71 ( 21-01-2016 18:40:12 змінене kbg_dnepr )

Re: Стихія!

Та я ж не про Вікі, а про Ваші крокуси! Попросить когось з сусідських дітей прислати Вам декілька знімків - є ж у Вас у станиці хтось із смартфоном або фотоапаратом?

Пошук предків: Глушак (Брянськ.) Ковальов Федосенко (Могилевськ.)
Оглотков (Горбат. п. НГГ) Алькин Душин Жарков Кульдішов Баландин (Симб. губ.)
Клишкін Власенко Сакунов Кучерявенко (Глухів)
Кириченко Бондаренко Білоус Страшний (Новомоск. Дніпроп.)

Share

72

Re: Стихія!

Ярематойсамий пише:
kbg_dnepr пише:

Де фото цієї краси?

!!! Так і знав, коли відкривав, що таке запитання буде!
Цикламен https://ru.wikipedia.org/wiki/%D0%A6%D0 … 0%B8%D0%B9
Чемерник/горицвіт/морозник www.bing.com/search?q=%D0%BC%D0% … rsationid=
підсніжник www.bing.com/search?q=%D0%BC%D0% … rsationid= але у нас трохи не такі види, як в Україні - Воронова та ще якісь.

Ярематойсамий, хотим настоящих.... хотя  бы фотографий.... smile, а не картинок из интернета.

Share

73

Re: Стихія!

Печальные последствия стихии:

21.01.16 16:59 В Николаевской области от переохлаждения умерли две женщины, - Нацполиция
В Казанковском и Очаковском районах Николаевской области на обочине дорог обнаружены тела двух женщин, которые, по предварительным выводам экспертов, умерли от переохлаждения.
Как передает Цензор.НЕТ, этом сообщает пресс-служба управления Национальной полиции в Николаевской области.

19 января 2016 в полицию Казанковского района поступило сообщение о том, что на обочине дороги в направлении с. Щербино найдено тело 39-летней жительницы Кривого Рога. Как выяснилось, накануне женщина отправилась на поезде к родственникам, которые живут в Казанковском районе, а когда те связались с ее гражданским мужем и сообщили, что она так и не доехала, сожитель начал искать жену. Женщину, которая не подавала признаков жизни, он нашел неподалеку от дороги в снежном сугробе и вызвал милицию.

"По предварительным выводам, женщина, прибыв к железнодорожной станции, в связи со сложными погодными условиями заблудилась. Она успела отойти от вокзала на 200 метров, но в условиях метели и плохой видимости отошла довольно далеко от основного пути к населенному пункту. По предположению специалистов, потерпевшая, скорее всего, обессилела и умерла от переохлаждения", - сообщили в полиции.

А в одном из поселков Очаковского района умерла 74-летняя пенсионерка, тело которой, без внешних признаков насильственной смерти, было обнаружено односельчанами также на обочине дороги. Как выяснилось, женщина пошла за пенсией в соседнее село, а возвращаясь, попала в снежный плен. Осмотрев тела умерших, эксперты пришли к предварительным выводам, что смерть женщин наступила в результате переохлаждения. Трупы пострадавших направлены для проведения судебно-медицинских экспертиз для установления окончательной причины смерти.
Источник: censor.net.ua/n370331

Share

74

Re: Стихія!

Ужас-ужас-ужас!!

Пошук предків: Глушак (Брянськ.) Ковальов Федосенко (Могилевськ.)
Оглотков (Горбат. п. НГГ) Алькин Душин Жарков Кульдішов Баландин (Симб. губ.)
Клишкін Власенко Сакунов Кучерявенко (Глухів)
Кириченко Бондаренко Білоус Страшний (Новомоск. Дніпроп.)

Share

75 ( 21-01-2016 19:17:16 змінене Ярематойсамий )

Re: Стихія!

Алёна пише:

, хотим настоящих.... хотя  бы фотографий.... smile, а не картинок из интернета.

Будет вам и белка, будет и свисток! smile У мене якийсь пізній вид підсніжників, ще навіть не показалися. У нас їх 2 чи три види, і я не вгадав, які викопать.

Прізвища українські та народів чорноморського регіону
Thanks: litar Л1

Share

76

Re: Стихія!

Ярематойсамий, мы ЧУТЬ-ЧУТЬ согласны подождать wink

Share

77

Re: Стихія!

Дорогі кияни, ви готові до поривів вітру до 15-20 м/с завтра? Тримайтеся краще, щоб нікого не унесло до Смарагдового міста!

Пошук предків: Глушак (Брянськ.) Ковальов Федосенко (Могилевськ.)
Оглотков (Горбат. п. НГГ) Алькин Душин Жарков Кульдішов Баландин (Симб. губ.)
Клишкін Власенко Сакунов Кучерявенко (Глухів)
Кириченко Бондаренко Білоус Страшний (Новомоск. Дніпроп.)

Share

78

Re: Стихія!

А хіба менше 30 м/с - це вітер?

Левицький г.Рогаля, Левкун, Юращук, Стефурак, Кріпчук, Козьмин, Шовгенюк, Зеленевич, Ревтюк, Ґрещук, Вертипорох, Ківнюк, Чуревич, Панько, Данилюк, Жолоб, Мельничук, Ванджура, Козловський, Лесюк, Горішний, Попик, Дмитрук, Дудка, Микитишин, Литвинюк, Gut, Kremer
І-BY78168/ Н. Тесть,(ЧЖЖЧ) І-Р37

Share

79

Re: Стихія!

У нас у лютому -травні таке щотижня буває. Мене років 18 тому у Геленджику з тротуара здуло, як пір'їну. А я ж таки важкенький.

Прізвища українські та народів чорноморського регіону

Share

80

Re: Стихія!

Харьков, 29.05.2016

[]

[]

[]

Share

81 ( 30-05-2016 10:01:00 змінене kbg_dnepr )

Re: Стихія!

О, як там наші харків'яни? У нас теж постійно дощить і я не без остраху згадую 1997 рік, коли в нас після дуже дощового травня провалився 9-поверховий будинок та школа (або частина школи та дітсадок?), уламки знакли в ямі без сліду https://www.youtube.com/watch?v=iSEXXdbhuW0

Пошук предків: Глушак (Брянськ.) Ковальов Федосенко (Могилевськ.)
Оглотков (Горбат. п. НГГ) Алькин Душин Жарков Кульдішов Баландин (Симб. губ.)
Клишкін Власенко Сакунов Кучерявенко (Глухів)
Кириченко Бондаренко Білоус Страшний (Новомоск. Дніпроп.)

Share

82

Re: Стихія!

Щось у нас стихії давно не було. Після занудливих дощів відразу скажена спека. Зараз +35. Море у Джубзі прогрілося за два дні з +19 до +22. Якщо так буде палити, до вода буде до +30. То вже не купанка. Вчора їхали з моря половина обгорілі. Що то за відпочинок, ніяк не можу зрозуміти. Одне добре - помадори тепер фітофторою не захворіють і бистро достигнуть. У людей багато пропало, у мене вискочили з такої мокви! Ніяких хімікатів, тільки правильний догляд. Тим всім "продвинутим" хімікатам давно не вірю, бо то чистий "развод на бабки" або ще гірше - пошесть за наші гроші. А кукурудза в мене вже зацвітає (більше ні в кого не бачив). Де пан Балимба? Нікому й похвалитися.

Прізвища українські та народів чорноморського регіону

Share

83 ( 21-06-2016 10:09:25 змінене kbg_dnepr )

Re: Стихія!

Кому тут у нас не хватало стихии?

В Виноградове Закарпатской области выпал град размером с гусиное яйцо, сообщает Pmg.

Сегодня около 7:00 утра в Виноградовском районе около пяти минут подряд падал град размером до 5-ти сантиметров в диаметре.

Очевидцы делятся фотографиями огромного града в сети.

Град успел уничтожить овощи, местами "изрешетить" кровлю домов и нанести ущерб автомобилям.

ukranews.com/news/435440-na-zaka … ynoe-yayco

Пошук предків: Глушак (Брянськ.) Ковальов Федосенко (Могилевськ.)
Оглотков (Горбат. п. НГГ) Алькин Душин Жарков Кульдішов Баландин (Симб. губ.)
Клишкін Власенко Сакунов Кучерявенко (Глухів)
Кириченко Бондаренко Білоус Страшний (Новомоск. Дніпроп.)

Share

84

Re: Стихія!

А ось іще:

Повалені негодою дерева заблокували на Львівщині рух залізницею та автодорогами

zaxid.net/news/showNews.do?poval … Id=1395460

Пошук предків: Глушак (Брянськ.) Ковальов Федосенко (Могилевськ.)
Оглотков (Горбат. п. НГГ) Алькин Душин Жарков Кульдішов Баландин (Симб. губ.)
Клишкін Власенко Сакунов Кучерявенко (Глухів)
Кириченко Бондаренко Білоус Страшний (Новомоск. Дніпроп.)

Share

85

Re: Стихія!

Описаний мною спекотливий день, позавчора, не минув просто так. О пів-дев'ятої зі сходу налетіли страшні хмари, блискало пів-неба, але гриміло не дуже. Дуло. Пішла злива, я трохи не добіг до хати. Лило недовго. За годину розійшлося й тихенько заблимали зорі - наче нічого й не було. Очевидно, звідки прилетіло, увечері був град, бо краплі були важкі. Нас бог милував поки що, а так теж навколо град був. А 17 червня в Краснодарі під вечір подуло й пішла злива. На вул. Седіна завалився високий клен прямо на припарковану на обочині іномарку. І навряд господар щось одержить, бо стояв під знаком "Зупинку заборонено" і нікому не доведе, що їхав.

Прізвища українські та народів чорноморського регіону

Share

86

Re: Стихія!

kbg_dnepr пише:

В ВиноГРАДове Закарпатской области выпал град размером с гусиное яйцо, сообщает Pmg.

Невдашна назва. Треба Севлюш повернути.

Прізвища українські та народів чорноморського регіону

Share

87

Re: Стихія!

Сьогодні у нас випало більше "місячної норми" опадів - десь 100 мм. Мене  в станиці не було. Два роки будують у центрі каналізацію, не знаючи, скільки тут буває води. Вже двічі природа показала, що всі ті труди не те що до одного місця припарка, а ще й шкідливі. Завтра спитаю у робітників, за що вони одержують гроші (шалені на нашу сільську оцінку)? В одному місці тойраз вода вимила в річку з 5 кубів грунту з-під сходів. Цілих три дні туди підсипали ще й трамбували. Думаю:"Сипте, сипте й притрамбовуйте, вона вам покаже, хто сильніший!" Не сподівався, що так швидко.

Прізвища українські та народів чорноморського регіону

Share

88

Re: Стихія!

Оце зараз чую по радіо, що на Кавказі зберігається небезпека повеней - пане Яремо, чи в Вас є човен?

Пошук предків: Глушак (Брянськ.) Ковальов Федосенко (Могилевськ.)
Оглотков (Горбат. п. НГГ) Алькин Душин Жарков Кульдішов Баландин (Симб. губ.)
Клишкін Власенко Сакунов Кучерявенко (Глухів)
Кириченко Бондаренко Білоус Страшний (Новомоск. Дніпроп.)

Share

89

Re: Стихія!

Я ж Ярема, а не Ной! smile У нас страшні повені тільки в зимову пору. Я добре плаваю, як риба. Вчора у повені в Ростові 14-річна дівчинка в центрі міста втопилася. sad

Прізвища українські та народів чорноморського регіону

Share

90

Re: Стихія!

Вчора у повені в Ростові 14-річна дівчинка в центрі міста втопилася.

Жах!
[video]

Коли добром ніхто не дасть нам світла, – Його здобути треба – не молить,
Бо без борні нікчемні всі молитви. І свічки мирної не варта та країна,
Що в боротьбі її не запалила.

Share

91

Re: Стихія!

Ярематойсамий пише:

Я добре плаваю, як риба.

Слава тобі Господи, хоч за Вас можна не хвилюватися wink

Пошук предків: Глушак (Брянськ.) Ковальов Федосенко (Могилевськ.)
Оглотков (Горбат. п. НГГ) Алькин Душин Жарков Кульдішов Баландин (Симб. губ.)
Клишкін Власенко Сакунов Кучерявенко (Глухів)
Кириченко Бондаренко Білоус Страшний (Новомоск. Дніпроп.)

Share

92

Re: Стихія!

Але в Кубані мало не втопився...Бо, бо, бо... Більше після чаркування у воду не ліз, а тепер і не чаркуюся. Правда, ніхто того не помітив. Заморився і вирішив топитися. Але зметикував, що до берега треба не під 90 град. гребти, а під 45. То вже давно було.

Прізвища українські та народів чорноморського регіону

Share

93

Re: Стихія!

Пане Яремо, ну що ж Ви нас все лякаєте! Розкажіть краще щось цікавеньке!

Пошук предків: Глушак (Брянськ.) Ковальов Федосенко (Могилевськ.)
Оглотков (Горбат. п. НГГ) Алькин Душин Жарков Кульдішов Баландин (Симб. губ.)
Клишкін Власенко Сакунов Кучерявенко (Глухів)
Кириченко Бондаренко Білоус Страшний (Новомоск. Дніпроп.)

Share

94

Re: Стихія!

Так тема як називається? Лякаю, щоб здуру у воду не лізли. Цікавеньке. Хлопці не березі лиману Цокур на Тамані біля Вищостебліївської питають діда (трохи випив, бо там вина багато ще й неділя була):"Дед, а в лимане можно рьібьі наловить? Есть там шо-нибудь?" А саме штормило. Дід глянув на надувного човна, на хлопців, на хвилі, позихнув:"Багато там чого є - й кефала є, й бички є. Можна наловить, як не перевернетесь. Наловите - риби наїстеся, перевернетеся - риба наїсться!"

Прізвища українські та народів чорноморського регіону

Share

95

Re: Стихія!

Ну добре, не буду до Вас з веселощами приставати - мабуть, сьогодні не вийде...

Пошук предків: Глушак (Брянськ.) Ковальов Федосенко (Могилевськ.)
Оглотков (Горбат. п. НГГ) Алькин Душин Жарков Кульдішов Баландин (Симб. губ.)
Клишкін Власенко Сакунов Кучерявенко (Глухів)
Кириченко Бондаренко Білоус Страшний (Новомоск. Дніпроп.)

Share

96 ( 01-07-2016 13:10:26 змінене Ярематойсамий )

Re: Стихія!

Веселощі. Недавно мене ввечері комарі в лісі так покусали, що бугри по обличчю з правого боку пішли і мало не здурів. А мені знов туди треба йти (хоч, мабуть, там водою залило). Пішов у "Сангі-стиль" (магазин мила-кремів-мазил-красил) спрей від комарів купувати. Там його більше десяти сортів, але як подивився на ціну! За ціну найдешевшого купив:1) велику пляшку шампуня; 2) чималеньку пляшку рідкого мила; 3)три бруски пахучого мила; 4) брусок дегтярного мила; 5) брусок господарського мила. Вийшов звідти веселий-веселий - ану, так їх обдурити! smile А без спрею якось обійдуся - спробую Вишневським (там дьоготь) помазатися або карасином. Якось іду, а стара питає:"У ліс ідеш?" - "Еге" - "А чим ти од комарів мажешся?" - "Нічим!" - "Так їдять же, як собаки! А я, як увечері йду у город, то карасином помажуся, і вони не підлітають!" - "Ой, бабо Міля, шо ви совітуєте! То ви старі, вам до хлопців не бігати і вони до вас не бігають! А я як до дівчат піду вонючий, як керогаз?" Сміємося обоє. Царство їй небесне!"

Прізвища українські та народів чорноморського регіону

Share

97

Re: Стихія!

"Карасин" - це справжня "палочка-выручалочка". І рани обробляли, і горло полоскали, і компреси ставили.

Коли добром ніхто не дасть нам світла, – Його здобути треба – не молить,
Бо без борні нікчемні всі молитви. І свічки мирної не варта та країна,
Що в боротьбі її не запалила.
Thanks: kbg_dnepr1

Share

98

Re: Стихія!

І вошей нищили!

Прізвища українські та народів чорноморського регіону
Thanks: litar Л1

Share

99

Re: Стихія!

Ярематойсамий пише:

І вошей нищили!

Точно.
Про них якось забула.
Якби не пошесть у 80-ті, так би усе життя і прожила не бачачи ту «животину».

Коли добром ніхто не дасть нам світла, – Його здобути треба – не молить,
Бо без борні нікчемні всі молитви. І свічки мирної не варта та країна,
Що в боротьбі її не запалила.

Share

100

Re: Стихія!

А ми з сестрою двоюрідною від кінця 1970-х боїмося моря, особливо людяних пляжів. smile І не одні ми. Хоча бабуня нас вчили:"Купаєтеся в річці, чешіться гребінцем!" А про пляжі бабуня (перший раз у Джубзі) сказали:"Тепер я знаю, чого у морі вода солона!" smile

Прізвища українські та народів чорноморського регіону

Share

101

Re: Стихія!

В Энергодаре Запорожской обл. прошел сильный ливень - дождь затопил округу неподалеку от ж/д вокзала. Автомобили буквально плавали по лужам, а детвора собирала номерные знаки. Местные жители говорят, что в этом р-не всегда такие потопы после дождя - не работают ливневки.
[video]
www.061.ua/news/1281167

Коли добром ніхто не дасть нам світла, – Його здобути треба – не молить,
Бо без борні нікчемні всі молитви. І свічки мирної не варта та країна,
Що в боротьбі її не запалила.

Share

102

Re: Стихія!

У нас знову страшна злива, але менша за позавчора. Переказують, що на морі багато потопило, є загиблі. Всі "благоустройства" останніх двох років у нас робили, здається придурки й злодії. Якби цього нічого не робилося, було б краще. А зараз упав густий туман - хоч би не пропали помидори!

Прізвища українські та народів чорноморського регіону

Share

103

Re: Стихія!

+39. Хто більше?

Прізвища українські та народів чорноморського регіону

Share

104 ( 18-07-2016 13:32:49 змінене kbg_dnepr )

Re: Стихія!

А де міряти? В нас, напевне, 50 - як в пічці (особливо у центрі міста)...

Тут www.accuweather.com/ru/ua/dnipro … her/322722 кажуть, що вчора і позавчора було 38, а сьогодні вже тільки 37 wink

Так що Ви, як завжди, неперевершені, пане Яремо!

Хоча знайомі кажуть, що в них на градуснику (начебто в тіні й за містом) вчора було 45

Пошук предків: Глушак (Брянськ.) Ковальов Федосенко (Могилевськ.)
Оглотков (Горбат. п. НГГ) Алькин Душин Жарков Кульдішов Баландин (Симб. губ.)
Клишкін Власенко Сакунов Кучерявенко (Глухів)
Кириченко Бондаренко Білоус Страшний (Новомоск. Дніпроп.)

Share

105

Re: Стихія!

В мене 32.5 в тіні, відкрите вікно. Скоріш це в домі. Офіційно 37.

Коли добром ніхто не дасть нам світла, – Його здобути треба – не молить,
Бо без борні нікчемні всі молитви. І свічки мирної не варта та країна,
Що в боротьбі її не запалила.

Share