1

Тема: Бурлаєнко, Бурлаенко

БУРЛАЄНКО Петро Савелійович народився 1887 р. у с. Петрівка Костянтиноградського пов. Полтавської губ. Українець, із селян, освіта початкова, позапарт. Проживав у с. Петрівка Красноградського р-ну Харківської обл. Служник церкви у с. Попівка. [Харківським] окрсудом у 1930 р. (ст. 5621 КК УСРР) засуджений на 5 років позбавлення волі, звільнений у 1932 р. Заарештований 10 лютого 1937 р. як релігійний фанатик, за проведення релігійних молінь, поширення провокаційних чуток, зберігання літератури к.-р. характеру (ст. 5410 КК УРСР) і ухвалою особливої трійки УНКВС по Харківській обл. від 29 вересня 1937 р. (ст. 5410 ч. 1 КК УРСР) позбавлений волі у ВТТ на 10 років. Термін покарання відбував у Горшортабі. Реабілітований 5 червня 1989 р.

Реабілітовані історією. Харківська область. Книга 2.

Гербеев, Радько, Калайда, Крачун, Главацкий, Найденко, Живанов, Скоренцов, Даценко (Николаев., Кировоград., Одесск. обл.), Овчинников (Курск. обл.), Никольский (Гомель, Киргизия), Решетников, Крутских (Оренбург. обл.), Минаев (Курган. обл.), Лисий, Легкий, Мартиняк, Геба, Дума (Івано-Франківська обл.) T004006
Спасибо сказали: Ludmila Troyan, kbg_dnepr2

Поделиться

2

Re: Бурлаєнко, Бурлаенко

Дуже дякую. Але це мабуть батько жінки мого прадеда. Бо в неї прізвище таке. Але вийшла заміж за Милашенко Петра, якого вбили грабіжники в Дніпрі в 1925 році. Я не можу знайти імя та по батькові  нікого.  Знайшла дітей, знаю, де робили. А про мати та батька нічого немає. Може десь є біографічні данні, може метрики. Це Полтавська обл. Карловський район

Спасибо сказали: kbg_dnepr1

Поделиться

3

Re: Бурлаєнко, Бурлаенко

Ludmila Troyan, добрий вечір, напишіть своє питання у цій темі
http://forum.genoua.name/viewtopic.php?id=1251&p=4
там Вам щось порадять.

Гербеев, Радько, Калайда, Крачун, Главацкий, Найденко, Живанов, Скоренцов, Даценко (Николаев., Кировоград., Одесск. обл.), Овчинников (Курск. обл.), Никольский (Гомель, Киргизия), Решетников, Крутских (Оренбург. обл.), Минаев (Курган. обл.), Лисий, Легкий, Мартиняк, Геба, Дума (Івано-Франківська обл.) T004006
Спасибо сказали: Ludmila Troyan1

Поделиться