1 ( 25-05-2016 10:58:18 змінене Julia_R1 )

Тема: Банківські та податкові документи як джерело генеалогічної інформації

В списке богачей Флоренции те же фамилии, что и 600 лет назад

Гульельмо Бароне и Сауро Мосетти, экономисты из главного финансового учреждения на Апеннинах - Bank of Italy, провели необычное исследование. Они отправились в архив Флоренции, проверили данные по флорентийским налогоплательщикам в 1427 году и сравнили их с данными Налогового управления Флоренции за 2011 г. Результаты удивили самих исследователей: среди наиболее состоятельных налогоплательщиков 15 и 21 веков совпадают почти 900 фамилий.

expert.ru/2016/05/21/florentsiya/

Ремезенко, Ничипоренко, Швець (Чорнобиль, Залісся); Поронько, Ткач, Кучеровець (Клочків), Хлібович (Браслав), Ковріженко, Кобець, Наумовський (Київ та область), Сапалановський, Ратинський, Шпаковський, Врублевський, Дидковський (Житомир, Троянів) та інші.
Мій блог: genea.musicfancy.net/

2

Re: Банківські та податкові документи як джерело генеалогічної інформації

Пані Юлія,

дуже дякую за важливу тему. Мені вже давно розповів один наш історик, що важливим джерелом інформації про селян (звісно, що й про інші верстви населення теж!) є фонди банків, де вони закладали свою землю, отримували кредити і т. ін. І я оце ніяк не можу зібратися, щоб щось конкретне пошукати. А тут хоч буде скриня, куди все це можна буде складати.

Пошук предків: Глушак (Брянськ.) Ковальов Федосенко (Могилевськ.)
Оглотков (Горбат. п. НГГ) Алькин Душин Жарков Кульдішов Баландин (Симб. губ.)
Клишкін Власенко Сакунов Кучерявенко (Глухів)
Кириченко Бондаренко Білоус Страшний (Новомоск. Дніпроп.)

Share