1

Тема: Підпрапорні Сумського полку (1714-1765)

Підпрапорні Сумського слобідського козацького полку


(узагальнений
список)


Алфьоров Андрій Олексійович (26.06.1742 – 01.11.1760, абшит (1766);


Алфьоров
Андрій Федорович
(06.04.1758 –
1766);


Алфьоров Петро Олексійович (1751 – 1766);


Алфьоров
Федір Йосипович (1739 –
18.09.1747);


Алфьоров Федір Олексійович (1740 – 01.11.1760, абшит);


Алфьоров Федір Якович (05.06.1730
– 1733);


Антонов Антон Васильович (17.03.1759
– 1766);


Антонов Василь (? – до 1733);


Апостол-Кигич Петро Федорович (06.10.(06.11).1743
– 03.06.(30.06).1753), згодом сотник;


Апостол-Кигич Степан Федорович –
з Харківського полку (12.12.1747 – 1766);


Ахременков (Охріменко, Соляник)
Іван Юхимович (08.06.1763 при абшиті);


Ахтирцев Іван Кирилович
(15.12.1748 – 01.11.1760), абшитований сотником;


Бакаєв (Бакай) N Йосипович (?-1743-?);


Білопольський Михайло
Костянтинович (07.06.1760), в абшит підпрапорним;


Бобовников Тимофій Никифорович,
росіянин із курських попів (12.05.1755 – 1765), згодом на цивільній службі;


Богаєвський Василь Григорович (22.12.1746
(15.10.1746) – 18.09.1747), згодом наказний сотник; за ін. даними – абшитований
із наказних сотників 12.1757 р. підпрапорним;


Богаєвський Григорій Терентійович
– наказний сотник (1747-1757(8), в абшит підпрапорним;


Богаєвський Йосип Григорович
(10.06.1746 – 14.12.1760), абшитований сотником;


Бондаренко(в)
(Бондарєв) Яків Романович
(09.08.1740
(1748) – 1765), згодом провіантмейстер гусарського полку;


Бондарєв Василь Гаврилович (1732
– ?), непевно;


Бондарєв Іван Матвійович (1750 –
1754, абшит);


Бондарєв Роман Васильович (1727 –
1747, абшит);


Брахнов Кузьма (20.03.1755 – 1766?);


Вакулін Федір Романович (1760), в
абшит підпрапорним;


Великород Федір Романович (20.08.1732
– 28.01.1763), абшитований сотником;


Величко Михайло (?-1750-?);


Винар Лаврентій (? – помер до
1766);


Висоцький Василь Іванович (1742 –
1766);


Висоцький Григорій Іванович (1733
– 1766);


Висоцький Іван (старш.) (1 пол.
XVIII ст.);


Власовський Гарасим Михайлович
(22.08.1757 – 22.03.1759), згодом сотник;


Вожниченко Микола (?-1732-?);


Войниченко (Вожниченко?) Микита
Лук’янович (?-1730-?);


Вожниченко Омелян (? – до 1733);


Вожниченко Сава Омелянович (1730
– 1749, абшит);


Гевлич Іван Степанович
(27.02.1762 – 1766), згодом квартермістр гусарського полку;


Гевлич Прокофій (19.01.1751 –
1766?);


Гетенько Федір (?-1732-?);


Глуховцов Григорій Данилович (12.04.1754
– 1761, виписаний через втечу, 26.07.1763 – 1765), згодом гусарський вахмістр;


Глуховцов Данило Васильович
(06.07.1739 – 1741), згодом сотник;


Глуховцов Йосип Данилович(?)
(09.02.1765 – 1766?);


Глуховцов Семен Лазарович (1762),
абшитований підпрапорним;


Глуховцов Яків Данилович (? –
абшит 1766);


Годяченко Федір (?-1732-?);


Гоженко (Даценко) Семен
(?-1732-?);


Гордієнко(в) Іван (13.03.1765 –
1766?);


Гордієнко Матвій Гордійович
(07.03.1765), абшитований підпрапорним;


Григоренко Степан (?-1732-?);


Гриневич Кирило Кириллович
(06.05.1764), абшитований підпрапорним;


Давидов Василь Іванович (1759
(20.08.1761) – 1765), згодом гусарський вахмістр;


Давидов Григорій (до 1733),
непевно;


Давидов Григорій Іванович
(09.10.1756 – 1765), згодом депутат в Суджанському комісарстві;


Давидов Іван Іванович
(1726 р. (16.09.1728) 18.08.1747), згодом сотник;


Давидов Іван Якович (до 1733);


Давидов Павло Омелянович (1733 –
1766);


Давидов Омелян Іванович (до
1733);


Даценко(в) (Доценко) Василь
(01.10.1744 – 1762, абшит);


Даценко(в) (Доценко) Дем’ян
(13.02.1759 – 1766?);


Даценко (Доценко) Антон
(?-1743-?);


Даценко (Доценко) Іван (?-1750-?);


Даценко (Доценко) Семен Григорович
(старш.) (?-1743-?);


Даценко (Доценко) Семен
Григорович (13.05.1754 – 21.12.1762, абшит);


Даценко (Доценко) Григорій
Григорович (?-1733-?);


Дем’яненко(в) Михайло Дем’янович (14.01.1764 – 1766?);


Дешянов Леонтій (?-1736-?);


Донець-Захаржевський Яків
Михайлович (10.06.1757 – 30.05.1757), згодом сотник;


Донцов Іван Михайлович (1748 –
1760), абшитований сотником;


Донцов Федір Матвійович (15.05.1753
– 1766);


Жебунов (Жебуньов) Семен
Семенович (12.06.1762 – 1766);


Заводовський Матвій (02.05.1757 –
1766?);


Заводовський Павло (?-1736-?);


Заікін (Зайкін) Василь
(01.06.1761 – 1766?);


Заярний Семен Михайлович (1760), абшитований
підпрапорним;


Злочевський Михайло (25.11.1750 –
01.11.1760), абшитований сотником;


Іванов Іван (?-1732-?);


Іванов Іван (Іванович?)
(12.06.1754 – 1766?);


Ігнатьєв (? – помер до 1732);


Ільяшенко(в) Іван Федорович
(28.11.1760, абшитований підпрапорним;


Ільяшенко(в) Степан Федорович (?
– 1766);


Іскрицький Василь Васильович
(02.05.1745 – 1766);


Іскрицький Іван Григорович (1-а
пол. XVIII ст.);


Калінін (Саколенков) Яків
Іванович (14.06.1761-1762-?);


Канєвцов (Канівцов) Яків (1740 –
07.04.1748), згодом сотник;


Канєвцов (Канівцов) Василь
(18.12.1760 – 1766?);


Кардашев Іоаким (03.05.1762 –
1766?);


Кардашев Семен Семенович
(29.11.1753-11.11.1760), згодом сотник;


Карпов Іван (06.03.1765 – 1766?);


Карпов Яків (06.03.1765 – 1766?);


Кирилов Семен Матвійович (1740 –
1766?);


Кислов Андрій Іванович (13.01.1765
– 1766);


Клеменко Василь Клементович
(?-1732-?);


Клеменко Ярема Клементович
(Клеменов Єремій) (?-1732-?);


Ключинський Петро (10.01.1763 –
1766?);


Ключинський (Клюсанський) Федір
(старш.) (?-1732 – 1744), згодом сотник;


Ключинський Федір Федорович
(03.1759 – 1760 (1761), абшитований сотником;


Ключников Трохим Самойлович
(1750), абшитований підпрапорним;


Коваленко Василь (?-1732-?);


Коваленко Леонтій (1 пол.
XVIII ст);


Коваленко Назар Леонтійович (1733
– 1760, абшит);


Кондратьєв Андрій Васильович (? –
до 1733), згодом полковник (1744-1748);


Кондратьєв Андрій Іванович (1753
– 1755), згодом сотник;


Кондратьєв Андрій Михайлович
(29.11.1761 – 1766);


Кондратьєв Василь Іванович (26.01.1744 – 25.08.1748), згодом сотник;


Кондратьєв Василь Іванович (?–
27.12.1747);


Кондратьєв Данило Дмитрович
(?-1757-1766);


Кондратьєв Дмитро Григорович
(1734-1743), згодом драгунський капрал;


Кондратьєв Іван (?-1732-?);


Кондратьєв Іван Іванович (1744 –
23.10.1758);


Кондратьєв Йосип Андрійович
(батько – до 1733 р. сотник Полтавського полку) (? – 1766), абшитований
підпрапорним;


Кондратьєв Йосип Іванович (21.02.1765 – 1766);


Кондратьєв Омелян Іванович (21.02.1765
– 1766);


Кондратьєв Павло
Іванович (23.04.1758 – 1766);


Кондратьєв Роман Іванович
(18.09.1753 – 1766?);


Кондратьєв Степан Іванович (1739
– 1744);


Кондратьєв Яків Дмитрович (15.07.1742 – 1766);


Кондратьєв Яків Іванович
(15.10.1753 – 1766);


Коростельов Йосип Якович
(01.11.1760), абшитований підпрапорним;


Косовцов Василь (09.04.1752 –
1766?);


Крамарев Григорій Васильович
(12.12.1752 – 1760), абшитований сотником;


Красовський Андрій Тимофійович
(12.05.1756 – 1766?);


Красовський Іван Михайлович
(06.09.1740 – 09.05.1741), згодом сотник;


Красовський Іван Тимофійович
(15.05.1753 – 24.10.1763);


Крутоголов Михайло Леонтійович
(22.07.1762), абшитований підпрапорним;


Куколевський Іван (?-1732 – помер
1761);


Куколь-Яснопольський Іван
(12.05.1756 – 1766?);


Курський Корній Васильович (1713(?)
– 1732);


Левшин Іван (?-1732-?);


Лесевич Федір Олексійович
(?-1730-?);


Лисенко(в) Мартин Михайлович
(?-1732-?);


Лихвин (Лифин, Лихвенко)
Антон Іванович (1757 (16.03.1759) – 1766);


Лихвенко (Лихвин) Іван Семенович
(1735 – 01.11.1760, абшит);


Лихвенко (Лихвин) Кирило
Семенович (1730 – 1740, абшит);


Лісний Іван Мартинович (1750-і
?);


Лісний Мартин Степанович (сер.
XVIII ст.), абшитований підпрапорним;


Лофицький Степан Хомич
(1757-1763), абшитований сотником;


Маслов Іван Васильович
(16.10.1740 – 22.10.1753), згодом сотник;


Маньков (?-1732-?);


Мардариєв Василь Іванович – з
волохів (1742-1759), абшитований сотником;


Марков Василь Олексійович
(29.01.1738 – 19.03.1753, абшит);


Маслов Іван Васильович
(16.09.1740 – 22.10.1753), згодом сотник;


Михайлов Іван (?-1732-?);


Могилатов Степан Захарович
(04.10.1760 – 1767);


Моголясов Іван Климович (? – до
1733);


Моголясов Клим (? – до 1733);


Моголясов Павло Іванович
(10.05.1736 – 08.07.1758, абшит);


Моісеєв Петро Іванович
(14.03.1761), абшитований підпрапорним;


Морозов Микола Миронович
(30.04.1761), абшитований підпрапорним;


Надаржинський Олексій (31.12.1758
– 1766?);


Надаржинський Тимофій (?-1762 –
1766?);


Неїжпопов Яков (?-1732-?);


Новомлинський Тимофій (09.09.1755
– 21.12.1759);


Павленко Павло Федорович
(?-1732-?);


Павленко Семен (? – до 1733);


Павленко Сидор Семенович
(10.06.1734 – 08.02.1750, абшит);


Павлов Василь (?-1732-?);


Парафієвський Данило Олександрович
(12.05.1756 – 1766;);


Парафієвський Олександр (09.01.1729 – 03.02.1737),
згодом сотник;


Перекрестов Семен Дементійович
(?-1732-?);


Петров Іван Іванович (? – 1766);


Підлісний Тит (31.08.1762 – 1766?);


Підлісний Василь Несторович (10.07.1737 – 27.06.1763),
абшитований сотником;


Підлісний Яків Несторович (1729 –
01.1747), згодом сотник;


Подольський Василь Іванович
(10.02.1765 – 1765), згодом гусар;


Подольський Іван Романович (1734
– 16.04.1738), згодом сотник;


Подольський Матвій Петрович
(11.02.1758 – 1759, абшит);


Подольський Петро (1714 - ?);


Подольський Роман Андрійович (?-1732-?);


Подольський Роман Романович
(02.03.1762 – 1766), згодом в гусарах;


Подольський Яків (?-1732-?);


Подольський Яків Іванович – із сотенних хорунжих,
(1756 – 11.11.1760); згодом «позакомплектний» сотник;


Проценков(в) Григорый Павлович (31.08.1762),
абшитований підпрапорним;


Пустовойтов Іван Іванович –
сотенний хорунжий, (18.09.1756 – 23.11.1757), згодом сотник;


Пустовойтов Іван Іванович (мол.) (01.01.1760
(27.03.1761) – 1766);


Пустовойтов Іван Степанович (15.10.1721
– 01.09.1744), згодом сотник;


Пустовойтов Леонтій Степанович
(18.07.1741 – 29.03.1762), абшитований сотником;


П’ятниченко Іван Якович (1760), абшитований
підпрапорним);


Романов Василь Андрійович (30.11.1750
– 20.03.1759), абшитований сотником;


Романов Іван Іванович (?-1732-?);


Романов Іван Іванович (мол.) – син
полкового судді (01.05.1741 – 08.06.(18.07).1757), згодом сотник;


Романов Іван Федорович (1754 –
1766);


Романов Олексій Романович (09.08.1762
– 1766);


Романов Павло Романович (09.08.1762
– 1766);


Романов Роман Іванович (старш.)
(30.03.1730 – 06.09.1743), згодом поручик регулярної роти;


Романов Федір Федорович
(12.06.1752 – 1765), згодом гусарський вахмістр;


Рубанов Іван Кирилович (09.07.1761
– 1762-?);


Савич Андрій Васильович (1726 –
24.08.1741), згодом ваканс-ротмістр;


Савич (Савін) Василь Васильович
(1720 – 1734), згодом сотник;


Савич Олексій Андрійович
(10.04.1750 – 30.05.1757), згодом сотник;


Савич Семен (10.07.1749 –
17.04.1753), згодом сотник;


Савицький Іван (1 пол.
XVIII ст.);


Савицький Михайло Іванович –
канцелярист, (17.12.1756), абшитований підпрапорним;


Санжаровський Василь Лаврентійович
(20.07.1735 – 15.11.1763 (12.11.1764), абшитований сотником;


Санжаровський Максим (17.10.1763
– 1766?);


Сафонов Василь (?-1732-?);


Світличний Пилип Йосипович
(12.11.1764), абшитований підпрапорним;


Селеховський Степан Андрійович
(26.02.1752 – 05.12.1754), згодом сотник;


Сердюк Яків (1-а чв.
XVIII ст. -?);


Спинов Василь (?-1732-?);


Степаненко Павло (?-1732-?);


Степанов Андрій Федорович
(15.03.1745 – 08.05.1755, абшит);


Степанов Кирило Федорович (04.07.1746
(03.02.1756) – 1766);


Степанов Федір (?-1732-?);


Стеценко Дмитро Іларіонович
(?-1730-?);


Татарінов (Татарчук) Іван
Федорович (?-1732-?);


Татарінов (Татарчук) Мусій
Федорович (?-1732-?);


Татарінов (Татарчук) Петро
Федорович (?-1732-?);


Тихонов (Радич) Олександр
Гаврилович (1732 – 31.01.1756, абшит);


Трутовський Іван Федорович
(11.05.1755 – 1766), згодом гусар;


Федоров Василь (? – 1761),
виписаний ч/з втечу;


Федоров Григорій Степанович (1
чв. XVIII ст., до 1733);


Федоров Григорій Кирилович
(1766?) (1762 р.н., у 1777 р. – абшитований);


Федоров Іван (?-1732-?);


Федоров Степан Григорович,
1707 р.н., (1719 – 13.12.1748, абшит);


Федоров Степан Кирилович,
1763 р.н., (?-1764 – 1766);


Філерс Іван Кіндратович фон
(18.06.1762 – 1765), згодом гусарський вахмістр;


Філерс Кіндрат Іваенович фон (Фонфілерс Кондрант) (08.08.1740 – 1747),
згодом сотник;


Фількевич Іван Степанович (1733 – 1766);


Ходорковський Олексій Йосипович (12.11.1764), абшитований підпрапорним;


Черниш (Чарниш) Іван (Іванович?)
(?-1732-?);


Шапочников Петро Іванович
(18.08.1744 – 28.09.1763), абшитований сотником;


Шереметов
(Шеремет) Михайло Мартинович (1733 – абшит після 1744);


Штепа Григорій Афанасьєв (Опанасович)
(?-1732-?);


Штепа Іван Петрович (?-1741-?);


Штепенко (Штепа) Іван Іванович
(?-1732-?);


Штепенко (Штепа) Петро Іванович
(?-1732-?);


Штепін (Штепа) Андріян
(20.01.1765 – 1766?);


Штепін (Штепа) Данило Петрович (01(04).06.1761
– 1766);


Штепін (Штепа) Павло Петрович (10.03.1747
– 28.10.1756), згодом сотник;


Юленко Михайло (?-1732-?);


Юрьєв Михайло (?-1732-?);


Яценко(в) Іван Федорович (13.01.1765
– 1766);


Яценко(в) Федір Опанасович (16.10.1740 – ?).

Спасибо сказали: vikgeneo, kuks702

Поделиться

2

Re: Підпрапорні Сумського полку (1714-1765)

Просматривая дело  "Фонд 350 опись 1 дело 402
Книга переписная казаков, казачьих «подмочников», «гармашей» (л. 472), церковнослужителей г. Сумы, подданных Черкасс и другого населения, живущего на казачьих и монастырских землях Сумского, Суджанского, Миропольского уездов."

за 1718 год на странице 44 есть запись "Двор Михаила Юрьева в котором он живет ему 45 лет жена его Татьяна 22 года"
С очень большой вероятностью что это подпрапорный Юрьев (Юленко) Михаил

Спасибо сказали: vikgeneo, kuks702

Поделиться

3

Re: Підпрапорні Сумського полку (1714-1765)

 Работая  с делом "II Ревизия, 1744  Сумы, Перекопская, Новоместенская и
Полковая  сотни  (РГАДА ф. 350 оп. 2 д. 3458, 1744.  л.л.1-192)  были выявлены фамилии подпрапорных , которые не указаны в  выставленном выше списке.



Так, на Листах 98 и 166 указан подпрапорный  Степан Чеча
Листы 161, 186, 190 - подпрапорный Сава Пашков
Лист 185  -подпрапорный Иван Солодченко 


На Листе 54 указано имя продпрапорного Якова Подосесного. Возможно это Подольский или Подлесный . а на листе 103 имя подпрапорного Федора Веденеева.

Спасибо сказали: vikgeneo, kuks70, nasa2017, Алёна4

Поделиться