386

Re: Общие вопросы по Государственному архиву Полтавской области

Колеги, а по містечку Карлівка Костянтиноградського повіту в Полтаві точно нічого нема? Бо я знайшов кілька старих сповідалок у Києві та й по всьому.Хоча б за 1920-1930 роки?

Шукаю і знаходжу в архівах Кропивницького (Кіровоград).
Багара,Балєв,Барзіков,Білокуренко,Боєв,Божан,Буртаченко, Головатенко, Громовенко, Драгін, Дудніченко, Іванов, Кабаченко, Касяненко, Каулін/Kauliņš, Каціка, Команов, Лихобаба, Мельниченко, Павленко, Павлов, Пономаренко, Сърданов, Скаржинський, Сорока, Степаненко, Федоров, Чекар, Чернов, Янченко

Поделиться

387

Dr Livsi,  лише народження за 1935-1938 рр. (ф.9126, оп.30, спр.1).

Слава Україні!
Інтереси: історія Білицької сотні Полтавського полку; сотенні містечка Полтавського полку.
Пошук: Калашник, Білецький, Пилипенко (Порубаї: Озера, Кишенька, Полт.) cool, Зданович (Кривошин: Брест., Білорусь), Чихар, Кириченко, Овсійко (Хмелів: Сум.) cool, Калініченко, Коломієць, Ігнашенко (Білогорілка: Полт.) cool, Сербул, Гуцуляк, Формос, Стефанюк, Петрович (Зелений Гай, Слобода: Новоселиця, Чернівец.).
Спасибо сказали: Dr Livsi, Алёна2

Поделиться

388

Шановні форумчани, підкажіть, будь ласка, чи є в ДАПО які небудь джерела по містечку Чорнухи та навколишніх селах першої половини 18 століття? Про сповідки середини 18 століття мені відомо. Також знаю про ревізії в ЦИДАК. Завчасно дякую за відповідь.

Поделиться