.04.1951, біля с. Гринівці.

ГАВРИЛЮК Василь Олександрович, 1914, с. Гвізд Надвірнянського району, керівник кущової ОУН, ┼ осінь 1945, невідомо.

ГАВРИЛЮК Василь Юрійович, 1920, с. Корнич Коломийського району, вояк УПА, Грицько, ┼ жовтень 1946, с. Воскресинці Коломийського району.

ГАВРИЛЮК Григорій Степанович, 1928, с. Джурів Снятинського району, стрілець боївки кущової ОУН, ┼ 12.07.1948, с. Джурів.

ГАВРИЛЮК Григорій Степанович, 1928, с. Джурів Снятинського району, стрілець боївки кущової ОУН, Степан, ┼ 24.02.1950, с. Ганьківці Снятинського району.

ГАВРИЛЮК Григорій Степанович, 1929, с. Джурів Снятинського району, стрілець боївки кущової ОУН, Скидап, ┼ 27.10.1949, с. Іллінці Снятинського району.

ГАВРИЛЮК Дмитро Іванович, 1920, с. Спас Коломийського району, оргреферент райпроводу ОУН, Кубанець, ┼ 21.03.1946, с. Великий Ключів Коломийського району.

ГАВРИЛЮК Іван, с. Гвізд Надвірнянського району, вояк УПА, Грізний, ┼ вересень 1944, невідомо.

ГАВРИЛЮК Іван Васильович, 1922, с. Спас Коломийського району, станичний ОУН, Лисок, ┼ 14.04.1947, с. Спас.

ГАВРИЛЮК Микола Васильович, 1926, с. Спас Коломийського району, стрілець боївки райпроводу ОУН, Співак, Цікавий, ┼ 17.05.1949, біля с. Химчин Косівського району, уроч. Гнилий Потік.

ГАВРИЛЮК Мирон Михайлович, 1929, с. Довжка Калуського району, станичний ОУН, Хмара,  ┼ 19.10.1948, с. Діброва Калуського району.

ГАВРИЛЮК Михайло, 1912, с. Спас Коломийського району, кур’єр ОУН, Олень, ┼ 06.07.1947, с. Спас.

ГАВРИЛЮК Михайло Андрійович, колишній Жаб’ївський район, стрілець боївки кущової ОУН, Соловей, ┼ 04.07.1947, с. Довгополе Верховинського району.

ГАВРИЛЮК Михайло Демидович, 1907, с. Кривопілля Верховинського району, стрілець боївки кущової ОУН, Русинів, ┼ 19.02.1949, колишній Жаб’ївський район.

ГАВРИЛЮК Михайло Іванович, 1919, с. Спас Коломийського району, стрілець боївки СКВ, Граб, ┼ 29.10.1945, с. Спас.

ГАВРИЛЮК Михайло Іванович, 1923, с. Спас Коломийського району, стрілець боївки кущової ОУН, Ковпак, ┼ 13.07.1949, невідомо.
ГАВРИЛЮК Михайло Іванович, 1924, с. Корнич Коломийського району, стрілець боївки СКВ, Степовий, ┼ 13.11.1945, с. Корнич.   

ГАВРИЛЮК Павло Васильович, 1922, с. Верхній Ясенів Верховинського району, охоронець райпроводу ОУН, Малина, 26.03.1952, с. Білоберізка Верховинського району.

ГАВРИЛЮК Петро Іванович, 1910, с. Спас Коломийського району, заступник керівника кущової ОУН, Черемшина, ┼ 08.03.1946, с. Спас.

ГАВРИЛЮК Петро Павлович, 1924, с. Джурів Снятинського району, керівник кущової ОУН, Скала, ┼ 19.05.1951, с. Тучапи Снятинського району.

ГАВРИЛЮК Танасій Васильович, 1925, с. Спас Коломийського району, стрілець сотні Гамалії, Чукурлій, ┼ 12.03.1946, с. Спас.

ГАВРИЛЮК Ярослав Степанович, 1923, с. Дубовиця Калуського району, пропагандист кущової ОУН, Гайовий, ┼ 01.09.1945, с. Сівка-Войнилівська Калуського району.

ГАВРИЛЯК Ганна Микитівна, 1929, с. Ясень Рожнятівського району розвідниця кущової ОУН, Чорт, ┼ 01.01.1951, с. Ясень.

ГАВРИШ Василь Іванович, 1928, с. Лоп’янка Рожнятівського району, стрілець боївки Перешнського райпроводу ОУН, Відважний, ┼ 08.04.1949, с. Вербівка Рожнятівського району.

ГАВРИШ Степан, 1927, с. Розтоки Косівського району, вояк УПА, ┼ 02.11.1945, невідомо.

ГАВ’ЯК Федір Юрійович, 1929, с. Велика Тур’я Долинського району, референт пропаганди кущової ОУН, Гапайда, ┼ 20.03.1950, с. Велика Тур’я.

ГАЙДЕЙ Григорій Васильович, 1914, с. Вовчинець Івано-Франківської міськради, референт пропаганди Станіславського надрайпроводу ОУН, Граніт, 109.03.1951, с. Стара Гута (тепер—у складі с. Гута Богородчанського району).

ГАЙДИМ Василь Юрійович, 1919, Богородчанський район, господарчий референт райпроводу ОУН, Колос, ┼ 13.06.1949, с. Горохолина Богородчанського району.

ГАЙДИЧУК Ганна Данилівна, 1926, с. Вербівці Городенківського району, зв’язкова станичної ОУН, ┼ 08.02.1947, с. Вербівці.

ГАЙДИЧУК Микола Якович, 1919, с. Вербівці Городенківського району, заступник керівника кущової ОУН, Захарів,  ┼ 08.02.1947, с. Вербівці.

ГАЙДИЧУК Наталія Іванівна, 1925, с. Вербівці Городенківського району, станична ОУН, Наталка, ┼ 08.02.1947, с. Вербівці.

ГАЙДИЩУК Михайло Дмитрович, 1914, с. Вербівці Городенківського району, референт СБ райпроводу ОУН, Проць, Богун, ┼ 24.10.1949, с. Серафинці Городенківського району.

ГАЛАЙЧУК Микола Іванович, с. Цінева Рожнятівського району, стрілець боївки СКВ,  ┼ 1944, невідомо.

ГАЛАМАСЮК Марія Василівна, 1930, с. Бережниця Верховинського району, член кущової ОУН, ┼ 08.10.1948, біля с. Бережниця.

ГАЛАЩУК Марія Пилипівна, 1919, с. Цінева Рожнятівського району, станична ОУН, Марійка, ┼ 1948, невідомо.

ГАЛИК Василь Дмитрович, 1922, с. Жукотин Коломийського району, керівник боївки кущової ОУН, Євген, ┼ 10.04.1946, невідомо.

ГАЛІВ Василь Миколайович, 1918, с. Белеїв Долинського району, господарчий референт Калуського окружного проводу ОУН, Максим, ┼ 01.08.1944, біля с. Белеїв.

ГАЛІВ Михайло Юрійович, 1930, с. Старий Мізунь Долинського району, охоронець райпроводу ОУН, Відважний, Забіяка,  ┼ 01.02.1951, с. Старий Мізунь, уроч. Селище.

ГАЛІВ Тимофій Миколайович, 1916, с. Белеїв Долинського району, член Центрального проводу ОУН, Чорнобіль, Скаток, Богдан, Білий, ┼ 01.12.1944, біля с. Грабівка Калуського району.

ГАЛІЙ Андрій Олексійович, 1927, Польща, охоронець Коршівського райпроводу ОУН,  ┼ 19.11.1950, с. Станіславівка Коломийського району.

ГАЛІЙ Микола Юрійович, 1913, с. Лужки Долинського району, охоронець Калуського окружного проводу ОУН, Гриб, ┼ 01.11.1950, с. Розточки Долинського району.

ГАЛІПЧАК Іван Йосипович, 1922, с. Ямниця Тисменицького району, вояк УПА, Довбня, ┼ 1946, невідомо.

ГАЛУГА Іван Григорович, 1923, с. Перенівка Рогатинського району, стрілець боївки СКВ, Вітровий, ┼ 06.02.1945, біля с. Перенівка.

ГАЛУГА Іван Дмитрович, 1926, с. Підвиння Рогатинського району, стрілець боївки СБ Рогатинського надрайпроводу ОУН, Коханий, ┼ 14.03.1947, с. Бабухів Рогатинського району.

ГАЛУГА Ярослав Дмитрович, 1924, с. Путятинці Рогатинського району, чотовий сотні Скоби, референт СБ Рогатинського надрайпроводу ОУН, Максим, Зенон,  ┼ 20.01.1949, с. Пуків Рогатинського району.

ГАЛЬКО Богдан Петрович, 1925, с. Угринів Тисменицького району, вояк УПА, ┼ осінь 1945, невідомо.

ГАЛЬЧУК Дмитро Васильович, 1922, с. Кийданці Коломийського району, стрілець боївки кущової ОУН, Байда, Матрос, ┼ 28.03.1946, с-ще Печеніжин Коломийського району.

ГАЛЮК Василь Федорович, 1922, с. Михалків Коломийського району, стрілець сотні Дзвона, Орел, ┼ 28.02.1945, біля с. Михалків.

ГАЛЮК Дмитро Йосипович, 1921, с. Сілець Тисменицького району, господарчий кущової ОУН, ┼ 1945, с. Сілець.

ГАЛЯС Степан Петрович, 1923, с. Воскресинці Рогатинського району, вояк УПА, Прічка, ┼ 03.03.1945, Тернопільська область.   

ГАМАЛЮК Михайло Павлович, 1923, с. Волосів Надвірнянського району, стрілець сотні Ґонти, Калина, ┼ 25.12.1945, с. Пасічна Надвірнянського району, уроч. Ґанок.

ГАМУ ЛЯК Григорій Федорович, 1931, с. Мединя Галицького району, стрілець боївки кущової ОУН, ┼ 25.06.1950, с. Перевозець Калуського району.

ГАНАКІВСЬКИЙ Антон Мар’янович, 1931, с. Олещин Тлумацького району, зв’язковий кущової ОУН, ┼ 15.05.1950, с. Олещин.

ГАНДЗЮК Дмитро Павлович, 1928, с. Фітьків Надвірнянського району, охоронець Солотвинсь-кого райпроводу ОУН, Полтавець, ┼ 30.08.1951, невідомо.

ГАНДЗЮК Іван Павлович, 1930, с. Фітьків Надвірнянського району, керівник боївки кущової ОУН, Левко, ┼ 22.02.1952, с. Дзвиняч Богородчанського району.

ГАНИШ Михайло Прокопович, 1917, с. Ворона Коломийського району, стрілець сотні Дзвона, ┼ 1945, невідомо.

ГАНУЩАК Іван Васильович, 1932, с. Чернятин Городенківського району, охоронець кущової ОУН, Відважний, ┼ 24.05.1951, с. Вікно Городенківського району.

ГАНУЩАК Ілля Михайлович, 1925, с. Корнич Коломийського району, член молодіжної ОУН, ┼ 1944, с. Пилипи Коломийського району.

ГАНУЩАК Михайло Ілліч, 1925, с. Корнич Коломийського району, член ОУН, Вишня, ┼ 1944, с. Пилипи Коломийського району.

ГАНЦЮК Іван, 1923, с-ще Перегінське Рожнятівського району, керівник боївки Перегінського райпроводу ОУН, Вітер,  ┼ 10.11.1950, біля с. Ясень Рожнятівського району.

ГАНЦЯК Василь Юрійович, 1914, с. Микитинці Косівського району, станичний ОУН, Володимир, ┼ 24.09.1949, с. Кривоброди Косівського району.

ГАРАСИМІВ Петро Данилович, 1925, с. Долиняни Рогатинського району, стрілець сотні «Лісовики», Чай, ┼ 12.02.1945, с. Шумляни Бережанського району Тернопільської області.

ГАРАСИМЧУК Василь Федорович, 1922, с. Корнів Городенківського району, вояк УПА, Чорт, ┼ 08.02.1946, с. Вільхівці Городенківського району.

ГАРАСИМ’ЮК Григорій, 1924, с. Пилипи Коломийського району, станичний ОУН, Лиман, ┼ 14.08.1944, с. Пилипи.

ГАРАСИМ’ЮК Михайло, 1915, с. Пилиш Коломийського району, станичний ОУН, Цвях, ┼ 16.02.1945, с. Пилипи.

ГАРАСИМ’ЮК Юрій, 1915, с. Бабин Косівського району, помічник станичного ОУН,  ┼ 1944, невідомо.

Гербеев, Радько, Калайда, Крачун, Главацкий, Найденко, Живанов, Скоренцов, Даценко (Николаев., Кировоград., Одесск. обл.), Овчинников (Курск. обл.), Никольский (Гомель, Киргизия), Решетников, Крутских (Оренбург. обл.), Минаев (Курган. обл.), Лисий, Легкий, Мартиняк, Геба, Дума (Івано-Франківська обл.) T004006

Поделиться

13

Re: Загинули в боротьбі з комуністичним режимом

ГАРАЩАК Михайло Онуфрійович, 1927, м. Болехів, техреферент боївки райпроводу ОУН, Шпак, ┼ 14.03.1948, м. Болехів.

ГАРВАСЮК Іван Семенович, 1923, с. Семаківці Коломийського району, станичний ОУН, Щиглик, ┼ 10.06.1948, с. Троїця Снятинського району.

ГАРГАТ Іван, 1923, с. Іваниківка Богородчанського району, фотограф УПА, Липкевич, ┼ 1953, невідомо.

ГАРГАТ Михайло Васильович, 1926, с. Іваниківка Богородчанського району, стрілець сотні Гамалїі, Білик, ┼ 1948, с. Іваниківка.

ГАРГАТ Федір, стрілець сотні Гамалії, Потіха, ┼ 01.11.1944, біля с. Грабівка Калуського району.

ГАРІДЖУК Іван Володимирович, 1922, с. Бортники Тлумацького району, вояк УПА,  ┼ 1946, с. Струпків Коломийського району.

ГАРІДЖУК Степан Онуфрійович, 1920, с. Бортники Тлумацького району, стрілець боївки кущової ОУН, Хрущ, ┼ 1945, с. Бортники.

ГАСИН Олександр Іванович, 1907, с. Конюхів Стрийського району Львівської області, член Центрального проводу ОУН, Лицар, Іван, Чорнота, Олекса, Дор, ┼ 31.01.1949, м. Львів.

ГАСИН Юрій Іванович, 1917, с. Конюхів Стрийського району Львівської області, вояк УПА, Стрюк, ┼ 1946, біля с. Танява Болехівської міськради.

ГАСІЙ Василь Романович, 1926, с. Фрага Рогатинського району, стрілець сотні Скоби, ┼ 1946, с. Фрага.

ГАСІЙ Іван Романович, 1914, с. Фрага Рогатинського району, станичний ОУН, ┼ 27.11.1944, с. Фрага.

ГАСЮК Василь Юрійович, 1914, с. Микитинці Косівського району, стрілець боївки кущової ОУН, Голуб, ┼ 18.11.1947, с. Микитинці.

ГАСЮК Михайло Миколайович, 1916, с. Яворів Косівського району, секретар сільської ОУН, Ярий, ┼ 31.07.1947, с. Яворів.

ГАСЮК Олена Миколаївна, 1918, с. Микитинці Косівського району, станична ОУН, Горобчиха, ┼ 04.02.1948, с. Кропивище Коломийського району.

ГАСЮК Федір Іванович, 1918, с-ще Отинія Коломийського району, керівник боївки СКВ, Сірко, ┼ осінь 1945, с-ще Отинія.

ГАСЯК Ганна Вацківна, 1925, с. Михальче Городенківського району, зв’язкова райпроводу ОУН, ┼ 16.04.1950, с. Олещин Тлумацького району.

ГАСЯК Тимофій Петрович, тодішній Чернелицький район, вояк УПА, Кухарип, ┼ 08.11.1944, невідомо.

ГАТИЧ Степан Степанович, 1925, с. Похівка Богородчанського району, станичний ОУН, охоронець Лисецького райпроводу ОУН, Кармелюк, ┼ 18.03.1954, Богородчанський район.   

ГАУЧАК Іван Іванович, 1922, с. Голови Верховинського району, станичний ОУН, Ґонта,
┼ 08.03.1947, невідомо.

ГАФІНЕЦЬ Василь Васильович, 1910, с. Новошин Долинського району, керівник кущової ОУН, Сурмач, ┼ 18.11.1947, с. Кропивник Долинського району.

ГАХ Дмитро Миколайович, 1919, с. Хриплин Івано-Франківської міськради, командир куреня УПА «Гайдамаки», Скуба,  ┼ 27.09.1945, біля с. Воскресинці Коломийського району.

ГАХ Петро Миколайович, 1920, с. Хрипиш Івано-Франківської міськради, керівник кущової ОУН, Гайворон, ┼ 25.05.1950, с. Хриплин.

ГАХ Пилип Матійович, 1928, с. Посіч Тисменицького району, розвідник боївки Мура,
┼ 01.12.1947, с. Посіч.

ГАЧКА Федір Іванович, 1912, с. Сенечів Долинського району, станичний ОУН, Монька, ┼ 29.05.1948, с. Пшеничники Долинського району.

ГБУР Карл Миколайович, 1922, с. Павлівка Тисменицького району, стрілець сотні Сокола, Стріча, Черник, ┼ 08.04.1950, с. Павлівка.

ГВОЗДЯНЧУК Роман Якович, 1923, с. Волосів Надвірнянського району, вояк УПА, Туча, ┼ 19.06.1946, с. Волосів.

ГЕВКАЧ Ганна Василівна, с. Спас Рожнятівського району, член ОУН, ┼ 1947, невідомо. •

ГЕДЗИК Іван Дмитрович, 1927, с. Горохолина Богородчанського району, стрілець сотні Благого, ┼ березень 1945, с. Глибоке Богородчанського району.

ГЕДЗИК Семен Дмитрович, 1918, с. Горохолина Богородчанського району, заступник референта СБ Станіславського надрайпроводу ОУН, Одчай-дух, Юрко, ┼ 25.01.1946, с. Горохолина.

ГЕДЗИК Степан Іванович, 1921, с. Манява Богородчанського району, охоронець кущової ОУН,
Т 24.04.1947, біля с. Манява.

ГЕЛЕМБИН Михайло Федорович, 1922, с. Іванівка Коломийського району, кулеметник сотні Спартана, Чабан, ┼ 09.11.1947, с. Товмачик Коломийського району.

ГЕЛЕМБИН Яків Васильович, 1907, с. Іванівка Коломийського району, стрілець сотні Спартана, Кухар, ┼ 15.05.1946, біля с. Іванівка.

ГЕЛЕТІЙ Гаврило Васильович, 1926, с. Ясень  Рожнятівського району, стрілець сотні Донського, Дуб, ┼ 25.02.1948, с. Ясень.

ГЕЛЕТІЙ Леон Миколайович, 1926, с. Ясень Рожнятівського району, референт пропаганди, Гірний, Тиса, ┼ червень 1950, с. Ясень.

ГЕЛЕТІЙ Семен Федорович, 1912, с. Ясень Рожнятівського району, стрілець сотні Донського, Скала, ┼ червень 1945, с. Ясень.

ГЕМБА Василь Миколайович, 1914, с. Грабів Рожнятівського району, станичний ОУН, Василько, ┼ 30.10.1949, с. Грабів.

ГЕМБАРСЬКА Марія Кіндратівна, 1928, с. Нижня Липиця Рогатинського району, санітарка чоти Хмари, Галя, ┼ 1945, с. Нижня Липиця.

ГЕНЕГА Василь Григорович, 1910, с. Дегова Рогатинського району, стрілець сотні Скоби, ┼ 1945, с. Дегова.

ГЕНЕГА Кориелій Іванович, 1907, с. Дегова Рогатинського району, член ОУН,  ┼ 1945, с. Дегова.

ГЕНЕГА Михайло Іванович, 1922, с. Дегова Рогатинського району, зв’язковий СКВ, Косар, ┼ 1945, с. Явче Рогатинського району.

ГЕНЕГА Петро Іванович, 1919, с. Дегова Рогатинського району, станичний ОУН,  ┼ 1945, с. Дегова.

ГЕНЕГА Теодор Купріянович, 1924, с. Дегова Рогатинського району, бунчужний сотні «Холодно-ярці», Орлик, ┼ 1946, с. Кінашів Галицького району.

ГЕРАСИМ Петро Семенович, 1905, с. Яглуш Рогатинського району, член ОУН,  ┼ 1945, с. Яглуш.

ГЕРАСИМЕНКО Володимир Андрійович, 1929, с. Станіславівка Коломийського району, стрілець боївки кущової ОУН, Гроза, ┼ 14.04.1950, с. Станіславівка.

ГЕРАСИМИН Богдан Петрович, 1924, Богородчанський район, керівник Богородчанського райпроводу ОУН, Черник, ┼ 25.06.1944, с. Горохолина Богородчанського району.

ГЕРАСИМІВ Василь Петрович, 1925, с. Поточище Городенківського району, вояк УПА, Курган,  ┼ квітень 1945, с. Поточище.

ГЕРАСИМІВ Володимир Дмитрович, с. Гориня Долинського району, стрілець боївки кущової ОУН, Муха, ┼ травень 1947, с. Гориня.

ГЕРАСИМОВИЧ Ольга Станіславівна, 1916, м. Івано-Франківськ, член ОУН, дружина Грома, Ольга, ┼ 27.05.1954, біля с. Зелена Надвірнянського району.

ГЕРГЕЛЮК Федір Юрійович, 1919, с. Королівка Тлумацького району, охоронець кущової ОУН, ┼ 19.10.1948, с. Королівка.

ГЕРЕГА Іван Юрійович, 1925, с. Струпків Коломийського району, стрілець боївки кущової ОУН, Черемшина, ┼ 19.02.1948, с. Лісний Хлібичин Коломийського району.

ГЕРЕТА Василь Миколайович, 1924, с. Підпечери Тисменицького району, стрілець боївки Ста-ніславського райпроводу ОУН, Богдан, ┼ 05.12.1945, с. Підпечери.

ГЕРЦИК Євстахій Йосипович, 1923, м. Болехів, стрілець боївки Болехівського райпроводу ОУН, Галуза,  ┼ 1949, біля м. Болехів, прис. Довжка.

ГЕТЬМАН Василь Йосипович, 1923, с. Станькова Калуського району, стрілець боївки кущової ОУН, ┼ 17.02.1949, с. Станькова.   

ГЕТЬМАН Михайло Іванович, 1915, с. Новиця Калуського району, станичний ОУН, Ігор, ┼ 20.04.1947, с. Новиця.

ГЕТЬМАН Ярослав Васильович, с. Братківці Тисменицького району, керівник надрайпроводу ОУН, Степан, ┼ 11.12.1945, с. Братківці.

ГЕЦІВ Богдан Михайлович, 1925, м. Болехів, стрілець сотні Летуна, ┼ 1946, Стрийський район Львівської області.

ГЕЦІВ Володимир Євстахійович, 1924, с. Путятинці Рогатинського району, чотовий УПА, Лемко, ┼ 1946, с. Путятинці.

ГЕЦІВ Володимир Михайлович, 1922, м. Болехів, інформатор боївки СБ райпроводу ОУН,  ┼ грудень 1944, м. Болехів (страчений через повішення).

ГЕЦІВ Роман Онуфрійович, 1921, м. Болехів, стрілець боївки Болехівського райпроводу ОУН, Максим,  ┼ 1946, біля м. Болехів, прис. Довжка.

ГЕЦІВ Юрій Юрійович, 1924, м. Болехів, керівник боївки СБ окружного проводу ОУН,*Аркан, ┼ 07.01.1948, м. Болехів.

ГІЛЮК Василь, 1912, с. Білоберізка Верховинського району, станичний ОУН, Лісовий, ┼ квітень 1945, с. Білоберізка.

ГІРНИЙ Василь Федорович, 1927, с. Тяпче Долинського району, референт пропаганди райпроводу ОУН, Летун, ┼ 17.10.1950, с. Міжріччя Болехівської міськради.

ГІРНИЙ Микола Григорович, 1908, с. Церковна Долинського району, стрілець господарської служби УПА, ┼ вересень 1946, біля с. Церковна.

ГІРНЯК Йосип Іванович, 1922, с. Яглуш Рогатинського району, референт СБ надрайпроводу ОУН, Залізняк, ┼ 1946, с. Яглуш.

ГІРНЯК Федір Іванович, 1907, с. Яглуш Рогатинського району, станичний ОУН, Клим, ┼ 1945, біля с. Мельна Рогатинського району.

ГІЩИНСЬКИЙ Володимир Ілліч, Перемишлянський район Львівської області, член ОУН, Гонти, ┼ 22.11.1946, с. Липівка Рогатинського району.

ГЛАДЕНЬКИЙ Микола Федорович, 1914, с. Голинь Калуського району, станичний ОУН,  ┼ 14.04.1947, с. Голинь.

ГЛАДЕНЬКИЙ Федір Іванович, 1929, с. Голинь Калуського району, охоронець кущової ОУН, ┼ 03.07.1950, с. Кропивник Калуського району.

ГЛАДКИЙ Василь Савич, 1918, с. Мельна Рогатинського району, охоронець кущової ОУН,  ┼ 1949, біля с. Мельна.

ГЛАДКИЙ Михайло Іванович, 1924, с. Любиш Рогатинського району, вояк УПА, X 07.04.1945, с. Заланів Рогатинського району.

ГЛАДКИЙ Петро Васильович, 1913, с. Вишнів Рогатинського району, стрілець боївки СКВ, ┼ 1945, біля с. Вишнів.

ГЛАДКОВСЬКИЙ Микола Йосипович, 1919, с. Яблунів Галицького району, керівник кущової ОУН, Щур, ┼ 16.10.1952, с. Поплавники Галицького району.

ГЛАДКОВСЬКИЙ Михайло Йосипович, 1921, с. Яблунів Галицького району, керівник боївки кущової ОУН, Дуб, ┼ 23.12.1946, с. Кукільники Галицького району.

ГЛАДУН Аитон Ілліч, 1915, с. Підгороддя Рогатинського району, член референтури СБ надрайпроводу ОУН, Аптось, Бук, ┼ 07.04.1948, біля с. Луковище Рогатинського району.

ГЛАДУН Богдан Йосипович, 1925, с. Черче Рогатинського району, стрілець куреня Остапа, станичний ОУН, референт пропаганди Рогатинського райпроводу ОУН,Дем’ян, ┼ літо 1945, с. Черче.

ГЛАДУН Василь Семенович, 1916, с. Черче Рогатинського району, сотенний підстаршинської школи при курені Остапа, Час, ┼ 17.09.1944, Бережанський район Тернопільської області.

ГЛАДУН Михайло Юрійович, с. Жураки Богородчанського району, вояк УПА, ┼ 1945, невідомо.

ГЛАДУН Петро Іванович, 1909, с. Витвиця Долинського району, керівник кущової ОУН, Чорний, Петро, ┼ 11.01.1952, с. Кальна Долинського району.

ГЛАДУН Роман Ілліч, 1923, с. Черче Рогатинського району, вояк УПА, Роман,  ┼ 07.04.1945, біля с. Заланів Рогатинського району.

ГЛАДУНЯК Григорій Васильович, 1927, с. Княждвір Коломийського району, станичний ОУН, Грубий, ┼ 26.04.1949, с. Княждвір.

ГЛЕБ Микола Васильович, 1921, с. Нивочин Богородчанського району, зв’язковий СКВ, Савченко, ┼ 25.01.1946, біля с. Нивочин.

ГЛЕБІВ Дмитро Онуфрійович, 1923, с. Космач Богородчанського району, керівник кущової ОУН, Бойтур, Боск, ┼ 19.04.1948, с. Космач.

ГЛИБЧАК Микола Федорович, 1921, с. Виноград Коломийського району, зв’язковий Станіславського окружного проводу ОУН, Тарас, ┼ 01.12.1947, с. Підпечери Тисменицького району.

ГЛИНСЬКИЙ Євстахій Васильович, 1922, м. Болехів, вояк УПА, Гоголь, ┼ 1945, біля с. Підбережжя Болехівської міськради.

ГЛІДЖУК Якуб Іванович, 1919, с-ще Богородчани, вояк УПА, ┼ 1945, невідомо.

ГЛОВ’ЯК Григорій Васильович, 1930, с. Вікторів Галицького району, охоронець кущової ОУН, Шум,  ┼ серпень 1949, біля с. Вікторів.

ГЛОВ’ЯК Григорій Дмитрович, 1930, с. Вікторів Галицького району, стрілець боївки кущової ОУН, ┼ 1950, невідомо.

ГЛОДОВ’ЮК Никифор, 1912, с. Розтоки Косівського району, помічник станичного ОУН, Засць, ┼ 19.11.1945, невідомо.

ГЛОДОВ’ЮК Петро Юрійович, с. Білоберізка Верховинського району, стрілець боївки кущової    ОУН, ┼ 1947, с. Розтоки Косівського району, прис. Рабинець.

ГЛОЖИК Олекса Іванович, 1910, с. Гринівка Богородчанського району, заступник керівника кущової ОУН, Дунай, ┼ квітень 1948, тодішній Перегінський район.

ГЛУМ Мирослав Федорович, 1924, с. Вікторів Галицького району, охоронець Станіславського надрайпроводу ОУН, Коваленко,  ┼ 14.02.1951, біля с. Вікторів, ліс Стінка.

ГЛУХАНЮК Дмитро Семенович, 1922, с. Нивочин Богородчанського району, керівник кущової ОУН, охоронець керівника окружного проводу ОУН Куряви, Орлик, ┼ 04.06.1952 (розстріляний).

ГЛУЩАК Петро Іванович, 1906, с. Вікторів Галицького району, стрілець боївки кущової ОУН, Зозуля, ┼ 21.04.1948, невідомо.

ГНАТІВ Данило Романович, 1926, с. Ясень Рожнятівського району, охоронець кущової ОУН, Козачок, 10.02.1951, с. Ясень.

ГНАТКІВ Василь Олексійович, 1922, с. Путятинці Рогатинського району, вояк УПА, Мороз, ┼ 24.02.1946, с. Бабухів Рогатинського району.

ГНАТКІВ Ярослав Миколайович, 1925, с. Путятинці Рогатинського району, ройовий УПА, охоронець Більшівцівського райпроводу ОУН, Довбуш, ┼ 28.11.1947, с-ще Більшівці Галицького району.

ГНАТЧУК Марко, 1902, с. Старі Кути Косівського району, вояк УПА, Мороз, ┼ 21.02.1945, с. Кобаки Косівського району.

ГНАТЧУК Петро Олексійович, 1910, с. Старі Кути Косівського району, вояк УПА, Відважний, Хитрий, ┼ 21.02.1945, с. Кобаки Косівського району.

ГНАТЮК, Львівська область, станичний ОУН с. Вільхівка Рожнятівського району, Лис,  ┼ 07.01.1950, с. Слобода Рівнянська Рожнятівського району.

ГНАТЮК Богдан Васильович, 1908, с. Тулуків Снятинського району, охоронець кущової ОУН, Наливайко, ┼ 03.02.1950, с. Тулуків.

ГНАТЮК Василь Миколайович, 1907, с. Олещин Тлумацького району, станичний ОУН, Грабина, ┼ 02.02.1945, с. Олещин.

ГНАТЮК Йосип Васильович, 1922, с. Тулуків Снятинського району, вояк УПА, Савка, 112.07.1944, біля с. Тулуків.

ГНАТЮК Микола Матвійович, 1919, с. Підгір’я Богородчанського району, охоронець кущової ОУН, Влучко, ┼ літо 1950, Богородчанський район.

ГНАТЮК Мирослав Петрович, 1910, м. Кременець Тернопільської області, стрілець боївки райпроводу ОУН, ┼ 28.06.1952, невідомо.

ГНАТЮК Федір Дмитрович, 1921, с. Красна Надвірнянського району, стрілець боївки кущової ОУН, ┼ 13.12.1947, с. Красна.

ГНИДАН Григорій Іванович, 1923, с. Княже Снятинського району, охоронець кущової ОУН, Карпо, Сірко,  ┼  07.06.1950, с. Драгасимів Снятинського району.

Гербеев, Радько, Калайда, Крачун, Главацкий, Найденко, Живанов, Скоренцов, Даценко (Николаев., Кировоград., Одесск. обл.), Овчинников (Курск. обл.), Никольский (Гомель, Киргизия), Решетников, Крутских (Оренбург. обл.), Минаев (Курган. обл.), Лисий, Легкий, Мартиняк, Геба, Дума (Івано-Франківська обл.) T004006
Спасибо сказали: Алёна, Vlad S., olyvd, DmitroR-24

Поделиться

14 (16-02-2017 15:26:41 отредактировано notizia)

Re: Загинули в боротьбі з комуністичним режимом

ГНИЛИШИН Дмитро Григорович, 1918, е. Сарники Рогатинського району, член ОУН, ┼ лютий
1945, с. Сарники.

ГНИП Іван Іванович, 1918, с. Васючин Рогатинського району, господарчий кущової ОУН, Смішний, ┼ 10.08.1947, с. Григорів Рогатинського району.

ГНИП Михайло Миколайович, 1924, с. Васючин Рогатинського району, стрілець сотні Скоби, Свист, ┼ 1945, с. Підмихайлівці Рогатинського району.

ГНИП’ЮК Ілля Юрійович, 1896, с. Дора (тепер — у складі м. Яремче), стрілець боївки кущової ОУН, ┼ 08.08.1951, біля с. Дора.

ГНИП’ЮК Михайло Йосипович, 1924, с. Дора (тепер — у складі м. Яремче), стрілець сотні Крука, Граб, ┼ 25.04.1947, с-ще Делятин, прис. Луг.

ГНИП’ЮК Михайло Миколайович, 1924, с. Дора (тепер — у складі м. Яремче), стрілець боївки кущової ОУН, ┼ березень 1949, невідомо.

ГНИП’ЮК Пилип, 1907, с. Дора (тепер — у складі м. Яремче), станичний ОУН, Максим, ┼ 21.02.1948, с. Дора.

ГНИП’ЮК Юрій Миколайович, 1930, с. Дора (тепер — у складі м. Яремче), стрілець боївки Яремчанського райпроводу ОУН, ┼ травень 1949, невідомо.

ГОВДЯК Микола Миколайович, 1915, с. Підгір’я Богородчанського району, господарчий референт Сганіславського надрайпроводу ОУН, Гайворон, ┼ 07.01.1947, с. Підгір’я.

ГОГОЛЬ Іван Васильович, 1923, с. Черче Рогатинського району, стрілець сотні «Риболовці», ┼ 1945, с. Підкамінь Рогатинського району.

ГОГОЛЬ Іван Михайлович, 1917, с. Вербівка Рожнятівського району, господарчий кущової ОУН, 1- 09.07.1947, с. Вербівка.

ГОГОЛЬ Михайло Васильович, 1924, с. Маркова Богородчанського району, стрілець боївки кущової ОУН, Дубок, 1950, с.Дзвиняч Богородчанського району.

ГОГОЛЮК Іван Якович, 1922, с. Ісаків Тлумацького району, вояк УПА, Ґоита,  ┼ 25.04.1945, с. Петрів Тлумацького району.

ГОДОВАНЕЦЬ Василь Іванович, 1921, с-ще Солотвин Богородчанського району, сотенний УПА, Холодний, ┼ 14.06.1947, біля с-ща Солотвин, уроч. Хатище.

ГОДОВАНЕЦЬ Іван Якимович, 1916, с. Велика Тур’я Долинського району, керівник боївки кущової ОУН, Крук, ┼ 16.12.1948, с. Солуків Долинського району.

ГОДОВАНЕЦЬ Михайло, 1915, с. Коршів Коломийського району, охоронець Коршівського райпроводу ОУН, Дуб, ┼ 05.12.1946, біля с. Михалків Коломийського району.   

ГОДОВАНСЬКИЙ Йосип Зенонович, 1928, м. Коломия, слідчий СБ райпроводу ОУН, Орлик, ┼ 23.05.1948, с. Ганьківці Снятинського району.

ГОЖДЯК Юрій Миколайович, 1922, с-ще Верховина, керівник кущової ОУН, Лев,  ┼ 21.10.1951, с. Гринява Верховинського району.

ГОЙ Михайло Федорович, 1912, с. Руда Рогатинського району, вояк УПА, Хмара, ┼ 1946, с. Руда.

ГОЙВАНЮК Василь Лук’янович, 1929, с. Середній Майдан Надвірнянського району, охоронець кущової ОУН, Грубий, ┼ 05.10.1948, с. Середній Майдан.

ГОЛВІНСЬКИЙ Михайло Іванович, с. Тисів Болехівської міськради, стрілець боївки кущової ОУН, ┼ 23.04.1947, с. Тисів.

ГОЛЕЙ Богдан Іванович, 1929, Польща, охоронець Отинійського райпроводу ОУН, Сян, ┼ 17.04.1951, с. Струпків Коломийського району.
ГОЛЕМБЙОВСЬКИЙ Федір ІваноЬич, 1912, с. Верхня Липиця Рогатинського району, член ОУН,  ┼ 05.03.1945, с. Верхня Липиця.

ГОЛИНСЬКИЙ Іван Петрович, 1914, с. Вижній Березів Косівського району, стрілець сотні Мороза, ┼ 25.07.1947, невідомо.

ГОЛИНСЬКИЙ Петро Васильович, 1923, с. Волосів Надвірнянського району, стрілець сотні Ґонти,  ┼ 25.12.1945, с. Пасічна Надвірнянського району, уроч. Ґанок.

ГОЛИНСЬКИЙ Петро Миколайович, 1914, с. Голинь Калуського району, станичний ОУН, Чер-вак, Рогач,  ┼ 1950, с. Голинь.

ГОЛІНЕЙ Іван Романович, 1922, с-ще Ланчин Надвірнянського району, вояк УПА, Бойтур,  ┼ 1945, невідомо.

ГОЛІНЕЙ Федір Гнатович, 1900, с-ще Ланчин Надвірнянського району, стрілець боївки СКВ, Богун, ┼ зима 1945, с. Чорний Потік Надвірнянського району.

ГОЛІНЕЙ Федір Федорович, 1917, с-ще Ланчин Надвірнянського району, заступник керівника боївки СКВ, Бігун, ┼ березень 1945, невідомо.

ГОЛОВАТИЙ Василь Дмитрович, 1925, с. Спас Коломийського району, старший стрілець сотні Білого, Сорокатий,  ┼ 08.04.1945, с. Пилипи Коломийського району.

ГОЛОВАТИЙ Василь Степанович, 1921, с. Братишів Тлумацького району, референт СБ райпроводу ОУН, Музика, Забіяка, 24.03.1951, е. Нижнів Тлумацького району.

ГОЛОВАТИЙ Дмитро Іванович, 1922, с. Спас Коломийського району, керівник кущової ОУН, Вихор, ┼ 19.06.1951, с. Кропивище Коломийського району.

ГОЛОВАТИЙ Дмитро Миколайович, 1926, с. Спас Коломийського району, вояк УПА, Вістун, ┼ 30.01.1945, с. Космач Косівського району.

ГОЛОВАТИЙ Микола Іванович, 1923, с. Спас Коломийського району, стрілець боївки райпроводу ОУН, Тигр, ┼ 30.04.1949, біля с. Химчин Косівського району.

ГОЛОВІНСЬКА Ольга Степанівна, 1919, с-ще Солотвин Богородчанського району, лікар УПА, Холера, ┼ 1949, біля с. Стара Гута Богородчанського району.

ГОЛОВІНСЬКИЙ Михайло Олексійович, 1914, м. Бурштин Галицького району, керівник Більшівцівського райпроводу ОУН, Богуй, ┼ 1948, тодішній Більшівцівський район.

ГОЛОВЧАК Степан Семенович, 1921, с. Суботів Галицького району, кулеметник сотні Тютюнника, Грубий, Довбуш, Легкий,  ┼ 1945, с. Суботів.

ГОЛОВЧАК Ярослава Дмитрівна, 1924, с. Суботів Галицького району, санітарка УПА, ┼ 1947, с. Добротів Надвірнянського району.

ГОЛОВЧУК Василь Миколайович, 1923, с. Великий Рожин Косівського району, станичний ОУН, Дунай, ┼ 24.08.1948, біля с. Великий Рожин.

ГОЛОД Анастасія Олексіівна, 1922, с. Діброва Рогатинського району, член ОУН, ┼ 17.01.1949, с. Діброва.

ГОЛОД Марія Дмитрівна, 1887, с. Діброва Рогатинського району, член ОУН, ┼ 17.01.1949, с. Діброва.

ГОЛОД Михайло Федорович, 1919, с. Діброва Рогатинського району, стрілець боївки СКВ, ┼ 1946, с. Сарники Рогатинського району.

ГОЛОД Степан Олексійович, 1910, с. Діброва Рогатинського району, член ОУН, ┼ 17.01.1949, с. Діброва.

ГОЛОЯД Мирон, 1910, с. Теклівка Підволочиського району Тернопільської області, заступник референта СБ Центрального проводу ОУН, чоловік Голояд Галини — Марти, зв’язкової Шухевича Романа, Влодко, Роман, Чориобіль, 101.11.1944, біля с. Грабівка Калуського району.

ГОЛУБЕЦЬ Федір, 1924, с. Городиська Рогатинського району, стрілець боївки кущової ОУН, Гожа,  ┼ 1948, невідомо.

ГОЛУБКА Платон Данилович, 1926, с. Данильче Рогатинського району, стрілець боївки надрайпроводу ОУН, Орел, ┼ 1947, Перемишлянський район Львівської області.

ГОЛУБКА Степан Михайлович, 1925, с. Данильче Рогатинського району, вояк УПА,  ┼ 1946, с. Путятинці Рогатинського району.

ГОЛУБКА Ярослав Миколайович, 1924, с. Чесники Рогатинського району, зв’язковий окружного проводу ОУН, Олесь, ┼ 08.10.1949, с. Старі Скоморохи Галицького району.   

ГОЛУБКО (можливо псевдо), Рогатинський район, референт пропаганди райпроводу ОУН, ┼ 31.05.1947, с. Жовчів Рогатинського району.

ГОЛУБОВСЬКИЙ Микола Васильович, 1915, с. Цінева Рожнятівського району, інформатор СБ кущової ОУН, Сірко, ┼ 22.08.1948, невідомо.

ГОЛУБ’ЯК Мирослав Степанович, 1924, с. Тустань Галицького району, чотовий сотні Бея, Дем’ян, ┼ грудень 1944, с. Блюдники Галицького району.

ГОЛУБ’ЯК Остап Степанович, 1923, с. Тустань Галицького району, керівник Кам’янець-Подільського окружного проводу ОУН, Сокіл, Борис, Голуб, Богдан, ┼ 27.03.1945, с. Бишки Козівського району Тернопільської області.

ГОЛЮК Юрій Васильович, с. Великий Рожин Косівського району, станичний ОУН, Високий,  ┼ 14.01.1946, с. Великий Рожин.

ГОНДОВИЧ Микола Євстахійович, 1897, с. Загір’я Рогатинського району, вояк УПА, ┼ 1946, с. Загір’я.

ГОНДУРАК Микола Васильович, 1928, с. Криворівня Верховинського району, охоронець кущової ОУН, Верховинець, ┼ 05.04.1950, с. Верхній Ясенів Верховинського району.

ГОНДУРАК Федір Васильович, 1920, с, Криворівня Верховинського району, стрілець боївки СБ райпроводу ОУН, Дунай, ┼ 24.04.1948, с. Бистрець Верховинського району.

ГОНИК Дмитро Степанович, 1922, с. Гринівці Тлумацького району, член СКВ, Скала, ┼ 1945, с. Гринівці.

ГОНСЬОРСЬКА Катерина Михайлівна, 1925, с. Голинь Калуського району, стрілець сотні Ромка, Зірка, ┼ 1945, с. Берлоги Рожнятівського району.

ГОНТАРУК Василь Іванович, 1930, тодішній Жаб’ївський район, стрілець боївки СБ райпроводу ОУН, Скорий, ┼ 12.11.1947, Жаб’ївський район.

ГОНТАРУК Дмитро Степанович, 1917, с. Саджавка Надвірнянського району, керівник кущової ОУН, Буркун, ┼ 29.08.1951, біля с. Добротів Надвірнянського району.

ГОНТАРУК Іван Іванович, 1930, тодішній Жаб’ївський район, стрілець боївки кущової ОУН, Іванко, ┼ 1948, с. Ільці Верховинського району.

ГОНЦАРИК Степан Антонович, 1920, с. Тучапи Снятинського району, вояк УПА, ┼ 1945, невідомо.

ГОНЧАР Василь Юрійович, 1921, с. Тисів Болехівської міськради, стрілець сотні «Сіроманці»,  ┼ 1946, с. Тисів.

ГОНЧАР Іван Миколайович, 1925, £. Тисів Болехівської міськради, вояк УПА, Горіх, ┼ весна 1946, с. Тисів.

ГОНЧАР Петро Іванович, 1909, с. Тисів Болехівської міськради, охоронець райпроводу ОУН, Стрийко, ┼ 28.05.1950, біля с. Тисів.

ГОПЧАК Павло Федорович, 1921, с. Гончарів Тлумацького району, станичний ОУН, Вітер, ┼ 14.10.1945, с. Жуків Тлумацького району.

ГОРБАЛЬ Володимир Васильович, 1924, с. Старий Мізунь Долинського району, чотовий сотні «Опришки», референт СБ Калуського надрайпроводу ОУН, Галайда, ┼ 25.11.1948, с. Солуків Долинського району.

ГОРБАЧЕВСЬКИЙ Богдан Тимофійович, 1929, е. Бовшів Галицького району, зв’язковий кущової ОУН, Богдан, ┼ 11.02.1949, с. Бовшів.

ГОРБАЧЕВСЬКИЙ Микола Іванович, 1922, с. Бовшів Галицького району, вояк УПА, Комар, ┼ 1946, невідомо.

ГОРБЕЙЧУК Михайло Васильович, 1921, с. Цуцилів Надвірнянського району, стрілець боївки кущової ОУН, Верховинець, Понурий,  ┼ 22.03.1947, с. Перерісль Надвірнянського району.

ГОРБІЙЧУК Василь Іванович, 1920, с. Сокирчин Тлумацького району, станичний ОУН, Береза, ┼ 20.03.1945, с. Остапківці Коломийського району.

ГОРБЛЯНСЬКИЙ Василь Іванович, с. Липовиця Рожнятівського району, стрілець боївки кущової ОУН, Гора, ┼ 1947, невідомо.

ГОРБЛЯНСЬКИЙ Степан Іванович, с. Липовиця Рожнятівського району, стрілець боївки кущової ОУН, ┼ 08.02.1946, невідомо.

ГОРБОВИЙ Іван Михайлович, 1916, с. Кропивник Долинського району, стрілець сотні «Сіроманці», Дорош, ┼ 1947, с. Лужки Долинського району.

ГОРБУЛЕВИЧ Микола Дмитрович, 1924, с. Мишин Коломийського району, заступник станичного ОУН, Чорнота, ┼ 04.10.1948, с. Мишин.

ГОРБУЛЕВИЧ Михайло, с, Мишин Коломийського району, стрілець боївки Довбуша, ┼ 1950, невідомо.

ГОРБУСЬ Богдан Михайлович, 1920, с. Пуків Рогатинського району, стрілець боївки Байди, Довбуш, ┼ 1946, с. Пуків.

ГОРБУСЬ Дмитро Михайлович, 1922, с. Пуків Рогатинського району, вояк УПА, Гора, ┼ весна
1946, с. Боків Бережанського району Тернопільської області.

ГОРДА Варвара Василівна, 1926, с. Спас Коломийського району, станична ОУН, Зірка, Хмара, ┼ 28.01.1946, с. Спас.

ГОРДА Василь Федорович, 1911, с. Спас Коломийського району, станичний ОУН, Білий, ┼ 28.03.1945, с. Пилипи Коломийського району.

ГОРДАШ Остап Петрович, 1926, с. Поточище Городенківського району, санітар сотні Орлика, Вишня, ┼ зима 1945, с. Дихтинець Путильського району Чернівецької області.

ГОРДІЙ Степан, 1910, с. Потік Рогатинського району, член ОУН, ┼ 1945, с. Потік.   

ГОРДІЦА Микола Володимирович, 1927, с. Видинів Снятинського району, вояк УПА, ┼ 18.03.1945, Городенківський район.

ГОРЕЦЬКИЙ Михайло Васильович, 1919, с. Молодятин Коломийського району, ройовий сотні Спартана, Грабина, ┼ 15.09.1947, Тернопільська область.

ГОРИНЬ Іван Васильович, 1923, с. Дички Рогатинського району, стрілець боївки СКВ, ┼ 1945, с. Дички.

ГОРИНЬ Іван Петрович, 1916, с. Яглуш Рогатинського району, зв’язковий станичної ОУН,  ┼ 1945, с. Яглуш.

ГОРІЧОК Тимофій Юрійович, 1912, с. Поточище Городенківського району, вояк УПА, Лисепко, Сосна, ┼ 16.08.1945, с. Поточище.

ГОРІШНИЙ Василь Іванович, 1920, с. Данильче Рогатинського району, керівник кущової ОУН, Швець,  ┼ 28.01.1949, с. Жовчів Рогатинського району.

ГОРІШНИЙ Ярослав Панькович, 1931, с. Данильче Рогатинського району, санітар сотні «Орли», ┼ 1945, с. Данильче.

ГОРІШНИЙ Богдан Олександрович, 1912, с. Паляниця Яремчанської міськради, охоронець райпроводу ОУН, Малий, Пімста, ┼ 09.02.1948, м. Яремче.

ГОРКУС-ПИЛИПІВ Іван Миколайович, с. Лецівка Рожнятівського району, керівник кущової ОУН, Богун, Борис, ┼ 15.05.1950, невідомо.

ГОРНЯКЕВИЧ Дмитро, 1910, с. Чернів Рогатинського району, командир куреня УПА «Гуцульський», Книш, Ратай,  ┼ 02.11.1946, с. Космач Косівського району.

ГОРОДЕЦЬКИЙ Юрій Степанович, 1932, с. Межигірці Галицького району, стрілець боївки кущової ОУН, Клим, ┼ 20.09.1950, е. Темирівці Галицького району.

ГОРУК Василь Іванович, 1920, с. Волинці Снятинського району, керівник Городенківського надрайпроводу ОУН, Едвард, ┼ 06.01.1948, с. Ясенів-Пільний Городенківського району.

ГОРУК Михайло Васильович, 1929, е. Келихів Снятинського району, стрілець райпроводу ОУН, Черник, ┼ 05.02.1949, с. Іллінці Снятинського району.

ГОТИЧ Іван Миколайович, 1925, с. Бистрець Верховинського району, стрілець сотні Палія, охоронець кущової ОУН, Луг, Муха, ┼ 21.08.1951 (розстріляний).

ГОТЛІБ Василь Федорович, 1922, с. Велика Тур’я Долинського району, чотовий сотні Ґонти, референт СБ окружного проводу ОУН, Запорожець, Мороз, ┼ 04.01.1947, с. Болохів Калуського району.

ГОТРА Іван, 1925, с. Підгороддя Рогатинського району, член молодіжної ОУН, ┼ 1946, біля с. Добринів Рогатинського району.

Гербеев, Радько, Калайда, Крачун, Главацкий, Найденко, Живанов, Скоренцов, Даценко (Николаев., Кировоград., Одесск. обл.), Овчинников (Курск. обл.), Никольский (Гомель, Киргизия), Решетников, Крутских (Оренбург. обл.), Минаев (Курган. обл.), Лисий, Легкий, Мартиняк, Геба, Дума (Івано-Франківська обл.) T004006
Спасибо сказали: Balymba, Vlad S., Алёна, olyvd, DmitroR-25

Поделиться

15

Re: Загинули в боротьбі з комуністичним режимом

notizia пишет:

ГОРІШНІЙ Богдан Олександрович, 1912, с. Паляниця Яремчанської міськради, охоронець райпроводу ОУН, Малий, Пімста, ┼ 09.02.1948, м. Яремче.

Правильно - Горішний Богдан Олексійович, уродженець с. Чорні Ослави Надвірнянського району. Розстріляний  НКВД біля приміщення школи в м. Яремче.

Турецький (придомок Попович), Левкун, Юращук, Стефурак, Кріпчук, Козьмин, Шовгенюк, Зеленевич, Ревтюк, Ґрещук, Вертипорох, Ківнюк, Чуревич, Панько, Данилюк, Жолоб, Мельничук, Ванджура, Козловський, Лесюк, Горішний, Попик, Ісайчук, Абрамюк, Менів (Менюк), Дмитрук, Дудка, Микитишин, Литвинюк, Gut

І-Р37/ Н. Тесть,(ЧЖЖЧ) І-Р37
Спасибо сказали: Алёна1

Поделиться

16

Re: Загинули в боротьбі з комуністичним режимом

notizia , таке питання - це списки тих, хто народився на тер. сучасної України? Бо було ж багато тих, хто нар. на тер. сучасної Польщі, їх тут дуже мало, одиниці

Херсон губ Сердюк Задорожний Москалець С(Ш)ушко Білий; Піщане Переяслав полк Шарата Чмир Прилипко; Галичина Ільків Ilkow Рабик Гавриляк Келлер Keller Боднар Кохан Щавинський Червинський Чайкі[о]вський Папп; Могильов губ Тве[a]рдовский Немиленцев Шпаков; Моринці Артеменко Філіпович А(Га)ркуша; Новосілки Київ пов Кучер Ігнат'єв Кошевий Михайлов Малишенко Федоров; Київ Коноваленко R1A1A/T2B5

Поделиться

17 (16-02-2017 15:27:59 отредактировано notizia)

Re: Загинули в боротьбі з комуністичним режимом

Vlad S. пишет:

notizia , таке питання

Эти списки идут в пятом разделе книги "Реабілітовані історією. Івано-Франківська область, том 2." Я просто их выставляю, к сожалению, других у меня нет.

Гербеев, Радько, Калайда, Крачун, Главацкий, Найденко, Живанов, Скоренцов, Даценко (Николаев., Кировоград., Одесск. обл.), Овчинников (Курск. обл.), Никольский (Гомель, Киргизия), Решетников, Крутских (Оренбург. обл.), Минаев (Курган. обл.), Лисий, Легкий, Мартиняк, Геба, Дума (Івано-Франківська обл.) T004006
Спасибо сказали: Vlad S., Алёна2

Поделиться

18 (16-02-2017 15:29:06 отредактировано notizia)

Re: Загинули в боротьбі з комуністичним режимом

Balymba пишет:

Правильно - Горішний Богдан Олексійович

Спасибо, исправила

Гербеев, Радько, Калайда, Крачун, Главацкий, Найденко, Живанов, Скоренцов, Даценко (Николаев., Кировоград., Одесск. обл.), Овчинников (Курск. обл.), Никольский (Гомель, Киргизия), Решетников, Крутских (Оренбург. обл.), Минаев (Курган. обл.), Лисий, Легкий, Мартиняк, Геба, Дума (Івано-Франківська обл.) T004006

Поделиться

19

Re: Загинули в боротьбі з комуністичним режимом

ГОТРА Ярослав Григорович, 1925, с. Дички Рогатинського району, кулеметник боївки Вія, ┼ 16.12.1946, невідомо.

ГОЦАНЮК Микола Дмитрович, 1922, с. Манява Богородчанського району, стрілець куреня Іскри, Явір, ┼ 08.01.1947, с. Манява.

ГОЦАНЮК Степан Васильович, 1920, с. Манява Богородчанського району, стрілець боївки Зуба, Буря, ┼ 27.06.1953, с. Манява, уроч. Сухий.

ГОШОВСЬКА Гайна Володимирівна, с. Ясень Рожнятівського району, член ОУН, ┼ 1947, невідомо.

ГОШОВСЬКИЙ Адам Васильович, 1915, с. Розточки Долинського району, станичний ОУН, Гай,  ┼ 29.06.1948, с. Розточки.

ГОШОВСЬКИЙ Василь Михайлович, 1919, с. Станківці Долинського району, керівник Болехівського райпроводу ОУН, Ярий, Дорошенко, ┼ 03.10.1950, біля с. Слобода Болехівська Долинського району, уроч. Бовкоти.

ГОШОВСЬКИЙ Василь Сильвестрович, 1916, с. Тростянець Долинського району, чотовий сотні «Месники», Пош, ┼ 1945, с. Ланівка Стрийського району Львівської області.

ГОШОВСЬКИЙ Йосип Іванович, 1917, с. Станківці Долинського району, охоронець окружного проводу ОУН, Голос, Осип, ┼ 03.02.1951, с. Липа Долинського району.

ГОШОВСЬКИЙ Михайло Васильович, 1920, с. Розточки Долинського району, стрілець боївки надрайпроводу ОУН, Максим, Подоляк, ┼ 13.01.1952, м. Долина.

ГОЯНЮК Василь Дмитрович, 1918, с. Спас Коломийського району, референт СБ на Тернопільщині, Максим, ┼ 01.05.1945, с. Великі Гаї Тернопільського району Тернопільської області.

ГОЯНЮК Василь Дмитрович, 1924, с. Спас Коломийського району, станичний ОУН, Бистрий, ┼ 08.03.1946, с. Спас.

ГОЯНЮК Василь Іванович, 1904, с. Спас Коломийського району, вояк УПА, Гуцул, ┼ березень 1945, с. Брустурів Косівського району.

ГОЯНЮК Василь Онуфрійович, 1927, с. Спас Коломийського району, помічник станичного ОУН, Чорний, ┼ 31.01.1946, с. Спас.

ГОЯНЮК Дмитра Васильович, 1926, с. Спас Коломийського району, вояк УПА, Роман, ┼ 30.01.1945, с. Космач Косівського району.

ГОЯНЮК Дмитро Михайлович, 1921, с. Пилипи Коломийського району, оргреферент райпроводу ОУН, Сокіл, ┼ 10.02.1946, с. Пилипи.

ГОЯНЮК Дмитро Семенович, 1925, с. Спас Коломийського району, станичний ОУН с. Грушів Коломийського району, Голуб, ┼ 31.01.1946, с. Спас.

ГОЯНЮК Іван Федорович, 1903, с. Спас Коломийського району, помічник станичного ОУН, Дідо, Старий, Швайка, ┼ травень 1947, с. Пістинь Косівського району.

ГОЯНЮК Катерина Федорівна, 1922, с. Спас Коломийського району, друкарка окружного проводу ОУН, Соня, ┼ 05.04.1947, с. Спас.

ГОЯНЮК Марія Дмитрівна, 1928, с. Спас Коломийського району, господарча Коломийського райпроводу ОУН, Вірна, Тиха,  ┼ 07.01.1947, с. Спас.

ГОЯНЮК Микола Дмитрович, 1916, с. Спас Коломийського району, стрілець боївки СКВ, Піиста, Скритішй,  ┼ 06.01.1945, с. Спас.

ГОЯНЮК Михайло Андрійович, 1926, с. Спас Коломийського району, вояк УПА,  ┼ 1946, Спас.

ГОЯНЮК Михайло Дмитрович, 1920, с. Спас Коломийського району, чотовий УПА, керівник Коломийського райпроводу ОУН, Залізняк, ┼ 30.09.1951, біля с. Пістинь Косівського району.

ГОЯНЮК Михайло Дмитрович, 1922, с. Спас Коломийського району, розвідник СБ, Клим, ┼ 12.03.1946, с. Спас.

ГОЯНЮК Михайло Олексійович, 1921, с. Спас Коломийського району, кур’єр ОУН, Верба, ┼ 13.05.1946, с. Спас.

ГОЯНЮК Прокіп Васильович, 1925, с. Спас Коломийського району, охоронець кущової ОУН, Дзвін, ┼ 24.09.1949, с. Кривоброди Косівського району.

ГРАБАР Володимир Володимирович, 1925, с. Підмихайлівці Рогатинського району, стрілець сотні Скоби, Тур, ┼ 1945, с. Колоколин Рогатинського району.

ГРАБАР Петро Олексійович, 1920, с. Помонята Рогатинського району, керівник кущової ОУН, Мак, ┼ травень 1952, с. Помонята.

ГРАБАР Федір Олексійович, 1927, с. Явче Рогатинського району, стрілець боївки кущової ОУН, Коник, ┼ 13.04.1949, с. Явче.

ГРАБАРСЬКИЙ Євстахій Іванович, 1923, с. Дем’янів Галицького району, вояк УПА, ┼ 1946, с. Дем’янів.

ГРАБІВЧУК Михайло Іванович, 1920, с. Пасічна Надвірнянського району, керівник кущової ОУН, Милий, ┼ 04.10.1951, с. Пасічна.

ГРАБКО Василь Семенович, 1896, с. Довге Тисменицького району, станичний ОУН, Вуйко, ┼ серпень 1949, невідомо.

ГРАБОВЕЦЬКИЙ Василь Степанович, 1926, с-ще Печеніжин Коломийського району, стрілець сотні Спартана, Дубок, ┼ 10.02.1948, с-ще Печеніжин.

ГРАБОВЕЦЬКИЙ Михайло Іванович, 1900, с. Балинці Снятинського району, стрілець боївки кущової ОУН, ┼ 28.09.1949, невідомо.

ГРАБЧУК Василь Іванович, 1927, с. Химчин Косівського району, вояк УПА, Скат, ┼ березень 1945, невідомо.

ГРАНИК Петро Михайлович, 1926, ройовий сотні Бея, ┼ 1949, невідомо.

ГРАНКІВСЬКА Іванна Юліанівна, 1929, с. Тучапи Снятинського району, друкарка Городенківського надрайпроводу ОУН, Зет, Ольга, ┼ 11.04.1951, с. Тулова Снятинського району.

ГРАНКІВСЬКИЙ Микола Ілліч, 1910, е. Кліщівна Рогатинського району, станичний ОУН, ┼ 1945, с. Кліщівна.

ГРАНКІВСЬКИЙ Михайло Дмитрович, 1924, с. Руда Рогатинського району, вояк УПА, ┼ 1944, с. Руда.

ГРАНКІВСЬКИЙ Михайло Степанович, 1923, с. Залип’я Рогатинського району, стрілець сотні «Чорноморці», Залізняк, ┼ 1944, біля с. Стратин Рогатинського району.

ГРАФИНЯК Іван Федорович, 1930, с. Кропивник Долинського району, охоронець Вигодського райпроводу ОУН, ┼ 13.11.1950, с. Старші Мізунь Долинського району.

ГРЕБЛЮК Дмитро Степанович, 1925, с-ще Печеніжин Коломийського району, стрілець сотні Спартана, керівник Печеніжинського райпроводу ОУН, Градок, ┼ 01.08.1953, с. Стопчатів Косівського району.

ГРЕКУЛЯК Дмитро Іванович, 1924, с. Старі Кути Косівського району, стрілець боївки Кутського райпроводу ОУН, Дубок, Шугай, ┼ 20.07.1946, с. Черганівка Косівського району.

ГРЕСЬКО Юрій, 1924, с-ще Ланчин Надвірнянського району, заступник керівника Ланчинського райпроводу ОУН, Орлик,  ┼ літо 1949, с. Саджавка Надвірнянського району.

ГРЕЧАНЮК Онуфрій Іванович, 1914, с. Забережжя Богородчанського району, керівник Лисецького райпроводу ОУН, Славко, Віктор, ┼ 29.05.1951, с. Камінне Надвірнянського району.

ГРЕЧУК Іван, 1926, м. Косів, чотовий сотні Недобитого, Стріча, ┼ 22.07.1945, с. Город Косівського району, уроч. Каменистий.

ГРЕЧУК Яків, 1917, с-ще Верховина, охоронець райпроводу ОУН, Сміхолист,  ┼ 04.10.1954, с. Гринява Верховинського району.

ГРЕЩУК Дмитро Дмитрович, 1922, с. ┼ саків Тлумацького району, стрілець куреня Скуби, Вітер, ┼ 01.12.1949, Косівський район.

ГРЕЩУК Іван Андрійович, 1928, с. Ліски Коломийського району, керівник боївки кущової ОУН, Тарас, 16.08.1948, с. Ліски.

ГРЕЩУК Іван Миколайович, 1923, с. Ісаків Тлумацького району, політреферент надрайпроводу ОУН, Соловей, ┼ 01.03.1945, с. Рогиня Городенківського району.   

ГРЕЩУК Михайло Васильович, 1924, с. Білі Ослави Надвірнянського району, стрілець боївки Шугая, Голуб, ┼ 03.09.1947, тодішній Яремчанський район.

ГРЕЩУК Михайло Дмитрович, 1922, с. Казанів Коломийського району, охоронець кущової ОУН, Сяй, ┼ 22.10.1951, с. Лісний Хлібичин Коломийського району.

ГРЕЩУК Петро, 1910, с. Ковалівка Коломийського району, стрілець куреня Скуби, Терен, ┼ 13.02.1945, с. Косман Косівського району.

ГРИБІННИК Дмитро Васильович, 1923, м. Тисмениця, референт СБ Тисменицького райпроводу ОУН, Чумак, ┼ 23.01.1950, с. Пшеничники Тисменицького району.

ГРИВНАК Володимир Степанович, 1931, с. Чесники Рогатинського району, член молодіжної ОУН,  ┼ 31.01.1951, біля с. Добринів Рогатинського району.

ГРИВНАК Ілля Миколайович, 1920, м. Тисмениця, стрілець боївки кущової ОУН, Ластівка, ┼ 08.07.1947, с. Данильче Рогатинського району.

ГРИВНАК Роман Андрійович, 1925, с. Данильче Рогатинського району, станичний ОУН, Тирса, ┼ 1948, с. Данильче.

ГРИГОРАК Іван Степанович, 1912, с. Устеріки Верховинського району, стрілець боївки кущової ОУН, Хмара, Кубань, ┼ 13.03.1945, с. Верхній Ясенів Верховинського району.

ГРИГОРІВ Василь Миколайович, 1923, с. Марківка Коломийського району, стрілець боївки кущової ОУН, Віїьха, ┼ 10.10.1950, біля с. Рунгури Коломийського району.

ГРИГОРІВ Михайло Іванович, 1906, с. Марківка Коломийського району, станичний ОУН, Бор, ┼ 09.02.1951, біля с. Рунгури Коломийського району.

ГРИГОРКІВ Василь Васильович, 1920, е. Грушка Тлумацького району, зв’язковий райпроводу ОУН, Орлик, ┼ 13.06.1950, с. Грушка.

ГРИГОРЦІВ Василь Олексійович, 1919, с. Поточище Городенківського району, стрілець боївки кущової ОУН, Липа, ┼ жовтень 1947, с. Поточище.

ГРИГОРЦІВ Василь Олексійович, 1923, с. Раківчик Коломийського району, керівник боївки кущової ОУН, Чорний, ┼ 29.10.1948, с. Раківчик.

ГРИГОРЦІВ Петро Олексійович, 1923, с. Поточище Городенківського району, ройовий УПА, Верба,  ┼ січень 1945, біля с-ща Чернелиця Городенківського району.

ГРИГОРЧАК Анастасія Прокопівна, 1919, с. Іллінці Снятинського району, друкарка райпроводу ОУН, Сива, ┼ 14.01.1951, біля с. Тростянець Снятинського району.

ГРИГОРЧАК Василь Михайлович, 1909, м. Коломия, станичний ОУН, Сміливий, ┼ 21.12.1947, с. Шепарівці Коломийського району.

ГРИГОРЧАК Олексій Іванович, 1910, с. Іллінці Снятинського району, керівник кущової ОУН, Сивий, ┼ 25.05.1948, с. Іллінці.

ГРИГОРЧАК Юрій, 1923, с. Стопчатів Косівського району, стрілець боївки Коломийського окружного проводу ОУН, Нечай, ┼ 20.09.1947, Городенківський район.

ГРИГОРЧУК Василь Михайлович, 1921, с. Баня-Березів Косівського району, стрілець сотні Мороза, Кукурудз, ┼ 01.08.1948, с. Баня-Березів.

ГРИГОРЧУК Григорій Ілліч, 1921, с. Джурів Снятинського району, стрілець боївки кущової ОУН, Скусин, Хміль, ┼ 1947, с. Джурів

ГРИГОРЧУК Дмитро Михайлович, 1922, с. Тишківці Городенківського району, стрілець боївки кущової ОУН, Граб, ┼ 20.11.1947, с. Тишківці.

ГРИГОРЧУК Дмитро Степанович, 1926, стрілець боївки кущової ОУН, Клин, ┼ 19.05.1947, с. Майдан Тисменицького району.

ГРИГОРЧУК Євген Михайлович, 1932, с. Шепарівці Коломийського району, стрілець боївки райпроводу ОУН, Євген, ┼ 08.12.1948, с. Кийданці Коломийського району.

ГРИГОРЧУК Марія Михайлівна, с. Соколівка Косівського району, зв’язкова кущової ОУН, Вишня, ┼, с. Соколівка.

ГРИГОРЧУК Марія Федорівна, 1894, с. Джурів Снятинського району, член ОУН, ┼ 17.11.1949, с. Джурів.

ГРИГОРЧУК Марко Васильович, 1910, с. Лісна Слобідка Коломийського району, керівник кущової ОУН, Чура, ┼ 07.11.1949, с. Лісна Слобідка.

ГРИГОРЧУК Михайло, 1924, с. Снідавка Косівського району, стрілець сотні Босвіра, Чумак, ┼ 15.11.1944, с. Космач Косівського району.

ГРИГОРЧУК Михайло Васильович, 1894, с. Шепарівці Коломийського району, керівник боївки райпроводу ОУН, Мирон, ┼ 08.12.1948, с. Кийданці Коломийського району.

ГРИГОРЧУК Михайло Миколайович, 1924, с. Корнич Коломийського району, стрілець боївки кущової ОУН, Чумак,┼ 21.01.1946, с. Королівка Коломийського району.

ГРИГОРЧУК Орина Степанівна, 1936, с. Джурів Снятинського району, дочка члена Заболотівсь-кого райпроводу ОУН Лева, ┼ 17.11.1949, с. Джурів.

ГРИГОРЧУК Петро Миколайович, 1919, с. Слобідка Городенківського району, стрілець боївки райпроводу ОУН, Петро, ┼ 11.10.1949, с. Трофанівка Снятинського району.

ГРИГОРЧУК Степан Григорович, 1904, с. Джурів Снятинського району, член Заболотівського райпроводу ОУН, Лев, ┼ 17.11.1949, с. Джурів.

ГРИДЖУК Дмитро, 1926, с. Ковалівка Коломийського району, стрілець куреня Скуби, Грабок, ┼ 13.02.1945, с. Космач Косівського району.   

ГРИДЖУК Дмитро Степанович, 1922, с-ще Ворохта Яремчанської міськради, станичний ОУН, Черемош,  ┼ 24.10.1951, біля с. Чорні Ослави Надвірнянського району.

ГРИДЖУК Микола Ілліч, 1928, с. Перехресне Верховинського району, стрілець боївки кущової ОУН, Широкий, ┼ 18.09.1955, невідомо.

ГРИМАЛЮК Олексій Васильович, 1911, с. Берестечко Верховинського району, станичний ОУН, Улан, ┼ 17.12.1948, с. Берестечко.

ГРИМАЛЮК Петро Васильович, 1912, с. Берестечко Верховинського району, станичний ОУН, Дон, ┼ 07.06.1949, с. Бистрець Верховинського району.

ГРИНДАК Марія Іванівна, 1930, с. Бистриця Надвірнянського району, зв’язкова кущової ОУН, ┼ 19.09.1949, с. Витвиця Долинського району.

ГРИНЕЧКО Дмитро Васильович, 1919, с. Тисів Болехівської міськради, стрілець сотні «Вікторія», охоронець господарчого кущової ОУН, Лютий, ┼ 08.11.1946, біля с. Тисів.

ГРИНИШАК Лука Михайлогвич, 1917, с. Зелена Надвірнянського району, курінний УПА, референт СБ Надвірнянського надрайпроводу ОУН, Довбуш, ┼ 30.05.1956 (розстріляний).

ГРИНИШАК Федір Іванович, 1925, с. Молодків Надвірнянського району, охоронець кущової ОУН, Гайовик, ┼ 12.04.1951, с. Манява Богородчанського району.

ГРИНИШИН Михайло Васильович, 1922, с. Раків Долинського району, стрілець сотні Лету-на, Влодко, ┼ 22.12.1947, с. Креховичі Рожнятівського району.

ГРИНІВ Василь Олексійович, 1931, с. Угорники Івано-Франківської міськради, стрілець сотні Різу-на, ┼ 24.05.1949, невідомо.

ГРИНІВ Дмитро Олексійович, 1926, с. Ясень Рожнятівського району, стрілець сотні Донського, Заграва, ┼ 25.02.1948, с. Ясень.

ГРИНІВ Михайло Павлович, 1922, с. Берлоги Рожнятівського району, охоронець кущової ОУН, Скорий, ┼ 01.06.1949, с. Берлоги.

ГРИНІВ Олена Ільківна, 1928, с. Рахиня Долинського району, друкарка райпроводу ОУН, Турчиня ┼ 11.12.1947, с. Велика Тур’я Долинського району.

ГРИНІВ Степан Олексійович, 1921, с. Вістова Калуського району, стрілець сотні Бея, Т11.11.1944, біля с. Слобода Болехівська Долинського району.

ГРИНКЕВИЧ Микола Дмитрович, 1919, с. Павлівка Тисменицького району, стрілець сотні Павла, ┼ 1946, біля с. Тязів Тисменицького району.

ГРИНЧАК Йосип Олексійович, 1926, с. Яглуш Рогатинського району, стрілець сотні «Бурлаки», Грак, ┼ 1945, с. Яглуш.

ГРИНЧАК Михайло Васильович, 1924, с. Ясень Рожнятівського району, стрілець боївки кущової ОУН, Снігур, ┼ 1947, невідомо.

Гербеев, Радько, Калайда, Крачун, Главацкий, Найденко, Живанов, Скоренцов, Даценко (Николаев., Кировоград., Одесск. обл.), Овчинников (Курск. обл.), Никольский (Гомель, Киргизия), Решетников, Крутских (Оренбург. обл.), Минаев (Курган. обл.), Лисий, Легкий, Мартиняк, Геба, Дума (Івано-Франківська обл.) T004006
Спасибо сказали: litar Л, Алёна, DmitroR-2, Vlad S., olyvd5

Поделиться

20

Re: Загинули в боротьбі з комуністичним режимом

Elizar69 пишет:

У меня вопрос. Люди в данном списке боролись ТОЛЬКО с коммунистическим режимом, или они боролись за независимость своей Родины и с поляками и с русскими (коммунистами) и с немцами (фашистами). Мне не совсем понятно, можно уточнить? А то википедия дает не столь категоричные определения, в плане борьбы за независимость, если начинаешь искать по личностям. Присели все при коммуняках, а боролись они только с ними?

В данном списке именно те, кто боролся с коммунистическим режимом. Конечно бьіли погибшие в борьбе с немецкими фашистами, но их бьіло меньше ввиду того, что борьба с немцами бьіла на протяжении 3 лет (1941-44), а с советами около 10 (1944 - середина 1950-х). Списки репресированньіх (в том числе и погибших) легче составить по данньім советских архивов, поскольку немецкие или уничтоженьі или недоступньі. Если интересует именно погибшие в борьбе с немцами - напишите в личку, дам ссьілку где можно найти.

Турецький (придомок Попович), Левкун, Юращук, Стефурак, Кріпчук, Козьмин, Шовгенюк, Зеленевич, Ревтюк, Ґрещук, Вертипорох, Ківнюк, Чуревич, Панько, Данилюк, Жолоб, Мельничук, Ванджура, Козловський, Лесюк, Горішний, Попик, Ісайчук, Абрамюк, Менів (Менюк), Дмитрук, Дудка, Микитишин, Литвинюк, Gut

І-Р37/ Н. Тесть,(ЧЖЖЧ) І-Р37
Спасибо сказали: litar Л, notizia, Алёна3

Поделиться

21

Re: Загинули в боротьбі з комуністичним режимом

Elizar69 пишет:

Не согласен с вашим ответом. Так как в списке, которые приводятся на форуме, есть люди, которые боролись за  Украины со ВСЕМИ режимами против Украины. Считаю, что было бы справедливо отделить тех, кто боролся исключительно с коммуняками и тех, кто боролся исключительно со ВСЕМИ, кто против независимости великой Украины! И при чем тут Советские архивы, на которые Вы ссылаетесь, то есть Вы признаете то, что Советские архивы правдивые и несут исключительную правду. Зачем личка, если вы специалист по данному вопросу, дайте информацию так, то бы не было соблазна задать вопросов.

1. Личка затем, чтобьі не давать здесь ссьілки на другие ресурсьі.
2. Как можна сейчас отделить  тех, кто боролся исключительно с советами?
3. Речь идет не о правдивости архивов, а о их доступности. Не секрет, что если бьі сейчас бьіл доступ к российским архивам, то єти списки бьіли бьі намного длиннее.

Турецький (придомок Попович), Левкун, Юращук, Стефурак, Кріпчук, Козьмин, Шовгенюк, Зеленевич, Ревтюк, Ґрещук, Вертипорох, Ківнюк, Чуревич, Панько, Данилюк, Жолоб, Мельничук, Ванджура, Козловський, Лесюк, Горішний, Попик, Ісайчук, Абрамюк, Менів (Менюк), Дмитрук, Дудка, Микитишин, Литвинюк, Gut

І-Р37/ Н. Тесть,(ЧЖЖЧ) І-Р37
Спасибо сказали: notizia, Алёна2

Поделиться

22

Re: Загинули в боротьбі з комуністичним режимом

Elizar69, аккуратнее в высказываниях!

3.6 Запрещенная информация в сообщениях, темах, заголовках и прочем:
- грубые выражения или оскорбления, не адресованные никому, и/или в адрес других Пользователей, в том числе Администрации и/или её представителям (Модераторам); *

3.9 Деструктивные действия:
- необоснованная критика, высказанная с неуважением к создателям и активистам форума ГЕНЕО; **

Спасибо сказали: Balymba, notizia, olyvd3

Поделиться

23

Re: Загинули в боротьбі з комуністичним режимом

Ладно, по ссьілкам: https://reibert.info/threads/dijachi-ou … mi.333893/ (если конечно Вам доступен ресурс).
По остальному - не курю, крик подьімает кто-то другой, кого не устаривает название темьі, у меня такой проблемьі нет.

Турецький (придомок Попович), Левкун, Юращук, Стефурак, Кріпчук, Козьмин, Шовгенюк, Зеленевич, Ревтюк, Ґрещук, Вертипорох, Ківнюк, Чуревич, Панько, Данилюк, Жолоб, Мельничук, Ванджура, Козловський, Лесюк, Горішний, Попик, Ісайчук, Абрамюк, Менів (Менюк), Дмитрук, Дудка, Микитишин, Литвинюк, Gut

І-Р37/ Н. Тесть,(ЧЖЖЧ) І-Р37
Спасибо сказали: Алёна, Vlad S., notizia3

Поделиться

24

Re: Загинули в боротьбі з комуністичним режимом

Balymba пишет:

Ладно, по ссьілкам: https://reibert.info/threads/dijachi-ou … mi.333893/ (если конечно Вам доступен ресурс).
По остальному - не курю, крик подьімает кто-то другой, кого не устаривает название темьі, у меня такой проблемьі нет.

Спасибо за ссылку. Ресурс открылся. Очень интересно. Многогранно. Есть , что прочитать и подумать !

Поделиться

25

Re: Загинули в боротьбі з комуністичним режимом

Elizar69 пишет:

Так дайте ссылки на другие ресурсы, что бы не было вопросов. Тем более, правил этого форума, это не запрещают. Если не можете, курите нервно в сторонке.Блин, отделите, ...
Дайте честный и независимый анализ! Более ни чего не требуется.

Ого! Какой напор і трєбоватєльность)) Мнє би столько счастья, многаго б дастиг

Херсон губ Сердюк Задорожний Москалець С(Ш)ушко Білий; Піщане Переяслав полк Шарата Чмир Прилипко; Галичина Ільків Ilkow Рабик Гавриляк Келлер Keller Боднар Кохан Щавинський Червинський Чайкі[о]вський Папп; Могильов губ Тве[a]рдовский Немиленцев Шпаков; Моринці Артеменко Філіпович А(Га)ркуша; Новосілки Київ пов Кучер Ігнат'єв Кошевий Михайлов Малишенко Федоров; Київ Коноваленко R1A1A/T2B5
Спасибо сказали: notizia, Алёна2

Поделиться

26

Re: Загинули в боротьбі з комуністичним режимом

Elizar69, в следующий раз всё будет согласно * и **.

Поделиться

27 (18-02-2017 20:29:36 отредактировано notizia)

Re: Загинули в боротьбі з комуністичним режимом

Elizar69, название взяла из книги "Реабілітовані історією. Івано-Франківська область, том 2.", так называлась глава, где опубликованы данные списки. Можете задать свой вопрос авторам данной книги.

Гербеев, Радько, Калайда, Крачун, Главацкий, Найденко, Живанов, Скоренцов, Даценко (Николаев., Кировоград., Одесск. обл.), Овчинников (Курск. обл.), Никольский (Гомель, Киргизия), Решетников, Крутских (Оренбург. обл.), Минаев (Курган. обл.), Лисий, Легкий, Мартиняк, Геба, Дума (Івано-Франківська обл.) T004006
Спасибо сказали: Balymba, Алёна2

Поделиться

28

Re: Загинули в боротьбі з комуністичним режимом

Спасибо, гляну на досуге.

Поделиться

29

Re: Загинули в боротьбі з комуністичним режимом

Г

ГРИНЧАК Михайло Михайлович, 1925, с. Ясень Рожнятівського району, харчовий сотні Донського, Мороз, ┼ 1945, невідомо.

ГРИНЧАК Олексій Васильович, 1920, с. Ясень Рожнятівського району, керівник Калуського райпроводу ОУН, Верховинець, ┼ 16.12.1948, с. Яворівка Калуського району.

ГРИНЧАК Савелій Миколайович, 1905, с. Ясень Рожнятівського району, стрілець боївки кущової ОУН,  ┼ 06.01.1951, с. Ясень.

ГРИНЧИШИН Володимир Ілліч, 1922, с. Потік Рогатинського району, стрілець сотні «Сіроманці», харчовий кущової ОУН, Циган, ┼ 17.02.1947, с. Потік.

ГРИНЧИШИН Яким Миколайович, 1922, с. Долоням Рогатинського району, стрілець сотні «Орли», Зуб, ┼ 14.04.1945, с. Боків Бережанського району Тернопільської області.

ГРИНЬКЕВИЧ Іван Олексійович, 1920, с. Довжка Калуського району, чотовий сотні Різуна, Чорноморець, ┼ 27.09.1944, біля с. Діброва Калуського району.

ГРИНЬКЕВИЧ Йосип Дмитрович, 1924, с. Довжка Калуського району, станичний ОУН, Мироп, Бойко, ┼ 13.10.1948, с. Діброва Калуського району.

І РИІІЬКІВ Василь Дмитрович, 1923, с. Марківка Коломийського району, помічник станичного ОУН, Ґоіопа, ┼ 07.10.1946, невідомо.

ГРИНЬКІВ Параска Миколаївна, 1920, с. Новиця Калуського району, інформатор СБ, Оксаш, ┼ липень 1948, невідомо.

ГРИНЬКІВ Яків Ілліч, 1921, с. Новиця Калуського району, заступник станичного ОУН, Гринько, ┼ 05.09.1948, с. Новиця.

ГРИНЬКІВ Яків Миколайович, 1930, с. Новиця Калуського району, стрілець боївки кущової ОУН, Бараболя, Карий, ┼ 31.01.1949, с. Новиця.

ГРИНЮК Микола Васильович, 1927, с. Вербовець Косівського району, керівник кущової ОУН, Соломон, ┼ 04.09.1950, с. Рожнів Косівського району.

ГРИНЮК Михайло Дмитрович, 1911, с. Королівна Тлумацького району, вояк УПА, ┼ 1944, с. Королівка.

ГРИНЮК Федір Григорович, 1911, с. Старі Кути Косівського району, чотовий сотні Хмари, станичний ОУН, Хмель, ┼ 13.09.1952, біля с. Тюдів Косівського району.

ГРИЦАЙ Дмитро, 1907, с. Верхній Дорожів Дрогобицького району Львівської області, керівник Головного військового штабу УПА, Перебийте, Палій, ┼ 22.12.1945, Словакія.

ГРИЦАК Георгій Михайлович, 1927, тодішній Солотвинський район, охоронець кущової ОУН, ┼ 07.12.1947, с. Монастир чани Богородчанського району.   

ГРИЦАН Михайло Васильович, 1916, с. Чор-товець Городенківського району, станичний ОУН, стрілець сотні Скуби, ┼ 14.10.1944, с. Корнів Городенківського району.

ГРИЦЕЙ Марія Йосипівна, 1925, друкарка надрайпроводу ОУН, Зоря, ┼ 1947, невідомо.

ГРИЦЕЙ Ярослав Ілліч, 1922, м. Болехів, пропагандист райпроводу ОУН, Сокіл, ┼ 1946, с. Тростянець Долинськогов району.

ГРИЦИЛО Григорій Юрійович, 1914, с. Церковна Долинського району, господарчий референт райпроводу ОУН, Відважний, ┼ 1948, невідомо.

ГРИЦИН, зв’язкова Центрального проводу ОУН, Ксеня, ┼ 1949, невідомо.

ГРИЦИН Остап Іванович, зв’язковий Центрального проводу ОУН, Чумак, ┼ 1947, невідомо.

ГРИЦІВ Варвара Степанівна, 1918, с. Вишнів Рогатинського району, санітарка УПА, ┼ 1945, с. Вишнів.

ГРИЦІВ Дмитро Михайлович, 1921, с. Підлужжя Тисменицького району, стрілець сотні Іскри,  ┼ 1945, невідомо.

ГРИЦІВ Дмитро Степанович, 1911, с. Бабухів Рогатинського району, керівник кущової ОУН, Орлик, Шелест, ┼ 18.10.1950, с. Куничі Галицького району.

ГРИЦІВ Микола Васильович, 1927, с. Берлоги Рожнятівського району, станичний ОУН с. Новиця Калуського району, Жук, ┼ 01.04.1950, с. Берлоги.

ГРИЦІВ Михайло Степанович, 1921, с. Бабухів Рогатинського району, вояк УПА, ┼ 1945, невідомо.

ГРИЦІВ Петро Федорович, 1928, с. Бабухів Рогатинського району, охоронець кущової ОУН, ┼ 1947, с. Бабухів.

ГРИЦІВ Яків Павлович, 1931, с. Берлоги Рожнятівського району, стрілець бо'івки кущової ОУН, ┼ 19.05.1951, с. Берлоги.

ГРИЦКАНЮК Михайло Іванович, 1927, с. Струпків Коломийського району, стрілець боївки СКВ, ┼ червень 1945, с. Струпків.

ГРИЦКАНЮК Федір, 1907, с. Княждвір Коломийського району, стрілець боївки кущової ОУН,  ┼ 1948, біля с. Княждвір.

ГРИЦУЛЯК Іван, 1921, с. Острів Галицького району, стрілець сотні Різуна, Буря, ┼ 1948, невідомо.

ГРИЦЬКІВ Михайло Степанович, 1926, с. Княгиничі Рогатинського району, керівник Букачівського райпроводу ОУН, Ярослав, Кий, ┼ 04.10.1948, біля с. Колоколин Рогатинського району.

ГРИНЬКІВ Ярослав Васильович, 1928, с. Шепарівці Коломийського району, охоронець райпроводу ОУН, ┼ 22.12.1947, с. Шепарівці.

ГРИЦЮК Олекса Михайлович, 1921, с. Саджавка Надвірнянського району, пропагандист райпроводу ОУН, Ґоіопа, ┼ 28.10.1948, біля с. Добротів Надвірнянського району.

ГРИЦЮК Петро Прокопович, 1924, с. Мислів Калуського району, стрілець боївки кущової ОУН, Забіяка, ┼ 04.02.1949, с. Мислів.

ГРИЦЯК Микола Васильович, 1918, с. Делева Тлумацького району, охоронець кущової ОУН, Барило, ┼ 08.01.1950, с. Делева.

ГРИЧИШИН Михайло Петрович, 1916, м. Болехів, керівник кущової ОУН, Софрон, Симпатичний, ┼ 07.03.1948, м. Болехів.

ГРИШКО Григорій Григорович, 1907, референт пропаганди ОУН в Тернопільській області, ┼ 26.05.1951, м. Тисмениця.

ГРОМАДЮК Василь Михайлович, 1922, с. Бортники Тлумацького району, охоронець райпроводу ОУН, Орко, Крук, ┼ 17.04.1951, с. Жуків Тлумацького району.

ГРОМАДЮК Микола Михайлович, 1905, с. Бортники Тлумацького району, сотенний УПА, Буревій, ┼ березень 1945, с. Стручків Коломийського району.

ГРУШАНИК Ірина Пилипівна, 1928, с. Старий Мізунь Долинського району, друкарка окружного проводу ОУІ І, Ялинка, Оксана, ┼ 11.02.1952, с. Кальна Долинського району.

ГРУШАНИК Михайло Юрійович, 1910, с. Пшеничники Долинського району, станичний ОУН, Гай, ┼ 18.03.1951, с. Пшеничники.

ГРУШЕЦЬКИЙ Михайло Леонович, 1915, с. Підшумлянці Галицького району, стрілець боївки кущової ОУН, Граб, 02.12.1949, с. Старі Скоморохи Галицького району.

ГРУШКО Павлина Іванівна, 1924, с. Ріпне Рожнятівського району, санітарка УПА, Вітер, ┼ 1945, невідомо.

ГУБАР Іван Михайлович, 1927, с. Острів Галицького району, вояк УПА, ┼ 1944, с. Колодне Галицького району.

ГУГЛЯК Іван Дмитрович, 1923, с. Середній Майдан Надвірнянського району, стрілець боївки кущової ОУН, Стрий, Сергій, ┼ 22.03.1947, с. Перерісль Надвірнянського району.

ГУДИМА Степан Григорович, 1924, с. Петрилів Тлумацького району, керівник кущової ОУН, Шум, ┼ 09.01.1952 (розстріляний).

ГУДИМ’ЯК Ганна Дмитрівна, 1930, с. Корости Косівського району, друкарка райпроводу ОУН, Ліда, ┼ 16.08.1950, с. Химчин Косівського району.

ГУДИМ’ЯК Микола Васильович, 1925, с. Кривоброди Косівського району, стрілець боївки СКВ, Ворон, ┼ 02.02.1945, с. Кривоброди.

ГУЗАР Володимир, 1922, с. Мельна Рогатинського району, вояк УПА, Месник, ┼ грудень 1945, Львівська область.

ГУЗАР Катерина, 1912, с. Мельна Рогатинського району, член ОУН, ┼ 13.11.1947, с. Мельна.   

ГУЗІЙ Микола Михайлович, 1927, с. Красноставці Снятинського району, керівник кущової ОУН, Кармелюк, ┼ 18.05.1950, с. Топорівці Городенківського району.

ГУЙДАШ Михайло Іванович, 1899, с. Гостів Тлумацького району, вояк УПА, ┼ 1944, с. Гостів.

ГУЙМАНЮК Іван Юрійович, 1926, с. Кривопілля Верховинського району, охоронець райпроводу ОУН, Соловей, Новий, ┼ 20.10.1949, с. Кривопілля.

ГУЙТИН Іван Дмитрович, 1931, с. Лісна Велесниця Надвірнянського району, стрілець боївки кущової ОУН, ┼ 03.12.1949, с. Лісна Велесниця.

ГУК Григорій Михайлович, 1927, с. Вишнів Рогатинського району, вояк УПА, ┼ 1945, с. Вишнів.

ГУК Катерина Йосипівна, 1927, с. Гостів Тлумацького району, зв’язкова райпроводу ОУН, Мар-та, ┼ 14.02.1948, с. Гостів.

ГУК Михайло, 1910, с. Коростовичі Галицького району, вояк УПА, ┼ 1945, с. Коростовичі.

ГУК Степан Юрійович, 1922, с. Церковна Долинського району, стрілець сотні Благого, ┼ 1945, с. Лесівка Богородчанського району.

ГУЛЕВИЧ Тадей Володимирович, 1922, с. Мислів Калуського району, чотовий УПА, стрілець боївки кущової ОУН Левко, ┼ 02.02.1948, с. Підмихайля Калуського району.

ГУЛЕЙ Василь Дмитрович, 1924, с. Богрівка Богородчанського району, стрілець УПА, ■)• грудень 1944, с. Кривець Богородчанського району.

ГУЛЕНЧИН Роман Олексійович, 1908, с. Поточище Городенківського району, керівник техланки Городенківського надрайпроводу ОУН, Чорноморець, 06.06.1952 (розстріляний).

ГУЛЕНЧИН Яків Петрович, 1918, с. Поточище Городенківського району, стрілець боївки кущової ОУН, Байда, ┼ 1947, біля с. Поточище.

ГУЛИК Василь Танасійович, 1906, с. Матеївці Коломийського району, станичний ОУН с. Корнич, референт СБ райпроводу ОУН, Дубок, ┼ 30.04.1948, с. Корнич Коломийського району.

ГУЛИК Йосип Павлович, 1912, с. Темирівці Галицького району, вояк УПА, ┼ 1946, невідомо.

ГУЛИК Сидір Павлович, 1911, с. Темирівці Галицького району, вояк УПА, Чуб,  ┼ 1945, невідомо.

ГУЛИМЧУК Василь Прокопович, 1924, с. Завій Калуського району, охоронець лікаря Береста, Калина, Комар, ┼ 15.02.1948, с. Завій.

ГУЛИН Дмитро Хомич, 1912, с. Поточище Городенківського району, вояк УПА, Веселий, ┼ 19.02.1945, с. Устечко Заліщицького району Тернопілької області.

ГУЛИН Ілля Михайлович, с. Діброва Рогатинського району, стрілець боївки кущової ОУН, Чуб, ┼ весна 1948, невідомо.

ГУЛИН (БУДЖАК) Катерина Федорівна, 1920, с. Поточище Городенківського району, член ОУН, сестра Степового, ┼ липень 1948, с. Поточище.

ГУЛІЙЧУК Микола Іванович, 1913, с. Перевозець Калуського району, керівник кущової ОУН, Олесь, ┼ 13.10.1950, с. Бабин-Зарічний Калуського району.

ГУЛІЙЧУК Степан Михайлович, 1912, с. Перевозець Калуського району, охоронець кущової ОУН, Ґоита, Явір, ┼ 05.06.1948, с. Павликівка Калуського району.

ГУЛЯК Микола Остапович, 1923, с. Цвітова Калуського району, стрілець сотні Ґонти, Лист, ┼ 18.01.1945, с. Колодіїв Галицького району.

ГУЛЯК Остап Остапович, 1925, с. Цвітова Калуського району, стрілець сотні Ґонти, Куля, ┼ 18.01.1945, с. Колодіїв Галицького району.

ГУЛЯНИЧ Василь Петрович, 1920, с. Сваричів Рожнятівського району, керівник кущової ОУН, Горбок, ┼ 13.12.1951, с. Сваричів.

ГУЛЯНИЧ Степан Петрович, 1925, с. Сваричів Рожнятівського району, охоронець Рожнятівського райпроводу ОУН, Стефко, ┼ 14.02.1953 (розстріляний).

ГУМЕННИЙ Євген Михайлович, 1925, с-ще Єзупііь Тисменицького району, вояк УПА, Джмть, ┼ грудень 1944, с. Казанів Коломийського району.

ГУМЕННИЙ Іван Миколайович, 1924, с-ще Єзу-піп, Тисменицького району, чотовий сотні Шума, Тесля, Кривоніс, ┼ березень 1945, с. Посіч Тисменицького району.

ГУМЕНЮК Василь Якович, 1913, с-ще Солотвин Богородчанського району, охоронець надрайпроводу ОУН, Кармелюк, ┼ 29.03.1949, ліс біля с. Росічьна Богородчанського району.

ГУМЕНЮК Дмитро Васильович, 1916, с. Білі Ослави Надвірнянського району, чотовий УПА, Бескид, ┼ 26.02.1948, невідомо.

ГУМЕНЮК Микола Васильович, 1912, с. Білі Ослави Надвірнянського району, сотенний УПА, Чорний, ┼ осінь 1944, невідомо.

ГУМЕНЮК Михайло Антонович, 1927, с. Семаківці Коломийського району, помічник станичного ОУН, Яструб, ┼ 18.02.1946, невідомо.

ГУМЕНЮК Степан, 1919, с. Білі Ослави Надвірнянського району, керівник райпроводу ОУН, Остап, ┼ 1947, невідомо.

ГУМЕНЮК Юрій Іванович, 1923, с. Велика Кам’янка Коломийського району, стрілець боївки СКВ, Русявий, ┼ 30.03.1945, невідомо.

ГУМЕНЮК Юрій Миколайович, 1919, с. Білі Ослави Надвірнянського району, керівник Надвірнянського райпроводу ОУН, Тарас,  ┼ 07.10.1951, м. Яремче.

ГУМЕНЮК Юрій Миколайович, 1925, с. Олешків Снятинського району, керівник кущової    ОУН, Опришко, ┼ 28.04.1949, с. Зібранівка Снятинського району.

ГУМЕНЯК Василь Миколайович, 1908, с. Кривець Богородчанського району, вояк УПА, Соловей,  ┼ 24.12.1946, с. Кривець.

ГУМЕНЯК Василь Олексійович, 1922, с. Раковець Богородчанського району, керівник боївки кущової ОУН, Рибак, ┼ 07.01.1949, с. Манява Богородчанського району.

ГУМЕНЯК Ілля Матвійович, 1911, с. Космач Богородчанського району, станичний ОУН, Залізняк, 10.04.1948, с. Космач.

ГУМЕНЯК Микола Іванович, 1926, с. Кривець Богородчанського району, стрілець сотні Дуденка, Ігор, ┼ 27.08.1948, с. Манява Богородчанського району.

ГУНДА Петро Семенович, 1920, с. Зелена Надвірнянського району, стрілець боївки кущової ОУН, Лис, ┼ 02.06.1951, с. Максимець Надвірнянського району.

ГУНДЕРУК Микола Федорович, 1929, с. Лісна Слобідка Коломийського району, стрілець боївки кущової ОУН, Моряк, ┼ 15.05.1948, с. Лісна Слобідка.

ГУНЬКО Ярослав Петрович, 1922, с. Долішнє Залуччя Снятинського району, керівник кущової ОУН, Скала, ┼ 20.01.1945, с. Долішнє Залуччя.

ГУПАЛЮК Андрій Васильович, 1925, с. Угринів Тисменицького району, член СКВ,  ┼ 18.02.1946, невідомо.

ГУРАЛЬ Богдан Петрович, 1927, с. Тростянка Коломийського району, керівник кущової ОУН, їжак, ┼ 08.10.1950, невідомо.

ГУРАЛЬ Василь Іванович, с. Тростянка Коломийського району, керівник боївки кущової ОУН, Будьоний, ┼ 20.01.1947, с. Тростянка Коломийського району.

ГУРАЛЬ Василь Миколайович, 1926, с. Старі Кривотули Тисменицького району, стрілець боївки кущової ОУН, Сорока, ┼ 09.06.1948, невідомо.

ГУРАЛЬ Іван Олексійович, 1923, с. Литвинів Бережанського району Тернопільської області, сотенний УПА, керівник Коломийського над райпроводу ОУН, Гайворон, ┼ 15.05.1950, с. Кривоброди Косівського району.

ГУРАЛЬ Йосип Юрійович, 1924, с. Тростянка Коломийського району, стрілець боївки СКВ, Гусак, ┼ 15.09.1945, с. Тростянка.

ГУРАЛЬ Петро Васильович, 1930, с. Тростянка Коломийського району, заступник станичного ОУН, Сірко, ┼ 29.05.1949, с. Тростянка.

ГУРАЛЮК Василь Федорович, с. Старий Косів Косівського району, стрілець боївки кущової ОУН, ┼ 1947, невідомо.

ГУРАЛЮК Микола Федорович, 1924, с. Старий Косів Косівського району, стрілець боївки кущової ОУН, Співак, ┼ 01.08.1946, с. Вербовець Косівського району.

Гербеев, Радько, Калайда, Крачун, Главацкий, Найденко, Живанов, Скоренцов, Даценко (Николаев., Кировоград., Одесск. обл.), Овчинников (Курск. обл.), Никольский (Гомель, Киргизия), Решетников, Крутских (Оренбург. обл.), Минаев (Курган. обл.), Лисий, Легкий, Мартиняк, Геба, Дума (Івано-Франківська обл.) T004006
Спасибо сказали: Vlad S., olyvd, Алёна, DmitroR-24

Поделиться

30

Re: Загинули в боротьбі з комуністичним режимом

ГУРЕЙ Дмитро Іванович, 1910, с. Тюдів Косівського району, керівник Жаб’ївського райпроводу ОУН, Андрій, Тріска, ┼ 16.12.1946, с. Ільці Верховинського району.

ГУРЕЙ Лук’ян Іванович, 1912, с. Тюдів Косівського району, господарчий референт Кутського райпроводу ОУН, Олекса, ┼ 13.04.1948, с. Тюдів.

ГУРЕЙ Юрій, 1923, с. Малий Рожин Косівського району, вояк УПА, ┼ 04.10.1944, с. Вікно Городенківського району.

ГУСАК Василь Семенович, 1920, с. Саджава Богородчанського району, заступник референта СБ Станіславського окружного проводу ОУН, Прометей, ┼ 25.01.1946, с. Горохолииа Богородчанського району.

ГУСАК Михайло Семенович, 1931, с. Саджава Богородчанського району, стрілець боївки кущової ОУН, ┼ 26.03.1949, с. Старі Богородчани Богородчанського району.

ГУТ Іван Михайлович, 1929, с. Сівка-Калуська Калуського району, стрілець боївки кущової ОУН, Богдан, ┼ 19.08.1950, с. Кадобна Калуського району.

ГУТНИК Параска Іванівна, 1918, с. Пороги Богородчанського району, розвідниця кущової ОУН, ┼ 13.07.1949, біля с-ща Солотвин Богородчанського району.

ГУЦУЛ Богдан Дмитрович, 1933, с. Глушків Городенківського району, охоронець кущової ОУН, 1951, с. Олієво-Королівка Городенківського району.

ГУЦУЛ Василь Іванович, 1923, с. Креховичі Рожнятівського району, керівник боївки СБ райпроводу ОУН, Стріла, ┼ 25.04.1946, невідомо.

ГУЦУЛ Іван Ілліч, с. Креховичі Рожнятівського району, стрілець боївки СБ райпроводу ОУН, Грізний, ┼ 1947, невідомо.

ГУЦУЛ Микола Ілліч, 1927, с. Креховичі Рожнятівського району, стрілець боївки кущової ОУН, ┼ 1947, невідомо.

ГУЦУЛ Роман Дмитрович, 1923, с. Глушків Городенківського району, керівник кущової ОУН, Гордий, ┼ 21.11.1950, с. Глушків.

ГУЦУЛЕНКО Микола Дмитрович, 1913, с. Великий Ключів Коломийського району, станичний ОУН с. Мишин, Галайда, ┼ 12.05.1948, с. Мишин Коломийського району.

ГУЦУЛЯК Василь Іванович, 1927, с. Новоселиця Снятинського району, керівник боївки кущової ОУН, Залізняк, ┼ 12.12.1951, с. Іллінці Снятинського району.

ГУЦУЛЯК Василь Миколайович, 1924, с. Воскресинці Коломийського району, стрілець боївки СКВ, Вуж, ┼ 1945, с. Тростянка Коломийського району.   

ГУЦУЛЯК Григорій Дмитрович, 1924, с. Новоселиця Снятинського району, стрілець сотні Скуби, охоронець кущової ОУН, Нечай,  ┼ 29.11.1948, с. Торговиця Городенківського району.

ГУЦУЛЯК Дмитро Васильович, 1921, с. Манява Богородчанського району, стрілець сотні Холодного, Сокіл,  ┼ 1944, с. Небилів Рожнятівського району.

ГУЦУЛЯК Дмитро Михайлович, 1921, с. Воскресинці Коломийського району, пропагандист куреня Скуби, Денис, ┼ 16.02.1945, біля с. Бабин Косівського району.

ГУЦУЛЯК Дмитро Петрович, 1924, с. Фатовець Коломийського району, господарчий референт райпроводу ОУН, Тарас, ┼ 05.04.1945, невідомо.

ГУЦУЛЯК Лук’ян Іванович, 1927, с. Мишин Коломийського району, референт пропаганди кущової ОУН, Хитрий, ┼ 22.06.1949, с. Мишин.

ГУЦУЛЯК Марія Михайлівна, 1928, с. Воскресинці Коломийського району, зв’язкова кущової ОУН, Дарка, Славка, Зірка, ┼ 22.11.1947, с. «Воскресинці.

ГУЦУЛЯК Микола Іванович, 1920, с. Пшеничники Тисменицького району, стрілець боївки Тлумацького надрайпроводу ОУН, Вовк, ┼ 29.01.1947, невідомо.

ГУЦУЛЯК Микола Іванович, 1924, с. Богрівка Богородчанського району, станичний ОУН, Голуб,  ┼ 25.04.1948, с. Богрівка.

ГУЦУЛЯК Михайло Дмитрович, 1925, с. Манява Богородчанського району, керівник кущової ОУН, Незнаний, ┼ 11.04.1952, біля с. Маркова Богородчанського району.

ГУЦУЛЯК Михайло Миколайович, 1926, с. Манява Богородчанського району, член СКВ, ┼ 1944, біля с. Манява.

ГУЦУЛЯК Михайло Степанович, 1888, с. Воскресинці Коломийського району, член ОУН, Тато,  ┼ 17.04.1945, с. Воскресинці.

ГУЦУЛЯК Оресг Михайлович, 1930, с. Келихів Снятинського району, стрілець боївки кущової ОУН, Славко, ┼ 03.05.1951, с. Ганьківці Снятинського району.

ГУЦУЛЯК Степан Михайлович, 1923, с. Воскресинці Коломийського району, керівник кущової ОУН, Стьопа, ┼ 08.01.1948, с. Королівка Коломийського району.

ГУЧКО Володимир Васильович, 1898, с. Підмихайлівці Рогатинського району, член ОУН,  ┼ 26.08.1945, с. Підмихайлівці.

ГУЧКО Микола Миколайович, 1908, с. Підмихайлівці Рогатинського району, стрілець сотні «Чорноморці», ┼ 1945, с. Підмихайлівці.

ГУЧКО Микола Петрович, 1929, с. Підмихайлівці Рогатинського району, член молодіжної ОУН, ┼ 1945, с. Колоколин Рогатинського району.

ГУЧКО Степан Володимирович, 1924, с. Підмихайлівці Рогатинського району, стрілець сотні Скоби, Грім, ┼ 1945, с. Підмихайлівці.

ГУЧКО Михайло Дмитрович, 1924, с. Підмихайлівці Рогатинського району, стрілець сотні Скоби,  ┼ 1945, с. Підмихайлівці.

Гербеев, Радько, Калайда, Крачун, Главацкий, Найденко, Живанов, Скоренцов, Даценко (Николаев., Кировоград., Одесск. обл.), Овчинников (Курск. обл.), Никольский (Гомель, Киргизия), Решетников, Крутских (Оренбург. обл.), Минаев (Курган. обл.), Лисий, Легкий, Мартиняк, Геба, Дума (Івано-Франківська обл.) T004006
Спасибо сказали: Vlad S., olyvd, Алёна, DmitroR-24

Поделиться

31

Re: Загинули в боротьбі з комуністичним режимом

Ґ

ҐЕБУРА Олексій Михайлович, 1924, с. Нивочин Богородчанського району, вояк УПА, ┼ 19.01.1946, біля с. Нивочин.

ҐЕБУРА Юстина Василівна, 1921, с. Нивочин Богородчанського району, вояк УПА, Леся Українка,  ┼ 26.01.1946, біля с. Нивочин.

ҐЕНИК Антон Миколайович, 1912, с. Нижній Березів Косівського району, ройовий сотні Моро-за, Лисок, ┼ 1952 (розстріляний).

ҐЕНИК Василь Петрович, 1923, с. Вижній Березів Косівського району, стрілець сотні Мороза, Орлик, ┼ 20.11.1947, с. Яблунька Богородчанського району.

ҐЕНИК Григорій Михайлович, 1919, с. Середній Березів Косівського району, стрілець сотні Мороза, Славута, ┼ 10.09.1944, с. Вижній Березів Косівського району.

ҐЕНИК Дмитро Антонович, 1920, с. Нижній Березів Косівського району, стрілець боївки кущової ОУН, Віктор, ┼ 22.05.1949, Городенківський район.

ҐЕНИК Іван, 1930, с. Нижній Березів Косівського району, охоронець кущової ОУН, Недомерз-лий, ┼ 11.07.1952, біля с. Люча Косівського району.

ҐЕНИК Костянтин Степанович, 1920, с. Нижній Березів Косівського району, командир сотні УПА «Говерла», заступник референта СБ Коломийсько го окружного проводу ОУН, Крук, ┼ 01.12.1950, біля с. Шешори Косівського району.

ҐЕНИК Марія Михайлівна, 1922, с. Нижній Березів Косівського району, зв’язкова Яблунівсько-го райпроводу ОУН, 107.06.1951, с. Нижній Березів.

ҐЛОВА Михайло Гнатович, 1925, с-ще Єзупіль Тисменицького району, вояк УПА, ┼ 1945, с. Козина Тисменицького району.

ҐОЙ Семен Михайлович, 1924, с-ще Єзупіль Тисменицького району, вояк УПА, Білий, ┼ 1946, с. Довге Тисменицького району.

ҐОНТА Іван Йосипович, 1913, с. Збора Калуського району, курінний УПА, Гамалія, ┼ 01.11.1944, біля с. Грабівка Калуського району.

ҐРОСБЕРГ Василь Кирилович, 1925, £. Рошнів Тисменицького району, охоронець надрайпроводу ОУН, Зенко, ┼ 06.04.1949, м. Івано-Франківськ.

ҐРОСБЕРГ Юліан Кирилович, 1927, с. Рошнів Тисменицького району, референт надрайпроводу ОУН, ┼ 1949, невідомо.

ҐУДЗ Василь Васильович, 1909, е. Стрільче Городенківського району, ройовий сотні Махна, Морозенко, ┼ 27.02.1948, с. Іване-Золоте Заліщицького району Тернопільської області.

ҐУДЗ Іван Миколайович, 1910, с. Угорники Івано-Франківської міськради, вояк УПА, ┼ лютий 1945, с. Підпечери Тисменицького району.

Гербеев, Радько, Калайда, Крачун, Главацкий, Найденко, Живанов, Скоренцов, Даценко (Николаев., Кировоград., Одесск. обл.), Овчинников (Курск. обл.), Никольский (Гомель, Киргизия), Решетников, Крутских (Оренбург. обл.), Минаев (Курган. обл.), Лисий, Легкий, Мартиняк, Геба, Дума (Івано-Франківська обл.) T004006
Спасибо сказали: Vlad S., olyvd, Алёна, DmitroR-24

Поделиться

32

Re: Загинули в боротьбі з комуністичним режимом

Д

ДАВИД Володимир Михайлович, тодішній Букачівський район, охоронець кущової ОУН, Літуй, ┼ 10.08.1949, с. Луковець-Вишнівський Рогатинського району.

ДАВИДОВИЧ Василь Степанович, 1912, с-ще Печеніжин Коломийського району, стрілець сотні Спартана, Соловей, ┼ 1946, с. Малий Ключів Коломийського району.

ДАВИДЮК Іван Максимович, 1923, с. Саджавка Надвірнянського району, стрілець сотні Спарта-на, Ворон, ┼ 08.05.1947, с. Саджавка.

ДАВИДЮК Іван Михайлович, 1916, стрілець сотні Спартана, ┼ квітень 1947, невідомо.

ДАВИДЯК Василь Семенович, 1915, с. Іванівна Коломийського району, ройовий сотні Спартана, Рибак, ┼ 09.11.1947, с. Товмачик Коломийського району.

ДАКУС Пантелеймон Васильович, 1926, с. Завадка Калуського району, стрілець сотні Бея, ┼ 1946, біля с. Велика Тур’я Долинського району.

ДАНИЛЕЙКО Йосип Іванович, 1908, с. Фрага Рогатинського району, станичний ОУН, ┼ листопад 1945, с. Фрага.

ДАНИЛЕЦЬ Марта Василівна, с. Липівка Тисменицького району, друкарка Станіславського надрайпроводу ОУН, Катя, Леся, ┼ 1945, Тернопільщина.

ДАНИЛИШИН Василь Іванович, 1922, с. Руда Рогатинського району, станичний ОУН, ┼ 1944, біля с. Руда.

ДАНИЛИШИН Іван Васильович, 1923, с. Козирі Рогатинського району, стрілець боївки СКВ, ┼ 1945, с. Козарі.

ДАНИЛИШИН Михайло Васильович, 1907, с. Цінева Рожнятівського району, керівник кущової ОУН, Циган, Хмара, ┼ 20.02.1949,с. Цінева.

ДАНИЛІВ Василь Андрійович, 1922, с. Слобода Галицького району, пропагандист надрайпроводу ОУН, Цаіте, ┼ 14.01.1948, с. Нараївка Галицького району.

ДАНИЛІВ Василь Лук’янович, 1921, с. Слобода Болехівська Долинського району, керівник боївки кущової ОУН, Карась, ┼ 26.04.1950, с. Розточки Долинського району.

ДАНИЛІВ Ганна Михайлівна, 1928, с. Велика Тур’я Долинського району, стрілець боївки кущової ОУН, ┼ 1951, с. Розточки Долинського району.

ДАНИЛІВ Іван Васильович, 1922, с. Камінь Рожнятівського району, стрілець боївки кущової ОУН, Тихий, ┼ 14.04.1948, с. Камінь.

ДАНИЛІВ Іван Миколайович, 1922, Львівська область, керівник кущової ОУН, Мирослав, ┼ 15.07.1950, тодішній Болехівський район.

ДАНИЛІВ Іван Федорович, 1922, тодішній Перегінський район, стрілець боївки кущової ОУН, Орлик, ┼ 21.06.1948, невідомо.

ДАНИЛІВ Михайло Васильович, 1924, с. Сукіль Болехівської міськради, вояк УПА, Лис, ┼ 1946, с. Побук Сколівського району Львівської області.

ДАНИЛІВ Олексій Іванович, 1927, с. Сукіль Болехівської міськради, стрілець сотні «Бойки», Соловей, ┼ 07.01.1947, с. Сукіль, уроч. Граблі.

ДАНИЛІВ Павло Васильович, 1903, с. Кадобна Калуського району, станичний ОУН, Чугай, ┼ квітень 1946, біля с. Кадобна.

ДАНИЛІВ Петро Юрійович, 1922, с. Сукіль Болехівської міськради, стрілець ВПЖ, Степ,  ┼ 1949, с. Верхня Рожанка Сколівського району Львівської області.

ДАНИЛЬЧУК Дмитро Степанович, 1905, с. Топорівці Городенківського району, вояк УПА, Скала,  ┼ 30.06.1945, с. Топорівці.

ДАНИЛЮК Андрій Якимович, 1910, с. Прибилів Тлумацького району, станичний ОУН, Місцевий, ┼ 09.04.1949, с. Прибилів.

ДАНИЛЮК Василь Васильович, 1922, с. Камінне Надвірнянського району, стрілець боївки Ланчинського райпроводу ОУН, Ворон, ┼ 22.03.1947, с. Перерісль Надвірнянського району.

ДАНИЛЮК Василь Миколайович, 1921, с. Гончарів Тлумацького району, вояк УПА, ┼ травень
1944, с. Княже Снятинського району.

ДАНИЛЮК Володимир Олексійович, с. Черніїв Тисменицького району, господарчий СКВ, Муха, ┼ 11.12.1945, с. Братківці Тисменицького району.

ДАНИЛЮК Ганна Павлівна, 1910, с. Бистрець Верховинського району, член кущової ОУН, Зірка, X 30.11.1949, г. Чорногора.

ДАНИЛЮК Дмитро Михайлович, 1910, с. Струпків Коломийського району, стрілець боївки СКВ, ┼ березень 1945, с. Баб’янка Коломийського району.

ДАНИЛЮК Дмитро Михайлович, 1917, с-ще Ланчин Надвірнянського району, референт СБ Солотвинського райпроводу ОУН, Голуб,  ┼ січень1946, невідомо.   

ДАНИЛЮК Дмитро Юрійович, 1918, с. Струпків Коломийського району, стрілець боївки СКВ, ┼ червень 1945, с. Струпків.

ДАНИЛЮК Іван, 1923, с-ще Верховина, станичний ОУН, Зоря, ┼ 09.03.1947, невідомо.

ДАНИЛЮК Йосип Кирилович, 1930, с. Комарів Галицького району, станичний ОУН, ┼ 24.09.1949, біля с. Комарів.

ДАНИЛЮК Кирило Андрійович, 1928, с. Черніїв Тисменицького району, охоронець кущової ОУН, Кирило, ┼ 19.05.1951, с. Черніїв.

ДАНИЛЮК Марія Михайлівна, Богородчанський район, зв’язкова кущової ОУН, Мотря, ┼ 06.06.1948, невідомо.

ДАНИЛЮК Микола Васильович, 1913, с. Гончарів Тлумацького району, кур’єр райпроводу ОУН,  ┼ 30.11.1948, с. Торговиця Городенківського району.

ДАНИЛЮК Микола Васильович, 1921, с. Черніїв Тисменицького району, референт пропаганди Станіславського надрайпроводу ОУН, Ігор, Руслаи, ┼ осінь 1945, с. Братківці Тисменицького району.

ДАНИЛЮК Микола Дмитрович, 1914, с. Пасічна Надвірнянського району, референт СБ Ярем-чанського райпроводу ОУН, Чумак, Гриць, ┼ червень 1949, невідомо.

ДАНИЛЮК Микола Михайлович, с. Верхній Ясенів Верховинського району, станичний ОУН, Буковий, ┼ 1946, с. Верхній Ясенів.

ДАНИЛЮК Михайло Дмитрович, 1925, с. Струпків Коломийського району, стрілець сотні Богуна, ┼ березень 1945, Чорний Ліс.

ДАНИЛЮК Назарій, 1915, с. Кліводин Кіцманського району Чернівецької області, курінний УПА, референт пропаганди Коломийського окружного проводу ОУН, Перебийніс, Підкова, ┼ 31.10.1951, Верховинський район, на кордоні з Румунією.

ДАНИЛЮК Петро Онуфрійович, 1913, с. Хриплин Івано-Франківської міськради, охоронець окружного проводу ОУН, Видра, ┼ 05.05.1951, невідомо.

ДАНИЛЮК Роман Миколайович, 1924, с. Черніїв Тисменицького району, керівник Жовтневого райпроводу ОУН, Крига,  ┼ 13.02.1950, с. Козина Тисменицького району.

ДАНИЛЮК Юрій Миколайович, 1922, с. Монастирчани Богородчанського району, господарчий кущової ОУН, ┼ 11.03.1948, с. Старуня Богородчанського району.

ДАНИЛЯК Василь Михайлович, 1920, с. Ангелівка Долинського району, вояк УПА, Морозенко,  ┼ весна 1946, г. Соколів.

ДАНИЛЯК Федір Якович, 1928, с. Раків Долинського району, стрілець боївки кущової ОУН, Кудлатий, ┼ 31.12.1949, с. Раків.

ДАНИЩУК Петро Іванович, 1923, с. Раківчик Коломийського району, стрілець боївки кущової ОУН, ┼ 1949, невідомо.

ДАНІВ, тодішній Лисецький район, кур’єр боївки Сокола, Богдан, ┼ 12.07.1947, с. Посіч Тисменицького району.

ДАНІВ Богдан Петрович, 1907, с. Бережниця Калуського району, станичний ОУН, Левко, ┼ 20.04.1950, с. Бережниця.

ДАНІВ Олекса, с. Бережниця Калуського району, стрілець боївки СБ Калуського окружного проводу ОУН, Горинь, ┼ 17.06.1947, тодішній Войнилівський район.

ДАНКЕВИЧ Володимир Антонович, 1932, с. Чернів Рогатинського району, охоронець Бурштинського райпроводу ОУН, Влодко, Корчик, ┼ 24.08.1954, с. Бабухів Рогатинського району.

ДАНКЕВИЧ Степан Іванович, 1921, с. Чернів Рогатинського району, стрілець боївки СКВ, Бук, ┼ весна 1945, біля с. Чернів, уроч. Березина.

ДАНКІВ Василь Михайлович, 1924, с. Розточки Долинського району, станичний ОУН, Стрічка, ┼ 07.02.1949, с. Розточки.

ДАНКІВ Іван Миколайович, 1924, с. Станківці Долинського району, стрілець СБ Долинського надрайпроводу ОУН, Влодко, ┼ 21.09.1950, с. Липа Долинського району.

ДАНКІВ Іван Юрійович, 1922, с. Розточки Долинського району, вояк УПА, Двигун, ┼ грудень
1945, с. Розточки.

ДАНКІВ Михайло Юрійович, 1925, с. Розточки Долинського району, станичний ОУН, Яструб, ┼ листопад 1948, с. Слобода Болехівська Долинського району.

ДАНКІВ Федір Миколайович, 1911, с. Станківці Долинського району, працівник підпільної друкарні, ┼ 1944, с. Тростянець Долинського району.

ДАРВАЙ Іван Миколайович, 1925, с. Новоселиця Долинського району, стрілець сотні Грізного, Гринька, ┼ 1945, с. Гошів Долинського району.

ДАРВАЙ Іван Михайлович, 1913, с. Новоселиця Долинського району, вояк УПА,  ┼ 1945, невідомо.

ДАРВАЙ Корній Іванович, 1911, с. Княжолука Долинського району, референт СБ Рожнятівського райпроводу ОУН, Голуб, Дарко, ┼ 20.12.1949, с. Мала Тур’я Долинського району.

ДАРІЙЧУК Андрій Іванович, 1924, с. Попельники Снятинського району, вояк УПА, ┼ 1946, невідомо.

ДАРІЙЧУК Василь Іванович, 1925, с. Попельники Снятинського району, вояк УПА, ┼ 1946, с. Попельники.

ДАРІЙЧУК Онуфрій Іванович, 1926, с. Попельники Снятинського району, вояк УПА, ┼ 1945, с. Попельники.

ДАРМИЦЬ Ігор Миколайович, 1922, м. Рогатин, вояк УПА, ┼ 1945, невідомо.

ДАРМИЦЬ Микола Васильович, 1922, с. Бабинці (тепер — у складі м. Рогатин), стрілець боївки кущової ОУН, Лев, ┼ 18.05.1950, с. Підвиння Рогатинського району.   

ДАРМИЦЬ Микола Миколайович, 1923, с. Бабинці (тепер — у складі м. Рогатин), член ОУН, Вістовий, ┼ 1949, невідомо.

ДАРМИЦЬ Тарас Миколайович, 1927, м. Рогатин, охоронець надрайпроводу ОУН, Ярко,
19.01.1949, с. Васючин Рогатинського району.

ДАЦЮК Василь Миколайович, 1922, с. Іванівна Коломийського району, станичний ОУН, Білявий, ┼ 07.11.1949, с. Лісна Слобідка Коломийського району.

ДАШКЕВИЧ Володимир Миколайович, 1923, с. Журів Рогатинського району, стрілець боївки кущової ОУН, Донець, Бурлак, ┼ березень 1947, с. Підгороддя Рогатинського району.

ДАШКЕВИЧ Микола Юрійович, 1930, с-ще Заболотів Снятинського району, пропагандист Заболотівського райпроводу ОУН, Нечай, ┼ 07.05.1951, с. Троїця Снятинського району.

ДАШКЕВИЧ Олекса Михайлович, тодішній Букачівський район, зв’язковий кущової ОУН, ┼ 03.02.1949, с. Луковець-Вишнівський Рогатинського району.

ДЕБИХА Василь Іванович, 1931, с. Берлоги Рожнятівського району, стрілець боївки кущової ОУН, ┼ 19.05.1951, с. Берлоги.

ДЕБРЕНЮК Іван Миколайович, 1927, с. Троїця Снятинського району, охоронець Коломийського окружного проводу ОУН, Непорадний, Малий, ┼ 1952, невідомо.

ДЕБРИНЮК Онуфрій Васильович, 1910, с. Яворів Косівського району, член кущової ОУН, Долар, ┼ 23.03.1952, с. Криворівня Верховинського району.

ДЕБРІЙ Іван Михайлович, 1925, с. Корнів Городенківського району, ройовий куреня Різуна, Степовий, ┼ 1944, невідомо.

ДЕБРІЙ Петро Михайлович, 1928, с. Корнів Городенківського району, керівник кущової ОУН, Буря, Юрчик, ┼ 24.04.1946, с. Топорівці Городенківського району.

ДЕЙЧАКІВСЬКИЙ Василь Дмитрович, 1924, с. Ямниця Тисменицького району, керівник Станіславського надрайпроводу ОУН, Мирон, Орест, ┼ 06.03.1945, с. Тязів Тисменицького району.

ДЕМБОВИЧ Микола Іванович, 1922, с. Черніїв Тисменицького району, станичний ОУН, Медвідь, ┼ 13.02.1949, с. Тисменичани Надвірнянського району.

ДЕМИДІВ Дмитро Іванович, 1926, с-ще Печеніжин Коломийського району, стрілець сотні Спартана, Черешня, ┼ 1945, біля с. Княждвір Коломийського району.

ДЕМИДІВ Юрій Васильович, 1922, с-ще Печеніжин Коломийського району, кулеметник сотні Спартана, ┼ 1945, біля с-ща Печеніжин, уроч. Верхи.

ДЕМИДЮК Василь, 1910, с. Черемхів Коломийського району, вояк УПА, Сумний,  ┼ квітень
1945, невідомо.

ДЕМИДЮК Дмитро Іванович, 1925, с-ще Печеніжин Коломийського району, стрілець сотні Спартана, Грім, ┼ 1945, с. Княждвір Коломийського району.

ДЕМИДЮК Іван Павлович, 1914, с. Виноград Коломийського району, стрілець сотні Орлика, Карпе, ┼ 09.04.1945, с. Нижній Вербіж Коломийського району, уроч. Лисогірка.

ДЕМИДЮК Микола Григорович, 1916, с. Перехресне Верховинського району, стрілець боївки кущової ОУН, Дубок, ┼ 26.08.1950, с. Перехресне.

ДЕМИДЮК Степан Павлович, 1928, с. Виноград Коломийського району, стрілець сотні Орлика, Крилатий, ┼ 09.04.1945, с. Нижній Вербіж Коломийського району, уроч. Лисогірка.

ДЕМИЧ Марія, 1924, с. Вижній Березів Косівського району, зв’язкова Коломийського окружного проводу ОУН, ┼ 16.09.1949, с. Акрешори Косівського району.

ДЕМКІВ Домна, 1915, с. Росільна Богородчанського району, керівниця жіночої сітки надрайпроводу ОУН, Мотря,  ┼ 23.03.1950, Тисменицький район.

ДЕМКІВ Михайло Васильович, 1919, с. Угорники Івано-Франківської міськради, член ОУН, Стрий, ┼ 1946, невідомо.

ДЕМКІВ Федір Якович, 1915, с. Грабівка Калуського району, станичний ОУН, Лев, ┼ 15.10.1949, с. Грабівка.

ДЕМСЬКИЙ Дмитро Іванович, 1914, с. Бабухів Рогатинського району, вояк УПА, ┼ 24.08Л944, с. Бабухів.

ДЕМСЬКИЙ Олексій Михайлович, 1913, с. Липівка Рогатинського району, керівник Рогатинського надрайпроводу ОУН, Зепоп, Довбак, Шувар, Охрім, Очерет, ┼ 21.05.1956 (розстріляний).

ДЕМЧУК Володимир Михайлович, 1924, с. Старі Кути Косівського району, стрілець сотні Недобитого, Явір, Підсудний, ┼ 02.01.1945, біля с. Голови Верховинського району.

ДЕМ’ЮК Василь Васильович, 1926, с. Гончарів Тлумацького району, станичний ОУН, Чміль, ┼ 22.04.1945, с. Гончарів.

ДЕМ’ЯНИК Андрій Федорович, 1913, с. Гринівка Богородчанського району, керівник кущової ОУН, Рашпіль,  ┼ серпень 1945, невідомо.

ДЕМ’ЯНІВ Василь Михайлович, 1922, с. Красна Надвірнянського району, керівник кущової ОУН, Гуцул, ┼ 17.10.1946, с. Красна.

ДЕМ’ЯНІВ Василь Олексійович, 1927, с. Олієво-Королівка Городенківського району, керівник кущової ОУН, Влодко, ┼ 08.02.1951, с. Олієво-Королівка.   

ДЕМ’ЯНІВ Іван Дмитрович, 1929, с. Хмелівка Богородчанського району, охоронець Лисецького райпроводу ОУН, Юра, ┼ 25.08.1951, Чорний Ліс.

ДЕМ’ЯНЧУК Михайло Миколайович, 1928, с. Ворона Коломийського району, охоронець станичної ОУН, Свід,  ┼ 23.05.1950, с. Ворона.

ДЕМ’ЯНЧУК Петро Михайлович, 1922, с. Олієво-Королівка Городенківського району, заступник керівника кущової ОУН, Граніт, ┼ 21.12.1945, с. Олієво-Королівка.

ДЕНЕГА Микола Михайлович, 1925, с-ще Більшівці Галицького району, стрілець сотні Буйного, референт СБ Бурштинського райпроводу ОУН, Ярема, Ворон, ┼ 18.11.1955 (розстріляний).

ДЕНИСЮК Петро Степанович, 1901, с. Спас Коломийського району, вояк УПА, Лев, ┼ 06.07.1944, біля с. Трач Косівського району.

ДЕПУТАТ Василь Дмитрович, 1923, с. Вільшаниця Тисменицького району, пропагандист Станіславського окружного проводу ОУН, Граніт, ┼ 14.02.1946, біля с. Братківці Тисмеиицького району.

ДЕПУТАТ Володимир Дмитрович, 191ЕГ, с-ще Перегінське Рожнятівського району, сотенний УПА, Довбуш, ┼ 1946, с. Погорілець Рожнятівського району.

ДЕПУТОВИЧ Юрій Васильович, 1922, с. Суходіл Рожнятівського району, керівник кущової ОУН, Білий, ┼ 01.04.1952, Рожнятівський район.

ДЕРЕВ’ЯНИЙ Петро Михайлович, 1913, с. Погребівка Рогатинського району, член ОУН,  ┼ 1944, с. Погребівка.

ДЕРЕВ’ЯНКО Василь Васильович, 1922, с. Монастирчани Богородчанського району, господарчий кущової ОУН, Грізний, ┼ 19.05.1948, с. Молодків Надвірнянського району.

ДЕРЕНОВИЧ Антон, Івано-Франківська область, керівник Богородчанського райпроводу ОУН, Черник, ┼ невідомо.

ДЕРКАЧ Василь Петрович, 1927, с. Ямниця Тисменицького району, стрілець боївки СКВ, Гнатко, ┼ 1945, с. Павлівка Тисменицького району.

ДЕРКАЧ Василь Семенович, 1928, с. Ямниця Тисменицького району, охоронець райпроводу ОУН, 16.01.1948, с. Угринів Тисменицького району.

ДЕРКАЧ Володимир Іванович, 1927, с. Сваричів Рожнятівського району, охоронець кущової ОУН, Горіх, ┼ 03.08.1948, с. Сваричів.

ДЕРКАЧ Йосип Йосипович, 1913, с. Новиця Калуського району, станичний ОУН, Горох, Богдан, ┼ 07.06.1946, с. Негівці Калуського району.

ДЕРПАК Іван Дмитрович, 1932, с. Сороки Городенківського району, стрілець боївки кущової ОУН, Юрась, ┼ 14.01.1951, біля с. Тростянець Снятинського району.

ДЖАНДЖАЛАС Євстахій Петрович, 1929, м. Івано-Франківськ, керівник Станіславського райпроводу ОУН, Ігор, ┼ 08.03.1951, біля с. Сівка-Калуська Калуського району.

Гербеев, Радько, Калайда, Крачун, Главацкий, Найденко, Живанов, Скоренцов, Даценко (Николаев., Кировоград., Одесск. обл.), Овчинников (Курск. обл.), Никольский (Гомель, Киргизия), Решетников, Крутских (Оренбург. обл.), Минаев (Курган. обл.), Лисий, Легкий, Мартиняк, Геба, Дума (Івано-Франківська обл.) T004006
Спасибо сказали: Vlad S., olyvd, Алёна, DmitroR-24

Поделиться

33

Re: Загинули в боротьбі з комуністичним режимом

ДЖИГАЛЮК Микола Іванович, 1930, с-ще Верховина, стрілець боївки кущової ОУН, Гребінь, ┼ 10.02.1950, с. Зелене Верховинського району.

ДЖИГРИНЮК Степан Петрович, 1921, с. Саджавка Надвірнянського району, стрілець сотні Спартана, Довбуш, ┼ 08.04.1947, с. Саджавка.

ДЖИЧКО Степан Іванович, 1925, с. Явче Рогатинського району, вояк УПА, Орел, ┼ 14.04.1945, с. Явче.

ДЖОГЕРА Дмитро Васильович, 1923, с. Кривець Богородчанського району, стрілець куреня Іскри, Граб, ┼ 28.08.1946 (розстріляний).

ДЖУГРИН Василь Ілліч, 1919, с. Цінева Рожнятівського району, вояк УПА, ┼ 1945, невідомо.

ДЖУМАРИК Михайло Іванович, 1924, с. Старі Кути Косівського району, господарчий кущової ОУН, Яструб, ┼ 25.10.1946, невідомо.

ДЖУМАЧУК Василь Петрович, 1920, с. Соколівка Косівського району, охоронець надрайпроводу ОУН, Ярема, ┼ 20.03.1952, с. Бабин Косівського району.

ДЗВІНЧУК Андрій Петрович, 1919, с. Космач Косівського району, стрілець боївки кущової ОУН, ┼ 1948, невідомо.

ДЗВОНИК Микола Петрович, 1912, с. Тустань Галицького району, охоронець кущової ОУН, Чумак, ┼ 03.01.1950, с. Водники Галицького району.

ДЗЕВА Степан Андрійович, 1922, с. Долиняни Рогатинського району, стрілець сотні «Лісовики», Омелян, ┼ 05.04.1945, біля с. Мечищів Бережанського району Тернопільської області.

ДЗЕМАН Дмитро Михайлович, 1926, с. Олеша Тлумацького району, охоронець кущової ОУН, Запорожець, ┼ 03.04.1951, невідомо.

ДЗЕРА Степан Якович, 1919, с. Явче Рогатинського району, стрілець сотні Скоби, ї15.07.1944, біля с. Явче, уроч. Ключ.

ДЗЕСА Іван Михайлович, 1922, с. Церковна Долинського району, референт СБ райпроводу ОУН, Залізняк, Дзвін, ┼ 03.03.1948, с. Церковна.

ДЗЕСА Ілля Михайлович, 1925, с. Церковна Долинського району, стрілець кур’єрської служби крайпроводу ОУН «Захід-Карпати», Богдан, ┼ березень 1948, с. Церковна.

ДЗЕСА Юрій Михайлович, 1929, с. Церковна Долинського району, стрілець кур’єрської служби крайпроводу ОУН «Захід-Карпати», Юрчик, Наймолодший, ┼ літо 1948, с. Конюхів Стрийського району Львівської області.

ДЗИБИК Василь Іванович, 1910, с. Підпечери Тисменицького району, харчовий кущової ОУН, ┼ 1947, с. Підпечери.

ДЗУЛЬ Іван Олексійович, 1920, с. Солуків Долинського району, стрілець сотні Бея, ┼ 20.03.1945, с. Солуків.   

ДЗУЛЯНЧИН Микола Іванович, с. Якубів Долинського району, зв’язковий СКВ, 11946, с. Якубів.

ДЗУНДЗА Василь Васильович, 1911, с. Ріп’янка Калуського району, стрілець куреня Гамалїі, ┼ 01.11.1944, біля с. Грабівка Калуського району.

ДЗУНДЗА Йосип Андрійович, 1924, Калуський район, керівник Калуського міського проводу ОУН, Вергун, Боксер, Очерет, ┼ 02.07.1948, с. Підгірки (тепер — у складі м. Калуш).

ДЗУНДЗА Марія, 1924, с. Підгірки (тепер — у складі м. Калуш), медсестра УПА, Марічка, 1 1947, с. Завій Калуського району.

ДЗЬОБА Дмитро Антонович, 1921, с. Петрилів Тлумацького району, керівник боївки кущової ОУН, Дзвін, ┼ 26.11.1947, с. Новосілка Тлумацького району.

ДЗЬОБА Іван Григорович, 1920, с. Новосілка Тлумацького району, охоронець кущової ОУН, Свобідний, ┼ 1949, невідомо.

ДЗЬОБА Йосип Іванович, 1893, с. Гостів Тлумацького району, вояк УПА, ┼ 1944, с. Гостів.

ДЗЬОБА Петро Федорович, 1910, с. Новосілка Тлумацького району, стрілець боївки кущової ОУН, Славний, 1' 1949, Тернопільська область.

ДЗЮБАТИЙ Тарас Васильович, 1922, с. Підгороддя Рогатинського району, політвиховник кущової ОУН, Тарас, Гук, ┼ 11.07.1948, с. Бабухів Рогатинського району.

ДЗЮБАТИЙ Яким Васильович, 1912, с. Підгороддя Рогатинського району, охоронець Бережанського окружного проводу ОУН, Грек, ┼ 07.04.1948, біля с. Луковище Рогатинського району.

ДЗЮБЕЙ Роман, 1914, м. Косів, референт пропаганди, Косович, ┼ 29.11.1944, с. Білоберізка Верховинського району.

ДЗЮНИК Петро Васильович, 1926, с. Посіч Тисменицького району, стрілець боївки кущової ОУН, Дуб, ┼ 18.05.1947, с. Посіч.

ДЗЮРАК Дмитро Васильович, 1921, м. Миколаїв Львівської області, сотенний УПА, Пиріг, ┼ серпень 1946, с. Старий Лисець Тисменицького району.

ДИБЛЮК Петро Федорович, 1922, с. Сопів Коломийського району, стрілець сотні Спартана, Чуйний, ┼ 23.12.1945, невідомо.

ДИДИЧИН Дмитро Васильович, 1930, с. Тисменичани Надвірнянського району, стрілець боївки кущової ОУН, Дмитро, ┼ 16.10.1950, с. Крихівці Івано-Франківської міськради.

ДИДЯК Михайло Миколайович, 1927, с. Кропивник Долинського району, стрілець сотні Довбуша, Вільха, ┼ 1944, с-ще Перегінське Рожнятівського району.

ДИЖУК Іван Васильович, 1927, с. Баня-Березів Косівського району, стрілець сотні Мороза, охоронець райпроводу ОУН, Морозенко, ┼ 22.10.1950, с. Баня-Березів.

ДИК Василь Миколайович, 1930, с. Кропивник Долинського району, стрілець боївки кущової ОУН, 30.12.1950, с. Кропивник.

ДИК Іван Федорович, 1920, с. Кропивник Долинського району, стрілець боївки СБ надрайпроводу ОУН, Муравець, ┼ 29.07.1948, с. Старий Мізунь Долинського району.

ДИК Йосип Григорович, 1923, с. Кропивник Долинського району, стрілець сотні Довбуша, Лоза, ┼ 1947, с. Старий Мізунь Долинського району.

ДИК Михайло Іванович, 1915, с. Кропивник Долинського району, стрілець райпроводу ОУН, Гіля,  ┼ 18.11.1947, с. Кропивник.

ДИКАН Василь Олексійович, 1921, с. Іванівка Коломийського району, станичний ОУН, Чуперчук, ┼ 14.02.1950, с. Раківчик Коломийського району.

ДИМАШОК Василь Петрович, 1925, с. Кунисівці Городенківського району, вояк УПА, Явір, ┼ березень 1945, с. Колінки Городенківського району.

ДИМАШОК Степан Федорович, 1927, с. Копачинці Городенківського району, стрілець сотні Орлика,  ┼ травень 1946, с. Копачинці.

ДИНЬ Михайло Іванович, 1920, с. Збора Калуського району, станичний ОУН, ройовий сотні Мороза, Вовк, 16.11.1944 (розстріляний).

ДИРІВ Іван Маркович, 1907, с. Новошин Долинського району, стрілець боївки Хмеля, Вуйко, ┼ 30.06.1951, під г. Яйко (Рожнятівський район).

ДИРІВ Павло Федорович, 1916, с. Ясеновець Рожнятівського району, член ОУН, Ярошенко, 11.10.1944 (розстріляний).

ДИТИНЯК Михайло Тимофійович, 1906, с. Григорів Рогатинського району, член ОУН,  ┼ 1945, с. Григорів.

ДИФУС Василь Ілліч, 1918, с. Бабин-Зарічний Калуського району, стрілець боївки кущової ОУН, ┼ 26.04.1949, с. Бабин-Зарічний.

ДИЦЬКО Федір Миколайович, 1916, с. Любківці Снятинського району, командир сотні УПА «Чорногора», військовий референт Городенківського надрайпроводу ОУН, Циган, 03.04.1946, с. Любківці.

ДИЧКА Михайло Миколайович, 1919, с. Якубів Долинського району, керівник кущової ОУН, Гроза, 1- 01.04.1945, с. Якубів.

ДІДЖАК Стефанія Луківна, 1923, с. Гаї Бродівського району Львівської області, медсестра УПА, Тамара,  ┼ лютий 1946, невідомо.

ДІДИК Андрій Йосипович, 1915, с. Перерив Коломийського району, керівник кущової ОУН, Тур, ┼ 09.04.1950, с. Перерив.

ДІДИК Василь Петрович, 1924, с. Тишківці Городенківського району, станичний ОУН, Дуб,
08.05.1948, с. Вікно Городенківського району.

ДІДИК Сильвестр, 1925, с. Мечищів Бережанського району Тернопільської області, член ОУН, ┼ 1946, с. Нижня Липиця Рогатинського району.   

ДІДИЧ Михайло Васильович, 1930, с. Пнів Надвірнянського району, стрілець боївки кущової ОУН, ┼ 01.07.1950, с. Старі Богородчани Богородчанського району.

ДІДУХ Петро Михайлович, 1920, с. Голдовичі Жидачівського району Львівської області, член референтури СБ Бібрського надрайпроводу ОУН, Жук, ┼ 20.12.1951, Рогатинський район.

ДІДУШАК Дмитро Васильович, 1922, с. Спас Коломийського району, стрілець боївки кущової ОУН, Погиба, ┼ 27.09.1944, с. Спас.

ДМИТЕРЧУК Іван Іванович, 1917, с. Завій Калуського району, пропагандист кущової ОУН, Дуб, ┼ 17.08.1946, с. Завій.

ДМИТРЕНКО Василь Дмитрович, 1918, с-ще Печеніжин Коломийського району, кулеметник сотні Спартана, Кармелюк, ┼ 15.05.1948, с-ще Печеніжин.

ДМИТРЕНКО Петро, 1912, м. Тернопіль, керівник техвідділу Станіславського окружного проводу ОУН, Черник, ┼ 25.12.1950, Надвірнянський район.

ДМИТРИКІВ Богдан Миколайович, 1898, с. Колодіїв Галицького району, станичний ОУН, ┼ грудень 1948, с. Колодіїв.

ДМИТРИШИН Микола Васильович, 1910, с. Ріпне Рожнятівського району, вояк УПА, ┼ 1945, невідомо.

ДМИТРІВ Богдан Іванович, 1927, с. Підмихайлівці Рогатинського району, стрілець сотні Скоби, Камінь,  ┼ березень 1945, с. Григорів Рогатинського району.

ДМИТРІВ Матвій Федорович, 1915, с. Камінна Перемишлянського району Львівської області, охоронець кущової ОУН, Ялина, ┼ 18.07.1949, с. Поляниця Болехівської міськради.

ДМИТРІВ Мирослав Іванович, 1921, с. Підмихайлівці Рогатинського району, стрілець сотні Скоби, ┼ березень 1945, с. Григорів Рогатинського району.

ДМИТРІВ Тарас Іванович, 1924, с. Підмихайлівці Рогатинського району, стрілець сотні «Чорноморці», Моряк, ┼ березень 1945, с. Григорів Рогатинського району.

ДМИТРІВ Юрій Миколайович, 1921, с. Козаківка Болехівської міськради, охоронець крайпроводу ОУН «Захід-Карпати», Довбуш, Гриць, ┼ 23.03.1951, невідомо.

ДМИТРІВСЬКИЙ Василь Михайлович, 1925, с. Ангелівка Долинського району, стрілець сотні Довбуша, Незломний, ┼ 31.01.1946, біля с. Ангелівка, г. Соколів.

ДМИТРУК Василь Миколайович, 1923, с. Стопчатів Косівського району, керівник кущової ОУН, Бурий, ┼ 05.04.1945, с. Мишин Коломийського району.

ДМИТРУК Василь Петрович, 1922, с. Ковалівка Коломийського району, стрілець сотні Цигана, Чорний, ┼ 10.04.1945, с. Акрешори Косівського району.

ДМИТРУК Іван Степанович, 1925, с. Стопчатів Косівського району, стрілець боївки кущової ОУН, Бучок, ┼ 22.01.1946, с. Стопчатів.

ДМИТРУК Микола Дмитрович, 1915, с. Заріччя Надвірнянського району, член ОУН, ┼ 1948, невідомо.

ДМИТРУК Михайло Миколайович, 1920, с. Кубаївка Надвірнянського району, станичний ОУН, Віха, ┼ 01.02.1946, с. Іванівна Коломийського району.

ДМИТРУК Михайло Степанович, 1925, с. Підлужжя Тисменицького району, стрілець сотні Іскри, ┼ 1948, невідомо.

ДМИТРУК Петро Степанович, 1922, с. Стопчатів Косівського району, станичний ОУН с. Уторопи, Погідний, ┼ серпень 1951, с. Уторопи Косівського району.

ДОБРОВОЛЬСЬКИЙ Микола Михайлович, 1913, стрілець боївки СБ, Карий, ┼ 03.07.1948, невідомо.

ДОВБЕНЮК Василь Олексійович, 1928, с-ще Делятин Надвірнянського району, стрілець боївки кущової ОУН, ┼ вересень 1949, невідомо.

ДОВБУШ, 1920, Львівська область, охоронець Центрального проводу ОУН, Василь, ┼ 14.11.1951, тодішній Болехівський район.

ДОВГАН Григорій Васильович, 1926, с. Угорники Івано-Франківської міськради, вояк УПА, Тихий,  ┼ грудень 1944, с. Добровляни Тисменицького району.

ДОВГАН Микола Дмитрович, 1925, с. Угорники Івано-Франківської міськради, вояк УПА, Дуб, лютий 1945, невідомо.

ДОВГАНЬ Микола Іванович, 1921, тодішній Коршівський район, охоронець кущової ОУН, Чорний, ┼ 27.08.1947, с. Коршів Коломийського району.

ДОВГАНЮК Василь, 1928, с. Тюдів Косівського району, керівник кущової ОУН, Береза, ┼ 26.01.1952, с. Малий Рожин Косівського району.

ДОВГАНЮК Василь Дмитрович, 1912, с. Вовчківці Снятинського району, керівник Гвіздецького райпроводу ОУН, Максим, ┼ 20.08.1949, біля с-ща Гвіздець Коломийського району.

ДОВГАНЮК Василь Дмитрович, 1922, с. Тюдів Косівського району, керівник боївки кущової ОУН, Чуприна, "І- 10.12.1951, Косівський район.

ДОВГАНЮК Василь Михайлович, 1905, с. Гостів Тлумацького району, вояк УПА, ┼ 1944, невідомо.

ДОВГАНЮК Михайло Дмитрович, 1928, с. Велика Кам'янка Коломийського району, охоронець кущової ОУН, Олень, ┼ 08.01.1946, невідомо.   

ДОВГАНЮК Федір, 1924, с. Тюдів Косівського району, станичний ОУН, Хома, ┼ 26.01.1952, с. Малий Рожин Косівського району.

ДОВГАНЮК Федір Дмитрович, 1930, с. Тюдів Косівського району, зв’язковий райпроводу ОУН, ┼ 13.10.1949, с. Тюдів.

ДОВГИЙ Іван Герасимович, 1914, с, Долиняни Рогатинського району, стрілець сотні «Лісовики», Птах, ┼ 14.03.1945, с. Боків Бережанського району Тернопільської області.

ДОВГИЙ Петро Кузьмович, 1926, с. Долиняни Рогатинського району, вояк УПА, Дуб, ┼ вересень 1944, Перемишлянський район Львівської області.

ДОВЖУК Іван Петрович, 1916, с. Виноград Городенківського району, керівник кущової ОУН, Гонти, ┼ 05.07.1949, с. Прикмище Городенківського району.

ДОВІРАК Андрій Васильович, 1926, с-ще Печеніжин Коломийського району, стрілець сотні Спартана, заступник станичного ОУН, Чавун, 09.02.1951, біля с. Рунгури Коломийського району.

ДОВІРАК Василь Миколайович, 1925, с-ще Печеніжин Коломийського району, стрілець сотні Спартана, керівник боївки кущової ОУН, Ворон, ┼ 05.10.1949, с. Мишин Коломийського району.

ДОВІРАК Кирило Олексійович, 1932, с. Космач Косівського району, зв’язковий боївки кущової ОУН, Тряпка, ┼ 25.06.1949, с. Космач.

ДОДЮК Ганна Іванівна, 1924, колишній Жаб’ївський район, розвідниця боївки СБ райпроводу ОУН, Підгірна, ┼ 10.02.1948, невідомо.

ДОДЯК Михайло Олексійович, 1913, с. Тюдів Косівського району, господарчий кущової ОУН, Правда, ┼ 12.09.1946, Тюдівський Ліс.

ДОДЯК Олексій, 1913, с. Ревне Кіцманського району Чернівецької області, сотенний УПА, військреферент Коломийського окружного проводу ОУН, Ворон, Крига, ┼ 16.02.1945 (в тюрмі).
ДОКУЛИН Йосип Федорович, 1920, с. Ясень Рожнятівського району, чотовий сотні Донського, Хмара, ┼ 1946, невідомо.

ДОЛИНКА Ярослав Михайлович, 1922, м. Калуш, командир сотні УПА «Вітрогони», Морозенко, ┼ 1947, с. Спас Рожнятівського району.

ДОЛИНЧУК Михайло Онуфрійович, 1923, с. Красноставці Снятинського району, вояк УПА, Довгун, ┼ 1946, с. Русів Снятинського району.

ДОЛІШНІЙ Богдан Васильович, 1927, с. Тяпче Долинського району, референт СБ Долинського надрайпроводу ОУН, Бистрий, Боян, Крук, ┼ 13.01.1952, м. Долина.

ДОЛШІНІЙ Дмитро Федорович, 1923, с. Солуків Долинського району, вояк УПА, ┼ серпень 1945, с. Солуків.

ДОЛІШНІЙ Михайло Дмитрович, 1927, с. Колодіївка Тисменицького району, охоронець Станіславського окружного проводу ОУН, Бистрий, Богдан,  ┼ 10.02.1951, с-ще Єзупіль Тисменицького району, уроч. Бійне.

Гербеев, Радько, Калайда, Крачун, Главацкий, Найденко, Живанов, Скоренцов, Даценко (Николаев., Кировоград., Одесск. обл.), Овчинников (Курск. обл.), Никольский (Гомель, Киргизия), Решетников, Крутских (Оренбург. обл.), Минаев (Курган. обл.), Лисий, Легкий, Мартиняк, Геба, Дума (Івано-Франківська обл.) T004006
Спасибо сказали: kuks70, Vlad S., litar Л, olyvd, Алёна, DmitroR-26

Поделиться

34

Re: Загинули в боротьбі з комуністичним режимом

Д

ДОЛІШНЯК Іван Григорович, 1924, с. Кропивище Коломийського району, охоронець кущової ОУН, ┼ 25.12.1951, невідомо.

ДОЛІШНЯК Микола Васильович, 1922, с. Стопчатів Косівського району, керівник Коршівського райпроводу ОУН, Вовк, ┼ 10.03.1952, с-ще Печеніжин Коломийського району.

ДОЛІШНЯК Микола Михайлович, 1918, с. Стопчатів Косівського району, керівник Косівського надрайпроводу ОУН, Бойтур, ┼ 21.11.1951, біля с. Вербовець Косівського району.

ДОЛІШНЯК Юрій Миколайович, 1916, с-ще Яблунів Косівського району, командир сотні УПА «Сурма», заступник референта СБ Коломийського надрайпроводу ОУН, Білий, ┼ 01.05.1948, біля с. Микитинці Косівського району.

ДОЛЯК Мар’ян Дмитрович, 1931, с. Розтоки Косівського району, спецкур’єр ОУН, ┼ 1952, тодішній Кутський район.

ДОМШИН Іван Іванович, 1923, с. Сукіль Болехівської міськради, стрілець боївки кущової ОУН, Ворон, ┼ 07.01.1947, с. Сукіль, уроч. Граблі.

ДОМШИН Петро Іванович, 1920, с. Сукіль Болехівської міськради, стрілець сотні «Бойки», Смерека, ┼ 1947, с. Кам’янка Сколівського району Львівської області.

ДОРОШЕНКО Антон Дмитрович, 1924, с. Ямниця Тисменицького району, стрілець боївки кущової ОУН, Залізняк,┼ 29.12.1949, с. Ямниця.

ДОСИН Дмитро Макарович, 1912, с. Тростянець Долинського району, пропагандист кущової ОУН, Грім, ┼ 05.11.1953 (розстріляний).

ДОСИНЧУК Іван Миколайович, 1910, с. Малий Ключів Коломийського району, вояк УПА, Свід, ┼ 28.06.1946, невідомо.

ДОЦЯК Іван Петрович, 1923, с. Іваниківка Богородчанського району, чотовий куреня Прута, Кравченко, ┼ 19.04.1946, с. Рибне Тисменицького району.

ДОЦЯК Микола Прокопович, 1913, с. Іваниківка Богородчанського району, стрілець сотні Шума, ┼ 1945, с. Іваниківка.

ДОШАК Дмитро Федорович, 1925, с. Дубка Городенківського району, інформатор райпроводу ОУН, Ромко, ┼ 06.02.1948, с. Дубка.

ДОЩУК Михайло Васильович, 1925, с. Черганівка Косівського району, стрілець боївки Грома, Червоний, ┼ 20.12.1945, с. Черганівка.

ДРАБЧУК Василь Степанович, 1926, с. Сілець Тисменицького району, стрілець сотні Гамалії, ┼ 1944, с. Грабівка Калуського району.

ДРАГАНЧУК Олексій Романович, 1912, с. Долиняни Рогатинського району, стрілець сотні «Лісовики», Лагода, ┼ 05.04.1945, с. Мечищів Бережанського району Тернопільської області.   

ДРАГАНЧУК Павло Васильович, 1927, с. Загвіздя Тисменицького району, стрілець боївки СБ Станіславського райпроводу ОУН, Павлусь, Переможець, ┼ 16.10.1947, с. Рибне Тисменицького району.

ДРАГАНЧУК Петро Євстахійович, 1922, с. Долиняни Рогатинського району, вояк УПА, Великий, ┼ 1946, с. Підбір’я Рогатинського району.

ДРАГОМИРЕЦЬКИЙ Дмитро Васильович, 1929, с. Рівня Рожнятівського району, охоронець Калуського надрайпроводу ОУН, Славко, ┼ 05.05.1951, с. Липовиця Рожнятівського району.

ДРАГОМИРЕЦЬКИЙ Петро Васильович, 1925, с. Рівня Рожнятівського району, охоронець Калуського надрайпроводу ОУН, Скурчак, ┼ 30.04.1951, невідомо.

ДРАГУН Євстахій Михайлович, 1927, с. Дем’янів Галицького району, стрілець боївки кущової ОУН, Мирон, ┼ 17.08.1950, с. Слобода Галицького району.

ДРАГУН Михайло Танасійович, 1919, с. Дем’янів Галицького району, вояк УПА, Грім, ┼ 1946, с. Вигівка Галицького району.

ДРАНЧУК Василь Павлович, 1923, с. Матеївці Коломийського району, керівник кущової ОУН, Кобзар, ┼ 05.11.1952, с. Корнич Коломийського району.

ДРАНЧУК Іван Юрійович, 1907, с. Матеївці Коломийського району, станичний ОУН, Максим, ┼ січень 1950, с. Матеївці.

ДРАНЧУК Юрій Михайлович, 1902, с. Білі Ослави Надвірнянського району, сотенний УПА, Турист, ┼ 1945, с. Білі Ослави.

ДРАЧ Богдан Іванович, 1923, с. Ягільниця Чортківського району Тернопільської області, командир ТВ УПА № 22 «Чорний Ліс», керівник Станіславського окружного проводу ОУН, Юра, Дунай, Бодя, Воля, ┼ 28.11.1950, с. Острів Галицького району.

ДРЕМЛЮХ Євстахій Петрович, 1913, с. Воскресинці Рогатинського району, станичний ОУН, ┼ 13.12.1945, невідомо.

ДРЕМЛЮХ Іван Васильович, 1927, с. Воскресинці Рогатинського району, вояк УПА, Щука, ┼ 07.04.1945, с. Колоколин Рогатинського району.

ДРЕШЕР Михайло Д митрович, 1930, с. Старий Мізунь Долинського району, стрілець боївки кущової ОУН, Убіяка, ┼ літо 1949, невідомо.

ДРЕШЕР Петро Михайлович, 1915, с. Кальна Долинського району, стрілець боївки кущової ОУН, Вишня, Муха, ┼ червень 1947, с. Кальна.

ДРОБКО Петро Михайлович, 1921, с. Незвисько Городенківського району, член окружного проводу ОУН, Моряк, ┼ 1952 (розстріляний).

ДРОБНИЦЬКИЙ Микола Микитович, 1910, с. Григорів Рогатинського району, член ОУН, ┼ 1945, с. Григорів.

ДРОГОБИЦЬКИЙ Семен Миколайович, с. Вишнів Рогатинського району, стрілець боївки СКВ, ┼ 1946, біля с. Зруб Рогатинського району.

ДРОГОМИРЕЦЬКИЙ Іван Михайлович, 1908, с. Нижній Березів Косівського району, референт СБ Яблунівського райпроводу ОУН, Сорока, ┼ 1955, невідомо.

ДРОГОМИРЕЦЬКИЙ Микола Гнатович, 1921, с. Жураки Богородчанського району, станичний ОУН, Тріска, ┼ 18.04.1948, с-ще Солотвин Богородчанського району.

ДРОГОМИРЕЦЬКИЙ Михайло Федорович, 1930, с. Боднарів Калуського району, охоронець референта пропаганди крайпроводу ОУН «Захід-Карпати» Марка Босслава, Захар, ┼ 22.02.1952, с. Дзвиняч Богородчанського району, уроч. Лази.

ДРОЗД Микола Пилипович, 1907, с. Станькова Калуського району, станичний ОУН, Роман, Старий, ┼ 03.08.1948, с. Станькова.

ДРОЗДЮК Марія Іванівна, 1927, с. Гута Богородчанського району, зв’язкова кущової ОУН,┼ 23.05.1949, с. Гута.

ДРОНІВ Дмитро Ілліч, 1929, с. Кричка Богородчанського району, охоронець кущової ОУН, Риня, ┼ 03.11.1949, с. Кричка.

ДРОНЮК Василь Миколайович, 1923, с. Великий Ключів, охоронець кущової ОУН, Голуб, ┼ 20.10.1951, с. Великий Ключів.

ДРОНЮК Іван Миколайович, 1936, с. Великий Ключів Коломийського району, охоронець надрайпроводу ОУН, Галайда, ┼  01.08.1953, с. Стопчатів Косівського району.

ДРОНЮК Микола, 1924, с. Великий Ключів Коломийського району, стрілець сотні Скуби, Юнак,  ┼ 13.02.1945, с. Космач Косівського району.

ДРОНЮК Юрій Васильович, 1919, с. Великий Ключів Коломийського району, керівник кущової ОУН, Яр,  ┼ 02.10.1951, с. Великий Ключів.

ДРОНЯК Дмитро Лаврентійович, 1900, с. Гринява Верховинського району, охоронець кущової ОУН, Скала, ┼ 29.06.1952, невідомо.

ДРОПКА Василь Іванович, 1922, с. Підбір’я Рогатинського району, стрілець сотні «Сіроманці», ┼  05.04.1945, с. Добряничі Перемишлянського району Львівської області.

ДРОПКА Іван Федорович, 1921, с. Підбір’я Рогатинського району, стрілець сотні «Сіроманці», Циган, ┼ 1945, с. Невеалки Перемишлянського району Львівської області.

ДРОЦЮК Володимир Леонович, с-ще Перегінське Рожнятівського району, вояк УПА, Тятива, ┼ 1946, невідомо.   

ДРУЖИНЕЦЬ Степан Йосипович, 1929, с. Конюхів Стрийського району Львівської області, стрілець кур’єрської служби крайпроводу ОУН «Захід-Карпати», Макеті, ┼ 03.03.1948, с. Церковна Долинського району.

ДУБ Микола Юрійович, 1921, с. Тисів Болехівської міськради, член ОУН, Довбуш, ┼ 26.04.1947, с. Тисів.

ДУБ Петро, 1930, с. Тисів Болехівської міськради, стрілець боївки кущової ОУН,┼ 1951, невідомо.

ДУБ Степан Юрійович, 1914, с. Тисів Болехівської міськради, вояк УПА, господарчий кущової ОУН, Кий, ┼ 08.11.1946, біля с. Тисів.

ДУБ Яків, 1920, с. Старий Маунь Долинського району, заступник командира ТВ УПА «Магура», Клименко, ┼ 23.01.1946, біля с. Лужки Долинського району.

ДУБЕЛЬ Василь Юрійович, 1914, с. Дорогів Галицького району, станичний ОУН, Залізняк, ┼ 1946, с. Дорогів.

ДУБЕЛЬ Володимир Кирилович, 1928, с. Блюдники Галицького району, охоронець надрайпроводу ОУН, Вихор, ┼ 10.03.1949, с. Вікторів Галицького району.

ДУБЕЛЬ Михайло Онуфрійович, 1922, с. Блюдники Галицького району, керівник кущової ОУН, Крига, ┼ 02.08.1946, с. Козаківка Болехівської міськради.

ДУБЕЛЬ Олекса Андрійович, 1927, с. Блюдники Галицького району, стрілець боївки кущової ОУН, Гроза, ┼ 01.11.1950, с. Ганнівці Галицького району.

ДУБЕЛЬОВСЬКИЙ Олексій Васильович, 1914, с. Темирівці Галицького району, стрілець сотні Чорного, ┼ 1945, Галицький район.

ДУБЕЛЬОВСЬКИЙ Пилип Федорович, 1912, с. Комарів Галицького району, стрілець боївки Залізняка, Клен, ┼ 14.01.1945, с. Комарів.

ДУБИК Роман, 1922, м. Чернівці, сотенний УПА, Боєвір, ┼ 23.03.1945, біля с. Грамотне Верховинського району.

ДУБИНА Микола Юрійович, 1923, с. Петранка Рожнятівського району, стрілець сотні Різуна, ┼ травень 1946, невідомо.

ДУБІВ Василь Михайлович, 1922, с. Поляниця Болехівської міськради, пропагандист ОУН, шив однострої для стрільців УПА, Кравець, ┼ серпень 1945, с. Бубнище Болехівської міськради.

ДУБІВ Михайло Васильович, 1924, с. Поляниця Болехівської міськради, стрілець сотні Бея, Сойка, ┼ березень 1945, с. Бубнище Болехівської міськради.

ДУБІВ Федір Дмитрович, 1927, с. Козаківка Болехівської міськради, станичний ОУН, Русич, ┼ 07.02.1946, с. Козаківка. 

ДУБНИЙ Михайло Миколайович, 1915, с. Пасічна Надвірнянського району, референт СБ Яремчанського райпроводу ОУН, Левко, ┼ 10.05.1947, с. Білі Ослави Надвірнянського району.

ДУБ’ЯК Василь Ілліч, 1917, с. Гузіїв Болехівської міськради, стрілець боївки кущової ОУН, ┼ 1949, с. Гузіїв.

ДУБ’ЯК Іван Іванович, 1913, с. Гузіїв Болехівської міськради, станичний ОУН, Веселий, ┼ 12.01.1949, с. Гузіїв.

ДУДА Іван, 1922, с. Мельна Рогатинського району, вояк УПА, Гордій, ┼ 1945, с. Прибинь Перемишлянського району Львівської області.

ДУДА Микала Улянович, 1918, с. Конюшки Рогатинського району, стрілець сотні Скоби, ┼ 1946, с. Конюшки.

ДУДА Михайло, 1921, с. Сороки-Львівські Пустомитівського району Львівської області, командир сотні УПА «Ударники», член кур’єрської групи УГВР, Громенко, ┼ 07.07.1950, с. Танява Болехівської міськради.

ДУДА Петро Дмитрович, 1924, с. Конюшки Рогатинського району, стрілець сотні Скоби, Крук, ┼ 14.09.1944, с. Березівка Рогатинського району.

ДУДА Петро Костянтинович, 1924, с. Верхня Калуського району, командир сотні УПА «Круки», Моряк, ┼ 1947, біля с. Завадка Калуського району.

ДУДЕНЧУК Михайло, 1924, с. Стебні Верховинського району, стрілець куреня Чорноти, Граб, ┼ 18.01.1947, біля с. Зелене Верховинського району.

ДУДЗЯНИЙ Микола Онуфрійович, 1912, с. Заріччя Надвірнянського району, інформатор СБ, Гора, ┼ 28.12.1952, с. Дора (тепер — у складі м. Яремче).

ДУДИНА Павло Петрович, 1924, с. Старий Мізунь Долинського району, керівник кущової ОУН, Ворожбит, ┼ 16.03.1949, с. Рахиня Долинського району.

ДУДИНЕЦЬ Олексій Петрович, 1927, є. Збора Калуського району, стрілець боївки Войнилівського райпроводу ОУН, Тихий, ┼ 04.02.1949, с. Кулинка Калуського району.

ДУДИЧ Василь Ілліч, 1928, с. Рівня Рожнятівського району, стрілець боївки кущової ОУН, Зірка, ┼ 19.11.1949, тодішній Перегінський район.

ДУДЧАК Ілля, 1914, с. Королівка Коломийського району, вояк УПА, Сухий, ┼ листопад 1944, с. Вижній Березів Косівського району.

ДУДЧАК Михайло Іванович, референт Коломийського райпроводу ОУН, Ватка, ┼ 30.05.1947, м. Коломия.

ДУДЧАКІВСЬКИЙ Йосип, 1910, с. Петрилів Тлумацького району, референт пропаганди райпроводу ОУН, Орлик, ┼ 06.07.1948, с. Петрилів.

ДУДЯК Іван Миколайович, 1911, с. Кутище Тлумацького району, станичний ОУН, Зуб,
17.01.1948, с. Кутище.

ДУЖАК Михайло Іванович, 1912, с. Якубів Долинського району, зв’язковий райпроводу ОУН, Волитк, ┼ 1945, с. Якубів.    ДУЖАК Федір Йосипович, 1930, с. Якубів Долинського району, стрілець боївки кущової ОУН, Байда, ┼ 15.10.1952, біля с. Якубів.

ДУМА Василь Михайлович, 1927, с. Фрага Рогатинського району, стрілець сотні Скоби, ┼ грудень 1945, с. Підкамінь Рогатинського району.

ДУМИЧ Іван Миколайович, 1927, с. Загір’я Кукільницьке Галицького району, розвідник боївки СБ райпроводу ОУН, Бук, ┼ 10.01.1947, с. Кукільники Галицького району.

ДУМІНКЕВИЧ Володимир Олексійович, 1923, с. Підгірки (тепер — у складі м. Калуш), станичний ОУН, Чайка,Чумак, ┼ 02.04.1948, с. Підгірки.

ДУНЕЦЬ Дем’ян, 1923, с. Гарбузів Зборівського району Тернопільської області, зв’язковий керівника крайпроводу ОУН «Захід-Карпати» Роберта, Лука, ┼ 17.12.1949, с. Козарі Рогатинського району.

ДУПЛЕЦА Степан Семенович, 1927, м. Болехів, стрілець боївки СБ Болехівського райпроводу ОУН, Ступа, ┼ 17.03.1947, м. Болехів.

ДУПЛЕЦА Юрій Михайлович, 1918, м. Болехів, стрілець боївки кущової ОУН, Душка, ┼ 19Н7, біля с. Церковна Долинського району.

ДУРБАК Марія Степанівна, 1923, с-ще Войнилів Калуського району, зв’язкова СКВ, Марина, Наталка, ┼ 1945, с-ще Войнилів.

ДУРБАК Марія Теофілівна, 1912, с-ще Золотники Теребовлянського району Тернопільської області, зв’язкова члена Центрального проводу ОУН Петра, Настя, Спартанка, ┼ 15.10.1951, Львівська область.

ДУРДИЛО Петро Григорович, 1921, с. Делієве Галицького району, вояк УПА, ┼ 1945, с. Яблунів Галицького району.

ДУРКАЧ Михайло Данилович, 1920, с. Делієве Галицького району, охоронець райпроводу ОУН, Річка, ┼ 15.05.1948, с. Лани Галицького району.

ДУТКА Василь Федорович, 1923, с. Верхній Майдан Надвірнянського району, вояк УПА, ┼ 07.01.1945, с. Верхній Майдан.

ДУТКА Іван Васильович, 1914, с. Яглуш Рогатинського району, керівник райпроводу ОУН, Зеленюк, ┼ 1946, с. Яглуш.

ДУТКА Микола Юрійович, 1914, с. Цвітова Калуського району, референт СБ окружного проводу ОУН, сотенний в курені Рена, Соловій, Осип, ┼ 19.10.1944, с. Лопушанка Турківського району Львівської області.

ДУТЧАК Василь Дмитрович, 1924, с. Лісна Слобідка Коломийського району, керівник Коршівського райпроводу ОУН, Чорний, ┼ 14.02.1950, с. Раківчик Коломийського району. 

ДУТЧАК Василь Максимович, 1920, с. Тумир Галицького району, вояк УПА, Вишня, ┼ 08.06.1946, с. Кінчаки Галицького району.

Гербеев, Радько, Калайда, Крачун, Главацкий, Найденко, Живанов, Скоренцов, Даценко (Николаев., Кировоград., Одесск. обл.), Овчинников (Курск. обл.), Никольский (Гомель, Киргизия), Решетников, Крутских (Оренбург. обл.), Минаев (Курган. обл.), Лисий, Легкий, Мартиняк, Геба, Дума (Івано-Франківська обл.) T004006
Спасибо сказали: olyvd, Алёна, DmitroR-23

Поделиться

35 (10-05-2017 14:33:35 отредактировано notizia)

Re: Загинули в боротьбі з комуністичним режимом

ДУТЧАК Василь Олексійович, 1918, с. Делієве Галицького району, охоронець райпроводу ОУН, Сірий, Старий, ┼ 22.07.1949, с. Дегова Рогатинського району.

ДУТЧАК Йосип Іванович, 1929, с. Середній Березів Косівського району, стрілець боївки кущової ОУН, ┼ 18.06.1947, с. Середній Березів.

ДУТЧАК Михайло Васильович, 1920, с. Корнич Коломийського району, господарчий кущової ОУН, Степовий, ┼ квітень 1944, с. Грушів Коломийського району.

ДУТЧАК Михайло Іванович, 1923, с-ще Єзупіль Тисменицького району, вояк УПА, ┼ вересень 1944, біля с-ща Єзупіль, уроч. Бійне.

ДУТЧАК Михайло Іванович, 1928, с. Королівка Коломийського району, помічник станичного ОУН, Цяпка, ┼ травень 1947, м. Коломия.

ДУТЧАК Михайло Олексійович, 1922, с. Делієве Галицького району, охоронець райпроводу ОУН, Піст, Туман, ┼ 19.06.1948, с. Делієве.

ДУТЧАК Михайло Тадейович, 1915, с. Бортники Тлумацького району, стрілець боївки СКВ, Голуб, ┼ 1945, невідомо.

ДУТЧАК Степан Васильович, 1910, с. Середній Березів Косівського району, стрілець сотні Цигана, Сумний, ┼ 10.04.1945, с. Акрешори Косівського району.

ДУТЧАК Степан Іванович, 1919, с. Середній Березів Косівського району, стрілець сотні Мороза, Залізняк, ┼ 14.10.1944, с. Корнів Городенківського району.

ДУТЧАК Тимофій Якович, 1930, с. Тумир Галицького району, стрілець боївки кущової ОУН, ┼ 22.07.1951, Тисменицький район.

ДУТЧАК Федір Іванович, 1921, с. Хотимир Тлумацького району, вояк УПА, Місяць, ┼ 04.06.1945, с. Товмачик Коломийського району.

ДУТЧИН Володимир Степанович, 1927, с-ще Солотвин Богородчанського району, стрілець сотні Листа, пропагандист райпроводу ОУН, Чорноморець, ┼ 1946, невідомо.

ДУТЧИН Іван Юрійович, 1929, с. Хмелівка Богородчанського району, стрілець боївки кущової ОУН, ┼ 13.08.1950, Чорний Ліс.

ДУФЕНЮК Іван Дмитрович, 1928, с. Кричка Богородчанського району, станичний ОУН, ┼ 03.11.1949, с. Кричка.

ДУХНІЙ Михайло Петрович, 1925, с. Васючин Рогатинського району, вояк УПА, Діброва, ┼ 1945, с. Бабухів Рогатинського району.

ДУХОВИЧ Марія Микитівна, 1925, с. Крилос Галицького району, член Станіславського надрайпроводу ОУН, Ольга, ┼ 27.01.1949, Галицький район.

ДУХОВИЧ Марія Степанівна, 1925, с. Крилос Галицького району, зв’язкова Станіславського надрайпроводу ОУН, Марта, ┼ 11.09.1950, с. Вікторів Галицького району.   

ДУХОВИЧ Петро Сидорович, 1923, с. Козина Тисменицького району, керівник кущової ОУН, Крамаренко, ┼ жовтень 1945, невідомо.

ДУХОВИЧ Прокопій Омелянович, 1920, с. Крилос Галицького району, референт СБ Калуського окружного проводу ОУН, Петро, Іван, Мар'ян, Дар, ┼ 18.11.1950, с. Бережниця Калуського району.

ДУХОВИЧ Текля Микитівна, 1924, с. Крилос Галицького району, друкарка надрайпроводу ОУН, Зоряна, Тетяна, ┼ 16.09.1949, біля с-ща Солотвин Богородчанського району.

ДУШИНСЬКИЙ Степан Михайлович, 1927, с. Крилос Галицького району, стрілець боївки кущової ОУН, ┼ 12.08.1947, с. Крилос.

ДЯК Юрій Дмитрович, 1934, с. Кальна Долинського району, стрілець Калуського окружного проводу ОУН, Юрчик, ┼ 11.01.1952, с. Кальна.

ДЯКІВ Василь Григорович, 1921, с. Гузіїв Болехівської міськради, стрілець боївки СКВ, Вежа, ┼ 1946, с. Гузіїв.

ДЯКІВ Дмитро Іванович, 1914, с. Поляниця Болехівської міськради, стрілець сотні Бея, станичний ОУН, Максим, ┼ 02.05.1948, с. Поляниця.

ДЯКІВ Дмитро Іванович, 1926, с. Кийданці Коломийського району, стрілець сотні Спартана, Гайдамака, ┼ 15.04.1946, невідомо.

ДЯКІВ Ілля Іванович, 1920, с. Гузіїв Болехівської міськради, керівник кущової ОУН, Зелений, ┼ 1946, с. Гузіїв. 

ДЯКІВ Михайло Костянтинович, 1922, с. Мошківці Калуського району, стрілець сотні Ромка, ┼ 1945, с. Цінева Рожнятівського району.

ДЯКІВ Михайло Миколайович, 1929, с. Лецівка Рожнятівського району, стрілець боївки кущової ОУН, Яструб, ┼ 13.08.1948, невідомо.

ДЯКІВ Михайло Олексійович, 1929, с. Бубнище Болехівської міськради, вояк УПА, Смерека, ┼ 1946, біля с. Бубнище.

ДЯКІВ Олег Михайлович, 1925, с. Тяпче Долинського району, референт пропаганди райпроводу ОУН, Олег, ┼ 17.12.1951, біля с. Тростянець Долинського району.

ДЯКІВ Степан Григорович, 1914, с. Поляниця Болехівської міськради, чотовий сотні Довбуша, Лев, ┼ 1945, с. Поляниця.

ДЯКІВ Юрій Дмитрович, 1934, с. Кальна Долинського району, зв’язковий райпроводу ОУН, Швидкий, ┼ 1952, с. Кальна.

ДЯКУН Василь Михайлович, с. Гвізд Надвірнянського району, вояк УПА, Дуб,┼ 17.08.1946, невідомо.

ДЯКУН Василь Юрійович, 1931, с. Хмелівка Богородчанського району, охоронець кущової ОУН, Богдан, ┼ 26.03.1950, невідомо.

ДЯКУН Ярослав, 1922, с. Верхня Калуського району, референт СБ Львівського окружного проводу ОУН, Мирон, Дмитро, ┼ 16.12.1948, невідомо.

ДЯЧЕНКО Василь Юрійович, 1913, с. Добротів Надвірнянського району, пропагандист райпроводу ОУН, Кіс, ┼ 01.11.1946, с. Добротів.

ДЯЧЕНКО Михайло Васильович, 1910, с. Боднарів Калуського району, референт пропаганди крайпроводу ОУН «Захід-Карпати», редактор журналу «Чорний Ліс», Славобор, Гомін, Марко Боєслав, ┼ 22.02.1952, с. Дзвиняч Богородчанського району, уроч. Лази.

ДЯЧИШИН Дмитро Васильович, 1918, с. Підпечери Тисменицького району, керівник Станіславського райпроводу ОУН, Січовик, Промінь, ┼ 15.01.1948, с. Підпечери, уроч. Гриців Ліс.

ДЯЧОК Василь Васильович, 1920, с. Лолин Долинського району, санітар сотні Довбуша, Чорнота, ┼ 04.08.1949, с. Кропивник Долинського району.

ДЯЧУК Михайло, 1924, с. Верхній Ясенів Верховинського району, вояк УПА, Крамар,┼ 13.12.1946, с. Верхній Ясенів.

Гербеев, Радько, Калайда, Крачун, Главацкий, Найденко, Живанов, Скоренцов, Даценко (Николаев., Кировоград., Одесск. обл.), Овчинников (Курск. обл.), Никольский (Гомель, Киргизия), Решетников, Крутских (Оренбург. обл.), Минаев (Курган. обл.), Лисий, Легкий, Мартиняк, Геба, Дума (Івано-Франківська обл.) T004006
Спасибо сказали: olyvd, Алёна, DmitroR-23

Поделиться