36

Re: GedcomReport - программа для построения генеалогических отчетов

Наталя, я, завдяки Олегу Лисенко, який надіслав файл, сформований MyHerritage, отримав...
Прошу прощения, ... получил ошибку, аналогичную Вашей. Это действительно издержки экспорта именно из MH и я эту проблему уже как-то решал и файлы gedcom от MH загружаются (у меня есть примеры).
Но видимо еще остались какие-то неучтенные ситуации, из-за которых мы получаем ошибку. Я попробую в ближайшее время их тоже обойти и выложить новую версию.

Васильківський, Київський, Звенигородський повіти Київської губернії
Ніжинський повіт Чернігівської губернії
Сайт програми GedcomReport go.inf.ua
Thanks: kbg_dnepr, VadShv2

Сайт ww2

Share

37

Re: GedcomReport - программа для построения генеалогических отчетов

Исправил работу с файлами gedcom от MyHerritage. Просто те, что раньше мне попадались были в кодировке UTF-8 без сигнатуры, а тот, что мне для образца выслал Олег Лысенко оказались с сигнатурой, поэтому распознаются файлы более правильно, но из-за специфики хранения (подробнее смотри выше, когда решали подобную проблему с Виктором Долецким), произошла ошибка открытия. Пришлось добавить дополнительную обработку для таких типов файлов.
Возможно разработчики MyHerritage в последних версиях решили добавить сигнатуры в свои файлы. Сейчас должны нормально открываться и старые и новые файлы.

Как бы там ни было, качаем новую версию и проверяем.

Адрес сайта прежний - у меня в подписи

Васильківський, Київський, Звенигородський повіти Київської губернії
Ніжинський повіт Чернігівської губернії
Сайт програми GedcomReport go.inf.ua

Сайт ww2

Share

38

Re: GedcomReport - программа для построения генеалогических отчетов

У меня все получилось теперь!Спасибо. Буду изучать.

Thanks: ww21

39

Re: GedcomReport - программа для построения генеалогических отчетов

Так читає файли з MyHerritage в Українській кодировке. Але є проблемка, але вона скоріш моя чи програми.  Я веду дерево на двух мовах, основна Українська, друга Російська.  Ну на Український в мене всі прізвища занесені, а в російскій буваю пропуски.  При переносі, чомусь частина не прочиталась, стоять ......  Треба перевірити своє дерево.

Share

40 ( 20-11-2016 01:58:02 змінене Орленко Наталья )

Re: GedcomReport - программа для построения генеалогических отчетов

Не глюк, а просто на заметку.

Если детей от первого брака, после смерти отца и повторного замужества оставшейся вдовы-матери, сделать приемными детьми для второго мужа (отчима), то для их матери, при проверке на детей-тёзок, будет выскакивать, что у неё всех этих усыновленных детей по двое.

Фух ))) надеюсь понятно написала )))

41

Re: GedcomReport - программа для построения генеалогических отчетов

И еще момент, для меня проблемный.Я в MH по многим персонам указывала даты событий в формате "приблизительно", это встроенный формат.
Так вот при проверке все такие персоны попадают в ошибки, у них эти даты как то криво считываются. И получаются у меня огромные простыни с ошибками.

42

Re: GedcomReport - программа для построения генеалогических отчетов

Я видел, что прямо в гедком файле от МН даты представлены именно в таком текстовом виде. Стандарт Gedcom такого не допускает. Почитайте мою тему в части форматов представления дат, в части записи неточных дат (приблизительных, вычисленных, интервалов и т.д). Вот ссылка: http://forum.genoua.name/viewtopic.php?pid=77448#p77448
Я считаю, что это косяк МН. В том же ДЖ у меня куча таких приблизительных дат, но тем не менее их экспорт в Gedcom там происходит корректно согласно стандарту.
Предлагаю обратиться к разработчикам МН по этому поводу. Я думаю, они исправят свой экспорт.
А по поводу приемных детей я посмотрю. Буду благодарен, если Вы вышлете пример такой связи.

Васильківський, Київський, Звенигородський повіти Київської губернії
Ніжинський повіт Чернігівської губернії
Сайт програми GedcomReport go.inf.ua
Thanks: DVK_Dmitriy1

Сайт ww2

Share

43

Re: GedcomReport - программа для построения генеалогических отчетов

Также проблема в передачі дат з familysearch.org  там дати ведуться в повному форматі "15 сентябрь 1965"  а GEDCOMREPORT  вважає їх помилковими.

Share

44

Re: GedcomReport - программа для построения генеалогических отчетов

Могу порекомендовать только тот же путь: обращение к разработчикам сервиса, который формирует gedcom-файл.
Я посмотрел в МН (благодаря вашему примеру gedcom) - с точными датами и датами в формате "только год" там все нормально, но как только начинаются неточные, сразу свистопляска, например 'від Вер 1986 по Тра 1997", "Від 1998 по 2000".
При этом рассчитанная дата в одном месте написана как "CAL 1770" (что соответсвует стандарту и я такую запись дат учитываю нормально), а в другом случае как "Вирахувано: 1761", что в принципе тоже допустимо стандартом, но считается "свободной записью" (например, я встречал в датах запись "народилась між Петром і Іваном") и алгоритмами при поиске соответствий не учитывается никак. Но даже этот "свободный формат" или, так называемые "даты фразы" (в документации по GEDCOM обозначены как DATE_PHRASE) должен обрамляться в круглые скобки. Этого тоже не сделано sad   
Такое впечатление, что дерево велось в какой-то одной программе, потом было импортировано в другую и какая-то из этих двух с датами обходилась вот так своеобразно.
Например, Древо жизни в таких случаях формирует абсолютно корректные значения согласно стандарту "BET 1815 AND 1817", "AFT 1957", "BET 1 JAN 1852 AND DEC 1852" и т.д. Все это разнообразие записи дат предусмотрено стандартом Gedcom и по-хорошему, его должны придерживаться все. Уж, во всяком случае, национальные названия месяцев, там не предусмотрены. И это логично, так как языков и наречий в мире насчитывается тысячи и каждый такой вариант написания никто разбирать не будет. Кто не верит, может импортировать свой Gedcom в третью программу. В лучшем случае эти даты проигнорируются, в худшем - при импорте принимающая программа вылетит по ошибке.   
Но, как практика показывает, многие не заморачиваются, из этого и происходят подобные проблемы.
Если хотите, вышлите gedcom от familysearch.org, я посмотрю, можно ли что-то исправить. Если прослеживается хоть какая-то логика в формате их записи, можно попробовать ее учесть.

Васильківський, Київський, Звенигородський повіти Київської губернії
Ніжинський повіт Чернігівської губернії
Сайт програми GedcomReport go.inf.ua

Сайт ww2

Share

45

Re: GedcomReport - программа для построения генеалогических отчетов

Версия 2016.12.12 (GedcomReport)

- Учтенны особенности нестандартного представления дат в Gedcom-файлах от  MyHerritage и выгруженных посредством RootsMagic из FamilySearch 
- Добавлено сохранение деревьев в Поколенной схеме потомков, Поколенной схеме предков и Детекторе родства в графическом представлении (jpg, bmp), сохранение возможно как файла целиком, так и с разбивкой на страницы с возможностью дальнейшей печати в альбомной или портретной ориентации 
- При печати Схемы предков, Схемы потомков и Детектор родства теперь прорисовываются соединительные линиии между узлами, добавлена возможность печати в Альбомной ориентации.
- Более корректное наименование файлов при сохранении Круговой диаграммы с разбивкой по файлам

PS Пробуйте грузить свои деревья с нестандартными датами. Вроде все учел. Во всяком случае, все примеры, что мне прислал в своих файлах Олег Лисенко уже распознает. Ну, за исключением тех "дат", в которых забиты названия населенных пунктов smile

Васильківський, Київський, Звенигородський повіти Київської губернії
Ніжинський повіт Чернігівської губернії
Сайт програми GedcomReport go.inf.ua

Сайт ww2

Share

46

Re: GedcomReport - программа для построения генеалогических отчетов

Кстати, что касается высланных Олегом примеров гедком. Интересная история, хоть непосредственно к программе не относится, но напишу в этой теме.
Обратил внимание на одну редкую фамилию в полученном файле, а у меня есть сотрудник с такой фамилией. А тут он как раз увольняется, и решил я у него спросить издалека: не интересовался ли он своей фамилией и ее корнями. Он отвечает (общение было по почте), что мол его отец когда-то делал исследования какие-то. А я спрашиваю, а случайно не из Будаевки твои предки. Он отвечает, что мол да (с удивлением), они самые. Предлагаю ему познакомить его с исследователем его рода. А нужно сказать, что род исследован до 1700-х годов, то есть очень "жирно". И что вы думаете. Он даже не ответил. Мало ли что, думаю, может уже ушел, но через час сталкиваюсь с ним в коридоре. Попрощались, пожелал ему удачи, он даже не заикнулся о родословной и темы нашего разговора.
То есть факт, что далеко не всем интересно то, чем мы занимаемся, известен многим.. Но я даже не ожидал, что это может быть людям настолько фиолетово, чтобы под носом была полная родословная его фамилии и человек даже пальцем не пошевелил, чтобы узнать что-то больше об этом.
Отакэ...

Васильківський, Київський, Звенигородський повіти Київської губернії
Ніжинський повіт Чернігівської губернії
Сайт програми GedcomReport go.inf.ua

Сайт ww2

Share

47

Re: GedcomReport - программа для построения генеалогических отчетов

часто-густо таке відбувається. на 100 звернень - 90 взагалі лишаються без відповіді, 10 відповідає, але з 10 максимум 2-3 й надалі цікавляться дослідженнями

Попруга, Козиренко, Майстренко, Самі(о)йленко, Антоненко, Пархоменко, Юрченко, Грищенко, Карпенко, Постолюк, Неживок, Куракса, Скрипченко, Мухоїд, Богдан, Ми(Ні)китенко, Котляр, Кузьменко, Власенко, Харченко, Шеремета, Лудченко, Іванцов
Поліське (Хабне), Варовичі, Буда-Варовичі, Мартиновичі, Максимовичі, Млачівка, Діброва, Бобер, Королівка, Тараси, Шевченкове
Генеалогія Поліського краю

Share

48

Re: GedcomReport - программа для построения генеалогических отчетов

ww2 пише:

Кстати, что касается высланных Олегом примеров гедком. Интересная история, хоть непосредственно к программе не относится, но напишу в этой теме.  Предлагаю ему познакомить его с исследователем его рода. А нужно сказать, что род исследован до 1700-х годов, то есть очень "жирно".

Хай звертається.  Я з радістю поділюсь інформацією. БЕЗВОЗМЕЗДНО.  А те що люди не завжди цікавляться, таке буває. Людині розписуєш родословну, а йому не цікаво.  А буває навпаки.  Ми по своєму селу, вірніш по декількам селам Будаївка, Глеваха, Боярка. Організували группу.  Вже багатьом людям їх рід відкривю.

Скачав сьогоді Ваше оновлення. З датами все ок.    

Сьогдні за допомогою Вашої програми вичислив цікаву інформацію  Мій дід з Будаївки а бабуся з Києва (Пріорка).  І сьогоді вичислив що є між ними складний багатоступеневий зв'язок.  При чому завязані люди з різних сіл Будаївка, Крюківщина, Мостище, Пріорка.   Так цікаво.

Thanks: kbg_dnepr, ww22

Share

49 ( 13-12-2016 18:51:22 змінене kbg_dnepr )

Re: GedcomReport - программа для построения генеалогических отчетов

Я думаю, що деякі люди бояться генеалогії так само, як бояться психотерпії (або як я боюся того, чим займаються спелеологи) - це теж таке занурювання у темряву, не всі готові зустрітися з минулим, хтось може боятися його привидів.

Я дуже добре пам'ятаю, як страшно мені було їхати на Лубянку дивитися справи мого репресованого діда.

Пошук предків: Глушак (Брянськ.) Ковальов Федосенко (Могилевськ.)
Оглотков (Горбат. п. НГГ) Алькин Душин Жарков Кульдішов Баландин (Симб. губ.)
Клишкін Власенко Сакунов Кучерявенко (Глухів)
Кириченко Бондаренко Білоус Страшний (Новомоск. Дніпроп.)
Thanks: nfs79, Doly777, ww23

Share

50

Re: GedcomReport - программа для построения генеалогических отчетов

Пара дилетантских вопросов, заранее прошу извинить: Вы упоминаете здесь кривую программу GenoPro - это случайно не то же самое, что geni.com?

У меня дерево как раз на geni, бесплатная версия. GEDCOM сохраняет в каком-то виде, открывается линуксовой Gramps, другие не пробовал. Если всё-таки это разные "звери" - GenoPro и geni - Вы не пробовали открывать своей прграммой GEDCOM от geni ?

И ещё вопрос - под какой операционкой работает программа? Конкретно меня интересует - есть ли версия под линукс?

Спасибо.

Орехов Запорожской и Новоданиловка:  (крестьяне) Чуприна,  Михайленко,  Ярем(ч)енко
станица Мелеховская:    (казаки) Мельниковы,  Лукьяновы,  Пахомовы,  Кузнецовы
Thanks: kbg_dnepr, iromko2

Share

51

Re: GedcomReport - программа для построения генеалогических отчетов

Сразу поправлю - программа GenoPro не кривая, а очень даже навороченная. В свое время я с нее даже начинал и просидел на ней пару лет. Но вот Gedcom она выдает действительно очень своеобразный, далекий от стандарта.
Geni и GenoPro - это совершенно разные вещи. Первое - это веб-ресурс с возможностью на нем вести свое дерево, второе - программа под Windows
Я лично не пробовал грузить Gedcom от Geni, попробуйте, если есть желание, отпишитесь про результат.
GedomReport (моя программка) работает под ОС Windows

Васильківський, Київський, Звенигородський повіти Київської губернії
Ніжинський повіт Чернігівської губернії
Сайт програми GedcomReport go.inf.ua
Thanks: kbg_dnepr1

Сайт ww2

Share

52

Re: GedcomReport - программа для построения генеалогических отчетов

я

acantuar пише:

Пара дилетантских вопросов, заранее прошу извинить: Вы упоминаете здесь кривую программу GenoPro - это случайно не то же самое, что geni.com?

У меня дерево как раз на geni, бесплатная версия. GEDCOM сохраняет в каком-то виде, открывается линуксовой Gramps, другие не пробовал. Если всё-таки это разные "звери" - GenoPro и geni - Вы не пробовали открывать своей прграммой GEDCOM от geni ?

Експорт дерева з Geni.com я проводив не раз. Файли потім нормально імпортувались і на сайті Family tree DNA, і MyHeritage, і Family Search.

Для серйозного використання результат експорту-імпорту треба доводити до розуму вручну. Найбільш очевидні недоліки - не експортуються посилання на джерела, фотографії осіб, інформація тільки однією мовою.

Прізвища: Тертичний, Брехунець, Коцюба, Білик, Мельник, Стасюк, Цехонський, Рудницький, Скульський, Пахута, Загика, Ковпак, Агарков, Сулима, Ковбасюк, Сахарук, Сніцар, Заморока
I-BY104146|U5b1b1a - Проект "Українська ДНК"

Share

53

Re: GedcomReport - программа для построения генеалогических отчетов

iromko пише:

я

acantuar пише:

Пара дилетантских вопросов, заранее прошу извинить: Вы упоминаете здесь кривую программу GenoPro - это случайно не то же самое, что geni.com?

У меня дерево как раз на geni, бесплатная версия. GEDCOM сохраняет в каком-то виде, открывается линуксовой Gramps, другие не пробовал. Если всё-таки это разные "звери" - GenoPro и geni - Вы не пробовали открывать своей прграммой GEDCOM от geni ?

Експорт дерева з Geni.com я проводив не раз. Файли потім нормально імпортувались і на сайті Family tree DNA, і MyHeritage, і Family Search.

Для серйозного використання результат експорту-імпорту треба доводити до розуму вручну. Найбільш очевидні недоліки - не експортуються посилання на джерела, фотографії осіб, інформація тільки однією мовою.

А в GedcomReport нормально вантажиться gedcom від Geni?

Васильківський, Київський, Звенигородський повіти Київської губернії
Ніжинський повіт Чернігівської губернії
Сайт програми GedcomReport go.inf.ua

Сайт ww2

Share

54 ( 20-12-2016 18:18:54 змінене iromko )

Re: GedcomReport - программа для построения генеалогических отчетов

ww2 пише:

...
У меня дерево как раз на geni, бесплатная версия. GEDCOM сохраняет в каком-то виде, открывается линуксовой Gramps, другие не пробовал. Если всё-таки это разные "звери" - GenoPro и geni - Вы не пробовали открывать своей прграммой GEDCOM от geni ?

Експорт дерева з Geni.com я проводив не раз. Файли потім нормально імпортувались і на сайті Family tree DNA, і MyHeritage, і Family Search.

Для серйозного використання результат експорту-імпорту треба доводити до розуму вручну. Найбільш очевидні недоліки - не експортуються посилання на джерела, фотографії осіб, інформація тільки однією мовою.

А в GedcomReport нормально вантажиться gedcom від Geni?

Ні, можна сказати, що взагалі не вантажиться. Спробував невеликий файл на 161 персон, (*) все англійською мовою всередині: імена не завантажились, дати, місця, зв'язки теж ні, не кажучи вже про фото (лінки на них, між іншим, Geni.com експортує - я дивився в файл, там видно, що фотки лежать на Amazon AWS).

Вміст GedCom файлу для мене виглядає зрозуміло, ось зразок:

0 @I5628849643260035935@ INDI
 1 NAME Halyna Mykolayivna /Koa/
  2 GIVN Halyna Mykolayivna
  2 SURN Koa
  2 _MAR Kok
 1 SEX F
 1 BIRT
  2 DATE 3 JAN 1945
  2 ADDR
   3 CITY Manykivtsi
   3 STAE Khmel'nyts'ka oblast
   3 CTRY Ukraine
 1 OCCU
  2 DATE 1970
  2 PLAC СШ №19
  2 ADDR
   3 CITY Хмельницький
   3 STAE Хмельницька
   3 CTRY Ukraine
  2 NOTE {geni:current} 0
  2 NOTE {geni:job_title} Вчитель молодших класів
 1 OCCU
  2 DATE 1979

Якщо хочете, можу послати цілий файл для тесту.

Прізвища: Тертичний, Брехунець, Коцюба, Білик, Мельник, Стасюк, Цехонський, Рудницький, Скульський, Пахута, Загика, Ковпак, Агарков, Сулима, Ковбасюк, Сахарук, Сніцар, Заморока
I-BY104146|U5b1b1a - Проект "Українська ДНК"

Share

55

Re: GedcomReport - программа для построения генеалогических отчетов

iromko пише:

Спробував невеликий файл на 161 персон, (*) все англійською мовою всередині: імена не завантажились, дати, місця, зв'язки теж ні, не кажучи вже про фото (лінки на них, між іншим, Geni.com експортує - я дивився в файл, там видно, що фотки лежать на Amazon AWS).

Вміст GedCom файлу для мене виглядає зрозуміло, ось зразок:

0 @I5628849643260035935@ INDI
 1 NAME Halyna Mykolayivna /Koa/
  2 GIVN Halyna Mykolayivna
  2 SURN Koa
  2 _MAR Kok
 1 SEX F
 1 BIRT
  2 DATE 3 JAN 1945
  2 ADDR
   3 CITY Manykivtsi
   3 STAE Khmel'nyts'ka oblast
   3 CTRY Ukraine
 1 OCCU
  2 DATE 1970
  2 PLAC СШ №19
  2 ADDR
   3 CITY Хмельницький
   3 STAE Хмельницька
   3 CTRY Ukraine
  2 NOTE {geni:current} 0
  2 NOTE {geni:job_title} Вчитель молодших класів
 1 OCCU
  2 DATE 1979

Якщо хочете, можу послати цілий файл для тесту.

Був би вдячний, надішліть.
Не бачу нічого "кримінального" у вмісті. В усякому разі, у наведеному фрагменті.
Хіба що відступи кидаються в очі, але то дрібниці.
В усякому разі, можна "видавити" все, що надав Geni. Звісно, якщо Geni чогось у Gedcom не доклав, то вже нічого не поробиш.
А у будь-яку іншу програму Gedcom від Geni.com не пробували вантажити?

Васильківський, Київський, Звенигородський повіти Київської губернії
Ніжинський повіт Чернігівської губернії
Сайт програми GedcomReport go.inf.ua

Сайт ww2

Share

56

Re: GedcomReport - программа для построения генеалогических отчетов

Я пробував вантажити у Roots Magic, ніби все наімпортувалось, крім фотографій і документів. Але то, я гадаю, обмеження самого Roots Magic. Інші десктопні програми я не пробував - є бажання то зробити, в першу чергу Ancestral Quest новий, але немає часу.Щодо відправки файлу я відправив лист.

Прізвища: Тертичний, Брехунець, Коцюба, Білик, Мельник, Стасюк, Цехонський, Рудницький, Скульський, Пахута, Загика, Ковпак, Агарков, Сулима, Ковбасюк, Сахарук, Сніцар, Заморока
I-BY104146|U5b1b1a - Проект "Українська ДНК"

Share

57

Re: GedcomReport - программа для построения генеалогических отчетов

iromko пише:

Я пробував вантажити у Roots Magic, ніби все наімпортувалось, крім фотографій і документів. Але то, я гадаю, обмеження самого Roots Magic. Інші десктопні програми я не пробував - є бажання то зробити, в першу чергу Ancestral Quest новий, але немає часу.Щодо відправки файлу я відправив лист.

Отримав файл, дещо підправив алгоритм завантаження з поправкою на специфіку Geni, тепер Ваш файл вантажиться "на ура".
Але нову версію викладу трохи згодом, бо затіявся дадати в програму ще один новий звіт і програма в дещо "розібраному" стані. Якщо до Нового року не впораюся, то викладу проміжну версію (без нового звіту). Тим більше, що є ще декілька правок.

Васильківський, Київський, Звенигородський повіти Київської губернії
Ніжинський повіт Чернігівської губернії
Сайт програми GedcomReport go.inf.ua

Сайт ww2

Share

58

Re: GedcomReport - программа для построения генеалогических отчетов

А програма вміє будувати звіт типу "Исповедной росписи/ведомости" на окрему дату?

Thanks: ww21

Share

59

Re: GedcomReport - программа для построения генеалогических отчетов

YurikVD пише:

А програма вміє будувати звіт типу "Исповедной росписи/ведомости" на окрему дату?

Ой, не лякайте! Сповідний розпис - це ж склад сім'ї з відміткою священника, чи були на сповіді, чи ні. Невже такі дані є в ДЖ?

Пошук предків: Глушак (Брянськ.) Ковальов Федосенко (Могилевськ.)
Оглотков (Горбат. п. НГГ) Алькин Душин Жарков Кульдішов Баландин (Симб. губ.)
Клишкін Власенко Сакунов Кучерявенко (Глухів)
Кириченко Бондаренко Білоус Страшний (Новомоск. Дніпроп.)

Share

60

Re: GedcomReport - программа для построения генеалогических отчетов

При чому тут священник до можливості програми побудувати звіт?

Share

61

Re: GedcomReport - программа для построения генеалогических отчетов

YurikVD пише:

А програма вміє будувати звіт типу "Исповедной росписи/ведомости" на окрему дату?

Ні, такого немає, але ідея цікава. Хіба що назвав би скоріше... Хоча Ваш варіант назви, попри його спірність, тонко відображає суть. Відразу бачу кілька обмежень. По перше "розпис" буде не повний, а тільки з осіб, що внесені до програми тобто є у gedcom). По-друге, міститеме осіб з усіх населених пунктів, що є у гедкомі, а не окремого приходу. Вік може бути відсутнім, інтервалом, неточним (як і дати в гедкомі). Це тільки з того, що спало на думку.
Але, повторюсь, ідея цікава.

Васильківський, Київський, Звенигородський повіти Київської губернії
Ніжинський повіт Чернігівської губернії
Сайт програми GedcomReport go.inf.ua
Thanks: YurikVD, nfs792

Сайт ww2

Share

62

Re: GedcomReport - программа для построения генеалогических отчетов

Дійсно ідея цікава. Я завожу в дерево всіх жителів декількох сіл. І хочеться взяти зробити звіт по окрему селу на якийсь рік і порівняти його з переписом чи сповідним розписом. Зразу буде видно кого не заніс, чи у по кому помилки.

Share

63

Re: GedcomReport - программа для построения генеалогических отчетов

Выложил новую версию программы. В ней появилась возможность создавать Круговую диаграмму потомков. В связи с тем, что времени было "в обрез", а хотелось не переносить незавершенные дела на следующий год, эта диаграмма не очень тщательно мной оттестирована. Был вариант выложить "урезанную" версию, без этой диаграммы. Но тем не менее решил выкладывать "как есть".  Возможно для кого-то это станет новогодним подарком.

►  Версия 2016.12.29 (GedcomReport)

  • Устранил вылет по памяти на больших деревьях (более 30 тыс.персон) с большим количеством родственных связей при построении некоторых отчетов.

  • Учтены варианты написания имени-отчества в GEDCOM с вариантами в круглых скобках. Например таких как Иван (Иоанн) Васильевич(Петрович) и подобных. Теперь они разбиваются на части относящиеся к  имени или отчеству более правильно.

  • В GEDCOM от Древа жизни найдена ошибка, когда дата усыновления записывается к родителю в качестве второй даты рождения. GedcomReport теперь берет только первую дату, таким образом обходя ошибку ДЖ. Автор ДЖ проинформирован.

  • Исправлена ошибка (появилась в версии 2016.12.12) с идентификацией декабря в датах.

  • Оптимизация работы с установкой признака "Фаворитов" (ускорение в некоторых режимах)

  • В Круговой диаграмме помимо предков добавлена возможность строить диаграмму потомков (beta).

С наступающим Новым 2017 годом всех неравнодушных к генеалогии!
Будьмо!

Post's attachments

FanChartPot_75.png
FanChartPot_75.png 104.99 kb, 3 downloads since 2016-12-29 

You don't have the permssions to download the attachments of this post.
Васильківський, Київський, Звенигородський повіти Київської губернії
Ніжинський повіт Чернігівської губернії
Сайт програми GedcomReport go.inf.ua

Сайт ww2

Share

64

Re: GedcomReport - программа для построения генеалогических отчетов

Спасибо за Новогодний подарок!!!
С Наступающими праздниками!!!

Кременецкие, Лазаренко, Бабенко, Чаплины, Абакумовы, Орловы, Белоконь, Тхор.
Интересуюсь родом Кременецких от Аслана-Мурзы-Челебея.
Thanks: ww21

Share

65

Re: GedcomReport - программа для построения генеалогических отчетов

Выпустил новую версию программы GedcomReport, в которую собрал все изменения за последний месяц.

► Версия 2017.02.02 (GedcomReport)

  • Программа корректно обрабатывает Gedcom-файлы с нарушенной целостностью данных (напр.есть ссылка из семьи на персону, но самой персоны нет или из персоны есть ссылка на семью, но сама семья отсутствует). В таких случаях отсутствующие персоны во всех отчетах будут отображаться знаками вопроса

  • Улучшена обработка файлов с большим количеством родственных связей.

  • Устранена ошибка, возникавшая при сохранении поколенных схем в графическом формате, если в системе отсутствовал принтер.

  • В инструментах учитываются особенности файлов от FTB с "разорванным байтом". При изменении данных с помощью инструментов попутно исправляется и эта проблема в GEDCOM и такие файлы могут нормально читаться другими программами (например, Древом жизни).

  • В поколенных схемах персоны с неопределенным полом определялись как женщины. Исправлено.

  • Добавлен польский языковой файл.

Васильківський, Київський, Звенигородський повіти Київської губернії
Ніжинський повіт Чернігівської губернії
Сайт програми GedcomReport go.inf.ua

Сайт ww2

Share

66

Re: GedcomReport - программа для построения генеалогических отчетов

Наконец-то дошли руки выложить сделанное за последний месяц:

►  Версия 2017.03.01 (GedcomReport)

  • В поколенной схеме потомков указываются даты браков и смерти.

  • Исправлено расширение файлов при сохранении некоторых отчетов в графическом формате.

  • В инструменте групповой замены фамилий, имен, отчеств добавлена опциональная возможность поиска по части имени, регистронезависимого поиска, а также восстановлена возможность выбирать какую из фамилий (основная, при рождении, обе) предполагается менять.

  • Доработка Справки согласно последних изменений в программе.

  • Другие незначительные исправления.

Версия доступна на страничке программы: go.inf.ua

Васильківський, Київський, Звенигородський повіти Київської губернії
Ніжинський повіт Чернігівської губернії
Сайт програми GedcomReport go.inf.ua

Сайт ww2

Share

67

Re: GedcomReport - программа для построения генеалогических отчетов

Дякую за нову версію!Спробував імпортувати GEDCOM з Geni, є проблемка - не імпортуються прізвища після одруження. Напр., для фрагменту:


0 @I6000000000185266203@ INDI
 1 NAME Lesya A /Arkova/
  2 GIVN Lesya A
  2 SURN Arkova
  2 _MAR Shevchuk
 1 SEX F
 1 BIRT
  2 DATE 14 MAR 1975
  2 ADDR
   3 CITY Khmelnytskyi
   3 STAE Khmel'nyts'ka oblast
   3 CTRY Ukraine
 1 RESI
  2 ADDR
   3 CITY Khmelnytskyi
   3 STAE Khmel'nyts'ka oblast
   3 CTRY Ukraine
 1 FAMC @F6000000000185206310@
 1 RFN geni:6000000000185266203



Імпортується тільки прізвище в тегу SURN, a тег _MAR - ігнорується. І так - для всіх осіб у файлі.

Прізвища: Тертичний, Брехунець, Коцюба, Білик, Мельник, Стасюк, Цехонський, Рудницький, Скульський, Пахута, Загика, Ковпак, Агарков, Сулима, Ковбасюк, Сахарук, Сніцар, Заморока
I-BY104146|U5b1b1a - Проект "Українська ДНК"

Share

68

Re: GedcomReport - программа для построения генеалогических отчетов

iromko пише:

Дякую за нову версію!Спробував імпортувати GEDCOM з Geni, є проблемка - не імпортуються прізвища після одруження. Напр., для фрагменту:


0 @I6000000000185266203@ INDI
 1 NAME Lesya A /Arkova/
  2 GIVN Lesya A
  2 SURN Arkova
  2 _MAR Shevchuk
 1 SEX F
 1 BIRT
  2 DATE 14 MAR 1975
  2 ADDR
   3 CITY Khmelnytskyi
   3 STAE Khmel'nyts'ka oblast
   3 CTRY Ukraine
 1 RESI
  2 ADDR
   3 CITY Khmelnytskyi
   3 STAE Khmel'nyts'ka oblast
   3 CTRY Ukraine
 1 FAMC @F6000000000185206310@
 1 RFN geni:6000000000185266203



Імпортується тільки прізвище в тегу SURN, a тег _MAR - ігнорується. І так - для всіх осіб у файлі.

З імпортом з GENI ще не стикався. В принципі, не довантажилось тому, що _MAR є не стандартним тегом.
GENI його оформив коректно - поля з підкресленням означають, що це нестандартні поля і їх заводять для розширення стандарту. У даному випадку - для прізвища після шлюбу. Трошки дивнувато, тому що зазвичай  поточне прізвище пишеться в косих дужках в полі NAME, а прізвище при народженні (дівоче) в поле SURN. Саме так робить Дерево життя, наприклад.
А тут дівоче пишеться і в NAME і в SURN, а для поточного прізвища завели окреме поле.
Звісно, зроблю і для GENI завантаження с цього поля з урахуванням їх специфіки в одній з найближчих версій.
Тим більше, що пару днів тому в мене, завдяки GENI, знайшлась маленька гілочка з родичами по лінії тестя. Треба підтримати таким чином цей ресурс smile

Васильківський, Київський, Звенигородський повіти Київської губернії
Ніжинський повіт Чернігівської губернії
Сайт програми GedcomReport go.inf.ua

Сайт ww2

Share

69

Re: GedcomReport - программа для построения генеалогических отчетов

Не зовсім вірно будуються звіти на українській мові -Брак-потрібно шлюб,Родился-а потрібно народився.

Зелінські-Земські,Соколовські,Лічкановські,Мандебура,Майдебура(Мандибур и др.) Подільска губ. Бобраков,Ємельяненко Херсонська губ.Омелян Переяславський повіт Полтавська губ.

Share

70

Re: GedcomReport - программа для построения генеалогических отчетов

Syviu пише:

Не зовсім вірно будуються звіти на українській мові -Брак-потрібно шлюб,Родился-а потрібно народився.

Я подивлюсь. Які саме звіти, щоб довго не шукати? Просто програма постійно розвивається і нові можливості не завжди потрапляють у мовні файли. Врешті решт Ви самі можете підправити файл Ukrainian.lng, якщо я цього не зробив чи забув. Або, якщо зробив, але Ви вважаєте інший варіант переводу більш вдалим.

Васильківський, Київський, Звенигородський повіти Київської губернії
Ніжинський повіт Чернігівської губернії
Сайт програми GedcomReport go.inf.ua
Thanks: iromko, Syviu2

Сайт ww2

Share