71

Re: myheritage

Yulita пише:
ww2 пише:

Юля, Ви на Geni заносили свої дані руками, або робили це ще тоді, коли в них працював імпорт даних через гедком?

Чесно кажучи, вже не пам'ятаю, це було дуже давно smile
А чому перестали приходити повідомлення з нашого форуму про відповіді в темах? Я зовсім випадково побачила звернення до мене.

В тих темах, по яким бажаєте отримувати повідомлення, потрібно включити алерти. Цей "вимикач" знаходиться поруч з додаванням теми у Закладки та у РСС-стрічку (наверху). Знайшли?

Васильківський, Київський, Звенигородський повіти Київської губернії
Ніжинський повіт Чернігівської губернії
Сайт програми GedcomReport go.inf.ua

Сайт ww2

Share

72

Re: myheritage

ww2, так це тепер весь Фаворіт треба проклацати, щоб надходили повідомлення?

Інтереси: історія Білицької сотні Полтавського полку.
Пошук: Калашник, Білецький, Пилипенко (Порубаї: Озера, Кишенька, Полт.) cool, Зданович (Кривошин: Брест., Білорусь), Чихар, Кириченко, Овсійко (Хмелів: Сум.) cool, Калініченко, Коломієць, Ігнашенко, Табурянський (Білогорілка: Полт.) cool, Сербул, Гуцуляк, Формос, Стефанюк, Петрович (Зелений Гай, Слобода: Новоселиця, Чернівец.).

Share

73 ( 14-04-2017 15:57:15 змінене Yulita )

Re: myheritage

Якось дивно виходить, раніше я автоматично отримувала відповіді на свої пости, тепер мені буде потрібно перебрати знову всі теми, та відмітити ті, по яким я хочу отримувати відповіді?

Дзюман, Замула, Иващенко, Лабыш, Черненко - крестьяне Васильковского, Сквирского уездов Киевской губернии;
Берегуленко, Гречаный, Притис, Сорочан - крестьяне Елисаветградского (Бобринецкого) уезда Херсонской губернии;
Кавур, Кавуров - крестьяне Могилевского уезда Могилевской губернии;
Бляхер, Бурштейн, Каменецкий - евреи Богуславского, Шполянского и Матусовского обществ Киевской губернии.

Share

74

Re: myheritage

Ні, я переплутав. Алертами вмикаються зміни в темах за якими слідкуєш.
Просто в мене вони включені в одній темі і з цієї теми мені і приходять повідомлення на пошту. Тому я й вирішив, що алертами це й регулюється. Зараз повмикав їх у інших темах (в т.ч. і в цій), але повідомлення все одно не приходять з неї.
Щось взагалі не знайшов у Налаштуваннях і темах де це може регулюватись.
І таки дійсно, давно не приходили такі повідомлення.

Васильківський, Київський, Звенигородський повіти Київської губернії
Ніжинський повіт Чернігівської губернії
Сайт програми GedcomReport go.inf.ua
Thanks: Relic hunter1

Сайт ww2

Share

75

Re: myheritage

Всім привіт.Хочу і я поділитися своїм довідом з Myheritage.
В січні минулого року придбав Premium Plus.
Була дуже гарна ціна і купа бонусів. В тому числі я отримав доступ до великої кількості історичних документів, тоді я не до кінця розумів що це, а тепер мені потрібна допомога від того, хто має Premium профіль і має доступ до цих історичних документів. Про це в наступному повідомленні напишу.

На початку цього року термін вичерпався. 
Моє дерево ніби то на сайті заблокували, але водночас ніхто Premium Plus не відміняв.
Зараз в мене є багато роботи по дереву, але оскільки немає вільних коштів на продовження Premium Plus поки що обходжуся без нього.
Плюс я знайшов вихід, як використовувати частину функцій, навіть не зважаючи на те, що на сайті моє дерево заблоковане.
В мене зараз дерево орієнтовно на 2000 людей (в січні ще було десь 1000).
Маю багато співпадінь по дереву з різними польськими деревами тому активно використовую функцію Instant Discoveries. Ця функція є тільки в Premium Plus і дозволяє підтягувати з інших дерев одразу по 10-12 людей.
Погодьтеся - дуже зручно.
Також дуже корисна функція: Smart Matches. Яка також дозволяє підтягувати людей з інших дерев. В Premium і Premium Plus вона трохи вдосконалена.
Цікава також є функція Record Matches, яка шукає історичні спогади в різних індексованих документах (в тому числі тих, які є в мармонів).
Як я вже писав - в січні термін мого Premium Plus закінчився і мені в деякій мірі заблокувало сайт.
Але я продовжую розбудовувати своє дерево у програмі: Family Tree Builder і використовувати вище описані функції навіть не зважаючи на те, що вони є (або їх удосконалення) доступні тільки в Premium Plus smile

В чому власне суть. На свій планшет я поставив Android програму від Myheritage і періодично (десь раз в два дні) мені вискакує повідомлення від неї, що знайдені нові дані в тій чи іншій функції. Я натискаю на те повідомлення і отримаю доступ до функцій Smart Matches, Record Matches та Instant Discoveries.

Через функції Record Matches та Instant Discoveries можна переглянути та підтвердити багато збігів.
Головне не виходити в головне меню бо потім не зайдете назад. Програма буде вимагати придбати її.
Що ж до функції Instant Discoveries то через неї можна одночасно підтвердити тільки один збіг. Після підтвердження того чи іншого збігу програма перекидає на перегляд заблокованого дерева і щоб ти не тиснув - всеодно попадеш на головне меню. Ось так от.
Можливо справа в тому, що я постійно чищу сміття на своєму планшеті через 360 Security і таким чином програма просто не знає, що я заблокований і відсилає мені такі повідомлення, якими я користуюся smile

Також мені сам Myheritage на e-mail повідомляє, що в мене є збіги і я через покликання в листі знову ж таки обходжу певне блокування і через якусь з платних функцій переглядаю збіг і підтверджую його smile

Якщо мені треба скористатися пошуком на сайті то просто переходжу в дерево однієї польської знайомої в неї є Premium і ніби то через її дерево користуюся пошуком і якщо мені потрібно переглянути чиєсь дерево, або сконтактувати з власником дерева, яке я знайшов - використовую цей спосіб smile

Також мені вдалося (грубо кажучи я виграв осінню в Myheritage тест ДНК) скористатися функцією DNA Matches. Десь в січні мій тест ДНК був готовий і система періодично видає мені генетичні збіги по всьому світу smile

Share

76

Re: myheritage

VUVA: а Ви не пробували завести дерево на Geni (партнерський сайт MyHeritage), ввести там кілька своїх профілів, а потім отримати Smart Matches на своїх родичів у Вашому ж дереві на MyHeritage, підтвердити їх і таким чином перенести ?

Мене цікавить, чи такий підхід працює, бо є люди, які цікавляться автоматизацією заповнення дерева на Geni.com.


А дерево на MyHeritage Ви починали з імпорту Gedcom, чи вручну?


Щодо їхнього тесту ДНК, то він реально ні до чого поки що, в них в базі реально бл. 12000 людей мають ДНК, так що база для порівняння дуже маленька. І є проблеми з алгоритмом визначення співпадінь - дивіться вище в цій темі. Я б рекомендував Вам перенести результати до FamilyTreeDNA та GedMatch, отримаєте набагато більше збігів і кращі інструменти аналізу результатів.

Прізвища: Тертичний, Брехунець, Коцюба, Білик, Мельник, Стасюк, Цехонський, Рудницький, Скульський, Пахута, Загика, Ковпак, Агарков, Сулима, Ковбасюк, Сахарук, Сніцар, Заморока
I-BY104146|U5b1b1a - Проект "Українська ДНК"
Thanks: VUVA1

Share

77 ( 22-04-2017 18:28:51 змінене VUVA )

Re: myheritage

1. А для чого це мені? smile В мене Smart Matches і так добре працює 
Сьогодні видав 1200 співпадінь. Шкода тільки що зараз планшет в ремонті.
Тому буду чекати коли зремонтують і далі до роботи smile

2. На жаль з Geni.com ще не працював, хоча і зареєстрований там.

3.  MyHeritage. Починав будувати через програму Family Tree Builder і так далі й продовжую. 
Плюс постійно роблю синхронізую даних з сайтом. 

4. А де саме ви змогли подивитися, яка в них чисельна база даних?
Знаєте, якщо враховувати, що вони мені зробили ДНК безкоштовно... мені нарікати немає на що smile
За проблеми з алгоритмом співпадінь - прочитаю.
Перенести на інші сервіси - думка гарна. В мене вона вже не раз проскакувала, але є одне але...
Для того, щоб мені завантажити мої результати з сайту - треба спочатку розблокувати сам сайт, а це значить - оплатити Premium.

Thanks: iromko1

Share

78

Re: myheritage

1. Вам - можливо ні до чого, але мені було цікаво, чи такий підхід працює. Багато людей в різних дискусіях питають, як завантажити дані на Гені автоматично.


4. Бачив публікацію у фейсбуці в групі Українська ДНК, thednageek.com/estimating-the-si … databases/ там якраз розмір баз від різних фірм оцінювався. 


Звісно, безкоштовний тест - це пропозиція, від якої неможливо відмовитися. smile Але я підозрюю, що Ви - перша людина з України, яка протестувалась на МН.

Прізвища: Тертичний, Брехунець, Коцюба, Білик, Мельник, Стасюк, Цехонський, Рудницький, Скульський, Пахута, Загика, Ковпак, Агарков, Сулима, Ковбасюк, Сахарук, Сніцар, Заморока
I-BY104146|U5b1b1a - Проект "Українська ДНК"
Thanks: VUVA1

Share

79

Re: myheritage

1. Можливо якби попав був в таку ситуацію то точно дослідив би це питання. Або мучив підтримку Myheritage. Хоча певно це було б безрезультатно. Це напевно єдиний, але дуже великий мінус Myheritage. Їхня підтримка працює тільки коли вони відслідковують, що я лажу по сторінках, де починається оплата. І все. А щодо інших питань (в не залежності на якій мові їм писати і чи платний акаунт чи ні) можна тижнями чекати відповідь.

4. Власне це і не дивно. Осінню минулого року, коли вони запускали в себе цю функцію, мені (можливо це тільки надсилали тим в кого Premium) прийшов лист.
Два абзаци з цього листа: 
З метою надання найбільш точного етнічного аналізу ми збираємо дані ДНК зі 100 різних популяцій з усього світу, а також зосереджуємось на проекті"Засновник групи населення": сучасних групах, які є нащадками кількох індивідів, що покинули одну територію щоб зосередитись на іншій з політичних, релігійних чи соціальних причин. Інформація, яку ми збираємо через проект "Засновник групи населення" дасть нам змогу забезпечувати наших користувачів глибшим розумінням етнічного та географічного походження їхніх предків. 
...
Кількість місць обмежена і ми можемо забезпечити безкоштовними тестами ДНК лише перших 50 учасників кожної групи населення у проекті "Засновник групи населення", тож покваптеся підписатись, щоб не втратити нагоду. Кінцевий термін для реєстрації - ...
...
Як я зрозумів вони роздавали 50 безкоштовних тестів на одну країну, щоб наповнити базу.

Share

80 ( 22-04-2017 23:11:15 змінене olyvd )

Re: myheritage

Дивно,  а я такого листа не отримувала. Вони могли відстежити, що я підхожу під "що покинули одну територію щоб зосередитись на іншій з політичних, релігійних чи соціальних причин", але, мабуть, не за гендерною ознакою. Гадаю, вони таки листи надсилали тільки носіям Y-хромосоми.

Якщо дозволяють кошти, зараз якраз тиждень знижок, замовте тест на https://www.familytreedna.com

Поиск предков и потомков, сбор информации, генеалогические исследования и построение родовых деревьев для следующих фамилий: Дорошенко, Дик, Верба, Кравцов, ПолОвый, Курбановский, Коноплин, Будников,  Синельник, Каченовский/Коченовский/Коченевский, Родкевич/Радкевич, Роскладка/Розкладка/Раскладка/Розкладко

mtDNA - J1c5

Share

81

Re: myheritage

olyvd пише:

Дивно,  а я такого листа не отримувала. Вони могли відстежити, що я підхожу під "що покинули одну територію щоб зосередитись на іншій з політичних, релігійних чи соціальних причин", але, мабуть, не за гендерною ознакою. Гадаю, вони таки листи надсилали тільки носіям Y-хромосоми.

Якщо дозволяють кошти, зараз якраз тиждень знижок, замовте тест на https://www.familytreedna.com

Не знаю... можливо...

Про знижки знаю, але коштів вільних зараз під це немаю.
Думаю що спочатку якось переміщу результати з Myheritage, а потім буде видно smile

Thanks: iromko1

Share

82 ( 27-04-2017 09:32:27 змінене iromko )

Re: myheritage

Замовляти повторний тест для себе у FTDNA, маючи результат від МН, немає сенсу, бо МН самі тестують у лабі FTDNA на ті ж самі SNP. У випадку перенесення виглядати все буде, ніби Ви у FTDNA і тестували, хіба що для додаткових тестів не буде генетичного матеріалу (зберігання пробірок протягом 25 років розповсюджується тільки на безпосередніх клієнтів FTDNA, наскільки я розумію - Ред.: так і є, ніхто більше пробірки не зберігає). Когось іншого з родини було б варто протестувати, але то не горить, я сподіваюсь, так що можна і на вільні кошти почекати.

Прізвища: Тертичний, Брехунець, Коцюба, Білик, Мельник, Стасюк, Цехонський, Рудницький, Скульський, Пахута, Загика, Ковпак, Агарков, Сулима, Ковбасюк, Сахарук, Сніцар, Заморока
I-BY104146|U5b1b1a - Проект "Українська ДНК"
Thanks: VUVA1

Share

83

Re: myheritage

MyHeritage сьогодні оголосили про вдосконалення аналізу етнічних складових ДНК. Вони збільшили кількість референсних популяцій з 36 до 42, і таким чином обіцяють найбільш точне вгадування етнічної приналежності з-поміж усіх компаній, які проводять тестування ДНК.

Більше тут:
genealogysstar.blogspot.cz/2017/ … cally.html


Також вони нагадують, що до них можна завантажувати сирі дані тестів з інших компаній - і це все ще безкоштовно smile


До речі, комусь іще прийшла пропозиція купити підписку на рік зі знижкою 40-50%? Чи це вони мене за якимось критеріями вибрали?

Прізвища: Тертичний, Брехунець, Коцюба, Білик, Мельник, Стасюк, Цехонський, Рудницький, Скульський, Пахута, Загика, Ковпак, Агарков, Сулима, Ковбасюк, Сахарук, Сніцар, Заморока
I-BY104146|U5b1b1a - Проект "Українська ДНК"

Share

84

Re: myheritage

iromko пише:

До речі, комусь іще прийшла пропозиція купити підписку на рік зі знижкою 40-50%?

мені теж)))

свой среди чужих, чужой среди своих...
N-FTA62436

Share

85 ( 30-05-2017 16:52:18 змінене Yulita )

Re: myheritage

Мне тоже пришла такая скидка smile
А вот с этнической составляющей у них пока непонятно. Я загнала данные с 23andMe бабушки и двоюродного деда в МН, результаты отличаются очень сильно:

Бабушка
в 23:
93,8% - ашкенази
<0,1% - финны
5,3% - сборная европейская солянка
0,5% - Азия
0,3% - восточная и северная Африка

Она же в МН по одним и тем же данным:
89,4% - ашкенази
6,1% - Балтика
4,5% - Италия


Двоюродный дед в 23:
75,2% - Восточная Европа
5,2% - Балканы
19,5% - прочая Европа
<0,1% - Азии и Африки


Он же в МН:
48% - Восточная Европа
31,4% - Балтика
20,6% - Балканы


Учитывая, что его родословную и по мужским и по женским линиям я знаю до 1600-х годов, такого огромного процента прибалтийской и балканской крови у него просто не может быть.
В то же время у мамы, у которой балканской и прибалтийской крови как раз должно быть не меньше 20% (что и показывает 23), МН выдает Прибалтику всего 12%, а Балканы и того меньше - 2,7%


И это все учитывая то, что данные брались с одного образца, то есть дело только в методе интерпретации результатов.

Дзюман, Замула, Иващенко, Лабыш, Черненко - крестьяне Васильковского, Сквирского уездов Киевской губернии;
Берегуленко, Гречаный, Притис, Сорочан - крестьяне Елисаветградского (Бобринецкого) уезда Херсонской губернии;
Кавур, Кавуров - крестьяне Могилевского уезда Могилевской губернии;
Бляхер, Бурштейн, Каменецкий - евреи Богуславского, Шполянского и Матусовского обществ Киевской губернии.

Share

86 ( 21-06-2017 10:46:50 змінене VUVA )

Re: myheritage

Вчора Myheritage прислав мені результати моїх етнічних досліджень по програмі в якій я раніше приймав участь.
Європа - 100,0%
Східна Європа - 83,4%
Balkan - 49,0%
Baltic - 26,3%
East European - 8,1%

Північна та західна Європа - 16,6%
Scandinavian - 14,6%
Фінська - 2,0%

Кому цікаво, можна результати переглянути ось тут MyHeritage DNA .

Thanks: iromko1

Share

87

Re: myheritage

Сьогодні FTDNA оголосили про відкриття можливості завантаження даних тестів MyHeritage. Збіги можна отримати відразу і безкоштовно. За етнічні складові треба доплатити ще 10 доларів (зазвичай це коштує 19, але заоаз - знижка).

Дуже рекомендую скористатись цією можливістю. Бо як я переконався на власному досвіді, і збіги, і етнічні складові від MyHeritage далекі від реальності.

Прізвища: Тертичний, Брехунець, Коцюба, Білик, Мельник, Стасюк, Цехонський, Рудницький, Скульський, Пахута, Загика, Ковпак, Агарков, Сулима, Ковбасюк, Сахарук, Сніцар, Заморока
I-BY104146|U5b1b1a - Проект "Українська ДНК"
Thanks: FindMyRoots1

Share

88

Re: myheritage

iromko пише:

Сьогодні FTDNA оголосили про відкриття можливості завантаження даних тестів MyHeritage. Збіги можна отримати відразу і безкоштовно. За етнічні складові треба доплатити ще 10 доларів (зазвичай це коштує 19, але заоаз - знижка).

Дуже рекомендую скористатись цією можливістю. Бо як я переконався на власному досвіді, і збіги, і етнічні складові від MyHeritage далекі від реальності.

Зробив це smile

Тепер шукаю (чекаю) можливість завантаження даних до Ancestry.

Share

89

Re: myheritage

Ancestry DNA не приймає дані від жодної іншої компанії.

Прізвища: Тертичний, Брехунець, Коцюба, Білик, Мельник, Стасюк, Цехонський, Рудницький, Скульський, Пахута, Загика, Ковпак, Агарков, Сулима, Ковбасюк, Сахарук, Сніцар, Заморока
I-BY104146|U5b1b1a - Проект "Українська ДНК"
Thanks: VUVA1

Share

90

Re: myheritage

iromko пише:

Ancestry DNA не приймає дані від жодної іншої компанії.

Шкода... sad

Share

91

Re: myheritage

Я декілька років працюю з цією программою,але проблема появилася.В мене безкоштовна версія.Я добавив значну кількість осіб,після чого звіти перестали формуватися.Замовляєш звіт по нащадкам,починаючи з першого відомого предка,а це 8-10 поколінь до мене і близько 200 осіб,це тільки по одному прізвищу і отримуєш повідомлення "Неможливо створити звіт".Цікавий такий факт,що по прізвищу по якому проект був створений, звіт формується,правда не зовсім так як треба.В вікні нічого не з'являється,але якщо натискаешь "Зберегти",то повторно формується звіт і його видно.По тім же прізвищам,що тільки заведені звіт не формується і отримуєш повідомлення.Якщо мали такі проблеми,прошу поділитися рецептами виходу з ситуації.

Зелінські-Земські,Соколовські,Лічкановські,Мандебура,Майдебура(Мандибур и др.) Подільска губ. Бобраков,Ємельяненко Херсонська губ.Омелян Переяславський повіт Полтавська губ.

Share

92

Re: myheritage

Family Search оголосив про відкриття можливості синхронізації особистих дерев користувачів MyHeritage до їхнього спільного дерева Family Tree.

Подробиці тут: https://blog.myheritage.com/2018/03/new … yheritage/


Як завжди, додаткові можливості поширення та збереження генеалогічної інформації можна лише вітати. Зокрема в цьому випадку - важлива не так можливість збігів з користувачами Family Search Family Tree, як безпечне збереження дерева некомерційною організацією з архівами у Гранітній горі: https://www.familysearch.org/archives/a … -mountain/

Прізвища: Тертичний, Брехунець, Коцюба, Білик, Мельник, Стасюк, Цехонський, Рудницький, Скульський, Пахута, Загика, Ковпак, Агарков, Сулима, Ковбасюк, Сахарук, Сніцар, Заморока
I-BY104146|U5b1b1a - Проект "Українська ДНК"
Thanks: v_golub1

Share

93

Re: myheritage

iromko пише:

Family Search оголосив про відкриття можливості синхронізації особистих дерев користувачів MyHeritage до їхнього спільного дерева Family Tree.

Подробиці тут: https://blog.myheritage.com/2018/03/new … yheritage/


Як завжди, додаткові можливості поширення та збереження генеалогічної інформації можна лише вітати. Зокрема в цьому випадку - важлива не так можливість збігів з користувачами Family Search Family Tree, як безпечне збереження дерева некомерційною організацією з архівами у Гранітній горі: https://www.familysearch.org/archives/a … -mountain/

Да гарна штука, схоже працює с RootsMagics  але це тільки для членів церкви.

Thanks: iromko1

Share

94

Re: myheritage

Компанія MyHeritage оголосила про публікацію дослідження колективу авторів на чолі зі своїм головним науковим співробітником др. Янівом Ерліхом на предмет залежності тривалості життя людини від спадковості:

https://blog.myheritage.com/2018/03/myh … l-science/


Небачена раніше кількість вхідних даних для аналізу, яка власне і дозволила зробити отримані висновки, була взята зі Світового дерева Geni.


Провідні світові ЗМІ коментують і розповсюджують інформацію про результати дослідження.

Прізвища: Тертичний, Брехунець, Коцюба, Білик, Мельник, Стасюк, Цехонський, Рудницький, Скульський, Пахута, Загика, Ковпак, Агарков, Сулима, Ковбасюк, Сахарук, Сніцар, Заморока
I-BY104146|U5b1b1a - Проект "Українська ДНК"
Thanks: gennadii54081

Share

95

Re: myheritage

Yulita пише:

Мне тоже пришла такая скидка smile
А вот с этнической составляющей у них пока непонятно. Я загнала данные с 23andMe бабушки и двоюродного деда в МН, результаты отличаются очень сильно.

Цікаво чи можливо навпаки - перенести дані ДНК в 23andMe з MyHeritage. Хтось знає, є така можливість? Теж було б цікаво порівняти етнічну розкладку.

Multi multa nemo omnia novit.
Єрофеєнко(Ерофеенко)\Кришталь(Крышталь,Крешталь)\Малашенко\Мелащенко\Фесенко(Хвесенко)\Щедрин

96

Re: myheritage

AleksML пише:

Мне тоже пришла такая скидка smile
А вот с этнической составляющей у них пока непонятно. Я загнала данные с 23andMe бабушки и двоюродного деда в МН, результаты отличаются очень сильно.

Цікаво чи можливо навпаки - перенести дані ДНК в 23andMe з MyHeritage. Хтось знає, є така можливість? Теж було б цікаво порівняти етнічну розкладку.

23andMe не приймає дані від жодної іншої компанії. smile
Єдине виключення мало місце на день ДНК цього року, коли було можливо завантажити дані тесту з Ancestry, але ця акція була одноденна: https://customercare.23andme.com/hc/en- … Discover23

Прізвища: Тертичний, Брехунець, Коцюба, Білик, Мельник, Стасюк, Цехонський, Рудницький, Скульський, Пахута, Загика, Ковпак, Агарков, Сулима, Ковбасюк, Сахарук, Сніцар, Заморока
I-BY104146|U5b1b1a - Проект "Українська ДНК"

Share

97

Re: myheritage

Компанія MyHeritage стала офіційним партнером пісенного конкурсу Eurovision 2019, фінал якого відбудеться в травні наступного року в Ізраїлі.

В рамках партнерства передбачається, що компанія буде випускати матеріали, які відкриватимуть родинні зв'язки між учасниками, переможцями та фанами конкурсу.


https://blog.myheritage.com/2018/09/myh … sion-2019/

Прізвища: Тертичний, Брехунець, Коцюба, Білик, Мельник, Стасюк, Цехонський, Рудницький, Скульський, Пахута, Загика, Ковпак, Агарков, Сулима, Ковбасюк, Сахарук, Сніцар, Заморока
I-BY104146|U5b1b1a - Проект "Українська ДНК"
Thanks: v_golub, AleksML2

Share

98

Re: myheritage

iromko пише:

Компанія MyHeritage стала офіційним партнером пісенного конкурсу Eurovision 2019, фінал якого відбудеться в травні наступного року в Ізраїлі.

В рамках партнерства передбачається, що компанія буде випускати матеріали, які відкриватимуть родинні зв'язки між учасниками, переможцями та фанами конкурсу.


https://blog.myheritage.com/2018/09/myh … sion-2019/

Може під цю справу якісь цікаві знижки запропонують. І взагалі більше людей протестується, знайдуться цікаві зв'язки... чекаємо smile

Multi multa nemo omnia novit.
Єрофеєнко(Ерофеенко)\Кришталь(Крышталь,Крешталь)\Малашенко\Мелащенко\Фесенко(Хвесенко)\Щедрин
Thanks: iromko1

99

Re: myheritage

Знижки і так пропонують - мені от недавно прийшла знижка 50% на підписки. А на ДНК буде знижка під новорічні свята.

Але важливіше саме просування в маси ідей; що дослідження родоводу і тести ДНК будуть рекламуватись як частина сучасної космополітичної лівацької культури, яку представляє Eurovision. Бо зараз дослідження родоводу сприймається більше як атрибут консервативної культури, а тести ДНК - як взагалі незрозуміла забавка якихось ботанів.


Звісно, в рекламі купа знаменитостей легко знайдуть свої корені по базам документів MyHeritage, а результати ДНК будуть простими і зрозумілими і виявлять втрачених троюрідних братів і сестер з екзотичних країн, і всі будуть щасливі. smile Але так воно й має бути, щоб зацікавити.

Прізвища: Тертичний, Брехунець, Коцюба, Білик, Мельник, Стасюк, Цехонський, Рудницький, Скульський, Пахута, Загика, Ковпак, Агарков, Сулима, Ковбасюк, Сахарук, Сніцар, Заморока
I-BY104146|U5b1b1a - Проект "Українська ДНК"
Thanks: AleksML, kbg_dnepr2

Share

100

Re: myheritage

iromko пише:

Знижки і так пропонують - мені от недавно прийшла знижка 50% на підписки. А на ДНК буде знижка під новорічні свята.

Але важливіше саме просування в маси ідей; що дослідження родоводу і тести ДНК будуть рекламуватись як частина сучасної космополітичної лівацької культури, яку представляє Eurovision. Бо зараз дослідження родоводу сприймається більше як атрибут консервативної культури, а тести ДНК - як взагалі незрозуміла забавка якихось ботанів.


Звісно, в рекламі купа знаменитостей легко знайдуть свої корені по базам документів MyHeritage, а результати ДНК будуть простими і зрозумілими і виявлять втрачених троюрідних братів і сестер з екзотичних країн, і всі будуть щасливі. smile Але так воно й має бути, щоб зацікавити.

big_smile


Я робив зі знижкою в чорну п'ятницю по 49 долларів - то була найменша ціна яку бачив wink

Multi multa nemo omnia novit.
Єрофеєнко(Ерофеенко)\Кришталь(Крышталь,Крешталь)\Малашенко\Мелащенко\Фесенко(Хвесенко)\Щедрин

101

Re: myheritage

Питання від початківця у цій справі: а якщо купити платний акаунт, а потім його раптом не продовжити, то з деревом станется що? Як саме воно заблокується?

Велика Виска -Мокряки і все село; Кухаревський/Кухаревский - звідусіль; Цихаиз/Чехаиз/Чіхаїз - звідусіль; Кейбал - Полтавщина і звідусіль; Гірчак-Горчаков - Луганськ і околиці. Шукаю народження Варвари Григорівни Кодаченко у 1884-1886 роках скоріш за все у Херсонській губерніі, де - невідомо.
Thanks: interstep, iromko2

Share

102

Re: myheritage

Дерево залишиться. Якщо в ньому буде більше 250 людей, то не можна буде додавати нових. І не буде синхронізації з десктоп-версією клієнта. 
Саме тому я зробив дерево MyHeritage лише як засіб отримати більше збігів на цьому сайті (в т.ч. по ДНК), а роботу продовжую на Geni - там не доводиться турбуватись про обмеження.

Прізвища: Тертичний, Брехунець, Коцюба, Білик, Мельник, Стасюк, Цехонський, Рудницький, Скульський, Пахута, Загика, Ковпак, Агарков, Сулима, Ковбасюк, Сахарук, Сніцар, Заморока
I-BY104146|U5b1b1a - Проект "Українська ДНК"

Share

103

Re: myheritage

На честь 100-ї річниці закінчення 1СВ, всі колекції військових документів на MyHeritage будуть у вільному доступі з 8 до 12 листопада 2018 року

https://blog.myheritage.com/2018/11/fre … nd-of-wwi/

Прізвища: Тертичний, Брехунець, Коцюба, Білик, Мельник, Стасюк, Цехонський, Рудницький, Скульський, Пахута, Загика, Ковпак, Агарков, Сулима, Ковбасюк, Сахарук, Сніцар, Заморока
I-BY104146|U5b1b1a - Проект "Українська ДНК"

Share

104

Re: myheritage

Шановні, був тут мені дзвінок із Ізраелю, зробили цікаву пропозицію - маю тепер на PremiumPlus на рік за 62 долари smile

Що можна по максимуму витягти? 


І ще, якось не здогадався задати це питання телефоном - хлопець сказав що Geni викуплене ними. Може хто знає - чи збираються вони дати можливість вводити імена декількома мовами, як це є на Geni? Мені це дуже подобається, правильна ідея.

Multi multa nemo omnia novit.
Єрофеєнко(Ерофеенко)\Кришталь(Крышталь,Крешталь)\Малашенко\Мелащенко\Фесенко(Хвесенко)\Щедрин
Thanks: kbg_dnepr1

105

Re: myheritage

Я якось сплатила Premium за рік, але потім вони мені щось писали про те, що я взагалі втрачу сторінку. Хтось про це щось знає? Я колись читала про це на Молгені, треба пошукати.

Пошук предків: Глушак (Брянськ.) Ковальов Федосенко (Могилевськ.)
Оглотков (Горбат. п. НГГ) Алькин Душин Жарков Кульдішов Баландин (Симб. губ.)
Клишкін Власенко Сакунов Кучерявенко (Глухів)
Кириченко Бондаренко Білоус Страшний (Новомоск. Дніпроп.)

Share