36

Re: Всиновлення / Усыновление

свидетельство об усыновлении
г. Архангельск, 1947 г.

Post's attachments

108206560.jpg
108206560.jpg 373.43 kb, 1 downloads since 2020-12-20 

You don't have the permssions to download the attachments of this post.
Thanks: kuks701

Share

37

Re: Всиновлення / Усыновление

Сьогодні дізналася справжнє прізвище мами і дані про її рідну матір.

4 роки пошуків, та могло бути менше. Набагато менше, та все приходить своєчасно нам для чогось.

Дізналася інформацію через РАГС з електронного реєстру. Мені її продиктували. Офіціино нічого не давали, бо то тільки через суд можна. І чи вийде.

Для того, щоб отримати сьогоднішню інформацію, мені прийшлось пройти декілька кіл аду.
Тільки коли на руках були оригінали свідоцтв про смерть усіх зацікавлених осіб - мами та її прійомних батьків, тильки тоді наді мною сжалілися в одному із РАГсів. В іншому, де прописана - просто відмовили і закрили двері.


Якщо у Вас зараз тупік - то нехай це повідомлення буде знаком скорих відкриттів

Чуркины (г. Бобров Воронежская обл., Балашовский р-н, Саратовская обл.), Копейкины(Саратовская обл.),   Лубенские, Полуян, Британ (Украина, Днепропетровская область), Болдыревы, Кандаковы (Россия, Ростовская обл), Васильчик,
Таборовець, Корінь (Рівненська обл)

Share

38

Re: Всиновлення / Усыновление

Щоб поставити кому в моєму питанні пошуків рідні мами, то скажу, що ми знайшли рідню. Ще є живі ті, хто памятав ту історію. Виявилось у мами є сестра близнючка і їх удочерили в різні сімї, мабуть. Та це вже інша історія. І чи буде в неї продовження - не знаю.

Чуркины (г. Бобров Воронежская обл., Балашовский р-н, Саратовская обл.), Копейкины(Саратовская обл.),   Лубенские, Полуян, Британ (Украина, Днепропетровская область), Болдыревы, Кандаковы (Россия, Ростовская обл), Васильчик,
Таборовець, Корінь (Рівненська обл)

Share

39

Re: Всиновлення / Усыновление

FindMyRoots, удачи Вам в поисках!
Пусть будет продолжение!!! и сестра найдется...

Thanks: FindMyRoots1

Share

40

Re: Всиновлення / Усыновление

РФ
ПРАВИЛА ведения личных дел несовершеннолетних подопечных government.ru/docs/all/68250/?page=3

Share